Europark mandat w negatywnych opiniach kierwoców

Europark mandat


https://www.europark.pl/

Biedronka minimalizuje działania ajenta

Szanowni Państwo, w odpowiedzi na zapytanie informujemy, że według regulaminu dostępnego przed wjazdem na każdy parking sieci Biedronka z systemem biletowym Europark, należy pobrać bezpłatny bilet z parkometru bezpośrednio po zaparkowaniu pojazdu. Czas bezpłatnego parkowania wynosi 90 minut. A każdy klient, który otrzyma wezwanie do wniesienia opłaty dodatkowej za parkowanie (brak biletu), może zgłosić się do naszego Biura Obsługi Klienta przesyłając zdjęcie wezwania oraz jakikolwiek dowód dokonania zakupów w naszym sklepie: paragon, historia transakcji z aplikacji mobilnej, potwierdzenie płatności kartą, numer karty Moja Biedronka użytej podczas transakcji w sklepie. Każdą reklamację rozpatrujemy indywidualnie. Celem wprowadzenia takich systemów na naszych parkingach jest zapewnienie miejsca do parkowania dla naszych klientów na czas dokonywania zakupów w sklepie Biedronka. Z poważaniem Biuro Obsługi Klienta sieci Biedronka

Reklamacje Europark tendencyjnie rozpatrywane negatywnie

Europark mandat

2022

Julia W – grudzień 2022
Cwaniacki interes nastawiony na wyszarpywanie ludziom pieniędzy. Bezczelność w najczystszej formie.
Parkingi, które pojawiają się w coraz to nowych miejscach, celowo nie są należycie oznaczone i czasem znajdują się w pobliżu miejskich miejsc postojowych. Firma z premedytacją buduje chaos i dezorientację, aby następnie czerpać zysk z nieświadomych klientów – to dziadowska podłość.
Kontakt z firmą utrudniony, a sposób składania reklamacji uniemożliwia zapłacenie niższej kwoty za wezwanie. Mam nadzieję, że ten plugawy interes zniknie z moich oczu szybciej niż powstał. Życzę samych niesnasek w prowadzeniu tego dziadostwa.

Paulina – październik 2022
Rzetelność firmy porównywalna do czasów świetności serwisu „Pobieraczek”. Absolutne zaprzeczenie zrównoważonemu rozwojowi, facylitacji życia, oszczędności czasu i przede wszystkim ekologii oraz ducha społeczności. Kontakt z firmą polega na otrzymywaniu suchych kopii danych z systemu.
Zaczynając od faktu, że firma nie udostępnia parkingu bez opłat innym użytkownikom np. w czasie zamknięcia sklepu, co kłóci się z oszczędnością zasobów. Również stanie w kolejkach po darmowy postój, czy drukowanie nań biletu godzi w oszczędność czasu i niszczy środowisko. Korporacja w najbardziej pejoratywnej z odsłon tego zjawiska.

Lukasz Kowalinski listopad 2022
SCAM i naciąganie na opłaty dodatkowe. Ktoś sobie wymyślił sposób na niezły zarobek. Ale zamiast na firmie skupiłbym się tym kto wydał pozwolenie na takie działanie.

Be Skk listopad 2022
Tragedia. Parkomaty nie działają a kary pobierają. Chętnie nie dała bym żadnej gwiazdki ale niestety muszę.

Jakub Piotr sierpień 2022
Spółka, która wyłudza!

Rafal luty 2022
Ten parking to jest jakiś przekręt, koleś biega i sprawdza bilety – wystarczy ze kros przekroczy czas parkowania o 2min i wystawiają „kare” 95zl. Zastanawiam się, dlaczego nie 5 tys.

Jakub Rebelski styczeń 2022
Ta sama sytuacja co u wielu kierowców. 95 zł w plecy. Dwa parkingi koło siebie od dwóch różnych operatorów. Uważajcie z którego parkomatu kupujecie bilet.

Europark mandat opinie 2021

Trójpasmowa 2021
Totalna porażka – zakupiłam bilet w parkomacie, który stał tuż obok mojego auta, a i tak dostałam mandat. Parking podzielony jest na dwie strefy – część należy do miasta, a część do tej firmy, czego gołym okiem w ogóle nie widać. Ktoś powinien się tym w końcu zająć, bo to robienie ludzi w balona. Pazerne dziadostwo, nic więcej.

Grzegorz Hetman 2021
Parking słabo oznaczony, jak się okazuje graniczący z miejskim. Posiadając identyfikator zero, nawet nie przyszło mi do głowy, że ktoś mnie będzie tam ścigał za jakieś opłaty, tym bardziej, że parking ten znajduje się przy powiatowym zespole ds orzekania o niepełnosprawności. Koszt postoju 10m 150zł lub 95zł jeżeli zapłacę w przeciągu 3 dni. Lokalizacją jak i oznaczeniem parkingu powinno się zająć uokik.

Jacek Mugen 2021
Obrzydliwa firma nastawiona na wyciąganie pieniędzy od nieświadomych ich praktyk kierowców.

Tomasz Odrzywołek 2021
Stanąłem na ich parkingu pod McDonalds we Wrocławiu. Parking był fatalnie oznaczony, nie miałem pojęcia, że jest płatny. Nastawiony na krojenie ludzi. Przestrzegam.

Europark oszuści w opiniach wielu kierowców

2020

Ed Mulik 2020
Firma która żeruje na pieniądzach ludzi od wielu lat. Nie wyraźnie oznakowanie parkingu prowadzi do wezwanie do opłaty dodatkowej. Reklamacje nic nie dają. Życzę właścicielom i tej firmy wszystkiego najgorszego.

Instal Spec 2020
Nie polecam Tej firmy! Firma jest nierzetelna i nie dba o klienta .
Nie potrafi dotrzymać terminów umownych ,oraz próbuje oszukiwać swoich klientów .

Patrycja Karolina 2020
To jest parking rządzący się swoimi zasadami. Gorszy od wszystkich możliwych parkingów publicznych i komercyjnych. W tygodniu prawie zawsze pusty, „dla turystów”, bo po jednym mandacie nigdy tu już nie zaparkujesz. Ten parking żyje z mandatów po 95 zł. Po 5min. dostajesz mandat, mimo, że próbujesz zapłacić, podobno też jak tylko przekroczysz czas, mimo, że przybiegasz właśnie zapłacić. Karteczka już jest za wycieczką, parkingowy na wszelki wypadek szybko chowa się w starym szrocie, jakby wiedział, że przegiął i nie sposób z kimkolwiek, cokolwiek ustalić. 10 metrów dalej jest publiczny parking, taki zwykły, płatny, bez niespodzianek, za który można zapłacić z dowolnej aplikacji, w dowolnym momencie. Tu szkoda nerwów.

Motozbyt Wieluń 2020
Ten parking to jeden wielki dramat. Omijajcie z daleka !!!

2019

Kamil Pawlak 2019
Prywatny i drogi parking!

Ania Krawczuk 2019
Śmieszna firma. Parking słabo oznaczony. Wjechałam, wysiadłam i nim zdążyłam zorientować się, że to parking płatny, znaleźć parkomat i pobrać bilet pracownik był już przy moim samochodzie, robiąc zdjęcia i drukując wezwanie do zapłaty. Gdy pokazałam, że mam bilet ale nie zdążyłam włożyć go za szybę, przekazał mi, że na wezwaniu jest strona gdzie można złożyć reklamację i on nie może anulować tej kary.
Reklamacja nie uwzględniona, gdyż bilet został pobrany po wystawieniu kary.
Reasumując, pobranie biletu zajęło mi 2 minuty natomiast firmie wystarczyła jedynie minuta na wystawienie mandatu. Ktoś powinien zająć się tym, bo to rozbój i wymuszenie w biały dzień, w centrum miasta.

Marcin Druch 2019
Parking oznaczony oczywiście zgodnie z prawem, ale tak, żeby czasem kierowca się o tym nie dowiedział.
Parkingowy opryskliwy i nieuprzejmy, Pan obsługujący infolinię podobnie. Odsyłają do strony która jest jedyną formą reklamacji i kontaktu z firmą. Stworzyli sobie nawet formularz reklamacji, czyli widać, że dla nich klient czujący się oszukanym to norma. Pod mailami które wysyłają nikt się nie podpisuje, żadnego kontaktu. Takie firmy nie powinny funkcjonować. Wyłudzanie pieniędzy to nie biznes.

Maciej W 2019
Dramat nie dość że uczciwie zapłaciłem 7 zł za parking przekroczyłem czas o 6 minut dosłownie to koleś już żółty bilecik za wycieraczke wkładała dodam że przyszedłem uiścić ponownie opłatę !!! to na bileciku 95 zł do zapłaty i jeszcze jest napisane że w terminie do 3 dni bo jak nie to dodatkowa opłata 75zł CO TO NOWE PRZEPISY WPROWADZA FIRMA NIE RESPEKTUJĄC POLSKIEGO PRAWA 14 DNI USTAWA PRZEWIDUJE !!! KTOŚ POWINIEN ZAINTERESOWAĆ SIĘ CO SIĘ TAM DZIEJE !!!!!!!!

Justyna Pe 2019
Pseudo parking, który tylko czyha na kogoś kto pobierze bilet nie z tego parkomatu lub o kilka minut przekroczy czas postoju. Celowe uszkadzanie parkomatów, brak informacji a gdy tylko oddalisz się od samochodu jakiś śmierdziel czai się z mandatem. Kary od 50 do chyba 200 zł. Człowiek uczy się na błędach… Wstydźcie się. Już wam UOKiK dał karę chyba za małą, żebyście ją odczuli. Omijać szerokim łukiem !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! O tym dziadostwie pisała Gazeta Wrocławska i inne portale prawne. Działania na granicy prawa niby nie są zabronione jednak racjonalny człowiek nie żeruje na innych.

2018

Anna Marciniak 2018
Nie parkować!!!! Parking podzielony na dwie mało widoczne części. Jedna miejska druga prywatna – nieświadomi tego staliśmy na prywatnym a kopiliśmy bilecik w parkomacie miejskim. Efektem była oplata dodatkowa. Ten parking to jakaś masakra

2017

Tomasz Duda 2017
Nie parkować!!! Przekroczysz czas o kilka minut i już masz karę 95 zł. Firma zarabia na karach, a nie na opłatach za parkowanie – dlatego nie ma szlabanów i opłat za faktyczny czas, bo wtedy nie byłoby kar, na których im zależy.

Natalia Haczkiewicz 2017
Nie polecam za…popsute parkomaty oraz naciąganie ludzi na jakieś opłaty dodatkowe po tym jak skończył mi się bilet…10min już miałam „mandacik” za szyba na kwotę 95zl. Przesłałam dowody w postaci zdjęć i innych wg.mnie mocnych argumentów. Nic nie pomogło. Moja noga więcej tam nie postanie

Mariusz G. 2017
Uwaga, żerują na klientach, czyhają na przekroczenie czasu parkowania i wlepiają horrendalne kary, omijać szerokim łukiem.


18 komentarzy “Europark mandat”

 1. W dniu wczorajszym miałem do czynienia z firmą EuroPark sp. Zło ! Sytuacja miała miejsce przy centrum handlowym w deszczowy dzień…
  Bilet pobrałem.. Pozostawiłem go za szybą jak się należy.. Wracam po 10 minutach a tam mandat…. Za co ja się pytam ?? Bo już teraz nie wystarczy mieć biletu za szybą, tylko trzeba wprowadzić nr rejestracyjny bez błędu.. Czy jakiś UOKiK się tym zajmie w końcu ???

 2. To nawet na policji czy w sądzie każdy obywatel może udowadniać swoją niewinność. A tutaj regulamin tak napisany ( kto na to pozwolił??) że nie da się w żaden sposób obronić, z góry człowiek jest już winny. Jak czytamy to że nie wiedziało się że postój jest bezpłatny/ płatny czy nie widziało się parkomatu nie jest podstawą do reklamacji…. ale mamy paragony wystawione o danej godzinie, potwierdzone płatnością kartą, mamy monitoring na każdym parkingu i nie jest to podstawą do naszej obrony!!! Jednym słowem jest to firma bardzo niebezpieczna i dziwne że przez tyle lat nie można było zmienić tak przepisów aby była możliwość obrony, bo chyba prawo powinno bronić ( albo dać możliwość obrony) obywatela

 3. Zwykła mafia parkingowa. Jak to możliwe, że legalnie działają w europejskim kraju. Kto na to pozwala. Czyhają tylko, żeby włożyć mandat na słabo oznakowanym parkingu, nieświadomym kierowcom. Unikać zarządzanych przez nich miejsc i sklepów z ich parkingami !!!

 4. Państwo ma obywateli głęboko w kakaowym otworze pośrodku rowa. Jedyna opcja to widząc parking oddany tego typu firmie gdzie jest regulamin prawniczym bełkotem pisany omijać taki obiekt z daleka. Tylko w ten sposób się to złodziejstwo ukróci.

 5. To są skurwysyny ! Banda złodziei i nic więcej . Zero informacji na infolinii . Biletu nie musisz drukować może być elektroniczny ale wjebia Ci mandat i tak ! Nie odpisują na e-mail , telefonu do działu reklamacji brak … rzetelna firma ???? Buhaha !

 6. To są złodzieje !!!!
  Świadomie wprowadzają ludzi w błąd umieszczając pod regulaminem parkingu Europark opcję płacenia przez SkyCash, która okazuje się nieważna. Zaś tablica regulaminu zapisana małymi literkami, do przyswojenia może w w pół godziny zanim opłacisz parking. I dostajesz mandat jako opłata dodatkowa 150 PLN !!!!! A opłaty parkingowej przez SkyCash nie uznają, i pieniądze przepadają.
  Super interes wyłudzania pieniędzy !!!! Kontaktu telefonicznego brak. Może ktoś z nimi porządek zrobi ????

 7. Popsuty automat, idę na górę do drugiego , drukuję bilet, wracam i niespodzianka! Trzy minuty wcześniej ”kontroler” wpakował mi kwit za wycieraczkę z opłatą dodatkową!!! Mogę składać reklamację, bo on nie może anulować opłaty…Nic tylko w mordę strzelić, bo na to jedynie złodzieje zasługują!!!

 8. Przemyślana machina do oszukiwania ludzi i wyłudzania pieniędzy. Jesteś absolutnie bez szans już na starcie, wszystko tak wymyślone żebyś się naciął, źle oznakowane i opisane parkingi i naciąganie, to są oszuści. Polecam pozwy zbiorowe!

 9. to chyba jakieś kpiny , nowy sposób na zarabianie pieniedzy ,było na wnuczka a teraz na bilecik ,głupota , głupota aby kupić chleb w polo musiałem zapłacić 95 zł ,nigdy więcej nic nie kupię w tym sklepie , i odradzam kazdemu zakupów w polomarkecie zd wola ,kontroler już po minucie przy czajki , wkłada mandaty za szybę , niech tylko spróbują mnie nękać ,

 10. Brak informacji od sprzedawców w sklepie. Przy wjeździe ustawiona tablica, ale w taki miejscu że przy gdzie ruch jest największy i nie ma możliwości aby się z nią zapoznać. Mandat wystawiony i w zasadzie brak informacji jak się od niego odwołać, jakie warunki należy spełnić.
  Złodziejska firma i w zasadzie bardzo odstrasza uczciwych, którzy mają bardzo dużo dodatkowej pracy/czasu aby wypełnić warunki bezpłatnego postoju. W zasadzie oferta parkingowa dla okolicznych mieszkańców a nie dla klientów, którzy chcą szybko i sprawnie załatwić zakupy a nie realizować postanowienia regulaminu.

 11. Parking EuroPark szpital Wejherowo.
  Zaparkowałem na parkingu przy szpitalu w Wejherowie. Wykupiłem bilet na godzinę i położyłem za szybą w widocznym miejscu .Wizyta u lekarza przedłużała się więc przed upływem czasu parkowania poszedłem wykupić drugi bilet . A za wycieraczką mam mandat. . Sprawdziłem czy czasem nie pomyliłem czasu. Było jeszcze 8 min. Pytam się kontrolera za co mandat skoro jeszcze jest ważny . Nie potrafił wytłumaczyć Na zdjęciach kontrolera widać jak trzyma mandat a pod spodem w słońcu odbija się mój bilet . Napisałem reklamację .Na drugi dzień otrzymałem odpowiedź że reklamacja nie uznana . Co mam robić gdzie szukać sprawiedliwości .Proszę o informację.

 12. Dziwna firma. Wiele danych zamaskowanych o tej firmie i jej właścicielach. Dziwne że została zarejestrowana jako Spółka zo.o. Po nr KRS wychodzi że firma zagraniczna zarejestrowana 2008 roku. Ale jakim cudem firma zagraniczna jest właścicielem miejsc postojowych dla klientów takich jak Carrefour, Biedronka, i wiele innych Hiper marketów, Dyskontów, McDonaldów i kto wie jeszcze. Kto pozwolił na to by ludzie ukrywający się za nazwą Euro Park Sp. zo.o. drenowali głęboko kieszenie Polek i Polaków, chyba że to już nie jest Polska, lecz jednak już Polin, to smutne ale prawdziwe.
  Wydaje się że firma na tym rynku ma jakąś wyłączność do inkasowania sporych pieniędzy o niczego nie świadomych jeszcze Polaków i Polek. Po prostu aż się prosi by zajęły się tą firmą służby takie jak UOKiK, Federacja Praw konsumentów, CBŚP, oraz służby które powinny chronić swoich obywateli. Przed taki sytuacjami jak powyżej opisane.

 13. Zwykli oszuści. Korzystają z tego że nie trzeba drukować biletu a jeśli ktoś chciał skorzystać z pierwszych 2 darmowych godzin to potem zastaje za wycieraczką wezwanie do zapłaty na 95 zł i nie ma nawet dowodu że wpisywał rejestracje do parkometru.

 14. to są zwykli naciągacze. dostałem wezwanie do zapłaty pomimo że za szybą umieściłem opłacony bilet. chyba liczą na to, że ludziom się nie będzie chciało składać reklamacji. wyłudzacze.

 15. Bandyci i złodzieje – parkingi specjalnie słabo oznakowane, kontroler hiena czyha w krzakach – wezwanie do zapłaty dostałem minutę po opuszczeniu samochodu. Że coś takiego jest legalne to tylko świadczy o kondycji naszego państwa …

 16. Bilet opłacony , kartka ze SkyCash za szybą. Kolor na parkometrze pomarańczowy to myślę naklejka wypłowiała z czerwonej. Przecież w Gdańsku są tylko trzy strefy : zielona niebieska i czerwona. No i bęc mandat. Za ponoć bo to inna strefa. Choć opłaciłam najdroższą strefę to i tak im za mało hajsu. To już szczyt głupoty i pazerniactwa!
  Omijam szerokim łukiem – wole mandat ale uczciwie się należący niż oszukiwanie ludzi.

 17. Firma nie rzetelna o pieniadze upomina sie po kilka razy nawet gdy zapłacisz, maja bałagan w papierach – nie ma możliwości nic załatwienia na infolinii

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top