TD System płacić czy nie w opiniach kierowców

TD System Bielsko Biała


Oświadczenie BOK Biedronka

Szanowni Państwo, w odpowiedzi na zapytanie informujemy, że według regulaminu dostępnego przed wjazdem na każdy parking sieci Biedronka z systemem biletowym TD System, należy pobrać bezpłatny bilet z parkometru bezpośrednio po zaparkowaniu pojazdu. Czas bezpłatnego parkowania wynosi 90 minut. A każdy klient, który otrzyma wezwanie do wniesienia opłaty dodatkowej za parkowanie (brak biletu), może zgłosić się do naszego Biura Obsługi Klienta przesyłając zdjęcie wezwania oraz jakikolwiek dowód dokonania zakupów w naszym sklepie: paragon, historia transakcji z aplikacji mobilnej, potwierdzenie płatności kartą, numer karty Moja Biedronka użytej podczas transakcji w sklepie. Każdą reklamację rozpatrujemy indywidualnie. Celem wprowadzenia takich systemów na naszych parkingach jest zapewnienie miejsca do parkowania dla naszych klientów na czas dokonywania zakupów w sklepie Biedronka. Z poważaniem Biuro Obsługi Klienta sieci Biedronka.

Марина Романовская – wrzesień 2022 ( TD System Bielsko Biała )
Oszuści

Jemioll – sierpień 2022
Że takie rzeczy możliwe są w cywilizowanym kraju to jakiś żart

Danuta Jeske – sierpień 2022
UWAGA NA OSZUSTÓW! Niestety, nadziałam się na ich parking pod sklepem Aldi. I nie mogę zrozumieć jak Aldi może z nimi współpracować.

Szymon Landwojtowicz – sierpień 2022
Pazerna firma która istnie tylko po to aby próbować wcisnąć nielegalne mandaty osoba starszym, niepełnosprawnym albo mającym jakieś problemy. Niczym nie różnią się od oszustów na fotowoltaikę.

Karol c – sierpień 2022
Oszuści i złodzieje na wypłatach

BoB Bi – maj 2022
Firma naciąga kierowców polując na nich , pójdziesz po bilet wracasz po kilku minutach a tu wezwanie , tym bardziej że godzina jest darmowa , trzeba stać obok parkometru aby zdążyć albo mieć szczęście , choć widać z biletem też wystawiają a co tam , skandal, czas zająć się tymi oszustami

Martyna Dominiak – maj 2022
OSZUŚCI!!!

Agal Dominiak – maj 2022
Skandal, skandal wystawiono mi dwa mandaty w ciągu kilku minut mimo posiadania ważnego biletu parkingowego za szybą przednią mojego auta, człowiek który to zrobił zaatakował mnie jeszcze słownie , wyzywając od pizd i grożąc …. Żadne rozmowy nie wchodziły w grę, ten człowiek schował się za sklep jak zwykły szczur. Mam świadków całego zdarzenia, sprawa nie zakończy się na pewno na tym , nie wolno zostawić tego procederu bez odzewu , nie wolno okradać ludzi……. Bardzo proszę o kontakt wszystkie osoby , które zostały oszukane przez tych ludzi….. Bilet był zakupiony o czasie , dokładnie 16.50 i umieszczony za przednią szybą auta, ważny do 17;53 (pierwszy mandat jest wystawiony o 16;54, a drugi 17.18). Normalnie szokkkkkk

Daniel Kondi – kwiecień 2022
Jesteście złodziejami! Człowiek idzie do parkomatu, czeka w kolejce, wraca, a tam już mandat za szybą… Wasi 'pracownicy’ dosłownie polują i nawet nie czekają aż klient sklepu wróci z biletem… Odwołania nic nie dają bo nie chcę wam się sprawdzić nawet monitoringu. Pominę fakt, że bilet drukuje się minutę i sprawia, że klienci myślą, że automat jest zepsuty. Może zbiorowy pozew sądowy coś zmieni.

Bartosz Skoneczny – marzec 2022
Złodzieje i naciągacze. Firma działa na granicy prawa i wymusza pieniądze. Oczywiście płacić muszą tylko ci co się zgodzą/przestraszą.

Wiktor Orlanka – luty 2022
Jednym słowem dramat i naciąganie ludzi ..

Tomasz Kowalski – styczeń 2022
Tak oto działają bilet zaraz po wydruku z parkomatu… chyba im zmarzł bo na wyświetlaczu data poprawna a bilet wyszedł niepoprawny

Bartoss Janko – styczeń 2022
kolejnym etapem żerowania i wyzysku są BILETY które ostatnio w każdym automacie DRUKUJĄ SIĘ MINUTĘ!!! przypadek, nie sądzę. Uważajcie! Jak odbierzecie bilet to zrobcie przysługę kolejnemu człowiekowi i wciśnijcie przycisk żeby bilet już czekał 😉

Yeleniowata – grudzień 2021
Niestety osoby tam są niekompetentne, niestety obiecywanych zwrot pieniędzy nie został zrobiony w visgub3 miesięcy mimo obietnicy (mieli sienwyrobicne ciągu 2 tygodni). Podczas rozmowy telefonicznej zostałam poinformowana, że nie wiedzą kiedy będą robione zwroty.

Marcin Izydorczyk – listopad 2021
Żona dostała mandat bo stała na parkingu ok 15min mimo tego że do 60 min jest za darmo, firma działa w ten sposób bardzo nie uczciwie, parkingi są źle oznakowane, kontrolerzy chowają się po krzakach jak tchurze, czujemy się oszukani i przestrzegamy innych przed nieuczciwymi tego typu praktykami, miejmy nadzieję że ktoś się w końcu tym zajmie.

Herbert Tosh – listopad 2021
Mistrzowie PR’u w XXI wieku. Gratuluję podejścia i sposobu na zarabianie pieniędzy. Mam tylko nadzieję że czasy komunistycznych naciągaczy się już skończyły i ludzie szybko pokażą takim firmom co o nich myślą, średnia Państwa ocen nie pozostawia złudzeń z kim mamy do czynienia. Nie polecam:)

Józef Rakowski – 2021
Podjechałem pod sklep Delikatesy centrum we Włocławku parkometr nie reagował na żadne przyciski , po wyjściu ze sklepu miałem włożony mandat za wycieraczką, w sklepie byłem siedem minut, naciągacze ,nie polecam tego miejsca nikomu ponieważ, żerują na klientach, Pozdrawiam.

Michal Haberka – 2021
Dają mandaty nawet jak ma się bilet parkingowy, nie polecam.

Roman J – 2021
naganne zachowanie i system, zgloszone do UOKiK, przedstawiciel UOKiK zapowiedział kontrolę

Ani Woj – 2021
Parking pod biedronką płatny ? Parkomat jest oddalony tak że trzeba zaparkować iść po bilet wrócić do samochodu a w tym czasie WOOOW niespodzianka WEZWANIE DO ZAPLATY! Rewelacyjna firma! Bardzo (nie) polecam!

roman gęszczak – 2021
Wymuszanie kasy tam gdzie nie powinni. Zwykli zlodzieje

sebek6543210 – 2021
„Mandat” przekonał mnie do tego, że nie warto jeździć na zakupy do biedronki. I tak już prawie 3 lata. A sklepu przy którym otrzymałem go już nie odwiedzę nawet jakbym miał gdzieś indziej kilka razy więcej zapłacić. I tak wyjdzie taniej

uk d – 2021
Jakie szefostwo taka spółka i ocena 1 :.)…. . Ja przestałem kupować w Biedronce są kauflandy, carefury lidle itd. Na swoje nieszczęście nie pobrałem biletu bo nie widziałem żadnych informacji o parkomacie. , Podjechałem wieczorem na szybko kupiłem 3 artykuły za 2 dychy i zapłaciłem za wszysto 120 zł.. gratulacje dla Biedronki za firmy z jakimi podejmuje współpracę.

Patryk Cygankiewicz – 2021
Złodzieje, wystawiają mandaty na źle oznakowanych parkingach

Piotr Długosz – 2021
Dostałem mandat za brak biletu parkingowego na terenie sklepu biedronka, jestem osobą niepełnosprawną, pytałem kierownika sklepu czy w takim wypadku muszę posiadać bilet dostałem jasną odpowiedź. Kontrolera wystawiającego kwit nie interosowalo nic. Dodam, że na każdym płatnym parkingu (nawet prywatnym) osoba niepełnosprawna parkuję za darmo. Mandatu na pewno nie zapłacę.

Jakub Str – 2021
Złodziejska firma. Źle oznaczone parkingi i hieny które czają się na kierowców którzy nie zauważą na dużym parkingu jednej małej tabliczki informującej o tym że parking jest płatny.

Jaca Jamroz – 2021
banda oszustów

Kamil Sośnierz DJ SOSEN – 2021
Dno

Paweł Orenowicz – 2021
Na jakiej podstawie prawnej na parkingach sieci Biedronka wykonywane są zdjęcie pojazdów? Na jakiej podstawie prawnej dane właścicieli pojazdów są później uzyskiwane z cepik?

Jan Fluder – 2021
Złodziejska firma do sądu padać tych bandytów to mało powiedziane. Stanąłem pod biedronką na 5 minut. Wracam do auta a za wycieraczką wezwanie do zapłaty. Reklamacja oczywiście nie uwzględniona nawet po okazaniu paragonu ze sklepu biedronka.
Zwykła banda oszustów reklamacji nie uwzględniają, pluje na was. Mój prawnik już szykuje wniosek do sądu przeciwko tej bandzie oszustów i wychodzę na drogę sądowa z wami. Mam nadzieje ze w końcu wam się noga podwinie i skończy się to jawne oszustwo. Noga moja już nigdy tam nie stanie.

Wioletta Wereda – 2021
W dniu 27 stycznia 2021 r.po zaparkowaniu i w Siedlcach pod sklepem Biedronki otrzymałam wezwanie do zapłaty,fajniejszy jest fakt iż bilet z parkometru był za szybą auta i tak po koleji dwie osoby otrzymały mandacik od tej firmy mając bilety za szybami😬

Sal Vader – 2021
Nieczytelne oznaczenia i kontroler w krzakach czekający na to, by nieuważnemu klientowi wręczyć „mandat” na 150 za kilka minut parkowania.

GoniMy? – 2021
Firma nastawiona na haracz. Łamiąc prawo wyciąga dane z cepik… Dno

piotr bochenek – 2021
Witam dzisiaj dostałem kwit do zapłaty tylko mały szczegół jestem osobą niepełnosprawną stanołem na kopercie wystawioną kartą osoby niepełnosprawnej co wiem że w Krakowie i nie tylko ale w całej UE w strefie płatnego parkowania się nie płaci oraz nie muszę pobierać biletu bo jestem zwolniony i co wy na to.
Pozdrawiam.

Jadzia Ka – 2021
Oszuści i tyle…

Ja Sa – 2021
Oszuści zatrudniają niedouczonych cwaniaków którzy specjalnie robią zdjęcia i wystawiają te pseudo mandaty bo mają z tego prowizje.
Nie płacić ani złotówki , nie mają prawa zdobyć danych osobowych a tylko straszą ……

karol tynka – 2021
Złodziejska firma. Stanąłem pod biedronką na minutę. DOSŁOWNIE MINUTĘ. Wracam do auta a za wycieraczką już wezwanie do zapłaty tak jakby cieć za rogiem się czaił na mnie. To jest nie do pomyślenia jak można ludzi oszukiwać na kasę.

Maciej Kapołka – 2021
Żenujące żerowanie braku odpowiedniego oznaczenia obsługiwanych parkingów.

Alek Wylegala – 2021
Złodziejstwo jakiego świat nie widział, nie zdążyłem donieść biletu parkingowego (5 minut, słownie pięć) i już pseudo mandat. Takiego chamstwa jeszcze nie widziałem.Trzeba mieć nadzieję, że szybko padną, pseudo firma z Bielska-Białej WSTYD.

Bernard Gala – 2021
Takie firmy powinno się zamknąć no oczywiście bez winy nie jest biedronka której nie polecam. Nie chce się pracować to trzeba ludzi okradac. Łużycka biedronka w Bytomiu.

Grzegorz Bestia / Kozik – 2021
Dzisiaj , pod Biedronką w Bielsku Białej , wręczono kilka upomnień . W tym i mnie
. Wszyscy właściciele aut zdziwieni . Ciekawe kto wpadł na pomysł , wynajmowania cięcia żeby chodził i auta sprawdzał ” czy mają bilecik ?” Na szybie zakupy wchodząc , jeszcze mam gonić za biletem ? Nosz ku..a 😵 Zamontujcie se szlabany , jak w Lidlu – i po zamknięciu nikt na parking nie wjedzie , ja prdl. Czy to takie trudne do ogarnięcia ?

TD System reklamacje rozpatrywane negatywnie

Kamil Kusmirek – 2020
Najbardziej nieetyczny sposób prowadzenia biznesu jaki ostatnio spotkałem! Mam nadzieję że szybko padniecie!

Paweł Skóra – 2020
Spółka TD system regulamin nie realizuje mimo obowiązku prawnego. Jest to typowa firma krzak wyciągająca pieniądze od ludzi którzy parkują pod hipermarketami. Na tabliczce napisane jest parking dla klientów sklepu Biedronka Aldi lub coś innego, natomiast nie ma ani słowa o opłacie. Spółka reprezentowana przez prawnika który jako zabezpieczenie spółki wpłaca minimalną kwotę to jest 5000 zł minimalna odpowiedzialność i szybkie robienie pieniędzy na naiwniakach. Karma wraca powodzenia róbcie tak dalej.

Grzegorz K – 2020
Naciągacze i oszuści. Kontrolerzy czatują tylko na chwilę żeby wypisać wezwanie do zapłaty i uciekają w popłochu zanim człowiek zdąży pobrać bilet i wrócić do samochodu.
Biedronce też się to czkawką odbije za szmatławe traktowanie swoich klientów.

Wojciech Maciejewski – 2020
Dramat.

Paweł Szostak – 2020
Firma to czysty złodziej w białych rękawiczkach. Słabo znakuje parkingi i zdziera kasę z klientów Biedronek i Aldi. Przydałaby się kontrola skarbowa i ZUS, ale dokładna.

IZABELA BELLA – 2020
Również znalazłam się w sytuacji jak większość z Was reklamacji nie uznano co możemy zrobić gdzie to zgłosić jak z nimi walczyć idąc na zakupy do sklepu nie powinno się pobierać biletu!

Michał Gazda – 2020
Po zaparkowaniu bilet został umieszczony za szybą. Przy powrocie do samochodu zwiało go na ziemię i nie zauważyłem. Reklamacja oczywiście nie przyjęta. Złodziejstwo i bezduszność. W gardziel sobie te 90 zł wsadźcie i udławcie się nimi.

Maksymilian Mach – 2020
Naciągacze i oszuści! Polują na ludzi i liczą na ludzką naiwność.

marek sat – 2020
oby kontrola uokik poskutkowała z tymi oszustami!!! W nocy na parkingu postawiony znak o płatnym parkingu, a już rano sypią się mandaty. I to nic, że w biedrze kasa wydana na ponad 200zł. reklamacji nie przyjmują

Th3Alfisti88 – 2020
Oszuści, nie dostaniecie żadnej kasy, choćbym miał iść do sądu. Nie będę płacił za to, że na parkingu nie ma oznakowania, że jest płatny, a kanar tylko czeka, żeby podlecieć i wsadzić wezwanie do zapłaty za szybę. Oby UOKiK się nimi zajął na poważnie i zamknął tę szemrana firmę

Beata Luks – 2020
Parkingi zarządzane przez firmę TD System to nagminne działanie osób pracujących w formie parkingowych, działają z ukrycia polują na klientów byle tylko wlepić im 90 zł kary, za to że klient który przyjechał na zakupy do marketu, nie zauważył że nagle wymagane jest pobranie biletu… Tablice na parkingach wielkie jak byk „parking dla klientów ALDI”,ale ani wspomnienia o płatnościach za samo wjechanie na parking. Moim zdaniem to działanie na granicy prawa, o zwykłej przyzwoitości nie wspominam. Już NIGDY ja oraz moja rodzina, nie skorzysta z żadnego marketu przy którym parking jest zarządzany przez TD System.

Przemyslaw Kulczynski – 2020
Biedronka Zakopane. Celowo nieczytelne lub zasłonięte oznaczenia, a pracownik tylko patrzy by dowalic mandat, niz uprzedzic o oplacie za parking i pobraniu biletu. Wszystko zrobione celowo by zaplacic za parking. Skladam skarde do Rzecznika Praw Obywatelskich. Jest to wprowadzanie klienta w błąd !!

Dariusz Dudziak – 2020
Z takim podejście do klientów, to najchętniej wystawiłbym ocenę ujemną jeśli by się tylko dało… Na parkingach zarządzanych przez firmę TD System parkingowi z ukrycia polują na klientów byle tylko wlepić im 90 zł kary, za to że klient który przyjechał na zakupy do marketu, nie zauważył że nagle wymagane jest pobranie biletu… Słabo, moim zdaniem działają na granicy prawa, o zwykłej przyzwoitości nie wspominam. Już nigdy ja ani moja rodzina, nie skorzysta z żadnego marketu przy którym parking jest zarządzany przez TD System.

Mario S-Te-Fan – 2020
Dałem 1 gwiazdkę bo 0 się nie da, wystawiają wezwania czym prędzej , i uciekają w popłochu, kontroler 107, powinni odczekać kilka minut jak to robią inni obsługujący i dać czas na ogarnięcie biletu. Jeżeli moja opinia zostanie usunięta , będę dodawał do skutku. Firma dno.

faadinol – 2020
Nie wiem dlaczego kasowane są negatywne opinie o tej firmie. Ja niedawno dodałem swoją i nie mogę się jej doszukać. Jedyna opinia pozytywna (z 5 gwiazdkami) musi pochodzić od pracownika, bo wymuszona 1 gwiazdka przy prawie wszystkich opiniach wynika z tego, że niżej nie można jej ocenić. Firma żeruje na niewiedzy i nieuwadze użytkowników parkingów i działa w wysoce niemoralny sposób. Piszcie skargi na nich do sieci, których parkingi obsługuje ta firma.

józek witek – 2020
wałek nie płacić oszustwo! bojkotować biedronkę

zk – 2020
Wyłudzacze pieniędzy

Damian Biały – 2020
Złodzieje.

Dawid Dawid – 2020
Zdarzenie miało miejsce w Krośnie obok Biedronki w mikołajki. Zatrzymałem się na szybkie zakupy. Biletomat niestety nie był do końca sprawny. Przycisk który zatwierdza wydruk biletu zacinał się. Niestety maszyna nie była sprawna i powinna przy niej stać osoba która będzie drukować te bilety, chyba że szanowna firma oczekuje że mam naprawić biletomat a następnie wydrukować bilet. Postanowiłem wejść do biedronki, bo przecież mam kupić zaledwie 2 rzeczy. Już po 5 min za szybą miałem wezwanie do zapłaty. Po kulturalnej rozmowie z kanarem przyznał mi on rację, że biletomat nie działa 100% sprawnie i kazał składać reklamacje. Inni którzy w ten dzień dostali mandacik mieli podobny problem co ja… Zakończeniem całej akcji było zapłacenie kary 90 zł ponieważ szanowna firma TD System uznała, że to moja wina mimo iż posiadałem nawet paragon, więc mam udokumentowanie tego co im pisałem w reklamacji. Jeśli zdzierają pieniądze niech sprawdzają kamery, ale przecież szybki pieniądz jest, wiec niech płaci szary człowiek.

PS.: Jestem za tym aby parking Biedronki służył dla ludzi którzy idą tam kupować a nie dla tych co robią sobie wypoczynek na parkingu, ale skoro człowiek zatrzymuje się na 5 min i robi ekspresowe zakupy to nie powinien być karany mimo składania reklamacji. Niestety ale w tym wszystkim nie chodzi o brak miejsc parkingowych ale o szybki zarobek dla firmy. Karma wraca.

Marta Jachimowicz – 2020
Nr kontrolera 42 Kraków bilet pobrałam o 18.21 wezwanie do zapłaty dostałam o 18.29. Totalne BEZPRAWIE.

Wojciech Wojciech – 2020
Cyrk w biały dzień. Parkomat nie działa, a mandaty wystawiają. To się nadaje do Sprawy dla reportera.

Justyna – 2020
Sprawa dla telewizji!!!! Robienie z ludzi jawnie deb….! Firma kogucik.

Luke Szkaradek – 2020
Jestem mile zaskoczony. Mimo wielu (wszystkich?) negatywnych opinii, mój mandat został anulowany. Jednak w moim odczuciu, firma profesjonalnie podchodzi do tematu i gdy z kulturą i wyrozumiałością pisze się w sprawie uchylenia mandatu, przysługuje jednorazowa anulacja. Pozdrawiam Panią Darię.

Bożena Stańkowska – 2020
Firma oszuści tak jak piszą inni żerują na nieświadomości klientów Biedronki, małam nieprzyjemność doświadczyć tego na własnej skórze będąc w tym miejscu pierwszy raz w życiu i nic nie pomogło, wysyłanie do tej firmy pism, kopi paragonu za zrobione w Biedronce zakupy, tłumaczenia, że nie wiedziałam, bez skrupułów żądają kwoty 90,- albo 150,- już się pogubiła i pewno znajdę się w sądzie, w jakim kraju my żyjemy. A miało to miejsce w Opolu na parkingu Biedronki na ul. Oleskiej. Zastanawiam się kto pozwala na działalność takich oszukańczych firm i czy Biedronce nie wstyd tak robić w przysłowiowego „konia” swoich klientów. Pracownicy marketu powiedzieli , że przychodzi do nich mnóstwo rozżalonych klientów, nabitych w butelkę lecz to góra zarządziła i cóż oni mogą, góra oczywiście Biedronki. Skandal.

Bogdan Ebmm – 2020
Na parkingach zarządzanych przez firmę TD System parkingowi polują na klientów, którzy nie zauważyli że parking jest płatny, lub po prostu zapomnieli pobrać biletu. Bardzo negatywnie wpływa to na opinie o sklepach gdzie takie parkingi funkcjonują, a klienci przenoszą się do konkurencji. Osobiście znam kilka osób, które zrezygnowały z zakupów w Biedronce wyłącznie z powodu płatnego parkingu. Można się domyślać, że model biznesowy firmy TD System oparty jest o maksymalizację zysków kosztem klientów sklepów.

Dominik Soska – 2020
U nas w biedronce w Łańcucie na ulicy Piłsudskiego Pani którą kontroluje siedzi sobie w aucie i zajmuje miejsce parkingowe i parkuje nie mając biletu za szybą żeby normalnie stać. Jak ktoś nie weźmie biletu idac na zakupy odrazu wyskakuje i daje mandat i dalej wsiada do swojego auta i dalej czatuje. Chyba nie na tym ma polegać kontrolowanie biletów i opłat za parking widać że po prostu chodzi o kasę i jak najlepszy bilans kasowy i mandatowy dla tej firmy.

Piotr Jucha – 2020
K.wy złodzieje firma krzak i polowanie na kierowców patrzą tylko żeby kierowca odszedł od auta i bilet do zapłaty za szybą żadnego stroju ani identyfikatora kurestwo

Waldo – 2020
Parszywe ścierwa żerujące na pośpiechu zwykłych ludzi czyli klientów sklepów „Biedronka”. Reklamacje pisane przy użyciu merytorycznych argumentów odrzucają, ot po prostu mają to w dupie i trzeba z nimi jechać ostro.

Aneta – 2020
Witam i ja mam z nimi problem, też się odwoływałam, ale mi nie uznali, bilet wydrukowałam ale nie zdążyłam położyć za szybę bo mnie obstąpili Ukraińcy, jak doszłam do auta już miałam wezwanie a trwało to tylko 5 minut, a byłam klientką biedronki ok 20 min, wysłałam zdjęcia jako dowód ale nie uznali odwołania. Oczywiście mnie też straszą Sądem. Piszcie jakie macie opinie, powinniśmy się razem zebrać i udowodnić im że są nieuczciwi.

Dawid Raziu – 2020
To złodzieje i nic wiecej!!

Artur Obczyński – 2020
Bilety zacięły się w automacie (zawinęły w środku) i nie wychodziły co spowodowało kolejkę. Pan który kontrolował auta i tak wystawił mandaty i nie obchodziła go sytuacja, po zwróceniu mu uwagi stwierdził, że proszę złożyć odwołanie.
PS. Żona w międzyczasie zdążyła zrobić zakupy. Czas na mandacie a paragonie różni się od siebie 3 min 🙂
Tak firma TD System WYŁUDZA pieniądze. Już nie mogę się doczekać waszego wezwania na sprawę sądową którą z taką namiętnością mnie straszycie.

TD System znienawidzone przez kierowców

Mirek (MintSamurai) – 2019
każdy kij ma dwa końce, na TD System jest sposób

Mariusz Lemiech – 2019
Firma śmieć pasożytująca na nieświadomości ludzkiej. Oszukują na potęgę.


6 komentarzy “TD System Bielsko Biała”

  1. Parking przy sklepie,z boku sklepu paczkomat,pytam fotografkę czy muszę pobierać bilet,mówi że nie potrzeba.Za parę miesięcy na pewniaka biorę paczkę a tu bach,fotka i kartka za szybą.Jak to nazwać? Naciągacze!

  2. Państwo ma obywateli głęboko w kakaowym otworze pośrodku rowa. Jedyna opcja to widząc parking oddany tego typu firmie gdzie jest regulamin prawniczym bełkotem pisany omijać taki obiekt z daleka. Tylko w ten sposób się to złodziejstwo ukróci.

  3. Firma żeruje na nieuwadze klientów korzystających z parkingów przy sklepach. Interesuje ich tylko to, czy pobrano bilet z parkometru i umieszczono za szybą. Składając reklamację nie uwzględniono tego, że miałem paragon z zakupu w sklepie w odstępie kilku minut od wystawienia wezwania do zapłaty opłaty dodatkowej. Na dodatek napisano, że jest to decyzja ostateczna. Nie myślałem, że doczekam takich czasów , że ludzie będą traktowani w tak chamski sposób.

  4. Cześć a może by tak zorganizować bojkot na FACEBUKU sklepów współpracujących żeby nie kupować w tych sklepach gdzie są te parkingi. Założyć grupę w grupie siła. pozdrawiam

  5. Oszuści. Zresztą tak naprawdę nie wiadomo, kto takie „świstki” umieszcza za szybą, skoro na pytanie o nazwisko kontrolera nie podają takich informacji ( zatem coś tu jest nie do końca legalne, mandaty dostaje się za wykroczenia od osób, które zazwyczaj się przedstawiają a nie wyskakują z krzaków ). Teraz są takie urządzenia, ze takie „mandaciki” może wydrukować każdy i w taki sposób się wzbogacać. Kupujmy drukareczki i zróbmy konkurencje też pożal się boże firemce.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top