Usługi

Canal Plus telewizja na kartę

Canal Plus telewizja na kartę to zatrważająca niewiedza konsultantów infolinii w przypadku reklamacji i dezinformacja na całego !

Trudno jest czasem uzyskać realną informację w przestrzeni internetowej, ale co gdy takiej nie uzyskujemy tam gdzie kierujemy się tylko dla takiego celu – na przykład na infolinii Canal Plus. Co dzieje się gdy chcemy poznać procedurę Reklamacji tunera Telewizji Na Kartę, a przy zastanej kadrze nie posuwamy się do przodu z wiedzą, a wręcz przeciwnie, jakbyśmy się cofali…

Fałszywe opinie w internecie

Fałszywe opinie w internecie ściga UOKiK i wymierza surowe kary dla firm zajmujących się procederem budowania nieprawdziwych informacji, stając ramię w ramię z unijną dyrektywą.

Opinie.pro i SN Marketing to pierwsze spółki ukarane przez Prezesa UOKiK za handel nieprawdziwymi recenzjami i ocenami zamieszczanymi w internecie. Oferowane przez nie opinie były fikcyjne i wprowadzały konsumentów w błąd co do produktów lub usług. W związku z unijną dyrektywą Omnibus, od 1 stycznia 2023 roku każda firma, która publikuje recenzje w internecie, będzie musiała informować, jak weryfikuje ich autentyczność.

Avast darmowy antywirus

Avast darmowy antywirus pod pozorem opoki bezpieczeństwa sprzedawał dane użytkowników czym nadwyrężył zaufanie.

Program antywirusowy jak i każde inne oprogramowanie komputerowe powinno w gestii użytkownika pozostać neutralne i w żaden sposób nie absorbować dodatkowej uwagi. Ponieważ nie interesuje nas co się dzieje z technologią o której nie mamy przeważnie pojęcia i trudno nam wtedy rzetelnie reagować. Niestety większość firm wykorzystuje nasz strach, i poprzez fałszywe komunikaty o niebezpieczeństwie, próbuje motywacyjnie zmusić do subskrypcji, lub do kroków które nie są uzasadnione rzeczywistymi czynnikami.

Poczta kwiatowa

Poczta Kwiatowa z zarzutami Prezesa UOKiK

Konsumenci od dawna skarżyli się że kwiaty i upominki zamówione na święta takie jak Dzień Kobiet, Dzień Matki, Dzień Babci czy Święto Zakochanych, przychodziły z opóźnieniem lub wcale, a spólka która zawarła z nimi umowę, lekceważyła ten fakt w przypadku jej niedopełnienia ! Poczta Kwiatowa stosuje postanowienie umowne, które wyłączają jej odpowiedzialność w takich sytuacjach, dlatego Prezes UOKiK wszczął postępowanie o uznanie tej klauzuli za niedozwoloną. Spółce grozi kara do 10 procent rocznego obrotu.

Apcoa wezwanie do zapłaty

Apcoa wezwanie do zapłaty – Dlaczego dzierżawca parkingu utrudnia a wręcz uniemożliwia pozytywne rozstrzygnięcie reklamacji !

Dlaczego markety nie interesują się tym, że ich klienci zostają wykorzystywani przez wynajętych przez market przestępców pod szyldem usług parkingowych, wyłudzających dodatkowe opłaty karne, przeważnie nałożone bezkarnie a potem z niemożliwością ich skutecznej reklamacji. W tym artykule postaram się odpowiedzieć na to pytanie i doradzić jakie kroki poczynić by na tym oszustwie nic nie stracić.

serwis AGD Poznań

Serwis AGD Poznań czyli symulowana naprawa serwisu Damian Papaj i fałszerstwo opinii ubezpieczeniowej – Część II

Wyobraźcie sobie Państwo sytuację gdy jesteście zmuszeni do wykorzystania polisy ubezpieczeniowej sprzętu AGD, bo na przykład wasza pralka nie odwirowuje prania z wody. Jesteście szczęśliwi że wszystko wydarzyło sie w ramach rozszerzonej gwarancji wyznaczonego ubezpieczyciela, do czasu gdy spokój zburzy oszust z poznańskiej firmy SPK Serwis Damian Papaj, który po zakończeniu weryfikacji usterki i naprawy sprzętu stwierdzi – że wszystko było właściwie sprawne…. Zobacz z czym wiąże się tego typu diagnoza !

Whirlpool serwis

Whirlpool serwis podejmuje podstępne działania podczas realizacji polisy Warta ubezpieczenia

Nie wiem jakie macie doświadczenia z ubezpieczycielem Warta S.A, ale ja mam w tym konkretnym zdarzeniu całkowicie pozytywne. Jedna z nielicznych spraw które bez jakichś większych przepraw, kończą się tak jak powinny, czyli pozytywnym zrealizowaniem reklamacji. W sumie powinienem to nazwać pozytywnym zakończeniem, bo z realizacją naprawy przez Whirlpool serwis było jednak stanowczo pod górkę… i mogło zakończyć różnie.

Scroll to Top