Muzyka

Mery Spolsky koncerty

Mery Spolsky to niezapomniane zmysłowe doznania, często rzucające słuchacza na kolana i otwierające nowe horyzonty na polski performans

Wspaniałe koncerty i performans na najwyższym poziomie, muzyka nie tylko dla młodego pokolenia ! Mery Spolsky czyli Maria Ewa Żak urodzona 14 listopada 1993 w Warszawie – polska piosenkarka, autorka tekstów, kompozytorka, producentka muzyczna oraz projektantka ubrań. Dziś zachwyca wszystkich fanów swoim wyjątkowym stylem, nie mającym precedensu na rynku krajowym.

Babymetal koncerty

Babymetal koncerty z nadzwyczajną ekspresją, wypełnione zadziwiająco dobrą muzyką, i podkreślone artystycznym performansem

Koncerty japońskiej grupy Babymetal to zastrzyk adrenaliny wstrzykiwany do naszego organizmu. W skład tria wchodzą trzy smukłe i wygimnastykowane do granic możliwości wokalistki, tworzące wrażenie niesamowitego widowiska. Jest to grupa tancerek wyniesiona pod względem choreograficznym na wyżyny. Ręce same składają się do oklasków, a stopa próbuje podążać za wybijanym przez perkusistę rytmem.

Marek Jackowski Maanam

Marek Jackowski twórca legendarnego zespołu Maanam i kompozytor wielu znakomitych przebojów

Wirtuoz gitary Norbert Marek Jackowski lider i założyciel zespołu Maanam. Urodził się 11 grudnia 1946 roku w Starym Olsztynie, a zmarł nagle na zawał serca 18 maja 2013 roku, we włoskiej miejscowości San Marco di Castellabate. Jego utwory śpiewane przez niego samego, Korę i wielu innych wokalistów towarzyszą nam do dziś i pozostaną na wszystkie przyszłe pokolenia.

Nad c375bee

Wyjątkowy wzmacniacz NAD C375bee – Profesjonalny wygląd nieaktualnego ogłoszenia

Jak powinno wyglądać wzorowo zredagowane ogłoszenie o sprzedaży, by zainteresować maksymalną grupę ludzi ? Sprzedawałem swego czasu na znanym polskim portalu, wysokiej jakości wzmacniacz zintegrowany. Co prawda z co najmniej dwóch powodów go nie sprzedałem. Jednak długo potem otrzymywałem zapytania, o jakość tego wzmacniacza w porównaniu do innych marek audio i egzemplarzy tej samej marki.

Scroll to Top