Muzyka

Mery Spolsky koncerty

Mery Spolsky to niezapomniane zmysłowe doznania, często rzucające słuchacza na kolana i otwierające nowe horyzonty na polski performans

Wspaniałe koncerty i performans na najwyższym poziomie, muzyka nie tylko dla młodego pokolenia ! Mery Spolsky czyli Maria Ewa Żak urodzona 14 listopada 1993 w Warszawie – polska piosenkarka, autorka tekstów, kompozytorka, producentka muzyczna oraz projektantka ubrań. Dziś zachwyca wszystkich fanów swoim wyjątkowym stylem, nie mającym precedensu na rynku krajowym.

Mery Spolsky to niezapomniane zmysłowe doznania, często rzucające słuchacza na kolana i otwierające nowe horyzonty na polski performans Read More »

Babymetal koncerty

Babymetal koncerty z nadzwyczajną ekspresją, wypełnione zadziwiająco dobrą muzyką, i podkreślone artystycznym performansem

Koncerty japońskiej grupy Babymetal to zastrzyk adrenaliny wstrzykiwany do naszego organizmu. W skład tria wchodzą trzy smukłe i wygimnastykowane do granic możliwości wokalistki, tworzące wrażenie niesamowitego widowiska. Jest to grupa tancerek wyniesiona pod względem choreograficznym na wyżyny. Ręce same składają się do oklasków, a stopa próbuje podążać za wybijanym przez perkusistę rytmem.

Babymetal koncerty z nadzwyczajną ekspresją, wypełnione zadziwiająco dobrą muzyką, i podkreślone artystycznym performansem Read More »

Marek Jackowski Maanam

Marek Jackowski twórca legendarnego zespołu Maanam i kompozytor wielu znakomitych przebojów

Wirtuoz gitary Norbert Marek Jackowski lider i założyciel zespołu Maanam. Urodził się 11 grudnia 1946 roku w Starym Olsztynie, a zmarł nagle na zawał serca 18 maja 2013 roku, we włoskiej miejscowości San Marco di Castellabate. Jego utwory śpiewane przez niego samego, Korę i wielu innych wokalistów towarzyszą nam do dziś i pozostaną na wszystkie przyszłe pokolenia.

Marek Jackowski twórca legendarnego zespołu Maanam i kompozytor wielu znakomitych przebojów Read More »

Nad c375bee

Wyjątkowy wzmacniacz NAD C375bee – Profesjonalny wygląd nieaktualnego ogłoszenia

Jak powinno wyglądać wzorowo zredagowane ogłoszenie o sprzedaży, by zainteresować maksymalną grupę ludzi ? Sprzedawałem swego czasu na znanym polskim portalu, wysokiej jakości wzmacniacz zintegrowany. Co prawda z co najmniej dwóch powodów go nie sprzedałem. Jednak długo potem otrzymywałem zapytania, o jakość tego wzmacniacza w porównaniu do innych marek audio i egzemplarzy tej samej marki.

Wyjątkowy wzmacniacz NAD C375bee – Profesjonalny wygląd nieaktualnego ogłoszenia Read More »

Sprzęt grający

Jak skonfigurować dobry sprzęt grający do salonu by pieścił zmysły i cieszył uszy

Jakie musi spełniać kryteria sprzęt grający do domu, aby zakwalifikować go do tak zwanych “dobrych”. No tak, ale co to w ogóle jest ten dobry sprzęt grający ? I czy są jakieś reguły wartościujące poziom elementów toru audio ? Bo dla każdego człowieka hierarchia wartości muzycznej może przybierać diametralnie różne cechy.

Jak skonfigurować dobry sprzęt grający do salonu by pieścił zmysły i cieszył uszy Read More »

Scroll to Top