kurier FedEx opinie

Kurier FedEx opinie


https://www.fedex.com/pl

Kurier FedEx opinie internetowe

2023

Tim – 25 sty 2023
Fedex nie dostarczył w zapowiedzianych godzinach tj 10-13. Brak możliwości kontaktu telefonicznego z tą firmą, brak kontaktu z kurierem.

zbigniew tomkowiak – 24 sty 2023
Przesylka dostarczona po tygodniu po kilku interwencjach

Tomasz – 20 sty 2023
Paczka międzynarodowa mimo statusu „doręczona” dotarła do mnie dopiero 3 dni później. Agencja celna FedEx naliczyła VAT i zabezpieczenie opłat celnych mimo, że przesyłka była oznaczona i opisana, że zawiera bezpłatne próbki niewielkiej wartości. Na swojej stronie wyraźnie zaznaczają, że takie przesyłki nie podlegają opłatom celnym jednak odpowiedź z działu opłat celnych brzmiała: „zwolnienie z opłat dotyczy wyłącznie firm”. To ciekawe bo konkurencja nie nalicza takich opłat. Fakturę opłaciłem w grudniu a dziś otrzymuję wezwania do zapłaty. Oczywiście kontaktu zero mimo przesłania danych potwierdzających wniesienie opłaty ponad dwa tygodnie temu. Unikajcie FedEx!

Bastek – 19 sty 2023
Najgorsza firma jaka sobie można wyobrazić. Brak kontaktu. Nikt nie odbiera telefonów ani nie odpowiada na emaile. Koszmarnie wysokie ceny !!! Przenigdy więcej!!!

Katarzyna Janczyk – 19 sty 2023
Kurier niemiły, jakby pracował z przymusu. Moja przesyłka miała być dostarczona po godzinie 13, ale ten niemiły człowiek oświadczył, że rozwozi do 13. Przecież ludzie pracują! Ja mam brać wolne i czekać na niego? Niech kurier się dostosuje, to jest jego praca!

Lukasz – 17 sty 2023
Wysłałem przesyłkę do szwagierki z UK do PL .Nastepnie przyszła opłata graniczna dniach , została zapłacona i teraz przychodzi upomnienie za brak opłaty , nie można się dodzwonić , brak jakiej kolejek pomocy z ich strony żeby wyjaśnić sprawę , podobno z czasem potrafią wysłać komornika . STANOWCZO ODRADZAM !!!!!!

pau ula – 16 sty 2023
Nie polecam , nie było u mnie kuriera , byłam cały czas w domu a na stronie problem z dostarczeniem , 2 razy niby kurier próbował doręczyć , paczka 2 tygodnie nadal nie wiem co się z nią dzieje ..

Jarosław Wozniczka – 14 sty 2023
Oszuści. U mnie sytuacja nieco odmienna paczka dotarła do klienta na drugi dzień ale UWAGA pobrania 2100 zł nie ma do dzisiaj ponad 3 tygodnie firma współpracuje ze złodziejami pod nazwą SMARTKURIER- firma krzak lub z innymi firmami. Osoby które mają podobny problem z FedEx lub innymi kurierami proszone są o kontakt z policją proceder trwa od ubiegłego roku . kontakt 888.693.781

Ilona – 13 sty 2023
Kurier nie przyjechał po nadana paczkę! Przez 2 dni musiałam się z nim zrec przez smsyi prosic zeby przyjechal ponieważ przesyłka była już opłacona! Po 3 miesiącach zostałam obciążona dodatkowym podjazdem nie wiedzieć czemu! Reklamacji nie przyjęli, też nie wiedzieć czemu ! Nic tylko sprawę w sądzie złodziejom zakładać!

Jarosław Woźniak – 13 sty 2023
Banda debili udających kurierów leniwe bezczelne chamy które nie dostarczają przesyłek totalne dno wkońcu jaka firma tacy pracownicy po co paczki rozwozic lepiej walić zwroty nie polecam tego dziadostwa

Bartosz – 11 sty 2023
Paczka została przekierowana na inny adres przeze mnie, na co dostałem potwierdzenie, jednak paczka poszła na pierwotny adres. Kontakt z fedex to jakiś żart, tzn nie ma żadnego kontaktu, jest totalnie zerowy, tak jak na czacie jak i telefonicznie.

bomba – 10 sty 2023
Fedex agencja celna. Zamówiłem bezpłatne próbki o małej wartości, a oni sobie naliczają vat czy tam cło byle coś ugrać np. DHL czy UPS NIE ROBIĄ TAKICH NUMERÓW i problemów, gdy suma nie przekracza 22 euro poza tym na próbki o małej wartości nie ma cła zależy, to od woli celnika w fedex niechętnego klientowi!

Justyna – 9 sty 2023
FedEx zachowuje się skandalicznie!!! Od trzech dni dostaję informację, że paczka będzie „dziś doręczona”. Paczki nie ma, czekam trzeci dzień na kuriera i dowiaduję się, że doręczenie się nie powiodło, co jest kłamstwem, bo kuriera nie było! Nie mam żadnego awizo, kurier nie zadzwonił na domofon, nie napisał SMS, podejrzewam, że w ogóle nie podjechał do miejsca dostawy.

FedEx robi z ludzi idiotów ! Żadna inna firma kurierska się tak nie zachowuje. Nie wiem, gdzie jest moja paczka, czy została uszkodzona, czy w ogóle do mnie dotrze czy zostanie odesłana do nadawcy, nie mam też numeru telefonu do kuriera. Nie wiem, jak taka firma może jeszcze funkcjonować !

Monika – 5 sty 2023
Najbardziej g…na firma kurierska z jakąkolwiek miałam do czynienia wysyłając przesyłki od kilkunastu lat!
Nie ważne czy się wysyła jako firma czy osoba prywatna, tak samo są nieodpowiedzialni, robią durnia z klienta czy niszczą zawartość. Tutaj opisze prywatne doświadczenie, drugi komentarz będzie z firmowego.
Wysłałam dla teściowej na święta 2 świeczniki, zapakowane z grube kartony i gruby styropian, wręcz niemożliwe do zniszczenia, jednak nie dla nich! Jeden doszedł całkiem skruszony, mimo iż był w styropianowej formie. Do tego naliczyli opłaty w wysokości 50% wartości 2 świeczników za np. „przechowywanie paczki”!! Raczej używanie paczki jako piłki do gry czy krzesła!

Nigdy więcej, gdyby nawet mi płacili za wysłanie nimi paczki to nie chciałabym nawet na nich patrzeć! Z 15 firmowych przesyłek wysłanych 24HR serwisem zgubili 7! Po kilku tygodniach paczki wróciły do mnie spowrotem, zgniecione!! Straty w tysiącach do tego nie ubezpieczają przesyłek na wypadek zniszczenia! Życzę wam abyście splajtowali! Za to ile mi nerwów zjedliście i za wszystkie straty!

Agnieszka Czarnecka – 3 sty 2023
Fedex ukradło moją paczke za 1500 funtów, od trzech tygodni nie odbiraja telefonów, a gdzy odebrali 3 razy to tylko udawali zainteresoeany i nic nie zrobili, a obiecali. Dzwonie praktycznie codziennie i dalej nic! Ludzie nie ufajcie im, bo też stracicie!!! Wysłałam tyle prezentów dla rodziny, a żadne z nich nie dostało nic, a powinni dostać już ponad dewa tygodnie temu.
FEDEX TO ZŁODZIDJE I OSZUŚCI!!! UWAŻAJCIE NA NICH!!!

Kurier Fedex opinie 2022

Izabela – 29 gru 2022
Jawne oszustwo. Nadana przeze mnie paczka w ciągu doby urosła o kilka cm na dwóch bokach, magicznie zwiększyła też wagę o prawie 1/3. Żeby było śmieszniej, te nowe wymiary spowodowały wyliczenie wagi całkowicie innej zarówno od wagi rzeczywistej, jak i tej podanej przez Fedex. Ostatecznie każą dopłacić za wagę ponad dwukrotnie wyższą niż waga faktyczna.
Kurier odmówił zniesienia paczki z kilku schodów, więc paczkę znosiła moja 66letnia mama w mojej asyscie, a byłam w ósmym miesiącu ciąży 😊 Chyba jednak nie polecam 🤷‍♀️

Marta Malewicz – 28 gru 2022
Ja dziś cały dzień czekałam na przesyłkę i nie dotarła. Dostałam sms, że niby ma być kurier 10-13, ale się nie pojawił cały dzień. Zero kontaktu telefonicznego. Infolinia kpina. Do tego po sprawdzeniu na stronie co z moją przesyłką, zobaczyłam, że niby kurier był a ja odmówiłam przyjęcia. Jaja jakieś. Dodam, że mieszkam 30km od Elbląga. To nie pierwsza moja przygoda z Fedexem i zawsze jakiś problem.

Sol Choda – 27 gru 2022
Firma krzak w każdym tego słowa znaczeniu.
Absolutny brak kontaktu, telefon to bot, a pani Alicja W., pan Jakub oraz pani Joanna K. nie odpisują na wiadomości na czacie na żywo. Kurier skłamał że była próba dostarczenia paczki i wygląda na to że nie jest to dla nich w centrali nic dziwnego. Paczka dotarła tydzień później i to jeszcze ja musiałam zaiwaniać do centrali, 25 km od domu. W życiu nie miałam do czynienia z tak przerażająco złą firmą. Nie mam pojęcia jak oni w ogóle jeszcze działają na rynku europejskim. Nawet infolinii nie ma!!!

Anita Sz – 24 gru 2022
moja paczka, którą opłaciłam 18 grudnia, po dwóch interwencjach, dotarła dopiero 21 grudnia. Miała być dostarczona do 23 grudnia. Niestety paczka z prezentami dla najmłodszych nie dotarła na święta. Nie dziękuję FedEx. nie polecam

AS – 22 gru 2022
Paczka miała zostać doręczona dziś między 10-13. Niczym żart otrzymałam informację, że kurier nie obsługiwał mojego rejonu dopiero po skontaktowaniu się przed godziną 18 z konsultantem… Cały dzień czekania i nic. Zobaczymy czy jutro w końcu dotrze…

Jaro Winetu – 22 gru 2022
Ta firma niech zakończy najlepiej działalność to może jakieś uczciwe zrobią tę robotę dobrze. Zarzuty: odwoływanie dostawy, brak kontaktu, okłamywanie że już zaraz paczka będzie,olewanie klienta. Inni naprawdę robią to o niebo lepiej. Jedno gwiazdka to za dużo, ale nie da się dać 0 .

Karola – 21 gru 2022
Najgorsza firma kurierska!!!! Paczka zgubiona a najprawdopodobniej ukradziona przez FedEx i zero odpowiedzialności i zwrotu wartości. Omijać z daleka !!!!!!!

piotr cieślak – 21 gru 2022
Ta firma to koszmar, wysłałem sprzęt na reklamacje do serwisu i paczka docierała tam dwa tygodnie! Podejrzewam że potrwało by to dłużej, ale po interwencji pośrednika „Furgonetka” Paczka w końcu dotarła do celu. W samej firmie fedex nie da się zadzwonić na infolinie jeżeli jesteś zwykłym zjadaczem chleba, a na czacie, jak już przebijesz się jakimś cudem przez bota/AI, to osoba pracująca w pomocy technicznej szybko zbywa Cię obietnicami o interwencji i jeszcze prosi o wypełnienie ankiety nt. swojej obsługi. Po trzech takich interwencji od strony fedexu nic się nie ruszyło. ODRADZAM ICH USŁUGI! Sam nigdy nie skorzystam…

Maggie – 20 gru 2022
OMIJAĆ SZERRRRRRROKIM ŁUKIEM!
Najgorsza firma kurierska z jaką miałam do czynienia. Poziom obsługi klienta na poziomie zerowym. Komunikacja tylko i wyłącznie przez czat dla osób prywatnych, teraz właściwie nawet nie odpisują na wiadomości. Ukradli wartościową paczkę. Kurier przyjechał po kilku dniach ale bez paczki a teraz pytają jaka była zawartość bo szukają na magazynie. Totalne nieporozumienie, powinni jsk najszybciej zlikwidować te firmę. Paczka miała pokonać trasę zaledwie z Rzeszowa do Krakowa.

ROBERT SZYMCZAK – 19 gru 2022
komuno wróć, tam pracują ludzie po ZDZ albo OHP

Kot Belmondo – 19 gru 2022
Totalnie odradzam!
Paczka nie dotarła w terminie, jaki był wpisany w systemie. Kontaktowałam się z firmą wielokrotnie.
Obsługa klienta jest fatalna.
Po kilku dniach zwłoki paczkę pozostawiono pod drzwiami bez jakiejkolwiek informacji, pomimo tego, że informowałam o braku możliwości odbioru.

tomasz kromka – 16 gru 2022
Witam dziś miałem otrzymać przesyłkę w godz. 12a 15. Czekałem ,szkoleń sobie wolne w pracy ponieważ była to dla mnie bardzo ważna przesyłka. W podanych godz. Nikogo nie było starałem się uzyskać info. Na infolini bezskutecznie . Po za tym że przesyła została wydana kurierowi nic więcej nie uzyskałem . Kurier mia mnie w dupie……..

Rozumiem że coś się mogło stać ale to mógł dać znać że dziś nie da się dostarczyć przesyłki . Inne firmy bez problemu podają nr do kuriera . A FedEx broni się przed dodatkowo brak innych info. Życzę z takim podejściem straty klientów , skoro ma je ludzi w dupie…… to może i ludzie was też będą mieć w dupi….. I was oleja wybiorą bardziej rzetelne firmy które są o niebo lepsze od was.

Mariusz – 16 gru 2022
Omijać z daleka. Zero komunikacji. Otrzymanie faktury VAT z Fedex za usługi celne graniczy z cudem. Coś co u innych jest formalnością w Fedex przypomina walkę z wiatrakami. Podeślą wam link do rejestracji w ich systemie bilingowym i polegniecie na pytaniu o 9-cyfrowy numer klienta. I wracacie szybciutko na start. Omijać z daleka.

Piotr Kaczmarek – 15 gru 2022
Ta firma to jest jakaś totalna pomyłka, tą firmę można porównać z ofiarą pękniętego kondoma!

Agnieszka Płótniak – 15 gru 2022
FedEx dostaję ode mnie tylko jedną gwiazdkę. Zostałam ZMUSZONA do dania jej bo bez tego nie mogę wpisać komentarza.
Otóż kilka dni temu dostałam info, że dostarczą mi paczkę 14 grudnia 2022
A 13 grudnia dostałam sms, że nie dostarczyli bo nikogo w domu nie zastali (no to Ci niespodzianka).
14 grudnia znowu dostałam info, że nikogo w domu nie było. Przed domem mam monitoring i ….. no kurier widmo. Nie ma go na nagraniu tego dnia. Chciałam przełożyć doręczenie na 15 grudnia. Dostałam informację, że w tym dniu nie ma takiej możliwości.

A dziś tj. 15 grudnia dostaję sms z info, że nie udało się dostarczyć paczki!!!!!!!
Na monitoringu w dniu dzisiejszym też kuriera nie widać!!!!!!
Tylko 13 grudnia kurier próbował się ze mną skontaktować telefonicznie i zostawił info na kartce, że był. Ale nie odebrał ode mnie połączenia ani nie oddzwonił. W pozostałe dni nie było prób kontaktu ze mną. 14 i 15 grudnia ktoś w domu cały czas był.

Agnieszka – 15 gru 2022
To niestety moje kolejne niemiłe doświadczenie z tą firmą, sprzedawca do reklamacji wybrał ta firmę.
Siedziałam cały dzień w domu od 7;30 do godz 20 dopiero wtedy na śledzeniu pojawiło się że kurier oddał paczkę bez żadnej info że go nie będzie nie wyrobi się , no bo przecież ma się w dupie klienta.
Dzień w dupie dosłownie na odebranie paczki dzisiaj rzekomo kurier dostarczy ponownie paczkę jestem ciekawa czy się wyrobi albo będziemy się tak tydzień pier* . Nie polecam, z DPD nie miałam nigdy takich problemów

Arek – 13 gru 2022
Proszę uważać i omijać tę firmę kurierską SZEROKIM ŁUKIEM. Zagubiona przesyłka międzynarodowa, kurier nie przekazał pokwitowania odbioru i nie mogę się ubiegać o ubezpieczenie (mimo, że przekazywałem paczkę przy świadkach – rodzicach). Paczka była wartości 1500 zł. Nienawidzę tej firmy i oby kiedyś upadła.

Monika Monikque – 9 gru 2022
Chcąc uniknąć stresu proponuję poszukać innej firmy kurierskiej, byle nie fedex. Bardzo czesto korzystam z usług kurierskich, ale to są jakieś kpiny. Kurier mimo braku podjęcia próby doręczenia, dwukrotnie awizuje przesyłkę. Zero kontaktu, ma chat bot, na infolinię zanim się doddzwonie wygram w totolotka. Porażka

Pauljna – 8 gru 2022
Nie polecam. W Polsce ta firma się nie sprawdza. Paczka tydzień w magazynie i nikt nic nie robi. Ponawiają codziennie tylko info że przesylka na magazynie w Warszawie. Śmiech na sali. Dopiero po interwencji przyszło info na drugi dzień ze będzie próba doręczenia paczki. No i ciekawe czy będzie…Jak za króla ćwieczka – paczka w 10 dni.

Jacek Minge – 8 gru 2022
Krótko mówiąc to qurwy a nie firma paczki giną nie odbierają tel na email z prośbą o kontakt mają klienta w dupie zwykli złodzieje i oszuści . Nr paczki 770505345450

Tomek – 2 gru 2022
Dramat, paczka przez tydzień leży w magazynie, nawet nie próbują udawać, że były jakieś próby doręczenia. Gdybym nie pojechał i nie odebrał osobiście z magazynu paczka leżałaby tam pewnie kolejnych kilka tygodni. Jeśli tylko masz możliwość nie korzystaj z tej firmy, szkoda nerwów.

Jama – lis 2022
Jedna wielka tragedia, kurier nie dostarcza przesyłki pomimo tego, że byłam w domu została awizowana. Na infolinii nie można się dodzwonić bo jest wymagany numer klienta, bez numeru infolinia rozłącza się, zostaje tylko czat gdzie konsultant mówi, że jak kurier nie dostarczył to samemu trzeba pojechać do oddziału po odbiór i to jedyna odpowiedź. Tłumaczę, że kurier nawet do drzwi nie dotarł i odpowiedź ta sama. Punk gdzieś na wypiz… u. Z fedexem zawsze jest problem z kurierem jako jedynym przewoźnikiem a mam dostawy kilka razy w tygodniu. Tu niestety narzucił mi firmę sklep. Jedna wielka tragedia!!!!

Agnieszka Biesek – lis 2022
Korzystam z firmy FedEx tylko wtedy kiedy muszę, czyli międzynarodowo. Niestety! Firma, z której zamawiam surowce nie posiada innych wariantów. Do momentu wysłania upoważnienia w reprezentowaniu w urzędzie celnym idzie w miarę dobrze. A później dzieją się czary… po pierwsze raz naliczyli mi opłaty za przetrzymywanie towaru, choć to firma zwlekała z odpowiedziami, musiałam się do nich dobijać, żeby dowiedzieć się co z moją przesyłką.

Jeden raz kurier do mnie zadzwonił, żeby umówić się na odbiór paczki. Ostatnio jednak miałam sytuacje, ze paczce wybił już 10 dzień opóźnienia… oczywiście zgłaszać się można tylko przez formularz, nie telefonicznie… Fedex uznał, ze podjęto nieudaną próbę doręczenia. Choć nikt nie dzwonił do mnie ani nie ma żadnej wiadomości potwierdzającej to zdarzenie… nadal czekam i nie wiem co, kiedy i jak… I zero konsekwencji. Dramat.

Marzena Dzięciol – lis 2022
Masakra omijacie ta firmę z daleka paczka utknęła na Magazynie od 10 listopada oczywiście infolinia nie działa jedynie kontakt mejlowy gdzie za każdym razem powtarzają ze robią wszystko co w ich mocy najgorsza firma kurierska….

Beniamin – lis 2022
Dramat totalny nie dość, że musiałem załadować kurierowi paletę na auto bo nie maja przystosowanych samochodów to dostałem zwrot bo w szczecinie tez nie maja takich samochodów i odesłali mi paczkę a odbiorca czeka !!! Nigdy więcej tej firmy

Adaś Kurzydło – lis 2022
Wybierz inną firmę na transport międzynarodowy! aliczyli mi zbyt duże opłaty do urzędu skarbowego po czym powiedzieli radź sobie Pan sam oni zrobili swoją robotę a mimo błędu mają klienta w głębokim poważaniu.

Ania Krokosz – lis 2022
Nienawidze tej firmy, co za ch*. Moja paczka zostala dostarczona pod zly adres nikt nic nie wie, nie ma kontkatu z kurierem, na infolini bez numeru klienta(ktorego jako odbiorca nie posiadam) mozna porozmawiac z tylko z botem. Na chacie nie ma szans porozmawiać z czlowiekiem. Juz tydzien staram sie odnaleźć moja paczkę. I trace nadzieje ze ją odzyskam. A to mial byc prezent, dosyc drogi :((

Hanna – lis 2022
Ile można czekać ? Dwa i pół dnia czekania na kuriera, który miał doręczyć przesyłkę 8.11 (poinformowali SMS-em). Na czacie zostałam poinformowana, że mają „problemy operacyjno- logistyczne na regionie” (n.b. przesyłka na terenie Warszawy, z Mokotowa do Śródmieścia) i zaproponowali odbiór osobisty w Łomiankach. Jedno pocieszające, że ich czat działa i ktoś się szybko zgłasza.

Andrzej – 5 lis 2022
Cały dzień czekania na kuriera, który ma odebrać przesyłkę a kurier nie dociera i totalny brak jakiejkolwiek informacji. Na infolinii masakra nic nie wiedza nic nie mogą. Firma która powinna zniknąć z rynku

Tomasz – 4 lis 2022
Przez 20 lat współpracowałem z TNT, które zostało przejęte przez Fedex. To co dzieje się od brexitu to totalna katastrofa. 90 % przesyłek z UE jest opóźniona, wszystkie przesyłki spoza UE są opóźnione, a to co dzieje się w ich głównej agencji celnej w Wypędach pod W-wą to już po prostu skandal. Błędy w zgłoszeniach celnych, nikt nie odpowiada na maile, odprawy , jak się nie upomnisz trwają 2 i 3 tygodnie. Reklamacje są odrzucane bo oni nie gwarantuję terminu dostawy, a odprawa jest od nich „niezależna” mimo tego, że opóźnienia są z winy agencji, a nie urzędu celnego.

Największym skandalem był fakt , że europejski UOKiK zgodził się na przejęcie, de facto ograniczając tym konkurencję na globalnym rynku do 3 firm tj. Fedex, UPS, DHL. I to są tego konsekwencję, 3 firmy maja monopol na przesyłki, których nie opłaca się wozić „normalnym” frachtem lotniczym. Generalnie trzymajcie się z daleka od Fedexu

Krzysztof Tobołkiewicz – 2 lis 2022
Pełna ignorancja klienta , po prostu zbywają cię za każdym razem. od 20.09.2022 do dzisiaj nie wiem co się stało z moją paczką do USA o watości 9350 zŁ , Pisałem juz z 20 razy do nich , zero konkretów

Marlena Baranowska – 2 lis 2022
Fedex to porażka! Kurier zadzwonił do mnie z informacją, że za 30 min dostarczy paczkę. Odpowiedziałam, że jesteśmy w domu i czekamy. Kurier się nie zjawił ani też więcej nie dzwonił. Dwie godziny później otrzymałam maila od FedEx, że przesyłka nie została odebrana i wróci do nadawcy.
Na infolinię oczywiście nie można się dodzwonić.
Niestety przy składaniu zamówienia nie było opcji wyboru kuriera.
Nie polecam!!! Najgorsi z możliwych.

Marcin Trendel – 23 paź 2022
Oszuści i kłamcy. Moja mama jest chora i siedzi w domu, czekała na paczkę a pan kurier na stronie śledzenia paczki odznaczył że odbiorca odmówił przyjęcia, śmiech na sali normalnie a jak by tego było mało na stronie FedEx pisałem z agentem który zapewnił mnie że paczka dotrze dnia następnego więc zdziwiłem się dnia następnego ja przeczytałem że poczke zwrócono do nadawcy. Kłamią i oszukują nigdy nie polec tej firmy i przy każdej okazji będę odradzał tego przewoźnika

Kianaa Matias – 21 paź 2022
Po prostu dramat Radze unikac za wszelka cene Zero informacji badz kontaktu z agencja celna Fedex – brak numeru telefonu, nie odpisuja na maile, nie mozna uzyskac odpowiedzi na jedno konkrektne pytanie! paczki nadane expresem nie moga dotrzec do odbiorcy od tygodnia! Oszusci i naciagacze

energetech – 20 paź 2022
Firma ta ciągle ma problemy z dostawami i proponuje klientom odbiór osobisty w miejscowości oddalonej o 100km

Jan Brzeczyszczykiewicz – 9 paź 2022
Firma nie poważna, nadałem dokumenty z Polski do Niemiec. Na stronie mają usługę express, paczka powinna być następnego dnia, okazuje się niestety że to oszustwo i paczka dotrze za 5 dni. Poczta polska dochodzi za 3dni. Poprostu firma nieporozumienie

client – 6 paź 2022
TOTALNE DNO. Kłamią że nie ma klienta i niszczą drogie przedmioty rzucając nimi jak workiem ziemniaków ! Feedex miał dostarczyć dokładnie zabezpieczony monitor za blisko 2k PLN który został opatrzony z 10 naklejkami aby bardzo ostrożnie się obchodzić. Po pierwsze – Feedex oznajmił kupującemu że nie mógł dostarczyć paczki 1-go dnia, bo go nie zastał w domu, podczas gdy kupujący był przez cały dzień w domu i czekał na tę paczkę (LOL).

Paczka wróciła zatem na magazyn, gdzie musiało dojść do złego obchodzenia się z paczką i po prostu nią rzucania, bowiem monitor był totalnie popękany, zarysowany i mówiąc prosto do wyrzucenia na śmietnik po otworzeniu paczki przez kupującego. OMIJAC FEEDEX. Mają gdzieś wasze przesyłki! DNO I 3 METRY MUŁU!

Agnieszka Rózga – 5 paź 2022
Proszę nie nadawać przesyłek firmą FedEx najgorsza firma kurierska zero kontaktu z firmą i kurierem czas oczekiwania po kontakcie z nadawcą w moim wypadku 2 miesiące jednym słowem jak przesyłka dojdzie do odbiorcy graniczy z cudem zdecydowanie nie polecam

soso charms – 30 wrz 2022
Tragedia…zawsze jak coś idzie przez fedex to są problemy. Kurier nie doręcza paczki i odznacza, ze nie ma nikogo w domu. Mimo, ze specjalnie wzięłam prace zdalna i czekam cały dzień na paczkę. Nigdy nie maja terminali, trzeba latać do bankomatu, ale tez nie dzwonią wcześniej, ze będą i jest zapłata. Kurierzy zawsze pretensjonalni. Obsługa przesyłek zagranicznych to również tragedia.

Eumox Saraton – 22 wrz 2022
Zero profesjonalizmu. Przesyłka i kurier zaginęli w akcji. Infolinia niechętna do udzielania pomocy. Nie wiem nic a towar o wartości 4 tys zł. przepadł bez wieści.

Sara – 8 wrz 2022
Próbuję wyjaśnić cenę na fakturze od 13 lipca. Podano mi emaila do działu odpowiedzialnego, który nie odpowiada na emaile. Dwóch konsultantów telefonicznych wysłało mi ponaglenia w mojej sprawie, a oni nie odpisali nawet „prosimy i cierpliwość do…”, kompletne zero.

Motosystem – 7 wrz 2022
Fatalna obsługa przesyłek zagranicznych przez oddział polski i utrudniony kontakt z pracownikami. Zgłoszenie celne zrobione przez FedEx zawierało błędy. Reklamacja była rozpatrywana miesiace!! Brak możliwości kontaktu telefonicznego z konkretnym działem a na odpowiedź na maile czeka się 1-2 miesiące. Pisma papierowe np. z bezpodstawnym wezwaniem do zapłaty z terminem zapłaty 2 tygodnie od wysłania listu… dochodzą po 4-5 tygodniach (już po terminie) bo są kolportowane drogą wewnętrzną przez kurierów… po prostu ŻENADA.

FedEx posiada Infolinię, która jednak jest realizowana przez zewnętrzną firmę i można na niej co najwyżej sprawdzić status przesyłki. Brak możliwości uzyskania informacji bardziej szczegółowych lub np. przełączenia się do działów odpraw/korekt celnych, księgowych.

Patryk – 6 wrz 2022
Brak jakiegokolwiek kontaktu z kurierem najgorsza firma kurierska jaka istnieje żeby odebrać paczkę jestem skazany cały dzień siedzieć w domu i czekać na infolinii nic nie wiedza to jest dramat jakiś .

Audio Mastering – 5 wrz 2022
Katastrofa….oczekuja na paczke, platnosc karta (ca 900pln), w piatek o 9 rano dzwoni kurier domofonem, przynosi packe i mowi ze terminal nie dziala…. pytam czy moze dojechac pozniej? – nie, konczy prace (9.00 rano) i jedzie do domu, ma w d…..tak powiedzial. Prosze zeby mi dal 45 minut, podlece do bankomatu – nei on nie ma czasu…

Nastepna proba – poniedzialek, tym razem 7:40 rano telefon i kurier daje mi 45 minut na bankomat…. on konczy przed 9 i jedzie do domu, to nie jego problem to firma fedex….on ma w d….. probje sie skontaktowac z fedexem – good luck! nie ma telefonu, tylko czat – i 0 pomocy…….JEST WIELE FIRM KURIERSKICH – OMIJAJ FEDEX, ONI MAJA CIE W DUP… JAK POWIEDZIAL KIEROWCA

Magdalena Jażdżejewska – 2 wrz 2022
Najgorsze doświadczenie jakie miałam. Paczka nie dotarła, nie masz gdzie zadzwonić. Jest tylko jakiś czat, na którym jakąś małolata robi sobie pyskówkę jak nie rozumiesz co się stało z paczką. Nie polecam, najgorszy przewoźnik.

Konrad Onderko – 29 sie 2022
Historia nie z tej ziemi:
fedex uszkodził opakowanie paczki przez co nie została doręczona do odbiorcy, fedex zastąpił uszkodzone opakowanie paczki swoim opakowaniem, innymi słowy rozpakował paczkę i przełożył zawartość do innego opakowania! minęły 2 tygodnie od wysłania paczki i nikt nie potrafi udzielić odpowiedzi kiedy paczka zostanie ponownie wysłana, w paczce był produkt do zwrotu więc zakładając że opakowanie zostało uszkodzone sprzedawca odmówi zwrotu kosztów, BARDZO PROSZĘ, zróbmy wszystko żeby takie firmy przestały istnieć…

Edyta Afeldt – 29 sie 2022
Najgorsza firma z jaką mialam do czynienia. Kurier nie pojawił się po odbiór paczki, zero kontaktu. W żaden sposób nie można się do nich dodzwonić. Ponownie musialam mailowo wznowić zamowienie i ponownie było to samo. Caly dzień czekania i nic. Teraz znowu muszę wykonać ponowne zamówienie, ale ostatecznie zrezygnuję z ich usług. Nikomu nie polecam „firmy” FedEx nawet tym o silnym spokoju.

koval 29 sie 2022 ( kurier FedEx opinie )
Nie polecam tej firmy. Kurier wpisał odmowę przyjęcia paczki nie będąc u mnie. Nie polecam.

Weronika 29 sie 2022
Paczka wysłana z Polski do Norwegii, według strony miała iść 3-5 dni. Po dwóch tygodniach jak my skontaktowaliśmy się z FedEx powiedzieli że jeszcze miesiąc będzie szła. Po drodze była we Francji i Niemczech… Anulowana 28.07 do dzisiaj nie dotarła z powrotem. W paczce jest bardzo ważny laptop. Nikomu nie polecam, odradzam bardzo mocno.

Karol Maryniowski 26 sie 2022
Kurier olał mnie i nie odebrał paczki. Żadnego kontaktu z jego strony, utrudniony kontakt z firmą bez rozwiązania problemu. Tragiczny system obsługi klienta.

Joanna Rheindorf-Zaorska 19 sie 2022
Fatalny poziom obsługi. Paczka wysłana 27 lipca, miała dotrzeć 3 sierpnia. Od prawie miesiąca (mimo trzykrotnej eskalacji problemu, licznej wymianie maili, zapewnieniach, że firma dokłada wszelkich starań, by paczkę dostarczyć, etc.) nic się w sprawie nie ruszyło i nikt nie jest w stanie powiedzieć czy i kiedy paczka dotrze do odbiorcy. Beznadzieja, mnóstwo straconego czasu i nerwów.

negate 18 sie 2022
Dramat. Paczka nadana 10go. Od 11 leżała na magazynie w mieście doręczenia, ale doręczona została dopiero 18-go. Tydzień leżakowania.. Niesprawne strony internetowe i narzędzia do zarządzania przesyłką. Komunikacja przez chat totalnie nieskuteczna. Ta firma to nieporozumienie.

Pablo – 17 sierpień 2022
Paczka wysłana z Londynu w czerwcu 2022. W usłudze one day delivery. Nigdy nie dotarła do mnie. Nie było nawet żadnego zawiadomienia ze jest. Ponoć była w Długołęce. Dopiero nacisk na firmę w Londynie spowodował że się dowiedziałem że dostarczycielem w Polsce jest Fedex. Odesłali ja z powrotem do Londynu. Bez żadnej info w moją stronę. Teraz już trzeci raz dostaje piękny list z zawiadomieniem że muszę opłacić powrót paczki do Londynu w kwocie 500 złotych.

Wysłanie paczki 2 kg z Londynu- 98 Funtow i teraz za odesłanie kolejne 100 Funtow. Świetny sposób na zarabianie. Paczka jest cały czas w Londynie. Nie muszą wysyłać…. Zarobek. A potem jeszcze windykacja…. I grożenie windykacją. Czytając te wszystkie posty na temat firmy… Fedex. Myślę ze niedługo już będzie po nich. Nie korzystajcie z Fedexu. Oni już się nie liczą.

Slawomir Maciejewski 12 sie 2022
Porażka nie polecam kłamią, że dwa razy próbowali dostarczyć przesyłkę tym czasem na kamerach w ten dzień ich w ogóle nie było pod moim domem

Monika 10 sie 2022
Najgorsza firma z jaką miałam do czynienia. Informacja śledzę przesyłkę ma być dzisiaj wydana kurierowi do doręczenia czekam cały dzień w domu i co się dzieje przesyłka wraca z powrotem do oddziału.

Zygmunt Zygmuntowski 8 sie 2022
Nie,nie,nie i jeszcze raz nie.NIE MA GORSZEJ FIRMY NA RYNKU PRZEWOZNIKÓW. Żart,dno i metr mułu. Przesyłke awizowaniu,nie zastano,a ty siedzisz jak kołek i czekasz.I tak dwa razy . Calkowity brak kontaktu,a próba jego nawiazania z infolinią to jak zamówienie miedzymiastowej w 81 roku. Nosz ja nie mogę ,XXI wiek,2022 rok,a oni osadzeni w latach 90 ubiegłego stulecia.

Lukasz 6 sie 2022
Zdecydowanie odradzam, została do mnie nadana przesyłka z dokumentami wraz z ich odbiorem, oczekiwałem na kuriera cały dzień, po czym sprawdzając status przesyłki zaktualizował się jej status „Nieudana próba doręczenia. Przesyłka awizowana.”.
Próba kontaktu z biurem obsługi porażka… pisząc na czacie z konsultantem 10 min po zmianie statusu otrzymuję odpowiedź „niestety nie znam powodu z którego kurier nie dostarczył paczki”, próba kontaktu telefonicznego po którymś razie ktoś raczył odebrać i nie był w stanie powiedzieć, czy paczka jest do odbioru w magazynie głównym (ok. 44 km od mojego miejsca doręczenia) czy nie „Może Pan jechać, jeśli będzie, to będzie jeśli nie, to nie”

Tomasz Suminski 3 sie 2022
najgorsza firma na rynku , opinie tragiczne . dlaczego to jeszcze funkcjonuje. kradna paczki i nikt nic z tym nie robi. masakra.

Izabela 1 sie 2022
Zdecydowanie nie polecam firmy, kurier miał przyjechać danego dnia, a przyjechał dopiero dzień później. Nie można się w ogóle dodzwonić, więc kontakt tylko mailowy. Wysyłałam paczkę za pobraniem, czas zwrotu miał być około 20 dni, a pieniądze otrzymałam dopiero po 2 miesiącach (po wysłaniu przedsądowego wezwania do zapłaty). Od momentu upłynięcią terminu, firma nie odpowiadała już nawet na maile.

Daniel Leszczyński 29 lip 2022
brak obsługi klienta na akceptowalnym poziomie

Katarzyna Lesiecka 26 lip 2022
Usługi kurierskie na poziomie szamba. Brak możliwości jakiegokolwiek kontaktu z firmą. Kurier widmo. Ponoc byl, tylko nikt go nie widział. Całkowita ignorancja ze strony firmy. Nie polecam

Karol Polakowski 26 lip 2022
Najgorsza firma kurierska jaka istenieje. Z czystym sumieniem mogę powiedzieć że to OSZUŚCI. Wysyłałem paczkę do Chin. W oddziale nikt nie wiedział jaka jest cena takiej przesyłki (0,8 kg), powiedzieli że podobna jak na znanych portalach typu epaka itp. (ok. 180 zł) po czym przysyłają fakturę na prawie 1200 zł. Na zgłoszoną reklamację nikt nie raczy odpowiedzieć po czym dostaję wezwanie do zapłaty od jakiegoś radcy prawnego na ww. kwotę plus odsetki. Odpowiednie służby powinny się zając tymi oszustami. Szczerze odradzam korzystanie z ich usług.

Weronika 21 lip 2022
DNO TOTALNE I ABSURD NAD ABSURDAMI! Firma, która nie zasługuje nawet na jedną gwiazdkę i powinna być dawno zlikwidowana przez UOKiK! Kurier nie może dostarczyć od tygodnia paczki, pomimo tego że w wskazanych terminach ktoś był w mieszkaniu, ciągle przekładane przez nieudolność pracowników tej firmy, który pracują tam widocznie za jakąś karę. Zero kontaktu z strony doręczycieli do momentu, aż niby podjadą na miejsce doręczenia, brak możliwości rzetelnej rozmowy z konsultantem! Jeśli cenicie sobie swój czas i nerwy to unikajcie tej firmy jak ognia!

Jarosław Gos 19 lip 2022
Straszna jakość obsługi. Nie wiem jak ta firma jeszcze funkcjonuje na rynku. Kurierzy notorycznie wpisują podjęta próbę dostarczenia przesyłki w moim przypadku dom wolnostojący z otwartą od 8 godziny bramą bo mam już doświadczenie z tą firmą w domu 3 dorosłych i dwoje dzieci wszyscy na powietrzu przy bramie wideofon dwulokalowy mieszkamy z rodzicami emerytami. Wszyscy w domu a Pan KURIER nie mógł doręczyć paczki

Henryk Winiarski 15 lip 2022
Dno totalne. Paczka miała dotrzeć w piątek, nie dotarła. Jeszcze się nie spotkałem, z takim ignoranctwem a pani Katarzyna Z bije wszelkie tego rekordy!.

Mariusz Dabrowski 14 lip 2022
Jeden wielki koszmar. Firma powinna zostać zdelegalizowana. Paczki nie ma, kontaktu z nimi żadnego.

Lukasz Lukasz 9 lip 2022
Przesyłka nie dotarła kuriera na pewno nie bylo bo w tym czasie pracowałem na podwórku a informacja o „awizo” z tej godziny

Mateusz Mazur 7 lip 2022
Najgorsza firma kurierska. Niemożliwy kontakt z kurierem. Paczka na odległości 100 km idzie 2 dni i nie może dojść… Nie polecam nikomu komu zależy na czasie.

Jadwiga Durzyńska 3 lip 2022
Najgorsza firma kurierska z jaką miałem do czynienia. Przysyłka (prezent) z UK opłacona wraz z transportem przez wysyłającego, a oni chcą ode mnie informacji przy odprawie celnej co jest w przesyłce – pomimo tego że mają wszystkie informacje na fakturze wraz z opłatą transportu. 2 tygodnie po dostarczeniu przesyłki przychodzi list z opłatą za należności celne o wartości prawie 50% samej przesyłki. O konieczności takiej opłaty wcześniej zero informacji. To jest oszustwo i pobieranie opłat od 2 stron – wysyłającego i odbierającego przesyłkę.

Jennifer Ziarkowski 1 lip 2022
Kurier nie przyjeżdża w określonym czasie, na infolinii nie można się połączyć z konsultantem, odsyła na chat, na którym jest chatbot, z którym nie ma właściwej komunikacji. Odnalezienie punktu nadania to istna masakra, gdy wreszcie znajduje jakiekolwiek miejsce w google (nie na stronie fedexu) gdzie można nadal paczkę fedexu okazuje się, że pomimo, że są czynni do 18 nikogo nie ma już o 15. Katastrofa, nigdy więcej!

Pawel Nowak 26 cze 2022
Oszuści, firma pobiera cło oraz opłatę za przesyłkę od sprzedającego oraz kupującego mówiąc obydwóm że ten drugi nie zapłacił. Infolinia nie działa każą się zalogować na ich stronie co i tak też nie pomaga, wysłali fakturę za cło oraz usługę kurierska na płatność do 06.06 a faktura przyszła 15.06 czyli już po terminie nie pozostawiając żadnych szans na odwołanie. Dziwię się że tak duża firma poprostu bawi się w wyłudzanie pieniędzy od ludzi.

Nie potrafią również obliczyć podatku napisane że podatek to 2.5% przy czym zapłata wynosi lekko ponad 350 zł przy wartości przesyłki 166 funtów czyli podatek powinien wyjść mniej niż 25zł nawet jeśli by sobie policzyli funta za 6zł. Omijajcie ich z daleka i nie dajcie się naciągać tym złodziejom !!!

Justyna 23 cze 2022
infolinia nie działa/ korespondencja to żart chyba jakiś. Dostałam list z informacją, że muszę zapłacić cło. Wzrosło o 100 % w ciągu roku. Chciałam się dodzwonić do infolinii, żeby potwierdzić, czy rzeczywiście to od nich był ten list. Nie dało się dodzwonić. Zapłaciłam cło. Za chwilę dostałam wezwanie do zapłaty i grożenie windykacją. W liście informacja, że jeżeli zapłaciłam, to mam wysłać potwierdzenie przelewu na podany niżej email, którego nie było poniżej, ani nigdzie. Nigdzie, żadnego maila kontaktowego na stronie fedexu nie ma! Jak dla mnie firma z zerową credibility w takich sprawach. Dalej brak możliwości porozmawiania na infolinii z konsultanem. INFOlinia fedex? To jakaś kpina…

Jacek Potępa 20 cze 2022
Kurier oszust. Kurier podjechał pod dom, zadzownił, otworzyłem brame i odjechał.
Na infolinii dostałem informacje że paczka przyjdzie dzisiaj mimo wszystko. Oczywiście tak się nie stało. Kurier, który miał się ze mną skontaktować dał mi „strzała” żeby uniknąć odpowiedzialności. Pani z infolinii kłóciła się ze mną wmawiając mi że ją okłamuje co do sytuacji z kurierem. Żałosny serwis, żenująca firma. Nie polecam

Aleksandra 12 cze 2022
Miałam jakiś czas temu pewną sytuację z kurierem z tej firmy, nie polecam. Zero kontaktu przez pół dnia, że zamierza dostarczyć paczkę, przez telefon bardzo arogancki, zadzwonił dopiero gdy był rzekomo pod domem, a nikogo nie było w domu. Na pytanie czy mógłby poczekać chwilkę, zaczął krzyczeć na mnie i powiedział, że skoro nie odbieram tego dziś to więcej nie będzie podejmował prób dostarczenia. Nie spotkalam się nigdy z takim chamstwem, inni kurierzy są zazwyczaj bardzo bardzo mili, to byl mój pierwszy i ostatni raz gdzie skorzystałam z ich usług. DNO.

Magdalena Marszalik 10 cze 2022
Żenada. pierwszego dnia dostałam info o tym że niestety mają opóźnienie, i paczka nie dojdzie. Potem okazało się że po południu jednak była próba doręczenia, ale zero kontaktu ze strony kuriera. Na infolini nie da się z nikim połączyć, odsyła na czat internetowy na którym jest AUTOMAT !!!! kompletnie nie kumaty, i bezsensowny. Nie da sie uzyskać info o nr tel do kuriera. Dawno nie spotkałam się żeby w tych czasach firma kurierska była tak nie ogarnięta. Nigdy bym z Waszych usług nie skorzystała gdyby nie fakt, że to sprzedający na was postawił. Tragedia.

m topol 5 cze 2022
Masakra, każda paczka która dociera na cło fedexa dostaje drugie życie. Ostatnie dwie paczki dotarły szybciej ze Stanów i Japonii niż zostały odprawione przez fedex !!! Wysyłasz I’m maile z dokumentami, nic do nich nie dociera bo system do obsługi mailing to fedex chyba odkupił z Rumunii, wysyłasz im już maila z 3 różnych adresów, dalej cisza a za tydzień dostaniesz ponaglenie o dosłanie dokumentów !!! Kasują od 50 do 70 złotych za to że wypełnią dokumenty do prywatnej paczki !!! A to jeszcze ty przerabiasz dokumenty na pdf I wypełniasz wszystko bo oni maja w d….ie swoja prace!!!

Za co oni kasuja takie pieniądze jak nawet odprawy nie potrafia zrobic??? Po tym jak fedex w polsce padl, przejecie fedex expressa jeszcze pogorszylo sytuacje.. powinno sie ta firme jaknajszybciej zamknac albo przynajmniej odebrax uprawnienia do odprawy celnej bo to sa jakies jaja…

wunt 27 maj 2022
To jest jakiś żart. Takich sytuacji nie widziałem jeszcze nigdy, jeśli chodzi o usługi kurierskie. Przesyłka już drugi raz widnieje na stronie jako: „awizowana”. Za pierwszym razem pomyślałem: „Możliwe, że nie usłyszałem dzwonka do drzwi. Zdarza się.” Ale żeby następnego dnia sytuacja powtórzyła się ponownie? Do tego dochodzi zerowy poziom jakichkolwiek informacji o przesyłce. Inne firmy w takich sytuacjach kontaktują się telefonicznie, albo drogą SMS-ową. A tutaj? Nic. Dzisiaj czekałem prawie cały dzień na kuriera z moją „awizowaną” przesyłką, ale w końcu koło 20:00 poddałem się. Co zobaczyłem na stronie śledzenia przesyłek? „12:03 – nieudana próba dostarczenia przesyłki. przesyłka awizowana.” Mam dość.

Aru 26 maj 2022
Boshe czy tam pracują ułomni ludzie?? Pani z obsługi, to mistrzostwo paczka wróciła już do sortowni 4 razy:
-wypadek kierowcy, nie ma zastępstwa
-nie wyrobił się ponieważ miał paczki z 2 dni
-dostarczył inną paczkę, a tą na którą czekam miał inny kierowca
-inny kierowca nie wyrobił się, bo niby na ten sam rejon jest 2 kierowców….
Tłumaczenie jest tak żenujące i uwłaczające dla mnie jako klienta, że szkoda gadać. ODRADZAM

Hewi Term 25 maj 2022
Dramat, najgorsza firma kurierska z jaką miałem do czynienia. Paczka nie dojechała. Kurier sobie pracę skończył o 15:30. Biedaczek pewnie przepracowany. Zero kontaktu. Dwie infolinie tylko po to żebyś tracił czas i dowiedział się, że jedyna opcja to czat online. Super. Nawet nie ma kogo zje…
Paczka za 4600 specjalnie jechałem do punktu nadania żeby doszła na drugi dzień. Klient chce teraz zwrócić kocioł za 13600 zł bo nie dojechał panel sterujący. I jak już się skontaktowałem z biurem obsługi to zamiast zrobić wszystko, żeby paczka dojechała to oni mi pieprzą, że może dzisiaj dojedzie.
Pierwszy i OSTATNI raz z nich korzystałem !!!!!!!!!!!!!!!!!!

Wojciech 24 maj 2022
Unikajcie jak ognia. Po dwóch miesiącach od dostarczenia przesyłki dostałem wezwanie do zapłaty drogą sądową, o którym ani razu nie wspomnieli (??). W wezwaniu do zapłaty widnieje informacja, że nie udało się załatwić sprawy polubownie – a nikt nie próbował się ze mną skontaktować. Wezwanie jest na podstawie faktury której nigdy nie dostałem. Konsultanci odmawiają podania numeru telefonu i są bezczelni.

Sebastian Kowalski 23 maj 2022
Kontakt z infolinia tej firmy to jakaś masakra . W ogóle mi nie pomogli przy zmianie adresu przesyłki . Wysłali mi linka w którym rzekomo mogłem zmienić adres , ale niestety wpisywany kod miejscowości był odrzucany jako nieprawidłowy . Choć wprowadzałem poprawny . Pan na infolini rozłączył czat ze mną ,nie podając mi odpowiedzi na moje pytania . Nie mam pojęcia jak w tej firmie zmienić adres dostawy . Masakra jakaś ,nie polecam tej firmy !!!

Distee 23 maj 2022
Najgorsze możliwe doświadczenie do tej pory jeśli chodzi o firmę kurierską!
Zero profesjonalizmu, stale przekładany termin dostarczenia przesyłki. Dramat

Iza Tuziak 20 maj 2022
Popieram 82% klientów FedEX tragedia, terminy dostarczenia przesyłek wydłużają się w nieskończoność. Moja przesyłka od 3 dni leży sobie w oddziale w Piłę i ani widu, ani słychu o dostarczeniu na miejsce. Żenada, tragedia i brak profesjonalizmu. Najgorsza firma spedycyjna dostarczająca przesyłki

Iwona Brzezińska – 19maj 2022
Stracone pieniądze za paczkę, stracone marzenia dzieciaków, których paczka zawierała dekoracje na występ, straty moralne nie do odzyskania… Paczka, wysłana przez nas jako priorytet utknęła na dni, tygodnie w Raszynie – randomowej wiosce… Pisanie, dzwonienie, opis naszej paczki i bezczelność… Na pewno spotkamy się z Firmą Fedex w sądzie!

Patryk sroka – 13 maj 2022
Niestety ale przesyłka nie dochodzi od wielu dni,firma porażka, na infolinię nie idzie się dodzwonic, automatycznie odrzuca,po numerze śledzenia wynika że dalej jest przetrzymywana w oddziale ,do kuriera nie ma telefonu ,gdzie w innych firmach kurierskich nie ma z tym problemu ,nie polecam nikomu!

andrzej – 11 maj 2022
Witam wczoraj też wysłano mi paczkę dostałem numer przewozowy i czekam do 18 a ty nic guwno przesyłki niemam jak do 12 nie będzie to taką jazd n infolinia zrobię że sobie popamietają już InPost kurier czy poczta polską lepiej działają nie polecam sfajdanych ciulów😠😠😠

Popmaster pl – 9 maj 2022
Przesyłka z Singapuru w ciągu kilkunastu godzin dostarczona została do Paryża a kilka godzin później była już pod Warszawą, a później już pod górkę. Przesyłka do mnie dotarła jakieś 7-9 dni później. Po jakimś czasie otrzymałem list o opłaceniu cła i kosztów operacyjnych. Kilka dni później wpłaciłem całą sumę na podane przez Fedex konto. Teraz już otrzymałem drugie wezwanie do zapłaty cła które już zostało dawno opłacone. Na wezwaniu brak emaila czy numeru telefonu by wyjaśnić nieporozumienie. Ciekawe jak to wszystko się zakończy?

Sandra Markiewicz – 9 maj 2022
Po godzinnych bezskutecznych poszukiwań działających numerów na infolinie, dotarłam na czat, gdzie bot był milszy od pracownika biura obsługi klienta. Co kogo obchodzi czy ty możesz poczekać czy nie, nie dostaniesz numeru do kuriera, żeby się z nim umówić, mimo, że w innych firmach jest to najnormalniejsze na świecie tu trzeba mieć chyba dodatkowo wykupioną usługę. Przedział czasowy 12-15 i nie ma opcji dowiedzieć się czy będzie bliżej 15 czy 12, paranoja. Bardzo kiepska polityka firmy. Skorzystałam z przymusu, nie ja zamawiałam kuriera, pierwszy i ostatni raz.

Iwona Stańczyk – 9 maj 2022
Paczka krąży po miescie od 4 dni i nie moze dotrzec do adresata . Kontakt z infolinią nie przynosi żadnego efektu . Fedex to jedna wielka pomyłka

Ja – 6 maj 2022
Nie dostałem paczki, na monitoringu nie widać, żeby kurier nawet przejeżdżał a na stronie informacja o awizo, awizo oczywiście nie ma. Na stronie jest też informacja, że mam postępować zgodnie z instrukcjami z awizo ale ^. Niestety nie ma też możliwości kontaktu z firmą ale można sobie popisać z botem szkoda, że tylko w jedną stronę bo bot nie odpisuje więc dalej nie wiem jakie instrukcje mogły być na awizo, także nie polecam, jedyna firma kurierska z jaką mam problemy. Zamówienie anuluje przez sklep z którego była nadana paczka niech oni się z nimi kopią.

reżyser życia – 6 maj 2022
dramat, opóźniene 2 dni po czym sms, że nie było mnie w domu gdzie czekam i czekam. Kurier mówi, że JA MOGĘ DO NIEGO przyjechać i podał mi adres gdzie jest. Wielokrotnie opisywałem jak ważna jest paczka. Miał oddzwonić ale tego nie zrobił i już nie odpowiadał. Wszystkie negatywne komentarze które są w sieci to prawda. Proszę unikać Fedex

Damian Jaszczak – 6 maj 2022
Firma żart – lata 80′ firm kurierskich. erwszy raz skorzystałem z usług tej firmy i ostatni. Po potwierdzeniu zmiany adresu dostarczenia paczka trafia pod stary adres. Po dwóch tygodniach paczki nie mam i jedyna odpwiedź firmy to „kurier twierdzi, że dostarczył i proszę składać reklamacje do nadawcy”. Łał – nie wiedziałem, że XXI wieku są jeszcze tak mało skuteczne infolinie, które zamiast pomagać stosują spychologie na zasadzie „u mnie działa” o co Panu chodzi. Kurier dostarczył paczkę, a to że nie tam gdzie powinień to już nie nasz problem.

Czesiek – 4 maj 2022
Syf i tyle szkoda zdrowia. Doliczanie niestandardow po 105zl dopłaty hamstwo na każdym szczeblu tej firmy

Zbigniew – 30 kwi 2022
Przesyłka w oddziale Fedex Warszawa 2022-04-21 18:57 następnie oddział Tarnów 2022-04-22 05:45 Przesyła doreczona odbiorcy 2022-04-25 22:02 Proszę zwrócić uwagę na godzinę doręczenia. Doręczenie tylko w systemie w rzeczywistości. Przesyłka dostarczona po godz 15 tej 2022-04-26. Na trzy przesyłki w tygodniu dwa razy prawie identyczny scenariusz. Czas doręczenia 6 dni prawdziwy FED Ekspess !!!!!!. Nie polecam

Julia Kazbieruk – 27 kwi 2022
Ta firma to jakoś zart infolinia nie dostępna. A kurier to już w ogóle przywozi paczkę za pobraniem i oczywiście nie ma reszty bo 25 zł mam mu darować niby czemu więc mówię że zapłacę karta nie ma możliwości w sosie dostałam informację że możliwa płatność kartą i blok. Więc zabrał paczkę I sobie poszedł. Oszuści i nic więcej bo się nawet na infolinię nie można dodzwonić i złożyć skargi.

Piotr Pazucha – 25 kwi 2022
Kpiny ! Pzesyłkę: a) uszkodzoną, b) po 2 tygodniach, c) dostarczyli do sąsiada…

Jarek Kaniewski – 13 kwi 2022
Zgubili moją przesyłkę z mega ważnymi dokumentami do wyrobienia wiz. Zero kontaktu zero skruchy! Najgorsza firma z jaką miałem do czynienia w ostatnich latach. NIGDY NIE KORZYSTAJ Z FEDEX!!!!

Jo – 7 kwi 2022
Nie polecam, nie polecam i jeszcze raz nie polecam. Zawsze jest problem z paczka. Paczka z za granicy dotarla do polski w trzy dni, ale polski urząd celny ma czas na wszystko i żadne umowy o planowym doręczeniu paczki ich nie obchodzą. Na infolinii zbywają tylko, ze w ciągu każdych 24h dostanie się informacje odnośnie przesyłki, lub ze przesyłka zostanie wreszcie odprawiona i wysłana do adresata. Oczywiście to wszystko jest kłamstwem i czekasz każdego dnia Bóg jeden wie na co. W żaden sposób nie można skontaktować się z urzędem celnym fedexa. Naprawdę nie polecam. Lepiej zapłacić więcej i wysłać dobrą firmą, niż zapłacić mniej i tracić nerwy. Żenada stulecia.

Pawel – 7 kwi 2022
Nie polecam FedEx. Najgorsze doświadczenia z firmą kurierską jakie miałem. Kurier obsługujący Warszawa, dzielnica Bródno, nie pojawia się po paczkę, po ponowieniu zlecenia na następny dzień, ponownie nie przyjeżdża. Zgłaszany na reklamację, FedEx tłumaczy się że kurier musiał długo czekać na paczkę… hmmm.. czekał, nie pojawiając się… Niestety to jest nie pierwsza sytuacja z FedEx.. nie pojawiania się, kilku godzinne spóźnienia… Jak to możliwe że inne firmy kurierskie mogą/potrafią, a oni nie…

Mariola Kisters – 6 kwi 2022
Firma FedEx katastrofa. Obiecują, że ktoś się skontaktuje, kłamstwo. Dziewięć dni przesyłka kurierska w Krakowie, nikt nie jest w stanie udzielić żadnej odpowiedzi dlaczego nie wysłana, pani z infolinii odpowiada że magazyn nie jest w stanie udzielić żadnej odpowiedzi. Nie polecam nikomu.Zafundowali mi tyle stresu, połączenia zagraniczne za które place, a w firmie nie są w stanie nic powiedzieć. Pierwszy raz się spotykam z takim złym potraktowaniem klienta, pierwszy raz się spotykam z taką obsługa kurierską.

olcia R – 4 kwi 2022
Katastrofa, wiadomość email że kurier ma być , po czym na stronie pisze -Nieudana próba doręczenia. Przesyłka awizowana. Oczywiście awiza nie ma!!!!

Tomasz “Bodzio” B – 1 kwi 2022
Firma Fedex to DRAMAT!!!! Na swojej stronie piszą ze jak przesyłka się opóźni choćby minutę zwracają koszty przesyłki. Moja przesyłka spóźniła się dwa dni i po złoże ii reklamacji otrzymałem lakoniczna odpowiedz ze z uwagi na COVID akcja zwrotów została zawieszona TRAGEDIA !!!

Luck Lacky – 1 kwi 2022
Gatuluję fedex przebił dno dna. Poczta Polska przy nich to ferrari. Kurier zrobił adnotację o odmowie przesyłki, nie dzwoniąc do odbiorcy i prawdopodobnie nie był pod adresem odbioru. Brak możliwości kontaktu telefonicznego. brak odpowiedzi na email. Jedyna możliwość to czat z upośledzonym botem, którego programista był mocno niedorozwinięty.

Stefan Mazurek MagazynBusiness – 1 kwi 2022
Jeżeli chcesz komuś zrobić na złość, wyślij mu coś fedexem

Jerzy Czapski – 1 kwi 2022
zaginęła wartościowa przesyłka i nie można się niczego dowiedzieć bo infolinia nie działa

kurier Fedex opinie

Krzysztof Tobołkiewicz – 31 mar 2022
NIGDY FEDEX NIGDY , PRZENIGDY , NIE KORZYSTAJCIE Z ICH USŁUG. STRACICIE TOWAR , NERWY I REPUTACJĘ U SWOICH KLIENTÓW , NIGDY NIE DOSTANIECIE KONKRETNEJ ODPOWIEDZI , NIGDY NIE WYŚLĄ W TERMINIE , ZAWSZE MAJĄ 2 TYGODNIE LUB MIESIĄC NA ODPOWIEDŻ , GUBIĄ PACZKI , NALICZAJĄ ZMYSLONE OPŁATY NAROBIĄ CI KŁOPOTÓW W TWOIM BIZNESIE

Joanna Janus – 30 mar 2022
„Nieudana próba doręczenia”, która nie miała miejsca. Kolejny już raz dostaję informację o „nieudanej próbie doręczenia” mimo, że jestem cały dzień w domu i wiem, że żaden kurier z Fedex tutaj nie był. Za każdym razem, gdy sprzedawca wysyła paczkę przez Fedex wygląda to tak samo. Mimo, że zmieniałam miejsca zamieszkania, zawsze jest ta sama historia. Pracuję w domu, więc naprawdę ciężko jest mnie nie zastać, tym bardziej, że „awiza widmo” są rejestrowane w systemie w godzinach, w których akurat jestem w domu.

Barbara Daniluk – 30 mar 2022
Zupełny brak organizacji.Jeżeli nie masz kurierów to sporządź harmonogram i powiadom o nich klientów z twojego regionu – chociażby tych co maja umowy.Strona do nadawania przesyłek po modyfikacji – porażka.Hitem jest jednak kobieta z infolinii o głosie przekupki i haśle ” nic nie mogę „- nie może sprawdzić, nie może podać numeru do kuriera, nie wie czy kurier w ogóle będzie , bo kurier pracuje do 17 więc jeszcze może będzie, a po 17-tej niech państwo zaplanują inny odbiór.O opóźnieniach w informowaniu czy przesyłka została zgłoszona do wywozu nie wspomnę.

Ela Lewandowska – 29 mar 2022
Zgadzam się z większością opinii negatywnych, pozwalają sobie na otwieranie paczek przy czym niszczą ich zawartość, jestem pewna tego gdyż na moją reklamację w sklepie otrzymałam informację, że paczka wyszła nienaruszona i powinnam dochocić odpowiedzialności w firmie fedex niestety paczki nie sprawdziłam przy kurierze więc wiem że jestem na przegranej pozycji. Sklep w którym zamawiałam kosmetyki nutridome rzeczywiście pakuje towar bardzo rzetelnie mają dobre kosmetyki i dziwię się że korzystają z usług takiej firmy przewozowej która dopuszcz się otwierania powierzonych paczek. Skandal

Dominika – 28 mar 2022
Naciąganie ! Odbiór paczki ok, przesyłka dotarła do odbiorcy, ale obsługa to totalna porażka. Przesyłka odpowiednio spakowana w karton , zabezpieczona, zważona oraz zrobione zdjęcia jej. po 1,5 miesiąca od wysłania paczki otrzymałam mailowo fakturę naliczonej opłaty za „nieprawidłową wagę paczki” pisząc reklamacje- odrzucona mimo załączonych zdjęć, odwołanie również odrzucone, dla świętego spokoju opłaciłam fakturę, choć wiem że niesłusznie została naliczona opłata. Odradzam współpracę z tą firmą.

Hanna Złoch – 24 mar 2022
Współpraca z tą firmą kurierską to jeden wielki żart. Przez cztery dni kurier nie raczy odebrać przesyłki, pomimo codziennie odnawianego zlecenia. Infolinia i obsługa techniczna nie potrafi udzielić konkretnych informacji ani skontaktować się z kurierem, który pomimo posiadania numeru telefonu nawet nie raczy zadzwonić a zaznaczę, że cały czas ktoś jest w domu i na niego czeka. Najgorsza firmą kurierska z jaką miałam możliwość współpracować.

ew – 23 mar 2022
Najgorsza firma kurierska. Nie dość że są opóżnienie w dostarczaniu to jeszcze faktury za cło wysyłają po 3 tygodniach od dostarczenia paczki. kontakt na infolinii zerowy. nie polecam

Sławomir Łozowicki – 15 mar 2022
Tragedia! Paczka do U.K. wysłana 01-03-2022 dwa tygodnie leżała w Jankach. Kolejne paczki, wysłane później, dogoniły tą pierwszą i 14 marca zostały wysłane dalej. W dziale obsługi klienta mają bota z którym rozmowa wygląda jak ze słupem.

Maciej Molenda – 12 mar 2022
Totalne dno. Paczka 3 dni na oddziale brak możliwości skontaktowania się z oddziałem, chatbox nie widzi paczki, planowana dostawa mineła wczoraj infolinia twierdzi,że magazyn może dostarczyć za 2-3 dni. Po odbiorze osobistym w oodziale oddalonym o 60km od miejsca dostawy mail „FedEx doręczył Twoją przesyłkę o numerze…..” kpina !!!!!!!!!!!

Rafal Teleglow – 10 mar 2022
Zamówiłem paczkę ze strony jak by się wydawało angielskiej, jednak przesyłka byla wysyłana z Chin. Trudno. Stało się. Na moje nieszczęście wysłali to Fedexem. Dostałem powiadomienie o terminie dostawy i nie mogąc odebrać osobiście ( a kurierzy b.często ostawiaja paczkę na progu domu i traktują jako doreczona) przekierowałem dostawę do pobliskiego sklepu który widniał na stronie fedexu jako punk odbioru. Na trackerze śledziłem przesyłkę i zauważyłem że coś jest nie tak. Już była na mojej ulicy ale później była z powrotem na magazynie przeładunkowym. Podjechałem do sklepu i zapytałem o co chodzi.

Sprzedawca powiedział mi, że już od dawna nie współpracują z fedexem ale nadal są na jego liście jako punkt odbioru przesylek. Rano sprawdziłem status paczki i otrzymałem informację że już wraca do nadawcy!!! Status paczki został podany jako rezygnacja!!! Zadzwoniłem na infolinię i o przedstawieniu mojej sprawy otrzymałem odpowiedź iż jest im przykro ale to moja wina bo wybralem zły punkt odbioru przesyłki który powinienem z nimi wcześniej potwierdzić!!!!????? WTF….. Kobieta kompletnie nie przyjmowała do wiadomości ze to ich strona internetowa a ja tylko wybralem jedna z opcji…..

Koniec końców napisałem do sprzedawcy. Bardzo mili na początku, wszystkie te sorry i sorry, ale muszą czekać na wyjaśnienie od firmy przewozowej a teraz mają jakieś kilkudniowe święta więc muszę czekać. Po tygodniu czasu otrzymałem informację że widzą iż to ja odmowielem odbioru i nie widzą w tym problemu, tylko….. że muszą uregulować koszty przesyłki zwrotnej które są kilkukrotnie wyższe od kosztów ich nadania i jest możliwość że koszty zwrotu przekroczą wartość mojego zamówienia które wynosiło £106 plus £23 za expresowa dostawę.

Dodatkowo fedex w dokumentach które im przekazał nie wykazał adresu pod który przekierowałem przesylke, ale jedynie mój adres domowy, który był pierwotnym.adresem dostawy. Wiem że z dostawca się nie mam co kłócić bo to tylko strata czasy ale co radzicie z fedexem? Chodzi tutaj o oddział w UK. Pozdrawiam i życzę nie spotkać tej zdegenerowanej firmy na swojej drodze. Szkoda tylko że Tom Hanks ich reklamuje w Cast Away.

Joanna Kluczwajd – 8 mar 2022
Gdy Ci nie zależy na dostarczeniu paczki na czas, skorzystaj z Fedex.

k.rola – 4 mar 2022
W tym tygodniu wysałałam paczkę do Gdańska która niestety nie dotarła . Ale stan jest DOSTARCZONA . Więc gdzie kwa ona jest …. nie zostaje nic tylko myśleć że została SKRADZIONA przez przewoznika . Sory ale ja tego tak nie zostawię. Jeżeli do poniedziałku się nie wyjaśni zgłaszam to na POLICJE

Artur Raube – 3 mar 2022
Tragedia i porazka ..przesylka niedostarczona mimo zapewnien z dzialu obslugi fedex pozostaje dalej niedostarczona. Kurierzy chamscy i niekompetentni. ODRADZAM

Leszek Szopa – 3 mar 2022
express priority to nieograniczone ,bez informacji leżakowanie listu w magazynie w Raszynie… Przesyłka listowa express priority do USA od tygodnia leży w magazynie w Raszynie i po mojej interwencji dowiedziałem się ,że nie ma faktury. Do listu ,faktura???? Po interwencji w USA łaskawie list przekazali do wysyłki. Uwaga express priority to nieograniczone ,bez informacji leżakowanie listu w magazynie w Raszynie. Ha ha… Jak Amerykanie mogą tolerować oszukańcze praktyki firmy w Polsce? Trzeba w mediach społecznościowych ostrzegać przed FedEx Polska.

Don Kichot – 1 mar 2022
Kompletenie odracam, zamówiłem paczke z USA, zapłaciłem za wysyłkę, a po 2 miesiącach dostałem wezwanie do zapłaty w trybie natychmiastowym, bo inaczej sprawa trafi do sądu. Nawet nie dostałem faktury, więc nie wiem za co mam zapłacić

Anna – 28 lut 2022
Paczka miala dotrzec do UK w dwa dni, kurier nie odebral pierwszego dnia, przez 1szy tydzien paczka przejachala z Poznania do Raszyna i dalej nic, od 6 dni zero aktualizacji, na infolinii nikt nie odbiera i rozłącza po kilku minutach. Dno.

Klient – 25 lut 2022
Sytuacja miała już miejsce jakiś czas temu ale dopiero teraz znalazłem czas żeby ją opisać. Kurier tej firmy to prostak i cham, zadzwonił z powiadomieniem ze nie dostarczy paczki na wskazany adres bo rozwozi paczki tylko i wyłącznie do miast, mimo tego że znajdował się jakieś 5 km od mojego adresu. Potrafił wprost powiedzieć żebym ja przyjechał do niego odebrać paczkę! Jak żyje to takie coś jeszcze mi się z firmami kurierskimi nie przytrafiło, jego pretekstem było to ze FEDEX dla którego on pracuje to spółka amerykańska a działająca w moim mieście to spółka polska… kpina!

Jeżeli firma FEDEX chciałaby zweryfikować tą sytuacje to przesyłam numer do śledzenia paczki, xxxxxxxxxxxxx. Tacy ludzie nie powinni pracować dla firmy która chce być szanowana i mieć dobre imię!

Krzysztof Szczepanski – 24 lut 2022
Mechanizm zegarka longines. Witam wczoraj otrzymałem wiadomość że moja przesyłka została dostarczona no to fajnie ale komu??? gdyż ja jej do chwili obecnej nie otrzymałem Piszę maile i cisza dzwonię a tu mówi papuga nie ma takiego nr Więc dzwonię na infolinię a tu inna papuga mówi że z tego nr nie mogę wykonać połączenia czyli i już ręce mi opadają co dalej robić

Marysia – 22 lut 2022
Najgorsza firma kurierska. Kilka dni z rzędu otrzymuję informację że paczka awizowana, chociaż jestem cały czas w domu, kurier po prostu się nie pojawia, nie próbuje zadzwonić, nie ma żadnych informacji na mailu – widzę tylko status o tym, że próba dostarczenia nieudana. Oczywiście że nieudana, skoro kuriera u mnie nie ma i nigdy nie było. Jeden wielki chaos i syf.

Anna Koterwa – 22 lut 2022
Odradzam!! Ta pseudo firma kurierka to jakiś żart! Brak kontaktu z infolinią, faktura wystawiona na ponad 200 zł bez wcześniejszego powiadomienia, wrzucona do skrzynki po rzekomym terminie zapłaty. Opłaty VAT i inne, które sobie naliczyli przekraczają połowę ceny zamówienia. Cyrk i kompletny brak profesjonalizmu. Odradzam!!!

Mario Kpax – 15 lut 2022
Kurier prostak. Przesyłka 15 luty Bydgoszcz ul. Wiślana 10.00. Kurier zadzwonił o 7.50 i po moich słowach że paczka jest adresowana na firmę więc proszę o dostarczenie o 10.00 z chwilą otwarcia powiedział NIE I się rozłączył. Dopiero po moim telefonie i przedstawieniu sprawy oraz stwierdzeniem że napiszę skargę łaskawie powiedział że może przyjedzie. Stawił się o 12.00 i bezczelnie w oczy kłamał że nic takiego nie powiedział. Pomijam szczegół że nigdy takiego człowieka bym do pracy nie przyjął,zachowanie to raz i wygląd to dwa. Nigdy już nie skorzystam z usług tej firmy. Porażka totalna.

Kinga Bogusz – 11 lut 2022
Totalna masakra!!!! Kurier nie przyjedzie, bo mu się nie chce i przełożył poraz kolejny dostarczenie paczki!

Rafisky – 9 lut 2022
Totalna lipa,kurier zadzwonił domofonem i ślad po nim zaginął nie dotarł do mnie na 4 piętro z przesyłką żadnego kontaktu ze strony kuriera ,żadnej pomocy z centrali

kurier Fedex opinie

UHU Puchacz – 26 sty 2022
Totalny bajzel informacyjny w FedEx. Przesyłka dotarła z tygodniowym opóźnieniem. 3 razy kurier brał do dostarczenia i nie dostarczył. Po kilku reklamacjach i awanturach przesyłkę łaskawie dostarczono. To jest 3 tak negatywne, moje doświadczenie z tą firmą. Obecny oddział gdański FedEx-u pownien być zlikwidowany i od nowa utworzony.

Justa – 26 sty 2022
Beznadziejna firma NIE POLECAM.!!!!

Łukasz Wójcik MistyLion – 25 sty 2022
Pierwsza styczność z firmą i okazuje się, że wszystkie filmy na YT wyśmiewające fedex nie są parodiami. To są filmy dokumentalne. Przesyłka miała trafić do mnie na następny dzień. Zamiast tego już piąty dzień jest trzymana w oddziale w Warszawie. Codziennie interwencja i obietnica kontaktu do 24h. I następnego dnia to samo. Unikać jak ognia. A jeśli jakiś sklep oferuje tylko dostawy przez fedex to wybierać inny sklep.

Krzysztof Kieruńczyk – 22 sty 2022
Potwierdzam opinię moich poprzedników. Żałuję tylko, że nie trafiłem na nią wcześniej, przed założeniem zamówienia za granicą… Teraz moja droga paczka jest od 6 dni w drodze z Ożarowic, diabli wiedzą dokąd. Co zabawne, FedEx sam sobie wyznaczył z dupy wzięty termin dostawy, którego nie dotrzymał… Już się nie mogę doczekać co będzie dalej, ponieważ wydaje mi się, że to może być dopiero początek. Nie sądziłem, że to kiedykolwiek powiem, ale żałuję że nie wysłali mi paczki DHLem

Wika Kinia – 21 sty 2022
Dzisiaj dostałam wiadomość o doręczeniu przesyłki między 12 a 15. O godzinie 18 sprawdzilam status przesyłki i okazuje się, że kuriera nie było ale awizo jest. Firma dno i wodorosty. Nigdy więcej.

Damian Karaś – 20 sty 2022
Niestety po akcjach które się dzieją z paczkami w tym tygodniu rezygnuję z tego przewoźnika na stałe masakra nie da się dodzwonić po paczki przyjeżdżają dzień później kilka dni nie wiadomo co się dzieje z paczkami jak do tej pory było średnio teraz jest okropnie

Agata Rudolf – 18 sty 2022
Wysłano mi dokumenty wizowe z zagranicy, miały być w piątek do godz 18, status zmienił się do godz 24, nikt nie przyszedł, paczka ma status ze jest gdzieś w Hiszpanii, w tym czasie pojawiła się druga paczka o takim samym numerze śledzenia, infolinia nie pracuje w weekend a chat jest automatyczny i odpowiada nie zgodnie z kontekstem i pytaniem. W poniedziałek rano status mówi ze jedna zdublowana paczka jest w Niemczech a druga w mieście docelowym, znowu każą czekać cały dzień do 18, infolinia się rozłącza, połączyłam się z chatem, nie odpisują 2 godziny.

Chłopak mówi ze paczka będzie u mnie tego dnia bo te zdublowane to ta sama. Czekam jak idiotka w domu do późnego popołudnia, sprawdzam status i widzę ze jedna nadal w Niemczech a druga odebrana za potwierdzeniem odbiorcy, nic nie mam nikt nie dzwonił i nie pisał, awizo nie ma. Dodzwoniłam się na infolinie, pani próbuje wyjaśnić czemu są dwie i mówi że ta doręczona ma napisane ze doręczono na recepcje (u mnie nie ma recepcji), pytam ją czy może jest w skrzynce, ona mówi ze kurier nie zostawia w skrzynkach tylko wręcza albo daje awizo, pani mówi że spróbuje wyjaśnić i się skontaktują.

Pomyślałam że zobaczę jednak do tej skrzynki i po sąsiadach. I okazuje się ze jest ! Rzucona na brudną wycieraczkę (w zimie) pod drzwi mojego sąsiada piętro niżej, bez dania mi znać mailem ani prób kontaktu ze strony kuriera ! Moje dokumenty wizowe leza sobie pod cudzymi drzwiami ! Oddzwoniłam na infolinie żeby wyrazić swoje najwyższe niezadowolenie i tyle…

Ela Robicz – 17 sty 2022
Szatnia w „Misiu” oferowała wyższy poziom usług niż FedEx. Dwie przesyłki miedzynarodowe wysłane w grudniu – jedna Economy – utknęła na prawie tydzień w Kolonii. Dopiero interwencja na infolinii – CUD, ktoś odebrał telefon sprawiła, że paczka opuściła hub 3 dni po deklarowanej dacie doręczenia. Z kłopotami, ale dotarła. I jak się okazało, to też był cud, albowiem kolejna paczka z prezentami świątecznymi dla rodziny w USA już takiego szczęścia nie miała.

Wysłana jako International Express przeleżała sobie do dnia następnego po deklarowanej dacie dostarczenia w Łomiankach. Udało mi się trafić na sympatycznego pana na infolinii – paczka ruszyła w dalszą drogę i ponoć 23 grudnia została dostarczona. Wielce być może, ale na pewno nie do adresata. I tu zaczęły się schody, system nie chce przyjać reklamacji, odrzucając nr listu przewozowego z etykiety..

Za pośrednictwem europejskiej strony FB Fedexu udało mi się złożyć skargę – i od tej pory jestem zbywana. Zero kontaktu, zero dobrej woli rozwiązania sprawy, ogólnikowe bzdety jak bardzo im przykro, jak bardzo jest to niezgodne z polityką firmy … i nic się nie dzieje. Nie potrafią nawet potwierdzić zdjęciem dostawy paczki. A ja naiwnie kiedyś na USPS narzekałam… Słowem – nigdy więcej FedExu, szkoda czasu, pieniędzy i nerwów… Nic dziwnego, że w USA przesyłki powierzone Fedexowi lądują w wąwozach…

Marek – 17 sty 2022
Totalne dno. Jestem importerem i to co Fedex wyprawia z przesyłkami, to przechodzi ludzkie pojęcie. Przede wszystkim zawyżają wagę przesyłki, w ten sposób, że 5 krotnie przychodzi wyższa faktura do zapłacenia. Składanie reklamacji i czekanie na rozpatrzenie, to czas pół roku. Po czym, gdy sprawy zostają wyjaśnione, za pół roku znów przysyłają faktury o rzekomym długu. To jest porażka jedna wielka a nie poważny partner w interesach.

Alicja Hellak – 14 sty 2022
Oszuści ! Najgorsza firma kurierska! Mieszkam w UK i wysyłam sporo paczek do Polski już po brexicie ale z czymś takim jak FedEx zrobił to mam pierwszy raz do czynienia. Moja mama była u mnie w odwiedzinach i zapomniała swojej sukienki i leginsów wiec wysłałam je paczką w grudniu (bo nie wiadomo było czy pojadę na święta – covid). Pierwszy raz wysyłałam FedEx. Zapłaciłam za paczkę £24 i paczka doszła tak jak miała. Myślałam sprawa załatwiona.

Jednak co się okazało w styczniu mama dostała notę obciążeniową za opłatę celną od FedEx na 97 złotych. Paczka została wysłana przez osobę prywatną jako rzeczy osobiste/prezent które nie podlegają ocleniu ! Żadna przesyłka wcześniej nie była oclona jak wysyłałam innymi firmami. Żeby wysłać paczkę wypełniałam dokumenty celne (wymagane po brexicie) i na każdym było że nie ma żadnej opląty celnej.

Na jakiej podstawie sobie to wyliczyli nikt nie wie. Dzwoniłam na wszystkie możliwe infolinie nikt nic nie wie i nie może nic zrobić bo to nie on wystawił a dział co wystawił to tam nie można dzwonić tylko można maila napisać. Napisałam maila i oczywiscie bez odpowiedzi. Dziś mama dostała kolejną fakturę na 55 złotych za usługi FedEx! Jakie usługi ? Przecież ja zapłaciłam za paczkę jak wysyłałam. Ciekawe ile jeszcze tych faktur przyjdzie i ile jeszcze będą żądać. Złodzieje, oszuści i naciągacze. Nigdy nie używać bo nie wiadomo jakie koszty sobie podoliczaja i za co !

Michał – 14 sty 2022
Nieudana próba doręczenia
Podobnie jak wiele osób piszących o firmie FedEx, ja również mam przykre doświadczenie. Rano dostałem informację, że dziś kurier podejmie próbę doręczenia przesyłki, przewidywane godziny to 12:00-15:00. Od godz. 11:00 byłem nieprzerwanie w domu. O godz. 19:00 zacząłem się martwić o dostarczenie przesyłki. Sprawdziłem tracking, a tam informacja „Nieudana próba doręczenia. Przesyłka awizowana.” ze stemplem czasowym 18:49. Awiza brak w jakiejkolwiek formie (inne firmy kurierskie wysyłają smsy lub/i maile).

Jest piątek, zatem na infolinię nie ma sposobu zadzwonić, bo pracują pn.-pt. 8:00-18:00. W tej sytuacji tak naprawdę nie wiem co dalej. A co jeśli pan kurier w poniedziałek stwierdzi, że i tym razem nie chce mu się dostarczyć mojej paczki? Nie miałem możliwości wyboru firmy kurierskiej podczas zakupów w jednym z dużych sklepów odzieżowych. Jestem jednak pewien, że gdy kiedykolwiek będę miał taki wybór to nie skorzystam z usług FedEx.

Jacob Troch – 11 sty 2022
W moim rejonie Fedex już chyba wszystkich pokonał (negatywnie). Po kilka razy zamawiany kurier i ma nas serdecznie gdzieś. Dzisiaj przywiózł przesyłkę, miałem przygotowaną przesylkę do wysłania wraz z listem przewozowym. Kurier powiedział że nie ma zlecenia i mnie zlał. W grudniu 4x zamawiałem kuriera z Fedex ( do dzisiaj mam listy przewozowe na potwierdzenie) i nikt się nie pojawił po paczkę. Wysłałem UPS, kurier był po przesylkę 1 h po zamuwieniu usługi.

Roman Pilarski – 11 sty 2022
Najgorsza firma z jaką miałem do czynienie, nie polecam

Gabriela K – 10 sty 2022
Masakra. Gowno jak nie wiem. Na kazdym kroku problemy. Niech im sie rozpierdzieli ta firma bo tylko ludzi denerwuja. Nigdy wiecej juz nic nie wysle tym gownem kurierskim. Paczka gdzis zgubiona a to co w niej jest kosztuje 2.5k. Ciekawe czy sie znajdzie i czy dotrze w calosci. Kurier nie przyjechal w dzien kiedy byl zamowiony – pon po 15.30 tylko we wtorek o 11! Musialam jechac szybko z pracy! Dobrze ze w ogole zadzwonil bo przeciez nia mają takiego obowiazku, a zeby dostac do niego numer to kuzwia nie ma szans bo to tajemnica.

Drrrr – 10 sty 2022
Gowno, a nie kurierzy. Brak możliwości zmiany adresu dostarczenia przesyłki przez odbiorcę, infolinia dostępna tylko dla klientów z umowa, numer do kuriera jest tajemnica. Gowno, a nie firma

Marek Maślarz – 7 sty 2022
Firma niewypłacalna! Od lipca 2021r nie stać ich na zwrot nieprawnie pobranego opodatkowania VAT. Kilkumiesięczna dyskusja e-mailowa odniosła skutek i w listopadzie otrzymałem fakturę korygującą. Do tej pory nie dokonano zwrotu sumy 116zł. Złożyłem rezygnację ze stałego przedstawicielstwa.

Jerzy – 6 sty 2022
Doświadczenie bardzo negatywne. Trzy dni oczekiwania na przesyłkę, czwartego dnia przerzucona przez ogrodzenie, co skutkowało częściowym zniszczeniem zawartości. Próby kontaktu bezskuteczne, nie licząc systemowych odpowiedzi w rodzaju „dobro klienta najważniejsze i robimy wszystko, aby sprostać twoim oczekiwaniom”, itp bełkot korporacyjny. Zero zainteresowania, brak kontaktu z kurierem, beznadziejny w praktyce system śledzenia przesyłki, o interaktywności nawet nie wspominając. Jednym słowem dno. Próba korespondencji, bez merytorycznej odpowiedzi. Klient „detaliczny” jest dla nich przysłowiowym zerem.

Max – 4 sty 2022
NAJGORSZA FIRMA Z JAKĄ MIAŁEM DO CZYNIENIA.
Nieracjonalny czas dostawy nawet kilka dni, gdy konkurencja np. DPD potrafi to zrobić w kilka godzin.
Śledzenie przesyłek nie działa, czat nie działa.
Infolinie bezczelnie rozłącza połączenie po kilku minutach czekania.
Najlepszym sposobem byłoby złożyć skargę do UOKiK.

kurier Fedex opinie

2021

Michael – 27 gru 2021
Po opłaceniu faktury przysyłają kolejne listy z wezwaniem do zapłaty, straszą firmami prawnymi a sami mają taki burdel że nie mogą się w tym odnaleźć

Jakub – 27 gru 2021
Dramat! Kilkukrotnie zamawiany odbiór przesyłki nie został zrealizowany w ustalonym terminie. Kierowcy po odbiór palety przyjeżdżają małym busem. Bardzo wysokie ceny. Brak wsparcia w temacie obsługi klienta. ODRADZAM KORZYSTANIA Z USŁUG TEJ FIRMY!

Adam Terlecki – 23 gru 2021
Tragedia. Przesyłka nie dostarczona do rąk odbiorcy tylko wciśnięta do skrzynki pocztowej, która została zniszczona przez kuriera. Kurier twierdzi, że dostarczył osobiście i nie zniszczył skrzynki pocztowej, a firma wierzy mu bezgranicznie. Skandal. O właściwym potraktowaniu reklamacji można pomarzyć.

Mateusz Rojecki – 22 gru 2021
Firma porażka. Za pierwszym razem kiedy zamawiałem przesyłkę przez Fedex były problemy. Kurier nie przyjechał do nadawcy w wyznaczony dzień, musiałem ustalić inną datę odbioru, a później sam musiałem jechać po paczkę ponad 80km do Barcelony, bo jak twierdzili byli 3 razy i nikogo nie było, chociaż przez 3 dni czekałem jak osioł w domu bo mieli przyjechać, nawet nikt nie zadzwonił…Ale dobra może to przypadek, może taki pracownik się trafił, zamówiłem raz jeszcze przesyłkę międzynarodową miała być w poniedziałek mamy środę godz 21.00 I nie wiadomo gdzie jest paczka. NIGDY WIECEJ Fedex!!! Daje jedna gwiazdkę, bo mniej nie można.

Katarzyna Jankowska – 21 gru 2021
Nie polecam, same z nimi problemy, czekam na paczke ponad 2 tygodnie, a oni rece umywaja….

Daniel Kuzak – 20 gru 2021
Najgorsze firma jaka spotkałem mam takiego w….kwa ze nie wiem co !! Czlowiek pisze jak z debilami i jeszcze tyle kasy biorą, jak dlamnie to wielki minus nie polecam szkoda nerwów.

Edyta Lem – 16 gru 2021
Najgorsza firma kurierska. Jeśli chcecie mieć przesyłkę na czas omijać szerokim łukiem. Przesyłka leży 9 dni na magazynie 4 dni pisania i dzwonienia i jaka informacje dostałam? Że przesyłka zostanie niezwłocznie wydana kurierowi i nastąpi to za dwa dni…. No tylko się śmiać. Podejście do klienta na poziomie 0..

DroneLabs – 15 gru 2021
Czekam na przesyłkę. Dwa razy był podany termin dostawy. Termin dostawy już dwa razy zniknął ze śledzenia. Opóźnienie trwa już prawie dwa tygodnie. Przesyłka w Ożarowice leży i nie wiadomo kiedy dojdzie do mnie. Jest odprawiona, ale nadal leży. Podobno, bo na infolinii nie wiedzą gdzie ona jest. Brak kontaktu zwrotnego i wyjaśnienia.

Marcin – 15 gru 2022
Beznadzieja, po odprawie celnej przesyłki firmowej czekałem tydzień na doręczenie. Brak aktualizacji w śledzeniu przesyłki , daty doręczenia nie adekwatne z rzeczywistością. Brak słów !!! Nigdy więcej nie posłużę się tą firmą.

Anna – 14 gru 2021
Ta firma to porażka!!!!!!Paczki dostawane są w godzinach od 10-13. Nie wiem dla kogo jest ta usługa, na pewno nie dla osób pracujących. Brak kontaktu z kurierem.Brak możliwości zmiany dostawy godzin, bo UWAGA kurierzy w innych porach w tej miejscowości nie jeżdżą!!!!!Nie ma możliwości pozostawienia paczki w innym miejscu!!DNO, DNO i jeszcze raz DNO. Na infolinii dowiedziałam się, że mogę sama jechać po odbiór. 26 km w jedną stronę !!!!

Wolf – 12 gru 2021
Firma porażka. Oszukują. Cały dzień siedzimy w domu i okazuje się, że była nie udana próba doręczenia i przesyłka awizowana. Oczywiście nawet tego awiza w żadnej formie nie otrzymałem, a paczka ląduje w sortowni i mimo telefonów na infolinię zostaje tam już chyba na wieki.
Zalety: Jak lubisz przejażdżki do magazynu pod miastem (w moim przypadku 25km w jedną stornę) to serdecznie polecam.
Wady: Nie mamy Pana paczki i co Pan nam zrobi?

Dominik Jargot – 10 gru 2021
Nie używajcie tej pseudo-kurierskiej firmy! Paczkę najprawdopodobniej będziecie musieli sobie sami odebrać z magazynu za waszym miastem, albo nigdy do was nie trafi. Miałem sporo przygód z firmami kurierskimi, ale FedEx to szczyt wszystkiego. Przesyłka miała zostać doręczona między 14-17. O 13:35 w systemie pojawił się wpis „nieudana próba doręczenia, przesyłka awizowana”. Oczywiście w domu cały czas ktoś był. Kuriera nawet w pobliżu nie było, bo i awiza brak. Oczywiście dodzwonić się na infolinię to jakiś cud, przy pierwszej próbie po 20 minutach na linii, zostałem rozłączony.

Przy drugiej próbie się udało. Oczywiście cała win zwalona na wysyłającego – numer mieszkania był w innym miejscu niż powinien. Szkoda tylko, że nikt o tym nie poinformował. Jeżeli z jakichś powodów nie mieliście możliwości wyboru firmy kurierskiej, tak jak ja, podczas zakupów w dużym sklepie online z ubraniami, piszcie też w miejsca, które wysyłają wam paczki. Jeżeli tak jak ja zastanawiacie się jak firma z dziesiątkami tysięcy negatywnych opinii może dalej istnieć, to pamiętajcie, że pojedyncze paczki dla takich firm to nic, ale umowy na ogromne pieniądze z innymi dużymi firmami to już co innego.

Jakby tak się udało przekonać jednego czy dwóch dużych graczy do zmiany firmy kurierskiej to może nasze opinie nie poszłyby na marne :)Podsumowując, FedEx = dno, narzekajcie na nich też swoim dostawcom!

Jarosław Kurpiewski – 10 gru 2021
Firma porażka! Kurier chamski . Przesyłka nie dostarczona. Jestem osobą niepełnosprawną a kurier kazał mi się „pokulać do bankomatu” W czasach gdy babcia z WC ma modem do płatności kartą oni tego nie mają! PORAŻKA

Mateusz K. – 9 gru 2021
Cóż, pora napisać opinię. Mam nieprzyjemność korzystać z ich usług a konkretnie opolskiego oddziału. 8 grudnia kontaktowałem się z infolinią FedExu z pytaniem kiedy można się spodziewać kuriera i dostałem informację, że na pewno jeszcze dzisiaj. O godzinie 18:28 otrzymałem maila z informacją o dostarczeniu przesyłki zaś na stronie w ich systemie widnieje godzina 13:20. W domu cały czas ktoś czekał. Kuriera nie było, nie dzwonił a po przesyłce ani śladu. 9 grudnia kurier nawet nie zabrał paczki ze sobą do ponownego dostarczenia. Jutro będzie 10 grudzień i spodziewam się dalszych problemów.

Na infolinii nie można uzyskać numeru do kuriera ponieważ są to ich telefony prywatne. Śmiech na sali, że takiej korporacji nie stać na to żeby wcisnąć pracownikowi służbowy telefon do łapy. Szczególnie do pracy w takim charakterze. Osobiście uważam, tę firmę za niepoważną, beznadziejną i najgorszą ze wszystkich. W zeszłym roku zgubili moją przesyłkę a sama sprawa miała identyczny początek. Przez kilka dni byłem wodzony za nos, ale po interwencji, moich wielokrotnych telefonach i pomocy firmy, w której zakupiłem telefon sprawa została wyjaśniona. Żałuję tylko tego, że ich wtedy nie pozwałem i im odpuściłem.

Jimmy Fernandez – 9 gru 2021
Kompletnie niekompetentna Firma. Dostawa miała się odbyć do godziny 12:00 po wielu telefonach i rozmowie z ponad 7 konsultantami otrzymałem zapewnienia rożnego typu, które sprowadziły się do tego, że nikt nie ma kontaktu z kurierem. Paczka miała z przeprosinami dotrzeć do 16, a kurier miał się ze mną skontaktować – o niespodzianko ani jedno ani drugie nie nastąpiło. Konsultanci twierdzą, że nie mają uprawnień i kompetencji by pomóc.Z żadną inną Firmą nie miałem tyle przygód. W paczce dostało wykupione doręcznie do 12:00… Nadmienię, że jedyne o co pytałem to w jakim przedziale czasowym mogę spodziewać się przesyłki – nikt nie posiadał takich informacji.

Maciej Zając – 8 gru 2021
Kurier nie przyjechał, brak kontaktu. Ludzie byli w domu, a mimo wszystko kurier wstawil status „nieudana proba doreczenia” , nikt nie dzwonil, nikt nie pukał. Zapewne nawet nikt nie przyjechal…żenada

Marek – 8 gru 2021
Tragedia!!!, brak kontaktu z kurierem na którego czekam, zależało mi bardzo na czasie – oczekiwałem na materiały potrzebne na targi. Nigdy więcej FedEx.

Darek – 7 gru 2021
Żenada, brak kontaktu z kurierem na którego czekamy cały dzień. Klient to pies, który musi pilnować dostawy. Zmień firmę kurierską na cokolwiek będzie tylko lepiej. Nigdy więcej FedEx.

EWA – 5 gru 2021
Firma niepoważna, nieodpowiedzialna, totalne lekceważenie klienta. Czekałam na przesyłkę za pobraniem, wysłaną w dniu 24.11.2021 (środa) z Łańcuta. Do tej pory nie otrzymałam jej. W poniedziałek 29.11.2021 dowiedziałam się, że w tym dniu miała miejsce „nieudana próba doręczenia. Przesyłka awizowana”. W związku z tym, że nie miałam żadnego kontaktu ze strony kuriera, napisałam tego samego dnia do Fedex (za pośrednictwem skrzynki kontaktowej) o zaistniałej sytuacji i prosiłam o kontakt w sprawie wskazania kolejnego terminu dostarczenia paczki.

W kolejnym dniu 30.11. sytuacja z poniedziałku powtórzyła się tzn. „nieudana próba doręczenia…” -znowu bez jakiegokolwiek kontaktu ze strony kuriera. W środę 1.12. na infolinii dowiedziałam się, że paczka jest w oddziale Fedex -40 km od mojego miejsca zamieszkania !!. Otrzymałam również kuriozalną odpowiedź na mojego maila m.in. cyt. „W niektórych przypadkach kurierzy dzwonią do Odbiorców przed doręczeniem, natomiast nie mają obowiązku podejmowania takiego kontaktu i wynika on jedynie z ich własnej inicjatywy”.

To nie koniec sprawy, w czwartek rano 2.12. zadzwonił do mnie menager z Fedex-u, który poinformował, że po przeanalizowaniu mojej sprawy przesyłka będzie dostarczona w piątek 3.12. w godzinach 12-14.00. Pomyślałam, że może jednak moja sprawa zakończy się sukcesem. Niestety, w piątek przesyłka nie dotarła!! Na infolinii (od b.miłej Pani Sonii W.) dowiedziałam się, że przesyłka w ogóle nie została wydana kurierowi do doręczenia i pozostaje w magazynie w oddziale Fedexu. Pani Sonia W. złożyła w moim imieniu interwencję z prośbą o wyjaśnienie sprawy. Jednakże do dziś nikt nie skontaktował się ze mną… Żenada, nie polecam, !!

Magdalena Ka – 1 gru 2021
NAJGORSZA FIRMA PRZEWOZOWA! Wieczne problemy z tymi kurierami ! Człowiek zamawia, czeka na przesyłkę dostaje smsa 29.11 że przesyłka będzie u mnie dostarczona na drugi dzień 30.11 oczywiście nikogo nie ma, jestem teraz obecna cały czas w domu bo siedzę z małym dzieckiem. Po sprawdzeniu na stronie co z moją przesyłką była informacja że niby 1.12 kurier nie zastał nikogo w domu i przesyłka została zwrócona. W domu byłam tego dnia cały czas !

Człowiek pod klamką nie wisi I nie wysłuchuje przez cały dzień czy ktoś idzie ! Po co ja podaje numer telefonu!? Ciężko jest wam zadzwonić?! Z innym firmami nie ma takich problemów, zawsze dzwonią nawet zanim pójdą pod drzwi żeby upewnić się czy ktoś jest w domu , a wy oszuści jaja sobie robicie !!!!! jestem pewna że nawet nikogo nie bylo tego dnia !!!!!

Łukasz – 1 gru 2021
Oszuści nie dostarczają przesyłek tylko wysyłają do magazynu za warszawa i chcą żeby samemu odbierać przesyłkę. Skandal. Najgorsza firma kurierska. Zamówiłem przesyłkę nikt się nie kontaktował nie było daty doręczenia a firma napisała że kurier był 2 razy i że przesyłka odsyłana jest 30 km za Warszawę do Łomianek i mam ją sam odebrać. Kpina oszuści nie polecam korzystanie a z firmy FedEx nikomu

kurier Fedex opinie

Pyrcin – 30 lis 2021
Termin planowany dostawy nie ma nic wspólnego z realnym terminem dostarczania przesyłki. Brak kontaktu z kurierem. Zestawiając z konkurencją która w przeciągu 24h dostarcza paczki, podaje numery do kurierów, a Ci sami kontaktują się najczęściej w celu uzgodnienia godziny doręczenia można powiedzieć, że firma FedEx to przykry dowcip na rynku.

Klaudia – 27 lis 2021
Najgorsza firma przewozowa! Już kilka razy miałam problem z firmą FedEx. Zero kontaktu z kurierem. Rano przychodzi SMS, że paczka zostanie doręczona tego dnia i na tym koniec. Zamawiam wiele paczek i z innymi firmami przewozowymi nigdy nie mam takich problemów. Nawet Poczta Polska lepiej działa…

Kurier o godzinie 8/9 zaznacza, że próba doręczenia się nie powiodła, a o swojej obecności nie uprzedza nawet telefonem. Ciężko przekierować paczkę, kontakt z samą firmą też kiepski. Już kilka razy moje paczki były zwracane do nadawcy mimo, że chciałam je odebrać. Firma nie podaje mi numeru do kuriera, a on sam z siebie nie kontaktuje się ze mną. Nie na tym polega dostarczanie paczek.

Joanna Mendala – 26 lis 2021
brak dostarczanej przesylki, kontakt bardzo trudny, eskalacja problemu z paczka wrecz niemozliwa. ponawianie maili, ktore nic nie zmieniaja w statusie przesylki. od 5 dni brak prob dostarczenia towaru, mimo ze ponoc lezy na magazynie fedexu

Stanisław Wysocki – 23 lis 2021
FedEx wziął pieniądze i nikt się nie pojawił po paczkę. Wczoraj o godz.10 mój syn zapłacił i zawarł umowę na odbiór paczki z Głogowa i dostarczenie jej do Wrocławia, kurier miał pojawić się do godz.17, nie pojawił się, zadzwonił dzisiaj na infolinię i spytał dlaczego nikt nie pojawił się by odebrać paczkę, powiedziano mu, że kurier był wczoraj o godz.17.10 i nie zastał nikogo w domu, jest to nieprawda, gdyż byliśmy razem z żoną w domu i czekaliśmy na kuriera, powiedziano mu jeszcze, że dzisiaj kurier będzie o 17.10, jest godz.19 i nadal nikt się nie pojawił.

FedEx to jest nieodpowiedzialna, oszukańcza firma, która bierze pieniądze i nie wywiązuje się z umowy, proszę podać w jaki sposób FedEx zrekompensuje mi stratę finansową i moralną.

Ilona Kołodziej – 19 lis 2021
NIE POLECAM! 2 dzień siedzę i czekam na kuriera. Przesyłka avizowana, napisał ze nikogo w domu nie było. Żadnego kontaktu z kurierem do firmy nie można się dodzwonić A jak się człowiek juz dodzwonić to Pani mówi ze mam czekać bo przesylka jest w dostarczeniu . Masakra czekam I obserwuję i co? I znów avizowana ze nikogo w domu nie ma. Totalna porażka A nie firma. Wszystko zgłoszone u nadawcy zobaczę co z tego wyniknie. I jestem ciekawa tego kuriera co mi powie jak w końcu do mnie dotrze. Choćby mi miał ktoś dopłacić to nigdy w życiu nie wzięłabym tej firmy kurierskiej.NIE POLECAM !!!

Anna – 19 lis 2021
Dramat! Nie polecam od Trzech dni czekam na przesylke, której kurier nie może dowieźć. Reklamacje maja sie nie jak. Beznadziejny kontakt, dostawa i w ogóle wszystko! Konkurencja sprawnie, szybko, terminowo działa.

Magdalena Gala – 19 lis 2021
Stanowczo nie polecam tej firmy!! . Status przesyłki pojawił się na stronie z opóźnieniem. Kurier był chamski. Z kurierem nie ma żadnego kontaktu telefonicznego tak jak jest to w przypadku innych firm. Zadzwonił jak już był pod domem, a w odpowiedzi że nie ma nikogo na miejscu, stwierdzil że jestem śmieszna a on jak to powiedział przez telefon „specjalnie tu do mnie przyjechał”.

Kamil Kłos – 9 lis 2021
Katastrofa. Kurier chamski nie dostarcza przesyłki pod adres nie wydaje reszty nie można płacić kartą a jak się nie ma wyliczone to nie daje paczki komentuje wszystko nie nadaje się do pracy robi co chce przyjeżdża kiedy chce jeśli ma ochotę przeważnie pisze że odbiorcy nie było w domu gdzie się czeka na niego brak słów nigdy więcej nic z tej firmy kurierskiej nie zamówię paranoja kto tam pracuje kierowca z Koszalina

Krystian – 5 lis 2021
Najgorsza firma kurierska. Kurierowi nie chciało się przyjechać w wyznaczonym dniu więc zostawił przesyłkę w magazynie i wyznaczył termin na 4 dni później. Tłumaczył się że był pod domem ale nikogo nie było i zostawił awizo.

Ania Lojewska – 4 lis 2021
Kurier,(M. Ł.)odbierajacy paczki ze sklepu ,,Tikurilla” na ul.Kołobrzeskiej Gdansk Przymorze..wredny ,chamski…Bedac na zakupach w owym sklepie, przegladalsm probniki,znajdujace sie przy drzwiach,w/w pchnal Mnie uderzajac z impetem w plecy,zwacajac Mu uwage,usmiechnal sie chamsko ,po czym zajal sie paczkami,,Wychodzac ta sama sytuacja..Ani przepraszam ,tylko na sile wcisnal sie z pakunkami zmusxajac Mnie fo usuniecua sie…

Konrad – 4 lis 2021
To najgorsza firma kurierska na rynku! Status przesyłki pojawił się na stronie FedEx DOPIERO rano w dniu doręczenia. Bardzo chamski konsultant na infolinii twierdzi,że błędnie wpisywałem numer, a status był widoczny już dawno. Na jakiej podstawie tak twierdzisz niewychowany prostaku!?! Druga sprawa to zupełny, ale to ZUPEŁNY brak możliwości kontaktu z kurierem! Kurier ma TYLKO prywatna komórkę i to on decyduje czy skontaktować się z odbiorca, czy nie. Brak możliwości proszenia o kontakt telefoniczny od kuriera.

Dostajesz SMS że dziś przyjdzie do Ciebie kurier; w domyśle siedź na tyłku i czekaj na wielmożnego pana kuriera cały dzień. Jak Cię kurier nie zastanie, wystawi „awizo”, ale to awizo to nie prawdziwe AWIZO, to tylko informacja w INTERNECIE. Jak mu się będzie chciało przyjdzie do Ciebie Jutro, albo za 2 dni w godzinach dowolnych, o których Ty się możesz dowiedzieć TYLKO u konsultanta. Dobrze Wam radzę nie miejcie NIC wspólnego z tą Najgorszą na polskim rynku żenującą foremką. Jeśli jesteście sklepem internetowym, to jakość usług FedEx obniża jakość waszej firmy i naraża Waszych klientów na przykrości.

Jeśli jesteście kupującym wybierzcie inną formę dostawy, albo kupujcie w sklepie, który współpracuje z PORZĄDNYMI firmami. Jeśli prywatnie wysyłacie paczkę nie róbcie przykrości jej odbiorcy, nie narażajcie go na kontakty z prymitywami! Chodziło o doręczenie paczki z aluminiowymi felgami do samochodu za zaliczeniem. Dwie duże paki ważące razem ponad 30 kg dodatkowo rozliczenie finansowe z kurierem za 4 alufelgi.

Kazimierz Mostek – 3 lis 2021
Nie dostarczają pod adres i nawet nie zadzwonią do odbiorcy ,a kurier nic nie wie skąd oni biorą tych ludzi to już Ukraińcy chyba byli by lepsi TRAGEDIA NIE POLECAM

Joanna Drozdek – 29 paź 2021
Nie polecam tej firmy. Kłamstwa i arogancja. W efekcie paczka zaginęła i nikt nie potrafi powiedzieć dlaczego. Mam wrażenie, że kurierzy nie potrafią czytać, bo zawsze mają problem z odnalezieniem adresu. Wymyślają dziwne wytłumaczenia dlaczego nie dostarczyli paczki. Kłamią, że była próba dostarczenia, a tak naprawdę nawet nie pofatygowali się, by podjechać. Na nic nasze czekanie w domu. Jak najdalej od tej firmy.

Eva P – 28 paź 2021
FedEx to koszmar. Obsługa klienta jest niekompetentna. Kazdy konsultant mówi co innego, nikt nie potrafi udzielić informacji. Telefon rozłącza się w trakcie rozmowy. System internetowy tez nie działa jak również link z formularzem do reklamacji. Porostu nie można złożyć reklamacji.

Aleksandra Dziedzic – 26 paź 2021
Totalnie nie polecam. Kurier nie skontaktował się, że przywiezie paczkę po raz drugi, awizował ją mimo, że byłam w domu. Po czym paczka trafiła do głównego oddziału w mieście, jednak nikt nie poinformował mnie, że mogę ją sobie odebrać. Po kontakcie z BOK co mogę w tej sytuacji zrobić, odpowiedzieli, że nic. Paczka wraca do nadawcy.

Dariusz Kowalski – 26 paź 2021
Od 4 dni kurier „stara” się doręczyć przesyłkę. Dzwoniąc pyta się czy ktoś będzie przed 15.00 w domu, kiedy otrzymuję informację, że nikogo nie zastanie natychmiast się rozłącza. Oddzwonienie do kuriera jest niemożliwe ponieważ ma ukryty numer telefonu. Następnie odnajduję awizo w skrzynce że jego ekscelencja kurier był o godzinie 9:00. Sytuacja powtórzyła się w dwa dni piątek i poniedziałek. Dzisiaj się nie odezwał więc przesyłka wraca do adresata. Tak się pracuje w tym kraju. Chyba należałoby wziąć urlop na okoliczność wizyty kuriera. FedEx to firma nieporozumienie.

Office miacolonia – 26 paź 2021
Najgorsza firma kurierska. Kurier od 3 dni nie odbiera przesyłki. Arogancka obsługa klienta. Nigdy więcej

oli – 21 paź 2021
Kurier przekazał paczkę innej osobie z mojego budynku, bez mojej zgody, nie podejmując nawet próby kontaktu ze mną.

Marta – 20 paź 2021
Nie polecam. Kurier nieuprzejmy, chamski. Po prośbie o poczekanie i sprawdzenie paczki w którym znajdowala sie porcelana odjechał twierdząc, że on nie ma obowiązku czekać ani czasu czekać.

Natalia – 20 paź 2021
Zalecam firmie FedEx znalezienie sposobów na rozładowywanie frustracji dostawców, albo badanie w choć minimalnym stopniu ich poziomu kultury osobistej, aby uniknąć sytuacji gdzie kurier wydziera się na pracowników innych firm i ma pretensje, że w ogóle musi wykonywać tą pracę. I może sprawdzenie umiejętności czytania ze zrozumieniem, bo wystarczyłoby aby przeczytać dokładnie adres dostawy na etykiecie żeby uniknąć nadmiernego przemieszczania się pomiędzy budynkami.

Paweł – 19 paź 2021
Fedex – kłamstwa i niekompetenecje! Kompletne dno i kłamstwa! Nie polecam zdecydowanie tej firmy. Dziś czas doręczenia przekroczony dwukrotnie, a paczki nadal brak. Kurier zgłosił w systemie odmowę doręczenia, a w rzeczywistości nawet nie pofatygował się pod adres, konsultantka na infolinii powiedziała ze sam mogę sobie pojechać (w sumie kilkadziesiąt km) po paczkę i ja od nich odebrać. złożenie reklamacji w moim przypadku jako odbiorcy przesyłki niemożliwe. Poza tym na infolinii kłamią, dzwoniłem codziennie, za każdym razem mówili co innego, aby pozbyć sie problemu, a nie go rozwiązać.

Sylwia Graczyk – 18 paź 2021
Serdecznie nie polecam tej firmy. Została wprowadzona w błąd zarówno przez konsultantkę na infolinii, jak i przez kuriera. Paczka nie dotarła na czas mimo, że zapewniono mnie, że dotrze. Usługa bardzo droga (za kopertę A4, w której było kilka kartek papieru zapłaciłam 36zl). Do tego nie został mi przekazany numer przesyłki i nie mogłam śledzić paczki. Paczka dotarłaby w takim samym czasie, gdybym wybrała pocztę. Serdecznie nie polecam!

Alina шаповалова – 6 paź 2021
Najgorsza firma !!!!!!!! Nie polecam ((((

Katarzyna Olszewska – 4 paź 2021
firma dno – 3razy kozystam – 3 razy problem – naliczona dodatkową dopłatą nie wiadomo za co – 2×50 zł , teraz się postarali i już 100zl dopłaty bo paczka streczem zawinięta ! Uszkodzili mi odkurzacz przemysłowy – całe dno połamane 5mm plastik – zero odszkodowania — unikać ich pod każdym względem – wyłudzają pieniądze od kkijentow , straszą sądami

Karolina Radkowska – 1 paź 2021
Najgorsza firma kurierska. Moja paczka została oddana do nadawcy bo kurierowi nie chciało się przyjechać pod wskazany adres. Nie było go nawet na posesji. Tragedia. Zalando nie powinno z nimi współpracować….

kurier Fedex opinie

A K – 30 wrz 2021
Standard działania kuriera – po raz już kolejny: zero telefonu, zero próby doręczenie przesyłki (domownicy na stałe w domu) i przesyłka ląduje w oddziale. Nigdy nie wybieram tej firmy, chyba że nie ma innej opcji. I wtedy zawsze historia się powtarza.

Patryk Kołodziejski – 28 wrz 2021
Najgorsza firma kurierska. Myślałem, że nie da się być gorszą firmą kurierską od UPS… Oj można. 0 informacji na SMS o stanie przesyłki, 0 informacji na mailu. Kurierzy nie dzwonią do drzwi, tylko dzwonią na telefon (jak mają dobry humor, bo czasem nawet nie zatelefonuja) o 10 rano gdy wszyscy są w pracy. Czas połączenia to 3 sekundy, rozłączają się, oddają paczkę do magazynu i potem nie odbierają

Elżbieta Kochman – 23 wrz 2021
Kurier odbierał paczkę ode mnie dwa razy, opłacona z góry, gabaryt niestandardowy. Paczka po kontakcie z firma spełniała wymogi, kurier był innego zdania. Najpierw nie pasował mu kolor strechu, anulował sam zlecenie. Po spędzeniu pół dnia na infolinii przyjechał następnego dnia, przed odebraniem dzwonił aby upewnić się jak paczka wygląd -kolor już mu pasował, natomiast szukał kontow prostych -gdzie doskonale wiedział że to niestandardowa paczka, w folii i opłacona drożej ze względu na gabaryty.

Przyszed po chamsku potraktował mnie aż musiał interweniować mój mąż. Znów nie odebrał tej paczki. Nadałam innym przewoźnikiem, nie było z niczym problemu! Kurier pozwolił sobie dodać na do widzenia że w Fedexie jesteśmy spaleni i nikt nam tej paczki nie odbierze! Jak widać firma jak i osoby tam pracujące to DNO TOTALNE!

Marzena – 15 wrz 2021
Czekałam dzisiaj za przesyłką w podanych przez FedEx godzinach, tj.od 8.00 do 11.00. O godzinie 11.30 sprawdziłam status przesyłki, a tam informacja,że była nieudana próba doręczenia przesyłki o godzinie 9.22, przesyłka awizowana.Rozmowa z infolinią absolutnie nic nie wniosła i mimo że obiecali, że wyjaśnią sprawę i oddzwonią, nic takiego nie miało miejsca.Z kolejnej rozmowy z infolinią dowiedziałam się, że kurier dzwonił do mnie, ale nie odbierałam.

Nie wiem jak można tak kłamać, przecież można to sprawdzić!! Ignorancja i lekceważenie klienta, mimo że dostosowujemy się zarówno do ich planowanych godzin doręczenia paczki, jak również oczekujemy jej nadejścia w kolejnych godzinach.W związku z powyższym, aby oszczędzić sobie nerwów będę musiała odebrać przesyłkę osobiście,aby nie tracić kolejnego dnia na czekanie za kurierem, na którego mogę się nie doczekać.Żenada!!!

Eidoriana Eidoriana – 15 wrz 2021
Obsługa klienta to jakiś żart. Pan, który odebrał ode mnie telefon był niesamowicie pretensjonalny i chamski. Kurierom nie chce się nawet PRÓBOWAĆ doręczyć paczki. Byłam w domu a okazuje się, że paczka awizowana. Bardzo wygodnie dla nich „kurier nie ma obowiązku zadzwonić”….po prostu nie dbacie o klientów i tyle. Najgorsza firma kurierska z jaka miałam do czynienia.

Nie zadowolony – 13 wrz 2021
Firma KOGUCIK sie zrobila… W piatek bylo nie udane doreczenie przesyłki.W ten sam dzień zostałem poinformowany ze kolrjna próba dereczenia bedzie w poniedziłałek.Po tel w pon.ok.8 rano zostaliśmy poinformowani ze przesyłka bedzie we wtorek.Po przyjsćiu z pracy okazuje sie ze kurier jednak byl w tym dniu z przesyłka i teraz musze sobie ja osobiscie odebrac w oddziale.Serio?? Nie potrafia przyznac sie do swojego błedu tylko wiedcznie słysze ze oni dziłaja według swoich procedur.Nie można złożyc reklamacji tylko i wyłacznie skarge i tylko drogą mailowa.Przepraszam za błedy ale mój dostep do internetu jest bardzo ograniczony(wrecz niemozliwy) z urządzenia które mam do dyspozycji!

Marta Wiśniewska – 11 wrz 2021
Obsługa klienta w tej firmie to nie porozumienie pani kurier robi problem z dostarczeniem paczki już 2 raz w tym miesiącu nie mogę dostać paczki,wykonałem tel do firmy i zostałem olany nadal czeka nie polecam

Katarzyna Palicka – 5 wrz 2021
Niestety jeżeli masz cierpliwość i nerwy że stali, to FedEx zafunduje Tobie dramatyczna obsługę , serwis na poziomie poniżej zera. Przesyłka międzynarodowe która miała być dostarczone w terminie 7 dni , do dnia dzisiejszego jest w tranzycie. Infolinia bezradna. Życzę FedEx likwidacji i zniknięcia z rynku.

Amazon – 4 wrz 2021
Porażka a nie firma. Ta firma to jakaś patologia. Od miesiąca czekam na informację o przesyłce, która podobno jest clona. W czym problen? W tyn, że od chwili złożenia wymaganych dokumentów Fedex w ogóle nie odpisuje na emaile. Wartość przesyłki? 12.000 zł. Parodia a nie firma.

Tomek – 31 sie 2021
FedEx chce wyprzedzić Pocztę Polską w partactwie. Od rana czekałem w domu na kuriera z załączonym listem przewozowym na stronie internetowej. Nagle pojawiła się aktualizacja: „Nieudana próba doręczenia. Przesyłka awizowana”. Zadzwoniłem na infolinię, na której niesamowicie znudzona i negatywnie nastawiona Pani poinformowano mnie, że kurier był pod adresem, ale nikogo nie zastał i niestety nie mogą nic zrobić. Kolejna próba doręczenia będzie dopiero jutro. Jak ta firma w ogóle funkcjonuje w tych czasach? Dobrze udaje im się kopiować negatywne praktyki Poczty Polskiej. Nigdy więcej nie skorzystam z ich usług, tym bardziej teraz, kiedy widzę, że nie tylko ja miałem z nimi problem!

Katarzyna Pięcińska – 24 sie 2021
Cóż …. Dzisiaj w Środzie Śląskiej kurier przywiózł paczkę mojej koleżance w 9mcu ciąży,poszła mu ze swoją mamą na rękę i zapłacila gotówką zamiast kartą,mało tego poszła do bankomatu bo Panu zalezalo, kurier(ok 30lat) zamiast w tym czasie wnieść ponad 10kg paczkę dziewczynie w ciąży, pojechał za jej mama do bankomatu i tam ok 150 m od domu z busa wyrzucił pakunek widząc ,że mama jest starszą osoba oraz że poszła tam pieszo. dramat ! Firma nie powinna tolerować takich sytuacji !!! wstyd

Justyna – 24 sie 2021
Okropna usługa! Kurier przyszedł do mnie bez paczki, za którą opłata kurierska wynosiła 31 zł i poinformował, że mam sama zejść po paczkę. Jestem tydzień przed porodem i mieszkam na 2 pietrze. Następnie okazało się, że płatność jest tylko gotówką. Na szczęście była u mnie w domu 60-letnia mama. Poszła do bankomatu 150 metrów, pod który podjechał kurier. Mama wybrała pieniądze, dała kurierowi opłatę wraz z napiwkiem. Po czym ten wypakował ciężką paczkę (150 metrów od bloku!!) i ją zostawił. Mama ma chory kręgosłup i ledwo doszła z paczką do mojego mieszkania. Za co zapłaciłam ponad 30 złotych? Koszmar!!!!

Michał Sałek – 14 sie 2021
Kurier zostawia przesyłki calkiem obcym ludzia, gdzie sa w niej dane poufne. Kontakt z biura znikomy. Po zgloszeniu zapewniali ze w 24h wszystko wyjaśnią. Jedno wielkie kłamstwo.. omijać szerokim łukiem!!!

Andrzej Daniluk – 12 sie 2021
Totalna porażka. Brak kontaktu. Dodzwonienie się na infolinię to cud. Paczka wraca do magazynu bo kurier się nie wyrobił i nikt nie poinformował. Oszuści oszuści i jeszcze raz oszuści

Daniel Kurcoń – 6 sie 2021
Bardziej nieudolnej firmy nie znam.Dzwonie na infolinie od 2 tygodni bo paczka zostala zatrzymana na bazie w Katowicach i wciaz mnie zapewniaja ze zostanie dostarczona.W ciula graja…Kura az szok…Sciemniaja,przepraszaja…Z Belgii paczka dotarla w ciagu 2 dni do kraju a wydac przez miesiac Fedex nie potrafi…Zeby Was uj strzelil

Mario Richter – 5 sie 2021
Kłamią że adres się nie zgadza inni kurierzy innych firm dostarczają bez problemów.Jak się nie chce dowozić paczek kurierom to może trzeba zatrudnić nowych co chcą pracować Wasz konsultant sprawdzał adres i się zgadzał a paczkę i tak odesłano do nadawcy bez ponownej proby dostarczenia czy skontaktowania są e ze mną.porazka.nie polecam FedEx.Wybierac inne firmy Pocztex lub DPD

Dariusz Tyszko – 5 sie 2021
Złodzieje, Złodzieje, Złodzieje. Żałosna firma która nie powinna się zajmować dostarczaniem przesyłek tylko może zająć się czymś mniej skomplikowanym. Ludzi do zamiatania ulic wciąż brakuje. Dostałem darmową przesyłkę ale po około miesiącu przyszła faktura że mam niby zapłacić ponad 100 złotych, że mam zapłacić jakieś cła i podatki. Pytam się za co mam płacić, za wasze fanaberie i wymysły. Ta przesyłka to niewielka koperta o wadze około 200 gram a nie jakiś TIR.

Ostrzegam przed tą niby firmą. Życzę im wszystkiego Najgorszego, Zbankrutujcie i Wynieście się z Polski. Powinien się Wami zainteresować jakiś minister lub UOKiK za przekręty jakie robicie. Jak byście takie numery robili na Białorusi to wiecie co by Was czekało.

Kinga Paczka – 3 sie 2021
Dramatyczna firma. Kontakt online żenujący. Przesyłka reklamacyjna która w zamówieniu była darmowa czekała 5dni aż kurier ja odbierze. Po kontakcie na infolinię Pani bardzo nieuprzejma poinformowała ze kurier był ale nikt mu przesyłki nie dał. Nie było żadnego nieodebranego połączenia telefonicznego a Pani na to ze kurier nie ma obowiązku dzwonić. Czyli ja od 8.00 do 15.00 mam czekać w oknie parę dni bo kurier na przyjechać. Tym bardziej że w budynku nie ma żadnego dzwonka więc jakim cudem ten kurier chciał odebrać przesyłkę?? Telepatycznie?? Skandaliczna obsługa klienta. Omijajcie szerokim łukiem!

Franz – 2 sie 2021
Przestrzegam przed Fedex. Dramat!!!! Miałem naprawę gwarancyjną w Londynie , zapłaciłem za express 180zł(miało być 48 godz) , 24.07.2021 . Dzisiaj jest 02.08.2021 paczka od 3 dni leży w Birmingham i nie wiadomo kiedy ją otrzymam. Typowe amerykańskie działanie- nikt nic nie wie ,a kasa wzięta – jednym słowem oszuści

kurier Fedex opinie

Evelina Kuzub – 28 lip 2021
Najgorsza firma kurierska na świecie!!! Numer do kuriera nie podają, zmienić adres doręczenia paczki odbiorca nie może, a jedyny oddział gdzie można odebrać samodzielnie znajduje się w dupie. Odradzam, odradzam, odradzam!!! Omijajcie tą firmę szerokim okiem!!

Alicja Wasielewska – 23 lip 2021
Czekam już 3 tygodnie aż paczka przyjdzie z Warszawy ://

Mateusz Lemanczyk – 21 lip 2021
Fedex to najgorszy kurier. Dodzwonić się na infolinię graniczy z cudem, nie udostępniają też telefonu do kuriera, paczki o statusie „w doreczeniu” docierają nawet po kilku dniach. Brak możliwości przekierowania paczki, widełki czasu dostawy podane są np. 7-15 a kurier jest o 16 lub w ogóle go nie ma. Odradzam.

Joanna – 19 lip 2021
Obiecane dokumenty na środę dotarły z 48 godzinnym opóźnieniem. Zero informacji od kogokolwiek o spóźnieniu i problemach. W mailu do firmy pisaliśmy jak istotne jest, byśmy wiedzieli czy dokumenty dojdą. Skutek – stracony bilet lotniczy i zabukowany hotel. Ponieważ do ostatniej chwili czekałam, nie udało się niczego odwołać ani zmienić daty. Straty na około 2000 zł. Żadnej rekompensaty. Ta firma to kpina i z tego co widzę nie jestem odosobniona w tej opinii. Szkoda, że tak późno się o tym przekonałam. Ktoś wreszcie powinien pociągnąć do odpowiedzialności tak niekompetentne zachowanie i straty, bo firma jest zupełnie bezkarna.

Zuzanna – 30 lip 2021
Absolutnie nie polecam!!! paczka dostarczona ale nie do mnie . Na ich stronie pisze dostarczona Koszalin. Ja nie mieszkam w Koszalinie. Adres paczki jest inny niż Koszalin paczka dostarczona ale nie do mnie. Firma ma w dupie że dostarczyli nie tam gdzie trzeba ważne że dostarczone i tyle.

Marek Magdziak – 15 lip 2021
Zamówiłem paczkę z PL do UK fedexem przez furgonetkę.pl. paczka zaginęła na ponad 4miesiace w uk, pomimo moich wielu interwencji nie została dostarczona do adresata nie z mojej winy. W końcu odesłana została do nadawcy, jest teraz na odprawie celnej w Warszawie już miesiąc, FedEx żąda ode mnie opłaty celnej w wysokości 1700zl plus ok 1000zl za zwrot paczki. Skandal. Paczka została niedostarczone z winy fedex.FedEx i furgonetka to kpina.

Jacek Bogacz – 14 lip 2021
Beznadziejna firma. Tak paczki dostarcza fedex – paczka nr 6231830318964 od ponad tygodnia jeździ między bydgoszczą a toruniem… Powiadomienie o „możliwym” opóźnieniu w dostawie wysłane do mnie tydzień po wysłaniu paczki…

Mike – 12 lip 2021
Beznadziejna firma! Odradzam wszystkim oczekującym rzetelności, szybkiej przesyłki oraz dobrego serwisu. Ferdex to zaprzeczenie wyżej wymienionych cech dobrej firmy kurierskiej. Że to dzieło jeszcze w Polsce ma rację bytu jest dla mnie niezrozumiałe. Paczka od 2 dni stoi w miejscu- zmieniają się tylko lokalizację przesyłka w oddz. Szczecin->Szczecin->Szczecin->Szczecin… Z racji wyjazdu próbowałem się skontaktować z infolinią celem przekierowania przesyłki: po pierwszej próbie kontaktu z obsługą i prawie 10-minutowym wysłuchiwaniu jakże denerwującej melodyjki -> urwanie melodii (niczym hejnał mariacki) i głuchy telefon…

Próba nr 2 : po 8 minutach odbiera zaspana Pani z obsługi (może dlatego tyle trwało połączenie i niechlubnie ją obudziłem). Po czym stwierdza, że paczka faktycznie od 2 dni na magazynie. Po zapytaniu, czy kurier da radę jeszcze wyjechać, czy jak w odpowiedzi dostałem, że : nie ma takiej fizycznej możliwości przed weekendem i paczka zostanie doręczona dopiero w poniedziałek. A chcąc przekierować, sklep w którym paczka została nadana (Decathlon) musi im wydać dyspozycję przekierowania… Po kontakcie z decathlonem dyspozycja przekierowania paczki została wydana… Zobaczymy czy dojdzie i w jakim stanie … Zdecydowanie najgorsza firma na rynku – obsługa jednoosobowa? na całą Polskę…..

A i jeszcze była propozycja odebrania z magazynu…Ale nie po to płacę, żeby ułatwiać firmom kurierskim pracę, za którą im płacą. Może jeszcze bezpośrednio jeździć do nadawcy i odbierać bezpośrednio za nich paczki?! Szczyt chamstwa… GDYBY SIĘ DAŁO, DAŁBYM 0 GWIAZDEK -> na tyle zasługuje firma Ferdex….Dla mnie do likwidacji…. Powinniście nieopedzic się od spraw sądowych!

Malgorzata Kowalewska – 1 lip 2021
Rano kurier zadzwonił spod moich drzwi mieszkania,fakt nie zastal mnie.Umowil się ze mną że będzie ok 10 tej rano.Wsiadlam w taksówkę żeby być na czas,(opiekuje się chorym ojcem)Czekałam przez cały dzień i nic.Na telefon nie można się było dodzwonić,jutro kolejny dzień stracony na czekaniu……Czy firmy kurierskie są dla klientów czy odwrotnie,bo ja już nic nie rozumie:(((W przyszłości nie będę z niej na pewno korzystać i nie polecam jej nikomu!!!!

Hania Smyczyńska – 30 cze 2021
Zleciłam wysyłkę paczki poprzez stronę Furgonetka. Cena była atrakcyjna więc się zdecydowałam. Paczka była w oryginalnym kartonie i miała wymiary standardowe. Jedyną różnicą było to ,że podstawa była u mnie wysokością. W związku z tym, że miałam wątpliwości zadzwoniłam na infolinię Fedex , aby te wątpliwości wyjaśnić . Konsultantka bardzo pewnie odpowiedziała mi, że nie ważne co jest wysokością, a co podstawą, najważniejsze aby zgadzały się wymiary, powiedziałam również co wysyłam. Na liście i wszędzie napisałam jaka jest zawartość paczki. NIKT nie poinformował mnie, że moja przesyłka, jak się później okazało jest niestandardowa. Taką informację otrzymałam ponad 2 tygodnie po wysłaniu.

Wystawiono fakturę na podwójną kwotę, co znacznie przewyższyło kwoty oferowane przez inne firmy. Pomimo składanych reklamacji firma uważała , że wszystko jest ok. Uważam, że zostałam celowo wprowadzona w błąd przez pracownika infolinii , do czego firma się nie odniosła, chociaż podobno wszystkie rozmowy są rejestrowane. Zarzucono mi, że opakowanie było złe – był to oryginalny karton i że wymiary były niestandardowe, a były 50x50x70.
Nie polecam tej firmy bo naciągają na koszty i udzielają złych informacj

Paulla – 30 cze 2021
Porażka. Najgorsza firma kurierska z jaką miałam do czynienia. Dodzwonić się na infolinię graniczy z cudem. W dniu doręczenia przesyłki kurier nawet nie raczył się pojawic a przesyłka została awizowana. Była to ważna przesyłka, cały czas ktoś był w domu. Dramat, mam nauczkę żeby trzymać się z daleka od tej firmy.

Piotr Pastuszak – 28 cze 2021
Kłamcy i oszuści ! Kurier dwukrotnie skłamał zaznaczając że nikogo nie było pod adresem (żona czekała cały dzień na paczkę), być może 10-kg paczka to za dużo żeby ją wyjąć z samochodu. Zero prób kontaktu, zero powiadomienia sms/telefonu. Na infolinii dwukrotnie informacja że nic nie mogą zrobić i że kurier nie ma obowiązku dzwonić. Jak widać nie ma też obowiązku spróbować dostarczyć przesyłki. Zażenowanie i bezsilność że takie rzeczy w 2021 roku…

Angelika Sopiarz – 23 cze 2021
Ta firma to jakaś pomyłka!!! Czekam 3 dzień na kuriera , mimo że jestem cały czas w domu I na kamerze widać że żaden kurier nie był na posesji kurier twierdzi że nikogo nie zastal w domu. Dostałam wiadomość od sprzedającego że firma łaskawie zgodziła się dostarczyć przesyłkę 3 raz z czym już jest po godzinie 15 więc przesyłki nowu nie dostanę!!! Kurier leci w h… tak że masakra .

Paweł Brysk – 23 cze 2021
Najgorsza firma kurierska w Polsce nie polecam

Nicole Bartkowiak – 22 cze 2021
Złodzieje. Wysłałam dwie identyczne paczki do Australii. Jedna bez dodatkowych kosztów doszła i wyszła 350zl a druga 1300zl!!! Doliczają koszty wyssane z palca. Nie polecam! To nie pierwszy raz kiedy doliczacie mi dodatkowe opłaty.

KATARZYNA Perkowska – 21 cze 2021
Fedex porażka. Fedex, nie polecam najgorszy kurier jaki mozE istnieć!!!! Naprawdę to już inpost paczkomat lepiej taniej szybciej i dla klienta działa!!

Alicja Waliszewska – 18 cze 2021
3 razy dostałam SMS ze paczka będzie do 18 i za każdym razem o 17:50 zmieniało się na brak dostępnej daty doręczenia, nie odpisują na maila, a dopiero po interwencji wysłali formularz do wyplenienia w sprawie odprawy celnej, masakra taki to express

Grzegorz Klepacki – 18 cze 2021
Beznadzieja kurier nawet nie był na mojej ulicy i przesyłkę odesłał do sortowni . Czekam 2 drugi dzień i nic godzina 15 a miał być między 12 a 15

Anna – 15 cze 2021
nigdy w życiu więcej nie skorzystam z ich usług i każdemu odradzam!!!!!!!!. od tygodnia oczekuję na przesyłkę którą przekazali innemu odbiorcy – cyfrowemu polsatowi . nikt do tej pory nie odebrał jej od polsatu. dzwonię codziennie i niestety nic z tego nie wynika!!!! zainteresowanie zerowe. obiecują że ktos oddzwoni i nic!!! straciłam przez nich 310 złotych. najgorsze jest to że jako odbiorca nie mogę złożyć reklamacji. jest ona automatycznie odrzucana.

moje pieniądze, moja przesyłka a reklamacje może składać zleceniodawca!!!! (dzisiaj poprosiłam sprzedającego żeby złożył reklamację bo mi już ręce opadły) są niekompetentni, utrudniony kontakt, brak możliwości rozmowy z osoba odpowiedzialną lub kierownikiem. podobno nie mają nawet kierownika zmiany na infolinii!! co uważam za niemożliwe. ogólny bałagan i brak odpowiedzialności!!!! Nigdzie nie ma wyszczególnionego adresu firmy, zarządu, osób odpowiedzialnych. brak adresów e-mail i numerów telefonów do osób odpowiedzialnych. tylko infolinia!!!!

Przemysław Kowalinski – 11 cze 2021
Przesyłki do Anglii na stronie napisane ze nie mogą dostarczyć paczki przed opłacenie cla i innych . Paczki dostarczone po dwoch tygodniach bez żadnych opłat po 3 m-c faktura ma 130 funtów jak bym wiedział że tyle kasują w życiu bym nie wysłał. ZA TAKA SAMA PACZKE UPS PACZKA DOSTARCZONA TRZY DNI CLO I VAT 70 FUNTOW. Wyłudzanie pieniędzy od ludzi . Faktura powinna być przy dostarczeniu, a nie po takim czasie specjalne odwlekanie faktur żeby ludzie później im płacili. MOZE JEST KTOS CO BY SIE TYM ZAJMIE ICH NIEUCZCIWOSCIA .

Justyna Komosa – 10 cze 2021
Najgorsza firma jaka chyba jest na rynku czekam na swoją paczkę juz 2 miesiace i ciągle co dzwonie do nich słyszę ze ktos się ze mną skontaktuje w przeciągu 24h i tak od 2 miesiecy nikt się nie skontaktował dla mnie to banda złodzieja!!

Ofiara – 9 cze 2021
UWAGA! Kurier FedEx na terenie woj.warminsko-mazurskiego, dokladnie tereny Szczytno- Rozogi atakuje kobiety i masturbuje sie rozmawiajac z nimi! Sprawa zgloszona na policje.

Paulina Osiak – 7 cze 2021
Masakra, kurier nawet nie dociera pod wskazany adres i nagle powiadomienie o nieudanym dostarczeniu. Bądź inna sytuacja kurier podjeżdża dzwoni dzwonkiem po minucie odchodzi, człowiek nie zdarzy nawet zejść schodami na dół. Nikt ich ganiać nie będzie

Antoni H. – 7 cze 2021
Czas zerwać umowę, transport lotniczy z Chin to jedna wielka tragedia…paczki stoją po 2 tygodnie w Agencji Celnej, nikt nic nie wie, po odprawie i opłaceniu należności paczki nadal sobie stoją, jedna już ponad tydzień….i żeby było śmieszniej wystawiają fakturę za składowanie przesyłek…chyba potrzebna solidna kontrola z odpowiedniej instytucji. Odradzam !!!! , nie zajmuje się niczym tylko problemami z tą firmą , fakturami których nie powinno być itd

DON PABLO – 4 cze 2021
AMATORKA NIE POLECAM. Napisze krotko i zwiezle. AMATORKA, OSZUSCI ( TOTALNE DNO) . NIEUDANE DOReczenie?! caly czas czekalismy w domu a nikt sie nie zjawil z bardzo wazna przesylka i nawet nie zadzwonil. NAWET JAKBYM MIAL SAM JECHAC PO PRZESYLKE ZA GRANICE NIE SKORZYSTAM NIGDY WIECEJ Z TEJ amatorskiej firmy !!!!! NIE POLECAM !!!!!

Robert Lewandowski – 2 cze 2021
BEZNADZIEJNA FIRMA KAZDEMU ODRADZAM BARDZO NIE MIŁE ZACHOWANIE KURIERA NA BLOGU FIRMY PISZE DUŻYM LITERAMI ŻE JEST PŁATNOŚĆ KARTĄ!!!!! A KURIER MÓWI ŻE NIE MA I ODSYŁA PRZESYŁKĘ DO NADAWCY PARODIA NIKOMU NIE POKECAM JA TAKŻE 1-WSZY I OSTATNI RAZ ROBIŁEM U NICH ZAMÓWIENIE!!!!!!!!!

Grazyna Kupiec – 1 cze 2021
Brak przesylki w terminie Potem w statusie jest napisane OCZEKUJE Tylko gdzie To przesylka miedzynaradowa W kazdym panstwie po kilka dni Poprzednia wydylalam DHL 3 dni A tu 15 i nic nikt nie wie KOSZMAR Pierwszy i ostatni raz

Piotr Stefański – 1 cze 2021
Brak możliwości płatności kartą.

kurier Fedex opinie

Ewa – 31 maj 2021
NIE POLECAM, NIE POLECAM, NIE POLECAM zwłaszcza w woj.opolskim.Kurier jest nie kompetentnym doręczycielem.Dzwoni do klienta, jeśli nie odbierasz tel.nie zjawi się pod wskazanym adresem.Nie ponawia kolejnych prób doręczenia,natomiast w statusie monitorowania przesyłek widnieje informacja , że nastąpiły dwie nie udane próby doręczenia przesyłki.Zero kontaktu z adresatem.Dzwoniąc na infolinię dowiedziałam się , że teraz muszę odebrać osobiście paczkę w siedzibie FedEx,w moim przypadku oddaloną 100 km. od miejsca zamieszkania.Paranoja. Sprawa zakończy się u Rzecznika Praw Konsumenta.

Ewa – 28 maj 2021
Zanim ktokolwiek będzie chciał korzystać z ich usług radze czytać opinie. Kurier o nr, bocznym 2300 nie uprzejmy opryskliwy-kłamca,nie przyjechał pod wskazany adres,a w statusie przesyłki dodał informacje,że 2 razy nieudane dostarczenie.Ale ja tego tak nie zostawię,zajmie się tym odpowiedni organ.FedEx najgorsza firma kurierska z jaką do tej pory miałam kontakt.

yaahooo – 28 maj 2021
Ostrzegam wszystkich przed firmą kurierską Fedex. Firma nieuczciwa i nierzetelna, o kompetencjach nie wspomnę, ludzie roszczeniowi i nieprzyjemni. Infolinia beznadziejna. Moje doświadczenia z firmą Fedex są bardzo negatywne. Nie polecam tef firmy nikomu. Najgorsza firma w kraju.

Artur Blechewicz – 28 maj 2021
Żenada !! To nie powinno się nazywać FedeX tylko OPÓŻNIENIE !! TAK NIEPROFESJONALNEJ FIRMY JAK ŻYJĘ NIE WIDZIAŁEM….. OMIJAĆ szerokim łukiem !! tragedia !! wulgaryzmy cisną się na usta ale ze względu na cenzurę muszę się kontrolować !!

Olga – 27 maj 2021
Już dwa tygodnie paczka leży w agencji celnej. Dział obsługi klienta mówi że wszystko jest w porządku z dokumentami, ale nie mają żadnej informacji czemu przesyłka nadal nie jest wypuszczona, oraz nie mają możliwości kontaktu z agencją celną. Widocznie paczka z dodatkami ślubnymi nie zdąży na ślub przez usługi Fedex.

Katarzyna – 21 maj 2021
IGNORANCJA, OPIESZAŁOŚĆ, BRAK ODPOWIEDZIALNOŚCI. NIE MA GORSZEJ FIRMY KURIERSKIEJ. NIE ZDAŻYŁO SIĘ BY PRZESYŁKA CHOĆ RAZ TRAFIŁA NA CZAS. OSTATNIA PRZESYŁKA PRIORYTET EXPRESS POWINNA BYĆ DOSTARCZONA DO 24H ZABRAŁO 3 DNI. KURIERA MUSIALAM SZUKAC BY ODEBRAŁ PRZESYŁKĘ…..BRAK SŁÓW. ODRADZAM SZCZERZE KORZYSTANIE Z USŁUG TEJ FIRMY.

Daniel Sznitko – 21 maj 2021
NAJGORSZA FIRMA KURIERSKA W POLSCE. Z taka firma jeszcze nie miałem styczności. Sms przychodzi że paczka zostanie doręczona dzisiaj czekam do godz 17 i nic. Kontaktu do kuriera nie ma bo jak Powiedziala pani z biura obsługi (do której dodzwoniłem się po godzinie) kurierzy mają numery prywatne i nie mogą ich podać do tego była tak nie miła jakby wypłatę dostawała w rublach. Pluje na taką firmę kurierska i radzę omijać to szerokim łukiem

Gniot z Wąsem – 19 maj 2021
Tragedia. Brak reakcji, brak kontaktu zwrotnego pomimo parokrotnego kontaktu telefonicznego i mailowego z mojej strony. Po prostu lekceważenie klienta i jego problemu. Nie polecam. Najgorsza firma. Co za ludzie tam pracują.

Adam Skorczrwski – 19 maj 2021
Nie polecam. Trzymajcie się jak najdalej od tej firmy. Kurier nie dzwoni. Jeszcze z takim czymś się nie spotkałem. Ciężko powstrzymać się od obraźliwych słów.

Julia – 17 maj 2021
Dramat! Fedex doliczył dobie do przesyłki, która ważyła równe 5kg, dodatkowe 6,25kg… Nie wiem co za nienormalni ludzie tam pracują, ale taki ,,przypadek” zdaza sie już drugi raz. Dopłata, według firmy, ma wynieść 30zł! Dobrze, że mam zdjęcia wymiarów i wagi przesyłki, bo tym razem z całą pewnością pozwę ich za wyłudzenie, gdyż nie jest to odosobniony przypadek, a firma dolicza sobie kilogramy nie umiejąc nawet przedstawić dowodów. Poprzednim razem przy wysyłce 5kg soli, Fedex doliczył sobie dodatkowe 7kg. Mam nadzieję, że otrzymam adekwatne odszkodowanie za postrzępione nerwy. Nie polecam!

Tatevik Petrosyan-Chudzińska – 17 maj 2021
Dramat, firma bez uzasadnienia nalicza opłatę na rzekomo niestandardową przesyłkę i wysyła rachunek. Nie polecam!!!

Malgorzata – 17 maj 2021
Zagubiona przesyłka. Dostałam smsa od firmy kurierskiej, że paczka będzie dostarczona na drugi dzień. Paczki niestety nie było. Na drugi dzień po 1h czekania na infolinii dowiedziałam się, że paczka jest ciągle w magazynie kuriera i mam śledzić przesyłkę na stronie kuriera. Mijają dni, kolejny raz sprawdzam status przesyłki, dzisiaj paczka zniknęła z sytemu. Próby dodzwonienia się na infolinię kończą się niepowodzeniem. Nie polecam, nierzetelna firma, słaby kontakt z obsługą.

Piotr Reichel – 17 maj 2021
Nie polecam przesyłka przyszła rozwalona , żoną odbierając nie zauwazyla gdyż zajmowała się dzieckiem kurierowi się spieszyło zostawił przesylke w przedpokoju , po przyjechaniu z pracy zauważyłem po rozpakowaniu że towar jest uszkodzony zaraz wykonałem tel. i napisałem reklamacje , po dostarczeniu zdjec i całej dokumentacji w cholerne czekania po czym reklamacja nie uznana , bo niesprawdzone przy kurierze , to co sam sobie rozwaliłem? , zenada , a następnym razem choćby nie wiem co to kurier nie odjedzie dopóki nie sprawdzę dokładnie przesyłki za to im place i wszystkim radzę tak samo ,bo im się zawsze spieszy , a potem mają w dupie klienta

Iwona – 14 maj 2021
Katastrofa-nie polecam współpracy z tą firmą🙃nie ma tam osoby władnej, która kontroluje oddziały-wykonaie 13 telefonów do Warszawy do centrali-po czym-„przykro mi ,że nie możemy pomóc-przesyłka odesłana)jedna próba doręczenia,gdzie należą się dwie…wymyślają sobie odbiór własny…ŻENADA

Seb – 14 maj 2021
Tragedia paczka z cyfrowego polsatu . Kurier wogule nawet nie dzwonil. Nie chcialo mu sie dostarczyc dzwonilem na infolinie nic to nie dalo nie polecam zalosna firma fedex

Olek Szelag – 14 maj 2021
Przesyłka nie dotarła na czas.sama firma nie robi nic aby się tak stało.przesylka omyłkowo pozostawiona w jakimś oddziale.nikt nie wie kto po co i dlaczego.nie dostarczymy pańskiej przesyłki i co nam pan zrobi.ponizej zera taka powinna być skala.

Angela – 14 maj 2021
Przykre ale prawdziwe! Paczka została dostarczona, lecz niestety nie pod wskazany adres lecz z zupełnie innej strony w innym budynku na środku korytarza, nie są to budynki mieszkalne, lecz kosmetyczno-fryzjerskie, została również otworzona. Jestem bardzo niezadowolona z firmy kurierskiej, bo kurier nawet nie skontaktował się z nr, który podałam w razie jakichkolwiek trudności. Słabo!

Rafat Z. – 14 maj 2021
Masakryczna usluga, 3 razy dzwonilem w 2 dni za kazdym razem pani po drugiej stronie sluchawki zapewniala mnie ze przesylka dotrze do mnie w ten sam dzien, niestety przesylka nawet nie opuscila miejsca przeladunkowego. Od dzisiaj bede unikal sprzedawcow oferujacych ten rodzaj przesylki, w zadnym razie nie mozna na nich liczyc.

MG – 14 maj 2021
Firma jest niepoważna. Od 3 dni Paczka leży na magazynie. Po 3 dniach dostałem informację, że paczka zostanie mi dostarczona w godzinach 18-21. No to czekam. O 22:00 pojawił się status z decyzją o zmianie terminu dostarczenia. Jeśli macie możliwość wybierzcie innego kuriera.

Piotr – 13 maj 2021
NIE POLECAM FIRMY FEDEX. tydzień temu zamawiałem opony za pośrednictwem w/w firmy. przesyłka miała dotrzeć w czwartek, po czym firma ta pisze w śledzeniu przesyłki, że przesyłka niedostarczona (klient odmówił przyjęcia przesyłki). oczywiście taka sytuacja nie miała WOGÓLE miejsca. na infolinii dowiedziałem sie, że przesyłka składa się z 2 przesyłek, i kurier zapakował tylko jedną część. kłąmstwo ze strony firmy, mail napisany – nikt do tej pory ze mną się nie skontaktował czemu takie bzdury były umieszczone w śledzeniu przesyłki mimo iż prosiłem o wyjaśnienie. NIE POLECAM

Kwiatek Gotuje – 13 maj 2021
Zgłosiłem na infolinię reklamację niedoręczonej przesyłki która jest zwracana do Nadawcy. Nikt nie informuje dlaczego nastąpił zwrot tylko mówią że nic nie mogą już zrobić. Przesyłka była 2 dni w oddziale w Szczecinie i nie próbowali doręczyć. Za przesyłkę płacił odbiorca a zwracają Nadawcy. Kpina

Jan – 13 maj 2021
Państwo w państwie! Następni schujalcy. wiedzą że większość ludzi przed południem jest w pracy to biorą pieiądze i się migają. Za co ja sie pytam. Okradają ludzi i srają na nich z góry na dół …Syf Ja mam czekać na skruwiela kiedy on ma ochotę podjechać? W głowie się nie mieści. Kto płaci ten wymaga.. nie wiecie tego?

Iza – 13 maj 2021
NAJGORSZA FIRMA KURIERSKA Z JAKĄ MIAŁAM DOCZYNIENIA NIE POLECAM. Kurier z pretensjami że musiał wysiąść z samochodu i dostarczyć przesyłkę pod drzwi.

Wojciech – 12 maj 2021
Fatalna obsługa klienta. Biuro obsługi klienta nie potrafi przesłać kodu do odbioru paczki na adres mailowy wobec problemów z dostarczeniem kodu poprzez sms. Firma stwierdza iż nie jest w stanie sprawdzić kodu który sama generuje. Nieprzyjemna obsługa.

Magda – 12 maj 2021
4 marca 2021r za pośrednictwem Globkurier nadałam przesyłkę z Polski do Australii FedExem. Chcieli mnie naciągnąć na dodatkowe koszty za odprawę paczki w Australii. W paczce nie było towarów zakazanych i mam na mailach, że po prostu kazali mi znaleźć inną firmę do odprawy paczki. Kiedy nie zapłaciłam, odesłali moją paczkę do Polski i uwaga…. przysłali mi fakturę na kolejne 960 zł za odesłanie mojej paczki i próbowali mnie naciągnąć na cło przy odprawie paczki w Polsce!!! Cło za moje rzeczy, które wysłałam z Polski, a które oni odesłali z powrotem do nadawcy!!!

Cały cyrk trwał od 4 marca do 28 kwietnia – sami przyznacie, że super ekspres!!! Przetrzymali mi paczkę prawie 2 miesiące i teraz musze ją wysłać za pośrednictwem innej firmy! Nie, żebym wysłała tą paczkę kurierem, bo chciałam, żeby dotarła szybko. Przecież nikt firmy kurierskiej nie używa do szybkich przesyłek! 2 tygodnie temu złożyłam reklamację i….. CISZA!!! Polecam sprawdzić oferty innych firm.

Max Klon – 7 maj 2021
To jest dno dna,czekam na przesyłkę od tygodnia ale niestety wyśle ja zpowrotem niech sobie pojeżdżą,jak oni ze mną tak ja z nimi.

Emilia – 6 maj 2021
Przesyłka nie dostarczona przez nieuczciwego kuriera, natomiast na śledzeniu przesyłek widnieje statut dostarczonej, w dniu w którym przebywałam cały dzień w domu.

Paragoneq – 6 maj 2021
Zamówiłem paczkę 28 kwietnia z allegro pisało że 4 mają powinien otrzymać paczkę. Otrzymałem 6 ale nie mogłem odebrać jej bo nie było mnie w domu, to co! Pan kurier do mnie ze złym głosem „chyba sobie żartujesz” jakbyśmy byli na ty. Jakość bardzo słaba to już bardziej polecam InPost

Michal Szymczak – 5 maj 2021
NIESŁOWNI. Przesyłka cały dzień czekała na podjazd kuriera ,na infolinji Pani obsługująca powiadomiła mnie ,że kurier na pewno podjedzie. Omijajcie z daleka.

Włodzimierz Matuszewski – 5 maj 2021
nadana przesyłka nie dotarła do mnie , firma raczyła tylko powiadomić o fakcie po kikku dniach bez podania przyczyn, zmarnowali mi okres długiego weekendu , będę odradzał z korzystania z tej firmy

Marika Twardecka – 5 maj 2021
Najgorsza firma kurierska jaka może być. Siedząc cały dzień w domu, nie otrzymałam paczki, bo jął to kurier uważa: dzwoniłem na komórkę, ale Pani nie odebrała. Nawet nie raczy nigdy sprawdzić czy dana osoba jest w domu, nie odbierzesz telefonu, nie otrzymasz przesyłki. 3 raz byłam zmuszona wybrać tą firmę, ponieważ nie było innej opcji wysyłki, i już 3 raz problem. Nie polecam !

Izabela Chiczewska – 5 maj 2021
Firma dno!!! Zamówiony kurier przez cały dzień nie przyjechał. Kontakt z BOK dał info że kurier sam sobie odwołał odbiór i przełożył na kolejny dzień roboczy. Dowcipna Pani z BOK poinformowała mnie że mogę sobie sama dostarczyć paczkę do oddziału. Szkoda że nie dostałam informacji o przełożeniu odbioru dokumentów . Nie polecam!!!!!!

kurier Fedex opinie

Robert Chełczyński – 29 kwi 2021
Z tak beznadziejną firmą kurierską nie radzę w ogóle współpracować szkoda czasu. Teraz bardzo żałuję że nie wybrałem konkurencji.

Katarzyna Nurzyńska – 29 kwi 2021
Nie polecam tej firmy w relacji B2B. Sklepom internetowym odradzam współpracę z tą firmą. Paczki giną, nie chcą ponosić żadnej odpowiedzialnosci. Obiecują korektę faktur po czym faktury przychodzą bez korekty. Porażka

Iwona Bulsa – 29 kwi 2021
Żarty,żarty,żarty z klienta. Kurier nawet pod drzwi nie podszedł….dzwoni jak człowiek w pracy i tel przy sobie nie ma,a jak się próbujesz dodzwonić to nie odbiera.Po to daje się adres pod który ma doręczeyć paczkę.Ale nie….awizuje się i z głowy,martw się człowieku.Nigdy więcej ich usług!!

Paulina Ewa Schaar – 29 kwi 2021
To są jakieś żarty, najgorsza kurierka jaka może być. Brak kontaktu z kurierem przesyłki nie dochodzą. Od 3 dni czekam i ani widu ani słychu, powinni zapewnić kierowcom komórki. Tak nie może być, przedstawicel i wlasciciel fadex lekceważy klienta. Zero kontaktu z kurierem, ie stosowanie się do wysłanych wiadomości. Czekam już 3 dni od daty otrzymania SMS i w dalszym planie nic się nie dzieje. Zlikwidować tą firmę kurierska FADEX !!!

Mi Agi – 28 kwi 2021
To jest jakaś kpina. Forma widmo. Ani paczki ani kuriera … tylko SMS o planowanym doręczeniu a po 3 dniach nadal nic. Infolinia – nie działa. Panienka w oddziale twierdzi ze paczki kurier nie dostarczył z powodu „nieprzewidzianych okoliczności”. Nie wiem k… bomba, powódź … nie ważne. Ważne ze żadnego komunikatu!!!! Spójrzcie ofiary losu na konkurencje! Oby Was jak najszybciej przejęli bo takie nieprofesjonalne działanie naraża przedsiębiorców na koszty. Zafakturuje was k… tym razem za straty. Jak zaczniecie płacić to może się ogarnięcie. Sąd? Proszę bardzo. Sprawa wygrana dzięki wszystkim dowodom. Nie daruje CH… tym razem. Faktura 25tys zł za opóźnienie dostawy.

Angelika – 27 kwi 2021
Omijajcie firmę z daleka a szczególnie oddział i kurierów z Częstochowy. Szczególnie człowieka który rozwoził przesyłki w dzielnicy raków 27.04.2021. Takiego oszusta i lenia nie spotkałam nigdy w życiu. Nie chciało mu się dostarczać przesyłek to powymyślał sobie jakieś niewidoczne awiza. Chociaż przez cały dzień byliśmy w domu. Omijać!!!!

Kacper Żak – 26 kwi 2021
Nie polecam wchodzić w jakikolwiek kontakt z tą firma. Kurier podjeżdża pod dom nie dzwoni przez domofon tylko przerzuca telewizor przez 1,5 metrowy płot na kostkę i odjeżdża bez słowa. Po skontaktowaniu z kurierem jeszcze ma wielkie pretensje i chamskie odzywki na koniec stwierdza że to moja wina że przerzucił go przez płot. Chamstwo i nic więcej nie polecam nikomu. Jeżeli sprawa nie zostanie załatwiona pójdę z tym dalej

Natanek – 23 kwi 2021
Problem z płatnościami miałam połowę gotówki a resztę na karcie spytałam się czy mogę połowę zapłacić w gotówce a resztę kartą bo nie miałam jak wyjść z dzieckiem to powiedział że nie i jeszcze perfidnie rzucił moją przesyłką w której znajduje się drogi sprzęt ma być w poniedziałek ale zachowanie tego kuriera było dość naganne

Adrian – 22 kwi 2021
Jeśli zależy klientowi na traktowaniu go poważnie i uczciwie to firma FEDEX nie spełnia tych kryteriów. Zamówiłem paczkę z Chin do Polski. Paczka przyszła 8 marca, a dostarczono dopiero 20 kwietnia przez beznadziejną komunikacje z pracownikiem, który prosił o te same dokumenty dwukrotnie. Nie obyło się bez straszenia prawnikiem, który już mial za zadanie skontaktować się z firmą FEDEX. Moja sprawa wielokrotnie była eskalowana. W tym wszystkim najlepsza jest kwota cła. Paczka kosztowała 6.500 zł. Firma fedex naliczyła mi 7.000 zł cła bez podania wyjaśniania z jakiego powodu.

Napisałem, że prawnik będzie się z nimi kontaktował. Odesłali poprawioną fakturę 1800 zł cła. Nadal mi się kwotowa nie podobała i nie opłaciłem. Następnego dnia dzwoni kurier, że będzie z paczką bez żadnej opłaty. Oszuści i naciągacze. Specjalnie dokładnie nie wyjaśniają spraw aby wyciągnąć pieniądze. Każdemu klientowi radzę sprawdzić wysokość cła. Absolutnie nie polecam tej firmy. Przez DHL było zupełnie inaczej. Wszystko sprawnie.

Marek Wiśniewski – 19 kwi 2021
Dwa dni kurier jeździ po okolicy a do mnie dotarł bo nie zdążył 🙂 Czekam , marnuję czas , infolinia nie odpowiada a reklamacja została bez odpowiedzi. No cóż , pozostaje tylko szczerze odradzić firmę Fedex .

Marta – 19 kwi 2021
Najgorsza firma kurierska jaka może być na rynku , nie polecam . Kurier olewa dostarczenia paczki( w paczce prezent na urodziny dziecka!) na infolinii oczywiście mdłe tłumaczenie a to że kurier nie zdążył itd… , PORAŻKAAAA ! Mieszkam na wsi pewnie dlatego nie po drodze kurierowi aby jechać, tragedia … dziwne bo inne firmy nigdy nie maja z tym problemu, zawsze są dostarczane na czas, nigdy więcej FEDEX !

Kuba Supiński – 19 kwi 2021
Jedna wielka porażka! Sprawa wygląda tak, że w spokoju oczekiwałem na paczkę. Nagle przychodzi mi powiadomienie – przesyłka doręczona. Byłem bardzo zdziwiony, bo byłem cały dzień w domu, kuriera nie było, a paczka (bez podpisu) została odebrana. Najgorsze w tym jest to, że paczka była opłacona z góry, wartość nie mała, bo 600zł! Zadzwoniłem na infolinię i kazali czekać.

Czekam już któryś dzień… Mieli się kontaktować i nic… Paczka rzekomo odebrana przez osobę, która nie mieszka w mojej okolicy, a wygląda na to jkay kurier sam to sobie wpisał i nawet pomylił moje nazwisko. Jeżeli nic się dalej nie będzie dziać, to nie pozostaje nic innego jak pójście na policje i droga prawna. NIE POLECAM!


16 komentarzy “Kurier FedEx opinie”

 1. Firma fedex jest to masakra narazili mnie na katastroficzne koszty cały dzień czekałem za pilną paczką a kurier nie dotarł. Zero kontaktu z firmą kurierem itp banda oszustów

 2. Najgorsza firma nie dostarczają paczki na miejsce tylko się tłumacza że dzisiaj się nie wyrobią. Nie polecam tej firmy kurierskiej.

 3. Nazwać FEDEX firmą kurierską to duże nadużycie . Firma która powinien zająć się urząd praw konsumenta . Do likwidacji w trybie natychmiastowym. Tyle Polaków oszukanych i kompletnie nic z tym nikt nie robi.
  Paczka wysłana
  kurier napisał błędny adres …. Klient czekał i widział jak podszedł do drzwi odczekał sekundę i odszedł po chwili pojawił się komunikat że paczka niedoręczona
  Firma oszukująca za dnia i w nocy.

 4. Najgorsza firma kurierska jaka moze istniec. Brak kontaktu z kurierami, dostep wylacznie do infolinii i czatu z obsluga klienta, ktora sama nie ma kontaktu z kurierem. Kurierzy skladaja falszywe informacje w raportach, ze podjechali na miejsce, ale nikogo nie zastali. Tak bylo dzisiaj, kurier zaraportowal w swoim systemie, ze 17:18 byl pod budynkiem i nikogo nie zastal. Siedze tu caly czas przy recepcji i nikt sie nie zjawil. Nie polecam absolutnie nikomu tej firmy.

 5. Agresywny kurier. Po zapytaniu o powód opóźnienia dostarczenia przesyłki, kurier stał się bardzo agresywny. Po prośbie o kulturalne zachowanie. Chciał się brać do rękoczynów, z tekstem – chcesz gościu z liścia. widziałem już różne zachowania kurierów z innych firm. Ale takiego chamstwa i agresji w stosunku do klienta – nigdy. Nie korzystajcie z usług tej firmy, bo może być groźnie.

 6. Oszuści!!! Paczki zamówione ze stanów.Po czasie przychodzą faktury z fedex do zapłaty.Kwoty z kosmosu. Tylko kontakt email. Kiedy poprosiłem jak oni to naliczają dostałem odpowiedź po około 8 dniach. Płaci się 23%podatku wartości paczki+jakieś ich zabezpieczenie 23zł+podatek. Przy małych paczkach prawie mi się zgadzało czyli paczka kosztowała mnie 80zl oni każą i straszą płacić 72zł ale przy droższych paczkach już nie bardzo się zgadzało czyli paczka za 380zł a fedex przysyła fakturę za 170zł!!!
  A teraz najlepszy hit. Na koniec piszą,że jak chce zrobić korektę to muszę zapłacić bo to nie ich wina a urzędnika celnego. Paczek miałem ok 12-ie czyli 12 faktur, ciekawe czy korektę zapłaciłbym do każdej faktury, obstawiam że tak. Pisma ponaglające dostaje przez oddział w Holandii, a podobno spółka fedex jest zarejestrowana w Indiach, kontaktuje się przez email fedex polska, ale oni są TYLKO tłumaczami. Oszukują ludzi. W Waszych komentarzach czytałem, że nasyłają windykację czyli wykorzystują idealnie system, który działa w danym kraju. Jestem gotów „iść na wojnę” prawną. Szukam osób chętnych z podobnymi problemami, jak to się mówi w grupie siła. Proszę kontakt na e-mail: majerlee@o2.pl
  Ps. Jedną z 12-tu moich paczek zgubili w stanach i w ramach przeprosin wysyłają mi faktury „zgrozy”
  Omijać tę firmę. Pozdrawiam

 7. kurierzy fedex na teren Rybnika / śląskie to jakaś kpina. przesyłka wydana z oddziału, przesyłka zwrócona do oddziału. trochę problem ze brak dostarczenia do adresata. brak kontaktu. jest wielu kurierów którzy chętnie zrobią to za was. kpina jakaś

 8. Odradzam zdecydowanie !!!, kurier miał odebrać przesyłkę do wysłania do 12ej, po mojej interwencji na czacie live (nie z botem) dostałem ok. godz. 13.30 potwierdzenie jednoznaczne, że kurier będzie na pewno dzisiaj, ale przyjedzie do godz. 17ej. Oczywiście go nie było – żadnego wyjaśnienia, żadnej propozycji nowego terminu odebrania przesyłki, żadnego kontaktu (infolinia do godz. 16ej, a i tak tylko przekierowuje na czat, nigdzie indziej nic się nie uzgodni i niczego nie dowie). Zamówiłem ponowny podjazd kuriera, ale po przeczytaniu opinii na tym forum obawiam się, czy w ogóle dojdzie do odebrania przesyłki…pierwszy raz spotkałem się z takim zachowaniem firmy kurierskiej – DHL czy DPD faktycznie aż tak źle nie działają…to taki Uber kurierski…na wariackich papierach, dzicz

 9. Wysłałem paczkę z zegarkiem sprzedanym na ebay. Wykupiłem ubezpieczenie i gwarantowaną datę i godzinę doręczenia. Dziwnym trafem kurier nie mógł odbierając paczkę zeskanować kodu paskowego. Przez trzy dni nie było informacji o jej statusie. 8 lutego otrzymałem informację z UC że brakuje jakiegoś dokumentu do odprawy celnej, pomimo że wszystkie wymagane zostały przeze mnie przesłane wykupując usługę (dokumenty do uzupełnienia dostałem od fedex). Co ciekawe, zgodnie z wykupioną opcją odbiorca czekał na paczkę 6 lutego do 12:00. Przez dwa tygodnie, UC w Stanach próbował paczkę dostarczyć – bezskutecznie. Po to wykupiłem usługę z dniem i godziną żeby takich problemów nie było. 27 lutego dostałem informację że przesyłka będzie zwrócona do nadawcy (do mnie) i zostany obciążony jej kosztami… Do 9 marca wymieniam się @ z fedex w sprawie zwrotu pieniędzy za niedostarczoną w terminie paczkę, za co odpowiedzialność wziął Fedex. Niestety, podważając swoje stanowisko o dostawie na wyznaczony termin, uważają że to ja mam zapłacić za zwrot (6 lutego odbiorca czekał na odprawę w Stanch). Przesyłka zwrotna została mi dostarczona przez kuriera (zostawiona przed domem) 8 lutego. Ponieważ nie wywiązałem się z umowy kupna sprzedaży na ebay, mam od miesiąca zawieszone konto. Jakby tego wszystkiego było mało, okazało się że zegarka w paczce nie ma….. Na paczce nie było widać skladów otwierania, dlatego dopiero przygotowując paczkę do ponownej wysyłki, po jej otwarciu okazało się że folia zabezpieczająca, spód paczki jest przecięta po całej długości. Nie wyobrażam sobie co będzie dalej…. Unikanie odpowiedzialności za powierzone mienie jest chyba dewizą tej firmy. Tak dla jasności, przez miesiąc ” dostarczania” paczki wysłałem 77 wiadomości z wyjaśnieniami, prośbami, reklamacjami do w/w paczki. Teraz okaże się jak wygląda procedura reklamacyjna utraty zawartości. Jeśli ktoś ma doświadczenie w reklamacji zagubionego, skradzionego towaru będę wdzięczny za kontakt. Ten wywód dla ostrzeżenia przed powierzaniem mienia firmie Fedex. Osobnym tematem jest gwarantowany termin dostawy, który wydawałoby się zabezpiecza nasze interesy i pozwala spać spokojnie. Nic bardziej mylnego, dla pracowników Fedex chyba nie jest istotne nic po za ” skasowaniem” nadawcy za dodatkową opcję.

 10. Moja paczka od 10dni z Polski do Anglii jedzie i dojechać nie może bałagan niesamowity zero kontaktu

 11. Najgorsza firma kurierska z jaką kiedykolwiek się spotkałam. Totalna porażka, nie polecam nikomu i przestrzegam przed korzystaniem z ich usług. Nigdy więcej nie skorzystam z usług tej firmy, a gdyby kiedykolwiek pojawiła się tylko możliwość dostawy za ich pomocą, zrezygnuje z takiej przesyłki. Zdecydowanie wolę dopłacić innej firmie niż przyczyniać się do dorobku tych oszutów i złodziei.

  Firma postępuje niezgodnie ze swoimi własnymi wytycznymi, w których jak wół jest napisane, że ewentualne opłaty celne pobiera kurier podczas dostawy przesyłki.

  Dodam, ze sama byłam jedynie adresatem przesyłki, a osobą która podpisywała dokumenty do odprawy przesyłki i była właściwym importerem (a też w celach na własny użytek) był mój brat. Natomiast firma FEDEX mając w dupie wszelkie normy prawne i zasady nie omieszkała wysyłać do mnie wezwań do zapłaty za fakturę wystawioną z dupy po dostarczeniu przesyłki.

  Dodam, że faktury i wezwania firma wysyłała bez wskazania numeru domu, listem zwykłym (parodia biorąc pod uwagę, że nic nie przyszło drogą elektroniczną, ani poprzez ich kuriera), nie mieli więc żadnej gwarancji, ze faktury doszły. Ba, wręcz chyba miały nie dojść i mieli w zamiarze wydoić mnie z kasy poprzez komornika, bo list doszedł tylko dlatego, ze listonosz doskonale wie gdzie mieszkam. Warto zauważyć, ze listy te dochodzily po 3 tygodniach, kiedy to już termin płatności dawno upłynął,

  Co więcej z firmą nie da się skontaktować w żaden sposób. Ani poprzez infolinie, ani mailowo, ani przez social media. Podczas gdy zachęcają do kontaktu w celu wyjaśnienia sprawy. Adresy z których odpowiadali podczas odprawy celnej przestały nagle funkcjonować.

  Zatem odradzam serdecznie. Firmie życzę żeby splajtowała, spłonęła i znikła z powierzchni ziemi sponiewierana wysokością odszkodowań, do których wypłaty zostanie zobligowana.

  A jeśli ktoś jest chętny do pozwu zbiorowego, zapraszam do kontaktu, chętnie się przyłączę, bo z takim gównem i syfem jeszcze do czynienia nie miałam. Amen.

 12. Paczka międzynarodowa mimo statusu „doręczona” dotarła do mnie dopiero 3 dni później. Agencja celna FedEx naliczyła VAT i zabezpieczenie opłat celnych mimo, że przesyłka była oznaczona i opisana, że zawiera bezpłatne próbki niewielkiej wartości. Na swojej stronie wyraźnie zaznaczają, że takie przesyłki nie podlegają opłatom celnym jednak odpowiedź z działu opłat celnych brzmiała: „zwolnienie z opłat dotyczy wyłącznie firm”. To ciekawe bo konkurencja do tej pory nigdy nie naliczała mi takich opłat. Fakturę opłaciłem w grudniu a dziś otrzymuję już kolejne wezwanie do zapłaty. Oczywiście kontaktu zero mimo przesłania danych potwierdzających wniesienie opłaty ponad dwa tygodnie temu. Na pewno nie skorzystam już z oferty żadnej firmy oferującej wysyłkę za pośrednictwem FedEx!

 13. Fedex agencja celna. Zamówiłem bezpłatne próbki o małej wartości, a oni sobie naliczają vat czy tam cło byle coś ugrać np. DHL czy UPS NIE ROBIĄ TAKICH NUMERÓW i problemów, gdy suma nie przekracza 22 euro poza tym na próbki o małej wartości nie ma cła zależy, to od woli celnika w fedex niechętnego klientowi!

 14. Złożyłam reklamację, nadana paczka została mocno uszkodzona, pomimo naklejek informujących o tym, że szkło, że uważać należy i w ogóle i w szczególe ale towar dotarł zniszczony. sprzedawca nie zwrócił więc pieniędzy a ja bujam się z reklamacją w Fedex. Pismo złożone ze wszelkimi dokumentami dowodzącymi szkód a informacji zwrotnej zero! Dzwonię…to se dzwoń..haha! W dupie Cię mają, najpierw problem bo nie mam z nimi umowy i numeru klienta, potem i tak jak , w końcu, połączyłam się z człowiekiem nie ubotem, to nie mają danych z działu reklamacji. To po co ta infolinia? Pytam się! No po co? Potem ubot nieumiejący odpowiedzieć na moje pytanie i w końcu…,uff czat i znowu..nic..dupa! Proszę czekać na mail!!To sama wiedziałam zanim dzwonić zaczęłam. Nie polecam, masakra, w cholerę zamaroty i czujesz się jak idiota próbując się czegoś dowiedzieć.

 15. Kurier podobno podjął dwie próby dostarczenia przesyłki ,dwa dni siedzenia w domu i nic. Firmie fedex życzę na święta dużego kopa w d….e żeby niezakłóconym miłym lotem opuścił Polskę.

 16. Porażka! Paczka od tygodnia leży w magazynie, nawet już nie udają, że ktokolwiek próbował ją doręczyć. Gdybym nie pojechał i nie odebrał osobiście paczka pewnie leżałaby tam kolejne tygodnie. Omijać szerokim łukiem, ja już z pewnością z usług tej firmy nie skorzystam.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top