DPD opinie

DPD opinie


https://www.dpd.com/pl/pl/

Dpd opinie internetowe

2023

Rafał – 26 sty 2023 ( DPD opinie )
Kurier wogle nie próbował dostarczyć przesyłki Katowice odbiorca czekał na telefon a DPD kurier napisał że nie ma takiego adresu po mojej reklamacji że wcześniej tam dostarczali odpisali że nie mogli się dodzwonić to wierutne kłamstwo odbiorca informowany miał telefon przy sobie przez cały dzien na drugi dzień zrobili zwrot na mój koszt. Kpina poprzednią paczke tam dostarczyli. Zapłąciłem 2 razy ponownie za zwrot na mój koszt. UWAGA NA TYCH KANCIARZY przy reklamacji kłamią że nie ma takiego adresu na drugi dzień olśnienie że nikt nie odbiera. Sami sobie kłamią. Straciłem przez nich pieniądze i cenny czas.

Michał Arciszewski – 26 sty 2023
Uslugi kurierskie świadczone DPD to jakiś żart. Kurier Sebastian, rejon Warszawa Praga Południe kłamie, po pierwszym nie dostarczeniu paczki następnego dnia kliknął złą opcję (odmowa przyjęcia przesyłki zamiast brak odbiorcy w domu), w związku z czym paczka została od razu zwrócona do nadawcy. Tego typu „kwiatki” zdarzają się nagminnie. Omijać szerokim łukiem.

Sebastian – 23 sty 2023
Nierzetelna firma wprowadzajaca ludzi w blad. Zamowilem kuriera na godz 15-17 bo wszyscy w pracy a kurier przyszedl rano i zostawil 10kg paczke w sklepie kilmetr od domu. Na infolini nic nie moga poradzic. Firma krzak omijac jak najdalej.

K. – 22 sty 2023
Zostawianie przesyłek w różnych miejscach bez uprzedniego wyrażenia zgody, „gubienie ich” (nieuaktualnienie statusu/przesyłka zniknęła), bądź niedostarczanie z powodu rzekomej odmowy – nie polecam korzystania z usług tej firmy. Gdy skontaktowałam się z DPD, wiadomość zwrotną otrzymałam po długim czasie, a informacje w niej zawarte jasno wskazywały, że nie mam co liczyć na pomoc. Nikt nawet nie stara się wyjaśnić sytuacji, tylko „rozkłada ręce”…

Małgorzata – 22 sty 2023
Wystawiam BARDZO negatywna opinie gdyż przesyłkę kurier zostawił to odbioru w jakimś punkcie choć rano informowałam kuriera ze domofon czasem nie działa. Potwierdziła sam ze będzie dzwonił. Niestety nic z tego! Złośliwie nie dostarczył przesyłki…infolinia zatrudnia ludzi którym nie zależy ja rozwiązaniu problemu tylko na przekazaniu ze są „kompetentni”… ŻE NA DA!!! Nigdy więcej!!! nie polecam nikomu! Omijać z daleka!! Na szczęście jest duży wybór firm kurierskich!!!

Wojciech – 20 sty 2023
Po pierwszej próbie dostarczenia paczki przekierowano ją do punktu odbioru DPD nie uzgadniając tego faktu ze mną… Ja otrzymałem powiadomienie o kolejnej próbie dostarczenia paczki w nast epnym dniu roboczym. Żenada i brak PROFESJONALIZMU… Nie polecam tej firmy kurierskiej.

KM – 19 sty 2023
Dziwni ludzie na infolinii. Zacznijmy od tego, że dodzwonienie się do biura obsługi klienta graniczy z cudem bo ciągle włącza się bot który konsekwentnie odmawia przekierowania do konsultanta, a gdy wreszcie się uda, to najczęściej telefon podnoszą osoby niekompetentne i niechętne do pomocy. Raz rozmawiałam z kobietą która na moje pytanie kiedy nastąpi zwrot przesyłki odpowiedziała: „jutro, pojutrze albo w inny dzień roboczy” – bardzo konkretnie. Innym razem odezwał się facet który bełkotał i sprawiał wrażenie nabzdryngolonego. To ja już rozumiem czemu ustawili tego bota. Żeby móc sobie spokojnie obalać flaszkę.

Marek – 18 sty 2023
0000407593704W / 03W
18.01.2023 Kurier dwie paczki, około 20 kg pozostawił bez mojej wiedzy u sąsiada. Oczywiście, że to blisko ale dlaczego paczki stoją obok bramy wjazdowej, mokną w deszczu i czekają na złodzieja??????? Kto o zdrowym rozsądku robi takie wyczyny? Moja mama osobiście dzwigała paczki by je ocalic przed zamoknięciem lub złodziejem. Czy nie było innej możliwości Panie kurierze????????? DPD – poziom usługi kuriera niedopuszczalny!!!!

Paragon – 17 sty 2023
Paczka dziś 17.01.2023 od rana w dostawie (Wałbrzych, piaskowa góra), pomimo tego że dwie osoby cały dzień przebywają w domu, ostatecznie przyszła informacja, że przesyłka jest do odebrania w punkcie ponieważ odbiorca był nieobecny, bzdura, w mojej ocenie kłamcy i oszuści bo inaczej nie umiem tego nazwać. Niestety prawdopodobnie zawinił kurier ale wina spada na całą firmę, w której zapewne pracują też całkiem dobrze inne osoby ale na pierwszej linii są niestety kurierzy i to na podstawie ich działań, takim ktoś jak ja wyciąga wnioski o firmie.

Nikt się nie kontaktował (nie licząc automatycznych komunikatów), nikt nie próbował dostarczyć przesyłki, domofon działa (sprawdzone), dwie osoby cały dzień w domu, ale informacja o nieobecności odbiorcy jest… Infolinia bezradna. Kurczę, nie wiedziałem, że kurierzy to takie „Paniska”, wygląda na to, że sami mogą zdecydować komu, kiedy i czy dostarczą przesyłkę, może z sympatii, może z wygody, może decyduje o tym ślepy los i kurier z rana rzuca kostką i na kogo wypadnie ten ma odbiór w punkcie ? Kto to może wiedzieć ?

Generalnie NIE POLECAM, dziś kiedy firm przewozowych jest od zatrzęsienia, taki sposób świadczenia usług nieuchronnie prowadzi firmę tylko w jedną stronę, może to i dobrze a moze jednak konkurencja na rynku jest dobra (przynajmniej powinna być dobra bo jak widać nie zawsze się to sprawdza). Kurcze tylko w DPD zdarzył mi się taki przypadek. Ale faktycznie, jeśli ktoś nie chce niespodzianek, to osobiście, na podstawie moich doświadczeń z DPD, wydaje mi się, że lepiej wybrać inną firmę przewozową, szkoda czasu, nerwów i zdrowia, jeśli nikt nie kontroluje w tej firmie kurierów, a sądząc po otrzymanych informacjach tak właśnie jest, to o czym to świadczy ?

Sądząc po ilości negatywnych ocen to nasz przypadek nie jest odosobniony niestety i zaczyna to wyglądać tak, jakby było to w pewnym sensie regułą w DPD ale czy to możliwe żeby firma na tych niższych szczeblach była aż tak źle zarządzana ? Tylko z czego może wynikać takie podejście do klientów ? Niechęć? Niekompetencja? Arogancja ? Nie wiem ale mam nadzieję, że firma zacznie wyciągać wnioski z opinii (tym bardziej dziś, kiedy już nie można tak łatwo kupować przychylnych opinii).

Łukasz – 16 sty 2023
DPD to katastrofa, niszczą paczki i symulują dostawę. Fatalna firma w całości. Katastrofalne podejście do klienta. Przywożą zniszczone, podziurawione i potargane paczki i nie zgadzają się na jakiekolwiek adnotacje o stanie przesyłki podczas przekazania. Kurier Mateusz w Czechowicach-Dziedzicach jest tak bezgranicznie bezczelny, że raz, chciał żeby mu podpisać protokół elektroniczny, że przekazał paczkę nieuszkodzoną.

Kiedyś, do czasu zgłoszenia, kurier porzucał przesyłki przed domem, jak nikogo nie było. Nie przychodzą żeby przekazać paczkę i wpisują do systemu, że nikogo nie było kłamiąc, a centrala nie reaguje. Nie odbierają telefonów. Centrala kompletnie nic nie robi, żeby paczki nie przychodziły uszkodzone, nie uznaje reklamacji. Żądam aktualnie od dostawców wysyłki inną firmą, albo nie kupuję!

Monika – 16 sty 2023
Masakra! Najgorsza firma! Kurier nie doręczył przesyłek pomimo umówienia przez konsultanta DPD na dostarczenie paczek następnego dnia. Nie przyjechał ani nie zostawił żadnej wiadomości o statusie przesyłek. Natomiast w systemie widniej informacja o odmowie odebrania, co jest ewidentnym kłamstwem, ponieważ czekaliśmy na kuriera cały dzień a ten się nie pojawił.

Po kontakcie z konsultantem, który przekazał informację że paczka będzie dostarczona czekaliśmy do południa, natomiast w systemie pojawiła się informacja o rzekomej odmowie odbioru paczek. W tej chwili musimy ponownie zamawiać paczki przez co termin oczekiwania znacznie się wydłuża. To jest straszna niekompetencja kuriera, któremu nie chce się po prostu pracować! Nigdy więcej tej firmy przewozowej!

Mikołaj Robaszkiewicz – 14 sty 2023
Najgorsza firma kurierska. Zatrudniaja kurierów bez umowy, którzy dostarczają paczki bez terminala i podpisu i nie mają pojęcia o podstawach procedur panujących w firmie. Paczka zwrócona do nadawcy ponieważ kolega kuriera, który mu pomagał tego dnia bez żadnej umowy nie był w stanie wydać paczki za pobraniem. Kod rabatowy w sklepie wart 100 złotych przepadł. Na reklamacje dostałem odpowiedź po miesiącu, że nie jestem uprawniony składać reklamacje, bo nie odebrałem paczki. Szkoda że nie byłem w stanie przez ich kuriera z łapanki. Omijać szerokim łukiem i brać jakąkolwiek inną opcję dostawy.

Wiktor – 14 sty 2023
Zamówiłem 2 worki treningowe, jeden z nich przyszedł w komplecie, w drugim, który przyszedł dzień później (z jakiegoś powodu) brakowało owijek bokserskich, otworzyłem dyskusje i nadawca stwierdził że ktoś musiał dobrać się do paczki w trakcie przejazdu

Grzegorz – 14 sty 2023
Okradziona paczka o numerze 1000547938482U. 28 grudnia złożone zamówienie na transport 2 paczek 31 kilogramowych z książkami . Paczki miały być zabrane od nadawcy 29 w czwartek ale kuriera nie było, był dopiero w piątek 3o grudnia. Paczki dostarczone w poniedziałek 2 stycznia. Jedna duża i ciężka, druga duża ale zamiast 31 kg ważyła może ze 3 kilogramy – praktycznie pusta w środku i do tego oklejona taśma DPD. Od razu za telefon do Nadawcy – Nadawca przesłał listę wysłanych książek – brakuje 29 pozycji. Spisałem protokół szkody, wysłana Reklamacja.

Firma Furgonetka [zamawiane przez furgonetka] dzisiaj odpisała że DPD nie wie co się stało z zawartością okradzionej przesyłki. brakuje 29 książek, prawie całe pudełko i oni nic nie wiedzą. Czekam na rozpatrzenie Reklamacji i zgłoszę sprawę na Policji. Nie dam się okradać. Odradzam każdemu jakikolwiek kontakt z firmą DPD bo po prostu szkoda nerwów. Na infolinii BOT , a gdy łaskawie ktoś odbierze telefon to niestety niewiele potrafią pomóc. Ja już nigdy nie skorzystam z DPD a sprawę okradzionej przesyłki z zawartością ponad 1000 zł zgłoszę na Policji. Mam nadzieję że ta Firma niedługo padnie.

kasia – 13 sty 2023
DRAMAT. Robię bardzo dużo zakupów przez Allegro i o zgrozo króluje tam DPD:(
Kurier nigdy nie dopasowany do klienta. Aplikacja przekierowująca to ściema, sam kurier to potwierdził, coś przekierujesz ale faktycznie przekierowane nie będzie. Kiedyś kurier był pod moją nieobecność i chciał mi paczkę z lustrem wrzucić przez płot.
HIT z wczoraj.

Kupuję coś drobnego na Allegro, myślę skoro oni są wiecznie z paczką w godzinach porannych max 11, to biorę kuriera do pracy, w końcu tam siedzę do 15. Oczywiście kuriera nie było a o 18ej dostaję maila że „Błędny adres”- co za KŁAMLIWA firma i LENIWI kurierzy, akurat pod ten adres zamawiałam nie raz, wszystko jest widoczne w systemach

Domi – 12 sty 2023
Tragediaaaaaa! Dwa dni na przeadresowanie przesyłki, zero kontaktu i informacji, nie przyjeżdzają we wskazanym dniu, nie wiadomo co się dzieje z przesyłka a kurierzy robią co im się podoba i kiedy im pasuje…

Paweł Miezianko – 12 sty 2023
Kilka przygód z (poo) dpd.
-Dwa razy zamawiałem do automatu i dwa razy wywalili mi paczkę do punktu kilka kilometrów dalej (mimo że inny punkt mam znacznie bliżej).
-Jak próbowałem nadać w automacie to nie otwierał się, próbowałem następnego dnia i znowu się zawiesił, musiałem nadać w punkcie.

-Inną paczkę udało się nadać w tym złomie 31.12, myślałem, że wszystko będzie ok, ale nic z tych rzeczy. Parę dni temu sprawdziłem status w aplikacji i nadal widnieje nadanie z 31.12, dzwonię na infolinię to mówią, że kurier z niewiadomych przyczyn nie odebrał tej paczki i nadal znajduje się ona w automacie i to wyjaśnią, teraz sprawdzam i paczka nadal (po 2 tygodniach) nie ruszyła dalej, szkoda tylko, że to były buty na zwrot i przez DPD już dawno przekroczyłem termin zwrotu, paczka wciąż leży w ich złomie ! Nie polecam! Najgorszy kurier!

Joanna Graczkowski – 11 sty 2023
Najgorsza firma kurierska na ziemi. Najpierw złodziej kurier z Rybnika ( Marcin ) ukradł paczkę. Po reklamacji napisała MARLENA DUDEK, że ja nie mam prawa do reklamacji, mimo że byłam płatnikiem i zleceniodawcą.
Sprawa reklamacji co do tej złodziejskiej firmy w toku. Niech DUDEK nie myśli, że dam się złodziejce wystrychnąć na DUDKA !!!
UWAŻAJCIE KOCHANI, WYBIERAJCIE INNE FIRMY KURIERSKIE !!!!!

jeanettejustine – 12 sty 2023
Nie polecam nikomu jakichkolwiek kontaktów z tą firmą kurierską. Czekam na przesyłkę od samego rana, oczywiście zero informacji sms kiedy kurier u mnie się zjawi. Kurier nie przyjechał. Wpisuję na ich stronie numer listu przewozowego i co się dowiaduję? Że został ustalony nowy termin odbioru przesyłki na następny dzień. W tej sprawie nikt do mnie nie dzwonił i nikt się ze mną nie umawiał i nie ustalał nowego terminu dostarczenia przesyłki. Inne firmy kurierskie wysyłają numer telefonu do kuriera i informacje kiedy przesyłka mniej więcej zostanie dostarczona.

W DPD takich informacji istotnych dla klienta niestety się nie otrzymuje. Jeszcze jawnie walą kity że umówili nowy termin odbioru przesyłki. Na infolinię się nie dodzwonisz i niczego nie dowiesz bo rozmawiasz z botem. Firma nierzetelna nie licząca się z klientem. Dno i wodorosty. Nie polecam nikomu. Jakim cudem ta firma jeszcze istnieje na rynku to ja nie wiem. Jeden wielki b….l

Monia M. – 11 sty 2023
Najgorsza firma kurierska, dziwię się ze poważne firmy z Nimi podpisują umowę….

Adam G – 9 sty 2023
Nie rozumiem czemu sklepy internetowe nadal korzystają z usług tego dostawcy. Poniżej 3 sytuacje z ostatniego miesiąca w dwóch różnych miastach do których zamawiałem przesyłki:

1) Dostaję informację że paczka dostarczona, mimo że się u mnie nie pojawiła. Po 4 telefonach, skargach etc. kurier pojawia się tydzień później z rozerwaną paczką i informacją że pomylił adresy.
2) Zamawiam paczkę przed świętami z dostawą 24h. Dopłacam 20 zł z tego tytułu do przesyłki. Po 2 dniach dostaję informację że dzisiaj łaskawie ktoś ją doręczy między 9-19. Jest godzina 18:45 podjeżdża dpd, facet szuka czegoś na pace i odjeżdża. Dzwonię do niego na numer jaki dostałem w zgłoszeniu. Odrzuca mnie 3 razy. Godzina 18:57 dostaję informację że kurier nikogo nie zastał w domu. Dzwonię na infolinię, zero pomocy.

Gówniak na oko 20 lat podjeżdża następnego dnia ze swoim szefem prywatnym samochodem i chce mi wręczyć paczkę, wyjmuję kartę żeby za nią zapłacić, ten mówi że albo gotówka albo paczkę odsyłają do nadawcy bo nie ma terminala. Pytam się jak nie ma terminala, skoro dostałem smsa że jest możliwość płatności blik bądź kartą. Ten zaczyna mnie wyzywać, grozi że się możemy napier….ć, po jakimś czasie wychodzi szefu z samochodu i łagodzi sytuację. Paczka ekspres dociera do mnie po 3 dniach i zostaję zwyzywany.

3) Czekamy na około 7 paczek jednego dnia, dostajemy powiadomienie że zostały przekazane do punktu odbioru, gdyż kurier nie zastał nikogo w domu, gdzie oczywiście byliśmy obecni cały dzień. Lenistwo? Nie rozumiem. Punkt odbioru pracuje w godzinach 11:30-17:30. Mam wziąć dzień wolny w pracy żeby po nie pojechać? Bo ani nie ma możliwości tego odebrać przed pracą, ani po pracy gdy się pracuje 9-17

Takich sytuacji dziesiątki. Notoryczne nieodbieranie paczek do zwrotu, czasami po 3 zgłoszeniu przez firmę odbioru od nas paczki dopiero przynosi skutek, co trwa min 2 tygodnie. Najbardziej komiczna sytuacja gdzie Pani kurier dzwoni do nas że nie jest w stanie dostarczyć paczki bo jest za duża a ona dzisiaj je rozwozi na rowerze xD. Mam nadzieję że ludzie odpowiedzialni w sklepach za wybór kurierów wchodzą na takie strony i wyciągną jakieś wnioski, bo to co odwala DPD to jest nie do opisania, z innymi firmami miałem pojedyncze incydenty, zaś jeśli chodzi o DPD to problem jest z co 2 paczką.

Zacząłem zamawiać za pobraniem większość przesyłek, każde jej niedostarczenie z winy DPD wiąże się z kosztami po stronie sprzedawcy, może to ich zmusi w jakiś sposób do zawieszenia współpracy z tą patologiczną firmą.

Joanna – 7 sty 2023
Mamy z mężem bardzo złe doświadczenia z firmą DPD. Stosują zlodziejskie praktyki wobec Klientów, zero etyki. Przy najmniejszej trudności z dostarczeniem kurierzy nawet nie dzwonią do Klienta tylko od razu zostawiają paczkę w punkcie odbioru. Już kilkakrotnie spotkaĺa nas taka sytuacja. Nie ma z kurierem i do kuriera żadnego kontaktu czy to w smsie czy mailu. Ostatnio czekałam od rana na dostawę nutridrinków dla cięzko chorej osoby, którą się opiekuję.

Wylądowały w punkcie odbioru bo podobno kurier nie mógł trafić na adres, nawet nie zadzwonił, tylko przyszedł sms o nieudanej próbie dostarczenia i przekazaniu paczki do punktu odbioru. Jak osoby starsze czy schorowane, często nie mające samochodu mają sobie poradzić z taką sytuacją? Płaci się im za dostawę a potem trzeba marnować swój czas, kolejne pieniadze na dojazd do punktu i siły na przyniesienie paczki do domu. Na tle innych firm kurierskich wypadają jak dla nas najgorzej. Zrobimy wszystko co można, żeby już więcej nie korzystać z ich usług.

Jakub – 5 sty 2023
Widzę po ocenach, że nie jestem jedyny jeżeli chodzi o problemy z DPD. Jedyna firma kurierska z którą miałem problemy, nie ma gorszej firmy na polskim rynku z której usług korzystałem. Radzę jeżeli macie taką możliwość wybierać inną firmę. Wczoraj podobno kurier nie zastał nikogo w domu (czyli jak widzę standardowa procedura kuriera DPD) mimo że ktoś w domu był.

Przesyłka miała więc przyjść dzisiaj więc specjalnie czekałem na kuriera, niestety nie pojawił się a o 16 dostałem maila że zgodnie z dyspozycją paczka zostanie dostarczona w poniedziałek czyli za 3 dni… Tyle, że nikt takiej dyspozycji nie dawał – nie liczę kuriera. A o innych przesyłkach z przeszłości i problemach z nimi nie wspomnę więc Polecam Ale ICH OMIJAĆ SZEROKIM ŁUKIEM!!! Pozdrawiam

Jola – 5 sty 2023
Pani kurier zamiast odebrać przesyłkę zaznaczyła że nie gotowa i pojechała sobie do domu, do tego zamknęła zlecenie. Kilka godzin próbowałam się dodzwonić do DPD udało się i tam dowiedziałam się że przesyłka już wcale nie byłaby zabrana ode mnie. Nie polecam, szkoda nerwów i pieniędzy. Do tego Pan na infolinii powiedział że oni się nie będą do mnie dostosowywać. To teraz moje pytanie brzmi to klient jest dla DPD czy DPD dla klienta.

Zawiedziony klient – 5 sty 2023
Zamówiłam paczkę, płacąc specjalnie więcej by doszła ona 03.01.22. Przez przypadek w automatycznym wypełnianiu zamiast numeru domu wpisała się znowu miejscowosć, ale reszta danych była prawidłowa oraz był numer kontaktowy-to mała wieś. Kurier mógł chociaż zadzwonić i spytać o numer domu-później się dowiedziałam, że nie musi, ale nic też go by to nie kosztowało.

Jak do niego zadzwoniłam był bardzo nie miły oraz mówił, że on był pod domem i mogłam wpisac numer kontaktowy-który był. Chociaż nie mógł być, ponieważ nie byo tego numeru domu. Po raz pierwszy spotkałam się tak z niemiłym kurierem. Nie polecam firmy DPD oraz nie pozdrawiam pana Bartłomieja z oddziału Gorzów wlkp.

Były Klient – 5 sty 2023
Najgorsza firma kurierska. Przesyłka odebrana wczoraj rano przez kuriera zostanie doręczona w Poniedziałek. Gdybym chciał przesyłkę w poniedziałek, sam bym sobie ją odebrał! Beznadzieja.

Lokalny – 4 sty 2023
Zgubiona przesyłka, wymagają tony dokumentów do złożenia reklamacji a na koniec oddają 80% wartości przesyłki ponieważ „taką mają politykę” zdecydowanie najgorsza firma kurierska, niszczenie paczek i umywanie się od wypłacania odszkodowań to u nich norma. Jako przedsiębiorca stanowczo odradzam korzystanie z usług tej firmy.

DPD opinie

DPD opinie 2022

Kuba – 30 gru 2022
Żenujący poziom obsługi kuriera. Słoma z butów i chamstwo. Wielka łaska za wykonaną pracę. Nie polecam tej firmy.

Małgorzata – 29 gru 2022
DPD jest porównywalne tylko z Pocztą Polską i zostawianiem awizo w skrzynce, bez żadnej próby kontaktu. Chociaż listonosze przynajmniej przychodzą pod dom a tutaj nie ma żadnej próby kontaktu, tylko wpisywanie w systemie, ze nikogo nie ma w domu. Jest to standardowa procedura. W ciągu miesiąca dwie przesyłki zostały zgubione – na razie odnalazła się jedna a dwie kolejne odesłane do sortowni z informacją, ze nikogo nie było w domu (a był). Na infolinie nie ma sensu dzwonić – osoby tam pracujące są równie niekompetentne co kurierzy. Brak jakiekolwiek standardu i procedur. Jak tylko macie możliwość wybierajcie inne firmy kurierskie.

Ag Ma – 27 gru 2022
Firma ta od dłuższego czasu wyróżnia się bardzo złą obsługą. Od ponad roku natomiast mam wyjątkowo złe doświadczenia. Kurier w ogóle nie dostarcza paczek – już nie mówiąc o tym, żeby zadzwonił, czy wysłał SMS. Około roku wstecz np przerzucił przez wysoką bramę przesyłkę z ekspresem do kawy ( przesyłka była z nalepka ostrożnie szkło i podana pozycja w której ma być postawiona) później ta sama sytuacja była z kominkiem olejowym – było to w przeciągu jednego miesiąca. Po moich reklamacjach firma nic nie zrobiła, a kurier nie dostarcza mi paczek. Fakt że za ekspres dostałam zwrot pieniędzy ale od sprzedawcy.

Mam monitoring i na przykład kurier informuje, ze podjechał i nikogo nie zastał, a przesyłka idzie na zwrot( informacja od firmy DPD w e – mail) – w rzeczywistości kurier wcale nie podjeżdża. Firma wie o sytuacji i że mogę udowodnić na monitoringu – nic z tym nie robią. Jak mogę wybieram inne firmy, które dostarczają wzorowo. Niestety nieraz jestem zdana na DPD i to jest koszmar. Najdziwniejsze, że po reklamacjach nie ma żadnej poprawy w pracy tego jednego kuriera.

Monika Budkiewicz – 24 gru 2022
Ta firma to pomyłka na rynku przesyłek kurierskich. Dziś Wigilia a prezent od wczoraj w sortowni. Ludzie nie potrafią nic pomóc. W Sosnowcu to jakby za karę. Nikt nic nie wie. Aplikacja pokazuje co innego niż widziała kobieta w systemie. Zlikwidować to dziadostwo. Święta przez nich zepsute.

Krzysztof Borkowski – 23 gru 2022
Szkoda, że nie można dać zero gwiazdek. Oszuści i kłamcy. Zero profesjonalizmu. Najpierw paczki nie dostarczyli, bo podobno nikogo nie było, a byłem cały dzień w domu. Na drugi dzień nie dostarczyli, bo adres był błędny… W pierwszy dzień jak „nikogo nie było” to nie był błędny? Po wyjaśnieniu adresu telefonicznie mieli dostarczyć paczkę na trzeci dzień. Jednak tu kolejna niespodzianka, bo wtedy postanowili ją odesłać do nadawcy. Kur… banda pierd… gamoni. Zdecydowanie nie polecam. Omijać szerokim łukiem. A i jeszcze mimo podania numeru do kuriera to ten przez dwa dni postanowił telefon mieć wyłączony. Najgorsza firma kurierska.

Tomasz – 22 gru 2022
Radzę trzymać się z daleko od DPD, a dostarczenie przesyłki powierzyć innej firmie. Paczki nie dostarczane na czas. Część paczek zagubiona. Na infolinii nikt nie wie gdzie paczki się znajdują, kiedy oraz czy w ogóle zostaną dostarczone. Ta firma to jakiś mało śmieszny żart.

Ewelina La – 22 gru 2022
Żenada roku! Przesyłka po jednym dniu za granicą zwrócona bez powodu. Robot na infolinii odpowiada „nic już się nie da zrobić”

silverado sz – 22 gru 2022
Masakra !!! Kurier nie dotarł na miejsce z paczka napisał sobie iż paczkę dostarczał 2 razy tego samego dnia lecz nikogo w domu nie było . Dzwonię wiec na centrale do Warszawy co z tą paczka tłumacze pani ze kuriera nie było a pani jak robot odpowiada że był bo ona widzi w systemie i na każdą próbę wyjaśnienia sprawy pani robot odpowiada ,, kurier był upadną 2 razy bo mam w systemie „ to jej mówię że mam od firmy DPD informacje o ponownym dostarczeniu przesyłki dnia 22.122022r i proszę o numer do kuriera.

Odpowiedź pani robot ,kurier był u pana wczoraj dwa razy mam w systemie , i nikt z paczką nie pojedzie bo była 2 Krotna próba doręczenia pana nie było paczka wraca do nadawcy ! SYF KIŁA i MOGIŁA JAK MOŻECIE OMIJAJCIE TĄ FIRMĘ SZEROKIM ŁUKIEM !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Paweł Wodżak – 21 gru 2022
Masakra. Nie polecam. Oddział w Kielcach to jakieś nieporozumienie. Przesyłki leżą 2 dni nie ruszane. Jeśli zależy Wam na czasie wybierzcie inną firmę.

Krzysztof Zemła – 21 gru 2022
Wysyłałem przesyłkę przez allegro do klienta ,odmówił on odbioru,w statusie przesyłki przesyłka została zwrócona do nadawcy,problem w tym że nie do naszej firmy,tylko do zupełnie innej i Dpd nie jest w stanie tego zweryfikować do której.Ok,zdarza się.Pisze reklamację, ale w odpowiedzi dostaje że to odbiorca powinien złożyć reklamację,odbiorca który zrzekł się tej paczki,dostał zwrot pieniędzy,bo jak udowodnię że paczka dotarła z powrotem nie do naszej firmy jeśli w statusie jest jako dostarczona.

Odwołanie było składane kilka razy i dalej ta sama gadka że Nie jestem osobą upowazniona do składania reklamacji tej przesyłki l, bo najpierw muszę pisać do kupującego o wniesienie pisma do dpd że on zrzeka się prawa do reklamacji xd.Nie dość że kupujący miał wywalone bo odmówił przyjęcia przesyłki to Dpd twierdzi że to nie moja przesyłka zwrotną i nie mam prawa do odszkodowania.Banda imbecyli.

Przemysław Lorens – 19 gru 2022
Kurier nie odbiera paczek,przekłada odbiór, nie przyjeżdża, wciska kit o niedziałającym domofnie, podczas gdy kurier nawet nie wysiadł z samochodu!
Polecam wysłać kurierów na kurs obsługi domofonów.

Oliwia – 19 gru 2022
Kurier Waldemar z Tychow to najgorszy kurier. Jest agresywny oraz jego zachowanie jest nie dopuszczalne. Wielokrotnie jak nie chciało się jemu wchodzić na gore to poprostu odsyłał paczki nie podejmując próby doręczenia

Sylwester Moskwa – 17 gru 2022
Tragiczna firma kurierska. Jednego dnia kurier rzekomo nikogo nie zastał w domu pomimo że non stop jest 4 osoby w domu. Drugiego dnia również nie dojechał tym razem nawet nie poinformowali czy rzekomo kogoś zastał czy nie. Odesłali przesyłkę do nadawcy nie informując o tym wogóle. Rzecz z przesyłki miała zostać zamontowana u klienta przezemnie klient wycofał się ze zlecenia. Nie polecam firma oszust. Pierwszy raz zdarzyło mi się żeby takie numery firma kurierska wycięła. Napewno nigdy nie skorzystam z usług tych dziadów i oszustów.

Sir Mighty – 17 gru 2022
To jak ta firma przewozi towary oznaczone jako „fragile” to skandal!!! Partactwo które powtarza się za każdym razem! Bezcenne przedmioty potłuczone! Lawa lampki wstrząśnięte i nie do uratowania! TRAGEDIA POWINNI MIEĆ SZEREG POZWAŃ

Artur Burgermen – 16 gru 2022
Witam, w dniu dzisiejszym tj. 16.12.22 miała być dostarczona przesyłka, która nie dojechała Kierowca nie raczył się ze mną skontaktować, gdzie zaraz po telefonie do Państwa firmy otrzymałem informację o nie dostarczeniu przesyłki pod wskazany adres bo nikogo nie było jest to nie możliwe bo w domu byłem ja do godziny 13.30 a cały dzień jest moja mama, żona i jeszcze na dodatek syn to jak można pisać i wysyłać bzdury ze klienta Kierowca nie zastał.

Żenujące sytuacja, ale nie dziwię się już drugi raz przesyłka ma być dostarczona przez Państwa firmę i nie wywiązujecie się z dostarczenia na czas i w danym dniu.
Przykre 😢 I Raczej trudno pozdrowić Pana kierowcę i Państwa firmę

Jakub Durlej – 16 gru 2022
Niewłaściwie wygenerowali etykietę. Pomocy nie można uzyskać bo BOT nie pozwala na połączenie z konsultantem. Najgorszy kurier.

Bart – 19 gru 2022
Tragiczna jakość Usług. Jeśli mam wybór to wybieram nawet droższego kuriera bo moje doświadczenia są w większości negatywne. Nie da się umówić dostawy w jakimś przedziale godzinowym. Kurier potrafi bezczelnie stwierdzić że nie zastał mnie na miejscu ale ma pecha bo podaje miejsce pracy w której jestem do 18. Nie raz zdarzyło się że paczkę dostarczano po godzinie 20! Przykład najświeższy – przesyłka z Białegostoku odebrana wczoraj przed 13 zalega w Białostockim oddziale DPD pomimo iż miała zostać dostarczona dzisiaj! Rozumiem że okres przedświąteczny, rozumiem że zima ale chyba wypada informować klienta na bieżąco o opóźnieniach prawda?

EDIT: Paczka dotarła do oddziału w Katowicach 16.12 o godz 23:45. Dziś jest poniedziałek 19.12 i wg trackingu paczka nadal leży w w/w oddziale więc na pewno dzisiaj jej nie otrzymam – ŻENADA

Klaudia – 15 gru 2022
Kolejna zła przygoda z dpd. Paczka nie dotarła w ciągu tygodnia. Nie istnieje w aplikacji, wiec nie można jej odebrac z paczkomatu. Kurier dwukrotnie nie przekierował jej do punktu pick up mimo interwencji centrali. Nigdy więcej.

Jakub – 12 gru 2022
Nie Polecam! Nie ma kontaktu, 2/3 numery łączą z botem bez możliwości kontaktu z konsultantem. W piątek powiadomienie, że dziś zostanie dostarczona Paczka, dzwonie do kuriera a on uczciwie mówi, że nie ma szans na dziś dostarczyć. W sobotę bez szans, w poniedziałek dzwonie na jakiś inny numer i Pani oznajmia mi, że paczka leży w centrali (0 próby doręczenia). Zaproponowałem, że wyślę po nią innego kuriera, np DHL, żeby odebrał z centrali, ale to nie możliwe. Mam nadzieję że do końca tygodnia dostanę chociaż powiadomienie. Nie pozdrawiam

Andrzej_er – 9 gru 2022
Tragedia . Płacąc ze przesyłke okazuje sie ze kurier nie zadzwoni A firma nie informuje o której przesylka zostanie dostarczona. Trzeba siedzieć i czekać cały dzień az przyjedzie . Porazka

Stellar Hiker – 9 gru 2022
chcialem wziac na firme, nie da rady podac danych do faktury, gdyz mój nip z jakiegos powodu powoduje komunika który nigdy sie nie zdarzyl „Dane firmy w bazie GUS są niepełne lub zostały zastrzeżone”. No i nie wyslalem

ala cede – 6 gru 2022
Fatalna jakość usług. Kurier nie wysyła wczesniej smsa z godzinami dostarczenia paczki, dzwoni od razu z pytaniem czy jest się w domu. No przeciez każdy bierze urlop by czekać na kuriera i odebrać paczkę. W rozmowie pada propozycja dostarczenia w drugi dzień do pracy. Umawiamy się. Kuriera i przesyłki brak. Dzwonię zdenerwowana do kuriera z zapytaniem kiedy w końcu dostarczy mi przesyłkę. Na co on, że to moja wina, że nie chcę jej odebrać. Potem się rozlaczyl i nie odbierał już ode mnie telefonów. Pod infolinią DPD jest bot, który nie łączy z konsultantem. Żenada, a nie firma. Chamstwo, nierzetelnosc, nieprofesjonalizm.

Majka – 6 gru 2022
Dpd to najgorszy syf jaki może być!!! Lublin dzielnica Bronowice kurier Sławomir tel. 506562979 ma w głęboko gdzieś ludzi! Rzuca paczkami, chamsko się odzywa! Człowiek siedzi specjalnie w domu i czeka na paczkę po czym dostaję się informację, że odbiorca nieobecny!!!! Po telefonie do kuriera usłyszałam, że dziś już go nie będzie bo nie ma czasu !!!!! To nie jest pierwszy raz i nie tylko u mnie odwala takie numery!!!!! Jak komuś się nie chce pracować to niech się zwolni!!!!!!!!! Nigdy więcej nie chcę mieć do czynienia z tym kurierem chamem i tą firmą!!!!! Teraz już wiem dlaczego sklepy rezygnują z dpd!!!!!!

vin-vin – 3 gru 2022
tragedia, okropna firma, ich aplikacja na telefon również do dupy, nie da się normalnie nadać paczki bo po pierwsze – strasznie trudno znaleźć jakikolwiek punkt, nawet z mapami google jakoś dziwnie się wyświetlają – w ogóle w innych miejscach niż rzeczywiście są, następnie aplikacja która ma totalny problem z ogarnięciem czegokolwiek (stojąc przed w końcu znalezionym paczkomatem nie potrafiła go wyświetlić), również WYBRAŁA ZA MNIE inny punkt nadania niż ten który chciałem wybrać przez co musiałem zapierdzielać na drugi koniec miasta, a i tak ostatecznie nie udało mi się nadać tej paczki.

Kończąc – jeśli mogę dać komuś dobrą radę to tylko taką że lepiej trzymać się z dala od wszystkich firm wysyłkowych oprócz InPosta – jako jedyny jeszcze mnie nie zawiódł

Agnieszka – 2 gru 2022
Paczka miała dotrzeć we wtorek. Zaznaczyłam opcję SafePlace, czyli wskazałam miejsce na zostawienie przesyłki. We wtorek koło południa okazało się, że przesyłka jest niedostarczona, ponieważ nie było mnie na miejscu. Napisałam do kuriera, co się stało i dlaczego nie zostawił przesyłki w wyznaczonym miejscu, niestety nie dostałam odpowiedzi. We wtorek wieczorem doszły mi kolejne dwie przesyłki, więc ustawiłam wszystkich dostawę na czwartek 12:00-15:00. Dodatkowo skontakowalam się z DPD, żeby poinformować o sytuacji.

Nauczona doświadczeniem zrobiłam również zrzuty ekranu wszystkich ustawień na aplikacji. Tu muszę pochwalić, kurier faktycznie był w czwartek o 15, próbował się dodzwonić, ale mnie już nie było w domu, więc przypomniałam mu smsem, że wybrałam SafePlace. Wracam do domu, a tam tylko dwie przesyłki, wciąż nie ma tej pierwszej. Napisałam drugi raz do DPD z zapytaniem o przesyłkę, odpisali dopiero następnego dnia, że została podjęta interwencja i dzisiaj przesyłka będzie dostarczona. Nie mam przesyłki do tej pory, jest piątek po 19, nie da się skontaktować z DPD, ponieważ już nie pracują (na maila ok. 16:20 też nie odpisali), a kurier wciąż ignoruje moje wiadomości.

Nie wiem co mam zrobić, ponieważ było tam jedzenie dla psa, które miało dojść we wtorek (oczywiście założyłam, że może być opóźnienie, więc miałam przygotowane w domu jedzenie do czwartku), a jak widać nie zapowiada się, żeby w ogóle przyszło. Czy DPD zwróci mi pieniądze za straty jakie poniosę? Kupno karmy w sklepie stacjonarnym, rozwolnienie psa (zamawiana nie jest dostępna stacjonarnie, więc będę zmuszona kupić inną), ewentualne leczenie? Oczywiście, że nie, bo mają gdzieś klienta i nie obchodzi ich co się dzieje z przesyłkami. W innym przypadku dzisiaj (po dwóch wpadkach) dopilnowaliby, żeby przesyłka dotarła. Nie polecam, pomylić się każdy może, ale powinni naprawić jak najszybciej sytuację.

Edit.
O 20 dostałam informację, że paczka nie dotarła, ponieważ adres jest zły. Trzy dni temu był dobry, ponieważ kurier jej nie doręczył z powodu mojej nieobecności. Robi się coraz mniej śmiesznie.

Daniel wisz – 2 gru 2022
Zapłaciłem za przesyłkę 23 zł i po miesiącu wystawili fakturę żeby dopłacić 20 zł bo ich zdaniem paczka nie spełniła wymogów zamiast odrazu jeżeli był taki problem dać znać szukają wyzysku z ludzi. Oszuści i tyle nie polecam

Mat – 1 gru 2022
Taki istny nowotwór jak DPD powinien zniknąć z polskiego rynku, tak szybko jak to możliwe. Czekasz w domu na kuriera a ten łaskawie zaznaczył, że mnie w nim nie.

nieistotne – 1 gru 2022
Kurier DPD to jakaś pomyłka – odradzam.
We wtorek dostaję info ma maila, że przesyłka w drodze i dotrze jutro. W środę cisza, nikogo nie ma, nikt nie pisze, nie dzwoni. W czwartek o godz. 9:16 przychodzi mail z info że paczka będzie dziś. Info zawiera imię i nr tel kuriera. Jestem w pracy, zanim zdążyłem zareagować dzwoni kurier. Dzwoni z innego numeru i pyta mnie, czy jestem w domu. Nie ma opcji zaczekania, nie ma opcji pory popołudniowej, nie ma żadnej innej opcji… Korzystam z linku w mailu do przekierowania paczki na dzień następny w godzinach popołudniowych. Operacja zaakceptowana.

Tymczasem wieczorem dostaję sms z info, że moja paczka czeka na jakiejś stacji Shell w innej części miasta… No porażka.. Są bliższe stacje, Shell też. Czy po to wybieram dostawę kurierem, żeby taszczyć paczkę z innej części miasta? A może mam brać 3-4 dni urlopu jak zamówię paczkę kurierem, żeby jaśnie pan kurier mógł się wstrzelić, bo on się strasznie spieszy i ma w poważaniu wszystko inne? Po co niedziałające przekierowania, skoro kurier robi to uznaniowo i bez konsultacji? Ktoś nad tymi kurierami panuje? Chyba nie… Nie w DPD. Odradzam

Martyna Szeląg – 1 gru 2022
Kurierzy nie przykładają się do swojej pracy jeżeli dostają zlecenie dostarczenia paczki „opłaconej” często myląc numery, przy czym w systemie zaznaczają doręczenie do rąk własny żenujące rozumiem że każdemu się śpieszy ale jeśli jest wątpliwość bądź nie ma numeru warto poprostu zadzwonić, jestem rozczarowana pniewaz moją paczka zginęła nie polecam

Iman – 1 gru 2022
Oszustwo. Całkiem możliwe, że najgorsza usługa kurierska, jaką można było wybrać. Trzymaj się z daleka, jeśli cenisz swoją przesyłkę. Zapłaciłem za przesyłkę z 2-dniową gwarancją doręczenia, by po tygodniu nonszalancko zostać poinformowanym, że 10-kilogramowa przesyłka zawierająca wartościowy towar po prostu „zaginęła” (właściwie nie zostałem o tym poinformowany. Musiałem zadzwonić do kilku oddziałów DPD w całej Europie, aby znaleźć odpowiedzi). Firma oszustów, jednym słowem.

E. – 30 lis 2022
Nie rzetelne wykonywanie usług. Kurier przez tel deklaruje przybycie o określonej porze, potem nie przyjeżdża w ogóle a paczka ląduje w jakimś punkcie do odebrania z adnotacja – doręczenie nieudane z powodu NIEOBECNOSCI!!! Nie po to place za dostarczenie paczki pod wskazany adres żeby potem ktoś miał biegać i szukać paczki. Dla osób z ograniczona mobilnościa tak nie rzetelne wykonywanie usług sprawia duże problememy a zachowanie kuriera to już brak kultury.
Zdecydowanie nie polecam korzystania z usług tej firmy.

Dominik Pieróg – 27 lis 2022
Przewoźnik uszkodził przesyłkę. Po odwołaniu stwierdzono oczywiście że przesyłka została źle zabezpieczona, natomiast pomimo wszystko uskodzenia wskazywały, że przesyłkę- konkretnie rower należałoby spakować w sarkofag żelbetowy, aby się do czegoś naddawał. Przedmiot po prostu zmiadżono. Nie poleca z uwagi na obsługę techniczną oraz nieposzanowanie przedmiotów- źródła ich działania.

Gepard Czester – 25 lis 2022
Firma ma w du.. klientów kurierzy aroganccy jeżeli nie chce im się wiezc paczki bo nie mają po drodze . wstawiają kit o próbie doręczenie o niemożliwości zostawienia awizo nie polecan

Karolina Szulc – 24 lis 2022
Absolutnie niepoważna firma. Kurier nie odbiera telefonu (skrzynka pocztowa pełna, zapewne nie tylko moje telefony ignorował). W dniu dostawy czekałam na paczkę do 19:30, nie dotarła. Zmieniłam datę dostawy na kolejny dzień podając preferowane godziny odbioru 11-13. Niestety kolejnego dnia przesyłka została wydana temu samemu kurierowi, który nie raczy odbierać telefonu. Mąż musiał wyjść na godzinę o 16. Wracając do domu widział odjeżdżający samochód dpd (próba dodzwonienia się do kuriera oczywiście się nie powiodła).

Dwa pytania, drogie DPD. Po co pozwalacie klientom wybrać godziny dostawy paczki skoro nie mają nic wspólnego z rzeczywistością? Oraz po co podawać numer kuriera skoro nie odbiera on telefonu?
Duże paczki muszę odebrać z punktu odbioru. Kurier miał również odebrać sporą przesyłkę – tutaj również dpd nie wyszło klientowi na przeciw i nie zgodziło się na zamówienie drugiego kuriera. Absolutna porażka.

David – 23 lis 2022
Kurier DPD miał odebrać paczkę z Lubina na Dolnym Śląsku w dniu 22 listopada i go nie było w ogóle tylko w systemie zaznaczył że paczka nie była przygotowana do transportu ,na drugi dzień zadzwoniłem do kierowcy pochodzenia Ukrainy 513 500 896 który pracuje dla dpd Legnica i rozmawiałem z nim. Powiedziałem mu aby nie kłamał tylko robił to co powinien robić bo po to podpisał umowę o pracę aby ją realizować, próbował się tłumaczyć lecz im więcej mówił tym więcej kłamstw z jego ust wychodziło.

Obiecał mi że dziś czyli 23 listopada o godz.17:00 i nie dojechał tylko zostało zaznaczone że paczka nie była gotowa do transportu. Złożyłem skargę do DPD w Warszawie.

Marina Kovalevska – 23 lis 2022
Nie dostałam w końcu paczki.

Yt Uy – 18 lis 2022
Z baranami tak jest jak kurierzy DPD pracują na własnej działalności to robią sobie co chcą, paczki dostarczają jak im wygodnie a jak coś nie pasuje zwracają do nadawcy a ty człowieku sobie czekaj…

dragus Fly – 18 lis 2022
Firma do zamknięcia. Kurier Marcin we Wrocławiu, to cham i prostak. Obraził moją matkę bo zamówiła za ciężką dla niego paczkę. Potem pare razy zrobił to samo bo znowu paczka była za ciężka. Jednym razem zniszczył mi towar bo walnął nim byle jak o podłogę. Musiałem towar zwrócić i niestety znowu on go dostarczył, jak mu zwróciłem uwagę to mnie wyzywał od najgorszych.

Niestety następnym razem jak zamawiałem towar to nie było wyboru innej firmy więc nasz kochany Marcinek, nawet nie przyszedł z paczką tylko jak zobaczył adres to odesłał paczkę z powrotem. Firma chyba zatrudnia ludzi chorych psychicznie albo nie wiem, jakiś bezdomnych z ulicy.

Edo Graw – 17 lis 2022
Paczka nie dotarła do mnie w ogóle. Najpierw sprzedawca nie umieścił potrzebnych danych do odbioru w automacie więc zadzwoniłem do DPD żeby uzupełnić te dane. Potem w aplikacji nie pojawiła się paczka mimo że przypisany był mój numer telefonu znowu telefon do DPD i znowu 16 min na połączenie trzeba czekać. Same telefony do DPD kosztowały ponad 50 zł i nic nie załatwione.

Aplikacja DPD nie działa, przesyłki odebrać nie mogę więc zleciłem zwrot do nadawcy bo straciłem nadzieję na dostarczenie a najbardziej bezczelne jest to że na końcu dostałem sms o tereści” Nie odebrałeś przesyłki z automatu”. Po co naprawiać nie działającą aplikację w tej firmie jeśli coś nie działa to widocznie klient nie odebrał paczki. Totalna porażka.

Maciej Sopel – 14 lis 2022
Wysyłałem paczkę; dokładnie maskę silnika od samochodu. Maska silnika została uszkodzona podczas transportu do odbiorcy. Na miejscu, odbiorcy nie było w domu. Wyjechała na 3 dni. Wobec tego kurier pozwolił sobie zostawić paczkę pod bramą domu jednorodzinnego na 3 dni. Jak się później okazało maska była uszkodzona. Jako nadawca, zgłosiłem szkodę. Dostałem odmowę wypłaty odszkodowanie cytuję: „pomimo widocznych uszkodzeń (uszkodzenia dające się zauważyć z zewnątrz) została przyjęta bez zastrzeżeń” To są jaja!

Napisałem odwołanie z wyjaśnieniem całej sytuacji. Znów odmowa, teraz próbuje otrzymać potwierdzenie odbioru przesyłki. A w systemie śledzenia odebrana jest w dniu kiedy odbiorcy nie było w domu. Teraz odesłali mnie do strefowego opiekuna do wyjaśnienia. JAJA!

Anna – 14 lis 2022
Ożarów Mazowiecki. Kurier kolejny raz przerzuca przesyłkę przez ogrodzenie. Towar pognieciony, puszki rozszczelnione, opakowanie przedziurawione i rozdarte. Ostatnio przerzucił granitowy zlewozmywak z oznaczeniem „Nie rzucać!” (000522684209U). Brak reakcji firmy DPD na skargi klientów. Kurier bezczelny, czuje się bezkarny.
Film z kamery przemysłowej, która zarejestrowała całe zdarzenie, publikuję w sieci, żeby przestrzec przed DPD.

Katarzyna Kocemba – 10 lis 2022
Omijać szerokim łukiem. Infolinia nie podaje informacji( to usłyszałam po 10 minutach wybierania opcji i numerów zanim mnie połączyło z człowiekiem).
Kurierzy zaznaczają notorycznie brak domownika, zamiast dostarczyć paczkę.
Nie jest to jedyny raz, kiedy DPD w Nowym Sączu, nie staje na wysokości zadania i nie dostarcza przesyłki.

Alicja Walczewska – 10 lis 2022
Moja przesyłka która powinna być już u mnie od 3 dni wciąż jest w drodze. Gdy w końcu dodzwoniłam się do DPD dowiedziałam się że będzie dostarczona za 5 dni ☹️☹️☹️

Tomasz Szarszewski – 9 lis 2022
Paczka międzynarodowa z dokumentami przez miesiąc krążyła między różnymi oddziałami po czym wróciła do mnie. Dodatkowo musiałem zapłacić za zwrot do mnie :DDD

Joker F – 7 lis 2022
Niestety ale moja przesyłkę ukradł złodziej Krzysztof który dostarcza paczki w rejonie warszawa i okolice. Złodziej zabrał przesyłkę i udał ze wkłada ja do paczkomatu przez co status przesyłki zaginiona uzyskał dopiero po 3 tygodniach od pierwszego mojego zgłoszenia że nie mogę wyjąć paczki. Już prawie 2 miesiące mija jak nie mogę się od nich doprosić rekompensaty za ukradzioną przesyłkę. Obsługa klienta nie istnieje. Jedyna odpowiedź jaką potrafią to proszę czekać…

Wydałam spore pieniądze na dzwonienie do nich i próbę dowiedzenia się co dalej ponieważ meilowo każą tylko czekać i tak czekać można aż do śmierci. Oni zatrudniają złodziei A klient musi cierpieć i ponosić dodatkowe koszta. Firma równa zeru. Absolutnie nie polecam tej firmy kurierskiej.

Piotr – 3 lis 2022
DPD zagubiło moją przesyłkę, wysłany przedmiot 170 zł sprzedawana na Allegro, sprawa reklamacji ciągnie się już 2 miesiące paczka zagubiona 3 miesiące temu.
DPD bezprawnie przedłuża i żąda:
„c) udokumentowane uprawnienie do dochodzenia roszczenia
w zgłoszonej wysokości w postaci faktury zakupu lub kalkulacji jego wytworzenia”
Paranoja, są to niedozwolone praktyki antykonsumenckie, za które już PREZES
URZĘDU OCHRONYKONKURENCJI I KONSUMENTÓW w decyzji RWA-61-20/14/JKa/WJ dał temu wyraz.

Łukasz – 3 lis 2022
paczki za około 20 tys złotych zostawione za płotem, każdy mógł je ukraść, ŻADNEGO KONTAKTU PRZED DORĘCZENIEM, ŻADNEGO WYMAGANEGO DO ODBIORU PODPISU, ŻADNEGO SMSA KIEDY GDZIE I O KTÓREJ PACZKA ZOSTANIE DORĘCZONA, ŻADNEGO NR DO KURIERA, sam se musisz wygenerować.

Kontakt z infolinią to bot który najwyraźniej ma zniechęcać klientów do kontaktu, nie ma opcji ani nr telefonu do konsultanta, dopiero fartem udało się z konsultantką porozmawiać i oczywiście ZERO pomocy, przesyłka dostarczona a pan się bujaj natychmiast przez pół miasta bo może ktoś inny ją sobie właśnie zabiera, a gdyby zniknęła to pewnie dpd powiedziało by, że kurier dostarczył i se pan szukaj złodzieja, a oni nic złego nie zrobili. NIGDY WIĘCEJ TEJ FIRMY. NIE POLECAM

Yurii – 3 lis 2022
Opłaciłem usługę doręczenia przesyłki przez serwis epaka.pl i DPD z potwierdzeniem odbioru.
Pierwsze: rano zadzwonił kurier i powiedział że w moim rejonie miasta on jest tylko w godz. 10-12 i może odebrać paczkę tylko w tych godzinach (mimo to że zaznaczyłem przez serwis epaka.pl odbiór w godz. 14-16)
Drugie: przesyłka nie została doręczona z powodu błędnego adresu
Warsaw Trade Tower 200-metrowy wieżowiec Pan kurier nie mógł znaleźć

Trzecie: przez ten cały czas, od odebrania przesyłki aż do zwrotu do mojej skrzynki pocztowej (ponad tydzień), nie dostałem żadnego SMS ani też maila (przy zaznaczonym sms-potwierdzeniu na epaka.pl)
Czwarte: złożyłem w DPD reklamacje która po miesiącu została odrzucona z powodu „bledny adres” i jak wynik – 70 zł wyrzucone na śmietnik
I na koniec najlepsze: Poczta Polska bez problemu w 3 dni dostarczyła tą przesyłkę pod dokładnie ten sam adres (za 17 zł)
Nie polecam ani DPD ani epaka((

Marcin – 2 lis 2022
Kurier czarował jak mógł aby nie dostarczyć przesyłki, po kontakcie z obsługą klienta pan stwierdził iż kurier miał prawo do pozostawienia przesyłki w punkcie, bo rzekomo nie zastał mnie 2 razy w domu, niestety byłem obecny

Aśka Wędrychowska – 2 lis 2022
Warszawa Mokotów – Kurier Mikhail – 506571203 – miał dostarczyć przesyłke (4 opony) 3 listopada 15-17, przyjechał dzień wczesniej przed 9 rano. Miał opony na wózeczku, mówię mu, że w takim razie zjedźmy windą do garażu i tam je postawi. Winda była 2 metry od nas. Ale on zostawił na środku korytarza opony i uciekł.

Daria Ważny – 2 lis 2022
NAJGORSZY KURIER z jakimkolwiek miałam do czynienia. Przyjechał z przesyłką. Wyszłam z domu żeby powiedziec że zaraz przyniosę odliczone pieniądze bo w ręku miałam równe 100 zł a rzucal się o rowną kwotę. W tym czasie wsiadł do auta i odjechał. Dodam, że w mailu dostałam wiadomość, że jest możliwość płatności kartą.. a oczywiście u tego pana NIE MOZNA płacić kartą.

I to nie pierwszy raz taka sytuacja gdzie po prostu wsiada w samochód i odjeżdża nie doręczajac przesyłki. Tak, nie ma obowiązku wydawać reszty ale czy poczekać minutę aż tak boli ? Pan Witold jest osobą bezczelną. Dzień dobry z jego strony to też łaska. Masakra. Z innymi firmami kurierskimi nigdy nie było takiego problemu

Piotr Kaczynski – 2 lis 2022
Gubią paczki, doliczają za niestandard. Wysyłamy około 60 paczek miesięcznie. Standardem w DPD jest że z co 10 paczką maja problem. Nie polecam.

Ewel – 31 paź 2022
Obsługa klienta i dostraczanie paczek na żenująco niskim poziomie. Nie ma gwiazdek ujemnych a tylko na takie zasługuje ta pseudo firma. Brak kontaktu, ignorowanie klienta, brak infromacji o dostarczeniu przesyłki – totalna porażka!!! O fakcie rzekomego dostarczenia przesyłki dowiedziałam się gdy przesyłka wróciła do nadawcy!!! To jest lekceważenie klienta!!! Nie polecam, takie firmy nie powinny świadczyć usług.

Ada Smolak – 29 paź 2022
Kurier kłamca, nie podjął próby dostarczenia przesyłki, ale maila z informacją o niezastaniu odbiorcy już zdążył napisać. Łaskawie dostarczył paczkę w kolejnym dniu roboczym, ale kompletnie zniszczoną. Kompletny brak poszanowania swoich obowiązków. Nie polecam.

Adam – 27 paź 2022
Ta firma ta jakaś pomyłka i kompletny dramat. Mylą się lekko licząc w dostawie 9 paczek z 10 (no przyznaje czasami im się uda, ale to zwykły przypadek). Ostatnio pomylili Łódź z Bielsko-Biała i z wielką szczerością powiedzieli, że może dostarczą na drugi dzień ale nie obiecują – bo: nie mogą obiecać że tym razem nie pomylą się w sortowaniu. Przed ostatnio paczkę zawieźli na dobrą ulice…… tylko, że do innego miasta. Powiedzieli, że trzeba poczekać na dostawę bo w tamtym mieście też była taka ulica… a w status paczki wpisali – odmowa odebrania. Bardzo twórczo….

Joanna Witan – 25 paź 2022
Zamknąć to budę kurierzy kłamią nie dostarczają przesyłek!!!!!!!!!!!!

Marta – 21 paź 2022
Najgorszy przewoźnik. Kurierzy nawet nie dzwonią do mieszkania, tylko oddają paczkę do punktu i twierdzą że nikogo nie było w domu. Sytuacja z 20.10.22r. Nie da się dodzwonić na infolinię, ciągle odzywa się bot. Nie polecam.

Jakub – 20 paź 2022
Kuriera się nie kontaktował – na drugi dzień sam zmienił status przesyłki że niby chciałem odebrać ją w punkcie odbioru który również chyba wybrał rzucając monetą. Infolinia to również porażka dwa dni dwa telefonu w tej sprawie i zero zmiany. Paczka jak czekała w punkcie tak czeka. Nie będę musiał nigdy więcej dobrowolnie z ich usług nie skorzystam.

Mariusz Poznański – 20 paź 2022
To co się dzieje z DPD to zaczyna przechodzić już ludzkie pojęcie. W dzień doręczenia paczki dzwonił do kurier, niestety nie mogłem odebrać telefonu. Oddzwoniłem po 20 minutach. Kurier powiedział, że paczkę zostawił pod drzwiami mówiąc, że „ja codziennie paczki zostawiam, to jest osiedle zamknięte, tu nic nie zginie” Paczka bez obejrzenia, bez odbioru i bez opieki 10 godzin na klatce schodowej.

Czesław – 19 paź 2022
Szkoda że nie da się przyznać mniej gwiazdek bo ta firna nie zasługuje nawet na tą jedną gwiazdkę! Totalne dno, nie uważają nawet na paczki oklejone UWAGA SZKŁO I NIE RZUCAĆ! Paczki przychodzą całe zniszczone z uszkodzoną zawartością. Omijajcie tą firme jeśli nie chcecie mieć kłopotów, ja straciłem dzięki nim 1400zł. UWAGA NA NICH!

Małgorzata Dyląg – 19 paź 2022
Nie polecam ,opryskliwy zlosliwy kurier,brak informacji o terminie dostarczenia przesylki i brak mozliwosci kontaktu z konsultntem , rozmowa tylko ze sztuczna inteligencja .

Dawid Bistram – 18 paź 2022
Gorszej firmy kurierskiej chyba nie ma. Zmiana punktu odbioru bez wiedzy klienta, późniejsze odesłanie paczki do nadawcy, również bez poinformowania odbiorcy. Żenada..

Hoersoon – 17 paź 2022
jest sto lat za inpostem. jeśli tylko masz wybór drogi kliencie wybieraj inpost nie dpd.

Art – 14 paź 2022
Często coś zamawiam z dostawą i moim zdaniem to najgorsza firma kurierska. Lepiej dopłacić kilka złotych niż znosić stres związany z zagubioną czy przekierowaną do odległego punktu paczką.
Tym razem zamówiłam paczkę do automatu, w aplikacji wyświetliła się informacja, że ustalono odbiór własny – niczego takiego nie ustalałam, nie dostałam żadnego powiadomienia, a paczka do odbioru w odległym centrum DPD. Kontakt z infolinią tragiczny – bot nie działa, nie było możliwości rozmowy z konsultantem, po prostu nie ma z kim rozmawiać. Czat raz działa raz nie.

Udało mi się uzyskać telefon do obsługi automatów, tam długi czas oczekiwania żeby dowiedzieć się, że nie wiedzą czemu paczkę przekierowano i nie są w stanie pomóc, ale podali mi adres e-mail obiecując, że tam będę mogła przekierować paczkę z powrotem do wybranego automatu. Po długim oczekiwaniu odpisano mi najpierw, że paczki nie można przekierować do wybranego przeze mnie automatu, bo jest przepełniony, a gdy wybrałam inny automat, to inny konsultant odpisał że wcale nie ma możliwości przekierowania – wyjaśnienia nadal nie otrzymałam mimo wyraźnej prośby. Bardzo odradzam, niepotrzebny stres dla odbiorcy i nadawcy.

Marcin Bodnar – 11 paź 2022
Absolutna porażka na całej linii nigdy więcej nie będę korzystać z dpd. NIGDY. Dwa dni śleczalam pod automatem paczkowym żeby nadać przesyłkę z vinted i ciągle był jakiś problem/błąd, nie mogłam nadać przesyłki. Dzwonię na infolinię (dlaczego te rozmowy są płatne?? Serio?) I niestety ale pracują tylko do osiemnastej.

Czekam na następny dzień, płacę za słuchanie sekretarki i bota…I nigdy się nie skontaktujesz z konsultantem bo cię bot nie dopuści. I stoisz jak ten cap z tą przesyłka w ręku, z zamkniętym przed tobą Paczkomatem do którego przesyłka powinna być nadana, zadzwonić nie masz do kogo ani gdzie tego załatwić bo DPD ma cię w d.

Ile ja nerwów przez tą firmę udająca kurierską zjadłam. Już pomijam wiecznie wieszajace mapy w DPD. Okropna okropna firma kurierską, odhaczylam tą formę przesyłki nigdy więcej nie będę tym wysyłać nawet jeśli po wieczność będziecie mieć przesyłki za 1 zł.

Kamila Maliszewska – 11 paź 2022
Kpina z klientów. Paczka krajowa dostarczona po 8 dniach od nadania. Punkt odbiory został sobie sam zmieniony przez dpd z niewiadomych mi powodów, bez znaczenia w jakiej odległości od miejsca zamieszkania. Żenująca obsługa infolinii

elena – 5 paź 2022
Nie jest to pierwszy skandaluczby przypadek z tą firma, ale tym razem to juz totalnie przegieli.
Niestety nie miałam możliwośći wyboru kuriera
Miałam do odebrania paczkę, nadaną od Zalando.
Pierwsza próba doręczenia nastąpiła 30.09 w piątek.
Ponieważ byłam na urlopie, złożyłam dyspozycje zmiany daty doręczenia na 5 października .
Mimo złożenia takiej dyspozycji kolejna próba doręczenia nastąpiła w poniedziałek 3 października, o czym poinformowano mnie sms – em.

Zadzwoniłam od razu do działu obsługi DPD z zapytaniem dlaczego tak się stało.
Poinformowano mnie ze rzeczywistsze jest dyspozycja zmiany daty ale najwidoczniej p. Patrycjusz – kurier, który obsługuje ten rejon, nie sprawdził tego w systemie.
Powiedziano mi również, ze przesyłka zostanie dostarczona w środę 5 października, zgodnie ze złożona dyspozycją.

Dzisiaj rano (5.10 ) zadzwoniłam do działu obsługi DPD zapytaniem, o której mogę się spodziewać kuriera ale niestety poinformowano mnie, że przesyłka została zwrócona do nadawcy i nikt nie wie, dlaczego tak się stało.

Na koniec chciałabym dodać, ze P. Patrycjusz blokuje klientów i nie ma z nim kontaktu,jeśli zachodzi potrzeba uzgodnienia dostarczenia przesyłki. Jest aroganaki,zachowuję się skandaliczne. Na pytanie czy blokuje wszystkich klientów odpowiedział że to zależy. Nawet nie próbował zaprzeczyć. Omijać szerokim łukiem.

Paweł – 4 paź 2022
Najgorsza firma kurierska w Polsce, dramat. Składanie skarg czy reklamacji to jest istna komedia.

Małgorzata – październik 2022
Zdarzenie miało miejsce w dn. 21.10.2022 w Łodzi na skrzyżowaniu ulic: Łagiewnickiej i Sikorskiego, wyjeżdżając spod wiaduktu w stronę Centrum. Kierowca pojazdu marki MAN o numerach rejestracyjnych: EL 7620F, przy skręcie w lewo, stojąc na lewym pasie, przy wykonywaniu manewru skrętu nie zastosował się do znaków poziomych wyznaczających pasy ruchu i zamiast „trzymać się” swojego lewego pasa, postanowił swój manewr zakończyć na pasie prawym nie upewniając się czy jest on wolny i czy nie poruszą się nim inne pojazdy.

W tym wypadku, to ja wraz z mężem poruszaliśmy się prawym pasem i gdyby nie moja szybka reakcja doszłoby na pewno do tragedii, gdyż ściąłby nas swoją „kipą”. Kierowca po zajściu tłumaczył się przez okno, że „każdy popełnia błąd” jednak wydaje mi się że zaistniała sytuacja nie powinna mieć miejsca na drodze tym, bardziej że był to kierowca firmy kurierskiej, co dodatkowo obliguje go do zachowania szczególnej ostrożności poruszając się większym samochodem.

Maria – październik 2022
Przychylam się do wszystkich negatywnych opinii. Paczka zlecona i zapłacona do odbioru przez kuriera czeka już ponad tydzień. Żadnej informacji, że kurier nie przyjedzie, czekanie i telefony do firmy. Omijać z daleka. Maria

Joon Joon – 30 wrz 2022
2 paczki godz 11.20.34 wydane do doręczenia a 11. 20. 44 Nie doręczono umówiony późniejszy termin dotyczenia! Ciekawe z kim to umówiono? Tak działa DPD Kłodzko! Na następny dzień po telefonie status paczką odebrana z punktu odbioru i nadal nie doręczona! To już któryś raz ta sytuacja tak działa DPD kłodzko zawsze problem panie bardzo nie miłe nie polecam!

aga – 23 wrz 2022
patologiczny gdansk-siedza i grzeja stołki. lezy 2 dni paczka i nikt nie raczy utworzyc etylkiety do punktu. za kazdym razem to samo ! najwieksze dno sposrod wszystkich firm kurierskich

Paweł Stokkk – 16 wrz 2022
2022 rok a ta kretyńska firma w dalszym ciągu funkcjonuje, niebywałe. Kurierzy niemal za każdym razem nawet nie podejmują próby doręczenia paczki, po prostu zostawiają je w punktach obok i klient (KTÓRY ZAMÓWIŁ PACZKĘ DO DOMU), musi iśc ją sobie odebrać. Nie-wia-ry-go-dne.

Dhl i Fedex, to przy tych debilach z dpd najlepsze firmy na świecie, o Inpoście nawet nie wspomnę, bo to najwyższa liga od dłuższego czasu. Omijajcie szerokim łukiem, ja pomimo zamawiania mnóstwa paczek muszę się z nimi użerać (z konieczności) raptem 2-3x w roku, gdy już naprawdę nie ma innego wyjścia, a i tak za każdym razem żałuję.

Maksiu Maksiu – 16 wrz 2022
Firma DPD może jest ok ale kurier który dostarcza paczki na ul Przybyszewskiego bliżej Pl. Reymonta tak postępuje że nie wnosi paczek do domu tylko zostawia w żabce są to paczki które są do opłacenia a paczki które ważą 25 kg mówi że nie musi wnosić no tragedia to wina kuriera i co najgorsze nie można nigdzie złożyć skargi tylko na e- maila

aga -16 wrz 2022
trójmiejskie dno!kurier nie dorecza przesyłek, nie odbier tel.-ze strony dowiaduje sie ze umówiono pozniejszy termin!nikomu sie nie spieszy- paczka do punktu, najpierw przelezakowała 2 dni w gdansku, pozniej doreczono 0 18.30- gdzie o 19ej zakmknieto, jak dojechac przez pół godziny. paczki wydawane sa ok.10-11ej, z innej formy o tej porze mam juz doreczenie!!!nie potrafia nawet zmienic statusu w punkcie na doreczono-cały dzien trzeba wisiec na tel.blokuja mi zwrot. dziadostwo pod kazdym wzgledem

Damian – 14 wrz 2022
Kurier DPD dostarczyl jedna z dwoch paczek, bedacych w doreczeniu tego samego dnia, pozostawiajac ja na schodach domu(nie dzwoniac do drzwi nawet), druga natomiast otrzymala status „odbiorca nieobecny” mimo czterech osob w domu, przesylka miala byc doreczona ponownie nastepnego dnia, ale kurier sie nie pojawil wcale, paczka z ponownym statusem „odbiorca nieobecny” wrocila do nadawcy. Brak kontaktu.
To naprawde ostatni raz kiedy wybralem DPD, bo tanio.

Nina Symbor – 13 wrz 2022
Wystawiam bardzo zlą, najgorszą wręcz z możliwych opinii firmie kurierskiej dpd. Kurier odebrał paczkę z Polski od męża mojego ok. 30kg a do mnie do Holandii dotarło ok 5kg otwartej paczki, nie pofatygowali się nawet by ją zakleić. A wiem, że nie mogła być uszkodzona podczas transportu, gdyż takie delikatne wafelki, cienkie 2 paczki, dotarły nie połamane, więc nie ma mowy o uszkodzeniach jakichś. Śmieszne to, bo zabrał kurier batoniki, czekolady, masło do chleba zapakowane w plastikowe pudełeczko i oryginalna folia aluminiowa na wierzchu, nawet cebulę i ziemniaki wziął sobie no tak po prostu, poczęstował się, litr miodu gęsty, nie lejący.

A firma przez którą dotarłam do tego przewoźnika czyli przesylarka. pl całkowicie umyła ręce. Brak mi słów na to co się zadziało. Mąż chciał mi zrobić taką niespodziankę, mówił prowiantu na dwa miesiące miało mi starczyć… A tu ktoś inny się poczęstował czym chciał, na bogato…

Maria Gołębiowska – 11 wrz 2022
IN/22/274433 – nieprofesjonalne zachowanie zakłócające spokój starszych ludzi zachowanie kierowcy zostało zgłoszone, bez nru listu przewozowego czy danych klienta, aby rodzice którzy doświadczyli problemu nie mieli przyszłych problemów z kierowcą. Reklamacja została odrzucona przez panią Weronikę Tarkę Mazurkiewicz ze względu na brak numeru przewozowego, okazując kompletny brak troski o klienta. Nie dostałam kopii zgłoszenia, aktualnie nie pamiętam daty ale jest w zgłoszeniu.

aga – 7 wrz 2022
gdynia ul.legionów- kurier za kazdym razem „podrzuca” moje przesyłki kurierom nie z mojego regionu. sam jest ok.południa pod moim blokiem.oczywiscie otrzymuje smsa z nr do niego – ani razu nie odebrał, a ja nie moge sie dowiedziec, kto ma moja przesyłke i o której bedzie doreczona bo brak nawet przedziału czasowego . nikt nie moze zlokalizowac paczkinawet infolinia. za kazdym razem to samo.uprawia samowolkę.bezczelnosc. ktos płaci, a ten robi co chce!

Szpak – 3 wrz 2022
Fatalna firma !!! Kurierzy nie informują o przewidywanym czasie doręczenia, nie kontaktują się z klientem gdyż nie maja takiego obowiązku. Konsultant w centrali opryskliwy i nieprzyjemny udzielał wymijających odpowiedzi. W żaden sposób nie zmierzał do rozwiązania problemu. Przesyłki nadal nie ma i nie wiadomo kiedy w ogóle dotrze bo idzie weekend. „Do kuriera się nie dodzwonisz, on do Ciebie także nie zadzwoni. Jak wiec się umówić ? Po co nam taka firma

lajt – 2 wrz 2022
Omijać paczki uszkodzone z reklaracją nie da się nic załatwić firma partaczy

mou wrzesień 2022
DPD to najgorsza firma kurierska, z jaką miałam kiedykolwiek do czynienia. Aplikacja DPD mobile praktycznie bezużyteczna (zarówno na iOS jak i na androidzie). Komunikaty chaotyczne i nieczytelne, co chwila się zawiesza. Po kilkugodzinnych próbach odbioru paczki z paczkomatu, przy asyście specjalistów z infolinii, (którzy również byli bezradni) zażądałam wyjęcia paczki z paczkomatu i dostarczenie jej pod adres domowy. Zobaczymy czy dostarczą, bo to może jeszcze nie koniec mojej udręki. Poczta Polska to przy nich nowoczesna i elastyczna firma. Wstyd!

Marcin wrzesień 2022
Kurier nie dostarcza mi paczek twierdzi ze nikogo nie ma w domu/brama zamknięta której nawet nie posiadam/pies którego nie mam. Paczki wracają do nadawcy a ja jestem poszkodowany. Młody chłopak przywozi mi paczki Od dawna a tu takie cyrki. Tuczna woj Lubelskie

fifi761 wrzesień 2022
Malbork – negatywna opinia kurierów DPD znalazła swoje potwierdzenie po raz kolejny. Dwa dni sms od firmy o dostarczeniu paczki i brak kuriera a o kontakcie telefonicznym z jego strony. Ponadto dzwoniąc na jego nr podany w wiadomości kilkakrotnie nie ma szans żeby odebrał. Żenada po całej linii. Po interwencji z nadawcą, opinia niestety jest identyczna cyt.” nie jesteśmy fanami kurierów DPD…”, więc coś o tym świadczy. Nie korzystajcie w żaden sposób z ich usług oszczędzi to Wam niepotrzebnych nerwów oraz poprawi zadowolenie z dostawy przesyłek. Kurier jest w ogóle nieodpowiedzialny, brak kompetencji.

ALICJA wrzesień 2022
JAK NAJDALEJ OD FIRMY —DPD—- ZERO SOLIDNOŚCI-=, ZERO ODPOWIEDZIALNOŚCI, ZERO KOMPETENCJI , FIRMA KTÓRA KRZYWDZI SWOICH KLIENTÓW , OSZUKUJĄ KLIENTÓW I WYMIGUJĄ SIĘ OD JAKIEJKOLWIEK ODPOWIEDZIALNOŚCI WOBEC NIE WYWIĄZANIA SIĘ Z POWIERZONEGO IM ZADANIA ORAZ DODATKOWO NA BEZCZELNEGO OBCIĄŻAJĄ SWOIMI BŁĘDNYMI POSUNIĘCIAMI KLIENTA. TA FIRMA TO DNO!!!! DNO!!!! DNO!!! DNO!!! DNO!!! DNO!!! DNO!!! DNO!!! DNO!!!

( przy nadaniu pobrali opłatę)-nadałam przesyłkę z z punktu A do B, śledzenie jej wykazało że jest już w mieście B lecz oni postanowili że ma wrócić do punktu A ,po kontakcie telefonicznym i w punkcie DPD okazało się ze uległa zniszczeniu i dlatego ją odsyłają, po powrocie do punktu A pobrali ponownie opłatę ………pytam za co za…..brak kompetencji tej firmy poniosłam podwójny koszt….a przesyłka nie została dostarczona nie powiadomiono w żaden sposób osobę oczekująca na nią.

Sama śledząca przesyłkę zorientowała się że coś jest nie tak i próbowała ją zatrzymać na miejscu B lecz to zignorowano i odesłano ją musiałam ponieść następny koszt wybrałam solidną firmę tym razem, a DPD nigdy!!! nie wybiorę …..DPD…. TO DNO DNO DNO!!!!

Andrzej sierpień 2022
Ostrzegam wszystkich przed tą pseudo firmą kurierską wysłałem osłonę pod silnik audi za wysyłką skasowali 60 zł, a po miesiącu napisali, że osłona była źle zapakowana i mam dopłacić kolejne 60 zł dodam, że sprzedałem za 70 zł nie raz coś takiego kupowałem i nie było nigdy problemu tylko tym popaprańcom coś nie pasuje w życiu już nie wyślę ani nie odbiorę przesyłki wysłanej przez dpd! J…złodzieje !

ana sierpień 2022
Oszuści. Roztrzaskali bardzo dobrze zapakowaną przesyłkę i nie uznają reklamacji. Banda kretynów.

starsza pani – sierpień 2022
DPD jako firma kurierska działa różnie (w niektórych miejscach Polski kurierzy są uprzejmi i dowożą paczki na miejsce) ale nie w Lublinie gdzie przewozi paczki jakiś pan Krzysztof człowiek ten nie dzwoni do domów ani do odbiorcy i zostawia paczki gdzie popadnie (w dowolnym punkcie) czasem potrafi zostawić nawet na tej samej ulicy choć do odbiorcy nie zajrzy. Ciężkie rzeczy nagminnie, ale ostatnio i lekkie.

Oczywiście w tej okolicy samochodem przejedzie by mieć na gps, ale podnieś d… siedzenia z samochodu i wejścia po schodach nie chce mu się wykonać! Szczególnie traktuje w ten sposób starszych ludzi, którzy z wyszukaniem rzeczy w internecie maja problem więc i skargi nie zgłoszą.

I tu jeszcze jedna uwaga co do punktów odbioru na aplikację NIE KAŻDY MA MOŻLIWOŚĆ SPRZĘTOWĄ, UMIEJĘTNOŚCI I W OGÓLE CHCE MIEĆ APLIKACJE TEJ FIRMY NA SWOIM TELEFONIE! A w inny sposób wydostać z tego punktu odbioru przesyłki nie można! Paranoja! Szczególnie dla starszych ludzi. Nie polecam zamawiać DPD paczek i wysyłać tą firmą paczki na Lublin dopóki ten pan Krzysztof – kurier tam pracuje, a patrząc na ilość skarg na niego to musi mieć znajomości w zarządzie, dyrekcji Lubelskiego oddziału.

Wiktoria Perendyk sierpień 2022
Ta firma to chyba najgorsza firma kurierska jaka istnieje. Paczki są prawie zawsze rozwalone, na infolinie nie da się dodzwonić, bo jest tam sztuczna inteligencja, która twierdzi, że nie może mnie połączyć z konsultantem. Godziny doręczenia prawie nigdy nie pokrywają się z rzeczywistością, a numeru do kuriera nie podają i nie da się go zdobyć na infolinii, bo sztuczna inteligencja.

Daniel sierpień 2022
Niestety, przekierowywanie paczki nawet dnia poprzedniego sprowadza się do tego że przesyłka zamiast trafić do mnie dnia następnego to trafi za 2 dni. Bo nadali nowy numer paczki

A. K. sierpień 2022
Kontakt z konsultantem NIEMOŻLIWY. Już 6 minut wiszę na linii i próbuję uzyskać połączenie z konsultantem, a ten cholerny bot tylko powtarza że „niestety nie może mnie z nim połączyć”. Dzwonię w godzinach pracy infolinii, więc co do diabła jest grane? Czy oni celowo ustawili tego bota żeby utrudnić kontakt w ważnej sprawie, a sami na lunch sobie poszli czy do wc? Żałosne.

Alla Alla sierpień 2022
Paczka została zgubiona/niedostarczona jakaś kpina !!!!!! Dpd po rozpatrzeniu reklamacji twierdzi że jest wszystko ok bo według nich paczka została odebrana bo tak pisze w śledzeniu przesyłki. Kpina kpina i jeszcze raz kpina !!!! Kradną paczki i myślą że wszystko ok a ja niemam ani pieniędzy ani towaru. Wybierajcie innych kurierów jeśli możecie bo dpd to śmiech na sali!!!! Omijać szerokim łukiem !!

dariusz 20 sie 2022
najgorsza firma jaka w życiu widziałem dpd ma zniknąc z rynku

Grzegorz Sch 17 sie 2022
Moja paczka miała dziś być u mnie beszczelna konsultantka z ryjem do mnie że kurier dopiero jutro przyjedzie a czekam na paczkę od piątku DPD nie polecam

Paweł 17 sie 2022
Już poraz kolejny paczka nie dostarczona na czas. Dociera do punktu Tarnowie (Lisia Góra).I kontakt się urywa. Kiedy dzwonie to za każdym razem tłumaczenie że nowy kurier i nie wiedział że jego rejon albo że kurierzy na urlopie. Normalnie ręce opadają w tych czasach taka obsługa klienta. Inpostowi mogą buty myć

Sylwester Gronek 9 sie 2022
Złodzieje ! Zaginęła przesyłka mimo pisania reklamacji i odwołania zero odpowiedzialności, mają wszystko w dupie, nie wysyłać przez tą złodziejską firmę, jedna banda złodzieji, pracownicy kradną a firma ich chroni

Tomasz Kowol 9 sie 2022
Witam kurier Grzegorz co jeździ p terenie czesto nisko podkarpackie ten facet chyba pracuje tam za Karę mówi ja nie mam obowiązku do cb dzwonić bo jak nie dzwoni go jak mam być w domu albo każe za nim latać a ma płacone za dostarczenie przesyłki

Marta 2 sie 2022
najgorsza firma kurierska. jeszcze nigdy nie obyło się bez problemów. zmieniają datę dostawy, pozwalają zmienić termin odbioru, ale zupełnie się tego terminu nie trzymają (po zmianie dnia dostawy, jak nie mogłam być w domu w ciągu dnia- zmieniłam godzinę dostawy na wieczorną 18-20. o 14 zadzwonił kurier, że zaraz będzie, a na informację, że zaznaczyłam, żeby był po 18- powiedział że po 18 to on już nie pracuje i się rozłączył. paczka zmieniła status na niedoręczona z powodu nieobecności odbiorcy).

I tak jest za każdym razem. albo dzwonią że są już z paczką w zupełnie innych godzinach niż ustalone, albo zupełnie nie docierają (ostatnio czekałam do 22 i nikt mnie nie raczył poinformować, że zmienili dzień dostawy). odradzam!!! i nigdy więcej nie skorzystam, szkoda nerwów

Anna – 30 sie 2022
Brak powiadomienia o dacie dostarczenia paczki. Kurier także nie skontaktował się przed przyjazdem i od razu przekierował paczkę do punktu odbioru odległego od miejsca zamieszkania. Na infolinii odmowa ponownego dostarczenia paczki. Nie polecam!

Sebastian – 30 sie 2022
Szambo. Co za firma, kurier podjechał, postał 3 minuty, nawet nie wysiadł a ja dostałem powiadomienie że mnie nie ma w domu. Bareja!

Bartłomiej lipiec 2022
Najgorsza firma kurierska jaka działa na terenie naszego kraju to DPD. Nigdy nie dostarczyli paczki w terminie /przesyłka międzynarodowa/, zawsze były zniszczone i rozerwane. Ostatnie dwie paczki które wysłałem do Francji zostały w bezczelny chamski sposób rozerwane i okradzione. Zostały one okradzione na terenie Polski na co mam dowody. W każdej paczce brakowało ok.10kg różnych towarów. Według pani Pyci z działu reklamacji nie należy się zadośćuczynienie bo w paczce były między innymi słodycze , ale zginęły też częśći samochodowe, które pani Pycia potraktowała jako żywność. Szczyt głupoty i bezczelności. Omijajcie z daleka tą firmę, bo szkoda waszych pieniędzy.

Paweł 27 lip 2022
Tragizm, nie doreczyli paczki, kurier nie odbiera tel, sam musiałem odbierać z pkt dpd. Nie polecam.

ZDZISŁAW ŻBIKOWSKI 27 lip 2022
w zeszlym tygodniu kurir DPD nie dostarczyl przesylki-reflektor „MerivaA”, dziś skradziono mi wiertarkę- nie bylo w skrzynce choc termin odbioru byl do 28.07.22r!!!

Paul J. 22 lip 2022
Najgorsza firma kurierska

Najgorsza firma kurierska. Biorą przykład z poczty polskiej i przekierowują sami przesyłki do punktów odbioru zamiast doręczać do klienta. Wszystko pod pozorem braku możliwości doręczenia, co oczywiście jest wierutną bzdurą. Unikajcie jak ognia.

Bartosz Mroczkowski 20 lip 2022
Brak jakiekolwiek profesjonalizmu. Ciagle kłamstwa i oszczerstwa. Po uznaniu reklamacji i odczekaniu rzekomych 30 dni na zwrot kosztów za uszkodzony towar, do dziś pieniędzy nie otrzymałem, mimo iż minęło już dużo ponad 30 dni. Po zapytaniu gdzie ta kwota, otrzymałem informacje, ze przelew został zrealizowany, a kontakt się urwał. Pieniędzy jak nie było na koncie tak nie ma.

paolo 18 lip 2022
Odbierając paczkę w punkcie zwróciłem uwagę że paczka jest uszkodzona. Osoba która mnie obsługiwała nie umiała mi powiedzieć co zrobić w takim przypadku. Zdecydowałem się paczkę odebrać i skontaktować się ze sprzedającym. Uslyszalem żeby wrócić do punktu i spróbować skontaktować się z kurierem sporządzić raport szkody itp i JEŚLI kurier weźmie paczkę z powrotem to otrzymam nowy produkt,zdecydowałem się na kontakt z infolinia DPD. Po kilkukrotnym zerwanym połączeniu dowiedziałem się że mam otworzyć paczkę wypełnić protokół szkody i DOGADAĆ się ze sprzedającym jak odesłać paczkę, czy na mój koszt czy na jakiś inny.

Otworzyłem paczkę, tapeta była zagięta w dwóch miejscach a instrukcja w ŚRODKU (!) była również zaklejona taśmą DPD. Podsumowanie: nigdy nie odbiorę uszkodzonej paczki bo wypełnianie jakiś protokołów, dzwonienie na linie DPD (tylko dla cierpliwych) i marnowanie mojego cennego czasu i czekanie na jakiekolwiek decyzje co do odesłania paczki z powrotem to nie jest normalne. a DPD i ich kurierzy to jest kur wa żenada.

katrin 14 lip 2022
Najgorsza firma kurierska jaka tylko mogła powstać. Kurier nie dostarcza przesyłki twierdząc że nikogo nie było w domu (godz. 8.30 taki wpis zrobił o tej godzinie) gdzie w domu byli wszyscy domownicy, przy furtce jest sprawny domofon ale to chyba zbyt trudne dla tych kurierów żeby chociaż wysiąść z auta i zadzwonić żeby ktoś wyszedł odebrać. Jedno wielkie ZAKŁAMANIE. Nikt tych skarg nie bierze pod uwagę bo nadal ci kurierzy na których są skargi pracują. Ja mam nadzieję że kiedyś ta firma w ogóle zniknie z rynku bo niestety czasem nie mam wpływu na wybór firmy kurierskiej przy zakupie czegoś online.

Krystyna 12 lip 2022
Oddział w Szczecinie. Pod pozorem nieobecności odbiorcy nie dostarczają przesyłki pod adres.

Daniel 8 lip 2022
Dotyczy odział Słupsk region Lębork. „Kurier” Bartosz, choć tak naprawdę to nie kurier tylko kłamca, dyletant i zwykły cham. Kilkadziesiąt przesyłek zostawionych gdziekolwiek bez informacji. Przesyłki wartościowe pod drzwiami, wjazdem, na deszczu, czy śniegu. Uszkodzone. W samochodzie tego delikwenta panuje kocioł, wszystko rzucane, ostrzeżenia na paczkach nie mają znaczenia. Gość czuje się bezkarny i rozłącza połączenia telefoniczne. Nie ma możliwości otworzenia paczki i reklamacji. Niestety w oddziale w Słupsku tacy sami ignoranci. Jedna mafia. Wczoraj i dzisiaj przebili wszystko. Celowo ostatnio zamawiam za pobraniem, wtedy musi przyjść pod drzwi, a tego nienawidzi.

Ma do tego pomocnika, bez stroju firmowego, chamskiego tak jak on, któremu z samochodu krzyczy co tamten ma robić. Oboje wyglądają jak banda złodziei. I do tego ten burdel w aucie. Przesyłka była uszkodzona ale nie pozwolił otworzyć tylko chciał zapłatę. Kiedy chciałem nagrać całą sytuacje w panice uciekli. Telefonu nie odbierali. Z innego numeru odebrali i chcieli wmówić że ktoś wyszedł do nich z nożem i nie chciał zapłacić. Oczywiście nóż się pojawił w celu otwarcia przesyłki. Kiedy padły fakty ponownie się rozłączyli. Przesyłka nie doręczona.

Zrobiłem dyspozycję na dzisiaj. Ma być między 12-16 godziną. Ale nie będzie ponieważ przed godziną jedenastą zmienili status na magazynowaną w oddziale w Słupsku. Banda złodziei-nazywających się pracownikami. Najciekawsze jest, że ten sam człowiek dzisiaj ma mi dostarczyć inną przesyłkę. Sprawa zgłoszona, wysłałem zdjęcia które zdążyłem zrobić tym troglodytą i ich aucie w środku przed ucieczką. Efektów nie oczekuje żadnych.

Zarówno odział Słupsk jak i ten Bartosz to jak grupa przestępcza. Ale co się dziwić skoro za każdym razem on mówi że nic mu nie mogą zrobić. Nie mają ludzi. A on ma wywalone. Widać nie tylko on. Jeśli doda się do tego jego teksty że nie będzie czekał aż mu jakaś babcia otworzy lub inwalida na wózku plus brak reakcji firmy to mamy obraz zgniłej pseudo firmy DPD.

Zenek 7 lip 2022
Pieniądze za wysyłkę wzięli, kurier się nie zjawił. Konsultant proponuje termin kolejnego dnia między 15 a 17, mimo, że mówię mu że o 15 kończę pracę i mnie nie będzie – zostawia taki termin. Banda ignorantów, trzymać się z daleka.

Lili 6 lip 2022
Kurier – 798 094 786 nigdy nie dotarł pod podany adres, paczki zostawia w losowych punktach rozsianych po mieście mimo, iż cały dzień ktoś jest w domu i czeka, nieraz też siedzi któreś z nas pod blokiem by go chociaż raz w życiu zobaczyć i co zabawne – ani razu go tu nie widziano, a to środek miasta. Co zabawne gość twierdzi, że wydzwania w domofon dziesiątki razy, nie tylko do nas ale też do sąsiadów… Całe osiedle na pewno ma problemy ze słuchem 😉

Nawet paczki pobraniowe traktuje w ten sposób. Walczymy z nim od roku, leci już któraś skarga, jak firma może utrzymywać kogoś tak bezmyślnego w pracy i co on w niej robi? Siedzi w busie cały dzień w jednym miejscu i klika, że nikogo nie zastał?

Anna 6 lip 2022
Kurier DPD z Ożarowa Mazowieckiego nagminnie „dostarcza” przesyłki… przerzucając je przez ogrodzenie !
Za pierwszym razem przerzucona paczka ważyła ponad 20 kg i jak można się domyślić wiele puszek, które były w środku, zostało uszkodzonych, pogniecionych lub rozszczelnionych.
Za drugim razem paczkę znalazłam w krzakach, całą mokrą od deszczu. Również została przurzucona przez ogrodzenie i przez 3 godziny takiego samotnego leżenia zdążyła zamoknąć.
Składane reklamacje pozostają bez odpowiedzi.

Artur Nowak-Mścichowski 2 lip 2022
Najgorsza firma kurierska w Polsce. Totalne dno. Poczta Polska za komuny była o niebo lepsza. Leniwi kurierzy nie dostarczają paczek pod podany adres, mimo obecności domowników. Nawet nie potrafi pasożyt podać informacji o dostarczeniu paczki do punktu odbioru. Sytuacja zdarzyła się po raz czwarty. Żona czekała na paczkę, była w domu, a ćwok napisał, że z powodu nie obecności odbiorcy, paczka została przekazana do jakiegoś punktu po drugiej stronie miasta.

To już jest totalny skandal. Teraz będę prosił nadawców o nie korzystanie z DPD. Natomiast, dlaczego nie ma takich problemów z innymi firmami kurierskimi? Jest dostawa, informacja i świetny kontakt z kurierami, ale NIE z DPD !!!

Emil 29 cze 2022
DPD Szczecin rejon Krzekowo- Pogodno po raz kolejny pod rząd (trzeci) ponoć odebrałem przesyłkę w każdym razie elektronicznie, nigdy kuriera fizycznie przy bramie nie było ponieważ u mnie zawsze ktoś jest, brak awiza, nie odbiera telefonów, po prostu złodziejstwo, na szczęście do 3 razy sztuka już nigdy więcej kurier na adres z DPD

Ewelina 29 cze 2022
zlecenie rzekomo zrealizowane a paczka u mnie w domu. W dniu 27.06.22 zamówiłam kuriera do domu , który miał odebrać paczkę 28.0622 w godzinach od 10-14. parę minut po terminie , kiedy nie doszło do zrealizowania zlecenia zadzwoniłam do DPD do Warszawy z prośbą o wyjaśnienie sytuacji. Jakież było moje zdziwienie kiedy Pani poinformowała mnie o tym, że zlecenie zostało zrealizowane. Pytam jakim cudem skoro paczka nadal leży w przedpokoju. Jak można tak oszukiwać ludzi.

Straciłam pół dnia czekając na kuriera, można mnie było powiadomić telefonicznie o zmianie sytuacji. Gdybym była nieuczciwa, odczekałabym i skoro w systemie zostało odnotowane ,że zlecenie zrealizowane to mogłabym żądać od Państwa odszkodowania za zaginiona paczkę, ale, że należę do ludzi uczciwych tak nie uczyniłam. Kontaktu z Państwem praktycznie nie ma, wczoraj próbowałam dodzwonić się do DPD Oddział nr 1316N321854, ale tam nikt nie odbiera .

Pani z Warszawy nie potrafiła załatwić sprawy ani przeprosić za zaistniałą sytuację. Dziś 29.06.22 ponownie dzwoniłam do Warszawy, Pani z infolinii nie potrafiła mi pomóc nadała jedynie nowy nr zlecenia ze statusem pilne , który na wstępie ma status wstrzymanego???????? .O co tu chodzi? Złożyłam reklamację, toż to istny cyrk na kółkach, jak można tak traktować klientów ??? Nawet nie usłyszałam od nikogo słowa przepraszam .Szerokim łukiem będę omijać tę firmę i na pewno nie polecę jej nikomu.

Joanna 25 cze 2022
Awizowana na piątek przesyłka nie dociera. W przesyłce są żywe kwiaty. Nie dostaję żadnych informacji, nikt się nie kontaktuje ze mną, co się dzieje z przesyłką.
Na stronie DPD składając reklamację pojawia się komunikat, że w bazie nie posiadają przesyłki o podanym numerze (numer wklejony „kopiuj-wklej”, nie wpisany). Brak informacji o otrzymanej reklamacji.
Na wszystkie moje słowa posiadam dowody – zrzuty z ekranu.
To jest żenada!

Ania 24 cze 2022
Odradzam DPD, bo korzystanie z ich usług wiąże się z mnóstwem nerwów i stratą czasu! Moja przesyłka została odesłana do nadawcy, stało się to przez: brak wiadomości systemowej o przyjeździe kuriera, błędne oznaczenie statusu przesyłki przez kuriera, błędną informację uzyskaną na infolinii.

adam kilof 24 cze 2022
firma DPD to oszuś…. nie dostarczają paczek w wyznaczonym terminie robią co chcą a centrala ma to w czterech literach i nic z tym nie robi bo ich to nie obchodzi co się dzieje z paczkami klienta warto wybrać inna firmę przewozową DHL

Antoni Kos 22 cze 2022
Najgorsza firma kurierska zatrudniająca samych leni. N terenie Katowic Ligoty prym wiodą kurier Łukasz i Korneliusz, a zwłaszcza Korneliusz. Cały dzień czekałem na przesyłkę, w tym czasie odebrałem trzy inne, na szczęście z GSL, InPost i Fedex. Bez problemu przesyłki odebrałem do godz. 12-tej. czekałem tylko na Korneliusza kilkukrotnie do niego wydzwaniając. Nie odebrał ani razu. Otrzymałem za to e-maila o nowym terminie doręczenia w następnym dniu. Wtedy interweniowałem w DPD i dowiedziałem się, że rzekomo próbował doręczyć, ale nikogo nie zastał. Co za ohydny typ. cały dzień siedzę w domu i czekam na przesyłkę. Lenie niesamowite. Nigdy więcej przesyłki z DPD.

Mattstyle 22 cze 2022
Zamówione wysłanie paczki, kurier nie zjawia się dalej po 3 dniach, porażka, kiepski kontakt.

Malcolm Veitch 18 cze 2022
Trudno wyobrazić sobie firmę bardziej niekompetentną lub nieuczciwą. Dostarczenie paczki zajęło im tydzień, a nadal tego nie zrobili. Dałem im adres mojego miejsca pracy u zwykłej recepcjonistki, a oni twierdzą, że nikogo tam nie było. Rezerwuję termin dostawy do domu (na ich własnej stronie internetowej) dwa razy, a mimo to przyjeżdżają kilka godzin wcześniej, gdy nikogo nie ma w pobliżu. Nie mam pojęcia jak odebrać przesyłkę, a ich obsługa klienta tylko marudzi i nie może rozwiązać problemu całkowicie spowodowanego własną niekompetencją.

Paweł 14 cze 2022
Zawsze żałuję kiedy muszę skorzystać z usług tej firmy, niestety niektóre sklepy nie dają wyboru. Zamówienie ze sklepu zostało przeze mnie za pomocą strony internetowej DPD przekierowane do punktu odbioru DPD. Właśnie dostałem informację z niezależnej aplikacji śledzącej przesyłki (nie z DPD oczywiście!) o zwróceniu przesyłki z powodu błędnie podanego kodu punktu odbioru. Firma nie zna adresów swoich punktów. Totalne dno! Przesyłka nr 07080022321045

Radek 15 cze 2022
Paczka zza granicy niby dotarła, ale bez awizo i tylko z jedną próbą dostarczenia. Mało tego, otrzymałem informację, ze niby została dostarczona i odebrana. Paczka zaginęła jakby była na magazynie, zadzwoniłem na info linię i niby zostało zlecone poszukiwanie. Możliwe, że ktoś zakosił mi paczkę wartą 425 euro, dział reklamacji się nie odzywa a mija termin. Zadzwoniłem na infolinię i dowiedziałem się, ze to wysyłający zza granicy musi zgłosić reklamację, czyli teraz unikają odpowiedzialności (skoro sprzedający nie współpracuje, to nie będzie sprawy )

Podsumowując, jesteśmy zdani na łaskę kurierów, którzy często nie lubią swojej pracy, firma ma super procedury żeby unikać reklamacji, jest to maszynka do robienia pieniędzy a nie serwis kurierski. Jedyne rozwiązanie to nie zamawiać przez tę firmę. Nie wiem jak to możliwe, że będąc w irlandii 6 lat nie miałem takiego czegoś nawet z pocztą a tutaj już drugi raz w ciągu kilku miesięcy straciłem pieniądze na zamówieniu.

Muszę jeszcze coś dopisać !!!! W końcu otrzymałem informację, ze to strona wysyłająca powinna załatwić tę sprawę, czyli sprzedawca z Węgier. Należy przypomnieć, że ta paczka zaginęła nie tam tylko w Polsce. Wniosek prosty zawinił kurier/ sortownia/ została skradziona. Sprzedający się nie odzywa a DPD w Polsce nie bierze odpowiedzialności za własny błąd

Aleksandra Kazmierczak 9 cze 2022
Od 3 dni kurier nie odebral paczki od nadawcy twierdzac, ze nikogo nie ma (2 osoby czekaja – to dla was za malo???) Zmieniaja numery zlecen, „konsultanci” sie rozlaczaja w trakcie rozmowy po 30 min oczekiwania na polaczenie. w mailach 1 „konsultant” przeczy temu co pisze drugi – to jest jakis zart nie firma!

Tomek 7 cze 2022
dpd to jedyna w Polsce, która zatrudnia oszustów jako kierowców – kurierów. W dniu 6 i 7 czerwca niejaki krzysztof tel. 601167922 nie odbiera telefonu, nie informuje, że zaraz będzie z dostawa i fałszuje dokumentację, że nikogo nie było, a tymczasem kamery sytemu monitoringu nie rejestrują pobytu „kuriera” pod domem !

Agaa 7 cze 2022
Zamówiłam mrożone jedzenie dla psa, miało być dostarczone błyskawicznie, nocnym kurierem do 6 rano. Dotarło po 14stej, rozmnożone, czyli nadaje się do wyrzucenia.

basia 1 cze 2022
Jestem cały czas w domu, czekam na kuriera a jedynie czego się doczekałam to maila z wiadomością ” Kurier DPD nie zastał Cię pod wskazanym adresem” Dzwonie, 5 min. po tym jak mail został wysłany. Pan kurier twierdzi, że był i się rozłącza.Nie ma dyskusji. Tak jak nie było telefonu do mnie, który sie przecież po coś podaję, jak niby mnie nie było w domu. To najgorsza firma kurierska w dziejach. Niestety, niktóre sklepy/apteki mają tylko kurierów DPD ( widocznie tani)

Gigi77 czerwiec 2022
Oszuści, złodzieje i być może łapówkarze. Uszkodzili 2paczki, jedna po przepakowaniu na magazynie DPD. Odbiorca otworzył sobie paczkę a paczka za pobraniem kwota 1100pln.

Elżbieta maj 2022
11.05.2022r kurier z firmy DPD dostarczył mi paczkę zakupiona przez Allegro o wadze 40 kg. Nie chciał mi wnieść tej paczki pod dom zrzucił mi za furtkę tłumacząc się że on nie będzie niszczył sobie kręgosłupa. Domagał się ode mnie chorej osoby, jestem po operacji chirurgicznej żebym mu pomogła. W domu byłam sama więc nie miał kto za tego pana wnieść tej paczki. Kurier był bardzo niegrzeczny w stosunku do mnie jako klienta który zapłacił za ta przesyłke. Czy naprawdę nie ma siły na takich kurierów i na tę firmę która zatrudnia bardzo ordynarnych pracowników

Małgorzata maj 2022
DPD działa beznadziejnie nie polecam. Zniszczyli paczkę, którą zamówiłam i zaczęli kombinować. Na infolinii każda osoba mówi co innego. Pierwsza pani poinformowała mnie o tym że informację co jest z paczką może dostać tylko nadawca.
Zadzwoniłam do nadawcy, który nie dostał żadnej informacji. Druga pani stwierdziła że takich zawiadomień do nadawcy nie wysyłają i że jeżeli nadawca chce wiedzieć co się stało z paczką to musi poprosić ich o informację i wtedy złożyć reklamację. Na moje pytanie jak ma składać reklamacje skoro oficjalnie nie wie że paczka została uszkodzona nie potrafiła mi odpowiedzieć.
Na moje pytanie jak złożyć skargę na działanie infolinii też nie uzyskałam odpowiedzi.

Mam zamiar jednak drążyć dalej.
Udało mi się uzyskać tę wielce tajną informację której infolinia nie mogła mi podać, że paczka po prostu została zniszczona przez podajnik przesyłek. Nie wiem dlaczego informacja ta jest tak bardzo tajna, że infolinia nie może podać tej wiadomości ani odbiorcy ani dostawcy

Tomasz Pogrzeba 27 maj 2022
Najgorsza firma kurierska z jaką miałem wątpliwa przyjemność. Przekierowanie przez stronę nie działa – kod PIN nie dociera, na infolinii tylko BOT, który również nie chce przepkierować paczki ani połączyc mnie z konsultantem. Kurier nie odbiera. Na sms nie reaguje. Po 2 próbach doręczenia zagraniczna paczka o znacznej wartości odesłana. W końcu BOT przekierowuje mnie do konsultanta – kazą dzwonić później. Jadę do oddziału i słyszę, że paczki nie ma i nic nie moga zrobić. Pogratulować obsługi klienta. Nigdy więcej!

Zawiedziona 23 maj 2022
Przesyłka, którą wysłałam, dotarła na miejsce uszkodzona i to poważnie (nawet mimo zabezpieczenia jej przed wysyłką). Już nie wspomnę o tym, że od samego początku próby nadania przesyłki w drogę ledwo się udały. Kurier w ogóle nie stawił się na czas i w odpowiednim miejscu po odbiór przesyłki i trzeba było go odszukać, żeby w ogóle podjechał po przesyłkę.
Nie wiem co się działo z przesyłką po drodze, ale jest cała zniszczona. Mimo tego, że reklamowałam usługę z tego samego konta, jakiego użyłam do złożenia zamówienia – reklamację odrzucono.

Bardzo nie polecam. Szkoda, że nie mogę pokazać jak przesyłka wyglądała przed wyruszeniem w trasę i po dotarciu na miejsce. To dopiero byłaby świetna „reklama” usług DPD!

Kamila Bocian 19 maj 2022
Porażka. Kolejny raz paczka nie zostaje do mnie dostarczona a musze jechać aż do oddziału żeby odebrać paczkę. Unikam współpracy z tą firmą kurierską.

Szczur z Kleosina 10 maj 2022
OSTATNI RAZ ZAMAWIAŁEM PACZKĘ PRZEZ TĄ FIRMĘ!
Kurier, który dostarczył paczkę, to skończony cham, burak i prostak. Paczka o wartości ponad 1500 złotych, paczka za pobraniem, a ten pajac mówi, że nie da otworzyć paczki, bo spotkała go niemiła sytuacja, a mianowicie za pierwszą dostawą otworzył list przewozowy, ukradł długopisy i zabrał fakturę. Było nas kilka osób przy tym, śmiech na sali, ten człowiek powinien pracować w rzeźni ze świniami

Magdalena Hawryła 10 maj 2022
Zamówiłam kuriera dpd, który miał mieć wydrukowany list przewozowy, ponieważ chciałam odbierać paczkę od osoby, która nie mogła sama wydrukować listu. Zapłaciłam za tą usługę dodatkowo ok 20zł. Niestety kurier odebrał paczkę i na tym się skończyło. Przesyłka zaginęła, nie otrzymałam grosza za zagubioną paczkę. A tłumaczenia firmy to: nie można złożyć reklamacji, ponieważ była zła etykieta na przesyłce. Brakuje mi słów. Przecież dlatego zamawiam kuriera z ETYKIETĄ z podanym adresem, żeby na ten adres wysłano paczkę! Fatalna firma

Rafał 10 maj 2022
Ta firma kurierska to jakiś żart! Z allegro zamówiona została drabina aluminiowa, możliwa do noszenia bez większych kłopotów. Sposób doręczenia – kurier DPD, bo pod wskazanym adresem była przynajmniej jedna osoba. Adres dostawy – wiecznie prawidłowy dla innych firm kurierskich i łatwy dostęp bo nie raz przesyłki trafiały tam bez większych trudności, ale dla DPD – „błędny adres”, mimo iż na oficjalnej stronie kuriera po kliknięciu w adres, pokazuje się on na mapie w prawidłowym miejscu. Poprzez oficjalną stronę ustalany jest nowy termin dostawy, w tym przypadku następny dzień.

Przez resztę dnia firma „weryfikuje zmianę terminu dostawy”, a na następny dzień, z samego rana, między 7:00-8:00 komunikat… że dokonano zwrotu przesyłki, czyli paczka wróciła do nadawcy zanim potwierdzono zmianę terminu dostawy oraz przed wyznaczoną godziną tejże dostawy! Czyli jak robić z klienta idiotę!

Azja Rączy 9 maj 2022
NAJGORSZA FIRMA TO DPD!!! Co za dno, syf, malaria! Można odnieść wrażenie, że pracują tam de’bi’le zdolni pomylić klatkę A z C!!! Przenigdy nie wysyłajcie droższych rzeczy z DPD!!!
Prawie zawsze się mylą i jeśli BŁĘDNIE przekażą Twoją paczkę osobie nieuczciwej, nigdy jej nie odzyskacie !!!

Roman kwiecień 2022
Nie polecam,dwa razy jezdziłem po esm że paczka do odbioru w oddziale DPD GOLENIOWSKA 56D paczki nie było

Dorka 4 maj 2022
Koszmar. Kurier przerzuca paczki przez płot lub zostawia przed posesją nie sprawdzając czy ktoś jest w domu, albo nie przyjeżdża w ogóle mówiąc że nikogo nie było w domu (Wilga – mazowieckie). Najgorsze,że skargi składane do firmy nic nie dają. Omijać DPT w tej lokalizacji z daleka. Pozostałe firmy bez problemów

KPI 29 kwi 2022
Firma która chroni złodziei których zatrudnia sama staje się złodziejem. Na monit o paczkę poświadczoną sfałszowanym podpisem zostałem odesłany na przysłowiowe drzewo. Jak Kuba Bogu tak Bóg Kubie.

mara watras 21 kwi 2022
Ja wysyłam paczkę do UK od listopada 2021.juz dwa razy wróciła z powodu błędu DPD. Wysłałam po raz trzeci. Od dwóch tygodni jest w urzędzie celnym w Holandii z powodu błędu w systemie informatycznym. Wszyscy pracownicy poszczególnych działów, informują mnie, że oni Tu Tylko PracujA i Nie MaJA ZADNYch INFORMACJI!!! Dają mu trzy opcje dobwyboru: paczka może dotrzeć, może być zawrócona. Może też zginąć. Ale trudno ustalić co się z nią stanie….. To nie jest żart…

Paweł Lechowicz 18 kwi 2022
Paczka nie dotarła do miejsca docelowego. Paczka wysłana 12 kwietnia. Po dziś dzień, niekompetentni pracownicy call center, nie potrafią pomóc w żaden sposób, na dodatek wprowadzają mnie w błąd. Pomimo, że status przesyłki wskazuje na konkretny automat paczkowy, nie ma możliwości odbioru paczki. Standardowo próby kontaktu z oddziałami, nic nie dają.

E. Sz. 15 kwi 2022
Cyrk na kółkach. Zamówienie złożone w niedzielę z odbiorem w punkcie. W poniedziałek rano dostałam maila że paczka została nadana. Planowany termin dostawy na wotrek. We wtorek cisza, żadnego maila ani sms. Środa to samo. Sprawdzam gdzie jest paczka za pomocą opcji śledzenia. Okazuje się że paczka w tym czasie wędrowała z magazynu do magazynu. W czwartek rano dzwonię do obsługi klienta i pytam co z paczką. Pani zadzwoniła na magazyn, później do mnie i poinformowała że mają na dostawę 3 dni i dzisiaj paczka będzie w punkcie.

Dzień mija, ani maila ani SMS. Z ciekawości sprawdzam w opcji śledzenia gdzie jest paczka. A tam hit – odesłana do nadawcy. Od razu dzwonię na infolinię. Tym razem pani nie udało się dodzwonić do magazynu ale mówi że postara się tą paczkę zatrzymać i wybrać inną opcję dostawy. Kazała zadzwonić w piątek przed południem. To dzwonię i słyszę że już nic nie da się zrobić bo paczka już jedzie do nadawcy. Kurtyna xD

Agnieszka Siemko 13 kwi 2022
Dno i wodorosty. Kurier opryskliwy, mówi że był z przesyłką a wcale go nie było. Po czym pisze że przesyłka niedoręczona gdyż klient odmówił. Taki cyrk i tak można mnożyć takich incydentów….
NIE POLECAM , SZKODA NERWÓW!!

Katarzyna 12 kwi 2022
Kolejny raz jestem zażenowana jakością świadczonych usług, paczki wysyłane za granicę wielokrotnie są odsyłane do nadawcy z powodu rzekomo błędnego adresu (nieprawda) albo braku kontaktu z odbiorcą (nieprawda). Na infolinii nikt nic nie wie, ciągłe przekierowania, na maile odpowiedzi rzadko lub wcale. TRAGEDIA!!!!!!!!!! Rozumiem niskie ceny, ale z taką jakością usług i obsługi klienta nawet na cenach dumpingowych daleko nie zajedziecie. Porażka, już nigdy przenigdy więcej. Szkoda nerwów.

Amalie Dietrich 6 kwi 2022
Bardzo nie polecam. Nie dostaję żadnych powiadomień odnośnie przesyłki, dlatego kurierzy sobie przyjeżdżają jak chcą. Raz przyjeżdżają o 9 rano, kiedy człowiek jeszcze śpi, a raz o godzinie 15 – i wtedy człowiek nie może nawet wyjść do pracy bo jest zniewolony przez kuriera. Kurierzy, piszcie o której godzinie i w jakim dniu macie zamiar przyjechać!

Czasami też kurierzy dzwonią na domofon i mam tylko minutę aby nieogarnięta założyć buty oraz się uszykować, bo kurier już odjeżdża. Ostatnio miałam sytuację, że kurier zadzwonił mi na domofon o 8 rano i od razu ukrył się w swoim samochodzie wpatrzony w telefon, że nawet wołanie na cały głos nie przekonało go żeby wstać z tych czterech liter!

L.Lukasiewicz 5 kwi 2022
DPD Najgorsza firma kurierska z jaka miałem do czynienia,mimo ze byłem w domu,kurier pierwszego dnia na termin potwierdzony przez DPD nie pojawił się, następnego dnia rano dostałem SMS ze dzisiaj przyjedzie a następnie popołudniu dostałem mail ,ze domofon był zepsuty i przesyłka nie będzie dostarczona.Zadzwoniłem do kuriera Łukasza z Krakowa który w chamski sposób wyjaśnił mi ze paczki roznosi jego kolega do którego ma zaufanie ,jak nie przyniósł paczki to miał swój powód i odłożył telefon.

Po rozmowie telefonicznej umieścił wpis na portalu DPD ,ze był drugi raz,ja odmówiłem przyjęcia paczki i odsyła ja do nadawcy.Ten prostak noszący paczki a udający biznesmena jest w rzeczywistości produktem firmy DPD dla której odbiorca przesyłki jest nikim,uważam ze ta polityka nie przysporzy klientów dla DPD.To był ostatni zakup w firmie która wysyła towary przez DPD ,nie mówiąc o jakimkolwiek innym korzystaniu z usług tej firmy i nie polecam tej firmy nikomu.

Anna Koprowska 5 kwi 2022
Tyle co przeszłam z tą firmą to książkę mogę napisać i byłby to dramat. Moja córka nie dostała prentu w swoje urodziny bo kurier miał taki kaprys żeby odesłać moja paczkę do oddziału, a informacje o tym wysłali mi jak już oddział był zamknięty.
Ale wczoraj to już był szczyt wszystkiego. Mam popsuty domofon dlatego gdy tylko dostaje smsa o doręczeniu to kontaktuję się z kurierem by dogadać się odnośnie odbioru. Tak też uczyniłam wczoraj, pan poprosił jeszcze o przesłanie smsa by nie zapomnieć i tak też uczyniłam.

Czekałam cały dzień i potem jeszcze dzwoniłam i pisałam i nic. Gdy dzwoniłam na infolinię wkurwiające boot Eva poinformował mnie ze paczka na którą czekam została odesłana do nadawcy. Dzwonię dziś do Pana, a Pan mi mówi że miał tyle smsow i paczek że zapomniał, a paczke przecież odeślą do mnie.??? O co chodzi z tą firmą? Jestem wściekła bo ta paczka to moja praca, a oni pieprząc swoją pracę rujnują moją. Niestety będę szukać firm, które nie współpracują z firmą dpd i ja również nie mam zamiaru już korzystać z ich usług.

D M 1 kwi 2022
Ta firma to jedno wielkie nieporozumienie…nigdy wiecej!!

Krzysztof Slebocki 1 kwi 2022
Masakra. Zgodzę się, że jest to najgorsza firma kurierska. Pamiętajcie, sprawdzajcie każdą przesyłkę i nieważne , że kurier będzie czekał. Niech czeka . To bzdura , ze macie prawo sprawdzić przesyłkę po odbiorze. Po odbiorze to prawo możecie wsadzić sobie między …..książki. Próbowałem reklamować zlew który ewidentnie został uszkodzony podczas transportu. Zlew był złamany na pół.

Bardzo sprytna odpowiedź z działu reklamacji, mówiąca, ze to nasza wina bo ponoć widać było, że opakowanie było uszkodzone. To oczywiście stek bzdur. Nic nie wskazywało, że zlew może być złamany. Kurier odjechał i nawet nie zatrzymał się żeby można było dokładnie obejrzeć przesyłkę. Oczywiście mogę swoich roszczeń dochodzić przez sąd – taka jest informacja końcowa. Traktują ludzi jak idiotów.

andrzej 30 mar 2022
najgorsza firma jaka chyba istnieje. NIE dostarczają paczek, BRAK kontaktu do kuriera, BRAK wsparcia na infolinii. Zalonse. Chcesz się uzywerac z osobami, które pracują za karę nie ogarniają swojej roboty – zamawiaj z DPD. Chcesz mieć dostarczona przesyłkę w terminie, nie czkeac na zwroty po xx tygodni itd. OMIJAJ z daleka. Ja już nie zamawiam od żadnego sprzedawcy oferującego DPD jako jedyna opcje dostarcznia.

Любовь Мартенс 29 mar 2022
Kurier doręczył przesyłkę nie wiadomo komu. Trzy dni w domu siedziałam przed swoim weselem do dupy wszystkie plany. I jeszcze teraz szukaj paczkę nie wiadomo gdzie.

Diana Pytlik 28 mar 2022
Widząc w opcjach dostawy kuriera DPD dostaję czkawki. Jest to najgorsza firma, z którą miałam do czynienia. Kurier nie wnosi paczek pod drzwi, a w momencie otworzenia drzwi na klatce, rzuca ją bezczelnie i ucieka. Mieszkam na 3 piętrze, aktualnie jestem w 9 miesiącu ciąży, nie pomagają prośby i informacje przy zamówieniu, że proszę ponownie o wniesienie paczki (nie przekraczają one wagi 30 kg). Dziś kurier rzucił paczkę na klatce o wartości ponad 2000 zł i sobie poszedł..

Paczka może i 7 kg, ale dla mnie niecałe 2 tygodnie przed porodem wniesienie paczki ważącej 7 kg, wysoką na pół metra, na 3 piętro było nie lada wyzwaniem. Kurier specjalnie dzwoni domofonem i od razu wrzuca paczkę, byleby nie zdążyć nic powiedzieć i się odezwać. Karygodne. Inną paczkę, zostawił przed klatką, bo nawet nie czekał aż otworzę drzwi. Było to łóżeczko o sporej wartości (nadal nie przekraczało 30 kg, ważyło dokładnie 22kg) Strach po prostu coś zamawiać.

Musiałam stać przy paczce i pilnować, a mąż na szybko przyjechał z pracy, dzięki Bogu, że nie pracuje w mieście obok. Proszę nie myśleć, że jestem wygodna, do 5 miesiąca schodziłam na klatkę bez problemu, ale później z rwą kulszową, zagrożeniem wcześniejszym porodem nie byłam w stanie. Zaznaczałam to wielokrotnie. Niestety dasz palec… na dzień dzisiejszy jestem pewna, że nigdy więcej nie skorzystam z ich usług. Prędzej wynegocjuję ze sprzedającym inne warunki, nawet jeśli będę stratna.

kub rem 24 mar 2022
Na moich oczach samochód podjechał kurier chwilę postał i za chwile otrzymałem wiadomość , że nie było mnie w domu. Ciekawe jak on to zrobił skoro nawet nie podszedł do klatki ? Na dodatek jak zadzwoniłem na infolinie to mi powiedzieli , że kurier był i dzwonił i na pewno się nie cofnie . Pomimo , że dzwoniłem od razu wiec to kwestia kilu minut. skoro tak dostarczane są przesyłki to jak oni utrzymują się na rynku?

Sylwia Janasik 21 mar 2022
Banda oszustów!! Okłamują klienta, aż się miło patrzy. Pierwszy raz spotykam się z takim podejściem. Gratuluję cudownych kurierów, którzy potrafią być w dwóch miejscach na raz. Pobierając paczkę z sortowni i próbując dostarczyć paczkę na podany adres, który niby był błędny co jest nieprawdą, a po wydaniu dyspozycji o nowym adresie słyszę że zgłoszenie nie daje gwarancji że zostanie ono realizowane. Cała sytuacja ciągnie się dwa tygodnie.

Dzwoniłam codziennie ja jako nadawca i również odbiorca za każdym razem słyszeliśmy inna „bajeczkę” i obietnice, podczas rozmów osoby na infolinii rozłączają się.. Piękne podejście… Po ostatniej rozmowie był sprawdzany adres na mapach google usłyszałam kolejne zapewnienie że paczka dotrze do odbiorcy, ponieważ nawet opisałam dom do którego miała zostać dostarczona paczka, a po dwóch godzinach od rozmowy status paczki jest zwrot do nadawcy.. 🤦‍♀️🤬🤬

Natalia Zawadzka 13 mar 2022
DPD ? Nie warto się denerwować .Dla mnie po ostatniej ignorancji i oszustwie kuriera firma DPD Polska przestała istnieć .Podczas np. zakupów internetowych wybieram dostawę przez Pocztę Polską lub firmę INPOST(dotychczas się nie zawiodłam ,ale zawsze płacę za pobraniem na wszelki wypadek).Warto zwracać uwagę ,komu dajemy zarobić .Nie zdziwię się jak tematem DPD zajmie się niebawem telewizja.

Michal Tomczykowski 12 mar 2022
Nie polecam za nic w świecie. Nie polecam, ta firma to żart i kpina, a zamawiam tylko przez to, bo mam fajnego kuriera na rejonie. Paczka z dodatkiem na sobotę, najpierw pani na czacie twierdzi, że nie było miejsca w samochodzie (jasne, pewnie). Potem na infolinii po straceniu 4 minut z botem, bo trzeba poprosić aż 3 razy, by łaskawie połączył z konsultantem (inaczej twierdzi, że nie może tego zrobić), inna osoba mi powiedziała, że paczka się zawieruszyla na magazynie. Mało tego, reklamacji ja o to zrobić przecież nie mogę, musi sklep który mi to wysłał. Mało te

go, brak profilu na google, FB. Ciekawe czemu hmmmm 🙂 A instagram oczywiście redagowany i same uśmieszki z serduszkami. Jesteście żartem, życzę upadku jak najszybszego.

Rafał 11 mar 2022
Nie polecam. Brak jakiegokolwiek kontaktu z infolinią, paczka przekierowana dwa razy, nie wiadomo dlaczego, opóźnienie kilka dni.

Joanna Jeż 11 mar 2022
Zero profesjonalizmu, przez allegro dostałam inf,że będzie dziś próba dostarczenia paczki zero inf od dpd kiedy orientacyjny czas dostawy, czy nr do kuriera,2 dzień dzwoni kurier ,oddzwaniam za 8,10 min okazuje się że to kurier i już przejechał mój adres i nie opłaca mu się wracać,dostaje inf że jutro lepiej mu pasuje i że do 12 powinien wyrobić się z przesyłką,pytając o pierwszą próbę doręczenia dostaje odp od pana że nie mógł znaleźć adresu, ale zaznaczył kurier że nikogo nie było w domu i brak możliwości zostawienia awiza.

Na 3 dzień dzwonię po 12 do kuriera i pytam o paczkę miała być dostarczona do 12 a pan odp. ze przejął paczkę inny kurier,zapomniał tylko dodać że zwrócili do nadawcy, czwartego dnia na infolinię robót informuje mnie że nie da się nic zrobić bo przesyłka została zwrócona do nadawcy dzień wcześniej (a wystarczyło tylko żeby kurier poinformował mnie że można odebrać paczkę w lokalnej siedzibie bo zostanie odesłana.

DPD wprowadza w błąd, celowo nie informuje klienta, tak działa oddział w Piotrkowie Trybunalskim )rozumiem że paczka ciężka i nie chciało się dźwigać ale tak nie postępuje się z klientem.

Paulina Gulcz 8 mar 2022
Nie polecam kurier jeszcze nigdy nie dostarczył przesyłki pod wskazany adres zawsze zostawia albo na skrzynkach na listy albo w sklepach. Gościu po prostu bardzo chamski dzisiaj oznajmił że zostawił sobie paczkę w sklepie medycznym koło mojego domu i to chyba żaden problem nie bo co to za różnica czy ja sobie odbiorę paczkę ze sklepu czy on mi to zaniesie na 4 piętro, porażka. Omijać kuriera DPD na Swarzędzu szerokim łukiem.

Ewelina 7 mar 2022
Oszuści. Po 2 tygodniach od otrzymania dostałam fakturę weryfikacyjną z dopłatą ponad 200 zl. Moja paczka niby ważyła 43 kg. Był w niej fotelik dla dziecka. Chyba z żelaza. Po złożeniu reklamacji czekałam miesiąc na odpowiedź: Reklamacja odrzucona, paczka weryfikowana na sortowni. Tyle czasu potrzebowali na napisanie jednego zdania. Nie polecam, oszukują i naciągają klientów.

Ania Patrycja Krzemińska 7 mar 2022
Tragedia kurierzy nigdy nie mają wydać reszty,jak ze 100 zł płacąc za paczkę 96 kurier nie ma wydać 4 złotych,i tak za każdym razem że nigdy nie mają wydać. A jak nie miałam zgodnych to kurier powiedział że powinnam mieć równe pieniądze za paczkę i on jak dostarczy jak będę miała zgodne. Z innymi firmami kurierskimi nie ma tego problemu,a tu zawsze

Małgorzata Boratyn 5 mar 2022
Gdzie jest moja paczka. Otrzymałam SMS z informacją że moja paczka zostanie dzisiaj dostarczona. Cały dzień na nią czekałam, nigdzie nie wychodziłam. O godzinie 20 napisałam do kuriera czy moja paczka w końcu do mnie dotrze, kurier odpisał że jest już w domu i nie ma takiej możliwości.

UWAGA HIT. Według śledzenia paczki, oraz firmy która ją nadawała moja paczka została dzisiaj odebrana o 12.02. Odbiór jest pokwitowany moim nazwiskiem. PYTANIE-GDZIE JEST MOJA PACZKA Z PIANINEM O WARTOŚCI 1 TYŚ. Na infolinii tylko bot Ewa, bez możliwości połączenia z konsultantem. PORAŻKA, DNO I STO METRÓW MUŁU. Teraz pewnie tygodnie poszukiwań kto ZAJEBAŁ mi paczkę w biały dzień.

Pepe 28 lut 2022
DPD omijać szerokim łukiem! Nie zamawiajcie od tych żałosnych typków. Dno i wodorosty. Ostatnio kurier oznajmił, że nie ma obowiązku wyciągania paczki z samochodu. NIE POLECAM!

Anna Jurzyk 24 lut 2022
Nie polecam, strata pieniędzy i tylko dużo nerwów! Nie ma żadnych informacji o szacowanych godzinach przyjścia kuriera, kontaktu do kuriera też oczywiście nie ma. Przy dostarczeniu kurier nie raczy zadzwonić, jak to zazwyczaj robi tylko otrzymałam informację mailem, że przesyłka niedostarczona.

Kolejna próba w kolejnym dniu. Oczywiście bez żadnych szacowanych godzin, więc żeby mieć pewność najlepiej siedzieć cały dzień w domu i nie można wyjść nawet na 5 min, bo nigdy nie wiadomo. Dla pewności postanowiłam przekierować przesyłkę do punktu odbioru – i tutaj kolejna niespodzianka, kolejnego dnia otrzymuję informację, że ta zmiana powoduje opóźnienie dostarczenia o kolejny dzień, i o tym żadnych informacji oczywiście nie było, bo po co?

Marcin 20 lut 2022
Podpisałem z DPD umowę. Już pierwszej paczki nie odebrali, mimo, że o to zabiegałem (paczka czekała na odbiór tydzień). Na reklamacje odpisują jakieś bzdury, z których niewiele wynika – nie rozwiązują problemów. Odstąpiłem od umowy, ale tego nie uznali i wystawiali faktury domagając się pieniędzy za nieświadczone usługi. Zgłosiłem sprawę organom ścigania – czekamy na rozstrzygnięcie. Sprawa płatności za nierealizowanie umowy jest w sądzie. Do tego doszły problemy z niedoręczaniem innych paczek przez DPD – mimo poprawnych danych na etykiecie, ktoś po ich stornie wprowadzał błędne dane do systemu i paczki nie były dostarczane. Dużo by pisać. Nie polecam.

Piotr 16 lut 2022
Jeżeli firmie kurierskiej zajmuje trzy dni, żeby dostarczyć przesyłkę parę ulic dalej (jestem na kwarantannie) to znaczy, że są najgorsi. Zamawiam rzeczy regularnie przez inne firmy i NIGDY nie ma takich problemów. Nigdy więcej nie skorzystam z waszych usług, bo są drogie w porównaniu do innych firm i beznadziejne.

Michał 15 lut 2022
Dramat. Dostarczają zniszczone paczki rzucając je pod drzwiami, bez upewnienia się, że ktoś jest w środku i paczkę podejmie. Za każdym razem coś jest uszkodzone, ale ostatnio przeszli samych siebie – cała zawartość była zdewastowana, jakby ktoś po tej paczce skakał. Unikajcie jak ognia.

Kasia Nowak 9 lut 2022
Koszmarna firma kurierska. Korzystam jak nie ma innej opcji. Za każdym razem jest problem, kurierowi nie chce się podejść do domu jest wulgarny, agresywny. Ostatnia paczka została odesłana do nadawcy zamiast dostarczons do mnie mimo złożenia reklamacji firma nie zainteresowała się niekompetentnym pracownikiem. NIE POLECM!!!!!!

Agnieszka Muzyka 4 lut 2022
Jestem oburzona usługami kurierskimi . Dostałam maila od nadawcy ze przesyłka została wysłana i będzie u mnie w ciągu 3-4 dni . Minęły owe 4 dni wiec postanowiłam sprawdzić co jest z nią . Po wpisaniu numeru przesyłki okazało się ze w ciągu ostatnich dwóch dni była próba doręczenia tej przesyłki na mój adres .

Dodam ze nie było żadnego maila o tym ze przesyłka zostanie doręczona danego dnia , nie wspominając już ze kurier nie zadzwonił do mnie nawet . A pierwszego dnia kiedy podjęto próbę doręczenia byłam w domu . Zdecydowanie nie polecam ten firmy . Omijać szerokim łukiem …… finalnie moja paczka wróciła do nadawcy …..:

Katarzyna 31 sty 2022
Kurier w Dębicy nie potrafi jeździć autem po górkach na dodatek kłamie i utrudnia odbiór przesyłki. Jednego dnia bez uprzedniego poinformowania SMSem czy też mailem pojawił się pod domem i nie chciał przejść 100 m z przesyłką o niewielkim gabarycie ( akurat miałam chore dziecko i nie mogłam podejść, o czym było mu wiadomo) napisał, że odmówiłam przyjęcia paczki. Udało mi się załatwić i paczka miała być dostarczona w dniu następnym.

Niestety nazajutrz miły kurier znów beż żadnej wcześniejszej informacji ( mogłam przecież przekierować paczkę) odesłał paczkę pisząc, że nie ma możliwość dojazdu, co było wierutnym kłamstwem. Po moim telefonie, byłam oburzona i nie kryłam tego, że napisałam skargę wykrzyczał, że załatwi nas tak, że żaden kurier do nas nie podjedzie a skargę mogę pisać do Morawiec kiego. Chamstwo!

Consumer 26 sty 2022
Przypuszczam, że DPD szkoli swoich kurierów w porzucania paczek byle gdzie, aby tylko przesyłka była dostarczona, a odbiór poręczony nazwiskiem adresata (co jest karalne), który nawet na oczy nie widział paczki. Oczywiście ręce umywają, od odpowiedzialności, mając klienta gdzieś. Najgorsza firma kurierska!!!! Już nawet Pocztex jest o niebo lepszy, nie wspominając o innych firmach. Moją opinię opieram na wielu niemiłych doświadczeniach z DPD. Za każdym razem gdy jestem zmuszona (jak mam wybór to wybieram innego dostawcę) korzystać z ich usług to jest jakiś problem!

Iwona 22 sty 2022
Katastrofa omijać szerokim łukiem . Najgorsza firma kurierska . Arogancja, niesolidność brak poszanowania klientów.

Klient 19 sty 2022
Totalne dno. Kurier nawet nie podejmuje próby doręczenia paczki, ma wyłączony telefon i zapełnioną skrzynkę. Na infolinii rozkładają ręce. Nigdy więcej nie skorzystam z usług tej firmy i nikomu nie polecam!

WiAga 18 sty 2022
Obsługa klienta w DPD jest szokująca. Kurier nie dostarczył paczki. Zadzwoniłam do kuriera jak tylko dostałam maila, z nowym statusem paczki. Był bardzo blisko domu. Kurier nakrzyczał na mnie i odnosił się do mnie w bardzo obraźliwy sposób. Skontaktowałam się w obsługą klienta, niesty oni również nie byli zainteresowani. Czy takie zachowanie do norma w DPD,? Nie mam pojęcia w jaki sposób mam teraz otrzymać tę paczkę. Obsługa klienta powiedziała, że muszę skontaktować się z kurierem, najlepiej umówić się na odebranie paczki w terenie.

Naprawdę, nie czuję się bezpiecznie na spotkanie się z nim „w terenie”, skoro był tak agresywny, zupełnie bez powodu. Rzucił słuchawką! I moja jedyna opcja to zawodnie do niego i umawianie się?! Straszne. Nigdy więcej nie chcę mieć do czynienia z DPD.

Tom Lod 14 sty 2022
DPD to jedna wielka pomyłka, przesyłki nie dośc że idą długo to jeszcze nie docierają do adresata, infolinia nie kompetentna, brak odpowiedzi na zgłoszone reklamacje. Nie polecam tej firmy

Jacek Jałtusz 14 sty 2022
Nie polecam 2 przesyłki uszkodzone, Kurier stawia na schody, odjeżdża i dopiero dzwoni ze przesyłka pod drzwiami. Brak możliwości reklamacji

Uladzislau Masalski 14 sty 2022
Stanowczo odradzam korzystanie z usług tej firmy. Po prosto fatalna!!!!!
Zawsze mam z nimi problem: bo kurier nie dzwonię ze dostarczy zamówienie, nie otrzymuję żadnego powiadomienia ze zamówienie będzie dostarczone!!!! Mam cały czas być w mieszkaniu czekać kiedy tej je*any kurier przyjedzie???
Ale i tak byłem w mieszkaniu i nic…po prostu wysłał zamówienie z powrotem na magazyn!!!!

Przemek Kardas 12 sty 2022
kurier ten co jedz po Chełmcach makabra jak będą zatrudniać takich kurierów to stracą klientów

Natalia Zawadzka 12 sty 2022
Kurier Wojciech chyba minął się z powołaniem … Zaznaczam ,że wcześniej nie miałam żadnego problemu z panami kurierami z dpd. Niestety,kurier Wojciech (7xxxxxx610),rozwożący paczki na terenie Inowrocławia skutecznie zaniża moją ocenę firmy .Z takim brakiem profesjonalizmu i ignorancją się jeszcze nie spotkałam .Przesyłka niedostarczona ,bo podobno nie było mnie w domu .Czy aby na pewno?W domu były 3 osoby panie Wojciechu ,widocznie wszyscy mamy problemy ze słuchem .Na odpowiedź z mojej strony ,że nie było pana cały dzień wymyślił ,że w takim razie on sobie przypomina ,że jakiś facet (!)dzwonił w sprawie mojej paczki i odmówił jej przyjęcia ..tymczasem w domu trzy kobiety.

Na raporcie z tego dnia widnieje następujący komunikat:paczka niedostarczona -odbiorca nieobecny.Na grzecznie zadawane pytania stwierdził ,iż nie ma czasu ze mną rozmawiać,nie wie też co się dzieje z moją paczką od wczoraj oraz czy ma ją dziś w aucie.’Jak bedzie to będzie ,a jak nie to nie’ -dodał. Brawo panie Wojciechu! Szczyt marzeń mieć takiego pracownika …Na szczęście jest to paczka za pobraniem .Po kontakcie ze sklepem ,z którego wysłali paczkę,DPD otrzymało informację,by niezwłocznie dostarczyć przesyłkę .Oby już bez udziału kuriera Wojciecha !Panu już dziękujemy …

Edit:właśnie sklep poinformował mnie ,że DPD zdążyło zrobić zwrot ,paczka jest w drodze do nadawcy .Mam nadzieję ,że sklep wyciągnie konsekwencje ,bo właśnie stracił prawie 900 zł dzięki kurierowi Wojciechowi .

Malwina 12 sty 2022
Witam. Zamówiłam paczkę od klientki z ciuchami, kod pocztowy został uzupełniony poprawie, lecz niestety przy wystawieniu przesyłki zostały pomylone miejscowości które również należą do tego kodu pocztowego, Pan kurier nawet nie zadzwonił na numer kontaktowy który był podany do dostarczenia przesyłki, ogólnie nie polecam tez dzwonić na infolinie , dzwoniąc uzyskałam informacje ze mogą podać mi numer do kuriera który obsługuje rejon dostarczanych przesyłek w mojej okolicy, nikt nie odebrał ode mnie telefonu mimo tego ze dzwoniłam ponad 10 razy, a podobno pracują do godziny 19:00 a dzwoniłam od godziny 17:00 / zero pomocy ze strony obsługi klienta.

Bez żadnej informacji paczka trafiła do zwrotu do nadawcy i będę musiała zapłacić za druga dostawę za co wyjdzie mi łącznie 50 zł, ponieważ nie jest to wina nadawcy. Mam nadzieje ze to pierwsze i ostatnie zdarzenie z ta firma kurierska, ponieważ nie wywiązują się ze swoich obowiązków.

Dorota 7 sty 2022
DPD – nie na darmo mówi się, że to skrót od Dajesz Paczkę Debilowi. Przed świętami miałam paczkę do wysłania. Zamówiłam kuriera DPD, opłacony z góry, aby przyszedł i odebrał paczkę. Dostałam informację, że kurier jeszcze tego samego dnia przyjdzie i ją odbierze. Nie pojawił się do wieczora. Siedziałam w domu dwa dni, bo pomyślałam, że może faktycznie tego samego dnia nie mógł i będzie na drugi dzień. Nie było go. Pojechałam do centrali DPD na Park Przemysłowy w Bydgoszczy, aby złożyć skargę. Pan siedzący za biurkiem poprosił mnie o chwilę cierpliwości i skontaktował się z kurierem.

Po powrocie do mnie usłyszałam, że kurier przecież był u mnie w mieszkaniu, a mnie nie było i nie miał jak odebrać paczki! HIT. Bo przecież logicznym jest, że jak się zamawia kuriera, to wychodzi się z domu, aby nikogo nie zastał. Pan z centrali uśmiechając się cynicznie powiedział, że kurier przyjdzie do mnie „jutro”. Jak można się domyślić, siedziałam cały dzień w domu, a kurier nie raczył przyjść.

Koniec końców, złożyłam skargę o zwrot pieniędzy, których nie dostałam, a paczkę wysłałam kurierem Pocztex i doszła na drugi koniec Polski w ciągu dnia, więc Pocztex polecam całym serduszkiem, a DPD niech zgnije w piekle. Jak cokolwiek teraz zamawiam i widzę, że wysyłka jest kurierem DPD, to staram się szukać jakiejkolwiek innej możliwości wysyłki, byleby nie wspomagać tych darmozjadów.

Dodatkowo jeszcze sytuacja z dzisiaj. Zamówiłam wieszak do korytarza, na stronie napisane tylko, że wysyłka kurierem. Niestety okazało się, że jest to DPD. Kurier z paczką był dwa dni temu, 5 stycznia, niestety nikogo nie było w domu, więc paczka nie została odebrana. Tutaj nasza wina. Na stronie zmieniliśmy czas dostawy na 7 stycznia pomiędzy godziną 14:00 a 16:00. No i 7 stycznia pojawia się kurier około godziny 10:00, gdzie nie byliśmy w stanie tego odebrać.

Około godziny 12:00 chłopak zadzwonił do kuriera, z pytaniem, czy jeszcze będzie i że miał być bliżej 14:00, na co kurier odpowiedział, że on ma dzisiaj mało paczek, więc w tych godzinach już nie będzie pracował. No dobra, chłopak się zapytał, czy kurier jest jakoś w pobliżu, aby mógł podejść i odebrać osobiście, na co kurier odpowiedział, że owszem, że jest 3 ulice dalej.

Chłopak poszedł po paczkę i nie byłoby w tym nic nadzwyczajnego, gdyby nie to, że kurier wcale nie roznosi tych paczek, tylko leży sobie w aucie w kolegą i śmieją się prosto w twarz ludziom, którzy osobiście przychodzą po paczki i z wielką łaską je wydaje.

Mariusz Dobke 7 sty 2022
Ta firma to jakaś masakra czekam na paczkę, ucieszyłem Si że wkoncu przyszła, niestety radość nie trwała długo bo okazało się że nie ma części paczki 2/2 dzwonie wiec do dpd i pytam co się stało na to otrzymałem odpowiedź że paczki jechały na sortownie różnymi transportami i kolejna paczkę dostanę w poniedziałek mowie do pani że przecież paczka została odebrana przez jednego kuriera od nadawcy w tym samym momencie wiec jak to możliwe że przyjechały różnymi transportami?

Lecz odpowiedź była tylko taka że dpd m 3dni robocze na dostarczenie paczki i dostanę ja w poniedziałek bo mają jeszcze czas hahahaha. Nie polecam nie korzystajcie z usług tej firmy. Nie wspólne juz nawet że kurierzy potrafią wrzucić paczkę przez płot nie przejmując się tym co znajduje się w przesyłce!!

justyna skibinska 6 sty 2022
Zamówiłam wysyłkę paczki , która miała zostać odebrana z domu. Zależało mi bardzo aby usługa została zrealizowana terminowo wiec zamówiłam, jak mi się wydawało, profesjonalna firmę Dpd. No i kurier nie odebrał przesyłki a w dodatku zamknął zlecenie nieprawdziwym komentarzem „ brak nadawcy w miejscu odbioru”. Nie polecam korzystania z tej firmy

DPD opinie

2021

89.  @ Ojtek   lipiec 2021
Nie polecam. Kurierzy jeżdżą jak chcą, nie sposób się z nimi dogadać na odbiór przesyłki, zmuszają człowieka żeby sam odbierał paczki z centrali,straszac że następnego dnia towar wróci do nadawcy. Cena nie adekwatna do świadczonych usług. Według danych z internetu jeżdżą od 8 do 18. W centrali mówią że godziny zależą od rejonu. Żałosne, człowiek płaci za kuriera a sam musi latać za paczka pakować do swojego auta i wnosić na piętro. Ostatni raz wybierałem dpd.

88.  @ Stiv    lipiec 2021
NIE POLECAM. Już ponad miesiąc czasu boksuję się z DPD odnośnie mojej paczki która ewidentnie została uszkodzona przez kuriera. Nawet pani w punkcie odbioru paczek twierdzi że została uszkodzona przez nich. Załatwić coś na infolini graniczy z cudem. Chyba oddam sprawę do sądu bo w dpd nie ma czegoś takiego jak Dział reklamacji. Jest tylko formularz na stronie. NIE POLECAM !!!

87.  @ Tomas    lipiec 2021
Termin dostarczenia przesyłki był wielokrotnie przesuwany bez powodu przez kuriera. Kurier wpisywał moją nieobecność mimo iż cały dzień byłem na miejscu. Zamiast 3 dni roboczych wyszło 5. Dzwonienie na infolinię zajmuje mnóstwo czasu a jedyne co proponują to i tak dostawę następnego dnia która nie następuje. Dodatkowo dzwonienie na infolinię jest traktowane jako numer premium i naliczane są za to dość wysokie opłaty.

86.  @ Anna    lipiec 2021
Przekierowałam paczkę do punktu odbioru i otrzymałam informację zwrotną że paczka tam czeka. W systemie również wyświetlała się informacja że paczka jest dostarczona do wyznaczonego punktu odbioru. Okazało się że punkt odbioru już nie funkcjonuje, lokal opuszczony. Dodzwonić się na infolinię nie dało gdyż włączał się automat. Dodzwoniłam się do kuriera działającego w tym oddziale dpd i twierdził że paczka jest w tym nie istniejącym punkcie odbioru…po dwóch dniach udało mi się cudem dodzwonić na infolinię i znaleźć paczkę.

Okazało się że jest w innym punkcie odbioru o czym mnie nie poinformowano i że mam tylko czas do 18 odebrać bo oddadzą do nadawcy. Musiałam się nieźle nabiegać za swoją paczką, straciłam mnóstwo czasu i nerwów. Zero informacji, zero szacunku do klienta, zero odpowiedzialności. Nie polecam tej firmy bo mają niezły bałagan.

85.  @ Bartek    lipiec 2021
Bardzo długi czas oczekiwania na przesyłkę , po przekierowaniu na adres pracy znajdujący się kilometr dalej musiałem czekać dodatkowy dzień na odbiór, chciałem odebrać osobiście z punktu ale wymagają … Pieczątki firmy … najgorsza firma kurierską z jaką miałem do czynienia …

84.  @ Karolina    lipiec 2021
Dostałam na e-mail informacje ze doręczono moja paczkę, nikt do mnie nie zadzwonił.paczkę zastałam przed drzwiami mieszkania, bez zawartości

83.  @ Ja   lipiec 2021
Paczka miała być na drugi dzień. Po czym przez kolejne 24h była ciągle w tym samym oddziale. Dodzwonienie się na infolinię graniczy z cudem. Jeden numer nie istnieje, drugi to bot który odmawia połączenia z konsultantem. Po napisaniu maila z opisaniem niemożności dodzwonienia się do konsultanta i próbie wyjaśnienia sprawy zostaję poinformowana że mam zadzwonić na infolinię i podane te same dwa numery, które opisałam w mailu jako niemożliwe do dodzwonienia się. W końcu telefon na recepcję i udało się, ale konsultant niemiły i arogancki. Często korzystam z usług kurierskich, ale DPD to żenada.NIGDY WIĘCEJ

82.  @ Niestety bez wyboru    lipiec 2021
No cóż, szkoda, że T-mobile ma za pośrednika w dostawach taką nierzetelną firmę „krzak” przewozową jak dpd. Prosta dostawa okazała się mission impossible. Brak powiadomień o dacie i godzinach dostawy. Bezczelna kurierka, to wielka pomyłka firmy w zatrudnianiu tak niekompetentnych, aroganckich pracowników. Nie polecam, nigdy więcej nie skorzystam, i wszystkie firmy jak i nadawców indywidualnych przestrzegam. Jakoś usług jest mierna i żenująca.

81.  @ wściekła klientka    lipiec 2021
Najgorsza firma kurierska z jaką kiedykolwiek miałam do czynienia . Kurier cały czas leci w kulki bo mu się nie chce roznosić paczki to cyk samowolka i zmienia sobie ze odda paczkę do punktu odbioru nie raz nie tylko kilka razy co chwilę na reklamacji mają to totalnie w 4 literach i zbywają a kurier sobie dostarczy w inny dzień a to że człowiek bierze specjalnie wolny dzień w pracy żeby paczkę odebrać to już po co brać pod uwagę????

Za co im się płaci???? ZA DOSTARCZENIE PACZKI POD WSKAZANY ADRES I ODBIOR PACZKI Z DANEGO ADRESU !!!! Totalne dno i żenada…odradzam wszystkim …

80.  @ Dorota    lipiec 2021
Żenada…Kierowcy kłamią… klikają odmowę i nie dostarczają towaru… dzwoniąc na infolinie w połowie rozmowy odkładają słuchawkę…

79.  @ Pan    lipiec 2021
Dno i wodorosty. Notoryczne doliczane dopłaty do przesyłek

78.  @ Kostka    lipiec 2021
Najgorsza firma transportowa z jaką miałem okazję współpracować…. Brak kultury odpowiedzi na meile …. Dostawca nie odbiera telefonów ani nie odpisuje na SMS kłamią że na dokumencie z dostawy jest zły adres a adres jest dobry . Jednym słowem żenada i człowiek za to płaci :/

77.  @ kitilajo    lipiec 2021
Większość paczek przychodzi zniszczona, widać, że nie ma w firmie dbałości o należyte traktowanie przesyłek.

76.  @ Piotr    lipiec 2021
Obsługa firm to dramat. Co chwila rozwalona przesyłka – reklamacja nigdy nie uznana, zawsze odniesienie się do jakiegoś kruczka, bo zła data, bo protokół szkody sporządzony za późno itp… szkoda gadać wysyłam dużo inpostem (dpd ok 20% inpost 80%) a od paru mc jedyne szkody właśnie z DPD… zmieniam kuriera bo to nie ma sensu

75.  @ nemo   lipiec  2021
Kurier nie wozi protokołu szkody, bo nie maja obowiązku. Nie zostają przy rozpakowaniu przesyłki bo nie mają obowiązku. Potłuczony serwis, reklamacja przez infolinie odrzucona, bo trzeba było otwierać przy kurierze. Porażka. Nigdy więcej , omijajcie dpd szerokim łukiem.

74.  @ Ja      lipiec  2021
W Szczecinie to koszmar . Bezszczelny kurier . Najgorsza firma z jaką miałem do czynienia. Nie wnosi paczek , firma twierdzi ze to kwestia pandemii . Brak możliwości sprawdzenia paczki branej z samochodu pomimo uszkodzenia. Tez rzekomo przez pandemie . Tylko jest jeden problem- kurier nie nosi maseczki !!!!!!!!!! Te brednie o przepisach pandemicznym jest to bezczelne naginanie na niekorzyść klienta . Zastanawiam się o zgłoszeniu zaistniałej sytuacji do sanepidu oraz federacji konsumentów

73.  @ Katarzyna   lipiec  2021
Nie polecam. Kurier dostarczył zniszczoną paczkę . Nie odbierał tel co uniemożliwiło spisanie protokołu szkody. Dzwoniłam dwa dni. Infolinia , dzwoniłam na drugi dzień po dostarczeniu. Zgłosiłam reklamacje oraz na formularzu reklamacyjnym na stronie dpd, tak jak zalecono na infolinii. Wysłałam zdjęcia , szkoda że nie mogę tu ich zamieścić. Towar dostarczony nie nadaje sie do użytku . Dział reklamacyjny po 40 dniach odpisał iż reklamacja jest bezpodstawna. Twierdzi iż ktoś wszedł na moją posesję i zniszczył paczkę po czym sobie poszedł i za to nie odpowiadają.

Tak można zrozumieć to co napisali w d Nadmieniam iż była to karma dla zwierząt i karton w którą był zapakowany był roztargany, a opakowania karmy roztargane. Karma rozsypana w pudle i na podjeździe przed bramą posesji. Czyli sypało się jak niósł . Nie było mnie w domu podczas tej sytuacji. Pieniądze 330 zł odebrał z zaprzyjaźnionego sklepu (od 10 lat mam to umówione z kurierami) czasami zdarzały się problemy ale to , to zakrywa na oszustwo i zniszczenie mienia. Brak odpowiedzialności.

Paczka miała być dostarczona dzień wcześniej. Byłam w domu. Powód niedostarczenia w terminie 🙂 Kurier nie zdążył dostarczyć paczki. Jak byla uszkodzona a mnie przeważnie nie ma w domu…a tu niespodzianka byłam. To nie zdążył. NIE POLECAM !!!!! Zalety Brak Wady Problemy z kurierami, brak brania odpowiedzialności za pracowników, wielokrotnie paczka zaginęła, wielokrotnie paczka uszkodzona, wielokrotnie brak terminowego dostarczenia

72.  @ Rivarius  lipiec  2021
Infrastruktura informowania klienta o przesyłce wprowadza w błąd. Jeżeli przekierujecie paczkę, aby kurier zostawił ją w wybranym punkcie Pickup to tak zrobi. Ale Ty dostaniesz informację na maila i SMS, że paczka czeka na odbiór nie tam, gdzie faktycznie się znajduje i tam gdzie wskazałeś, a na Daniszewskiej 14 – czyli w ich siedzibie. Pół dnia jazdy po Warszawie, bo im się nie chce informowania klienta naprawić. Pani w recepcji powiedziała, że to nie pierwszy taki przypadek i zdarza się to bardzo często, a na maile nie ma co patrzeć. Sama to przyznała. Jak to świadczy o firmie?

71.  @ Ren    lipiec 2021
Niestety drugi raz mi się to zdarzyło. Informacje od DPD o doręczeniu i czasie doręczenia wpływają ale pomimo mojej obecności żaden kurier się nie pojawia. Po upływie podanego czasu doręczenia, zmienia się status w śledzeniu przesyłki, tzn., nie ma już podanego przedziału czasowego przesyłki.Telefon do kuriera się nie generuje, do konsultanta nie można nie dzwonić a DPDBoat niestety to totalna porażka, brak zrozumienia pytania a o przekazaniu informacji klientowi można zapomnieć.Czy to jest możliwe?

70.  @ Renata    lipiec 2021
Firma niepoważna,przesyłka od tygodnia leży i czeka na dostarczenie.Niestety trafiliśmy na punkt odbioru który miał przerwę wakacyjną,prośby aby zmienić adres dostawy nie przyniosły skutku,podobno nie mają takiej możliwości.Kiedy wkoncu punkt odbioru został otwarty nagle nie wiadomo dlaczego paczka nie została zadysponowana do dostarczenia i nadal leży i czeka. Żenujące!!!!

69.  @ J.    lipiec 2021
We wtorek czekałam na kuriera z przesyłką – ostatecznie, kiedy się okazało, że może być on dopiero po 17, przełożyłam dostarczenie paczki na czwartek. W czwartek (chcąc wyjść po zakupy i nie chcąc minąć się z kurierem) dzwoniłam do niego, ale nie odbierał, więc twardo siedziałam w domu. Po szesnastej dowiedziałam się, że kurier …paczki nie doręczył, bo nie zastał mnie w domu i że …zostanie ona odesłana do nadawcy. W każdym razie tyle powiedział mi bot Ewa(?). Do żywej osoby z obsługi klienta – jak na razie – nie mogę się dodzwonić.

Aha, jako, że według moich doświadczeń, odbieranie od kuriera przesyłek w domu to najbardziej kłopotliwa opcja odbioru przesyłki, chciałam – jeszcze przed wtorkiem – przekierować paczkę do punktu odbioru DPD. Niestety, opcja ta na stronie dpd nie działała. NIGDY WIĘCEJ DPD!

68.  @ AE    lipiec 2021
Porażka, nie dzwonią do odbiorcy tylko wysyłają mail, że klient nieobecny i dlatego nie dostarczyli. Firma, która ma problem z dostarczeniem przesyłki do własnego punktu odbioru wskazanego przez klienta. Asburd goni absurd.

67.  @ TwojaJulia    lipiec 2021
24 marca złożyłam reklamację (brak podjęcia próby dostarczenia przesyłki). Dwa tygodnie później otrzymałam informację o wpłynięciu zgłoszenia. Kilkukrotnie kontaktowałam się z działem mailowo, odpowiedź dotyczacą mojego zgłoszenia miałam otrzymać w kolejny dzień roboczy. Do dnia dzisiejszego (15 lipca) moje zgłoszenie jest ignorowane, nawet nie dostałam zwrot kosztów!

66.  @ Zawiedziony    lipiec 2021
Najgorsza firma kurierska jaką znam. Konsultanci nic nie mogą, a kurierzy dostarczają tak przesyłki żeby ich faktycznie nie dostarczyć, a później jeszcze wypisują brednie, które klient może sprawdzić podczas śledzenia paczki. Daremni są.

65.  @ WK   lipiec 2021
Miałem otrzymać gabarytową paczkę przez DPD. W celu wyjaśnienia przybliżonego czasu dostawy zadzwoniłem do kuriera i poprosiłem o widelki czasowe dostawy. Umówiliśmy że paczka zostanie doręczona następnego dnia po godz. 17. Następnego dnia dzwoni kurier o 15 i pyta czy jestem w domu, na co odpowiadam że nie i że umówiliśmy się na 17. Na co on: paczka zostanie zwrócona do nadawcy w związku z wykorzystaniem 2 prób doręczenia. Rozmawiał dość chamsko.

Na moję argumenty rozłączył telefon. Na infolinii powiedzieli że 2 próby doręczenia zostały wykorzystane i że mam się kontaktować z nadawcą…Podsumowując, jeżeli nie chcecie Państwo być potraktowani jak śmieci to odradzam z korzystania usług DPD.

64.  @ Robert    lipiec 2021
Ostatni raz zamawiałem przesyłkę z opcją doręczenia przez DPD. Kurier kłamie że umówił dostawę na drugi dzień. W rozmowie telefonicznej twierdził że będzie za godzinę… Gratuluję doboru pracowników oraz ich profesjonalne podejście do sprawy. To jest farsa. Nie polecam !

63.  @ Kij    lipiec 2021
Rozj…bana paczka w mak…otwarta.. będę to zgłaszać bo to są jakieś jaja

62.  @ Marco    lipiec 2021
Nie polecam nikomu,pomimo że przesyłka powinna być w wtorek,dzis jest piątek, niby był kierowca i nie było nikogo nie zastał ,zero telefonu oraz powiadomień w skrzynce na listy ,podejrzewam jakaś mafijna instytucja nikt za nic nie odpowiada.

61.  @ Kaligula    lipiec 2021
Kurier zadrzwonił do furtki i nie raczył zaczekać choćby 15 sekund aż zejdę na dół. Rzucił paczkę na beton i poszedł.Paczka cała się pogniotła i trudno się dziwić po takim rzucie o beton. Zdążyłem zejść kiedy jeszcze stał pod furtką – ale ten tylko głupawo się uśmiechnął i wsiadł do auta.Chamstwo i dzicz a nie kurier. Ma mój nr tel., nie zadzwoni, nie zaczeka chociać widzi autal pod posesją i otwarte okna. Jak najdalej od takij firmy

60.  @ Aga    lipiec 2021
Fatalny kontakt z jakimś botem na stronie internetowej. Kurier kawał chama.Paczka 15kg (karma) jest za ciężka, więc zadzwonił że jej nie dostarczy. Gdybym mogła dźwigać zamawiałabym do paczkomatu i ominęła to kurierskie chamstwo. Niestety sprzedający na allegro wysłał paczkę nieszczęsnym kurierem DPD. Paczka dostarczona pod blok, a jestem w pracy!!! Kurier zadzwonił, że paczka leży przy sklepie i mam sobie poradzić, bo on nie ma obowiązku dostarczenia pod drzwi!!! To za co ja płacę????

59.  @ Piotr    lipiec 2021
Tragedia, wysłałem paczkę za pobraniem, nie dość że paczka krążyła prawie 2 tygodnie to jeszcze nie pobrali sumy pobrania, żenada. Oczywiście może Pan złożyć reklamację, co uczyniłem, czas rozpatrzenia 30 dni. Reasumując pieniądze po wysłaniu paczki, oczywiście jeżeli dostanę, to zwrócą po około 1,5 MIESIĄCA!!! Rozumiecie to, pieniądze z paczki pobraniowej nie wcześniej jak po 1,5 miesiąca to chyba rekord. Nie wspomnę już jaki tam mają bajzel i tego że paczka międzyczasie miała przyznane aż 4 nowe numery, to się po prostu w głowie nie mieści. Ale sprawa na pewno będzie zgłoszona do Rzecznika Konsumentów.

58.  @ Pokrzywdzona    czerwiec 2021
Paczka została przepakowana i w niewyjaśniony sposób zginęło kilka rzeczy , zostało uszkodzonych kilka produktów(butelki plastikowe popękane i wylane płyny w nich będące) łącznie z Fakturą za zakupiony towar , która jest wymagana do złożenia reklamacji. Brak kontaktu telefonicznego z Panią prowadzącą sprawę.

57.  @ Klient   czerwiec  2021
Kurierzy bezczelni, chamscy, nie chce im się wchodzić na wyższe kondygnacje, zostawiają paczki gdzie popadnie nie konsultując tego z odbiorcą.

56.  @ SKLEP   czerwiec 2021
Zero wsparcia ze strony obsługi klienta, nie słuchanie klienta, przerwanie mu, mówienie na ty, zrzucanie na innych pracowników obowiązków, chamstwo, brak pomocy, bagatelizowanie próśb o pomoc. A jak już zostanie przekazana jakaś informacj, jest ona enigmatyczna a przy prośbie o wyjaśnienie i rozwiniecie skrótu – głośne wzdychanie i wyrażanie zniecierpliwienia.

55.  @ Jerzy      czerwiec  2021
DPD to po prostu oszuści, rzucają przesyłkami, uszkadzają je, a potem udają, że to odbiorca zniszczył przesyłkę, którą sam zamówił i na którą czekał z utęsknieniem.\r\n\r\nZamówiłem blat stołowy. Przesyłka przyszła pognieciona. Kurier ją wydał odebrał pobranie i tyle go widziałem. Gdy chciałem zrobić protokół , powiedział mi, że teraz to tylko składa się elektronicznie i uciekł.

Natychmiast wypełniłem protokół elektroniczny, wysłałem zdjęcia zniszczonego blatu , potem wezwali mnie o kolejne dokumenty – wysłałem, po czym odmówili przyjęcia reklamacji bo uznali, że blat został zniszczony po przekazaniu mi go przez kuriera. \r\nPo prostu oszustwo w biały dzień.\r\nODRADZAM TEGO PRZEWOŹNIKA I ŻYCZĘ MU ŻEBY NIE PRZETRWAŁ NA RYNKU TO MOŻE NIE OSZUKA KOLEJNEGO KLIENTA.

54.  @ Wojciech  czerwiec  2021
Zawartosc paczki zniszczona, brak uzyskania zwrotu Kontakt w sprawie reklamacji tylko email.

53.  @ blondi    czerwiec 2021
Pan Kurier nie potrafi się sprecyzować o której godzinie się pojawi, na pytanie odpowiedział „może 2 h, a jak Pani nie będzie odstawiam paczkę w inny punkt”. Na infolinii drugi Pan jedyne co potrafił powiedzieć „ proszę wypełnić formularz przez internet”, w momencie gdy poprosiłam aby połączył mnie ze swoim przełożonym usłyszałam „nie” i zaczął podnosić głos. ODRADZAM, KONTAKT KURIER- FATALNY, INFOLINIA- FATALNY.

52.  @ Daniel   czerwiec  2021
Kurierzy wyrzucają paczki, pod niewłaściwymi adresami, bez żadnej informacji o czymkolwiek…. Jeżeli chcecie dostać swoją przesyłkę, to nie wybierajcie tego dostawcy jakim jest DPD

51.  @ Julia   czerwiec 2021
Jedna wielka tragedia, po raz kolejny mam problem z ta firma, niedosyc, ze paczki dochodzą uszkodzone to teraz kurier kłamie, ze dzwonił na domofon i nikt nie odbierał, gdzie cały czas byłam w domu i nie było żadnego sygnału. Kłamią także, ze numer telefonu nie widnieje na przesyłce, gdzie również zawsze jest podawany. I w takim o to przypadku, czekam na nią ponad tydzień po czym wraca do nadawcy..

50.  @ Artur      maj  2021
Ta firma to totalna porażka i nie oceniam tylko bo jednym przypadku, brak kontaktu z adresatem, kłamstwa typu że „odmówiono odebrania przesyłki”, po kontakcie z infolinią zmiana strategii -przesyłka uszkodzona…coś się potrzaskało….tylko że w przesyłce nie było nic co takiemu uszkodzeniu mogło podlegać ,na koniec stwierdzenie że przesyłka została już zwrócona do nadawcy /szkoda że nadawca o tym nie wie/ i ich to już nie dotyczy. Po prostu totalne dno….

49.  @ Leszek   maj 2021 Tragedia firma Tragedia firma. Kurier beszczelnie okłamał Żonę, powiedziała, że chciałaby zobaczyć czy z przesyłką wszystko wporządku to wykorzystał naiwność Żony i powiedział, że to nie ma sensu bo i tak inny kurier zabiera zwroty tylko, że to chodziło wrazie co o protokół szkody który musi zrobić kurier  

48.  @ Stanisław Stani_44      maj 2021
Dziadostwo. Tracę czas, czekam od rana. Telefon kurier nie odbiera.

47.  @ Irmina      maj 2021
To jest najgorsza firma z możliwych na rynku….. Kurernie miły gburowaty O płatności kartą można zapomnieć… Paczki zniszczone, ale najgorsze jest to że zgubili mi w ciogu tygodnie 2 dość cenne paczki i w dodatku wcale nie małe….. No jak pytam jak to możliwe……. PORAŻKA!!!!! JEDNA WIELKA PORAŻKA!!!!!

46.  @ A    maj 2021
Najgorsza firma kurierska. Gubią przesyłki, dostarczają pod inny adres, wyjaśnienie sprawy to droga przez mękę. Płatna infolinia DPD – brak informacji na stronie o dodatkowych opłatach. Dzwonisz, żeby dowiedzieć się, co się stało z Twoja zagubioną paczką a oni naliczają dodatkową opłatę – najgorsza firma kurierska. Złodzieje.

45.  @ U88   maj  2021
Najgorsza firma kurierska. Kurierzy robia sobie jaja z klientow i niedostarczaja przesylek „bo on nie musi wchodzic na gore”.A ja akurat nie moge zejsc na dol. Mi zamowiony towar ukradl ktos bo kurier zostawil przesylke NA SKRZYNCE!!!!!!! Ludzie nie korzystajcie bo to jakas masakra lepiej do paczkomatu zamowic.

44.  @ Ewa    maj 2021
Ta firma to jakaś kpina. Mail z czasem dostawy na jeden dzień, przesyłka spóźniona o bagatela jedyne 24h. Nie polecam nikomu korzystania z tej firmy która urządza sobie kpiny z klientów.

43.  @ Marzena      maj  2021 Najgorsza firma kurierska. Przesyłka została nadana za pobraniem, zaginęła u nich na sortowni. Reklamacja została odrzucona ,ponieważ towar który się w niej znajdował był niezgodny z regulaminem firmy. W ogóle nie poczuwają się do winy. Nie wywiązali się z umowy!. KOSZMAR NIE FIRMA. Nie poczuwają się do odpowiedzialności za zaginięcie przesyłki, mimo że była ubezpieczona

42.  @ Monika   maj 2021 Piszę do kuriera, że ma się dobijać do drzwi, gdyż corka jest w domu ale może spać i nie usłyszy dzwonka, a Pan na to, że nie ma czasu na takie historie… I tak do drzwi musiałby przyjść po pieniądze – paczka była za pobraniem… Jak odpisalam, że nie dostanie kasy, to stwierdzil, że się chamsko odzywam

41.  @ patrykmaju@wp.pl      maj 2021
Nie polecam nikomu kontaktu z tą firmą. Zamówiłem zabytkowe radio , po generalnym remoncie podzespołów i zewnętrznie, paczka była oznakowana jako ostrożnie , napisane że zawiera zabytkowy radioodbiornik. Radio doszło potłuczone , uszkodzone. Szkoda że tu nie można zamieścić zdjęć Jeśli ktoś chętny udostępnie patrykmaju@wp.pl Nie uznali reklamacji twierdząc że to napewno nie ich wina bo jak uważają pudło było nie uszkodzone. Żenada Nie korzystajcie nigdy z tej uszukanczej niemieckiej firmy

40.  @ Weronika      maj 2021
Najgorsza firma! Człowiek czeka caly dzień,bo przychodzi powiadomienie żeby spodziewać się paczki po czym okazuje się,że paczka czeka na mnie do.odbioru w punkcie!!! Pytam się w obsłudze jakim prawem ?! Powiedziano,że nikogo nie zastano w domu co jest wielkim KŁAMSTWEM!! Firma nie szanuje i okłamuje ludzi! To podłe! Nie polecam! Ostatni raz zamawiam cokolwiek przez tą firmę!

39.  @ Szymon      maj 2021
Absolutnie nierzetelny przewoźnik.Nie dostarczono przesyłki, dzwoniłem do centrali codziennie przez 10 dni, każdego dnia zapewniano mnie że przesyłka zostanie dostarczona, finalnie wrócila do niemiec. Brak zwrotu kosztów. Ręce opadają z bezsilności

38.  @ Joanna     maj 2021
Ta firma to jakiś żart , kurier nie doręcza paczek twierdząc że nikogo nie ma pod adresem dostawy, choć człowiek czeka na paczkę . Brak kontaktu telefonicznego. Reklamacja złożona wiec czekam ale cudów się nie spodziewam.

37.  @ Jerzy    maj 2021
Ta firma DPD to jakiś żart. Nie dostarczają paczek. Już czwartą przesyłkę odsyłają do nadawcy. Mimo interwencji na infolinię, mimo zamieszczenia numeru telefonu, mimo 5 krotnego kontaktu z obsługą klienta. Nic nie pomaga. Kurier daje informację o odmowie lub o nieskutecznym dostarczeniu… To jakiś horror szkoda nerwów. Lepiej jest korzystać z innych kurierów. DPD to okropny i nie śmieszny żart. Gdyby ktoś chciał zweryfikować moją opinię zachęcam do kontaktu pozostawiam maila. newkrak@wp.pl

36.  @ Niezadowolona    kwiecień 2021
Kurierzy rzucają paczkami mimo naklejek uwaga szklo i wogole. Paczki są otwierane(po co?) a potem przepakowane pod pretekstem ze wylal płyn. Ze jeszcze na rynku to jestem pod wrażeniem.

36.  @ Michał    kwiecień  2021
Paczka wrzucona do ogrodzenia. Po dostarczeniu paczki kurier nie zadzwonił nawet dzwonkiem z informacją, że została dostarczona, a że na zewnątrz padał śnieg i deszcz zanim zdążyłem się zorientować, że leży przed domem paczka przemokła już całkowicie.

35.  @ Grzegorz    kwiecień 2021
Firma nie szanuje przesyłek. Czyli nie wypełnia 1 z dwóch swoich podstawowych zadań. Jedno to dostarczyć, a drugie – nie zniszczyć. Szanować. Dbać. Niestety – każda, powtarzam każda przesyłka dostarczona do mnie przez DPD jest uszkodzona: wgnieciony róg w kartonowych pudełkach to standard (jakby zrzucić z kilku metrów), do tego ślady butów, rozerwania kartonów, a ostatnio nawet brak części produktu wewnątrz paczki. Brak możliwości złożenia SKUTECZNEJ reklamacji: procedura utrudniona: wypełnienie formularza reklamacji nie jest jednoznaczne ze złożeniem reklamacji.

Później trzeba wypełniać kolejny formularz on-line, do którego należy dołączać formularz w pdf wypełniony w poprzednim formularzu, trzeba dołączać zdjęcia – a brak technicznie możliwości dołączenia plików jpg (tylko PDF) – Ludzie – kto sobie z tym poradzi. W informacjach – konieczność dołączenia protokołu szkoły spisanego z kurierem – a kurier twierdzi – że czegoś takiego teraz się nie wypełnia.

Strona www z zakładką poświęconą reklamacjom zadziwiająco wolno chodzi, wolniej niż inne podstrony!!! a koniec po kilku godzinach straconych na przygotowanie dokumentów w PDF – przez kilka dni brak odpowiedzi. Po rozmowie telefonicznej – dowiedziałem się, że nie odbiorca powinien składać reklamację, a osoba wysyłająca. SZOK!!!!!! brak poszanowania przesyłek, brak możliwości skutecznej reklamacji

34.  @ Monika      kwiecień  2021 Najgorsza firma kurierska, z jaką miałam do czynienia. Przekierowałam paczkę do punktu pickup. Następnego dnia kurier zadzwonił, że jest pod moimi drzwiami. Twierdził, że paczki z Zalando nie można przekierować (co okazało się kłamstwem). Ustaliliśmy więc inny termin dostarczenia przesyłki na mój adres. Po tygodniu oczekiwania oraz kontakcie z infolinią (gdzie twierdzono, że dostawa będzie na mój adres) paczka została dostarczona do punktu odbioru, który wybrałam na początku.

Poza tym kurierzy pod pretekstem zagrożenia wirusem nie wnoszą paczek na górę, pod drzwi. Dwa razy zdarzyło się, że schodząc na dół po paczkę nie zastałam nawet już kuriera, tylko przesyłkę leżącą obok wejścia do bloku.  

33.  @ Waldek   kwiecień 2021 Dostałam smsa rano, że paczka dotrze w tym dniu i podany numer do kuriera. O godzinie 14 przeczytałam w e-mailu że adres był błędny i paczka nie przyjedzie tego dnia. Dzwonię kilka razy do kuriera bez odzewu. Dzwonie na centralę, nie mila pani poinformowała mnie ,że mam oddzwonić po 40minutach. Po upływie tego czasu znowu inna nie sympatyczna Pani poinf mnie że adres był zły ( adres jest taki sam od 40lat).

Kurier mógł zadzwonić jakby nie mógł trafić, oczywiście tego nie zrobił. Przesyłka trafi do nas po wekendzie o ile znowu coś się nie wydarzy. Cały dzień do d.. bo trzeba było czekać i pilnować!!!! Nie polecam tej firmy.  

32.  @ Anna       kwiecień 2021
Paczka doszla po terminie, cala zniszczona, na pewno zostala otwarta poniewaz w srodku wszystko wymieszane… Rzeczy zniszczone, porcelana w kawalkach,nawet proszek budyniu byl rozsypany po calym pudelku…porazka..nigdy wiecej

31.  @ Małgorzata      kwiecień 2021
Przesyłka dotarła do mnie całkowicie zniszczona, pomimo dokładnego zabezpieczenia i opisu, że towar jest delikatny i należy obchodzić się z nim ostrożnie. Przesyłka była ubezpieczona, ale odzyskać pieniądze od Dpd, graniczy z cudem. Nie polecam, nikomu, całkowicie odradzam. Szkoda zdrowia i pieniędzy. Brak szacunku dla konsumentów i ich własności, całkowity brak profesjonalizmu, kurierzy zachowują się jak udzielnie książęta.

30.  @ Rafał      marzec 2021
Nigdy nie spotkalem sie z gorsza firma kurierska,nie polecam,omijac szerokim lukiem

29.  @ r.w      marzec 2021
nie polecam paczka zepsuta nie dbanie o paczki i ich niszczenie

28.  @ Mirek     marzec 2021
Aleksandrów łódzki Kurier porażka. Nie wychowany kłamca! Nie polecam dpd

27.  @ Arkadiusz    marzec 2021
Wczoraj dostałem maila z powiadomieniem o wysłanej przesyłce i numerem i imieniem kuriera, dzwonię do kuriera, żeby ustalić odbiór, a nr jest niedostępny, wysłałem SMS-a, ten do dzisiaj nie odebrany, więc też nie odpisał. Przesyłki nie mogłem odebrać, więc przesunięto odbiór na dzisiaj (1 dzień później), dostałem takie samo powiadomienie, tylko inny kurier, a numeru do niego brak.

Brak też godzin, w jakich kurier ma się z łaski swojej pojawić – i weź tu teraz czekaj cały dzień od rana do może nawet wieczora – kto wie, kiedy się zjawi, ani wyjść do sklepu ani nic załatwić, bo ma być w tym dniu, tylko nie wiadomo, o której! Co za bezsens! Inne firmy spedycyjne podadzą jeszcze czasami godziny, że ma być od 12 do 16 np., to jeszcze można coś zaplanować, wyjść, coś załatwić, a tu nic! Czekaj jak na „Jaśnie Pana Królewicza!” Dzwonię więc na infolinię DPD – i co się dowiaduję??

Oni wiedzą tyle, co ja! Nie mają numeru do kuriera – „niestety”! Brak słów na takie usługi! Nigdy więcej, jeśli będzie możliwość wyboru, to żadnego DPD! Chyba że zmienią tą logistykę i zaczną wysyłać kurierów w konkretnym przedziale 2 – maks. 4 godzin!

26.  @ Alicja     marzec 2021
Kurier nie zobaczył czy ktoś jest w domu zostawił przesyłkę i pojechał

25.  @ Zdzichu     marzec 2021
Chamstwo i bezczelność w wykonianiu zatrudnianych gówniarzy jako kurierów. Ledwo co prawko zdał, zdania po polsku złożyć nie potrafi a opryskliwy i wyszczekany. Paczkę rzuci pod drzwi a jak go zatrzymasz i zapytasz to się jeszcze burzyć zaczyna.

24.  @ Karol99     luty 2021
Najgorsza firma, brak profesjonalizmu, brak powagi, kłamiące kurierzy ,kurierzy nie odbierający telefonów!!!! NIE KORZYSTAJCIE Z ICH USŁUG

23.  @ Daria     styczeń 2021
NIE POLECAM ZA ŻADNE SKARBY!\r\n\r\nNIE DOŚĆ, ŻE CENY ZA PRZESYŁKI MAJĄ WYSOKIE TO JESZCZE ROBIĄ SOBIE ŻARTY Z KLIENTÓW!\r\nCZEKAM 3 DZIEŃ NA PRZESYŁKĘ, DZIŚ MIAŁA DOJŚC JUŻ NA PEWNO..PO CZYM DOSTAJĘ MAIL Z INFORMACJĄ, ŻE KURIER NIKOGO NIE ZASTAŁ.. I PRZESYŁKA BEDZIE ZA KOLEJNE 3 DNI!\r\n\r\nKPINA TOTALNA!!!!!

22.  @ Klient     styczeń 2021
Zdecydowanie odradzam!! Najgorsza firma kurierska!!! Paczkę nadałam dwukrotnie, gdyż nie byłam pewna gdzie leżał problem przy pierwszym nadaniu. Za drugim razem postanowiłam przyjrzeć się bliżej losowi przesyłki. Okazało się, ze w dzień przewidzianej dostawy nie był go nawet w mieście docelowym. Kurier natomiast twierdził, ze był pod drzwiami odbiorcy dwukrotnie! Co mija się z prawda, gdyż tego dnia odbiorca czekał w domu na zapowiedzianego kuriera. Żadnego kuriera niestety nie było. Awizo zresztą tez nie. Paczka trafiła do magazynu głównego, 200 km od miejscowości odbiorcy.

Pod numerem obsługi klienta poinformowano mnie, że jest tylko możliwość osobistego odbioru paczki. W innym przypadku paczka wraca do nadawcy. I tak właśnie dałam się nabrać po raz drugi. NIE zróbcie takiego samego błędu jak ja! Nie zamawiajcie przez DPD, bo to tylko strata czasu, pieniędzy i Waszych nerwów!

21.  @ Klientka     styczeń 2021
Ocena: 1.00 / 5 W Toruniu dostarczają przesyłki do domu tylko od 10:00 do 14:00 chociaż większość ludzi pracuję od 8:00 do 16:00 czyli muszę być albo bezrobotna albo wziąć urlop żeby odebrać przesyłkę dostarczoną przez firmę DPD!!! skandal!!! Nie ma możliwości złożenia reklamacji wszyscy mają wywalone serdecznie odradzam nigdy więcej nie skorzystam z usług tej pseudo firmy!!!!

DPD opinie

2020

20.  @ Jagoda    grudzień 2020
Najgorsza firma, brak profesjonalizmu, brak powagi, uchachane,kłamiące panienki w biurze i kurierzy nie odbierający telefonów!!!! NIE KORZYSTAJCIE Z ICH USŁUG

19.  @ Zolkoska     grudzień 2020
To jakiś żart a nie firma kurierska. Pierwszego dnia kiedy przesyłka miała być doręczona kuriera nawet nie było w tej okolicy, bo sprawdzili to w obsłudze klienta. Drugiego dnia, paczka się nie zmieściła do samochodu więc wcale jej nie wzięli, a trzeciego kurier zaznaczył, że była odmowa przyjęcia paczki mimo, że znowu nie było go na miejscu.

W tej chwili przesyłka wraca właśnie do innego kraju, z którego została nadana. Kurier oczywiście bez żadnych konsekwencji. Pan z infolinii nie może mi udzielić żadnej informacji nawet na temat tego gdzie paczki są obecnie. Więcej się dowiedziałam ze strony internetowej niż od niego. Niczego nie można się dowiedzieć a na rozpatrzenie skargi mają 30 dni.

18.  @ szlifrez     listopad 2020
Nie polecam, doliczają nie uzasadnione dodatkowe opłaty, nawet mając zdjęcia że przesyłka była gabarytowa, nie uwzględniają reklamacji.

17.  @ Ewa     listopad 2020
Nie korzystajcie z ich usług. Wysłłąm paczkę z kamionkowym zestawem , który został odpowiednio zabepieczony i zostały podane wyraznie intrukcje co do traktowania przesyłki i w jaki sposób nalezy ja ustawić . Niestety paczka nie dotarła nawet do odbiorcy , nie został spisany protokół zniszczenia przesyłki -wszystko zostało zrobione zupełnie nie zgodnie z zasadami i ze strony prawnej . Wyraznie widac ze paczka upadła na ziemie a przed takim upadkiem nic nie jest w stanie jej uchronić , nawet metalowe pudło . Jesli nie zależy wam na waszych rzeczach albo chcecie sie zawiesc mocno to wtedy skorzystajcie z ich usług

16.  @ Stefan     listopad 2020
Firma DPD uszkodziła w transporcie towar który był bardzo dobrze zabezpieczony,a paczka została ubezpieczona, pudełko zostało nadziane na jakiś ostry element podczas transportu. Po złożeniu reklamacji i opisaniu szczegółowo przebiegu przesyłki, otrzymałem decyzje odmowną, dlatego uprzedzam inne osoby zanim będą zamierzały przesyłać coś wartościowego przez tą firmę aby się zastanowiły. Podsumowując firma DPD nie ma ochoty ponosić jakiejkolwiek odpowiedzialności za swoje usługi.

15.  @ Rademenes     listopad 2020
Kurier masakra paczka mało tego że cała pognieciona to jeszcze paczke o wartości 2200zł zostawił pod bramą zadzwonił dzwonkiem i odjechał zanim wyszło się z domu

14.  @ Karolina     listopad 2020
Standard „doręczania” poniżej krytyki, przesyłki zostawiane byle gdzie bez zgody odbiorcy. Kurier nie poinformował o próbie doręczenia przesyłki i bez mojej wiedzy oddał ją kompletnie nieznanym mi ludziom mieszkającym w pobliżu. Przesyłkę udało się odzyskać dzięki informacji uzyskanej od konsultanta infolinii o lokalizacji paczki i dobrej woli sąsiada. To już kolejny przypadek kiedy kurier DPD zostawia paczki pod najbliższym, losowo wybranym adresem zamiast dostarczyć przesyłkę pod wskazany adres.

13.  @ Kika     listopad 2020
Po raz kolejny mnie zawodzą ta firma to jakaś pomylka

12.  @ Marta     listopad 2020
Najgorsza firma kurierska na polskim rynku. Radzę omijać szerokim łukiem. Niestety miałam do czynienia kilka razy i za każdym razem są problemy. A wymaga się od nich jedynie tego, by wykonywali swoje obowiązki

11.  @ Jarek     październik 2020
Nie wiem jak w takiej sytuacji się zachować. Druga już przesyłka uszkodzona. Kurier zostawia przesyłkę w drzwiach i odchodzi, nawet nie chce rozmawiać. jak powiedziałem że nie odbiorę przesyłki to stwierdził ze zostawi sąsiadce. Tragedia

10.  @ Paweł     październik 2020
Nigdy więcej. Brak kompetencji i kultury. Przerzucane paczki przez ogrodzenie w deszczu mokną lub rozrywają je psy. Reklamacja to droga przez mękę. Odradzam. Nigdy więcej nic nie zlecę przez DPD

9.  @ Jarek   październik 2020
Tragedia. Zlecilem dostawę niezwykle istotnej dla mnie paczki na sobotę, płaciłem wszelkie możliwe dodatki włącznie z dostawą w sobotę. Paczka nadana o 10:00 we Wrocławiu (10tej, nie 22giej) w piątek około 250km od miejsca docelowego, i co? I w sobotę utknela w Łodzi!!!!! Po cholerę firma DPD oferuje usługi których nie potrafi zrealizować pobierając za to dodatkowe opłaty!!! Firma kogucik, nigdy więcej!!!! Do tego gbury na infolini

8.  @ L     październik 2020
Najgorsza firma kurierska , z jaką miałam do czynienia. Nie wiem, w jaki sposób są przekazywane paczki, ale domyślam się , że przed załadowaniem na samochód muszą „fruwać”. O ile nie ma większych problemów z paczkami o małych wymiarach, to przy dużych gabarytach zawsze dochodzi do uszkodzeń zawartości. Na 3 duże paczki (w różnych okresach czasowych) – wszystkie trzy były uszkodzone.

Zamówione meble przyszły BEZCZELNIE oklejone taśmą DPD (na zewnątrz karton oklejony na „okrągło”!) , a w środku uszkodzony / złamany korpus szafy – aby złamać deskę trzeba skakać po kartonie – pomimo, że widniała naklejka „ostrożnie szkło”!! Podejrzewam, że nawet gdyby cały karton był oklejony ostrzeżeniami – nikt by sobie nie zadał trudu, by potraktować ją „delikatniej”. Z żadną, inną firmą kurierską nie miałam takich problemów, jak z DPD – nawet przesyłki dostarczana do paczkomatów są w lepszym stanie, niż te, które są transportowane przez DPD. NIE POLECAM, NIE ZAMIERZAM KORZYSTAĆ

7.  @ Jmię    październik 2020
Paczka miała być przedwczoraj a prawdopodobne będzie jutro no japierdole ile można czekać

6.  @ Agnieszka    październik 2020
Najgorsza firma kurierska. Siedze w domu i czekam na paczkę, wchodzę w śledzenie i widzę, że doręczona, mało tego niby ja odebrałam. Kurier zostawia paczki u sasiadow, nawet nie poinformuje u ktorego. Musze chodzić po całym bloku i szukać paczki. I tak za każdym razem. Próby przekierowania paczki do punktów odbioru to tez kpina. Po przekierowaniu i tak zostawiaja po sąsiadach. Debile nie kurierzy.

5.  @ molly    październik 2020
MOJA PACZKA ZAGINEŁA I FIRMA DPD NIE POTRAFI JĄ ZLOKALIZOWAĆ, DZWONIŁAM NA INFOLINIE I OBSLUGA BYŁA BARDZO NIEMIŁA I NIEKOMPETENTNA. NIE ROZUMIEM JAK W DOBIE CIĄGŁEGO MONITORINGU PACZEK MOGĄ ONE GINĄĆ ?? ODRADZAM TA FIRMĘ .

4.  @ Magda    październik 2020
Najgorsza firma jaka istnieje! Totalne dno dla nich klient to nic, takie mają podejście, a najgorsze to, to, że nic w tym złego nie widzą. Odradzę każdemu komu przyjdzie na myśl żeby podpisać umowę z tą firmą.

3.  @ Marcus    październik 2020
Beznadziejna firma brak solidności kurier to dramat pracownik który o godzinie 13tej twierdzi że kończy prace i ma wszystko w nosie

2.  @ Aneta   wrzesień 2020
Najgorsza firma kurierska, z jaką miałam do czynienia. Próba zmiany terminu przesyłki (zaakceptowana na stronie internetowej) była daremna, mimo, że dokonana kilka godzin przed planowanym doręczeniem. Przez 3 kolejne dni brak wieści o kolejnym terminie doręczenia – dopiero po trzykrotnych monitach w Biurze Obsługi Klienta kurier łaskawie zostawił przesyłkę (nie wiedzieć czemu) w punkcie pick-up, zamiast dostarczyć do adresata. Porażka, NIE POLECAM !!!

2018

1.  @ Ignacy   kwiecień 2018
Kurierzy bardzo w porządku, jednak sama firma naciąga swoich nawet wieloletnich klientów na numery typu przekroczenie wymiarów paczki czy niewymiarowa paczka (nie w kształcie prostopadłościanu), choć jest to oczywista nieprawda. Nie ryzykowałbym wysyłki większej paczki bez dokładnego udokumentowania jej wymiarów do późniejszej reklamacji

>https://www.dpd.com/pl/pl<


53 komentarze “DPD opinie”

 1. Nadałem zegarek w punkcie DPD Słupsk 7.12.2023 doszedł do sortowni Płaszewka – 5km od Słupska i przepadł
  Zegarek tak zwany PASÓWKA , Patek Philippe nr mechanizmu 126379

 2. To co przeczytałam na Forum to prawda. Nie polecam tej firmy przewozowej nikomu , brak profesjonalizmu, zakłamanie i oszustwo. Po rozmowie z kurierem- nie mogłam w danym dniu odebrać paczki o godz. 11:00 bo byłam w pracy, kurier odesłał przesyłkę z etykieta odmowa. Nawet nie przyjechał na drugi dzień, gdzie mnie poinformowano mailem, że podejmą drugą próbę. Poinformowałam sklep o tym zdarzeniu. Czekam na odpowiedź i rachunek za dostawę

 3. paczka nie dostarczona na adres tylko do punktu ,dostałem wiadomość że przy próbie dostarczenia paczki niebyło nikogo w domu ,kłamstwo nikt nie dzwonił ani do bramki ani na telefon pies też nie szczekał a zawsze reaguje hałasem na obcych, zbliżających się do bramki i nigdy u kuriera DPD nie podpisywałem potwierdzenie odbioru paczki to ciekawe paczkę zostawiają na koszu od śmieci albo wrzucają za ogrodzenie

 4. Nie wiem czy ktoś z kadry DPD to przeczyta, ale kurierzy to porażka. Brak przeszkolenia, nauczcie kurierów obsługi telefonów (odbierac od klientów) dzięki nam zarabiacie

 5. Porażka kurier ma wszystko w d….. Stracony cały dzień bo jest tylko informacja że przyjdzie przesyłka ale kiedy? do południa , po południu nie wiadomo. Kurier nie odbiera telefonu, nie ma żadnego kontaktu z nim, a człowiek czeka i czeka ( specjalnie wziąłem wolny dzień). Pierwsza przesyłka tel godz 13.30 kurier dzwoni że przyjechał, a ja w pracy. Powiedziałem mu że jutro idę na drugą zmianę i poprosiłem żeby wziął to pod uwagę że będę do godz 12.00 odpowiedział dobrze.Następnego dnia do godz 11.30 wykonałem 3 telefony i zero 000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000 kontaktu, około 13.00 telefon od kuriera przyjechałem a JA w drodze do pracy. Powiedziałem kurierowi że jutro mam też drugą zmianę ( odpowiedział OK) a na drugi dzień dostałem wiadomośc „Uprzejmie informujemy, że Kurier DPD ponownie nie zastał Cię pod wskazanym adresem. Przesyłka o numerze………………….. zostaje zwrócona do nadawcy.” Do odbioru drugiej przesyłki wziąłem dzień wolnego, strata całego dnia przesyłka przyszła po 16.00, a wykonałem parę tel do kuriera żeby dowiedziec się o przybliżoną godz dostarczenia paczki, bez odzewu. NIE POLECAM DPD. Może nadawca zadowolony, ale odbiorca wcale.

 6. Banda niekompetentnych matołów i chamów. Kto chociaż raz doświadczył dostawy gabarytów z DPD, ten się w cyrku nie śmieje, a ja miałam to nieszczęście trzykrokrotnie.

  Za pierwszym razem, kurier pomimo wyraźnej prośby nie skontaktował się ze mną telefonicznie przed dostawą. Zadzwonił jak już był na miejscu i na informację, że przyjadę w ciągu 10 min, stwierdził, że zostawi mi przesyłkę wartą 2000 zł pod drzwiami, bo mu się spieszy. Ubłagałam go, żeby zaczekał 5 min na męża, który na skuterze podjedzie szybciej. Ten pędził w deszczu z językiem na brodzie, żeby na miejscu okazało się, że kurier sobie pojechał, a przesyłkę wcisnął przypadkowemu Ukraińcowi z ekipy remontowej, który nawet nie mówił po polsku. BOK w odpowiedzi na skargę stwierdził, że przesyłka została dostarczona prawidłowo, a kurier nie musi wykazywać rozumu ani godności człowieka, jeśli za to dodatkowo nie zapłacę.

  W związku z tym, za drugim razem zapłaciłam ekstra za dostawę w sobotę. W piątek rano kurier dzwoni, że jest na miejscu i ma dla mnie przesyłkę. Na pytanie dlaczego przyjechał dzisiaj, skoro dostawa miała być w sobotę, stwierdził, że on takiej informacji na etykiecie nie widział, a poza tym to on w soboty nie jeździ, więc nie wie czy ktoś mi następnego dnia tą przesyłkę dostarczy. Na infolinii DPD odbijam się od bota, więc dzwonię do nadawcy przesyłki, który potwierdza, że opłacił dostawę w sobotę. Kurier odjeżdża, a ja w sobotę od 7:00 rano czatuję na dostawę. O 8:00 piszę smsa do kuriera, że jestem na miejscu i czekam. W południe zaczynam się niecierpliwić i sprawdzam status przesyłki – niedoręczona, kurier nie zastał mnie w domu. Próbuję dodzwonić się do kuriera – „abonent niedostępny lub poza zasięgiem”, na infolinii znowu odbijam się od bota, a przesyłka wraca do nadawcy, bo to druga nieudana próba doręczenia.

  Za trzecim razem potrzebowałam przekierować przesyłkę pod inny adres korzystając ze strony „Moje DPD”, ponieważ byłam w trakcie przeprowadzki. W środę złożyłam dyspozycję z terminem dostawy na czwartek. W czwartek przesyłka nie dotarła. Po interwencji na infolinii, przeadresowanie nastąpiło w piątek. W poniedziałek, ze względu na to, że przesyłka nadal nie została wydana do doręczenia, przełożyłam dostawę na środę. W środę przesyłka również nie dotarła. Wisiałam przez pół godziny na płatnej infolinii, żeby ustawić dostawę na piątek, ponieważ wiedziałam, że w czwartek nie będę w stanie odebrać przesyłki. W czwartek o 15:00 dostaję maila, że dzisiaj będzie dostawa. Ubłagałam męża, żeby wyrwał się wcześniej z pracy i czatował na kuriera, bo ja robię nadgodziny. Jest 21:30, kurier się nie pojawił, a przesyłka nadal ma status „wydanie przesyłki do doręczenia”. Jak żyć?

  Podsumowanie:
  Pracownicy DPD wyraźnie nienawidzą klientów, którzy zamawiają gabaryty i robią wszystko, żeby uprzykrzyć im życie. Jak tylko mam taką możliwość, korzystam z usług konkurencji. Nie poleciłabym nawet wrogowi.

 7. Fatalny kontakt telefoniczny, żeby zamówić kuriera odbierają telefon, żeby ustalić datę dostawy, po chamsku rozłączają rozmowę, straciłem prawie godzinę na słuchanie automatu każdemu z serca odradzam ;-((((((((((((((((((((((((((((

 8. Przestrzegam mieszkańców Chojnic przed korzystaniem z usług DPD. Kurier bezczelny. Pracuję zawsze do 15.00, kurier powiedział, że może odebrać paczkę(zwrot towaru do sklepu) tylko rano, kiedy jestem w pracy, bo wtedy on też jest w pracy. W takim razie nasza współpraca jest niemożliwa. Nie przejął się tym wcale, rzucił słuchawką w trakcie rozmowy. Chamstwo nie zna granic. Dziwię się, że ktoś jeszcze korzysta z usług tej nieprofesjonalnej firmy.

 9. DPD schodzi na psy. Kiedyś mieli dobrych pracowników. Dzisiaj pracują w moim mniemaniu młokosy, którym nie chce się pracować, nie potrafią logicznie myśleć, nie potrafią znaleźć adresu pomimo darmowych nawigacji w każdym telefonie, notorycznie kłamią. Przykład: kurier Mateusz obsługuje Rumię. Brama do posesji nie była otwarta na oścież, wiec nawet nie podszedł z paczką. Uznał i tak napisał, że nikogo nie było w domu, zostawił paczkę w Żabce 50 metrów od mojego domu, na ta paczka była dla mnie ogromnie pilna, ponadto notorycznie zostawia paczkę pod drzwiami i nie potrafi nacisnąć dzwonka przy drzwiach – niechlujstwo. Ja muszę zaglądać co 5 minut, czy ja tam zostawił czy nie. W Kościerzynie jest następny agent, on nie zdąży dojechać – zawsze ta sama piosenka, skończyło się to tym, że kobieta z temperaturą musiała jechać na magazyn, aby swoją paczkę odebrać, następny w okolicach ŁUBIANA nie potrafi ani odnaleźć adresu ani zadzwonić do klienta, stwierdza w opisie błędny adres, gdzie przedtem ta sama firma DPD dostarczała paczki kilkukrotnie. Najgorsze jest to, że do DPD w celu ratowania sytuacji , aby paczka nie wróciła możesz dzwonić tylko do automatycznego bota, który powtarza ciągle to samo i nie da ci możliwości rozmowy z żywym konsultantem, aby uzyskać kontakt do kuriera, do magazynu, aby przekazać proste rzeczy: adres istnieje i kurier nie dzwonił do klienta i nakłamał. Bot nie da ci możliwości ani przekierowania na paczkomat, ani żadnej innej dyspozycji. OPIEKUN PUNKTU NADAWCZEGO : 3-krotna interwencja i stwierdza, że należy dzwonić na infolinię, czyli do bota bo gdyby był problem po stronie tego punktu to by zareagowała, ale to tego punktu nie dotyczy i wysyła nadawcę do bota na infolinię !!!!!!!!! Nieważne, że przesyłka przez to, że kurierowi nie chce się pracować i nie potrafi znaleźć adresu lub nawet nie próbował i wpisał sobie błędny adres, a ja mam koszty wysyłka za pobraniem 28 zł + zwrot za który muszę zapłacić 28 zł i ponowna wysyłka inna firma kolejne 28 zł = razem 84 zł przez kłamstwa kuriera i niewykonanie usługi. Ja wycofuję przesyłki z tej firmy, bo płacę za usługi, które oni nie realizują , generują mi niepotrzebne koszty, w zamian karmią kłamliwymi informacjami, np: odbiorca nieobecny lub błędny adres i ogromnym stresem i stratę czasu na idiotyczne połączenia telefoniczne z tą firmą , do której – do osoby żywej nigdy się nie dodzwonicie. FIRMA – WIDMO – MARTWA Z ADRESEM tylko w internecie. DLA MNIE RÓWNIEŻ OBECNIE DPD TO NAJGORSZA FIRMA KURIERSKA I PEWNIE WKRÓTCE SIĘ WYSYPIE . I dobrze. Oczekujemy nowe firmy, które zapewnią nam usługi na poziomie. Nie polecam wam wysyłek z tej firmy, jeśli nie chcecie fundować sobie mega stresu.

 10. Przeważnie kurierzy DPD w moim mieście pracują dobrze, jednak tym razem nie popisała się firma, a raczej jej system kontaktu z klientem.
  Po zakupie zostałem powiadomiony, że przesyłkę dostarczą w dniu 04 września, ale wiedziałem, że pracuję w tym dniu całą dobę i w domu nie będzie nikogo, aby odebrać przesyłkę. Od razu więc przekierowałem w ich systemie datę dostawy na 05 września. Tymczasem w dniu 04.09 około godziny 12:50 dzwoni kurier, że zaraz będzie… Udało się dogadać, że sąsiad jest w domu i odbierze, ale nie tak powinien działać ten system. Tymczasem na mailu ma informację z godziny 10.00 w dniu 04.09, że przesyłka została przekierowana na dzień 05.09… Oni sami nie wiedzą, co i gdzie mają. Brak zgrania poszczególnych działów ich systemu logistycznego.

 11. Kurier niby umawia się z klientem na dostarczenie przesyłki, po czym PORZUCA ją gdzie mu pasuje, i wymyśla durne wytłumaczenia swojego postępowania, czym lekceważy klienta. Nigdy więcej !

 12. Lublin paczka ma być dostarczona do punktu Puck up specjalnie biorę wolne w pracy bo to ważne dla mnie, 3 razy się zmienia termin dostarczenia paczki teraz znowu mam że niby dzisiaj będzie dostarczona to jakaś żenada. Będzie składana reklamacja na Państwa usługi kurierskie chociaż to pewnie nie wina kuriera , sortowni a waszej g*wno wartej aplikacji jeśli paczka dzisiaj nie dojdzie to widzimy się w sądzie paczka ubezpieczona , i dodatkowo zapłacone że ma dojść w 24 h minęło już 40 h

 13. 20 lipca oczekiwałam na paczkę z MediaExpert. Miały być 3 elementy – deska do prasowania, pokrowiec na deskę i żelazko. Przewoźnik, bardzo miły pan, wcześniej zadzwonił, że będzie ok. 12.oo. Dostarczył paczkę w wyznaczonym czasie. Od razu poinformował mnie, że w firmie została jeszcze jedna paczka do mnie. Byłam zła, bo straciłam czas na oczekiwanie, trudno… miała być jedna przesyłka, tak zostałam poinformowana, jesteśmy tylko ludźmi, poczekam w domu na kolejną dostawę…. (Przyzwyczaiła mnie IKEA do tego typu „zagrań”!!! Boże uchowaj- nigdy więcej współpracy z IKEA!) Brakowało pokrowca i żelazka. Ok. 15.oo dotarła druga paczka – bez pokrowca!!! I tu pojawiły się problemy. Na infolinii DPD dowiedziałam się, ŻE paczki miały różne numery, ŻE nie było pokrowca na deskę i ŻE sama mam tę sprawę wyjaśniać z MediaExpert. Na nic się zdały moje tłumaczenia, że otrzymałam zarówno od MediaExpert, jak i od DPD jeden nr przesyłki, poza tym sam przewoźnik od razu poinformował mnie, że została jeszcze jedna paczka w magazynie (po co jechał tylko z jedną???? ), Po prostu nie spakowano całości oznaczonej jednym numerem przewozowym! Potem Pani z infolinii DPD informowała mnie o dwóch różnych numerach paczek przewozowych. Nie obchodziło mnie, w jaki sposób oznakowują swoje paczki, o drugiej paczce nie miałam pojęcia! Tylko informacja przewoźnika, że coś zostało i dowiozą. W efekcie – MediaExpert przyjęło moją reklamację, chociaż twierdzą, że wysłali 3 elementy. DPD odżegnuje się od jakiegokolwiek z ich strony błędu i zostawia mnie problem do rozwiązania.

 14. Nie ma gorszej firmy przewozowej w Polsce.
  Róbcie zrzuty ekranu z systemu, ponieważ DPD podmienia faktyczny status przesyłki w przypadku reklamacji.
  Kurierzy notorycznie nie dostarczają przesyłek, a następnie wskazują rzekomą nieobecność.

 15. Potwierdzam wszystkie negatywne opinie. Pierwszy raz mi się zdarzyło żeby firma kurierska nie informowała o przesyłce. Przyszła po paru dniach na punkt odbioru gdy już prowadziłem dyskusję ze sprzedawcą że nie mam zamówionej przesyłki. Pani w punkcie zdziwiona mówi że ona jest od wydawania a informować ma firma kurierska (DPD). Czyli mam przez cały tydzień pytać w punkcie czy aby coś dzisiaj nie przyszło ?

 16. Fatalna jakość usług – brak kontaktu z kurierem, brak możliwości ustalenia godziny dostawy. Obsługa infolinii nie widzi problemu, ze podawany numer do kuriera to fikcja – nikt go nie odbiera. Pani na infolinii nie potrafi sie skontaktować z kurierem, ale twierdzi, że problem jest wymyślony. Nie polecam DPD jako firmy kurierskiej.

 17. Przesyłka opłacona z góry specjalnie by dotarła na konkretny dzień.
  Potwierdzenie, że dotrze..ale, że będzie pobranie (drugi raz ???).
  Cały dzień warowanie bo od 9-19 miała być.
  Nie doszła.
  Oddział na 1,5 godziny przed końcem pracy nie odpowiada.
  Burdel i niekompetencja.

 18. Totalna tragedia, kurierzy olewają klienta, są nie uprzejmi. To samo na infolinii, osoba prowadząca rozmowę ma w d…, jak mi się nie podoba to mogę nie korzystać z ich usług. Zamawiam przez furgonetkę i mam tam 5 godzin do wybrania preferowanej godziny odbioru paczki, oczywiście Pan kurier uważa inaczej, bo on zaczyna na tej ulicy od 8 rano ( na tej ulicy większa część sklepów pracuje od 9 a nawet od 10-ej). Ostatni raz korzystam z ich usług. Może jak już zrażą do siebie wszystkich to się nauczą szacunku

 19. Dpd to zdecydowanie najgorsza z firm kurierskich! Już dwukrotnie miałem przypadek, że kurier nawet nie podjął próby doręczenia paczki. Do tego sami zmienili datę doręczenia! Nie ma możliwości dodzwonić się do konsultanta i złożyć skargę, bo cały czas zgłasza się bot. Zdecydowanie odradzam korzystanie z usług dpd!

 20. Nie wiem jak układają się relacje między firmami kurierskimi (jako pracodawcami) a doręczycielami, kurierami zwanymi (jako pracownikami): może żądają za dużo a płacą za mało? A może nie? Mnie, jako klienta niespecjalnie powinno to obchodzić, poza zwykłym ludzkim zainteresowaniem losami drugiego człowieka. Jeżeli doręczyciele mają jakieś problemy ze swoimi pracodawcami, to sprawa dla różnych instytucji, organizacji czy instancji jak np. Związki Zawodowe (podobno jeden związkowiec komunę w Polsce obalił), PIP, MRiPS itd.
  Niektórzy doręczyciele zachowują się jak „udzielne księżniczki”. Mam wrażenie, że niektórym z nich wydaje się, że to klient (ich chlebodawca) jest dla nich, a nie że oni świadczą dla niego usługi.
  W moim przypadku prawie zawsze doręczyciel prosił, abym wyszedł za posesję (dość dużą) po odbiór przesyłki, choć to jego obowiązek jest wejść i doręczyć. W imię dobrej współpracy i zwykłej, ludzkiej życzliwości wychodziłem przed posesję, by biednego doręczyciela nie zamęczać „forsowaniem” furtki czy bramy wjazdowej, drzwi głównych do budynku, jazdą windą na piętro i doręczeniem przesyłki. Skoro miałem możliwość i czas, czemu nie? Szybciej i prościej.
  Ostatnio jednak zdarzyło mi się nie móc wyjść i wtedy powstał problem. Zadzwonił doręczyciel, że „za minutkę” będzie przed posesją i czy mogę wyjść do furtki/bramy wjazdowej po odbiór. Odpowiedziałem, zgodnie z prawdą, że dziś nie mogę wyjść i wyjaśniłem mu jak zadzwonić domofonem, bym go wpuścił przez furtkę i główne wejście. Czekałem prawie pół godziny (miał być minutka) i nikt nie dzwonił ani do furtki, ani do głównego wejścia, ani do mieszkania! Pomyślałem, że może coś się wydarzyło, może korki albo może jakaś inna przeszkoda sprawiła, że doręczyciel nie dotarł. Zadzwoniłem do niego, żeby zapytać co się dzieje i kiedy będzie i dowiedziałem się, że już był, nikogo nie zastał (!!!) i zostawił przesyłkę przed drzwiami na wycieraczce!!! Na moje stwierdzenie, że nie usłyszałem żadnego dzwonka (a powinienem usłyszeć aż trzy: do furtki, do wejścia głównego i do mieszkania) odpowiedział, że ktoś go wpuścił na teren posesji i do budynku (tak że nie musiał dzwonić) a jeśli chodzi o mieszkanie, pukał do drzwi! Nikt mu nie otworzył, zostawił przesyłkę i poszedł!!! W XXI wieku doręczyciel puka do drzwi a nie dzwoni dzwonkiem! A jeśli nikt mu nie otworzył, przecież mógł zadzwonić telefonem. Gdyby chciał, ale chyba nie chciał.
  Nie wiadomo czy to skutek dysfunkcji intelektualnej czy zwykłej złośliwości. PORZUCIŁ przesyłkę (bo tak to trzeba nazwać) i sobie poszedł.
  Nie wiem czy ta firma tak kiepsko płaci, że przyjmuje byle kogo czy o coś innego chodzi.
  Na całe szczęście przesyłka była sobie przed wejściem. A równie dobrze mogłoby być inaczej. Ktoś mógłby ją zabrać; przecież różni ludzie chodzą po świecie. A w wersji „soft” uchybienie względem RODO: każdy mógłby zobaczyć kto jest odbiorcą, czyli kto mieszka pod danym adresem, a przecież klient/odbiorca wcale nie musi chcieć, by wszyscy wiedzieli jak się nazywa i gdzie mieszka.
  A najgorsze jest to, że doręczyciel do niczego się nie poczuwa. On zapukał do drzwi! Każdy średnio inteligentny człowiek wie, że pukanie do drzwi może być niesłyszalne np. na drugim końcu mieszkania, na balkonie/tarasie, jeśli działa jakiś głośny sprzęt (np. odkurzacz czy wiertarka), zwłaszcza w przypadku osób starszych. Po to wymyślono dzwonki i temu one służą. Jeśli jest dzwonek „opcją domyślną” jest „Dzwonić”. Ale widocznie temu doręczycielowi nie starczyło chyba rozumu(?) czy dobrej woli(?) by o tym pomyśleć. Albo złośliwie (bo tym razem musiał wejść na teren posesji, wejść do budynku i windą wjechać na piętro) albo przez zwykłą głupotę PORZUCIŁ (bo tak to trzeba nazwać) przesyłkę, uznał za doręczoną (i pewnie tak zaznaczył w dokumentach) i sobie poszedł. Miał wiele możliwości, a wybrał najgorszą. Ciekawe czy to głupota, czy to złośliwość czy jedno i drugie?
  Nigdy więcej z usług tej firmy nie skorzystam, chyba że nauczy swoich pracowników szacunku dla swojej pracy i klientów (jakby nie było ich chlebodawców).

 21. Firma totalnie beznadziejna,zniszczyli reflektor do samochodu,dwa razy, paczka przyszła,po rozpakowaniu połamane mocowania,pomimo oklejenia taśmą z napisem szkło itd.Nie widzą problemu🙈paczka miała do przejechania 40 km,finalnie po dwóch tygodniach odebrałem lampę osobiście.Teraz zamówiłem rower,krąży od dwóch dni po Polsce i nie wiadomo kiedy znajdzie się na Śląsku,zadziwiające że inne firmy potrafią dostarczyć towar bez problemu w ciągu 48 godz i to nie uszkodzony.

 22. Masakra !!! Mój rejon Gdansk-Siedlce obsługuje od lat kurier Szymon który robi co chce robiąc z Odbiorców przesyłek idiotów. Pewnego razu czekając od rana na paczkę w domu po informacji e-mail i SMS od DPD dostałem po paru godzinach e-mail, że moją przesyłkę przekierowalem na następny dzień co było nieprawdą. Po telefonie do kuriera okazało się, że to on w bezczelny sposób przekierowal paczkę na następny dzień w moim imieniu bez konsultacji ze mną i powiadomienia mnie bo ma dużo paczek i nie da rady mi paczki dostarczyć. Tak straciłem 2 dni w oczekiwaniu na paczkę. Kolejnym razem 28.04.tego roku oczekując na dostarczenie 2 paczek w tym jedna pobraniowa po informacji e-mail i SMS od DPD o doreczeniu paczek otrzymałem SMS od kuriera Szymona cyt. „Twoją paczkę zostawiłem w warzywniaku, źle się dzisiaj czuję, wybacz”. Zadzwoniłem do kuriera ale okazało się że nie odbiera połączeń więc napisałem do niego SMS informując, że oczekuję na 2 paczki jedna pobraniowa, zapłaciłem za dostawę na mój adres i nie odbieram paczki z warzywniaka bo nikogo nie upowaznilem do odbioru swoich paczek i o sytuacji powiadomię Sprzedawców i DPD o takiej sytuacji. Tym bardziej, że jakiś tam warzywniak nie figuruje jako punkt odbioru jakichkolwiek przesyłek. W odpowiedzi dostałem informację imeil od DPD cyt. ” Informujemy Szanowny Odbiorco, że Twoja paczka została doręczona”. Po tak bezczelnym i nieprawdziwym stwierdzeniu odpisałem że jest to nieprawdziwe stwierdzenie i nadal oczekuję na 2 paczki w tym jedna pobraniowa o której w ogóle kurier nie wspomina a drugą opłaconą. No i !!! Doczekałem się kolejnej wiadomości e-mail cyt.” TWOJA PACZKA ZOSTAŁA DOSTARCZONA A TWOJA WIADOMOŚĆ ZABLOKOWANA „. Jednym słowem oszustwo oszustwem pogania się w tej Firmie i klient nie może mieć nic do powiedzenia. Nie poddałem się i zadzwoniłem do DPD w Warszawie opisując całą sytuację. Podczas mojej rozmowy Konsultant próbował dodzwonić się do Kuriera Szymona ale bezskutecznie bo Pan Szymon wyłączył sobie telefon służbowy. No cóż wychodzi na to, że on wszystkimi tam rządzi :)) Konsultant obiecał, że będzie załatwiał dalej tę sprawę i kurier dostarczy te paczki pod mój adres a następnie podziękował za rozmowę i się rozłączył. Oczywiście słowo przepraszam nie padło. Po niespełna godzinie pojawił się roześmiany kurier Szymon i całkiem zdrowy (w przeciwieństwie do tego co pisał) z moimi paczkami które odebrałem. Ku przestrodze Wszystkich !!! Jak macie możliwość wyboru innej firmy jak DPD to nie wahajcie się bo w tej nie wiadomo kto rządzi a kurier może swobodnie w bezczelny sposób oszukiwać i na różne sposoby zarządzać Waszym mieniem bezkarnie za Wasze pieniądze.

 23. Kurier nie dzwoni zwraca paczkę , numer tel. ma podany , jak chcesz zwrócić paczkę to możesz czekać i czekać, bo mu się nie chce przyjechać , firma dno

 24. Dawno nie spotkałem się z takim olewaniem klienta. Ta firma to jedna wielka tragedia … Jak ktoś ma coś ważnego do wysłania, to odradzam korzystanie z usług DPD. Zresztą w żadnej sytuacji nie polecam korzystania z usług tej pożal się Boże firmy.

 25. DPD najgorsza firma kurierska.Niszcza paczki jak ktoś robi zwrot .Mam wrazenue że mają układy że sprzedawcami ..Omijać szerokim łukiem .!!! Nigdy więcej usług tej firmy!!

 26. Umieściłem paczkę w automacie wysyłkowym w sobotę bo miałem nadzieję że pierwszy dzień pracujący kurier odbierze przesyłkę . Do późna pracuję i bałem się że nie zdążę do punktu. Ale się chyba pomyliłem umieszczając przesyłkę w automacie. Lepiej oddać do punktu .odradzam Automaty DPD.

 27. Paczka z Francji. Odesłana do Francji bo w zapisach DPD jest napisane że dzień po dniu nikogo nie było w domu. Oczywiście w tych dniach były osoby dorosłe w domu. Nikt nie próbował dostarczyć paczki. Na paczce obok adresu jak wół był numer telefonu. No ale rozumiem, że kurier DPD nie ma takiego obowiązku, Dziwne że inne firmy kurierskie nie mają z tym problemu aby zadzwonić. Jednym słowem DPD to porażka. Niestety poczta Francuska ma umowę z DPD tak więc szanse na dostarczenie paczki z Francji mizerne.

 28. Jednym razem zostawił telefon za 3000 zł pod drzwiami twierdząc, że ze mną rozmawiał i dałam mu przyzwolenie na takie praktyki. Rzecz w tym ze mieszkam w kamienicy i mam drzwi w drzwi złodziejskich sąsiadów… To pierwsze kłamstwo. Następnym razem z kolejną paczką dzwonił ale akurat byłam w toalecie. Po oddzwonieniu stwierdził, że już go nie ma w mieście ! Jak powiedziałam, że zamawiałam paczkę do domu a nie na telefon to znowu zaczął kłamać, że był pod drzwiami ale nikt nie otwierał ! Kolejna bzdura bo nie dość, że byłam w domu to jeszcze mam sporych rozmiarów psa który reaguję na najmniejszy ruch na korytarzu! Reasumując zaczyna mnie już wkur***ć ta badziewna firma !!

 29. Chciałem od razu przekierować paczkę do automatu paczkowego ale się nie dało, bo najpierw musi ją odebrać kurier i dopiero wtedy można coś zrobić. Kurier odebrał paczkę o godz. 18.32 a ja o 18.33 przekierowałem ją do automatu paczkowego. Paczka przeleciała przez jakąś tam sortownie w Polsce i wcześnie rano dotarła do sortowni najbliżej mnie, więc myślałem że rano zostanie wydana do doręczenia. Niestety rano jej status zmienił się na przekierowana, i tak pozostał przez 24h. Następnego dnia miała status nadana i później wydana do ręczenia. Dotarła do automatu popołudniu. Infolinia twierdzi że jest wszystko ok. Tak ma po prostu być. Wystarczyłoby zmienić adres przy pierwszym skanowaniu paczki gdzieś tam w Polsce i po problemie. Ale po co. DHL jakoś sobie daje z tym rade bez problemu.

 30. Najgorsza firma jaka może istnieć .Wysłałam paczkę do Niemiec i wróciła z powrotem bo córki nikt nie poinformował że jest paczka do odbioru w punkcie. Musiałam zapłacić dwa razy koszt wysyłki oraz przywiezienie z powrotem do Polski. Nie polecam tej firmy kurierskiej

 31. Serdecznie NIE POLECAM tej firmy. Zamówiłam w MediaMarkt laptop, który miała dostarczyć firma DPD. Otrzymałam SMS-a z tel.kuriera Marcina i info że dziś będzie przesyłka. Z kurierem ZERO kontaktu, nie odbiera połączeń, nie odpowiada na wiadomości i w rezultacie jak wchodzę na stronę DPD, żeby sprawdzić gdzie jest moja przesyłka UWAGA….. napisane jest: ” paczka jest odebrana”!!! Chociaż ja żadnej paczki nie odbierałam. Nie mam pojęcia co jest grane, ale tego tak nie zostawię! NIE POLECAM!

 32. Kurierowi nie chciało się podjąć drugiej próby doręczenia mimo dogadania się przez telefon. Pół godziny po rozmowie z kurierem paczka już miała status 'zwrot przesyłki’. Z całego serca polecam nie korzystać z ich usług

 33. Konsultant DPD właśnie poinformował mnie w trakcie rozmowy, że moją paczkę mogą trzymać ile będą chcieli … ja nic nie mogę bo oni podobno nie maja żadnych ustalonych reguł.

 34. Kurier nie próbował dostarczyć paczki. Podczas rozmowy telefonicznej usłyszałem że gdzieś mu się zawieruszyła i mogę ją sobie odebrać w punkcie w Opolu albo przyjdzie jutro. Był bardzo nieuprzejmy. Kłamał że był , a następnie mówił że nie mógł znaleźć paczki.

 35. Okradziona paczka o numerze 1000547938482U. 28 grudnia złożone zamówienie na transport 2 paczek 31 kilogramowych z książkami . Paczki miały być zabrane od nadawcy 29 w czwartek ale kuriera nie było, był dopiero w piątek 3o grudnia. Paczki dostarczone w poniedziałek 2 stycznia. Jedna duża i ciężka, druga duża ale zamiast 31 kg ważyła może ze 3 kilogramy – praktycznie pusta w środku i do tego oklejona taśma DPD. Od razu za telefon do Nadawcy – Nadawca przesłał listę wysłanych książek – brakuje 29 pozycji. Spisałem protokół szkody, wysłana Reklamacja . Firma Furgonetka [zamawiane przez furgonetka] dzisiaj odpisała że DPD nie wie co się stało z zawartością okradzionej przesyłki. brakuje 29 książek, prawie całe pudełko i oni nic nie wiedzą. Czekam na rozpatrzenie Reklamacji i zgłoszę sprawę na Policji. Nie dam się okradać. Odradzam każdemu jakikolwiek kontakt z firmą DPD bo po prostu szkoda nerwów. Na infolinii BOT , a gdy łaskawie ktoś odbierze telefon to niestety niewiele potrafią pomóc. Ja już nigdy nie skorzystam z DPD a sprawę okradzionej przesyłki z zawartością ponad 1000 zł zgłoszę na Policji. Mam nadzieję że ta Firma niedługo padnie.

 36. Najgorsza firma kurierska. Przekierowują sami przesyłki do punktów odbioru zamiast doręczać do klienta. Wszystko pod pozorem braku możliwości doręczenia, co oczywiście jest wierutną bzdurą. Konsultanci rozłączają się podczas rozmowy. Unikajcie jak ognia.

 37. Cos nieprawdopodobnego zeby powierzyc paczki w rece takich ignorantow.Moja paczka rozplynela sie w nicosci i nie mozna zlozyc reklamacji bo nie ma do kogo a z formularza wypisuje jakas kretynka ktora twierdzi ze ja to nie ja !!!!!!Paczka wartosciowa ubezpieczona i nie mozna nic formalnie zglosic.Co za banda

 38. waclaw & grażyna Zurawscy

  paczka wysłana waga 25kg po zwrocie /jako uszkodzona / waga 9kg- złodziejska banda zeżarła i ukradła 16 kg najdroższych produktów!!!stało się to w Danii. firma DPD?!!oddaję do Sądu sprawę.

 39. Jak najdalej od DPD. Przekierowałam paczkę żeby ułatwić życie kurierowi i zamiast ją dostać planowo ( a na stronie jest informacja że termin nie ulegnie zmianie) przyjdzie po świętach, bo nadali jej nowy numer i traktują jak nową paczkę. Z GLS nigdy nie było takich problemów a DPD robi z ludzi idiotów. Raz już się na nich zawiodłam i nie korzystałam. Teraz innej opcji nie było i znowu żałuję. A sortownia w Sosnowcu to zero profesjonalizmu.

 40. Oczekuje na spóźniona przesyłkę. Powinna do mnie dotrzeć 5dni temu.
  Próba odbioru własnego w magazynie w Bielsku-Białej skończyła się niczym po 2,5h. Przesyłki nie znaleziono. Najpierw otrzymałem informację, że została wydana do doręczenia, potem, że jeszcze kierowca nie wyjechał, następnie, że ją już 5 godzin wcześniej odebrałem. na koniec otrzymałem informację, ze jest składowana a magazynie, ale innym, że infolinia DPD źle mnie przekierowała.
  Przez cały czas (do chwili obecnej) system trackingu DPD wyświetla składowanie przesyłki na magazynie w miejscu, w którym byłem i próbowałem ją odebrać.
  Pracownicy w oddziale niezainteresowani rozwiązaniem sprawy. Infolinia tylko może sprawdzić. Ale i tak nie otrzymałem żadnej informacji zwrotnej. Mija kolejny dzień.
  W biurze magazynu w BBA dostałem numer telefonu do kierownika magazynu, który miał się sprawą zająć i dopilnować, żeby przesyłka w dniu dzisiejszym do mnie dotarła. Poranny kontakt z Kierownikiem Kamilem napawał optymizmem. „Za godzinę kierowcy wyjadą z przesyłkami. Zadzwonię do Pana.” Nie zdzwonił, nie odbiera telefonu. W systemie DPD przesyłka nadal jest magazynowana w magazynie, z którego próbowałem ją odebrać dzień wcześniej.

 41. W dniu 12.12.2022 wysłałem za pośrednictwem firmy DPD paczkę. Paczka dotarła do odbiorcy w dn. 14,12.2022 (szybko) ale nie została doręczona z powodu jego nieobecności. Nie zostało też zostawione avizo i nie skontaktowano się z odbiorcą pomimo, że na przesyłce jest nr tel. kontaktowego i przesyłka została zwrócona do mnie, a otrzymałem ją dn. 15.12.2022. Jest na przesyłce informacja „Brak możliwości pozostawienia avizo”. W budynku adresata jest skrzynka odbiorcza pocztowa. Na przesyłce jest nr tel. kontaktowego aby porozumieć się z odbiorcą co do terminu odbioru. Można była to avizo zostawić i dać możliwość odbioru przesyłki w siedzibie DPD w ciągu kilku dni, i dopiero gdy odbiorca paczki nie odbierze, zwrócić ją do nadawcy.

 42. DPD to DNO !!!!!! W tej Firmie Kurier z wykształceniem podstawowym ma więcej do powiedzenia niż jego przełożony, oraz dyrektor oddziału !!!!! Z powodu braku pracowników ta firma zatrudnia przypadkowe osoby, a ci menele mają wszystko w dup…. świadczy to tylko o jakości wykonania usługi !! Za kilka lat po DPD będą tylko zgliszcza. Miejmy nadzieję że inne firmy kurierskie zniszczą ten wytwór socjalizmu.

 43. Sytuacja z dzisiaj. Paczka powinna trafić do mnie w piątek, kuriera nie było. Została przekierowana do punktu PickUp – nie trafiła tam. W sobotę numer na infolinie – „Zostanie dostarczona dzisiaj”. Paczki oczywiście brak. W poniedziałek telefon na infolinie – „Uzgodniony odbiór w głównym magazynie”… bez komentarza. Rozmowa z kosultantką – „Paczka jednak jest w punkcie PickUP ale na drugim końcu miasta. Kurier po 3 dniach wydzwaniania odebrał i stwierdził że paczkę ma na samochodzie, po czym stwierdził że mam sobie jej szukać gdzieś i się rozłączył. Po kilku minutach dostałem maila że paczka będzie w pierwotnie wybranym punkcie następnego dnia czyli 5 dni po terminie dostawy. Zobaczymy czy będzie w całości… Chamstwo tego pana jest poniżej krytyki. Ostatni raz korzystam z usług tej firmy, zarówno prywatnie jak biznesowo.

 44. To skandal wczoraj kurier nikogo nie zastał w domu, dzisiaj też – chociaż spędziłam tu cały dzień ! Nikt nawet nie zadzwonił, a smsy automatyczne przychodzą. Telefon kuriera ma włączoną pocztę od dwóch dni. A teraz otrzymałam wiadomość, że moja przesyłka została odesłana. To jest nie wyobrażalne co to za firma, brak profesjonalizmu, szacunku dla klienta i ludzkiej uczciwości. Kłamcy !

 45. To jakaś kpina ze strony DPD proszę kuriera o dostawę po godz. 17 odmawia. Przekierowanie na inny adres – nie bo nie. Trzeba się zwalniać z pracy żeby odebrać przesyłkę… JESZCZE BEZCZELNIE PISZĄ – ODMOWA ODEBRANIA PRZESYŁKI … OMIJAĆ Z DALEKA TAKĄ FIRMĘ !!!!!!!! NIGDY WIĘCEJ DPD.

 46. Firma do zamknięcia. Kurier Marcin we Wrocławiu, to cham i prostak. Obraził moją matkę bo zamówiła za ciężką dla niego paczkę. Potem pare razy zrobił to samo bo znowu paczka była za ciężka. Jednym razem zniszczył mi towar bo walnął nim byle jak o podłogę. Musiałem towar zwrócić i niestety znowu on go dostarczył, jak mu zwróciłem uwagę to mnie wyzywał od najgorszych. Niestety następnym razem jak zamawiałem towar to nie było wyboru innej firmy więc nasz kochany Marcinek, nawet nie przyszedł z paczką tylko jak zobaczył adres to odesłał paczkę z powrotem. Firma chyba zatrudnia ludzi chorych psychicznie albo nie wiem, jakiś bezdomnych z ulicy.

 47. Kurier nie zjawił się po paczkę w zaplanowanym oknie czasowym a w systemie oznaczył ją jako niegotową. Absolutnie niedopuszczalne. Nie polecam osobom którym zależy na czasie i profesjonalnej obsłudze.

 48. DPD – nie polecam, przesyłka przekierowana w dniu nadania paczki, kwestia doręczenia na inny adres w obrębie tego samego oddziału doręczającego – okazuje się że temat nie do przejścia, o godzinie 8.25 magazynują paczkę i przekładają doręczenie na kolejny dzień roboczy. Po 5 minutach przepychanki z robotem udało się połączyć z człowiekiem (tak mi się przynajmniej wydawało) – ale o zgrozo Pani zachowuje się jak robot – powiela te same fakty które już znam, zero chęci pomocy i rozwiązania problemu. Witamy w XXI wieku.

 49. Czekam już tydzień na paczkę paletową jaką jest telewizor, paczka grubo po terminie. Dzwoniąc na infolinię ciągle słyszę że dział nie odbiera telefonu, pomimo kilkukrotnych prób każdego dnia. Brak informacji na Email, co się dzieje z paczką, nie widać statusu przesyłki kompletne olewanie klienta. Raz usłyszałem na infolinii że nie mają wolnego samochodu do przewozu pakietowego, to jest śmiechu warte. Nie polecam firma DPD to żenada !

 50. Dodaję swoje „pięć groszy”. Oni nie tylko nie dają znać, że przyjadą lub nie przyjadą, ale nawet nie zadadzą sobie trudu, aby sprawdzić w systemie, w jaki sposób Klient przekierował swoją przesyłkę. Przez nich ponosi koszt nadawca, ale i my kupujący. Mało tego przez nich giną też zakupione towary. OMIJAĆ SZEROKIM ŁUKIEM, chyba, że lubicie tracić czas, nerwy i pieniądze.

 51. Niestety ale moja przesyłkę ukradł złodziej Krzysztof który dostarcza paczki w rejonie warszawa i okolice. Złodziej zabrał przesyłkę i udał ze wkłada ja do paczkomatu przez co status przesyłki zaginiona uzyskał dopiero po 3 tygodniach od pierwszego mojego zgłoszenia że nie mogę wyjąć paczki. Już prawie 2 miesiące mija jak nie mogę się od nich doprosić rekompensaty za ukradzioną przesyłkę. Obsługa klienta nie istnieje. Jedyna odpowiedź jaką potrafią to proszę czekać… Wydałam spore pieniądze na dzwonienie do nich i próbę dowiedzenia się co dalej ponieważ meilowo każą tylko czekać i tak czekać można aż do śmierci. Oni zatrudniają złodziei A klient musi cierpieć i ponosić dodatkowe koszta. Firma równa zeru. Absolutnie nie polecam tej firmy kurierskiej.

 52. Najgorsza firma pod słońcem. kurier nie dzwonił a wieczorem „zwrócono do nadawcy”. Sklepy internetowe powinny już dawno z nich zrezygnować jeśli chcą sprzedawać.

 53. Firma – porażka. Paczka nawet nie wyjechała z magazynu, o czym zostałem poinformowany na infolinii przez konsultanta. Zapewnił on również, że zostanie doręczona następnego dnia. Tymczasem wieczorem zmienili status na „ZWROCONA DO NADAWCY” i w tym momencie adresat nie ma nawet możliwości pogadać sobie nawet z botem na infolinii. Kłamią, oszukują, nie wykonują roboty, za którą biorą pieniądze.
  NAJGORSZA FIRMA KURIERSKA, Z JAKĄ MIAŁEM DO CZYNIENIA

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top