Motoryzacja

Kiedy rowerzysta ma pierwszeństwo na przejeździe rowerowym

Kiedy rowerzysta ma pierwszeństwo na przejeździe rowerowym – właściwa interpretacja prawa o ruchu drogowym

Rowerzysta wjeżdżający na przejazd przez jezdnię dla rowerów, nie ma pierwszeństwa przed samochodem. Wyjątek o którym pamiętać muszą zarówno kierowcy, jak i cykliści, dotyczy krzyżowania się kierunków ruchu. Skręcając w drogę poprzeczną, zawsze należy ustąpić pierwszeństwa rowerzyście jadącemu prosto.

Kiedy rowerzysta ma pierwszeństwo na przejeździe rowerowym – właściwa interpretacja prawa o ruchu drogowym Read More »

Opony asymetryczne czy kierunkowe które lepsze

Opony asymetryczne czy opony kierunkowe ? To niejedyny dylemat doboru ogumienia. Dowiedz się jak dokonać właściwej selekcji, której służy właśnie ten poradnik

Co roku przybywa samochodów na ulicach miast, więc coraz większa buduje się świadomość ich użytkowników. Niestety jakby edukacja nie wpływała na wiedzę każdego z nas, tak problemy zawsze pozostają te same. W końcu nie każdy jest po kierunkowej szkole. Dla każdego więc przychodzi taki okres w życiu, w którym musi dokonać wyboru. Tym razem mowa o wyborze opon do naszego samochodu…

Opony asymetryczne czy opony kierunkowe ? To niejedyny dylemat doboru ogumienia. Dowiedz się jak dokonać właściwej selekcji, której służy właśnie ten poradnik Read More »

Audi S4 B8 3.0 tfsi

Audi S4 B8 3.0 tfsi Premium Plus moc 400 KM – Nieaktualna oferta sprzedaży

„Miło było korzystać z uroków tego auta, ale w końcu nadszedł ten czas gdy muszę się z nim pożegnać.” Tak zaczyna się ogłoszenie sprzedaży ukochanego i pięknego auta, które od dawna jest już w 'obcych’ rekach… a które przynosi każdemu użytkownikowi tyle frajdy… „Trochę żal jest się rozstawać, gdy snuje się sentymentalny urok.”

Audi S4 B8 3.0 tfsi Premium Plus moc 400 KM – Nieaktualna oferta sprzedaży Read More »

Straż Miejska opinie

Straż Miejska opinie o fotoradarach. Służba społeczeństwu czy działania zaczepne

Długo po wycofaniu z usług mundurowych straży miejskiej, formacji służącej w wyłącznych celach nabijania gminnej kabzy poprzez kieszenie kierowców, – znalazłem w swoim archiwum nieaktualne acz bardzo ciekawe w swojej treści pismo nakazowe. Tak to kiedyś rzeczywiście było, Królewie leniwych strażników zastawiających sidła w postaci miernika prędkości. Oczywiście nie miało to nic wspólnego z bezpieczeństwem, jak się wówczas tłumaczyli.

Straż Miejska opinie o fotoradarach. Służba społeczeństwu czy działania zaczepne Read More »

Scroll to Top