Producent

Natural Pharmaceuticals za darmo

Natural Pharmaceuticals za darmo to kłamstwo jak wynika ze śledztwa UOKiK. Wprowadzano konsumenta w błąd, w kwestii corocznego darmowego dostarczania zapasu paraleku.

Dlaczego UOKiK nic nie robi w sprawie oszustw Natural Pharmaceuticals, dystrybutora suplementów diety, obiecującego darmową roczną subskrypcję z haczykiem na starszych i biednych ludzi. Zobacz na co możesz dać się oszukać, lub przed czym powinieneś ostrzec swoją rodzinę.

Bodzio Meble katalog usterek producenta

Bodzio Meble katalog usterek ujawniający się w każdym przypadku bublem produkcyjnym. Umowa handlowa z klientem zostaje zlekceważona i złamane zostaje prawo do egzekwowania w pełni reklamacji.

Indolencja producenta mebli Bodzio wprawia w zażenowanie, w przypadku braku umiejętności wyprodukowania na zamówienie dodatkowego materaca, technologicznie równego wymiarami i proporcjami z firmowym oryginałem. Jeżeli producent ma problemy z podstawami, to co myśleć o większych projektach ? Przeczytaj byś potem nie żałował…

Gerber mięso mom

Gerber mięso z MOM w słoiczku dla małego smakosza. Jeśli chcesz mieć chore dzieci kupuj dziatwie Gerber śmieci…

To najzwyklejsza bezczelność kogoś kto podaje się za przyjaciela naszych milusińskich, chodzi w tym przypadku o firmę Gerber która truła najmniejsze polskie dzieci, i okłamywała ich matki że dzieci bezpieczne są podczas jedzenia produktów tejże firmy. Przestępca nie poniósł żadnych prawnych konsekwencji, oprócz nagonki medialnej, a dziś znowu reklamuje swoje odpady produkcyjne jakby nic się nie stało… i zachęca do zdrowego odżywiania niemowlaków.

Scroll to Top