Producent

Natural Pharmaceuticals za darmo to kłamstwo

Natural Pharmaceuticals za darmo to kłamstwo jak wynika ze śledztwa UOKiK. Wprowadzano konsumenta w błąd, w kwestii corocznego darmowego dostarczania zapasu paraleku

Konsekwentnie przypominamy o znaczeniu przejrzystej komunikacji dla bezpieczeństwa konsumentów. Nietransparentne metody informowania o udziale w programie corocznych dostaw, rzekomy milion zadowolonych klientów danego suplementu, darmowe próbki, które okazywały się płatną subskrypcją – to tylko wybrane przykłady komunikacji marketingowej opartej na manipulacji i wprowadzających w błąd informacjach. Prezes UOKiK uznał działania spółki Natural Pharmaceuticals za naruszające zbiorowe interesy konsumentów i nałożył za ich stosowanie wysokie kary pieniężne.

Natural Pharmaceuticals za darmo to kłamstwo jak wynika ze śledztwa UOKiK. Wprowadzano konsumenta w błąd, w kwestii corocznego darmowego dostarczania zapasu paraleku Read More »

Bodzio meble katalog niskiej jakości usług produecenta

Bodzio meble katalog spartańskiej jakości towaru ujawniający się nieumiejętnością wyprodukowania materaca. A reklamacje wyprodukowanych bubli zostają całkowicie zlekceważone

Indolencja producenta mebli Bodzio wprawia w zażenowanie, w przypadku braku umiejętności wyprodukowania na zamówienie dodatkowego materaca, technologicznie równego wymiarami i proporcjami z firmowym oryginałem. Jeżeli producent ma problemy z podstawami, to co myśleć o większych projektach ? Przeczytaj byś potem nie żałował…

Bodzio meble katalog spartańskiej jakości towaru ujawniający się nieumiejętnością wyprodukowania materaca. A reklamacje wyprodukowanych bubli zostają całkowicie zlekceważone Read More »

Gerber mięso mom

Gerber mięso z MOM w słoiczku dla małego smakosza. Jeśli chcesz mieć chore dzieci kupuj dziatwie Gerber śmieci…

To najzwyklejsza bezczelność kogoś kto podaje się za przyjaciela naszych milusińskich, chodzi w tym przypadku o firmę Gerber która truła najmniejsze polskie dzieci, i okłamywała ich matki że dzieci bezpieczne są podczas jedzenia produktów tejże firmy. Przestępca nie poniósł żadnych prawnych konsekwencji, oprócz nagonki medialnej, a dziś znowu reklamuje swoje odpady produkcyjne jakby nic się nie stało… i zachęca do zdrowego odżywiania niemowlaków.

Gerber mięso z MOM w słoiczku dla małego smakosza. Jeśli chcesz mieć chore dzieci kupuj dziatwie Gerber śmieci… Read More »

Scroll to Top