Opiniobójcy

Apostołowie Opinii manipulują wizerunkiem firm

Apostołowie opinii zmanipulowanych czyli czyściciele wizerunku nacenzurowanych firm, za pieniądze mocodawców zastraszają publikatorów rzetelnych komentarzy karami finansowymi, a nawet więzieniem

W dzisiejszym świecie opartym o siłę pieniądza, walka o prawdę i rzetelność staje się coraz trudniejsza. W trend odnowy próbują wpisać siebie Apostołowie Opinii, manipulując wizerunkiem firm za powiązane fundusze. Wykorzystują elementy nacisku prawnego, w postaci fali paragrafów wysypanych jak z cebra, bez umiaru i odsiewu. Dlatego publikujący prawdę demaskatorzy, stają przed groźbami i karami finansowymi, a także wyrokami więzienia. Czy walka o rzetelność w mediach ma jeszcze szansę powodzenia? Warto przyjrzeć się temu zjawisku bliżej, by zrozumieć jakie mechanizmy działają za kulisami manipulacji komentarzami, i czy istnieją sposoby na jej powstrzymanie.

Apostołowie opinii zmanipulowanych czyli czyściciele wizerunku nacenzurowanych firm, za pieniądze mocodawców zastraszają publikatorów rzetelnych komentarzy karami finansowymi, a nawet więzieniem Read More »

Armadesi co to za firma która oszukuje klientów

Armadesi co to za firma – brak realizacji przedmiotu umowy handlowej i torpedowanie negatywnych komentarzy. Przykład bagatelizowania klienta przez 196 dni, a potem wycofania się z umowy !!!

Armadesi to firma dobrze znana z negatywnych komentarzy na swój temat, a co ważne większość opinii wypełnia sedno problemu. Ponieważ Armadesi niesumiennie podchodzi do realizacji sprzedaży, dlatego czas oczekiwania na dostarczenie wszystkich zamówionych elementów armatury może trwać nawet pół roku, albo w ogóle w pełni się nie zrealizować ! Firma co prawda dużo obiecuje, ale nie oddaje pieniędzy za niezrealizowanie zlecenia, i lekceważy w całej rozciągłości prawa konsumenta. Przykładowy klient tego sklepu czekał na towar 166 dni, po czym dostał w końcu przelew zwrotny za niezrealizowanie zadania.

Armadesi co to za firma – brak realizacji przedmiotu umowy handlowej i torpedowanie negatywnych komentarzy. Przykład bagatelizowania klienta przez 196 dni, a potem wycofania się z umowy !!! Read More »

Scroll to Top