Kermitowy sklep opinie

Kermitowy sklep opinie


https://kermitowy-sklep.pl/

Właściciel Aleksander Marcin Hermanowicz
E- COMM MASTERS CLOUD LTD 27 Old Gloucester Street, London, United Kingdom, WC1N 3AX
DROPSHIP LEADERS LTD
KERMITCLOUDS LTD 13 High Birch Court 79 Park Road, New Barnet, Barnet, England, EN4 9QG
FUNLAND ul. Częstochowska 69/77, 62-800 Kalisz tel. 515 650 399
zabawkowo.funopinie
kermitowy-sklep.pl
joy-box.plopinie
carsfreaks.plopinie
bluza3d.plopinie
snoopy-sklep.plopinie
mix-sklep.plopinie
superbluza.pl
wesolabluza.pl
mikrusek.pl
pilkomania.pl
tiszortowo.pl
newagesklep.pl
bluzowo.online

Uwaga konsumenci

Jeżeli jesteście oszukiwani jak wynika z opinii o powyższych sklepach, to nie odbierajcie przychodzących z dużym opóźnieniem paczek, tym bardziej w przypadku gdy kurier prosi dodatkowo o opłatę cła ! Nie dawajcie zarobić oszustom, mając na względzie fakt wysyłania swego rodzaju szmat zamiast modnie skrojonych i szytych ubrań a także substytutów opłaconych produktów. Nie ma co liczyć na to, że tym razem będzie inaczej… W polskim prawie istnieje zasada rezygnacji w ciągu 14-tu dni – bez podania przyczyny. Co oznacza że nie musicie nawet odbierać zamówionych paczek, i nie wiąże się to z żadnymi konsekwencjami dla konsumenta.

Niestety w przypadku sklepów tego właściciela prawo konsumenta Was nie uchroni, ponieważ działalność gospodarcza tej jednostki zarejestrowana jest na terenie Wielkiej Brytanii. Takiej też treści otrzymałem pismo od prezes UOKiK, na złożoną dnia 12.01.2023 roku skargę, przeciwko wszystkim sklepom tego właściciela. Niestety ale odpowiedź jest niekorzystna i lakoniczna. Oto tekst wypowiedzi Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów z dnia 12.02.2023 roku:

"Rozważając zasadność wszczęcia postępowania, Prezes UOKiK kieruje się takimi kryteriami jak np. skala, rodzaj i stopień naruszenia zbiorowych interesów konsumentów, dostępność instrumentów indywidualnej ochrony prawnej oraz korzyści płynące z władczej interwencji Prezesa UOKiK w stosunku do nakładów niezbędnych do ich osiągnięcia (w tym przypadku istotnym ograniczeniem skuteczności działań może być siedziba przedsiębiorcy prowadzącego wskazane w zawiadomieniu sklepy internetowe znajdująca się w Wielkiej Brytanii)."

W związku z tym prysła nadzieja w sprawczość urzędów i instytucji, w tym momencie pozostaje sąd z pozwu cywilnego a najbardziej zasadny byłby pozew zbiorowy.

Kermitowy sklep opinie 2022

Katharina M. sierpień 2022
Przy zamówieniu nie ma informacji że towar idzie z Chin. Zamówiłam plecak z pokemonami, dostałam sam plecak bez pokemonów ! Paczka szła miesiąc, musiałam zapłacić jeszcze cło. Złożyłam reklamacje w sklepie, nikt na nią nie odpowiada. Straciłam ponad 100zl. OSZUŚCI.

Klaudia Nowak sierpień 2022
NIE POLECAM! Maskotka przychodzi z chin, przesyłka nie jest wysyłana w 24 godziny, mailowałam z firmą wysyłali mi link do śledzenia przesyłki- pierwszy nie działał drugi zaczął działać ale było widać że przesyłka w rękę przewoźnika została oddana po 12 dniach od zakupu, informacja o 24 godzinnej wysyłce to wprowadzanie klienta w błąd. na stronie zakupu nie widać że przesyłka będzie wysyłana z zagranicy, więc nie dajcie się nabrać i kupcie kilka razy taniej na Aliexpress czy innym Shopee.

Dodatkowo przy dostawie musiałam dopłacić 10,50 zł za cło…. To też jakiś żart. Łącznie ta zabawka kosztowała mnie 80 zł, śmiech na sali. Na ich stronie komentarz musi być zaakceptowany przez administratora więc domyślam się że mój nie zostanie zaakceptowany…

Angelina Maciejewska sierpień 2022
Kupiłam klocki mainkraft o do tej pory nie dotarły. Oszukują. Nie kupujcie bo nie dostaniecie nic. To jedna wielka banda oszustów.

Agnieszka Dachowska lipiec 2022
Nie polecam zrezygnowałam z towaru i nie otrzymałam zwrotu pieniędzy kontakt z sprzedawca tylko mejlowy na który nie raczy odpisywać

Agata Agata maj 2022
Towar przyszedł dopiero po 6 tygodniach. Do tego zupełnie co innego niż zamawiałam i trzeba było opłacić cło o czym nie byłoinformacji przy zakupach. Nie polecam. Beznadziejny sklep.

Julia Bujak marzec 2022
Również kupiłam towar na tej stronie, i cały czas twierdzą ze przesyłka już wysłana a na prośbę o certyfikat to cisza. Bardzo negatywnie !!! Już następnym razem będę sprawdzać najpierw wszystko pod kontem sklepu i uważam ze internetowo to chyba tylko u znanych brandów się opłaca kupować.

Jagoda Romanowska marzec 2022
Złodzieje i oszuści! Towar zamówiony 10.12. termin dostawy był do 25 dni, do dziś nie dotarł, za to zmienili regulamin i teraz wydłużyli czas do 55 dni. Mimo wielokrotnych maili z rezygnacją i prośbą o zwrot wpłaty nikt nie odpowiada, a jeśli już, to maile są zdawkowe i sporadyczne. Teraz przysłali wiadomość, żeby kontaktować się pod innym adresem reklamacjeecomm(at) gmail .com Zwrot środków podobno do 14 dni roboczych (!!??), Choć obawiam się, że będzie tak samo jak z wcześniejszymi “zapewnieniami”. Nie dajcie się nabrać na ten beznadziejny “sklep”.

Kasia marzec 2022
Porażka na całego, o tym, że towar znajduje się w Chinach dowiedziałam się po dokonaniu płatności. To w sumie jakoś można przełknąć. Towar do mnie doszedł, ale nie ten który zamówiłam. Wrzucam screen’a z konwersacji z działem reklamacji. Sami wyróbcie sobie opinię.

Ja Ty marzec 2022
Czas dostawy ponad 60 dni roboczych (3.5 miesiąca), kontaktu nie ma, wszystkie maila zostały bez odpowiedzi, przy odbiorze kolejna niemiła niespodzianka, 14 pln dopłaty. Nigdy więcej nich

Ka Em luty 2022
No cóż towar zamówiony 3.12.2021 doszedł dopiero 11.01.2022. Przyszedł z Chin… najbardziej jednak zdziwiło mnie to, że przy odbiorze przesyłki musiałam zapłacić 17 zł za cło. Pierwszy raz się z czymś takim spotkałam.

Mariola Bucholska luty 2022
Towar zamówiony 8.12 na kwote 140 zl do tej pory brak przesyłki 🙁 sprzedawca nie odpowiada na wiadomości .Prowadze działalność i nie zostawie tak tego ( rzecznik praw konsument. )
uczciwosc do klienta na pierwszym miejscu. Kermitowy sklep duzy negatyw !

Michał Kocur luty 2022
Odpisali na jeden email, że produkt na pewno dotrze, natomiast nic nie dotarło po 25 dniach roboczych. Oszuści

Małgorzata Rzeźnikowska luty 2022
Wszystkim tak piszą, oczywiście dopiero po prawie miesiącu się odezwali, zapewniając że dotrze paczka. Jak do tej pory brak.. a czekam od 12 grudnia

Ka Em luty 2022
Widziałam, że na stronie zmienili termin dostawy między 12 – 55 dni roboczych. Wcześniej z tego co pamiętam było chyba 10-20 dni roboczych.

Paula luty 2022
Nie polecam. Towar zamówiony na początku grudnia nadal nie dotarł. Nie odpisują na maile. Oszuści.

Gość styczeń 2022
Towar nie dotarł.

Gość styczeń 2022
Zakupy online należy rozpocząć od znalezienia na stronie sklepu danych rejestracyjnych przedsiębiorcy, adresu oraz danych do kontaktu. Sprzedawca ma obowiązek je udostępniać. Przed zakupem proszę zawsze sprawdzić czy na stronie jest podany adres, na który będzie można skierować zwrot – w razie reklamacji. Często brak adresu świadczy, że zwroty będziemy kierować do Chin na swój koszt. Proszę sprawdzić cenę poszukiwanego produktu w innych sklepach, często duża promocja jest po prostu niemożliwa. Warto skontaktować się ze sklepem przed zakupem, czy ich telefon ktoś odbiera ?

Warto tą procedurę powtarzać przy jakichkolwiek zakupach w sieci. Warto sprawdzać stronę facebookową sklepu, czy są komentarze pod postami ? Czy jest pusta i daje do myślenia. Proszę pamiętać że rynek kupowanych pozytywnych komentarzy kwitnie, więc proszę weryfikować treści uważnie. Powyższa procedura nie uchroni nas przed oszustami, ale może zmniejszyć ryzyko, że kupimy felerny produkt. Można zwrócić się do RZECZNIKA PRAW KONSUMENTA gdy sklep nie przysyła towaru lub nie przyjmuje reklamacji i są problemy z komunikacją ze sklepem: https://www.uokik.gov.pl/sprawy_indywidualne.php a jeśli zostałaś/zostałeś oszukany przez jakikolwiek sklep online, napisz także do nas. Na naszej stronie facebookwej możesz opublikować zdjęcia i nagłośnić sprawę aby mniej ludzi zostało oszukanych.

Monika Gorecka styczeń 2022
Uwaga! OSZUST! Kupiłam zabawkę 11.12.21r i do dziś paczka nie dotarła. Sprzedawca nie odpowiada na emaile. UWAGA! Właściciel Hermanowicz na kilka stron internetowych m.in. CARSFREAKS!- ta strona już spalona bo dużo opinii ma negatywnych, dlatego utworzył KERMITOWY-SKLEP!

Ewelina Kozłowska styczeń 2022
Witam, również czekam na paczkę od 06.12, kontakt ze strony sklepu praktycznie żaden.


76 komentarzy “Kermitowy sklep opinie”

 1. Nie polecam zakupów w tym sklepie! Nie dość, że trzeba było opłacić cło, o którym nigdzie nie ma mowy, to jeszcze niezgodne z zamówieniem! błędnie przesłana paczka okazała się dopiero po otwarciu zestawu, bo na instrukcji składania nigdzie nie było grafiki na okładce. przestrzegam przed zakupami w tym sklepie!!!

 2. Kermitowy sklep. Zamowilem audi rs6. Mialo byc zielone, przyszło szare. Zapłaciłem więcej niż na alli, bo zależało mi na szybszej wysyłce co okazało się porażka. Do tego jeszcze doszło cło 24 ziko. Już nigdy nie kupię u tych oszustów czegokolwiek. NIE POLECAM

 3. Zamówienie doszło po ok 28 dniach, wprawdzie z dodatkową opłatą ok 20 zł za cło, ale jest ok.

 4. Zakupy kosztowały mnie dużo nerwów i trochę pieniędzy.Towar szedł długo i nie ten który zamówiłam. Dokonałam zwrotu na adres EKOMMASTERCLOUD reklamacje w Kaliszu i pomału traciłam nadzięję .że coś kolwiek zwrócą. Kilka e-mayli i po kilku miesiącach otrzymałam 2/3 kosztów.reszta nie do odzyskania.
  O S Z U Ś C I !!! Nie róbmy u nich zakupów

 5. Oszukana z plecakiem Pokemon

  Kermitowy sklep OSZUŚCI! Szkoda ze zasięgnęłam opinii dopiero po fakcie🙈
  NIE wysyłają jak piszą do 24 godzin,
  Nie odpisują na maile na zadane pytanie tylko jakieś głupoty,
  NIE wysyłają towaru który zamówiłeś tylko zupełnie inny,
  NIE informują że przy odbiorze musisz zapłacić za cło.
  Zostałam oszukana, nie dajcie się.

 6. Ten wytwór , bo trudno to nazwać sklepem to zwykli oszuści. Zamówiłem produkt dla bratanka .
  Miał być prezentem gwiazdkowym. Czas realizacji wg informacji na stronie i wg informacji przekazanej mailowo 24-48 godz. Zamówienie złożone 20 grudnia . Dzisiaj mamy 7 stycznia. Przesyłki brak.
  Na maile nie odpowiadają.
  Banda oszustów !!!!!

 7. Czas z realizacji przekroczony o 52 dni, jakość produktu jest taka, że produkt na zdjęciu ma dobrze wyglądać ale w rzeczywistości nie nadaje się do użytku, choć cena i opis wskazują coś całkiem innego. OSZUST!!!!

 8. Myślę ze pracujący w tej „firmie” mogą kiedyś długo smażyć się w piekle jak się szybko nie opamiętają

 9. Tez zostałam oszukana na ponad 200 zł, towar nie dojechał. Pierwszy raz w życiu dałam się nabrać. Proponuje złożyć zbiorowy pozew do sądu

 10. Nie polecam !!!Oszuści !!! Kłamcy!!
  Na emaile nie odpowiadają , nie reagują na rezygnację z zamówienia, jak przesyłka doszła oczywiście trzeba było dopłacić !
  Nie polecam , kłamcy i złodzieje !!!!!

 11. Kermitowy sklep, oszuści! Wysyłka w 24h żart!
  Zamówienie dotarło po 18 dniach ale musiałem zapłacić extra cło, o którym nie było mowy przy zakupie towaru w sklepie. Klocki zamiast przyjść w oryginalnym pudełku to przyszły luzem w kopercie bąbelkowej (nie wiem jeszcze czy sa wszystkie) – żenada !!!! NIE POLECAM TEGO SKLEPU !!!!

 12. Oszust. Straciłam 200 zł. Szkoda czasu na dochodzenie swoich praw. Chyba że pozew zbiorowy bo tyle lat ten złodziej jest bezkarny, ale komu się będzie chciało?

 13. U mnie tak samo, klocki zamówiłam w czerwcu jest koniec roku, a tu towaru dalej brak. Jak napisałam mail o zwrot pieniędzy, bo minął termin dostarczenia klocków to mi odpisali, że zwrot można wykonać dopiero kiedy ja odeślę paczkę (której nadal nie dostałam). OSZUŚCI !!!!!OMIJAJCIE SZEROKIM ŁUKIEM.

 14. ‼️ ‼️‼️ UWAGA oszuści ‼️‼️‼️ 6.12.2023
  w sklepie pod nazwą „mix-sklep” kupiłam PLAYSTATION firmy Sony. 8.12 otrzymałam maila z informacją, że przesyłka została wysłana i jej nadawcą jest kermitowy sklep….to mnie zaskoczyło. Mimo podanego numeru przewozowego, nie było możliwości śledzenia przesyłki. Po kilku dniach napisałam do nich maila z zapytaniem, co z moim zamówieniem i nic …. Cisza … dzwoniłam chyba 100x i nic … nikt nie odbiera lub włącza się automat, że abonent jest nieosiągalny … po przeczytaniu powyższych opinii domyślam się, że moje zamówienie do mnie nie dotrze 😤😤😤

 15. Odradzam z całego serca zakupy w kermitowy sklep … W momencie zamówienia nikt nie i formuje że towar idzie tak długo widnieje napis wysyłka w 24 godziny … Nie dość że opłaciłam przesyłkę to przy odbiorze paczki musiałam zapłacić cło 🤯 jak by tego było mało to dostaliśmy zupełnie inny zestaw niż ten który zamówiłam . Porażka naciągacze i oszuści .Nie kupujcie tam !

 16. Takiej tandety to nie widziałam nigdy. Klocki zamówione za 180zl przyszły zamiast w kartonie, to w kopercie. Dodatkowo naliczyli opłatę za cło, o czym przy zamówieniu nie było mowy. Zgłaszam to dalej, może w końcu się ktoś tym zajmie. Szkoda, ze nie poczytałam opinii wcześniej.

 17. Przesyłka nie dotarła w terminie, napisałam wiele maili, adres
  Otrzymałam zwrot pieniędzy po 2 miesiącach… Oszustwo, bądźcie czujni robiąc zakupy, dla mnie to nauczka żeby czytać opinie przed zakupem…

 18. Czy komuś udało się odzyskać pieniądze? Gdzie pisaliście reklamacje? Czy ktoś moze podać jakiegoś maila?

 19. NIE POLECAM! Bluzy dziecięce zamówione na 2 mies. przed Bożym Narodzeniem 2022 (czyli więcej niż 55 dni), do stycznie 2023 nie przychodzą, proszę o zwrot pieniędzy, w lutym pytają czy odesłałam towar (który jeszcze nie przyszedł), kilkukrotne pisanie reklamacji i są w końcu pieniądze na koncie!!! sukces po 9-ciu miesiącach!!!

 20. Internetowi oszuści. Termin dostawy minął dawno temu a przesyłka nie dotarła. Na emaile z pytaniem gdzie jest przesyłka odpowiadają, że wszystkie ich przesyłki docierają do klientów w terminie określonym w regulaminie sklepu. Kłamstwo totalne. Powtarzają, że przesyłka jest w drodze. Brak możliwości śledzenia zakupionego towaru. Raz nawet napisali, że przesyłka jest w ostatnim etapie dostawy i dotrze za kilka dni. Minęły dwa tygodnie i ponownie odpowiedzieli, że jest w drodze.
  Omijać szerokim łukiem ten sklep. Czytajcie opinie w internecie zanim coś kupicie w tym sklepie. Pisze to „mądry Polak po szkodzie”

 21. Zamówienie złożone na początku kwietnia, mialo byc prezentem na Wielkanoc. W opisie , że wysyłka w 24h. Po kilku dniach napisałam maila, otrzymałam odpowiedź jak większość z Państwa, że przesyłka zostanie dostarczona zgodnie z regulaminem 15-55 dni roboczych. Dziś mamy 25.07.2023. Do tej pory przesyłka nie dotarła. Na każdego wysłanego maila dostaję odpowiedź o podobnej treści. Przełomem wydawał się nr listu przewozowego który miał być aktywny jak przesyłka będzie w kraju. Było to ok miesiąca temu i do tej pory nic się w temacie nie zmieniło. Wielokrotnie prosiłam tych oszustów o zwrot moich środków w związku z nie wywiązaniem się z regulaminowego terminu dostarczenia paczki. Otrzymałam odpowiedź, że paczka jest w tranzycie i nie mogą cofnąć zamówienia. Błędne koło. Omijajcie Państwo ten sklep szerokim łukiem.

 22. NIE POLECAM!!!! Towar zamówiony, na stronie, że wysyłka w 24 H.
  Czekam, czekam i nic. Potem okazuję się wysyłka do 55 dni, towar z Chin. Czekałem ok. 3 miesięcy + przy odbiorze trzeba zapłacić opłatę celną – o tym też nie było informacji. NIE POLECAM, UNIKAJCIE

 23. Kolejna oszukana

  Tyle negatywnych komentarzy, a dalej właściciel oszukuje ludzi? Czy rzeczywiście nie da się z tym nic zrobić? Ja też zostałam oszukana. Macie jakiś pomysł? Ten człowiek wzbogaca się na oszukiwaniu i okradaniu innych. I jak widać ma nie jeden a kilka sklepów.

 24. Zgadzam się z opiniami .Zamówiłam w marcu zabawkę dla dziecka zapłaciłam i nie ma. Na moje pytania(było ich sporo) kiedy otrzymam przesyłkę otrzymywałam zawsze takie odpowiedzi:
  „Bardzo dziękujemy za kontakt, zamówienia są realizowane zgodnie z regulaminem sklepu. Wszystkie przesyłki docierają do klienta w wyznaczonym terminie. (zapisane są one na witrynie sklepu oraz regulaminie) Przesyłka Pocztowa – Czas dostawy wynosi 15-55 dni roboczych. Przesyłka Kurierska – Czas dostawy wynosi 5-25 dni roboczych. Proszę pamiętać ,że nam również zależy żeby odebrali Państwo przesyłkę w najszybszym możliwym terminie. „Kermitowy Sklep

 25. Oszuści! Na moje wiadomości odpowiada jakiś automat i te same treści dostaje po kilka razy! Zamówiłam dla dziecka plecak z pokemonami na urodziny i niestety nie ma ani plecaka ani pieniędzy. To jest jakieś chamstwo! Z tego co zauważyłam strona sklepu została zablokowana ale co z tego jak pieniędzy na pewno już nie odzyskam. 🙁

 26. Niestety dałam się oszukać tym…. Rada stara ale prawdziwa przed kliknięciem zakupu trzeba czytać opinie !!!! Jakbym się nie spieszyła to 250 zostało by w portfelu !!!

 27. zgłaszajcie skargę z nr płatności do firmy pośredniczącej w przelewach!!!!!

 28. Oszuści
  Zamówiłam zegarek w pokemony a z własnej głupoty nie przeczytałam opinii o sklepie (zrobiłam to po czasie ) gdzie na ogół kieruje się zasada jak przeczytam ze sklep lipa nie robie zakupów ! A tu sama na siebie bata ukręciłam. Tak czy siak zamówiłam zegarek w styczniu 2023 do dni dzisiejszego (maj 2023 ) oczywiście nie otrzymałam zamówienia mimo zapewniania mnie w e-mailach że już tuż tuż i za moment będzie wiec ten moment trwa 5 miesięcy ! Tak więc zegarka nie ma i 80pare złoty spłynęło na konto sklepu oszusta !!!!!

 29. Towar szedł 3mc kraj wysyłki oczywiście Chiny, dostałam awizo z dodatkową opłatą prawie 30zl pomimo opłacenia wcześniej wszystkiego!!!

 30. Kieruję sprawę na Policję-kolejni złodzieje i bandyci żerujący na Bogu ducha winnych dzieciach-w pale się nie mieści. Jaja bym pourywał. NIE KUPOWAĆ, NIE PŁACIĆ I UPOWSZECHNIAĆ NEGATYWNE KOMENTARZE. TRZYMAJCIE SIĘ Z DALEKA DRODZY RODZICE. Czekam na zabawkę 3 miesiące i nic…

 31. Dzień dobry,
  Nie polecam ! Zakupiony zestaw ze strony internetowej nie pokrywa się z otrzymaną wysyłką. Dodatkowo bez żadnej informacji na stronie internetowej sprzedającego zostałem skasowany za dodatkowe koszty przesyłki. Na rekompensatę czekam już ponad pół roku!

 32. Kolejni oszuści. Nikomu nie polecam ! Moim błędem było nie sprawdzenie sklepu. Teraz ani przesyłki ani pieniędzy. Ale nie zostawię tak tego bo oszuści powinni ponosić kary za oszukiwanie klientów

 33. Kolejny oszukany, ja na 199 zł. Dostałem jakieś g… z Aliexpressu, które tam kosztuje ułamek mojej wpłaty.

 34. Ludzie omijajcie szerokim łukiem ten sklep!!! Moim błędem było to, że nie sprawdziłam opinii przed zakupem, ale przestrzegam innych. Robią sobie żarty. Ja na swoją przesyłkę czekam 60 dni, przy czym opłaciłam tę szybszą czyli dostawa od 2 do 25 dni. Żenada!

 35. Kermitowy sklep – oszustwo . Zamówiłam bluzę dla dziecka , Zupełnie nie odpowiada ani zdjęciom ze strony sklepu ani opisowi. Plastik , nadruk – nie do poznania . Reklamacja i zwrot to tragedia . Brak kontaktu z działu reklamacji . Po 6 tyg. uznali zwrot ( w grudniu 2022 ) . Do dziś czekam na zwrot 161 .00 zł. a mamy marzec 2023 r. Ani słowa przy zakupie o konieczności ponoszenia opłat celnych.

 36. Jedno słowo – ZLODZIEJE !!!!!!!!!
  nie dajcie się nabrać, nikt wam nie pomoże !!!!
  Nie kupujcie oszustów !!!!!!

 37. Kermitowy Sklep oszukał mnie na wartość 145 złotych. Towar daleko odbiegający od tego oferowanego i zamówionego przeze mnie dotarł po 3 miesiącach, mimo wpłacenia wyższej wartości za szybsza przesyłkę. o dłuższym terminie dostawy poinformowano dopiero po zakupie. Nigdzie informacji o tym, że idzie to z Chin. Towar bez pudełka niskiej jakości z chińską instrukcją. Dodatkowo niemiła niespodzianka w postaci opłaty celnej. Cyrk!

 38. Oszustwo nie polecam nikomu i na pewno tego tak nie zostawię brak zwrotu gotówki i jeszcze okradają ludzi na niby drobne kwoty ale się uzbiera tu 20zl tam 9, złodzieje obrzydliwe co się dzieje żerowanie na dzieciach.

 39. Czekam i czekam na bluzę dla bratanka. Zamówiona w dniu 16 stycznia. Dziś 19 luty. W mailu zapewniają , że paczka bezpieczna. Brak informacji o możliwości śledzenia paczki.
  Bardzo przykro. To miał być prezent.

 40. Oszustwo na maxa… Kermitowy sklep
  Zamówiłem zabawkę za 100 zł 21 grudnia 2022r. Dziś dotarła. Fakt, doszło to co zamówiłem. Ale poza tym , wszystko w tej transakcji to naciągactwo. Na stronie piszą wysyłka w 24h. Dopiero po transakcji przychodzi info że wysyłają z magazynów na całym świecie, czytaj, z Chin… od 2 do 55 dni ! Dopłaciłem za ekspres 20 zł… dodatkowo przy odbiorze zapłaciłem 9,50 zł za cło, o którym nie było mowy. Omijać z daleka, z tego co się dogrzebałem, niestety już po fakcie, ten gość już wiele interesów zamykał, bo wszędzie jest spalony. Tego typu biznesmeni powinni być zgłaszani.

 41. Złodzieje, oszuści, czekam już prawie trzy miesiące na bluzę dla córki. Przy zamówieniu nie ma żadnej informacji że towar idzie z Chin… Piszę do nich, ale bez żadnego odzewu – jeszcze raz złodzieje i oszuści ! Nie polecam…

 42. Identyczne u mnie!!! W połowie grudnia zakupiłam książkę edukacyjną za 100 zł, opłaciłam też droższą przesyłkę żeby paczka szybciej była u mnie!!! To miał być prezent świąteczny dla mojej 2 letniej córki…. musiałam kupić coś innego bo dopiero po złożeniu zamówienia okazało się, że towar pójdzie tak długo i to z Chin!!! Oszuści i złodzieje. Szkoda, że nie trafiłam na tę stronę przed złożeniem zamówienia.

 43. Oszustwo na całego, jak tak można. Zamówiona w grudniu bluza Pokemon, nigdy niedostarczona ! Napisali mi ostatniego dnia stycznia, że przesyłka już wysłana. Jest 08.02.23 a od nich żadnych informacji, do tego został podany link z numerem przesyłki do śledzenia, który w ogóle nie istnieje!!! Dzięki tym oszustom, już zawsze będę najpierw czytała opinie o danym sklepie. Wydają się bardzo wiarygodni, strona polska, wszystko na pierwszy rzut oka super. I ta wysyłka w 24h!!!! Bluza miała być dla dziecka na święta ! Zamówiona sporo przed świętami. To jest niedopuszczalne aby tak jawnie ludzi okradać z naszych ciężko zarobionych pieniędzy!!!!

 44. Może należałoby udać się do RZECZNIKA Praw Konsumenta, wiele razy uzyskałam pomoc. Przecież nie może być tak, że właściciel kermitowy-sklep.pl okrada ludzi bez jakiejkolwiek konsekwencji

 45. Uważajcie Państwo, ten sklep to oszuści, towar nie dociera, na wiadomości email odpisują sporadycznie, zapewniając cały czas, że paczka jest w drodze. Otrzymałam link do śledzenia paczki z numerem paczki. Niestety paczka o takim numerze nie istnieje. Paczkę zamówiłam 31.11.2023r. Podczas zamawiania widnieje informacja, że wysyłka w ciągu 24 godzin. Dopiero w regulaminie dowiaduje się człowiek, że do 55dni roboczych. Jeszcze raz przestrzegam!!!

 46. Również nie polecam sklepu. Zamówienie przyszło niekompletne, podzielone na trzy paczki. Przy odbiorze każdej z nich musiałam wnieść dodatkową opłatę. Teoretycznie reklamacja została przyjęta i miałam otrzymać zwrot środków ale do dnia dzisiejszego ich nie otrzymałam. Czy komuś zwrócili pieniądze i podpowie jak to zrobić?
  Odpowiedź moderatora:
  Czytając opinie okazuje się że na to nie ma chyba sposobu, ponieważ ten biznes kręci wokół tego samego schematu, prawdopodobnie licząc na zapomnienie klientów. Dopiero w momencie gdy wokół sklepów właściciela zrobiła się zadyma, i usłyszeli że sprawa idzie do UOKiK, to zachęcali w komentarzu poprzez ten portal, aby klienci ponownie odezwali się na wyznaczony mail. Niby oszukani klienci mieli wszystko odzyskać, bo jak to się wypowiadała obsługa sklepu o sobie: – oni nie są złodziejami. Ale jak ktoś nie jest naiwny to wie, że to czcze gadanie i mydlenie oczu. Wiadomo że sprzedawca ma dostęp do oszukanych klientów i jakby chciał to by sprawę rozwiązał, bez wizji robienia czegoś uczciwego, i pozorów.

 47. KERMITOWY SKLEP to oszuści i złodzieje. Zamówiona zabawka miała wydawać dźwięki, a przyszła bez baterii i środka (sama obudowa) w dodatku uszkodzona. Nie ma informacji, że towar idzie z zagranicy bardzo długi czas.. PRZESTRZEGAM ŻEBY NIE ZAMAWIAĆ Z TEJ STRONY

 48. OSZUŚCI! zamówiłam zabawke za 130 zł, która przyszła po bardzo długim czasie USZKODZONA I NIEKOMPLETNA.. dodatkowo trzeba było dopłacić 10 zł, a nigdzie nie było takiej informacji. Napisałam do działu reklamacji, minął tydzień i cisza… NIE ZAMAWIAĆ Z TEJ STRONY!

 49. Niestety nie otrzymałam zamówionego plecaka oraz pieniądze
  Proszę uważać to złodzieje i oszuści

 50. Maskara! Szkoda, że wcześniej nie doczytałam tych opinii 🙁
  Również mnie oszukano. Towar maskara- najgorszy shit! I też musiałam dopłacić peniądze. Nigdy więcej tu zakupów! Ludzie odradzam!!!

 51. 22 czerwca 2022 r. zamówiłam zabawkę, która jak większość pisze na forum szła z Chin min. 6 tygodni. Po długim oczekiwaniu towar trafił do mnie niestety wadliwy. Zareklamowałam towar i 29 czerwca 2022 r. dostałam odpowiedz, że przepraszają i proszę abym napisała maila w celu złożenia reklamacji. Co też uczyniłam. Reklamacja została przyjęta – wybrałam formę rekompensaty. Do dnia dzisiejszego nie ma zwrotu. Prosili o podanie konta w celu zwrotu z trzy razy, co czyniłam za każdym razem. Odpowiedź wysyłałam: Reklamacje Ecomm reklamacjeecomm@gmail.com. Niestety muszę napisać, że https://kermitowy-sklep.pl jest nieuczciwy. Mają rację ci, co piszą tu na forum oszuści to delikatnie napisane.

 52. Kermitowy sklep to oszuści. Zamówiłam klocki, myślałam, że to są lego. Po miesiącu przyszła paczka, na której brakowało napisu lego. Dodatkowo zapłaciłam cło 18,50. Zamawiając klocki na stronie było napisane, że wysyłka w 24h. Dopiero gdy otrzymałam maila okazało się, że będzie to jechało ok 25dni roboczych z Azji. Przyznam, że zamawiałam szybko gdyż wyszłam ze sklepu zabawkowego w którym tych klocków nie było. Potrzebowałam tego na już. Od tygodnia piszę do nich o zwrot, ale już tracę nadzieję. Szkoda, że wcześniej nie zwróciłam uwagi na ich dane, moja wina. Uważajcie na nich.

 53. Zostałam oszukana przez Kermitowy sklep !!!!
  Klocki dotarły po miesiącu, a miały być na prezent świąteczny. Dopłata cła 18,50.
  Pudełko poklejone zwykłą taśmą, worek zbiorczy rozerwany. Nie wiem, czy wszystkie mniejsze woreczki są ,trudno powiedzieć, czy są wszystkie klocki.
  Boję się zrobić zwrot, bo na odzyskanie pieniędzy chyba nie ma co liczyć. W tedy zostanę z niczym.
  Podróba Lego !!!
  Zamówiłam i żałuję.

 54. Kermitowy sklep, oszuści! Wysyłka w 24h żart! Zamówienie 3.12, dotarło 10.01.2023 r. Bluza całkowicie poliester. Warta może 20zl. Dodatkowo płatne cło 21.50zl. Szajs totalny i paczka z Chin. Porażka!

 55. Kupiłam bluzę 3d dla synka. Samo tworzywo sztuczne. Myślę ze jakby właściciel obniżył chociaż o 40 złotych na bluzie, to może byłaby tego warta… Ale nie polecam sklepu ze względu na utrudniony/żaden kontakt ze sklepem. Chciałam zrobić zwrot towaru, ale że ponad tydzień nikt do mnie się nie odzywa, telefonu nie ma podanego, do tego przeczytałam opinie o sklepie, to zostawiam bluzę…
  Kupujcie gdzie indziej.

 56. Wszystkie negatywne opinie na temat sklepu kermitowy-sklep są prawdziwe. Przesyłka idzie prawie dwa miesiące, jeżeli w ogóle dojdzie. Przy odbiorze trzeba zapłacić cło, oczywiście przy składaniu zamówienia nie ma żadnej informacji na ten temat. Linki to śledzenia przesyłki nie działają. Lepiej oszczędzić sobie nerwów i nie zamawiać z tego sklepu.

 57. NIE POLECAM! Brak real foto i opisu – Stadion Piłkarski za 160 zł (+ przesyłka) w rzeczywistości to kawałek materiału i kilka klocków. Towar wysyłany z Chin, informacja o 24 godzinnej wysyłce to wprowadzanie klienta w błąd – na stronie zakupu nie widać, że przesyłka będzie wysyłana z Chin, więc nie dajcie się nabrać i kupcie kilka razy taniej na Aliexpress czy innym Shopee. Dodatkowo przy dostawie musiałem dopłacić 11,50 zł za cło…. – o tym też ani słowa na stronie sklepu. Łącznie ta zabawka kosztowała mnie 180 zł, śmiech na sali. Na ich stronie komentarz musi być zaakceptowany przez administratora więc domyślam się że mój nie zostanie zaakceptowany…

 58. Paczka zamówiona 12 grudnia 2022 dotarła dzisiaj po 23 dniach, ale nie ma informacji, ze paczka idzie BEZPOŚREDNIO z Chin !!! Za to przy odbiorze do dopłaty dodatkowe 11,50 złotych – nie wiem za co ! Sklep masakra. Nie polecam. Na wysłane 4 maile dostałam odpowiedź po tygodniu.

 59. Właśnie odebrałam przesyłkę którą mimo opłaty musiałam opłacić cło (22zł) zamówiłam 2 bluzy i figurki oczywiście w przesyłce była tylko jedna bluz resztę towaru nie dotarło oszukali mnie na 230zł.
  Bardzo was ostrzegam przed zakupem cokolwiek na tej stronie https://kermitowy-sklep.pl/ to są oszusty. Zastanawiam gdzie to zgłosić aby zlikwidować te sklep

 60. UWAGA KERMITOWY SKLEP Złodzieje !!!!!!!
  Towar zamówiony na początku sierpnia dotarł 5 grudnia! Zamówiłam dziecku bluzę za 99+ przesyłka 9.99 przyszła jakaś szmata która do niczego prócz wyrzucenia się nie nadaje, jeszcze musiałam dopłacić przy odbiorze u listonosza 33.5 bo z Chin . Szkoda mi tylko dziecka które tak długo czekało i teraz nie ma bluzy ze swoim ulubionym bohaterem

 61. U W A G A !!!!!!!!
  NIE POLECAM , ZAPŁACISZ EXTRA CŁO O KTÓRYM NIE MA MOWY PRZY ZAKUPIE TOWARU W SKLEPIE A ZWROTU ZA CŁO NIE MA NIE POLECAM TEGO SKLEPU NO CHYBA , ŻE CHCESZ MIEĆ KŁOPOTY !!!!!!!!!!!!!!!

 62. NIGDY WIĘCEJ. Policja powinna zadziałać. Zamówienie powinno dotrzeć max po 55 dniach. Jest 77 dni i nadal nie mam i nie wiem kiedy będzie i co będzie.

 63. OSZUŚCI, ZŁODZIEJE ….ZAMÓWIŁAM TOWAR WE WRZEŚNIU I DO TEJ PORY NIE DOSTAŁAM. MAŁO TEGO, WYSYŁAJĄ LINKI ZE TOWAR WYSŁANY…..TYPOWY PRZYKŁAD FIRMY ZŁODZIEJSKIEJ….NIE DAJCIE SIĘ NABRAĆ

 64. UWAGA! OSZUST! Zamówiłam zestaw figurek AVENGERS Marvela. Opłacona była przesyłka, oczywiście zakup i dostawa do domu. Paczka przyszła po 60 dniach z odbiorem na poczcie, na której musiałam uiścić opłatę celną w wysokości 8,5 zł (niby niedużo, ale nie było o niej żadnej informacji podczas zamawiania).

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top