zabawkowo fun opinie

Zabawkowo Fun opinie


https://zabawkowo.fun/

Właściciel Aleksander Marcin Hermanowicz
E- COMM MASTERS CLOUD LTD 27 Old Gloucester Street, London, United Kingdom, WC1N 3AX
DROPSHIP LEADERS LTD
KERMITCLOUDS LTD 13 High Birch Court 79 Park Road, New Barnet, Barnet, England, EN4 9QG
FUNLAND ul. Częstochowska 69/77, 62-800 Kalisz tel. 515 650 399
zabawkowo.fun
kermitowy-sklep.plopinie
joy-box.plopinie
carsfreaks.plopinie
bluza3d.plopinie
snoopy-sklep.plopinie
mix-sklep.plopinie
superbluza.pl
wesolabluza.pl
mikrusek.pl
pilkomania.pl
tiszortowo.pl
newagesklep.pl
bluzowo.online

Uwaga konsumenci

Jeżeli jesteście oszukiwani jak wynika z opinii o powyższych sklepach, to nie odbierajcie przychodzących z dużym opóźnieniem paczek, tym bardziej w przypadku gdy kurier prosi dodatkowo o opłatę cła ! Nie dawajcie zarobić oszustom, mając na względzie fakt wysyłania swego rodzaju szmat zamiast modnie skrojonych i szytych ubrań a także substytutów opłaconych produktów. Nie ma co liczyć na to, że tym razem będzie inaczej… W polskim prawie istnieje zasada rezygnacji w ciągu 14-tu dni – bez podania przyczyny. Co oznacza że nie musicie nawet odbierać zamówionych paczek, i nie wiąże się to z żadnymi konsekwencjami dla konsumenta.

Niestety w przypadku sklepów tego właściciela prawo konsumenta Was nie uchroni, ponieważ działalność gospodarcza tej jednostki zarejestrowana jest na terenie Wielkiej Brytanii. Takiej też treści otrzymałem pismo od prezes UOKiK, na złożoną dnia 12.01.2023 roku skargę, przeciwko wszystkim sklepom tego właściciela. Niestety ale odpowiedź jest niekorzystna i lakoniczna. Oto tekst wypowiedzi Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów z dnia 12.02.2023 roku:

"Rozważając zasadność wszczęcia postępowania, Prezes UOKiK kieruje się takimi kryteriami jak np. skala, rodzaj i stopień naruszenia zbiorowych interesów konsumentów, dostępność instrumentów indywidualnej ochrony prawnej oraz korzyści płynące z władczej interwencji Prezesa UOKiK w stosunku do nakładów niezbędnych do ich osiągnięcia (w tym przypadku istotnym ograniczeniem skuteczności działań może być siedziba przedsiębiorcy prowadzącego wskazane w zawiadomieniu sklepy internetowe znajdująca się w Wielkiej Brytanii)."

W związku z tym prysła nadzieja w sprawczość urzędów i instytucji, w tym momencie pozostaje sąd z pozwu cywilnego a najbardziej zasadny byłby pozew zbiorowy.

Zabawkowo fun opinie internetowe

2022

Janusz Dociekliwy 28 czerwca 2022
Na podstawie zebranych z komentarzy informacji na temat pana Olka – sprytnego polsko-brytyjskiego biznesmena wyszła mi taka wypadkowa: pan Olek ma zarejestrowaną w Polsce firmę Funland Aleksander Hermanowicz w Kaliszu, choć posługuje się też meilem: olekstruzik@gmail.com, ma też w Anglii zarejestrowane 2 firmy: KERMITCLOUDS LTD oraz E- COMM MASTERS CLOUD LTD,  założył ponadto conajmniej 4 „polskie” internetowe sklepy: joy-box.pl zabawkowo.fun carsfreaks.pl kermitowy-sklep.pl

Każdy z powyższych sklepów oszukuje ludzi na takiej samej zasadzie: zwabia ładną stroną internetową sugerującą że jest polska z oryginalnymi na zdjęciach produktami, szybką wysyłka 24 h itp, na temat rzeczywistości natomiast można poczytać na innych komentarzach.  Na tych stronach pan Olek posługuje się adresami tych angielskich firm,  które gdzieś tam można znaleźć  w zakładce  „kontakt”. Oprócz tego że Pan Aleksander zrobił sobie fajny międzynarodowy biznes i robi w konia rodaków, to pytanie który system podatkowy dyma bardziej: polski czy angielski? Ponoć transakcje idą przez przelewy24, bluemedia na konta w Polsce.

Można swoją transakcje zgłosić do skarbówki i się zorientować czy podatek tu odprowadził, a jak nie to napisać do tax office w UK, lub HM Revenue & Custom. Na Policję sprawę można zgłosić w dowolnym komisariacie, zatem najlepiej zgłaszać wszystkie sprawy w jednym, np Warszawa Żoliborz, Rydygiera 3a, na podany na ich stronie email. Oni roześlą to później do właściwych komisariatów, ale będą mieli skalę problemu i będą musieli coś z tym zrobić, bo już będzie to sprawa grupowa, jest jeszcze na FB grupa: „oszukani przez fałszywe e-sklepy”, są już tam liczne posty na temat wyżej wymienionych sklepów pana Aleksandra. Tam się można wzajemnie w biedzie odnaleźć i podjąć jakieś wspólne działania. 

zabawkowo fun opinie

Paulina 22 czerwca 2022
Jedno wielkie oszustwo!! Zaczęło się od zamówienia klocków i na pierwszej stronie czas wysyłki 1 dzień roboczy. Niestety nie było info o czasie dostawy (55 dni!). Trzeba było kombinować na szybko nowy prezent. Klocki były za 159 zł.. przyszły po długim czasie jakieś części do motoru i cło ponad 20 zł do zapłaty. Odesłanie do nich niezgodnego produktu to kolejne 12 zł (na własny koszt). W dniu 22.06 dostałam pieniądze za same klocki (bez wysyłki, bo wygląda na to, że to moja wina. Kontakt beznadziejny. Banda oszustów! Nie polecam, niestety naiwnych pewnie będzie więcej, bo ludzie najczęściej nie szukają na internecie żadnych opinii.

Mirosława 21 czerwca 2022
To nie firma,a oszuści i złodzieje. Ta strona powinna zniknąć natychmiast! Po złożeniu zamówienia zorientowałam się, że zabawki, które zamówiłam na urodziny dla 6-letnich wnuków, bliźniąt – chłopca i dziewczynki, nie dotrą na czas i natychmiast w dniu zakupu chciałam wycofać zmówienie. W żaden sposób się nie dało. Po kilku dniach dostałam maila, że przesyłka ekspresowa trwa 55 dni roboczych i tyle. Ani słowa o rezygnacji z zakupu.

Jak już dostaną pieniądze, to udają głuchych i głupich. Paczka EKSPRESOWA ! przyszła po 57 dniach roboczych. jakaś wyjątkowa mała na 2 zamówione zabawki. Cło do zapłaty o którym nie było mowy w zamówieniu – 17,50. W środku – podróbka klocków lego w foliowych woreczkach i Brak drugiej zabawki. Od tej pory na moje maile brak jakichkolwiek odpowiedzi.

KASIA 13 czerwca 2022
Zamówiłam, towaru brak . Napisałam że chce zwrot pieniążków …odpisano ( tak jak piszą na forach o firmie żeby podać dane do zwrotu) i nadal nic . Zgłosiłam już do Blue Media ( firma która przekazuje im wpłaty) Niech każdy do tej firmy zgłasza ,że przekazują pieniądze oszustowi !!!!!! Mam nadzieję ,że odzyskam pieniądze .Sprawę oczywiście kieruje do policji .

Katka 2 czerwca 2022
Witam, jedno wielkie oszustwo , niedość że czeka się bardzo długo na przesyłkę , choć na stronie jest napisane dostawa w 24h co oczywiście jest nieprawda , to dostałam przesyłkę za która ponownie chcieli mnie policzyć za dostarczenie !!! Absolutnie nie polecam

Przemysław 30 maja 2022
Dzień dobry Przestrzegam przed tą bandą nieudaczników!!! Mój szescio letni syn wybrał sobie zabawkę w tym pseudo sklepie, wyłożył swoje uzbierane pieniądze, oczywiście ja zapłaciłem blokiem 12 lutego 2022 dziś jest 30 maja a opis jak i mailowe Odp informują że paczka w przeladunku… ciekawe z allegro paczka w 3 dni max a tym chamom 100 dni nie starcza i pewnie już przesyłki nie zobaczymy, mam wielką nadzieję że spotka tych nieudaczników spektaktularna PLAJTA!!!Ludzie nie kupujcie u tej choroby!!!!

Kasia Kowal 27 maja 2022
Zrezygnowalam z zamowienia przeczytawszy opinie i terminy dostaw, 5 tygodni czekam na zwrot pieniedzy… i nadal nie ma pewnosci czy zwroca

Maciej.k 24 maja 2022
Witam. Firma tragedia czekam na paczkę dla dziecka od 26.01.22r i nadal nic zbywają głupimi wymówkami że na pewno dojdzie. Nie chcą oddać pieniędzy! Piszę z nimi prawie co dzień raz czytają a drugi raz głupia odp. Z automatu gorąco nie polecam to są oszuści!

Marcin 19 maja 2022
Witam wszystkich i na wstępie przestrzegam wszystkich, którzy decydują się na na zakupu w ZABAWKOWO FUN. Po pierwsze zwróćcie uwagę na rozbieżności w nazwach zabawek.na stronie oferowane są np klocki Lego. Jednak jak przyjrzycie się uważnie są to chińskie odpowiedniki. Zamówiłem 30 listopada 2021 roku klocki z nadzieją że przyjdą na Mikołaja. Niestety nie doczytałem szczegółów że czas jest znacznie wydłużony 45 dni. Niestety nie przyjechały po 45 dniach. Pomimo opłaty z góry za transport.

W lutym 2022r zacząłem korespondencję z zabawkowo fun. Otrzymałem maila zwrotnego Ale bez większych szczegółów z zaznaczeniem że są opóźnieni w dostawie. Czekam cierpliwie. Kolejne maile nic nie pomagały nawet w kopii na policję. Odpowiedzi zwrotne przychodziły z przeprosinami za opóźnienie. W dniu 19 maja otrzymałem paczkę wcześniej ustaloną z urzędem celnym w Lublinie, za którą znów musiałem zapłacić dodatkowo 38 złotych. Niestety nie są to Lego ale jego chińska podróbka, luźno spakowana w małe woreczki. Żenada. Moi drodzy zaznaczam, zabawki są zamawiane bezpośrednio na wasze dane w chinach, a cała ta firma znajduje się w Londynie. Odradzam bo to oszuści. Wiele zgłoszeń na policji jest na ta firmę. Pozdrawiam

Milena 19 maja 2022
Oszuści. Dopłata dodatkowa po otrzymaniu przesyłki. Przesyła ekspresowa przyszła po 40 dniach.

Sandra 5 maja 2022
Zamówiłam zabawkę po czym Zorientowałam się że czas oczekiwania to jest Niekończąca się przygoda napisałam o rezygnacji zamówienia na drugi dzień odpowiedź oczywiście dostałam po dwóch tygodniach później kolejną po dwóch tygodniach że wysłali pieniądze a pieniędzy nie ma zero kontaktu jakiegokolwiek a także już jest ponad miesiąc jak pieniędzy nie było tak pieniędzy nie wyślę ci kasę wszyscy nie powinni zrobić jakiegoś pozwu zbiorowego na tą firmę?

Janek 4 maja 2022
T. R. A. G. E. D. I. A. Oszuści! Nic od nich nie zamawiać! NIE POLECAM.

Iza 29 kwietnia 2022
Zaraz po zamówieniu klocków zorientowałam się, że to podróba i zrezygnowałam z dostawy. Towar nawet nie zdążył wyjechać od dostawcy. Tragedia, czekam na zwrot pieniędzy już 2 miesiąc. Oszuści.

michal666aniol 28 kwietnia 2022
witam. oszuści i tyle. to że podróba to od razu wiedziałem. ale kurna jakie cło? jaka opłata dodatkowa. ktoś sprowadza to ponosi koszta cła i tak dalej. czemu przy opłacaniu nie było wiadomości o dodatkowych opłatach.

Urszula Skudlarska-Głuszak 13 kwietnia 2022
Zestaw klocków nie zawiera tego co było w opisie, nie mówiąc już o tym, że to chińskie podróbki. Jednym słowem oszustwo. To że długa wysyłka to byłam tego świadoma. I rzeczywiście miałam nadzieję że cena rekompensuje czas. Syn bardzo rozczarowany.

Zawiedziona 6 kwietnia 2022
Nie polecam kompletnie !!! Kontakt praktycznie niemożliwy. Zamówione karty pokemon-szybko zorientowałam się że to oszuści którzy żerują na dzieciach. Zrezygnowałam z zamówienia i zażądałam zwrotu pieniędzy. Na zwrot czekałam prawie 3mies a raczej jego część . Wpłacone 110zl oddane 90zl. Już nie policzę ile e-maili zostało do nich wysłanych. Zdecydowanie nie polecam.

Damian 1 kwietnia 2022
Stanowczo nie polecam sklepu Zabawkowo Fan, oszukują co do jakości przesyłki bo to nie jest lego tylko chińska podróbka, dodatkowo przy odbiorze trzeba zapłacić cło. Nie kupujcie bo tylko będziecie mieli więcej nerwów. Przesyłki są wysyłane z Chin

jakub 25 marca 2022
Zwykli oszuści. Zgłosiłem na policje. Paczka miała być wysłane w ciągu 48h mijały tygodnie i brak kontaktu ze sklepem. Po czym mail że jak tylko paczka przekroczy granice polski !!! to dostanę poinformowany o tym, gdzie miało być dużo zabawek w magazynie i natychmiastowa wysyłka !!! Przeciągają sprawa tak żeby oszukać jak najwięcej osób !!! Bardzo proszę osoby zainteresowane masowym pozwem o oszustwo internetowe o kontakt mailowy qbat86@gmail.com bo widzę , że jest więcej takich osób jak ja.i trzeba takich ludzi tępić.

Karolina 22 marca 2022
Banda oszustów!Zamówiłam Lego ,po 2 miesiącach dostałam chińska podróbkę!Żerować na dzieciach!WSTYD!

Karolina 21 marca 2022
Nie polecam. Zakupiłam klocki w połowie listopada gdzie pisało ze wysyłka 24h natomiast po czasie skontaktowałam Się z obsługa, o braku przesyłki . Zostałam poinformowana ze otrzymam ja po 50dniqch roboczych. Kpina przesyłka otrzymałam w tamtym tygodniu czyli marzec . Zostało mi doliczone jeszcze cło abym mogła odebrać przesyłkę . Nie polecam zakupów

Tomek 17 marca 2022
Oszustwo. Zamówione klocki LEGO a dostaliśmy jakiś zamiennik. Czakalismy na klocki 2 miesiące. Odradzam

Marzena 16 marca 2022
Nie polecam brak kontaktu nie to co zamówiłam.

Robert 11 marca 2022
NIE POLECAM !!! BRAK KONTAKTU !!! BRAK JASNEJ INFORMACJI O TERMINIE DOSTAWY PRZESYŁKI !!! CŁO I VAT DO ZAPŁATY !!! Zabawka zamówiona 16.12.2021 dotarła 11.03.2022. Syna zapomniał już, że to chciał 🙁 Ciekawe co w paczce bo nie wygląda to na „box’owe” opakowanie – dam znać jak otworzę

Beata 9 marca 2022
NIE POLECAM. Zamówienie złożone 2 grudnia 2021 roku do dnia dzisiejszego tj. 9.03.2022 przesyłka jeszcze nie dotarła do mnie. Miał to to być prezent dal syna na Mikołaja ale dopiero po paru dniach gdy przesyłka nie przychodziła zaczęłam czytać regulamin sklepu i dopiero wtedy się wyjaśniło – czas na dostawę 55 dni roboczych , natomiast napis przy przedmiocie wprowadza w błąd .

Tomasz 9 marca 2022
Zamówione w listopadzie, nadal nie otrzymałem towaru.

M.S. 9 marca 2022
Witam. Szczerze nie polecam. Przesyłka zamówiona 11 grudnia, po wielu interwencjach, właśnie dotarła -dzisiaj 9 marca 2022. Dopłata do cła mnie zaskoczyła. Brak informacji, że wysyłki idą z Chin, a za to info, że wysyłka idzie w 24h, gdzie obserwując statut zamówienia, mijało się to z prawda. Zastanawiam się czy w ogóle przesyłka jest kompletna, ponieważ to miał być duży zestaw, a na taki mi nie wygląda.

Brak kartonowego opakowania, co na prezent już się nie specjalnie prezentuje, bo wygląda jak zbieranina używanych, posegregowanych w kpl. klocków I co zwróciło moja uwagę, miały być klocki LEGO, które są przecież, opatentowane i maja swój stały znak firmowy, a tu na instrukcji, no niestety widnieje inne logo 🙁 Pisze akurat w takim czasie, że taki problem to nie problem i wiadomo, że są ważniejsze rzeczy na świecie… ale to chodzi po prostu o rzetelna informacje.

Mirek 8 marca 2022
Beznadziejny sklep. Kontakt tylko mailowy, a czas na uzyskanie odpowiedzi to kilka dni. Czas oczekiwania na przesyłkę nie mieści się nawet w tym ogromnym przedziale jaki jest w regulaminie sklepu. Zamówienie złożone 28.11.2021, a dzisiaj (08.03.2022) paczka dojechała. Dodatkowo musiałem opłacić cło, co znacznie zwiększyło całkowity koszt zakupu. Odradzam jakiekolwiek zakupy w tym sklepie.

heleeee 8 marca 2022
nabrałam się, złożyłam zamówienie 10 grudnia i do tej pory nie mam paczki..koszt zamówienia to 170 zł…dziecko czeka na klocki.odpisali raz ze paczka w przesyłce..do tej pory nie ma!!! żenada !

Patt 7 marca 2022
Oszuści dziecko oszukali na zabawkę która idzie ponad 3miesiace niedawno coś odpisali jak straszyłem rzecznikiem konsumentów ale tylko odpisali…. Zero przesyłki i kontaktu od paru tygodni też…..

Aga 4 marca 2022
Ostrzegam wszystkich. To oszuści. Zero kontaktu, brak wysyłki.

Andżelika 4 marca 2022
Oszustwo. NIE POLECAM!!! Zero kontaktu, zamówienie z 13.12.2021 do tej pory nie dotarło. Sprawa musi zostać zgłoszona na Policję. Trzeba spacyfikować ten proceder!!!

Caroline 2 marca 2022
Przesyłka trafiła do mnie po pół roku, jeszcze musiałam opłacić cło! To jakaś kpina… Produkt „LEGO”, zapakowany bez kartonowego opakowania, kontakt z obsługą klienta beznadziejny, raczyli wysłać link informujący, że przesyłka dojdzie do 55 dni roboczych, a przez pandemię może być nawet później, albo nie dojść. Zdecydowanie nie polecam

Emi 2 marca 2022
Oszuści zamówienie złożone 10 grudnia nadal nie dotarło

Antoni 1 marca 2022
Oszustwo!

Joanna 1 marca 2022
Czekaliśmy na zamówienie ponad 3 miesiące. Kontakt z firmą bardzo słaby, odpowiadali na maila raz na kilka tygodni. Z informacją że przesyłka ma dojść od 25 do 55 dni. Pomimo opłacenia szybszej opcj i wysyłki, przesyłka dotarła po 3 miesiącach i uwaga! Nie ta co trzeba, zamiast lego marvel, przyszło lego city. Trzy razy podczas transakcji i długiego okresu oczekiwania prosiłam o zwrot środków na konto. Nie polecam. To oszuści.

Qba 1 marca 2022
Brak informacji o wysyłce z Chin i cle, które trzeba było zapłacić. NIE POLECAM I PRZESTRZEGAM PRZED KUPOWANIEM

J.K. 28 lutego 2022
PRZESTRZEGAM WSZYSTKICH!!!!!!!! ZERO KONTAKTU. PRZEZ NIEDOCZYTANIE ZAMÓWIŁAM TOWAR I TO BYŁ WIELKI BŁĄD. NIE MOGŁAM ZREZYGNOWAĆ BO MEILA ODCZYTALI PO KILKU DNIACH. OWSZEM PRZESYŁKA PRZYSZŁA ALE JESZCZE DODATKOWO TRZEBA BYŁO ZAPŁACIĆ ZA PRZESYŁKĘ I CŁO Q MIAŁO BYĆ W CENIE. ZENADA I NACIĄGANIE. OSZUSCI!!!!!!!

Angus 27 lutego 2022
Czy jest szansa zakończyć ich proceder i otrzymać kase. Moze jakiś zbiorowy pozew, czy coś?

Edyta 20 lutego 2022
UWAGA ZŁODZIEJE OSZUKUJĄ!!!!!!!!

Daniel 20 lutego 2022
Dołączam do reszty opinie stanowczo Nie dla sklepu

Marianna 18 lutego 2022
Nie polecam chyba,że ktoś szyka drogich, tandetnych podróbek. Sklep dla zmyłki używa nazw licencjonowanych, np. Minecraft, co jest niezgodne z prawem. Kontakt telefoniczny jest niemożliwy , a odpowiedzi na maila to jakis bełkot, który cięzko zrozumieć. Brakuje też transparentności na stronie , przy produktach nie ma jasno zaznaczonego czasu dostawy, który jest baaaardzo długi, nie ma też informacji , że towar jest wysyłany z Chin, ani że przy odbiorze trzeba jeszcze zapłacić za cło, na stronie brak też adresu zwrotu towaru.

joanna 17 lutego 2022
ODRADZAM!!! ODRADZAM !!! ODRADZAM!!! sklep, który podaje 55 dni roboczych na dostarczenie, mija 70 i nadal twierdza, że przesyłka jest o czasie…składam reklamację, że prosze o zwrot pieniędzy gdyż przesyłka miała byc prezentem pod choinkę…a mamy luty, z uporem maniaka wysyłają mi informację o tym, że przesyłka w drodze, nie reagują w ogóle na moje prośby o zwrot płatnośći.

Rafal 15 lutego 2022
Zamówienie kupione i opłacone 5 grudnia 2021 roku, żeby zrobić przent pod choinkę chrześniakowi….w oczy bił tekst ze strony o TRZYDNIOWYM terminie realizacji zamówienia. Otrzymałem go 14 lutego 2022 roku ! Wg. moich szacunkowych obliczeń trwało to 71 DNI !!!!! Kurtyna.

Piotr 15 lutego 2022
Ten sklep to oszuści. Nie otrzymałem opłaconej przesyłki. Kontaktowałem się ze sklepem, czekając za każdym razem długo na odpowiedź (za każdym razem musiałem tłumaczyć prawie od nowa sytuację). Po postraszeniu policją sklep zwrócił mi tylko ok 65% wartości zamówienia. Dalej nie miałem siły z nimi walczyć. Odpuściłem. NIE POLECAM!!!

Kamila 14 lutego 2022
To oszuści. Anulowałam zamówienie tego samego dnia co zamówienie, a oni od dwóch tygodni piszą jakieś bzdury w mailach i że przesyłkę wysłali. Albo zgrywają idiotów albo nimi są, nigdy w życiu nie spotkałam się z czymś takim. Sprawę zgłaszam na policję.

Olga 12 lutego 2022
Towar zamówiony 7 grudnia, do dzisiaj nie dotarł. Nikły kontakt mejlowy, mający na celu zmylenie konsumenta i przeciągnięcie sprawy w czasie. Nie odzyskałam na razie pieniędzy. Oszuści.

Niezadowolony klient 9 lutego 2022
Zabawka,a konkretnie klocki Minecraft okazały się zwykłą podróbą-a cena nie była niska.Przesyłka dotarła po miesiącu i pomimo, że została opłacona przy kupnie raz jeszcze musiałam za nią zapłacić.NIE POLECAM!!!!

Monika 8 lutego 2022
Towar zamówiony i opłacony w listopadzie do dziś nie dotarł. Brak kontaktu i pieniędzy. Oszuści. Nie polecam.

Marta 4 lutego 2022
Oszustwo!!!! 2 miesiące temu zamówiłam towar i zapłaciłam do tej pory nie otrzymałam ani towaru ani gotówki a na emaile nie odpowiadają ZŁODZIEJE!!!

AGNIESZKA 3 lutego 2022
Oszuszci i złodzieje. Mamy 3.02, robilam zamówienie 24.11, zostałam przekonana, że paczka dotrze w 10 dni. Do dziś nie otrzymałam ani paczki ani kasy. Telefonu do firmy brak. Mailowo -.odpowiadają po tygodniu czasu. Wszyscy niekompetentni! Nie można wyegzekwować zwrotu kasy… ZŁODZIEJE!!! Jak można tak zrobić???

Aga 2 lutego 2022
Firma to kompletni oszuści do tego bezczelni pracownicy! Przesyłkę zamawiałam w październiku 2021 w listopadzie otrzymałam towar inny niż zamówiony, zaproponowano mi aby za połowę ceny wyślą zamówiony produkt a już otrzymany zostanie u mnie. Zgodziłam się. Niestety na koniec grudnia otrzymałam drugą taką samą zabawkę jak wcześniej. Zaproponowano mi rekompensatę ale narazie otrzymałam jedynie maila z opinia własna pracownika „ jak mogę wyrzucać zabawkę skoro są gdzieś na świecie dzieci, które nie maja ołówka” żart a nie sklep! Oczywiście dwukrotnie musiałam opłacić akcyzę, a ekspresowa przesyłka, która miała przyjść do 15 dni przyszła po miesiącu. Nie polecam.

Olga 31 stycznia 2022
Oszuści!!!!!!!! Nigdy więcej!!!!!!!!!!! Towar zamówiłam w listopadzie , teraz luty i cisza, żadnej odpowiedzi na reklamację, i zwrot pieniędzy . Oszuści!!!!!!!!!!!

Ewelina 28 stycznia 2022
Witam też miałam z nimi przejścia ostatni mój email do nich był że zdecydowałam zgłosić sprawę na policję i dzwoniłam do rzecznika praw konsumenta. Już miałam iść na policję i odziwo dostałam odpowiedź że zwrócili mi pieniądze na konto mi się udało odzyskać kasę. Zgłaszajcie piszcie do nich tak nie może być oszuści i tyle!

Marry 27 stycznia 2022
OSZUŚCI !!! Nikły kontakt na początku, później jego brak . Towar zamawiałam 6 listopada do tej pory ani zabawki ani zwrotu pieniędzy. NIE POLECAM

Sylwia M 24 stycznia 2022
Towar zamówiony w styczniu 2021. W kwietniu 2021 po moim pytaniu kiedy towar dotrze, dostałam informację że opóźnienia są z winy poczty polskiej 9 że wkrótce dotrze. Towaru nie otrzymałam do tej pory. Oszuści do kwadratu, sprawę zgłaszam gdzie trzeba.

k371 21 stycznia 2022
Oszuści i naciągacze. Przesyłka przyszła bardzo spóźniona (opłacona była przesyłka kurierska z terminem dostawy 3-15 dni roboczych) – przyszła po 29 dniach, wysłana za pośrednictwem Poczty Polskiej i musiałam za nią dodatkowo zapłacić. Jeszcze raz: OSZUŚCI I NACIĄGACZE!!!!!!!!!!!!!!! NIGDY WIĘCEJ!!!

nie polecam!!! 20 stycznia 2022
NIE POLECAM !!!! przesyłka dotarła ale po przekroczonym – zawsze w mailach pisali że dojdzie w ciągu 55 dni roboczych – terminie, zawartość przesyłki nie odpowiada temu co było w zamówieniu, jeszcze musiałem dopłacić do przesyłki, NIE POLECAM !!!

KasKis 20 stycznia 2022
Niestety produkt MEGA niskiej jakości – wysyłka z Chin. Oprócz kosztów przesyłki, trzeba było jeszcze dodatkowo zapłacić przy odbiorze cło. Odesłałam towar i dwa miesiące czekałam na zwrot pieniędzy. Dziś dostałam częściowy zwrot środków za bluzę.

e.p 20 stycznia 2022
Dołączam się- OSZUŚCI I JESZCZE RAZ OSZUŚCI !! Pierwszy raz zdarzyło mi się, że przed zakupem nie sprawdziłam opinii sklepu i zakupiłam na ich stronie matę do zabawy dla dziecka za 160 zł. Po 55 dniach roboczych (bo taki mają rzekomo czas oczekiwania na przesyłkę) napisałam do nich maila z prośbą o wyjaśnienie sytuacji. Otrzymałam ze sklepu maila o treści ” Witamy, Po sprawdzeniu Państwa zamówienia wszystko przebiega pomyślnie” wtf ?! Przestrzegam Was omijajcie ten sklep szeroki łukiem !

klient – oszukany 17 stycznia 2022
Oszustwo, przestrzegam przed zakupami w tym sklepie. Zamówiłam ręcznik minecraft w maju 2021. Do tej pory nic nie otrzymałam. A na jakiekolwiek zapytania mailowe firma odpisuje, że wszystko przebiega pomyślnie. Zgłaszam sprawę do UOKiK. W ogóle żle oznaczenie w tym formularzu, bo mojego statusu przesyłki – NIGDY NIE DOTARŁA – nie ma!

Asia 15 stycznia 2022
Przestrzegam wszystkich przed zakupem w tym sklepie! Lego, które miało przyjść w ciągu 14 dni – opłacona dostawa express kurier okazała się zwykłą dostawą pocztą z cłem do zapłacenia! – przyszło po 1,5 miesiąca i to na dodatek BEZ PUDEŁKA, klocki przyszły w kopercie!

Marcin 13 stycznia 2022
Zamówiłem klocki. Miały dotrzeć do 15 dni roboczych, dotarły po 25… Do tego przy odbiorze niespodzianka- cło do zapłacenia! Zero kontaktu. Uważajcie na ten sklep. To oszustwo…

Joanna 13 stycznia 2022
Złodzieje, nie kupujcie nic od nich, nie dostałam klocków już od 4 miesięcy.Wyrzucone w błoto 160 zł.

Wkurzona 13 stycznia 2022
Firma porażka!!! Opłacony kurier żeby paczka doszła szybciej, a i tak tradycyjna wysyłka pocztą polską. Na poczcie oczywiście dodatkowa opłata. W efekcie zamiast dwóch pluszaków dotarł jeden zapakowany w czarną folię i wygnieciony jak nieszczęście! Nie odpowiadają na maile!!! Szkoda czasu i nerwów!

Marta 11 stycznia 2022
Po 1 nie jasne opis na stronie na temat wysyłki. Pisałam już wielokrotnie odnośnie mojej wysylki, poki co nie widze ani towaru, ani poeniedzy. 2 totalne zbycie klienta Po prostu OSZUSTWO! Nie wiem dlaczego ten sklep jeszcze funkcjonuje. Moze jakos zbiorczo zglosic to na policje? Przeciez to jest obłęd!

Eviola 9 stycznia 2022
ZŁODZIEJE!!!!Nigdy nie kupujcie w tym sklepie!!!! Czekałam na towar 3,5 miesiąca i przyszedł niezgodny z opisem i zdjęciami(cały zestaw jest zupełnie inny- jakby wysyłany losowo, a nie na zamówienie)- MASAKRA!!!!! Kontakt ze sprzedającym polegał na tym, że otrzymywałam maila, że podpisałam Regulamin-ŻENADA!!!!! NIGDY NIE SPOTKAŁAM SIE Z TAKIM CHAMSTWEM, BRAKIEM KOMPETENCJI I BEZWZGLEDNOŚCIĄ!!!!!

Patrycja 8 stycznia 2022
Niestety przesyłka dotarła po ponad 2 miesiącach. Okazało się że produkt nie jest tym co zamawiałam. Reklamacja ciągnie się od 2 miesięcy!!!! To jakaś kpina!!! Nie polecam!!!

Joanna 5 stycznia 2022
30.12 dostałam maila, że zamówienie zostało anulowane. I tyle w temacie. Nie wiem dlaczego. 2 x wysyłałam zapytanie co że zwrotem pieniędzy. Nic. Cisza. Zwrotu pieniędzy nie dostałam, nie wiem dlaczego anulowali zamówienie. Dałam się oszukać!!!.

2021

Klient 31 grudnia 2021
Witam, sklep zabawkowo.fun to oszuści. Wszystkim poszkodowanym polecam zgłaszanie firmy do UOkik.

Przemysław 23 grudnia 2021
Przestrzegam wszystkich przed tym sprzedającym, w dzisiejszych czasach to chyba jakaś kpina i totalne nieporozumienie !!!!!! dziwię się że pomimo tylu negatywnych komentarzy sklep nadal funkcjonuje, zwracajcie uwagę od kogo kupujecie ten sprzedający ma również inne sklepy. Teraz do sedna sprawy mianowicie : oferty na stronie wprowadzają w błąd, terminy dostawy, opisy przedmiotów, przestrzegam czytajcie regulamin.

Ponadto przesyłka jak już łaskawie dojdzie to z pewnością nie w regulaminowym terminie dostawy ale ze znacznym opóźnieniem, jak będzie kompletna to chyba ze szczęścia należało by dać na ofiarę w pobliskiej parafii, a jeśli będziecie oczekiwać zwrotu pieniędzy z reklamacji z różnych względów, zostanie ona uwzględniona i otrzymacie zwrot gotówki w całości lub częściowo bo tak też się zdarza, należy już to zjawisko traktować w kategorii cudów. Nie no totalne nieporozumienie !! stanowczo odradzam WSZYSTKIM !!

justyna 23 grudnia 2021
odebrałam częściowe zamówienie druga zabawka nie przyszła złożyłam reklamację i nic nie kupujcie w tm sklepie ,uważam że powinni go zamknąć dodatkowo trzeba opłacić cło żenada chciałam zrezygnować z drugiej zabawki poprosiłam o zwrot a oni że przyjdzie później choć wiem że na pewno jej nie będzie nie kupujcie to oszuści

Witold 22 grudnia 2021
Jak to możliwe, że sklep Zabawkowo.Fun po tylu latach funkcjonowania nie został jeszcze zamknięty? Kiepska obsługa, niedotrzymywanie terminów dostaw, wkręcanie na każdym etapie realizacji zamówienia, itd. Sklep należy do Funland Aleksander Hermanowicz Warszawa. Po prawie 6 miesiącach oczekiwania na towar, po kilku interwencjach, otrzymałem niepełny zwrot za brak przesyłki. Odradzam każdemu. Mi się udało odzyskać 85 % wpłaconej kwoty. Czytając co niektóre opinie, myślę że mogę się cieszyć z tego powodu. Zdecydowanie odradzam każdy sklep Pana Hermanowicza (jest ich więcej). Sprawdzajcie przy zakupach gdzie sklep jest zarejestrowany i czytajcie regulamin sklepu.

Monika1207 19 grudnia 2021
Niestety produkt niskiej jakości – wysyłka z Chin. Brak kontaktu ze sprzedającym. Odeslalam towar i już drugi miesiąc czekam na zwrot pieniędzy.

malkow 7 grudnia 2021
UWAGA OSZUŚCI! Zamówiłam zestaw Lego. Czekałam ponad 3 tygodnie i dostałam jakiś dziwny zestaw chińskich klocków. Czytajcie opinie

Marek 1 grudnia 2021
Ostrzegam przed tym sklepem. Piszą, że wysyłka ekspresem w ciągu 24 godzin, ale to żart. Sporo walki żeby przesyłka w ogóle ruszyła, skoro maili. Najlepszy żart to po 1,5 miesiąca propozycja kolejnej wysyłki lub zwrot kosztów, oczywiście wybrałem pieniądze, a na następny dzień, że przesyłka wysyłana i kolejny czas oczekiwania. Czytać na google opinie przed kupnem w takich sklepach.

Jacek 29 listopada 2021
Dno dna, ostrzegam wszystkich. To jest jedna wielka ściema od trzech miesięcy czekam na dostawę, oczywiście zapłaciłem przy zamówieniu. Olewaj człowieka i dlatego byłem na policji dowiedziałem się że na tą firmę jest już kilkanaście zgłoszeń. Odradzam na wszystkie możliwe sposoby.

Rokicka 27 listopada 2021
Ta firma to porażka odradzam wszystkim kupowania czego kolwiek moja przesyłka idzie od sierpnia tego roku i nie może dotrzeć nawet nie mają odwagi maila odczytac a co powiedzieć o odpisaniu jednym słowem porażka porażka porażka

Marzena 23 listopada 2021
Zamówienia na ZABAWKOWO FUN złożone 5 listopada, przesyłka dotarła w dwóch paczkach 19 i 22 listopada, wiec w ciągu terminowych 15 dni roboczych. Nie miałam problemu z kontaktem ze sklepem, na każde moje mailowe zapytanie otrzymywałam odpowiedź. Jedna paczka klocków jest oryginalnie zapakowana, druga niestety w folii bez opakowania. Tak są to klocki podrobione, ale na ich stronie nie ma informacji, że to są oryginalne klocki LEGO, każdy to wie przed złożeniem zamówienia, jeśli czyta ze zrozumieniem 😉 Dla mnie cena do jakości OK, w końcu klocki są zakupione o ponad połowę taniej.

NATKA 19 listopada 2021
Nie otrzymałam paczki. Firma twierdzisz że ja odebrałam. NIE ZAMAWIAJCIE NA TEJ STEONIE NIC jeżeli nie chcecie stracić pieniędzy.

Beata 17 listopada 2021
Ta firma to jedna wielka pomyłka. Proszę omijać ich wielkim łukiem. Odebrałam paczkę po miesiącu, zapakowaną byle jak a na dokładkę Kurier zażądał ode mnie dodatkowej zapłaty pomimo,że firma zabawkowo pobrała ode mnie pełna opłatę .Napisałam do tej pseudo firmy oczywiście nikt się ze mną nie skontaktował. Ta firma to OSZUŚCI UWAŻAJCIE

Kasia 27 września 2021
Ta strona powinna zostać zablokowana żeby nikt więcej nie nadzial się na takich oszustów .zamówienie złożone w maju, mamy koniec września i czekamy już 15 dni na zwrot kasy. Zdecydowanie nie używają kalendarza gregoriańskiego bo ich wyliczenia dni realizacji są całkiem z D…

Marcin 27 września 2021
Oszuści, zgodnie z informacjami z innych opinii.

Marek 23 września 2021
Firma krzak – w zasadzie nie istnieje i nie warto nawet jej szukać. Niby zarejestrowana w Wielkiej Brytanii, ale nie mają adresu. Cały ich towar możesz kupić taniej na aliexpress zdecydowanie taniej, bo oni zamawiają tam ten towar z dostawą do klienta. Jeśli się u nich zamawia to trzeba czekać parę miesięcy na towar. Wysyłka w 24h ? To żart, dopiero po miesiącu zostało wysłane z Chin jako zbiorcza paczka do Belgii, po kilku dniach w Belgii rozpakowaniu kontener i zaczęto rozsyłać do inny państw, po paru tygodniach wreszcie dociera do Polski i przybywa, z opłatami celnymi do uiszczenia.

Oczywiście wartość wysyłki na paczce to połowa tego co zapłaciliśmy, czyli Zabawkowo nas skasowało na około 100% marży. Gratulacje, świetnie dymają klientów obiecując im wysyłkę następnego dnia.

MAMA 21 września 2021
Nie polecam… Prezent dla dziecka zamówiony w maju przyszedł w połowie września. Po wielu interwencjach mailowych. Dodatkowo przy odbiorze okazało się, że trzeb dokonać opłaty celnej o której wcześniej nie było mowy. ODRADZAM ZAKUPY W TYM SKLEPIE !!!

Anna 18 września 2021
Nie polecam sklepu. Oszuści towar przyszedł po 3 miesiącach. Zamawiałam Lego a przyszły podróby. Ostrzegam to oszuści. Nie kupujcie

kati79 16 września 2021
-4 miesiące oczekiwania -brak zwrotu pieniędzy-rekompensaty -towar przyszedł inny niż był zamawiany -na przesyłkę nałożone pobranie Oszuści-dramat!!!

Zawiedziona klientka 14 września 2021
Odradzam. Płacisz za kuriera ma być przesyłka do 15 dni. Zamówienie z 8 sierpnia doszło 13 września. Doszło ale pisałam maile i straszyłam że zgłoszę sprawę na policję. Przy ofercie nie ma ani słowa o opłacie cła które jak się okazuje trzeba jeszcze przy odbiorze opłacić mimo że zapłaciłeś za towar i kuriera. O opłacie cła trzeba dopiero doczytać w regulaminie w którymś tam podpunkcie a powinno być to albo doliczone do towary albo napisane przy każdej ofercie. Masakra. Nie polecam. Prezent nie dotarł na czas. Nie polecam robić zakupów.

Wkurzona Oszukana Klientka 14 września 2021
Oszustwo. Zamowienie z maja niestety nie zostało zrealizowane a jedyne odpowiedzi jakie dostaję. W 2-4 tygodniowych odstępach to „czekam na info” i tyle. Dałam się naciągnąć

Kinga 6 września 2021
Odradzam ,nie polecam . zamówienie z 30.05.2021 dotarło 6.09.2021 wg sklepu 39 dzień dostawy był 3.08.2021 a max miało być 45 dni wmawiali że 55 roboczych. po wezwaniach wysłali 23.08.2021 z tego co pokazywało śledzenie paczki a czy to prawda … przy zamówieniu koszty dostawy 0,00zł przy odbiorze 13,50zł . Oryginalnie zapakowane ooootak w torebkę foliową a wspomnę że to klocki czy kompletne się okaże na prezent to się nie nadaje zresztą czas minął radohy brak , zadowolenia brak, pozostał niesmak

Zieliński Marcin 5 września 2021
ODRADZAM – zamówiony prezent nie dotarł (zamówienie 18 sierpień 2021), brak jakiegokolwiek kontaktu!!!!

Hendrix11 3 września 2021
Stanowczo odradzam zakupy w sklepie ZABAWKOWO FUN. Dopiero po dwukrotnym wezwaniu do realizacji zamówienia, postawiłem ultimatum z wyznaczonym terminem realizacji lub zwrotu pieniędzy, powiadamiając jednocześnie, że nie spełnienie warunków będzie skutkowało zawiadomieniem organów ścigania o oszustwie. Pieniądze wróciły na konto w ciągu 2 dni. Teraz nie mogę dokonac zgłoszenia o oszustwie, jednak odradzam wszystkim zakupy w tym sklepie.

Artur 23 sierpnia 2021
NIE POLECAM ! ! ! ODRADZAM ! ! ! ! Zamówiłem towar 28.05.2021, do tej pory towar nir dotarł, dostałem 2 maile z terminem dostawy najpierw 10-45 dni, w tym terminie nic nie dtałem wiec po milu dostałme nową informacje że dostawa to jednak 10-55 dni, ale również po 55 dniach roboczych nie dostałem zamówieonego towaru. Bardzo niestosowne zachowanie sklepu biorąc pod uwagę że handlują zabawkami dla dzieci, które czekająna przesyłkę jak na zbawienie. NIE POLECAM ! ! ! ! ODRADZAM ! ! ! !

Joanna 10 sierpnia 2021
Zamówiłam towar na początku lipca, do tej pory sprzedawca wysłał mi linki na inną,do dzis przesyłka nie doszła,brak kontaktu ze strony sprzedającego od miesiaca pomimo kilkunastu już maili- bo tylko tą drogą można się kontaktować.

Iwona Jablonowska 7 sierpnia 2021
Zamówiłam klocki dla dziecka. Wierna kopia Lego. Produkt rzeczywiście dobrej jakości. Zamówiliśmy 16 lipca, po ok 2 tyg. otrzymaliśmy paczkę. Także w naszym przypadku pieniądze ( 150 zł) nie zostały stracone.

Krystyna 3 sierpnia 2021
zamówiłam zabawki sensoryczne na roczek niepełnosprawnego dziecka. Roczek odbył się 03.06.2021 a do dziś zabawek nie otrzymałam. Po 49 dniach zażądałam zwrotu pieniędzy i od tego czasu cisza z z opinii jakie czytam to obawiam się że kwota 270 zł poszła się…… Może tak skrzyknęlibyśmy się wszyscy poszkodowani i złożylibyśmy pozew zbiorowy bo takie kwoty 100 czy 200 zł to chyba Oni się nie obawiają że cos im zrobimy i nadal sobie działają i nadal oszukują ludzi. Oczywiście na Policje zgłoszę no ale….

Aneta 8 lipca 2021
Na przesyłkę czekamy od kwietnia …kontakt tragiczny odczuwam odbierając meile z tej firmy kogucik jak by pisał do mnie system kopiuj -wklej .Sprawa zostanie zgłoszona na policję ponieważ nie podaruje to miał być prezent dla dziecka !! Oczywiście jak zostali „postraszeni „zgłoszeniem na policję to nagle znalazł się numer nadania paczki i tłumaczenie że poczta polska jest zdziwiona tyloma przesyłkami jak śnieg zaskakuje kierowców co zime (taki oto przykład w meilu podają )

Oczywiście na te wszystkie komentarze co tu wszyscy wystawiają też mają wyjaśnienie że to osoby na złość wystawiają złe opinie i komentarze o nich że pieniądze zostały zwrócone a co lepsza przesyłki z gratisami otrzymywaliscie Państwo na czas .Prosiłam o zwrot pieniędzy ! Paczki jak nie ma tak nie ma dalej ! Pieniędzy również ! Firma porażka OSTRZEGAM

cezar 6 lipca 2021
oszuści naciągacze nie dostałem zwrotu pieniędzy po rezygnacji z zakupu zero kontaktu krętacze ,sprawa w sądzie się rozstrzygnie.

Adrian 28 czerwca 2021
Czekam już 51 dni roboczych na przesyłkę…

Ulriech 27 czerwca 2021
Firma działa na zasadach dropshippingu co znaczy że nie oni wysyłają klientowi towar, dla przykładu jeśli kupi się u nich grę to oni na adres zakupu zamawiają tą grę np z aliexpress dlatego dostawa tyle trwa, nie są to w żadnym wypadku oszuści, po prostu w taki sposób to działa.

Mimi 23 czerwca 2021
Zlodzieje i oszusci. Oszukuja w terminie realizacji, mamy czekac 45 dni roboczych na paczke… licze te dni robicze jak chca. Nie chca zwrócić pieniądzy. Kontakt tylko mailowy. Nie polecam.

Marlena 17 czerwca 2021
Moje zamówienie doszło po 3 miesiącach Zdecydowanie nie polecam

Maciej 26 maja 2021
Zgłaszajcie sprawy na policję to naciągacze.

Joanna 23 maja 2021
Ten sklep to jakieś nieporozumienie.Na przesyłkę czekałam jakieś 6 tygodni,a ubranka dla barbie,które dotarły to po prostu tandeta jakiej mało!!Wystrzegajcie się tego sklepu.Oszustwo,za jakim się wcześniej nigdy nie spotkałam!

M 21 maja 2021
Kradną pieniądze klientów. To oszuści. Nie zamawiajcie tam niczego

Agnieszka 19 maja 2021
Zabawki nieoryginalne , na zdjęciach oryginał . Na paczkę czekałam trzy miesiące prawie , przyszło pół zamówienia . Do tej pory ani reszty zamówienia ,ani pieniędzy !!!!

Magdalena 15 maja 2021
Kontakt w firma bardzo utrudniony. Na maile odpowiadają dopiero po dłuższym czasie a telefonu kontaktowego brak. Zamawialiśmy w marcu klocki więzienie alkatraz. Doszły dopiero w maju. okazało się że klocki są w worku foliowym, bez kartonu. Po otworzeniu wielkie zdziwienie, zamiast Łodzi i helikoptera jest samochód policyjny. A więzienie na instrukcji nie przypomina tego ze zdjecia na stronie. Odradzam i nie polecam tej strony.

Janusz babkiewicz 14 maja 2021
Banda oszustów. Zdecydowanie nie polecam.

szop 6 maja 2021
Przesyłka opłacona 11.03, brak towaru, odmowa zwrotu środków. Proszę zwrócić uwagę, że sprzedają podróbki, zamieszczając na stronie zdjęcia oryginalnych klocków! Jedno wielkie oszustwo! Sprawa dla UOKiK!

Gotylda 22 kwietnia 2021
Nie polecam!!! Firma, która szuka naiwnych ludzi ktorzy odpuszcza zwrot należnej gotówki ponieważ przeciąganie w czasie trwa w nieskończoność. W regulaminie mowa o 14 dniach na zwrot gotówki. Czekam od marca, dawno minęło 14 dni. W meilach głupoty, przekierowywanie do działu reklamacji. Ja się pytam, czy tam pracują ludzie którzy potrafią czytać ze zrozumieniem, najwidoczniej nie. Totalne oszustwo i brak profesjonalizmu.

mamcia 22 kwietnia 2021
Masakra.Nie podają nr telefonu by nie odpowiadać na reklamacje. Odpisując na maile piszą totalne bzdury.Na przesyłkę czekałam ponad 2 miesiące.Badziewne klocki a miały być prezentem. Zamawiają z Ali Expres wybierając najtańszą dostawę.Nigdy nie wejdę na ich stronę.

Aneta 19 kwietnia 2021
Jestem w trakcie oczekiwania na zamówione klocki. 26 marca z góry opłaciłam, w ubiegłym tygodniu chciałam odstąpić od umowy, ale odpisali że nie mogę, bo paczka niby wysłana mimo, że status paczki „w trakcie kompletowania”, od kilku dni nie mogę doprosić się o dane wysyłki i kiedy nastąpiła. Dzisiaj zażądałam podania numeru telefonu, jeżeli nie będzie kontaktu przekażę sprawę do rzecznika. Kasy pewnie już nie odzyskam, ale może jak nas będzie więcej, to wreszcie ktoś zrobi coś z tą bandą złodziei. Jak będą chętni do jakiejś zbiorowej akcji, to chętnie dołączę.

Karolina 14 kwietnia 2021
Masakra … Nie polecam. Czekam na lego już od 8 marca i zero zmiany statusu. Czekam na odpowiedź na email narazie cisza. Jest jakaś inna opcja żeby się z nimi skontaktować ? Widzę ,że jest tutaj ogrom osób ,które dały się nabrać …. Macie jakiej pomysły żeby odzyskać pieniądze ?

Przemek Majewski 6 kwietnia 2021
Mam ten sam problem. Pieniądze wzieli, zabawek nie mają, zamawiają za granicą i przepakowują. Od grudnia 2020 czekam od marca 2021 probuje wymóc zwrot środków! Oszustwa. Polecam zbiorowe zgłoszenie do UOKIK.

Anna 6 kwietnia 2021
Niestety bardzo sie zawiodłam. Towar otrzymałam po 2 miesiącach i okazało się że był to zupełnie inny model klocków niż zamawiany. Odeslalam je, nie dostałam zwrotu pieniędzy w ciągu regulaminowych 7 dni. Kontakt z firmą jest bardzo trudny. Odpisuja na maile po kilku dniach. A już ostatnio wogole przestali się kontaktować. Zdecydowanie nie polecam zakupów w tym sklepie. W tym tygodniu wybieram się na komisariat policji złożyć zeznania w sprawie oszustwa. To były klocki dla dziecka. Żałosne że sklep buduje swoją pozycję na łzach dzieci które tak czekają na zabawki ..

Dawid 31 marca 2021
Tragedia !!!! Nigdy więcej czekam na paczkę 50 dni i nie doszła banda oszustów !!!! Szkoda że nie przeczytałem wcześniej opinii na temat tego czegoś bo to nie powinno się nazywać sklepem.!!! OSZUŚCI !!!!

Justyna 18 marca 2021
Szczerze ODRADZAM ZAMAWIANIE CZEGOKOLWIEK W TYM SKLEPIE !!!!! Na zamówienie czekałam ponad 3 miesiące !!!! a jak w końcu otrzymałam zamówienie to okazało sie totalnym badziewiem, podróbą klocków których na dodatek nie dało się złożyć !!!!! MASKA NAJGORSZY SKLEP INTERNETOWY DLA DZIECI

Izabela 15 marca 2021
Tragedia ,zamówienie zostało złożone 28.12.20 roku ,opłacone.Do tej pory nie ma kontaktu ze sprzedającym ,nie odpisuje na e-maile. Proszę o zwrot pieniędzy ,niestety jest cisza.Nie polecam!!!!

Gshsgs 13 marca 2021
Tragedia! Zabawkowo. Fun uwaga! Oszuści i złodzieje. Dziecko kupiło zabawkę z własnych kieszonkowych. Nie dostaliśmy zabawki do dziś. Minął ponad miesiąc.

XSXS 24 lutego 2021
Oszustwo sklepy FUNLAND Zabawkowo oraz JOY www.joy-box.pl wysyłają inny towar brak kontaktu po dostawie, utrudniony zwrot towaru brak zwrotu pieniędzy !!!

Monika 23 lutego 2021
Oszuści proszę omijać ta firmę z daleka

Krzysztof 18 lutego 2021
Zakup w tym pseudo sklepie to jakaś porażka, jest to jedno wielkie oszustwo bo oni są tylko pośrednikami pomiędzy klientem a sprzedającym. Na zamówienie czekałem ponad 2 miesiące po kilku wysłanych e-mailach przesyłka została dopiero wysłana. Po otrzymaniu przesyłki zamówienie okazało się niestety jednym wielki badziewiem a do tego niekompletnym. Omijać szerokim łukiem.

PATRA 12 lutego 2021
Hej, proszę Was o pomoc w uzyskaniu nr. telefonu do nich!!!! :/ urodziny dziecka za 2 dni a tu dalej nie ma prezentu ……. żałośni !

Ewelina 5 lutego 2021
Oszuści!!! Na klocki czekałam dwa miesiące i przyszedł całkiem inny przedmiot 🙁 pisze do nich stos @ i nadal nie chcą zwrócić pieniędzy!!! Nie odpisują na @, ignorują klientów. Zwykłe złodziejstwo

2020

AGATA 29 grudnia 2020
W statusie zamówienia ciągle wpis ;w trakcie kompletowania; od 3 tygodni,oczywiście pisałam i dostałam odp iż zamówienie wysłano.Niestety nie mozna śledzić przesylki,bo nie została wysłana.Poczekam jeszcze chwilkę i zgłaszam również do Rzecznika,który zresztą już widział opinie o tym sklepie.Prosze się nie dac nabrać na wpis „wysyłka 24h”

2017

Marcin 12 grudnia 2017
Zdecydowanie odradzam. To oszuści. Od kilku miesięcy ubiegam się o zwrot pieniędzy, okłamują przez telefon. Nigdy ale to nigdy nie spotkałem się z taką bezczelnością w sklepie internetowym. Sprawę właśnie oddaje do Rzecznika Konsumenta a jak to ich nie zmotywuje do oddania pieniędzy wytoczę i proces. Nie odpuszczę bo oszustów trzeba ścigać! Zachęcam do zerknięcia także na ich opinie na Allegro gdzie ludzie opisują swoje przygody. Zabrali towar (tornister) na reklamację, nie odesłali tornistra, nie oddali pieniędzy, kłamią przez telefon że przeleją, na maile nie odpisują.

2016

Sonia 13 grudnia 2016
Nie polecam. Zamówienie przez 2 tygodnie nie realizowane, a w @ że przygotowane do wysyłki. Nie ma zabawek, nie ma pieniędzy nie ma żadnego kontaktu !!!! Wystawiają zabawki, których nie mają !!!

atram 22 sierpnia 2016
Zabawki w przystępnych cenach, ale sklep niesłowny – zamówienie późno wysłane, tak jakby ktoś o nim w ogóle zapomniał. Nie dostałam też żadnego gratisu, mimo że zamówiłam za ponad 100 zł.

2015

Rafal 3 września 2015
NIE POLECAM. We wtorek zakupiłem i zapłaciłem za lego a w czwartek łaskawie poinformowano mnie ,że zestaw jest niedostępny (pomimo ,że wysłano mi maila ,że przesyłka została zrealizowana). PARANOJA

2014

wkurzona 27 stycznia 2014
Ostrzegam przed dokonaniem zakupu w tym sklepie!!!! Na początku grudnia kupiłam matę do tańczenia która nie działała, nie było instrukcji obsługi, ponad dwa tygodnie czekałam na odpowiedz w tej sprawie, następnie wodzono mnie za nos, że czkają za odpowiedzią producenta, dzień przed wigilią po telefonie do sklepu dowiedziałam się ze mata musi być uszkodzona, zostałam na lodzie, bo to prezent dla dziecka, dziś jest 27 styczeń a ja cały czas walczę o swoje pieniądze, dostałam dwa dni wcześniej zwrot kosztów tylko za matę, a koszty przesyłki?

Próbują mi teraz wmówić że to ja odstąpiłam od umowy zakupu, nie wiem jakim cudem, ja po prostu reklamowałam uszkodzony towar. Żenada, nie traktują ludzi poważnie, po telefonie zawsze dostaje informację ze akurat ta osoba nie zajmuje się tymi sprawami, po prośbie o przełączenie do osoby kompetentnej która zajmuje się moim problemem otrzymuje informację że to mi nic nie da, ze ta pani przekaże komu trzeba i w końcu się ktoś tym zainteresuje !!!

2013

sylwia 4 czerwca 2013
Sklep po złożeniu zamówienia w momencie przejścia do płatności on-line doliczył ponad 5pln. Nigdzie wcześniej nie było informacji, że ten sposób płatności jest związany z dodatkową opłatą. Zabawkę otrzymałam w innym kolorze niż zamówiony, co w przypadku śmieciarki do sortowania odpadów ( kolory kontenerów) ma bardzo istotne znaczenie dla dziecka. Po transakcji zero kontaktu, sklep nie odpisuje na maile, nie odbiera telefonu. Jestem wściekła! Nie polecam!

Be_mka 31 stycznia 2013
W grudniu zwróciłam towar i do dzisiaj nie mogę odzyskać kasy. Telefon milczy a na e-maile nie odpowiadają. Zero kontaktu. Nie polecam!!!

2012

monika 17 października 2012
NIE POLECAM. ZAMÓWIŁAM ZABAWKI DLA DZIECKA ZROBIŁAM PRZELEW I NA TYM KONIEC.OBIECALI NAWET ZABAWKI GRATIS DO ZAMÓWIENIA. OKAZAŁO SIĘ ŻE TOWARU W MAGAZYNIE NIE MA.PÓZNIEJ PROSIŁAM O ZWROT PIENIĘDZY I KONTAKT SIĘ URWAŁ.IGNORUJĄ MAILE I TELEFONY.STRACIŁAM PIENIĄDZE I ZOSTAŁAM BEZ PREZENTU DLA DZIECKA NA URODZINY.

Yoko 15 marca 2012
Nie polecam. Zamówiłam produkt i dostałam e-mail z informacją, że kurier pojawi się w przeciągu 1-2 dni. Czekałam tydzień i się nie doczekałam, więc postanowiłam zrezygnować i wtedy szanowna pani powiedziała, że paczka czeka gotowa do wysłania (?) i że jak chce to może ją wysłać to przyjdzie w przyszłym tygodniu. Nie rozumiem po co mówić, że jedzie do mnie paczka skoro dalej zalega w magazynie. Dobrze, że nie był to prezent.Nie polecam.

Ewcia 15 lutego 2012
Beznadzieja. 15 dni czekania na towar i nic. Telefony milczą. Tydzień temu kiedy udało mi się dodzwonić Panienka stwierdziła ze towaru nie maja u siebie tylko gdzieś na magazynie a wysyłka musi potrwać – w sklepie zaś widniało ,że towar posiadają.To miał być prezent na urodziny – tydzień temu.

2011

KINGA123 30 grudnia 2011
Masakra na takiego sprzedajacego jescze nigdy nie wtrafilam. Telefonu nikt nir odbiera na meile nie odpisuja. Zamowilam towar na alledro 9 grudnia za 120 zl i do tej pory nie dostalam nie wiem co mam robic:( LUDZIE ODRADZAM TEN SKLEP!!

doremido 19 grudnia 2011
Szczerze odradzam! Brak jakiegokolwiek kontaktu – nikt nie odbiera telefonów, nie odpisuje na maile.

Justyna 16 grudnia 2011
Przesyłka przyjęta do realizacji dotarła po 11 dniach. Telefonu nikt nie odbiera. Zabawka gratis była tylko na fakturze.

Carmen 14 grudnia 2011
Beznadziejna obsługa (brak odpowiedzi na maile, potwierdzam również że nikt nie odbiera telefonu przez cały dzień !)Mój przelew zagubiono. zanim udało mi się skontaktować ze sklepem minął tydzień. Brak przeprosin, brak poczucia odpowiedzialności. Najgorszy sklep z jakim się zetknęłam. Odradzam

Robert 9 grudnia 2011
Ostrzegam przed zakupami w tym sklepie. Wiąże się to z samymi problemami. Brak kontaktu, zabawka popsuta, bo była źle zapakowana ( w kopertę bąbelkową-poprostu śmieszne, jak zobaczyłam przesyłkę). Brak profesjonalizmu. Szczerze Odradzam!!

Lechu 6 grudnia 2011
Bardziej nieprofesjonalnego sklepu jeszcze nie spotkałem! Po zamówieniu dostępnego towaru po tygodniu wysyłka nadal nie została zrealizowana, brak także jakiejkolwiek informacji ze sklepu, a telefonów nikt nie odbiera przez cały dzień!!! (wykonałem kilkadziesiąt połączeń i bez odzewu). ZDECYDOWANIE ODRADZAM – OMIJAJCIE TEN SKLEP Z DALEKA!!!

2010

zawiedziny klient 20 grudnia 2010
Wydawał mi się sklepem godnym zaufania ale sie pomyliłam. Po 7 dniach od złożenia zamówienia powiadomili mnie że nie zostanie zrealizowane.

MARTA 10 listopada 2010
PACZKA PRZYSZŁA NA CZAS LECZ BYŁA BRZYDKO ZAPAKOWANA A ZABAWKA KTÓRA MIAŁA BYĆ GRATIS BYŁA ŻENUJĄCA -MINIATUROWE PUZZLE


110 komentarzy “Zabawkowo Fun opinie”

 1. Oszuści oszuści oszuści …..
  Może im kiedyś stanie w gardle to co wydębią od innych ….. i oby się udławili zasrańcy….. :/

 2. Niestety i ja dałam się nabrać na oszustwo tego Pana. Chciałam fajny prezent dla syna na Ur. Wysyłka oczywiście w 24 godz ale dopiero w mailu po zakupie jest napisane ,że dostawa do 55 dniu. Pan nie odpisuje na maile ani do 24/48 godz. Na kilka maili odpisał raz, na pytanie czy zapalcie cło nic nie odp. Brak mi słów . Człowiek jest głupi niestety. Szczerze zakupy na Temu czy Ali mogę polecić lepiej niż oszustwo tego Pana. Po co mi prezent 1.5 miesiąca po Ur syna. Paczka przyszła , ale mnie nie było, oczywiście muszę zapłacić cło ,bo na awizo jest opłata napisana. Chcę zwrócić towar, ale nawet nie mam formularza. Już napisałam maila do Pana O kto mi odda za cło i kto zapłaci na zwrot towaru.

 3. zakupilam żyrafkę -poduszkę 8 grudnia dla mojej wnuczki pod choinkę, niestety do dziś jej nie otrzymałam i wmawiają mi że już drugi raz mi ją wysłali.
  oczywiście za zabawkę zapłaciłam w chwili zakupu.
  Ostrzegam na przyszłość ludzi trzeba patrzeć na opinię sklepu ja niestety tego nie zrobiłam.

  sklep OSZUSTWO

 4. JEDNA WIELKA MASAKRA. NA PRAWDĘ DZIWIĘ SIĘ ŻE MOZNA PRZEZ TYLE CZASU OSZUKIWAĆ LUDZI….. I MIEĆ WYJEB…. NA PRAWO. A KOLEŚ ŚMIEJE SIĘ INNYM W TWARZ PROSTO…….

 5. Firma porażka. Zamówiłam klocki LEGO friends , przyszly w worku foliowym. A to miał być prezent. Kontakt bardzo utrudniony. Czas oczekiwania na zamówienie, mega długie. Nie polecam tej firmy.

 6. Witam również zostałam oszukana przez zabawkowo fun. Na stronie wysyłka 24h, zestaw przyszedł po miesiącu. Kiedy trafiłam na opinie spodziewałam się że nie otrzymam przesyłki. Zestaw w woreczkach, chińska podróba znanych klocków. Pomimo wcześniejszego opłacenia towaru, przy odbiorze niespodzianka dopłatą 40 zl. Klocki miały być prezentem, dotarły po świętach. Musiałam kupić inny prezent. Uwaga, polecam czytać opinie

 7. Właśnie odebrałam zabawkę i jest mi wstyd, że tak dałam się nabrać. Zamawiałam samochodzik, konkretny model skuszona informacją że wysyłka w 24h. Po opłaceniu okazało się że czas realizacji do 55 dni. Dostarczono w ok 14 dni ale to chińskie badziewie a nie zamówiony model, więc tak naprawdę od razu do śmieci. Musiałam dopłacić cło 4 zł i opłatę pocztową za pobranie cła w kwocie 8,50 zł, razem 12,50 zł. Czuję się nabita w butelkę. Zwykle sprawdzam opinie o sklepach internetowych, a tu w ferworze zakupów rozum mnie opuścił.

 8. To nie jest sklep. Proszę przeczytać regulamin przed zakupem. Firma pozycjonuje się jako pośrednik, sprzedaje podrobiony badziew z Chin. W regulaminie wyraźnie piszą, że wszystkie dodatkowe koszty poza wskazanymi w transakcji ponosi kupujący, który jest też importerem w rozumieniu prawa. Niestety też dałem się nabrać. Cenna lekcja, nie będę kupował ze sklepów internetowych ew. czytał regulamin przed zakupem.

 9. Zabawkowo fun, oszuści. Dopiero teraz trafiłem na to forum. Widzę że nic sie nie zmieniło i oszuści działają pod tą domeną juz drugi rok. Dlaczego konsumenci nie mają żadnej ochrony? Dlaczego policja nie sciga złodziei? Dlaczego UOKiK nie nałoży kary? Dlaczego firmy obsługujące płatności nadal realizują lewe transakcje? Zabawki zamówione miesiąc temu nie przyszly. Maile pozostają bez odpowiedzi. Pieniądze przepadły.

 10. Potwierdzam oszustwo na wielką skalę – już nie wspominam o blisko dwumiesięcznym oczekiwaniu na paczkę i konieczności kupna innego prezentu- na poczcie kolejne zdziwienie – KONIECZNOŚĆ ZAPŁATY CŁA – OK 30 ZŁ. Oczywiście ani o tak długim czasie dostarczania ani dodatkowych opłatach mowy nigdzie nie ma.
  Po rozpakowaniu okazało się, że towar jest niezgodny z ofertą – miała być lalka Barbie z szafą, ubrankami i innymi elementami (w ofercie opis: LALKA BARBIE SZAFA I DODATKI 72 SZTUK a przyszła…. tylko ta PUSTA ZRESZTĄ SZAFA!! PLASTIKOWY BADZIEWNY WYRÓB. NA MOJE WIADOMOŚCI O ODSTĄPIENIU OD UMOWY I WSKAZANIE ADRESU DO ODESŁANIA TOWARU NIEZGODNEGO Z UMOWĄ ORAZ ZWROT PIENIĘDZY OCZYWIŚCIE NIE MA ODZEWU. BARDZO CHĘTNIE PRZYSTĄPIĘ DO POZWU ZBIOROWEGO. 150 zł (bez opłat) wolę przeznaczyć na schronisko dla bezdomnych zwierząt niż tym oszustom. Również zawiadamiam Policję.

 11. Mądry polak po szkodzie, zamówiłam dla syna bluzę gdyż widniała informacja że towar wysyłany jest w ciągu 24h ale nigdzie nie było info że tak długo idzie paczka. Gdy po zamówieniu od razu chciałam zrezygnować oczywiście mnie olali i niby wysłali zamówienie które dotrze już nie a jeśli już to niewiadomo kiedy. Szkoda z nimi pisac, żałuję że nie przeczytałam wcześniej opinii na ich temat. Przestrzegam , szkoda że uchodzi im wszystko na sucho

 12. Oczywiście cała JAA! czytam opinie po fakcie. Gdy przeczytałam Państwa komentarze jestem w szoku, że tak można w perfidny sposób oszukiwać ludzi. Czekam na bluzę dla wnusia z Psim Patrolem już miesiąc. A miało być tak pięknie. Wnusiu na święta przyjedzie a bluzy w dalszym ciągu nie będzie. Gdy napisałam upomnienie – otrzymałam odpowiedź 55 dni. A co jak nie opłacę cła? No i ta Polska strona

 13. Witam, zakup 19.11.2023 , nadal w realizacji, podobno pakowany w 48h, dostałem nawet numer przesyłki do śledzenie jak dotrze do Polski, hmmm, nadal nie dotarła, pomyliłem stronę z stroną, na której zawsze robię zakupy dla dzieci, ale karma wraca, wróci również do brytolpolskiego pseudobiznesmena 😉

 14. Żałuję, że zrobiłam research dopiero po fakcie. Po złożeniu zamówienia okazało się, że czas oczekiwania wyniesie miesiąc. Od ponad miesiąca czekam na zwrot pełnej kwoty anulowanego zamówienia. Zakładam już, że to po prostu nie nastąpi. Omijajcie z daleka.

 15. Pomijając czas dostawy kurierskiej dłuższy niż wskazane 5-25 dni (zamówienie złożone 6 września, przyszło 6 listopada), to na dwumiesięczne prośby o fakturę usłyszałam, że piszę bzdury, które ciężko czytać i żebym wzięła się w garść i przestała smęcić o fakturę, bo szkoda mojego czasu i ich 🙂

 16. Totalni oszuści. Potrafią pisać dziwne maile na pytania o realizację zamówienia. Ja czekam już trzy miesiące. Poprosiłem o zwrot wpłaconej kwoty i zero odpowiedzi od firmy.

 17. No tak, nie sprawdziłam opinii i również nabrałam się na zakup. Owszem dotarł po ponad miesiącu, konsultanci cierpliwie odpisywali na moje wiadomości. Najlepsze było jednak na końcu. Oprócz tego, że zapłaciłam za przesyłkę przy kupnie, musiałam uiścić opłatę 9,50 zł przy odbiorze, o czym nigdzie nie było mowy. Nie chcecie się zawieść? Kupcie bezpośrednio w Aliexpress lub Temu, będzie przejrzyściej i będziecie wiedzieć, za co płacicie.

 18. Czy nie można z tym procederem skończyć ? Dziwi bezczynność policji. Tyle negatywnych opinii ! Też dałem się nabrać. Czekanie jest dla tych oszustów wygodne. Mają zajęcie w odpisywaniu naiwnym. Ale oszustwa dzieci to największa zbrodnia. Dla tych chamów nie ma już żadnych granic. Wnuczka ciągle zadaje pytanie…. Kiedy te klocki prześlą ? A ja powtarzam tą naiwną odpowiedż…. poczekamy, może przyjdą. Tego s……ów trzeba dorwać i sporządzić zbiorowy pozew.

 19. Zamówiłam w sklepie internetowym zabawkowo.fun.pl towar 3 zestawy klocków typu dom modułowy .Za towar zapłaciłam 989 zł przelewem 7 lipca 2023 roku .Paczki nadal nie ma.Na zapytania mailowe gdzie jest towar lub o zwrot pieniędzy odpisują zdawkowo iż towar jest w drodze. Zostałam nabita w butelkę. Czyste wariactwo. Oczywiście na stronie internetowej firmy napisane było iż wysyłka 24 h .

 20. Skam totalny Skam wydałam 100zł, na tygryska dużego i już tak długo czekam nie polecam! Scamerzy halo gdzie policja Zgłosić to

 21. I nie ma na to bata? Z tego co widzę i czytam też dałem się nabrać. Ale oszukiwać dzieci?! To największe k….two.A gdzie policja,us,UOKiK?

 22. Ten sklep to jedna wielka klapa. Zamówiłam dwa smoki ( klocki lego ). Jeden przyszedł po 50 dniach i należało jeszcze opłacić cło. Klocki zapakowane były w woreczki bez pudełka. Po interwencji i pisaniu kilka maili po miesiącu dostarczyli drugi i znów cło. Lego jest podrobione. Kiedy chciałam adres żeby dokonać zwrotu, niestety nie doczekałam się. Ostrzegam innych kupujących. Nie dajcie się nabrać na niską cenę zabawek. Ten sklep to jedna wielka ściema i oszuści.

 23. Nie polecam. Walka z nimi przez 6 miesięcy. Na sam koniec zwrócili całe koszta ale klocki miały być prezentem świątecznym dla syna. Nikt nie odpisuje tygodniami. Dzięki mojemu wytrwaniu w ciągłym pisaniu odzyskałam całe pieniądze. Zwrot był z powodu braku klocków. Nie wiem jak ta firma dalej istnieje. Omijać szerokim łukiem.
  Jeśli chodzi o opłatę celną mi zwrócili koszta . Napisałam do nich odrazu po odbiorze paczki i oddali. Więc trzeba pisać do nich.

 24. Niestety jestem kolejną osobą poszkodowaną. Zamówienie- 12 stycznia 2023, a do tej pory brak paczki. Na maile odpowiadali, ale ciągle zbywali mnie, że paczka w drodze. Zmyliła mnie ładna strona i z pozoru polska. Potem dopiero zauważyłam, ze sprowadzają rzeczy z Chin i trwa to wg nich do 55 dni. Zamawiam dużo na Aliexpress, więc się nie zmartwiłam. Po 3 miesiącach mnie nerw złapał. Po 5 napisałam do Rzecznika Praw Konsumenta, ale nie wiele mi pomógł. Postraszenie policja spowodowało, ze kazali mi napisać do działu reklamacji. Napisałam- po 10 dnaich zwrócili pieniądze… 90 zł- koszt zabawki 99,99+ koszt wysyłki- 108,98 zł- jak wyliczyli 90 zł- nie wiem. Pisze do nich dalej, ale jak widzę po historiach powinnam się cieszyć, że tyle dostałam.

 25. Strasznie żałuję , że nie przeczytałam wcześniej komentarzy. Zmyliła mnie również zapłata przez przelewy24.pl. Wydawało mi się że to uczciwa firma. Czekam dalej na przesyłkę – klocki lego. Urodziny wnuka dawno minęły. Jednego nie rozumiem – braku reakcji odpowiednich służb, tyle osób oszukanych wszędzie zgłasza ten problem. Żenada.

 26. Towar zapakowany w foliowe worki, brak oryginalnego opakowania. Fakt na stronie informacja że długi czas oczekiwania, ale brak informacji, że aby otrzymać przesyłkę należy uiścić opłatę celną, co w mojej ocenie jest zwykłym oszustwem.
  nie polecam !!!!!!

 27. Stanowczo nie polecam!!!!!!!!
  Przesyłka wykupiona Express a czas oczekiwania 2 miesiące.
  Chiński towar …

 28. Oszustwo! Gdybym najpierw przeczytała komentarze…
  Zamówiłam dla syna klocki , na stronie informacja , że jest duża dostępność oraz wysyłka w 24 . Niestety paczka idzie z Chin i dostałam informację, że dostanę przesyłkę za około 50 dni. Szok, że tacy pseuda sprzedawcy są bezkarni…

 29. Tak samo działa WESOŁA BLUZA.PL zamówienia, później cisza.Na maile nie odpisują, przy odbiorze do dopłaty jeszcze ponad 20 zł cła.A jakość ? fatalna.Jak szmata za prawie 100zł. Taki sam oszust jak z zabawkowo.fun

 30. Bardzo żałuję,że dopiero teraz przeczytałam powyższe komentarze! Potwierdzam że wszystkie są zgodne z prawdą .Przestrzegam wszystkich,którzy chcą dokonać zakupów w tym sklepie,aby unikali oszustów,których ofiarą jestem ja ,ale przede wszystkim mój Wnuczek

 31. Forumowicze też niestety zakupiłem prezent dla dziecka nie sprawdzając, był to długo oczekiwany zestaw klocków lego niedostępny w innych sklepach. Czekam na przesyłkę już 49 dni. Czytając wasze opisy nie wiem czy w takim razie odbierać w ogóle przesyłkę jeśli będzie. Powiedzcie , do wszystkich , przesyłka zawsze przychodziła z opłatą celną? Pieniądze pewnie stracone…
  Odpowiedź moderatora:
  Jeżeli w ogóle przesyłka dojdzie, to sam się Pan przekona czy jest opłata celna. Ale w przypadku tego podmiotu, który ma wiele sklepów i wszystkie zarejestrowane na rynku Wielkiej Brytanii, z opinii klientów wiadomo że produkty charakteryzują się skrajnie niską jakością, są podróbkami i sprowadzane wyłącznie z Chińskiej Republiki Ludowej, co musi generować opłatę celną ! Trzeba też podkreślić że nie ma obowiązku przyjmowania paczki ! …jeżeli oszust nie poinformował o dodatkowych kosztach takich jak np. opłata celna.

 32. Przestrzegam przed kupowaniem w tym sklepie. Towar nie zgodny z opisem, zapakowany w jakieś worki foliowe, które były dziurawe, więc do końca nie było wiadomo czy klocki, które zostały zamówione są kompletne. Dodatkowo po złożeniu reklamacji w lutym 2023 po odbijaniu sobie maili odnośnie zwrotu (obniżenia ceny towaru) zwrot i to nie taki jak był żądany nastąpił w czerwcu.

 33. NACIĄGACZE. Firma bazuje na tym, że informacje podane są nierzetelnie, rozproszone po całej stronie sklepu. Potem dowiadujecie się, że towar idzie z Chin, jest w drodze przez 2-3 miesiące i musicie zapłacić za niego cło i opłatę pocztową.
  Realizacja zamówienia trwała 83 dni. Na stronie firmy informacja, że realizacja zamówienia rozpoczyna się 2 dni po zaksięgowaniu płatności, w moim przypadku – po miesiącu informacja, że zamówienie trafiło do realizacji! Pisałam do firmy maile, a z odpowiedzi wynika że KUPUJĄCY SAM JEST SOBIE WINIEN, A FIRMA NIE MA SOBIE NIC DO ZARZUCENIA. Przy odbiorze paczki musiałam dopłacić poczcie polskiej 20 zł cła i opłaty pocztowej, której firma nie chce mi zwrócić. Towar zgodny z zamówieniem.
  Mnie zmylił również fakt, że do strony podpięte są Przelewy24, które dotąd miałam za rzetelną firmę. Przelewy24 nie poczuwają się do żadnej odpowiedzialności. Ani bank, ani Przelewy 24 nie zwrócą Wam pieniędzy, jeśli nie zechce tego zrobić Zabawkowo Fun. Jeśli nie macie nic przeciwko kupowaniu kota w worku z trzymiesięcznym wyprzedzeniem i ukrytymi opłatami dodatkowymi – kupujcie gdzie indziej.

 34. Zamówiłam klocki.Po otrzymaniu maila,że czas dostawy to 55dni anulowałam zakup. Dostałam maila aby podać dane do zwrotu, odpisałam i cisza. Zero reakcji na maile – prawie 160zł poszło w las. Uważajcie na tych oszustów. Trzeba napisać opinie gdzie się da i zgłaszać na policje. Im więcej ludzi się zbierze tym lepiej.

 35. Zamówienie złożone w marcu – brak dostawy już ponad 2 miesiące. NIE POLECAM.

 36. Dałam się oszukać, oczywiście nic nie wskazywało, że to oszuści…
  Zamówiłam klocki za 139 zł, dnia 10.03.2023, do tej pory już ponad 2 mies brak towaru ! Poza tym gdyby potrzeba zapłacić CŁO to po prostu nie będę odbierała.
  W razie chęci pozwu zbiorowego – proszę o maila – dostarczę dowody zakupu.

 37. całkowicie się zgadzam z opiniami jakie opublikowali oszukani ludzie, i mam jedno pytanie skoro odpowiednie służby wiedzą i nic nie robią to tak jak w przypadku zboża z Ukrainy za tym procederem stoją kolesie rządzących a to jest fajna reklama przedwyborcza.

 38. Żałuję, że nie przeczytałam opinii wcześniej 😞 wyłudzili od nas kasę za ekspresową dostawę, a w rezultacie paczka nigdy nie przyszła…Syn zbierał na to lego i smutny czeka do dziś. Mam nadzieję, że za te wszystkie oszustwa bekną solidnie i oby nikt więcej się na ta dziadowską firmie nie nabrał.

 39. Standardowo, brak -numeru śledzenia przesyłki, przesyłka szła 2 miesiące bezpośrednio z chin na moje dane (to chyba złamanie RODO?), przy odbiorze dopłata 13,5zł za podatek, którego nie płacą przy zakupie w chinach.

 40. Nigdy więcej nie kupię w tym sklepie! Zamówiłam klocki które miały być oryginalne w pudełku z instrukcją. Przyszła jakaś podruba bez pudełka w woreczku. Gdy napisałam maila dostawałam grzeczne odpowiedzi i zapewnienia z przeprosinami że pieniądze zostaną oddane na konto. Minęły 2 miesiące i cisza. Nie polecam !

 41. Właśnie dotarło do mnie, że również zostałam oszukana jak wszyscy Państwo. Na stronie zamówienia widnieje info, że wysyłka w 1-2 dni robocze. Jako że opłaciłam zamówienie tydzień temu, a w statusie zamówienia widnieje nadal, że zamówienie jest kompletowane pomimo zamówienia tylko 1 produktu, a mi już bardzo się spieszy, bo dziecko czeka na prezent, napisałam z prośbą o szybką wysyłkę. W odpowiedzi przeczytałam, że mają czas na realizację w ciągu 55 dni roboczych ! Poprosiłam o natychmiastową anulację zamówienia, ale po komentarzach już widzę, że pieniędzy nie odzyskam a i zabawek muszę pilnie szukać od nowa:(((

 42. Proponuję pozew zbiorowy. Co wy na to Zgrajmy się działajmy. Nasze Państwo ma nas w dupie ale może siła w sądach pomoże 🙂

 43. Uwaga na ten sklep. Nie polecam !!! Klocki LEGO zamówione 04.12.2022 dostawa 01.03.2023 !!! Przy Towarze informacja wysyłka w przeciągu 24h , później info w email, który potwierdzał złożone i opłacone zamówienie : Przesyłka Pocztowa – 15-55 dni roboczych, Przesyłka Kurierska- 5-25 dni roboczych. Dostawa miała być bezpłatna, a każdy z zestawów przyszedł w oddzielnej paczce i do każdego doliczona została dodatkowa opłata celna :((( Przy jakim kolwiek kontakcie odpowiedzi z automatu : Państwa paczka jest bezpieczna w drodzę – dojdzie w terminie opisanym na sklepie oraz regulaminie. Pozdrawiamy i prosimy o cierpliwość.
  Nie polecam , omijać szerokim łukiem.

 44. Witam,
  ja też nacięłam się na ten sklep w ferworze świątecznych zakupów. Paczka przyszła oczywiście po świętach i z inną zawartością. Oczywiście z dodatkową opłatą celną. Od miesiąca czekam na odpowiedź na reklamację i przestaję już liczyć, że ją dostanę. Też chętnie przyłącze się do pozwu zborowego.

 45. OSZUŚCI pisane wielkimi literami. Na początku listopada zamawiałam klocki lego z myślą, że wnuczka dostanie prezent pod choinkę. Towar łaskawie raczył dotrzeć 24 lutego (po czterech miesiącach). Mało tego klocki podrabiane, w byle jakim foliowym worku, a przy okazji za doręczenie paczki dodatkowa opłata – 24zł.
  Omijać tą firmę wielkim łukiem

 46. Witam. Jutro ide zglosisz goscia na policje jak i naglosnic go do telewizji. Wreszcie wezma mu sie za dupe. Ciagle dostaje te same wiadomosci czekam juz 2 mies na przesylke!! Zle trafiles cwelu

 47. Na głównej stronie „Zabawkowo-fun” umieszczono logo firmy – jelenia. I takim jeleniem z rogami jestem także i ja. Moja wnuczka jest fanką Lego-ninjago. W swojej kolekcji ma już 14 różnych smoków. W święta Bożego Narodzenia odwiedziła mnie. Na stronach internetowych pokazywała smoki, które już ma. Na nasze nieszczęście trafiłyśmy na stronę „Zabawkowo-fun”. Gdy wnuczka zobaczyła smoka z Ninjago ucieszyła się, że będzie miała kolejnego w swojej kolekcji. Oczywiście zamówiłam „Klocki duży zestaw ninjago Ultradragon smok”. Przeczytawszy „wysyłka w 24 godziny” ucieszyłam się, że w Sylwestra wnuczka dostanie kolejnego upragnionego smoka. Smok nie przychodził. Gdy weszłam na stronę sklepu przeczytałam że na przesyłkę czeka się do 55 dni, oraz że to są „klocki” a więc nie oryginalne Lego. Wreszcie po 45 dniach paczka dotarła. Na poczcie kazano mi jeszcze zapłacić 20 zł. Byłam zaskoczona wielkością paczki. Po przyjściu do domu otworzyłam paczkę i oczom nie mogłam uwierzyć. Malutkie klocuszki w ilości około 300 szt. (a miało być 1000) zapakowane były w kilka woreczków foliowych i owinięte folią bąbelkową. Przysłano jakiegoś innego małego smoka, a nie zamówionego przeze mnie. Jeszcze tego samego dnia napisałam e-maila z informacją o niewłaściwej zawartości paczki. Na drugi dzień otrzymałam odpowiedź, żeby złożyć reklamację na stronie reklamacjeecomm@gmail.com. W dn. 10 lutego wysłałam e-maila na tę stronę. Wg „sklepu” odpowiedź powinnam otrzymać w 24 godziny. Minęły 4 dni i głucha cisza. ZOSTAŁAM OSZUKANA JAK WIELE INNYCH OSÓB.

 48. Zakupiłam klocki LEGO friends 07.02.2023. Na statusie do tej pory pakowanie przesyłki, a towar miał być wysłany w ciągu 24 h. Na email nikt nie odpowiada.

 49. Na stronie było info ze dwa dni i przesyłka będzie u mnie. Od 13 grudnia 2022 jestem zbywana. OSZUŚCI.
  Chętnie przyłącze się do pozwu.

 50. Odpisali mi dzisiaj że zwrotu nie dostanę bo paczka jest w drodze. Czekam już 75 dni na przesyłkę. Żenada

 51. Bardzo nie polecam! oszustwo, od września nie otrzymałam zamówienia. Nie chcą zwrócić kosztów. ciągle podają jakieś inne numery przesyłki, niby wysyłka idzie, ale tracking nie działa. Czyste oszustwo. Dobrze, ze w przyszłości nauczka – by każdy taki sklep sprawdzić trzy razy.

 52. Witam. Zabawkowo.fun to OSZUŚCI !!!! Zamówiłam klocki z Minecrafta za 159 złotych na tej stronie w GRUDNIU, i do dzisiejszego dnia nie ma ani klocków, ani pieniędzy. Zero odpowiedzi z ich strony na moje wiadomości 😡😡😡

 53. niestety też dałem się zrobić ;-( zamówione lego w listopadzie do dzisiaj nie ma. Żadnego kontaktu , masakra

 54. Widzę, że właściciel sklepu czyta tu opinie. Mam pytanie retoryczne do niego: dlaczego zwlekacie ze zwrotem pieniędzy za anulowane zamówienie ? Mieliście 14 dni na zwrot- czas już minął. Pieniędzy na koncie brak.

 55. Witam, też się niestety dałam oszukać. Zamówienie złożone pod koniec października, a dostałam dopiero dzisiaj. Podróba klocków lego zapakowanych w woreczek, no i oczywiście dopłata 17,50 do przesyłki. Tragedia

 56. Klocki dotarły po 45 dniach, opłaciłam kuriera, a dotarły Pocztą Polską i z dodatkową opłatą. W dodatku oczywiście nie LEGO, tylko jakaś podróbka bez kartonika. Oszustwo.

 57. Witam.Gorąco nie polecam tego sklepu, nabijają ludzi w butelkę. Podróba klocków lego, jest zapakowana w woreczek i kopertę. Poza tym trzeba jeszcze uiścić opłatę celną. Okres oczekiwania strasznie długi. Zamówiłam na początku grudnia 2022 roku, a otrzymałam z końcem stycznia 2023. Moja wina że nie przeczytałam opinii o sklepie, gdybym wiedziała nigdy bym u nich nie zamawiała. Omijajcie ich na dłłłłłłłuuuugie kilometry, tak jak długi okres przesyłki.Nie dajcie się nabrać. Pozdrawiam

 58. Oszuści i tyle. Ja na domek dla lalek czekałem 3 miesiące. Przyszło takie gówno że za darmo bym nie chciał tego. Odesłałem na swój koszt i na zwrot kasy kolejne 3 miesiące w tym czasie napisałem chyba z 50 maili straszyłem policją, sądem – wszystko mieli gdzieś. W końcu odesłali oczywiście niepełna kwotę. Nie polecam!!!!!!!!!!!!!

 59. Ja również dałam się nabrać na informację o 24g wysyłce. Zakupiłam klocki 1 01.2023. Do dziś zero przesyłki. Oszuści

 60. Sporo nas tu. Jestem szczęśliwą posiadaczką klocków lego-podobnych, które szły do mnie niemal 3 miesiące. Do opłaty widzę już standard – CŁO 26,00. Klocki zapakowane w kopertę bąbelkową, foliowy woreczek z instrukcją. Nie wiem, czy zgadza się ilość klocków, bo nadal łudzę się, że ktoś odpowie na moje prośby i prześle j*ny adres do wysyłki. Podobnie informacja o rezygnacji w momencie otrzymania towaru, następnie po otrzymaniu towaru o mamusiu…kolejna informacja o 14 dniach reklamacyjnych. Teraz już mi się śmiać chce, że dorosła kobieta dała się tak w balona zrobić. Klocków nie pokazałam córce, bo wstyd mi było. 170,00 zeta za taki szmelc.

 61. 27 listopada 2022 roku złożyłam zamówienie w sklepie zabawkowo.fun. Kiedy otrzymałam e-mail z potwierdzeniem zakupu oraz terminem dostawy od razu napisałam e-mail z prośbą o anulowanie mojego zamówienie. Zmylił mnie wyszczególniony przy aukcji czas wysyłki 24h. Szkoda, że przy wyborze formy dostawy wraz z ceną nie jest podany przewidywany czas doręczenia. Oczywiście nie mogłam swojego zamówienia anulować bo podobno zostało wysłane, co było jedną wielką nie prawdą. Kiedy po ponad miesiącu oczekiwania produkt dotarł nie było mnie na miejscu przez dłuższy czas dlatego nie miałam możliwości odbioru paczki. Oczywiście do opłacenia było również cło ok. 20 zł co też nie było opisane w ofercie ani przy składaniu zamówienia a szkoda, bo jednak to świadczyło by to też o uczciwości sprzedawcy wobec konsumenta. Zamówienie nie zostało odebrane bo osoby trzecie nie mogły tego zrobić na Poczcie. Jest 25 stycznia za kilka dni upłyną 2 miesiące od dnia zakupu a ja nadal nie otrzymałam zwrotu środków za zakupiony przedmiot. NIE POLECAM ! Gdybym wcześniej zajrzała do opinii jakie posiada ten sklep nigdy nie zakupiła bym tutaj ani jedno przedmiotu.

 62. Na 2 tygodnie przed świętami 2022 zakupiłam fingerboard dla dziecka na prezent do tej pory nic nie dotarło otrzymałam informacje od sklepu,że przesyłka jest w drodze natomiast ani prezentu ani możliwość śledzenia przesyłki.

 63. Jak to możliwe, ze taki sklep jeszcze funkcjonuje i cały czas oszukują ludzi?
  Czy już ktoś zgłosił sprawę na policję?

 64. Oszuści!!! Nie odbierają wiadomości e-mail z prośbą o podanie adresu zwrotnego. Odrzucane są automatycznie przez serwer. Przy odbiorze paczki dodatkową opłata, o czym nie ma mowy przy zamówieniu ! Jednym słowem brak możliwości zwrotu. Przy tym długi czas oczekiwania na zamówienie, natomiast produkty to zwykłe podróby, nie warte swojej ceny !

 65. Niestety muszę dorzucić swoją opinię – okres oczekiwania na otrzymanie klocków – karygodnie długi – klocki – zamiast lego jakiś chinskie podrobki, których nie da sie złożyć. Tak, czujemy się oszukani.

 66. Jolanta Maria Górska

  Omijajcie ten sklep, to wielkie oszustwo. zamówiliśmy prezent na święta, przyszedł dopiero po miesiącu, w styczniu. W ogóle zero kontaktu i reakcji ze strony sklepu. Prezent opakowany w folie bez pudełka. Ukryte koszty. Przy zamówieniu opłaciliśmy dostawę i dodatkowo zapłaciliśmy za odbiór na poczcie 32,50 zł. Jak to możliwe że na takie działania nie reagują odpowiednie organa. Absolutnie nie polecam tego sklepu. Po odstąpieniu od umowy, z zachowaniem terminu od odstąpienia otrzymaliśmy wiadomość, że nie jest to możliwe bo towar jest już w drodze, niestety kolejny blef dopiero po długim czasie towar dotarł. Mam nadzieję, że ktoś w końcu zrobi z nimi porządek bo to oszustwo. W drugim sklepie zmówiliśmy ten sam towar, który doszedł w następnym dniu.

 67. My także czujemy się poszkodowani. Zamówienie przyszło po ponad miesiącu, z dodatkową opłatą celną, o której nic nie wiedzieliśmy. Klocki przyszły bez pudełka, w zwykłej folii. Jednak najlepsze jest to, że przysłali zupełnie inne klocki. Jednym słowem: porażka.

 68. Zamówienie 07.12.22 , dziś tj. 13.01.23. przyszła paczka , bez kartonika , klocki w woreczkach poporcjowane , wszystko razem w kopercie bąbelkowej , i niespodzianka CŁO do zapłacenia w wysokości 27,50 pln , o którym nie było słowa w trakcie zakupu, paczka dotarła w terminie . Brak informacji na pięknej stronie internetowej, zawód dziecka które czekało na prezent . Pozytywem jest to że wogóle dotarła , i dotarła zgodnie z terminem podanym głębiej na stronie ( którego trzeba było się doszukać) dzisiaj ostatni dzień . Zadowolenia brak , zobaczymy po zabudowaniu czy zestaw był kompletny

 69. Ja tez zostałam oszukana. Towar zamówiony 27.10.2022 do tej pory nie dotarł. Pisałam maile z prośbą o zwrot pieniędzy i dostawałam głupie odpowiedzi typu: prosimy o cierpliwość, paczka jest wysłana, nie ma możliwości zwrotu na tym etapie itd. Tyle, że ja znam swoje prawa i mogę odstąpić od umowy zakupu nawet jeśli paczka jest w drodze, chociaż nie dostałam nr do śledzenia i nawet nie wiem czy została wysłana. Dzisiaj napiszę skargę do ECK i UOKiK. Chętnie dołączę do pozwu zbiorowego.

 70. Tragedia jedno wielkie oszustwo zamówiłam klocki 23 listopada a dotarły 29 grudnia bez opakowania tylko zawiniętę w folię bąbelkową a do tego jeszcze podróbki ale najbardziej wkurzyło mnie to że musiałam opłacić cło zero informacji na stronie

 71. Mój mąż właśnie dzisiaj u nich zamówił zabawkę, nie sprawdził sklepu. Może 20 minut po złożeniu zamówienia, pokazał mi sklep i od razu zorientowałam się, że coś jest nie tak. Zapłacił blikiem, próbowaliśmy zablokować transakcję w banku i na infolinii przelewy 24 ale za późno. Wysłałam maila z prośbą o anulowanie zamówienia i zwrot środków na konto. Czy komuś udało się odzyskać od nich pieniądze? W końcu mam prawo do rezygnacji z zamówienia do 14 dni. Jeżeli mimo wszystko nie będzie kontaktu i zwrotu pieniędzy, chętnie dołączę też do pozwu.

 72. Witam wszystkich. Ten sklep to jest jeden wielki przekręt. Piszą, że wysyłka jest w ciągu 24 godzin ja zamówiłem klocki 12 grudnia a informacja że towar jest wysłany dostałem 20 grudnia. Mało tego wysyłka express to od 5 do 25 dni. Przesyłka dotarła 10 stycznia i jeszcze została naliczona dodatkowa opłata celna w wysokości 60 zł. Nie polecam zdecydowanie.

 73. Oszuści. Po licznych mailach i zapewnieniach towar z chin dotarl dzis. Clo 20,50zl… otwieram paczke a tam jakies chińskie gòwno a nie lego. Jesli ktos bedzie składał pozew, prosze o kontakt marekwojosw@interia.pl , chetnie dołâcze

 74. Zamówiłam na święta dla mojej dziewczyny zestaw Lego Ninjago z tej strony (bo jako dorosłe ninjago nerdy co chwila kupujemy sobie nawzajem rzeczy z tym związane) i pierwsze co rzuciło mi się w oczy już po zakupie to fakt, że wysyłka zajmie od 15 do 55 dni roboczych. Zaśmierdziało mi to, ale już uznałam, że trudno i tę część prezentu dam jej później. Oczywiście paczka nie dotarła do świąt, dostałam ją w swoje ręce dopiero dzisiaj, musiałam zapłacić cło o którym nie miałam pojęcia, że będzie obowiązkowe, by wyszło na to, że to co przyszło nie jest oryginalnym zestawem, tylko jakąś podróbką z Chin. Żałuję, że wcześniej nie przejrzałam opinii na temat tej strony i jestem tym zawiedziona. Dobrze dla mnie, że znowu spotkam się z moją dziewczyną dopiero w lutym, to do tego czasu zdążę kupić jej ten zestaw na oryginalnej stronie lego, a przy tym będę starała się o zwrot pieniędzy.

 75. W opisie towaru czytamy: – Wysyłka w 24 godziny – Dostawa: od 9,99 zł – Przesyłka Pocztowa (Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności). W rzeczywistości jest to wysyłka z Chin (można to doczytać „głębiej” na stronie), dodatkowo towar przyszedł do mnie po ponad miesiącu z koniecznością dopłaty za cło… Bardzo odradzam, lepiej kupić samemu przez Aliexpress… za połowę ceny.

 76. mail – zabawkowo.fun@gmail.com

  Witamy Serdecznie,
  wszystkie osoby czujące się oszukane albo poszkodowane przez nasz sklep prosimy o wysłanie maila zabawkowo.fun@gmail.com z tytułem:

  Forum konsumenta zam nr: xxx
  w treści prosimy o opisać sytuacje i podać dane do zwrotu.

  gwarantujemy, że każdy mail zostanie sprawdzony i odpisany w najszybszym możliwym terminie.

  Bardzo dziękujemy i przepraszamy za kłopoty.

 77. mail – zabawkowo.fun@gmail.com

  Witam,
  jeżeli są osoby nie zadowolone z transakcji bardzo proszę o wysłanie maila o tytule: poszkodowana forum konsumenta w treści prosimy opisać sytuacje zwrócimy środki jeżeli towar nie doszedł.

  nikt nie ma zamiaru nikogo oszukiwać.

 78. Chciałabym się dołączyć do pozwu zbiorowego. Niestety również za późno doczytałam termin wysyłki i opinie danej firmy…

 79. NIE ZAMAWIAC TAM
  nie popełniajcie naszych błedów scam i oszustwo!!!!!!!!!
  PUKI PACZKA NIE PRZYSZŁA STARAMY SIĘ COFNĄC W BANKU TRANSAKCJE

 80. Oszuści ! Napisane na stronie wysyłka w 24 h. Oczywiście to nieprawda. Brak kontaktu, tylko mailowy, odpisują po paru dniach. Towar niezgodny z opisem.

 81. NIE POLECAM ! Celowo na stronie nie ma informacji skąd przesyłka idzie, i w jakim terminie dotrze do klienta, tylko dla zachęty przy składaniu zamówienia napisane jest: wysyłka w 24 godziny …i naiwnie zamówiłam. Zamówione figurki miały być z serii Marvel a przyszedł mix nie wiadomo czego, raptem tylko 6 figurek było Marvela. A nieprzewidziana dopłata do przesyłki wyniosła dodatkowo 22,50 – mam nauczkę.

 82. Na stronie informacja o wysyłce w 24h, paczka przyszła po miesiącu oczekiwania. Była opłacona natomiast dodatkowo trzeba było zapłacić 24zł. Brak oryginalnego opakowania, zabawka przyszła w zwykłej foli. Nie polecam

 83. Krzysztof. Zamówiłem 2 smoki LEGO dla siostrzeńców, i po prawie miesiącu czekania paczka dotarła, ale tylko z jednym smokiem.
  Oszuści !!!!! W dodatku musiałem zapłacić opłatę celną która nie była zawarta na stronie. Porażka

 84. OSZUŚCI!!!!!!!!!!!!!!!!!!, przestrzegam przed jakimkolwek zakupem. Brak towaru, zamówiłam klocki, mija 60 dni, nie otrzymałam przesyłki. Żadnego kontaktu. Zgłaszam do UOKiK i na policję. Szkoda, że mimo wcześnejszych informacji o oszukanych osobach żadna instytucja nie wyciągnęła konsekwencji prawnych i nadal pozwala na oszukiwanie innych klientów. Ta firma powinna zniknąć z internetu a właściel siedzieć za kratkami.

 85. Chcę w tej chwili anulować zamówienie i zwrot pieniędzy. OSZUŚCI !!!! Nikt na maile nie odpowiada. Żadnego kontaktu z kimkolwiek zgłaszam sprawę do UOKiK.

 86. Oszuści!!!! Nigdy więcej nic z tego sklepu!!! Zamówiłam klocki LEGO! Przyszły rozsypane w kopercie zapakowane-parodia jakąś!!! A pisało że w oryginalnym pudełku,miesiąc czekałam na dostawę jakby z Chin! Teraz próbuje się skontaktować i nic,chce odzyskać pieniądze i zwrócić zakup ale nawet nie dostaje odpowiedzi na jaki adres! Masakra!!!!

 87. Niestety i ja zostałam ofiarą tego oszustwa, od kilku dni wypisuję i proszę o jakąkolwiek informacje, zero odzewu. Napisałam kolejnego maila odnośnie rezygnacji, ale również cisza. Jeśli chodzi o pozew zbiorowy, jestem bardzo chętna. Czekam na jakąś informację Panie Łukaszu 🙂

 88. Hallo WAŻNE INFO!! CZY SĄ CHĘTNE OSOBY TO ZBIOROWEGO POZWANIA FIRMY. ODNALEZIENIA OSÓB ODPOWIEDZIALNYCH ZA TO OSZUSTWO KTÓRE UPRAWIA POWYŻSZA FIRMA. NIE ODPUSZCZĘ, MNIE MOŻNA OSZUKAĆ, KUPIŁEM PO RAZ PIERWSZY COŚ NIE SPRAWDZAJĄC SKLEPU. NIGDY NIE MIAŁEM PROBLEMU W ZAKUPAMI ON-LINE. ALE NIE POZWOLĘ OSZUKIWAĆ MOJE DZIECKO , DO KTÓREGO PREZENT NIE DOTRZE NA ŚWIĘTA. PRZY KILKUDZIESIĘCIU OSOBACH OPŁATA DOBREGO DETEKTYWA KTÓRY SPRAWDZI I ZNAJDZIE OSZUSTÓW TO NIE PROBLEM. PO ODNALEZIENIU WSPÓLNY POZEW. WYJDZIE NIEWIELE OD OSOBY. A MOŻE CZAS WZIĄĆ TO W SWOJE RĘCE ….JEŻELI SĄ CHĘTNI PROSZĘ O KOMENTARZE POD POSTEM MOIM. I ŚLEDZIĆ STRONĘ. GDY UZBIERA SIĘ 30 OSÓB. PODAM MAILA LUB SWOJE FB DO KONTAKTU ZBIOROWEGO.
  POZDRAWIAM ŁUKASZ

 89. Kolejny sklep oszusta to bluza3d.pl
  Pytanie co możemy z tym zrobić, bo sprawa ciągnie się już długo, a kolejne, nowe sklepy okradają kolejnych ludzi?!

 90. Proszę o kontakt,chce anulować zamówienie!I Zwrot kosztów sukienki ! Bo robicie ludzi w konia.. Niby szybka wysyłka… sukienka, była mi potrzebna, na jutro..szkoda, że nie ma takiej informacji, że to idzie z Chin.

 91. Oszuści,proszę o zwrot pieniędzy.Czekam,na kontakt i się raczej nie doczekam.Nabijanie,ludzi..NIE POLECAM

 92. Też,się zgodzę,że oszuści.Myślałam,że to Polska strona,i wysyłka w ciągu 48 h tsaa.Nie odpowiadają ani na meile.Proszę o zwrot,pieniędzy,bo sukienka,jest mi potrzebna,na jutro.Liczyłam,że tak jest faktycznie..Nie miłe rozczarowanie…

 93. Muszę potwierdzić wcześniejsze nieprzychylne opinie. Zamówienie co prawda dotarło do mnie po miesiącu, ale zabawki są uszkodzone, bez oryginalnych opakować tylko zawinięte w foliowe worki… Tez dałam się oszukać na polską stronę i wysyłkę w ciągu 24h…

 94. Proszę o zwrot pieniędzy za zamówione klocki bo do dnia dzisiejszego klocków brak, przesyłka wysłana a nie ma takiej przesyłki. Jeżeli nie zostaną zwrócone pieniądze za klocki do jutra sprawę zgłaszam na policję.

 95. Oszuści, zabawka miała być dostarczona expresowo, później że 25 dni, a teraz 55 dni idzie. Po przeczytaniu opinii widzę że to oszuści, żądamy zwrotu pieniędzy i zgłaszamy sprawę na policję

 96. Wstrętni złodzieje, napisałam maila o zwrot i nawet nie potrafią odpisać. Tak jak wam napisałam, zwracacie kasę albo zgłaszam sprawę na policję. Złodzieje!!!!!!

 97. Zabawkowo fun – oszuści – też dałam się nabrać i naciągnąć w szale przedświątecznych zakupów, dobrze ze prezenty zaczynam kupować od wrześnie, klocki zakupione we wrześniu dostarczone w dniu 23.11.2022 oczywiście każde klocki oddzielnie zapakowane i za każde musiałam dopłacić ponad 20 zł, po zamówieniu email że wysylka zostanie nadana w ciągu 2 dni roboczych po pytaniu odpowiedź że wysyłka 55 dni i że regulamin mogłam doczytać, zastanawiam się czy jest sens aby to zwracać i płacić za koszty wysyłki

 98. Chyba zamówiłem u Państwa podrobione lego- 5 minut temu, proszę o anulowanie zamówienia i zwrot płatności, mamy konto w tym samym banku wiec pieniądze są już na waszym koncie. Dziękuje i przepraszam za kłopot.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top