Sandbella opinie

Sandbella opinie


facebook.com/SandbellaStore/

W świecie zakupów online, gdzie wygoda klienta spotyka się z oczekiwaniami jakościowymi, nagle okazuje się, że głównym zarzutem wobec sklepu staje się chroniczny brak dostarczenia zamówień, co prowadzi do frustracji konsumentów oczekujących miesiącami na przesyłki, które nigdy w efekcie nie docierają. Pojawiają się też zgłoszenia trudności w kontakcie z obsługą klienta, rzucając cień na potencjalne próby anulowania zamówień czy odzyskania środków.

Czy to oszust

Głównym zarzutem stawianym sklepowi jest niedostarczanie paczek z zamówieniami. Wiele osób informuje o oczekiwaniu na dostawy od miesięcy, które po prostu się nie pojawiają. Do tego pojawiają się informacje, że kontakt z obsługą klienta jest praktycznie niemożliwy. Istnieje więc spora szansa na to, że po zakupie towaru, który nigdy nie dotrze, może pojawić się problem z anulowaniem zamówienia i odzyskaniem wpłaconych pieniędzy.

Żeby być uczciwym, pojawiają się także opinie od osób, które jednak otrzymały swoje zamówienia. Niestety w wielu przypadkach te także są negatywne. Problemem jest bowiem niska jakość produktów, niezgodność z ofertą lub ich uszkodzenia. Osoby takie podkreślają, że możliwość zwrotu lub wymiany rzeczy kupionych od tej firmy jest fikcją.

Sklep czy pośrednik

Podmiot Sandbella jest typowym pośrednikiem w sprzedaży i nie możemy nic wyegzekwować od niego w razie problemów, a te jak widać z opinii są przytłaczającą większością zdarzeń.
Regulamin jest napisany tylko po to i w takiej ilości by zniechęcić wielu do czytania. Podstawą jest że nie ma w nim podanych danych adresowych do wysyłki zwrotu towaru

Jakość

Sklep sprzedaje produkty odzieżowe nieznanych marek zapewne pochodzące z Chin i najgorszej możliwej jakości.

Gdzie jest zarejestrowany sklep

Na pierwszy rzut oka dla przykro doświadczonych klientów tego typu przybytków, można by stwierdzić że sklep znajduje się w Chinach. Niestety platforma nie pochodzi bezpośrednio z Polski. Okazuje się, że prowadzi ją coś takiego:
Lotus AGP, Jl. Kebon Sirih 48, Kecamatan Gambir, Daerah Khusus Ibukota, Jakarta 10110, Indonesia.

Uwaga na Facebook

Jak zwykle w oszustwie uczestniczy Facebook:
https://www.facebook.com/SandbellaStore/?locale=pl_PL
Jeśli ktoś miał jeszcze złudzenia co do etyki Marka Zukerberga i wiarygodności sklepów reklamowanych na stronach Facebooka, to powinien przejrzeć w końcu na oczy !

Sprzedaż danych osobom i państwom trzecim

Trudno powiedzieć proporcjach skali zagrożenia zaborem danych w stosunku do utraty pieniędzy mając na względzie niezadowolenie z jakości towaru i zakupów u pośrednika Sandbella. Jedno jest pewne że możliwość przejęcia danych osobowych jest bardzo duża, a w regulaminie można przeczytać że pośrednik „przekazuje nasze dane państwom trzecim”

Czy warto kupować w tym sklepie

Choć oferta sklepu Sandbella jest niezwykle szeroka, to jest to zabieg celowy wizualizacji, by zmylić klienta, i oszukiwać możliwościami i wielkością sklepu. Jednak wszystko to jest fikcją i złudą bezpieczeństwa, po to by przyciągnąć kolejne ofiary, w czym aktywnie uczestniczy też Facebook. Niestety nie ma możliwości odwołania się do polskich regulatorów jak choćby do UOKiK, ponieważ podmiot jest zarejestrowany poza polskim systemem prawnym i poza Europą.

Pamiętaj, że firma zbiera liczne negatywne opinie na wielu portalach, ale także na forach tematycznych. Przy takiej skali nieprzychylnych recenzji trudno uwierzyć, że jest to tylko efekt nie do końca moralnego działania konkurencji.

Sandbella opinie internetowe

Mateusz – listopad 2023
Nie polecam tego sklepu. Od roku ani towaru ani gotówki. Ciągle odp typu sprawa w toku, szukamy przesyłki, jedno wielkie złodziejstwo, mm nadzieje ze ktoś za to odpowie bo naprawdę widzę ze to jedna wielka ściema

Dorota – listopad 2023
kontakt zerowy, wrzucane są te same wklejki, myślę, że nawet nie czytają moich maili, od roku nie mam ani zamówienia ani pieniędzy w kwocie ponad 700 zł zaczęłam im wrzucać swoje wklejki te same pytania o realizację zamówienia to nawet już swoich wklejek nie puszczają masakra ostrzegam przed tą firmą tym bardziej,że takich jak ja jest tysiące ludzi

Użytkownik – wrzesień 2023
Jedno wielkie oszustwo, minął rok od złożenia zamówienia, nie otrzymałam ani zamówionego towaru ani zwrotu pieniędzy, nie kupujcie u nich, mają kilka firm o różnych nazwach

Konrad – sierpień 2023
Oszuści, zamówienie opłacone a przesyłki brak, 90 dni na rozpatrzenie reklamacji dawno minęło a zwrotu pieniędzy nie ma.

Paweł – lipiec 2023
Oszuści to klon od gionatti.com naciągacze

Aga – lipiec 2023
Nie polecam. Niestety dałam się oszukać. Nikomu nie polecam. Kupiłam kilka ubrań, niestety nic nie doszło. Mamy koniec sierpnia A ja czekam na zamówienie z lutego. Na emaile odpisują Ale nic konkretnego… bla, bla że dziękują za cierpliwość, że zgłosili do firmy kurierskiej i czekam A moich pieniędzy nie ma. Nie dajcie się tak zrobić jak ja!!!

Jerzy – lipiec 2023
OSZUSCI ten sklep mijać szerokim łukiem .Towar zamówiony opłacony w listopadzie 2022r do dzisiejszego dnia nie dotarł.Sklep niema sobie nic do zarzucenia .

Ewelina – lipiec 2023
Nie dostałam sukienki przez 4 miesiące, a teraz mam problem z odzyskaniem pieniędzy.

Sylwia – lipiec 2023
22.11.2022 roku zamówiłam sukienkę za którą od razu zapłaciłam. Do dziś nie otrzymałam zamówienia i cały czas otrzymuje maila z informacją że pracownicy dokładają wszelkich starań aby zamówienie dotarło. O zwrocie kosztów nie ma z kim rozmawiać. Bardzo NIE POLECAM ZAKUPÓW W TYM SKLEPIE OSZUŚCI

Użytkownik – czerwiec 2023
Totalna porażka. Omijać szerokim łukiem ową pseudo firmę. Oszuści i *, żerują na klientach, pieniądze nie do odzyskania, towar beznadziejnej jakości, zerowy kontakt.

Iwona – czerwiec 2023
Czy ktoś z Was może podpowiedzieć gdzie skierować sprawę odzyskania pieniędzy od tych *?

karolina – czerwiec 2023
Nie dajcie się zwieźć, oszustwo…

Beata – czerwiec 2023
Nie polecam czekam już 7miesiecy na przesyłkę która śledziłam na Track i opis był taki że nie jest w rejestrze do wysyłki i termin upłynął.Z zapytaniem przez czat gdzie zrobiłam scriny wysyłając na ich meila ciągle tylko proszę o cierpliwość itd spychologia oszukali wiele osób .Nie są godni zaufania i tą sprawę zgłoszę jeszcze do wydziału prawa konsumenta.

Małgorzata – maj 2023
Sandbella – obecna nazwa to prawdopodobnie Aidamuse. Tragedia. Niestety dałam się zwieść. Zamówiłam bluzkę w grudniu – 7 miesięcy temu. Nie mam towaru i pieniędzy. Przestali nawet odpisywać na maile. Złodziejstwo, kradzież można to tak nazwać. Przestrzegam…

mimuz1 – maj 2023
UWAGA UWAGA UWAGA To jedno wielkie złodziejstwo. *. Zamówienie zrobione , zapłacone i nic. DZiadostwo za nasze pieniądze się bawi. Kilka miesięcy i żadnej reakcji. Nie kupujcie bo stracicie.

julia – maj 2023
Jedna wielka tragedia zamówiłam sukienkę już dwa miesiące temu. Na stronie jest informacja że do 35 dni roboczych Paczka powinna dotrzeć. Pisałam chyba z 6 maili.. na żadne z nich nie otrzymałam odpowiedzi. Straciłam tylko pieniądze.. a paczki pewnie nie otrzymam. Nawet nie ma jak się skontaktować z tą firmą, gdyż nie ma podanego żadnego numeru telefonu a na odpowiedź mailową nie ma co liczyć. Takie strony powinny być pozamykane, każdemu odradzam.

Krystyna – maj 2023
Dramat. wydałam600 zł na zamówienie , czekam 3 miesiące , paczka nie dotarła, pieniędzy nie mam , towaru nie mam , czas oczekiwania na rozpatrzenie reklamacji 90 dni, taki business trzeba zamknąć !!!!!!!!!

grazynamariusz64 – maj 2023
Jedne wielkie oszustwo. Jeden towar zamówiłem w marcu i nadal nie ma, piszą że złożyli reklamację do firmy kurierskiej to Sandbella. Drugi towar zamówiłem w kwietniu i nadal nie ma, piszą że złożyli reklamację do firmy kurierskiej to Cikelly. A Sandbella i Cikelly to jedna i ta sama firma czyli oszustwo

Izabela – kwiecień 2023
Jedno wielkie oszustwo !!!!!! Nie otrzymałam jeszcze swojego zamówienia aaa mija 3 miesiąc dramat…..

Anita – kwiecień 2023
Jedno wielkie OSZUSTWO!!! Paczka wysłana do mnie w styczniu doszła na koniec kwietnia. Obsługa klienta na maile odpowiada jak bot – złożyli reklamacje do firmy przewozowej, na której rozpatrzenie mają 30 dni, proszą o cierpliwość. Za każdym razem czekać. Ileż można? Jakość produktu -1. Niezgodne ze zdjęciem (kolor), rozmiar niezgodny z opisem. Nic nie przyszło takie jak pokazane na stronie internetowej. NIE POLECAM

A…a – kwiecień 2023
oszuści brak zamówienia i zwrotu środków, sukienka do ślubu na 25 marca zamówiona 9 lutego nie dotarła do dziś! oczywiście pieniądze też nie zostały zwrócone!!

anna – marzec 2023
Nawet nie jedna gwiazdka Tragedia ,Niesłowni ,nieuczciwi . Czekam już ponad 40 dni na swoje zamówienie ( od 13 marca ) Prosiłam o zwrot kosztów zakupu ,bez odpowiedzi ….. Nie róbcie zakupów w tym sklepie !

doro112 – marzec 2023
* i oszuści

Sabina – marzec 2023
To jest porażka !!! Jedna z najgorszych stron internetowych !! Praktycznie czekam na moją przesyłkę już 2 miesiące i ciągle mam czekać cierpliwie No ludzie ileż można ! Nie polecam Nikomu !! Jedno wielkie oszustwo !

Emi – marzec 2023
Ogólnie to nie dała bym żadnej gwiazdki a raczej minus 5 gwiazdek. Na zamówienie czekam ogólnie grudnia. Nie chce już tej rzeczy które teraz nie jest mi potrzebna. W odpowiedzi na email każą być cierpliwym i jeśli chce zwrot pieniędzy to mam nie odbierać paczki . Od trzech miesięcy gdzieś się zawieruszyła osoba która odpisuje na emaile chyba nie wie dokładnie jak sama się nazywa. Widzę tu dużo negatywnych opinii. Uprzedziłam że jeśli do końca tygodnia nie otrzymam zwrotu pieniędzy zgłoszę ich do wszystkich możliwych inspekcji. Nie polecam zakupów. Sklep porażka oszuści którym nie chce się pracować i żerują na uczciwych ludziach. Żenada i Żal.

Angelika88 – styczeń 2023
Sandbella to nie sklep internetowy a jedno wielkie oszustwo. Na zamówione produkty czekałam dwa miesiące, ale nie było warto. Bluzki są niezgodne z opisem, fatalnej jakości a ich rozmiary nie są adekwatne do zamówienia. Kontakt ze sklepem dość szybki, bo na maile odpowiadają w miarę sprawnie, ale poziom rozmowy z klientem jest takiej samej jakości co bluzki – tragedia. Dla mnie to zwykli oszuści.

Sylwia – styczeń 2023
Od 3 miesięcy czekam na zamówienie cały czas wysyłam maila z zapytaniem o przesyłkę i cały czas jestem proszona o cierpliwość! Zostałam oszukana!!! Nie polecam zakupów nikomu. Na prośbę o zwrot kosztów pani mile mnie poinformowała że jeśli rezygnuje z zakupu to mam nie odbierać przesyłki oczywiście tej która w ogóle nie dotarła!

Kominki – styczeń 2023
Od września towar nie dotarł. Przywłaszczyli wysłane pieniądze! Szok, że Jeszcze nie są ścigani za naciąganie i wyłudzenia. Jedna gwiazdka to za dużo! Totalne ZERO

wwasilewska – grudzień 2022
Niestety bardzo żałuję zakupu w tym sklepie. Towar który otrzymałam nie był zgodny z opisem. Nie nadawał się do noszenia. Ubrania, a właściwie szmatki, były okropne. Po kilku próbach kontaktu dotyczącego możliwości zwrotu towaru (odpowiedzi były z automatu) odesłałam towar. Minęły właśnie cztery miesiące a zwrotu pieniędzy nie otrzymałam. Nie mam również żadnej informacji dlaczego jest taki duże opóźnienie. Domyślam się, że podobnie jak pozostali klienci zostałam oszukana. Wystawiane do tej pory negatywne opinie okazały się prawdziwe. Nazwanie tego sklepu nieuczciwymi sprzedawcami jest właściwą formą. Nie powinien dostać żadnej gwiazdki (szkoda, że nie ma takiej opcji)

Beata – grudzień 2022
*, gdzie jest płaszcz albo zwrot pieniędzy? Jak Bóg na niebie zniszczę was oszuści, takich jak wy to trzeba spalić.

m…a – 2022
Żałuję, że nie można dać zero gwiazdek, tylko minimum trzeba dać jedną ,bo o i tak za dużo jak na ten sklep. Jakość produktu który otrzymałam, pomimo że nie był najtańszy, była straaaaaszna. nigdy w życiu nie miałam w rękach tak okropnego materiału. Zamiast sukienki miałam w rękach jakiś fartuch, który wydawało się jakby był zrobiony z plastiku.Po kilku dniowych kłótniach mailowych z obsługą klienta dostałam chiński adres do odesłania towaru.mimo to stwierdziłam że to odeślę ,choćby po to żeby nie dać zarobić takiej firmie. Odesłałam paczę do chin. zapłaciłam za nią 30 zł. po trzech miesiącach paczka do mnie wróciła z adnotacją że odmówiono jej odbioru……To tak w ramach ostrzeżenia. radze omijać szerokim łukiem.

m…3 – 2022
Najgorszy sklep internetowy. Zamówiłam sukienkę taka śliczna na zdjęciach a przyszła i wygląda jak cerata OKROPNA

t…0 – 2022
Produkt absolutnie nie jest nawet podobny do tego na zdjęciu,rozmiar również nie odpowiada polskim standardom.Jeśli sklep sprzedaje taki kłam to jest za to odpowiedzialny .Nie polecam sukienek z tego sklepu

Paula – 2022
Beznadzieja kontaktu brak , paczka zamówiona w kwietniu jeszcze nie dotarła – mamy grudzień . Żałuję że nie można dać 0 gwiazdek . Powinny się to spółka zainteresować odpowiednie służby bo raczej nie jestem jedyną osobą tak perfidnie oszukana

t beg – 2022
Nazwać TRAGEDIĄ tą firmę to i tak jeszcze pieszczotliwie. Nie dość że nie na czas zgodnie z regulaminem do 35 dni to przychodzi po trzech miesiącach i jeszcze nie potrafią policzyć do dwóch, zamawiam dwie bluzki przysyłają jedną. Nie mam całego zamówienia nie mam jednej bluzki ani pieniędzy w takim razie nie pozostaje mi nic innego jak wybrać się na policję!!!!!!!!

Andzelika – 2022
To jest jakiś koszmar czekam już drugi miesiąc za bodami białymi które miały być po trzech dniach które zamówiłam sobie na roczek córki i nie przyszły do tego z osobą którą pisze na e-mail mam wrażenie że odpowiada komputer co chwilę te same słowa a wracając do zamówienia nie było nigdzie napisane że od 10 do 35 dni trwa dostawa dopiero później napisali mi to na e-mail jak otrzymali pieniądze na konto mam nadzieję że moje pieniądze wrócą do mnie

Klaudia 2021
Jedna gwiazdka dla tego sklepu to zdecydowanie za dużo… Czas oczekiwania na przesyłkę jest kosmiczny, ciekawe czy wgl dotrze! NIE POLECAM!!!!! Mam nadzieję, że otrzymam swoje pieniądze z powrotem 😞

Magdalena 2021
DRAMAT !!! Po ponad 3 miesiącach oczekiwania na sukienkę przeżyłam szok, to nie sukienka tylko worek na ziemniaki !! Jestem mega rozczarowana sukienka bardzo prześwituje, jest sztywna, niemiła w dotyku. OSZUŚCI !!!!

Anna – 2021
Masakra, nierzetelni minęło ponad 3 mc. od złożenia zamówienia i towaru jak nie było tak nie ma.

adzawb 2021
Katastrofa

adzawb – 2021
Banda *,oszustów i wyłudzaczy pieniędzy. Zakupy super tylko towaru brak.Zamówiłam towar w sierpniu a mamy listopad I cisza ani zwrotu pieniędzy ani towaru. DRAMAT NIE POLECAM TEGO SKLEPU

A…a 2021
generalnie dramat , od dwóch miesięcy słyszę ze towar przyjedzie za 7 dni . Strata pieniędzy , NAJGORSZY SKLEP I OBSŁUGA Z JAKA MIAŁA DO CZYNIENIA

Agnieszka – 2021
BANDA OSZUSTÓW!!! UNIKAĆ JAK OGNIA!!! Na zamówienie czekam już czwarty miesiąc o końca czekania nie widać… W e mailach odpisują głupoty: że już niebawem będzie, że kontrola celna, a towaru jak nie było, trak nie ma za prawie 800zł SZKODA NERWÓW I KASY NA TYCH OSZUSTÓW. NIE POLECAM. OMIJAJCIE TEN PSEUDO SKLEP!!!! Nie zasługują nawet na pół gwiazdki!!!

Anna – 2021
Sklep to banda oszustów na zamówienie czekałam prawie trzy miesiące w e mailach odpisują głupoty , za towar zapłaciłam prawie 500 złotych. Nie dość że jakość ubrań oceniam na mniej niż zero, na pole do orania wstyd to założyć. Dwie rzeczy z zamówienia w ogóle nie dotarły. Oczywiście zwrot na własną rękę i koszty pokrywa wysyłający. SZKODA NERWÓW I KASY NA TYCH OSZUSTÓW. NIE POLECAM. OMIJAJCIE TEN PSEUDO SKLEP!!!!


Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top