Cikelly opinie

Cikelly opinie


https://www.facebook.com/CikellyStore/

W dziedzinie zakupów online, gdzie wygoda klienta spotyka się z oczekiwaniami dotyczącymi jakości, sklep Cikelly staje się obiektem krytyki ze względu na chroniczny problem z dostarczaniem zamówień. Klienci zgłaszają frustrację związana z oczekiwaniem na przesyłki, które nigdy nie dochodzą do celu, a próby kontaktu z obsługą klienta są utrudnione, co z kolei komplikuje proces anulowania zamówień czy odzyskania środków.

Czy to oszust

Głównym zarzutem wobec sklepu jest opóźnione dostarczanie zamówień, co generuje liczne negatywne opinie. Niektórzy konsumenci czekają miesiącami na przesyłki, które ostatecznie się nie pojawiają. Dodatkowo mnożą się relacje o trudnościach w nawiązywaniu jakiegokolwiek kontaktu z obsługą klienta, co rzuca cień na ewentualne próby rozwiązania problemów związanych z zamówieniem.

Nawet jeśli klient otrzyma zamówienie, pojawiają się negatywne opinie związane z niską jakością produktów, niezgodnością z ofertą lub uszkodzeniami. Warto zauważyć, że opinie od osób, które otrzymały zamówienia, także często wyrażają niezadowolenie z jakości produktów i braku możliwości zwrotu lub wymiany.

Sklep czy pośrednik

Sklep Cikelly jest postrzegany jako pośrednik w sprzedaży, co utrudnia klientom egzekwowanie swoich praw w przypadku problemów. Dodatkowo, brak danych adresowych do wysyłki zwrotów w regulaminie sklepu jest powodem do zaniepokojenia.

Jakość

Produkty oferowane przez sklep są opisane jako pochodzące od nieznanych marek z Chin, co według opinii klientów przekłada się na niską jakość.

Gdzie jest zarejestrowany sklep

Warto również zauważyć, że sklep jest zarejestrowany w Turcji pod adresem firmy Clothing Factory Hakan, Levent Buyukdere Caddesi 193 Levent, 34330 İstanbul, Türkiye, co może sprawić trudności w dochodzeniu roszczeń przez klientów, zwłaszcza że firma nie podlega polskiemu systemowi prawnemu.Pod tym samym adresem stacjonuje wg danych sklep Gigamiss, o podobnych ocenach i procederze.

Czy warto kupować w tym sklepie

Ostrzegamy przed sklepem Cikelly i sugerujemy ostrożność przy podejmowaniu decyzji zakupowych. Opinie na różnych platformach internetowych oraz forach tematycznych potwierdzają negatywne doświadczenia innych klientów, co nie można przypisać działaniom konkurencji, wszystko wskazuje na systemowe oszustwo.


Opinie internetowe

Cogito ergo sum – 02 lis 2023
Cikelly opinie – oszukali mnie na 300zł Złodzieje i Oszuści. Rok czekam na dostawę. Do perfekcji opanowali oszustwo. OSZUŚCI I ZŁODZIEJE. Numer zamówienia: 1607373

Małgorzata Jagucka – 30 paź 2023
Proszę napisać czy ktoś zakłada pozew zbiorowy, oni muszą odpowiedzieć za te oszustwa , z chęcią przyłącze się do pozwu zbiorowego . Może ktoś ma w rodzinie prawnika itd żeby nam doradził co zrobić , każdy z nas ma potwierdzenia przelewów itd.

Consumer – 27 paź 2023
Zamówiłem 2 dresy koło kwietnia i ani dresów ani pieniędzy wiem ze nie odpowiadają na meila wiec tez dokańczam się do pozwu zbiorowego

Agnieszka – 27 paź 2023
Dołączę się do pozwu zbiorowego. Oszuści, naciągacze, bezprawnie nadal działają.
Jak to jest możliwe, że ta firma jeszcze funkcjonuje?

Olga Kucfir – 26 paź 2023
Ja też dołączę się do pozwu zbiorowego,czekam od kwietnia,ani pieniędzy,ani towaru,jak śmią reklamować,jak oszukali tyle ludzi, nie kupujcie tam nic!

Iwona Staniukiewicz – 24 paź 2023
Oszuści ! Paczka zamówiona w lutym tego roku nigdy nie dotarła. Chętnie dołączę się do pozwu.

Urszula – 24 paź 2023
Oszuści!!! Nie dostałam danej rzeczy, którą zamówiłam ROK TEMU. O zwrocie kosztów nie ma opcji, bo nawet nie odpisują na wiadomości.

Zosia – 24 paź 2023
Najgorsze dno z jakim się spotkałam. Śmieci po prostu nie firma. Tragedia.

Klientka – 20 paź 2023
Oszuści, nie polecam. Czekam na sukienkę od listopada 2022. Początkowo odpisywali na wiadomości tłumacząc się czasem oczekiwania na paczkę chociaż,że ten dawno minął (max 35 dni). Później tłumaczyli się firmą kurierską. Aktualnie brak kontaktu od kwietnia 2023.

Magdalena Wąż – 19 paź 2023
Oszuści, nie polecam. Czekam na sukienkę od grudnia 2022, i również już nie odpisują na maile. SKANDAL

Joanna Gołdych – 17 paź 2023
Z wielką przyjemnością dołączę do pozwu zbiorowego, to wstrętni oszuści żerujący na innych, od października zeszłego roku borykam się z nimi, pisze maile a Ci tylko odpisują że zajmują się moją sprawa i dalej cisza, nie można puścić im tego płazem, dosyć !!!!!😡

Aneta Kobinska – 17 paź 2023
Cikelly to totalni oszuści . Moje zamówienie z grudnia 2023 wciąż nie dotarło. Początkowo odpisywali na wiadomości tłumacząc się firmą transportową, obecnie już nie odpisują. Również chętnie dołączę do pozwu zbiorowego do prokuratury w tej sprawie.

Sylwia – 16 paź 2023
Ani sukienki ani zwrotu pieniędzy!!! Tragedia

Mariola Poręba – 15 paź 2023
W maju 2023 złożyłam zamówienie na około 300 zł , nie dotarło do tej pory…. Jestem oburzona. Tez chętnie zgłoszę się do pozwu zbiorowego.

Monika Kuna – 13 paź 2023
Oszuści i złodzieje.!!!! Równiej dołączę do pozwu zbiorowego

Ewelina Wittstock – 9 paź 2023
Uwaga oszuści. Nie wysyłają paczek i nie oddają pieniędzy!!!! Omijać ich stronę z daleka. Jeśli ktoś złoży pozew to chętnie się przyłącze!

Martyna Michałków – 7 paź 2023
Cikelly to oszuści i złodzieje. Zamówienie z maja 2023 nie dotarło. Brak odpowiedzi na pisane wiadomości, brak zwtotu pieniędzy. Chętnie dołączę do pozwu zbiorowego do prokuratury w tej sprawie.

Beata Jaros – 7 paź 2023
proszę omijać tę firmę to oszuści
czekam na dostawę od kwietnia a oni ciągle mnie zbywają

Małgorzata – 6 paź 2023
Oszuści-zapłaciłam w XII.2022 za dwie sukienki i do dnia dzisiejszego nie otrzymałam ani towaru ani zwrotu pieniędzy , o który się upominam bez skutku!!!!

Zosia – 5 paź 2023
Szanowni Państwo omijajcie tą firmę lub nie wiem jak to nazwać szerokim łukiem zostałam oszukana na 300 zł. Sukienki zamówiłam w maju i do tej pory nie mam ani sukienek ani kasy. Ktoś powinien sie temu bliżej przyjrzeć.

Czarna Anika – 3 paź 2023
Zamowienie składane w Maju na ok 300 zł brak jakiego kolwiek kontaktu.Nie mam ani zamówionego towaru ani zwrou pieniędzy!!! JEDNYM SLOWEM PORAZKA !!! ZŁODZIEJE !!!

Magdalena Labudda – 3 paź 2023
W listopadzie będzie rok jak czekam na sukienkę
Oszuści

Wiola Kiepas – 2 paź 2023
Coś okropnego,nie polecam. W grudniu minie rok czasu od zamówienia, nie dostałam przesyłki co najlepsze nie mogę się doprosić zwrotu pieniędzy a to aż 187 zł . Kradzież w biały dzień,oszustwo.
Nie polecam ,proszę nie kupujcie tu nic bo biorą pieniądze nie oddają a towar zobaczysz tylko na zdjęciu przy zamówieniu to wszystko bo go nie dostaniesz ,zostaje tylko zgłosić sprawę na policję i sąd . Kradzież pieniędzy i nie można się doprosić o zwrot,dziesięć tysięcy mieli wysłanych przestają odpowiadać na nie a pieniędzy moich dalej nie mogę się doprosić

Elżbieta Kozik – 26 wrz 2023
Może i wyglądają dobrze ale w mojej ocenie firma po prostu wyłudza pieniądze zbyt często zdarza się że zamówione towary nie docierają i nie ma zwrotu pieniedzy….Ja złożyłam zamówienie w marcu i cały czas dostaje e-maila żeby być cierpliwa i czekac:)

Aneta Marciniak – 26 wrz 2023
Czekam kilka miesięcy na sukienkę i ani sukienki ani zwrotu kosztów nie ma. Ciągle piszę maile i nic!!!

Sabishi – 26 wrz 2023
Według mnie to firma kogucik. Swoje zamówienie składałam w grudniu 2022, do tej pory nie dostałam ani przesyłki ani zwrotu kosztów. Dostałam jedynie maile z prośbą o cierpliwość, bo mają 90 dni na dostarczenie zamówienia. 90 dni dawno minęło, natomiast ja nie dostałam nic.

Zajonka – 25 wrz 2023
witam proszę nic nie zamawiać. Przesyłka i tak nie przyjdzie, a zwrotu kasy tez nie ma. Ja czekam na sukienkę od maja 2023 wiec około 4 miesięcy. NIE POLECAM!!!!’

Malgorzata – 25 wrz 2023
Firma CIKELLY to nieuczciwa firma nikomu jej nie polecam od stycznia czekam na towar nie ma ani zamowionego towaru ani zwrotu pieniedzy – oszusci i zlodzieje

Malgosia Klich – 25 wrz 2023
Dzien dobry, Zbieram osoby aby ta „fiemke” zglosic do prokuratury. Oczywiscie to sa jednostkowo male kwoty, ale wiem jak to zrobic. Dobrze,ze tu trafilam.
Mnie oszukano w grudniu i dostaje w odp informacje,ze reklamacja rozpatrywana jest u kuriera.

Wioletta Cylkowska – 24 wrz 2023
Oszustwo. Od lutego 2023 czekam na zamowienie. We wrzesniu poprosilam o zwrot kosztow i cisza. Oszustwo. Zglosze sprawe dalej.

Angelika Kawka – 23 wrz 2023
W styczniu 2023 roku zamówiłam sukienkę jest aktualnie wrzesień 2023. Nie ma ani sukienki ani pieniędzy. Śmiechu warte. Nic warta strona i sami oszuści.

Agnieszka Hankus – 23 wrz 2023
Dno!!! Odradzam. Sprawa u Rzecznika. Nie otrzymałam towaru od 7 miesięcy.
Na maile nie odpowiadaja. Telefonu nie ma. Ostrzegam!!!

Aneta Adamczewska – 21 wrz 2023
Ten sprzedawca to złodziej pieniędzy.Zamówiłam w listopadzie 2022r.Towaru nie ma i kasy też.Pisałam kilka razy,otrzymywałam odpowiedż,żeby uzbroić się w cierpliwość,bo gdzieś się zawieruszyła.Żałuję tylko,że tak późno to piszę,bo inni by się nie nabrali…

Anna Kubica – 21 wrz 2023
Od maja 2023 czekam na sukienkę i bluzkę. Do dziś nie ma ani paczki ani pieniędzy.
Pomimo wielokrotnych e-maili zero odzewu, tylko komputerowa odpowiedź sprawa jest w trakcie. Już mi nie jest potrzebna sukienka. Ale pieniądze już tak. Chyba będę musiała się pożegnać z gotówką. 😱😞 Firma Kogucik🤬

Ewelina Wittstock – 21 wrz 2023
Koszmar. Od kwietnia czekam na przesyłkę która nie doszla. Kilka maili wysłałam z prośbą o zwrot swoich pieniędzy bez paru zl 300 i cisza !!!! Umówiłam się. do Pani od praw konsumenta i zobaczę co mogę zrobić aby odzyskać swoje pieniądze. STANOWCZO ODRADZAM ZAKUPY NA TEJ STRONIE!!!!!!

Monika Kobalczyk- 19 wrz 2023
Jestem bardzo rozczarowana zakupami ,kupiłam sukienkę było to jakoś listopad-grudzien 2022,zrobiłam zwrot bo sukienka mi nie pasowała.Do dnia dzisiejszego kasy brak.Ta jedna gwiazdka to chyba tylko za to że jeszcze ktoś wogole odpisuje na moje wiadomości.

DANA – 19 wrz 2023
Banda oszustów od kwietnia czekam na towar lub pieniądze. Bezczelni . Klienta uważają za idiotę, który dał się naciągnąć i tyle. Zwalają winę na transport i każą czekać na informację a oni będą śledzić postępy reklamacji i informować. Nie otrzymałam żadnej info do dzisiaj. Napisałam maila ale to jak grochem o ścianę. Zgłaszam więc na policję tych naciągaczy. Może w końcu ktoś im się dobierze do – wiadomo czego.

Sylwia – 19 wrz 2023
Widzę że nie jestem tu sama…..aż przykro się robi że jest nas tak dużo. Tyle osób już oszukali. Czekam na paczkę od stycznia….totalnie olana nie mam już sił walczyć o zwrot pieniędzy.
Oszuści, naciągacze, mydlą oczy że przesyłka jest w drodze i żeby czekać a później nie odpisują….

Jolanta – 18 wrz 2023
Oszuści. Czekam na towar już rok żadnej reakcji na moje pytania

Beata Beata – 18 wrz 2023
Oszuści 6 miesięcy temu zamówiłam kombinezon brak towaru i pieniędzy.ZŁODZIEJE!!!!!!

Danuta – 15 wrz 2023
Sklep Cikelly to oszuści. Od 15.01.2023 czekam na paczkę wartą 319 zł. Na moje ponaglenia wysyłają wiadomość automatyczną. Przestrzegam przed tymi złodziejami. Sprawa została zgłoszona na Policję

Ka Sia – 12 wrz 2023
19 grudnia 20w2 zamowilam koszule z koronki do dziejszego dnia tj 12.09.2023 ani koszuli ani pieniędzy oszusciiiii nie polecam

Linaa – 11 wrz 2023
Towar zamówiłam w lutym, do września nadal nie przyszedł a pieniądze wysłane z góry. Wielokrotnie upominałam się i kontaktowałam z firmą i umywają ręce, nie biorą odpowiedzialności i każą czekać a oczywiście o zwrocie pieniędzy można zapomnieć. Oszustwo i nic więcej. Nie polecam absolutnie

Tomasz Krajewski – 10 wrz 2023
Złożyłem zamówienie 12.04.2023r. Do tej pory ani pieniędzy,ani zamówienia-520zł poszło w pioruny!!! chciałem przestrzedz wszystkich ludzi przed tą „firmą” To są oszuści i złodzieje!!! Na początku był jakiś kontakt z nimi,ale teraz już zero -nie odpisują. Dałem im 1 gwiazdkę,bo musiałem-tak skonstruowana jest strona,ale zasługują na kompletne zero.Omijajcie tę stronę szerokim łukiem.

Małgorzata – 6 wrz 2023
Od maja czekam na sukienkę,już mi nie potrzebna 😡 prosiłam o zwrot pieniędzy – cisza😡jedyna informacja to taka, że zajmą się sprawą.W końcu chyba sama ich poszukam, szybko będą zwracać pieniądze 😁

Ewa Przymusia – 4 wrz 2023
TO BANDA OSZUSTÓW I ZŁODZIEI. Oszukali mnie na prawie 400 zł. Ciągle piszę do nich e-maile, ale oni wcale się nie odzywają. Straciłam tylko pieniądze. Za zamówieniem czekam od 10 maja. Pisałam również do przewoźnika, ale ten też się nie odzywa. NIE ZAMAWIAJCIE U NICH ŻADNYCH RZECZY!!!

karola – 3 wrz 2023
Oszustwo. Ani kompletu ani zwrotu pieniędzy ani odzewu na emeile. Zamówiłam w maju komplet i do dziś cisza.

Anna – 2 wrz 2023
Od 8 kwietnia czekam na letnie sukienki. Lato mija sukienek brak. Najpierw czekanie 30 dni roboczych na wysyłkę, później 90 dni na reklamacje u dostawcy (podobno taki termin). Teraz odpowiada automat.
Oszustwo !!

Mirosława Krakowska – 1 wrz 2023
OSZUŚCI! Nimi powinna zająć się policja! Czytając te wszystkie negatywne komentarze nie mam wątpliwości, że nie zobaczę ani sukienek ani pieniędzy! Za moim zamówieniem czekam od 01.05.2023! Masakra , ja straciłam około 400 zł! Kochani nic tam nie zamawiajcie uczcie się na naszych błędach!

Leo – 31 sie 2023
niestety też się dałem oszukać , na szczęście na względnie niewielką kwotę, zwykli oszuści

joanna – 30 sie 2023
zamówienie złożyłam 3 lutego 2023 w pełni opłaciłam i do dnia dzisiejszego nie otrzymałam ani towaru ani zwrotu pieniędzy pomimo licznych reklamacji

Anna M Pawlowska – 29 sie 2023
Oszuści!!! Omijać szerokim łukiem!!!! firma WIDMO!!!!!
Kupilam 25 grudnia 2022 sukienke w cekiny do tej pory ani sukienki ani pieniędzy!!!!
Wcześniej były to jakieś dziwne maile cos w stylu automatycznych odpowiedzi.Od miesiąca zero odzewu! Zgłoszę sprawę na policję i zachęcam wszystkich oszukanych zrobic to samo! Im nas więcej tym może ktoś coś zdziała i zablokuje tych zlodzieji, zeby innych nie oszukali!!bo o zwrocie pieniedzy nawet nie mysle.

Agnieszka Ksiądz – 28 sie 2023
OSZUŚCI!!!!! Towar zamówiony i opłacony w marcu, mamy sierpień, a paczki nie otrzymałam. Po żądaniu zwrotu pieniędzy już nawet nie odpowiadają na maile.

Wiola – 28 sie 2023
Zamówiłam paczkę 16 lutego po dzień dzisiejszy nie dostałam ani paczki ani pieniędzy. Jak pisze cały czas odpisują że robią wszystko żeby paczka doszła.

Cogito ergo sum – 28 sie 2023
ZLODZIEJE OSZUKAŁ MNIE NA PRAWIE 300zl. Czekam 10 dni na przesyłkę. Piszą
Jest w drodze. Później że zaginęła i prowadzą dochodzenie. To są oszusci. UWAŻAJCIE NIE DAJCIE SIĘ OSZUKAĆ I ZGŁASZAJCIE SPRAWY OSZUSTWA NA POLICJĘ.

Danuta – 27 sie 2023
UWAGA!!! OSZUŚCI!!!
1 lutego zrobiłam zakupy za 450zł i do tej pory nie otrzymałam ani zakupów ani zwrotu pieniędzy. Oczywiście zapewniają mnie że moja sprawa jest dla nich priorytetem i proszą mnie o cierpliwość, ale ja już wiem, że jestem ofiarą oszustów. Zgłaszam tą sprawę do rzecznika praw konsumentów i na policję i zachęcam wszystkich oszukanych by zrobili to samo, może wtedy uda się odzyskać pieniądze i przede wszystkim zlikwidować tą mafię.

Mirka Roszak – 25 sie 2023
Oszuści, czekałam na kurtkę pół roku. Żadnego zwrotu pieniędzy nie dostałam, ani też kurtki
Nie polecam !!!!!!!

Ewa Dunikowska – 25 sie 2023
We wrześniu 2022 roku kupilam w firmie Cikelly sukienkę. Nie mam jej do dziś. Pieniedzy rownież mi nie zwrocono. Dostaję tylko glupie odpowiedzi na moje e-maile.

Sylvia – 24 sie 2023
Oszuści kupiłam sukienkę 14 maja za którą zapłaciłam 150 zł do tej pory jej nie dostałam mimo kilkukrotnych prób kontaktu ze sklepem. Za każdym razem odpisywali mi że prosza o cierpliwość że dołożą wszelkich starań aby moja sprawa została załatwiona jak najlepiej i oczywiście na tym się kończy

Wioleta Rybaczyk- 24 sie 2023
Oszuści Od marca mie otrzymałam zamówienia

Monika – 24 sie 2023
Sukienka była zgodna z opisem, lecz za mały rozmiar, po napisaniu e-maila odpisano aby odesłać sukienkę, czyli zapłaciłam za przesyłkę, sukienkę, przesyłke zwrotną, a przelewu brak, napisałam kilka e-meili z wyjaśnieniem, odpowiedzi brak, potwierdzam oszuści!!!

Wanda Kubiak – 23 sie 2023
To są złodzieje.Stracilam ponad 200 zł.Najpierw musiałam czekać kilka miesięcy na 2 sukienki,a potem dostałam dwie szmaty,które nawet ubraniami ciężko jest nazwać.Trzymajcie się z dala.

Krzysztof Hubnicki – 23 sie 2023
Uwaga oszuści! Zamówienie złożone w maju nie dotarło do dnia dzisiejszego.

Maria Dutka – 23 sie 2023
Tak jest to firma kombinatorów i oszustów.Firma nie wiarygodna.Z przykrością muszę stwierdzić, ze zostałam oszukana .Zamówiłam sukienkę 13 maja 2023 ,zapłaciłam około 150 zł . Dostałam po kilkudziesięciu interwencjach szmatkę podobna do sukienki z tandetnego materiału i nie w moim rozmiarze. Sprawa musi być wyjaśniona , aby kolejne osoby nie padły ofiarą oszustów.

Aneta Łukawska-Czajkowska – 22 sie 2023
Firma cikelly,to z całą pewnością oszuści.Zamówiłam dwie sukienki w marcu 2023,dziś jest 22 sierpień,ani sukienek ani zwrotu pieniędzy już nawet automatyczne odpowiedzi nie przychodzą,kiedy żądam zwrotu pieniędzy.Szkoda,że nie zajrzałam na tę stronę przed zakupem..

Ewelina Słomińska – 22 sie 2023
Oszustwo. Czekam na przesyłkę od 06.05.2023 roku. Zostałam oszukana bo nie mam ani przesyłki ani zwrotu pieniędzy 😡

Katarzyna Kurzydło – 22 sie 2023
OSZUŚCI !!!!!!! Brak towaru i zwrotu pieniędzy. NIE POLECAM !!!!!! OSZUŚCI !!!!!!!!!

Iza – 22 sie 2023
Jestem kolejną osobą oszukaną przez ten sklep. Sukienki nie otrzymałam, zwrotu pieniędzy również nie. Czekam od kwietnia. Obym była mądrzejsza w przyszłości.

Karina Bartczak – 20 sie 2023
Zamówiłam sukienkę ponad trzy miesiące temu ani sukienki ani zwrotu pieniędzy tylko odpisują z automatu i nic więcej .Ale ja zgłaszam sprawę o oszustwo i być może więcej osób to zrobi to im to nie przejdzie tak prosto i będą mieć sprawę .Nie polecam .

Agnieszka Łazińska – 20 sie 2023
Oszuści i kłamcy. Od 4 miesięcy czekam na przesyłkę dodam że opłaconą. Odpisywali, że jakiś pożar mieli w magazynie, ale mam cierpliwie czekać. Banda naciągaczy i złodziei 😡

Małgorzata – 19 sie 2023
Od 03.01.2023 czekam na czerwone botki minęła już połowa sierpnia i odpisują z automatu a buty już pewnie nie dotrą. Nieuczciwa firma, najpierw zaciemniali i pożarze hurtowni a teraz tylko odpowiedzi z automatu. Przestrzegam potencjalnych klientów sklepu strata pieniędzy.

Aleksandra Kruk – 19 sie 2023
Czy ktoś ma pomysł jak można odzyskać pieniądze od tych oszustów? Może komuś się udało i doradzi co zrobić…. Byłabym wdzięczna, bo nie wiem co mogę zrobić. Mój adres mailowy już jest nie aktywny na ich stronie, usunęli mi konto.

Renata – 18 sie 2023
Nie otrzymałam towaru. W marcu zamówiłam sukienkę, jest już sierpień, a ja nie mam, ani sukienki, ani pieniędzy, nie ma żadnej odpowiedzi, jedno wielkie oszustwo. Nie polecam.

Dorota – 18 sie 2023
Oszuści uważać, nie kupować od nich, kasę biorą za sukienki a towaru ani widu ani słychu od marca 2023 a już połowa sierpnia 2023r

Magdalena Ambroszczyk – 18 sie 2023
Nie kupujcie u nich! Strata czasu i pieniędzy. 15 maja zamówiłam kostium na wesele. Wesele odbyło się 12 sierpnia. Do dziś dnia nie mam nawet odpowiedzi, nie wspominając o zamówieniu. Oszuści !!!

wotas – 18 sie 2023
Oszuści. Od maja nie dostarczony towar/

Renata – 18 sie 2023
Dałam też się nabrać, nie kupujcie nic z tej firmy ! W maju 2023r zamówiłam 3 sukienki i buty na wesele, wesele się odbyło w czerwcu 2023r . Sukienki przyszły w sierpniu – po 3, 5 miesiącach od złożonego zamówienia, nie te które zamówiłam a butów ani śladu Sukienki nie ten kolor ani fason nie ten . Oszuści . Uważajcie .

Angelina – 17 sie 2023
Oszuści jak ich mało zamówiłam sukienkę już kolejny miesiąc czekam za dostawa i nic
.. ciągle piszą żeby się uzbroić w cierpliwość ciekawe ile… Nie zamawiajcie na tej stronie

Mariusz Kania – 16 sie 2023
Oszuści jakich mało pierdolone zlodzieje zamawiany towar od kwietnia żadnego kontaktu i słuchu o zamówieniu Google po tych reputacjach powinien ich sam utomatycznie wywalić z wyszukiwarki

urszula szulik – 15 sie 2023
Sukienkę za 129zł zakupiłam 26 kwietnia 2023 r. Do tej pory nie dostałam ani sukienki ani zwrotu gotówki.
ZŁODZIEJE

Monika Radek – 14 sie 2023
Zamówiłam sukienkę 11 grudnia 2022 ,dziś mamy 14 sierpnia 2023 ani sukienki ani pieniędzy, nie kupujcie w tym sklepie, zwykli oszuści

Marian Janecki – 13 sie 2023
Złodzieje nic dodać nic ująć kasa poszła towaru brak już 4 miesiące

Weronika Pawlak – 13 sie 2023
Oszuści. Też dałam się nabrać. Historia „wypisz wymaluj” jak wszystkie, które tutaj też są. Od lutego czekam na zamówienie. Na początku pisali, że rozpatrzą, poinformują firmę kurierską, ale teraz nie ma już z nimi jakiegokolwiek kontaktu.

Małgorzata Pawłowska – 12 sie 2023
Ludzie nie zamawiajcie u nich!!! Oni są ZŁODZIEJAMI…Zamówiłam u nich towar w lutym na ponad 400zł i ani towaru,ani zwrotu pieniędzy..ale ja tego tak nie zostawię,nawet żebym miała iść do sądu to,to zrobię.Tacy nie mogą okradać porządnych ludzi

Magdalena Kornatowska – 11 sie 2023
W grudniu 2022 zamówiłam torebkę na prezent. No niestety nie dotarła do tej pory ! Zaraz rok minie. Niezliczona ilość maili z firmą oczywiście bez skutku. Ciągle pisali z prośbą o cierpliwość, że paczka w drodze, wysyłali linki z możliwością śledzenia paczki niestety na nich nic nie można było sprawdzić! Koszmar nie zamawiajcie tam! Oszuści! Dobrze że to tylko sto kilka zł a nie jak u innych po 300 i więcej ;(

Aga – 10 sie 2023
Totalne oszustwo!!! Trzeba pisac pozew zbiorowy i uruchamiac kroki prawne

Roma Łojewska – 10 sie 2023
zamówiłam trzy bluzki, po wielokrotnych zapytaniach mailem, dlaczego po trzech miesiącach nie mam przesyłki, otrzymywałam odpowiedzi zdawkowe, aby uzbroić się w cierpliwość. NO, i jest… przyszła wczoraj paczka! Tylko , że żadna z bluzek nie jest tą, którą zamawiałam, a jakość … szkoda mówić. Omijać szerokim łukiem !!

Agnieszka Cłapa – 10 sie 2023
Wielkie oszustwo. Złodzieje jednym słowem moja bluzka nie odtarła do dzisiaj a mamy sierpień. Kontakt zerowy, nie odpowiadają na maile.

Aleksandra- 9 sie 2023
Zamówiłam 3 rzeczy w marcu, do tej pory nic nie dotarło.. W maju uzyskałam odpowiedź ze sklepu, że skontaktują się z firmą kurierską i postarają się ustalić gdzie jest moje zamówienie. Mamy sierpień a nic nie udało się ustalić, przesyłka nadal nie dotarła. Ponad 300 zł w błoto. Zgłaszam do ECK i stanowczo odradzam zamawiania czegokolwiek z tej strony!

Anna Wątorowska- 9 sie 2023
Aż trudno uwierzyć, że też dałam się nabrać. Zamówiłam w lutym 2023r. sukienkę na wesele, które było w kwietniu 2023r. Sukienka nie przyszła, musiałam kupić szybko coś innego. I jak w innych przypadkach dostałam informację, że nie wiedzą, co się stało z przesyłką i złożyli reklamację do firmy kurierskiej. Na jej rozpatrzenie dali sobie 3 miesiące. Upłynął już ten czas, pisałam do nich, ale odpowiedź jest z automatu ta sama co poprzednio – niby rozpatrzą… absolutnie nie polecam !

Sylwia Mocarska – 9 sie 2023
8 maja zamówiłam sukienki, które do sierpnia nie dotarły, kontak zerowy, z automatycznej skrzynki odpowiedzi, że sprawa moja jest priorytetowa i proszą o cierpliwość. Dla mnie to oszustwo, nie kupujcie tam, pierwszy raz mam do czynienia z oszustami. Nr przesyłki informuje, że nie wydarzyło się z nią nic, procz zamówienia. Pisałam duzo meili, na żadne nikt nie odpowiedział. To już podlega pod kradzież.

Magdalena Michna – 8 sie 2023
Po 4 miesiącach sukienka nie dostarla, nie odpowiadają na emaila. Ta firma to dno!!

Irmina G Irma – 7 sie 2023
Jedno wielkie oszustwo
7 stycznia zamawiałam towar ,za który zapłaciłam .Do tej pory nie otrzymałam ani towaru,ani pieniędzy.Poczatkowo odpisywali na e- maila żeby cierpliwie czekać,teraz już od dawna cisza.

Sylwia – 7 sie 2023
Zamówiłam w marcu 2023 sukienkę i do tej pory nie otrzymałam ani towaru ani zwrotu pieniędzy. Oprócz odpisywania na moje e-maile nic się nie dzieje.
Nie polecam !!!! Raczej odradzam .

Dominika Kustra – 6 sie 2023
Oszustwo oszustwo oszustwo!!!zamowilam sukienkę w kwietniu i niestety nada nie dotarła!!! Kontakt tylko mailowy i utarte stwierdzenia ze zajmują się moją sprawą w sposób priorytetowy!!!

Mirosława Guba – 5 sie 2023
Uwaga jedno wielkie oszustwo!!! Zamówiłam w kwietniu dwie sukienki. Otrzymałam informację, że przesyłka została wysłana. Do tej pory nie otrzymałam ani przesyłki, ani zwrotu pieniędzy. Pisałam do sklepu. Otrzymałam zapewnienie, że zajmą się moją sprawą. Do tej pory nic. Uwaga Oszuści!

Nadzieja – 5 sie 2023
Uwaga,na oszustów.!!! Zamówienie złożone pół roku temu. Bardzo uprzejme sms-y o traktowaniu klienta poważnie, o tym że towar zaginął,(czas reklamacji 90 dni) Co ciekawe na wielokrotne prośby o zwrot pieniędzy, firma nie reaguje. Odradza.

Iwona Szuszkowska – 5 sie 2023
Witam, zamówiłam sukienkę która miała dotrzeć do mnie średnio od 10 do 35 dni roboczych, niestety dotarła po 3 miesiącach, do tego dostałam zupełnie inna sukienkę niż kupiłam, nie można się z tą firmą skontaktować tefonicznie, tylko emeilowo, a w odpowiedzi na reklamację dostałam emeila z automatu że moja sprawa jest prorietowa i zespół dokłada wszelkich starań żeby rozwiązać problem, i znowu cisza, ta firma to jedno wielkie oszustwo, nie zamawiajcie tam, osyrzegam

Aneta – 4 sie 2023
Wszystko nie tak. Absolutnie nie kupujcie w tym sklepie. Ostrzegam wszystkich. Nie zwracają pieniędzy za towar niedostarczony wciągu 7 m-cy pomimo odstąpienia od umowy. Przychodzą bzdurne maile, że niby zajmują się sprawą ale brakuje szczegółów i bezpośredniego kontaktu. Sprawę zgłaszam na policję aby nikogo już nie oszukali.

Wioletta Wozna – 3 sie 2023
Jedno wielkie oszustwo
Zamówienie z stycznia 2023 jeszcze nie dotarło zwrotu pieniędzy tez nie mogę się doprosić
OSZUSTWO

Wiktoria – 3 sie 2023
Totalne oszustwo. Ludzie, uważajcie. Niczego nie zamawiajcie. Nie przelewajcie pieniędzy.

B.G. – 3 sie 2023
Ostrzeżenie !!!
ta firma to czyste oszustwo, nie dość ze długo czekałam na sukienki – od 17.04. 2023- otrzymałam paczkę po wielu interwencjach 03.08.2023 to wpakowano mi inne sukienki niż zamówiłam. Nie zamawiajcie w tej firmie.

an – 2 sie 2023
od kwietnia 2023 czekam na paczkę i nic , ani paczki ni pieniędzy

Danuta – 2 sie 2023
Ta firma to oszustwo. Czekam na zamówienie od 15.01.2022 opłacone na kwotę ponad 300 zł. Ponaglam już wiele razy i otrzymuję sztampowe odpowiedzi. Po trzech miesiącach odpowiedzieli, że zgłosili reklamację u firmy kurierskiej i minęło kolejne 3 miesiące. Ciągle przepraszają i proszą o cierpliwość. Maili klientów nikt nie czyta. Odpowiedzi są z automatu. Śmieją się z naiwnych ludzi. Sprawę w tym miesiącu zgłaszam na policje. Ostrzegam wszystkich

Jola Twardziak – 2 sie 2023
Ja na swoje zamówienie czekam od 18.04.2023 sprawę zgłosiłam do ECK i proponuję zrobić to wszystkim poszkodowanym przez firmę CIKELLY
a oto odpowiedż od ECK
„Szanowna Pani, Pani sprawa została zgodnie z właściwością przekazana do naszego centrum partnerskiego ECK Cypr. O wszelkich istotnych postępach i zmianach w sprawie będzie Pani na bieżąco informowana.
Jednocześnie pragnę zaznaczyć, że z uwagi na polubowny charakter naszej działalności, postępowanie może potrwać od kilku do kilkunastu tygodni. Z tego względu proszę o cierpliwość w oczekiwaniu na ponowny kontakt.”

Irena Tomkiewicz – 1 sie 2023
Banda oszustów omijajcie ten sklep szerokim łukiem!

Ola Nowak – 1 sie 2023
Brak zamuwienia od 7 miesięcy oplata pobrana Uwaga nie dokonujcie zakupy

Małgorzata Kocemba – 31 lip 2023
Zamówiłam towar w grudniu 2022r. Do dnia dzisiejszego nie otrzymałam paczki. Od około dwóch miesięcy piszę e-mail o zwrot pieniędzy gdyż paczka nie dotarła. W odpowiedzi otrzymuję e-maile z prośbą o cierpliwość gdyż moja reklamacja jest dla nich priorytetowa i tak w kółko. Nie polecam nikomu tego sklepu. Jest nie rzetelny i nie można odzyskać pieniędzy

Kliencie – 31 lip 2023
Oszuści. 4 kwietnia zamówiłam sukienke… kontakt bardzo kiepski, po 3 tyg odpowiedź. Brak sukienki do dzisiaj

Ali – 29 lip 2023
Ja wciąż czekam na opłacony towar już 5 miesiąc, nie otrzymałam też zwrotu pieniędzy. Czytam, że sklep dalej prowadzi „sprzedaż”czyli uprawia oszukańczy proceder. Tysiące poszkodowanych w Polsce i za granicą bo firma sprzedaje na świat i zuchwała bezkarność złodziejów trwa w najlepsze. Ale kara ich dosięgnie.

Iwona – 29 lip 2023
28.04 złożyłam zamówienie na sukienkę, ktora do tej pory nie została do mnie dostarczona. Mimo wielkokrotnych prób nawiązania kontaktu z firmą, pozostałam z niczym.. nie mogę liczyć ani na sukienkę ani na zwrot pieniędzy lub chociaż na odpowiedź z ich strony. Wnioski nasuwają się same. Firma nie warta uwagi, nie traktująca klienta poważnie

Joanna Wantusiak – 28 lip 2023
21.04 zamówiłam sukienkę zrobiłam przelew i koniec do dzisiaj nie mam ani zwrotu pieniędzy ani sukienki 😡😡😡 oszustwo. W każdym e-maili odpowiedź na zasadzie ” kopiuj wklej”🤬🤬że dokładają wszelkich starań 😭a od miesiąca zero odpowiedzi.

Anna Tokarska – 28 lip 2023
Oczywiście jak inne komentarze. Zamówiłam buty i ani butów ani pieniędzy. Złodziejstwo, że szok. Powsadzać do więzienia tych złodziei.

Małgorzata Jagielska – 27 lip 2023
OSZUŚCI !!!!!
OD MARCA BRAK ZAMOWIENIA 3 PRODUKTÓW BRAK ZWROTU KASY, TYLKO ZAPEWNIAJĄ ŻE PRACUJA NAD PTOBLEMEM. NIESTETY PO KILKU MIESIĄCACH WIDZĘ ZE TO ODPOWIADA AUTOMAT.

Monika – 27 lip 2023
Nie polecam!!! Czekałam 3 miesiące na jakieś gwno, którego nie zamawialam. Po przeczytaniu tych opinii nawet się nie zdziwiłam gdy to gwno wyjęłam z paczki

Dorota – 26 lip 2023
OSZUŚCI !!!! BANDA ZŁODZIEI ! Zamówiłam kombinezon granatowy 120 zł, 4 miesiące temu, ciągle maile pisane do nich o przesyłkę, zażądałam zwrotu gotówki i postraszyła policją, oczywiście napisali że moja przesyłka już jest w drodze. No i dziś przyszła jak z bazaru u Ruskich, sztuczny, plastikowy materiał, nie wart więcej niż 20 zł, i oczywiście nie to co zamówiłam, dostałam kombinezon z krótkimi spodenkami, zielony, wygląda jak plastikowa piżama z chińczyka. Najgorsze jest to że najpierw zamawiamy i płacimy, a później znajdujemy takie komentarze jak ten. Następnym razem będę ostrożniejsza, szkoda słów.

Maria – 26 lip 2023
Zamówiłam 3 sukienki 7 stycznia 2023. Do dnia dzisiejszego nie mam sukienek ani pieniędzy.
Ludzie ! uważajcie to ZŁODZIEJE i OSZUŚCI ! Nie dajcie się wykorzystać tak jak ja.

Barbara Bońkowska – 26 lip 2023
Czy komuś się udało odzyskać kasę za zakupione, a niedostarczone rzeczy od tej „firmy”? Napisałam wiadomość po 3 miesiącach czekania na dostawę i nawet odpowiedzi nie otrzymałam. Szukaj wiatru w polu?!

Edyta Wójcik – 26 lip 2023
Zamówiłam 2 sukienki wszystko szło pięknie do momentu zrobienia przelewu. Po otrzymaniu przelewu kontakt powoli się urywał. Niedawno otrzynakam e-maila,że dokładają wszelkich starań i ich zespół wyjaśnia i dokłada wszelkich starań zeby wyjaśnić co się dzieje z moim zamówieniem. Banda oszustów,którym udaje się coraz większe grono ludzi oszukać. Szkoda,że nie ma kary na takich oszustów!!!!

Renata Brzyszkiewicz – 26 lip 2023
Ostrzegam wszystkich przed tymi oszustami!!
16 kwietnia zamówiłam buty….przez cały ten czas pisałam e-meile, niestety bez odzewu.
W ostatnim e-mailu napisałam że nie zostawię tak tego. Dziś otrzymałam przesyłkę, jakież było moje zdziwienie po otwarciu paczki…dostałam jakieś buty które nadają się tylko do kosza na śmieci….MASAKRA. Szkoda nawet odsyłać bo koszty przesyłki przewyższają cenę tego badziewia które dostałam!! Może w końcu ktoś zrobi porządek z tymi oszustami

Valeryia Paliashchuk – 26 lip 2023
Czekałam na sukienkę 6 miesiącu, nie zwrócili poeniędzy

Monika Lewandowska – 25 lip 2023
Od maja nie mam zamówienia. Wystąpiłam dziś o zwrot gotówki…zobaczymy co zrobią

Kinga Kliczkowska – 25 lip 2023
Zamówiłam sukienkę 4 miesiące temu. Po korespondencji mailowej zapewniano mnie, że wszyscy traktują moje zamówienie priorytetowo. Do dziś moja sukienka nie doszła (zresztą, której już po takim czasie nawet nie chce), a pieniędzy jak nie było tak nie ma. Nie polecam tego sklepu. Szkoda nerwów oraz przede wszystkim pieniędzy. OSZUŚCI !

Mariola – 25 lip 2023
UWAGA OSZUSCI.Nie polecam tej strony z całego serca. Zamówiłam sukienkę 4 mają przyszła dzisiaj tj. 25 lipca. Pisałam bardzo dużo email co z zamówieniem. Otrzymywałam tylko automatyczne odpowiedzi. Zero kontaktu. Przyszła zwykła szm…ta i to nie moje zamówienie.

Gosia Sule – 25 lip 2023
Od 7 maja nie mam mojej bluzki. Już zdążyłam się przeprowadzić pod inny adres! Lato się skończy i nic. To jest jedno wielkie oszustwo. Nie polecam nikomu. Szkoda, że nie przeczytałam recenzji zanim złożyłam zamówienie. Widać też że sklep absolutnie się tymi opiniami nie przejmuje i NIC nie ulepsza.

Marta Wróblewska – 25 lip 2023
Od kwietnia nie dostałam zamówienia. Brak kontaktu. Nie polecam- zapłaciłam a nie dostałam towaru. To jest oszustwo!!!!

Marta Ząbki – 25 lip 2023
Najgorsza strona internetowa,nigdy nie miałam takich problemów z otrzymaniem zamówionego towaru. Czekam od kwietnia 2023r a jest koniec lipca. Na moje maile odpisują, ciągle proszę o cierpliwość, bardzo trudny kontakt z tą firmą. Dla mnie są to OSZUŚCI !!!!!

Lidia Lewacka – 24 lip 2023
Po kilku monitach przesylka dziś przyszła .Towar zamówiony 16 marca .Po otworzeniu przesyłki jedynie co się zgadza to ilość sztuk zamówienia to nie moje zamówienie nawet za darmo bym tego nie chciała.Walka więc o odzyskanie pieniędzy od szubrawców oszustów nadal będzie trwać

Joanna – 24 lip 2023
Zamówienie opłaciłam 12.05.2023 r. i do dnia dzisiejszego nie otrzymałam zamówionego towaru. Nie mogę doprosić się zwrotu moich pieniędzy.
Na moje pisma o zwrot dostaję informację, że proszą o cierpliwość, sprawdzają co się stało z przesyłką. Jak długo mam jeszcze czekać! Od zamówienia minęły 73 dni!

Agnieszka Cierpka – 23 lip 2023
Szczerze nie polecam, zamówiłam w listopadzie zeszłego roku sukienkę, do dnia dzisiejszego ani sukienki ani pieniędzy. Piszą ze firma kurierska winna, potem ze ta firma ma 90 dni na rozpatrzenie reklamacji a jak minęło 90 dni brak odpowiedzi na maile!

Anna – 22 lip 2023
Ja moje zamówienie opłaciłam 28.12.2022 r. i do dziś nie otrzymałam zamówionego towaru ani nie mogę doprosić się zwrotu moich pieniędzy. Na częste moje pisma o zwrot dostaję informację, że to zawiniła firma kurierska. Proszą o cierpliwość. Jak długo jeszcze będą tak oszukiwać ludzi. Powinien nimi się ktoś zająć.

Katarzyna Woch – 22 lip 2023
Zamówiłam sukienki 10 maja i to tej pory nie otrzymałam i żadnej konkretnej odpowiedzi tylko wiadomość prosto z automatu .Ten sklep to porażka oszuści i złodzieje bo i naszej tego nie można nazwać.

Jolanta – 21 lip 2023
SZOK -Przysłali buty ( Odbiegające od rzeczywistości w tym jedne nie te zamawiane)

Maja – 21 lip 2023
Wczesniej napisałam,że oszuści i dalej się tego trzymam. Chociaż paczka przyszła dwa dni temu. ALE NIE Z MOIM ZAMOWIENIEM. Już na maile nie odpowiadają. Trzeba definitywnie coś z tym zrobić. A jeszcze ,żeby było śmieszne już na stronie NIBY SKLEPU nie ma.sprzedazy obuwia znikneły wszystkie pary butów które mieli w ofercie. Naprawdę coś z tym trzeba zrobić.

Kasia Janowska – 20 lip 2023
Brak towaru i brak zwrotu pieniędzy!!!! OSZUSCI!!!

Agnieszka Sularz – 20 lip 2023
Złodzieje od marca nic ani towaru ani kasy złodzieje oszustwo

Aleksandra Zorychta – 20 lip 2023
OMIJAĆ SZEROKIM ŁUKIEM!!! Od lutego czekam na swoje zamówienie a od marca usiłuję odzyskać swoje pieniądze Żłożyłam oficjalną reklamacje, ktorą kilkakrotnie powieliłam ale notorycznie jestem zbywana. Przetrzymywanie przez tak długi okres cudzych środków pieniężnych na własnym koncie to jest KRADZIEŻ…inaczej nazwac tego nie mozna!!!

Magda Marczuk- 19 lip 2023
Dzień dobry. Również czekam na przesyłkę ponad pół roku. Może zbiorowe zgłoszenie na policje

Renata Gruber – 19 lip 2023
Zamówiłam rownież i od 17 maja nie ma pieniędzy i zamówienia, automat odpowiada ,że przepraszają , oszuści jak nic, nie zamawiajcie bo strata pieniędzy ! Dramat ! Każdego tak oszukują ! I się interes kręci dranie !
Trzeba zgłosić oszustwo!

Beata – 18 lip 2023
Złodzieje złodzieje od zeszłego roku czekam na towar automat odpowiada zgodzić na policję oszuści nie zamawiać nic !!😡😡😡😡😡😡

Adam – 18 lip 2023
Towar zamówiony w kwietniu. Do tej pory brak towaru i zwrotu pieniędzy. Zdawkowe, szablonowe odpowiedzi na wysyłane prośby dot. zwrotu pieniędzy. Oszuści. Prokurator powinien się za to wziąć!

Małgorzata – 18 lip 2023
OSZUŚCI !!!
Zamówiłam 16 maja br. sukienkę do tej pory nie dostałam ani przesyłki ani zwrotu pieniędzy. Nie ma żadnego kontaktu z ich strony, na skrzynkę w odpowiedzi na mojego maila przychodzą automatyczne wiadomości, które nie udzielają odpowiedzi na zadane pytania. NIE ZAMAWIAJCIE nic z tej strony To jedno wielkie oszustwo i strata pieniędzy !!! Jestem za zbiorowym podaniem tego dziadostwa na policję !!!

Marta Sochaj – 18 lip 2023
Na początku czerwca zamówiłam sukienkę do chwili obecnej ani sukienki ani zwrotu pieniędzy Nie odpowiadają na e-maile

Dominika Kupaj – 18 lip 2023
Na zamówienie czekam 2 miesiące, nie dotarło, pisze maile jedyne jaka odpowiedź otrzymuje to to że sprawa w toku. Nie polecam!

Bożena Słowik – 17 lip 2023
Zamówiłam sukienkę już 2-gi miesiąc jej nie ma.

Sebastian Andryszak – 17 lip 2023
Jebani złodzieje nie kupujcie u nich, okradaja ludzi na kasę.Banda jebanych złodziei. Żeby wam moja kasa w garde stanęła.

Maja – 17 lip 2023
Oszuści!!!!! Tak czytam to wszystko i stukam się w głowę dlaczego tego nie przeczytałam wcześniej. W życiu nie zamowilabym nic z tego sklepu. Zamówiłam 3 pary butów za około 400 zł. Od lutego do tej pory nie mam ani butow ani pieniędzy. Gdyż podobno przesyłka zaginęła. Miałam numer przesyłki i z tego wynikało ,z paczką płynęła a teraz zaginęła. Nie ma. Odpowiedz raz była tylko z osobą. Do tej pory odpowiedzi z jednego szablonu. Jakieś nieporozumienie. Trzeba coś z tym zrobić,koniecznie!!!

Alina Skiba – 17 lip 2023
Oszustwo ! Zamówiona sukienka w maju oczywiście nie została dostarczona ,a już lipiec i nikt nie odpisuje na maile , NIE POLECAM!

Martyna Jakubik – 17 lip 2023
Jedno wielkie oszustwo zamówiłam rzeczy 4 kwietnia nie otrzymałam zadnego towaru i zwrotu pieniędzy.

Renata Łazuchiewicz – 17 lip 2023
Oszuści.Zwodzili mnie od roku.Ani pienędzy ani zamówienia.Uważajcie na tą firmę.Nie zamawiajcie

OLA – 16 lip 2023
To samo co reszta.. zamowilam sukienkę w maju. Na 1 maila odpisali ze dostawa między 10-35 dni. Pisałam kolejne wiadomości, że termin minął- 0 reakcji. Może jakiś pozew zbiorowy?

Ana – 16 lip 2023
UWAGA ZŁODZIEJE I OSZUŚCI . Kupiłam i też nie czytałam opinii. Zamówienia niema do dziś, a o zwrocie pieniędzy niema co marzyć.

Marta – 16 lip 2023
Porażka, w maju zamówiłam kostium do tej pory nie otrzymałam towaru. Brak informacji zwrotnej o terminie dostawy jak również nie oddali pieniędzy o które prosiłam. Jedno wielkie oszustwo … UNIKAJCIE TEGO SPRZEDAWCY …..

Karolina – 15 lip 2023
Wzięli pieniądze, ale nie przesłali towaru. Zdecydowanie przestrzegam!

Sylwia Sujeta – 15 lip 2023
Jedno wielkie oszustwo zamówiłam kostium i płaszcz w kwietniu na komunie syna do tej pory nie mam zamówienia nie mam żadnej odpowowdzi, nikt nie odpisuje na emaila nikt nie odbiera telefonów. Masakra jedno wielkie oszustwo. Może wspólnie zgłosić to do wyższych instytucji ? Wrazie ktoś się namyśli może rozwiążemy razem ten problem

Anna Garbowska – 14 lip 2023
Banda oszustów.Kasę wzięli,zamówienia nie ma nadal od 2 miesięcy.Zablokowali swoją stronę,nie odpisują na wiadomości.

Jolanta – 13 lip 2023
Oszuści i złodzieje. Sukienka nie dotarła do tej pory (3.02.2023), nie kupujcie u nich.

Aneta – 12 lip 2023
Najgorszy sprzedawca on line z jakim się spotkałam. Zamówienie w styczniu a do lipca brak dostawy, brak informacji nt podjętych kroków w kwestii wyjaśnienia braku dostawy. Brak możliwości bezpośredniego kontaktu a odpowiedzi mają charakter szablonu (te same treści za każdym razem). Na ostatniego maila brak odpowiedzi. Nie polecam sprzedawcy. Rozważam oddać sprawę do kancelarii prawnej.

Ola – 12 lip 2023
Złodzieje i oszuści.
Zamówiłam i zaplacilam za towar w lutym do tej nic nie otrzymałam ani towaru ani pieniędzy ani odpowiedzi na maile.

Agnieszka Dziubinska – 8 sie 2023
Oszustwo na masową skalę!!!! uwaga!!!
Ten sklep to jedno wielkie oszustwo. Już nawet nie mogę się zalogować, bo pisałam emaile w sprawie zamówienia i rezygnacji. Link do śledzenia pokazuje, że przewoźnik już się nie zajmuje moją przesyłka, więc już nie dojdzie. Na zwrot pieniędzy też nie ma co liczyć. Zgłosiłam sprawę do Europejskiego Urzędu Praw Konsumenta z dokumentacją zakupu.

PS. Na dzień dzisiejszy tj 8.sierpnia 2023 – Po skierowaniu sprawy do Europejskiego Centrum Konsumenta i interwencji ich partnera na Cyprze otrzymam dziś przesyłki. Wysłali je samolotem. Sprawdzę tylko co to za jakość i czy to na pewno to co zamawiałam. Zgłaszajcie to proszę. Tylko musicie załączyć cała korespondencję z Cikelly oraz dowody wpłaty z banku. Mam nadzieję, że nie skasowaliście tych emaili, szczególnie dlatego że oni usuwają takiego klienta z bazy i nie można się zalogować. UPDATE: DOSTAŁAM PRZESYŁKĘ, ALE KOMPLETNIE INNE RZECZY, KTÓRYCH NIE DA SIĘ NOSIĆ. ZAMIAST DRESÓW DOSTAŁAM DWA BARDZO DUŻE KOMBINEZONY, KTÓRE NIE SA WARTE CENY KTÓRA ZAPŁACIŁAM. OSZUŚCI !!!

Daga – 12 lip 2023
OSZUSTWO I WYŁUDZENIE! NIE KUPUJCIE W TYM PSEUDO SKLEPIE!!! Od ponad 2óch miesięcy czekam na przesyłkę. Mimo moich żądań zwrotu pieniędzy zero reakcji.
BARDZO ODRADZAM!!!!Omijajcie tych oszustów!!!

Monika Balcer – 11 lip 2023
Przestrzegam Wszystkich przed tą Firmą !!! Jak większość Klientów cikelly zostałam oszukana i można powiedzieć okradziona, gdyż do dnia dzisiejszego nie otrzymałam ani towaru ani zwrotu pieniędzy ! Żadnego kontaktu poza gotowymi automatycznymi odpowiedziami:

„Potwierdzamy otrzymanie Twojej wiadomości i pragniemy poinformować, że Twoja sprawa jest dla nas priorytetem. Nasz zespół specjalistów już pracuje nad udzieleniem Ci odpowiedzi. Prosimy o odrobinę cierpliwości, a odpowiedź zostanie przesłana na Twój adres e-mail wkrótce. Jeśli masz dodatkowe pytania lub wątpliwości, jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc.”
Otrzymałam ich już kilka, niestety zespół specjalistów już od 2 miesięcy ciężko pracuje nad moja sprawą i jeszcze niczego nie ustalił poza tym że są po to żeby pomóc ! W międzyczasie zablokowano możliwość zalogowania się na konto cikelly, z którego robiłam zamówienie!

Katarzyna Brzezińska – 11 lip 2023
31 marca złożyłam zamówienie do dziś paczka nie otrzymałam. Na wszystkie złożone reklamacje odpowiada automat.Nic w tej firmie nie polecam zamawiać.

Oliwia Sokołowska – 11 lip 2023
Nie polecam! Zamówiłam komplet w maju chciałam od razu anulować bo nie doczytałam wysyłki stwierdzili, że zostało już wysłane. Więc grzecznie czekałam i zostałam bez pieniędzy i zamówienia. Co chwila jakieś śmieszne tłumaczenia

Tom – 11 lip 2023
Na dostawę czekamy od marca! Brak kontaktu. Wysyłają jakieś bzdury o tym jak to pracują nad poprawą jakości dostaw. Po żądaniu zwrotu pieniędzy cisza. Nie ma odzewu. Brak pieniędzy (ponad 400 zł). Oszustwo!

Anna Maruszak – 10 lip 2023
Moja historia identycznie przedstawia się jak każdego z Was. Moje zamówienie opłacone na początku kwietnia i do dziś zero kontaktu, nie ma towaru i nie ma kasy. Oczywiście nie reagują na maile zasłaniając się błędem firmy kurierskiej. Potem kontakt się urywa. Nie polecam, ten sklep to jedno wielkie oszustwo.

Angela Kitkowska – 10 lip 2023
Stanowczo nie polecam!!!!!! Zamówienie 05.05.2023, do dziś ani towaru,ani pieniędzy i kontaktu.To po prostu kpina.Oszukiwanie ludzi,nic innego.Nie polecam!!!!!

Maria Gajewska – 10 lip 2023
Nie zamawiajcie towaru z tej firmy , to banda oszustów i wyłudzaczy pieniędzy. Zamówiłam klapki 12.05. br i do dnia dzisiejszego nie ma klapek ani pieniędzy. Próba skontaktowania się z nimi nic nie daje odpowiada lakonicznie i bez sensu automat.

Syl Mar – 10 lip 2023
Bezkarni złodzieje. Spodnie zakupiłam 03.05 do dziś nie mam ani spodni , ani zwrotu pieniędzy . Banda złodziei i oszustów . Pisząc e-mail odpowiada automat. Wszystkim dobrze radzę zanim kliknięcie kup teraz poczytajcie o Cikelly opinie klientów dotyczących firmy Cikelly. Ja tego nie zrobiłam i mam nauczkę .

Aga – 10 lip 2023
Towar zamówiony 10 mają i do tej pory brak zamówionych rzeczy. Czy jest szansa na odzyskanie pieniędzy?

Monika Krysiak – 10 lip 2023
Cikelly To Oszuści ,zamówiłam sukienke w listopadzie 2022 roku -do tej pory nie dotarła do mnie -na moje wiadomości wciąż ta sama odpowiedz ze to firma kurierska odpowiada za przesyłkę ,tylko jaka to firma nie umieją odpowiedzieć ..teraz juz brak kontaktu całkiem ..Ani towaru ani zwrotu pieniędzy …

Urszula – 10 lip 2023
Czy nie ma sposobu na takich oszustwo. Takie,” ala sklepy ” po powtarzającej się sytuacji powinny być zamykane. Pieniędzy brak towaru brak , kontaktu brak . Jak długo jeszcze może działać ten sklep i robić ludzi w balona . To trzeba gdzieś zgłosić i zakazać działalności.

Ewelina Lulewicz – 9 lip 2023
Witam panie ja również w marcu2022 zamówiłam że strony cikelly sukienkę i też nie mam ani sukienki ani pieniędzy też mnie zbywali że utknęła u kuriera

Weronika Sawicka – 9 lip 2023
W skrócie – złożyłam zamówienie 25 listopada 2022. Gdy zamówienie po ok. 33 dniach, które były zaznaczone w okresie oczekiwania, nie dotarło, zgłosiłam się do sklepu. Napisałam już jakieś 15 maili z prośbą o zwrot pieniędzy i update o reklamacji, która rzekomo została złożona u firmy kurierskiej. Ostatnie wiadomości są ignorowane. Zero odzewu. Od złożenia zamówienia minęło już prawie 8 miesięcy, a ja nie dość, że nie mam tego za co zapłaciłam, to nie mam również zwrotu. Nie da się doprosić informacji i pieniędzy. Silnie odradzam Państwu zakupy w tym sklepie.

Mariola Jedrzejczyk – 9 lip 2023
Złożyłam zamówienie na początku marca tego roku, oczywiście z góry opłacone. Po otrzymaniu potwierdzenia zamówienia koniec kontaktu. Przesyłki nie otrzymałam do tej pory. Po wysłaniu e-mail z żądaniem zwrotu pieniędzy otrzymałam lakoniczną odpowiedź że konsultanci zrobią wszystko by znaleźć moja paczkę i cisza. Zablokowali możliwość komentarzy na fb. Ale na forach jest mnóstwo osób oszukanych. W tej chwili zbieramy osoby oszukane przez tą firmę aby sprawę zbiorczo zgłosić do prokuratury jako przestępstwo wyłudzenia pieniędzy. Ja osobiście zgłoszę również do Urzędu Skarbowego.

Agnieszka Więckowska – 8 lip 2023
Osoby które zostały oszukane poprzez braku towaru lub zwrotu pieniędzy powinny zglosic się na policję z tym lub napisać pismo do banku o reklamację z tego przelewu z opisem że została lub został oszukany.
Bo wszyscy się nabrali na tą stronę że można kupić a jednak nie i czekasz na ten towar nie wiadomo ile i tak się go nie dostanie.
A potem po fakcie wszyscy czytają opinie jakie są na ten temat ,no cóż stało się i trzeba walczyć o zwrot pieniędzy
Tak jak napisała jedna Pani co napisała na ten temat opinie.

Ewa Kimona – 8 lip 2023
Ponad dwa miesiące i brak przesyłki…nie odpisują już nawet na wiadomości…banda złodziei i oszustów i podobnych sklepów okazuje się cała masa te same zasady,ikonki sklepu tylko pod inną nazwą…bandziory w białych rękawiczkach

Aneta – 7 lip 2023
Ja też zostałam oszukana pieniądze zwinęli a sukienki do dziś nie ma!!!a minęło już 3 miesiące od zakupu.Uwazajcie na tych oszustów!!!!

Ryszard – 6 lip 2023
Potwierdzam oszuści nie róbcie przelewu bo nigdy kasy nie odzyskacie

Agata Głowacka – 6 lip 2023
Nie polecam,żałuję że zamówiłam na tej stronie. Często robię zakupy przez internet,ale na taką ” usługę” jeszcze nie trafiłam. Rzeczy zamówione 4 marca przyszły dopiero dzisiaj i o to po kilku wiadomościach mailowych,bo innego kontaktu nie ma. Chce zwrócić rzeczy,niestety zero informacji jak dokonać zwrotu,porażka 🥴😔

Jola Sok – 6 lip 2023
Mi na szczęście udało się odzyskać pieniądze,po przez bank.Zrobilam reklamację tego przelewu z opisem że zostałam oszukana i po tygodniu odzyskałam pieniądze.

Małgorzata Matuschek – 6 lip 2023
Oszuści w maju zamówiłam sukienkę, zapłaciłam czas oczekiwania od 10 do 35 dni roboczych jest lipiec czas dostawy już dawno minął nie mam ani sukienki ani nie oddali pieniędzy. Jak wysyłam @ to albo nie ma odpowiedzi albo szukają przesyłki. Uważajcie na ten sklep

Kasia Śledź-Kucharczyk – 6 lip 2023
To nie sklep internetowy, a oszuści. Zakupiłam sukienkę w maju i do tej pory nie otrzymałam zamówionego towaru. Jedyną możliwością kontaktu z cikelly jest mail. Nie ma żadnego numerów telefonu. Pisałam do nich wielokrotnie i zawsze odpowiadał automat. Pisałam też na messengerze. Nie dajcie się nabrać, tak jak ja. Stracicie tylko pieniądze. Sprawa zgłoszona do rzecznika praw konsumenckich.

Maria Dutka – 5 lip 2023
Zapłaciłam za towar w maju do dnia dzisiejszego nie otrzymałam towaru.Kilko razy próbowałam nawiązać kontakt z sprzedawca . Po za informacja z automatu nie mam ani pieniędzy ani towaru.To firma oszustów. Uważajcie przy zakupie nie płacie za towar wcześniej.

Monika – 5 lip 2023
Potwierdzam, totalne oszustwo zamówiłam sukienki na początku maja, ani paczki ani zwrotu pieniędzy.

Marcin Bartkowski – 5 lip 2023
oszuści na maxa… bluzka opłacona termin dostawy 35 dni roboczych,termin uplynoł 10 dni temu…ani bluzki ani pieniędzy.uwazajcie i nic nie zamawiajcie to tylko strona z obrazkami i nic więcej.

Monika Kozdęba – 4 lip 2023
Na zamówienie czekam od 3 grudnia… Z tak złodziejską firmą jeszcze nigdy się nie spotkałam. Ani zwrotu pieniędzy ani towaru. Kilka maili bez echa

Agnieszka Walendzik – 4 lip 2023
Złodzieje.zamowienie zapłacone.nigdy nie dotarło.

Kornelia Grabowska – 4 lip 2023
Ten sklep to masakra… zamówiłam sukienkę na początku czerwca to jest lipiec a sukienki nie dostałam i ich maile że starają się wyjaśnić co stało się z zamówieniem. Masakra… NIE POLECAM

Bozena Zbroja – 3 lip 2023
Oszuści zamówiłaś kozaczki w październiku za 174 zł do dzisiaj nie ma ani pieniędzy ani butów.

Krzysztof – 3 lip 2023
Nie polecam też mnie oszukali zapłaciłem i ani towaru ani zwrotu gotowki

sjulita – 2 lip 2023
Zamówienie z kwietnia. Towaru brak, pieniędzy brak. Mam cierpliwe czekać do końca świata. Szukam kogoś kto już to zgłosił gdzieś, żebym też mogła.

User – 2 lip 2023
Oszuści zapłaciłam za towar w kwietniu. Oczywiście nie otrzymałam sukienki i pieniędzy też nie zwrócili. Na maile odpisuje automat jak u wszystkich. Nie zamawiajcie bo stracicie tylko pieniądze. Ten sklep to atrapa tylko zabiorą pieniądze, a towaru nie otrzymacie.

Maria Martinuk – 1 lip 2023
Złożyłam zamówienie 18.05.2023 i cisza, teraz zaczęłam szukać informacji, i oczywiście osusci z Cypru z towarem z Chin, szkoda czasu…. W poniedziałek zgłaszam na policję

Iza – 1 lip 2023
Sklep nie wywiązał się z umowy sprzedaży. Nie mam pieniędzy ani towaru. I wygląda na to, że w ten sposób właśnie sobie działają, choć uważam, że policja powinna już dawno dobrać się do nich. Sprawę zgłaszam. Nie składajcie żadnych zamówień od nich bo to wyrzucanie pieniędzy w błoto!!!

Magda – 30 cze 2023
Oszustwo !!!!!! Wywalilam ponad stówę na żakiet. Kwartał czekania na rozpatrzenie reklamacji przez firmę kurierska, teraz zero kontaktu. Ani towaru ani zwrotu pieniędzy . Oszuści !!!

Patrycja Cyza – 30 cze 2023
Tak jak już pisałam sukienki zamówione w maju do mnie nie doszły napisałam niedawno na e mailu że to oszustwo i mają oddać pieniądze lub ma przyjść paczka bo jak nie sprawa trafi na policję… w odpowiedzi otrzymałam podziękowania😏

Dorota Domaszewska – 30 cze 2023
2 miesiące i ani sukienki ani pieniędzy. Kwota za mała na przestępstwo. To bandyci i oszuści

Joanna – 30 cze 2023
Dalej paczki niema ,nieeeeee polecam tej firmy złodziejskiej, bozia was ukaże za te oszustwa !!!!

Alesia Asmushkina – 30 cze 2023
Niestety też zamówiłam sukienkę,dostałam link do sledzenia i po 2 miesiącach status przesyłki się nie zmienia,na maile cikelly nie odpowiada.Unikać i omijać szerokim łukiem,zastanawiam się nad zgłoszeniem sprawy na policję

Grażyna – 30 cze 2023
Niestety też dałam się oszukać zapłaciłam za sukienkę i coś poszło nie tak przesyłka została przekierowana i cisza. Uważajcie następni oszuści!!!!!

Ela Ciesielska – 30 cze 2023
OSZUŚCI !!! Zamówiłam i straciłam
Najlepsze jest to ,że dostałam po miesiącu inf.z nr.przesyłki ,że dzisiaj kurier dostarczy przesyłkę i za 10 min .kolejną inf.że właśnie została dostarczona .pytam tylko gdzie ….
Zgłaszajcie sprawy oszustwa do FEDERACJI KONSUMENTA j gdzie jeszcze możecie….
MUSIMY WSPÓLNIE NAGŁAŚNIAĆ OSZUSTWO ( INTERNET ), ŻEBY NIE NABIJAĆ IM KOLEJNYCH PIENIĘDZY

Adam Kłosowski – 30 cze 2023
Towar zamówiony i opłacony w kwietniu do dziś nie dotarł. Odpowiedzi na e-maile z automatu. Oszuści na wielką skalę. Prośba o zwrot wpłaty bez odpowiedzi. Ostrzegajcie znajomych przed tą bandą złodziei

Dorota Mastalerz – 30 cze 2023
Witam wszystkich klientów którzy zostali oszukani przez tą firmę czekam od lutego na zwrot pieniędzy za sukienki które nie zostały mi dostarczone nie kupujcie nie polecam

Patrycja Raszka – 29 cze 2023
Zamówienia brak od lutego a pieniędzy nie chcą zwrocic. Ktoś organizuje jakiś pozew zbiorowy?

Katarzyna Lewandowska – 29 cze 2023
Ludzie uważajcie bo to oszuści. Zamówiłam sukienkę na początku maja. Do dnia dzisiejszego ani sukienki ani zwrotu pieniędzy, tylko przesyłają stałą regułkę „że dziękują za informacje, że ta sprawa jest dla nich priorytetowa i proszą o cierpliwość”. Niestety dopiero po zamówieniu przeczytałam o tym sklepie opinie i są same negatywne Wszyscy piszą że zamówili towar , zapłacili a towaru nie otrzymali.

Bożena Gleń – 25 lip 2023
Zamówiłam w lutym tego roku botki za które zapłaciłam i oczywiście do chwili obecnej nie dotarły do mnie pisząc zapytanie oczywiście na emeil dostałam odpowiedź za reklamacja będzie trwała 6 miesięcy bo muszą wyjaśnić z firmą kurierską, teraz już nic nie odpisują i zero z nimi kontaktu mimo informacji że sprawę skieruję na policje
Kochani unikajcie ich jak ognia to oszuści za późno p nich przeczytałam opinie bo napewno bym nic nie kupiła.

Aleksandra – 29 cze 2023
Oszuści. Jestem wściekła, bo nie otrzymałam ani towaru ani zwrotu pieniędzy. Mało tego, zostałam wylogowania, wręcz usunięto moje konto. W związku z tym nie mam wglądu w moją historię zamówień. Brak słów.

Milena Zygiel – 29 cze 2023
Również nie otrzymałam opłaconego zamówienia , oszuści ze jeszcze z tym nikt nic nie zrobił tyle ludzi dało się nabrać ! Nie kupujcie w tym sklepie

Katarzyna – 29 cze 2023
Witam, zamówiłam i zapłaciłam za towar 06 kwietnia 2023 roku. Do dziś towaru nie otrzymałam. Otrzymuje również odpowiedź w stylu – „prosimy czekać, towar wysłany, prosimy o cierpliwość …” – za każdym razem ta sama treść wiadomości. Oszustwo – proszę uważać!

Aldona Tomaszewska – 29 cze 2023
Oszuści zamówiłam 25.12.2022 na kwotę 445,55zł nie dostałam przesyłki że gdzieś zaginęła że kurier i mam czekać 90 dni kolejne. To są jakieś kpiny ludzi okradać biednych co za bydło oddajcie mi pieniądze na policję pójdę że dałam się nabrać ciągle mnie zbywają. Aldona

Justyna Dębniak – 29 cze 2023
Oszuści w maju zamówienie złożone wszystko oplacone do dnia dzisiejszego nic… ….. bez komentarza

Magdalena Sikorska – 28 cze 2023
niestety oszustwo, niby dostaje się potwierdzenie zamówienia, link do śledzenia przesyłki a w rzeczywistości nic się nie dzieje, przesyłka przez ponad 2 miesiące nie dotarła. Odpisują mailowo że zajmą się tematem i proszą o cierpliwość, to wszystko, ale towaru ani zwrotu pieniędzy nie widać, a link do reklamacji oczywiście nie działa. Unikajcie!!!

Janusz – 28 cze 2023
Zamówiona została sukienka do dnia dzisiejszego nie otrzymałem zamówienia

Kamila Kama – 28 cze 2023
W Maju zamawiałam sukienkę zapłaciłam i nie wiem do dnia dzisiejszego co dzieje się z paczka zgłaszam w kontakcie ze sklepem i otrzymuje tą samą regułkę oszuści i tyle nie dajcie się oszukać

Ewelina – 28 cze 2023
Tez mnie oszukano. Na maila nie dostałam odpowiedzi. Kupiłam sukienkę w kwietniu 2023 i do tej poty jej nie otrzymałam

Paulina Lewicka – 27 cze 2023
Również zamówiłam produkt na początku maja, nie mam ani pieniędzy ani produktu i nikt nie odpisuje na mejle :/

Katarzyna Lewandowska – 27 cze 2023
Ludzie na dajcie się nabierać. Oszuści i tyle. Kupiłam sukienkę na początku maja. Sukienka miała dotrzeć w ciągu 10-35 dni . Niestety już mamy koniec czerwca i ani sukienki ani pieniędzy. Pisałam do nich kilkakrotnie, ale otrzymuje stałą regułkę , że dziękują za informacje i że sprawa jest dla nich priorytetowa, ale do dnia dzisiejszego żadnych szczegółowych wyjaśnień a tym bardziej zwrotu pieniędzy.

Marta Mochocka – 27 cze 2023
Złożyłam zamówienie w lutym, paczka niby wysłana. Pisze do nich to dostaje tego samego mejla zwrotnego, że zajmą się moją sprawą. Jest nas dużo, trzeba coś z tym zrobić. Mamy 27.06.23r.

Krzysztofa – 26 cze 2023
Oszuści dnia 22.05.2023 zamówiłam od nich buty za 150zł 30.05.2023 pisałam do nich maila to odpisali że przesyłka została wysłana i ze dotrze do mnie od 10-35 dni do dnia 26.06.2023 cisza ani butów ani pieniędzy .

Kinga Stępień Rajczyk – 26 cze 2023
Nie otrzymałam sukienki zakup za ok.90 zł, sposób postępowania jak poniżej opisywany jak poniżej, że niby wina kuriera, dramat

Aneta – 26 cze 2023
Oszuści zamówiłam sukienkę czekam swą miesiące ludzie zróbmy cos

Stanisław Jaromin – 26 cze 2023
Moja sprawa jest identyczna jak pozostałe . Po 43 dniach brak towaru , zero informacji . Jest mi tylko wstyd że przed zakupem nie przeczytałem recenzji

Monika Żmuda – 26 cze 2023
Zamówiłam buty , za ktore zapłaciłam , które miały przyjść w ciągu 35dni minęło półtora miesiąca i cisza tylko automatyczna poczta odpisuje , masakra

Ela Dżugaj – 26 cze 2023
Złożyłam zamówienie 13 maja 2023, opłaciłam, pisałam oraz wysłałam do nich potwierdzenia zapłaty celem przyspieszenia wysyłki, oczywiście uzyskałam odpowiedź,że mają na wysyłkę 35 dni… po 35 dniach pisałam, że nadal nic nie mam, że nie można zlokalizować nr przesyłki, bo nieznany numer, więc napisałam, że jak tak dalej pójdzie to rezygnuję ,że chcę zwrot kasy, a teraz nawet nie mogę zalogować się na ich stronę, non stop pojawia się komunikat, że złe hasło albo login, co jest nie możliwe…. oszustwo pełna parą…. przez takich to uczciwi ludzie tracą…. chyba pora zgłosić zaistniałą sytuacje na policję. Nie dajcie się, nie kupujcie przez tą stronę…

Karolina Morawska – 26 cze 2023
Odradzam zakup zapłaciłam ponad 200zl a przesyłki od 2 miesięcy nie dostałam.

Justyna – 25 cze 2023
Masakra ja też czekam już ponad miesiąc i ciszę zero kontaktu.Oszisci

Czesław – 3 sie 2023
Zamówiłam sukienkę 10 maja 2023r., do tej pory nie otrzymałam ani sukienki ani zwrotu pieniędzy. Na maile nie odpowiadają. Zostałam oszukana jak poprzednicy.
Dzisiaj tj 3 sierpień otrzymałam przesyłkę. Jakie było moje zdumienie po rozpakowaniu. Zupełnie inna suknia i do tego za mała. Materiał i wykonanie straszne. I co mam z tym począć ?

Jola Oleś – 24 cze 2023
40 dni temu złożyłam zamówienie i do dziś nie otrzymałam sukienki. Brak odpowiedzi na mój mail

Joanna – 24 cze 2023
Oszuści! Czekam od stycznia na dostawę, złożona reklamacja oczywiście czeka od lutego na rozpatrzenie i tak jak inni mam czekać kolejne 90 dni bo niby kurier zawinił… tragedia! nie polecam wręcz ostrzegam przed tym sklepem

Emilia Romanicz – 17 sie 2023
Zamówiłam ubrania na kwotę 484.74 zł 15 Maja. Składając zamówienie była informacja o dostarczeniu przesyłki w 3 dni. E-mailem otrzymałam informacje, przesyłka została wysłana, a czas dostawy to od 10-35 dni. Po 37 dniach zamówienie nie dotarło. Firma podaje tylko e-mail do kontaktu, ale nie odpisuje na wiadomości. Zgłosiłam już reklamację przelewu w banki i sprawę zgłoszę na Policję ponieważ jest to kradzież i oszustwo. Na stronę sklepu trafiłam przez reklamę na Instagramie. Wszystkich poszkodowanych proszę o zgłaszanie sprawy na Policję, żeby inni ludzie nie padli ich ofiarą.

Edit: Po trzech miesiącach pieniądze do mnie wróciły, a to za sprawą złożenia reklamacji przelewu w mBanku. Polecam składać reklamację transakcji jeśli traficie na nieuczciwego sprzedawcę.

Arkadiusz Łosiński – 23 cze 2023
Oszuści. Brak zamówionego towaru. Brak towaru. Nie polecam

Zbigniew Młynarycz – 23 cze 2023
Szanowni poszkodowani w których znalazłem się j ja. Zgłaszamy to na policję do prokuratury. Pisałem że chce zwrotu bo już czekam ponad 30 dni to mi odpisali że teraz mam czekać kolejne 90 bo tyle ma firma kurierska na zwrot paczki.
To jakiś przekręt ja idę z tym na Policję zróbcie tak samo bo każdy z nas zapłacił.

Adam Paszulewicz – 23 cze 2023
Piszę w imieniu mojej mamy, która też została oszukana przez tę firmie. Przeglądając internet znalazła ten sklep i dwie sukienki, które jej się spodobały więc zamówiła je. Oczywiście radziłem jej, żeby nie robiła płatności przelewem tylko za pobraniem dla kuriera, niestety kobieta się uparła i zapłaciła przelewem. Zamówienie zostało złożone w połowie kwietnia, a paczki jak nie było, tak nie ma. Teoretycznie miało dotrzeć po miesiącu. Dziś mamy końcówkę czerwca więc podejrzewam, że nigdy nie dotrą a pieniądze poszły za przeproszeniem w PiS-du.

Jakiś czas temu moja mama otrzymała maila, że rzekomo przesyłka została nadana i leci z Chin. Ostatnio widziano ją w Skopje ale całkiem prawdopodobne jest to, że będzie leciała przez Johannesburg i Reykjavik. Złodzieje, oszuści. Dziwię się, że w dzisiejszych czasach kiedy w dobie zakupów online trafiają się takie firmy i co więcej nadal istnieją. Zgłaszanie tego do odpowiednich organów jak widać niewiele daje.

Jolanta Lazarek – 23 cze 2023
Oszuści oszuści zamówiłam w marcu i do dnia dzisiejszego nie otrzymałam przesyłki.

Dorota Muraszko – 22 cze 2023
Ja również zostałam oszukana moja przesyłka jeszcze nie dotarła a w maju zamówiłam masakra glupi człowiek pierwszy raz dał się oszukać

Agnieszka – 22 cze 2023
Witam. Mam również złe doświadczenia z tą firmą
Dostałam informacje że paczkę Wysłano 21 maja i do dzisiaj nie otrzymałam przesyłki. E-mail z prośbą o wyjaśnienie pozostaje bez odpowiedzi.

joanna – 22 cze 2023
w lutym złożyłam zamówienie za ponad 400 zł do tej pory nie otrzymałam ani towaru ani zwrotu pieniędzy po mimo licznych interwencji firma oszustów

Jola Twardziak – 22 cze 2023
Witam wszystkich, moi drodzy jest nas tu trochę i z tego co się dowiedziałam to najlepiej zgłosić tą firmę na policję. Im więcej zgłoszeń tym lepiej. Trzeba przygotować wyciągi z kwotą którą się wpłaciło firmie cikelly oraz maile które się im wysyłało i otrzymało od nich. Jeżeli kwota przekroczy 5000 tyś to policja zacznie działać a jestem przekonana , że przekroczy. Więc bardzo proszę o zgłaszanie tego nieuczciwego sprzedawcy, a nóż uda nam się odzyskać stracone pieniądze. Jeżeli ma ktoś ochotę się ze mną skontaktować w sprawie zgłoszeń to proszę mnie znaleźć na fb Jola Twardziak chętne osoby dodam do grupy na messengera

Amanda Trzcińska – 22 cze 2023
W listopadzie zamówiłam sobie sukienkę na Wigilię myślałam, że dojdzie. Jest 21 czerwca i nadal jej nie dostałam, oszuści.. Pieniędzy oczywiście też nie zwracają 🙂

Iza Kanada – 21 cze 2023
Dostałam informację 26 kwietnia że opłacone zamówienie zostało do mnie wysłane,dziś jest 21 czerwiec a ja nie dość że nie otrzymałam zamówienia to nie dostaje odpowiedzi na wysłane e-maile co się dzieje z moim zamówieniem ,wydałam ponad 300 zł i czuję się oszukana ani pieniędzy ani towaru nigdy jeszcze nie spotkałam się z tak nieuczciwym sklepem internetowym ,przestrzegam wszystkich

Iza – 21 cze 2023
Widzę że nie jestem sama w doświadczeniu z tą pseudo firmą.Przesyłka opłacona do dziś nie dostarczona.dziś mija 36 dni ,oczywiście na mejle odpowiada automat
Oszuści!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! z całego serca odradzam
Napewno sprawę zgłoszę bo pieniądze z nieba mi nie spadają a takie coś dorabia się na na ludzkiej krzywdzie

Joanna Paciorek – 21 cze 2023
Witam w marcu zamówiłam sukienkie której nie dostałam do tej pory a jest czerwiec wielokrotnie pisałam interweniując ale brak odpowiedzi raz odpowiedzieli ze sukienka zaginęła i natym się skończyło nie polecam kupować w tym sklepie

Ela Ciebień – 21 cze 2023
Po opiniach widzę że nie tylko ja dałam się oszukać, masakra .20 marca zamówiłam sukienkę I do tej pory jej nie ma i kasy też. Ludzie nie zamawiajcie w tym sklepie bo to oszuści i nic więcej.

Urszula – 21 cze 2023
Nie polecam zdecydowanie
Nie otrzymałam swojego zamówionego towaru do tego zero kontaktu po za suchym stwierdzeniem że mam oczekiwać przesyłki na mój e-mail że w takim razie rexygnuje i proszę o zwrot pieniędzy cisza. A zamówienie złożyłam 14 kwietnia

teresa bąkowska – 20 cze 2023
Oszuści zamówienie z początkiem marca, brak realizacji zamówienia, brak zwrotu środków za nie zrealizowane zamówienie, brak odpowiedzi na email. Jednym słowem naciągacze

Patrycja Cyza – 20 cze 2023
To są oszuści i nic więcej zamówiliśmy sukienki potrzebowałam szybko na okoliczność była dostawa za 3 dni że że będzie dostarczona po czym jak były już zamówione pokazało że od 35 dni już dawno minęło teraz już nie potrzebują tych sukienek nie ma żadnego kontaktu . Brak towaru,brak pieniędzy. Rewelacja.

Natalia Nowak – 20 cze 2023
24.04 złożone zamówienia -do dziś nie otrzymałam towaru . Przestali odpisywać na maile odnośnie jakichkolwiek informacji czy zwrotu pieniędzy. Dziwie się ,że ta firma jeszcze utrzymuje się na rynku . Odradzam zakupy z tej strony ! Oszustwo 😡

Magda Budzińska – 20 cze 2023
Nie polecam tej firmy. Człowiek uczy się na błędach. Teraz zanim coś zamówię szukam opinii w internecie. Zamówiłam sukienkę, 150zl z konta poszło a sukienki nie widać. Żadnego telefonu tylko kontakt mailowy, odpiszą albo i nie. Nie kupować nic z tej strony.

Justyna – 20 cze 2023
24.02.2023 złożone zamówienie. Do dziś nie dotarło. Nawet nikt już nie raczy odpisać na maile. Najpierw dostawa wydłuża się do 35 dni. Następnie problemy z przewoźnikiem i reklamacja może trwać 90 dni. Już minęły wszystkie terminy i ani pieniędzy ani towaru.
Ludzie, uważajcie na tego złodzieja.

Iwona – 19 cze 2023
Złodzieje! Tak jak reszta tu komentujących tak i ja zostałam oszukana i okradziona – zamówienie z 15.04.2023 do dziś nie dotarło. Trzeba złożyć pozew zbiorowy i odzyskać nasze pieniądze! nie może być tak, że takie szumowiny bezkarnie okradają ludzi !!!!

Justyna Stolarek – 19 cze 2023
Oszuści uwaga! Zamówienie z maja niezrealizowane. Usunęli moje konto z grupy klientów!

Małgorzata Jagucka – 19 cze 2023
Uwaga oszustwo !Nie zamawiajcie z tej strony . Wydałam 140 zł i towar nie został dostarczony, brak kontaktu ze sprzedawcą. W kwietniu zamówiona sukienka. Przestrzegam wszystkich którzy planują zakup na tej stronie

Jola Twardziak – 22 cze 2023
Zakupiłam produkty w sklepie cikelly 18.04.2023 za kwotę 411.95 zł po kilku mailach gdzie obecnie znajduje się paczka ,zablokowali moje konto na swojej stronie i przestali odpisywać na wiadomości. Paczka nawet nie dotarła do przewoźnika . Sprawę zgłosiłam do UOKiK. a tam pokierowali mnie do Europejskie Centrum Konsumenckie

Rafał Wójcik – 18 cze 2023
OSZUŚCI !!! Zamówienie z 6 marca 2023 do dnia dzisiejszego tj 18.06.2023 nie dotarło. W odpowiedzi zawsze dostaję informację że starają się rozwiązać problem. Przeciąganie w niskończoność. Brak towaru brak kasy.

Krzysztof – 18 cze 2023
Ten sklep to „banda złodziei’ !!! po zapłaceniu za towar mailowo poinformowali o terminie dostawy ( do 35 dni), po dwóch miesiącach mailowo pinformowali że termin przedłuży się do 70 dni po 3 miesiącach kontakt mailowy urwany. Są to oszuści licząc na masowe niskie wpłaty i że nikt nie zglosi sprawy na policję bo jest to ” niska szkodliwość społeczna’ a na konto non stop wpływa kasa. Nie kupujcie w tym sklepie bo to Oszuści !!! na stronie sklepu brak numeru telefonu i innego kontaktu oprócz maila.

Zosia – 18 cze 2023
Też zostałam oszukana, bo sukienki do tej pory nie ma. Teraz nawet na konto nie mogę się zalogować.

Marzenna – 17 cze 2023
Zamówiłam 18 kwietnia dresy i spodnie. Do dnia dzisiejszego nie otrzymałam towaru ani odpowiedzi na moje dwa maile. Wydałam ponad 300 zł. Zwyczajni oszuści. Zdecydowanie odradzam. Chętnie dołączę do pozwu zbiorowego.

Wioletta – 17 cze 2023
Zablokowali możliwość zalogowania się na swoje konto i sprawdzenia postępu przesyłki. Buty zamówione 20 mają i zero odzewu z firmy. Jedno wielkie oszustwo !

Marzena Nowak – 17 cze 2023
NIE POLECAM. KUPIŁAM Sukienki za 500zl.w maju 2023r. Do dnia dzisiejszego też nie otrzymałam sukienek. Pisałam i piszę codziennie e-mail. Odpisywała automatyczna sekretarka. A od tygodnia zero odpowiedzi. Cisza. Zero odpowiedzi.
NIE POLECAM uważajcie na oszustów. JUTRO ZGŁASZAM TO NA POLICJĘ.

Anna Grycner – 17 cze 2023
Złodzieje, oszuści, naciągacze!!! Czekam od marca na przesyłkę i już wiem że się nie doczekam. Jak można tak oszukiwać ludzi. Mam nadzieję że karma dla nich wróci!!! NIE POLECAM

Iwona Iwona – 17 cze 2023
oszusci sukienke zamowilam 24 kwietnia do dzis nie otrzymalam jej a kasa poszla jestem za pozwem zbiorowym!@@

Lu Castro – 16 cze 2023
Przyłączam się również do skargi tych oszustów, co jest potrzebne do pozwania ich?

Joanna – 16 cze 2023
Pobrali kasę, paczki jak nie było tak niema, firma oszustów złodziei nie polecam wam uczciwi ludzie bo na pewno nie ja jestem tylko ta oszukana

Kasia – 16 cze 2023
Oszuści, nie odpisują na e-mail do dziś nie odpisali. Jakiś czas temu raz , że jest w drodze teraz 37 dzień, jak nie dłużej … Kasa poszła, sukienek brak, napisałam email i zwrocie pieniędzy z jakiego zostało wypłacone zero odzewu. Napisałam do jednej Pani z różą na profilowym spośród komentarzy, trzeba pozew zbiorowy jestem za, może szybciej odzyskamy nasze skradzione pieniądze, bo nadal naciągają ludzi i dziwię się,że jeszcze strona funkcjonuje…

Kasia Dragan – 16 cze 2023
zamówienie za 450 zł w kwietniu po 35 dniach wysyłam maile za mailem zero kontaktu. Facebook zablokowany do mojego konta na ich stronie nie mogę się dostać.
Oszuści. Zgłaszam to na policje

Joanna – 15 cze 2023
Ja mam to samo zdanie co większość z Pań,zwykli oszuści,też czekam na przesyłkę dość długo,jeśli już odpowiedzą na email to jak „automat”,w kółko to samo i nie na temat.A od tygodnia w ogóle brak odpowiedzi.Dziś zgłosiłam sprawę na policję,bo już nie widzę innego wyjścia.

Agnieszka Więckowska – 15 cze 2023
Zamówiłam komplet spódniczkę z bluzką i garniturem zapłaciłam 157.99 zł .Zamówiłam 02.05.2023 do tej pory czekam .
Raz napisałam gdzie się znajduje moja paczka to odpisali ze czas przesyłki od 10-35 dni i trzeba cierpliwie czekać
Mi minie za tydzień we wtorek lub w środę 35 dni .
A tak tak piszą na stornie opinie że są zadowoleni że dostali paczki a tu ludzie czekają po 3 miesiące lub więcej.Teraz tych opinii się chyba nie zobaczy. Na następny raz nie zamówię z tej strony już nic. Oszuści.

Angelika Górniak – 14 cze 2023
Sklep do bani oszuści jakich mało zamówiłam sukienkę 7 kwietnia jest 14 czerwiec i nic paczka stoi w miejscu po 35 dniach napisałam odpisali że jeszcze mają czas a paczka jest już wysłana i co i nic nie odpisują na wiadomości totalna olewka na ludzi nie polecam czegokolwiek zamawiać na tym sklepie bo się rozczarujecie

Karolina – 14 cze 2023
28 kwietnia 2023 kupiłam 5 sukienek za ponad 400 pln. Do dnia dzisiejszego nie otrzymałam sukienek, zwrotu pieniędzy ani informacji od nich. Konto na ich stronie już mam zablokowane. Chętnie przyłączę się do pozwu zbiorowego.

Rafał Grynienko – 14 cze 2023
UWAGA. Prawdopodobnie oszuści. Towaru nie otrzymałem od ponad 3 miesięcy. Sprawa zgłoszona na Policje

Lucyna Lewandowska – 14 cze 2023
Absolutnie nie polecam .na monity wciąż te same odpowiedzi powielane.nie wiem jak taka firma może mieć dostęp do naszego runku.ich strona powinna być natychmiast zablokowana aby proceder oszust skończyć.proszę nie zamawiać w tej firmie.czekam od 1 kwietnia na towar. Ostatecznie jeszcze 90 dni mam czekać na rozstrzygniecie reklamacji..

Wiesława – 29 cze 2023
Zamówiłam sukienkę na wesele. Dostawa całkiem inny model, tak brzydki fason że nawet jej nie przymierzyłam. Po kontakcie zwróciłam 12.05.2023r i do dnia dzisiejszego nie mam zwrotu pieniędzy. Piszę pismo co dziennie e – mailem, zwrot miał być po 14 dniach, następnie po 7 dniach a teraz już nie odpowiadają. Przestrzegam innych to są oszuści.

Poinformowałam odpowiednie organy, zróbcie to samo. Trzeba napisać do banku i opisać całą sytuację. Bank występuje do Banku gdzie wysłano pieniądze. Następnie trzeba zgłosić na policję. można przez profil zaufany pismo ogólne. Ja tak zrobiłam. Za sukienkę już są pieniądze na koncie. Wystąpił mój bank PKOBP. Ale dalej będę pisać ponieważ nie zwrócili mi kosztów przesyłki. Zawiadomiłam również policję. czekam na resztę pieniędzy.

Emilia Oleryk – 14 cze 2023
Zamówiłam strój kąpielowy. Nie otrzymałam ani stroju, ani zwrotu wpłaconej kwoty. Podali link do śledzenia przesyłki, gdzie cały czas jest komunikat” towar w drodze” teraz nie ma już żadnego kontaktu z nimi. po prostu Złodzieje.

Magdalena Rumian – 14 cze 2023
Oszuści !!!! Od stycznia 2023 czekam na przesyłkę opłacona z góry i wciskają kity jak każdemu zgłoszona reklamacja , która trwa 90 dni !! Jakiś żart pol roku ! To się nadaje do pozwu zbiorowego !!! Omijać ich wielkim łukiem !!!

Agnes Libera – 13 cze 2023
POTWIERDZAM! OSZUŚCI!!!
Chętnie dołączę do pozwu zbiorowego. Mój mejl to agneslibera1986 i tu proszę sobie małpkę i gmail dopisać, bo nie wolno tu podawać pełnego adresu mejlowego. Proszę osoby zainteresowane o kontakt. Zamówiłam sukienkę za ok. 150 zł. Sukienka miała być za 99 zł. Resztę miała kosztować przesyłka. Potem dopisano, że ciuch tyle kosztuje, a przesyłka gratis. Już po tym kłamstwie, że sukienka jest za 99 zł., a trzeba było płacić dużo więcej, powinnam była się wycofać.

Niestety, towar zamówiłam w połowie listopada, 2022 r., sukienki nie przysłano i w kwietniu łaskawie mnie poinformowano, że wysłano wiadomość do urzędu celnego, czy jak to się tam nazywa. Dziś wysłałam im mejl, w którym poinformowałam że zgłaszam sprawę na policję i upewnię się, że nikt inny już nie zrobi zakupów w ich sklepie! Proszę do mnie pisać w sprawie pozwu zbiorowego. Chyba zgłoszę to też i na policję i do Biura Inspekcji Handlowej.

Marzena – 13 cze 2023
Nie polecam tej firmy jako jedna z wielu nie dostałam do tej pory zamówionego towaru a o zwrocie kosztów mogę zapomnieć… Firma oszustów…NIE POLECAM

Agnieszka Rypińska – 13 cze 2023
Ja również zostałam oszukana ;( Nie dostałam towaru pieniądze wzięli może jakiś pozew zbiorowy ?

Agnieszka Trznadel – 12 cze 2023
Na paczkę czekam od grudnia do tej pory nie dostałam ani paczki ani zwrotu pieniędzy na maile na chwilę obecną nie odpowiadają

Ewa Peplińska – 12 cze 2023
Kupiłam sukienkę 4 maja i minęło 35 dni i żadnej informacji zero kontaktu z firmą

Marzena Szewczyk – 12 cze 2023
Ja również zostałam bez sukienek (zamówiłam 2szt.za ok.250zł.) potrzebowałam na 27 maja.Zamówienie opłacone 21marca miało dojść po 35 dniach Śledząc przesyłkę termin ciągle przesuwany z 35-40-70dni..końca nie widać,sukienek też nie widać..
Przestrzegam wszystkich przed zakupami w sklepie Cikkely.. Kasę wezmą, towaru nie przyślą.. Skontaktować też się nie można.

Jessika Olejnik – 12 cze 2023
Również nie otrzymałam towaru, zamówienie za 350 zł. Na wiadomości odpowiada bot, później po zgłoszeniu się o zwrot pieniędzy i zgłoszeniu reklamacji zero odpowiedzi ze strony sklepu. Nie polecam.

Andrzej Jedraszyk – 12 cze 2023
Oszustwo wiele razy powielane.nie wiem jak taka firma może mieć dostęp do naszego runku.ich strona powinna być natychmiast zablokowana aby proceder oszust skończyć.pros?e nie zamawiać w tej firmie.

Lidia Lewacka – 8 cze 2023
Ja też zostałam bez sukienek które potrzebowałam na koniec maja.Zamówienie opłacone 16marca miało dojść po 35 dniach Śledząc przesyłkę termin ciągle przesuwany z 35-52-68dni.Po napisaniu że zgodnie z ich regulaminem mogę zrezygnować z przesyłki i otrzymać zwrot pieniędzy otrzymałam wiadomość że reklamacja 90 dni na kuriera dostarczającego.Regulamin ich o kant d..y.

Katarzyna Sikora – 7 cze 2023
No cóż, jak reszta. Nie przeczytałam opinii przed zakupami. Wtopiłam niewiele bo ok 120 zł. Nie polecam, oszustwo!

Agnieszka Korach – 7 cze 2023
Niestety ja rowniez dałam się nabrać. Juz ponad 2 miesiace czekam na towar. Ani towaru, ani zwrotu pieniędzy. Gdyby komuś z Was chodził po głowie pozew zbiorowy to chętnie się dołączę.

Beata Skorupa – 7 cze 2023
Zamówiłam sukienkę w marcu i czekam. Cikelly to oszuści, biorą pieniądze i nie wysyłają towaru

Jola Lewandowska – 6 cze 2023
Zamówiłam towar w maju tego roku i zapłaciłam, czekam na towar, napisałam do nich maila i czekam.

Wioletta – 5 cze 2023
Jak również jak większość z WAS 12.03.2023r. złożyłam zamówienie i nadal nic nie otrzymałam. Oczywiście odpowiedź jak u większości, że okres reklamacji wynosi 90 dni. Proszę nie kupować u nich bo to zwykli oszuści.

Klient – 5 cze 2023
Oszuści nie oddają pieniędzy za zwrot!!! Omijać szerokim łukiem nic nie zamawiać z tego sklepu!!

Dominika – 5 cze 2023
Brak szacunku do klienta. Jestem zdenerwowana, ponieważ zamówiłam sukienkę w styczniu. Dokładnie 19 stycznia 2023 roku. Szła dwa miesiące, jednak sukienka miała dotrzeć na studniówkę. W marcu nie była mi już potrzebna, więc chciałam złożyć zwrot, zanim kurier dostarczył ją pod mój adres. Dostając odpowiedź przeczytałam jasne instrukcję. Nie przyjmować paczki, a pieniądze zostaną zwrócone. Nie zostały. Pisałam nam maila, pisałam na Facebooku. Nic, zero odpowiedzi. Czekam już trzy miesiące na zwrot należnych mi pieniędzy. Nie mam ani towaru, ani pieniędzy. Chciałabym przeczytać opinie zanim cokolwiek tam zamówiłam.

fhgh fjy – 3 cze 2023
Dnia 24 maja zakupiona sukienka. Do dziś brak informacji o przesyłce

Aleksandra Kruk – 3 cze 2023
OSZUŚCI !!!!!! Zamówienie z 26 marca jeszcze nie dostarczone. Po raz pierwszy dałam się tak oszukać i teraz nie wiem co robić. Bardzo chętnie dołączę do pozwu zbiorowego. Zamówiłam towar za 1000 zł i nawet już na niego nie czekam. Z opinii o jakości dostarczanych ciuchów wnioskuję, że to same beznadziejne szmaty. Nie kupujcie w tym sklepie, to złodzieje.

Agnieszka Dziubinska – 2 cze 2023
Zgłosiłam sprawę do Europejskiego Cenrtum Konsumenta, bo polski UOKIK nie ma tam zasięgu, gdyż firma znajduje się na Cyprze i zawarłam umowę transgraniczną. Cikelly nie chce oddać kasy, mimo że nie dotrzymali warunkow umowy. Mam czekać 90 dni na rozpatrzenie reklamacji u przewoźnika! Kpina.

Marta – 2 cze 2023
Zamówiłam w maju i nadal czekam na dostawę. Na pytanie o termin dostawy informacji udziela bot ze standardowym tekstem jak u Was. Status wysylki jest ze wyslane ale brak informacji co za kurier i kiedy dostawa. Chętnie przyłącze się do pozwu zbiorowego. Nie mam doświadczenia w takich przypadkach co trzeba robić bo pierwszy raz czuje ze zostałam oszukana.

Gosia – 2 cze 2023
U mnie ta sama historia. 2 marca zamówiłam ubrania za 350zł. Minęło 65 dni i paczka do tej pory nie dotarła. W odpowiedzi na maila dostałam informację o zgłoszeniu reklamacji do firmy kurierskiej, która rozpatrzy reklamację do 90 dni. Z chęcią przyłącze się do pozwu zbiorowego.

Sylwia – 1 cze 2023
Ta firma to jedno wielkie oszustwo. Pieniądze pobrane, towaru nie ma, a na odstąpienie od umowy i wezwanie do zwrotu wpłaconych środków reaguje automat. Złożyłam pozew.

Jolanta – 1 cze 2023
Oszuści nie kupujecie u nich nie wysyłają towaru czekam już prawie 50 dni nie polecam

Asia Kryńska-Cieśla – 31 maj 2023
Ostrzegam. Widzę Państwa wpisy sprzed 2-3 tygodni. Ja kupiłam u nich 1 lutego i niestety do tej pory nic, ani pieniędzy ani towaru.

elzbieta wilska – 30 maj 2023
Przestrzegam!!! Proszę nie kupować nic z tej strony to oszuści, czekam od stycznia i „wciąż problemy z firma kurierska”. Jeżeli ktoś chce założyć im sprawę chętnie dołączę i pomogę. kontakt 663 833 361

Maria – 29 maj 2023
Nie kupujcie nic z tej firmy. Zamówiłam towar w marcu. Pomimo iz minęło 35 dni roboczych nic nie otrzymałam. Cikelly natomiast pisze, że mam czekać jeszcze 90 dni na rozpatrzenie reklamacji przez firmę kurierską. Zamrozili mi pieniądze na prawie pół roku. Brak pieniędzy i brak towaru

Barbara Was – 27 maj 2023
UWAGA!!!!!!To zwykli oszuści, jedyna odpowiedź, zamówienie zostało wysłane, brak możliwości anulowania, brak zwrotu pieniędzy. A zamówienia ni widu ni słychu od kilku miesięcy.

Katarzyna Ploskonka – 27 maj 2023
Kolejna firma która robi ludzi w UJA .. karma kiedyś wróci.. automat odpisuje na temat wysyłki ale ważne ze zadowoleni ze zrobiło się u nich zakupy No i serdecznie pozdrawiają
SZACUN 🤣

Agnieszka – 27 maj 2023
NIE KUPUJCIE TAM ! Każdy oszukany powinien zgłosić sprawę do urzędu ochrony praw konkurencji i konsumenta jak również na policję lub do prokuratury o możliwości popełnienia przestępstwa.Oto opis mojej sytuacji:

Przesyłka opłacona, nie dotarła w ciągu wyznaczonych 35 dni. Reklamacja do przewoźnika podobno złożona, jednak nie są w stanie przedstawić żadnego dowodu tej reklamacji – rozpatrzenie ma trwać aż 90 dni. Maile przychodzą automatycznie po 2 minutach wysyłane przez boty, na infolinię nie można się dodzwonić, nie są też w stanie przedstawić żadnego numeru do biura obsługi klienta ponieważ cytując mail: „przez dużą liczbę zgłoszeń utrzymują kontakt tylko mailowo.”. Podejrzewam, że pieniądze i tak do nikogo z nas nie wrócą, jednak jeśli zacznie spływać duża ilość zgłoszeń do odpowiednich organów mógłby powstać z tego poważny pozew zbiorowy.

Agnieszka Kanownik – 25 maj 2023
10 MARCA zapłaciłam 490pln za kilka ciuchów. Jak u wszystkich-pier….lenie, że firma kurierska, że 90 dni na reklamację…a ja sprawdziłam na stronie tejże firmy kurierskiej, że STWORZONO ZAMÓWIENIE O NUMERZE xxxxxxxxxxx ALE PACZKA NIE ZOSTAŁA JESZCZE DOSTARCZONA DO PRZEWOŹNIKA. 3 miesiące.
wniosek:
Cikelly zgarnia od nas kasę, robi zamówienie w firmie kurierskiej więc dostaje numer dla paczki, który to numer nam wysyła. Jednak paczka nie zostaje nadana, więc pisanie o reklamacji jest kłamstwem. Złóżmy zbiorowo zawiadomienie do prokuratury o możliwości popełnienia przestępstwa. Większa wartość, większe przestępstwo.

Agnieszka Dziubinska – 25 maj 2023
Przestrzegam przed robieniem zakupów w tym sklepie. Już od 7 kwietnia czekam na zamowione zakupy. Automat ciagle odpowiada to samo, a na numer telefonu podany na stronie nie sposób się dodzwonić. Link do sprawdzenia przesyłki pokazuje ciągle ten sam komunikat jsk na poczatku przez Yunwen Logistic. Nie mam pojęcia czy w ogóle dostanę przesyłki, ale gdybym wczesniejcwiedziala jak traktują klienta to NIGDY nie zrobiłabym u nich żadnych zakupów!

Kasia Wosik – 24 maj 2023
Sukienka na studniówkę córki zamówiona w połowie grudnia do tej pory nie doszła ,:( na maile odpowiadają że przesyłka jest w drodze i sprawdzają firmę kurierską przez następne 3 miesiące!!!!! Nie kupujcie, to oszuści!!!

DANIEL GDULA – 24 maj 2023
Witam wszystkich i przestrzegam przed zakupami w tym sklepie,. zamówiłem torebkę dla żony w listopadzie ubiegłego roku i nadal nie mam towaru a firma ociąga się z oddaniem pieniędzy.zglaszam sprawę o oszustwo do banku i CERTu.wszystkim oszukanym doradzam to samo..

Tomasz olesiński – 23 maj 2023
Złodzieje brak towaru 60 dni i puste obietnice omijać złodziei

Anna Fiter – 23 maj 2023
Porażka 🙁 I ja dałam się nabrać… Szkoda, że dopiero teraz przeczytałam opinie. Sukienkę zamówiłam pod koniec marca. Nie otrzymałam jej. Na moje zapytania – ciągle ta sama, bezsensowna odpowiedź. Zostałam bez sukienki i bez pieniędzy.

Beata – 23 maj 2023
Zamówiłam buty 14.02 do teraz nie doszły oszuści!!!!!

Ali – 23 maj 2023
Dn.28.marca złożyłam zamówienie na żakiet w firmie Cikelly, produkt opłaciłam i pomimo moich monitów przesyłki nie otrzymałam do tej pory. Przestrzegam przed tą firmą. Z uwagi na ogromną liczbę oszukanych klientów tej sprawy nie wolno zostawić bezkarnie!!

Agnieszka Kramarz – 22 maj 2023
Witam, sukienkę zamówiłam 1 lutego 2023 i do tej pory ani sukienki ani zwrotu pieniędzy. Jak dla mnie firma ta nie istnieje i bazują na tym że każdy pozostawi sprawę bez echa bo koszt towaru nieco ponad 100 zeta. Nie wiem ręce opadają. Oszustwo po prostu.

Dorota Domaszewska – 22 maj 2023
Jeszcze nic nie dostałam a już jestem załamana czytając recenzje i otrzymałam informację że paczka będzie do 35 dni roboczych. Czyli letnia sukienka dojdzie w grudniu?
Pieniądze pewnie przepadły ale trzeba suę zorganizować u iść razem na policję

daro – 19 maj 2023
OSZUŚCI I ZŁODZIEJE. Niech każdy uważa na firmę i omija ją szerokim łukiem. Od 23.12.2022 r. najpierw problem z przesyłką, a po rezygnacji z usługi (bo ile można czekać na przesyłkę, która w systemie nie istnieje) ze zwrotem pieniędzy. Mija pół roku i tylko pustosłowie w odpowiedzi na maile. UWAŻAJCIE!!!

Wiola SP – 19 maj 2023
Złodzieje, powinno się ich pozamykać.

Renata Bernacka – 18 maj 2023
Sukienka zamowiona 26.03 do tej pory nie dotarla. Ostrzegam przed ta firma. Odpisuja na @ swoje bzdurne automatyczne formułki. Oszusci.

Małgorzata Ziół – 18 maj 2023
Moje zamówienie szło ponad dwa miesiące,jednak sukienka to zupełnie nie to co na zdjęciach,nie warta pieniędzy ponad 100zł,więc napisałam o zwrot,o dziwo dostałam adres Polski i tam odesłałam przesyłkę.Zwrotu jeszcze nie otrzymałam ale ponoć wysłany.I tak na przesyłki straciłam 50 zł.Juz tam nic nie kupię.

Elżbieta Mazurek – 18 maj 2023
Zwyczajnie okradają klientów bez mrugnięcia okiem.Zdecydiwabie odradzam kontaktu z tą firmą, od marca czekam na zamówione produkty, a właściwie to już nie czekam.

Malgosia – 18 maj 2023
Niestety moje doświadczenia są podobne. Zamówiłam dwie sukienki i dwie bluzki za prawie 500zł, 22 marca 2023 i do tej pory ani zamowienia ani pieniędzy. Drogą mailowa pisza bzdury o tym, że złozyli reklamację firmie kurierskiej. Jak można tak oszukiwac ludzi? Jedni cięzko pracują by móc sobie kupić fajne ciuchy a inni Cię poprostu okradną:(

Marta Gil-Kruczała – 18 maj 2023
Dramat, zdecydowanie odradzam. Fatalna obsługa klienta, oszuści, towar nie dotarł pomimo długiego czasu oczekiwania.

Klient – 16 maj 2023
Totalni oszuści jak wszyscy piszą poniżej nie chcą oddawać pieniędzy tylko każą czekać miesiącami, ostrzegam wszystkich nie zamawiajcie nic od nich bo ja zamawiając w lutym do tej pory nie mam zwrotu pieniędzy! Jeżeli nie oddadzą w najbliższych dniach będzie pozew zbiorowy

Krzysztof Michałowicz – 15 maj 2023
Towar zmówiono 21.02.2023 po wielu monitach towar dotarł 05.05.2023.Przysłano towar (sukienkę) zupełnie inną od zamówionej. Zwrot do Chin nierealny. OSTRZEGAM WSZYSTKICH PRZED ZAKUPEM

Agata – 15 maj 2023
Zamówienie za prawie 500, a wszystko to na ten najważniejszy dzień w życiu 👰🏻‍♂️, Zamówienie zostało złożone 4.03, 10.03 zostało wysłane czas oczekiwania do 31 dni roboczychy po tym czasie zmienione na 45 dni a dzisiaj już 66 dni, totalna porażka, liczę że po złożeniu reklamacji koszta zostaną zwrócone, a jak nie to sprawę zgłoszę na policję

Michał – 14 maj 2023
Oszuści! sukienki zamówiłem 16 marca 2023r.
Potwierdzenie wysyłki zamówienia 20 marca 2023r.
Do dzisiaj ani dostawy ani jakiejkolwiek informacji.
Nie zamawiajcie nic w tej pożal się boże firmie!!!

Ewelina – 12 maj 2023
Przesyłka nie dotarła, minęło 35 dni, brak zwrotu pieniędzy i jakiejkolwiek możliwości reklamacji.

Monika Siwy – 12 maj 2023
Miałam identyczna sytuację jak opisywane wcześniej – 22marca zamówiłam sukienkę, do tej pory nie doszła. Firma przeprasza i tłumaczy się reklamacja firmy kurierskiej (pewnie z chin) trwająca 90dni. Podejrzewam że przeciągają żeby sprawa się przedawniła albo ktoś odpuścił. Sukienka pewnie nie przyjdzie a ja kieruje sprawę dalej do rzecznika praw konsumenta. Szkoda że wcześniej nie przeczytałam o nich opinii, oszuści.

Julia Marciniak – 12 maj 2023
Oszuści! Próbowałam się z nimi skontaktować w sprawie mojego zamówienia i mimo kilku wiadomości e-mail nie dostałam odpowiedzi zwrotnej. A przesyłki do nadal nie ma

Maniek Pa – 12 maj 2023
Wystawiłem tu swoją recenzję 14.04.2023 z ostrzeżeniem przed tą firmą i dalej ostrzegam. Jednak o dziwo przesyłka dotarła do mnie po kilku dniach po tym jak tego same dnia t.j.14.04.2023 r. złożyłem na ich stronie reklamacje z żądaniem zwrotu pieniędzy i w związku z niedotrzymaniem terminu dostarczenia przesyłki całkowitą rezygnację z niej z żądaniem nie przesyłania jej w ogóle. Zamówienie złożyłem 1 lutego 2023 r. O jakości ubrań szkoda gadać. Chyba jestem szczęściarzem bo widać po wpisach, że są osoby które zamówiły towar wcześniej i jeszcze go nie otrzymały. Narażają ludzi na straty a przede wszystkim na nerwicę i stres to niedopuszczalne

Agnieszka Matysiak – 11 maj 2023
Dołączam się do grona oszukanych 18 kwietnia kupiłam sukienkę i klapki do dnia dzisiejszego nie otrzymałam towaru za który zapłaciłam brak odpowiedzi na kontaktu Nie polecam jeśli ktoś z państwa zna się na zęby jakoś wyegzekwować od firmy pieniądze i nie dopuścić do tego by oszukiwali dalej kolejne osoby chętnie się dołącza Agnieszka

Anka – 11 maj 2023
U mnie podobnie, odpowiedzi te same. Zamówiłam sukienkę 21.03.2023. Zróbmy coś z tym. Ktoś wie jak się za to zabrać? Nie pozwólmy na to, kur.. przecież nieźle muszą zarabiać na tym. Dramat.

Sylwia Stawiarska – 10 maj 2023
Brak zamówionego towaru.Może jak wszyscy złoża zawiadomienie do prokuratury to coś zdziałamy. Pojedynczo raczej nic nikt nie zdziała. Nie można pozwolić działać tym złodziejom ,wystarczy że każdy z ich klientów został oszukany na 100 zł więc w skali miesiąca nieźle nakradną .

Tomek – 10 maj 2023
Witam. Firma nie realizuje zamówień. Lipa totalna. Jestem chętny na pozew zbiorowy.
J e r r y h o o @ w p . p l

Katarzyna WS – 8 maj 2023
Nie polecam paczkę zamówiłam 6 marca do dnia dzisiejszego nikt nie odpisał na e-maila na fejsbooku, a paczki jak nie było tak nie ma. Pieniądze pobrali i nie oddali

Gabriela Świechowska – 7 maj 2023
Czekam na sukienkę od grudnia 2022!!! Dostawa miała być w ciągu 45 dni roboczych. Po upomnieniu się o zwrot pieniędzy odpisali, że jeżeli dojdzie towar i nie będę zadowolona to mogę zwrócić. Problem w tym, że towar nie doszedł do dnia dzisiejszego i kasy też nie ma… Omijajcie ich z daleka!!!!

Aneta Piasecka – 7 maj 2023
Wyłudzanie o małej szkodliwości
Jest możliwość żeby wspólnie wszyscy co zostali oszukani zgłosić o wyłudzeniu do prokuratury
apisecka malpa int.pl

Krzysztof – 6 maj 2023
Potwierdzam wczesniejsze opinie, ta firma to OSZUSCI !!! Po wpłacie kasy jest z nimi brak kontaktu ! Przestrzegam innych NIE kupujcie u nich nic !!!

Ewa Dąbrówka – 6 maj 2023
Dla mnie to firma oszustów od 5 lutego czekam na bluzkę czyli minęło 90 dni.Po wykonaniu telefonu powiedziano mi że paczka w drodze.Jest to wierutne kłamstwo.Śledzić paczki nie można.Tymi oszustami powinny się zająć organy ścigania.NIe POLECAM TEJ FIRMY

Bożena Kurczyk – 6 maj 2023
Po 3 miesiącach otrzymałam zamówioną sukienkę. Jakoś tej sukienki tragiczna. Inny materiał niż na fotce i długość tej sukienki. Nie przypuszczałam że można szyć tak tandetnie. Ostrzegam wszystkich aby nie robić w tym sklepie zakupów. To oszuści!!!!

Jolanta Drohomirecka – 5 maj 2023
Od siódmego lutego 2023 czekam na złożone opłacone zamówienie.Firma cały czas prosi o cierpliwość i zrzuca winę na odprawy celne.To nie prawda,jestem funkcjonariuszem służby celnej,sprawdziłam w Oddziale Celnym w Zabrzu.Kontrole i odprawy trwają do kilku godzin.Żałuję, że wcześniej nie przeczytałam opinii o tej firmie.Wszystkie sprawy nadają się do postępowania w „skarbówce” i UOKiK.Tym bardziej ,że zamówienia były opłacone.Przestrzegam przed tą firmą, nadal się pojawia w reklamach.

Bożena – 5 maj 2023
Oszuści, nie kupować w tej firmie. Czekam już 37 dni i nic i chyba się nie doczekam , operują twoimi pieniędzmi . Nie ma mowy o śledzeniu paczki , zero konkretnej informacji, tylko odpowiedzi, że nie ma jeszcze 35 dni roboczych, a już minęło te 35 dni i zero jakiejkolwiek interwencji. Zwodzenie kupujących , a te niby dobre opinie o zadowolonych klientach to chyba sami sobie produkują.

Aleksandra Sługocka-Geraszek – 4 maj 2023
Banda złodzieji. Kupiony towar w listopadzie mamy maj. Nie poczuwają się do obowiązku oddania pieniędzy. Przestrzegam wszystkich przed zakupem….w tej firmie.

Mateusz Bugara – 3 maj 2023
od ponad pół roku zamowienie nie przyszlo a ze sklepem brat jakiegokolwiek kontaktu czyste oszustwo

Elżbieta Lotaryńska – 3 maj 2023
Buty zamówiłam 22 lutego doszły 2 maja. Napisałam kilka mejli reklamacja trwa 90 dni. Nie polecam wszystko idzie z Chin.

Agnieszka – 2 maj 2023
Zapłaciłam blikiem około 370 zł za sukienki i buty. Oszuści nie odpisali mi. Czy ktoś wie jak można odzyskać pieniądze?!

Magdalena Putek – 1 maj 2023
Oszuści!!!! Będę działać i kontaktować się z Rzecznikiem Praw Konsumenta! Zamówiłam i opłaciłam przesyłkę 13.03. Najpierw kazali czekać aż minie 35 dni roboczych , a potem że kontaktowali się z firmą kurierską i reklamacja będzie trwała 90 dni. Mają jak widać swoje automatyczne durne odpowiedzi. Zamówiłam sukienkę, bo mieli dobre opinie na stronie, ale jak widać też kłamliwe… Musimy ich udupić!!!

Jooy Mac – 29 kwi 2023
Również zostałam oszukana,dres zakupiony 20.03.2023 do tej pory nie dotarł i zero kontaktu z firmą, Zwykle oszustwo!!!!

Kasia Ż. – 28 kwi 2023
Oszuści po 2 miesiącach nie ma zamówienia ani zwrotu pieniędzy

Beata Korszla – 28 kwi 2023
Ta firma to jakaś porażka! Nie dotrzymują terminów. Zainteresowanie k8entem zadne. Nawet jeżeli udzielają odpowiedzi to nic to nie wnosi…paczka w trasie, będziemy składać reklamację i takie tam. Zamówiony towar od dwóch miesięcy jeszcze do mnie nie dotarł i właściwie nikt się tym zbytnio nie przejął poza rzekomą reklamacją w firmie kurierskiej (90 dni czas reklamacji pojoc). Ostrzegam przed tą firmą bo sami łamią swój regulamin a przesyłka została juz oplacona. Teraz już wątpię czy towar do mnie dotrze nie mówiąc już o możliwości odzyskania pieniędzy. Jest cały masa rzetelnyvh firm, w których lepiej zamawiać odzież.

Anna Mroziewicz – 27 kwi 2023
Makabra,towar zamówiłem 23listopada,dziś 27kwiecien towaru brak.na wiadomości niby odpisują, proszą o cierpliwość. Jak zażądałam zwrotu gotówki nawet nie odpisali🙄

Maria – 27 kwi 2023
Nie polecam nikomu! Ta firma to poprostu oszuści… Zakup z grudnia do dnia dzisiejszego nie dotarł, prawie 5 miesięcy… Kontakt słaby, nawet się nie łudzę, że odzyskam pieniądze… Także uważajcie, nie dajcie się oszukać i zamawiajcie ubrania gdzie indziej 🙂

Justyna – 27 kwi 2023
Historia jak wiele innych….21 grudnia zakup, dziś jest 25 kwiecień!!!!! Ciągle coś, a że problemy. Dostawą, z cłem… Ciągle proszą o cierpliwość. Dziś nowy powód – kurier nie dostarczył, złożyli reklamacje 🙈 napisałam że rezygnuję z zakupu i proszę o zwrot pieniędzy, ciekawe jak będzie?na pewno napiszę jak się to skończyło.

Zuzanna – 27 kwi 2023
Zamówiłam sukienkę w styczniu. Jest koniec kwietnia, a ja nadal nie dostałam paczki. Po upływie terminu, w którym powinnam dostać paczkę wysłałam maila do firmy Cikelly. Najpierw dostałam informację, że jest problem z odprawą celną i dlatego jest opóźnienie. Po kolejnych dwóch tygodniach napisałam kolejnego maila i tak do tej pory. Firma twierdzi, że to wina firmy kurierskiej i nie są w stanie podać mi daty dostawy, ani nawet statusu. Paczki nie ma i pewnie nigdy nie będzie. Może nawet nie została nadana. Zwrotu pieniędzy też nie dostanę, bo mogą zrobić zwrot dopiero jak ja odmówię przyjęcia przesyłki. Jest to chore i nikomu nie polecam.

Agnieszka Agnieszka – 26 kwi 2023
Mimo kilkunastu e-maili nadal ta sama odpowiedź, że kolejne 90 dni na zwrot niedostarczonej paczki itp. Łamią swój własny regulamin i podstawowe prawa konsumenta. Szkoda,że nie każdy zgłasza to na policję. Nie ma co liczyć na polubowne załatwienie sprawy. Oni zarabiają na oszukiwaniu. Nikt nigdy nie dostał przesyłki zgodnej z zamówieniem.

Marta Kołodziejczyk – 24 kwi 2023
Masakra, moja historia jest podobna do innych. Niestety do negatywnych opinii dotarłam już po złożeniu i opłaceniu zamówienia. Nie mogłam się wycofać, bo rzekomo paczka już wysłana. Dostałam przesyłkę grubo po terminie. Co gorsze spódnica, którą zamówiłam nawet w 1% nie przypomina tej ze zdjęcia. Fatalna jakość. Złożyłam reklamację. Sklep podał adres do zwrotu z informacją że zwróci pieniądze tylko za produkt, bez kosztów wysyłki (a te są wysokie). Banda oszustów.

Maja Krzemińska – 21 kwi 2023
Stanowczo odradzam zakupy w tym sklepie. Po ok.3 tygodniach od złożenia zamówienia odpowiedziano mi na maila, że mam czekać 35 dni roboczych. Odczekałam i nadal nic, poza tym że przestano odpowiadać na moje maile. Zgłoszę kradzież pieniędzy. O firmie dowiedziałam się z pozytywnego komentarza koleżanki – jak się później okazało, koleżanka nie miała z tym nic wspólnego… Dałam jedną gwiazdkę, bo nie ma możliwości nie dać żadnej. W zasadzie powinny być wykrzykniki z napisem „UWAGA OSZUŚCI”

Monika Kiljan – 20 kwi 2023
Zamówiłam sukienkę, która nie dotarła na czas. Zaczęłam się upominać o zwrot pieniędzy, to mi wciąż odpisywali, że proszą o cierpliwość i zwrot będzie możliwy, kiedy paczka zostanie zwrócona do nadawcy. Wreszcie kurier przywiózł paczkę, kazałam zwrócić do nadawcy. Trzy tygodnie czekam na zwrot pieniędzy. Piszę do nich regularnie. Przedtem odpisywali, że pieniądze w drodze, że trzeba czekać. Teraz nie odpisują wcale. Zgłaszam sprawę na policję i do europejskiego rzecznika praw konsumenta. To zwykli oszuści, naciągacze i złodzieje.

Ktoś_taki – 19 kwi 2023
Oszuści ! Radzę nic nie zamawiać z tej strony. Zamówienie nie trafia do klienta

Marlena – 18 kwi 2023
Brak terminowej realizacji zamówienia, brak kontaktu, totalne olanie ze strony sklepu. Zamówienie opłacone lecz NIE dostarczone. Nie polecam.

Katarzyna Sienkiewicz – 18 kwi 2023
Oszuści. Zamówiłam dresy w grudniu 2022 przesyłka do tej pory niedotarła. Początkowo odpisywali że mają opóźnienia w dostawie. Zwrotu płatności też nie można uzyskać bo niby przesyłka jest w drodze. Jak zaczęłam straszyć policją przestali odpisywać. Porażka…

Agnieszka Agnieszka – 18 kwi 2023
Zamówienie z listopada 2022,do dzisiaj brak towaru i pieniędzy, oczusci.

Martyna Kania – 18 kwi 2023
OSZUŚCI ! W grudniu zamówiłam sukienkę, jest połowa kwietnia nie ma ani paczki ani pieniędzy, w emailach od nich otrzymuje tylko i wyłącznie prośby o cierpliwość. totalne dno jestem zmuszona złożyć skargę na policję

Magdalena Świątek – 18 kwi 2023
Ja również zostałam oszukana.
4 miesiące temu złożyłam zamówienia na ponad 300 PLN. Brak dostawy nie odpowiadają na moje wiadomości

Marta Rosochacka – 17 kwi 2023
Zamówiłam sukienkę 18.12.2022r do tej pory nie dotarła.. Pisałam nie jedno krotnie maila co z paczką, że żądam zwrotu pieniędzy itp. Wiadomości zwrotne które otrzymałam to za każdym razem proszenie o cierpliwość… Na ostatnią wiadomość już mi nie raczyli odpisać jak poprosiłam o numer kontaktowy, zwrot też nie jest możliwy ponieważ paczka niby wyruszyła w drogę. Strona na której rzekomo pokazuje gdzie jest moja paczka jedynie co pokazuje to ile dni idzie, teraz jak wchodzę na tą stronę i wpisuje nr zamówienia.. wyobraźcie sobie, że taki nr zamówienia nie istnieje. Kpiny i oszustwo w biały dzień !!! Jestem zmuszona sprawę zgłosić na Policje.

Ola – 17 kwi 2023
Zamówiłam sukienkę 24 lutego, do tej pory czekam i nic, pisałam do nich kiedy mogę spodziewać się przesyłki i nic, napisałam drugi raz żeby zwrócili mi pieniądze, nic. Także mega oszuści !!

Paulina Kubat – 14 kwi 2023
Oszuści i naciągacze od Grudnia czekam na swoje zamówienie i do dziś nie otrzymałam .

Maniek Pa – 14 kwi 2023
Ostrzegam wszystkich przed tymi oszustami. Nie róbcie tam zakupów bo nie otrzymacie ani zamówionego towaru ani zwrotu pieniędzy. Podobnie jak wszyscy tu recenzujący „cikelly” zamówiłem towar 1 lutego 2023 r. i ani słychu ani widu. Napisałem do nich w dniu 24.03.2023 r, że z uwagi na niedotrzymanie terminu dostawy proszę o zwrot pieniędzy. Odpowiedź : Niestety wystąpiły opóźnienia związane z kontrolą celną.

Proszę cierpliwie oczekiwać na wysłaną przesyłkę. Jeżeli nie jest Pani już zainteresowana produktami, bardzo proszę nie odbierać przesyłki – zwrócimy wtedy należne Pani środki. Wczoraj 13.04.2023 r. napisałem że kategorycznie żądam zwrotu pieniędzy i żeby nie przesyłali już do mnie zamówionego towaru. W przeciwnym razie zgłaszę sprawę organom ścigania i rzecznikowi praw konsumenta. Na razie cisza nic nie odpisali. Czekam

Tomasz Skowronek – 11 kwi 2023
Tomassso5
Od 08.12.2022r. czekam na towar i jeszcze nie wyszło z Chin, zapłaciłem 249zł. Totalna lipa i oszustwo, ludzie uważajcie to oszuści. Za każdym razem sciemniają i proszą o cierpliwość. Zwrot towaru lub pieniędzy możliwy dopiero jak dostanę przesyłkę, ale ona od grudnia 2022r. do mnie nie dotarła. W tej sprawie proponuje złożenie zawiadomienia o przestępstwie z art. 286 kk

Nikola – 8 kwi 2023
Nie polecam w ogóle zamówiłam sukienkę w tamtym roku i ani sukienki nie ma ani pieniędzy.Pisałam do nich kiedy moja paczka będzie dostarczona to pisali ze proszę o cierpliwość.Do tego momentu nie mam z nimi kontaktu.

Genowefa – 5 kwi 2023
Oszuści i złodzieje ani przesylki 4 miesiace ani pieniedzy

Magdalena Anna Włoch – 28 mar 2023
Zamówiłam odzież za 428 zł. tylko dlatego, że pod wpływem ich marketingu postanowili przekonać mnie, że jeśli złożę zamówienie za ponad 400 stówy, nie zapłacę za przesyłkę. Rzeczywiście, od zamówienia odjęło się 91 zeta. Dziś mija 35 dzień od po uiszczeniu wpłaty na ich konto. Po paru dniach próbowałam się do nich dodzwonić (bardzo żałuję , że nie zrobiłam tego przed dokonaniem przelewu) i NIC.

Wyświetliło się POTENCJALNE OSZUSTWO !!! Mam niby nr przesyłki i stoi w miejscu od 27 lutego jeszcze nie została wysłana z Chin (wpłaty dokonałam 22 lutego). Jedna wielka lipa ale Ja tego tak nie zostawię , trzeba to OSZUSTWO gdzieś zgłosić. Stanę na rzęsach aby ich udupić !!! Jeśli ktoś ma podobną sytuację proszę o kontakt.

Pszczoła – 27 mar 2023
Oszukana. Niestety sukienka przeze mnie zamówiona od 3 miesięcy nadal do mnie nie dotarła.Ani nie ma przesyłki ani nie chcą mi oddać pieniędzy.Po napisaniu kilku e-maili ciągle dostaje odpowiedzi że proszę o cierpliwość.Przestrzegam przed zakupami, a jak ktoś się zdecyduje niech uzbroi się w cierpliwosc


3 komentarze “Cikelly opinie”

 1. Witam,
  rówież zostałam oszukana przez firmę Cikelly na kwotę ok500zł. Zamowiłam rzeczy w marcu ubiegłego roku, do dnia dzisiejszego nie otrzymałam ani zamówienia ani zwrotu pieniędzy. Mam zapisane w e- mailach potwierdzenie , że przesyłka została wysłana i żebym cierpliwie czekała na jej dostarczenie.
  Prosze o kontakt jeśli ruszy proces zbiorowy, p.mecesan na chwilkę obecna nie odebrała ode mnie tel.
  moj adres do kontaktu sylwiarogala@op.pl

 2. Postanowiłem się przyłączyć do krytyki praktyk tego złodziejskiego sklepu:
  Zamówiłem u nich białą bluzkę dla żony. Załączę ostatnią korespondencję z tymi oszustami: Cd wymiany korespondencji w sprawie zamówienia: 1616170. Piszę do nich po raz kolejny:
  Wiecie Państwo, że w takich sytuacjach tracicie swój wizerunek i zaufanie klienta. Staram się być naprawdę cierpliwy i wyrozumiały, ale to „kpiny”, te 90 dni oczekiwania na reklamację w przypadku gdy towar był zamówiony 27.02.2023. Gdy składałem zamówienie nikt mnie nie informował, że to „chińszczyzna”. To miał być prezent urodzinowy dla żony, a ja przez przypadek wygadałem się o tym, bo przyszła inna mała przesyłka, a ja kazałem jej rozpakować i zapewniłem ją że to ten spóźniony prezent, a tam były brzeszczoty do piły rotacyjnej. Wyszedłem na idiotę!!!!!! Już więcej nie zamówię żadnej chińszczyzny – oczywiście jak będę wiedział że to ich produkt. Działajcie coś bo pękam ze złości. Na razie powstrzymuję się od szkodzenia Waszej firmie, ale wszystko ma swoje granice!!!!!! Do dzisiaj przesyłka nie dotarła. Mają grubą skórę te złodziejaszki!!!!!

 3. Hej wszystkim!! Jest pozew zbiorowy przeciwko nim! Dzwoncie do pani mecenas 798-708-200. Nie dajmy sie i odzyskajmy chociaz swoje pieniadze!!

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top