Armadesi opinie o oszustwie dystrybutora armatury

Armadesi opinie


https://armadesi.pl/

Anna – czerwiec 2023 ( Armadesi opinie )
Uwaga firma działa też pod inną nazwą Armaret Chopina 18a/2 41-600 Świętochłowice.
Na Facebook strona: https://www.facebook.com/armaret
Inne strony właściciela http://pomyslowa-kuchnia.pl/

Anka – listopad 2022
Nie polecam zakupów w firmie Armadesi ( www.armadesi.pl ). Pomimo upływu 14 dni roboczych wyszczególnionych w regulaminie towar nie został wysłany. Zgłosiłam więc rezygnację z zakupu i pieniądze wróciły do mnie po prawie 2 miesiącach tylko dlatego, że wysłałam do nich skan potwierdzenia złożenia zawiadomienia o popełnieniu oszustwa. Obsługa klienta poniżej poziomu. Brak kontaktu telefonicznego, na czasie konsultant odpowiada tylko, jeśli chcemy kupić produkty a w przypadku problematycznych pytań udaje, że jest niedostępny.

Tomasz – październik 2022
Firma krzak, Przez miesiąc nie potrafi zwrócić pieniędzy za anulowane zamówienie. Wielokrotnie wzywana do zapłaty, aktualnie bez skutku.

Loki – październik 2022
Absolutnie odradzam zakupy w Armadesi. Totalna amatorszczyzna, po 3 miesiącach od zapłaty trzeba było grozić policją, żeby się wywiązali. Firma krzak która zbiera zamówienia a dopiero później zamawia towar w Chinach. Armatura łazienkowa to najgorsze zakupy w internecie ever !!!!

Darek – październik 2022
Nigdy więcej jakichkolwiek zakupów w ARMADESI !!! Nie polecam !!!! Na szczęście dla mnie oddali pieniądze po dłuższym oczekiwaniu za niezrealizowane zamówienie. Dramat tak oceniam zamówienie czegokolwiek u nich!!! Wystrzegajcie się tej firmy !!!

Martyna – wrzesień 2022
Oszuści ! Zakupiłam towar za ponad 3 tysiące zł, który został przeze mnie zwrócony. Do dnia dzisiejszego nie otrzymałam pieniędzy! Minął prawie miesiąc. Odradzam zakupy w tym sklepie !

Armadesi opinie o wielomiesięcznym niedostarczaniu towaru

Olka – wrzesień 2022
Odradzam zakupy !!! Niestety firma nie wywiązuje się z gwarancji. Przeszło rok czekam na wymianę części do baterii prysznicowej. Zero chęci współpracy i prób polubownego załatwienia sprawy, cwaniactwo i ignorowanie klienta.

Anna – wrzesień 2022
Armadesi z Żor to firma krzak, nie polecam. Zakupiłam baterię łazienkową, na którą czekałam ponad ustalony termin. Na mojego e-maila kiedy otrzymam zakupiony towar otrzymałam pokrętną informację „a nie otrzymała Pani od nas informację, że termin odbioru to nawet 21 dni….” Baterię otrzymałam uszkodzoną i porysowaną. Na kilkukrotną próbę kontaktu mailowego w celu zareklamowania towaru, ponieważ podany w internecie nr telefonu nie działa, nie było żadnego kontaktu. Nie zdecydowałam się na odesłanie baterii, w obawie, że zostanę z niczym. Po przeczytaniu wcześniejszych opinii o firmie Armadesi jestem nawet tego pewna. Nie polecam. Firma krzak, która robi zakupy na Aliexpress.

Kat626 – sierpień 2022
Nie polecam w żadnym wypadku firmy sprzedającej armaturę Armadesi z Żor, chyba, że ktoś z państwa ma nieograniczony czas na czekanie na dostawę, pokrętne tłumaczenia i wysyłanie towaru na raty, brak możliwości kontaktu telefonicznego (na stronie nie ma numeru, znaleziony w google od razu rozłącza) Generalnie firma krzak. W moim przypadku czas oczekiwania na dostawę był ponad 3 miesięczny, mimo, że na stronie mają zapis o 14 dniowym czasie na wysyłkę. Straciłam masę nerwów, zostałam bez zamontowanej baterii, bo wykonawca remontu musiał iść do innej roboty.

Nie można również zapłacić za towar za pobraniem. Podsumowując biorą nie małe pieniądze, w moim przypadku to ponad 6 tys zl. a oferują towar, którego nie mają (być może ściągają go z Aliexpress) zwodzą miesiącami udzielając pokrętnych odpowiedzi, a towaru jak nie było tak nie ma. Po 2 miesiącach otrzymałam baterie wannowa, po 3 miesiącach kolejne dwie baterie umywalkowe, ale to tylko prawdopodobnie dlatego, że zakreśliłam ostateczny termin 14 dni albo zwrot gotówki. Oczywiście zero jakiekolwiek rekompensaty za stracony czas, nerwy, pieniądze

Uczciwy kupujący – marzec 2022
Wystrzegajcie się Państwo, zostałam oszukana w sklepie Armadesi. Zrobiłam zakupy w sklepie za ponad 3,000 zł. Przed płatnością osoba, z która komunikowałam się na czacie na stronie sklepu oraz przez email, doradzała i spieszyła z pomocą – nie czekałam minuty na odpowiedź. Po opłaceniu zamówienia zupełna cisza, wielokrotna próba kontaktu, telefon, email, chat. Towar przyszedł z dużym opóźnieniem, postanowiłam go zwrócić zrażona posprzedażowym serwisem konsumenta. Zwrot zarejestrowano, otrzymałam email, że jest przetwarzany, ale pieniędzy nie otrzymałam. Nie mam teraz ani kranów, ani pieniędzy, które za nie zapłaciłam. Wszystkie towary sprzedawane na Armadesi dostaniecie również Państwo na Aliexpress za połowę ceny. Armadesi to oszuści.

Armadesi opinie o lekceważeniu klienta

58 komentarzy “Armadesi opinie”

 1. UWAGA!!!!! Odradzam zakupy w sklepie Armadesi !!!!! To oszust który wyłudza pieniądze nie przyjmuje rezygnacji z zamówienia, nie oddaje poniesionych kosztów- wyłudza pieniądze. Zgłosiłem sprawę do odpowiednich służb ścigania takich przestępców internetowych. Mam nadzieję, że gość w końcu odpowie za te przekręty!!!!

 2. Witam, również zostałam oszukana przez firmę Armadesi, zakupiłam zestaw prysznicowy 6 lutego 2023 który do tej pory do mnie nie dotarł mimo kilkunastu maili potwierdzających wysyłkę.

 3. Zachęcam wszystkich oszukanych przez firmę Armadesi do składania zawiadomień o popełnieniu przestępstwa na policję. Ja złożyłam zawiadomienie w sierpniu, sprawa trafiła do prokuratora i dziś odzyskałam swoje pieniądze.

 4. Chętnie przyłącze się do zbiorowego pozwu na tego oszusta i złodzieja, urząd praw konsumenckich niestety nie zdołał od złodzieja odzyskać pieniędzy dlatego będę pisał sam wniosek do sądu. Podaje adres mailowy jeżeli będzie jakaś osoba która będzie składała pozew zbiorowy chętnie się dołączę. czorny81@spoko.pl

 5. Ja tez zostałam oszukana przez Armadesi. Towar zwrócony w lutym 2023, do dnia dzisiejszego nie zwrócono mi pieniędzy. Na emaile i ponaglenia nie odpowiadają. Chętnie przyłącze się do pozwu.

 6. Witam,
  Także zostałam oszukana przez firmę Armadesi i chętnie przyłączę się do pozwu zbiorowego- habikinoo@gmail.com

  Proszę uważać na tego oszusta, pieniędzy za anulowane zamówienie z lipca nie otrzymałam do dziś. Brak odpowiedzi na maile upominające, pozostaje tylko wyjście na drogę prawną.

 7. FIRMA ARMADESI TO NIEUCZCIWY SPRZEDAWCA
  Ja również zostałam oszukana. W listopadzie 2022 zamówiłam 4 baterie za kwotę ok.3840 zł. Dwie baterie otrzymałam 30 listopada, następną 9 grudnia 2022, a ostatniej nie otrzymałam do dnia dzisiejszego, i straciłam 520 złotych. Mimo wielu monitów, w końcu rezygnacji z zamówienia i wezwania do zwrotu pieniędzy firma kompletnie to zlekceważyła. Wcześniej nie czytałam opinii na temat firmy, i tak jak ktoś wyżej podał, moją niedostarczoną baterię mogłam kupić na Aliexpress za 291 zł a nie za 520 zł.
  OSTRZEGAM PRZED ZAKUPAMI W TEJ FIRMIE. Pozdrawiam

 8. Dzień dobry, potrzebne jest minimum 10 osób do pozwu zbiorowego, czy będą zainteresowani? Proszę dać znać, będę się odzywać już bezpośrednio.
  Pozdrawiam, Monika.

 9. Oszukana.Armadesi

  Witam. Ja również zostałam oszukana przez ta firmę, sprawa trwa od lutego. Skoro jest nas tak dużo może warto założyć pozew zbiorowy ? Ja jestem w trakcie zakładania sprawy cywilnej, od razu zaznaczę ze szkoda tracić czasu na policję i w prokuraturze bo wszystkie wnioski są odrzucane za brak czynu zakazanego. Proszę pisać na emaila Nikolka123@onet.eu im nas więcej tym większa szansa ze w końcu się do niego dobiorą.

 10. Zamówiłam zestaw podtynkowy za 1799,00. Jeszcze się cieszyłam bo był w promocji. Zamówienie było ponad 21 dni roboczych i brak kontaktu z sklepem. Łazienka zaraz będzie robiona a tu brak armatury i pieniędzy. Pisałam tylko maile pomagające, ale nikt nie odpowiada. Jak Państwu udało się nawiązać kontakt.
  Moderator:
  Z doświadczenia wynika, że jedyna reakcja ze strony sklepu następuje, w wyniku nastaraszenia lub zgłoszenia oszustwa na Policję.

 11. po raz kolejny pisze na forum, do dzisiaj nie zostało mi zwrócone pieniądze za towar, złodziej i oszust p. Daniel bo inaczej takiej osoby nazwać nie można nie odpisuje na maile, nie zwrócił pieniędzy nawet nie odpisuje na pismo z urzędu spraw konsumenckich, Policja nic z takim gościem nie zrobi bo oni nawet tematu nie podejmą wiec nic to nie da. Ja osobiście czekam na ostatnią odpowiedź z urzędu spraw konsumenckich do połowy września i Pani z urzędu napisze mi pismo do sądu i tam będę czekał aż zrobią coś z tym złodziejem i oszustem i jedyne co mogę radzić oszukanym osobom to nie czekajcie tylko od razu idźcie do sądu i bierzcie się za złodzieja tak jak ja to zrobię, tylko takim sposobem można cokolwiek zdziałać. Tym co jeszcze nic nie kupili od tego złodzieja to stanowczo odradzam, NIE DAJCIE SIĘ OSZUKAĆ ZŁODZIEJOWI DANIELOWI T.

 12. Ja też zostałam oszukana przez firmę Armadesi na ponad 2 tys zł – zrezygnowałam w lipcu 2023 z zakupu po tym, jak towar – mimo maila o wysłaniu towaru – nigdy do mnie nie trafił. Wzywałam firmę kilkakrotnie do zwrotu pieniędzy, niestety pieniędzy nie otrzymałam. Dzisiaj złożyłam zawiadomienie na policję.

 13. ZŁODZIEJE UWAŻAJCIE KATEGORYCZNIE ODRADZAM DNO TOTALNE NIKOMU NIE POLECAM MAM NADZIEJE ŻE KIEDYŚ KARMA DO NICH WRÓCI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 14. Firma oczywiście nie oddała mi pieniędzy do dzisiaj po zrezygnowaniu z zamówienia 15 lutego 2023. Nie wiedziałam o negatywnych opiniach o tej firmie kiedy składałam zamówienie. Złożyłam oświadczenie na policji. Piszę to aby przestrzec innych, że nie wiadomo dlaczego bardzo dużo ludzi jest oszukanych przez tego pana. Lepiej nie marnować pieniędzy i szukać sobie dobrej firmy sprzedażowej. Pieniądze można zarobić ale zszargane nerwy potem trudno jest wyleczyć.

 15. Mam taki sam problem z firma Armadesi. Jakie kroki mam podjąć. Zapłaciłam za towar ponad 3000 tys i go nie ma.
  Proszę o poradę.

 16. Kopiłam armaturę kuchenną za 540 zl która jakościowo była poniżej krytyki w czerwcu 2023. W ciągu 2 dni odesłałam do sklepu ale do tej pory czyli prawie już 3 miesiące pieniędzy za odesłany towar nie dostałam. Niestety negatywne opinie przeczytałam już po wpłaceniu pieniędzy niestety. Po kilku mejlach do nich dostałam odpowiedz ze w następnym tygodniu dostane pieniądze ale oczywiście tak się nie stało. Chętnie bym porozmawiała z prawnikiem tej firmy który broni oszustów internetowych. Jak to się dzieje ze ten sklep nadal funkcjonuje. Oczywiście zgłosiłam oszustwo na policje. Nie dajcie się oszukać i omijajcie ten ” sklep” wielkim kołem. Jestem zaszokowana bezczelnością właściciela tej firmy który nadal sprzedaje swoje produkty. Jak trzeba będzie to nawet zgłoszę sprawę do sądu żeby powstrzymać takie oszustwa.

 17. Oszust i złodziej!!! 17 maja zrobione zamówienie, oczywiście nie przyszło, napisałam o zwrot pieniędzy, nie ma do dziś, zgłaszam sprawę na policję!! Nie daruję dla oszusta!!!!

 18. Jestem projektantem wnętrz i niestety bardzo NIE POLECAM !!! współpracy ze sklepem Armadesi, kontakt tylko mailowy, przed zakupami – rewelacja, odpowiedzi, wsparcie i cała otoczka super i na tym dobre się kończy, po sprzedaży zero kontaktu, zadeklarowana przez sprzedawcę prowizja nie wypłacana, kontakt dla architekta przestaje istnieć i nie ma możliwości uzyskania jakiejkolwiek informacji.
  Obawiam się jakości produktów, wykonawca zaczyna dopiero remont więc o jakości nie mogę nic powiedzieć, ale brak reakcji i kontaktu optymistycznie nie wygląda.
  Pozwolę sobie na forach i grupach zrzeszających zainteresowanych projektem, wykończeniem wnętrz zasiać ziarno braku zaufania dla w/w firmy. Radzę omijać szerokim łukiem !!!!!!! – jest dużo firm na których można polegać w 100%

 19. Po kilku miesiącach nie odzyskałem pieniędzy 551,65. Sprawę zgłosiłem na Policję. Wczoraj przyszło pismo z prokuratury o odmowie wszczęcia dochodzenia bo czyn nie zawiera znamion czynu zabronionego. Ręce mi opadły jak bezkarność tego kalibru może być tolerowana. Zostaje UOKiK. Czy ktoś mi powie o co tu chodzi ?
  Odpowiedź moderatora:
  Może chodzi o parasol… Trudno się domyślić uzasadnienia tej decyzji, bo na pierwszy rzut oka wydaje się absurdalna. Jedynym wyjściem jest odwołanie się od decyzji prokuratora, wtedy sprawę rozpatruje sąd. Jest to standardowa procedura i należy w razie wątpliwości z nich korzystać, bo prokuratorzy często wybierają nieadekwatne paragrafy po inwencji twórczej dochodzeniówki. Mimo że na Policję złoży się bardzo merytoryczny wniosek nie wymagający weryfikacji, to dochodzeniówka ma obowiązek opisać zdarzenie własnymi słowami, i stąd wychodzi często kołomyja w kwalifikacji czynu.
  Do UOKiK już składałem wniosek na Armadesi, ale przepadł w w ilości ważniejszych spraw… Jednak im więcej zgłoszeń tym bardziej prawdopodobne że się za to wreszcie zabiorą – a więc do boju !

 20. Ostrzegam przed zakupami w firmie Armadesi.pl. Również zostałam oszukana. Złożyłam zamówienie w lutym 2023 na kran do baterii. Później domówiłam klik klak. Po długim czasie oczekiwania na realizację zamówienia (kilka tygodni), zrezygnowałam z zamówienia i poprosiłam o zwrot pieniędzy. Do dzisiaj nie otrzymałam zwrotu. Od lutego ponawiam prośby o zwrot pieniędzy, mój adwokat wystosował do nich pismo – wezwanie do zapłaty. Sprawę zgłosiłam do powiatowego rzecznika konsumenta. Brak zwrotu pieniędzy i przedłużanie tego bezprawnie w czasie podpada pod przywłaszczenie pieniędzy i jest karane w Kodeksie Karnym, karą nawet do 3-ech lat pozbawienia wolności. Odradzam zakupy, bo to firma krzak i zwykli oszuści.

 21. Dzień dobry.
  Od 3 miesięcy próbuję odzyskać swoje pieniądze. Sprawę zgłosiłem na policje i cierpliwie czekam. Przestrzegam każdego nowego klient przed zakupami, kompetencja administracyjna poniżej zera, brak kontaktu. Mam nadzieję, że policja coś pomoże:)

 22. Zwykli złodzieje. W listopadzie 2023 złożyłam zamówienie w sklepie Armadesi, towar przyszedł w grudniu, w ciągu tygodnia odesłałam paczkę, do tej pory nie zwrócono mi pieniędzy. Dwukrotnie w odpowiedzi na moje pytanie kiedy pieniądze zostaną zwrócone odpisano mi cytuje „Po weekendzie”. Sprawa trafiła na policję, czekam na dalszy rozwój.

 23. Oszukana na 849zl

  Potwierdzam Pan Daniel T. z firmy Armadesi.pl to zwykły oszust. Zamówiony towar na kwotę 849 zł. w dniu 22.03.2022 r. W dniu 16.04.2023 r. anulowałam zamówienie (mydlenie oczu, że już wysyła itp). 16.04.2023 r. potwierdzenie, że pieniądze zostały wysłane, do tej pory brak wpływu środków (firma zgodnie z własnym regulaminem ma 14 dni na zwrot!!!). Przepychanka słowna z Panem Danielem T. mailowa, coraz bardziej nie merytoryczna i żałosna, oczywiście brak podpisywania maili. Ostatnia wiadomość mailowa z 23.05.2023 r., że zwróci środki za 2-3 dni… do tej pory jakoś ich nie widzę, z resztą takich obiecanek było kilka… po weekendzie, po czymś tam… był czas przywyknąć, i dojść do wniosku, że Panu Danielowi przez formę prowadzenia działalności już budżet się nie dopina, biedny ma ponoć problem z płynnością…ciekawe czemu, nie nadążą ze spłatami roszczeń??? Bardzo mnie bawi ten człowiek. Pan Daniel T. został przeze mnie pouczony, iż od ostatniego dnia w którym upłynął termin zwrotu środków (14 dni od anulowania zamówienia), bezprawnie i bez mojej zgody obraca moimi środkami, czyli bezprawnie pożycza/ przywłaszcza je na swoją firmę armadesi.pl, nie odprowadzając od nich podatków, kolejne przewinienie karno-skarbowe. Sprawa zgłoszona do UOKiK oraz KAS, również Państwu Polecam. Zostawiam mail do KAS: powiadomKAS@mf.gov.pl, do UOKiK muszą Państwo złożyć zawiadomienie o działalności godzącej w dobro konsumenta u swojego lokalnego rzecznika praw konsumenta (każde miasto takowego posiada), podaję link do wyszukania właściwego urzędu: https://prawakonsumenta.uokik.gov.pl/ Obawiam się, że policja umorzy sprawy ze względu na niską szkodliwość społeczną (choć biorąc pod uwagę ilość spraw oraz łączną wartość kwot poszkodowanych jest to kwota istotna). Uważam, że KAS zajmie się odpowiednio sprawą, i wyeliminuje oszusta z rynku. Oczywiście otrzymywałam od P. Daniela T informację, że pozwał wszystkich z Forum konsumenta i ponoć sprawy się toczą… takie tam groźby na wypadek gdybym chciała się wypowiedzieć 😀 Zabawne jakoś się nie boję.. 🙂 Człowiek na którego stronie, żeby dodać opinię, trzeba napisać maila, zaś administrator po zweryfikowaniu maila łaskawie zamieści opinię.. stąd kilka pozytywnych opinii, a gdzie negatywne?? 😀 Poza tym Pan Daniel T twierdzi, że na stronie jest tysiące pozytywnych opinii, naliczyłam, aż.. uwaga 11…(https://armadesi.pl/content/8-opinie-armadesi), gdzie tych tysiące zadowolonych?? Mam nauczkę na przyszłość, żeby najpierw czytać opinię a potem dokonywać zakupów. Życzę powodzenia w odzyskiwaniu swoich wierzytelności, choć uważam, że człowiek ten tak daleko już poszedł w politykę oszukańczą, że nie ma z czego zwrócić, nawet jeśli Państwo otrzymają wyrok pozytywny w swoich sprawach raczej nie będzie z czego ściągać, tak więc jedyną właściwą drogą, żeby chociaż ukarać Pana Daniela T. jest droga skarbowa, oni będą do końca dochodzić swoich roszczeń.

 24. Firma Armadesi to złodzieje. Proszę unikać unikać jeszcze raz unikać. Sprawa u adwokata

 25. Tak złodzieje potwierdzam ! Sprawę zgłosiliśmy na policję i każdemu to radzimy od razu. Okradziono nas na zestaw podtynkowy na 2500 zł. Rozmowy przez chat czy maila nie mają sensu z nimi, tylko lawirują i przeciągają, że niby towar na zamówienie i nie można zwrócić środków. Raczej nie mogą go wysłać, bo go nie mają… W naszym przypadku od zamówienia mijają dwa miesiące.

 26. Nie polecam, zrezygnowałam z zamówienia a firma po pewnym czasie przestała odpowiadać na moje wezwania do zwrotu środków. U mnie to kwota ponad 600zl.
  Sprawa zgłoszona na policję i liczę na to że działalność Armadesi na Polskim rynku niebawem dobiegnie końca bo nie jestem jedyną oszukana osobą jak widać po innych komentarzach.
  Niestety nie sprawdziłam opinii przed zakupem

 27. Zamówienie złożone 14 marca 2023. Następnego dnia otrzymałem maila ze zamówienie zostało anulowane przez pracownika sklepu, wiec napisałem ze proszę o zwrot pieniędzy. Otrzymałem odpowiedz ze do 14 dni I do tej pory brak pieniędzy , kontaktu itp. Sprawa o oszustwo złożona, adwokat działa i rzecznik konsumenta działa. Kpina, bo mowa tutaj o kwocie 750zl.

 28. Firma ARMADESI , to oszuści -złożone zamówienie , całość płatności i cisza , brak jakiegokolwiek kontaktu przez dwa miesiące. Poprosiłam o zwrot pieniędzy ,i kolejny miesiąc brak informacji.Pomimo tylu negatywnych komentarzy o nieuczciwości wręcz oszustwie w celu osiągnięcia korzyści finansowych , na stronie firmy w dalszym ciągu widnieją „majówkowe promocje”. Mam nadzieję ,że inni przeczytają komentarze zanim złożą zamówienie.

 29. UWAGA NA OSZUSTÓW. Niestety po opłaceniu zamówienia (ponad 3 000,00 zł) kontakt się całkowicie urwał. Zawiadomienie zgłosiłem w pobliskim Komisariacie Policji, polecam innym pokrzywdzonym zrobić to samo.

 30. ZDECYDOWANIE NIE POLECAM I ODRADZAM KUPNO TOWARU W SKLEPIE ARMADESI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Niestety za późno sprawdziłem opinie na temat ww firmy i zostałem oszukany na kwotę ponad 2300zł zgłosiłem sprawę do urzędu praw konsumenckich. Zwróciłem towar w przeciągu ustawowych 14 dni i domagałem się zwrotu pieniędzy oczywiście bezskutecznie, brak odpowiedzi na meile, jedna dosyć smieszna odpowiedz od strony sprzedającego że ,,potrzebują jeszcze kilku dni na zwrot pieniędzy” sprawa ciągnie się od 01.01.2023, towar przyszedł po czasie ponad półtora miesiąca, był uszkodzony, sposób wykonania pozostawiał wiele do życzenia do tego jak się okazało wcale nie musiałem długo szukać znalazłem na aliexpress bardzo podobną śmiem twierdzić że identyczną baterię i zestaw prysznicowy podtynkowy. Mam na wszystko potwierdzenia w postaci meili, faktury, listu przewozowego od kuriera, potwierdzenie odebrania paczki. Napewno nie zostawię tak sprawy i będę robił wszystko żeby odzyskać pieniądze a jedynie co mogę teraz zrobić to przestrzec ludzi by nie kupowali nic od tej firmy.

 31. UWAGA OSZUŚCI!!!!!
  Baterie po miesiącu dotarły, jakość fatalna, elementy plastikowe! Odesłałam od razu. Co tydzień zwlekali z oddaniem pieniędzy, trwa to już ponad 3 miesiące. Złożyłam do prokuratury zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa i będę egzekwować oddanie mi 3 tys zł !!!!
  Faktura VAT 1482/2022

 32. Witam. Proszę o kontakt wszystkie osoby, które zostały oszukane przez tą firmę w celu złożenia zawiadomienia o popełnieniu przestępstwa przez tą „firmę”. Kontakt: ola8713@wp.pl

 33. Szanowni Państwo,
  Po publikacji mojej opinii tutaj na forum 27.02.2023 i przesłanie do Armadesi zrzutu ekranu otrzymałam od nich maila z oburzeniem i informacją o braku tolerancji dla takich wpisów ( cokolwiek ma to znaczyć), ale następnego dnia otrzymałam zwrot pieniędzy na konto.
  Niezależnie od tego co sobie myśli Armadesi i jej właściciel, ich zachowanie w postaci niezrealizowania zamówienia/umowy , brak zwrotu pieniędzy i przedłużanie tego bezprawnie w czasie podpada pod przywłaszczenie pieniędzy i jest karane w KK karą nawet do 3ch lat pozbawienia wolności .
  No cóż , trzeba być odpowiedzialnym za to co się robi, tym bardziej jeśli chce się prowadzić firmę. Ale nie wszyscy przedsiębiorcy chcą to wiedzieć. Oprócz praw konsumenta, mamy jeszcze odpowiedzialność cywilną i karną. Przykre są takie sytuacje.

 34. Nie polecam, oszuści, zamówienie nie dotarło, zgodziłem się na podmianę elementu. Fachowcy zagubili jeden element, więc zamówiłem część i opłaciłem. Było to w grudniu, a do dnia dzisiejszego cisza. Olewanie klienta, zero kontaktu. Gwarancja, części, jakiekolwiek wsparcie nie istnieją. Nie kupować nic od nich.

 35. Udało mi się nie kupić, ponieważ wcześniej przeczytałam komentarze, na pytanie czy wysyłają za pobraniem odp padła- nie, wiec kupujemy kota w worku ale… w większości telefonów jest opcja szukaj za pomocą aparatu i co się okazało ? większość baterii jest na Aliexpress za 10x niższą cenę, wysłałam Panu z czatu linka Pan się zapierał, ale nawet mydelniczka na zdjęciu jest identyczna, zbieg okoliczności ? Nie sądzę. Dziś w dobie internetu powinniśmy nauczyć czytać się opinie, niestety mało kto to robi .Jak dla mnie firma nastawiona jest na wyłudzenia pieniędzy . Tematem tej firmy powinna zająć się policja oraz UOKiK. tak dla przykładu podaje linki do baterii. Trzeba poszukać w internecie .90 procent baterii z tego sklepu pochodzi z aliexpress ,Wiec czytajcie opinie i nie traćcie pieniędzy, żeby moje słowa nie były puste to linki poniżej
  https://armadesi.pl/baterie-umywalkowe/22-designerska-czarna-bateria-umywalkowa.html
  oraz Aliexpress
  https://pl.aliexpress.com/item/32825179837.html?spm=a2g0o.productlist.main.1.4c3275f0TtQX0P&algo_pvid=c9616eb1-4092-4f47-9c0a-653d137ed974&algo_exp_id=c9616eb1-4092-4f47-9c0a-653d137ed974-0&pdp_ext_f=%7B„sku_id”%3A”12000025643755430″%7D&pdp_npi=3%40dis%21PLN%21184.32%2197.71%21%21%21%21%21%402100bb6416776071304234261d0729%2112000025643755430%21sea%21PL%210&curPageLogUid=Djl5b3hwsr4B

 36. Od miesiąca czekam na swoje zamówienie. Odpowiedzi w e-mailach pokrętne. Dałam ultimatum. Jak do końca miesiąca lutego 2023 r. nie wyślą zamówienia, żądam zwrotu gotówki. Jeśli w trzy dni nie będzie zwrotu zgłaszam sprawę do organów ścigania. Firma jest zwykłym oszustwem. Powinni ją zamknąć. Nie polecam tego sprzedającego.

 37. Szanowni Państwo,
  Właśnie wysyłam list na policję i do prokuratury z informacją o działalności przestępczej tej firmy. Zachęcam wszystkich Państwa , oszukanych przez Armadesi.pl
  Czas żeby tymi oszustami zajęły się odpowiednie służby.
  Czekam na zwrot pieniędzy za niezrealizowane zamówienie , z którego w trakcie zrezygnowałam , bo nie było dostawy w umówionym terminie od 31.12.2022.
  Zobowiązali się na piśmie sami do zwrotu do ubiegłej środy, ale zwrot nie przyszedł.
  Piszcie do organów ścigania, bo oszustów trzeba zwalczać.

 38. Oszuści ! Zwróciłam towar. Sprzedawca nie oddał należności rzekomo z powodu tego, że towar dotarł uszkodzony. Nie sporządził protokołu szkody chociaż miał na to 7 dni.

 39. Również nie polecam. Czekałam ok 1 mc na zamówienie po 3 mc użytkowania czarna farba z baterii zeszła.

  Na reklamacje brak odpowiedzi.

 40. Oszuści, czekałem ponad 2 miesiące na zwrot pieniędzy, gdyby nie zgłoszenie oszustwa na policję na pewno nadal nie odzyskałbym tych pieniędzy. Nie dajcie się oszukać i nie kupujcie tandety bez marki z aliexpress od armadesi 3x drożej !

 41. Podpisuje się pod wszystkim co jest napisane powyżej. Oszuści i po 2 miesiącach walki jestem zmuszona zgłosić sprawę dalej o oszustwo. Nie polecam .

 42. oszusci, zwrot dziadostwa odebrany, niestety zwrot pieniędzy już nie nastapił, komisariat okazuje się jedyną drogą .

 43. Oszuści oszuści oszuści !!! Ludzie Nie dajcie się nabrać na tych oszustów. Długi czas oczekiwania na przesylke,gdy zrezygnowałam z towaru pisali że mają 2tyg na zwrot pieniędzy. Minął miesiąc i cisza…

 44. Od lipca 2022 czekamy na zwrot kosztów zakupu uszkodzonego towaru za blisko 2000 złotych. Niestety zero kontaktu telefonicznego, konsultant zwodzi, kręci przeciąga w czasie. W odpowiedzi mailowej same obietnice i nadal nic. Banda krętaczy i złodzieje. Nie polecam

 45. Wszystkie produkty na tej stronie są dostępne w Kaufland.de – z tą różnicą że Kaufland sprzedaje je cztery razy taniej !

 46. Ludzie nie dajcie się zrobić w balona. Wszystko co jest na stronie armadesi jest dostępne 3x taniej na Aliexpress. Jest to ładnie wyglądająca chińszczyzna. Nie dość że 200% marży to obsługa jak wyżej napisane.

 47. Radosław, jeśli to produkty z Chin to sprawdź czy maja one certyfikat (a raczej mieć nie będą!), przez te baterie leci woda, która jest poźniej spożywana.

 48. ARMADESI – NIEUCZCIWY SPRZEDAWCA

  po raz kolejny ostrzegam przed nieuczciwym sprzedawcą jakim jest firma ARMADESI.pl która w celu zamówienia wymaga pełnej przedpłaty obiecując natychmiastową wysyłkę towaru, a po dokonaniu płatności czas oczekiwania na towar wydłuża się do kilku miesięcy. Chęć rezygnacji z zamówienia i prośba o zwrot wpłaconej zaliczki lub zwrot środków za niezrealizowane zamówienie jest totalnie lekceważona. 14 listopada 2022 roku poprosiłem o zwrot pieniędzy za niedostarczone po 7 miesiącach rzeczy i pomimo zapewnienia na maila, że środki trafią do mnie w przeciągu 2-3 dni, do dnia dzisiejszego pieniądze nie zostały oddane. Kilkukrotne mailowe przypominanie się w temacie również nie przyniosło skutku. Potencjalny klient skazany jest tylko na kontakt drogą mailową, ponieważ co jest bardzo zastanawiające firma ARMADESI nigdzie w swoich danych na stronie nie umieszcza numeru telefonu.
  Jestem też gotów na interakcje z portalem Forum Konsumenta, w celu przedstawienia moich dokumentów i stworzenia na tej podstawie artykułu na temat przestępczych działań firmy. Proszę o kontakt moderatora

 49. UWAŻAJCIE!! Złożyłam zamówienie a dopiero później przeczytałam opinie w internecie – moje zamówienie szło przez około 2 miesiące , w końcu otrzymałam wiadomość ze producent im jeszcze nie wysłał mojego zamówienia(czytaj Ali express ). Poprosiłam o zwrot pieniędzy który nie mógł dojść do skutku przez około 3 tyg, wreszcie wysłałam przedsądowe wezwanie do zapłaty (poinformowałam o tym firmę armadesi w mailu) i nagle w ciągu 1 dnia zostały zwrócone pieniądze

 50. Chciałam zrobić tam zakupy , jednak coś mnie tknęło żeby sprawdzić opinię i dzięki mojej intuicji , dzisiaj nie muszę się urzerać z tymi oszustami , a poszkodowanym współczuję.

 51. ARMADESI – OSZUŚCI I ZŁODZIEJE !!!!!!!!!!!

  Firma ARMADESI to firma, która zbiera zamówienia i zamawia tandetne produkty z Chin. Obiecują terminy do 7 dni, a następnie bez żadnego uprzedzenia wydłużają je o miesiące. Zamówienie złożone w lipcu do dzisiaj ( grudzień ) nie zostało zrealizowane. Na zwrot pieniędzy czekam już ponad miesiąc. Jak dla mnie firma nastawiona jest na wyłudzenia pieniędzy od klientów i z pełną świadomością podaje nierealne terminy dostępności towarów. Tematem tej firmy powinna zająć się policja oraz UOKiK. Pozdrawiam

 52. TOWAR NIE NADAJĄCY SIĘ DO UŻYTKU . ZE ZŁOTEJ ARMATURY WSZYSTKO SCHODZI . PO ROKU KOSZMAR A ZA WSZYSTKO ZAPŁACIŁAM 6.000,00 ZŁ ODRADZAM ZAKUPY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 53. Również nie polecam. Potwierdzam poniższe komentarze. Od dwóch miesięcy nie mogę doprosić się zwrotu po rezygnacji z zamówienia, które nie doszło na czas

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top