Link4 opinie

Link4 opinie


https://www.link4.pl/

Zarzuty klientów

W dzisiejszym konkurencyjnym świecie, gdzie oferta ubezpieczeniowa stanowi kluczowy element bezpieczeństwa finansowego, niestety Link4 nie spełnia oczekiwań klientów na wielu istotnych płaszczyznach. Klienci zgłaszają szereg nieprzyjemnych doświadczeń, które rzucają cień na reputację firmy. Od samoistnie uzbrajających się ofert internetowych, po brak realizacji adnotacji o sprzedaży auta. Link4 zdaje się kuleć na wielu polach, pozostawiając klientów z uczuciem rozczarowania i frustracji. Trudno nie odnieść wrażenia, że wszystko co złe zaczęło się przejęcia firmy przez PZU notującej podobne opinie jak Link4, czyli także od nastania rządów „dobrej zmiany”, która ulokowała w zarządzie nominatów partyjnych. Niestety za wygórowane pensje namiestników płacić musi klient.

Polisy aktywowane bez woli klienta

Opinia na temat ubezpieczyciela Link4 ukierunkowuje kontrowersyjne praktyki, w tym aktywowanie polis bez wyraźnej zgody klienta. Jednym z problemów jest wprowadzanie w życie polis, których oferta przedstawiana była przez serwisy porównawcze, takie jak Rankomat. Jednak w żaden sposób porównywanie ofert lub ich przeglądanie, nie upoważnia do żonglowania zgodami osób bez ich wyraźnej wiedzy.Ten trend działania podważa transparentność i uczciwość, gdyż klienci twierdzą że nie są wyrazicielami czynów, na których podstawie ubezpieczyciel twierdzi, że konsumenci dokonali wyboru i akceptacji polisy.

Brak wprowadzania do systemu informacji o sprzedaży auta

Poważne zastrzeżenia budzi praktyka związana z brakiem wprowadzania do systemu informacji o sprzedaży pojazdu. Klienci, którzy zgodnie z obowiązującymi procedurami informują o sprzedaży swojego pojazdu, napotykają na brak odpowiedniej reakcji ze strony ubezpieczyciela. Niestety o fakcie dowiadują się grubo za późno, gdy już dochodzi do automatycznego wznowienia polisy, a czynem karygodnym jest nasyłanie dodatkowo komórki windykacyjnej, na osobę nie świadomą dokonywanych na niej czynów. To może prowadzić do generowania podwójnych kosztów dla klientów, którzy zdecydowali się już na korzystanie z usług innych ubezpieczycieli. Ta praktyka wprowadza klientów w błąd, z fałszywym przekonaniem o zakończeniu swojego związku ubezpieczeniowego z Link4, co niewątpliwie wpływa na ich zaufanie do tej marki.

Zaniżanie kosztorysów

Ubezpieczyciel budzi obawy i krytykę ze względu na praktykę zaniżania kosztorysów, co jest istotnym aspektem dla klientów oczekujących uczciwego, i transparentnego podejścia do procesu rozliczania szkód. Zjawisko to może prowadzić do sytuacji, w której wypłaty z polis nie odzwierciedlają rzeczywistych kosztów naprawy, co skutkuje nieadekwatnym odszkodowaniem. Klienci, którzy zaufali Link4 i opłacili składki w przekonaniu, że firma ta będzie rzetelnie wypłacać świadczenia w razie potrzeby, napotykają na rozczarowanie, gdy konfrontowani są z niedoszacowanymi wartościami napraw. To nie tylko narusza zaufanie klientów do uczciwości ubezpieczyciela, ale również stawia pod znakiem zapytania etykę działania firmy. Zaniżane kosztorysy nie tylko wpływają negatywnie na doświadczenia klientów, ale także podważają wiarygodność Link4 na rynku ubezpieczeniowym.

Utrudniony lub praktycznie niemożliwy kontakt

Uzasadnione są obawy i niezadowolenie ze strony klientów, z powodu utrudnionego lub wręcz praktycznie niemożliwego nawiązania kontaktu. Brak skutecznej komunikacji staje się istotnym problemem, gdy klienci potrzebują rozwiązania problemów, uzyskania informacji czy zgłoszenia szkody. Klienci często skarżą się na długie oczekiwanie na połączenie telefoniczne, ignorowanie wiadomości e-mail oraz brak responsywności na platformach internetowych. Ten brak dostępności i trudność w nawiązaniu kontaktu prowadzi do frustracji klientów, którzy oczekują profesjonalnej obsługi. To nie tylko wpływa na jakość świadczonych usług, ale również rodzi obawy co do gotowości firmy, do efektywnej reakcji na sytuacje awaryjne czy zgłoszenia szkód. Utrudniony kontakt może stanowić barierę dla klientów, w podejmowaniu decyzji o wyborze Link4 jako swojego ubezpieczyciela.

Problemy z realizacją Assistance

Ubezpieczyciel Link4 staje się przedmiotem uzasadnionych krytyk ze strony klientów z powodu dotkliwych problemów z realizacją usług Assistance. Klienci skarżą się na znaczne trudności z dodzwonieniem się do ubezpieczyciela nawet w sytuacjach nagłych, związanych z oczekiwaniem na wsparcie Assistance. Co bardziej niepokojące, część opinii sugeruje, że niektórym klientom w ogóle nie udaje się skontaktować z Link4, mimo zawarcia umowy o Bezpośredniej Likwidacji Szkód (BLS) gwarantującej 24-godzinną dostępność. W sytuacji, gdy klienci płacą dodatkowe opłaty za takie świadczenia, brak skutecznej komunikacji i dostępności staje się szczególnie nieakceptowalny. To nie tylko zniechęca klientów do korzystania z opcji Assistance oferowanych przez Link4, ale również stawia pod znakiem zapytania rzetelność firmy w zakresie realizacji umów i obietnic składanych w ramach zawartych polis.

Zaniechania ubezpieczyciela powodują automatyzację odnawiania nie aprobowanych umów

Ubezpieczyciel Link4 naraża się na uzasadnioną krytykę z powodu zaniechań, które prowadzą do automatyzacji odnawiania nieaprobowanych umów, co jest nie tylko niedopuszczalne etycznie, ale również wprowadza klientów w skomplikowane sytuacje. Praktyka ta widoczna jest szczególnie w przypadku zawierania podwójnych ubezpieczeń, gdzie klienci, zanim zdążą rozwiązać umowę z jednym ubezpieczycielem, automatycznie zostają objęci polisą Link4. Brak dokładnych oględzin związanych z ubezpieczeniem AC staje się pretekstem do automatycznej odnowy umowy OC, co jest nie tylko sprzeczne z zasadami transparentności, ale także narusza prawa konsumentów do świadomego wyboru. Kiedy klient próbuje przerwać niechciane ubezpieczenie, napotyka na bierność Link4, które odrzuca pierwsze wypowiedzenie, a na reklamację dotyczącą drugiego czeka stanowczo za długo. Sytuacja prowadzi do konieczności podjęcia kroków prawnych, co dodatkowo zwiększa obciążenie dla poszkodowanych stron. W odpowiedzi Link4, powołuje się na paragrafy, które rzekomo zabraniają zerwania umowy, co budzi wątpliwości co do etyki biznesowej firmy. Zaniechania ubezpieczyciela, które prowadzą do takich automatyzacji, nie tylko narażają klientów na niepotrzebne trudności, ale także rzucają cień na uczciwość i rzetelność firmy na rynku ubezpieczeniowym.

Link4 opinie

Link4 opinie 2023

flota – wrzesień 2023
Rzeczywiście na wszystkie te negatywne opinie w zupełności sobie zasługują. Mam Podobną sytuację że jedno auto zmieniło właściciela w wyniku darowizny a drugie sprzedaliśmy i obie te sytuacje miały miejsce przed końcem ważnej polisy, natomiast oni wystawili nowe polisy i wezwania do zapłaty pomimo przesłania im dokumentów zbycia pojazdów. Coś okropnego. Nie da się od nich odczepić. Można im trzykrotnie te same dokumenty wysyłać i nie dociera. Konsultant na infolinii najpierw przyznaje że rzeczywiście wpłynęła informacja o zbyciu pojazdów po czym na drugi dzień dzwoni inny i już tego nie widzi a email wysyłają że dokumenty są niekompletne, lecz nie podają czego im jeszcze potrzeba. Totalna porażka, ubezpieczyć tam można łatwo ale cokolwiek załatwić graniczy z cudem. Odradzam!

Dominik – lipiec 2023
Nie polecam. Awaria ok godz. 23. Full Assistance wykupione. Zgłaszam się po lawetę i pojazd zastępczy. Ok. godz. 24 potwierdza mi pani z Link4 lawetę i samochód zastępczy. O 0.30 przyjeżdża laweta po samochód. Czekamy na zastępczy. O 2 w nocy dzwoni że samochód nie ma i będzie dopiero o 09.00 rano. My z dziećmi dostaliśmy sami na ulicy. Coś strasznego. Nigdy LINK4.

Krzysztof – czerwiec 2023
Tragedia, nie mogę zobaczyć propozycji odnowienia online przez jakiś błąd którego pozornie nie mogą usunąć, a faktycznie pojawił się po kontakcie z konsultantem. Żaden sposób logowania od tego czasu nie działa, chyba mają prowizję od sprzedaży polis….

Mariusz – maj 2023
LINK4 TO OGÓLNIE SKANDAL POPRZEZ RANKOMAT ZADZWONIŁ DO MNIE LINK4 PRZEDSTAWIŁ OFERTĘ I OCZYWIŚCIE ZASTANOWIĘ SIĘ. MIJAJĄ 3 MIESIĄCE KANCELARIA PRAWNA WYMAGA ODE MNIE OPŁATY ZA UBEZPIECZENIE NO I ZACZĘŁO SIĘ…..NIE POLECAM

Justyna Maria – kwiecień 2023
Najgorsza firma na świecie. Autocasco na 60 tysięcy. Auto warte rynkowo 60 tysięcy.
Ile proponuje Link4 do wypłaty za auto ? – 19 tysięcy…..
Proszę się 10 razy zastanowić zanim ubezpieczycie Państwo u nich auto. To są oszuści i wyłudzają pieniądze.
Dodam tylko że orzeczono szkodę całkowitą.
To jest żenujące, jak ta firma traktuje klientów. Jeżeli chcecie Państwo czuć się bezpiecznie, ubezpieczając mienie, to z daleka od Link4

Arek – kwiecień 2023
Darujcie sobie ubezpieczanie samochodu AC w tym towarzystwie, kontakt tylko online lub telefoniczny, odpowiadają na maila od 3-6 tyg od wysłania. Nie mogłem skorzystać ze swojego assistance – samochód zastępczy ponieważ samochód nie był „zaholowany” a taki jest warunek. Miałem samochód z oddartym zderzakiem więc po co mam zamawiać lawetę do serwisu, sam go zawiozłem i to już wykluczyło możliwość skorzystania z samochodu zastępczego. Poza tym wycena szkody zaniżona kilkukrotnie ale to norma. Nigdy więcej tego towarzystwa ubezpieczeniowego.

Johny – kwiecień 2023
Nie polecam. Zgłoszenie szkody i kontakt w moim przypadku fatalne. Po bardzo długich próbach kontaktu i tak nie udało się załatwić tego na co liczyłem. Masakra.

Jonasz – kwiecień 2023
NIE POLECAM brak profesjonalizmu. Ubezpieczenie działa tylko w jedną stronę. Nie polecam omijać szerokim łukiem. W momencie kiedy jest potrzebna pomoc LINK4 unika Cię z całych sił i traktuje przedmiotowo. mimo płacenia im za ubezpieczanie kilka lat. 🙁

Czytelnik – marzec 2023
PRZESTRZEGAM i odradzam Link4 !!!! Moja opinia o ludziach pracujących w Link4 NEGATYWNA !!!! Posiadałem zawartą z Link4 polisę na pojazd na rok (12mies). Pojazd został sprzedany. Urząd Komunikacji powiadomiony. Polisa przeszła na nowego właściciela. Pod ok 1/2 roku, pod koniec polisy pracownik Link4 (Pani) dzwoni i oświadcza, że a) rozmowa jest rejestrowana (autoryzuje), b) polisa się kończy. Chciała zaproponować przedłużenie. Informuje, że auto jest 1/2 roku sprzedane i zgłoszona sprzedaż (zgodnie z ustawą). Nowy właściciel zadecyduje o dalszym losie ubezpieczenia (czy zawrze czy nie… itd). Pani zaczyna mnie szantażować. jak nie zawrę (ja!) to polisa (uwaga – najlepsze!) odnowi się automatycznie na kolejne 12 miesięcy. Informuje – to bzdura, proszę mnie nie naciskać! A, Pani z Lin4: „nie przysłał Pan nam umowy sprzedaży auta więc polisa obciąży Pana automatycznie itd”. Tłumaczę, ze to bzdura! A, Pani nawet mając już wiedzę (bo przed chwilą posiadła w rozmowie rejestrowanej) może sobie to odnotować. Więc zgodnie z moja wolą proszę to odnotować w Link4. Pani nadal próbowała mnie straszyć konsekwencjami, szantażować, naciskać co to będzie (np z UFG, albo w razie kontroli Policji, przypomnę sprzedanym 1/2 roku temu aucie!) jak nie zawrę polisy na kolejny rok itd, itd. Proszę Państwa. Jak Ktokolwiek chce, będzie miał zamiar ubezpieczyć w Link4 proszę się zastanowić. Ta firma (hm, hm) Link4 to kompletna w/g mnie demoralizacja, praktyki niedozwolone, a zastraszanie klienta to w dzisiejszych czasach kuriozum w skali Europy. Link4 opinia negatywna!!!

Link4 opinie 2022

nieszczęśliwy – 2022
Nie polecam LINK 4 jakość obsługi żenująca widać że pieniądze zamiast na obsługę klienta poszły na reklamy. Opłaciłem obowiązkową polisę oc natomiast ubezpieczalnia straszy mnie że poddadzą mnie windykacji.

Rafal – 2022
Link4 najgorsza firma ever! Rezygnuje z ich usług – sytuacja awaria auta, assistance dzwonię na infolinię, czas oczekiwania na połączenie 58 min po czym połączenie zerwane JPDL a jak by tak ktoś był w szczerym polu i miał 30% baterii????!!!!! W życiu by się nie dodzwonił. Nie polecam tej firmy i rezygnuję z ich usług !!!!!!!!

Michał – 2022
Miałem zawarte podwójne ubezpieczenie. U ubezpieczyciela A i potem automatycznie u tych …. z link4 – ponieważ nie doszło do oględzin z AC więc automatycznie została zawarta umowa z OC, najpierw odrzucili pierwsze wypowiedzenie, więc na reklamację co do drugiego nie odpowiadali przez prawie miesiąc, dopiero jak złozyłem koleją skargę odpisali, że nie zerwą umowy powołując sie na paragrafy, które tego zabraniają wg nich. Udałem się do znajomego prawnika, których ich wyśmiał w raz z tym na co się ta firma powołuje i będzie im zakładał sprawę w sądzie

Mariusz – 2022
BLS w Link 4 w praktyce: ojciec miał stłuczkę (sprawa ewidentna, ktoś mu wjechał „w rufę”, więc to ten inny ubezpieczyciel płaci). Sprawa miała miejsce w piątek wieczorem. Ojciec próbował się dodzwonić żeby zgłosić szkodę, bez skutku. W niedzielę założyłem sprawę online i uzyskaliśmy potwierdzenie i informację że odezwą się następnego dnia roboczego. W poniedziałek nadal nie mógł się dodzwonić ale dodzwonił się do ubezpieczyciela sprawcy, z którymi się dogadał. We wtorek był już w ASO i załatwiał papierologię między serwisantem i ubezpieczycielem sprawcy. Jak już wszystko było załatwione dawno w piątek zadzwoniła pani z Link 4 i powiedziała, że otrzymała zgłoszenie i czy sprawa jest jeszcze aktualna. W umowie była oczywiście reakcja do 24 godzin. Także, ten BLS (ubezpieczyciel sprawcy jest w systemie) to tak tylko na papierze. I tak sobie musisz załatwiać sam, a przez zwłokę na początku auto nie zostało naprawione przed wyjazdem za granicę i przez to ojciec musiał przez Link 4 jechać w podróż 1000 km na miesiąc niesprawnym autem.

Arek – 2022
Dramat! Firma krzak.
sąsiadka uderzyła w mój samochód pod domem. Przyznała się do szkody itd. Wiec laweta. Auto na ASO niech sie zajmą cała sprawą. OK. ASO citroen chciało mi dać auto zastępcze ale z link 4 dzwonili ze podstawią w ciągu godziny. OK. czekałem 4h jak idiota. nic nie podstawili musiałem wezwać taxi do domu. Następnego dnia otrzymałem samochód zastępczy. mija 3 tyg oni ciągle chcą „naprawiać” pozaginane elementy gdzie serwis kwalifikuje je do wymiany. po tym czasie jest decyzja. drzwi faktycznie do wymiany, ale zabierają samochód zastępczy oraz mam dopłacić do szkody 600zł! no śmiech nie z mojej winy całe zajście problemów tysiąc jeszcze mam do tego dopłacić. Bo niby auto zyskało na wartości. Auto całe w oryginale po stłuczce nabiera na wartości. to są jaja jakieś. NIE POLECAM

Marcin – 2022
witam jak ktoś kupuje AC to odradzam jak najdalej od link 4 przy zawieraniu umowy pięknie ładnie ale wypłata za prace lakiernicze 996,30 za pomalowanie 4 elementów to jest cyrk na kołach a kosztorys napraw to jest tyle że co najwyżej chińskie zamienniki najgorszej jakości kupisz jak dobrze trafisz o oryginalnych częściach które są deklarowane w umowie to można zapomnieć,rzeczoznawca z innej znanej każdemu polakowi firmie jak to zobaczył to stwierdził „nawet my tak nie okradamy klientów jak oni”

Milena – 2022
Nie polecam tej firmy!
Mam ubezpieczony samochód w pełnym zakresie (OC i AC) już drugi rok. Ostatnio zdążyła nam się szkoda parkingowa, ktoś zarysował nam zderzak. Po zgłoszeniu szkody i oczywiście odwołaniu od pierwszej decyzji przyznana kwota była tak śmiesznie niska, że nie wystarczyła nawet na pokrycie 1/3 kosztów związanych z naprawą uszkodzonego elementu.
Po to opłacamy AC, żeby właśnie w takich sytuacjach uzyskać pomoc, a w tej firmie takowej nie otrzymamy.

czytelnik – 2022
Przez kilka lat ubezpieczałem dwa pojazdy w Link4.Jedno auto sprzedałem z ważną polisą jeszcze przez 3 miesiące.Oczywiście powiadomiłem Link4, aż 3 razy, że sprzedałem pojazd. Nowy właściciel wykupił polise u innego ubezpieczyciela na to auto, miesiąc przed zakonczeniem aktualnej polisy w Link4. Jednak po trzech miesiącach od sprzedazy auta Link4 próbuje mnie zastraszać i „wyłudzić” ode mnie niezapłaconą składkę oc na kolejny rok. W odwecie za żenujące podejście i zastraszanie mnie wypowiedziałem drugą polisę na auto z końcem okresu wypowiedzenia. NIE POLECAM BANDYTOW Z TEJ FIRMY UBEZPIECZENIOWEJ!

Sara – 2022
Żenada, nie polecam. W trakcie naprawiania szkody zabrane mi zostało auto zastępcze, bo pani sie nie chciało do warsztatu zadzwonić. Mimo ze dokumentacja została przez warsztat wysłana odmówiono mi ponownego udostępnienia auta zastępczego. Pracownica nieprofesjonalna, nie dopełniła swoich obowiązków, zarzucała mi ze sama mogłam do warsztatu dzwonić, przekręcała moje słowa i szczerze nie wiem co robi na tym stanowisku. Reklamacja od dwóch tygodni nie została rozpatrzona, także jak tylko odbiorę auto, rozwiązuje z nimi umowę. NIE POLECAM!!!

Rox – 2022
Nie polecam, kontakt z konsultatami fatalny, nie można uzyskać odpowiedzi na proste pytania, przełączają do kolejnych działów. Brak zgody na przedłużenie umowy na nowych warunkach (przez telefon) skutkuje przedłużeniem umowy na starych zasadach, klient nie jest o tym informowany.

2021

Jan – 2021
po pół roku przepychanek z link 4 mogę powiedzieć z pełną odpowiedzialnością – NIE POLECAM. chyba że jest ci obojętne to co ubezpieczasz, wtedy też możesz odpuścić bo przynajmniej Twoje dane nie będą przehandlowane do firm trzecich.

K – 2021
Nie polecam! Zbliżał się koniec ubezpieczenia, zadzwonili do mnie z biura i zapytali czy chcę przedłużyć ubezpieczenie, odpowiedziałem – NIE. Po 3-4 dniach przychodzi e-mail, że muszę zapłacić za ubezpieczenie, bo sami przedłużyli je o rok, a ja już ubezpieczałem samochód gdzie indziej i taniej. Zadzwoniłem i wyjaśniłem sytuację, na którą otrzymałem odpowiedź: ok, napisz i wyślij nam „Wypowiedzenie” i usuniemy wszystko, wysłałem, zadzwoniłem i powiedziałem, że wszystko wysłałem – sprawdź w swojej bazie i usuń, do którego Otrzymałam odpowiedź: damy Ci zniżkę, po prostu zostań z nami, ponownie wyjaśniłam, że moje auto jest już ubezpieczone i nie potrzebuję dwóch ubezpieczeń na jeden samochód, otrzymałam odpowiedź: napisz do nas jeszcze raz „Wypowiedzenie” i otrzymasz fakturę za 3-4 dni naszego ubezpieczenia, tam bardzo mała kwota. A potem przychodzą rachunki, że wciąż muszę płacić za pełne ubezpieczenie! Kiedy to się skończy i dlaczego dokonujecie ubezpieczenia bez mojej zgody?

Max – 2021
Proszę omijać z daleka LINK4. Ubezpieczyciel wybitnie nie przyjazny klientowi. Obsługa normalna do momentu zawarcia umowy z klientem. Kochają frajerów którzy skuszą się jedynie na niska stawkę Likwidacja szkody i inne roszczenia to istny koszmar. Pracownicy bez szczelni i aroganccy. Poszkodowani to dla nich wrogowie. Nie dajcie się zwieść wszechobecnej w mediach reklamie z dwoma wieśniarami wyrwanymi zapewne z remizy by ograniczyć koszty jak na wszystkim. Dziadostwo korporacja nastawiona na wyzysk.
Warto poszukać alternatywy dla tego rynsztoku by później nie żałować. Z daleka od tych pasożytów.

Anna – 2021
A ja nie polecam Link 4 jako potencjalny klient. Powodem jest dyskryminacja kobiet podczas wyliczania składki. Oboje z mężem mamy prawo jazdy ponad 20 lat, jesteśmy w średnim wieku, mamy takie same prawo do własności pojazdu a mimo wszystko na kobietę składka wychodzi o 200 zł drożej w przypadku jeśli ona jest głównym użytkownikiem. Nie jestem pewna czy jest to uczciwe. Może po 30 latach posiadania prawa jazdy bezszkodowej jazdy będę traktowana na równi z mężczyzną.

Olga – 2021
Ostrzegam przed zawieraniem ubezpieczenia w LINK4. Po roku wypowiedziałam umowę przez link na stronie – nie zarejestrowano, o czym dowiedziałam się, jak przyszło wezwanie do zapłaty za zaległą składkę. Musiałam wypowiadać ponownie, z artykułu art. 28a ust. 1 (o podwójnym ubezpieczeniu), uzyskałam telefonicznie zapewnienie, że sprawa została załatwiona pomyślnie. Niestety, po jakiś 2 tygodniach zaczęła do mnie wydzwaniać po kilkadziesiąt razy firma windykacyjna. Okazało się, że za czas jaki upłynął do czasu złożenia (ponownego przeze mnie) wypowiedzenia została naliczona składka. Zaczęło się nękanie, straszenie egzekucją sadem itd. Moje odwołanie zostało rozpatrzone negatywnie.
Musiałam zapłacić, bo potem koszty tylko wzrosną. Także chcącym zaoszczędzić na nieco niższej składce odradzam – zapłacicie podwójnie…

Rafal – 2021
Nie polecam. Brak altruizmu i troski o klienta.
Podczas jazdy spadła mi linka sprzęgła. Zadzwoniłem na nr polisy w sprawie odholowania . Mieli oddzwonić . Czekałem 20 minut na kontakt, po czym zadzwoniłem ponownie. Państwo powiedzieli mi, ze polisa nie obejmuje holowania w przypadku takich usterek, a tylko w przypadku kolizji lub uszkodzenia koła. Grzecznie spytałem czy mam uszkodzić oponę i oddzwonić ponownie. Przykre jest to, ze człowiek płaci a nie ma na kogo liczyć. Serdecznie odradzam dobrym ludziom. Nie pozdrawiam.

radosław – 2021
Witam, szukałem ubezpieczenia oc ac nw na mubi, i wyszła ciekawa oferta z link4. Zadzwonił konsultant więc pogadaliśmy i zgodziłem się na przesłanie oferty na maila, w celu porównania z innymi ofertami. Po paru dniach zaczęli przysyłać mi wiadomości, że mam do zapłaty tyle i tyle za ubezpieczenie. Napisałem im maila że nie zapłacę, ponieważ nie zawarłem z nimi umowy, i zostaje przy swojej poprzedniej firmie która ma lepsze warunki. Od tamtej pory nękali mnie, wiec wysłałem im pismo o odstąpieniu od umowy, mimo wszystko naliczyli mi ubezpieczenie za kilka dni w wysokości 56 zl. Dlatego poprosiłem na piśmie i to dwukrotnie, o zapis rejestracji rozmowy telefonicznej, w której niby wyrażam zgodę na zawarcie umowy. Od tego momentu zero odzewu, ani telefonicznie ani mailowo, wiec uważam że to cwaniaki i ostrzegam wszystkich szukających ubezpieczenia auta.

NIezadowolona – 2021
Link 4, nie polecam, szkoda zgłoszona 3 mc temu z AC do tej pory brak pieniędzy, w meilu chaotyczne informację czego brakuje, dokumenty wysyłane średnio co tydzień z prośbą o kontakt jeśli jeszcze czegoś brakuje bo dla mnie już było wszystko, po czym dzwoni nie miła Pani z informacją, że to moja wina, że nie mogłam się do nich dodzwonić. Dwa samochody mam u nich ubezpieczone, ale już czekam na koniec polis żeby zmienić ubezpieczyciela.

Jarek – 2021
Najgorsza firma sprzedaje dług który nie wszedł w życie nawet źle wypełnione dokumenty brak kontaktu. Brak możliwości rezygnacji

Jakub – 2021
Dzień dobry. Nie polecam. Assistance to kpina. Zgłosiłem holowanie auta w czwartek o godzinie 13.30. Zostałem poinformowany, że auto zostanie zabrane w ciągu 3-4 h. O 21 dostałem info, że mogę dostać hotel, a auto zostanie zabrane o 9 rano. O godzinie 14 następnego dnia, bez żadnej informacji zadzwoniłem ponownie. Pani powiedziała, że akcją została przeniesiona na poniedziałek. Gdybym nie zadzwonił, nie wiedziałbym o zaistniałej sytuacji. Wróciłem do domu innym autem. Nadal nie wiem czy w poniedziałek auto zostanie zabrane.

ANNA – 2021
Nie polecam nie chcą płacić jak należy, kwota którą otrzymałam, ani w połowie nie pokrywa szkody. likwidacja mojej szkody trwa od 30.05.2021r. obecnie samochód jest w serwisie, 2 tygodnie temu została wysłana dodatkowa ekspertyza, a link4 ma to gdzieś nie ustosunkował się do dnia dzisiejszego.

Cezary – 2021
30 grudnia 2021 r. Karpacz. Zgłaszam do Link 4 zapotrzebowanie na lawetę o godz. 22:18. Laweta ma być do godziny czasu. Po ponad godzinie dzwonie do Link 4 i pytam się co z tą lawetą? Okazuje się, że nie ma takiego zgłoszenia. Pani ponownie przyjmuje zgłoszenie. Laweta do godziny czasu. Ok, czekam. Po ponad godzinie informacja, że nie mogą znaleźć lawety, że pomoce drogowe nie odbierają od Link 4 telefonów. Tłumaczę, że jest noc, zima, padający deszcz ze śniegiem itp. Że może ja zamówię lawetę i podam koszt, by Link 4 zaakceptował. Nie ma na to zgody. Godzina między 1 a 2 w nocy Pani dzwoni do mnie, że laweta będzie o 7 rano. Jakiekolwiek argumenty, o warunkach, czy pogodzie nie robią wrażenia. Nie mogę zostać wewnątrz pojazdu, bo ten wcześniej się palił. Nie mogę oddalić się od pojazdu, ponieważ pojazd ma otwarte szyby i drzwi. Akumulator odłączony przez Straż Pożarną, uniemożliwia zamknięcie i zabezpieczenie pojazdu. Pojazd stoi na głównej ulicy w Karpaczu, gdzie występuje duże nachylenie. Nie odchodzę od pojazdu, by ktoś dla żartu, czy w innym celu nie spuścić pojazdu w dół co mogłoby spowodować olbrzymie koszty- uszkodzenie innych pojazdów, domów. Nie mówiąc o możliwości zranienia osób postronnych. Zresztą Straż Pożarna nakazała zabezpieczenie pojazdu. Przez całą noc chodzą ludzie, jedni wyprowadzają psy, inni wracają z różnych imprez! Godzina 6:30 jest telefon od Pana, który informuje mnie, że o 7 wysyła do mnie lawetę. Uff, nareszcie. A nie, Pan o 7 wysyła lawetę, ale z Bogatyni, czyli ok. 120 km trzeba przejechać, by dotrzeć do Karpacza. Laweta dociera po godzinie 9. Jedziemy do warsztatu wskazanego przez Link 4 w Jeleniej Górze. Godzina ok. 10 rano, warsztat zamknięty. Na telefon przyjeżdża właściciel i informuje, że nie ma mechanika, ale też chyba szkoda całkowita. Dzwonię do Link 4 w sprawie decyzji co dalej? Za chwilę ma ktoś oddzwonić. Do dnia dzisiejszego nikt w tej sprawie nie oddzwonił. Pytanie do LINK 4 co jest powodem tych negatywnych komentarzy pod Waszym adresem? Co jest powodem, że pomoce drogowe nie odpowiadają na Wasze zgłoszenia, czy telefony? Co jest powodem, że zgłoszenia o pomoc w postaci lawety nie są przez Was realizowane, a nawet gdziekolwiek odnotowywane? Zgłaszałem przy Policji, Straży Pożarnej i innych świadkach.

Jakub – 2021
Nigdy w życiu w plecy jestem przez ich OC 1220 zł. Naciągacze. Wolę zapłacić więcej gdzie indziej.

Daniel – 2021
Nie polecam Link4, prosta stłuczka ja jako poszkodowany z OC sprawcy nie mogę dostać decyzji w sprawie naprawy auta. Sytuacja trwa już ponad 50 dni.

Astrid – 2021
Ludzie, zgłaszajcie to do sądów i do UOKIK! Lin4 za działania niezgodne z prawem było już pozywane nieraz, nie dajcie się zwodzić i wykorzystywać!

iga – 2021
Mam ubezpieczone od kilku lat 2 samochody. Postanowiłem ubezpieczyć dom. Z uwagi na pracę jaką wykonuje prosiłem o kontakt po godź 17…..i sie zaczęło …10000 tel ale w godzinach dopołudniowych 🙁 nie wiem czy tam zatrudniają samych bez mózgów??

Bartosz – 2021
Link4 po prostu porażka. Nigdy więcej żadnych ubezpieczeń u nich.
Z ubezpieczenia assistance domowego została zgłoszona awaria tv. Link4 przysłał najgorszy serwis z Jarosławia na podkarpaciu SystemX II. Po dwóch tygodniach serwis stwierdził, że nie potrafi naprawić tv. Serwisant bez słowa próbował wcisnąć tv z porysowaną matrycą. Tv odebrał w idealnym stanie wizualnym. Serwisant nie spisał żadnego protokołu przyjęcia z opisem stanu tech. Stwierdził, że nie ma takiej potrzeby, bo widzi w jakim jest tv i w razie jakiś uszkodzeń ubezpieczyciel kupi nowy tv.
Po zgłoszeniu reklamacji do link4, jakiś znawca telepatyczny który nie widział uszkodzeń, stwierdził że to rysy eksploatacyjne. Po prostu porażka, zostawiają klienta z jeszcze większym problemem niż przed zgłoszeniem szkody. Wybierają najtańsze serwisy nie patrząc na opinie klientów.

LEXUS – 2021
Witam , nie polecam LINK4 bo gdy miałem szkodę z nie mojej winy to jak przyjechał rzeczoznawca to najpierw wyliczył szkodę w samochodzie LEXUS IS200t 2017rok na sumę 1830zł. Jak się nie zgodziłem to serwis wyliczył naprawę na ponad 9000 zł. W pierwszym kosztorysie ujęli nadkole a w serwisowym już go nie uwzględnili. Po licznych telefonach do LINK4 z wielką łaską po tygodniu oddzwonił rzeczoznawca GADOWSKI TADEUSZ nie wysłuchując mnie i upierając się przy swojej teorii żeby nie uznać nadkola do wymiany. Gdy zapytałem go o nazwisko i żeby mi wytłumaczył czemu wcześniej je uznali w kosztorysie rzucił słuchawką!!! Widać jakiego „pseudo” rzeczoznawce zatrudniają!!! Za takie potraktowanie nigdy u nich nie ubezpieczę auta i będę wszędzie opisywać że tak traktują swoich klientów bo auto też było ubezpieczone u nich.

Wojda – 2021
Nie polecam, szkodę i auto wyceniają bardzo na niskim poziomie ( malowanie elementu 100 zł. Do problem z kontaktem. Nie uwzględniają części uszkodzeń powstałych podczas zdarzenia. Winę zwalają jeden na drugiego . Obsługa porażka.

Piotr – 2021
Witam, również nie polecam LINK4. Najgorsza ubezpieczalnia z jaka miałem styczność. Sytuacja z 15.08.21 zamówiłem assistance ponieważ miałem awarie samochodu. W ubezpieczeniu mam holowanie do 200km i tutaj ubezpieczyciel robi taki myk, ze holowanie auta mamy 200km ale jeżeli chodzi o pasażerów to tylko 400zl brutto do wykorzystania. Wiec rodzina 3 osobowa, może jechać tylko parę kilometrów i muszą opuścić lawetę albo dopłacić 370zl netto żeby dojechać do celu te 200km. Oczywiście samo auto dowiozą, ale bez pasażerów. Ta ubezpieczalnia nadaje się tylko do ubezpieczania rowerów i hulajnogi. Oczywiście jeżeli macie link4 i assistance to jadąc w podróż najpierw obdzwońcie lawety ile biorą za transport pasażerów w danym regionie, żeby wiedzieć ile km w razie awarii dodatkowo zapłacicie. Żenada.

Miro – 2021
Co to za firma dzwonią proponują odszkodowanie, można się z nimi targować porażka , zachowują się jak sprzedaż garnków. Jak najszybciej żeby przyjąć pieniążki niby na zasadzie ugody, a jak za mało to już nie masz prawa wołać więcej.Gdzie profesjonalizm? Pewno jak trzeba zapłacić za polisę. Nikomu nie polecam tej firmy

Marcin – 2021
Nie polecam tej firmy niestety dałem się oszukać na ładne słowa. Do brania pieniędzy są pierwsi ale wywiązywać się z umowy to już nie. Niby wykupiłem pełen pakiet, zapewnienia przy zakupie a jak przyszła potrzeba bo auto się zepsuło to to jakaś mało rozgarnięta osoba na infolinię odczytuje regułki z których wynika że jednak ani laweta ani auto zastępcze się nie należy. Jedno wielkie oszustwo i naciągaczko. Omijajcie link4 dużym łukiem

Jolanta – 2021
Witam mam problem z link4 pół roku temu konsultant zadzwonił do mnie z przedstawieniem oferty po wysłuchaniu powiedziałam że może mi przedstawić składkę drogą e-mail i jeżeli wyjdzie mniej to oddzwonię i wtedy potwierdzę czy zawieram z nimi umowę.Dziady bez mojej zgody założyli ubezpieczenie i wysyłają mi składki do zapłacenia a kiedy dzwonię i mówię że ja nie zawierałam żadnej umowy oraz żeby udostępnili mi nagranie do odsłuchania to twierdzá że nie ma teraz osoby która to obsługuje.Ręce opadają czy ktoś był w podobnej sytuacji i jest w stanie mi pomóc.

Gabriela – 2021
Witam mam ten sam problem, dzwonił konsultant z ofertą, powiedziałam żeby wysłał ją to się zastanowię, teraz mi piszą że ja się zgodziłam i mam zapłacić składkę. I że mogłam zrezygnować ale nie skorzystałam z tej opcji w terminie. Poprosiłam o nagranie. Jutro będę tam dzwonić. I się domagać nagrania z rozmowy.

Justyna – 2021
Witam, podobny problem ma mój mąż taka sama sytuacja jak u pani teraz przysyłają jakieś pisma mąż próbował sie dodzwonić ale tak jak u pani cisza

2020

Grzegorz – 2020
Cześć! Zanim zastanowisz się nad kupnem ubezpieczenia przeczytaj to. Zgłosiłem szkodę w link4 myśląc, że naprawię ją z Autocasco, ponieważ złamałem sobie część karoserii i ku mojemu zdziwieniu ubezpieczyciel odmówił wypłacenia pieniędzy. Już byłem bardzo zły na nich, bo płacę nie małe pieniądze. W związku z zaistniałą sytuację zgłosiłem się do innego ubezpieczyciela i tam się dowiedziałem, że nie dość że nie wypłacili mi pieniędzy to mam zgłoszoną szkodę do centralnego inspektoratu szkód i zabrali mi w ten sposób zniżki. Suma summarum, sam sobie kupiłem tą część i planuję ją naprawić na swój koszt. Dla nich jednak nie było to argumentem, a dla mnie większym problemem. Taniość niestety idzie za tym, że więcej później dopłacisz. Dlatego zastrzeżcie sobie od razu jeżeli jeszcze macie tam ubezpieczenie, żebyście nie stracili jakichkolwiek zniżek. Jeżeli już chcesz tam kupić, choć nie polecam niech wam wszystko na piśmie pokażą tak żeby, mieć później jasną sytuację,

adam -2020
Zdecydowanie nie polecam Link4 !! Pani konsultantka przy zawieraniu umowy zaproponowała mi Assistance, czyli ubezpieczanie od nieszczęśliwych wypadków. Zgodziłem się bo zawsze może zdarzyć się takich nieszczęśliwy wypadek. Zostałem poinformowany, że w razie rozbitej szyby czy problemów z autem, dostanę pomoc. W sobotę miałem wypadek w trasie – zerwał mi się pasek od alternatora. Akumulator nie ładował się i nie mogłem jechać dalej. Zadzwoniłem do Link4 o pomoc, której nie otrzymałem. Pan na infolinia powiedział, że moje ubezpieczanie nie obejmuje takich szkód. Na własna rękę musiałem załatwiać lawetę oraz samochód zastępczy. Napisałem reklamacje i dostałem odpowiedz iż moje ubezpieczenie nie obejmuje Assistance. Dziś znowu zadzwoniłem z prośba o wyjaśnienie tego, oczywiście znów nie dostałem pomocy. Po zapytaniu czy można dokupić ubezpieczanie Assistance Pani powiedziała, że nie ubezpieczają AUT POWYŻEJ 15 LAT. Z CZYSTYM SERCEM NIE POLECAM!!!

Katarzyna – 2020
UWAGA! nie polecam! Kupiliśmy samochód od szkodowego kierowcy, który miał wysoką składkę rozłożoną na raty – o czym nie wiedzieliśmy. Po jakimś czasie okazało się, że musimy zapłacić ogromną kwotę za brak zniżek poprzedniego użytkownika. Pismo z wyjaśnieniem do L4 i prośbą o kontakt, ponowne przeliczenie składki – zero odzewu. teraz dostaliśmy nakaz zapłaty. ZŁODZIEJE!!!!!!!!

mm3w – 2020
Pierwsi do brania za ubezpieczenie, ostatni do wpłacenia szkody. Kiedy trzeba coś załatwić nikt nic nie wie. Firma farmazon.

Mariola – 2020
Również w żadnym wypadku nie polecam ubezpieczenia w Link4. Od zgłoszenia szkody powstałej z winy rowerzysty mijają 4 tygodnie. To co się dzieje w kontaktach z tą firmą w głowie się nie mieści. Wysyłanie zdjęć dwukrotne, zgłoszenie z policji, wizyta rzeczoznawcy, potem chęć przyjazdu drugiego, jakieś potrącenia zwyżki składek, a w końcu my mamy udowodnić okoliczności szkody. Kpina, granie na czas i zwyczajne naciąganie. W międzyczasie zapłaciliśmy składkę na kolejny rok. Dodam, że mamy AC i OC!!! Sprawę oddam prawnikom, bo to nieuczciwe co robi ta firma.

Arkadiusz – 2020
Najgorsza firma skradziono mi pojazd sprawa trwa już rok karygodne odwołują się od decyzji prokuratury cyrk zwykłych ludzi traktują jak szmaty, przypominam ze ja jestem poszkodowany

Doświadczony – 2020
Odradzam Link4. Nie uznali wypłaty odszkodowanie po chorobie córki, a dodatkowo przekazali moje dane wrażliwe (wszystko) inne, obcej osobie i to przez telefon i email. Sprawą zajął się Urząd Ochrony Danych Osobowych i Rzecznik Finansowy. Robią co chcą… jak myślicie czemu tak się reklamują w telewizji? Może brak klientów? Póki płacisz to ok, a jak chcesz wypłaty to nagle problemy.Ja dla świętego spokoju zmieniłem ubezpieczyciela… i nie żałuje. Miło, uprzejmie…Nie będę pisał na jakiego, żeby nie reklamować.
To, którego Wy wybierzecie i czy zmienicie – to Wasza decyzja.

Bik – 2020
Również nie polecam tej firmy ponieważ robią sobie wała z klientów. Zgłosiłem by ubezpieczyć auto aby przejechać autem zakupionym do domu, dzień później auto wróciło do właściciela. Zgłaszając do link4 by anulować ubezpieczenie, potwierdzili rezygnację a teraz żądają zapłaty za auto którego nie mam. Obiło się nawet o komendę policji ponieważ sprzedano auto kolejnemu, gdzie na stacji benzynowej zatankowali i uciekli. Dla mnie i ku przestrodze nigdy nie wykupię tam polisy i radze się zastanowić firma problemowa

anonimka9 – 2020
Witam, nie polecam link4. Moje dziecko zostało ubezpieczone od zachorowań. Niestety według Link4 Covid-19 nie jest chorobą i nie wypłacił odszkodowania.

Adam Maria – 2020
UWAGA NA LINK 4, nie dajcie się nabrać i oszwabić!.
UWAGA na techniki naciągania, oszwabiania i otumaniania klienta przez LINK4 podczas
telefonicznej konsultacji w sprawie ewentualnego zawarcia ubezpieczenia komunikacyjnego
– zastosowane w stosunku do mojej osoby, podczas rozmowy telefonicznej, z dobiegającym dziewięćdziesięciu lat klientem.
W maju zeszłego roku (2020 r.) LINK 4 w sposób bałamutny i chytry próbował naciągnąć mnie, i od roku strasząc mnie procesami sądowymi i firmami windykacyjnymi czyni to nadal, na wyłudzenie nienależnych świadczeń z tytułu rzekomo zawartej przeze mnie umowy ubezpieczenia pojazdu.
Podstawą żądania zapłacenia przeze mnie składki rocznej ubezpieczenia pojazdu jest twierdzenie konsultanta LINK 4 jakobym podczas rozmowy telefonicznej wyraził wyraźną wolę zawarcia umowy ubezpieczenia i to wszystko!. W odpowiedzi na to żądanie poinformowałem LINK 4, że nie podpisywałem żadnej umowy, nie wyrażałem żadnej zgody na zawarcie takiej umowy w trakcie konsultacji telefonicznej,
której celem było wyłącznie ustalenie – uzyskanie informacji jakie stawki proponuje LINK 4 w związku z ubezpieczeniem pojazdu.
LINK 4 idzie w zaparte twierdząc, ze w trakcie rozmowy telefonicznej zgodziłem się na zawarcie takiej umowy, ale !!! – w sposób bałamutny i chytry LINK 4 mimo moich wielokrotnych żądań uchyla się, nie chce przedstawić dowodu na powyższe twierdzenie w postaci nagrania z rozmowy telefonicznej.
Dla mnie działania LINK 4 uparcie nękającego mnie pismami, telefonami i mailami, dodatkowo
szantażuje, terroryzuje mnie i straszy postępowaniem sądowym i ogromnymi kosztami którymi zostanę obciążony z tytułu tego postępowania sądowego cyt wykaz kosztów dodatkowych; „koszty skapitalizowanych odsetek, wpisu sądowego,zastępstwa procesowego, i innych kosztów związanych z dochodzeniem zobowiązania) dla mnie działania te stanowią znamiona nękania, zastraszania i udręczania
klienta w celu złamania jego woli, w celu wyłudzenia nienależnych świadczeń.
Wg. mnie działania LINK 4 stanowią znamiona przestępstwa z art. 286 § 1 kk;
Art. 286. [Oszustwo]
§ 1. Kto, w celu osiągnięcia korzyści majątkowej, doprowadza inną osobę do niekorzystnego rozporządzenia własnym lub cudzym mieniem za pomocą wprowadzenia jej w błąd albo wyzyskania błędu lub niezdolności do należytego pojmowania przedsiębranego działania, podlega karze pozbawienia wolności od 6 miesięcy do lat 8.
Do próby oszustwa dochodzi gdy sprawca działa w celu;

 1. Wprowadzenia w błąd – w tym przypadku – wywołaniu mylnego obrazu rzeczywistości , tj. próby
  wywołania określonej czynności prawnej (podpisania niechcianej umowy) na podstawie zaproszenia przez np. konsultanta LINK 4, do skorzystania z „bezpłatnego” kalkulatora OC i Pakietu OC+AC w LINK 4.
 2. Wyzyskania błędu pokrzywdzonego – w tym przypadku – wykorzystania tego, ze pokrzywdzony
  jest w błędnym przekonaniu, co do pewnych okoliczności tj. gdy korzystający z bezpłatnego kalkulatora OC i Pakietu OC+AC lub podczas rozmowy z konsultantem LINK 4, w rzeczywistości prowadzony jest podstępnie do zawarcia umowy wbrew swojej intencji.
 3. Wyzyskaniu niezdolności pokrzywdzonego do należytego pojmowania działania i ukrytych,
  chytrych intencji LINK 4 – czyli wykorzystanie sytuacji, w której pokrzywdzony, ze względu na różne przyczyny (np. choroba, podeszły wiek, zbytnia ufność) nie jest w stanie właściwie zrozumieć swojego działania i podstępnego postępowania ubezpieczyciela.
  Walczę z LINK 4 już od prawie roku. Uparcie nękają mnie pismami, telefonami i mailami.
  Straszą i szantażują, ze jak natychmiast nie zapłacę sprawa zostanie skierowana do sądu, nasyłają na mnie firmy windykacyjne (już trzy firmy windykacyjne są w tą sprawę zaangażowane), straszą mnie , ze nie uzyskam żadnego kredytu, nie podpiszę żadnej umowy z dostawcami usług (telefon, Internet, TV kablowa etc… etc…), wpisali mnie na listę dłużników w portalu BIG – Biuro Informacji Gospodarczej tj. Krajowej Liście Dłużników.
  Informuję LINK 4, że nie dam się zastraszyć i oszwabić, będę dochodził swoich praw w UOKiK, u Rzecznika Finansowego a także, gdy zajdzie potrzeba w sądzie – tez skorzystam z usług zastępstwa procesowego firmy prawniczej specjalizującej się w tego rodzaju sprawach.
  Ludzie jeszcze raz ostrzegam, uważajcie! , nie dajcie się naciągnąć, otumanić i wymanewrować .
  LINK 4 ale i pozostałe towarzystwa ubezpieczeniowe szkolą, za ciężkie pieniądze, swoich konsultantów jak mają prowadzić rozmowy z klientem, aby go wymanewrować i otumanić w celu wyłudzenia od niego pieniędzy za ubezpieczenie, którego nie zamawiał.
  Andrzej Ś

max – 2020
nigdy więcej link4- sprawa została wysłana do sądu-liczyli na ignorancję obywatela!!! Trzeba uważać wpisując dane na ich stronie!!! Myślimy, że tylko się informujemy o wysokości OC, a oni uważają, że już zawarliśmy z nimi umowę! Trzymać się z daleka!!!!!

Gośc – 2020
Odradzam, ciągle straszą windykacją. SMS i telefony po kilkanaście razy dziennie. Wystarczy zmienić ubezpieczalnię i zaczynają się problemy.

Jerzy – 2020
Nie polecam, Link4 wynajmuje firmy spamerskie (np. DK Call Center), które nielegalnie zbierają i przetwarzają numery telefonu, a potem wydzwaniają z ofertami czytanymi przez automat.

Justyna – 2020
Link 4 firma dramat . przy hamowaniu autem wybuchła mi pianka montażowa bo uderzyła o mocowanie fotela pasażera przyjechał kosztorysant po czym informacja odmowa wypłaty nie było psa ani osoby wybiegającej z chodnika Masakra nigdy więcej tych dziadów mało że nie wypłacili odszkodowania to jeszcze wbili zgłoszenie i koleje ubezpieczalnie liczą to jako zgłoszoną szkodę wiec wszędzie cena w górę .

TOM – 2020
Liink4 banda złodziei,kierowca który miał ubezpieczone w tym syfie,uderzył mi w auto.Moje zabrali na oględziny,po czym ja się nie zgodziłem na naprawę bo dość konkretna ingerencja by była.To obciążyli mnie kosztami lawety i kosztorysu.Urząd do spraw finansowych mi przyznał rację i oczywiście się odwołałem.Dość że jestem poszkodowany to ja mam płacić hahaha.

goa – 2020
Od kilku lat w link4 ubezpieczenie samochodu wychodziło mi najtaniej. Miałem 16 lat bezwypadkowej jazdy ale przy 35 tysiącach kilometrów rocznie to i tak było jakoś dziwnie długo:) W zeszłym roku miałem kolizję z mojej winy . Bardzo drobną – kilku centymetrowe otarcie zderzaka więc nie sądzę aby koszt przekraczał 500 pln , a znając ubezpieczalnie to nie dali więcej niż 200.
W tym roku chciałem ponownie ubezpieczyć w link4 . Zadałem pytanie ile zniżek tracę. Pani odpowiedziała, że 20%. Wyliczyła mi składkę 1180 pln . Więc jej mówię ,że to trochę dziwne 20% skoro w zeszłym roku miałem nie całe 500 pln. Stwierdziła ,że były podwyżki . Więc pytam ile zapłaciłbym bez szkody. Po chwili uzyskałem odpowiedź , ze 535 pln.
Jest to dla mnie więc jakaś wyższa matematyka. 535 PLN i 1180 pln to jest różnica tylko o 20 % ???
Całe szczęście , że był czas na wypowiedzenie polisy.

Gsxf Riko – 2020
Oszuści, nie polecam. Konsultanci na infolinii oszukują,!!!
Za nie zapłacona ratę od razu, bez przypomnienia wysyłają do windykacji.

Wojciech – 2020
Miałem raz Link4 chyba 3-4 lata temu i bardzo mocno sobie powtarzałem, żeby nigdy nie popełnić tego błędu ponownie. W tym roku we wrześniu skusiłem się na zachęty pani na infolinii – niby wszystko super, zrobiłem tabelkę porównawczą, OK, dałem się przekonać. Lepiej i taniej, no to biorę. Zaznaczam, że wykupiłem full pakiet AC/OC etc. No królewsko, więc miałem nadzieję na zasłużone poczucie bezpieczeństwa. No i mam za swoje. Zdarzyła mi się jedna awaria, zatkany filtr dpf, poprosiłem o holowanie i skorzystałem z auta zastępczego na czas naprawy. No mam przecież najbardziej superowskie ubezpieczenie, więc co mi tam – mam prawo. Auto dość krótko, ostatni dzień naprawy musiałem zasuwać taksówką, ale niech będzie, Kilka dni później, przez nieuwagę doprowadziłem do rozładowania akumulatora. Wezwałem sobie więc pomoc z boosterem. przecież to normalna usługa assistace. Miałem kiedyś spory kłopot z alternatorem i Aviva mi pomagała przez kilka miesięcy co najmniej 2-3 razy w miesiącu wysyłając pomoc do odpalenia. No więc sobie wezwałem i co????! Pani na infolinii poinformowała mnie, że wyczerpałem limit pomocy assistance w moim królewskim supernajlepszym i najdroższym pakiecie. Nie wierzyłem, więc poświęciłem czas i doczytałem. W polisie ani słowa… W ofercie – ani słowa. Sięgam do kilkudziesięciostronicowych OWU, czytam, szukam, analizuję …. i jest!! No mamy Cię naiwniaku. Możesz skorzystać z pomocy assistance tylko 2 x na okres ubezpieczenia, a w tym tylko raz z autem zastępczym do 5 dni. Klops, lub nawet kotlet, jak mawia mój ulubiony Kapitan Peterson z Pana Samochodzika i Tamplariuszy. I co mam teraz robić? Przede mną kolejne 8 miesięcy z Link4, planowane co najmniej 2 wyprawy wakacyjne zagranicę, z małym dzieckiem na pokładzie, kilkanaście dłuższych tras po kraju, a ja siedzę ugotowany bez assistance. Pewnie nic się nie zdarzy, ale gdyby??? A ciekawe jakie jeszcze kruczki ukryła ta firma w OWU, o których się dowiem ku ich uciesze dopiero w momencie zdarzenia. Więc znów wbijam młotkiem do głowy: nigdywięcejLink4…, nigdywięceLink4…., nigdy….. Trudno, straciłem kasę i dałem się nabrać. Teraz grzecznie tuptam do konkurencji, gdzie sprzedają prawdziwe polisy, a ta na niby od Link4 niech sobie będzie, chętnie bym oddał, ale oni wiedzą co sprzedają to nie wezmą, bo bezużyteczne. Jednak mogę z całego serca ostrzec i odradzić Link4. Firma jest bardzo doświadczona w obniżaniu swojego ryzyka i podwyższaniu ryzyka swoich klientów.

LUK – 2020
NIE POLECAM ABSOLUTNIE ZOSTAŁEM NACIĄGNIĘTY NA POLISĘ POD PRETEKSTEM KALKULACJI A PÓŹNIEJ NIE CHCIANO PRZYJĄĆ WYPOWIEDZENIA POLISY DLA MNIE TO JEST JAWNE naciąganie KLIENTA NIGDY WIĘCEJ NIE POLECAM !

Edyta Maik – 2020
Po dzisiejszej rozmowie z konsultantką, która przedstawiała mi ofertę na ubezpieczenie samochodu nadal jestem w szoku. Pani się na mnie chyba obraziła, że nie chciałam natychmiast podjąć decyzji. Powiedziałam, że wolałabym porównać jej ofertę z innymi ubezpieczalniami i proszę o telefon za jakiś czas, po czym pani nagle zmieniła ton na obrażony wskutek czego na żaden telefon się nie umówiłyśmy. Choćby było tam najtaniej to i tak dziękuję za taki poziom usług.

Piotr – 2020
Jako już były klient LINK4 chce opisać atrakcje jakie zapewniła mi ta firma jako przestrogę dla innych. W dniu 28.08.2017 zawarłem polisę OC K6441324301 z płatnością w 4 ratach. 3 raty zostały opłacone i w czasie obowiązywania trzeciej raty dnia 2.04.2018 samochód sprzedałem. Kupujący okłamał mnie, że zgłosił kupno w ubezpieczalni dlatego nie zgłosiłem sprzedaży od razu. Niemniej gdy zaczęto się ze mną kontaktować w sprawie płatności 4 raty umowa została przesłana agentce i podpięta do systemu.

Niestety pomimo sprzedaży na długo przed rozpoczęciem obowiązywania czwartej raty firma LINK4 zakwalifikowała mnie jako „solidarnego dłużnika” i postanowiła windykować właśnie mnie, którego ten okres nie dotyczył, pomimo dostarczenia jej danych nowego właściciela.
W celu windykacji byłem nękany telefonami i wiadomościami z firmy DIALTONE, działającej w imieniu firmy LINK4. Rozmowy z przedstawicielami tej firmy były przykre i upokarzające, traktowano mnie jak zwykłego przestępcę. Na nic tłumaczenia czy przedstawianie faktów, jako osobę do opłacenia zostałem wybrany ja i koniec.

Później już bez informowania mnie sprawa została przekazana do sądu jako nakaz zapłaty. Firma LINK4 posiadająca mój adres korespondencyjny, numer telefonu oraz mail, postanowiła dostarczać korespondencję na adres zameldowania dzięki czemu absolutnie nic do mnie nie dotarło i nie miałem szans dalszej obrony czy odwołań.

Na dzień dzisiejszy komornik sądowy ze Szczecina pomimo spłacenia zadłużenia przelewem (według sugestii jej kancelarii), pobrała mi tą kwotę po raz drugi z mojego konta, i prawdopodobnie pobierze ją po raz trzeci z mojej przyszłej pensji.

Oczywiście ta sprawa znajdzie swój finał w sądzie.
Natomiast na tą chwilę staram się przestrzec jak najwięcej osób przed podjęciem jakiejkolwiek współpracy z tą firmą.
Naprawdę przed podpisaniem jakiejkolwiek umowy warto się zastanowić czy ktokolwiek chce mieć takie przejścia.

Irena – 2020
Nie polecam link4. Jak brać pieniądze to szybciutko ale jak oddać to już trzeba się o swoje po kilka razy prosić. Sprzedałam samochód, mailem wysłałam informacje o sprzedażny z umową kupna sprzedaży oraz podałam nr konta na który należy przelać zwrot składki OC oraz środków z dodatkowego ubezpieczenia. Po prawie miesiącu za OC nadal nie mam pieniędzy mimo ze kupujący wysłał dokumenty o rezygnacji. Dziś dzwonie i uwaga! wczoraj wysłali PRZEKAZEM POCZTOWYM !!??? Jest XXI wiek, nr konta podany (za dodatkowe ubezpieczenie wysłali na to konto) a za OC wysyłają przekazem pocztowym. Dobrze ze nie gołębiem !!! DRAMAT nie wiem kto weryfikuje tych ludzi do pracy tam ale poziom wiedzy -10 i nawet cytując konsultantowi informacje ze strony LINK4 on mówi ze jest inaczej. Skoro nie szanuje się klienta to ok. NIGDY WIĘCEJ LINK4 szkoda nerwów

Michał – 2020
Witam!! Ja mam problem z Link4. Oszukują na wycenie szkody, zaniżają wartość 3 krotnie policzyli mi malowanie 2 elementów za 270 zł oraz nadkole lewy bok które w aso kosztuje 850 zł a oni za 120 policzyli zamiennik złodzieje dodam że autko z 2017 roku przebieg 30 tys. Napisałem odwołanie, zobaczymy czy to pomoże jak nie to będzie spr sądowa.

Michał – 2020
Dramat. Nie polecam. Skorzystałem z oferty ubezpieczenia nieruchomości. Miałem awarię piecyka gazowego. Skontaktowałem się z Link4 i:

 1. Pierwszy fachowiec oznajmił, że może przyjechać do mnie za tydzień. Po czym, gdy za kilka dni chciałem z nim potwierdzić jeszcze wizytę okazało się, że Pan zapomniał o sprawie. W ramach rekompensaty zaproponował mi… Termin za 2 tygodnie.
 2. Drugi fachowiec po prostu się nie zjawił.
 3. Trzeci fachowiec najpierw się nie pojawił, a następnie kombinował, że oczywiście „dzwonił do mnie, ale miałem zajęty telefon”. Typowe tłumaczenia nieroba… Ostatecznie udało się go ściągnąć do domu ale długo tam nie zabawił bo tylko spojrzał na piecyk, powiedział, że on takich części nie ma (piecyk ma 4 lata). Odwrócił się na pięcie i wyszedł. Zero wytłumaczenia, ani do widzenia, ani pocałuj mnie w dupę. Na koniec dowiedziałem się od Pana z Link4, że mogę sam zorganizować sobie fachowca a opłata zostanie pokryta z POZOSTAŁEJ kwoty na ubezpieczenie. Tak, tak… Pan fachowiec, który nie naprawił piecyka policzył sobie za dojazd 60km… 150 zł. Zakładam, że przyleciał do mnie F16 albo jakimś helikopterem.

Reasumując, poziom usług, jakie otrzymuję w ramach umowy z Link4 jest katastrofalny. Korzystałem kiedyś z PZU i nie byli idealni ale przynajmniej korzystali z usług prawdziwych fachowców. Chętnie bym zmienił, ale znając życie pewnie zapłacę jakąś karę za wypowiedzenie umowy.

Jarek – 2020
Witam, ta firma to jakaś kpina nikomu nie polecam wykupywania dodatkowego ubezpieczenia na szyby. Z ich oferty szyby 24 sytuacja wygląda tak że w chwili obecnej jestem bez auta a szyba może będzie na 2tygodnie tak zostałem poinformowany przez ich rekomendowany serwis. Szkoda słów na pewno już więcej nie skorzystam z ich ubezpieczenia OC oraz AC.

Michalina – 2020
Link 4 to niestety porażka. Mimo że nie zostaliśmy uznani przez policję za winnych a do zdarzenia tak naprawdę nie doszło, pan zgłosił się po odszkodowanie i je otrzymał !! Nic nie dała notatka z policji że nie jesteśmy winni. Po zgłoszeniu reklamacji straszą prawnikami….

Maciej – 2020
Link4 najgorsza firma ubezp. na rynku miałem wiele kolizji nie z mojej winy wszystkie szkody były załatwiane bardzo szybko sprawnie i uczciwie.już w pierwszej wersji max.drugiej. tutaj w link 4 mija 15 dzień i nie wiem nic non stop muszę wydzwaniać upominać kwota.odszkodowania żenująco wręcz nie adekwatna, obsługa dramatyczna.. strona.internetowa.raczkuje… nie polecam w żaden sposób tragedia

Tomasz – 2020
Witam. Jeśli szukasz opinii na temat Link4, dobrze trafiłaś/eś.
Niestety padłem ofiarą manipulacji oraz oszukańczych praktyk ze strony Link4. Przy zawieraniu polisy AC wykupiłem dodatkowo płatne opcje, między innymi zniesienie amortyzacji części. Konsultant zapewnił mnie że jeśli wykupię amortyzację części, w razie szkody nie będzie żadnych odliczeń i będę mógł naprawić samochód na częściach oryginalnych lub zamiennikach o jakości odpowiadającej oryginalnym częściom. Pech chciał że miałem ostatnio pierwszą w życiu szkodę, którą postanowiłem naprawić z AC. Okazało się że Link4 nie tylko nie uznaje oczywistych uszkodzeń, ale jeszcze każe mi naprawiać samochód na najgorszych, najtańszych częściach, przy czym zaniża wartość tych części. Co ciekawe, jeśli będę chciał kupić oryginalne części, będę mógł żądać zapłaty za nie tylko wtedy, gdy nie będą dostępne części alternatywne, jak to ładnie ujmują. Ale wówczas wypłacą mi odszkodowanie pomniejszone o 30%.
ODRADZAM WSZYSTKIM LINK4

Bolek Lolek – 2020
Witam, też nie polecam Link4, wypowiedziałem umowę drogą internetową ponad pół roku przed jej zakończeniem, teraz przysłali mi kolejną umowę i ponaglenie do zapłaty, dzwoniłem na ich infolinie, pani zweryfikowała moje dane i mój skan w którym było wypowiedzenie umowy, i sama przyznała że to wszystko jest zgodne z prawem i wszystko jest ok, i przesyła sprawe dalej, dzień po tej rozmowie dostaje linka od srilinka z informacja że jednak wypowiedzenie nie jest prawidłowe… zatem UWAŻAJCIE

Sławomir – 2020
najgorsza ubezpieczalnia oferują indywidualne ubezpieczenia od nieszczęśliwych wypadków na rowerze i po złamaniu łokcia musiałem płacić za wszytko a oni powiedzieli ze oddadzą po pełnym zakończeniu leczenia ,kpina jak huj,minęły 3 lata i zero kontaktu ,nic tylko spalic takich naciągaczy

Jacek – 2020
Witam,nie poleca Link 4 to oszuści bez skrupułów.Najpierw telefon od agenta ubezpieczeniowego ,długie minuty przedstawiania ofert,jakie to nie do przebicia przez inne firmy ubezpieczeniowe i w końcu pytanie czy wyraża Pan zgodę na przysłanie polis . Ja na to ,jeżeli jest to w jakikolwiek sposób wiążące mnie to proszę nie przysyłać ,na co Pan z Link 4 zapewnił mnie że w żadnym razie nie jest to wiążące.I tu się zaczęło pisma ponaglające do zapłaty pierwszej polisy,straszenie wciągnięciem do krajowego rejestru długów. Zapłacę ale tym wpisem chcę ostrzec wszystkich do których dzwonią agenci z Link 4 lub podobni naciągacze pracujący dla Link 4.

Dominik – 2020
Miałem stłuczkę w czwartek 03.06.21. Chciałem zgłosić szkodę w LINK4 i okazało się, że aż do 07.06.21 nie ma nikogo od likwidacji szkód (można tylko kupić ubezpieczenie). Ja potrzebuję samochodu jak najszybciej i musze go najpierw naprawić. Tak samo drugi uczestnik kolizji, który tak samo nie ma sprawnego środka transportu. Oczywiście szkodę zgłosiłem w piątek rano przez stronę internetową i jestem ciekaw jak długo będę musiał czekać aż raczą się odezwać (nie wspominając o oględzinach uszkodzeń i naprawie). Jeśli to także będzie szło jak ich reakcja na zgłaszanie szkody to na pewno pożegnam się z tym ubezpieczycielem (jestem ich klientem od przeszło 10 lat i do tej pory nie miałem szkód).

2019

Art – 2019
Od początku.
Oferta z link 4 na ten rok opiewała na 1400 zł. Z tymi samymi warunkami u konkurenta zapłaciłem uwaga- 692 zł. Fakt dali mi kod rabatowy jakiś na 150 zł ale i tak nawet nie ma o czym rozmawiać. Wydaje mi się, że tyle wystarczy w kwestii cena/ jakość w link4.
Obsługa. I tu się zaczyna przedstawienie. Jeden konsultant twierdzi, że nie można wypowiadać umów w trakcie przedłużania itp. Drugi, że można, podaje prosty sposób- można przez stronę. Wchodzę więc, generuje link, uzupełniam druk wypowiedzenia i luzik. Nie dostaję odpowiedzi przez 4 następne dni więc dzwonię. Okazuje się, że popełniłem błąd nie dopisując do gotowego dokumentu zdania o artykule 28.a. Spoko mój błąd (miałem prawo nie wiedzieć, że dokument ze strony jest tylko dla tych, którzy mają jeszcze ważną starą polisę. O tym już nikt mi nie powiedział. O tym, że odpowiedź przyjdzie POCZTĄ POLSKĄ , Tak ludzie, pocztą polską wysyłają odpowiedzi na maila, też nie wspomnieli.W dodatku na określenie „szlag mnie trafi, macie niekompetentnych ludzi” zostałem postraszony sądem. Nie przekląłem, nie obraziłem. Omijać z daleka, przez jakiś czas musiałem opłacać 2 polisy dzięki pracownikom Link4. Nigdy więcej.

kacper – 2019
link 4 niepoważni ludzie rok temu miałem wypadek nie wypłaicli należytej sumy ,i tylko non stop karza dosyłać dokumenty te same które już wysłałem działają na zwłoke itp .

Artur – 2019
Kupiłem samochód który własćiciel byl ubezpieczony w Link4. Po załatwieniu wszelkich formalności po kilkunastu dniach poinformowałem telefonicznie Link4 o zmianie własciciela. Zrobili mi oni rekalkulacje w wysokości 4.300zl w skali roku. Dla porównania w Axa płace niecałe 1.400zl. Żadna spółka nie zaoferowała mi tak absurdalnie wysokiej składki. Więc powiedziałem że rezygnuje i wysłalem pismo z rezygnacją po zakupie OC w Axa. Kilka dni później otrzymałem pismo z żądaniem zapłaty proporcjonalnie z tych wykorzystanych dni z tej absurdalnej składki. Na moje nieszczście obliczyłem skladke przez serwis internetowy Link4, gdzie otrzymałem skladke, uwaga, 2.800zl. Napisałem kolejna skarge. Odpowiedziano mi ze skaldki rożnią się w zależności od kanału zakupu. Czyli przez telefon wychodzi 1.500zl. Jest to jakis żart. Napisałem maila informując że sprawe kieruje do Federacji Konsumenta, lecz w związku z koronowirusem urząd ten jest zamknięty. Otrzymałem dzisiaj pismo z groźba windykacji, zapłaciłem wraz z informacją że sprawa trafi do sądu jak tylko urzędy zostana ponownie otwarte.

Opisałem swój problem obiektywnie, niech każdy wyrobi sobie opinie na temat czy Link4 postąpiło uczciwie w wyliczaniu absurdalnych składek a potem żądaniu zapłaty pomimo tego że nigdy się na ta kwote nie zgodziłem, a już tymbarziej nic nie podpisywałem.

Przemysław – 2019
Dzień dobry, stanowczo nie polecam. Mam aktualnie taką sytuację. Bylem posiadaczem auta które ubezpieczyłem w link 4. W dniu kiedy jeszcze obowiązywało owe ubezpieczenie samochód sprzedałem. Po jakimś czasie zgłosiło się do mnie pisemnie towarzystwo o dopłatę do ubezpieczenia 11.67. Minęło parę miesięcy od tego czasu link 4 sprawy że mną nie wyjaśnił, natomiast bez żadnej informacji przekazał moje dane firmie TAXAT sp. z o. o., która niemal codziennie nęka mnie telefonami żadając podania daty urodzenia, adresu zamieszkania, aby przedstawić mi sprawę finansową. Na prośbę o wyjaśnienie na jakiej podstawie prawnej żądają ode mnie 11,67 nie odpowiadają. Nigdy więcej nie podejmę współpracy ani nikomu nie polecę tej firmy. Dla mnie to banda łobuzów.

Radoslaw – 2019
Witam, co do Link4 to tragedia ubezpieczenie AC to zanikanie wartości pojazdu jak podnieśli jak inne firmy ubezpieczenia podróżami o 300zl, złożyłem wypowiedzenie to Pan na infolinię bardzo niemiły i bezczelny jak powiedziałem że się nie dogadamy i idę do innej firmy, Nie Polecam !

Poszkodowany – 2019
Link4 wycena szkody wyrwana z kosmosu. Zastosowano części zamienne plastikowe za śmieszne pieniądze. Dodatkowo zastosowany rabat na części zamienne w wysokości 30% i współczynnik odchylenia 40% na materiały lakiernicze. Brak słów. Po złożeniu odwołania ubezpieczyciel sugeruje, że poszkodowany chce się wzbogacić. Tylko za wypłacone pieniądze nie ma szans naprawić auta. Po złożeniu drugiego odwołania o ponowną wycenę z zastosowaniem części oryginalnych..cisza. Nie polecam. Jestem osobą poszkodowaną i mam
strasznie pod górę.Pan na infolinii opryskliwy. Nikomu nie polecam. Najgorsza ubezpieczalnia z możliwych.

Rafał – 2019
Witam, nie polecam Link4, po zgłoszeniu szkody z mojego AC (uszkodzenie zderzaka oraz drzwi) firma wyceniła dużo zaniżone odszkodowanie za same drzwi w ogóle nie uwzględniając naprawy zderzaka, szybko ocenili na podstawie zdjęć gdzie w ich formularzu zgłoszeniowym wyraźnie zaznaczyłem, że nie wyrażam zgody na taką wycenę. Po napisaniu odwołania w odpowiedzi od Link4 dostałem pismo, że firma nie widzi podstaw do ponownego rozpatrzenia sprawy… także unikać i nie polecam!!

Natalia – 2019
Sprawa wkoncu pójdzie do uwagi mam na liście już 6 poszkodowanych osób z Polski. Jak nie przedłużenie polis chodź się wysłalo wypowiedzenia rekalkulacje składek i niewyplacanie za ac jeszcze dużo tego. Proszę wszystkich poszkodowanych do mnie o kontakt sprawa jest u adwokata robimy zbiorowy pozew 794262000 natkke@wp.pl lebork

Pani – 2019
Nie polecam. Nie dość,że nie chcieli przyjąć mojego wypowiedzenia polisy( zaznaczam,że składałam dwa tygodnie przed terminem) to co wypowiadałam to oni,że dziękujemy za odnowienie.Dopiero rzecznik konsumenta ich wyprostował.To jeszcze ZŁODZIEJE naliczyli mi za miesiąc niby składki 73 zł do zapłaty.

Natalia – 2019
Witam serdecznie proszę wszystkich poszkodowanych o.kontakt telefoniczny 794262000 coraz więcej osób się do mnie zgłasza . Wkoncu zrobimy z złodziejami porządek . Oszustwa ogłosić trzeba w gazecie .

Tomek – 2019
Naciagacze najgorsza firma z jaką miałem do czynienia po przeliczeniu składki OC obciazyli mnie kosztami nie kupujcie u nich polis i nie przelicAjcie nie polecam

Pawel – 2019
Witam, nie polecam Link4 , kontaktowałem się aby zgłosić szkodę, szkoda nie została zarejestrowana, później zadzwoniłem aby przedłużyć polisę, Pan powiedział niby ze zadzwonili do mnie w tej sprawie aczkolwiek telefonów brak, a polisę wysłali dzień wcześniej (niby poczta), a tak na prawdę po rozmowie dostałem polisę od razu na adres e-mail bez żadnych zniżek taka sama jaka miałem, a inne ubezpieczalnie troszkę już taniej policzyły. Ogólnie nie polecam.

Marcin – 2019
UWAGA na Link4 -najwięksi naciągacze jakich znam, a ubezpieczam pojazdy już kilkadziesiąt lat. Złożyłem już 3 razy wypowiedzenie bo znalazłem tańszą ubezpieczalnie, a oni bezczelnie twierdzą, że wpłynęła ale po terminie, pierwsza złożona 10 dni przed końcem umowy, nieuczciwi naciągacze!!! Nie idzie się odczepić.Na siłę chcą mi przedłużyć umowę nie respektując nowelizacji przepisów ustawy, które mówią, iż w każdej chwili można odstąpić od umowy.

Natalia – 2019
Witam także zostałam oszukana przez link4 darowalam pojazd mężowi kilka lat temu i wykupywałam na niego OC bo miał pełne zniżki mi wychodziły znacznie droższe OC . W tym roku pojazd sprzedałam wysłałam umowe sprzedaży ciągle im coś brakowało dzwoniłam i zostalam złe pokierowana przez konsultantów kazali mi wysyłaćoje umowy i oświadczenia pisać wysłali mi rekalkulacje na moje dane na 1700 zł jestem załamana. Pani z infolini z wyższego działu mówiła abym napisała reklamacje i że powinna zostać zaakceptowana wszystkie 3 odrzucili .proszę wszystkich poszkodowanych o kontakt 794262000 zakładam sprawę w sądzie .mają niby najtaniej ale na tych oszustwach wychodzą najlepiej z każdych ubezpieczeń ! Nie wypłacają też AC za szkody chodź obiecują cuda .mam nadzieję że ktoś się że mną skontaktuje .i te oszustwa materialne się skończą ! To kradzież.

Kuba – 2019
wszystko ładnie pięknie przez telefon jak przychodzi do wypłaty zaniżają odszkodowania !!!!!!!!!!!! i te oględziny na podstawie zdjęć żenada i śmiech na sali !!!!!!!nie polecam ,zmieniam ubezpieczyciela

Grzegorz – 2019
W likwidacji szkody NAJWIĘKSI OSZUŚCI- MISTRZOWIE jedynie tylko SĄD inaczej nie można z nimi dojść do porozumienia.
Przy naprawie BMW X6 ,gdzie niezależny rzeczoznawca uznał szkodę całkowitą na kwotę 148500.00PLN.
Wypłacili 9700zł , wystarczy tylko na 2 chłodnice i spinki do nadkoli. -Śmiech na sali. Auto najechało na potężny korzeń – rozbity cały przód i uszkodzony silnik – 98600.00 PLN sam silnik bez osprzętu, maglownica – i inne cała naprawa 148500.00PLN WYPŁacili 9700PLN .
TRAGEDIA – LUDZIE NIE UBEZPIECZAJCIE w LINK 4 – nic lepiej dać biednym .

Marcin – 2019
W innych firmach jest dużo taniej, sprawdzajcie dokładnie. Ponadto próbują oszukiwać klientów w perfidnie prostacki sposób, podaje ich do sądu.

soe – 2019
Totalna porażka dali fajna ofertę na oc wiec kupilem. 2 tygodnie temu mialem stluczke (facet wjechal mi w tyl auta) porysowany i troche popekany tylni zderzak LINK4 stwierdzilo ze zderzak mial wczesniejsze zarysowania po bokach i moga mi zwrocic tylko 50% naprawy i lakierowania reszte musze pokryc z wlasnej kieszeni.Oszusci i tyle.NIE POLECAM!!!

Jarosław – 2019
Bardzo śmieszna firma, która zatrudnia konsultantów z bajki Carla Collodiego, autora powieści Pinokio 😉 Link 4,,to wielka porażka i zwykli iluzjoniści cudzego portfela. Moja rozmowa z konsultantem trwała ponad 53 minuty z czego musiałem czekać ponad 25 min o które prosiła pani podczas rozmowy. Trzy razy proszono mnie o chwilkę cierpliwości , bo pani musiała konsultować na boku 🙂 co ma mi odpowiedzieć. Byłem bardzo cierpliwy i dziewczyna wyszła z siebie 🙂 ich metoda,,,proszę jeszcze o chwilę cierpliwości…:-) Jeżeli lubisz adrenaline lub jesteś pod butem żony, to ta firma jest dla ciebie. Możesz wyzwolić swoje emocje i zmierzyć się ze szczytem głupoty, dzięki czemu 🙂 docenisz swoją inteligencję. Osobiście, załatwiałem sprawy za syna i mam od poniedziałku bardzo wielkiego banana na twarzy. Pozdrawiam wszystkich z Link 4 i niech światłość umysłu zagości w waszych głowach.

Edward – 2019
Mialem wczoraj analogiczna sytuacje . Jestem ich klientem n lat , konczy mi sie OC i nie majac info o przedluzeniu zadzwonilem na infolinie . Po podaniu wszystkich danych i zweryfikowaniu mej osoby , osoba prowadzaca ze mna rozmowe zaproponowala mi przedluzenie na przyszly rok za 980PLN . Gdy zakomunikowalem ze rezygnuje gdyz mam propozycje tansza uslyszalem ze jesli sie zdecyduje w tym momencie to moge kupic to samo ubezpieczenie za …..518PLN . Nie bede tego komentowal , a pozostawie pod rozwage czytajacych mego posta . Zdecydowanie polecam zalatwianie tego typu spraw u brokera ubezpieczeniowego ( wszystkie internetowe ” rankomaty ” zadaja wszystkich poufnych info , a proba obejscia natychmiast jest wychwytywana jako blad ) . Powodzenia

Kinga – 2019
Nie polecam firmy i po skończeniu okresu ubezpieczenia od razu przenosimy się do innej firmy. Kupiliśmy pakiet gdzie pisało wyraźnie stłuczenie i pęknięcie szyb. Szyba pękła samoistnie gdyż budynek jeszcze pracuje. Pani w Link 4 powiadomiła nas że nie mamy klauzuli. W warunkach ubezp pisze o szybach a teraz dowiaduje się że nie podpisaliśmy klauzuli!! Tym bardziej że nigdy nie oszczędzamy na ubezpieczeniach. Czuje się oszukana!

2018

Mirkala – 2018
Dno totalne najgorsza ubezpieczalnia z jaka miałam styczność przez telefon to tylko gadanina nie od rzeczy i każdy inaczej mówi raz tak raz inaczej sami nie znają przepisów i na samym końcu oznajmienie ze to ja złe zrozumiałam nigdy tej firmy nie polecę odradzam totalnie unikać z daleka

DDD – 2018
Przez 30 minut słychałem piosenki, aby po tym czasie dowiedzieć się tylko tego, że bez daty wydania prawa jazdy kategorii B nie mogę otrzymać kopii potwierdzenia zawarcia polisy OC. dziękuję, nie pozdrawiam i nie polecam!

Gościu – 2018
Strasznie nie polecam tej firmy słabe zadbanie o klienta, ubezpieczenie się kończy a oni nawet telefonu, wiadomości, nic nie wyślą (co inne firmy robią). Rozumiem nie dopatrzenie z mojej strony ale w ich interesie jest, aby przedstawić mi ofertę na przedłużenie umowy z nimi… A nie teraz muszę płacić kary za brak przedłużenia oc. Konkurencja zawsze daje znać co najmniej miesiąc przed o kończącej się polisie. No ogólnie będę omijać szerokim łukiem tą firmę.

Lenio – 2018
Współczynnik skarg 106,3 miał Link 4 TU S.A. drugie mjejsce w 2018 roku gratulacje Nie polecam tej firmy nacjagaja ludzi na ubezpieczenia nallezy uwazac i raczej sie z nimi nie kontaktowac a jezeli juz nagrywajcie rozmowy z nim

Jerzy – 2018
WPISANIE WSZYSTKICH DANYCH,WYCENA OC/AC OK 1400 ZL PO PRZEJSCIU DO ZAKLADKI „ZAPLAC”NAGLE POJAWIA SIE KWOTA 100%WYZSZA ….JUZ NA WSTEPIE OSZUSTWO DZIEKUJE

nrawota – 2018
NIE WYLICZAJCIE SKŁADKI W LINK4, BO BEZ PYTANIA PRZYŚLĄ WAM
POLISĘ I KAŻĄ ZA NIĄ ZAPŁACIĆ.

Wyliczyłem sobie składkę ubezpieczeniową w Internecie.
Później ktoś z LINK4 zadzwonił do mnie, więc poprosiłem o przesłanie jakiegoś
jeszcze innego wyliczenia. A później sami z siebie przesłali mi polisę, o którą
nie prosiłem. Po jakimś czasie poinformowali mnie, że mam z nimi zawartą umowę
i muszę za nią zapłacić albo ją wypowiedzieć. Po wypowiedzeniu naliczyli mi
kwotę ok. 60 zł. Chciałem, żeby przysłali mi jakiś dokument, który potwierdzi,
że w ogóle zawnioskowałem do nich o zawarcie polisy, ale mnie zbyli i nasłali
na mnie firmę windykacyjną. Ponieważ z informacji na forach wynika, że
wystawianie polis osobom, które o to nie prosiły jest częstą praktyką, postaram
się zainteresować media tym tematem. Postaram się, żeby więcej stracili niż
wyłudzili ode mnie.

EMILA – 2018
MAM PROBLEM Z LINK4.MIALEM KOLIZJĘ NIE Z MOJEJ WINY Z ICH UBEZPIECZONYM.WYCENA WARSZTATOWA WYNIOSŁA SZKODĘ CAŁKOWITĄ,AUTO WARTE 10TYSIĘCY.PRZYJECHAŁ ICH RZECZOZNAWCA PO 2 TYGODNIACH I Z PRETENSJAMI ŻE NIE MÓGŁ TRAFIĆ.POWIEDZIAŁ ŻE PRAWDOPODOBNIE BĘDZIE SZKODA CAŁKOWITA.PO TYGODNIU DOSTAJE DECYZJE O ODSZKODOWANIU W WYSKOŚCI 2TYS I UZNANIU ZA SZKODĘ CZĘŚCIOWĄ.POJECHAŁEM Z POWROTEM DO WARSZTATU TO WYŚMIELI ICH.TAKŻE UWAŻAJCIE NA TĄ FIRMĘ,OMIJAJCIE ICH WIELKIM ŁUKIEM BO TO OSZUŚCI I NACIĄGACZE,KTÓRZY ŻERUJĄ NA LUDZKIEJ KRZYWDZIE.JA NIE PODDAM SIĘ,BĘDĘ WALCZYŁ DO KOŃCA!!!!!!!

MS – 2018
Zaniżają wysokość odszkodowania żeby tylko nie było szkody całkowitej. Szarpanina!!! Gdy zwróciłem uwagę Pani że jak ze mną rozmawia żeby nie jadła bo jej nie rozumie, powiedziała że nie musi ze mną rozmawiając bo na nią krzyczę i rozłączyła się. Nie polecam nikomu i nigdy

Joanna – 2018
Nie polecam Link4. W umowie jest serwis sprzętu agd w ramach ubezpieczenia mieszkania.
Już 7 tygodni (!) czekam na naprawę zmywarki.
Serwis Link4 cały czas „czeka” na rzekomo zamówione części.
Nigdy bym nie zaryzykowała ubezpieczenia auta w tej firmie. Skusiłam się niską ceną za ubezpieczenia mieszkania, bo wymaga go bank. NIE WARTO.

Magda – 2018
Likwidacja szkody w LINK4 to istny koszmar! Z większym oszustwem jeszcze się nie spotkałam.
Szkodę w moim aucie LINK4 wycenił na 515,60 PLN i pomimo mojego sprzeciwu oraz prośby o dokonanie wyceny zgodnie z cennikiem autoryzowanego serwisu taką kwotę mi przesłano. Naprawy dokonałam w autoryzowanym serwisie i jej koszt wynosił – uwaga – 3 528,80 PLN, czyli różnica to „skromne” trzy tysiące złotych, które ostatecznie LINK4 dopłacił, ale różnica między ich wyceną a faktyczną ceną naprawy była kolosalna (sam lakier kosztował 861,60 PLN).

Apel do wszystkich likwidujących szkodę w LINK4 – „Nie dajcie się oszukać!” I pamiętajcie, że przy kontakcie z konsultantami potrzebna jest anielska cierpliwość, bo nawet podczas umawiania auta zastępczego piętrzone są rozliczne trudności.

Daniel – 2018
Odradzam Link4 mam polise na dom, od 3 miesiecy odmawiaja wyplaty odszkodowania twierdzac ze opisane zdazenie nie moglo miec miejsca. Masakra! Zostalo wlczenie sie po sadach. Nigdy wiecej!!

qwe – 2018
Dno totalne, zwrot skladki po sprzedazy auta, czas oczekiwania niedopuszczalny, kontakt z konsultantem tragiczny. Nie polecam

Zderzak – 2018
Mam pekniety zderzak w Hyundai, chcialem zlikwidowac szkode z AC. LINK4 poszukalo najtanszego zderzaka od Fiata i powiedzialo ze przeleja pieniadze i nie ma mozliwosci likwidacji szkody w warsztacie bezgotowkowo………OSZUSTWO…….!!!!!!

Banda oszustów i naciągaczy – 2018
Dno, żenada, brak słów. Czytam wszystkie te opinie i nóż mi się w kieszeni otwiera. Sam przybyłem tutaj wystawić najgorszą ocenę (opinię) jaką się da. Przebywam za granicą, zezłomowałem niedawno swój stary samochód. Z racji, że robiłem to po raz pierwszy nie wiedziałem jak mają wyglądać formalności ponieważ umowę z link4 miałem ważną jeszcze na 9 miesięcy, dzwoniłem do nich 3 razy, by dowiedzieć się co muszę zrobić, jak itd. itp.. Konsultanci odpowiadali mi, że jedyne co muszę zrobić to wysłać skan dokumentu złomowania. 3 razy im powtarzałem, że przebywam za granicą i tutaj go będę złomował, a w razie potrzeby kontaktu ze mną proszę o kontakt mailowy ponieważ nr telefonu mam zagraniczny (firmy nie mogą wykonywać połączeń na numery zagraniczne), ok ok odpowiadali konsultanci. Samochód zezłomowałem, dokument wysłałem, zostało 2 dni do zapłacenia następnej raty za polisę, więc nie podałem nawet nr konta, napisałem, że nie warto bo to groszowe sprawy. Po 3 dniach (ja się dowiedziałem po 8 czy 9) przysłali LIST, na mój Polski adres, że NIE MOGĄ SIĘ SKONTAKTOWAĆ TELEFONICZNIE w sprawie mojej polisy więc proszą o kontakt. Odpowiedź mailową natomiast otrzymałem PO 10 DNIACH!!! W odpowiedzi oczywiście dowiedziałem się, że dokument musi być w język urzędowym (czyt. języku Polskim) więc moja polisa nie została anulowana, musiałem wysłać dokument do tłumacza biegłego i wysłałem im z powrotem. Teraz czekam na odpowiedź jaki będzie ciąg dalszy tej nierównej walki z naciągaczami i oszustami. OMIJAĆ SZEROKIM ŁUKIEM!!!

Mieczysław – 2018
Polisa AC – holowanie pojazdu do 200 km!
Gdy pojazd uległ awarii, to stałem 3 godziny, i wmawiano mi, że nie widzą Mojej polisy!
Aby z holować Mój pojazd, to miałem potwierdzić, że zapłacę w razie, gdy Moje ubezpieczenie nie będzie miało tego wariantu!
Polisę zobaczyli, ale po moich interwencjach w kolejnym dniu!
Polisę załatwiałem przez telefon, i nie powiedziano mi, że wpiszą sobie koszta własne 700 zł, czyli holowanie tylko z odległości 200 km, a nie do 200 km!
I tak oszustwami się dorabiają na czyjejś nieświadomości, bo przedstawiana oferta miała być do 200 km holowania bez żadnego udziału własnego!
Tak, że wszystkich uprzedzam, aby przed zawarciem umowy i opłaceniu składki przeczytać wszystkie ich zmiany bez Waszej wiedzy!
30 dnia na rozwiązanie umowy!
Sami naciągacze!

Hanka – 2018
Link4 przesłał mi mailem wyższą wycenę kontynuacji pełnego pakietu ubezpieczeń o 200 zł od ubiegłorocznej ceny, która i tak była dużo wyższa od tej sprzed 2 lat (Firma tłumaczyła to wtedy ogólnopolskimi podwyżkami OC)! Co więcej, obecna wycena jest o 300 zł wyższa od ceny pakietu, którą podają dla mojego auta w Rankomacie! Nie miałam żadnej stłuczki, mam pełne zniżki 60%, zatem jestem finansowo karana za bycie stałą klientką tej firmy???

Falisty – 2018
Słabo.Bardzo.

 1. Zmieniłem auto i wyceniłem na stronie OC dla następnego. Okazało się, że składka sporo podrożała. Nie podejmując decyzji, zasięgnąłem wiedzy dalej i zakupiłem gdzieś indziej (w dobrym TU) polisę taniej o 30 % niż w Link4. Po 2-3 tygodniach zadzwonił do mnie konsultant z nową ofertą. Cóż, nie jeżdżę autem bez OC, więc mu podziękowałem – już mam.
 2. Zbliżał się termin ubezpieczenia mieszkania – Link4 przysłał mi ofertę wznowienia – niestety droższą. Oczywiście sprawdziłem w TU w którym ubezpieczyłem auto – i tu również miła niespodzianka, sporo taniej za takie same warunki – a nawet ciut lepsze. Zawarłem umowę, Link4 przysłał mi nową ofertę, trochę lepszą (gdybym ją otrzymał pierwszym razem to bym dalej nie szukał) ale kilka dni po terminie na jaki miałem zawartą wcześniej umowę. Nic dziwnego – oferta została nadana dzień po zakończeniu poprzedniej umowy…..
  Widać że coś kombinują, ale za bardzo – lepsza oferta po czasie do żadna oferta.Takie podejście było dobre 20 lat temu, teraz jest wybór. Tak stracili Klienta na dwie polisy w ciągu kilku miesięcy.

ManowaR – 2018
Zaciągają obsługę z swoimi „szybami”, na wymiane szyby za kilkadziesiąt pln proponują czekać tydzień. W godzinach wieczornych/w nocy nie ma możliwości kontaktu w sprawie assistance.
Poza ceną firma nie godna polecenia.

Loloeq – 2018
Nie polecam ubezpieczenia AC – kosztorys. Ceny roboczogodziny warsztatu to jakaś kpina… Nie znam nikogo kto za te pieniądze byłby w stanie naprawić szkodę !!! Uważajcie

Mariusz – 2018
naj gorsza firma ubezpieczeniowa , po roku ubezpieczenia samochodu nie majac prawa jazdy ze by przedlozyc polise dostalem propozycje 50% zniszki , a na odszkodowanie za szkode czekalem 3 miesiace . UWAZAJCIE , wiecznie czegos im brakowalo

2017

Kazimierz – 2017
zrobilem w link4 wyliczenie oc teraz otrzymuje gluche telefony

Zbigniew – 2017
Zupełnie nie polecam. To naciągacze. Oto co wykombinowali:
Spotkał mnie ostatnio przypadek bezprzykładnego szantażu i manipulacji ze strony TUiR LINK4 S.A.
1) W dniu 24.04 złożyłem wypowiedzenie umowy ubezpieczenia komunikacyjnego OC,
(zawarłem
umowę z innym ubezpieczycielem) wysłałem druk rezygnacji z usług LINK 4
listem z P.O. List wpłynął do LINK 4 27.04.2018. Uprzednio rezygnacje
złożyłem elektronicznie na stronie internetowej LINK4.
2) Tymczasem 4 maja (po tygodniu !) dostałem na e-mail informację od LINK4,
że pismo z rezygnacją nie jest własnoręcznie podpisane i wobec tego
wypowiedzenie umowy jest nieważne – był to ostatni możliwy termin
złożenia wypowiedzenia. Było już za późno by cokolwiek skorygować(złożyć
podpis) o czym LINK4 doskonale wiedział.
3) W dniu 6.05 dostałem sms z kategorycznym żądaniem zapłaty 1430,33 zł za przedłużenie polisy OC.
4) Wymieniona kwota jest dużo wyższa niż oferta, którą złożył wcześniej LINK4 na cały pakiet OC + AC.

Uważam,
że 2) w zbiegu z 3) i 4) jest bezprzykładną manipulacją ze strony LINK4
by w majestacie prawa wyłudzić ode mnie pieniądze. Kwota z 3) to istny
rozbój. Teraz wypowiedzenie wpłynęło wg LINK 4, za późno. Już sami nie wiedzą co wykombinować!

Marcin – 2017
Totalnie nie polecam tej Firmy Ubezpieczeniowej. Interpretacja regulaminu jest dostosowana do ich interesu, moja sytuacja wyglądała następująco. Mieszkanie zostało zalane od dachu ( blok) na zalanie weszła pleśń jednak odmówiono mi wypłaty gdyż ” oparto się o ogólne warunki ubezpieczenia” gdzie oczywiście jest napisane jak wół od zalania.

jandor – 2017
Powiem tak,Nigdy wiecej Link4,Ludzie uciekajta z tej firmy bo to jakis wielkie oszustwo to co wyrabiaja,miałem stłuczke z mojej winy i brałem odszkodowanie z AC,to przezywam horror i mechanik sie smieje ze za to odszkodowanie moze mi połowe szkód naprawic.przyznali mi opone bo mi wybuchła z Kormorana a mam wszystkie z Goddyyera,jak mam jezdzic z jedna opona inna nie powiedzieli,mocowanie Lamp popekało,no to pospawac i bedzie gid,szyba porysowana ,to do szlifowania,amortyzacja czesci 55 procent,odwołałem sie od decyzji i łaskawie po 2,5 miesiaca od wypadku i 1,5 miesiaca od odwołania i masa moich telefonów raczyli odpisac ze reklamacji nie uznaja,auto zastepcze tak ale na 4 dni tylko a mineło 2,5 miesiaca odkad stoi nie nadajace sie do jazdy.Pozdrawiam wszystkich którzy tam pracuja ,niech maja spokojne sny.

Adam – 2017
LINK4 to niesamowita firma. W ubiegłym roku sprzedałem moje auto za granicę. Kiedy wysłałem do LINK4 informację o zbyciu pojazdu, ku mojej radości poproszono mnie o wskazanie numeru konta do zwrotu niewykorzystanej składki. Cóż za uczciwy ubezpieczyciel – pomyślałem, samochód zbyłem w sierpniu 2017, a opłacony był do stycznia 2018, więc trochę tego zwrotu będzie. Niestety moja „euforia” nie trwała długo, otóż za 5 miesięcy niewykorzystanej składki otrzymałem przelew w wysokości 1 złoty 28 groszy ! Wnioski wyciągnijcie Państwo sami.

stan – 2017
Nie polecam : po kalkulacji wysyłają polisę bez zgody , przysłano dwie polisy na ten sam numer , dwie różne wyceny inne dane samochodu , zaniżona wartość samochodu , dopasowana do Link 4 przez obniżenie roku produkcji , modelu , typu auta , żadna polisa nie odpowiada danym auta a wyznaczają termin opłaty. Ciekawe czy wypłacają odszkodowania za żle wypisane polisy?

Włodzimierz – 2017
Nie polecam. Kupiłem polisę ale konsultant popełnił błąd i wpisał zły model samochodu. Poprosiłem o poprawienie polisy – odsłuchano rozmowę i przyznano ze konsultant popełnił błąd i bez mojej wiedzy poprawiono błąd co skutkowało obniżeniem wartości pojazdu o 35000 zł. Nie zgodziłem się z tym i odstąpiłem od umowy mimo ze nie odebrałem jeszcze pojazd z salonu
Zwrócono składkę pomniejszona o
wartosc ubezpieczenia za jeden dzień mimo ze winę za błąd ponosi towarzystwo link 4.
Sprawa dot 7 zł ale niesmak pozostaje.

Robert – 2017
NIE POLECAM Sprzedałem samochód z polisą OC L-4 na kwotę około 700 zł które opłaciłem jako kontynuację polisy , po tygodniu sprzedałem samochód, nabywca wymówił polisę przez telefon i na platformie internetowej , a ja dostałem zwrot w wysokości 50 zł z NW a z OC 0 zł z powodu braku zarejestrowanego zgłoszenia .
Celowe działanie Firmy ? Myślę że w skali całego kraju jest więcej takich przypadków .

Dariusz – 2017
Nie ubezpieczaj w Link4 bo w przypadku szkody uchylają się od odpowiedzialności. To chyba koniec Link4 😠

Link4 Oszukuje – 2017
wszyscy którzy piszą, że Link4 szybko wypłaca należną gotówkę oraz zawsze 100% to zwykli naganiacze tzw. marketing szeptany. To są tzw. klakierzy Link4. Przecież nie bez powodu Link4 jest na końcu tabelki.

lenusoida – 2017
Zadzwonił do mnie konsultant w sprawie kontynuowania polisy auta AC i OC . Nie dał mi dojść do słowa. Obliczył kwotę ubezpieczenia auta, po czym chciał, abym podała dane karty, ja na to, że nie, ponieważ dane mojej karty są tylko dla mnie i nikomu ich nie podam. Sama umiem płacić kartą, robię to b. często i sama zapłacę za polisę, tak jak w ubiegłym roku. Na to otrzymałam odpowiedź, że nie ma takiej opcji!!!

Co się u nich dzieje? Dlaczego żądają przez telefon poufnych danych? Jako klienci nie jesteśmy bezrozumni, potrafimy sami dokonywać opłat drogą elektroniczną, i innych. Takie postępowanie i traktowanie nas przez konsultantów Link4 nadaje się tylko do nagłośnienia oraz wdrożenia działań właściwych instytucji. Samochód ubezpieczę gdzie indziej.

patryk – 2017
Po oględzinach mojego auto po szkodzie otrzymałem propozycję wypłaty odszkodowania, która pokryłaby max 35% kosztów naprawy. Po napisaniu odwołania, od razu, bez dodatkowych oględzin powiększyli tę kwotę. Niestety nadal nie satysfakcjonuje mnie ta kwota, bo tym razem pokryłaby około 57% kosztów naprawy. Likwidator nie odpowiada od 30 dni na maile. Nie wiem, czy to jest firma godna polecenia ;/

Oszukana – 2017
LINK 4 to DRAMAT. Niech każdy jak najdalej ucieka od tej firmy. Ja na szczęście nie mam u nich ubezpieczonego auta, ale niestety byłam jako poszkodowana obsługiwana przez nich. Chociaż obsługą bym to nie nazwała, chociażby dlatego że ustalone był kontakt mailowy i telefoniczny a zakazany pocztą bo ginie korespondencja, a oni wysłali pocztą. Może rozumieją że poczta mailowa to poczta ta do skrzynki?! Mam uszkodzony tył mojego małego autka, Fiata. W rezultacie trochę klepania (klapa tylna i lekko bok) i zakup lamp tylnych i zderzaka, Malowanie. Jak zobaczyłam wycenę…7000 zł. (oczywiście całkowita szkoda i od razu oferta od Pana który z chęcią go przytuli za niecałe 1800) to mnie zatkało…. jeżdżę autem ze złota (pomyślałam). Za tyle pieniędzy tylko tyle…. to całe auto musi kosztować……. aż strach pomyśleć – z 50 000? Seicento? WOW!! Ale to to nic. Jak ubezpieczałam autko, dosłownie kilka tygodni przed zdarzeniem, wartość jego była o wiele wyższa rocznikowo i przebiegowo (od której musiałam zapłacić kwotę OC) niż dostałam wycenę z LINK 4. A sprawdzaliśmy też tą firmę.I co fajne, różnica między ich wartością w czasie wykupywania OC a w czasie wyceny do stłuczki to ponad 1000 zł. W trzy tygodnie spadła wartość auta ze złota… Niesamowite. Jak kasę brać to znają wartość rynkową, ale jak oddać to już mają problem ze znalezieniem odpowiedniej przeliczarki. Blacharz się uśmiał, mechanik też z tej wartości i wyceny. Nawet na początku zastanawiałam się żeby dać sobie spokój ale jak Panowie powiedzieli, że robiony miesiąc temu remont czyli całe płyny – wymiana, nowe opony, amortyzatory, rozrząd podniosły wartość sprzętu, do tego nie ma grama rdzy pod spodem to aż wrzasnęli na mnie że to była by wielka głupota. I mieli rację.
No cóż, mnie zostało dochodzić swojego na innej drodze i tak zrobię. Na szczęście sądy są już mocno cięte na ubezpieczycieli i to właśnie pod kątem zaniżania wartości rynkowej samochodów, mnóstwo spraw jest już wygranych.
Została mi naprawa za własne pieniądze (bo taką kwota jaką „piernął” LINK 4 nie wystarczy nawet na waciki), ale nie przekroczy wartości zakupu którego dokonałam w sierpniu tego roku. A nawet zmieszczę się w połowie kwoty 😉
A wszystkim ku przestrodze – z daleka od tej firmy. Chyba że chcecie jak w reklamie „LINK 4 Ci da…” dużo myślenia i duże zmartwienia „Link 4 ci da” małe pieniądze bez wyjaśnienia 🙂

Dominik – 2017
Chciałbym was wszystkich ostrzec przed LINK4 dlatego przedstawiam moją sytuację. 13 maja 2017 miałem nie miłą przygodę gdyż wpadłem w poślizg na mokrej jezdni na której dodatkowo była rozlana jakaś ciecz ropo–podobna i uderzyłem z dość dużą siłą prawym przednim kołem w krawężnik. Niestety zarządca dróg nie poczuwa się do odpowiedzialności więc musiałem zgłosić szkodę do link 4 i naprawić to z AC (z tego co rozmawiałem z mechanikiem mam do roboty amortyzator). Na początku wszystko ładnie kontakt, rzeczoznawca (bardzo miły) informacje na bieżąco jak się dzwoni. Nastał w końcu czas (po tygodniu, według mnie bardzo dobry timeing) otrzymania maila z wyceną szkody …. Zadowolony patrzę na załącznik i szok …. 307 zł za felgę z robocizną … Zaproponowali mi felgę stalową 16 cali pomimo iż w aucie mam zamontowaną 17 aluminiową …. Najlepsze jest to że nowa oryginalna felga od Audi a3 w ?ASO(niestety nie mogę nigdzie indziej znaleźć nówki) kosztuje 1607 zł … Cwane podejście do klienta…. No cóż napisałem odwołanie i zobaczymy co z tego wyniknie… Cóż dodam że jestem u nich już 2 rok i raczej 3 nie zamierzam być. Sprawę będę komentował na bieżąco (w piątek tj. 22-06-2017 mam mieć kolejną wizytę tego samego rzeczoznawcy, zobaczymy co powie).

Ferdynand – 2017
POTWIERDZAM!!! Link 4 to nawet nie najgorsza tylko tragiczna firma, przedłużają wypłatę, szukają dziury w całym. Rozmowa z Panią „likwidator” jak za karę, żeby przedłużyć zlecono oględziny miejsca wypadku oraz pojazdu sprawcy który dwukrotnie przyznał się do winy. Oględziny sprawcy wykonane 2 tyg. temu Pani likwidator twierdzi że dopiero do nich przystępują… W tej firmie nikt nic nie wie i spycha do kolejnego działu albo mówi „wg. prawa mamy 90 dni na zakończenie szkody… Szkoda to tylko nerwów bo inne ubezpieczalnie już dawno by rozwiązały sprawę. Pytając o auto zastępcze dostaje odpowiedz „nie możemy zabronić Panu prawa do auta zastępczego ale też nie możemy przyzwolić na jego wynajmowanie, wybór należy do Pana”… To jakaś kpina i totalna masakra, auto rozbebeszone stoi bo nie mam 30 tys. na naprawę (gdzie link4 wyliczył 10tyś – najtańsze znamienniki a ceny zaniżone o połowę.) Masakra nie firma, już dawno powinna stracić koncesje czy tam zezwolenie na ubezpieczenia. W razie problemów zapraszam do kontaktu, w dwójkę zawsze raźniej.

Piotr – 2017
Te kosztorysy to jest kpina. Też aktualnie się z tym borykam. Serwis wycenia naprawę na 5100, Link4 na 1500. Nie mam jednak zamiaru popuścić.

Piotr – 2017
Cena faktycznie dobra. Wszystko było pięknie, byłem spokojny bo auto ma AC. Dziewczyna uszkodziła ostatnio samochód przy parkowaniu. Serwis wycenia naprawę na 5100, Link4 na 1500zł (w tym 500zł wkładu własnego). Kpina. Mimo assistance nie przysługuje mi auto zastępcze. Nie życzę likwidacji szkody w tym towarzystwie, bo to jest paranoja.

2016

Rivo – 2016
Nie polecam Link4 z NNW za uraz barku który miałem drutami unieruchamiany dostałem 60 zł. Nigdy więcej z tej firmy nie skorzystam

Increasee – 2016
Jestem poszkodowany przez klienta LINK 4 kompletnie nie polecam tej firmy !!! Dostać jakie kolwiek pieniądze z OC klienta tej firmy to jak wygrać w lotto miliony 🙂 Winny szkody miał u nich full pakiet za 10 tys rocznie a też ma duże problemy żeby skorzystać z AC …

2015

Sfrustrowana i oszukana – 2015
Totalnie nie polecam. Firma przedstawiła mi OFERTĘ przez telefon. W celu jej zrabatowania dodałam numer Payback – i chociaż oferty finalnie nie zaakceptowałam, bo „konsultant” przez telefon podał mi inne koszty niż widniały na ofercie pisemnej, punkty z konta zniknęły i nie wróciły mimo przesłania im prośby o zwrot. Teraz oni twierdzą, że prośbę o zwrot wysłałam za pózno, bo powinnam wysłać pisemną rezygnację, ale przez telefon ta kobieta nie podała mi w jakim terminie mam wysłać to pismo. Nigdy więcej nie chcę mieć do czynienia z tymi oszustami.

Oszukany – 2015
Zakupiłem auto w Styczniu z ubezpieczeniem do kwietnia z PZU i od maja ubezpieczyłem w innym towarzystwie ubezpieczeń, auto kupowałem przez komis i nie miałem kontaktu z właścicielem. W maju otrzymałem list z link 4 że jestem posiadaczem ubezpieczenia bo niby poprzedni właściciel ubezpieczył(od kwietnia na rok czasu) i chcą wyłudzić pieniądze na rekalkulacji. Kazali mi złożyć wypowiedzenie i obciążą mnie różnicą przy przeliczeniu składki. Czy to jest normalne że poprzedni właściciel pojazdu mógł ubezpieczyć auto 3 miesiące później od sprzedaży? i dziwne że poprzednie ubezpieczenie miał w PZU i nagle kupił w link 4. Moim zdaniem nie mam obowiązku składania wypowiedzenia.
Do PZU nie musiałem składać wypowiedzenia gdyż już nie ma takiego obowiązku bo przy zakupie auta z ubezpieczeniem nie przedłuża się automatycznie a tu nagle w link 4 muszę. Paranoja

2014

kierowca – 2014
A ja zawiodłem się na Link 4 – robili mi straszne problemy przy wypłacie odszkodowanie, więc w tym roku na pewno wybiorę innego ubezpieczyciela, z lepsza ofertą i lepszymi cenami.

Jadzia – 2014
Razem z OC wykupiłam także dodatkowe ubezpieczenie samochodu i bardzo dobrze, że to zrobiłam, bo dwa miesiące temu miałam stłuczkę. Zadzwoniłam do Link4 i tak naprawdę wszystko załatwili za mnie, oszczędzili mi stresu i jeszcze przysłali mi pomoc drogową. Warto było im zaufać:)


Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top