Indigo parking negatywnie w opinii kierowców

Indigo Parking opinie


https://pl.parkindigo.com/

Indigo parking w opiniach pacjentów szpitali

Indigo parking Szpital Miejski im Strusia w Poznaniu

Johner – listopad 2022 ( Indigo parking )
Parking katastrofa. Na końcu miasta golą biednych pacjentów po 5 zeta za godzinę, a pacjent nawet nie wie ile zejdzie mu czekanie do lekarza lub na zabieg. Parówa siedząca w budzie nawet nie weryfikuje, czy parking jest płacony przez Mobilet mimo naklejki na szybkie. Żadnych szlabanów, które wskazywałyby, że parking jest prywatny i nie podlega strefom.

tomek ł – czerwiec 2022
Drogo. Zwłaszcza, że trzeba płacić z góry w parkometrze. A idąc do szpitala czy przychodni nigdy się nie wie ile czasu zejdzie. 5 zł za godzinę, 20 minut za darmo. Płatne kartą lub bilonem. Parkomat mało intuicyjny. Nie podaje co masz po kolei zrobić aby zapłacić. Trzeba samemu dojść do tego aby wciskać plus żeby zwiększać czas postoju.

Przykładasz kartę i też nic się nie dzieje. Nie wiesz czy działa czy nie działa. Dopiero po dłuższej chwili jest informacja, że zapłacono. Aplikacją raczej nie można płacić bo nigdzie nie ma takiej informacji. Tyle kasy i taki beznadziejny parkomat to przesada za parking przy państwowym szpitalu na peryferiach miasta. Tak dla porównania parking pod Kaponierą w centrum miasta kosztuje 4 zł za godzinę.

Przemysław Adamczyk – maj 2022
Jak można wołać pieniądze za parking w sytuacji gdy nie panuje się nad punktualnością przyjęć do lekarzy? Pół biedy gdy z chorym ktoś jest i może biegać przedłużać opłatę. Co ma zrobić chory który musi pilnować swojej kolejki do lekarzy?

MAREK FELDGEBEL – kwiecień 2022
Parking do d. . Płacić przed badaniami PORAŻKA!!!!

Ela Gałka – kwiecień 2022
Parkomat nie czynny a mandaty za wycieczką

Mariusz M – luty 2022
Jedna wielka porażka. Jak przed szpitalem można płacić z góry a nie przy wyjeździe?! W moim przypadku pojechałem na zabieg i wykupiłem na 10h. Wszystko chwilę się przedłużyło i musiałem jeszcze przebierać się i dokupić na 3h żeby nie zapłacić kary. Łączny czas postoju pod szpitalem kosztował mnie 65zł! Następnym razem biletu nie kupię bo kara jest 100zł ale jak zapłaci się w ciągu 7 dni to 70zł. Jak ktoś wie że na dłuższą chwilę przyjechał to nie ma co się stresować… A może akurat się nie skapną. Podsumowując jedna WIELKA PORAŻKA!

Michał Budny – luty 2022
Totalna porażka! Kolejna wizyta okulistyczna z 3-4 godzinnym opóźnieniem. Parking przy państwowym szpitalu 5h za godzinę! Brak możliwości rozpoczęcia parkowania i zakończenia po powrocie. Konieczność ciągłego przedłużania. Pazerstwo i wstyd!

Grzegorz Strzelczyk – luty 2022
Parking płatny całą dobę 7 dni w tygodniu, to nie problem ale problemem jest sposób płatności. Trzeba wykupić bilet z góry podczas gdy raczej nikt nie wie ile czasu spędzi w szpitalu co następnie wiąże się z koniecznością wychodzenie w celu przedłużenia bilety np podczas oczekiwania w kolejce lub pomiędzy badaniami. Przydała by się np aplikacja pozwalająca przedłużyć czas zdalnie lub system jak z innych parkingów gdzie na wjeździe pobieramy bilet i płacimy przed wyjazdem za rzeczywisty czas

Kamil Nirewicz – 2020
Płatny parking przy publicznym, państwowym szpitalu to obelga dla korzystających z tego szpitala którzy są tam z konieczności ze względu na gorsze zdrowie a nie z wyboru. Szpital to nie kurort wypoczynkowy przy którym taki parking jest oczywisty – chcesz korzystać z przyjemności to płać. Tak wygląda łatanie dziury budżetowej / spłacanie długów szpitali przez rząd.

Zrozumiał bym gdyby opłata za godzinę parkingu przy publicznym szpitalu wynosiłaby 2-3 zł za godzinę. Zapłaciłbym nawet z chęcią za pewne miejsce parkingowe gdyby było to na wyremontowanym parkingu gwarantującym miejsce, równocześnie szpital by spłacił remont parkingu i trochę obniżył długi – każdy by skorzystał, ale to co się dzieje w tej sytuacji to kpina. Szpitale z podatków i jeszcze płacić 5 zł za godzinę aby odwiedzić chorego, dodatkowe zarabianie na podatnikach!! Pozostaje parkować tylko na poboczach wokół szpitala. SKANDAL !!!!!!

Bartosz Czachowski – 2020
Od 13/01/2020 parking płatny 5 zł/godz. Abonament ok 130 zł/mies. bez gwarancji miejsca do parkowania


2 komentarze “Indigo Parking opinie”

  1. Parkowanie przy szpitalu to katastrofa i z płatnością i z miejscem. Kartka z karą szybciej włożona niż zdąży człowiek włożyć nowy kwit. Na reklamacje nie ma kompletnie żadnego odzewu. Nie odpowiadają na emaile oraz brak innej formy kontaktu . Sciąganie należności bez rozpatrzenia reklamacji co to w ogóle ma być? Mam nadzieję tam nigdy nie zawitać. Tego typu nieprzyjemności na innych parkingach nie mam.
    Totalne złodziejstwo.

  2. Oby tych zlodzei z tych bandyckich firm parkingowych oraz tych co te firmy do szpitali wpuscili zezarl rak! Oby kazdy sklep ktory zlodziejom oddal patking splajtowal albo poszedl z dymem!

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top