Meble Black Red White opinie

Meble Black Red White opinie


https://www.brw.pl/

2023

Ksilaqui – 26 stycznia 2023
Od złożenia zamówienia do dostarczenia minęło 3 tygodnie. Szybciej przyszła do mnie paczka z Chin zamówiona kilka dni później. Dodatkowo zamówienie zostało rozbite na 2 mniejsze i zamiast bezpłatnej dostawy musiałam opłacić przesyłkę.

Karol – 23 stycznia 2023
Po zamówieniu 9 grudnia czekałem na tel do ok10 stycznia w koncu sam zadzwoniłem zapytać gdzie jest mój zakupiony przedmiot. Odpowiedź no u nas na magazynie. 0 kontaktu z klientem.

Bogusław – 22 stycznia 2023
Czekałem na zamówienie ponad miesiąc, brak powiadomienia o możliwości odbioru (sam musiałem telefonować do BRW). Po drugie meble posiadają rysy oraz niedokładnie (niewymiarowo) wykonane elementy, trzeba je korygować. Jak na tak rozreklamowaną firmę to niedopuszczalne.

Magda – 20 stycznia 2023
Termin przewidywany nie jest terminem dostawy, musiałam ustalić dostawę . Szafa ma uszkodzone drzwi reklamacja rozpatrzona pozytywnie ale na drzwi czekam, nie ma żadnej informacji.

Iwona – 19 stycznia 2023
Niestety nie polecam firmy brw Dnia 15 listopada udałam sie do sklepu na ul.popularnej w celu zakupu łóżka okazało sie ze sofa ktora wybrałam bedzie dopiero 15 grudnia,zaliczke wpłaciłam w kwocie 50 % wartosci łozka +transport. Jak termin sie zbliżał dostałam informacje ze niestety ale sa opoznienia i łozko bedzie miedzy świetami a nowym rokiem niestety tez nie było ,i tak uplynąl miesiac od daty pierwotnej.18 stycznia pojechalam wplacic reszte kwoty i umowic transport ktory miał byc na 19 stycznia miedzy godzinami 9-13 .ok godziny 11 pani do mnie zadzwoniła ze jest kolejny problem i ze łozko przyjedzie 24 stycznia.

W ramach rekompensaty od firmy mam otrzymac 23.35 złotych za zwłokę. Nie jest to jedyna taka sytuacja ktorą opisuje. Myślałam ze firma brw wydzie na przeciw i przynajmniej jakos sie zrekompensuje.

Waldemar Cieśliński – 18 stycznia 2023
Zamówienie niekompletne. Sklep nie sprawdza co wysyła i czy wszystkie komponęty są właściwe. Na reklamacje sie czeka 2 tygodnie, choć można by było załatwić to od ręki, jak by sklepowi zależało. Nie dziwie sie już że wasze salony świecą pustkami. Więcej już w BRW nie zamówie.

Marta – 18 stycznia 2023
Zamówienie ciągle było przesuwane, w dniu podanej realizacji przez sklep zamówienia nadal nie było, brakowało dna szuflady w zestawie.

Ten – 18 stycznia 2023
Spóźnienie ekspresowej dostawy o ponad tydzień. Problem z reklamacją itp. Drugie zamówienie z odbiorem w sklepie. Sprzedawca w porządku

Wladyss – 18 stycznia 2023
Zakupiłem kilka mebli na kredyt ratalny w połowie grudnia. Po Nowym Roku otrzymałem meble, a na drugi dzień zwróciłem do najbliższego salonu meblowego BRW jeden z mebli. Otrzymałem potwierdzenie zwrotu. Następnie wysłałem pismo do banku, który kredytował zakup wraz ze skanem potwierdzenia, aby zmniejszyć wartość kredytu o wartość zwróconego mebla. Pismo wysłałem także do wiadomości BRW. Minęło 2 tygodnie, a nie ma rozstrzygnięcia mojej sprawy, bo BRW z bankiem nie mogą ustalić, jak zmniejszyć mój kredyt.

Martyna – 18 stycznia 2023
Co do samej realizacji zamówienia to: Nie otrzymałam żadnej faktury ani elektronicznie ani fizycznie wiec miałam problem ze zwrotem. Brak informacji z systemu o statusie zamówienia, zwrot w sklepie to droga przez mękę.

Bm – 17 stycznia 2023
Dostałam element o innych wymiarach niż w ofercie. Zero reakcji lub wyjaśnienia.

marek – 17 stycznia 2023
Dzwonią do mnie że tego i tego dnia proszę przyjechać po odbiór mebli przyjeżdżam a transportem po czym oznajmiają że nie wydadzą bo nie ma magazyniera…. po groźbach i proźbach wydali…

K. Radzimski – 17 stycznia 2023
Mój produkt był dostępny w magazynie od 28 grudnia, a 14 stycznia poinformowano mnie ze czeka na odbiór. Przy odbiorze spędziłem 50 min ponieważ 2 panie z obsługi nie mogły znaleźć zakupionego produktu który był już u nich na magazynie od 16 dni. Na pytanie dlaczego zostałem poinformowany tak późno był brak odpowiedzi. Womag Zielona Gora najgorsza obsługa z jaka się spotkałem, brak kompetencji i podejścia do klienta.

Ewelina Misiarz – 16 stycznia 2023
Zamówiłam meble w sklepie internetowym. Komody dostarczono po trzech tygodniach. Mimo, że prosiłam o należyte zabezpieczenie paczek nie były owinięte folią i kartony namokły (na samochodzie dostawczym był roztopiony śnieg), meble były uszkodzone na rogach, namoczone i poobijane. Mimo zgłoszenia problemu telefonicznie i internetowo, wysłaniu kilkunastu zdjęć uszkodzeń w tym samym dniu reklamacja nie została rozpatrzona w ciągu miesiąca, zero kontaktu. Po kolejnym telefonie dowiaduje się że mam przesłać następne zdjęcia i czekać kolejne tygodnie na rozpatrzenie reklamacji. Meble nadal nie są złożone, a 2500zł wyrzucone w błoto.

Gierek – 14 stycznia 2023
Meble się szybko uszkadzają

Adam – 13 stycznia 2023
Pierwszy i ostatni raz kupuje w brew. Słaba jakość wykonania, ściana szafy podrapane w paszkach zapakowanych. Brak części, brak ślizgów na mocowaniach do szyn. Pan w sklepie po reklamacji, potraktował mnie jakbym to ja ukradł te części i przyszedł po następne oszukując że ich nie było. Brak słów!!!!

KRZYSZTOF – 13 stycznia 2023
PORAZKA PELNA PORASZKA KAZDEMU BEDE ODRADZAL KUPNO W TEJ FIRMIE ZAMOWIONE BYLO KILKADZIESIAT MEBLI TOWAR MIAL BYC DO 2,,,3 TYGODNI PO CZY PRZYJECHAL PO 6!!!! BEZ POWIADOMIENIA MNIE O ZAISTNAILEJ SYTUACJI!!!! NAJGORSZY SKLEP W JKIM KUPOWALEM PRZEZ INTERNET!!I NIE TYLKO !! NIE POLECAM!!!!!!!!!

Ewa – 12 stycznia 2023
Towar przyszedł uszkodzony . W sklepie nie zostały wydane od razu wszystkie paczki musiałam jechac kolejnego dnia .do dnia dzisiejszego reklamacja nie została

Piotr – 12 stycznia 2023
Meble BRW bardzo słabej jakości. Cześci montażowe, kołki, wkręty nie nadają się do prawidłowego złożenia mebla. Okleina nie nadaje się do normalnego użytkowania.

Bartosz – 12 stycznia 2023
Sklep w którym odbierałem zamówienie oceniam pozytywnie lecz BRW to dramat i nigdy więcej nic nie kupię ani nie zamówię…. Przesyłka wg informacji na stronie podczas zamówienia miała być dostarczona po około 20 dniach taki termin dostawy był deklarowany przez BRW…. Finalnie kolejne 4tyg oczekiwania, zbywania przez pracowników infolinii i przesuwanie dostawy na kolejne dni…. Żenada totalna…. BRW nawet nie raczyło informować mnie o statusie zamówienia mimo opóźnień…. Realizacja zamówienia bez „szacunku” dla klienta…,

Ps – 12 stycznia 2023
Paczka została dostarczona do mnie po wyznaczonym terminie dostawy. Brak jakiegokolwiek kontaktu od firmy sprzedającej co się dzieje z zamówionym towarem przez 10 dni od zakupu. Towar który był prezentem na święta został dostarczony tylko i wyłącznie dzień przed wigilią dzięki mnie i moim prośbą dlaczego przesyłka do mnie nie dotarła w wyznaczonym terminie, a na dodatek po rozpakowaniu zakupionej lampy okazało się że jeden z kloszy jest pęknięty.

Patrycja – 12 stycznia 2023
Nigdy więcej nie zamówię nic z tej firmy. Zamówiłam szafę 30 listopada zamowienie dostałam 23 grudnia i to nie kompletne. Resztę dostarczono na początku stycznia i co się okazało przy otwieraniu paczek boki szafy były połamane. Teraz czekam na dostarczenie nowych elementów i też nie wiadomo kiedy to nastąpi. Bardzo słabe podejście do klienta olewanie i przekładanie terminów dostawy.

Monika Rytlewska – 11 stycznia 2023
Bardzo długi czas oczekiwania na odpowiedź sklepu, mocno przedłużony czas oczekiwania na zamóenie.

Bartek – 11 stycznia 2023
Do dzisiaj nie otrzymałem informacji o dostarczeniu zamówienia do punktu. Zamówienie jednak dotarło.

Bartek – 10 stycznia 2023
Na stronie przy zamówieniu informacja odbiór w sklepie. W trakcie rozmowy ze sprzedawcą zostałem poinformowany że po odbiór zamówienia muszę jechać do magazynu poza miastem. Zamawiany towar uszkodzony…

Szymon – 10 stycznia 2023
Bardzo opóźnione zamówienie,

Iwi – 10 stycznia 2023
Bardzo się zawiodłam,meble ok ale czas realizacji porażka.Po opłaceniu informacja że czas oczekiwania to 9 dni.Po upływie tego czasu żadnej info,o opóźnieniu,brak kontaktu do sklepu tylko i wyłącznie na infolinie na której nic nie pomogą, bo mogą tylko udzielić info jaka jest w systemie w moim przypadku przez dwa tygodnie słyszałam -pani mebel jest na hurtowni.I na tym kończyła się pomóc.Koniec był taki że po kilkunastu telefonach na infolinię, pojechałam do sklepu i sama odebrałam mebel(mimo opłaconego transportu)i zażądałam zwrot kosztów za transport. Porażka kompletna.

Ola – 10 stycznia 2023
Zamówiłam tylko że względu na to, iż przesyłka miała dojść przed świętami tak jak było zaznaczone podczas zakupu. Jednak okazało sie że w sklepie nie spakowali i dojdzie dopiero przesyłka po świętach.Dodatkowo zadzwoniłam na dział obsługi zapytać się o przesyłkę Pani zapewniała, że oddzwoni jak tylko dowie siey w sklepie co z moją przesyłką.Jednak nie oddzwoniła.Przykra sytuacja bo kontakt ze sklepem jest tylko przez infolinię…. Zawsze myślałam że jest to porządna firma.Jednak nie .. Już nic nie zamówię od nich obline

Qba – 9 stycznia 2023
czekalem na lampe 2 miesiace.. nawet zrezygnowałem z zamówienie po 1,5 miesiącu od daty zamówienia.. ale mnie olali.. napisałem z 8 mejli z zapytaniem kiedy przyjdzie lampa. kosmos!

Patrycja Sandra – 9 stycznia 2023
Opcja dostawy zawierała opcje, której dostawca nie był i nie jest w stanie spełnić a można było ją opłacić. Reklamacja nie została uwzględniona…. Osoby, które wnosili meble sami wystawili sobie ankietę odnośnie dostawy…zdecydowanie nie polecam.

Xxx – 9 stycznia 2023
Pierwszy zakup on-line i odrazu z problemami. Paczka dotarła niekompletna. Wykupiona opcja expresowej dostawy (27.12.2022). Dostarczona 09.01.2023 w całości. Nikt do mnie nie dzwonił z informacjami. Sama musiałam dzwonić zeby dowiedzieć się co sie dzieje z moją przesyłka.

Aleksandra – 9 stycznia 2023
Nie polecam napewno 2 raz nie złożyła bym zamówienia,ani nie poleciła bym swoim znajomym. Zamówiłam talerze przed świętami paczka miała dotrzeć przed swiętami nie dotarła….. dopiero po 3 telefonach udało mi się wyegzekwować wysyłke i paczka doszła przed sylwestrem…. Co do produktu jaki zamówiłam był to serwis obiadowy porażka kolor całkowicie inny niż opisany i pokazany w ogłoszeniu…. w życiu nie zostawiła bym gdyby nie to że w sylwestra spodziewałam się gości i najzwyczajniej w świecie zastawa była mi potrzebna dodatkowo 2 talerze były rozbite….

AL – 9 stycznia 2023
Lampiony były potłuczone a cześć zamówienie przyszła w drugiej paczce po świętach- zapóźno.

Anna – 9 stycznia 2023
Kanapa- produkt bubel, na który czekałam 5 tygodni. Pełna cena, nie z wystawy. Kanapa przyjechała dokładnie zapakowania- karton, styropian plus 2-3 grube worki plastikowe plus trzeci- najbardziej wewnętrzny na materacu. Wszystkie zewnętrzne warstwy- nienaruszone. Jedynie folia na materacu- rozerwana- materac (biały)- brudny. Początkowo BRW próbowało wmówić, ze stało się to w trakcie transportu. Jak? Magia- uszkodzenie najbardziej wewnętrznej warstwy, bez naruszenia żadnej innej zewnętrznej. Dodatkowo obicie pod ściąganym elementem oparcia- z wieloma dziurami oraz szyciem- w kolorze czarnym, na kremowym obiciu kanapy…pełna fuszerka. Plus wiele innych niedociągnięć.

Za opinia biegłego rzeczoznawcy: Retusz lakierniczy może stanowić standardowe czynności technologiczne pod warunkiem spełnienia właściwego procesu produkcyjnego. Na stelażu stwierdzono ślady używania na zaczepach mocujących boki (nie są to ślady jednorazowego złożenia produktu do oceny jakościowej) oraz liczne śladu lakierowania już na gotowym produkcie wraz ze znajdującym się na nim materacu oraz filcach, które standardowo nakleja się na gotowy stelaż.

Stwierdzono korekta lakiernicza w żadnej sposób nie wpisuje się w wymagany proces technologiczny dla tego rodzaju produktu a ze względu na jej rozległość powinna stanowić podstawę do anulacji transakcji z uwagi na wydanie do użytku produktu jako nowego z widocznymi śladami użytkowania. Mimo zgłoszenia sprawy do UOKiK BRW odmówiło zwrotu gotówki za sprzedany przez siebie bubel.

joa – 5 stycznia 2023
błędnie spakowany towar , na reklamacje czeka się bardzo długo

m – 5 stycznia 2023
Usłyszałem w sklepie stacjonarnym że skoro dokonałem zakupu przez Internet to sprawy mam załatwić z konsultantami ze sklepu internetowego bo tu nikt nie będzie się zajmował moim tematem , pomimo iż udałem się do sklepu który to zgodnie z dokumentem sprzedaży był sprzedawcą nie polecam Sklep w Krakowie na ulicy P……

Marita – 4 stycznia 2023
2 tygodnie opóźnienia w terminie realizacji zamowienia

Sofii – 4 stycznia 2023
Towar dotarł po miesiącu oczekiwania.Lozko było uszkodzone mimo dobrego zapakowania.Zbyt długi czas czekania na towar.

Klient – 3 stycznia 2023
Oczekiwanie na realizacje zamówienia wyniosło 39 dni!

MARCIN – 3 stycznia 2023
Obiecano mi voucher za opóźnienie(prawie dwa miesiące) Towar dostarczono, zapłaciłem za przesyłkę. Biuro obsługi klienta do tej pory nie odpisało na moje maile

Aneta – 3 stycznia 2023
Sklep nie poinformował mnie braku zamówinego produktu

Warm – 3 stycznia 2023
Zawsze jakieś problemy

Meble Black Red White opinie

Meble Black Red White opinie 2022

Dudek Paulina – 30 grudnia 2022
Brak odpowiedzi na złożona reklamacje

Nawrocka – 30 grudnia 2022
Zero informacji o przesyłce.

Agata – 30 grudnia 2022
Krzesło miało w zestawie nogę z otworem nie w tym miejscu. Opakowanie całe zakurzone jakby leżało w piwnicy ze szczurami minimum rok. Krzesło było potrzebne na święta, ale niestety zamowienie było do odbioru później niż powinno, tym samym z niego nie skorzystałam i mam zamiar je zwrócić. Nie polecam

Agatameble – 30 grudnia 2022
Brw to g.niana firma.

Mariusz – 29 grudnia 2022
Kolejny raz czekałem miesiąc na zamówienie i doszło uszkodzone i nie kompletne

Kulikowska – 29 grudnia 2022
Nie polecam !08.12 zamówiłam meble, opłaciłam przesyłkę expresowa 270 zł i do 29.12 nie mam kompletnego zamowienia , na rozpatrzenie reklamacji czekam ponad 10 dni

Sebastian – 28 grudnia 2022
Regał uszkodzony. Zareklamowane ściany regału przyjęte ale wymienione po 3 tygodniach

monika – 28 grudnia 2022
beznadziejnie opisane produkty

Kuba – 28 grudnia 2022
Zamówiłem szafle w której brakowało uchwytu zgłaszałem reklamację ponad miesiąc temu i do tej pory nie dostałem reklamowanego uchwytu …

Marcelina – 27 grudnia 2022
Dostałam uszkodzony produkt i nie została przyznana reklamacja

Nina – 26 grudnia 2022
Tragedia!!!!!! Żadna z zamówionych paczek nie była tą którą zamówiłam, zamówiłam łóżko które przyszło w dwóch paczkach. Po złożeniu okazało się ze boki przyszły od łóżka o wymiarze 90 cm a przód i tył o wymiarze 160 cm ponadto przód i tył były od zupełnie innego łóżka. Kierownik sklepu zaoferował mi wspornik aby ” skompletować ” to co zostało mi dostarczone tłumacząc się ze oba łóżka są do siebie podobne i nie będzie widać różnicy. Masakra ! Jak można tak pomylić zamówienie i oferować klientom cos takiego !

Natalia – 23 grudnia 2022
Nie wiem w zasadzie na jakim etapie realizacji się znajduje. Odebrałam przesyłkę po 10 dniach oczekiwania, po czym okazało się, że przez te 10 dni nie byli w stanie dobrze policzyć ilości przedmiotów. Zamawiałam 15 ramek, otrzymałam 10. Zadzwoniłam, powied,ieli że mam wysłać maila. Wysłałam, otrzymałam informację że przyjęte do reklamacji, chciałam wiedzieć czy doślą ramki czy co się dzieje, czekam już tydzień na odpowiedź. Nie polecam!

Fabian – 23 grudnia 2022
Miesiąc czekania na realizację zamówienia to przesada.

Jacek – 23 grudnia 2022
Po rozpakowaniu poszczególnych paczek, stwierdziłem, że są lekko uszkodzone dwa elementy (ścianka lewa szafki i drzwi – lewy dół. Otóż ani na opakowaniu kartonowym nie było żadnych śladów – tak i w opakowaniu nie było odłupanych części. Czyli pakowano już uszkodzone elementy!

Ok – 23 grudnia 2022
Masakra nie polecam

D.J. – 23 grudnia 2022
Firma BRW to jedna wielka kpina czekałam na swoje zamówienia ponad 2 i pół miesiąca. Zero odpowiedzi na maile w sklepie nie potrafili udzielić żadnych informacji na temat czasu realizacji. Termin za terminem wydłużał sie. Lekceważenie klienta w 100% nie polecam ! Z innej firmy miała bym ta sama jakość i szybszy termin realizacji.

Stół – 23 grudnia 2022
Tragedia! Część przesyłki nie dotarła, wszyscy twierdzili, że paczka została na magazynien, a w rzeczywistości okazało się, poprzez pocztę pantoflową, że paczka od początku jest u innego klienta w domu 15Km dalej. Sami musieliśmy po nią jechac, co najgorsze najpierw samodzielnie ją zlokalizować!!! Ponadto w bliskiej okolicy ujawniły się trzy podobne przypadki, wiec nie jest to odosobniony przypadek. Dostawa pomimo wybrania droższej opcji 3dniowej, trwała ponad 1tydzień i to tylko dlatego, że sami wyjaśniliśmy sprawę, inaczej pewnie nadal byli byśmy bez stołu na święta!!

Nigdy więcej – 21 grudnia 2022
Realizacja zamówienia opóźniona o ponad tydzień. Brak info zwrotnego, infolinia to porażka! Wzięli kasę,.nie dosłali z magazynu kompletnego towaru i mieć klienta w d…! Zapłacone było, a reszta ich nie interesowała. Omijać szerokim łukiem. Szkoda czasu i nerwów na nich.

Jarek – 21 grudnia 2022
W trakcie składania zamówienia odbiór mebli miał być po 9 dniach, po wielokrotnych przesunięciach terminu i telefonicznych zapewnieniach, że to już jutro, meble udało się odebrać po 17 dniach. Nie polecam sklepu i zakupów internetowych.

Elżbieta – 20 grudnia 2022
Kontakt z klientem okropny pod względem rozpatrzenia reklamacji czekam 4 tygodnie na element do szafy

Szymon – 20 grudnia 2022
Zostałem oszukany przez brw na dostawie ekspresowej, paczka doszła w terminie dostawy ekonomicznej, po 5 dniach. Sklep nie zechciał nawet poinformować o opóźnieniu, nikt mnie nie uprzedził że dostawy nie będzie w terminie, więc zmarnowałem dzień wolny na czekanie na kuriera. ( Ekspresową dostawa w godzinach 8-20 kierowca nie odbiera… ) Po wysłaniu reklamacji sklep tj brw zaproponował mi rekompensatę w wysokości 30 zł, a dostawa ekspresową kosztowała 269 zł, żenada. Oszuści. Podejście do klienta beznadziejne. Infolinia to porażka czas oczekiwania ponad 30 minut. Maile? Jeśli ktoś łaskawie odpisze to należy się cieszyć. Nie polecam. Ostatni raz coś u nich zamówiłem.

Aneta Lewinska – 19 grudnia 2022
Otrzymałam paczkę która nadaje się do wyrzucenia całą potłuczona.

Aleksandra – 17 grudnia 2022
Moja opinia jest zdecydowanie negatywna. Nie dostałam z zamówieniem blatu kuchennego. Musiałam kupić na już inny, więc za tamten chciałam zwrot pieniędzy. Niestety usłyszałam że mam zadzwonić na infolinię i umówić się na dostawę blatu….

Adam – 16 grudnia 2022
Nikt się do mnie nie odezwał pomimo faktu, że termin realizacji zamówienia upłynął. Po dwóch dniach od tego terminu zadzwoniłem na infolinię, gdzie osoba była zdziwiona, że w ogóle dzwonię i podała mi telefon do sklepu, gdzie miałem odebrać towar. Zatelefonowałem pod podany numer i obsłużył mnie sympatyczny gość, który obiecał, że zaraz sprawdzi zamówienie i odzwoni. Tak się stało i poinformował mnie, że towar jest do odbioru. Przyjechałem po zamówione biurko, a obecni panowie grzebali coś w komputerkach i pytali gdzie dzwoniłem i kto mi powiedział że mogę przyjechać, bo biurka nie ma.

Okazało się, że faktycznie towar był do odbioru, ale to wymagało wstania od biurka. Jak tylko to zrobił jeden z jegomości okazało się, że biurko jest. koniec końców odebrałem to biurko, ale jakość instrukcji jest składania jest koszmarna. Nie polecam!

Krzysztof – 15 grudnia 2022
Masakra. Czekałem na biurka które były w magazynie ponad 30 dni. Zero kontaktu. Zero maila z informacją przeprosin itp a liczą sobie za transport ponad 100zl. To chyba jakiś żart przy takiej jakości usług.

monika – 15 grudnia 2022
zagmatwane opisy produktów,

Jakub – 15 grudnia 2022
Reklamacja nieuznana. Element jest w innym kolorze a sklep uwaza ze jest on niewidoczny wiec nie wymienia to. Zaplacilem za konkretny orzedmiot a mam 90% tego co chciałem a pozostala część jest z innego produktu w innej kolorystyce

strzyszcz – 15 grudnia 2022
Koszt zwrotu towaru ponosi Kupujący, Nie można zwrócić bezpośrednio do sklepu.

Angelika – 14 grudnia 2022
Nie kompetencja pracowników bark profesjonalnego podejścia do klienta niezgodność zamówienia długi okres oczekiwania na reklamacje . Nie miła obsługa infolinii oraz pracowników stacjonarnych sklepów.

MS – 14 grudnia 2022
nie lubię kupować czegoś czego okazuję się, że sklep nie ma

Michał Łukaszewski – 13 grudnia 2022
Jedna płyta była uszkodzona zgłosiłem i czekam już ponad miesiąc na nową tragedia ….

Sylwia Kelsz – 12 grudnia 2022
Dostałam potłuczony towar czyli talerz po napisaniu maila i tak nie rozpatrzono i nie otrzymałam

Niezadowolony klient – 12 grudnia 2022
Obsługa na infolinii nie przyjemna, ponad tydzień czekam na zwrot gotówki gdy nie miałam możliwości odbioru zamowienia

Tomasz – 11 grudnia 2022
zamówienie zlożone 5 listopada z 14 dniowym temrinem realizacji. Do dnia dzisiejszego brak jakichkolwiek informacji poza lakonicznym „dokonamy wszelkich starań zeby ….. ” , żadnych terminów , nic. Poza jednym mailem z BOK, na kolejne już brak odpowiedzi. ten sklep online to kompletne nieporozumienie….nie pamiętam czy i kiedykolwiek kotś mnie tak potraktował…

Michal – 10 grudnia 2022
Realizacja zamówień składanych on-line przez BRW jest jednym wielkim nieporozumieniem i strata czasu oraz nerwów. Sprzedawany jest towar ,którego nie ma na stanie. Sklep dopiero po zainteresowaniu klienta przedłużajaca się dostawa stwierdza że towaru nie ma (choć ma w sklepach stacjonarnych jak orzeka pani na infolinii) i samowolnie dokonuje anulacji zamówienia- bez słowa przepraszam. to juz drugie takie zamówienie- także kompletnie ni epolecam.

Michal – 9 grudnia 2022
Nie polecam sklepu internetowego. Towar, którego nie ma na stanie, jest sprzedawany online. Zamawiający sam musi kilkakrotnie wydzwaniać za zamówieniem, a pani na infolinii informuje że sklep dokonał anulacji bez porozumienia. Odsyłają do sklepów stacjonarnych 100 km od miejsca zamieszkania, bo twierdzą że towar jest w sklepie, ale wysłać kurierem się nie da – podkreślając jeszcze raz że zamówienie powinno być zrealizowane przez sklep online, bo taką dano kupującemu możliwość.

To nie pierwszy raz kiedy ganiano mnie za towarem – niesumienność stanu towaru na sklepach i w magazynie centralnym – kompletnie rezygnuje z usług sklepu, i nie polecam brw, że względu na nerwy, czas i słaby kontakt.

Weronika – 9 grudnia 2022
Jednym słowem porażka… Zamówienie złożone dnia 23 września 2022 roku. Przybliżony czas dostawy miał być na 4 października. Dziś mamy 9 grudzień i do dnia dzisiejszego nie mam narożnika. Nawet nie doczekałam sie jakiejkolwiek informacji czy w ogóle otrzymam kiedyś moje zamówienie. Pisząc maila do BRW otrzymałam tylko wiadomość żeby kontaktować się ze sklepem który wybrałam jako docelowy punkt odbioru. Sklep podobno już w tym tygodniu miał mieć dostawę…Bardzo się zawiodłam, widząc jak dużo firma stawia na reklamę, niestety klientów już ma daleko gdzieś…

Artur – 9 grudnia 2022
Zamówienie otrzymałem 18 dni po umówionym terminie. Brak kontakty że strony sklepu/i folini. Wielokrotnie byłem wprowadzany w błąd co do terminu realizacji. Po odebraniu narożnika wiele wad min dziura w podłodze, sprężynuje dno w otoma ie, nóżki uszcerbione , kolor na stronie szary otrzymałem czarny / twierdzą w odpowiedzi że kolor uzależniony jest od światła w jakim robi się zdjęcie – 100% zgody ale szary i ciemnoczarny to wda światy . Odmówiono zwrotu z tytułu rękojmi tłumacząc , że w pierwszej kolejności muszą naprawić wady. Ciągle czekam na kontakt z serwisantem. Odradzam zakup w tym sklepie!!!

Anna – 9 grudnia 2022
Witam, brak kontaktu. Czekałam na zamówienie prawie 3 miesiące. Zero rekompensaty.

Anatol Szydłowski – 8 grudnia 2022
Witam! Po natychmiastowym niemal uiszczeniu opłaty wraz z ekspresową opłatą, nie otrzymałem szafy w obiecanym terminie.

Beata – 8 grudnia 2022
Zapłaciłam za przesyłkę expresowa niestety przekładano dostawy ze względu na niedostarczenie do dostawcy przedmiotu przez BRW. Napisałam reklamację niestety sklep BRW nie odniósł się do tej reklamacji.

Irena – 8 grudnia 2022
Meble przyszły poobijane

Magdalena Szydło – 8 grudnia 2022
Bardzo słaba obsługa klienta

Agnieszka Chlebowska – 7 grudnia 2022
Może to nie wina bezpośrednio sklepu, ale wykupując przesyłkę ekspresową z wniesieniem kurier przy dostawie poinformował mnie że wniesienie jest do drzwi domu i zostawił paczki domem. Jakaś kpina.

Banka – 7 grudnia 2022
Lustro z wada rysa z tyłu i z przodu

Beata – 7 grudnia 2022
przyszły szafki poobijane i z wadą fabryczną

podpis – 7 grudnia 2022
Bardzo długi okres oczekiwania przekraczający deklarowany termin dostawy brak mozliwosci nawiązania kontaktu ze sprzedawca

Ewa – 6 grudnia 2022
Drzwi od kupionej szafki kuchennej były uszkodzone. Szafka miała być z połyskiem, a wysłano matową – Pani na infolinii stwierdziła, że BRW tak robi połysk. Żenada.

Piotr Dengusiak – 6 grudnia 2022
Nie jestem zadowolony

Beata – 5 grudnia 2022
meble przyszły źle zabezpieczone, całe poobijane, a jedna szafka miała wadę fabryczną

Lukasz – 5 grudnia 2022
Zamowienie przekazane do realizacji tydzien po płatnosci.

Piotr – 3 grudnia 2022
Brakowało jednej małej paczki z częściami – 4szt.,reklamacja przez telefon nie została przyjęta ponieważ zakup przez internet to reklamacja tez przez internet. Niestety przez stronę www do dzisiaj na złożoną reklamację nie ma odpowiedzi.

Kasperczyk – 2 grudnia 2022
Dziwny sklep

Kasia – 1 grudnia 2022
Troszkę za dużo się czeka na dostawę.

Sylwia – 30 listopada 2022
Czas oczekiwania bardzo długi

Klient – 30 listopada 2022
Wszystko jest idealnie do momentu odebrania zakupu i niezgodności z zamówionym towarem. Dział reklamacji zrzuca odpowiedzialności na klienta, nie interesuje się tematem reklamcacji. Musiałam sama kontaktować się z producentem. Kompletna spychologia i brak zainteresowania klientem. Nie polecam tego sklepu.

Mariusz – 30 listopada 2022
Nie mam nic do dodania

A.O – 29 listopada 2022
Nie polecam sklepu w CH Targowek. Obsluga klienta na poziomie masakrycznym, sklep mimo ze zamowilam dwa dni wczesniej odbior osobisty produktu w sklepie, zdjal mi go z ekspozycji i dopiero pakowal przy mnie!!!! Ponadto Pani w kasie bardzo niemila, nie chciala wystawic faktury na inne dane niz w zamowieniu. Zamowienie bylo robione przez osobe prywatna, zas faktura na firme. Nawet jie zaproponowala innego rozwiazania, mimo iz w innych sklepach bez problemu mozna to rozwoazac. Masakra i wiecej tam nie wroce.

filiżanka – 29 listopada 2022
zamówienie nie zostało zrealizowane mimo dostępności towaru. Towar był w sklepie na ekspozycji a obsłudze nie chciało sie szukać w którym miejscu .

filiżanka – 29 listopada 2022
nie dostałam towaru mimo dostępności w sklepie, był na ekspozycji ale sprzedawcy nie chciało się szukać

Zajac Grzegorz – 29 listopada 2022
Dostałem uszkodzony towar.Dzial reklamacji tylko mie zbywai

Lisowska – 27 listopada 2022
Nie jestem zadowolona z zakupu komody

JB – 25 listopada 2022
Obsługa sklepu stacjonarnego w Żywcu nie kompetentna..jedynie magazyn profesjonalnie.

K – 25 listopada 2022 | 11:20
Wiarygodna opinia
Obsługa fatalna, brak kontaktu ze strony sklepu, towar okej. Chociaż jedną szafka będzie na pewno w najbliższym czasie reklamowana, ponieważ okleina w wewnątrz już odchodzi (w dzień złożenia).

Mirosław – 24 listopada 2022
Fatalna realizacja. Dostawa miała być w ciągu 5 dni. Nikt nie raczył poinformować o opóżnieniu. Realizacja po ponad miesiącu. Nie polecam!!

Marcel – 23 listopada 2022
Blat przyszedl z wadami oraz podpórka

Wojciech – 23 listopada 2022
Zamiast jednej podwojnej przesylki otrzymalem 2 przesylki osobne z 2 platnosciami za wysylke. Jest w tym moja wina bo nie zwróciłem chyba uwagi na to zamawiajac

Magda – 22 listopada 2022
Gorzej się już nie da

Wojciech Przepióra – 22 listopada 2022
szklana kula o srednicy 20cm byla zapakowana w ogromne pudlo. W sumie 2 szklane kule zamawialem (druga zapakowana dobrze i szybko przyszla). Myslalem ze mam jedno zamowienie, okazalo sie ze policzyliscie mi dwa i dwa razy za wysylke. Bylem nieuwazny, ale mozecie byc pewni ze nic juz od was nie kupie

Paweł – 22 listopada 2022
wysyłka nie przyjechała do sklepu w wyznaczonym terminie, nie zostałem poinformowany tylko sam się dopytywałem (Brak obsługi klienta, a w sklepie panowała atmosfera jak by nie mieli za dużo do zrobienia, więc mogli zadzwonić) . Po moim pytaniu podano mi telefonicznie spodziewaną datę odleglejszą o 7-9 dni od tej z zamówienia elektronicznego i podano że zamówienie dotrze w poniedziałek bo wtedy jest dostawa. Gdy przyjechałem w poniedziałek pod koniec dnia pracy, to otrzymałem informacje że zamówienia przyjechały ale nie są rozpakowane i żebym przyszedł jutro.

W dobie zamawiania rzeczy przez internet i tego że wszystkim sklepom zależy na sprawnym realizowaniu zamówień uważam że czekanie 2-3 tygodnie na realizację szafki kuchennej jest czasem nie do zaakceptowania. Brak opieki nad klientem to kolejna poważna wada. Następnym razem wybiorę firmę z krótszym czasem realizacji nawet gdy będzie trochę droższa i taką która ma pozytywne opinie na temat kontaktu z klientem i informuje go na bieżąco. Domyślam sie że może mało was interesuje zdanie klienta który zamawia 1 szafkę za 170 zl ale , kiedyś będę chciał zamówić coś większego, a opinię czasami wyrabia się pierwszą realizacją.

kasia – 21 listopada 2022
Długi czas oczekiwania na krzesła, a w dodatku przyjechały uszkodzone. Tapicerka zniszczona, a nogi od krzeseł niedokładnie polakierowane. Reklamacja została odrzucona, gdyż były to uszkodzenia nechaniczne.

Dominika – 21 listopada 2022
Zapłaciłam za ekspresową dostawę, która miała trwać 4 dni a zamówienie dostałam po 2 tygodniach.

J.W. – 18 listopada 2022
Zostały źle wywiercone dziury na jedną, nóg stołu co uniemożliwiło zatrzymanie stołu. Prosząc o zwrot za wadliwy towar, pracownik obsługi próbował oddać środki na kartę podarunkową co w przypadku wadliwego towaru nie powinno być dobrym pomysłem dla firmy oraz dla klienta.

Cezary – 18 listopada 2022
Czekałem ponad 2 m-ce.

Sandra – 18 listopada 2022
Zamówienie miało być po godzinie po 3.5 pojechałam do sklepu pan z kasy kompletował moje zamówienie 10 min po czym położył w koszyku sklepowym i poszedł usiąść za kase

Jerzy – 17 listopada 2022
Zamówienie zrealizowane po ponad 6 tygodniach

K – 16 listopada 2022
Zamówienie przyszło uszkodzone, porysowane i z ubytkami. Sklep robi takie problemy ze zwrotem i reklamacją, że dramat. Design mają ładny – to prawda, ale instrukcji powinni uczyć się z IKEI, bo jest tak namotana, że trzeba chwilami składać metodą prób i błędów. Zamówienia skręcania nie można zamówić przez internet (co za głupota, po fakcie dowiedziałam, się, że „trzeba było składać zamówienie stacjonarnie” – więc winna jestem sobie sama, bo zamawiałam najwygodniejszą formą zakupów dla mnie. Mogą wymienić nam łaskawie części, rozkręcone i dowiezione na nasz koszt (czyli wszystkie meble z tej dostawy? ważące grubo ponad 100kg). Skończy się sprawą u rzecznika praw konsumenckich. Kpina, żeby tak sklep traktował klienta, który wydał ponad 5k za meble.

Drugie zamówienie było już „stacjonarne” (w czasie kiedy „rozpatrywano” reklamację) – ekipa przyjechała do meblościanki, zrobiła straszny syf, nie zapytała nawet o miotłę i poupychali odpady gdzie się dało – bez jaj pod stołem, na stole, pod krzesłem…. Łącznie wydaliśmy ponad dziesięć tysięcy, bo wierzyliśmy, że jak sklep taki „fancy” to kryje się za tym jakość i serwis. Tak sromotnie nie zawiodłam się na żadnej firmie. Ikea designem i trwałością nie zawsze powala, ale przenigdy nie było problemu z reklamacja, zwrotem czy brakującą częścią.

Iwona G. – 16 listopada 2022
Wyjątkowo długi czas oczekiwania na realizację zamówienia – 8 tygodni.

Karolina – 16 listopada 2022
Oddałam lampę 29.10.22 i do chwili obecnej nie dostałam zwrotu pieniędzy a jest 16.11.22. Dzwoniąc na infolinię każdy mnie zwodzi i nie potrafi rozwiązać sprawy.Masakra nigdy więcej nic nie zamówię z BRW

Ewe – 15 listopada 2022
Czas realizacji długi….

Thomas – 14 listopada 2022
Jakość produktu bardzo słaba

DC – 14 listopada 2022
Produkt niezgodny z opisem.

Marek – 13 listopada 2022
Towar został dostarczony uszkodzony na dokumencie odbioru zaznaczyłem że jest uszkodzony zgłosiłem to w sklepie i co czekam miesiąc i nic. Można złożyć nowe zamówienie na tę szafę a termin dostawy to około tygodnia. Firmie zależy tylko na tym aby wziąć pieniądze od klienta a potem go olewa.

Marta – 12 listopada 2022
Zamówiłam nową kuchnie wraz z adg. Tygodniami trwało ustalenie i umówienie dostawy a potem montażu mebli kuchennych. Na początku września 2022 pojawił się Pan od montażu który na dzień dobry powiedział że nie uda mu się zmontować mebli kuchennych w ciągi 1 dnia (to mała kuchnia w kawalerce…) jedna szafka przyszła uszkodzona i ponad 1 miesiąc trwała wymiana 1 ścianki. Pan montażysta odmówił też montażu w całości i zgłaszał uwagi fo projektu, pokłócił się z pracownikami od instalacji gazowej którzy specjalnie przyszli w dniu montażu aby dostosować instalacje gazową do nowej kuchni… musiałam z nimi rozmawiać na korytarzu żeby nie doszło do rękoczynów …

Pan od montażu zareklamował parę elementów i spisał reklamcje, przsz cały dzień zdołał jedynie skręcić parę boków ale żadnej szafki nie zmontował w całości, na kolejny etap montażu czekałam 2,5 miesiąca, w tym czasie nie byłam w stanie nic ustalić ani co się dzieje z reklamacją ani kiedy zostanie dokończony montaż.

Nikt mnie nie poinformował które punkty z reklamacji zostały rozpatrzone ,byłam już załamana i dopiero jak poinformowałam w salonie że jeśli nie uda się zrealizować montażu to przyjdę do salonu i nie wyjdę dopóki nikt tego że mną nie ustali – udało się ustalić dokończenie montażu… po kolejnej próbie montażu dalej trzeba było złożyć reklamację z uwagi na braki w projekcie

Natallia – 12 listopada 2022
Nóżki od stoła częściowo zbite. Nie były włożone do zamówienia kątowniki, przez co nie można było zamocować blat.

Adam – 10 listopada 2022
Reklamacja od ponad 4 tygodni nie została dostarczona. Nie mogę od ponad 4 tygodni składać szafy i tymsamym paczki zajmują miejsce.

Katarzyna – 10 listopada 2022
Najgorszy stelaż jaki miałam – po kilku miesiącach pękła na klejeniu deska podtrzymującą konstrukcję i zapadł się materac. W ramach reklamacji BRW usilnie wciska taki sam wadliwy element. Jeśli nie chcecie zarwanego łóżka i korowodów z firmą, wybierzcie innego producenta.

Klient – 10 listopada 2022
Meble po 2 miesiacach, porysowane

Mat – 9 listopada 2022
Tragiczny sposób zapakowania produktu

Mazur – 9 listopada 2022
Bardzo długi czas oczekiwania, zdarza się ze towar przychodzi uszkodzony
Brw.pl

Krzysztof – 8 listopada 2022
brak dostawy w umówionym terminie, brak informacji o zmianie umówionego terminu a przede wszystkim brak zwrotu pieniędzy na rachunek osobisty kupującego.

ANNA – 7 listopada 2022
Na realizację zamówienia czekałam miesiąc. Po wielokrotnym kontaktowaniu się z infolinią a potem ze sklepem.

Ola – 7 listopada 2022
Zamówiłam regał który przyjechał uszkodzony, teraz czekam aż łaskawie rozpatrzą reklamacje. Tego dnia mialam umówiony transport i złożenie mebli w innej firmie i poniosłam niepotrzebne koszta. A rekompensata jakakolwiek została przez salon odrzucona. Nie polecam, zastanowię się dużo razy zanim zamówię kolejne rzeczy z tego sklepu.

KM – 7 listopada 2022
Paczka przyszła nieuszkodzona natomiast lampa była złamana. Z pełną świadomością został wysłany mi produkt niezdatny do użytku. Po złożonej reklamacji muszę czekać kolejne 4 tygodnie na nową. Zobaczymy w jakim stanie przyjdzie reklamowana.

Bożena – 7 listopada 2022
zamówienie otrzymałam po miesiącu, jestem niezadowolona

Ecs – 7 listopada 2022
Po złożeniu zamówienia, nie otrzymałam żadnej informacji na temat realizacji zamówienia. Sama kontaktowałam się ze sklepem stacjonarnym w Giżycku ( notabene tam bardzo miła obsługa). Towar przyszedł z dużym opóźnieniem, o czym dowiedziałam się dopiero ze sklepu stacjonarnego. Polecam zakupy w sklepie stacjonarnym, na pewno NIE przez INTERNET.

Dorota – 7 listopada 2022
Produkt zgodny z opisem. Problem był po stronie oczekiwania na zamówienie. Przesuwany dwa razy. Nie było wiadomo kiedy otrzymam towar. Tylko raz otrzymałam informacje, że będzie przesunięty termin zamówienia. Sama musiałam kontaktować się z infolinią, kiedy będzie towar.

Adrianna Wydrzyńska – 6 listopada 2022
Jest to firma, która zatrudnia najbardziej niekompetentnych i bezczelnych pracowników z jakimi się w życiu spotkałam. Miałam wrażenie, że skoro emeryci biorący kuchnie na raty traktowani są jak gorszy sort człowieka. Od 2 sierpnia jeździmy do salonu oddalonego o ponad 30 km, ponieważ: – Pani projektująca kuchnie najpierw nie wiedziała że blaty, które są zamówione nie są produkowane do nich formatki – jazda do Poznania po nowe blaty – później Pani poinformowała, że formatki nie są produkowane o takiej długości – jazda do Poznania na zmianę projektu – 5 email o przedłużeniu terminu realizacji zamówienia – szok.

W końcu oczekiwany telefon, w czwartek w połowie października zostały dostarczone elementy do kuchni i…. zonk blaty przyjechały, ale te z pierwszego zamówienia, brak blatów z drugiego zamówienia, następnie z niewiadomych przyczyn przyjechały dwie szare szafki a kuchnia miała być cała biała. Tego nie jest koniec Pani projektująca kuchnie nie wzięła pod uwagę ościeżnicy więc blaty przyjechały za długie oraz szafka pod zlew za duża. Nie przyjechały formatki a dlaczego ponieważ Pani ZAPOMNIAŁA zamówić – bez komentarza.

Kolejna jazda do Poznania – gdzie okazuje się że Pan siedzący na magazynie przyjmujący reklamacje okazał się na tyle chamski i bezczelny do klienta w wieku 76 lat mówiąc cyt: „że on nie ma pojęcia dlaczego nasze blaty leżą sobie na magazynie pewnie firma zewnętrza rozwożąca towar jest winna i czy będziemy się zastanawiać czy Antarktyda istnieje czy nie czy składamy reklamacje…” Jeśli chciałabym tu napisać dokładnie przebieg rozmowy niestety ale strony by zabrakło.

Na szczęście składając skargę do rzecznika praw konsumentów nie ma ograniczenia w ilości znaków. Nadmienię jeszcze, że dzisiaj mamy 6 listopad i kuchnia jest nie skończona, ponieważ trzeba czekać na wiele brakujących elementów. Jest mi bardzo przykro, że tak prosperująca firma nie potrafi poszukać pracowników bardziej kompetentnych lub problem tkwi u pracodawcy i w braku odpowiedniego wynagradzania pracowników aby choć trochę się postarali.

KWAŚNIEWSKA – 5 listopada 2022
Nie polecam klient nie ma racji reklamując wręcz stara się oszukać firmę. Będąc w Polsce kupiłam sofę i dwie pufy, zaznaczyłam że sofę odbiorą sąsiedzi bo ja już wyjeżdżam a pufy odbiorę jak przyjadę bo miały być w innym terminie. Sofa przyjechała została złożona bo takie było moje zlecenie. I tu zaczynają się schody panowie umiejętnie przysłonili dużymi poduszkami przetarcie materiału, a małą dziurkę na siedzeniu przy szfie potraktowano drugą poduszką starsi sąsiedzi nie zauważyli tego . Jak przyjechałam próbowałam to reklamować ale dwukrotnie otrzymałam odmowę bez sprawdzenia na podstawie zdjęć.

Nadmienię że panowie również pozostawili ślady całych dłoni na świeżo pomalowanej ścianie i obłupali kawałek narożnika ściany. Szkody na kanapie powstały: otarcie jest od pasów mocujących w aucie a mikro dziurka od Igły źle ucelowanej przy szfie. Jak przyjadę zastanowię się czy sprawy nie skierować wyżej tak dla zasady .

Tomaszewska – 5 listopada 2022
Było opóźnienie nikt nas nie poinformował. Dzwoniąc z zapytaniem o nasze zamówienie nie byli w stanie nawet jego odnaleźć.

Klaudia – 4 listopada 2022
Dzień dobry odesłałam zamówienie niestety nie otrzymałam zwrotu pieniędzy…

Artur Kownacki – 4 listopada 2022
Caly serwis porysowany i potluczony TRAGEDIA ODRADZAM ZAKUPY

Ewelina – 3 listopada 2022
Nie polecam .Bardzo dlugi czas oczekiwania.Dluższy niż pierwotnie umowiono..W intetresie klienta jest dopytywanie o zamowiony towar.Slaby przeplyw informacji

Raś – 3 listopada 2022
Dostawa spóźniona o miesiąc po telefonicznych ponagleniach

Xxx – 3 listopada 2022
Zamienienie miało być od 2-3 tygodni zrobiło się 6… nie do końca to straszne . Ale brak informacji , brak odpowiedzi proszenie się o odpowiedz słabe podejscie do kienta …

Annko2 – 2 listopada 2022
Obsługa nie wie że zyje kompletnie brak wiedzy co znajduje sie w sklepie.

Monika – 2 listopada 2022
Tragedia czekałam na lustro dwa tygodnie nie doszlo ,po czym zadzwonilam i dowiedziałam sie ze w transporcie sie zepsuło, mogę jeszcze raz zamówić ,ale niestety bylo juz 30 złoty droższe. Dotego nikt mnie nie poinformował tylko sama mudialam sie skontaktować co jest grane ,nie polecam sklepu nikomu

Joanna – 31 października 2022
Jakość mebli porażka. Brak nawierconych punktów, zaślepek. Długi termin realizacji

Beata – 31 października 2022
towar przyjechał uszkodzony, reklmacja nie uznana w kanapie dziura , musze naprawiać sam

tomasz – 30 października 2022
Nie polecam dostaw expres dodatkowo płatnych. Nie dotrzymują terminu dostawy i brak zwrotu poniesionych kosztów.

krzysztof górczyński – 28 października 2022
nie otrzymałem faktury mimo kilku maili wysłanych

Ja – 28 października 2022
Po tygodniowym oczekiwaniu na zmianę statusy zamowienia , dowiedziałam się dzwoniąc na inf że brak w magazynie …

Ania – 28 października 2022
Brak kontaktu, brak informacji kiedy będzie wysyłka. Kontakt tylko ze strony klienta przez infolinię

Rafał Kuzior – 28 października 2022
2 razy był zmieniany czas dostawy (przeciągnięte ponad 2 tygodnie ) miałem dostać rabat uzgodniony mailowo, a nic nie dostałem. Nie polecam

Zawiedziona – 28 października 2022
Zamówienie nie zostało zrealizowane w terminie, opóźnienie było jakieś 3 tygodnie. Do złożenia szafki musieliśmy dokupić samodzielnie kołki Ich ilość w paczkach nie była wystarczająca.

Md – 28 października 2022
Towar dotarł stłuczony ( rozbity) , nie był właściwe zabezpieczony na czas transportu.

Marzena – 27 października 2022
Chociaż łóżko wizualnie jest ładne, to niestety jakość mebla pozostawia wiele do życzenia. Po kilku dniach spania jednej osoby na dwuosobowym łóżku pękł stelaż/podpórka (cienka listwa) pod materac. Będę składać reklamację,

Katarzyna – 27 października 2022
Zamowienie internetowe z odbiorem w sklepie, na stronie info ze realizacja w 10 dni. Po 10 dniach wyslalam maila, otrzymalam informacje ze zmieniaja termin odbioru o kolejne 10 dni…. po tym czasie kolejny mail z mojej strony i odpowiedz, ze w sprawie zamowienia mam sie kontaktowac ze sklepem w ktorym mial byc odbior. Tak zrobilam, jednak w sklepie dowiedzialam sie ze towaru jeszcze nie ma.

Kolejne dni czekania…. jak juz przyszedl towar to niestety nie dotarly wszystkie paczki z meblami. Meble moglam odebrac niepełne lub czekac jak dojedzie brakująca paczka. Na pytanie kiedy ona dojedzie dowiedzialam sie ze w sklepie sami nie wiedza kiedy beda miec dostawe. Kolejny tydzien czekania….

Patrycja – 27 października 2022
Nigdy wiecej. Meble miały być do odbioru w ciągu 2 tygodni, a były dopiero po niecałych 2 miesiącach, przyszły źle skompletowane (pomylone półki i fronty szafy) I częściowo uszkodzone. Reklamację zlożyłam ponad 3 tygodnie temu i firma nadal nie jest w stanie powiedzieć kiedy zostanie zrealizowana. Telefony nie pomagają.

Iwona – 27 października 2022
Informacji ze towar jest do odebrania niestety nie otrzymywałam gdzie było mówione ze przyjdzie SMS a jak się przyszło w terminie który był podany przy zamówieniu to problem. Szkoda mówić

Edyta – 26 października 2022
5 razy przekladany termin odbioru zamówieniu. Okres oczekiwania ponad 45 dni.

BK – 25 października 2022
Bardzo długi czas oczekiwania na zamówienie oraz czas zwrotu gotówki.

astepeiń – 25 października 2022
szafa uszkodzona nadal czekam na brakujące elementy od 3 tygodni brak slow komunikacja zero

magda – 25 października 2022
lustro które zamówiłam przyszło rozbite a po przeprowadzonej rozmowie telefonicznej nie ma moŻliwości zwrotu

Alicja – 25 października 2022
Zamówienie otrzymałam 3 tygodnie później niż powinnam. Jakość kanapy daje wiele do życzenia. Krzywe nóżki. Złożyłam kolejna reklamacje i nie otrzymałam odpowiedzi

Julia – 25 października 2022
NIE POLECAM – NIEKOMPETENTNA FIRMA. JEDNO ZAMÓWIENIE PODZIELONE NA DWA ZAMÓWIENIA PRZEZ JAKIEŚ ŻENUJĄCE SYSTEMY I BRAK KONTAKTU JAKIEGOKOLWIEK ZE STRONG SKLEPU – PRACOWNIK BOK OSZUKAŁ MNIE, OBRAŻAŁ I BYŁ BARDZO NIEMIŁY, CAŁA OBSŁUGA KLIENTA NA TRAGICZNYM POZIOMIE.

Martyna – 25 października 2022
Zamówiłam meble w sierpniu a otrzymałam w październiku.Ciągle zmiany dotyczące terminu. Gdy dzwoniłam za każdym razem pracownicy mówili co innego. Jedni, że meble już na stanie. Następnego dnia dzwoniłam, że dalej czegoś brakuje i tak w kółko…. Nie polecam tego sklepu.

Anna – 24 października 2022
Zamówione lampy nie do końca są ok – 3lampy rożnego rozmiaru wg mnie powinny świecić takim samym światłem – -jedna jest biała natomiast pozostałe dwie mają żółte światło – wyboru przy zamawianiu nie było więc wg mnie powinny świecić takim samym światłem (żółtym lub białym)
Dostawca: Dpd.com.pl

MR – 24 października 2022
Biurko zamowiłam w sierpniu. Dostałam je po równo MIESIĄCU.

Patrycja Dąbrowska – 21 października 2022
Naczynia przyszły potyczone

Marta Szczygielska – 21 października 2022
Nie polecam ! Zamówiłam narożnik w lipcu przyszedł w październiku, tłumaczenie sklepu bezsensowne,zapłaciłam za wniesienie a musieliśmy pomagać… Porażka nigdy więcej…

Adrian – 21 października 2022
Wapłać pieniądze a potem sobie czekaj ile będzie trzeba , przed zakupem otrzymałem informację odnośnie terminu dostawy która nijak miała się do zeczywistosci

Anna – 21 października 2022
Obsługa marna Pani nie ma pojęcia o tym co jest w sklepie jakby przyszła prosto z ulicy. Brak kompetencji jakichkolwiek.

Łukasz – 21 października 2022
Nie ma odpowiedzi odnośnie rekompensaty za płatność przesyłki

Jungowska – 21 października 2022
Czekalam na narożnik 2,5 miesiaca. Skandal. Zadnych wyjasnień , telefonu, przeprosin.

Marek – 20 października 2022
Nie polecam robiłem dwa razy zakupy i dwukrotnie czekałem na towar około miesiąca

Były Klient – 19 października 2022
Towar zamówiony 27 września do dzisiaj nie dotarł. Przez 3 dni próbowałem się dowiedzieć kiedy będzie i za każdym razem słyszałem że dowiedzą się i oddzwonią. Oczywiście za każdym razem brak kontaktu zwrotnego.

krzynski – 19 października 2022
Zamówienie, które otrzymałem okazało się być niekompletne, brakowalo paczki drobnych elementów potrzebnych do zmontowania mebla. Nastepnego dnia rano zgłosiłem się z tym problemem do biura obsługi klienta BRW. Obiecano mi, że sprawa zostanie przekazana bezpośrednio do sklepu i lada moment ktoś się ze mną skontaktuje w celu rozwiazania sytuacji. Po kilku godzinach czekania wykonem kolejny telefon i dowiedziałem się, że lepiej będzie kontaktować się bezpośrednio ze sklepem. Pan w sklepie stwierdził, że on nie ma czasu na czytanie maili ale poszuka moich brakujących części.

Niestety okazało się, że sklep takim zestawem nie dysponuje więc zostaje mi czekać na przesyłkę od producenta. Kolejne kilka dni czekania i kompletmy brak kontaktu ze strony BRW. Przy kolejnym telefonie i pytaniu co moją sprawą dowiedziałem się, że jedyne co mogę dostać to numer reklamacji dzięki któremu będę miał możliwość sprawdzenia jej statusu. Aha, przy okazji poinformowani mnie, że to może trwać do 14 dni. Podsumowując, żeby rozwiązać problem, który jest ewidentnym błędem ze strony BRW trzeba wykonać kilka telefonów i poczekać jakieś dwa tygodnie ze zmontowaniem mebli. Obsługa klienta leży, a jak już kupiłeś to teraz radź sobie sam. NIE POLECAM!

Ralf – 19 października 2022
Termin realizacji zamówienia nie miał nic wspólnego z terminem przy składania zamówienia. Dostawa mebli z bieżącej kolekcji po kilku tygodniach nie jest Ok

Domin – 19 października 2022
Obsługa klienta na wysokim poziomie. Pani kompetentna starała się pomóc. Lecz realizacja i czas zamówienia pozostawiaja wiele do życzenia. Dwa razy przekładano dostarczenie produktu, na koniec poinformowano mnie ze otrzymam rabat za opóźnienie. Ostatecznie przydzielono mi 1% rabatu wartości zamówienia. Smiech na sali. Nie polecam, przesyłka dotarła 2 tygodnie po ustalonym terminie.

Siek – 18 października 2022
Towar po naprawie uszkodzony zniszczony

Ewa – 17 października 2022
Gdyby można było wystawić 0 to tak bym zrobiła. Czekałam na zamówienie ponad 8 tygodni bez żadnej informacji co się dzieje z zamówieniem. Po odebraniu kolejna niespodzianka dwie takie same części w komodzie niekompletne zamówienie. Tragedia.To ostatni zakup w tej firmie. Nie polecam

Piotr – 17 października 2022
Opóźniona dostawa materaca i kilka dni – goście musieli spać na dmuchanym – jako przeprosiny dostałem 40 zł od kwoty kolejnego zakupu za 200 zł czyli standard rabat 20% – przy takiej skali mają klientów w poważaniu – niestety. Łóżko kupione jest 5 razy gorszej jakości już się odklejaną listy z boków.

Izi – 16 października 2022
Najgorszy salon meblowy z jakim miałam doczynienia, mają beznadziejne meble, złej jakości, kupiłam od nich meble nadają się na śmietnik, nie polecam, pieniądze wyrzucone w błoto

Robert Semeniuk – 14 października 2022
zamowienie otrzymalem dwa tygodnie po ustalonym terminie.Nie zaproponowano rzadnej rekompensaty z tego tytulu wiec moja opinia jest niestety negatywna.

Pregowska – 13 października 2022
Nie polecam bardzo długo się czeka

kacpro – 12 października 2022
NIE POLECAM!! zakup wersalki – dostałem informacje że czas oczekiwania to 2-5 tygodni maxymalnie 3 po tygodniach dostałem informacje że za 2 tygodnie POWINNA BYC po kolejnych 2 tygodniach (już 5 tydzien czyli deklarowany max termin) całkowita cisza ze strony sklepu ,0 informacji na temat dostawy itp. Na początku 6go tygodnia udałem się do salonu i dostałem info ze nie wiedzą kiedy będzie.. po zadzwonieniu na infolinie dostałem info ze POWINNA BYĆ pod koniec tego miesiąca CZYLI 9 tygodni od daty zakupu… żadnego przepraszam ,żadnej rekompensaty , nawet dokładnie terminu nie podali tylko znowu POWINNA BYĆ..

Pisanie maila jest bezsensowne bo piszesz z botem który wysyła nic nie wnoszące wiadomości. Mamy czasy gdzie konkurencja na rynku jest spora i co za tym idzie jakość usług i podejścia do klienta rosną -ale nie w tym sklepie który ma gdzieś co obiecuje przed zakupem a potem nie wywiązuje się z tego. NIE POLECAM SKLEPU BLACK RED WHITE ,WIĘCEJ ZAKUPÓW U WAS NIE ZROBIE a i znajomym odrazę… urządzałem całe mieszkanie -głownie obi i agata meble ale nigdzie nie było takich cyrków jak w BRW

kasia – 12 października 2022
dostałam uszkodzone szafy. złożyłam reklamacje i do dziś jest problem z wymianą na nową. masakra. nie polecam.

Karolina – 11 października 2022
Szafa kiepskiej jakości. Mało czytelna instrukcja montażu.malo stabilna.a na zamówienie czekałam ponad 3tyg

Mariola – 11 października 2022
Sklep nie informuje o opóźnieniach w dostawie, zbywa klientów, a sklep w Gdańsku przy ul. Przywidzkiej obsługujący zamówienie, to już totalne dno…

Tomek – 11 października 2022 | 09:45
Wiarygodna opinia
Zamówienie opóżnione około 3 tygodnie, po zgłoszeniu reklamacji nt uszkodzonych i brakujących elementów nie otrzymałem żadnej odpowiedzi.

Kasia – 10 października 2022
Meble przyszły z dwu tygodniowym opóźnieniem. Przy próbie dostania informacji ani salon, ani sklep nie byli wstanie podać konkretnego powodu ani czasu kiedy w końcu dostaniemy meble. Meble przyszły w rozwalonych kartonach. Wykonanie meble jest ponizej krytyki. Porysowane, nie sparowane, nie dbale wykonane.

Mario – 10 października 2022
Towar do odebrania dopiero po kilku tygodniach, na magazynie nie było oczywiście. Totalna „chińszczyzna”, zerwanie glówki śruby imbusowej zwykłą wkrętarką zaskoczyło mnie strasznie. Myślałem że B&W mają zdecydowanie wyższą jakość produktów. NIE POLECAM

Joanna – 10 października 2022
Złożyłam zamówienie online na stronie internetowej brw.pl. Pojawiła się data, gdy będzie można odebrać zamówienie w konkretnym sklepie. Uwaga. Data jest wg pracowników infolinię „data umowna” i zawsze trzeba czekać na odzew sklepu stacjonarnego, który ma potwierdzić datę odbioru mebli. Na meble czekaliśmy ponad dwa tygodnie dłużej niż podana data podczas składania zamówienia. Nikt oczywiście z infolinii nie jest w stanie określić konkretnej daty, która zmienia się jak w kalejdoskopie, o czym klient nie jest na bieżąco informowany. Jednym zdaniem – jeżeli masz czas czekać na meble to zamawiaj.

Co do samych mebli, to ich jakość też nie jest powalająca. Okleina niedokładnie przyklejona co optycznie nieładnie wygląda. Ilość śrubek, wkrętów, gwoździ obliczona co do jednej sztuki (chyba można wrzucić do woreczka choć jedna sztukę więcej?). Ogólnie pisząc jestem zawiedziona przede wszystkim brakiem poszanowania klienta i brakiem dotrzymywania terminu lub chociaż informowania klienta co dzieje się z jego zamówieniem. Co do sklepu, w którym odbierane było zamówienie, nie mam absolutnie żadnych zastrzeżeń.

Wsciekły – 8 października 2022
Spoznienie z dostawa, zero poczucia odpowiedzialnosci za sytuacje, samochod sie popsul i moze dostawa bedzie, moze nie, zero checi pomocy ze strony sklepu jak i infolinii. Skladanoe reklamacji jak komunistyczna biurokracja, skutecznie zniechecajaca do walki o swoje prawa

Jolanta Szynowska – 7 października 2022
Brak wyraźnego oznakowania towaru, nie wiadomo czy szafka pod zabudowę lodówki jest prawa czy lewa, brak możliwości wymiany szafki na tę właściwą. Brak instrukcji montażu na stronie internetowej, nigdzie nie można jej znaleźć.

Yorgi – 7 października 2022
Przesyłka było gotowa do odbioru kilka tygodni po zadeklarowanym przez sklep terminie. Kompletnie nie polecam

Nie zasolonych klient – 7 października 2022
Żamówienie było realizowane przez firmę Hìt Adamscy z Proszowic Pierwotnie nie dotarła do nich jęna z szuflad co zdecydowanie jest winą BRW.Natomiast przy transporcie okazało się,że nie został wpisany na zlecenie jeden regał.Zadzwoniłam do firmy z Proszowic i dowiedziałam od bardzo antypatycznej Pani ,że to koleżanka wpisywała zamówienie i może mi dać numer do tej Pani.Powiedziałą,że firma to nie jedna osoba i ponosi się odpowiedzialność za wszystkich pracowników i usłyszałam ,że to tak nie działa.Po bardzo nie miłej rozmowej finalnie ŕegał został ďostarczony tego samego dnia.

Wiktoria – 6 października 2022
Produkt nawet do mnie nie dotarł, nie dostałam również żadnego powiadomienia o cofnięciu przesyłki, wszystkiego dowiedziałam się po opcji „śledzenia przesyłki” skąd dowiedziałam się że produkt jest uszkodzony i został cofnięty do nadawcy bez mojej wiedzy.

Mania – 6 października 2022
Za meblami czekałam 2tygodie. W czasie składania okazało się, że brakuje srobek w zawiasów i odkleja się listewka. Reklamowalismy 11dni temu. W sklepie otrzymaliśmy odpowiedź, że dojadą 04 października nie stery nie ma ich do dziś. I nie wiadomo kiedy będą. Masakra.

Edyta – 5 października 2022
Nie polecam. Dużo sprzecznych informacji. Nie mozna się do sklepy dodzwonić tylko infolinia.

KamilaC5 października 2022
Czekałam na dostawe 58 dni, bez informacji czasu dostawy, sama sie musiałam dopytywać kiedy bedzie bedzie.

Tomaz – 4 października 2022
Nie polecam, terminy podane przez sklep nie są dotrzymywane, człowiek planuje remont i później czeka po remoncie dodatkowe 2 tygodniena łóżko. Obsługa średnia się tym przejmuje

Ak – 4 października 2022
Nie polecam!!!!!!! Czekałam 2 miesiące!?!

Piotr – 4 października 2022
Towar można było odebrać tylko w tygodniu do 18 w sob nie ponieważ pan magazynier był na zwolnieniu i nie było komu ściągnąć pudel w magazynie. Jakoś wykonana fatalna, prowadnice szuflad bez samodomykania najtańsze

Łukasz – 4 października 2022
Nie polecam 3 razy czekałem na jedną szafkę i za każdym razem pani dzwoniła że dalej nie ma i musimy przełożyc

M – 3 października 2022
Zwróciłam 1 mebel. Do tej pory brak zwrotu środków.

E – 3 października 2022
Jestem rozczarowana zakupem szafy.Na towar czekałam prawie 3tygodnie a miał być już za tydzień. Towar został pomylony na magazynie, w paczce otrzymałam 2 różne szafy. Po otrzymaniu właściwych elementów otrzymałam uszkodzone elementy.

Xxy – 3 października 2022
Nie polecam, wielki minus za czas realizacji.

maro – 3 października 2022
zakupiłem komodę KENT nie polecam, mnóstwo wad fabrycznych, przedmiot jako mebel nie nadaje się do eksploatacji a nie wiem co będzie z upływem czasu, jest zbudowany z płyt wiórowych 0,8 do 1 cm zalecany nacisk na komodę 15 kg , chyba żart

Mikołaj – 30 września 2022
To zamówienie zostało zrealizowane na szczęście dość sprawnie, ale na jego odbiór musiałem czekać aż ktoś raczy podejść i mnie obsłużyć. Proponowałem nawet panu z magazynu, że sam się obsłużę, ale z jakiegoś powodu mu się ten pomysł nie spodobał i wezwał kolegę… W BRW miałem niestety realizowną kuchnię. Dziś mija już ponad 7 miesięcy odkąd ją zaprojektowałem i dalej nie jest ona gotowa. 3 miesiące czekałem na dostarczenie zamówienia, które okazało się niekompletne, a przez kolejne cztery jeździłem, dzwoniłem, pisałem maile i tak w kółko. Obsługa klienta w BRW leży. Zero zainteresowania.

Jeśli samemu się nie upomnisz, to niczego nie dostaniesz. Żeby chociaż cena była przyzwoita, ale nie. Przy takich koszach powinienem dostać jeszcze komplet garnków w prezencie, a nie zszargane nerwy i stratę czasu. Nikomu nie polecę zakupów w tym sklepie, a wręcz już polecam go omijać szerokim łukiem wszystkim znajomym.

Pawińska – 30 września 2022
Bardzooo dlugo czas oczekiwania tj. 1,5 miesiąca. Po otrzymaniu zamawiania okazało się że 2 boki od witryny są takie same dlatego mebel trzeba było reklamować.

Paulina Miskowiec – 29 września 2022
Niestety po otwarciu pudełka biurko okazało się obite ;( czekaliśmy ponad 3 tyg a tu taka przykra sytuacja ;(

Wiktoria – 29 września 2022
Warto byłoby umieścić gdzieś na stronie, że mimo opcji wybrania dnia dostawy jest to czas orientacyjny i osobiście trzeba jeszcze zadzwonić i się umówić. Zaoszczędziłoby to sporo czasu. Koniec końców na meble czekałam miesiąc

Witek – 28 września 2022
Same meble prawie ok … Aczkolwiek 4 szafki mają ciche domykanie a jedna nie ma. No i nie po to brałem fachowca od pomiarów żeby przy montażu mi mówili, że nie pasuje bo podłogi czy ściany krzywe. Firma współpracująca OBULUS tragedia. Niesłowni, niepunktualni, montaż 5 szafek stojących i 2 blatów zajął 3 dni. Montaż niezgodny z projektem. Syf w całym pomieszczeniu. Brudasy. Nie polecam.

Ania – 27 września 2022
Komoda super , długość oczekiwania niestety tragedia miały być 3 tygodnie zrobiły się 4, co więcej żadnej informacji nie dostałam o opóźnieniu , musiałam sama dzwonić . Dostawa ze sklepu tragiczna , męża nie było w domu, mieszkamy w bloku wiec poprosiłam chociaż o zostawienie paczki przed drzwiami wejściowymi do bloku, firma oszczędza na pracownikach, bo Pan nie miał siły wyciągnąć paczki z busa, musiałam mu ja pomagać. Gdzie mąż sam ta paczkę wniósł na drugie piętro. Jeśli zatrudniacie Panów co nie maja siły , to dajcie ich dwóch. Pomimo , ze komoda piękna , już nigdy nic od Państwa nie zamówię.

Zawiedziona – 26 września 2022
Firma Brw jak dla mnie ma super meble, ale punkty obsługi pozostawiają wiele do życzenia. Czekałam na szafę ponad miesiąc. Najgorsze jest to, że nikt nie informował mnie o opóźnieniach. Gdy powiedziałam pracownicy sklepu BRW w Bielsku – Białej, że nigdy nie zdarzyło mi się żeby ktoś mnie tak potraktował, odpowiedziała, że kiedyś musi być ten 1wszy raz. Takze wszystko mówi samo za siebie. Polecam BRW, ale nie w Bielsku Białej

zuch – 26 września 2022
brak kontaktu ze sklepem. Towar wysyłany ponad miesiąc po terminie. Słaba jakość mebli.

P.P – 25 września 2022
W zestawie kuchennym w kartonie szafki wiszącej były 2 szt drzwiczek prawych z szybą. Złożyłem reklamacje w punkcie odbioru mebli, jednak BRW już miesiąc załatwią moja sprawę. W kuchni wisi szafka z jednymi drzwiami w nowych meblach a wszyscy odwiedzajacy muszą słuchać historię błędu BRW. PORAŻKA, JAK NIE DZIAŁA U WAS KONTROLA JAKOSCi drobie BRW, TO CHOCIAZ POWINNISCIE REKLAMACJE ORGANIZOWAC OD RĘKI.

ruda – 23 września 2022
nie polecam. długi czas realizacji zamówienia.

Maria – 23 września 2022
Czekam ponad miesiąc na narożnik, który miał być po 9 dniach. Brak możliwości dodzwonienia się na infolinię: przez ponad 20 minut oczekiwania słyszałam, że jestem pierwsza w kolejce. Moja cierpliwość do tego sklepu już się wyczerpała (to drugi nieudane doświadczenie w przeciągu dwóch miesięcy)

Megax – 23 września 2022
Masakryczne długo czekałem na zamówienie

Jolanta – 23 września 2022
Nigdy wiecej nie zamowie jakiegokolwiek produktu z tej firmy. Komody przyjechaly wybrakowane. Zainteresowanie zeby przeslac brakujaca element zero pomocy. Zero zaangazowania. Nigdy wiecej.

Daniel – 23 września 2022
Obsługa fatalna, zapłaciłem za wniesienie a nie chcieli wnieść do drugiego pokoju. Czas oczekiwania był dłuższy niż w zamówieniu. Dramat nie można było uzyskać informacji kiedy zamówienie. Salon na popularnej w Warszawie nie pokecam

Paulina – 22 września 2022
Meble zamówione stacjonarnie w sklepie 04.08.2022 przewidywany termin dostawy 25 dni roboczych. Do dnia dzisiejszego 3 razy zmieniany termin realizacji zamówienia.To jest jakaś kpina. Czekam do 28.09.2022 ponieważ niby mają być gotowe jeżeli nie będą rezygnuję

Witold Onak – 22 września 2022
Towar wydany drógi raz uszkodzony!

Anna – 22 września 2022
Zamówienie miało być gotowe do 14 dni A czekałam 1,5miesiaca na zamowienie

Lila – 22 września 2022
Komody koszmar,nigdy więcej nie kupię tam mebli,odradzam każdemu.

KM – 22 września 2022
czekałam na meble 1,5 mc

J – 22 września 2022
Stolik rtv z uszkodzonym blatem. Czekam juz 10 dni na realizacje zamowienia

Marta Szultka – 21 września 2022
Za każdym razem podczas zamówienia z BRW mam braki w zamówieniu . Trzy razy składałam zamówienie i trzy razy brakowało produktów . Nie skorzystam więcej z zakupów w tym sklepie

Adam – 21 września 2022
Długi czas oczekiwania i zwodzenie klienta co do terminu odbioru

Adam – 21 września 2022
Długi czas oczekiwania i zwodzenie klienta co do terminu realizacji

Awu – 20 września 2022
Zamowienie zlozone 16 sierpnia mialo byc gotowe 7 wrzesnia. Dzwonilam kilka razy ale mowil i ze nadal trzeba czekac. Dzis 20wrzesnia zadzwonilam ponownie okazalo doe ze zamowienie czeka od 13.09 a nikt nie dzwonil nie pisal email tez nie dostalam. Mimo ze meble piekne obsluga i szybkosc sklepu online brw nie polecam.

Dorota Tomaszewska – 20 września 2022
W dniu 3.09.22r. złożyłam zamówienie i opłaciłam je. Pieniądze zostały pobrane z mojego konta i w dniu 5.09.22r. zaksięgowane przez salon meblowy. UPŁYWA 17 dni OD TRANSAKCJI, A DZIAŁ FINANSOWY NIE WIDZI MOJEJ PŁATNOŚCI !!! Jestem odsyłana przez konsultantów bok do mojego banku, do pośrednika płatności DOTPAY. Nie mogę ani odzyskać pieniędzy, ani BRW nie chce zrealizować mojego zamówienia. W kolejce do połączenia z konsultantem czeka się po 20-25min. bo mają tyle ludzkich problemów do zbycia !!! Pod szyldem BRW spotkałam się z naciąganiem na promocje, wielkim bałaganem i oszustwem !!!

Oksana Podlewska – 19 września 2022
Nie polecam . Oprócz długiego oczekiwania , to jeszcze towar przyszedł rozbity bo nie był dobrze zabezpieczony. Reklamacja została zgłoszona ale nikt tak i nie odezwał się przez cały tydzień i czekam dalej. Nie polecam zakup online przez ten sklep.

Klient – 19 września 2022
Czas wysyłki pobiją rekordy

Serhii – 16 września 2022
Opóźnienie z wydaniem zamówienia powyżej 2 tygodnie, zgubione paczki. Strata czasu i nerwów. Nie polecam BRW

Kupujący – 16 września 2022
Zamówienie spóźnione ponad tydzień i jeszcze przyszło niekompletne, na uzupełnienie czekałam kolejne dni. Kontakt z infolinia masakryczny, mieli że oddzwonią i nie dzwonili. Więcej się dowiedziałam w sklepie jak się tak pojawił niestety, a zamówienie internetowe. Ogólnie mega słabo, nie polecam

Grzegorz – 15 września 2022
Zrobiłem w sklepie internetowym 3 zamówienia i z każdym jest coś nie tak. Każde zamówienie jest opóźnione o co najmniej 3 tygodnie. Do zamówienia z lipca wciąż oczekuje na jedną paczkę przez która nie mogę złożyć łóżka! Paczkę uszkodzoną wyłapał sklep. Mamy wrzesień a ja wciąż czekam. Przy kolejnym zamówieniu 3 elementy z różnych mebli uszkodzone. Na kolejne zamówienie które miało być 6 września dzisiaj dowiedziałem się że może będzie 28 września. Może będzie…. Po co ten sklep pisze o przewidywanym czasie realizacji jak i tak są one znacznie opóźnione?!

Iza – 15 września 2022
Do bani. Nie polecam, prawie dwa miesiące czekania na zamówienie, którego jeszcze nie ma.

Ostrowska – 14 września 2022
Od 7.08 czekam na informacje odnośnie zamówienia i takiej nie otrzymałam

Agnieszka – 14 września 2022
Czas oczekiwania dłuższy niż w opisie .

Paulina Pawłowicz – 14 września 2022
Stół przyszedł uszkodzony. Nie mogłam się skontaktować z wami a ankieta nie działała. PORAŻKA

zdegustowana – 13 września 2022
Choć często kupuje online, tak beznadziejnego sklepu internetowego do tej pory nie spotkałam. Darmowa wysyłka jest niby od 100 zł, przy czym zamówienie na ponad 800 zł podzielone zostało automatycznie, bez możliwości połączenia, na !!! 13 zamówień. Przy czym za każde osobno liczona była przesyłka… Gdzie nie wyszło 100 zł musiałabym za nią płacić. Wyszły ok mi, że mimo wydania ponad 800 zł, muszę 120 zł zapłacić za wysyłkę (a ponoć powyżej100 zł miała być darmowa) i do tego otrzymać zamówienie w 13 przesyłkach.

Z części zamówienia z tego powodu zrezygnowałam, a to, co zamówiłam i tak przyszło w dwóch paczkach. Jedną odebrałam w Żabce. Ona dotarła szybko. Ta do odbioru w punkcie po tygodniu. W sklepie obsługa bardzo miła, odbiór bezproblemowy. Jednak ogólnie sklepu internetowego nie poleciłabym że względu na powyższe. Wolę kupić stacjonarnie lub u konkurencji.

Bożena – 13 września 2022
Na przesyłkę czekałam prawie dwa miesiące po czym okazało się ze jeden z produktów nie działa. Próbowałam złożyć reklamację okazało się że produkty (lampy ogrodowe) nie podlegają gwarancji.

Peplinski – 12 września 2022
Szczerze nie polecam!!!! Przebieg reklamacji fatalny. Olewają klienta i tylko piszą że się skontaktują a telefon milczy. Moja historia: Zareklamowałem produkt i przyjęli mi reklamację. Po otrzymaniu smsa z informacją o możliwości odbioru reklamowanych uchwytów ze sklepu, udałem się do Gdańska. Nadmieniam że zrobiłem w tym celu 60 km w jedną stronę specjalnie po reklamowany produkt. Sprzedawca otworzył przy mnie opakowanie( oznaczone 1/3) i okazało się że na stanie były tylko śrubki. Po 30 minutach szukania na magazynie pozostałych pudełek, otrzymałem informację że produkty pochodzą od różnych producentów i zapewne pozostałe jeszcze nie dotarły. Osoba obsługująca nie mogła nic z tym zrobić, zapewniła tylko że zgłosi to dalej.

Po tygodniu po zaistniałej sytuacji nie otrzymałem żadnej informacji zwrotnej co z moimi uchwytami. Napisałem wiadomość. Odpowiedzieli że się skontaktuje się ktoś ze mną. Oczywiście nikt nie zadzwonił. Napisałem ponownie i zagroziłem rzecznikiem do spraw konsumenta, odpisali tylko że czekają na wystąpienie… Rzecznika Praw

M.K – 12 września 2022
Jakość zamówionej witrynki- masakra. Nie polecam Okres oczekiwania na zamówienie – przeszło 3 tyg.

Dusia1976 10 września 2022
Witam. Mój syn zakupił meble kuchenne w Black red white w marcu 2022 i do teraz nie został zakończony montaż. Tragedia i masakra. Monter pożal się Boże. Źle zmontował blat, który się po miesiącu wybrzuszyl. Źle zamontował i uszczelnił zlewozmywak. Cokoły zamontowane, ale bez uszczelek, zabrakło na stanie i oczywiście się zaczęły wybrzuszać. Zepsuł całe meble a teraz umywa ręce a firma odrzuca reklamację. Ręce opadają. Pomocy.

Remigiusz 10 września 2022
Zakupiłem w firmie BRW komplet szafek kuchennych. po zmontowaniu okazało się, że część dostarczonych frontów nie pasuje do szerokości szafek. w dniu 19 sierpnia złożyłem reklamację. do dnia dzisiejszego nie została ona przez firmę rozwiązana (3 tygodnie).

Asiek 10 września 2022
Mi się wydaje, że w odpowiedziach na reklamację piszą nieprawdę. Część reklamacji odrzucona. Na drugą część czekam na rozpatrzenie od 24.08.

Megii 9 września 2022
Szafy uszkodzone , problem z reklamacja niby rozpatrzona a nadal części szafy niema, byłam zmuszona złożyć uszkodzona bo ile można mieszkać w kartonach zero kontaktu z klientem. Nie polecam

Pabianice 9 września 2022
Sklep jest mocno przereklamowany zamówienie otrzymałam po miesiącu (zwykła szafa i komoda) a pani w sklepie opryskliwa i wyniosła

Waldemar 9 września 2022
Na przesyłkę czekałem 48 dni roboczych… reszta jest milczeniem

Klient 8 września 2022
Firma BRW nie poinformowała o uszkodzeniu paczki. Za towarem czekałam zbyt długo.

Niezadowolona klientka 7 września 2022
To jakieś dramat a nie sklep. Miałam 2 zamówienia. Przy zamówieniu na stronie internetowej było napisane że termin odbioru 9 sierpnia. 10 przyjechaliśmy po odbiór i nas zapytały czy dostaliśmy wiadomość, potem okazało się że przesyłka już jest, ale ona jeszcze na palecie i trzeba czekać. 16 zadzwoniłam na infolinię i tam powiedzieli że do końca tygodnia rozpakują. Następnego dnia otrzymałam wiadomość że już gotowe do odbioru. Na stronie napisano że odbiór do 18, ale o 17:40 okazało się że to już za późno i że już koniec pracy i w ogóle. Poprosiliśmy żeby jutro przygotowały do odbioru.

Następnego dnia okazało się że nie mogą znaleźć 2 części od szafy. I czy może ja bym przyjechałam następnego dnia, a jeszcze lepiej żeby oni następnym tygodniu za własny koszt przywieźli do mnie. Odmówiłam się i powiedziałam że niech szukają będę w tym dniu. I za godzinę okazało się że 2 części to tylko od jednego zamówienia, a jeszcze 9 części nie mogą znaleźć od drugiego zamówienia, czyli połowę szafy. Pan z magazynu kłamał że im tę części nie dostarczyły a za tydzień po rozmowie z kierowniczką 2 części od jednej szafy jednak znalazły się, a od drugiej znów usłyszałam że nie dostarczyły.

I powiedzieli że muszę jeszcze poczekać 3 tygodni, na ten moment już czekałam 4. Czyli BRW trzeba prawie 2 miesięcy czasu żeby z jednego magazynu w Polsce wysłać paczkę do drugiego magazynu w Polsce, chyba paczka idzie przez biegun północny. W końcu zrezygnowałam z jednego zamówienia, bo to kpina. Chamskie zachowanie pracowników na magazynie, Pani kierowniczką w ogóle nie nadaje się do kierowania sklepem, pracowniki magazynu mają ją gdzieś.

Nikomu nie polecam zamówienia czegokolwiek w tym sklepie. Na infolinii tak samo żadnej informacji. Pan powiedział że jeżeli ja uważam że może być inaczej, to mogę napisać reklamacji. Czyli tak rozumiem, że państwo uważają że czekanie i zagubienie połowę szafy to jest normalne.

Zbyszek 7 września 2022
Otrzymałem zamówiony towar dwa tygodnie po planowanej dostawie

Piotr 7 września 2022
Zamówiłem meble Idento. Zapłaciłem za ekspresową dostawę. Ale mebla była uszkodzona i dostawa opuzniła się . Wcześniej zamówiłem tą same meble w sklepie Twoje meble. Ale ta sama firma kurierska Zadbano też 2 razy uszkodziła meble przy dostawie. Dwa miesiące i nie mam mebla. Masakra.

Daniel 7 września 2022
Obsługa dramat – czas realizacji po terminie kilka dni. Piszą ze się opóźnia ale nie wiadomo jak długo. Meble ładne ale obsługa lepiej nie mówić. Zamawiałem tez transport z wniesieniem i przywieźli ale nie chcieli postawić w pokoju obok bo oni tylko do pierwszego pomieszczenia wnoszą! Nigdy więcej BRW

Ala 6 września 2022
Zamówiłam lustro stojące z końcem sierpnia, czekałam tyle, że zamówiłam inne z allegro, po ponad 2tyg. lustro mogłam odebrać z salonu, z czego zrezygnowałam, bo z allegro przyszło mi w 2 dni. Czas oczekiwania na zamówienie to jakiś dramat, w dzisiejszych czasach to naprawdę nie powinien być problem.

Klient 6 września 2022
Za długi czas oczekiwania ponad 4 tygodnie

R. 5 września 2022
Słaba komunikacja,bardzo długie o oczekiwanie na przesyłkę. Bark informacji.

Daria. 5 września 2022
Łóżko dotarło uszkodzone w dwóch miejscach , dodatkowo została wysłana zła czesc do łóżka. Reklamacja napisana, a propozycja decyzyjna waszego sklepu to rabat 40zl. Nie zostało zaproponowane dosłanie deski brakującej. Na co mi rabat 40zl, jak nie mam więcej zamiaru skorzystać z waszego sklepu…

Krzysztof KORCZ 5 września 2022
REALIZACJA Z BARDZO DUŻYM OPÓŻNIENIEM , BEZ WYJAŚNIEŃ , PRZEPROSIN ,REKOMPENSATY ,SŁABY A WRĘCZ SKANDLICZNY KONTAKT Z BRW , DOSTAWA PO WIELU MONITACH I NERWACH , BRAK JAKIEJ KOLWIEK POMOCY ,REKOMPENSATY ,PRZEPROSIN . JEŻELI WAŻNE JEST DLA CIEBIE CZY OTRZYMASZ ZAPŁACONY Z GÓRY TOWAR , KOMPLET MEBLI DLA CAŁEGO DOMU W TERMINIE UZGODNIONYM CZY PO PARU TYGODNIACH WYBIERZ INNYN SKLEP.

Karolina Łącka 3 września 2022
Po 2 miesiącach oczekiwania na narożnik okazało się, że szyny są źle zamontowane. Nie udało się złożyć w całość dwóch najważniejszych elementów, z powodu niedokładnego wymierzenia szyn, które finalnie nie zachodziły na siebie. Różnica wynosiła ok. 1cm oraz nie były w pionie. Brak słów…

Irena Sz. 3 września 2022
Termin realizacji 11.08.2022 r. Po wielu monitach termin doręczenia 02.09.2022 r. Wersalka nie jest najlepszej jakości . W tapicerce w rogu jest nawet mała dziura .

Ewa 2 września 2022
Opóźnienie o 8 dni dostawy. Kierowca arogancki. Miało być pod drzwi, było pod furtke

Andrzej Kwiatkowski 2 września 2022
Czekałem na realizację zamówienia ok 4 miesiące, to jakiś żart

Zawiedziony 2 września 2022
Obsluga w sklepie w Piasecznie jest opieszała, pani sprzedawczyni nie informuje dokladnie, gdzie jest magazyn. Mówi, że jej właściwie wszystko jedno. Sklep jest czynny do 18, bo tak pracuje bazarem obok.

Cecylia Kochańczyk 2 września 2022
26.08.2022. o godz 20:00 dotarł do mnie inny towar niż zamówiony tj. zamówiłam 2 kpl. pościeli o wymiarach 16×200 cm . Otrzymałam 1 kpl. o innym wymiarze tj. 200×220 cm. Natychmiast tzn. W dniu następnym tj 27.08.2022 w godzinach porannych zwróciłam towar do sprzedawcy ponosząc dodatkowy koszt usługi kurierskiej związanej ze zwrotem towaru Do dnia dzisiejszego tj. 2.09.2022 sprzedawca nie odezwał się , nadal nie nie otrzymałam zamówionego towaru ani wpłaconych środków.

Klient 1 września 2022
Zakup internetowy. Termin realizacji był po 10 dniach. Gdy zadzwoniłam, czy mogę odebrać towar, okazało się , że podana data oznacza, że dopiero zaczynają je przygotowywać. 3 dni później dopiero dostałam telefon, ze mogę je odebrać. Po przyjeździe do sklepu odebrałam karton. W domu okazało się, ze zamówienie było niekompletne. Gdy wróciłam do sklepu, sprzedawca zaprzeczał, sytuacji. Według niego 1 z 2 , oznaczało ze to 1 karton. W końcu pofatygował się i znalazł karton 2 z 2. Masakra ta obsługa klienta!

Ania 1 września 2022
Po długim okresie oczekiwania na zamówienie, towar przyszedł uszkodzony i teraz czekam na odpowiedź w kwestii reklamacji produktu.

Adam 1 września 2022
Proszę się zastanowić nad wyborem sklepu. Jeśli chodzi o ten sklep totalna porażka. Towar już 2 raz reklamowany łączny czas oczekiwania na meble 2 miesiące !

Joanna 1 września 2022
Ponad miesiąc oczekiwana na opłacone zamówienie. Brak informacji ze sklepu. Kilkukrotne przesuwanie terminu odbioru zamówienia na bliżej nieokreślony termin.

Artur 1 września 2022
Bardzo słabo po raz kolejny!!!

Meble Black Red White opinie

Daria 1 września 2022
Zamówiłam materac Premia. Sam produkt świetnie się sprawdza jednak folia, w którą był zapakowany była nieszczelna i poklejona szarą taśmą, w związku z tym część materaca uległa zmoczeniu jeszcze w magazynie. Niestety zauważyłam to zbyt późno, na szczęście sam produkt nie uległ żadnemu uszkodzeniu. Czas oczekiwania na zamówienie również był niezwykle długi, dostałam informację że czas oczekiwania wyniesie 5 dni roboczych, natomiast otrzymałam go dopiero po 13 dniach bez żadnej informacji o tym, że czas dostarczenia zamówienia uległ wydłużeniu.

Krzysztof – 1 września 2022
Mimo zakupu dokonanego ze znacznym wyprzedzeniem, ok 21 dni, zamówienie zamiast 10 sierpnia – jak gwarantował sklep, dostarczono 6 dni później, po wielu telefonach, monitach, awanturach od centrali, poprzez sklep, mimo że zamówienie było duże, stanowiło pełne wyposażenie nowo wybudowanego domu,t o pierwszy tydzień spędzony przez 4 os rodzinę na podłodze, z rzeczami w kartonach, bez kuchni ,,gdyby nie upór i naciski, zamówienie dostarczono, choć wstępnie bez słowa wyjaśnienia wskazano na koniec miesiąca, brak pomocy w montażu, brak choć słowa przepraszam, o rekompensacie nie wspomnę, brak profesjonalizmu i pełne lekceważenie klienta ! SZKODA ZDROWIA I NERWÓW, OMIJAĆ SKLEP !

Ewa Jurewicz 1 września 2022
Pomylono mi stelaż do łóżka..dostałam z duży..żeby zamienić koszyowało mnie dziesiątki telefonów,nerwów i czekanie na właściwy stelaż ponad tydzień. Nie polecam zakupów tutaj.

Seba 31 sierpnia 2022
Towar za długo przechowywany w magazynie sklepowym, tydzień prosiłem się o wydanie towaru że sklepu

Michał 31 sierpnia 2022
Zamówienie miało być dostarczone w dwa tygodnie w rezultacie trzy i pół brak instrukcji montażu kontakt zerowy o zamówieniu po wielu telefonach udało się uzyskać tylko że trzeba czekać aż będzie

Klientka 31 sierpnia 2022
Nie polecam! Kupiłam Szafę, opłaciłam wniesienie szafy do mieszkania a aż 6 części zostało uszkodzone, niestety w tym wszytskie boki szafy dlatego nie mam mozliwosci jej złożenia. Oczekiwanie na odpowiedz po zgloszeniu reklamacji zajeło 2 tygodnie, gdzie dowiedziałam się że na nowe części musze czekać 3 tygodnie a wiec od złożenia zamówienia na szafę już minął miesiąc a ja nadal czekam i nie wiadomo ile… Koszmarny sklep, koszmarna obsługa… Juz nigdy więcej nie zrobie zakupów!

Monia 30 sierpnia 2022
Zamówienie złożone 23.05 zostało zrealizowane 11.08. 3-krotnie termin został przekładany o czym nie byłam informowana. Nikt z infolinii BRW nie był w stanie mi pomóc. Szafa fajna choć jej wykończenie nie bardzo ponieważ wszystkie kanty były poklejone czymś białym.

Niezadowolona 30 sierpnia 2022
Nieterminowa wysyłka utrudniony kontakt ze sklepem

Asia 29 sierpnia 2022
Pani ze sklepu była bardzo pomocna natomiast samo BRW wystawiło stół na promocji, którego nie mieli. W końcu dostałam inny bo ile można czekać na zamówienie a czekałam 4 tyg

Katarzyna 29 sierpnia 2022
brak zwrotow, kiepska jakosc

Grzegorz 26 sierpnia 2022
Lustro miało inne wymiary niż w opisie. Różnica z każdej strony po 3 cm. Jakość wykonania była fatalna. Po zawieszeniu lustra rama na łączeniach się rozeszła. Odradzam przed zakupem. Kupiłem i na drugi dzień odwiozłem. Na realizacje zamówienia czekał.ponad miesiąc czasu.

znudzonna 26 sierpnia 2022
Na przesyłkę trzeba było długo czekać, realizacja zamówienia trwała ponad 2 tygodnie. Poza tym jedna z dostarczonych szafek posiadała wady i nie nadawała się do dalszego montażu.

Marcin 26 sierpnia 2022
Meble z promocji, gorszego gatunku.

Sebastian 26 sierpnia 2022
Na zdjęciach ładne łóżko a potem się okazuje że nawet stelaża nie ma , z materacem jeszcze można byłoby to zrozumieć ale za brak stelaża duży minus , zrezygnowałem z zamówienia bo jak trzeba jeszcze stelaż dokupić do łóżka to już cena w ogóle nie jest atrakcyjna

Paulina Kaczmarek 25 sierpnia 2022
Jestem bardzo nie zadowolona! Zamowilam lustro. Lustro przyszło potłuczone. Złożyłam reklamacje i cisza! Nikt mi nie chce pomoc. Skandal.

KrzesieG 25 sierpnia 2022
kolejne zamówienie przyszło zdekompletowane. Tym razem brakowało materacy, mimo zapłacenia za transport musiałem odebrać je we własnym zakresie… pomijam opóźnienie zamówienia względem zadeklarowanego terminu podczas zamawiania online

Wojciech P. 24 sierpnia 2022
NIE POLECAM !!!!!! Kompletna ignorancja klienta, naciąganie płatności za dostawy. Początkowo nie było nawet działu reklamacji. Za zamówienie zapłaciłem od razu całość przelewem, a Faktury Vat właściwej nie otrzymałem do tej pory, mam na razie FV zaliczkę?? Pierwsze zamówienie 9 lipca ! Jestem przedsiębiorcą i pierwszy raz spotkałem się z takim traktowaniem klienta. Czekam na odpowiedz z dzialu reklamacji zobaczymy …..

Agnieszka 24 sierpnia 2022
Kupiłam łóżko malcolm. Na dostawę czekałam 3tygodnie! Po rozpakowaniu w domu okazało się że maskownica przednia jest pęknięta! Ok-zawiozalam do punktu BRW i co?-kazali mi czekać na ten element kolejne 3tygodnie!!!!!

Agnieszka 24 sierpnia 2022
Zamówiłam szafkę do zabudowy lodówki. Przyjechał pan do montażu szafki i okazało się że fronty są krzywe jak banan. Miało otwierać się prawostronnie a było nawiercone na lewostronne otwieranie. Ogólnie ludzie nie kupujcie w tym sklepie. Ku przestrodze. To nie kpina co tam sprzedaja

Magda 24 sierpnia 2022
Nie polecam

Joanna Szudrowicz 23 sierpnia 2022
Zamówiłam lustro i przyszło stłuczone

Rozczarowany klient. 23 sierpnia 2022
Niestety krzesło Billy otrzymałam uszkodzone. Dziwię się, że sprzedawca tego nie zauważył ponieważ zaraz po odpakowaniu zauważyłam przecięty materiał na oparciu krzesła. Nie wiem jak można wysyłać taki bubel. Po odesłaniu krzesła na wskazany adres musiałam przez długi czas prosić się o zwrot pieniędzy, ponieważ nikt nie wiedział kto i gdzie odebrał moją przesyłkę. Tylko same kłopoty!

Aleksandra 23 sierpnia 2022
Czekalam na zamowienie grubo ponad miesiąc. W tym czasie zero i formacji ze sklepu o terminie dostawy. Wykonalam bardzo duzo telefonów w trakcie rozmowy bylam ciagle zwodzona… ostatecznie kiedy bylam juz gotowa zrezygnowac to laskawie przywiezli mi szafe. Naprwno nigdy wiecej nie skorzystam z zakupu w brw. Sam mebel i jego jakosc wykonania pozostawiaja wiele do rzeczenia… NIE POLECAM!!!

MFrankiewicz 23 sierpnia 2022
Black Red White? Wolne żarty, chyba już nigdy więcej! Na początku lipca z narzeczoną (w ciąży) zdecydowaliśmy się na zakup łóżka w BRW. Wybraliśmy łóżko, barwę obicia, materac itp. Poinformowano nas, że będzie do odbioru dopiero między 15-18 sierpnia (wiadomo, że teraz na wszystko długo się czeka). Uznaliśmy, że w takim razie w pierwszej połowie sierpnia wyremontujemy sobie domek i łóżko wjedzie do nowego, świeżo wyremontowanego domku. Niestety, szczęśliwy nastrój zniknął w momencie, gdy otrzymaliśmy maila, że nasze zamówienie zostało opóźnione i PRZEWIDYWANA data odbioru to 9 września!

Czy to oznacza, że do tego czasu mam spać na ziemi? Czy moja narzeczona po urodzeniu dziecka ma dołączyć do mnie i również spać na podłodze? Czy naprawdę nikt z BRW nie poczuł się w obowiązku by poinformować o kolejnym opóźnieniu? A może nie dostanę tego łóżka w tym roku? Pojawiłem się fizycznie w sklepie, by zgłosić reklamację u kierowniczki. Ta obiecała że się ze mną skontaktuje następnego dnia roboczego, po czym… poszła na urlop! Serio? Naprawdę? Wasz system reklamacyjny i postawa Waszych pracowników to nic innego, jak nieśmieszny żart. BlackRedWhite SA? Chyba BlackRedWhite Klapa.

Konrad Kryspin 23 sierpnia 2022
Uszkodzony produkt – reklamacja, przez co nie mogę złożyć mebla (szafki) już przez trzeci tydzień.

Monika 22 sierpnia 2022
Bardzo długi czas oczekiwania. Lustro zapakowane wyłącznie w cienki karton

Grzegorz Ołenicz 22 sierpnia 2022
Fatalne wykonanie, niechlujne, brak instrukcji montażu oraz wykazu elementów, sposób rozpatrywania reklamacji oraz szybkość ich działania to ratalna porażka

Grzegorz Ołenicz 22 sierpnia 2022
Nie polecam szczególnie jeśli chodzi o szybkość i fachowość załatwienia reklamacji. Kompletna porażka , radzę omijać ich szerokim łukiem , a dostarczone do domu elementy nawet w oryginalnych opakowaniach dobrze najpierw w sklepie sprawdzić bo oczekiwanie na odpowiedź reklamacyjną jest bardzo długa a obsługa wiele pozostawia do życzenia

Dariusz 22 sierpnia 2022
Brak kontakry sklepu co do terminu dostawy. Po mojej interwencji usłyszałem że to jest tylko orientacyjny czas dostawy a przesyłka jak będzie to będzie i m spokojnie czekać. Czekam na drugą przesyłkę narazie 4 dni opoznienia

Klient 22 sierpnia 2022
Zero informacji o opóźnieniu realizacji zamówienia. Informacja po własnym kontakcie telefonicznym. Brak osoby w sklepie, która byłaby kompetentna w temacie opóźnienia.

Jacek 22 sierpnia 2022
Produkt uszkodzony był i reklamowałem bez odzewu

Jelińska Ewa 22 sierpnia 2022
Zamówienie przyszło z tygodniowym opóźnieniem. Prawie każdy z elementów ma jakąś wade. Nie polecam. I już na pewno nie skorzystam

Iwona Lawniczak 19 sierpnia 2022
Towar doszedł szybko ale niestety szkatulka była źle zapakowana i otrzymałam ją potłuczoną. Złożyłam reklamację czekam na odzew

Sandra 19 sierpnia 2022
Po opłaceniu zamówienia dostałam e-mail z fakturą do zamówienia i na następny dzień e-mail od firmy kurierskiej że czekają na przekazanie mojego zamówienia do transportu. Po 2 dniach dostałam przelew zwrotny za moje zamówienie i fakturę korygująca. Bez żadnych wyjaśnień zamówienie nie zostało zrealizowane, a produkty, które zamówiłam nadal są dostępne na stronie internetowej firmy.

Niezadowolony klient 18 sierpnia 2022
Niepoważna firma. Produkt przyjeżdża z dwutygodniowym opóźnieniem, z uszkodzonym elementem, i na dodatek niewłaściwymi nóżkami co uniemożliwia użytkowanie narożnika do czasu dostawy właściwych. Po półtora tygodnia nóżki zostały dosłane tylko niestety nie właściwe. Panie ze sklepu strasznie opryskliwe, nie są w stanie prawidłowo złożyć zdania a co dopiero udzielić odpowiedzi na reklamacje. Przez telefon mówią jedno, pięć minut później gdy klient pojawia się na sklepie mówią kompletnie co innego. Prychają tylko i zrzucają winę na producenta lub na klienta. Cokolwiek jest nie tak to wina BRW.

Paragon wystawiony na miesiąc przed terminem dostawy. Dostaje nowy uszkodzony produkt ale na reklamacji wygląda że od miesiąca już go użytkuję. Nie polecam. Najgorszy zakup w życiu, najgorsza obsługa w życiu. Omijać szerokim łukiem. Ostatni raz tam kupiłem.

BB 18 sierpnia 2022
Nie polecam !!

Peter 17 sierpnia 2022
Dramatyczna obsługa.

Iwona 12 sierpnia 2022
Zamówienie które przy zakupie miało status dostępne od razu odebrałam dopiero po 2 miesiącach.

Marta 11 sierpnia 2022
Termin doręczenia miał być 26.07, był 4.08. Paczka niekompletna brakowało ze 4 rodzaje śrubek, sklep olał sprawę. Więcej nic tam nie zamowię

Janusz 11 sierpnia 2022
Sklep w Słupsku dostarczył uszkodzoną kanapę reklamowałem dwukrotnie i zero rekcji ze strony sklepu mieli się kontaktować i nic jakby się nic nie stało , do momentu kupna wchodzą w tyłek na sklepie jak kupisz to się martw sam i wszyscy mają to gdzieś . Nie polecam sklepu w Słupsku

Barbara 10 sierpnia 2022
Niestety dodzwonic sie i uzgodnic termin transpotu jest nie realne i trzeba samemu sie udac do sklepu aby ustalic termin. Po otrzymaniu zamowionego blatu i rozpakowaniu go zauwazylam ze jest lekko uszkodziny

Paulina 9 sierpnia 2022
Nie polecam

MM 9 sierpnia 2022
Beznadziejny personel, nie dotrzymują uzgodnionych warunków zakupu, bezczelni. Najgorzej kupić coś bezpośrednio w salonie bo nie ma możliwości zwrotu, nie polecam

Adam 5 sierpnia 2022
Czekałem na wersalkę 3 mce, musiałem ją wyrzucić ze zlecenia, bo wszystko czekało tylko na nią, termin przesuwany raz za razem

Karolina 5 sierpnia 2022
Szczerze odradzam, przynajmniej opcję ze sklepem online. W tych czasach poziom realizacji zamówienia poniżej wszelkich kryteriów. Terminy podane na stronie mają się nijak do prawdziwych terminów dostawy. Wszystko jest baaardzo dużo opóźnione. O spóźnieniu dowiedziałam się dopiero po mojej interwencji. Zero zainteresowania jakością realizacji zamówienia i klientem. Mimo swoich błędów sklep pozostawia klienta samego sobie, absolutnie nie poczuwa się do jakichkolwiek błędów realizacyjnych. To był mój ostatni zakup czegokolwiek na zamówienie w tej firmie. Coś strasznego. Zamiast radości z zakupu- generują się przy współpracy z tą firmą same problemy. Nie polecam!Jeśli szanujecie swój czas- skorzystajcie z innej firmy.

Kasia 5 sierpnia 2022
Lustro Dotarło do mnie zbite.

D.P 4 sierpnia 2022
Nie polecam

Joanna 3 sierpnia 2022
Zamówione meble,nie dotarły w wyznaczonym terminie,nie polecam

Łukasz 2 sierpnia 2022
Złożyłem zamówienie na początku maja, gdy nastał czas deklarowany podczas składania zamówienia że powinnem otrzymać meble dostałem maila od Pani z BRW że przesuwają termin odbiór mebla (beż żadnych konsultacji ze mną) w skutek czego narazili mnie na zbędne koszty. Towar udało mi się odebrać po prawie 3 miesiącach od momentu złŁuożenia zamówienia

Agnieszka 2 sierpnia 2022
Niestety brakowało elementów, po złożeniu reklamacji długi czas oczekiwania

KB 1 sierpnia 2022
Terminowość i kontakt z klientem na zerowym poziomie, obiecują gruszki na wierzbie z terminem dostawy po czym przekładają ją wielokrotnie. Ze sklepu pośrednika dowiedziałem się, że to sytuacja nagminna, która jak wielokroć była zgłaszana tak wielokroć była olewana przez brw. Planowany czas dostawy 22 lipca tego roku zmienił się już na 17 sierpnia. Kpina z klientów, tym procederem powinien zająć się UOKiK ze względu na nieuczciwą konkurencję. Nie polecam

Asia 1 sierpnia 2022
Zamówienie z 3 na 6 tygodni , brak kontaktu z Klientem, przerzucanie odpowiedzialności.

Magda 29 lipca 2022
Towar uszkodzony sama musialam sie upomniec po ponad tygodniu o dostawe

Marek 28 lipca 2022
Nie ma kontaktu z osobą odpowiedzialną za zakup internetowy,nie dotrzymany termin odbioru, brak powiadomień że strony brw o opóźnieniu dostawy po dostawie okazało się że brak paczki jeden wielki haos.

Michał 28 lipca 2022
Narożnik został zakupiony w salonie BRW, zapłacono całości na miejscu w salonie wraz z opłatą za transport i wniesienie termin realizacji 22.07.22r. dziś jest 28.07.22r. i zamówienie nie zostało dostarczone. Po moim telefonie na infolinię BRW dowiedziałem się że ktoś zmienił termin dostawy na WRZESIEŃ NIE INFORMUJĄC MNIE O TYM !!! Jestem oburzony takim traktowaniem klientów przez firmę BRW, nie polecam tej firmy nikomu a sam salony BRW od dziś będę omijał szerokim łukiem.

Zbigniew 28 lipca 2022
Zakup został dokonany w dniu 19.07 a nie 21.07!!!.zapłacono za przesyłkę ekspresową.Trzy razy był zmieniany termin dostawy!!! Co naraziło mnie na koszty oczekiwania na przesyłkę. /miejsce dostarczenia nie było tożsame zmiejscem dostawy.Przesyłka dotarła 25.07.Na rekompensatę oczekuję ale brw milczy

Zawiedziony_2 27 lipca 2022
Oczekiwanie na realizację czegokolwiek w BRW to jakieś nieporozumienie. Na zareklamowane zawiasy do szafki i uszczerbiony blat czekam już tak samo długo jak na samo zamówienie składające się z 5 mebli (trzy tygodnie). Panie w obsłudze klienta nie są w stanie nic zrobić poza podaniem informacji, że reklamacji jeszcze nie ma w dostarczonej do salonu, o czym przecież wiem skoro dzwonię :/ Jak coś chce człowiek kupić, to są mili do obrzydzenia, a potem w razie czego czekaj człowieku na realizację i módl się, żebyś prędzej nie umarł, niż dojdzie ona do skutku,

arek 26 lipca 2022
Sklep przesuwa mi już trzeci raz termin realizacji i w dalszym ciągu ten kolejny termin jest nie pewny a pieniążki z góry za zamówienie trzeba zapłacić

Tomasz 26 lipca 2022
Pierwszy i ostatni raz kupiłem coś w tej firmie. Żenada……W regale mam błąd na drzwiach i jestem po 2 reklamacjach, których nie odebrałem z uwagi na uszkodzenia. Czekam już przeszło 2 miesiące, kupa nerwów i bezsilność. Stanowczo nie polecam tej firmy i będę ostrzegał na wszystkich portalach jakie tylko są dostępne by ostrzec innych.

Pecyna 25 lipca 2022
Najgorsza firma

Kacper 25 lipca 2022
24.07.2022 – Sklep wprowadza jednodniową promocję z kodem HIT, kupujcie, już! Szybko, bo się skończy! 25.07.2022 – Następny dzień: Towary, które zakupiliśmy po „promocyjnej cenie” zostały jeszcze mocniej przecenione. Psychologiczne zagrywki aby wywalić więcej kasy. W dodatku nie ma możliwości anulowania zamówienia po opłaceniu, bo wszelkie zwroty są akceptowane dopiero po otrzymaniu towaru. Planowana dostawa – 04.08, gdzie 06.08 kończą się wspomniane większe przeceny. Prawdopodobnie nie otrzymam zamówienia do wspomnianego 06.08, byleby tylko nie skorzystać z nowych promocji. Manipulacja klienta wielką promocją.

Aleksandra Tyszka 25 lipca 2022
Bardzo należało mi na ekspresowej dostawie. Niestety u BRW dostawa ekspresowa zajmuje tydzień… Pomyłka w zamówieniu, brak możliwości porozumienia się z obsługa. Brak transparentnosci o godzinie dostawy( wystarczy 5 min żeby porozumieć się z dostawcami i powiadomić klienta, niestety dla niektórych to za dużo) Jeżeli zależy Wam na dostawie ekspresowej, napewno nie polecam tego sklepu. Nigdy więcej

Wojciech 25 lipca 2022
Zamówienie opóźnione o 3 tyg, mebel obity w kilku miejscach, nie polecam

Katarzyna 23 lipca 2022
Nie polecam mebli z BRW z racji tego,że jest to totalnie badziewia. Po 1 czas realizacji, kłamią w żywe oczy i człowiek czeka o wiele dłużej niż obiecywano Po 2 jakoś mebli jest tragiczna.lakiwr odpada przy montażu , to nie jest deska tylko sklejka Po 3 montaż mebli , rysunek jest i tyle. Zero ponumerowanych elementów. Niektóre półki różnią się 1cm długości ,więc trzeba stać mierzyć i. Po 4 Nie polecam!

Klientka 22 lipca 2022
Czas realizacji zamówienia miał wynosić 6 tygodni a wyniósł 10!!!! Nie raczyli poinformować o wydłużeniu czasu realizacji zamówienia- sama musiałam interweniować w tej sprawie. Gdy prosiłam w sklepie o wyjaśnienie sytuacji i ewentualną rekompensatę za wydłużony czas realizacji zamówienia obsługa zrobiła się opryskliwa!!! Zdecydowanie nie polecam zamówień online.!!!

Skwarek 22 lipca 2022
Czekałem na zamówienie 3 miesiący, żadnego kontaktu, cztery razy sam wydzwanialem na infolinię, dopiero po informacji że zgłaszam sprawę do żecznika praw konsumenta i zakładam sprawę towar się znalazł. Pomimo braku sprzedanego towaru był on dostępny do kupna w sklepach stacjonarnych i internetowych. Nie polecam.

Michał 21 lipca 2022
Nie polecam zamówienie zostało anulowane bez powodu

Paweł G. 21 lipca 2022
Żart nie sklep! brw.pl, za nic nie odpowiadają, nic niewiedzą, dalej czekam na rozpatrzenie reklamacji!

Gp 21 lipca 2022
No niestety coraz to gorzej,realizacja zamówienia 2miesiace,następnie brak części szafy,dwa tygodnie od zgłoszenia oczekuje na brakującą część,dostaje informacje że właśnie zarejestrowali zgłoszenie,a więc dopiero po 2tygodniach zaczną coś działać.Nie wiem czy teraz mam znów czekać 2miesiace.

Michał 20 lipca 2022
Banda oszustów. Za towara zapłaciłam 2 miesiące temu, do dziś nie otrzymałam ani pieniędzy ani towaru.

BEATA 20 lipca 2022
Zero powiadomień o oddalanym terminie realizacji zamówienia. Termin przekładany 4 razy . W rezultacie czas oczekiwania to ponad miesiąc. Więc jeśli komuś zależy na czasie to nie polecam zakupów w tym sklepie.

Zbyszek 18 lipca 2022
ŻENADA

Małgorzata Sandach 15 lipca 2022
Bardzo długo czekałam na zamówiony towar,a potem po złożeniu stołu okazało się ,że jest wadliwy,Usterka została od razu zgłoszona do tej pory brak kontaktu tel.

Halina 15 lipca 2022
nie polecam. Zamówione łóżko po rozpakowaniu okazało się że brakuje połowy śrub montażowych. Sobota popołudniu, telefon na infolinie i informacja że mogę złożyć reklamację. szybka wyprawa do sklepu BRW. Po dłuższych dyskusjach Pani znalazła kilka brakujących śrub resztę dokupiłam w sklepie. Złożyłam reklamację – odpowiedź : moje działania były przedwczesne, za szybko kupiłam śrubki. Kpina , miałam czekać kilka dni aż śrubki do mnie dotrą? to nie igła tylko duże łóżko. nie dość że sama naprawiam błąd dostawcy to jeszcze takie odpowiedzi.

Klient 13 lipca 2022
Uszkodzony towar

Kinga 13 lipca 2022
Nie dość ze czekałam pare tygodniu to paczka przyszła nie kompletna

Iwona 13 lipca 2022
Moje meble zostały wydane komuś innemu , po tygodniu otrzymali spowrotem moje meble dowieźli do mnie twierdząc ,ze to wszystkie są moje . Wiec ucieszony meblami poprosiłam Pana o złożenie co okazało się nie do końca możliwe gdyż brakowało prowadnic . Zgłosiłam się do sklepu , ze do mojego zamówienia brakuje jeszcze prowadnic i musiałam znowu czekać następny tydzień aby sklep odzyskał prowadnice od klientki u której były moje meble . Niezbyt byłam zadowolona

Monika 12 lipca 2022
Zamówiłam z odbiorem w salonie 22 czerwca a zamówienie przyszło 6 lipca….

Niezadowolony klient 9 lipca 2022
Nasze zamówienie dotarło po około 2-3 tygodniach. Kiedy dzwoniliśmy spytać co się z nim dzieje co chwilę słyszeliśmy, że jeszcze nie dotarło. A kiedy już dotarło wykonywaliśmy kilka telefonów, ponieważ mieliśmy dostać informację kiedy odebrać, a nikt do nas nie dzwonił. Na miejscu nikt nie pomógł zapakować nam do auta mebli.

Zawiedziony 9 lipca 2022
Stanowczo nie polecam mebli Azteca Trio oraz Byron z BlackRedWhite. Może i meble prezentują się ładnie pod względem kolorystycznym, za to ich wykonanie, to jeden wielki dramat (wyszczerbione naroża płyt, złe zawiasy dodane do kompletu, źle owiercone fronty szafek). Na 5 zakupionych elementów tylko dwa są bez zastrzeżeń. Jedno uszkodzenie odpuszczam, bo na szczęście jest w mało widocznym miejscu i zakrywają je drzwi szafy, poza tym jeśli i szafę bym zareklamował, to przez kolejne dwa tygodnie miałbym wszystkie rzeczy powyjmowane na podłodze w salonie, bo nie byłoby gdzie ich poukładać. Reasumując choćbyście mieli mieszkać bez mebli – nie kupujcie tych w BRW.

spier… BRW 6 lipca 2022
najgorsza firma. Nie polecam czytac opini tutaj, bo firma sama brandzluje nad soba i pisze pozytywne komentarze

Damian 5 lipca 2022
Dramat sklep panowie kurierzy powiedzieli wprost ze ja mam sie dostosowac do nich a nie oni do mnie. Place 80 zl na transport i mam byc w domu jak oni chca bo inaczej robia zdjecie i przesylke zwracaja i znow sobie pan płac za transport. Skandal nikomu nie polece juz tego sklepu bezczelnosc

Ewelina 5 lipca 2022
Szczerze. Nie polecam tego sklepu. Pierwszy i ostatni raz cokolwiek kupilam w tym sklepie. Czekałam na zamówienie 1,5 miesiąca. Przy składaniu komody okazało się, że nie ma jednego głównego elementu. Na rozpatrzenie rekalamcji czekałam 3 tygodnie. Zatem zamówiłam komodę w kwietniu a składana jest dopiero w lipcu. Totalna porażka…

Mariusz 4 lipca 2022
Okłamują z czasem realizacji piszą np ze towar dostępny dostawa przyszly poniedziałek a czekasz 4 tyg bo jakas paczuszka niedojechala.Rozmawialem ze znajomymi bardzo częsta praktyka tego sklepu aby zamowic okłamać a ty czekaj i się proś

Monika 4 lipca 2022
Lampy miały przyjść w ciągu tygodnia, przyszły po miesiącu. Teraz remont skończony, malarze zabrali drabiny i nie ma komu powiesić lamp.

Patryk 4 lipca 2022
Witam. Ogromne opóźnienia w zamówieniach. Na kuchnię miałem czekać 2 miesiące, czekałem pół roku…. Ogółem naprawdę w tym czasie nie polecam BRW. Jakość taka sobie i obsługa klienta tragedia.

Milena O. 2 lipca 2022
Sklep robi z ludzi Idiotów. Zamówienie miało być po prawie 2 tygodniach do odbioru, w dzień przewidywanego odbioru, sama szukałam informacji od firmy. Wmawiano mi, ze telefonicznie mnie poinformowano, że zamówienie bedzie za następne 2 tygodnie, po wielokrotnych emailach wysłałam spis połączeń z tego dnia pokazując, że Z NIKIM NIE ROZMAWIAŁAM I NIKT NIE DZWONIŁ.

Wtedy zmienili stanowisko przyznając mi rację, weryfikacja systemu jednak nie znalazła połączenia do mnie, które wcześniej było. Więc zaczęli wmawiać mi e-mail, którego też nie dostałam, wszystko byle by było, że robią zgodnie z własnym regulaminem, a nie robią. Po poproszeniu o oryginał email-a w załączniku, już nikt więcej się nie odezwał. Łóżko odebrane, ale nigdy więcej zakupów tutaj.

Renata Myszka 1 lipca 2022
Masakra. Nie polecam nikomu. Najpierw zamówiłam zielony narożnik czekałam ponad miesiąc okazało się że producent nie robi juz zielonego i szybko zamówiłam szary. Po pół roku zaczal odpadać podłokietnik po prostu zrobila się szczelina między ta częścią a narożnikiem jakieś 15 cm, teraz jest to 30 cm. 26 mają złożyłam reklamacje po 30 dniach sama zadzwoniłam i się dowiedziałam że odzocona przez firmę lukmet beż powiadomienia mnie bez pisma serwisu telefonu.

Dzis mija 35 dni od złożenia reklamacji każą mi zapłacić 650 zl za naprawę a ja dalej nie mam żadnej decyzji zeby się odwołać. CodIennie piszę maile do producenta do brw dzwonie na infolinię i nic przepraszają i tyle ale ja nie mam na czym siedziec nie da się łóżka rozłożyć spac, odpoczywać nic. Jestem bezradna. Nie polecam nikomu brw nic nie potrafią załatwić, klinentow mają za nic nie szanują nie starają się pomóc… porażka.

Łukasz 30 czerwca 2022
NIE POLECAM niczego z BRW. 3-ci raz składam reklamację związaną z meblami. Za każdym razem reklamowany element przyjeżdża uszkodzony. Dzisiaj kolejna reklamacja złożona, zapewne znowu ponad miesiąc czekania na nowy element, który pewnie po raz TRZECI!! przyjedzie uszkodzony.. Za każdym razem piszę uwagi, aby porządnie spakować go na czas transportu, jednak blat przyjeżdża z reklamacji owinięty cienkim kartonem przez co za każdym razem dochodzi do uszkodzenia go w czasie jego transportu. Łącznie od prawie 4 miesięcy od czasu zamówienia czekam na moment kiedy złożę meble bez uszkodzonych elementów. Kompromitacja ze strony brw. Nigdy więcej brw i będę każdemu odradzał ten sklep.

Wiolka 30 czerwca 2022
Nie polecam, zamówienie nie dotarło na czas, a wręcz musiałam się upominać o towar zapłacony aby wysłali. Rama od lustra była przetarta, nikt nie sprawdza przed wysłaniem co wysyła.

Paulina 30 czerwca 2022
Bardzo długi czas oczekiwania. Na stronie informacja, że produkty dostępne w 7 dni po czym dostawa pp 3 tygodniach.

Klaudia 29 czerwca 2022
Dostałam potłuczoną doniczkę

Natalia 29 czerwca 2022
Łóżko przyszło bez stelaża. Oferta jednak wyglądała inaczej… Nie polecam.

Konrad 28 czerwca 2022
zamówienia w tym sklepie to strzał w kolano . towar na stronie istnieje lecz fizycznie niema .

Galoch 28 czerwca 2022
Zegarek cały porozbijany

Jarek 28 czerwca 2022
Czekałem 2 miesiące na meble nigdy więcej nie polecam

Sadowski 27 czerwca 2022
Termin realizacji poporostu masakra długi kilka razy przekładany bez poinfornowania

Monia 25 czerwca 2022
Tragedia. Szkoda słów i nerwów. Meble zamówione 23.05 miałby być 3-6.06. W dniu 6.06 po wykonaniu tel do salonu powiedziano mi, że brak 1 mebla i będą 24.06. Napisałam email do BRW, odpowiedzieli mi po 10 dniach. 24.06 zadzwoniłam do salonu i okazało się, że zamówienie będzie zrealizowane 15.07. Chciałam aby wysłano mi wszystko prócz półki której brak to Pani na infolini powiedziała, że nie ma takiej możliwości. Nie zostałam poinformowana o żadnych opóźnieniach, w niczym nie mogą pomóc.

Alina Jaskólska 25 czerwca 2022
To były moje 2 zakupy w sklepie internetowym BRW. Pierwsze przebiegły sprawnie, być może dlatego, że zakupiłam tylko materac. Kolejny zakup to porażka, pasmo niepowodzeń. Zakupiłam meble do sypialni z kolekcji Anticca. Towar został dostarczony dopiero po miesiącu oczekiwania i co gorsza niekompletny. Złożyłam reklamację, okres jej rozpatrywania wynosił ponad 3 tygodnie. Po tym czasie otrzymałam informację na maila, że brakujące elementy czekają na odbiór w salonie (dla ścisłości zamówiłam meble z dostawą). Dopiero po 2 miesiącach została zrealizowana usługa w pełni, zapłacona usługa! Słabo

Klient 25 czerwca 2022
Problem ze zwrotem zakupionego towaru który nawet nie został rozpakowany.zero informacji że zwrot towaru 14 dni i jeszcze że przyjęcie zwrotu zależy od dobrej woli kierownika . Nigdzie nie jestem to napisane bo nie zrobiłabym zakupów w t sklepie

Wojtek 25 czerwca 2022
Meble braki oklejny 2 miejsca

PF 23 czerwca 2022
Zakupiłam sofę Hestia. To był mój 1 i ostatni zakup w tym sklepie i od tego producenta. Sofa przyszła z rozciętym materiałem i nikt nie poczuwa się do naprawy, do tego bardzo słaba jakość wykonania, skrzynia podrapana z odpryskami. Wg. osób z reklamacji takie uszkodzenia nie przeszkadzają w użytkowaniu… żenada tym bardziej ze nie kosztowała 300 zł tylko 3 tys i nie była kupiona jako produkt uszkodzony tylko miał być nowy!

Roman 23 czerwca 2022
Czas oczekiwania tragedia ale czas reklamacji to już totalna tragedia, w opakowaniu brakowało opakowania śrub – zdarza się ale jest trzy tygodnie od zgłoszenia reklamacji a ja nadal nie mam śrub

XYZ 22 czerwca 2022
Zamówienie odebrałem po 14 dniach jak się okazało niekompletne do dnia dzisiejszego nie otrzymałem brakujących elementów. W sklepie, w którym odbierałem jeden wielki ciemnogród. Nie ogarniają nic kompletnie prócz tego, że są w tym miejscu duchem i ciałem. Na pytanie kiedy przewidywany termin realizacji zamówienia odpowiadają: „nie wiemy bo to nie nasza wina”, a zatem kogo może warto zmienić dostawcę. Przede wszystkim pragnę nakreślić, że nie winię za to całej sieci BRW, a sklep znajdujący się w Nysa (Salon meblowy Mebloland ul. Grodkowska 46)

Klient 22 czerwca 2022
Na realizację zamówienia czekałem miesiąc. Pomimo kilkukrotnie przesuwanego terminu realizacji nikt z firmy nie skontaktował się że mną. Inicjatywa kontaktu każdorazowo następowała z mojej strony.

Patryk Waraczewski 21 czerwca 2022
Nigdy więcej nie zamierzam robic zakupów w tym sklepie. Fatalna obsługa, przeciąganie terminow maksymalnie jak się da , gdy zwróciłem się o rabat na zakupiony sprzęt to dostałem śmieszne 10 zł. Firma nie dba o klienta. Gdy się okazało że nie wszystko dotarło musiałem sam po to przyjechać i nawet wtedy zostałem potraktowany nie milo. Nie polecam i Nigdy nie polecę tej firmy nawet największym wrogom.

Kaczmarek 20 czerwca 2022
Nie polecam tego sklepu ponieważ czas oczekiwania na zamówione meble był dwa razy dłuższy niż było powiedziane

Tosia 20 czerwca 2022
Termin oczekiwania jest bardzo długi, dwa razy dłuższy ot tego co jest napisane przy zamówieniu. A do tego niektóre części szafy nie pasowały i trzeba było przerabiać.

Marzenna 20 czerwca 2022
Czekałam na dostawę towaru ponad miesiąc. Mała stojąca lampka została przysłana w 3 kartonach-1 mały i dwa duże. Wygenerowano zupełnie niepotrzebnie dużą ilośc smieci. Nie polecam.

Maciej Brodziński 17 czerwca 2022
Nie polecam, zamówiłem dwa fotele, przyjechały niekompletne w jednym kartoni , później nie można się dogadać drogą reklamacyjną , wszystkim odradzam usługi BRW. Oddział na Głebockiej w Warszawie nie reaguje na żadne informacje z centrali, nie robią totalnie nic

Krzysztof Wójtowicz 17 czerwca 2022
Jestem osobą niewidomą , ten sklep poraz kolejny potraktował mnie w taki sposób, że meble dostarczono bez usługi montażu, staram się do nich dzwonić ale oni mają to gdzieś . Zapłaciłem za usługę montażu pieniądze a oni nie dzwonią. komoda w częściach rzucona w pokoju a ja nie wiem co mam robić . Salon na Głebockiej w Warszawie ma głeboko gdzieś klientów to nie jest pierwsza sytuacja. Nie polecam !!!!!!!!

Asia 15 czerwca 2022
Czekałam dwa miesiące, a miało być dwa tygodnie!!!! Zero informacji ze strony sklepu. Nie polecam

Witek 15 czerwca 2022
Na meble czy nawet głupi zawias trzeba czekać 2 miesiące. W porównaniu do słynnego konkurenta BRW wypada zdecydowanie słabiej pod względem jakości (dotyczy mebli kuchennych z serii Family Line). Poziom wykończenia i obróbki jest nieco niższy i zdarzają się drobne niedoróbki. Znacznie większym problemem jest jakość pakowania. Fronty meblowe nie są całe w kartonie, a jedynie rogi mają osłonięte kartonem, a poza tym są owinięte grubą folią. To nie chroni frontów wystarczająco – na jednym z nich mam wyraźną rysę. Nie chciało mi się reklamować, bo nie ma jak udowodnić, że powstała w transporcie, a akurat ta szafka będzie w najmniej widocznym miejscu.

Instrukcje montażu są mniej czytelne niż u konkurencji. Są lakoniczne, a oznaczenia wydrukowane małym drukiem, co nie pomaga. Ponadto w zestawie znajdują się bardzo podobne wkręty, które łatwo pomylić. Czasami, odniosłem wrażenie, choć mogę się mylić, komplety wkrętów czy akcesoriów są różne dla takich samych szafek i niezgodne z instrukcją (czegoś mi ciągle brakowało). Niemniej da się to wszystko bez większego problemu skręcić i wyglądają w miarę porządnie. Obsługa klienta średnia. Za mało personelu. Trudno się doczekać na pomoc i złożyć zamówienie w sklepie.

Ola 14 czerwca 2022
Nie polecam, czekałam na organizer do sztućców ponad miesiąc!

Dorota 14 czerwca 2022
Zamówienie przyszło 20 dni po terminie

Damian 14 czerwca 2022
Firma nierzetelna. Kuchnia na wymiar. Zamówienie i zaliczka w styczniu 2022 do tej pory niezrealizowane. Reszta płatności w kwietniu. Pobierają opłatę za dostawę chociaż pierwotnie nie było o tym mowy. Pierwszy montaż w kwietnia 2022 nie został zrealizowany do końca, ponieważ dostarczony towar był nie kompletny. Na dzień dzisiejszy reklamacja przez 60 dni nie została rozpatrzona, więc zostaje mi rzecznik praw konsumenta i sąd. Uwaga monterzy pobierają należność za montaż i nie wystawiają paragonu. Sprawa już trafiła do US.

Romuald 13 czerwca 2022
Trzy razy zmiana daty dostawy czas oczekiwania 30 dni brak informacji

Aneta 13 czerwca 2022
Towar tragicznie zapakowany, kartony uszkodzone. Towar uszkodzony, brak poszczególnych elementów.

Sawko 9 czerwca 2022
towar przyszedł uszkodzony

LoVe BrW 9 czerwca 2022
Pytanie „kiedy otrzymałeś zamówienie?” jest słabe, normalny czas oczekiwania w brw to 14 dni, odpowiedzi od razu lub następnego dnia są nie realne, trzeba dodatkowo zapłacić za to żeby otrzymać przesyłkę po 3-4 dniach. Ja osobiście nie jestem zadowolony ponieważ meble miały wiele niedociągnięć, pewne otwory były w złym miejscu musiałem ratować sytuację i poprawiać, przerabiać ale to byłem jeszcze w stanie olać, okazało się że jeden z elementów ostatniego mebelka był uszkodzony na tyle że nie byłem w stanie tego zaakceptować dlatego złożyłem reklamację.

Miałem do czynienia z infolinią i tą formę kontaktu z firmą polecam, rozmawiałem z dwoma pracownikami i byłem zadowolony z jakości obsługi, tam zostałem pouczony w jaki sposób powinienem dokonać reklamacji (formularz na stronie). Natomiast osoba która kontaktowała się mailowo w tej sprawie, dawała odczuć że jej przeszkadzam bo coś zgłaszam… Ja troszkę to rozumiem ponieważ różni są klienci potrafią być chamscy potrafią się wyżywać na pracownikach, którzy nie są niczemu winni.

Taka pracownica później odgryza się na kliencie, to jest strasznie słabe, ja prowadzę kulturalną konwersację a Pani próbuje mi dać do zrozumienia ze jestem ten zły bo ubiegam się o swoje, dodatkowo Pani czepia się szczegółów w 100% nie uzasadnionych, powołuje się na maile z konkretną datą gdzie wysyłała wiadomość ze sprzeczną treścią, Podsumowując początkowo byłem informowany o pozytywnym rozpatrzeniu w trakcie otrzymałem informację że nie mogą spełnić moich „żądań” gdzie „żądanie” to obowiązkowe pole formularza, po męczącej wymianie mailowej olałem sprawę, odpuściłem kontakt z tą męczącą Panią, finalnie otrzymałem przesyłkę z reklamowanym elementem po ~10 dniach.

Arek 8 czerwca 2022
Przesyłka przyjechała uszkodzona. Od ponad 2 tygodni czekam na zwrot pieniędzy a podobno jeszcze mają 2 tygodnie czasu. Nie polecam

Joanna 8 czerwca 2022
Nie polecam

Karolina 8 czerwca 2022
Jako stała klientka jestem zawiedziona jakością usług świadczonych przez BRW. Do tej pory kilkukrotnie składałam tam zamówienia, bez żadnych problemów z kontaktem z klientem czy dostawą. Aż do dnia 15.04.2022 r. kiedy złożyłam zamówienie na narożnik, szafę i komodę. Kilkukrotnie kontaktowałam się z BRW przez infolinię. 20.05.2022 r. o godzinie 13:32 uzyskałam informację, że nie będzie żadnych problemów z dostawą zamówienia, powinno dotrzeć do salonu kontrahenckiego w dniu 08.06.2022 r. zgodnie z przewidywanym czasem realizacji.

W dniu 06.06.2022 r. ponowiłam kontakt telefoniczny z BRW celem upewnienia się co do daty realizacji zamówienia – niestety, usłyszałam, że zamówienie jest niekompletne, ale do końca tygodnia w całości powinno dotrzeć do salonu kontrahenckiego; powiedziano, że wysłano wiadomość celem ustalenia dostawy i że mam czekać na kontakt telefoniczny ze strony BRW. W dniu 07.06.2022 r. z BRW kontaktowałam się zarówno ja, jak i mój mąż. Za pierwszym razem tego dnia uzyskałam informację, że nadal nie wiadomo nic na temat zamówienia, gdy zadzwonił mój mąż – powiedziano, że ze strony BRW zamówienie jest skompletowane, został wysłany e-mail do salonu kontrahenckiego i czekają na informację zwrotną od tegoż salonu;

Dlatego polecono nam kontakt z ww sklepem mimo, że zamówienie składałam internetowo bezpośrednio u BRW. Niestety – salon kontrahencki tego dnia, podał, że nie ma żadnej informacji na temat dostawy moich mebli. W dniu dzisiejszym tj. 08.06.2022 r. ponowiłam telefon do sklepu partnerskiego – stwierdzono, że wszystkie zamówienia złożone w kwietniu do nich dotarły ale moich mebli prawdopodobnie nie ma, obiecano sprawdzić stan magazynu i oddzwonić, niestety telefonu zwrotnego brak, sklep nie odbiera połączeń.

W związku z zaistniałą sytuacją zadzwoniłam ponownie do BRW – usłyszałam, że nie mają informacji ze swojego magazynu, niestety mogą wystąpić opóźnienia i mam czekać na telefon. Podejście BRW do klienta bardzo mnie rozczarowało. Przy składaniu zamówienia należność za meble należy opłacić z góry – niestety nie ma ani pieniędzy ani mebli. Brak informacji o opóźnieniach – rozumiem, że termin dostawy jest orientacyjny ale w przypadku wydłużenia tego terminu należy poinformować klienta – podczas gdy ja sama muszę wydzwaniać a to do BRW a to do salonu kontrahenckiego. Żałuję, że zamówiłam meble w BRW, następnym razem wybiorę bardziej wiarygodny sklep.

Jola 8 czerwca 2022
Zamówienie zrobiłam przez stronę internetową 9.05.2022 – planowany termin realizacji przewidziany był na 20 maja. Musiałam czekać bo coś było pomylone zamówienie zostało przywiezione 30.05.2022r. Przy skręcaniu okazało się że szafa jest na 220 a nie 240 jaką zamówiłam. Czekam dalej na reklamację, a kiedy będę miała złożoną szafę to nie wiem. Opinia negatywna.

Wójcik Mariusz 8 czerwca 2022
Nie odebrałem zakupionego lustra!! Ponieważ, mimo zapewnienia konsultanta który kontaktował się ze sklepem w Rzeszowie i stwierdził że to lustro jest do odbioru. Pojechałem tam odebrać ale lustra nie było. Mieli owszem na stanie al potłuczone. Więc odebrałem pzwrot pieniędzy. Poprostu zostałem wprowadzony w błąd. Straciłem dodatkowo pieniądze bo mysialwm dojechać 40 km.

Ania 8 czerwca 2022
Termin dostawy był ciągle przesuwany, o zamówienie trzeba było dopytywać. Obsługa Klienta nie zrobiła nic aby „załagodzić” sytuację.

niezadowolona 7 czerwca 2022
Dział Obsługi Klienta na bardzo niskim poziomie. Brak konkretnych odpowiedzi na pytania, odpowiadają metodą „zdartej płyty” czas oczekiwania na odpowiedź to 2 dni, słabe, czas realizacji zamówienia 30 dni gdzie przy zamówieniu oferują 10 dni. Bardzo nie polecam

cykor21 7 czerwca 2022
Zamówiłem stół, który został za słabo zapakowany i opakowanie otworzyło się w trakcie transportu, niektóre elementy zostały uszkodzone. Procedura zwrotu jest czasochłonna (zgłoszenie u przewoźnika, zgłoszenie u sprzedającego, zdjęcia, itd.), a wszystko dlatego, że ktoś przyoszczędził na taśmie. Niedługo minie miesiąc od zwrotu towaru, a sprawa nadal oczekuje na rozpatrzenie. Druga sprawa to manipulacja cenami: te same produkty mają cenę podwyższaną regularnie przy czym są w ciągłej promocji.

Kamila 6 czerwca 2022
Meble coraz gorszej jakości. Nie kupiłabym już drogi raz mebli

Niezadowolona klientka 3 czerwca 2022
Ta ich cała obsługa klienta to jakiś żart, wprowadzają w błąd. O pieniądze wiedzą jak się upomniec mimo, że zapłaciłam od razu za zamówienie ale żeby zadzwonić i umówić dostawę to już nie, raz na tydzień zadzwoniła i mają gdzies. Ludzie pracują i czekają za kontaktem, a oni sobie jaja robią i mam mieć zamówienie 14 czerwca mimo że zamawiałam 28 kwietnia. Jeden wielki żart mój pierwszy i ostatni raz jak u nich zamawiałam.

Zbigniew 3 czerwca 2022
Nogi powinny byc na czs transportu wykrecone.zrezygnowalbym a uslug dhl.

Żaneta 3 czerwca 2022
1.Jakość mebli — niska. 2.Promocje wcale nie są promocjami. 3.Meble (zarówno szafa, jak i komoda) okazały się popsute. Pracownicy ewidentnie rzucali paczkami. Są widoczne dziury. Reklamacja moja została odrzucona, ponieważ pracownica uważa, że nie dostali mojego maila ze zdjęciami, którego wysyłałam już 3 razy na 3 różne adresy e-mail. Już nawet nie chce mi się walczyć z nimi i tłumaczyć… Podsumowując: mam szafę i komodę z dziurami na frontach, żadnego przepraszam, żadnej wymiany uszkodzonych części…..Moja opinia: trzymajcie się z daleka. Już chyba lepiej iść do IKEA
Brw.pl

Dorota 1 czerwca 2022
Ogólnie nie polecam. Na stronie podane realizacja zamówienia : 9 dni. Zamówienie (stół i dwa krzesła) złożone 28 marca, dostarczone 29 kwietnia. 30 kwietnia złożona reklamacja na jedną część, pęknięta noga od stołu. Na reklamacje czekałam kolejny miesiąc (czyli do 31 maja). Jakość mebli nieadekwatna do ceny.

Twój podpis 1 czerwca 2022
sprzedają uszkodzone meble jako nowe i spychologie i odzrucanie reklamacji bez merytorycznych powodów

Piasecki Beata 31 maja 2022
Zamówiłam komplet obiadowy Wabi Sabi Jadeite,w przesyłce był inny serwis obiadowy.Sklep po konsultacji zamówił kuriera i miał mi przesłać właściwy komplet obiadowy .Do dnia dzisiejszego nie dotarła przesyłka

Rozczarowana klientka 31 maja 2022
Zawiodłam się bardzo kupując w tym sklepie. Termin realizacji był kilkakrotnie przesuwany. W rezultacie meble otrzymałam prawie po dwóch miesiącach od daty realizacji przy zakupie.

monika chudzińska 31 maja 2022
Obsługa klienta nie sprawdza co wydaje klientowi pomimo naszego pytania czy na pewno wszystko mamy ? wynajęliśmy sami transport 6.05. W naszym przypadku sypialnia 3 CZĘŚCI, wysoka paleta, dużo paczek nie ma możliwości żeby klient to zweryfikował. W domu 28.05 okazało się że nie dostaliśmy komody, dzwonimy do sklepu zamówienie 1406 status zrealizowane, czy coś nie zostało ? Pan 28.05 po 17godz mówi tak stoi! zastanawialiśmy się kto po to się zgłosi! ? Ja (specjalnie po to musieliśmy przyjechać) : to nie można sprawdzić 1406 zamówienie internetowe i zadzwonić nr tel macie, lub dowieżć przy okazji na wasz koszt – skoro obsługa nawaliła ?

A może od zamówień internetowych pracownicy sklepu nie mają prowizji i nie przykładają się ? Poza tym sobota 18godz 6 klientów w sklepie = i 1 pracownik !!! ktoś czeka na projektanta którego nie ma, ktoś na wydanie towaru, ktoś na doradztwo .. czy w BRW sa takie standardy pracy? wyzysk pracownika, brak ludzi ?

Zażenowany 31 maja 2022
Zamówienie miało być do odbioru o 2 tygodniach, było po kilkunastu telefonach po ponad miesiącu, gdyż uwaga Kuriozum, Btw wymaga by klient wymógł na punkcie odbioru realizację dostawy. Śmiech na sali. Ps punkt odbioru w Tarnobrzegu.

IWONA ORZECHOWSKA 31 maja 2022
Brak zainteresowania klientem, czekałam kilkanaście minut na zainteresowanie miałam wrażenie że przeszkadzam. W milczeniu wystawiła Pani dokumenty magazynowe na zasadzie idźcie i nie wracajcie. Gdyby nie sprzedaż internetowa ja do tego sklepu więcej bym nie wróciła. Pozytywna ocena dla Pana z magazynu który nie musiał ale pomógł zapakować towar do samochodu.

Joanna 30 maja 2022
Ponad dwa miesiące czekałam na meble. Po czym dotarły ale nie wszystkie. Ostanie moje zakupy w brw.

Marta 29 maja 2022
Lekceważące podejście do klienta, informacje na infolinii rozbieżne, sklep kompletny brak zainteresowania

Dorota 28 maja 2022
Oczekiwanie dwa tygodnie. Nie ten kolor jaki zamawiałam. Opakowanie bez folii. Nie polecam.

Anna 28 maja 2022
zamówione łóżko przyszło po miesiącu mimo iż miało przyjść po kilku dniach.Niestety przyszło bez śrub na które czekam już prawie miesiąc – bez nich łóżko nie nadaje się do użytku.Kontakt ze sklepem realizującym zamówienie-Wrocław – zerowy, a infolinia BRW po kontakcie z mej strony tylko przeprasza za opóźnienia.Zdecydowanie nie polecam

Pawlok 27 maja 2022
Nędza. Obsługa, realizacja, katastroficzna! Duże opóźnienie realizacji zamówienia. Żadnych informacji, tylko ja wydzwaniałem i naciskałem o nie. Miałem dostać nikłą rekompensatę za spore opóźnienie, które było notorycznie przesuwane, i jej nie dostałem.

nn 27 maja 2022
Nie zrealizowano mojego zamówienia, nie otrzymałam żadnej informacji w tej sprawie.

Marlena 27 maja 2022
Nie mam zastrzeżeń do sklepu do którego został wysłany zamówiony na stronie internetowej brw towar. Jeżeli chodzi o realizację- czyli wysyłkę towaru z magazynu do sklepu – to tragedia. Towar miał być do odebrania w sklepie za dwa tygodnie, a przyjechał za sześć. Żadnych informacji o opóźnieniach, żadnych informacji w ogóle. Żadnego zapytania czy zgadzam się na tak długie oczekiwanie. Kupiłam komodę z miesięcznym wyprzedzeniem przed ważną uroczystością. Niestety dotarła 2 tygodnie po uroczystości. Nie polecam i już nie skorzystam.

Klient Lodz 26 maja 2022
Blat biurka miał urwany narożnik. Chciano mi wcisnąć takie biurko i żebym je sam reklamował. Nie przyjąłem zamówienia.

Klient Rumia 25 maja 2022
Opóźnienie realizacji bez wcześniejszego informowania klienta ( sam dzwoniłem wyjaśnić sytuację ). Pomylona dostawa, otrzymałem nie swoje rzeczy. Dział obsługi klienta chciał przekazać „Panu Kowalskiemu” u którego zabrakło elementów w do stawie moje dane kontaktowe oraz sugerował jego osobisty odbiór. W końcu odebrał to kurier który również nie był poinformowany że dogadałem się z centralą o odebraniu wszystkich paczek, sprawdzenie ich na miejscu w magazynie dostawcy oraz ponownym doręczeniu ( znowu musiałem dzwonić do centrali ).

W dniu kolejne dostawy omówiliśmy się z kurierem na doręczenie po konkretnych godzinach. Był wcześniej mimo ustaleń, przekazał paczki osobie chwilową przebywającej w mieszkaniu. Próbując ustalić zaistniałą sytuację z kierownictwem ( Panią – Reszkę, Sibuk Puck ) otrzymałem po trzecim przypomnieniu mailowym odpowiedz, że moja reklamacja nie jest uzasadniona i sklep wywiązał się prawidłowo z swoich obowiązków, usługa miała w rzeczy samej małe niedociągnięcia ale przecież otrzymałem w końcu zamówiony towar. „Dziękuję” Sibuk BRW PUCK

Katarzyna 25 maja 2022
Firma nie wywiązuje się z terminu dostawy towar miał być 29.04 a przyjechał 19 do magazynu. Brak kontaktu ze strony firmy z informacją o opóźnieniu. Trzeba samemu dzwonić. Dodatkowo nie ma możliwości kontaktu z konkretnym salonem jedynie z infolinią.

Agnieszka 25 maja 2022
Bardzo długi termin dostawy zero powiadomienia że można odebrać towar. Obsługa w sklepie bardzo nieprzyjemna. Towar zgodny z opisem.

Sandra 24 maja 2022
Bardzo długi czas oczekiwania

Jan Laynocky 24 maja 2022
Towar poobijany i niezgodny z zdjęciami i opisem, czekałem dłużej niż zapowiadali. NIE POLECAM

Dorota 24 maja 2022
Niestety sklep opóźnił dostawę o 5 dni. Codzienne informacje, że „dziś już na pewno będzie do odbioru” i tak przez 3 dni…

Bartek 23 maja 2022
Nigdy przenigdy więcej. Termin realizacji zamówienia 21 kwiecień pierwsza zmiana 28 kwiecień druga zmiana 13 maj trzecia zmiana 23 maj czwarta zmiana 6 czerwiec nie mam już sił płacę za meble których nie mam do dziś biuro obsługi odsyła do salonu a salonu biura obsługi. Ta firma robi sobie jakieś żarty z klientów

Dorota 23 maja 2022
Masakra czekalam miesiac na meble ktore przyslano nie kompletne czekam dalej juz 3 tydzien na reszte poczki nie kompletne szafy

Dorota B. 22 maja 2022
Oczekiwanie 3 tygodnie!!! Po wielokrotnych monitach na infolinii i w sklepie przysłano inny kolor niż zamawiałam. Masakra Nie polecam

Monika 21 maja 2022
Miesiąc czekaliśmy na meble a teraz kolejny miesiąc mija ponieważ trwa reklamacja zniszczonych części.

Krzysztof 19 maja 2022
Najgorszy sklep na świecie. W życiu nie spotkałem się z taką obsługą, z takim brakiem kompetencji. Mój regał przyszedł ze złym jednym bokiem, a więc złożyłem reklamacje. Brakujący bok przyszedł po niecałych 2 tygodniach. Niestety przez to, że ktoś w magazynie nie wie jak się pakuje takie elementy ten bok przyszedł w opłakanym stanie – wszystkie rogi uszczerbione, a więc kolejna reklamacja. I na kolejny bok czekałem ponad miesiąc!!!

Obługa bez zainteresowania, spychologia, te same śpiewki w kółko, nie odpowiadają na maile. W końcu po ponad 2 miesiącach (!) od zakupu otrzymałem część. Nikomu nie życzę takiego procesu zakupowego i reklamacji jak w tym sklepie. Porażka na każdej linii.

Ewa 19 maja 2022
Czekałam na towar i nie otrzymałam nawet informacji , ze otrzymam go ze znacznym opóźnieniem .

Artur 18 maja 2022
Dział reklamacji to kpina, podają niesprawdzone informacje. Stanowczo odradzam zakupy w tym sklepie, towar wysyłany nie kompletny.

Grzes 18 maja 2022
Czekalem na lozko caly miesiac , masakra .

Cecylia Białystok 17 maja 2022
Zamówione dwie szafy dostarczono w terminie. Jakość wykonania jednej szafy jest urągająca. Sprzedano mi jedną z półek z oberwaną oleiną. Taki towar to sprzedaje się po to aby odstraszyć klientów, ponadto brakowało wkrętów mocujących. Zakupy w IKEA i Agata Meble dawały mi pełną satysfakcję, natomiast Waszego sklepu BLACK RED WHITE – nie polecam nikomu. Z poważaniem Cecylia Oleksiewicz Białystok

Meble Black Red White opinie

AK 17 maja 2022
Stelaż przyszedł połamany, od 45 dni sklep nie realizuje reklamacji. Propozycja zwrotu gotówki ze względu na to, że sklep nie jest w stanie dostarczyć popsutej części został olany

Kinga 16 maja 2022
Czas oczekiwania na zamówienie dłuższy, niż przewidywany. Niestety meble trzeba było reklamować bo poszczególne elementy w paczkach były zniszczone, reklamacja to kolejny bardzo długi czas oczekiwania. Cały czas czekam na kontakt w sprawie dostawy w związku z wymianą uszkodzonych elementów mebli…..

Anna 14 maja 2022
Katastrofa nie polecam nikomu tego sklepu zamówienie przekładane 2 razy, brak konkretnego terminu odebrania zamówienia, mimo że na stronie podana była konkretna data na którą zamówiłam prywatnie transport 🙁

Łukasz14 maja 2022
Kolejna opuźniona dostawa.

Dariusz Sobieszuk 13 maja 2022
Witam serdecznie. Początkowo sama wizyta w salonie jak i późniejsze zamówienie mebli w internecie przebiegało dość sprawnie i na poziomie. Jednak wszystko co dobre, szybko się kończy. Meble jakościowo mogłyby być lepsze i przez to droższe. Niektóre elementy np. nogi komody nie mają z tyłu laminatu. Same półki mógłby być zrobione z solidniejszej płyty. Nie to sprawiło jednak kłopot. Szafę, którą zamówiłem razem z komodą, była niekompletna. Fakt faktem transport przywiózł wszystkie paczki, ale w środku brakowało podstawowych mocowań i kołków.

Rozpatrzenie reklamacji przebiegło błyskawicznie. Ale realizacja i informowanie o przebiegu już nie. Kilka razy próbowano mnie okłamać, mówiąc, że reklamacja lada dzień będzie dostępna w salonie bądź, że cytuję : ,, należy mi się dostawa reklamowanych elementów firmą kurierską,, co w ogólnym rozrachunku nie zostało zrobione. Zero odzewu salonu, który realizował reklamację. Koszmar. Nawet mnie nie przeprosili. Jestem bardzo zawiedziony poziomem obsługi sklepu jak i firmy BRW. Nie zdecyduję się już nigdy na zakup mebli z tej firmy, choć seria kalio, gdyby była dopracowana , byłaby idealna pod każdym względem.

Kasia 13 maja 2022
Dnia 23.03 zamówiłam meble do sypialny do dnia dzisiejszego tzn 13.05 nie mogę w pełni z nich korzystać bo łóżko zostało z reklamowane i nadal go nie posiada ( dziś mijają 2 tygodnie od dnia reklamacji) pierwszy termin realizacji mebli był na 12 kwietnia ( nie dość że mebli nie było to nawet nikt nie raczył poinformować o wydłużeniu terminu o kolejne 2 tygodnie) po kolejnych 2 tygodniach zamówienie dotarło ale niestety element od łóżka okazał się zły.

Reklamacja złożona i informację ze do 2 tygodni będzie zrealizowane . 2 tygodnie mijają produktu nie ma i nikt nie jest w stanie powiedzieć kiedy będzie… Nie wiem czy się śmiać czy płakać ale z takim podejściem do klienta i jego zamówienia to się jeszcze nie spotkałam

Kuba 11 maja 2022
Szczerze nie polecam.

RRRR 10 maja 2022
Złożyłam zamówienie, sklep potwierdził przyjęcie zamówienia do realizacji po czym dwa dni dostałam info. o anulowaniu zamówienia bez wyjaśnień niczego. Chamstwo i tyle i strata czasu. Sklep deklaruje poprawę usług a jest coraz gorzej. Wystawia towar, którego nie zamierza wyprodukować. Tak się nie postępuje z klientami. Widzę, że takich anulowań było kilka więc pewnie negatywne opinie zostaną dodane.

Robert 10 maja 2022
Brak słów

Is 10 maja 2022
Nic dobrego nie mogę napisać , jestem bardzo, bardzo niezadowolona

Ewa Jasińska 10 maja 2022
Złożyłam reklamacje na stłuczone 3 talerze i do tej pory brak kontaktu.

Aga 10 maja 2022
Totalny chaos . Nie potrafią odpowiedzieć na pytanie ile czasu jest na odebranie zamówienia. Dodatkowo w sklepie nikt nie chciał wydać towaru odsyłając nas do kolejnych osób.

Agaaaaa 10 maja 2022
Celowo wprowadzają klienta w błąd

Aga 10 maja 2022
Nie polecam sklepu BRW. Zamówienie zrealizowane miesiąc po terminie, żadnej informacji o opóźnieniu. Kontakt telefoniczny nieprofesjonalny. Meble niekompletne i niepasujące elementy. Brak odpowiedzi na 1 reklamację i nic nie znacząca odpowiedz na reklamację nr 2, po czym brak odpowiedzi na maile. NIE POLECAM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Piotr 9 maja 2022
bardzo niesolidna firma, bardzo długo należy czekać na realizację, potem bardzo długo na montaż. towar przychodzi zniszczony wskutek ewidentnie złego obchodzenia się w transporcie, potem znowu długo trzeba czekać aż fabryka wyprodukuje zniszczone elementy a potem znowu długo czekamy na montażystę. Na reklamację otrzymałem odpowiedź negatywną z błędami ortograficznymi. pozostaje tylko UOKiK

Niezadowolony i stracony klient. 6 maja 2022
Jakość produktu tragiczna, brakowało elementów do złożenia, blat biurka które zakupiłem był porysowany.

Zuza 5 maja 2022
Trudność z ustaleniem terminu montażu, zmiany terminu. Długie oczekiwanie na dotarcie zamówienia do sklepu, zamówienie przyszło w 2 paczkach, za każdą osobno trzeba było uiścić opłatę.

Sisi 5 maja 2022
Dno. Miesiąc czekania na meble a miało być tydzień. W sklepie nie wiedzieli ze są w jednej paczce i czekali nie wiem na co.

Łukasz 5 maja 2022
Na lozko czekałem 2 miesiące mimo ze było napisane 5 dni. Jakaś tragedia. Co tydzień przesuwali

Nie ważne 3 maja 2022
Paczka źle zapakowana zamówienie przyszło w kawałkach mowa tu o tustrze nie polecam

Laura 29 kwietnia 2022
zamiast 20 pojemników loft ,dostałam 18 i to porysowanych niesamowicie, nie zostały dosłane po moim zgloszeniu,niema odpowiedzi na maile ,podejście do klienta poniżej krytyki

Niezadowolony klient 29 kwietnia 2022
Pani z salonu z Legnicy bardzo niemiła oraz niekompetentna. Omijać szerokim łukiem… zamówienie dostało miesiąc po terminie.

Adrian 29 kwietnia 2022
3 terminy, ponad miesiąc czekania na coś co miało być do kilku dni, jeszcze sam musiałem dzwonić żeby coś wiedzieć. A na miejscu wmawiali że była wiadomość i telefon… Pierwsze i ostatnie zakupy w brw

Ewelina 28 kwietnia 2022
Komplet talerzy dotarł uszkodzony wyslalm reklamacje od prawie miesiąca cisza…

Kupujący 27 kwietnia 2022
niestety towar dostałam dopiero po upomnieniu się o niego.

Katarzyna 27 kwietnia 2022
Na szafę czekałam 2 tygodnie, wszystko było z góry opłacone razem z transportem. Pani ze sklepu próbowała mi wmówić że muszę osobiście odebrać mebel. Szafa wygląda ładnie ale jakość materiałów jest na najniższym poziomie. Instrukcja trudna do rozczytania, płyta chyba lepsza byłaby z kartonu, strach mocniej dotknąć, bo się wgniata a okleina odpada, przy wbijaniu nóżki cienkiej jak gwoździk odpadł kawałek płyty. Pl cybszafy wychodzą z rynienek pomimo odpowiedniego zabezpieczenia. Rączka od szafy ułamała się przy srubc…nie polecam ani sklepu ani mebli z tej firmy.

Laura 27 kwietnia 2022
Pojemniki loft doszły całe porysowane i oczywiście Pani z brw po moim kontakcie nie wymieni bo mówi, że wszystkie takie są porysowane ,także porażka

Mariusz M 26 kwietnia 2022
Produkt przyszedł uszkodzony – konsola thumben, na chyba 16 elementów,5 było uszkodzonych, liczne rysy, wbicia, wgniecenia, otarcia. – chyba brak kontroli jakości produktu… Produkt nie wyczyszczony ,dużo trocin i wiórów a co za tym idzie dużo sprzątania.. chyba prosto z fabryki…. Po blisko miesięcznej reklamacji firma łaskawie zwróciła 50 zl….. Ogólnie – nie polecam….

Klientka 26 kwietnia 2022
Obsługa klienta przez centralę firmy to farsa. Terminy realizacji podane podczas składania zamówienia są nie są przestrzegane i nijak mają się do rzeczywistości.

Karolina 26 kwietnia 2022
długi czas oczekiwania na paczkę, mimo że wg statusu półka była dostępna od ręki

Magda 26 kwietnia 2022
Nie polecam z całego serca nigdy więcej niczego tam nie zamowie. Czekałam na przesyłkę 2 miesiące. Kontakt zerowy odpisują raz w tygodniu na odwal się w kółko że się tym zajmą i tyle. Prześcieradła zamowione wyglądają jak szmaty okropne a tanie nie były. Do tego wszystkiego usuwają komentarze na frjsbuku nie tylko moje ale i poprzedniczki która czekała 3 miesiące na zwrot pieniędzy i meble. Nie polecam jakby było zero gwiazdek to bym dala bo dawno nie miałam takich problemów ze sklepem jak z tym.

Niezadowolona klientka
26 kwietnia 2022
Czekałam na pościel miesiąc czasu .tragedia

KM 25 kwietnia 2022
Zamawiam w wielu sklepach meblowych różne rzeczy, ale na chwilę obecną jesteście zdecydowanie najgorszym sklepem jeśli chodzi o zamówienia internetowe. Dla mnie jest to niedopuszczalne,żeby za meble, które nie są robione pod wymiar czekać po 2-3 tygodnie, albo jak przy moim poprzednim zamówieniu miesiąc czasu. Było by to jescze dopuszczalne gdyby nie fakt, że na stronie widnieje napis „Towar dostępny”. Podczas tego zamówienia nawet nie otrzymałem wiadomości sms czy maila, że towar jest do odbioru, a dopiero zobaczyłem to w profilu na waszej stronie.

Ula 25 kwietnia 2022
Zbyt długi czas oczekiwania na produkt (ponad miesiąc) Jakość wykonania fatalna, zła instrukcja składania szafki.

Iwona Zaniewska 25 kwietnia 2022
Firma wprowadza klienta w błąd. Na koncie klienta figuruje informacja, że zamówienie jest zrealizowane, a to mija się z prawdą. Z powodu jakiegoś braku (konkretów nikt nie raczył podać) zamówienie wciąż nie zostało zrealizowane. Zerowe zaangażowanie firmy w kontakt z klientem i wyjaśnienie sytuacji. Zdecydowanie nie polecam. Niesolidny sklep.

Ola 24 kwietnia 2022
Zamówienie zrealizowane po 1.5 miesiąca. Brak informacji, że będzie opóźnione. Trzykrotnie przekładany czas realizacji zamówienia o którym dowiadywałam się dopiero gdy sama zadzwoniłam na infolinię z zażaleniem, że minął termin realizacji

Anonimowy 24 kwietnia 2022
Kupiliśmy zestaw szafa + komoda do komody nie mam żadnych zastrzeżeń co do szafy tak otrzymaliśmy towar uszkodzony w dostawie o czym kierowca doskonale wiedział i o niczym nas nie poinformował, po złożeniu reklamacji 2 tyg czekaliśmy za bokiem . Więc czas oczekiwania na mebel był 4 tyg..

Kamil 22 kwietnia 2022
Na infolini dowiadujesz sie ze jest 5 zestawów i ze mozna podjechsc kupic bez problemu a jak przyjedziesz to wszystkie 5 zestawów jest na ekspozycji i ze nie mozna kupić tylko trzeba zamowic….. Brak słów robią ludzi w ……

Natalia 21 kwietnia 2022
Nie polecam BRW. Zamówiłam 4 komplety pościeli. Każda znajdowała się w innym magazynie więc musiałam opłacić 4 przesyłki. Oczywiści w jednej paczce znajdowała się pościel, której ja nie zamawiałam. Złożyłam reklamację 1.03.2022 r. Nawet pismo od rzecznika praw konsumentów nie pomogło. Nic nie pomaga, ani prośby ani groźby. Pościel dotarła do mnie 19.04.2022r. Każdemu będę odradzać zakupy u nich bo nerwy można stracić.

Jadwiga Wojtyczka 21 kwietnia 2022
Skandaliczna dostawa, panowie zostawili towar przy bramie wjazdowej, bardzo droga dostawa , za 2km cena 40złmJadeiga

Xxxz 21 kwietnia 2022
Nie polecam sklepu. 2 miesiące czekałam na meble. Dzwoniąc na infolinię, pisząc e maile nikt nie byl w stanie mo powiedzieć kiedy będą. Obsługa fatalna.. Od infolini po sam odbiór mebli w magazynie.. Zdecydowanie szkoda nerwów i zdrowia. Nie polecam!!!!

Irena 20 kwietnia 2022
brakuje jednego uchwytu i wszedzie odsylają że reklamacje że trzeba czekać a zamówiłam i zapłaciłam za kompletne meble to z jakiej racji gdy brakuje mam składać reklamacje i czekać skoro to wwasza wina to niepoważne

bazel1 20 kwietnia 2022
z terminami to mają dużyyyyyy problem

Ł. 15 kwietnia 2022
Produkt dotarł uszkodzony. Nie polecam.

Hubert 15 kwietnia 2022
Jedna z paczek była uszkodzona czego nie zauwazyłem przy odbiorze. Po rozpakowaniu okazało się że także zawartość jest uszkodzona. Po zgłoszeniu reklamacja została rozpatrzona negatywnie.

Emilia Łukaszewicz 15 kwietnia 2022
Firma wprowadza w bład odnośnie terminu dostarczenia zakupionych mebli, po 2 tygodniach brak odzewu, po miesiącu w trakcie rozmowy z Biurem Obsługi dowiadujesz się, ze nastpny miesiąc musisz czekać. Na złożoną reklamację braaaaaaaaaaaak odpowiedzi.

ARa 15 kwietnia 2022
Nie polecam. Czas oczekiwania pozostawia wiele do życzenia…

Anna 15 kwietnia 2022
Panie nie sprawdzają zamówień. Wybrałam opcje odbiór za godzinę, po przyjeździe po 2 godzinach panie były zdziwione i nie wiedziały czy towar wogole jest w sklepie. Wroclaw krakowska. Negatyw.

Aga 15 kwietnia 2022
Na żyrandol czekałam ponad 3 miesiące

Bartek 13 kwietnia 2022
Paczka dotarła uszkodzona o czym dowiedziałem się po przyjechaniu do salonu. Wymieniona paczka miała dotrzeć na podany adres ale musiałem odebrać ją sam. Ogólnie zapomniano o moim zamówieniu bo jak usłyszałem od pracownika salonu że otrzymam zamówienie innej osoby bo długo czekam na swoje. Gdybym nie upominał się o zamówienie pewnie do dzisiaj nikt by się nawet nie skontaktował ze mną

Gość 13 kwietnia 2022
Pracownik łaskę robi że pracuje, dla niego praca to kara. Mało zawodowe podejście do klienta.

Krzysztof 13 kwietnia 2022
Na lustro czekałem 3tygodnnie

Laura M. 12 kwietnia 2022
Odradzam kategorycznie! Zakupiłam dwie szafy, online. Było to dnia 14.03 i podano mi jako termin dostawy datę 23.03. W dniu dostawy meble nie pojawiły się i nikt nie dał znać o zmianie terminu. Dopiero dwa dni później zadzwoniłam i dowiedziałam się, że tym razem termin dostawy to 11.04. Sytuacja oczywiście powtórzyła się 11.04 – mebli ani widu, ani słychu. Znów dopiero po kontakcie z mojej strony informacja, że „planowany termin to 21.04”.

Po kontakcie mailowym z działem reklamacji nie chcą przyznać rabatu wyższego niż 4% – „podany rabat nie podlega negocjacji”. Upust 4% to kpina zważywszy na to, z jakimi przykrościami mierzę się przez ten czas oczekiwania. Dopiero co przeprowadziłam się do innego mieszkania, w starych szafach nie mieszczą mi się ubrania etc., wszędzie na podłodze leżą liczne worki z rzeczami. W czerwcu urodzę dziecko i nie mogę ani kupić łóżeczka, bo nigdzie się nie zmieści, ani umieścić w szafie ubranek, rzeczy do wyprawki. Patrząc na negatywne opinie innych osób, czuję bezradność, bo wiem, że mogę nie otrzymać moich szaf jeszcze długo. Może nawet nie otrzymam ich przed urodzeniem dziecka?

A jeśli zarządam zwrotu pieniędzy, aby kupić coś szybciej w innym sklepie, to pewnie będę czekać na zwrot pieniędzy również bardzo długo, więc nie będę mogła kupić innych szaf :D. Jednym słowem firma BRW bardzo uprzykrza mi życie, podaje nieprawdziwe informacje o terminie dostawy, następnie nie jest w stanie zagwarantować żadnego konkretnego terminu i proponuje mi śmieszny rabat w ramach przeprosin. Dziś po kolejnej reklamacji otrzymałam informację, że nowy termin jest i tak tylko planowany, więc może ulec zmianie. Koszmar.

Klient 12 kwietnia 2022
Zamówiłam kpl. Talerzy, przyszły uszkodzone, reklamacja ciągnie się od dwóch miesięcy i zero kontaktu. Zamowilam szklanki na zamówienie czekałam prawie 2 miesiące. Nie polecam, obsługa klienta na żenującym poziomie, maile bez odpowiedzi.

Renata 12 kwietnia 2022
zamówienia internetowe i obsługa klienta pozostawia wiele do życzenia, długo się czeka , słaba obsługa konsultanta a otrzymany produkt czasami jest uszkodzony

A. 12 kwietnia 2022
Jedna z paczek dotarla z uszkodzona zawartoscia, po reklamacji w kolejnej zawartosc uszkodzona i po raz trzeci rowniez! Brak gestu za zmarnowany czas pomimo oplaconej dostawy expresowej! Nie polecam.

Marta 12 kwietnia 2022
Niby jak można być zadowolononym gdy czekałam na realizację zamówienia kilka dni przyszła rama porysowana. Więc co!!! A no reklamacja i z tygodnia zrobiło się już 3 tygodnie To żałosne , serio

Rojek Elżbieta 12 kwietnia 2022
Nigdy nic nie kupie juz w sklepie BRW, czas dostawy to jest kpina z klienta a dostarczyc uszkodzony towar i go zwrocic lub wymienic to juz abstrakcja. Nigdy nigdy nie wejde do waszego sklepu

Sobek 12 kwietnia 2022
Na zamówienie czekałem pon dwa miesiące, nie polecam

Magdalena 11 kwietnia 2022
Towar średniej jakości. Dostawa z bardzo dużym opuznieniem. Ogólnie nie polecam

Andrzej Nowak 11 kwietnia 2022
Firma Black Red White stworzyła specjalną infolinię na której można się dowiedzieć wszystkiego o sposobie realizacji zamówienia w wybranym sklepie. Przed połączeniem z konsultantem mozna usłyszeć nagraną informację iż nie ma możliwości połączeń głosowych z poszczególnymi sklepami. Konsultant rzeczowo poinformował mnie o wymiarach poszczególnych opakowań z zamówionymi meblami jak również o godzinach odbioru w wybranym przeze mnie sklepie w Krakowie przy ul. Pilotów -piątek od 10.00 – 20.00.

Po przyjechaniu kilkudziesięciu kilometrów byłem w sklepie o 19.45 lecz dowiedziałem się na miejscu że choć sklep jest czynny do 20tej to magazyn tylko do 19.45 i już nie ma możliwości odbioru zamówionych mebli. Na nic zdała sie interwencja u kierowniczki sklepu. Po odbiór musiałem jechać ponownie na następny dzień. Dla mnie jest to skandaliczny brak szacunku dla klienta i jego czasu dlatego wystawiam negatywną opinię o tym sklepie _BRW Kraków Pilotów.

Ania 9 kwietnia 2022
Zamowienie złożyłam w grudniu dotarło do mnie w marcu. W dodatku nie kompletne. Szuflada przyjechała bez boków

Ania 8 kwietnia 2022
Kpina z klienta, przy zakupie termin realizacji na 31.03.Tego dnia brak informacji. Dzwonie i słyszę, że przesunięto na 8.04.Dziś znowu cisza,no to dzwonię a pani pyta czy kontaktowałam się z lokalnym sklepem, który ma zrealizować dostawę,zapytakam więc czy dostarczyli już do tego sklepu, na co pada odpowiedź dostawa jest name 12.04.!!!a czy ktoś się fatyguje poinformować klienta o tych zmianach???wygląda na to, że jak już zapłacone to martw się sam!!! Nie polecam, nie wiem kiedy otrzymam moje zamówienie!!!!

Monika Sikorska 8 kwietnia 2022
Proste – nigdy więcej. Podają termin, czekasz a tu nic, dzwonisz i dowiadujesz się, ze będziesz czekał kolejny miesiąc. Domówiłam miesiąc temu jeszcze jedną witrynkę do kompletu, dwa dni temu miała być. Po telefonie z mojej strony napisali, że dostawa przesunięta na … 18. Więc zaprosiłam ich na świąteczne śniadanko, bo to akurat lany poniedziałek. To mi odpisali, że to tylko przewidywany termin… Nie polecam, nie warto, nigdy więcej… Na propozycję, że może by jakąś rekompensatę dali… cisza, tylko kolejny termin, jeszcze bardziej odległy.

Mateusz 8 kwietnia 2022
Długi czas oczekiwania, oraz obsługa w Rybiku – Mikołowska zadzowniła tylko raz że jest gotowe do odbioru. Nie odebrałem bo nie mogłem. Potem 0 kontaku. W mailu odpowiedzieli ze dzwonili „kilka razy”. Wystarczyło SMS napisać lub maila 🙂

Kaska 8 kwietnia 2022
Do bani. Płacisz za wniesienie na drugie piętro a się okazuje że mają cię w nosie i zostawiają wszystko na pierwszym piętrze więc za co pieniądze zbieracie ?

Joanna 8 kwietnia 2022
Byłam stałym klientem , niestety brak jakiejkolwiek informacji że strony BRW że termin realizacji zostaję przedłużony czekaliśmy prawie 3 miejsce .tragedia …. P

A.Raczkowska 8 kwietnia 2022
Zostało zapłacone za ekspresowa dostawę wraz z wniesieniem natomiast przy odbiorze dostawca odmówił wniesienia towaru.

Nigdy więcej BRW 7 kwietnia 2022
Prawie 2 miesiące opóźnienia. Brak niektórych śrub. Bardzo słabe spasowanie

Klaudia 7 kwietnia 2022
Nie polecam nikomu. Krzywy stół a odzewu od sklepu brak zero pomocy arogancka obsługa

Jarek 7 kwietnia 2022
Zawarcie umowy kupna sprzedaży mebli kuchennych i obsługa klienta na tym etapie bez zastrzeżeń. Problem zaczął się w momencie pojawienia się wad produktu. Problem nr: 1. Wada lakieru frontu lodówki. Reklamacja przyjęta po kilku tygodniach otrzymałem informację, że mam osobiście przyjechać do salonu i na własną rękę mam zamontować reklamowany frąt. Odbijałem się parę tygodni pomiędzy działem reklamacji (rozmowa telefoniczna) a salonem. Montażysta nie odbierał telefonu. 2. Po kilku miesiącach zaczęły opadać frąty, na łączeniach listw dekoracyjnych pojawiły się szczeliny, blat w miejscu łączenia zaczął puchnąć, na frącie od zmywarki pojawił się pajączek na lakierze i zaczęło puchnąć. W ty momencie zaczął się już dramat.

Pofatygowałem się osobiście do salonu w celu złożenia reklamacji. Osoba przyjmująca reklamacje nie widziała problemu i nawet sama przyznała mi rację. Zdeklarowała, że reklamacja zostanie w najbliższym czasie rozpatrzona. A w sprawie blatu i frątu to raczej wina ich montażystów i będą musieli to poprawić. Przyznam, że byłem na tym etapie zbyt naiwny. Po zgłoszeniu nr. 2 Pan montażysta się odnalazł przywiózł i wymienił frąty lodówki, wypełnił kitem szczeliny w listwach, i wyregulował opadnięte frąty. Osobiście poprosiłem aby zdjął frąt zmywarki i sam ocenił co może być przyczyną powstania pająka na lakierze.

Po demontażu okazało się że w miejscu powstania pająka od strony wewnętrznej jest zamontowany wspornik i być może uszkodzenie powstało na wskutek naprężeń poprzez wkręcenie śruby (dodam, że w dniu montażu mebli kuchennych nie zauważyłem nic niepokojącego). Pan montażysta powiedział, że weźmie tą usterkę na siebie. Jakiż ja byłem naiwny

I.o. 7 kwietnia 2022
Nie polecam!!!!!!

Dariusz B 7 kwietnia 2022
witam. zamówiłem w salonie szafę Flex z dostawą i montażem gdzieś w połowie WRZEŚNIA. szafę dostarczono i zamontowano ok 20 GRUDNIA. ale nie do końca. w dostawie producent nie dostarczył części do zamontowania drzwi. dzisiaj jest KWIECIEŃ a szafa dalej nie jest zmontowana w 100%. a salon po wielu telefonach każe czekać. ale pytam – ILE??? absolutnie NIE POLECAM Black Red & White!!! chyba że chcecie czekać ponad pół roku aby łaskawie ktoś dostarczył i zmontował szafę.

Katarzyna 6 kwietnia 2022
Obsługa tel grzeczna ale nikt nic nie wie . Do sklepu nie mozna sie dodzwonic jedynie ogólna infolinia.Jakość stołków bez szału.

B 6 kwietnia 2022
Zamówiłam kosz na bieliznę .przyslali mi go z inną klapa. nie mogę doprosić się o nową pokrywke

Klaudia 6 kwietnia 2022
Towar niezgodny z opisem, przyszedł bez elementów widocznych na stronie internetowej na zdjęciu, brak jakichkolwiek informacji na stronie o dodatkowo płatnych elementach. Po kilkukrotnym kontakcie z biurem obsługi i działem reklamacji pojawiła się już taka informacja na stronie. Mimo dowodów (zrzutów ekranu) że wcześniej takich informacji nie było, brak reakcji. Odsyłanie z BOK do pisania maili lub do działu reklamacji, telefony z salonu sprzedaży z informacją że nic nie mogą zrobić i odsyłanie znów do BOK i tak w kółko, zero rozwiązania. Czas oczekiwania sporo dłuższy niż wskazany na stronie i to nie pierwszy raz… Ostatni raz zamawiam coś z tego sklepu.

Zirytowana 6 kwietnia 2022
Talerze sprzedaj z wadami. Nie polecam

Andrzej Wrotny 6 kwietnia 2022
opóźnienia i nierzetelność

Aneta 6 kwietnia 2022
Przekładany termin realizacji. Realizacja miała być na 09.03 później na 17.03 i jeszcze raz przełożona na 25.03.

Sylwia 5 kwietnia 2022
Nie polecam, ciągła zmiana terminu dostawy szafeczki nocnej, totalna porażka jestem bardzo zawiedziona. Odradzam zakupów w tym salonie meblowym

Anna 5 kwietnia 2022
Jeżeli chodzi o meble tej marki to rewelacja, niestety punk w Kołobrzegu zdecydowanie nie Obsługa klienta fatalna, terminy przedłużają się w nieskończoność, dostawa to porażka, każą sobie dopłacać itd a towar zostawiają na ulicy. Napewno nie polecam punktu w Kołobrzegu!!! Ciekawe ile teraz na zwrot będę czekać.

Mariusz 4 kwietnia 2022
NIE POLECAM SKLEPU!!!!NAROZNIK PRZYJECHAL USZKODZONY.NIE MOZNA SPRAWDZIC PRZY KURIERACH.PO REKLAMACJI SKLEP NIE CHCE WYMIENIC LUB ODDAC PIENIEDZY TYLKO TWIERDZI ZE GO NAPRAWI CO JEST KPINĄ.JAK MOŻNA NAPRAWIAĆ NOWY NAROŻNIK.TOWAR NIEZGODNY Z OPISEM SIĘ WYMIENIA LUB ZWRACA PIENIĄDZE.SPRAWA U RZECZNIKA!!!CZEKAM MIESIAC.ODRADZAM ZAKUP!!!

Ania 4 kwietnia 2022
Niestety kolejny raz się zawiodłam owszem zostałam poinformowana o wydłużonym czasie realizacji ale kiedy komodę odebrałam podczas składania okazało się ze są złe części złożyłam reklamacje która uznano i mam sobie czekać 30dni . Minęło 14 do dzi nie skontaktował się ze mną pracownik a komoda jak leży na środku pokoju tak leży . To samo było z Plutą od łóżka reklamacja uznana miałam po paru tyg odebrać płytę poszłam a jej nie było. Nie polecam

Kasia 4 kwietnia 2022
Kwietnik zamówiony przez internet. Całe szczęście, że za pobraniem. Czas realizacji 1.5 miesiąca. Kwietnik miał być na prezent…. Nie polecam

Natalia 4 kwietnia 2022
1.5 miesiąca czekania za meblami która są dostępne na stronie i w sklepie to jest kpina

Guifeng Lin 3 kwietnia 2022
Towar czekalam ponad miesiace. Szuflada pachnie formaldehydem

Natalia 2 kwietnia 2022
Może i zamówienie doszło trochę szybciej niż było planowane. Szkoda że nie kompletne. Miesiąc się dopraszam o resztę akcesoriów do mebli.

Bruce 1 kwietnia 2022
W magazynie zewnętrznym pan przywiózł na wózku ławę pos samochód ale do bagażnika już nie pomógł

Sławomir Rutecki 31 marca 2022
Zgłoszona reklamacja pozostaje bez odpowiedzi.

A 31 marca 2022
W styczniu zakupiłam 2 fotele, były one różnie zapakowane a w jednym otwory w fotelu były niespasowane z otworami w płozach, co uniemożliwiało skręcenie mebla. Miałam wrażenie, że celowo podesłano mi bubel, zażądałam wiec natychmiastowej wymiany w ramach rękojmi. Sklep internetowy uznał moje prośby za reklamacje i odesłał je do sklepu realizującego zamówieniowe a ten przekazał je producentowi.

17 stycznia dostałam informacje :”Ustawowo producent ma 14 dni roboczych na rozpatrzenie. Przy rozpatrzeniu lub realizacji reklamacji mebli tapicerowanych może okazać się konieczna wizyta serwisu w domu. Producent otrzymał wszystkie niezbędne dane kontaktowe z Państwem”. Kontakt nastąpił 18 MARCA. DWA MIESIĄCE później producent chciał wysłać do mnie serwis. NIE POLECAM !!

Kkshe 31 marca 2022
Obsługa fatalna

Paweł 31 marca 2022
Deklarowane terminy to kpina

EDyta 31 marca 2022
maskara 2 miesiace czekania na komode

Nigdy wiecej 30 marca 2022
Nie polecam! Produkt uszkodzony. Ponad 30 dni czekałam na realizację zamowienia

Wiesława Gomułka 30 marca 2022
Miesięczne opóźnienie. W dniu dostawy nikt mnie nie powiadomił, że dostawy nie będzie. Straciłam urlop. Poza tym były to zakupy przez internet. Łóżko nie jest całe na wysoki połysk jak w opisie tylko wezgłowie. Pojemnik na pościel nie jest pod całym łóżkiem czego na zdjęciach nie widać.

Monika Kot 30 marca 2022
Przesyłka była opóźniona, musialam sama szukać paczki, nie skorzystam więcej z Państwa firmy

Wioletta 29 marca 2022
Narożnik po 6 tyg. czekania przyszedł z pękniętą płytą. Zgłosiłam reklamację i dostałam informację, że ktoś pojawi się żeby na to spojrzeć za kolejne 7 tygodni. Nie polecam!!!

Krzysztof – 29 marca 2022
Black Red White – robiłem remont którejś w życiu nieruchomości i kolejny raz spędziłem ogrom czasu na różnych zakupach – normalnie i internetowo. Muszę przyznać, że więkość firm na allegro (i nie tylko) trzyma mega jakość, wysyłka od razu, zwroty bez problemu, wsio jak człowiek oczekuje, jak powinno być w XXIw, paczkomaty, kurierzy – idealny mechanizm. Ale nie wy – Black Red White, wy jesteście dalej w latach 90′ albo i gorzej. Nigdy nie doświadczyłem tak złej opieki po zakupie/dostawie i dramatycznie złego podejścia do klienta w ramach reklamacji. Życzę Wam, aby ludzie przed zakupem poczytali o Was opinie.

Myślałem duża firma, będzie ok … Dla przykładu i balansu podam, że tydzień temu kupiliśmy 8 zestawów sztućców od zwykłej firmy z allegro i przyszła do nas paczka natychmiastowo, ale po otwarciu sztućce były porysowane a na złotym kolorze było mocno widać. Zrobiłem zdjęcia i napisałem, że chyba coś się pomyliło, że to chyba lekki żart. W momencie dostałem przeprosiny i zapewnienie, że następnego dnia dostanę te same zestawy za darmo (8x) i żebym zostawił sobie wcześniejsze (wartość kilka stów). Byłem super pozytywnie zaskoczony emaptią, zrozumieniem i podejściem. Wszystko w zgodzie i jakości obsługi klienta, jakiej każdy z nas tak naprawdę oczekuje.

Black Red White zaproponowało mi dziś w ramach przeprosin za swój w moim odczuci duży błąd 15zł bonu na kolejne zakupy powyżej 100zł. powtórze: 15zł bonu na kolejne zakupy powyżej 100zł. Na zakupy powtórne u nich … no trzeba mieć jednak tupet. NIE POLECAM!

Emaila od brw następnego dnia: „Szanowny Panie W nawiązaniu do zgłoszenia reklamacyjnego informujemy, że w naszej ocenie zaproponowana Panu kwota jest adekwatna do czasu opóźnienia. Podtrzymujemy nasza wcześniejszą decyzję. W przypadku opóźnień realizacji zamówień konsumentowi przysługuje prawo do wypłaty odsetek, które w Pana przypadku wynoszą 16 gr. w naszej ocenie zaproponowana forma rekompensaty jest korzystniejsza. Prosimy zatem o informacje zwrotną czy akceptuje Pan zaproponowaną rekompensatę. Przepraszamy za wszelkie niedogodności na jakie został Pan narażony. Z poważaniem Młodszy Specjalista ds. Reklamacji

Agnieszka Ramotowska 29 marca 2022
Na zamówione sztućce czekałam ponad miesiąc.W żadnym sklepie wysyłkowym nigdy to nie miało miejsca.Jestem bardzo rozczarowana.Dopiero po interwencji dotarła przesyłka.Zdecydowanie nie polecam.

Ewa 29 marca 2022
Nie polecam.

xyz 28 marca 2022
Oszustwo w terminie realizacji. na stronie napisane jest, że produkt dostępny a czekasz na elementy do 2 miesięcy

Adam 28 marca 2022
Zawsze uważałem że BRW to porządna firma, niestety ale się zawiodłem. Czas dostawy to prawie dwa miesiące a jakosc wykonanie mebla też pozostawia wiele do życzenia. Z przykrością muszę stwierdzić że się zawiodłem, w przyszłości nie skorzystam z oferty i nie polecam.

Josnna 28 marca 2022
Pomylili kolor pojemników , reklamacja trwa 2 tydzień . Nie polecam zakupów w BRW

Klientka 27 marca 2022
Zamówiłam stół kuchenny, 14 dni oczekiwania na realizację. Odebrałam zapakowaną przesyłkę w sklepie. Po rozpakowaniu w domu okazało się, że blat w trzech miejscach jest wgnieciony. Brzydko to wygląda. Stół był z promocji, ale w opisie nie było informacji, że towar jest uszkodzony. BRW będę omijać z daleka.

AGNIESZKA 27 marca 2022
Zamówienie z początku lutego jeszcze nie dotarło, firma nie informuje na bieżąco na jakim etapie jest zamówienie. Podejście do klienta żenujące, a propozycja rekompensaty za tak duża zwłokę to 5 procent

Ania 25 marca 2022
Bałagan w zamówieniach internetowych. Nie polecam

Natalia 25 marca 2022
Ta firma to jakaś tragedia. Zamówiłam 4 pościele, które szły 4 przesyłkami więc musiałam opłacić 4 przesyłki ale jakoś to przełknęłam. Dramat się rozpoczął kiedy otwarłam ostatnią przesyłkę. Tam była nie moja pościel, na następny dzień złożyłam reklamację przez maila, po 14 dniach skontaktowałam się z infolinią i powiedzieli mi że skoro nie dostałam odpowiedzi która potwierdza przyjęcie reklamacji to to jest tzw cicha akceptacja reklamacji i mam czekać na kontakt sklepu, po kilku kolejnych telefonach sprawa trafiła do rzecznika praw konsumentów. W dniu dzisiejszym mija 25 dni od złożenia reklamacji. WYŚLIJCIE MI W KOŃCU MOJĄ POŚCIEL!!!

Marzena 25 marca 2022
Na każdym etapie porażka. Bardzo długa realizacja zamówienia, bo ok. 2 miesiące. Towar wydawany w magazynie przez mało kulturalnego pracownika. Towar,czyli komody kiepskiej jakości i 1 strona mebli wogole nie obklejona taśma. Od strony widocznej. Reklamacja produktu to kolejna porażka.

Monika 25 marca 2022
Nie polecam więcej tam nie zamowie

Ala 24 marca 2022
Długi czas oczekiwania a zamówione były kartony . Brak powiadomienia o odebraniu zamówienia.

Marysia 24 marca 2022
Zamówiłam łóżko po złożeniu okazało się że brakuje części do stelaża nie przysłano mi do domu tylko msze jechać do sklepu który znajduje się 60 km Za transport zapłaciłam zamawiając łóżko a że brakuje część to nie moja wina.tylko producenta

Ja 24 marca 2022
Szafa na pierwszy rzut oka piękna ale w trakcie wszystko wychodzi…. totalna porażka nigdy więcej takiej szafy.

Tom 23 marca 2022
Nigdy więcej nie kupuję w tym sklepie. Czas oczekiwania 3 miesiące bez 10 dni. W opisie jest od 9 do 14 dni. Zakupy na stronie sklepu tylko dla bardzo cierpliwych.

Marta 23 marca 2022
Firma nie traktuje klienta poważnie. Produkt, który widnieje jako dostępny w sklepie, po tygodniu okazuje się jednak niedostępny i to przez dłuższy czas. Nie można się doczekać na zwrot pieniędzy. Nie polecam!

Asia 23 marca 2022
Komoda hesen oraz witryna hesen prezentują się bardzo dobrze. Jednak na meblach widać delikatne rysy. Meble zamówiłam w styczniu a dotarły dopiero do mnie 15marca. Nie otrzymał żadnej informacji z infolinii ani ze sklepu realizującego zamówienie. Sama dzwoniłam żeby dopytać się o status realizacji zamówienia. I jeszcze jeden minus jest taki że sklep, który realizował zamówienie powiadomił mnie że meble są do odbioru

Samanta 23 marca 2022
Na stół czekałam 8 tygodni. Przez ten czas żadnej informacji jaki jest status realizacji zamówienia. Ciągle przesuwanie terminu realizacji a to za tydzień a to za 3 dni… Obsługa klienta na zerowym poziomie

Ewelina Krysiak 22 marca 2022
Napisałam dwie skargi do Państwa, żadna nie została rozpatrzona. 3 razy był zmieniany termin realizacji zamówienia.

Magda Golińska 22 marca 2022
Oddzial w Szczecinie z magazynem w Mierzynie nie ma personelu do wypakowania zamówienia i przygotowania go do odbioru. Towar szybko dotarł do magazynu , ale czas oczekiwania na mozliwość odbioru to 5 tygodni.

Magda 22 marca 2022
Zamawiania odradzam. Czekam od 26 lutego na przesyłkę do dziś czyli 22 marca. Kontaktowałam się z pomocą brw I niby miała przyjść paczka 18 marca oczywiście dalej jej nie ma jest 22. Weszłam na stronę brw I czytam że ludzie mają podobne problemy, odpowiedziałam na post kobiety, której wcześniej usunieto komentarz więc dodała screen że usuwają niewygodne wiadomości, po chwili zostały moje wiadomości a resztę ponownie usunięto ale zdążyłam zrobić screeny. Pięknie traktują ludzi. Nigdy więcej niczego tam nie zamówie.

A..a 22 marca 2022
Nie polecam, dostałam bubel a próba reklamacji to totalna porażka. Poziom obsługi klienta żenujący

X 22 marca 2022
Zamówione szkło, połowa produktów przyszła potłuczona. Na magazynie nie mieli więcej żeby dosłać, zostałam z niekompletnymi produktami, zwrot tylko na mój koszt co się wcale nie kalkuluje. Biuro obsługi to jakaś kpina, nie traktują serio klienta.

Iwona 22 marca 2022
Na meble czekałam ponad 2 mies. Tak długo że aż zapomnialam co kupiłam. Okazało się ze to badziew . Krzywe otwory na uchwyty itp. Ogólny bark informacji o zamówieniu, na infolini odsyłają tu i tam i czlowiek nadal nic nie wie . Zwrot pieniędzy z powodu rezygnacji po miesiącu. Omijajcie ten sklep z daleka

Beti 21 marca 2022
Za długo trwało

Magdalena 21 marca 2022
Dostawa ekspresowa,niezrealizowana, o zwrocie pieniędzy nie ma mowy, przesyłka ddotarła w innym terminie jaki uzgodniono, po rozpakowaniu okazało sie,ze jedna część jest uszkodzona, cale szczęscie że to wewnętrzna część i można było zakryć drzwiami bo na reklamację nie mam już siły, nigdy więcej zakupów w tym sklepie, szanuję swoje zdrowie
Brw.pl

Paweł 21 marca 2022
Bardzo długi czas oczekiwania na meble, dwukrotne przesuwanie terminu dostawy. Same meble bardzo dobra jakość.

Adam 21 marca 2022
Zero kontaktu ze strony sklepu musiałem sam dowiadywać się o to co kupiłem 3 miesiące oczekiwania żałosne nie polecę nikomu tego sklepu.

Mikołaj Roj 21 marca 2022
Nie polecam w komplecie nie było drzwi ani nawiasów Nawiasy i drzwi przyjechały osobno odstęp 2 tygodnie

BP 21 marca 2022
kontakt z obsługą klienta mega słaby -realizacja reklamacji na bardzo niskim poziomie -lampa przyszła z plamą i musiałabym czekać na nowy klosz kolejne 2 tyg aż wyślą na wymianę -porażka- płacisz za pełnowartościowy towar-przychodzi z wadą i dalej musisz czekać na dobry

Kat 21 marca 2022
Czas oczekiwania ponad 3 tygodnie to żart..Na dodatek konsultanci pracujacy za karę..Nie polecam

Marcin 21 marca 2022
Przesyłka uszkodzona część komody pęknięta

Monika J 19 marca 2022
Absolutnie nie polecam, zamawiałam kuchnie 25tys zł, i 2 komplety mebli pokojowych, kazdy za 2500zł… na meble czekałam 7miesiecy przy deklarowanym czasie 4 mies, na meble do pokoi czekałam 3 mies przy deklarowanych 2 tyg… meble do pokoju, 2 deski pekniete, meble do kuchni, zamowiony dodatkowy front do komody nie wiem po co skoro byl szklany, i blat za duzo o 2mkw pewnie dlatego ze cena za 1 mkw to 700zł … wiec trzeba było naciagnac klienta… oczywiscie nie bylo opcji zwrotu bo zatwierdzi klient zamowienie, czyli klient odpowiada za toze projektant jest kompletnie nie przeszkolonym kretynem !!!!! absolutnie nie polecam!

Klientka 19 marca 2022
Realizacja zamówienia masakra!!!! Czas oczekiwania to jakaś kpina!!!! Nie polecam nikomu tego sklepu.

Paweł 17 marca 2022
Zamówienie złożono w grudniu a zostało zrealizowane w lutym. 4 razy przekładali termin odbioru. Tłumacząc głupio za każdym razem, że brakuje im części. Brak informacji z ich strony , że zamówienie zostało opóźnione. Dopiero po telefonie do nich, przychodziły informacje na maila.

Karina 17 marca 2022
19 stycznia zamówiłam meble przez waszą stronę internetową. Mamy 17 marca mebli nie dostarczono. Po wydzwanianiu na infolinię i do sklepu dostarczającego towar ciągle otrzymuję informację, że termin dostawy został przesunięty. To jest jakaś kpina czekać trzy miesiące na meble!!! Opłacam raty za towar, którego w ogóle nie mam. Powinnam otrzymać rekompensatę ze strony BRW za takie postępowanie z klientem. Już nigdy u Was nic nie zamówię, a jeżeli meble nie zostaną dostarczone do dnia 21 marca tak jak teraz podajecie datę dostawy to sprawę oddaję w ręce rzecznika praw konsumenta i będę wnioskowała o rezygnację z zamówienia oraz rekompensatę.

Monika 17 marca 2022
Zamówiłam komode w grudniu miała być do odbioru po 4 tygodniach była po 10tyg. Na dodatek uszkodzona przyszła. To jest jakaś masakra.

Monika 17 marca 2022
Kuchnia po trzech miesiącach od zamówienia nadal do mnie nie dotarła… W salonie nic nie wiedzą, a na infolinii odsyłają do salonu po informację. Zero kontaktu w przypadku opóźnień, niekończąca się historia, nie polecam i drugi raz bym nie zamówiła.

Izabela 17 marca 2022
Porażka, zamawiałam narożnik przez internet i 4 razy miałam przekładany termin dostawy, ponadto sama musiałam dopytując się o wszystko. W sumie dostałam towar zamiast po 2 tyg to po 2 miesiącach. Nie polecam, chociaż sklep stacjonarny jak naj bardziej na plus

Aneta Krasoń 17 marca 2022
Zamówienie na łóżko Alameda złożyłam 19 stycznia 2022, wielokrotnie kontaktowałam się z pośredniczącym salonem i infolinią i za każdym razem termin dostawy był przesuwany o kolejny tydzień. Ostatecznie towar otrzymałam 10 marca ! 50 dni realizacja zamówienia na łóżko, a wg terminarza przy zakupie miało być 9 dni. Nie polecam!

Karolina 17 marca 2022
Na odbiór szafy czekałam z miesięcznym opóźnieniem, zaczęłam spłacać raty jak jeszcze nie miałam szafy. Pisałam e-maila o rekompensatę , ponieważ nie kupiłabym szafy jak bym wiedziała o takim opóźnieniu. Ktoś mnie olał bo nawet nie dostałam odpowiedzi.

Andrzej 16 marca 2022
Nie dotrzymuje terminów realizacji zamówień. moje inne zamówienia są już po terminie realizacji zamówień i do tej pory nie mam informacji, kiedy je odbiorę.

Magda 15 marca 2022
Fatalny sposób reklamacji.Dlugi czas oczekiwania a jakość produktów dość niska

Lol 15 marca 2022
Dostawa ekspresowa koszt 79zł, sklep celowo odwleka terminy dostaw (aż o 2 tygodnie!!), żeby wybierać drogą dostawę ekspresową. Skoro produkt jest dostępny w dostawie za 2 dni to po prostu trzeba go zdjąć z półki i wysłać. Doliczanie dodatkowej opłaty za ekspres jest po prostu nieuczciwe.

Marco 15 marca 2022
Zamówienie dotarło ale uszkodzone. Sklep nie chce rozpatrzyc reklamacji pomimo tego ze zamowienie obejmowalo dostawe i montaz. WSTYD

Marta 15 marca 2022
Na zamówienie czekałam prawie 2 miesiące. Co chwile dostawałam maile że termin odbioru zamówienia się opóźnia. Nie polececam sklepu jak ktoś robi remont i chce szybko uporać się z nim.

Tomasz S 14 marca 2022
Szafa zamówiona w listopadzie przyszła zgodnie z terminem po 2 tygodniach, jednak w 1 paczce było pękniete lustro drzwiowe. Reklamację zgłosiłem 6 grudnia, salon ponowił reklamację 28 lutego, gdyż nie było wiadomo co się dzieje ze zgłoszeniem. Trwa to już ponad 3 miesiące, do dziś nie otrzymałem części.

Anna 14 marca 2022
Jakość zamówionych mebli z serii kada beznadziejna. Okleina odpada przy montażu, elementy nie dochodzą do siebie, instrukcja nieczytelna, pomylone zamówienie, którego sklep w Legnicy nie chce uznać jako reklamację zasadną. Ogólnie beznadziejne meble i beznadziejny sklep.

Kasia 14 marca 2022
Według informacji przy zamówieniu, szafka powinna być do odbioru za 14 dni. Po 14 dniach dostałam tylko maila ze jest zamówienie opóźnione. Poza tym żadnej informacji kiedy mam się spodziewać szafki, finalnie zamówienie do odbioru po miesiącu. Oczywiście nikt nawet nie raczył poinformować kiedy to nastąpi dokładnie. Ogólnie słabe podejście do klienta.

Erendt 14 marca 2022
Transport zamówionych mebli przekładano w ostatniej chwili. Bardzo długi czas oczekiwania.

Łukasz 11 marca 2022
OSTATNIE ZAKUPY W TEJ FIRMIE MEBLE DOSZŁY Z PONAD PÓŁTORA MIESIECZNYM SPÓŹNIENIEM OD DATY ZAPLANOWANEJ DOSTAWY KTÓRĄ DOSTAŁEM PRZY ZAMÓWIENIU.DZWONIĄC NA INFOLINIĘ DZIEŃ PO ZAPLANOWANEJ DOSTAWIE DO MNIE MEBLI PAN NA INFOLINI POWIEDZIAŁ ŻE MOJE MEBLE NIE ZOSTAŁY JESZCZE WYPRODUKOWANE I CZAS REALZACJI PRZEDŁUŻY SIĘ O 14 DNI PO TYCH 14 DNIACH NIESTETY ZNOWY NIE DOSTAŁEM MEBLI I DZWONIĄC NA INFOLINIE PAN STWIERDZIŁ ŻE BRAKUJE KLIKU KOMPONENTÓW I NIESETETY MUSZĘ CZEKAC KOLEJNE 14 DNI ZA MEBLAMI.OSTATNI ZAKUP W BRW NIE WRÓCĘ PONOWNIE !!!!

Sandra 11 marca 2022
Niestety jeśli chodzi o sklep to kontakt z klientem leży Jednego dnia miałam do odebrania ze sklepu jedno zamówienie które było zamówione dzień wcześniej o 15. Panie zaczęły szykować zamówienie dopiero gdy się pojawiłam w sklepie. Okazało się że połowy zamówienia nie ma i nikt nie raczył o tym poinformować.

Drugiego dnia w innym sklepie również próbowałam odebrać zamówienie jak się okazało jedno było naszykowane ale pracownik stwierdził że już wczoraj miała go odnieść bo tak kierownik kazała i nie obchodził ja fakt ze udzielacie informacji przy zamówieniu że na odbiór jest 72 h dla tej Pani odbierz za godzinę to odbierz i koniec a to co nadaje filozofia firmy nie jest ważna.

Drugie zamówienie niestety okazało się że dopiero będzie za 3 tyg bo rzeczy brakowało i też nikt mnie o tym nie poinformował. Łącznie na 4 zamówienia odebrałam tylko 2 z czego o trzecie musiałam rozmawiać z Panią kierownik bo również bym go nie otrzymała. Miski które zamówiłam nie były do zlokalizowania na sklepie a ja poinformowałam że przejechałam całe miasto w celu odebrania tego zamowienia. Niestety paliwo w dzisiejszych czasach nie jest najtańsze a firma naraża człowieka na niepotrzebne straty tym bardziej że jestem w ciąży i tego typu nerwy nie są mi kompletnie potrzebne

Plamen 11 marca 2022
Zamówienia dostałem z miesięcznego opóźnienia.

IW 10 marca 2022
Nie przyjemna obsługa długi czas oczekiwania

Iza 10 marca 2022
Na zamówiony towar – 2 witryny i półkę czekałam ponad 2 m-ce. Przed zamówieniem zarówno w sklepie jak i na infolinii przekazano informację, że do 9 dni powinien być towar u mnie w domu. Potem dostałam email z przeprosinami że towar o 2 tyg opóźniono, potem tym czasie kolejny email że kolejne 3 tygodnie jest opóźnienie. Wydzwaniałam na infolinię i usłyszałam, że mają przeładowane magazyny w całej Polsce i niestety nie mogą dostarczyć towaru. To po co przyjmują nowe zamówienia skoro poprzednich nie wysyłali.

Obsługa w sklepie w Szczecinie ul. Kwiatowa tragiczna, nikt nic nie wie, nie potrafią wystawić dokumentów kasowych, bałagan, pełno klientów z awanturami i rezygnacją zamówień lub jak ja chcących wyjaśnić niedostarczenie w terminie towarów. Ludzie od grudnia czekali na meble. Gdybym wiedziała wcześniej, że jest tak długi czas oczekiwania, nigdy bym nie zamówiła w tym sklepie. Dziecko czekało 2 mce na meble do swojego pokoju. Dramat! Nie polecam nikomu! Moja noga nie stanie już nigdy w tym sklepie i odradzę każdemu znajomemu.

Marcin 10 marca 2022
Na zamówienie czekałem od 10.01.2022 a otrzymałem 08.03.2022. Prawie 2 m-ce! Na 1 regał, biurko i kontenerek. Tragedia. Zamawiając upewniłem się na infolinii o dostawie towaru do 9 dni jak pisze na stronie przy każdym zamówieniu. Powiedziano, że może byc do 5 dni opóźnienia. A było prawie 2 m-ce. Dzwoniłem, przepraszali, że magazyny w całej Polsce przeładowane itd.. Pisałem przepraszali, że towaru nie ma itd.. Bardo nieuczciwa firma, nigdy więcej nie kupię w tym sklepie NIC. Nie warte to nerwów, stresu. Po telefonie ze sklepu chciałem zamówić montaż.

Nie można inaczej trzeba osobiście jechać do sklepu by osobiście zapłacić. 3 panie kasjerki wystawiały przez 15 min dokument zamówienia montażu, po czym przyszedł inny pracownik i go wystawił, bo nie potrafiły. F-rę końcową za meble otrzymałem po kolejnej prośbie z działem obsługi z datą 31.01.2022 w dniu 08.03.2022. Tragedia. W sklepie przy mnie był Pan który wycofywał zamówienie, małżeństwo z awanturą. Pobrali od klientów pieniądze a mebli nie ma po 2-3 mc-e. Nigdy więcej! Nie polecam!!!

M 10 marca 2022
Nie jestem zadowolona z zakupów w tym sklepie ponieważ chyba ze 4 razy zistal przekładamy termin dostawy gdybym się nie upominala czy lozko dostarcza w terminie to nie wiem czy ktoś by mnie poinformował o tym fakcie mało tego z nikim tak na prawde nie dało się skontaktować wiadomoscibszly tylko z automatu no i brakowało części takze nic więcej już tu nie zamówię!!!!!i na pewno nie polecę nikomu tego sklepu

U 10 marca 2022
Zamówienie zrealizowane po 2.5 miesaca!

Jakub Dłuski 9 marca 2022
Czekałem trzy miesiące na dwie komody i co tydzień była kolejna zmiana w terminiendostawy

Aga 9 marca 2022
Nikt mnie już nie namówi na zakupy w tym sklepie. Zakupy zrobione 21 stycznia towar dostarczony w połowie lutego, magazyn pomylił kolory biały z czarnym, reklamacja towaru trwa już miesiąc a właściwych mebli nie widać.Obsluga klienta dno, po dostarczeniu numeru zamówienia brak kontaktu. Nie polecam

Paweł Piotr 9 marca 2022
Odradzam stanowczo. Kupiłem meble do kuchni u przedstawiciela tej firmy. Montaż małej kuchni trwa już dwa tygodnie. Meble źle spasowane. Uszkodzenia wewnątrz mebli na skutek niewłaściwego montażu. Blaty nie pasują. Czas oczekiwania na kolejne – 3 tygodnie. Zmarnowany czas i pieniądze.

K 8 marca 2022
Dno dno

Jakub 7 marca 2022
Żenujące podejście do klienta. Zamówienie złożone w grudniu 2021 z 14sto dniowym okresem oczekiwania. W do połowy stycznia żadnej dalszej informacji o zamówieniu, po dodzwonieniu się na infolinie okazuje się, że produkt dopiero będzie na przełomie lutego i marca. Na początku marca kolejny raz miałem nieprzyjemność kontaktować się z BRW. Tym razem zamówienie prawdopodobnie będzie dopiero w maju…. BRW oferuje zwrot pieniędzy lub możliwą rekompensatę o ile produkt zostanie dostarczony. Oczywiście rekompensata to wielka tajemnica. Totalny brak profesjonalizmu. Odradzam każdemu zakupy online w tym sklepie.

Natalia 7 marca 2022
Jest to opinia sklepu znajdującego się w Pile. W tym samym tygodniu robiłam zamównienie w Gdańsku. W obu przypadkach skorzystałam z metody „odbiór za godzinę”. Jeśli chodzi o Gdańsk to dostałam po ok 30min od zamównienia telefon w związku z brakiem jednego z artykułów i rozwiązaniem sytuacji. Reszta towaru zostałam spakowana w kartonik. Obsługa miła i fachowa. Jeśli chodzi o punt w Pile… masakra. Po ponad czterech godzinach pojawiłam się w sklepie, żeby odebrać zamówienie… w sklepie brak żywej duszy. Czekałam przy kasie nikt się nie pojawił. Poszłam szukać pracowników, trzy panie były bardzo zajęte plotkami, nie zwracały na nic uwagi.

Gdy poinformowałam, że chce odebrać zamowienie to usłyszała, że mam poczekac bo kasjerka parzy sobie herbate. wkońcu pojawiła się z wielkim oburzeniem, że jej przeszkadzam i informuje mnie, że zamównienie nie jest gotowe… co ja sobie wyobrażam.. przecież to wina spowodowana brakiem pracowników… czekałam ok 20 minut i usłyszałam, że nie wiedzą gdzie znajdują sie przedmioty, które zamowiła,… więc zamównienie nie zostało zrealizowane…
Brw.pl

Centkowska Natalia 7 marca 2022
Do dzis czekam na reklamacje blatu który przyszedł uszkodzony to już ponad 3 tygodnie i cisza. JA JUZ WIECEJ NIE KUPIE NIC Z TEJ FIRMY

Piotr S 7 marca 2022
Meble zamówiłem w czerwcu 2021 Miałem otrzymać na początku serpnia a otrzymałem w połowie wreśnia Dotarczone meble uszkodzone fotel połamana rama sofa poplamiona Uznali reklamcję ale d grudnia jej nie zrealizowali Po piśmie informującym o odstąpieniu od umowy iżądaniu zwrotu pieniędzy do obecnej chwili nie otrzymałem pieniędzy Co parę tygodni przesyłją maila o kolejnym terminie załatwienia sprawy Firma zupełne dno

Gosia 4 marca 2022
Zakupy internetowe w tym sklepie to totalne nieporozumienie.

Ewa 4 marca 2022
Czekałam od grudnia 2021 do lutego 2022.!!!!!! Ponadto czas odbioru jako 2 osoba w kolejce to masakra

Kluczyńska 4 marca 2022
Nigdy więcej nie zamówie. Czekałam miesiąc za meblami i sama je odbierałam . Oszukiwali mnie z terminem odbioru .

Muchał 4 marca 2022
Bardziej długi czas realizacji zamówienia.

… 4 marca 2022
Bardzo długi czas oczekiwania na zamówienie, brak kontaktu o statusie zamówienia, na infolini nie wiedzieli kiedy otrzymam zamówione meble

BRWSSIE 4 marca 2022
Data zamówienia: 28 listopada 2021 21:17:22 Black Red White – Zam. nr 2021/E-SK/1292478 Do dziś lampa nie przyszła. 15 gru 2021: Przygotowujemy Twoje zamówienie 2021/E-SK/1292478. Bardzo przepraszamy za możliwe opóźnienie. Postaramy się, aby wysyłka została nadana od nas jak najszybciej. 12 stycz 2022: W nawiązaniu do poniższej wiadomości chciałabym poinformować, iż oczekujemy na odpowiedź od dostawcy zewnętrznego. Gdy tylko ją otrzymamy niezwłocznie Pana powiadomimy o realizacji zamówienia. Poziom obsługi klienta: dramat Kolejna informacja: Dostawa ma być przewidziana na połowę lutego, jest Marzec, nadal brak dostawy i informacji. Lampa na stronie oczywiście cały czas jest dostępna. Dziękuję bardzo.

Magdalena 3 marca 2022
Przestrzegam nieświadomych klientów- obecny sklep BRW nie ma nic wspólnego ze sklepem z poprzednich lat!!! Zero zainteresowania, zero szacunku dla klienta, zero informacji zwrotnych z działu reklamacji!!!

Gosia 3 marca 2022
Na zamówione meble czekaliśmy ponad miesiąc. Dwie części zostały za reklamowane z powodu słabej jakości okleiny. Przysłano nowe ale ze źle wywierconymi otworami. I znów czekamy na reklamację reklamacji. Całość materiałów jest raczej słaba. Poprzednie meble kupione 20 lat temu były o wiele lepsze.

Gabi 3 marca 2022
Nigdy więcej nie zamówię z tego sklepu!!!! Szkoda słów

Karol 2 marca 2022
By uchronić każdego, nie zamawiajcie tam czegokolwiek. Drugi raz zamówienie i drugi raz to samo, chciałem dać 2ga szansę i mebel akurat mi pasował. Paczka przyszła uszkodzona, taka była z magazynu wydana, widać że uszkodzenia były nieumiejętne naprawiane gdzieś po drodze… Brak wszystkich elementów do skręcenia, i największy hit okazało się że ta uszkodzona paczka co nawet etykiety nie miała oryginalnej z fabryki jest innego koloru, więc mam łóżko dwukolorowe. Czas oczekiwania na mebel 45 dni teraz jestem magazynem BRW bo nikt tego nie odbierze ode mnie.

Tom to ja 2 marca 2022
Długi czas oczekiwania Złe części na które trzeba czekać do 3 tygodni Lipna instrukcja obslugi, wszystkie śruby w 1 paczce…

Agnieszka 2 marca 2022
Czekałam dwa miesiące na dostawę towaru. Nie polecam.

Zamawiająca 2 marca 2022
Zamówiłam komodę, która zaginęła w magazynie i nikt nie potrafił mi powiedzieć kiedy otrzymam odpowiedzieć kiedy cokolwiek się wyjaśni. Obsługa pozostawia wiele do życzenia. Tylko jedna z pracownic zainteresowała się problemem po kolejnej próbie dowiedzenia się z naszej strony co z zagubionym meblem. Złożyłam kilka zamówień i tylko w jednym przypadku doszło do tak niemiłego incydentu.

Niezadowolona 2 marca 2022
Zamówiłam 2 kpl. Naczyń oba przyszły potłuczone. Na maila z reklamacja dostałam odpowiedź po ponagleniach i kilku dniach. Zalega mi ogromny ciężki karton z potłuczonymi naczyniami i proszę się o możliwość wymiany. Teraz, Proszą o zdjęcia gdzie ja już to mam zapakowane do kartonu tak jakby klient kłamał, że towar przyszedł uszkodzony.

Magda 2 marca 2022
Tragedia! Terminy realizacji zamówienia to jakaś kpina! Czekam już ponad miesiąc na szafę! Zero kontaktu ze strony sklepu! Infolinia nie wie nic i za każdym razem podaje informacje, że ktoś się z salonu ze mną skontaktuje, ale minął ponad miesiąc i zero kontaktu. Nie polecam! Rozumiem, że może się wydłużyć termin realizacji, ale oczekuje jakiś informacji na ten temat!

Kamil 28 lutego 2022
Czy zamówienie bezpośrednio w sklepie stacjonarnym czy przez sklep internetowy za każdym razem z opóżnieniem dostawa i brak kontaktu w tej sprawie.

Karina Komorowska 28 lutego 2022
Na meble czekałam ponad miesiąc. Poziom obsługi na bok pozostawia wiele do życzenia. Czułam się lekceważona i oszukana wręcz.

Niezadowolona 28 lutego 2022
Długo czekałam na meble, ok 3 tygodnie, pomimo opłacenia przesyłki, okazało się że jest bez wnoszenia, a były ciężkie. Kartony sklejone taśma i w tym miejscu zarysowania mebli. Okleina bardzo ładna i bardzo nietrwała. Płyta zarysowana, przy montażu ulega wyszczerbienia.

Natalia 26 lutego 2022
Zamówiliśmy szafę biała lakierowaną. Niestety jedna cześć była bardzo wadliwa. Wyglądała jak by przejechał po niej czołg…lub pakował ktoś pijany ze nie zauważył takich licznych wad. Zareklamowalismy i po dwóch tygodniach przywieźli cześć zamienna rownież uszkodzoną. Szafa lały czas lezy na środku pokoju … brak słów na takie nie poważne zachowania.

Skorpion 25 lutego 2022
Nigdy nic nie kupię w tym Sklepie brw Wrocław krakowska

Iza 25 lutego 2022
Nie dość że przy przesyłce express za dodatkową opłatą która trafiła do mnie dużo po terminie to jeszcze niekompletna

Małgorzata 25 lutego 2022
Czas realuzacju zamówienia wynosił ponad miesiąc, przy czym przy zakupie nie było żadnej informacji i problemach z realizacją czy braku towaru. Nie potrafiona precyzyjnie podać ostatecznego terminu realizacji. Zdecydowanie nie polecam!!!!

Agnieszka 25 lutego 2022
słaba obsługa telefoniczna e-sklepu panie wprowadzają w błąd

Rozczarowany 24 lutego 2022
Sklep wprowadza w błąd jeżeli chodzi o termin realizacji. Nikt o tym nie informuje. Po wysłaniu zapytania łaskawie udzielają odpowiedzi ze nie wywiązali się i ciężko powiedzieć kiedy będą w stanie to zrobić. BOK na szokująco niskim poziomie. Po dwukrotnym dopytywaniu kiedy zamówienie zostanie zrealizowane usłyszałem ze może w marcu. To daje prawie 2,5 msc a nie jak obiecują 15 roboczych dni.

A. 24 lutego 2022
Zamówiona szafa zgodna z opisem, ale realizacja zamówienia to absolutna porażka. Przy składaniu zamówienia termin realizacji to kilka dni, w praktyce – kilka tygodni! Nie polecam.

Elżbieta Wojdyło 24 lutego 2022
Jestem zniesmaczona poziomem obsługi klenta. Zamówiłam meble on -line. W trakcie zamówienia pojawiła się data realizacji, która była dla mnie do przyjęcia. Niestety po opłaceniu zakupu już tak rózowo nie było. Termin realizacji cały czas się zmieniał. Oczywiście oddalał. Złożyłam reklamację w BOK – u, ale tam mają klienta za natrenta. Piszą za każdym razem przepraszamy i dalej bla, bla, bla… Nie polecam zakupów w sklepie BRW. Bardzo niska jakość usługi. Jednakże nadmieniam, że sklep stacjonarny, który realizował dostawę mebli do domu wywiązał się ze swoich zobowiązań wzorowo!

Anna PR 24 lutego 2022
Firma BRW najwyraźniej totalnie nie panuje nad kontrolą jakości. Nie dość, że jakość wykonania produktu tragiczna, to jeszcze były dodatkowe obtłuczenia, zarysowania itd. Karton był w stanie nienaruszonym, więc wieszak panelowy po prostu został taki zapakowany! Nie polecam ani sklepu ani jego produktów.

Karol 23 lutego 2022
Ponad 2 tygodnie po terminie. Nikt nie był łaskawy nawet zadzwonić i poinformować o spóźnieniu.

Elżbieta 23 lutego 2022
9dni trwało prawie 2 mies . Poszewki są w zmniejszonym rozmiarze. Zmarnowane pieniądze

M 22 lutego 2022
Nie polecam zakupu w BRW. Towar miałam dostać za 2 tygodnie, dostałam po 5. Nikt nie raczył poinformować mnie, że czas realizacji zamówienia wydłuży się. Gdy już odebrałam paczkę okazało się że brakuje przodu jednej z szuflad, druga jest uszkodzona i listwa znacząco różni się kolorem od blatu. Także nie polecam

Gościcka 22 lutego 2022
Przesyłka była z opóźnieniem, uszkodzona. Być może to wina firmy kurierskiej.

ann 22 lutego 2022
05 listopada ubiegłego roku zamówiliśmy zestaw mebli Idento oraz materac. Łączna kwota zamówienia przeszło 7 tys. 2 sztuki mebli tj. szafa garderobiana oraz komoda wymagały reklamacji. Przy komodzie uszkodzona jedna część, natomiast szafa garderobiana dotarła w opłakanym stanie. Reklamacje zgłosiliśmy po otrzymaniu zamówienia w okolicach połowy grudnia… Pod koniec stycznia dotarła jedynie część reklamacji… Dziś 22 lutego a my nadal czekamy na 3 sztuki reklamowanych drzwi szafy

Aga 22 lutego 2022
Meble do salonu otrzymaliśmy po 4 tygodniach, niestety nie ten kolor który zamawialiśmy. Poinformowano nas że właściwe meble będą za trzy tygodnie, po czym dostajemy informację że będą za pięć tygodni.

Agnieszka 22 lutego 2022
Firma nie sumienna czekaliśmy miesiąc dłużej na zamówione meble wiecznie czegoś brakowało a jak raczyli już je wysłać to przyszły uszkodzine i to od środka więc nie wina transportu….szkoda czasu i pieniędzy!

Gosia. 22 lutego 2022
Zamówienie opóźnione, Zero kontaktu ze strony skepu, samemu trzeba dzwonić dowiadywać się i dopominać, po 4 tygodniach czekania otrzymałam egzemplarz wystawowy. Ponieważ mebli dalej nie było.. w trakcie składania zamówienia termin podany 14 dni. Jest terminem niewiarygodnym. I jedyna odpowiedź być może zejdzie z produkcji …..Ale nie możemy być tego pewni. Tragedia .

Kamil 22 lutego 2022
Nigdy więcej.

Robert 22 lutego 2022
Towar niezgodny z zamówieniem, brak poczucia winy że strony sklepu, mimo uznania reklamacji. Produkt zamówiony 30 stycznia, odebrany 15 lutego. W związku z wydaniem błędnej paczki 1z5 muszę czekać łaskawie do marca na kolejną dostawę abym mógł łaskawie jeszcze raz pojechać do sklepu i odebrać prawidłowy towar. W strata czasy, pieniędzy i nerwów. W zamiast szafki mam kilka dużych kartonów z którymi nic nie mogę zrobić. Stanowczo odradzam biorąc pod uwagę że to kolejne problematyczne zamówienie w tej firmie. Cytując klasyka NIE MAMY PANA PLASZCZA I CO NAM PAN ZROBISZ

Efka 22 lutego 2022
bardzo dlugi czas oczekiwania na przesyłkę. odebrany towar ( poduszka) nie zgodny z opisem. Słaba jakośc. Posuszkę odebrałam bardzo brudną.

Katarzyna Skrzypkowska 21 lutego 2022
Zamówiłam meble miały być 17.02. mąż wziął urlop a tu informacja że meble będą 25.02. co to ma znaczyć generalnie? Anulowałam zakup i kupiłam meble w leroyu w podobnej cenie. Nie rozumiem tego co się wydarzyło, robicie głupków z ludzi

Małgorzata 21 lutego 2022
Ogólnie rzecz biorąc nie polecam żadnych mebli czy innych produktow z Brw,jakość wykonania jest mizerna,sama Ikea jest o nievo lepsza,obsługa niekompetentna,niemiła,opryskliwaNie polecam .

Szakal 21 lutego 2022
Klamstwa oszustwo podczas rozmów telefonicznych czas oczekiwania bardzo dlugi

Andrzej Mazurkiewicz 18 lutego 2022
W dniu planowanej dostawy po wielokrotnych telefonach na infolinię dowiedziałem się że meble nie są jeszcze w produkcji i będą najwcześniej za 3 tygodnie, niepoważne traktowanie klienta

Damian 18 lutego 2022
Po miesiącu nadal czekam na reklamowany element komody, nikt się ze mną nie skontaktował, zero informacji, jestem rozczarowany,

Agnieszka 18 lutego 2022
Odbiór w jednym salonie po tygodniowym opóźnieniu w stosunku do podanego terminu. Do tego odbiór o godzinie 17.30 (sklep otwarty do 18) – obsługa nieprzyjemna z pretensjami, że na pół godziny przed zamknięciem. Popchnięto mi towar oraz cały czas sugerowano mi, że to ja nie powinnam na ostatnia chwile odbierac towaru. Arogancki i nieuprzejmy człowiek, który go wydawał.

KLIENT 2 18 lutego 2022
Pracownicy sklepu twierdzą, że oferuje opcję montażu – co po zakupie okazuje się nieprawdą

KLIENT 18 lutego 2022
Pracownicy sklepu twierdzą, że oferuje opcję montażu – co po zakupie okazuje się nieprawdą

Nie zadowolony klient. 18 lutego 2022
Czekałem na zamówiony towar 7 tygodni,był kilka razy zmieniany termin dostawy. Obsługa kiepska na pytanie czy paczki się zmieszczą do osobówki dostałem informację że nie i potrzebna jest bagażówka. A okazało się że osobówka bez problemu by to zabrała

Mariusz 18 lutego 2022
Masakra. Firma nie potrafi dostarczyć towaru nieuszkodzonego. Dopłata za kuriera expresowego nie ma znaczenia. termin dostawy 9 luty do 17 nie byli w stanie dostarczyć towaru. 3 reklamacje 0 skutku. Zrezygnowałem z zamówienia. Szkoda czasu i nerwów. STANOWCZO ODRADZAM WSZELKIE ZAKUPY.

EWA 17 lutego 2022
koszmarnie długi czas oczekiwania. brak dotrzymania terminu dostawy o kilka tygodni

Darek 17 lutego 2022
Ten sklep to dramat, czekałem na zamówienie 30 dni dłużej niż powinienem i w dodatku dostałem uszkodzony towar i teraz muszę jeszcze czekać 2 lub3 tygodnie aż doślą mi reklamowane detale,

mundek 17 lutego 2022
negatywna opinia przy wydaniu towaru i załadunku

Pawel 17 lutego 2022
Zero kontaktu z klientem względem przesunięcia czasu dostawy to nie w ten sposób za paczkę zamówiona w grudniu odebrałem w lutym

Magkor 17 lutego 2022
towar zamówiony przez internet,po miesiącu zaproszono mnie po odbiór w sklepie (taką opcję wybrałam) gdzie na miejscu okazało się że brakuje 1paczki,obsługa nie potrafiła określić kiedy dotrze,dlatego poprosiłam o zwrot pieniędzy,bo zdecydowałam że nie odbieram nie kompletnego zamówienia.zaznaczalam że nie rezygnuje z zamówienia czekam na kompletny towar.po 2tygodniach gdzie robiłam szum na infolinii zaproszono mnie ponownie po odbiór.I tam poczułam rozczarowanie,okazało się że komoda jest kompletna ale poprzednie zamówienie zostało anulowane i odnowa musi pracownica wprowadzić zamówienia,aby mi to sprzedać za wyższą cenę

Katarzyna Poradowska 16 lutego 2022
Czeka się aż firma łaskawie dostarczy towar do wybranego salonu, meble są niekompletne, np. brakuje któregoś elementu. Są zmieniane terminy dostawy bez uprzedzenia. Moje najgorsze zakupy mebli w życiu.

Paweł 15 lutego 2022
Brak komunikacji z klient. Brak informacji o opóźnieniu dostawy.

Karol 15 lutego 2022
Złożone były dwa zamówienia, jedno udało się odebrać po 4 tygodniach, co tydzień było przedłużane o kolejny tydzień. Blat komody uszkodzony i chamsko zaciapany silikonem. Drugie zamówienie złożone było 3 grudnia, do 23 stycznia dalej nie można było go odebrać. Zrezygnowałem. Nie polecam

Łukasz 14 lutego 2022
Termin realizacji mojego zamówienia był zmieniany trzykrotnie za każdym razem dopiero po mojej interwencji! W sumie na zamówienie czekałem ponad miesiąc. Jakość obsługi, a przede wszystkim czas realizacji pozostawia wiele do życzenia. Jakość wykonania szafy, która w cenie regularnej kosztuje 1300 zł, jest TRAGICZNA!! Nie reklamowałam bo szkoda mi już czasu i nerwów ale dokumentację zdjęciowa zrobiłem. Brakowało kilku śrub które wolałem sam dokupić niż prosić o dosłanie bo trwałoby to kolejny miesiąc. W kilku miejscach brak okleiny!! Brak właściwego spasowania zawiasów, nawet po regulacji nie da się równo ustawić jednych drzwi z drugimi. Były to na pewno moje ostatnie zakupy w tej firmie!!

Monika 14 lutego 2022
Ponad 3 tygodnie opóźnienia. Uszkodzone drzwiczki (rysy) za które dostałam 20.17gr rekompensaty.

Sylwia 12 lutego 2022
Długi termin realizacji zamówienia. Przewidywane dostarczenie do 7 dni roboczych. Czekam na zamówienie już miesiąc. Co tydzień dzwonię i zawsze mówią to samo, że na pewno pod koniec następnego tygodnia zamówienie już będzie. Nie polecam

Kinga 11 lutego 2022
Brw wprowadza celowo klientów w błąd , chodzi o grubość materacy .

Wściekła na brw 11 lutego 2022
Nigdy w życiu już nie zamówię nic w brwi! Nie szanują klienta !do trzech tygodni miały być meble .minęły 3 i nie ma co najlepsze nawet nie informują,że ich nie ma! Sama musiał wydzwaniać i jeździć tam aby cokolwiek wiedzieć gdy pytam kiedy będą meble odpowiadają nie wiemy ! Tragedia

Marika Gryz 11 lutego 2022
Firma nie szanuje czasu klienta, przywieźli zły narożnik po czym przypadkiem odesłali z powrotem na magazyn. Musiałam wziąć 2 dni wolne w pracy by w końcu go odebrać. Stanowczo nie polecam

Marcin 11 lutego 2022
Szafa i komoda zamówionej Dostawa w terminie, obydwie rzeczy uszkodzone.

Piotr 11 lutego 2022
Sam musiałem szukać przesyłki ,w końcu łóżko przyszło uszkodzone brak otworów w deskach i zdarta farba .. nie polecam.

MW 11 lutego 2022
Materac zapakowany w dziurawą folię i był brudny tam gdzie były dziury, magazynier w Lublinie kazał podpisać odbiór towaru przed jego obejrzeniem.

Iii 11 lutego 2022
Przyszedł wzór niezgodny z zamówieniem. Bardzo długi czas realizacji.

Paweł 10 lutego 2022
Przy podpisywaniu umowy Sklep nie informuje o prawdziwych wymiarach szafek, ale przyjmuje zamówienia dla typoszeregu dostosowanego do wymagań Klienta. 2. Po dostawie okazuje się, iż ma wymiary szafek odbiegają od zamówionych przez klienta (90 zamiast 105 cm lub 56 zamiast 47 cm). 3. Sklep odmawia wymiany na szafki wolne od wad lub ich dostosowania na swój koszt, uzasadniając, iż my tylko takie robimy. 4. Wynika z teko, iż obsługa w Sklepie świadomie wprowadza w błąd Klienta, bele tylko uzyskać zamówienie. A potem to jest ból Klienta nie Sklepu. 5. Reklamacje nie są uznawane na zasadzie nie i już.

6. Wnioski: a)Drogi Kliencie omija ten Sklep szerokim łukiem, chyba, że lubisz sporty ekstremalne i pyskówki. To będziesz w siódmym niebie, b) jeśli chcesz więcej sugestii to proszę o zapytanie, by nie zostać z ręką w nocniku, c) nie sugeruj się terminem 7 czy 8 dni, bo to tylko pic na muchy i obowiązuje wyłącznie w chwili podpisania zamówienia, a przy wnoszeniu zapłaty dowiesz się jak daleko jesteś od tego terminu (jak będziesz miał szczęście, to tylko marne 40 czy 50 dni).

Paulina 10 lutego 2022
Zapłaciłam 300 zł za ekspresowa dostawę, która w rzeczywistości została dostarczona w późniejszym terminie niż standardowa w cenie 70 zł. W ramach rękojmi zwróciłam się o zwrot 230 za nie zrealizowanie uslugi ekspresowej dostawy. Sklep uznaje , że nie ma powodu zwracać mi tej kwoty. Zero uzasadnienia i kontaktu. Nie i koniec. Nie polecam. To zwykła kradzież – pobranie pieniędzy za usługę, której nie zrealizowali

Tomasz 10 lutego 2022
kanape musialem wniesc praktycznie sam stara kanape niestety nie zabraliscie wiec to nastepny problem dla mnie prosilem sklep w SZamotulach ktory prowadzil sprzedaz o pomoc gdyz nie posiadam samochodu dostawczego w zabraniu i wniesieniu kanapy poinformowali mnie ze nie ma takiej opcji i ze trzeba bylo kupic kanape w sklepie a nie przez internet wiec jak moge byc zadowolony ngdy wiecej nie kupie u was nawet taboreta brak profesjonalizmu i mysle ze nie jestem sam w tej opinii nie pozdrawiam

Aleksandra 10 lutego 2022
Meble zamówione w grudniu 2021, czas oczekiwania miał do 6 stycznia, zero kontaktu ze strony sklepu, że czas oczekiwania się wydłuży. Finalnie zamówienie dotarło 3 lutego do sklepu. Meble uszkodzone w paczce. Nie polecam 🙂

Michał 10 lutego 2022
Brak informacji ,przewidywany termin nijak ma się do rzeczywistości

bazylek 10 lutego 2022
Omijajcie ten sklep , meble szły 2 miesiące …

Ewa Wilk 9 lutego 2022
Na zamówienie czekałam ponad miesiąc , po odebraniu okazało się że drzwi szafki są uszkodzone.

Ada 9 lutego 2022
Przesylka miala byc 6.01 byla 25.01 nikt nie raczyl zadzwpnic.powiadomic o opoznieniu, sama musialam to zrobic.przesylka przyszla poobijana-kartony mialy parw pekniec dziur. Jakosc produktu….kiepska, plyty byly wygiete, gdyby nie promocja 50% i kupilabym w cenie pelnowartosciowej bylabym zwyczajnie wkur****, i tak wydalam spora sume. Nie zamowie wiecej w tej firmie

Ewa K. 8 lutego 2022
Zamówiłam komodę w dniu 7 stycznia z datą realizacji na dzień 20 stycznia. W dniu 17 stycznia otrzymałam smsa z informacją że czas realizacji zamówienia uległ wydłużeniu. W dniu 20 stycznia zadzwoniłam na ogólnopolska infolinię by się dowiedzieć kiedy zostanie zrealizowane moje zamówienie. Uzykalam informację że za tydzień. Tydzień później ponownie zadzwoniłam na infolinię i znowu poinformowano mnie ze zamówienie zostanie zrealizowane w następnym tygodniu. Termin ulegał zmianie 3-krotnie.

W dniu 7 lutego ponownie zadzwoniłam na infolinię i powiedziano mi że zamówienie będzie gotowe do odbioru w dniu 17 lutego, jednak na moje pytanie czy to jest ostateczna data Pani nie była w stanie mi tego zagwarantować. W tym samym dniu wysłałam e-mail bezpośrednio do salonu, w którym kupowałam komodę oraz do biura obsługi klienta. Jakież było moje zdziwienie gdy otrzymałam informacje zwrotne, każda inna. Salon, w którym kupowałam komodę poinformował mnie ze komoda powinna być do odbioru w dniu 14 lutego, natomiast biuro obsługi klienta poinformowało mnie ze zamówienie będzie w dniu 18 lutego.

Udałam się też bezpośrednio do salonu by się dowiedzieć, kiedy zakupiona komoda będzie do odbioru. Pani w sklepie powiedziała że w dniu 17 lutego. Ostatecznie udało mi się bez problemu zrezygnować z zakupionej komody i to jest jedyny plus. Nie polecam nikomu zakupów w BRW. Czas realizacji zamówienia jest kilkukrotnie zmieniany, trzeba się samemu dowiadywać kiedy zamówienie zostanie zrealizowane i za każdym razem jest udzielana inna informacja. To były moje pierwsze i ostatnie zakupy w tym sklepie.

Ania 8 lutego 2022
Odesłano mnie po odbiór zamówionego towaru do odległego magazynu na obrzeżach miasta, choć wyraźnie zaznaczyłam w zamówieniu, iż odbiór towaru ma być w salonie. Otrzymałam potwierdzenie zamówienia na którym również widnieje potwierdzenie odbioru towaru we wskazanym.przeze mnie salonie.

Kaska 8 lutego 2022
wiecej juz nic nie kupie

J.K. 8 lutego 2022
Po zakupie przez internet dokonałem wpłaty na wskazane konto wybranego sklepu. Czekałem tydzień na meble nie dostając żadnej informacji o wpłacie pieniędzy ani realizacji zamówienia. Skontaktowałem sie ze wskazanym sklepem gdzie poinformowano mnie, że zakup internetowy czeka na przekaz i po zaksięgowaniu pieniędzy towar będzie wysłany. Pieniądze były wpłacone tydzień wcześniej. Znalazły się na indywidualnym koncie sklepu po moich kilku interwencjach telefonicznych. Nie tak to powinno działać !!!

Kiekusek 8 lutego 2022
Realizacja zamówienia trwała prawie 2 miesiące, termin doręczenia przekładany wielokrotnie po licznych reklamacjach, poziom obsługi klienta na najniższym poziomie, telefony do salonu przed dłuższy czas ignorowane, zawartość zamówienia błędnie oznaczona

Patrycja 8 lutego 2022
Nie polecam. Wykończenie mebli tragedia… Jakość obsługi tak samo

Sylwia Chmura 8 lutego 2022
Nie polecam. Zamówiłam 31.12.2021 miałam otrzymać w ciągu 9dni.a otrzymałam po 3 tygodniach. Żadnej rekompensaty. Szkoda gadać

Szczecinianin 7 lutego 2022
Miesiąc oczekiwania na zamówiony narożnik Otrzymałem narożnik z częściami od innego Reklamacja, po tygodniu przyjęcie zgłoszenia reklamacji, po kolejnym tygodniu rozpatrzona pozytywnie. Po kolejnym tygodniu paczka do odebrania w salonie. Paczki nie było w salonie. Jednak wysłali kurierem. Części znów do innego modelu. Ta sama procedura. Reklamacja, przyjęcie, pozytywne rozpatrzenie. Po kolejnych dwóch tygodniach przysłali paczkę którą dzień wcześniej polecili odebrać z salonu.

Finalnie 2 miesiące czekałem żeby złożyć narożnik. Nie przyjęli mojej prośby żeby sami mi to złożyli w ramach zadośćuczynienia. Gdybym nie był cebulakiem i kupił dziecku narożnik za 17 tysięcy a nie za 1700 to nie musiałbym się użerać. Niestety nie pokwapili się żeby jakąś ulgę albo chociaż montaż gratis zrobić.

Chr 7 lutego 2022
Tragedia. Niekompletne meble dodatkowo zapakowane uszkodzone elementy. Reklamacja przyjęta pozytywnie i od kilku tyg cisza. Nie wiadomo co to ma znaczyć meble rozłożone leżą czekają aż doślą części. Może się kiedyś doczekają… Nie polecam szkoda nerwow

Mateusz 7 lutego 2022
Dno dna. Zamówienie złożone za pomocą infolinii BRW. W dniu wskazanym jako data realizacji zlecenia otrzymuje telefon z salonu przy ul. Kwiatowej w Szczecinie że termin odbioru wydłuży się o 2 tygodnie bo uwaga, sklep ma za mały magazyn i nie są w stanie tego wcześniej rozładować. Ręce opadają, głupszego powodu jeszcze nie słyszałem. Dużo mniejsze sklepy i przedsiębiorstwa biją ten marny sklep na głowę pod względem logistycznym. W odpowiedzi na email otrzymałem możliwość rezygnacji z zamówienia.

Odpowiedź i sposób rozwiązania problemu swoim poziomem mogę porównać do wypowiedzi pisemnej średnio ogarniętego ucznia szkoły podstawowej. Co to jest za rozwiązanie?! Trudno jest pomyśleć że jeżeli nawet zrezygnuję z realizacji to i tak muszę złożyć zamówienie u konkurencji i czekać 2 tygodnie na realizację przez inny podmiot? Dramat, nigdy więcej.

Ania 7 lutego 2022
DRAMAT! Zamówiłam stół, miał być gotowy za 3 tygodnie, dzień przed planowanym terminem realizacji otrzymają maila, że termin się przedłuży. Czekałam kolejne prawie 3 tygodnie, ponieważ mój stół w dziwnych okolicznościach zaginął. Być może został sprzedamy komuś innymu, lub gdzieś rozwalony, co raczej nie podejrzewam. Po 5 tygodniach czekania na stół, odebrałam po czym okazało się, że dziurki w stole są źle wywiercone przez co nie dało się go złożyć. Na szczęście wywierciliśmy sobie sami nowe, ponieważ złożenie tego na reklamacje pewnie spowodowało by kolejne 3 tygodnie czekania. Dramat! Nie polecam BRW!

Km 6 lutego 2022
Nie polecam sklepu. Zero informacji o wydłużonym czasie realizacji zamówienia. Wszystkiego dowiaduję się osobiście wydzwaniając do lokalnego sklepu oferują cego dostawy w imieniu BRW. Panie zawsze uprzejme, ale juz mocno zawstydzono przekazywaniem informacji „niestety, nic nie przyszlo”. Zastanawiam sie nad rezygnacja. Kpina, zamowienie 29 grudnia, przeprowadzilam sie mc pozniej, a lozka nadal nie ma. Sofa z Agaty doszla po tygodniu…..

Monika 5 lutego 2022
Biurko kupione w listopadzie dostałam pod koniec stycznia. 3 razy zmieniano termin dostawy!!! Nie polecam !!!!!!!

ola 5 lutego 2022
niestety jakosc mebli jest niska był problem z montazem szuflad w komodzie asteca, tylko 1 gwaizdka

Żaneta 4 lutego 2022
Pierwsze i ostatnie zakupy w tym sklepie

Asia 4 lutego 2022
Zbyt długi czas oczekiwania na zamówienie.

Edyta 4 lutego 2022
Kompletny brak komunikacji z klientem. Dostawa opoznona o trzy tygodnie. Zero informacji że strony brw o przesunięciu dostawy. Klient zapłacił i może się odczepić. Pierwszy i ostatni raz zrobilam u nich zakupy.

Michał B. 3 lutego 2022
W tym sklepie poszczególne części mebli można zakupić poprzez proces reklamacji. Tak też zrobiłem w salonie i zapłaciłem z góry za zamówione części. Czekam na nie od 5 tygodni – po interwencji mailowej Pani z działu reklamacji pisze mi lakoniczne teksty kopiuj wklej, które nie odpowiadają na moje pytania. W zeszłym tygodniu dostałem informacje, że paczka zostanie wysłana początkiem tego tygodnia. Byłaby to pewnie dobra informacja gdyby po prostu nie okazała się czystym łganiem.

Po kolejnych zapytaniach mailowych o KONKRETNĄ datę realizacji dostaje informacje, żeby czekać na wiadomość z salonu i że moja reklamacja jest realizowana w trybie pilnym. Wydaje mi sie, że jednak firma BRW niestety nie rozumie co to słowo oznacza. Towaru ZAKUPIONEGO nie mam do dzisiaj. Na infolinie nie da się dodzwonić bo zrywa połączenie po 30 minutach oczekiwania. Poziom obsługi zerowy, jak nie potraficie sprzedawać to tego nie róbcie… Ostatnie moje zakupy w tym sklepie.

Monika 3 lutego 2022
Wydłużona realizacja zamówienia bez żadnej przyczyny, nikt nie poinformował o ile przedłuży się czas oczekiwania, nie polecam

Tomek 3 lutego 2022
Nie precyzyjnie wykonane otwory po złożeniu mebla obie strony nie wyglądają tak samo.. niektóre elementy w paru miejscach są pokryte tylko sklejką farby natomiast brak wypełnienia drewnem.. blat z dziurą.. Dużo by pisać .. ogólnie nie polecam

Ula 3 lutego 2022
Komoda Balim wykonana jakościowo bardzo słabo, okleina papierowa. Front przyszedł uszkodzony.

Karina 2 lutego 2022
Dramat ! To jest kpina z klienta ! Zamówienie złożone 4 grudnia zapłacona całość gdyż zakup na raty . Przewidywany termin dostawy był na 28 grudnia . Ostatecznie po 10 e-mailach dotarły meble do nas 26styxznia .przeciągnie z tygodnia na tydzień dostawy . W momencie zgłaszania sprawy do rzecznika spraw konsumenta okazało się że dostawa została przyspieszona. Z uwagi na to że na pierwotny termin miałam z mężem urlop nie byliśmy wstanie na nowy nagły termin wziąć wolnego żeby odebrać w ramach rekompensaty meble zostały do nas przywiezione.

Należy zauważyć że zapłaciliśmy już druga ratę kredytu zanim dostarczono meble. Ponad to blaty komody i słupka po bardzo delikatnym wyjęciu z opakowan są porysowane, lustro – gorna część obudowy się nie zgrywa i jest nieestetyczna przerwa,w kilku miejscach lustro jest porysowane. I pomimo że potrzebujemy do kompletu z tej serii kilku elementów i myslilismy o zakupie ich w późniejszym terminie , neowno nie skorzystamy z obsługi salonu w Piotrkowie Trybunalskim o ile kiedykolwiek zdecydujemy się na zakup w tej firmie.

Proponuje sprzedawać meble które są na stanie a nie w wirtualnej czasoprzestrzeni! Klient płacący całość za towar zostaje oszukany kiedy operuje się jego pieniędzmi bez towaru który już jest jego. Liczę na przeszkolenie personelu Państwa firmy z zakresu praw konsumenta.

Sylwia 2 lutego 2022
Zamowienie zostalo zrealizowane po miesiacu. Bez informacji o opóźnieniu w realizacji zamówienia.

Ja 2 lutego 2022
Nie polecam, towar przychodzi niekompletny albo inny. Na reklamację doczekać się nie można, zero kontaktu

Janek 2 lutego 2022
Nie polecam, zerowy kontakt, ponad miesiąc czekania na zamówienie..

Magdalena M. 2 lutego 2022
Nie polecam po raz kolejny!!! Od 15 stycznia czekam na rozpatrzenie reklamacji- jeżeli była odpowiedź to na zasadzie kopiuj- wklej, brak umiejętności czytania ze zrozumieniem w dziale reklamacji, a od 26 stycznia brak jakichkolwiek informacji. To świadczy o podejściu do sprawy, do klienta. Totalna porażka!!!

Agnieszka 2 lutego 2022
Realizacja zamówienia została trzykrotnie przesunięta o czym nie zostałam poinformowana pomimo podania numeru kontaktowego oraz adresu mailowego. Każdorazowo byłam zmuszona osobiście kontaktować się ze sklepem w celu pozyskania i formacji o kolejnym planowanym terminie dostawy. W efekcie zamówienie które miało zostać dostarczone 11.01 zostało dostarczone 25.01 czyli dwa tygodnie po terminie

Tomek 2 lutego 2022
Tragiczny system montażu oraz uszkodzone elementy

Kinga 2 lutego 2022
Zamówienie dalej nie jest zrealizowane !! Ponad miesiąc czasu czekamy na dostawę. Sklep to jakaś kpina ! Sprzedali towar, który nie był w całości na magazynie, zapewniali, że będzie po dwóch tygodniach, a tu już mija prawie półtorej miesiąca. Z innych sklepów zamawiałam później i już dwa tygodnie temu były u mnie w domu. Niestety są to moje ostatnie zakupy w tym sklepie. NIE POLECAM !!

Anna K. 1 lutego 2022
Zamówienie małe, tylko 3 szklaneczki. Czas oczekiwania 2 tygodnie. Towar zapakowany bardzo solidnie, szklanki dobrze owinięte, zapakowane w duży katon więc uszkodzenie w transporcie raczej niemożliwe. 1 szklaneczka wyszczerbiona więc przy tak dobrym opakowaniu taka uszkodzona sztuka została zapakowana. Koszt powrotu z uszkodzonym towarem w celach reklamowania, zapewne przekroczyłby koszt towaru więc nie reklamowałam. Niemniej jednak niesmak z tej transakcji pozostał

Elwira 1 lutego 2022
W dniu 16.01.2022r. zamówiłam za pośrednictwem sklepu internetowego BRW narożnik Imros i opłaciłam za produkt z góry. Przewidywany termin realizacji był na 31.01.2022r. Tego dnia zadzwoniłam na infolinię w celu uzyskania informacji na kiedy mogę spodziewać się dostawy. Zostałam poinformowana, że termin się przedłużył aż na 28.02.2022r. Gdyby nie wykonany przeze mnie telefon, żyłabym w nieświadomości – nikt z BRW nie raczył mnie poinformować o znaczącej zmianie terminu dostawy.

Po zakończonej rozmowie z konsultantem otrzymałam na email informację (10 minut później), że przewidywany termin dostawy szacuje się jednak już na pierwszy tydzień marca 2022r. Nie takie zawierałam warunki zakupu narożnika przy sprzedaży online. Nie polecam. Zastanawiam się nad podjęciem dalszych kroków.

Monika 31 stycznia 2022
Bardzo długi czas realizacji,nieprecyzyjne informacje o zamowieniu

Katarzyna Poradowska 31 stycznia 2022
Firma kompletnie ignoruje klientów. Termin dostarczenia mebli podaje na inny dzień niż go realizuje. Zestaw kuchenny miałam otrzymać 27.01 br. tymczasem nadal czekam, a jest 31.01. O zmianie daty nawet bym się nie dowiedziała gdybym nie dopytywała telefonicznie. Pierwsza szafkę otrzymałam zgodnie z terminem dlatego zaznaczyłam, że czas ok, ale na resztę nadal czekam.

Napisałam reklamację oraz oficjalna skargę do Rzecznika Praw Konsumenta. Zdecydowanie odradzam zakupy w tej firmie, zwłaszcza że w salonie, w którym mam dokonać odbioru było już kilkanaście osób z podobnym problemem. Oceniam współpracę z Black Red White jako dno, totalny brak szacunku i powodowanie że klient ponosi dodatkowe koszty jak ja, umawiając np. osoby do skręcania mebli, które rezerwują sobie czas i oczekują za niego zapłaty.

kasia 30 stycznia 2022
niestety bardzo się zawiodłam ,w paczce brakowało elementów do skręcenia stołu ,odesłano mnie do sklepu w celu złozenia reklamacji i czkam kolejny tydzień bez żadnej odpowiedzi

Mniamniam 30 stycznia 2022
Obiektywie meble są dobrej jakości, ładnie się prezentują. 2 szafy zamówione jakoś w połowie pod koniec października, przyszły po 3 tygodniach. Pierwsza szafa złożona i wszystko było okej ale druga to już jest tragedia, generalnie do tej pory jeszcze jej nie złożyłem. Najpierw jedna płyta była tak uszkodzona że laminat normalnie odpadał więc reklamacja i oczywiście kilak tygodni na czekanie.

Płyta przyszła znowu uszkodzona ale na tyle że ja zostawiłem. Następnie półki za małe , znowu reklamacja. Zły drążek na ubrania a w sumie to jego brak, reklamacja (raz została anulowana nie wiedomo dlaczego , po rozmowie telefonicznej zgłoszono drugi raz tą reklamację) ostatnio drążek przyszedł i okazał się zły (za długi + nie było elementów żeby go zamontować). Instrukcja złożenia wgl nie od tej szafy. Raz dostaliśmy Informacje że jakaś część jest do odbioru w salonie więc pojechałem a na miejscu okazało się że to jakiś błąd bo niby jakiś pracownik coś w systemie źle zaznaczył (przejechałem łącznie prawie 50 km).

Na koniec dodam tylko że ta przepychanka trwa do tej pory i po jakiś 30 mailach i nie wiem jakiej ilości telefonów na infolinię zakład w ramach rekompensaty zaoferował nam 100 PLN na zakupy w ich salonie ……. Ogólnie pierwszy raz się spotykam z tak słaba obsługa klienta i tym wszystkim co nas spotkało z ta szafa więc nie polecam zakupów

Klient 29 stycznia 2022
Moje zamówienie było realizowane przez internet wiec miało być zrealizowane w ciągu ok dwóch tygodni , przeciągnęli o ponad miesiąc, w dodatku otrzymaliśmy produkt w innym kolorze niż ten który był zamawiany

Sylwia 28 stycznia 2022
Kupiłam 2 zestawy kuchenne i otrzymałam niekompletne. Brakowało pięciu drzwi i kilku zawiasów. Na dosłanie ich czekałam 3 miesiące. I udało się to tylko dzięki lokalnemu sklepowi pośredniczącemu w zakupie.

Wioletta Glejzer 28 stycznia 2022
Fatalna jakość produktu, po postawieniu szklanki odpulchnił się blat szafki. Towar zareklamowałam i dostałam negatywną odpowiedź, że to moja wina I mogłam sobie instrukcje obsługi przeczytać. Przykre podejście do klienta.

Jacek 28 stycznia 2022
meble wykonane w miarę starannie., jednak: – jakość materiału słaba gęstość płyty słabiutka, dwa wkręcenia powtórne i już nic nie trzyma tak jak powinno – bardzo cieniutka okleina, szybko się zużywa – dwa elementy uszkodzone narożniki, nadające się do zwrotu. Nie uczyniłem tego z dwóch powodów tj. kolejny czas na oczekiwanie przesyłki oraz najważniejszy to że akurat stoi ten element w rogu i udało się wady zamaskować.

Klamka 28 stycznia 2022
Mimo pustego salonu BRW na odbiór zamówienia czekałam ok.20.minut. W punkcie informacyjnym zostałam poinformowana,że mam poczekać na kolegę. W między czasie pan przygotowałam moje zamówienie itp. Jak wróciłam kolega po 20 minutach dostala od niego paragon i tyle. Podsumowujac czekałam 20 minut na Pana żeby dostać paragon który leżała na biurku ! Zdecydowanie słaba obsługa

a 28 stycznia 2022
w zamówieniu przysłano zupełnie inne produkty niż te (kolory), o które prosiłam w uwagach do zamówienia

Agnieszka 28 stycznia 2022
Czas realizacji zamówienia miał być do 7 dni przy odbiorze osobistym. Zamówienie było złożone 15 grudnia 2021 a meble dostarczone 22 stycznia 2022. Rozumiem poślizg 2 dni, ale tyle czasu… W między czasie była kolejna pronacja i jeszcze tańsze meble. Przez ponad miesiąc firma dysponowała moimi pieniędzmi a towaru nie było. Dzwoniłam kilkukrotnie na infolinię i nikt nie znał terminu realizacji. Następnego razu nie będzie już u tego sprzedawcy.

Ryszard 27 stycznia 2022
Ludzie w tym sklepie pracują jak więźniowie w obozie ,robią bo muszą .Pierwszy raz się spotkałem z takim podejściem do klienta,towar zamawiałem w sklepie internetowym termin dostawy z dnia na dzień się tylko wydłużał .Pani do kasy podchodziła 15min przy pustym sklepie i zerowej kolejce,nie potrafiła odnaleźć zamówienia.Pan na magazynie wita klienta tekstem O CO CHODZI!!!.Dzień dobry i do widzenia nie istnieje a towar najlepiej jakby klient sam sobie na paletę załadował i zaciągną na wózku do auta .MASAKRA!!!

Krzysiek 27 stycznia 2022
Generalnie sklep mnie oszukał na 189 zł. Zapłaciłem za dostawę ekspresową ekstra 189 zł – po czym okazało się. że towar dotarł kilka dni po terminie. Zmarnowałem i czas w oczekiwaniu na dostawę i 189 zł. Po reklamacji sklep zaproponował mi rabat 50 zł . Oszuści i tyle.

Ryszard 27 stycznia 2022
Niestety nie jestem zadowolony. Odebrałem uszkodzone elementy szafki, reklamacja zgłoszona po 30 min od odebrania paczki, czekam tydzien mimo obietnicy rozwiazania problemu w max 2 dni. Paczka kompletnie nie zabezpieczone w środku, wiec nie rozumiem zdziwienie, że mogło dojść do takiego problemu. Nie polecam i raczej nie wrócę.

M 27 stycznia 2022
Wysyłane automatycznie powiadomienia bez żadnych konkretnych informacji. Kupione łóżko miało być do odbioru w piątek 14.01 po 10 dniach od zakupu .w środę otrzymałam informację iż firma ma opóźnienie i przesylka nie będzie na czas jednakże nie został podany nowy termin gotowości co uważam za bardzo niestosowne. Zamawiając meble trzeba sie przygotować na ich osbior i możliwość montażu w domu …samo łóżko… posiadało za krotnie śruby montażowe przez co w czasie montażu musieliśmy jechać ponownie do sklepu celem dokupienia elementów. Okleina łóżka jest średniej jakości. Łóżko nie skrzypi, co jest jedynym pozytywnym wlemwntwm.

Damian Poznań 26 stycznia 2022
Od zamówienia 21.12.2022. Do dnia dzisiejszego nie otrzymałem wszystkich części łóżka za stelażem czekam już miesiąc masakra pierwsze i ostatnie zakupy w BRW zwodzenie klienta obiecywanie przepraszanie i tak w koło brak słów zero kompetentnych ludzi odpowiedzialnych za ten cały burdel towar nie kompletny brakuje elementów śrubek części mocowań towar wysyłany na zasadzie chybił trafił może się uda nie polecam nikomu tej firmy czytając komentarze innych klientów widzę ze nie tylko ja zestalem tak zrobiony na szaro masakra ktoś oowienien za to odpowiedzieć ….

Marta L 26 stycznia 2022
Meble BRW są dobrej jakości, ale firma dostawcza Zadbano, która obsługuje dostawę mebli BRW jest beznadziejna. W pierwszym meblu złamana była jedna ścianka (sofa), na drugą sofe czekałam 3 tygiodnie (uszkodzona stała 3 tygodnie w moim korytarzu…). Nowa sofa przyszła cała, ale wypadała jedna śrubka, plus ma obdarty lewy dolny róg. Z mojego doświadzczenia wynika, że Kurierzy z Zadbano.pl nie są w stanie wnieść sofy bez uszkodzenia jej.

Wsciekla 26 stycznia 2022
Od 7 TYGODNI czekam aż sklep dostarczy reklamowany element i będę mogła wkoncu złożyć zakupiona szafę, skandal !!!! Nigdy więcej, nie polecam !!!!

Xxx 26 stycznia 2022
Zamówienie pomylone w dostawie i czekam już 3 tydzień na jedną część ze sklepu nie polecam tego sklepu

Oliwia 26 stycznia 2022
Celowe oszukiwanie klienta co do grubości materacy , rozbieżność do 4-6 cm Do tej pory błąd z ich strony nie został zmieniony na stronie i w salonach.

Tadeusz Górski 26 stycznia 2022
Dramat jeśli chodzi o powiadomienie że towar już jest. Po 3 tygodniach otrzymałem SMS że towar jest do odebrania, jakieś dwie godziny później telefon że jednak jeszcze nie ma towaru, i mam czekać na nowe powiadomienie. Czekałam chyba półtora tygodnia i nic, sam zadzwoniłem na infolinię i tam otrzymałem info, że towar już dawno jest do odebrania, koszmar. Pozdrawiam Tadeusz Górski Tel 887918158

Kupujący 25 stycznia 2022
Nie polecam sklepu. Dostarczony towar okazał się uszkodzony – pęknięcie w dnie. Wszelkie próby reklamacji, złożone w dniu odebrania zamówienia, zostały odrzucone. Pani z działu reklamacji jest bardzo nie uprzejma, oskarżyła mnie o wyłudzanie pieniędzy od sklepu.Szczerze nie polecam nikomu tego sklepu. Jest wiele lepszych alternatyw.

Kacper i Patrycja 25 stycznia 2022
Na zestaw mebli czekaliśmy 1,5 miesiąca. Informacja o przedłużeniu czasu realizacji wpłynęła, jednak bez określenia jak długo będziemy jeszcze na meble czekać. Po przyjeździe po meble i odbiorze z magazynu a następnie złożeniu okazało się że płyty wyglądają jak banany (wyraźnie na kartonach jest znak przechowywania na płasko, a w magazynie były oparte o ścianę). To nie nasze pierwsze zamówienie, ale zdecydowanie ostatnie.

Beata 25 stycznia 2022
Termin oczekiwania na przesyłkę około 6 tygodni. Obsługa w sklepie stacjonarnym bardzo niesympatyczna.

Magdalena M. 24 stycznia 2022
Nie polecam!!! Pomylone zamówienia, w związku z tym moja rezygnacja. A po tygodniu dowiaduję się od Pani z salonu BRW, że zamówiła dla mnie stół- jaki, na jakiej podstawie,…??? Totalny bałagan, zero kompetencji- tylko odpowiedzi na moją reklamację na zasadzie KOPIUJ- WKLEJ. Klient jest złem koniecznym w sklepie internetowym jak i stacjonarnym w Legnicy.

Karolina 24 stycznia 2022
Zamówiona szafa była uszkodzona i została zgłoszona reklamacja. Trwa już ona 2 miesiące i nie widzę żadnego postępu. Od trzech tygodni kiedy do nich dzwonię (bo oni oczywiście nie zadzwonią) dostaje informacje ze nie wiedzą dlaczego producent nie wysłał jeszcze elementu ani tego kiedy wyśle. W zeszłym tygodniu otrzymałam informacje że element będzie w tym tygodniu do odebrania, zadzwoniłam dzisiaj w celu upewnienia się że tak też się stanie, na co otrzymałam informację że producent nie wysłał elementu i nie wiadomo kiedy wyśle. Nie polecam firmy, jest to moje ostatnie zamówienie u nich.

Klient 24 stycznia 2022
Masakra . Meble dostałam bez śrub. Reklamacja trwała wieki . Nie polecam

Agnieszka 24 stycznia 2022
Celowo oszukują klienta , wprowadzają w błąd co do zakupu innych produktów np. grubości materacy.

Marta 24 stycznia 2022
Pierwszy zakupy i ostatnie. Zamówiłam szafę za 1000 zł i wyszły z tego same problemy. Po pierwsze zamówiłam przesyłkę ekspresową (dodatkowo płatna) która nie dojechała w terminie. Co więcej w terminie dostawy okazało się że przesyłka jest uszkodzona i nie dojedzie. Dopiero po kolejnych 10 dniach zamówienie zostało dostarczone. Wraz z dostarczona przesyłka zostały mi dostarczone zniszczone części plus dodatkowe paczki nie należące do zamówienia. Przed ponad tydzień dział reklamacji nie potrafił wysłać do mnie kuriera po nadprogramowy towar, przy czym dodatkowo nie wymagał idę mnie co chwila różnych zdjęć nadprogramowego towaru.

Nie dość że przesyłka ekspresowa przyjechała po 14 dniach to jeszcze musiałam robić za magazyn i pomagać wyjaśniać pracownikom sprawę dodatkowych części, co ja koniec dnia zakończyło się tym że sama musiałam się pozbyć zniszczonego towaru bo pracownicy działu reklamacji nie potrafili załatwić sprawy. Nigdy więcej. Nie polecam.

Izabela 22 stycznia 2022
Nie polecam. Zamówiłam kanapę z przesyłką expresowa, kurier zmieniał datę dostawy średnik dwa razy dziennie. Do tego kanapa przyszła uszkodzona-brudna. Po poinformowaniu o tym fakcie sklepu otrzymałam pytanie czy składam reklamacje z tytułu gwarancji czy rękojmi. W związku z tum złożyłam reklamacje z tytułu rękojmi i otrzymałam informacje ze nie odpowiadają za zużycie materiału. Zużycie materiału? Ta kanapa dopiero co do mnie przyjechała! Postanowiłam odstąpić od zakupu, ale wtedy uzyskałam informacje ze 14 dni minęło! Nadal domagam się swoich praw i czystego mebla, ale póki co sklep pozostałym z przesyłka ekspresowa która dojechała później oraz nową kanapą która jest uszkodzona! Nie polecam!!

Dorota 21 stycznia 2022
W październiku 2021 złożyłam zamowienie na kuchnie, która miała być w listopadzie. W połowie grudnia przywieziono mi zamówienie, okazało się że blaty są niezgodne z projektem- źle sfrezowane co uniemożliwia montaż. Dziś dostałam wiadomość , że producent będzie realizował moje zamowienie na blaty pod koniec lutego 2022, realnie pewnie wyjdzie marzec, bo jeszcze musze przecież czekać na dostawę i umówić termin montażu. Dział reklamacji wydaje się być niewzruszony tym że klient mieszka bez kuchni od października 2021 do marca 2022 (6 miesięcy!). Jeszcze usłyszałam od pracownika infolinii, że „co go obchodzi że blaty które przyjechały mi się nie podobają”. Żenada! Nie polecam nikomu.

Paweł Krystkiewicz 21 stycznia 2022
Czekałem na zamówiony i zapłacony towar dwie filiżanki prawie miesiąc

Ada 21 stycznia 2022
Zamówiłam talerze w połowie listopada zeby miec zastawę na święta. Talerze dojechały w sylwestera, dodatkowo jeden talerz był potłuczony, wiec zeby miez zastawę na nowy rok trzeba było jechac na drugi koniec miasta do magazynu. Wspolczuje wszystkim, którzy są na słuchawkach i muszą wysłuchiwać narzekań na błędy firmy. Nie polecam w ogóle

Krzysztof 21 stycznia 2022
nie polecam zakupów w tym sklepie

Anka 20 stycznia 2022
Na zamówienie czekaliśmy ponad 2 miesiące, mimo telefonów i zapytań nikt nie potrafił udzielić rzetelniej informacji o zamówieniu, nie polecam…

Xxx 20 stycznia 2022
Dno i metr mułu…

Piotr Bogusz 20 stycznia 2022
Czas dostawy, katastrofa!

Mytysiuk 19 stycznia 2022
Towar przyjechał uszkodzony

E. D. 19 stycznia 2022
Czas realizacji wydłużony o 3 tygodnie, towar zamówiłam do pobliskiego punktu z odbiorem własnym, po wstępnie ustalonym terminie próbowałam się skontaktować ze sklepem co z realizacją, nikt nie odbierał telefonu, po tygodniu osobiście pojechałam dopytać, Pani stwierdziła że nie wie kiedy będzie dostawa, mam czekać na telefon. Po kolejnym tygodniu ustalono termin, późniejszy od wstępnego o 3 tygodnie, po czym po kilku dniach doręczono – uszkodzony mebel. Nie polecam!!!!

Iga 19 stycznia 2022
Nie polecam sklepu brw. Same problemy z zamówieniami. Niektóre z zamówień realizowane są z ogromnym opóźnieniem (4miesiące).

Pausur 19 stycznia 2022
Ogólnie mebel jest ok niestety jak zwykle jedna płyta uszczerbiona, czas oczekiwania zupełnie inny niż podany na stronie internetowej ok 5 dni po tym czasie.

Kat 18 stycznia 2022
Obsługa sprawna jednak meble przyjechały z uszkodzonymi drzwiczkami szafki kuchennej pod zlew. Zgniecione narożniki. Niestety potem okazało się że do tego zamówienia nie można zrobić reklamacji. Pozostało tylko zdziwienie i żal.

Violetta Pawłowska 18 stycznia 2022
Stanowczo odradzam zakup w tym sklepie , brak informacji na temat terminu realizacji. Dostawa opóżniona o prawie 3 tygodnie i zero informacji , zero przeprosin . STANOWCZO ODRADZAM ZAKUP W TYM SKLEPIE .

Kamila 18 stycznia 2022
Nigdy nikomu nie polecę sklepu który obsługiwał moje zamówienie. Obsługa w sklepie stacjonarnym poniżej jakiegokolwiek poziomu. Wulgarni, bezczelni, jakby siedzieli tam za karę. Niestety nawet kontakt z szefem i skarga na pracownice nie pomogła. Czuja sie bezkarni.

Prokop 18 stycznia 2022
Brw oceniam bardzo dodrze, ale dostarczenie przesyłki źle, kilkakrotne zmiany dostawy

XXX 18 stycznia 2022
TOWAR USZKODZONY, DO TEJ PORY NIE DOSTARCZONO NOWEGO PO POZYTYWNIE ROZPATRZONEJ REKLAMACJI.

Magdalena M. 17 stycznia 2022
Sklep należy omijać szerokim łukiem- stacjonarny w Legnicy jak i internetowy. Pomylone zamówienia, problem z odebraniem wpłaconej kwoty za towar. Obsługa w salonie BRW w Legnicy klienta traktuje jak zło konieczne, w dziale reklamacji dowiedziałam się, że „reklamacje zdarzają się” i na tym koniec. Szkoda słów- nie polecam!!!

Krzysztof 17 stycznia 2022
Szkoda czasu i nerwów.

Klientka 17 stycznia 2022
Na meble czekałam ponad miesiąc przez tydzień czasu były do mnie więzione i nie dotarły jakoś wkońcu dotarly dzień przed wigilia słaby kontakt z klientem i mataczenie ” dziś do pani wieziemy”

Julka 16 stycznia 2022
Czekałam na przesyłkę ponad 30 dni dramat

Bożena Kłosiewicz 15 stycznia 2022
Produkty wyglądały na używane,zlote paski w niektórych miejscach były zdarte, pudelko plastikowe było popękane.

Anna 14 stycznia 2022
Tragedia,trzy dni temu minęły dwa miesiące jak zamówiłam i opłaciłam łóżko najpierw zamówienie opóźnione o ponad 2tyg a po rozpakowaniu okazało się że główna deska jest połamana prawie miesiąc od zgłoszenia reklamacji nadal nie mam deski.. nadal śpię na materacu na podłodze.

MAGED ASHMAWY 14 stycznia 2022
[1420983309] 2021/KON S03C/059182, 2021/S03C/1300420 Przekazuję to do najwyższego kierownictwa – przekaż moją skargę do dyrektora obsługi klienta i dyrektora ds. zakupów online To jest koniec okresu podanego z Twojej strony na dostawę zamówionych mebli – Nie jest dopuszczalne, aby moje zamówienie trwało dłużej niż 50 dni bez żadnej informacji zwrotnej z Twojej strony – pierwszy dzień dostawy był w dniu 24-12-2021 – Następnie przedłużyłeś to będzie w drugim tygodniu stycznia 2022, który już się skończył Chcę pilnie otrzymać informację zwrotną o tym, kiedy moje zamówienie zostanie dostarczone

Żbikowski 14 stycznia 2022
Firma jest nieslowna, nieterminowa, lekceważy klientów, nie przyjmuje odpowiedzialnosci za swoje poczynania. Nie polecę tej firmy nikomu.

Maniek 13 stycznia 2022
Nie polecam meble miały być 2 do 3 tygodni mija 5 tydzień i jeszcze nie ma ostatni raz zamówiłem w tym sklepie

Adam 13 stycznia 2022
Na zamówiony towar czekałem ponad 1,5 miesiąca. Była to tylko wersalka , tłumaczenie było tego typu, nie ma kto rozładować i przyjąć dostawy.

Marta – 13 stycznia 2022
Sofa została dostarczona dosyć szybko po zamowieniu, jednak już 10 dni czekam na rozpatrzenie reklamacji. Sofa została wniesiona ze złamaną częśćią konstrukcyjna. Osoby, które wnosiły sofę spowodowaly uszkodzenie. Byli to dwaj młodzi meżczyźni, którzy ewidentnie nie mieli wystarczajaco sił aby wykonać zlecenie wniesienia sofy na 4te piętro (ta informacja była zaznaczona w zamówieniu). Oprócz tego korzystali z łazieni w moim mieszkaniu.

Kilka razy już dzwoniłam aby ktokolwiek rozpatrzył moja reklamację. Jedyna informacja jaka uzyskałam, to że mogę czekać 28 dni na rozpatrzenie reklamacji i dostarczenie nowej sofy. Sofa jest duża i stoi w moim korytarzu nierozpakowana i będzie tak stała do miesiąca. Serwis klienta godny pożałowania.

Anna 13 stycznia 2022
Bardzo długi termin realizacji zamówienia, trudny kontakt z biurem obsługi klienta

Agnieszka 13 stycznia 2022
To jest kpina z zamowieniami ze sklepu online.Zamowilam zaplacilam, towaru nie ma a ja kasy po 6 msilach nie odzyskałam zenada

Dawid 13 stycznia 2022
Bardzo niekompetenty poziom obsługi w sklepie

Martyna 13 stycznia 2022
Zamówienie złożono 1.12.2021. Email potwierdzający zamówienie z datą odbioru na 14 12-trudno się mówi ważne że będzie do świąt. Wizyta w salonie po 14.12 i informacja przykro mi Pani zamówienie nie dojechało. Telefon 23.12 z informacją, że produkt dotarł. Z Chin czasami krócej idzie odbiór niż zamówienie z brw. Dla mnie to pierwsza i ostatnia przygoda z zamawianiem w BRW.

KSM 13 stycznia 2022
Rozczarowująca transakcja.

Jakub 12 stycznia 2022
Zamówiłem talerze tanie i ładne ale przyjechały do mnie rozbite. Złożyłem reklamacje przez online, bo telefonicznie odsyłano mnie na stronę sklepu. Reklamacja bez odpowiedzi i bez kontaktu.

Zofia 12 stycznia 2022
Dwie z zamówionych rzeczy: talerz i miseczka były wyszczerbione, nie nadające się do użytkowania.

Anna 11 stycznia 2022
Lampiony przyszły potłuczone, reklamacja uznana, ale nie wymieniono na nowy

Sandra 11 stycznia 2022
Lustro przyszło zbite, brak odpowiedzi na reklamacje bez przypomnienia. Żadne sklep nie każe sobie tyle czekać na odpowiedzieć w tych czasach. Nie polecam.

Krzysiek 10 stycznia 2022
Nie polecam ,zamówienie źle spakowane ,szkło nie zabezpieczone na czas transportu.wsystko luzem wrzucone.Zlozona reklamacja i zero odzewu.Ostatnie zakupy w tym sklepie.

Ania 10 stycznia 2022
Materac Estivo super, Zakupiłam w promocji, ale czekałam 2 tyg na dostawę do domu, kurier przyjechał sam i oczekiwał, że będę go targać razem z nim….porażka.

Mariusz K 10 stycznia 2022
Zero szacunku do klienta obsługa uraga takiej firmie jak brw nie polecam

WD 10 stycznia 2022
Nie polecam, czekam 5 tygodni na zagubioną paczkę z elementami komody. Po kilku telefonach otrzymałam informację ,że otrzymam w styczmiu

Łukasz 10 stycznia 2022
Zamówiony zestaw kawowy teoretycznie został wg inf przygotowany po przyjeździe na miejsce do sklepu w Bydgoszczy Pani była w szoku ze jakiekolwiek zamówienie jest . Kolejny Pan stwierdził ze nie przygotowywali zamówienia bo nie ma ludzi . Koniec końców latałem po całym sklepie i ściągałem z wystaw filiżanki do zestawu bo niby są ale na stanie ale pewnie gdzieś porozkładania . Kpina i żenada.

zła obsługa 10 stycznia 2022
Zamówiłem Stół , dostaliśmy tylko nogi , bo blat zaginał gdzieś w DPD , 2 tygodnie użerania się z DPD żeby dostarczyli Blat (bez skutku ) w końcu zrezygnowaliśmy z zamówienia i zwróciliśmy się do Back Red White o zwrot pieniedzy, Teraz miesiac już zaraz minie jak Black Red White nie odebrał tych nóg od nas żeby zwrócić pieniadze , Tak ze ani firmy DPD nie polecam ani tym bardziej Black Red White bo jak zaistniał taki problem to rozwiązują go naprawdę opieszale .

Barbara Kwiatkowska 9 stycznia 2022
Paczka była nieoznakowana że w środku jest szkło. Kubek, filiżanka i talerz deserowy były rozbite w częściach. Wszystko było luzem w paczce

Patryk 9 stycznia 2022
Odebrałem uszkodzone łóżko 7 grudnia reklamacja napisana 10 grudnia część uszkodzona do tej pory nie dotarła a jest dzisiaj 9 styczeń odradzam tego sklepu nawet jak się dzwoni na infolinie to panie nic nie wiedzą

Iza Dzida 8 stycznia 2022
Masakra. Nie polecam. Złożyłam zamówienie 28.12.2021, miałam odebrać w sklepie 07.01.2022, specjalnie wzięłam urlop, żeby dokończyć kuchnię u Syna (On też wziął urlop) i dostałam informację, że dostane je w bliżej nieokreślonej przyszłości. Teraz dowiedziałam się od Syna i znajomej, że to ich praktyka, bo piszą przewidywany termin dostawy. W innych sklepach jest to ostatni dzień na dostawe, a tu początkowy i może on potrwać nie wiadomo ile. NIE POLECAM. W dzisiejszych czasach jest to ignorowanie klienta. Czuję się jak śmieć, bo kupiłam tylko 2 szafki, więc nie należy mi się porządna obsługa. Kto mi odda dzień urlopu? NIE POLECAM, A WRĘCZ ODRADZAM!!!!

Damian 7 stycznia 2022
Jednym slowem masakra czas realizacji …… Potem towar uszkodzony przez kuriera i kolejng czas oczekiwania na reklamacje ……

A.M. 7 stycznia 2022
Mebel po długiej zwłoce w dostawie (2 razy nie został nam dostarczony w umówionym terminie) musieliśmy odebrać sami, mało tego został nam wydany mebel zniszczony, ewidentnie używany, co odkryliśmy po jego odpakowaniu w domu.

Elżbieta Serwacińska 7 stycznia 2022
nigdy wiecej zakupy z tego sklepu.

Włodzimierz Potocki 7 stycznia 2022
Lekceważące interpretowanie terminu realizacji zamówienia

Martus 7 stycznia 2022
Nie na ta stronę otwierana szafka , czas oczekiwania 6 tyg plus 1 dzień

Barbara 6 stycznia 2022
Paczka przyszła po terminie. Nie miała oznakowania że w środku jest szkło. Kubek i filiżanka i talerz deserowy były rozbite. Zapakowane niedbale i luzem

Joanna 5 stycznia 2022
Narożnik dotarł w wyznaczonym terminie i w dobrym stanie, choć miałam złe doświadczenia z wcześniejszymi dostawami z BRW, niemniej wyjątkowo nie podoba mi się polityka cenowa sklepu. Wiele produktów, w tym właśnie ten, który kupiłam, jest permanentnie w promocji, co znaczy tylko jedno: cena regularna jest ceną czysto fikcyjną.

Magda 4 stycznia 2022
Zamówienie miało być do odebrania, jednak okazało się że będzie jeden dzień opóźnienia. Następnego dnia powiedziano mi że jest gotowe do odbioru – sklep twierdził że nie jest. I tak po kilku dniach w końcu odebrane zamówienie – ale w innym punkcie niż było zamówione.

Jagoda 4 stycznia 2022
Bardzo długi czas oczekiwania. Przesyłka bardzo duża, mimo że zamawiałam jedynie dwa małe komplety łyżeczek, które de facto na stronie były w ładnym pudełku a ja otrzymałam je na kolorowym kartoniku przypięte trytkami

Irek 4 stycznia 2022
Zamówiłem szafkę ekspresem ale nie doszła przez miesiąc poczym na infolinię przez 7 dni przyjmowali zwrot i na dzień dzisiejszy dalej niewiem czy przyjęli nie polecam sklepu internetowego i ich kuriera

Krzysztof 4 stycznia 2022
Na towar czekałem ponad miesiąc a jak już dotarł to okazało się że zamiast zamówionego towaru dotarło całkiem coś innego

WD 4 stycznia 2022
Na zamówienie czekałam miesiąc czasu. Do tego przyszły uszczerbane elementy.

AW 4 stycznia 2022
Dzień dobry, prosicie Państwo o wystawienie opinii, oto moja korespondencja ze sklepem: W związku z niewywiązaniem się z terminem dostawy zamówienia złożonego 12.12.2021 r., proszę o zwrot kwoty 119 zł, która to kwota zapłacona była za przesyłkę ekspresową. Zamówienie dostarczono 24 grudnia 2021. Jednocześnie po raz kolejny proszę o ponowne wystawienie faktury (wystawiona bez nr NIP) lub jej korektę na zakup szafy (zamówienie nr 2021/E-SK/1311492, Faktura VAT 2021/FFS05M/017247). Dane do faktury z NIP wpisano w uwagach podczas zamawiania szafy.

W sprawie ponownego wystawienia faktury z NIP lub jej korektę zwracałam się dzwoniąc na infolinię i mailowo. Obiecano zająć się sprawą. Rezultatu brak. Na podstawie w/w pisma wystawcie Państwo opinię Brw.pl sami. A może sklep wystawi sobie opinię na podstawie korespondencji ze mną? Pozdrawiam Anna Wronka

Strzelczak 4 stycznia 2022
Naczynia były potłuczone

Mieszko Syc 4 stycznia 2022
W paczce brakowało śrubki. Złożyłem reklamację i prośbę o jedną śróbkę. Czekam już półtorej miesiąca.

Niezadowoleni 4 stycznia 2022
Zero empatii, zero chęci pomocy . Kompletna katastrofa. Jakość mebli średnia.

Daniel 3 stycznia 2022
Tragedia. Zamówiłem komodę za 699 w promocji bez promocji ponad 1000 zł! A jakość jest tragiczna. Lista: – źle wykonany laminat na froncie boku mebla, – uszkodzona szuflada, – uszkodzony spód mebla, – uszkodzony zatrzask/sruba, – problem z dociskiem górnej płyty, – źle wywiercone otwory na prowadnice szuflad Mam w domu meble z Ikei, Agaty, Jyska, Aby… i żadne nie były tak złej jakości… czekam na rozpatrzenie reklamacji. Ale BRW to dno!

Karolina 3 stycznia 2022
Zamówiłam łóżko piętrowe NAMEK w październiku 2021. Dwa boczne (duże) elementy zarysowane i wysmarowane jakimś czarnym smarem. Nie do doczyszczenia. Dodatkowo trzy mniejsze elementy również zarysowane. Reklamację zgłosiłam. Po WIELU mailach i telefonach wysłali mi nowe elementy na początku grudnia 2021. Montaż reklamacyjny ustalili na drugą połowę stycznia 2022. Informowałam, że nie mam gdzie magazynować kartonów, jednak mimo to wysłali mi meble do domu. Ostatecznie montaż reklamacyjny się nie odbył. Nie odpowiadają na maile. Czeka się po kilka dni za odpowiedzią.

Dopiero po wysyłaniu kolejnych monitów ktoś odpisuje. Ludzie niekompetentni. Bardzo zawiodłam się na tej firmie. Nie słuchają co się do nich mówi, chcą tylko odepchnąć Klienta ni mieć spokój. Nikt nic nie wie. Nie potrafią ustalić montaż reklamacyjnego przed wysłaniem towaru do domu. Z całego serca nie polecam! Oczywiście ostatecznie zostałam z uszkodzonym łóżkiem! Już nigdy nic tam nie kupię. Myślałam, że to dobra marka i sklep, jednak się myliłam. Nie polecam robienia zakupów w tym sklepie. Dobre opinie na temat tego sklepu chyba były kilka lat temu. Teraz to słabej jakości towar, w dodatku zero szacunku dla Klienta. Kolejna firma pokroju DVD MAX.

KM 3 stycznia 2022
2 miesiące czekania na łóżko, które było od razu zapłacone! Bez żadnego uprzedzenia i informacji. To chyba żart!

Ja 3 stycznia 2022
Zamówienie przyszło niekompletne. Na infolini tylko przepraszają nic z tym nie robiąc. Już drugi raz się zawiodłam, więcej nie zamówię.Nie polecam!

Kasia 2 stycznia 2022
Orientacyjny termin realizacji wyznaczony był na 30.11., zatem rzeczywisty okres realizacji był dużo dłuższy niż wpisany na stronie sklepu i w potwierdzeniu przyjęcia zamówienia. Nikt nie skontaktował się w tej sprawie – sama dzwoniłam, aby dowiedzieć się, dlaczego termin nie jest dotrzymany i kiedy można spodziewać się przesyłki. Ponadto, gdy przesyłka dotarła do sklepu, okazało się, że towar jest uszkodzony, więc w rzeczywistości towar nie został odebrany 13.12., tylko jeszcze później.

To był mój drugi i raczej ostatni zakup w sklepie brw.pl, ponieważ rok temu miałam prawie identyczną sytuację z zamówieniem, tzn. również termin realizacji był wielokrotnie dłuższy, niż wskazany na stronie internetowej. Jednocześnie chciałabym zaznaczyć, że zarówno rok temu, jaki teraz nie mam zastrzeżeń do sklepów stacjonarnych, w których odbierałam towar.


17 komentarzy “Meble Black Red White opinie”

 1. Witam 3 tygodnie opóźnienia dostawy, cześć mebli przyjechało uszkodzonych nie da się ich złożyć do końca lub wcale (zamówiłem meble z dostawą i montażem). Złożyłem reklamacje napisałem skargę do BOK, W odpowiedzi dostałem maila z informacją że mam czekać postarają się temat załatwić jak najszybciej i przepraszają za niedogodności – czyli mam grzecznie czekać. Problemy z rozliczeniem usługi montażu – dostałem fakturę za nie wykonaną do końca usługę w dodatku z błędnie naliczoną kwotą. Rozmowa telefoniczna z kierownikiem sklepu na żenującym poziomie – Pan stwierdził że kupował sprzęt AGD i też musiał czekać bo dostał wadliwe urządzenie. Totalne dno i żenada. To tak w wielkim skrócie. Nie polecam i gorąco odradzam. I pomyśleć że wiele lat temu kupowałem tak meble do domu i wszystko było perfekcyjnie załatwione

 2. Żałuję, że najpierw nie zapoznałam się z opiniami zanim zrobiłam zamówienie. Po miesiącu oczekiwania na szafę zamówienie anulowałam ( dla porównania z Ikei szafa szła 3 dni) . Teraz proszę o zwrot pieniędzy i pani mnie informuje, że regulaminowo mają 14 dni. Czyli podsumowując 1,5 msc moje prywatne pieniądze pracują na BRW.

 3. Kupując meble z tej firmy warto sprawdzić jak mocowane są prowadnice szuflad. Nie warto też kupować mebli z szerokimi szufladami.
  W moim zestawie prowadnice zawieszone są na 4 plastikowych kołkach i wiszą praktycznie w powietrzu. Efekt: wymiana prowadnice co 3 miesiące / przerobienie systemu u stolarza 400zł.

 4. Niestety nie mogę wydać pozytywnej opinii chociaż bardzo bym chciała. Meble kupowałam ze względu na wygląd. Teraz żałuje, że nie zdecydowałam się na inną firmę. Kuchnia była sporadycznie użytkowana ponieważ mamy również kuchnię na parterze w domu. Po pewnym czasie zauważyłam, że w kuchni na piętrze odkleiły się od środka wszystkie fronty kuchenne. Niestety psuje to cały efekt załamań, które nie są widoczne. Kuchnia ma kilka lat ale jest praktycznie nowa. Fronty odkleiły się od środa i cała okleina teraz luźno wisi na brzegach. Niestety jestem bardzo zawiedziona…

 5. Na zamówienie czekamy od połowy sierpnia i końca nie widać, pan na infolinii nie wie kiedy zamówione meble dotrą. Od sierpnia śpimy na materacu a dom jest pusty, bo zamówienie według pana z infolinii musi przyjść w całości. Sklep nie dzieli go na części, które są i czekają do wysłania, więc w magazynie brw leżą meble do trzech pomieszczeń tylko dlatego, że jednego mebla brakuje. To jakaś kpina. Nie ma też możliwości wycofania zamówienia. Ogólnie nie polecam. Aż boję się pomyśleć jaki będzie stan po odbiorze, skoro czytam tak niepochlebne opinie. Szkoda, że gdy zamawiałam i płaciłam za całość zamówienia nikt nas nie uprzedził o dwumiesięcznym terminie realizacji.

 6. Kupiłam narożnik „Brico”. Nie polecam, gdyż nie spełnia norm wypoczynku, szczególnie nocnego. Część wysuwana jest bardzo twarda i nie można na niej spać. Informacyjny mail do producenta – odesłano mnie do działu reklamacji, mail do działu reklamacji – odesłano mnie do producenta. Ok 3 tyś zł utopione.

 7. Nigdy więcej już nic nie zamówię z tej firmy i nikomu nie polecam.
  Zamówienie złożone przez stronę internetową 25.07.2023 z terminem realizacji 03.08.2023.
  termin dostawy przekładany dwukrotnie i dzisiaj także nie przyjechało z dostawą.
  Pani z infolinii mówi że dostawa będzie 04.09 ale nie wiadomo którego roku?
  Zdecydowanie odradzam zakupy w tej firmie chyba że macie dużo cierpliwośći.

 8. Gdybym wcześniej przeczytała tyle negatywnych komentarzy napewno nic bym w BRW nie kupiła. KPINA! DOSTAWA MEBLI MIALA BYC ZA 9 DNI, MINĘLO 23 I MEBLI NIE MA, O NICZYM NIKT NIE INFORMUJE, !!!
  CALKOWITE OLEWANIE KLIENTA. NIE POLECAM NIKOMU I SAMA NIC JUZ TAM NIE KUPIĘ!!!!

 9. Witam .Czekałam około 6 miesięcy na meble kuchenne BRW, zakupione 14.10.2022 roku. Obiecano mi wykonanie na czas bo mam ciężką sytuacje, dziecko ciężko chore (autyzm), byłam bez kuchni około 3 miesięcy. Reklamacje i odwołania składam do dziś.
  Uważam że jest to łamanie praw człowieka co mi zrobiono. Dziś po 10 miesiącach pękła listwa, i odpisano mi ze to uraz mechaniczny – co nie jest wcale możliwe, bo miejsce znajduje się obok kuchenki i jest nie używane. Pól roku temu napisałam pismo przedsądowe, ale kierowniczka nie odpisała.
  Ostatnią szafkę robiono mi po 6 miesiącach od zamówienia. Wykonałam niezliczoną ilość maili oraz telefonów na infolinie jednak nic nie pomogło bo telefonów nie odbierają.

 10. Kupiłem kanapę w BRW Zabrze…przeceniona ze względu na skazę materiału na boczku oraz pękniętą skrzynie….po rozpakowaniu i próbie złożenia okazało się że : brak śrub montażowych dołożone są wkręty regipsowe w nowo wywierconych otworach, liczne plamy po zalaniu, liczne przetarcia i dziury w obiciu, brak możliwości prawidłowego montażu bo gniazda śrub pourywane, ogólnie kanapa wygląda jak po kilkuletnim intensywnym użytkowaniu….firma proponuje obniżenie ceny o 200 zł….przecież to kpina …przestrzegam przez zakupami w tej firmie mam zdjęcia do wglądu jakby ktoś chciał zweryfikować lawo1313@gmail.com. Pozdrawiam Wojtek

 11. Porażka! Zdecydowanie nie polecam. Meble kupione i opłacone 20.05.2023 – planowany termin dostawy 22.06, dzisiaj dostałam informację ze „może” będą w lipcu. Brak pieniędzy i mebli.

 12. Podpisałam umowę na meble do kuchni 7lutego 2022 to była najgorsza decyzja w moim życiu, jeśli nie macie co robić z pieniędzmi i wolnym czasem zapraszam na zakupy do BRW …. kuchnia ,którą zamówiłam była kilkakrotnie reklamowana , za każdym razem przywożą uszkodzone fronty. Dziś mija rok od dnia pierwszego montażu, a ja nadal nie mam kompletnej kuchni , brak uchwytów do szafki ZE SZKŁA- na szczęście jedynej w zamówieniu, reszta fronty białe lakierowane wiecznie niedomalowane z widocznymi uszkodzeniami wypełnionymi zaprawkami i zamalowanymi ponownie , jakiś koszmar. ODRADZAM BRW W 100 PROCENTACH

 13. Drodzy klienci..
  Stanowczo odradzam zakupy w BRW chyba, że chcecie mieć same problemy. Zamówienie tam mebli to jedna wielka porażka. Cztery miesiące temu zamówiliśmy tam łóżko i przyszło niezgodne z zamówieniem. Złożona została reklamacja z którą też były same problemy, ale po wielkich trudach łóżko zostało przyjęte przez sklep.Zamówiliśmy ponownie drugi raz, ale już przez stronę internetową i ponownie po długim czasie oczekiwania przyszło złe. Zamiast zielonego przyszło jasne z opisem, że to zielone 😠
  Ponownie po raz drugi złożyliśmy reklamację. Ale nadal nie mamy pewności , że trzecie zamówienie przyjdzie dobre. Z biurem obsługi nie ma nawet o czym rozmawiać, ponieważ jest zero pomocy. Dwa razy było zamawiane i dwa razy przyszło niezgodne z zamówieniem. Wspomnę jeszcze, że czas oczekiwania to jedna wielka porażka. Stanowczo odradzam zakupy w BRW jeżeli nie chcecie mieć problemów !!!!

 14. Nigdy więcej już nic nie zamówię z tej firmy i nikomu nie polecam. Czuję się oszukana przez firmę Black Red White. Zwróciłam nienaruszone produkty w przeciągu 14 dni .Towar ten leżał w firmie trzy miesiące, po czym otrzymałam informacje, że nie zwrócą mi pieniędzy, ponieważ produkt jest zdewastowany. To jest jakaś kpina. Mam nadzieję, że nikt więcej nie zostanie oszukany przez tą firmę!!!

 15. Od wakacji nie mamy kompletnego łóżka! Ta firma to jakiś żart, reklamowaliśmy pomylone elementy od szafek, reklamacja trwała bardzo długo. Byliśmy cierpliwi i wyrozumiali, kiedy odebraliśmy pomylone dwa elementy w domu się okazało, że to nie są części które miały przyjść. Ponownie reklamowaliśmy, jednak nie ma odzewu od firmy do tej pory. Nasza cierpliwość się skończyła, nigdy więcej nie zrobimy zakupów w tym sklepie. Kontakt okropny, czas realizacji reklamacji strasznie długi, brak możliwości reklamacji w sklepie- odsyłają do reklamacji przez internet, przez internet brak odzewu. Nie polecam, omijać tą firmę szerokim łukiem!!

 16. Zakupiłam meble z linii forn.
  Dwie listwy były złamane. Pod koniec października została złożona reklamacja.W ramach realizacji reklamacji do salonu przyszła jedna !!! listwa. Ponownie została złożona reklamacja na brak co braku dostarczenia drugiej listwy.. W salonie jestem co drugi dzień, dalej w dniu 24 listopada nie ma listwy do odbioru. Zostałam poinformowana , że dziś miała listw być w salonie. Nie przyszła ( dziś była dostawa) .Nikt tj. sklep, dział reklamacji nic nie wiedzą kiedy listwa dojdzie
  Sytuacja jest dla mnie bardzo trudna mieszkanie miało być wynajęte lub sprzedane. Nie mogę tego zrobić bo mebel nie może być zamontowany. Tracę pieniądze. Powinnam od BRW otrzymać odszkodowanie, a sprawę złożyć do organów ochrony konsumenta i prawnika.

 17. Najgorszy stelaż jaki miałam – po kilku miesiącach pękła na klejeniu deska podtrzymującą konstrukcję i zapadł się materac. W ramach reklamacji BRW usilnie wciska taki sam wadliwy element. Jeśli nie chcecie zarwanego łóżka i korowodów z firmą, wybierzcie innego producenta.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top