Appa Eco Parking Solutions

Appa Eco Parking Solutions

https://www.aeps.pl/

Powiązany poradnik:
„APCOA reklamacje w odpowiedzi na wezwanie do zapłaty – dzierżawca uniemożliwia pozytywne rozstrzygnięcie”

Pat Z – wrzesień 2022 – ( Appa Eco Parking Solutions )
Naciągacze, nie uznają reklamacji mimo posiadania ważnego biletu parkingowego, a kara 250 zł (w promocji 170 zł jak szybko zapłacisz…) to istne zdzierstwo.

Karina Furmankiewicz – wrzesień 2022
To są wyłudzacze! Tragedia!

Oskar Kaptacz – sierpień 2022

Dawid Materka – sierpień 2022
Wystawiają mandaty przy niedziałajacych parkometrach nastepnie uznają reklamację za niezasadną i odrzucają ją w całości.

Appa Eco Parking Solutions

Evo Evo – sierpień 2022
Wyłudzanie pieniędzy, sytuacja identyczna jak w komentarzach poprzednich

Agata Perschke – sierpień 2022
Opłaciłam miejsce parkingowe a i tak mąż dostał mandat za zajęcie więcej niż jednego miejsca parkingowego. Ja rozumiem nasz błąd ale opłata w kwocie 250zl to duża przesada!!! Nie polecam!

m4ri4n – sierpień 2022
Mam ten sam problem identyczny, bilet opłacony a że ktoś inny źle zaparkował to jeb mi mandat 250zł bo nie było opcji zaparkować między liniami

Nikola Rz – sierpień 2022
Naciągacze. Za zaparkowanie obok innych aut tak, jak było miejsce otrzymacie wezwanie do zapłaty za ” zaparkowanie na więcej niż jednym miejscu”. Osoba która wystawia mandaty nie chce podać nr kontaktowego do właściciela parkingu oraz ucieka. Rozumiem, aby wystawiać mandaty (OSOBA PRYWATNA WYSTAWIA MANDATY) za brak opłacenia postoju, ale mandat za zaparkowanie z oponą za linią, gdy inne samochody stoją tak, że nie można inaczej? Miał ktoś już takie doświadczenia z tymi parkingami?

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top