Appa Eco Parking Solutions w opiniach kierowców

Appa Eco Parking Solutions


https://www.aeps.pl/

Pat Z – wrzesień 2022 – ( Appa Eco Parking Solutions )
Naciągacze, nie uznają reklamacji mimo posiadania ważnego biletu parkingowego, a kara 250 zł (w promocji 170 zł jak szybko zapłacisz…) to istne zdzierstwo.

Karina Furmankiewicz – wrzesień 2022
To są wyłudzacze! Tragedia!

Oskar Kaptacz – sierpień 2022

Dawid Materka – sierpień 2022
Wystawiają mandaty przy niedziałajacych parkometrach nastepnie uznają reklamację za niezasadną i odrzucają ją w całości.

Appa Eco Parking Solutions opinie negatywne

Evo Evo – sierpień 2022
Wyłudzanie pieniędzy, sytuacja identyczna jak w komentarzach poprzednich

Agata Perschke – sierpień 2022
Opłaciłam miejsce parkingowe a i tak mąż dostał mandat za zajęcie więcej niż jednego miejsca parkingowego. Ja rozumiem nasz błąd ale opłata w kwocie 250zl to duża przesada!!! Nie polecam!

m4ri4n – sierpień 2022
Mam ten sam problem identyczny, bilet opłacony a że ktoś inny źle zaparkował to jeb mi mandat 250zł bo nie było opcji zaparkować między liniami

Nikola Rz – sierpień 2022
Naciągacze. Za zaparkowanie obok innych aut tak, jak było miejsce otrzymacie wezwanie do zapłaty za ” zaparkowanie na więcej niż jednym miejscu”. Osoba która wystawia mandaty nie chce podać nr kontaktowego do właściciela parkingu oraz ucieka. Rozumiem, aby wystawiać mandaty (OSOBA PRYWATNA WYSTAWIA MANDATY) za brak opłacenia postoju, ale mandat za zaparkowanie z oponą za linią, gdy inne samochody stoją tak, że nie można inaczej? Miał ktoś już takie doświadczenia z tymi parkingami?


6 komentarzy “Appa Eco Parking Solutions”

  1. Uwaga ostrzegam przed parkingiem płatnym ul Zdrojowa Kołobrzeg, spóźniliśmy się 5 minut i dostaliśmy wezwanie do zapłaty 260 zł, bezczelny typ kontroler numer 2 z uśmiechem na twarzy spaceruje i tylko wlepia te wezwania, dziwie się że miasto z tymi OSZUSTAMI i ZŁODZIEJAMI nie zrobi porządku

  2. Państwo ma obywateli głęboko w kakaowym otworze pośrodku rowa. Jedyna opcja to widząc parking oddany tego typu firmie gdzie jest regulamin prawniczym bełkotem pisany omijać taki obiekt z daleka. Tylko w ten sposób się to złodziejstwo ukróci.

  3. Czy ktoś z Was nie zapłacił tego wezwania? Były jakieś konsekwencje? Spóźniliśmy się dosłownie chwilę, a bilet mieliśmy na 3 godziny i już 200 zł mandat. Zastanawiam się czy płacić to czy nie

  4. W sobote 5.08 na parkingu Kołobrzeg Zdrojowa mielismy wykupiony bilet parkingowy ale spóznilismy sie dosłownie 3 minuty bo sie zgubilismy a za wycieraczka wezwanie do opłaty dodatkowej 260 zl. Zrozumialabym jakby to bylo godz albo nie bylo biletu wogóle ale” 3 minuty „to jest chore. Kontroler nr 3 bez żadnej legitymacji, bezczelny gówniarz, otoczony podejrzanym towarzystwem, smiejacy się w twarz. Wezwanie bez żadnej pieczątki. dziwne ,że nigdzie nie ma numeru telefonu. ZLODZIEJE I NACIĄGACZE!!!!!!!!!!!!!

  5. Pod wskazanym adresem nikogo nie ma , a sąsiedzi informują, że działa tam mafia adwokacka. Ja nie lubię bandziorów, oj nie lubię.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top