Natural Pharmaceuticals opinie

Natural Pharmaceuticals opinie


https://natural.pl/

Suplement diety ( paralek ) – substancja spożywcza której celem jest uzupełnienie normalnej diety, będący skoncentrowanym źródłem witamin lub składników mineralnych; nie będący nigdy lekiem.

Zobacz powiązany artykuł:
„Czekamy na ostateczne decyzje UOKiK w sprawie suplementów diety z koncernu Natural Pharmaceuticals, ponieważ producent cały czas kontynuuje proceder”

2023

ciężko zrobić zwrot – 24.01.2023
Firma podrzuca niezamówiona paczuszkę i to moja sprawa odesłać i jeszcze za odstąpienie od umowy zapłacić. Oficjalnie przesyłka jest zaproszeniem do zawarcia umowy sprzedaży – przypadkowy suplement z wielkim garnkiem w prezencie.Ciężko starszej osobie na pocztę z tym dojść by dokonać zwrotu. Paczka zwrócona a wezwania do zapłaty przychodzą i przychodzą. Dalej tylko przez UOKiK

nie wystarczy zadzwonić – 24.01.2023
Niestety odesłanie nie kończy sprawy. Odesłana listem poleconym z wielkim niepotrzebnym gratisem który załączyli. Podobno nie otrzymali i nękają człowieka wezwaniami do zapłaty. Liczą, że ludzie się zniechęcą i zapłacą dla świętego spokoju bo to kwota do przeżycia w sumie. Nie polecam współpracy

kłamstwa – 24.01.2023
Niestety mijają się Państwo z prawdą. Przesłali mi Państwo paczkę bez zamówienia z pismem informującym , że jest to zaproszenie do zawarcia umowy sprzedaży. Można odstąpić zgodnie z prawem ale udają , że zwrotu nie dostali.. Listonosz który przyniósł przesyłkę potwierdził, że nie ja jedyna mam problem z niechcianą przesyłką w okolicy. Wielkie kartony z garnkiem w prezencie i pudełkiem środka na obniżenie cholesterolu na cały rok – 25 latce.. że niby tylko na zamówienie wysyłają .. kłamstwo. Trzeba uważać na tą firmę

Natural Pharmaceuticals opinie 2022

Irena – 10.12.2022
Nic nie zamawiałam ale otrzymałam zamówienie o wartości 600 zł rozłożone na 12 miesięcznych rat. Gdy chciałam zwrócić, konsultant zaczął mnie namawiać do zakupu. Powtórzyłam 5 razy, że go nie potrzebuję, ale agresywnie nadal to robił + byłam zmuszona zapłacić za ich dostawę. Jestem zszokowana. NIE POLECAM

Tomasz – 30.10.2022
Firma wysyła bez zamówienia paczki ….Jest to naciąganie klienta na pieniądze i (usunięte przez administratora) ..A wasze odpowiedzi to są sztuczki socjotechniczne ….paczki nie zamawiane są wyrzucane na posesjie….Oczywiście dysponuje dokumentacja zdjęciowa .Proszę o informacje bo nie można się dodzwonić gdzie można zwrócić nie zamówiony towar ….

kedar – 27.10.2022
Kiedys kupilem (moja matka też ) suplementy od nich a po splacie rat WCISKAJA nam paczki bez ZADNEGO zamowienia!!! W sumie juz czwarta!!! NIE POLECAM!!!!! Za odeslanie 18.50zl.

Jerzy – 05.10.2022
Witam.Kilkakrotnie zamawiałem Państwa produkty ,ale ostatnio bez mojej akceptacji przysyłacie najczęściej przy końcu poprzedniego zamówienia kolejne przeze mnie NIE zamówiony produkt czyli bez mojej akceptacji przywozi na moją posesję kurier i rzuca paczkę.To jest wymuszanie kupna produktu.

artkrygier@gmail.com – 29.09.2022
Od kilku lat robiłem zakupy w tej ” firmie farmaceutycznej”. Przez całe 7 lat bez przerwy robiłem wyniki u swojego lekarza rodzinnego. Nic się nie zmieniło, nie poprawił się choć jeden element dotyczący mojego zdrowia. Podobnie było z moimi osobistymi odczuciami, nie odnotowałem najmniejszej zmiany w fizycznym stanie mojego organizmu, natomiast psychicznie było coraz gorzej, ponieważ jako ubogi Polak, rencista wydawałem mnóstwo jak na moją kieszeń pieniędzy. Napisałem dziś do nich maila w, którym poinformowałem ich, że jeżeli otrzymam choć jeszcze jeden telefon z propozycją zakupu cudownego preparatu zakładam im sprawę w sądzie o nękanie.

Zażądam też odszkodowania za szkody moralne. Takie firmy nie powinny istnieć, tylko w Polsce na niektórych etapach życia jesteśmy w Średniowieczu, a na niektórych jest jak w USA, czy innym wysoko rozwiniętym państwie. Niektórzy z tego nadmiernie korzystają. Stąd właśnie wyrastają w naszym kraju jak grzyby po deszczu przeróżne firemki nie mające nic wspólnego, z ofertami jakie przedstawiają. Konkludując -. Jeśli masz za dużo pieniędzy do wydania na rzeczy nic nie warte to nawiąż ścisły kontakt i kupuj wszystko co ci poleci ” firma” Natural Pharmaceuticals.

endriufunlogicsu@gmail.com – 05.09.2022
www.prostaxin.pl to największe (usunięte przez administratora) jakie kiedykolwiek było mi reklamowane i zastanawiam się skąd oni mają moje dane osobowe które nie są do oddania za darmo

były klient – 29.08.2022
Dawniej tak było że wystarczyło odesłać i spokój ale obecnie mimo że powiadomiłam że nie chcę kolejnych paczek i tak przysłali musiałam odesłać na własny koszt, i mam ciągłe telefony z namową do zakupu Dawniej bym poleciła teraz już nie

Julia Dziewicka 08.2022
Wydzwaniają do starszych osób i próbują namówić na suplementy, które nie są potrzebne ani trochę!!!!!!

Timea Harangozo 08.2022
Dzisiaj odesłałem paczkę, której nawet nie zamówiłem a musiałem odsyłać na własny koszt ! Zamówiłem roczną porcję w 2021, która nie kosztowała nawet grosza, przysłali kolejną paczkę na 2022 ! Obrzydliwa firma

Tata – 07.2022
Marketing i handel produktami wzorowany na Zepterach, odkurzaczach Reibow i inne tego typu super zbędne wynalazki. Żadnych potwierdzonych, niezależnych wyników badań. Żadnych efektów u klientów – byle nie szkodziło. Reszta to zajadła walka z krytykami w internecie oraz zalew spamu – komentarzy Niby klientów wychwalających „fantastyczne” efekty. Zdecydowanie polecam zastanowić się, jeżeli już to kupić w aptece produkt od znanego koncernu a i to lepiej po zrobieniu badania poziomu witaminy.

Maja Stipovic-Andjic 07.2022
Po ogłoszeniu o bezpłatnym wypróbowaniu produktu wyślą Ci odcinki płatności na uiszczenie zapłaty. OSZUŚCI !!!!!!

D 07.2022
Oszuści! złożyłem zamówienie na jeden produkt wysłali inny (późnej wysłali ten co zamawiałem) z płatnościami na ratalnymi na cały rok! Absurd. Jak dzwoniłem na infolinię Pani zaczęła mnie namawiać że to super propozycja i żebym zostawił ten produkt. Omijać tę firmę dziesiąta drogą. Złożyłem zgłoszenie do UOKiK, pewnie trzeba będzie do prokuratury też.
Tłumaczą że działają zgodnie z prawem, * prawda. Złożyłem zamówienie dla innej osoby na ten jeden tańszy produkt to tak samo jak ja dostała najpierw produkt z płatnościami na raty a późnej ten co zamawialiśmy. Grubo lecą. Gdyby ktoś chciał dołączyć się do zgłoszenia 727002443. + Trzeba założyć pewnie grupę na FB.

Marek 07.2022
Załączane prezenty do suplementów są do niczego. Drugi ekspres do kawy nadal przecieka. Więc darujcie sobie tą „wazelinę”.

Mashi figure skaters 07.2022
Wysłali produkt bez zamówienia, tak po prostu, teraz trzeba wydać czas i pieniądze na zwrot, okropna firma, oszust

Adrian 07.2022
Nie rozumieją żądania zaprzestania kontaktu, zaprzestania przetwarzania danych osobowych oraz cofnięcie wszelakich zgód. Napierdalają telefonami i wysyłają pocztą listy, które od razu trafiają na makulaturę. Nie polecam i przestrzegam kogokolwiek przed tym tworem.

Jerzy Gogacz 07.2022
Co do produktów nic nie mogę powiedzieć nie znam ich ale sposób sprzedaż OKROPNY!!!! Naciąganie starszych osób np.moja teściowa lat 89 nie kumata ale naciągnięta na roczny zapas , wstyd takim ludziom coś czego nie znają sprzedawać za duże pieniądze 😡😡😡😡😡

kacper sieczka 06.2022
Oszuści!

Jakub Puchovský 06.2022
Świnie, oszuści. Nie pracuj z nimi pod żadnym pozorem.

chupsa Ku 06.2022
co zrobić w sytuacji, gdy otrzymałeś tę przesyłkę z „prezentami”?

Dagmara Data 06.2022
Naciągacze!!!! Jak wam nie wstyd żerować na starszych ludziach?!!!!!!!!! Na swoich bliskich też tak zerujecie ?!!!!!!!

Maksymilian Antos 06.2022
Suplementy słabej jakości, dużo lepsze mają firmy takie jak kfd, Olimp. Nie warto z nimi zaczynać bo tylko zaśmiecają skrzynkę pocztą nic nie wartymi listami.

Waldemar Pfeiiffer 06.2022
Dziwne traktowanie klienta przez spółkę. Otrzymałem od firmy dwa różne produkty. Zapłata miała być dokonana na to samo konto bankowe co też uczyniłem, jednym przelewem za oba produkty ( 34, 95 zł i 9,95 zł ). Po pewnym czasie zaczęły przychodzić monity na pocztę e- mail i sms na telefon o konieczności zapłaty 9,95 zł . Za każdy razem informowałem, że należność została opłacona dołączając potwierdzenie transakcji. W końcu w rozmowie telefonicznej dowiedziałem iż w spółce jest z automatyzowany system i to klient ma się do niego dostosować. ” Czy nos jest dla tabakiery czy tabakiera dla nosa.

Jakub Borgieł 06.2022
„natural naciągacze pharmaceuticals”. Może i działają zgodnie z prawem ale ich biznes polega na naciąganiu starszych ludzi na pieniądze. Dziadek niestety dał się omamić ulotce w gazecie bo chciał radiobudzik, który był dodatkiem do suplementu diety. Budzik wart 60zł, za który musiał zapłacił 700 zł a tabletek nigdy nie widziano. Może i żadna praca nie hańbi ale olej się już w piekle gotuje.

Laura Hajda 06.2022
Ostrzegam przed tą firmą. Żerują na obywatelach Ukrainy, których nie informują, że zakupują roczne abonamenty. Po czym infolinia nie obsługuje języka angielskiego ani ukraińskiego. Biuro obsługi klienta piętrzy trudności, żeby mógł ich reprezentować ktoś w języku polskim (a chodzi wyłącznie o rezygnację z niechcianego produktu).

Александр Мак 06.2022
Wysłali produkt bez zamówienia, tak po prostu, teraz musisz poświęcić czas i pieniądze na zwrot

Operator ZP 06.2022
Moja dziewczyna była nieostrożna, i kupiła „to”, nie wiadomo co. Po pierwsze produkty bez znaków identyfikacyjnych, kodów kreskowych, atestów i certyfikatów jakości. Zgodnie z prawem takie produkty nie mogą być sprzedawane. Produkt jest wątpliwej jakości, generalnie nie wiadomo, czy nadaje się do użytku. Lepiej iść do apteki i kupić certyfikowany produkt kilka razy taniej !!!

Lolita – 03.06.2022
Też mam taką sysuacje. Wysłali do mnie produkty na 419 złotych, których nie zamawiałam. I jeszcze muszę płacić za zwrot paczki. Poprostu zbierają dane ludzi i wysyłają wszystko co chcą.

Bebe – 01.06.2022
Zamów raz, a nie dają Ci spokoju. Nie opędzisz się o nich !! Nie polecam

bożena – 30.05.2022
Ja też mam problem bo zamawiałam /tak zrozumiałam ofertę/ opakowanie za 25 zł, a okazało sie, że za 12×34,99. Nie oceniam jakości tylko sformułowanie oferty.

Réka Mogyorósi 05.2022
Wszyscy trzymajcie się od nich z daleka, cała firma jest zbudowana by oszukiwać ludzi ! Odesłałem im w styczniu paczkę, której nawet nie zamówiłem, a do dziś wysyłają wezwanie do zapłaty.

Ania M 05.2022
Wyłudzacze. Dzwonią do starszych osób wciskając im suplementy za fortunę. W gratisie dają najtańsze ekspresy, szczoteczki i każą za to płacić. Jeśli przyjdzie mi jakiś niezamówiony towar od razu powiadomię policję. Oszuści. I wasze odpowiedzi pod opiniami, że nie naciągacie to stek bzdur. Wystarczy puścić w eter nagraną rozmowę z Waszą konsultantką czego nie omieszjam zrobić jak nie daj Boże przyślecie mojej mamie cokolwiek.

Jan Kowalski 05.2022
Drodzy seniorzy trzymajcie się od tej firmy z daleka taka dobra rada moia mama zawarła z nimi umowę i bardzo ciężko ja teraz rozwiązać na tyle ciężko że spotkamy się z tą firmą w sądzie.

X X 05.2022
Zgłaszać ich na policję i do mediów ludzie, bo UOKiK bierze się do roboty dopiero jak zaczyna być głośno

Michał Borgieł 05.2022
Ja tak można starszych ludzi naciągać, tragedia firma omijać szerokim łukiem

Maria Hordyńska 05.2022
Firma stosuje agresywny marketing. Wabi klienta darmowa witaminą niby bez zobowiązań do zakupu dalszych produktów. Podstępnie wciąga klienta w pułapkę finansową.Przysyła nie zamówione towary i niechciane prezenty nękając ofiarę ponagleniami do zapłaty za niechciane i odesłane produkty.Mimo telefonicznego kontaktu z firmą i cofnięcia pozwolenia na przetwarzanie danych osobowych, nękanie trwa dalej.. Czy to jest legalne?

Natural Pharmaceuticals opinie

Rafał Kamiński 04.2022
Ta firma to wyłudzacze i oszuści. Wysyłają towar którego się nie zamawia i zadają zapłaty, nękają telefonami i wezwaniami do zapłaty. Nie reagują na żądanie usunięcia danych osobowych do czego są prawnie zobligowani. Sprawa zgłoszona do UOKiK.

Roland Poleczki 04.2022
Niczego nie zamawiałem, a prośby o płatność są wysyłane e-mailem. Nie odpowiadają na e-maile. Obsługa klienta nic nie wie. Skandal !!!

Obserwator – 19.03.2022
W momencie kiedy dostajecie niezamówiony towar należy poprosić o dowód, że takowy produkt był zamawiany. W przeciwnym razie sprawę należy zgłosić do UOKIK. Kolejna sprawa: Konsument, który zawarł umowę na odległość lub umowę poza lokalem przedsiębiorstwa, ma prawo odstąpić od niej bez podawania przyczyny w terminie 14 dni. Tak więc nie rozumiem dlaczego ludzie nie potrafią sobie z nimi poradzić.

Wściekła – 11.03.2022
Również dostałam niezamówioną paczkę i rachunki na kwotę 358 zł. Przebywam za granicą. A paczkę odebrała sąsiadka.

Anioł – 10.03.2022
Ja także dostałam, moja ciocia tez dostała.

Joanna – 09.03.2022
Otrzymałam reklamę …witaminy K i blankiet do opłaty na sumę 24,99 zł oczywiscie bez zamawianej witaminy D Joanna

Niezadowolona – 09.03.2022
Byłam waszą klientką. Dwa dni temu dostałam paczkę którą nie zamawiałam. Więc wysyłacie nie zamówione produkty.

Bigoniagonia – 02.03.2022
Czytam i podzielę się spostrzeżeniem, ja zamawiałam, nie dostałam a każą płacić, chyba będę do nich dzwonić

Gyula Nagy 03.2022
Otrzymałem powiadomienie SMS o przeterminowanym zadłużeniu. Pamiętam, że nigdy nie zamawiałem niczego stąd. Mój kolega ma z nimi negatywne doświadczenia.

Maria Gurnyak 03.2022
Najgorszy serwis! Nie polecam! Kiedyś przez przepadek byłam u nich na stronie coś kupiłam, później po prostu oglądałam produkty, odrazu zrobiło się zamówienia! Niestety chłopak odebrał zamówienia i otworzył. Zwrócić nie było szanse. Proszę być pilnym! Oszustwo!

Robert Baumann 03.2022
Upierdliwa firma. Wydzwaniają, chociaż mówiłem że nie jestem zainteresowany ich wyrobami.

Rafał Pwc 03.2022
Złodzieje. Wyłudzacze. Nigdy z nimi do czynienia nie miałem. Nawet nie wiedziałem o ich istnieniu, a wysłali mi sms z dokonaniem zapłaty. Poczyniłem pewne kroki, bo poczytałem komentarze i zobaczyłem, że oni na tym bazują. Ja im kasy nie przelałem, ale ktoś machnie ręką i tak zrobi. Powiedziałem sobie, że tego tak nie zostawię.

sprawa kontakt 03.2022
Proszę poszodowanych o kontakt: sprawakontaktXgmail.com

Aga – 24.02.2022
Proszę o nr konta na który trzeba zapłacić za darmową witaminę. Ponieważ wzywają mnie do zapłaty horrendalnej sumy.

anonim – 18.02.2022
NIE DOSTAŁEM PRZESYŁKI A MUSZĘ PŁACIĆ @!

JURA – 23.02.2022
Brak przesyłki zamówionej wit. D3. Ale o kasę się dopominają . Jestem negatywnie nastawiony do tej firmy.

Iga – 25.02.2022
Co robić w przypadku braku towaru, gdy domagają się zapłaty?

Zuzanna Zaorska 02.2022
Wysyłają przesyłki bez zamówienia, od razu z wezwaniem do zapłaty na 400 zł – oszuści, którzy próbują wyłudzić pieniądze od seniorów. Nie polecam.
Edit: minęły 2 miesiące od wycofania wszelkich zgód marketingowych i co znajduje w skrzynce ? Nie szkoda Wam drzew? Kryzys klimatyczny, ale papier na wyłudzanie pieniędzy od seniorów marnujecie? Ludzie, którzy tam pracujecie – na prawdę, stać Was na więcej !

Kekereke Keke 02.2022
Jestem klientem od 5 lat . Zamawiając witaminy zawsze otrzymywałem prezent np. zestaw noży kuchennych. Było to b. miłe . Tym razem kupując witaminy na stronie internetowej Natural Pharmaceuticals w zestawie miałem otrzymać pozłacany łańcuszek. Witaminy przyszły bez wspomnianego prezentu. Lipa . Grubo się zastanowię nad następnym zamówieniem.

Kasia Renssiem 02.2022
Uważajcie na nich, naciągacze!!!!

Izabela Słomińska 02.2022
Oszuści i naciągacze. Brak słów.

Marzena Chojnacka 02.2022
Naciągacze!!!! Mój 70 letni Tata ponad rok temu dokonał jednorazowego zakupu w np. Na co oni w grudniu wysłali towar, którego Tata NIE zamawiał. Po kilku telefonach z pretensjami, że nie było rezygnacji( oczywiście, że była Tata rezygnował wielokrotnie rozmawiając z konsultantami kiedy do Niego wydzwaniali) stwierdzili, że towar można odesłać! Oczywiście towar został odesłany i teraz UWAGA WAŻNA INFORMACJA na naszych warunkach!!! Powiedzieliśmy,że skoro potrafią wysłać coś co nie było zamawiane to niech sobie po to przyjeżdżają a nie będą narażać starsze osoby na koszty !!!

Czekaliśmy ok. tygodnia aż wysłali kuriera ale przyjechał i odebrał pakunek( to było ok 10 dni temu ).W dniu dzisiejszym Tata dostał wezwanie do zapłaty! Wezwanie do zapłaty za towar,który odesłał! Czy to czasami nie wyłudzenie??? Ta pseudo firma to jeden wielki bajzel! W grudniu były telefony, że mają usunąc dane Taty z bazy danych! Mało,że nie usunęli to jeszcze wysyłają ponaglenie do zapłaty za odesłany towar! Ta firma się nadaje UOKiK !!! Dobrze radze omijajcie ją z daleka!!! Aż szkoda, że nie można dać 0 bo 1 to i tak dla was za dużo!

Jadwiga kalis 02.2022
Wysłali Mi Produkt którego Nigdy nie zamawiałem do tego rachunek Gdy chce odesłać jeszcze mi odsyłać na własny koszt…… Naciągacze krętacze

Jola Zablocka 02.2022
Wysyłają nie zamówiony towar. Nie odebrałam.

ala 29.01.2022
plus za darmową witaminę D3 na cały rok ALE firma jest bardzo nachalna!!!!!!!!!! przysyła całą furę ulotek i trzeba to uważnie czytać aby nie dać się wmanewrować w kolejne bardzo drogie suplementy, bo u nich brak odpowiedzi, to wyrażenie zgody na dostawę. Do tego w trakcie spłaty zmieniają konto bankowe i terminy spłaty a następnie straszą egzekucją a wyjaśnianie sprawy trwa i trwa i wygląda to tak, że jeden dział nie wie co robi drugi i kolejne.
Ale darmową witaminę polecam. Jest tak jak piszą, tzn. listonosz wrzuca do skrzynki kopertę z witaminą i trzeba tylko opłacić koszt przesyłki w kwocie 9,45 zł chyba.

Mariusz Kuczek 01.2022
Jestem Klientem od ponad 12 i zawsze byłem zadowolony z obsługi jakości produktów i odpowiadającej im ceny. ostanie zamówienie okazało się 2,5 razy (250%)droższe niże identyczne zamówienie z przed roku. Polecam wszystkim klientów szczególnie przyjrzenie się wzrostowi cen i podejmowanie właściwych decyzji zakupowych

mirek dobkowski 01.2022
skandaliczne nękanie telefonami pomimo wielu próśb by tego nie robili

Jadwiga Kostilek 01.2022
Firma oszukuje oraz naciąga starszych ludzi. Konsultanci jak dzwonią są bezczelni oraz natarczywi. Podczas rozmowy gdy chcieliśmy zrezygnować z suplementów Pani wielokrotnie groziła ze zakończy rozmowę i nie wprowadzi w system rezygnacji. Próbowała nadal wysyłać oferty pomimo naszej całkowitej rezygnacji. Poziom rozmowy był żenujący oraz poniżający dla osoby starszej. Specjalnie używała wyszukanych słów żeby dana osoba nie mogła zrozumieć o co chodzi. Suplementy niewarte są ceny!!!

Feniks Gaming 01.2022
Nie polecam kupują opinie.

basiasrasia 01.2022
Proszę przestać nękać moją babcię. Wysyłają Państwo tabletki których nikt nie zamawia, proszą o pieniądze mimo wielu rozmów w których mówiła że tego nie chcę. Oszukiwać starszych ludzi? Wciskać na siłę swoje produkty? Naprawdę byłoby mi wstyd.

Ryszard Krukowski 01.2022
Suplement to nie lekarstwo. Opinie w większości negatywne więc nie chcę wejść w bagno.Wole z nimi nie mieć nic do czynienia

Natural Pharmaceuticals opinie

2021

Anita Tandari 12.2021
Nigdy nie słyszałem o tej firmie, a mimo to wysłali mi SMS-a, w którym jestem im winien 500 HUF. Zapraszają do wypróbowania, ale ja na pewno pójdę na policję i zgłoszę to również organowi ochrony danych na mocy RODO.

K.H K.H 12.2021
Najgorsza firma. Naciąga starszych ludzi.

Grażyna Buczak 12.2021
Dostałam produkty których nie zamawiałam.

aneta xd 12.2021
Bardzo bym prosiła ludzi którzy zostali oszukani przez tę firmę proszę o polny kontakt ze mną bo chce firmę zgłosić a czym więcej osób tym lepiej. Bardzo proszę o kontakt telefoniczny i SMS. 692201088 sprawe zgłaszam i bardzo liczę że ktoś się zgłosi i wygramy sprawę razem! Nie będą nas więcej oszukiwać.

Ernest 11.2021
Naciąganie starych schorowanych dziadów na cudowne leki, które nie są lekami tylko suplementami diety za ogromne pieniądze. Korespondencja jest bardzo natarczywa. Trzymajcie się od nich z daleka i nic nigdy nie kupujcie.

Narcyz Zaremba 11.2021
Naciągacze i oszuści. Oszukują starszych ludzi. Wysyłają drogie przesyłki bez zamówienia i żądają za nie sporych pieniędzy. Unikać jak ognia!!! Dać im jedną gwiazdkę to zbrodnia. Powinni dostać minus a nie gwiazdkę.

Małgorzata B 11.2021
Naciągacze, kuszą starsze osoby suplementami a po wyłudzeniu danych adresowych wysyłają nie zamawiane produkty za które przychodzi wezwanie do zapłaty na ponad 300 zlotych.

Dariusz Kwiatkowski 09.2021
Nigdy nie zamawiałem żadnego produktu z tej firmy a jestem nękany wezwaniami do zapłaty w kwocie 9.95 zł

justyna z 7.2021
UWAGA, kiedys cos tu zamawialam a teraz wysylaja niezamawiane paczki z rachunkiem do oplacenia

Grażyna Kubacka 06.2021
Naciągacze, i natrety. Przyszły paczki , które nie były zamawiane i tylko problem z odesłaniem, no i strata czasu. Nigdy więcej już nic nie zamówię w tej firmie.

Dawid Makowski 2021
Przestańcie nękać tymi telefonami. Codziennie telefony nawet w nocnych porach. Jak jeden numer się zablokuje to dzwonią z innego. Czego nie rozumiecie jak sie wam mówi że NIC NIGDY WIĘCEJ nie kupię z waszej firmy?! Nie odbiorę juz nigdy tel od was i dajcie spokój ludziom,bo nie tylko ja mam dość. Tak beznadziejnej firmy nigdy nie spotkałem. To że raz coś kupiłem za ogromną cenę, czego żałuję, to nie znaczy ze mam być nękany telefonami dzień w dzień. Wasze produkty nie są warte ceny.

To są suplementy a nie leki więc możecie nawet ścieki sprzedawać a mówić że jest to najwyższa jakość, bo nad wami jest tylko sanepid który przychodzi raz na jakiś czas… ogarnijcie się bo naprawdę tylko tracicie na tym

Natural Pharmaceuticals opinie

paula kawecka 2021
Nie polecam! Firma ta bezczelnie żeruje na osobach starszych. Moja 86 letnia ciocia z demencją jest od dłuższego czasu naciągana i oszukiwana przez tę firmę. Przesyłają na adres coraz to nowe suplementy za około 25-35 zł z informacją, że trzeba za nie zapłacić bo jest to rata, a oprócz tego dodatkowy rachunek pocztowy na „ofertę specjalną” za około 330 zł (rachunek ten wygląda identycznie jak rata do zapłacenia, co na pierwszy rzut oka bardzo wprowadza w błąd – zapewne nie tylko moja ciocia się na to nabrała)!

Ciocia dostaje także „życzliwe i uprzejme” telefony, że jej suplementy zaraz się skończą i powinna zamówić kolejne opakowania (co oczywiście starsza osoba naiwnie bierze za troskę ze strony miłej Pani po drugiej stronie słuchawki), skutkiem tego jest „zapas” różnych suplementów na 4 lata, przy czym ich ważność to tylko 2 lata. Ciocia została już naciągnięta na bardzo dużą kwotę. Uważajcie na osoby starsze w swojej rodzinie jeśli znajdziecie u nich produkty czy ulotki tej firmy.

jarek wisniewski 2021
Uwaga !!!! nic nie zamawiałem a przesyłkę otrzymałem pod adres domowy, przychodzą smsy do natychmiastowej zapłaty. Dzwoniłem to każą wysyłać na własny koszt zwrot produktów które nie zamawiałem .udaje sie na policję niech to wyjaśni

Robert Antoni 2021
Towar otrzymałem 26 . Następna rata była do zapłacenia 24 . Teraz 3 , list otrzymałem 07.04. rata do zapłaty 14.04 . Jeszcze 3 raty i będę musiał płacić codziennie . To są co miesięczne raty ? Jedno oszustwo i naciąganie . A teraz jeszcze wydzwaniają . Ludzie nie dajcie się naciągnąć !!

MeiTsui 2021
Oszusci… przychodzi @ z informacja o produkcie. Darmowa próbka, za która należy zapłacić tylko za wysyłkę. Po czym otrzymujesz na cały rok tabletki. i druczki do zapłaty co miesiąc… hahaha kpina totalna, i jeszcze windykacja wydzwania, a człowiek chciał tylko zobaczyć próbkę, masakra… xD oczywiście prosze nie płacić tego… oszustwo totalne….

Dariia Doberchak 2021
Najgorsza firma w obsłudze którą wiem! Ludzi na biurze obsługi jak roboty! Przesyłają na siłę swoje towary, które nie są potrzebne! A zwrot mam płacić z własnej kieszeni! Po prostu NIGDY i NiKOMU nie polecam takiego oszustwa i takiej słabej firmy. Oprócz tego przyjade tam i osobiście sprawdze czy rozwiązana jest umowa!!

Janusz Kowalski 2021
Bardzo nieetycznie działania. Wykorzystują naiwność starszych osób. Jak najdalej od takich firm. Zatrudnienie farmy troli do opinii tego nie zmieni. Ciekawe czy ludzie tam pracujący mogą sobie rano w lustro spojrzeć?

arburowy 2021
Oszuści i nic więcej, zamówiłam suplement którego wogóle nie dostałam, za to chwile pozniej otrzymalam wezwanie do zaplaty za wysyłke. Uważajcie i nie zamawiajcie nic u nich. Poza tym dobre suplementy kupuje sie w aptece.

Klaudiax0x1 2021
Ile można wydzwaniać i truć ludziom życie jak ktoś 10 razy nie odbiera a oni wydzwaniają z innych numerów natręty wcisnąc próbują wszystko nawet jak się odmawia wielokrotnie. To jest dosłownie nękanie wydzwaniają i jeszcze drogą pocztową wysyłają listy

Andriu Busy 2021
Kolejni złodzieje próbujący wyłudzić pieniądze od starszych osób. Weszli w jakiś nielegalny sposób w posiadane danych adresowych ludzi z całej polski i rozsyłają wezwania do zapłaty za coś czego ktoś nie zamawiał licząc na ludzką niewiedzę. Zgłoszone do UODO biznes.gov.pl

Alekelaj 2021
Żerują na starszych osobach.
Jeśli wpadłeś do dziadków/starszych rodziców i podejrzewasz, że to scam, to niech ten komentarz da Ci to potwierdzenie. Zadzwoń od razu na numer kontaktowy do nich i anuluj wszystki gówniane subskrypcje i powiedz żeby przestali wysyłać na ten adres jakiekolwiek marketingowe śmieci. Niestety jakieś wyłudzone raty na 800 zł będziecie musieli spłacić.

Ja Ja 2021
Zamówienie opłacone a konsultant wydzwania i informuje że mam rachunek do zapłacenia. Chyba czas zgłosić do UOKiK gdyż takie praktyk są bezprawne. To samo w przypadku mojej mamy tylko do niej wysyłają SMSy.

Stefan Burczymucha 2021
Witaminki D3 za darmo, no poza opłatą za wysyłkę ale: witamina D3 jest dobrze przyswajalna praktycznie tylko z tłuszczami, w kapsułkach etc, a w samych tabletkach… szkoda gadać ale można je wsadzić tam skąd wylecą strawione – efekt taki sam. Poza tym powinno się ja stosować z z witaminą K2,, aby mogła służyć bardziej skutecznie i prewencyjnie w przypadku Osteoporozy i innych tego typu przypadłości (ale o tym, już przecież nie napiszecie w superhipermega reklamach).

Poza tym jak już te tabletki „klyjencie” zamówisz, to średnio raz w tygodniu wydzwania Pani z super promocjami, bez jakiegokolwiek pojęcia o pracy na infolinii (mała uwaga dla pracodawcy: Podstawą pracy na infolinii jest informacja, że jeśli klient trzy razy odmówi to za czwartym jest to już irytacja i zaczyna się efekt odwrotny niż zachęcanie do zakupu). Poza tym do domu jak do tej pory 2 razy w tygodniu przychodzi sterta ulotek papierowych, które nawet nie posłużą do rozpałki ani do wytarcia wylotu witaminy D3, bo są na śliskim papierze.

Swoja drogą – dbacie wątpliwej maści suplementami ale żeby w dobie dbania o drzewa, lasy i ogólnie ekologię, trochę drzewa oszczędzić to już macie (znowu) tam gdzie resztki witaminy D3 wylatują.. oj nieładnie nieładnie.

Kacper Witosz 2021
NIE POLECAM – nic nie zamawialiśmy a oni nam posłali zapas witamin i gratis młynek za które oczywiście muszę zapłacić – po zadzwonieniu na infolinie poinformowali że mogę zrobić zwrot ale UWAGA NA MÓJ KOSZT – JESZCZE RAZ NIE POLECAM

Jakub Cieciura 2021
Okropni naciągacze!!! Najpierw wysyłają niby za darmo z później wysyłają drugą przesyłkę z ratami, które całościowo wynoszą ponad 300 zł. Starsza osoba jak nie doczyta to później jest zdziwiona okropnymi sumami, NIE POLECAM!

Jakub Rzepczyński 2021
Nękają smsami o zapłatę faktury na określone kwoty. Nigdy nie zamawiałem żadnych tabletek. Skąd Wy macie mój numer??

Natural Pharmaceuticals opinie

Lada Levchuk 2021
Zadzwonila do mnie przedstawiciel firmy – kobieta parę minut opowiadala o firmie i zaletach produktu, po czym proponowala zrobic zamowienie. Ja dalam znac ze nie jestem zainteresowana – ale takie wrzenie ze rozmawiem z robotem: Ja mówię „dziekuje, nie jestem zainteresówana”, a ona odpowiada „to jest dobra oferta – skladam zamówienie dla Pani” 4 razy pod rząd.. Bardzo nątrene i nieprzyjemnie!

Ilona Knap 2001
Niby witaminki darmo, w TV tak pięknie opowiadają a po złożeniu zamówienia przychodzi mail z płatnością, niby tylko 10 zł za przesyłkę, ale myśląc logicznie, to zwraca się koszt witaminek. Super chwyt reklamowy. Ciekawe ilu ludzi, takich jak ja, udało się wam nabrać na darmoszke. Brawo dla was! 👏

Karolina Zambrzycka 2021
Witam. Dziękuję za witaminy , oczywiście nie do patrzyłam że trzeba zaplacic koszty przesyłki. Mam prośbę proszę o informację bo nie mam.nr konta tylko nr fv o kwotę i nie wiem gdzie mam.wyslac pieniądze. W zaden sposób się do państwa dodzwonić nie można.

Pan Grzybek 2021
Człowiek nigdy nic nie zamawiał, nie wiedział że coś takiego istnieje w ogóle a przychodzi jakiś SMS, że do zapłaty 29,9 zł… Żenada.

Carolus Marcus 2021
Firma żeruje na naiwności osób starczych. Sprzedaje suplementy diety po wysokich cenach i korzysta z wątpliwego etycznie wciągania swoich klientów w ciągnące się miesiącami opłaty ratalne za swoje produkty.

Veronica Glapińska 2021
Naciągają głównie osoby starsze. Wysyłają suplementy diety za niebotyczne kwoty, suplementy które w aptece można dostać dziesięć razy taniej.

Maria Kamińska 2021
zamówiłam D3 za darmo, dostałam przesyłkę za którą mam zapłacić 358,80 zł. Nie dajcie się nabierać! To oszuści.

Creed8907 Bartek 2021
Skład „tabletki”, naciągacze… Składniki: maltodekstryna, substancja zagęszczająca (celuloza, sole magnezowe kwasów tłuszczowych), substancja przeciwzbrylająca (fosforany wapnia, dwutlenek krzemu), cholekalcyferol, hydroksypropylometyloceluloza.

Emi Miki 2021
Została wysłana mi paczka z witaminą D wraz z rachunkiem i każą mi za nią zapłacić, choć nic nigdy nie zamawiałam i nigdy o tej firmie nie słyszałam, najbardziej martwi mnie to że nie wiem z kąd mają moje dane

Marko Help 2021
Bardzo nieprofesjonalne i nieprzyjazne wsparcie dla użytkowników w obliczu tego, że aplikując witaminę D szybko może być jej za dużo w naszym organizmie, szczególnie w okresie od kwietnia do września. Ich „darmowy” produkt zawiera 1000% zalecanego dziennego spożycia reklamowanej witaminy D! Zalecam ostrożność podczas korzystania z tego produktu i innych produktów tej polskiej firmy. Wszystkiego najlepszego

Gabor Kovacs 2021
Ta firma to katastrofa. Zamówiłem coś, ale nie dotarło. Od tamtej pory jestem bombardowany żądaniami zapłaty, na pewnonie zapłacę, ponieważ nic nie dostałem. Napisałem w e-mailu z odpowiedzią, że nic nie dostałem, ale to było jak rozmowa ze ścianą. Nigdy w życiu nie widziałem tak źle zorganizowanego i niepoprawnego przedsięwzięcia. Omijaj ich z daleka.

Mile Team 2021
No jak czytam wyżej.Niby za darmo.. Moja mama dostałą witamine d3 niby za darmo.. a potem przyszlo wezwanie do zapłaty 10 zl. w ciągu 5 dni…Czyste naciaganie.. i tak żerują.. Ponieważ nikomu sie nie chce wojowac za 10 zl. to kazdy zaplaci.. Naciągacze..

Magda Orszulak 2021
Nie dostałam żadnych produktów,ale ankietę do wypełnienia i owszem a dzisiaj SMS o terminie płatności faktury ,której też nie posiadam .OSZUSCI !!!!

Olek Szewc 2021
Obejrzałem reklamę witaminy d3 na rok za darmo i chciałem dotrzeć w internecie do ulotki produktu i jego składu. W internecie nie można znaleźć ani ulotki ani składu tego preparatu – poświęciłem pół godziny. Wszędzie jest tylko regulamin promocji. To jest bardzo dziwne i podejrzane, że firma tak ukrywa ulotkę i skład produktu który rozsyła za darmo.

To jest kupowanie kota w worku, bo ulotka i skład produktu są skrzętnie ukrywane przed internautami. Skład i ulotka produktu powinny być na samym początku strony internetowej z tą ofertą, bo to jest najważniejsza informacja. Ktoś kto tak skrzętnie ukrywa najważniejsze informacje nie jest godny mojego zaufania. Nawet nie wiem czy ten produkt jest wegański.

Andi 2021
WYSTARCZY IŚĆ DO APTEKI I KUPIĆ SUPLEMENT ZNANEJ I UZNANEJ FIRMY ZAMIAST WYRZUCAĆ PIENIĄDZE DLA NIEPEWNEGO ŹRÓDŁA I NIEZNANEGO PRODUCENTA. I WSZYSTKO W TEMACIE. PISZĄ PAŃSTWO O NORWESKIEJ FIRMIE. LECZ WYSTARCZY POCZYTAĆ W JAK NACHALNY SPOSÓB ODBYWA SIĘ DYSTRYBUCJA W/W PRODUKTÓW W POLSCE. WARTO WIĘC POMYŚLEĆ NIE TYLKO O SPRZEDAŻY ON-LINE LUB ZA POŚREDNICTWEM TELEFONU LECZ TAKŻE O UTWORZENIU STACJONARNYCH PUNKTÓW SPRZEDAŻY. POWODZENIA! 🙂 POZDRAWIAM..

Czosnozord 2021
Telefony o 20:30 ? Co to za pora na reklamę ?

Robert K 2021
Naciagacze nie respektujacy praw i Rodo.

ada nananana 2021
Naciągają starsze osoby!!!

Krystian Kondracki 2021
Zamówienie złożone. Przesyłki brak ale ankietę zadowolonego klienta dostałem do wypełnienia

Elzbieta Kulesza 2021
Firma kant i orzust do zaplaty 29 90 a przyszlo do zaplaty 358 80 zl ludzie nie dajcie sie oszukać

Camillo 2021
Nie Polecam !! Za towar którego rodzice nie zamawiali i chcieli odesłać musieli zapłacić 40 zł !! Skandal !!

Natural Pharmaceuticals opinie

2020

Leszek G 2000
Każdy lek to cena 11 razy tyle co normalnie z każdej normalnej firmy, np. OMEGA 3 u złodziei z Warszawki 330 zł, a OMEGA 3 w sklepach z suplementami 30 zł na dodatek 4 razy mocniejsze maja stężenie te za 30 zł. Pracuję w odżywkach i suplementach i nawet nie musiałem patrzeć w net by wyczytać z opakowania, że to oszuści puste słoiki z Warszawki. I pali się pustym słoikom już pod nogami to teraz już nie produkują a wysyłają połowę towaru przeterminowane albo przebite i zmazane daty są. Nie brać tego pod żadnym pozorem albo jak będą straszyć, bo i tak nic nie zrobią bo to wymuszenie.

Justyna Cier 2000
Nękają osoby starsze i naiwne, wciskając suplementy diety za niemałe pieniądze i obiecując cuda, przez to kwestionują dorobek medycyny. Jednak nie to jest najgorsze – sam efekt placebo czasami działa cuda. I skład suplementów (wierząc, że jest zgodny z prawdą, aczkolwiek należy być sceptycznym – rynek suplementów w Polsce pod względem prawnym to wolna amerykanka) nie jest niebezpieczny.

Mając ostatnio w posiadaniu telefon mojego Taty przeraziłam się jak często i natarczywie wydzwaniają. Są wyrachowani i na tyle bezczelni, że ,,chcą podziękować” i ,,przesłać prezent” – tylko zapominają dodać, że za pobraniem 200 zł. Jeśli sytuacja dalej będzie się powtarzać, tj. natarczywe telefony i wciskanie suplementów za 200 zł jako cudowne remedium na wszystko – rozważę wstąpienie na drogę prawną.

Monika Kelm 2000
Ostrzegam przed tą firmą to zwykli oszuści.Dostałam e-maila o miesięcznej kuracji omega3 dla dziecka za koszt przesyłki w zamian za to dostałam dwa duże pudełka rybek za koszt 419zl.Nigdzie nie wyraziłam na to zgody do tego nie dostałam żadnej umowy oraz paragonu.Sprawa idzie do rzecznika praw konsumenta.

Krzysztof M 2000
Wszystkie opinie na google plus ,to fejki – popatrzcie na inne komentarze klientów którzy dają tutaj 5.. firma żeruje na starszych i nieogarniętych osobach, gnębi e-mailami i pocztą papierową.

Jacek 2000
Odradzam wszystkim korzystanie z usług tej firmy. Za otrzymaną przesyłkę zapłacicie 9.99 zł. a po miesiącu dostajecie ponaglenia do zapłaty i w końcu groźby od firmy windykacyjnej. Totalny bałagan w finansach. Nie panują nad niczym. Suplementy wg mojej oceny zupełnie bezwartościowe.

Anna Golonka 2000
Moja 97 letnia Mama jest klientką tej firmy Zawsze terminowo wysyłała wszystkie wpłaty i nagle otrzymała wezwanie komornicze do zapłaty zaległych faktur!!!! Poinformowano Ja również o zaległościach za 2018 rok!!! Jest zdruzgotana przede wszystkim faktem ze została oszukana Twierdzi, że żaden lek nie jest Jej w stanie zrekompensować stresu jakiego doznalaTo skandal żeby w ten sposób zastraszać prawie stuletnie osoby, które terminowo i sumiennie wywiązywały się z obowiązków

Aga Aga 2000
naciągacze i oszuści. Wysyłają ponaglenia do zapłaty faktur już zapłaconych. Po rozmowach telefonicznych nie są w stanie udzielić odpowiedzi. Na maila mam czekać 14 dni. W tym czasie na pewno będą mieć czas na telefoniczne nękanie.

Karolina Więcławik 2000
NIE DZIĘKUJĘ! Wasze natręctwo przeszło wszelkie granice, 100 razy na telefon , do skrzynki! Może za chwile wyskoczycie z lodówki! Spróbowałam waszego suplementu, efektów brak ZREZYGNOWAŁAM! Przestańcie mnie nękać telefonami! NIE DZIĘKUJĘ- NIE CHCĘ WASZYCH SUPLEMENTÓW, ZEGARKÓW, NOŻY ITP.!

aron ryba 2000
Oszuści zamówiłem wit D3 zapłaciłem i nic nie dostałem . Odradzam. Ponad to nękają pismami i ofertami . Sprawa będzie zgłoszona na policję.

x y 2000
Naciągacze !!! Opinie zakupione z bazy np. osoba o imieniu Stacy pieknie pisze po polsku. Nie polecam !!!

Jakub f 2000
Naciągacze starszych ludzi !! Sprzedają bezwartościowe suplementy – pewnie nie maja tego składu co deklaruja…

Ania Wolny 2000
zamówiłam FLEXIMED90 dostałam FLEXIMED360 , opłaciłam według opisu tylko przesyłkę czyli zgodnie z zamówieniem za fleximed90, po tygodniu przyszła kolejna paczka , tym razem z FLEXIMED90 .co mam zrobić z fleximed360?

Dorota K 2000
Nic od was nie otrzymałam poza wiadomością o nieopłaconej fakturze. Oszuści i naciągacze. Widzę że nie jestem jedyną osobą która została oszukana. Firma kant. Omijajcie ją z daleka.

Natural Pharmaceuticals opinie

Dawid Kilon 2000
Żerować na starszych osobach to chyba najgorsze co może być. Chamstwo. Znikome ilości substancji czynnych. Nie dość, że leki nie pomogą to jeszcze przez Was ktoś może nabawić się faktycznie problemów. WSTYD!

poisson82Mrs 2000
Firma żerująca na seniorach i ich naiwności. Na siłę przysyłają stos suplementów, których jeden człowiek nie jest w stanie zużyć. Są nachalni bardzo.

Karolina Szablak 2000
Radzę uważać na firmę!!! Wysyłają faktury na paczki których nie wysłali…

Paulina Wereszczynska 2000
Firma żerująca na seniorach i ich naiwności. Brak słów.

Joanna Podwińska 2000
Nie będę pisać kolejny raz opinii. Pewnie i tak wkrótce zniknie jak poprzednia. Nie polecam.

Ernest Kusa 2000
Firma naciągacze – produkty o podobnym składzie w aptece za 1/3 ceny

Damian Tetlak 2000
Uwaga na oszustów, wysyłają paczki których nie zamawiałem i chcą już 260zl po miesiącu od pierwszej paczki.

2019

Lukasz Janowski 2019
Poczytajcie recenzje, nie bazujcie na ilości gwiazdek. Dobre opinie to najprawdopodobniej fake. Wszystkie napisane mniej więcej w tym samym czasie od osob które maja na koncie tylko kilka recenzji.

A Nicpoń 2019
Nie rozumie jak przy obecnym panującym rodo można nie powiedzieć że rozmowa jest nagrywana i nie podać skąd ma się dane do kontaktu. Poza tym jak raz mówię że proszę do mnie nie dzwonić to chyba skoro to jest nagrane to powinni państwo sobie to zanotować a nie nęka mnie telefonami.

Jacek Synowiec 2019
Naciągają szczególnie starsze osoby. Mojemu Ojcu który ma 89 lat wcisnęli już drugi raz Omega3. Rata 30zł miesięcznie przez rok. Nikt ich o nic nie prosił. Podobne produkty można kupić taniej w aptece

Arletta Wlecial 2019
nie polecam! jedna darmową wysyłka, a później wysyłają wiecej i każą placic bo niby zgodziłeś się na abonament.

Ewa Pawlak 2019
Jawne oszustwo przysyłają darmowe tabletki plus blankiet do zapłaty 9.95 za wysyłkę – paczka rozwalona i dostarczona przez listonosza do skrzynki. Jeśli wysyłają darmową próbkę to niech nie wyłudzają opłat za pocztę. Firma „krzak” która żeruje na ludziach – jeśli coś jeszcze otrzymam od tej firmy w podobnej wersji to nie omieszkam zgłosić sprawę tam gdzie trzeba. Śmieszni są jak można tak oszukiwać ludzi – oczywiście odsyłam ten produkt i nie zapłacę ani złotówki tym oszustom!!!!!

Wiesiek Kopicki 2019
Dwa lata temu, po śmierci Ojca, który – jak to starszy człowiek – dał się omamić „cudownym” produktom etc., zadzwoniłem na infolinię i poprosiłem o usunięcie wszystkich danych osobowych. Wszystko miało być załatwione i podobno nie było żadnego problemu. Mniej więcej rok temu przyszła jednak kolejna przesyłka marketingowa. Pomyślałem: OK – wypadek przy pracy; zdarza się. Jednak dziś po raz kolejny na nazwisko Ojca przyszła koperta z – nazwijmy to umownie – materiałami marketingowymi.

Nawet przez ciekawość przejrzałem zawartość i – pewnie gdybym miał jeszcze włosy na głowie – to zjeżyłyby się. Totalne badziewie i naciąganie starszych ludzi. To tak na marginesie. Powodem negatywnej opinii jest brak poszanowania i zupełny brak empatii (ostatecznie przesyłka adresowana do nieżyjącej osoby nie jest miłym widokiem) oraz zaśmiecanie skrzynki pocztowej badziewiem.

Mama Tata 2019
Zwykli naciągacze. Otrzymałam tabletki, których nie zamawialam, mało tego, nawet nie wiedziałam, że taka firma istnieje. Oczywiście wraz z tabletkami przyszedł druk opłaty za przesyłkę. „Towar” został zaadresowany na firmę. Dziwne. Pewnie frajera szukają. GORĄCO NIE POLECAM!!!!

Wojtek Bitner 2019
Naciagacze starszych osob. Mama co rusz dostawala od nich kolejne produkty choc o nie nie prosila. Od jakiegos czasu przychodza wezwania do zaplaty za juz zaplacone rachunki. Zamiast pomagac starszym ludziom to ich drecza i niszcza ich zdrowie fizyczne i psychiczne. Zlo w najczystszym wydaniu bo dotyka.osob bezbronnych i do tego czynia to w bialych rekawiczkach. Odradzam po wielokroc!

Przemek Gał 2018
Zgadzasz się na JEDNĄ darmową wysyłkę jako test produktu, a potem co miesiąc przychodzi Ci to gówno i mówią że podpisałeś abonament.

Piotr nono 2017
Potwierdzam, firma oszukuje starszych ludzi. Żaden człowiek poza starszymi którzy się na lekach oraz suplementach diety nie znają dadzą się oszukać. Te ich omega 3 to musiałyby być z węgorza ponieważ to jest jakościowo najlepszy tran na świecie do tego tańszy od tego co oni sprzedają. Drodzy użytkownicy internetu nie dajcie się oszukać i naciągnąć!

małgorzata grzywa 2017
Firma oszukuje, nęka mnie mailami, straszy długami, proszę sobie wyobrazić, że zapłaciłam za 3 próbki wit k2(choć nie wiadomo co jest w środku, bo nie ma opisu) z własnego konta a oni mnie nękają że to nie ważne, koresponencja trwa już pół roku i dalej im nie pasuje , Boże broń zdala od tej firmy. Dzięki Bogu wstrzymałam zakupy u paru znajomych rodzin. W porę ich ostrzegłam!!!!!

Frostburn 2016
Naciągacze! Żądają kosmicznych sum za SUPLEMENTY DIETY, strzeżcie się ludzie i nie kupujcie nic od tych naciągaczy!

Grzegorz Pawlica 2016
Naciągacze telefoniczni – cena za omegi 3 z kosmosu.

GREAT DEAL 2016
KOLEJNI NACIĄGACZE ŻERUJĄCY NA STARSZYCH LUDZIACH, ABSOLUTNIE NIC OD NICH NIE KUPUJCIE – FIRMA NASTAWIONA NA WYŁUDZANIE KASY !!!!!!!! SPRAWA TRAFI DO UOKIK-u.

Jac R 2016
Firmę zgłaszam do UOKIK – naciągają starszych ludzi wysyłając im NIE ZAMÓWIONE produkty a potem każą za to płacić.Wysłali produkty mojemu ojcu który w tym czasie leżał w szpitalu po wylewie i nie mógł odesłać produktu którego nie zamówił.Teraz musi płacić co miesiąc za coś czego nie zamawiał.

Marek Ubogi 2015
Ludzie, strzeżcie się tej firmy!!! Tam chyba pracują sami psychiczni? Tran w kapsułkach zamówiła moja żona. Zadzwoniłem do tej firmy i chciałem się dowiedzieć, ile pozostało rat do spłaty całości zamówienia. Jakiś tuman po drugiej stronie słuchawki nie udzieli mi informacji, ponieważ towar zamawiała żona. Żona pracuje i prosiła mnie bym zadzwonił i dowiedział się ile pozostało do spłacenia rat. Mam przecież numer klienta (z kosmosu go nie wziąłem, tylko wyciągnąłem z domowych dokumentów) i chciałem wpłacić całość, by nie bawić się w raty. Głos po drugiej stronie druta z uporem maniaka nie chciał przyjąć moich pieniędzy, które chciałem wpłacić przecież na ich konto.

Cóż tak tajnego jest w tej transakcji, że nie mogłem się dowiedzieć, ile pozostało do spłacenia zadłużenia? A na koniec informacja. Nie zamawiajcie tego świństwa. Ono nic nie daje, a tylko zubaża wasze portfele.


4 komentarze “Natural Pharmaceuticals opinie”

  1. Znam firmę. Firma „Natural…” jest tylko i wyłącznie z nazwy, która szczególnie mocno wprowadza w błąd, a wręcz oszukuje, bo z naturą nie ma nic wspólnego. W ich tabletkach jest sama chemia, która na nic nie pomaga i szkodzi organizmowi człowieka. W odpowiedzi na moje zarzuty poparte dowodami, firma twierdziła, że wszystko robią zgodnie z prawem…
    Nigdy więcej! Nie kupujcie tego badziewa ! Szukajcie polskich, starych marek opartych na naturalnych składnikach.

  2. Czy jest pozew zbiorowy przeciw Natural Pharmaceuticals?
    Liczne subskrybcje od kilku lat, mam ich „umowy” i kilka toreb suplementów.

  3. Rok temu wysłali ojcu który jest po paraliżu jakieś tabletki, nie zamawiał nic, informacji przez infolinie nie udzielają skąd maja dane osobowe. Firma lamie prawo bo nie maja nawet podpisanej umowy. Przydałoby się żeby się trochę douczyli o prawach konsumenta. Sprawa trafiła do sądu.

  4. Elektronika to tandeta chińskie podróbki

    Lepszą elektronikę dawajcie a nie chińskie podróbki jako prezenty bo Wstyd 3 zegarki nie chodzą zatrzymują się od nowości, ciśnieniomierz elektroniczny też tragedia raz chodzi raz wywali błąd taka elektronika u Was

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top