Sklep Martes opinie

Sklep Martes opinie


https://sklepmartes.pl/

2022

Marcin – 31 sierpnia 2022 ( Sklep Martes opinie )
Zakupione w sklepie zabezpieczenie do roweru w Grudziądzu zapięcie za krótkie. Chciałam to oddać, zwrot na bon. Ten sklep to jakaś porażka. Żadnych zwrotów nie ma w tym sklepie. Pani bezczelna kazała mi jechać do Bielska-Białej. Zgłaszam tą sprawę do UOKIK

Grzegorz Sabała – 5 sierpnia 2022
Sklep Martes Aleksandrów Kujawski ulica Narutowicza. Podjechałem pod sklep, wysyłam wnuka do sklepu w celu zakupienia dętki do BMX rozmiar 20. Przychodzi z dętką, która owszem ma rozmiar 20 cali, ale jest dużo węższa od tej, którą wnuk miał na wzór. Pani obsługująca taką dętkę mu dała i powiedziała, że będzie dobra. Wchodzę po minucie do sklepu w celu zwrotu towaru i okazuje się, że sklep mi nie zwróci pieniędzy lecz muszę za tą cenę kupić coś innego. Było to zaledwie 14 zł, ale tak nie powinno być. Jest to zmuszanie klienta do tego, żeby wymusić sprzedaż. Badziew nie sklep, moja noga więcej tam nie postanie.

Tomasz – 28 lipca 2022
Buty trekkingowe kupione w Martes Biała Podlaska ul. Jana III Sobieskiego 14 w dniu 13.05.2022 użytkowane 4 tygodnie po czym oddane na reklamacje w dniu 22.06.2022 w sklepie Martes Brzeska 27 Biała Podlaska ( Rywal) . Uszkodzeniu ( zapadnięciu / pęknięciu ) uległa kratka w butach ( na piętach ). W piśmie bez pieczątki ani czytelnego podpisu otrzymałem odmowę uznania reklamacji. Martes uważa ,że zapadnięta kratka obuwia nie jest wadą produkcyjna. Wszystkie dokumenty które otrzymują reklamujący są identycznej treści. Odradzam wszystkim kupowania obuwia w tym sklepie ponieważ buty po miesiącu normalnego użytkowania rozpadają się a reklamacje nie są uznawane . 66/REKL/M098 z dnia 22.06.2022

UcaN – 25 lipca 2022
Produkt fabrycznie uszkodzony (spodenki rowerowe – odwrotnie przyszyte szelki). Pani zamiast reklamacji zrobiła zwrot na „BON”… :O Zostałem poinformowany, ze zwroty są tylko na „BON”. Wadliwe spodenki pewnie wrócił na sklep, skoro Pani zrobiła zwrot, zamiast reklamację i jakiś inny klient ma pewnie to samo co ja… Produkt był/jest wadliwy, więc powinna być reklamacja, a nie zwrot. Pomijając, że Pani z obsługi była bardzo niemiła, to na dodatek otrzymałem do podpisania formularz „in blanco” (pusty) do podpisania. Po zwróceniu uwagi, że nie będę podpisywał dokumentów „in blanco”, Pani formularz wypełniła… W miejscu „powód zwrotu”, Pani wpisała „bon” 🙂 Nie polecam z całego serca tego sklepu. Ja tam więcej zakupów nie zrobię!

Ewelina – 14 lipca 2022
Buty Puma zakupione 31 marca 2022 roku a zareklamowane już 17 czerwca 2022roku. Założone dosłownie kilka razy , Pani przyjmująca reklamację w Galaxy w Szczecinie była zdziwiona dlaczego reklamuje nowe buty, bo z zewnątrz na takie wyglądają podeszwa prawie nie zdarta . W środku natomiast pięty zniszczyły się po ok miesiącu sporadycznego noszenia, nadmienię, że rozmiar dobrze dobrany nie jestem dzieckiem i wiem jak but mam za mały lub zbyt duży. ponadto siatka zaczęła się przecierać napisali, że przez zbyt duży nacisk paznokcia , serio ????

Firma godna pożałowania należy zgłosić do Rzecznika Praw Konsumenta co też uczynię. OMIJAJCIE SZEROKIM ŁUKIEM TE SIEĆ SKLEPÓW. W odpowiedzi reklamacji bzdury totalne . Porażka, słaba jakość materiału obuwia i tyle ale do tego się nie przyznali. ODRADZAM

Łukasz – 1 lipca 2022
Nie polecam – buty Reebok kupione kilka miesięcy temu, używane intensywnie około miesiąca i już są rozklejone. Reklamacja ze sklepu odmowna, bez podania powodu. Nie żądałem zwrotu pieniędzy, tylko naprawy, ale jak widać sklep traktuje swych klientów jak wrogów. Omijać szerokim łukiem!

irpol – 27 czerwca 2022
W kupionych rok wcześniej markowych butach NIKE LEGEND TRAINER 924206-402 rozerwał się materiał (siateczka). Reklamacja standardowo została odrzucona przez sklep Martes. W odmowie reklamacji na końcu dopisali: MARTES Sport sp. z o.o nie wyraża zgody na udział w pozasądowym rozwiązywaniu sporów konsumenckich. Wiedzą, że mało kto idzie do sądu tracąc pieniądze, czas i nerwy. Do tego czasu robiłem często zakupy w tym sklepie, ale od teraz stracili we mnie klienta, będę również odradzał wszystkim ten sklep. Jak ktoś chce robić zakupy u nich to musi liczyć się, że gwarancja czy rękojmia to w ich wydaniu jest wielka ściema.

Wrtk – 22 czerwca 2022
Porażka jednym słowem. Buty rozpadają się po dwóch miesiącach, a dział reklamacji wciska kit, iż zostały wielokrotnie przemoczone. Dział reklamacji z marszu wystawia decyzje odmowne. Zdecydowanie odradzam zakupu, ze że względu na jakość obuwia. A buty nawet ani jednego dnia nie były używane w czasie deszczowej pogody.

jacej plaga – 22 czerwca 2022
Kupiłem dwie pary obuwia dla synów jedna para obuwia firmy HI- T E C zakupione w listopadzie które rozkleiły się po kilku tygodniach (w tym nie noszone zimą), reklamacja odrzucona trzykrotnie wraz z interwencją rzecznika konsumenta na rozklejenie się przodów obuwia i podeszwy. Napisano że za mocno sznurowane -wiec chyba nie trzeba sznurować butów zdaniem znawcy z M A R T E S -SPORT, druga para łuszczy się wierzchnia część obuwia -wina użytkownika ponieważ użytkował obuwie w dalszym czasie pomimo zauważenia wady -wiec przyznaj ze jest wada w obuwiu a jednak trzy razy odrzucone.

Więcej się tam się nie pojawimy i kogo będę mógł to ostrzegę przed takim podejściem do klient. A w jednej odpowiedzi z firmy MA R T E S -SPORT dowiedziałem się ze”kurtka”która reklamuje-wiec to wszystko jest robione metoda”kopiuj w klej”……..

Alicja – 14 maja 2022
Buty hi-tec trekkingowe zakupione 08.09.2021 zawiozłam do reklamacji 10.05.2022. Dwa miesiące jesienią niezbyt intensywnej eksploatacji i trzy tygodnie wiosną skończyły się odklejeniem podeszwy w obu butach. Buty za prawie 280 zł na trzy miesiące użytkowania? Trochę drogo i krótko. Buty kurierem z odmową uwzględnienia roszczenia otrzymałam już 13 maja 22r. Uzasadnienie? Takie jak u większości zawiedzionych klientów, które dopiero teraz znalazłam niestety – zbyt intensywna eksploatacja i brak odpowiedniej i systematycznej konserwacji oraz wielokrotne przemoczenie obuwia. Really?

Szczyt bezczelności. Chciałabym się dowiedzieć, jaka to jest właściwa eksploatacja w takim razie – zwłaszcza butów trekingowych, które z założenia powinny sobie radzić w trudnych warunkach, a takich im nigdy nie fundowałam, bom starsza pani i kondycja już dawno nie ta. Szczytem perfidii firmy MARTES jest ostatnie zdanie w odmowie: MARTES Sport sp. z o.o nie wyraża zgody na udział w pozasądowym rozwiązywaniu sporów konsumenckich.

Czyli cmoknij mnie durny konsumencie w d…, albo idź do sądu. Aż mam ochotę skrzyknąć poszkodowanych i pójść z pozwem zbiorowym do sądu. Aaa jeszcze jedno – ta pożal się Boże firma chwali się, że na buty daje dwa lata rękojmi. Ciekawe na jakie wady? Swoją opinię będę upowszechniać gdzie to tylko możliwe. Nie odpuszczę.

Sklep Martes opinie

Sklep Martes opinie 2021

NM – 16 września 2021
W butach PUMA zaczęła pękać siatka po 3 miesiącach chodzenia. Firma Martes Sport odmówiła uznania reklamacji także z powodu złego użytkowania butów. Widzę, że dużo osób ma ten sam problem. Firma Martes Sport usilnie wmawia wszystkim, że to wina użytkownika – potrafi chodzić w butach (niewłaściwie zawiązuje sznurówki). W opisie wady, które zostało wpisane na formularzu reklamacyjnym, zostało napisane, że przetarcie nie jest spowodowane „udziałem” paznokcia / dużego palca. Odradzam ich sklep !!!

ruzala29 – 12 maja 2021
W grudniu 2020 roku kupiłem buty, po trzech czy czterech miesiącach materiał wewnętrzny zaczął się przecierać, na dodatek nastąpiło pęknięcie materiału na zewnątrz buta przy szwie. Oddałem but do reklamacji, która nie została zaakceptowana ponieważ powodem przetarcia były źle zasznurowane buty(zbyt luźno jak to zostało opisane). Do pęknięcia buta firma MARTES nawet się nie odniosła. Jedyna opinia która ciśnienie mi się na język to: nigdy nie kupujcie w MARTES, TO WYRZUCONE I STRACONE PIENIĄDZE!!!!!!

Anna – 12 maja 2021
Nie polecam, zamówiłam buty, nie dostawałam w ciągu paru dni żadnych informacji, zadzwoniłam i okazało się, że nie przekazali jeszcze paczki kurierowi, nie wiadomo dlaczego. Zamówiłam w pn, liczyłam, że dojdzie do pt, ale nie doszło, przyszło w następnym tygodniu, co utrudniło mi odbiór. Buty zapakowane przyszły w worek.. bez żadnego kartonu.

Krzysztof – 27 kwietnia 2021
Przestrzegam przed jakimikolwiek produktami firmy Martes. Obuwie trekkingowe dla dziecka dosłownie rozpadło się po 3 miesiącach, a reklamacja oczywiście została odrzucana z powodu zbyt intensywnego użytkowania. Po odpisaniu że się nie zgadzam otrzymałem mejla o treści „Firma Martes Sport nie przyjmuje odwołań od nieuznanych reklamacji, gdyż polskie prawo nie nakłada obowiązku przyjmowania odwołań od indywidualnych klientów. Jedyne dochodzenie swoich praw przez Rzecznika Praw Konsumenta lub przez Sąd Cywilny.” I to wszystko. Jeszcze raz nie polecam i przestrzegam przed fatalną jakością ich obuwia.

Borys – 26 marca 2021
Produkt przyszedł uszkodzony, kontakt telefoniczny nie możliwy ( nie odbierają) szkoda pieniędzy i czasu oczekiwania. Nie pozdrawiam. Straciliście kolejnego klienta.

Adam – 25 marca 2021
ODRADZAM!!! Nawet największemu wrogowi nie życzę zakupów w sklepie online Martes Sport. Zamówienie złożone i opłacone 11.03. 13.03 mail o zrealizowaniu zamówienia i informacja, ze do 3 dni powinien się skontaktować ze mną sprzedawca ze sklepu stacjonarnego w celu potwierdzenia odbioru. Mijają prawie 2 tygodnie i cisza. Buty zakupione na prezent. Urodziny minęły. Infolinia nieczynna. I bardzo proszę nie pisać mi tu bzdur, ze wyłączona infolinia związana jest z „przebudowa” sklepu internetowego. Zastanawiam się co robić by odzyskać pieniądze. Zgłaszam sprawę do UOK. TOTALNE NIEPOROZUMIENIE!

Maciej Fabisiak – 12 marca 2021
Dramat, omijajcie ten sklep z daleka. Po miesiącu w spodniach urwał się nitowany guzik, reklamacja odrzucona – złe użytkowanie. W razie niezadowolenia kierują do rzecznika konsumenta. Omijajcie ich szerokim łukiem, mówię to z całego serca bo takiej bezczelności w życiu nie widziałem.

boyek – 12 marca 2021
Jeszcze tak beznadziejnej firmy nie widziałem. Kiedyś zamówiłem rower po m-cu odpisali że nie mają sprawnego w magazynie. I anulowali zamówienie . Ostatnio zamówiłem łyżwy dla dziecka. Przyszły po miesiacu, oczywiście po wysłaniu ponaglenia – formularz, bo oczywiście zero nr telefonów na stronie do nich. W sumie nie dziwię się , kto lubi odbierać same opierdzielenia. Łyżwy jednak się nie nadawały do jazdy, więc zwróciłem w sklepie w Gryfinie. Panie bardzo miłe, ale co z tego jak na pieniądze oczywiście czekalem 3 tygodnie, kiedy wysłałem kolejne ponaglenie.

Ogólnie żenada . Nigdy więcej zamawiać coś w tym sklepie. Ich tekst że zmieniają się dla mnie mogą sobie w sadzić ….. . Lepiej i szybciej zrobić zakupy za oceanem czyli u Chińczyków niż u nich.

Niezadowolony – 11 marca 2021
UWAGA!!!! Nie kupować nic online !! Zamówiłem bieliznę termiczną Brubeck stwierdziłem zbliżają się duże mrozy – przyda się ….co się okazało mrozy minęły a przesyłki dalej niema. Czekałem 1,5 miesiąca pisałem @ oczywiście bez odzewu tylko informacja o opóźnieniu wysyłana z automatu z gównianym rabatem 10 % na kolejne zakupy online, oczywiście taka forma rekompensaty gdzie sklep jest niewiarygodny i nie realizuje zamówień jest po prostu prze zabawna. Po 1,5 miesiaca i 2 @ z paragrafami i informacją o zgłoszeniu sprawy do rzecznika praw konsumenta i policji oddali łaskawie pieniądze bez chociażby informacji @ czy jakichkolwiek przeprosin !! OMIJAĆ !!!!!!!

Dariusz Zalewski – 8 marca 2021
ŻENADA !!! Sposób załatwiania reklamacji poniżej krytyki. Sklep zatrzymał się w PRL’u i rozłażący się zamek w trzymiesięcznym plecaku to wina użytkownika ! Kpina ! Już nigdy w życiu nic u was nie kupię oszuści i naciągacze !

Natalia – 3 marca 2021
UWAGA OSZUŚCI!!! Odradzam zakupów w tym sklepie. Od 7 tygodni oczekuje na zamówienie z dnia 9 stycznia!!! ( nr 0000290136005U) Brak odpowiedzi na kilka wysłanych maili, brak kontaktu telefonicznego bo infolinia nie działa, brak zwrotu za dokonane zakupy. Całkowity brak szacunku do klienta. Pod każdym komentarzem widzę ta sama odpowiedź o dużej transformacji…. Sprawa zgłoszona do URZĘDU OCHRONY KONKURENCJI I KONSUMENTA oraz na POLICJĘ i wszystkim radzę to zrobić!!!

Klient – 1 marca 2021
ODRADZAM ZAKUPÓW ON-LINE. To co marters sport wyprawia nadaje się prokuratury. 3 tygodnie proszę się o realizację zamówienia, infolinia nie działa, kontakt obsługuje automat. Sprawę zgłosiłem do URZĘDU OCHRONY KONKURENCJI I KONSUMENTA, wszystkim którzy kupili i czekają na dostawę radzę zrobić to samo. Sklep traktuje ludzi jak bydło, zebrali pieniądze z zamówień i teraz je przetrzymują, osoba odpowiedzialna że stany magazynowe powinna wylecieć z pracy dyscyplinarnie!. Kpina z klientów, którzy w czasie pandemii ratują sklep wydając swoje niepewnie pieniądze, odradzam zakupu w tym sklepie bo zabiorą Ci pieniądze na miesiąc!.

Natalia – 28 lutego 2021
Nie polecam zakupów w sklepie internetowym Martes Sport.. 8 stycznia 2021 r. zamówiłam 5 par rękawic dziecięcych. Najpierw przysłano 2 pary z fakturą na 2 pary, po dłuższym czasie w przysłano drugą paczkę -niestety po otrzymaniu drugiej paczki nie sprawdziłam faktury dołączonej do niej-widnialy tam 3 pozycje z zamówienia,a faktycznie przysłano 2 pary). Przez formularz kontaktowy zgłaszałam problem i niestety oprócz automatycznej wiadomości nie otrzymałam wyjaśnienia sprawy…

Aleksander – 22 lutego 2021
No tak, jest wirus i tak dalej – ale jak ktoś sam sobie strzela w kolano to nie ma wytłumaczenia. Czy w 2021 można wysyłać zamówiony towar przez 3 tygodnie ? – można – w sklepie Martes. czy w 2021 można kompletnie ignorować klienta ? Sklep Martes może – dwa razy pisałem do obsługi klienta przez formularz WWW – ani razu nikt w żaden sposób nie odpowiedział. obawiam sie , że to agonia tego sklepu. Szkoda bo nieraz u nich kupowałem (stacjonarnie) i dlatego nie miałem oporów przed zakupami internetowymi, nie przeczytałem opinii i teraz sam się przekonałem że byłem w dużym błędzie. UNIKAJCIE tego sklepu .

Dawid – 19 lutego 2021
Jest to przykre, bo kiedyś dobry sklep a dzisiaj totalna porażka. Buty narciarskie jakie doszły po 12 dniach były używane (często przymierzane w sklepie?) a pudełko w rozsypce. Oczywiście będę zwracał. Mam wrażenie, że właściciel wszystkich zwolnił podczas pandemii i teraz sam w pojedynkę ogarnia cały sklep. Czas realizacji 14 dni, infolinia nie działa, ach aż żal, bo kiedyś to był na prawdę dobry sklep sportowy i polski co ważne. Z tego właśnie powodu daję im jeszcze szansę, bo opinie łatwo pisać, a prowadzić biznes w obecnym czasie to już trudniej. Buty zamówiłem ponownie… i czekam.

Anna – 18 lutego 2021
Kupowałam w tym sklepie od lat, ale w dobie pandemii podjełam próbę kupna w sklepie internetowym. Spotkałam się z całkowitą porażką, 12.02.21r złożyłam zamówienie i do tej pory nie otrzymałam żadnej informacji na pocztę. Pieniązki ściągnęli z konta, ale informacji zwrotnej brak. Próby dodzwonienia się spaliły na panefce infolinia nie działa. Po takim ignorowaniu klienta to trudno będzie odbudować dobrą opinię. A zwłaszcza, że jest wiele negatywnych zdań

Ilona – 16 lutego 2021
sklep porażka więcej nigdy już nie zamówię ani stacjonarnie nie wejdę do sklepu, II raz robiłam zamówienie i czekałam ponad miesiąc a potem napisali że nie mają rzeczy które zamawiałam. POAŻKA nie polecam!!!!!!!!!

uwaga.dziadostwo – 16 lutego 2021
Zamówienie zrealizowane po 21 dniach. Kontakt tylko przez formularz. Przysyłają tylko wiadomości generowane automatycznie. Brak maila w części KONTAKT na stronie, brak numeru telefonu. DNO totalne!!!! Nikomu nie polecam. Powinien się nimi zająć rzecznik praw konsumenta. DZIADOSTWO!!!!

Kuba – 12 lutego 2021
Nie polecam, nie sprawdzają stanów magazynowych i sprzedają towar którego fiycznie nie mają. Do tego dostałem kupon promocyjny za brak butów narciarskich nie obejmujący zakupu butów narciarskich…

Paweł – 12 lutego 2021
Zrezygnowałem z zamówienia po 3,5 tygodnia oczekiwania na zamówiony towar. Dostałem nawet potwierdzenie anulowania. Jednak następnego dnia dziwnym trafem okazało się że towar został już wysłany. Niestety żona odebrała towar a dzieci zdążyły zostawić na nim ślady więc zwrócić nie mogę. Jednak ten sklep to totalna kpina. Ostatni raz zrobiłem tam zakupy.

Mafa – 11 lutego 2021
Nigdy więcej nie zrobię zakupów w tym sklepie!! Czekałam 3 tygodnie na wysyłkę zamówienia po czym dostałam informację o anulowaniu mojego zamówienia i zwrotu środków na moje konto. W żadnym sklepie nie spotkałam się z taką ignorancją – zero odpowiedzi na moje maile ale kod rabatowy na 10 % w ramach przeprosin potrafili wysłać, byłabym idiotką gdybym z niego skorzystała. Powinni się wstydzić.

utracony klient – 11 lutego 2021
PRZESTRZEGAM przed zakupami w tym sklepie! Żałuję że nie przeczytałem opinii o tym sklepie przed zamówieniem, w końcu nie raz dokonywałem zakupów w ich sklepach lokalnych. Prawie miesiąc oczekiwania na towar, brak możliwości realnego kontaktu. W końcu udało mi się do nich dodzwonić, okazało się że towaru nie ma (pewnie nie było go od samego początku kiedy ja czekałem, kiedy zamierzali mi o tym dać znać?), zamówienie anulowane. Dobrze że chociaż pieniądze szybko oddali, ale to nie poprawia oceny. Ich działania wyglądają jak oszustwo internetowe, nie da się tego inaczej nazwać.

Gocha – 11 lutego 2021
No właśnie jaki jest status zamówienia?. Powinna być odpowiedz: *sklep przetrzymuje od miesiąca twoje pieniądze ale nie raczy się z Tobą skontaktować. Nic dobrego nie mogę napisać o tym sklepie. Złożyłam zamówienie 18.01. przelew PayU. Ostatnią wiadomość o opóźnieniu przesyłki otrzymałam 27.01. Zero kontaktu na maile, telefony nie odpowiadają wiec dzisiaj pofatygowałam się do siedziby firmy. Oczywiście podany adres to sklep stacjonarny. Pani w bardzo niemiły sposób powiedziała mi ze ona nic nie wie i mam iść obok i tam pytać. Poszłam do biura, pani z sekretariatu wysłała mnie do siedziby firmy internetowej przy czym powiedziała ze firma ma problem z wysłaniem paczek od 20 grudnia

Dominik – 11 lutego 2021
Zamówieni złożone 10.01.2021 i nadal nie jest zrealizowane, brak reakcji na emaile. Sytuacja dokładnie taka sama jak opisano poniżej

Mariola – 10 lutego 2021
Zamówienie złożone 18-01. Do tej pory brak realizacji. Brak odpowiedzi na jakikolwiek mój mail. Telefonicznie również brak kontaktu – codziennie komunikat „W dniu dzisiejszym infolinia jest nieczynna” – nawet próbując się połączyć z księgowością to samo. Całkowicie negatywna ocena, nigdy więcej nie dokonam tam żadnego zakupu i każdemu będę odradzała. Jesli do końca tygodnia nie otrzymam zwrotu pieniędzy lub nie otrzymam towaru zgłaszam sprawę do Rzecznika Praw Konsumenta, bo to jest po prostu kradzież!

MONIKA – 10 lutego 2021
NAJGORSZY SKLEP INTERNETOWY Z JAKIM KIEDYKOLWIEK MIAŁAM DO CZYNIENIA. ZAMÓWIENIE NIEZREALIZOWANE W CAŁOŚCI. BRAK DRUGIEJ CZĘŚCI ZAMÓWIENIA. NIA MA JAK ZGŁOSIĆ REKLAMACJI. INFOLINIA NIE DZIAŁA OD PONAD TYGODNIA, MAILE ODBIJAJA SIE AUTOMATEM. PORAŻKA, RZECZNIK PRAW KONSUMENTA POWINIEN SIE WAMI ZAINTERESOWAĆ. WSTYD ,MAMY 21 WIEK. WASZE REGULAMINOWE 14 DNI JUŻ DAWNO PRZESTAŁO MIEĆ JAKIEKOLWIEK ZNACZENIE. MAM TYLKO NADZIEJE ŻE KTOŚ Z WAMI ZROBI KONKRENTY PORZĄDEK.

zawiedziona klientka – 10 lutego 2021
NAJGORSZY SKLEP INTERNETOWY Z JAKIM KIEDYKOLWIEK MIAŁAM DO CZYNIENIA. ZAMÓWIENIE ZREALIZOWANE PO 3 TYGODNIACH . W JEDNEJ PACZCE BRAKUJE TOWARU, NIA MA JAK ZGŁOSIĆ REKLAMACJI. INFOLINIA NIE DZIAŁA OD PONAD TYGODNIA, MAILE ODBIJAJA SIE AUTOMATEM. PORAŻKA, RZECZNIK PRAW KONSUMENTA POWINIEN SIE WAMI ZAINTERESOWAĆ. WSTYD ,MAMY 21 WIEK, WSZYSCY JAKOŚ DZIALAJĄ A WY NIE POTRAFICIE ZADBAC O SWOJEGO KLIENTA

Zdesperowany klient – 9 lutego 2021
Strona tego sklepu powinna zostać zamknięta przez UOiK. Potwierdzam dośwdczenia poprzedników. Przelane pieniądze- trzeci tydzień brak zmiany statusu, brak kontaktu – maile odpowiada automat, infolinia nie działa. Nie ma możliwości kontaktu. Również obawiam się czy odzyskam swoje pieniądze.

Misza – 9 lutego 2021
Brak slow, zamowienie od 18 stycznia niezrealizowane, zero kontaktu, brak pieniedzy, maile automatyczne i nie pokrywajace sie z prawda. W bezczelny sposob tuszuja kretactwo, kiedy to bezkarnie obracaja naszymi pieniedzmi. To sie nadaje do prokuratury.

Mikołaj – 8 lutego 2021
Zamówienie złożone 18 stycznia (wysoki stan magazynu) do dzisiaj zamówienie nie zrealizowane (cztery tygodnie), zero możliwości kontaktu – „infolinia w dniu dzisiejszym jest nieczynna” Zgłaszam sprawę na policję.

Malwina – 8 lutego 2021
Tak jak wszyscy wyżej. Sklep dramat . Zamówienie z 18 stycznia – mamy 8 lutego – nic – zero odzewu . @ nie pomagają , BOK nie działa, stacjonarnie nic nie wiedzą . No dramat. Tak beznadziejnego sklepu internetowego dawno nie widziałam. Przynajmniej zrobiliby zwrot pieniędzy …

Małgorzata – 4 lutego 2021
Zdecydowanie nie polecam. Towar zapłacony i zamówiony 20.01.2021 i do dzisiaj statut towaru – w trakcie realizacji. Dodzwonić się nie można, w odpowiedzi na wysłane maile z automatu wysyłają gotowe formułki. Dzisiaj złożyłam rezygnację ale w odpowiedzi znowu gotowa nic nie znacząca formułka, status zamówienia nie zmienił się na anulowany. Martwię się czy odzyskam pieniądze,

Dorota – 3 lutego 2021
Od 11.01 zero odzewu. Tragedia. Infolinia codziennie nieczynna. Kontakt przez formularz 0 reakcji. Nie polecam.

Rozczarowany – 3 lutego 2021
Żałuję, że nie można dać ZERO. Martes to przykład sklepu jak tego nie robić – czyli ze sklepu cieszącego się dobrą opinią i działające sprawnie zmiana w „sklep”, który leci jakościowo w dół w bardzo krótkim czasie. Gdyby chociaż jeszcze zatrudnili kogoś do działu obsługi klienta. Ani numeru telefonu, automatyczne wysyłane wiadomości. Negatywne komentarze usuwane w social mediach – to takie rozczarowujące.

Aneta – 2 lutego 2021
10 Stycznia zamówiłam towar w sklepie internetowym. Kilka zapytań o status poprzez formularz kontaktowy kończy się automatycznym mailem o opóźnieniu. Brak możliwości kontaktu telefonicznego ze sklepem. Nikt nie odbiera. Po 18 dniach braku konkretnych danych – zrezygnowałam z zamówienia. Mija 5 dni i nic się nie dzieje. Pieniędzy nie ma, kontaktu nie ma. Jutro odwiedzę sklep stacjonarny i jak nie uzyskam satysfakcjonującej odpowiedzi idę zgłosić sprawę na policję.

bartibe – 2 lutego 2021
anulują zamowienia po 3 tygodniach, żenada

gg – 2 lutego 2021
Podobnie jak pozostali, wystawiam negatywną opinię . Od 11.01.2021 oczekuję na zamówienie, którego do dnia dzisiejszego nie otrzymałam.Zglosilam rezygnację, ale czy odzyskam pieniądze nie wiem. To najgorszy sklep internetowy z jakim miałam do czynienia .Nie ma możliwości kontaktu, infolinia nie działa. Trzeba zgłosić sprawę na Policję.

Grażyna – 2 lutego 2021
Podobnie jak poprzednicy daję opinię maksymalnie negatywną. Najgorszy sklep i obsługa internetowa z jaką miałam do czynienia. 6 stycznia złożone zamówienie- po tygodniu otrzymałam jedną parę butów na kolejne dwie czekam do dzisiaj- status zamówienia ” opłacone- w realizacji”. Brak informacji ze strony sklepu i brak możliwości kontaktu ze sklepem- ” infolinia w dniu dzisiejszym nieczynna”. Po wizycie w sklepie stacjonarnym obiecali pomóc, ale chyba niestety działają tak jak sklep internetowy- nikt się nie odezwał. Totalna porażka. Omijać szerokim łukiem!!!

Hubi – 2 lutego 2021
Sklep tragedia. Zamówienie miało być zrealizowane w ciągu 7 dni. Potem informacja ze 14 dni. Infolinia nie działa. Znalazlem telefon komórkowy w necie. Zadzwoniłem i totalny zlew, na zasadzie „nie mam Pańskiego płaszcza i co mi Pan zrobi?”. Pani była na tyle bezszczelna, że na uwage że jest juz dwa dni po delkarowanym terminie, odpowiedziała że jest informacja że moga byc opóźnienia do kilku dni, a więc mają jeszcze czas bo kilka to może byc 8-9 dni. Skandal. Nie spotkałem sie jeszcze z takim traktowaniem klienta. Do tego jeszcze bardziej wkurzaja ciągłe maile o promocjach. tyle tylko że nie wysyłają zamówienia. NIE KUPUJCIE W TYM SKLEPIE!!!!!!!!!!!!! Jeśli cenicie swój czas, nerwy i pieniądze

Maria – 31 stycznia 2021
Dramat. Po złożeniu zamówienia e-mail z informacją o czasie realizacji zamówienia do 7 dni. Po 7 dniach e-mail, że „przypominają”, że czas realizacji wynosi do 14 dni (a sami pisali wcześniej co innego). Po 14 dniach e-mail, że może być opóźnienie i przepraszają. Ciekawe czy zamówienie w ogóle kiedykolwiek dotrze. Nie spodziewałam się takiego traktowania klientów przez dużą sieć sklepów.

Adam – 30 stycznia 2021
Po trzech tygodniach czekania, nagle zwrot pieniędzy i anulowanie zamówienia: „Kontaktujemy się z Tobą, gdyż realizacja złożonego zamówienia nie była możliwa – wystąpił brak towaru na stanach sklepu. Środki zostaną niezwłocznie zwrócone na konto, z którego odnotowaliśmy wpłatę.” Zdecydowanie nie polecam! Omijać szerokim łukiem.

Łuki – 30 stycznia 2021
Tradycyjnie jak u wszystkich brak realizacji zamówienia. Czekałem cierpliwie ponad 2 tygodnie. Żałuję, że nie czytałem opinii przed zakupem. Nigdy więcej zakupów w tej firmie, nawet w sklepach stacjonarnych już ode mnie nie zarobią ani złotówki. Kontakt i jakiekolwiek szanse na odzyskanie pieniędzy wyłącznie przez messengera, na szczęście mnie się to udało. Nie polecam nikomu.

Kat – 29 stycznia 2021
Ja zgłaszam sprawę do Rzecznika Praw Konsumenta. Mam taką samą sytuację jak inni.

Paweł – 29 stycznia 2021
Po trzech tygodniach i u mnie sprawa się wyjaśniła. Pierwszy tydzień maile zapewniające, że towar będzie wysłany w 7 dni, drugi tydzień, że wystąpiło opóźnienie i będzie w ciągu 14 dni. Trzeci tydzień nagle okazuje się, że nie macie towaru. No szok! Czy wy macie klientów za idiotów?! A te 15 procent zniżki na kolejne zakupy to sobie weźcie sami, nie będzie kolejnych zakupów bo pierwsze nie zostały zrealizowane. Kpina z klientów. Czekać trzy tygodnie żeby się dowiedzieć, że sprzedajecie towar którego nie macie.

To jest oszustwo bo w monecie składania zamówienia na stronie widniała informacja o dużej dostępności towaru. Pomijając już fakt tego jak traktujcie swoich klientów na Facebooku, banowanie i usuwanie komentarzy. Piękne podejście do klienta.

Matt – 28 stycznia 2021
Absolutnie najgorszy sklep internetowy, w którym miałem nieprzyjemność kupować! Po standardowych 7 dniach roboczych zero informacji o zmianach statusu zamówienia. Na zapytania odpowiada automat, że ze względu na „intensywne prace” na stronie, czas realizacji może się wydłużyć do 14 dni. A co po 14 dniach? Brak realizacji i anulowanie zamówienia! Żenada!

Edyta – 28 stycznia 2021
Jednym słowem porażka , odradzam każdemu zakupy online w tym sklepie, po 16 dniach oczekiwania dostałam dziś maila o anulowaniu zamówienia z powodu braku towaru. Zacznijcie bardziej dbać o klienta !

Bartek – 28 stycznia 2021
Jesteście najgorszym sklepem w którym robiłem zakupy internetowe!! Po 17 dniach od zapłacenia i oczekiwania na towar informujecie klienta ze towaru brak i proponujecie 15% rabatu na kolejne zakupy. Dno !! Omijajcie szerokim łukiem ten pseudo sklep!!

Marzena – 27 stycznia 2021
Na swoje zamówienie czekałam od 11.01.21r. Próbowałam się kontaktować ze sklepem przez formularz, który został przysłany drogą mailowa,niestety bez skutku. Ostatecznie udało mi się skontaktować przez messenger i zrezygnować z zamówienia ( odpowiedź dostałam tego samego dnia, więc polecam kontaktować się przez messenger).

Monika – 27 stycznia 2021
Udało mi się z nimi skontaktować jedynie przez Messenger i w ten sposób anulować zamówienie, na które czekam od 14go stycznia. Próbujcie w ten sposób.

Ola – 27 stycznia 2021
Zamówienie złożone 6 stycznia, część zamówienia dotarła po około tygodniu pozostała część ta droższa (kurtka) po 21 dniach nadal nie została wysłana. Mimo, wiadomości wysyłanych do sklepu, zero odpowiedzi z ich strony. Sklep deklaruje wysyłkę w przeciągu 7 dni roboczych (14 dni w przypadku rowerów) jak widać jednak ich deklaracje są nic nie warte.

jw23 – 27 stycznia 2021
Może złóżmy pozew zbiorowy?

Paweł – 26 stycznia 2021
Tragedia co się wyprawia w tym sklepie. Serio szacunku do klienta bo nawet nie ma z kim rozmawiać. Zaluje tylko tego, że przed złożeniem zamówienia nie czytałem tych opinii tutaj. Wydawać by się mogło, że jednak tak duży sklep potrafi ogarnąć zakupy internetowe, a oni chyba serio zatrzymali się 15 lat temu w sieci.

Oczywiście zgadzam się ze wszystkimi negatywnymi opiniami tutaj, a od siebie chciałem jeszcze dodać, że sam na początku próbowałem interweniować na ich Facebooku, tam o dziwo jednej ktoś jeszcze pracuję bo negatywne komentarze są kasowane natychmiast. Bardzo nieładnie zachowanie z waszej strony, tak się nie robi. Ja już na pewno nie skorzystam nigdy więcej z waszych usługi.

Kamilla – 26 stycznia 2021
Tragedia kto tam pracuje zero info telefon milczy maile lekceważone sklep powinien zniknąć z sieci oszuści i tyle

Pola – 26 stycznia 2021
Dzis minelo 15 dni od zaksiegowania przez nich platnosci. Nikt sie nie odzywa, na formularz kontaktowy odpowiada bot. A towaru i pieniedzy za niego nie ma. Chyba sprawe bedzie trzeba zglosic na policje niestety. Serdecznie nie polecam.

Piotr – 25 stycznia 2021
Złodziejstwo i oszustwo!!! Dokonałem zakupu w dniu 19.12.2020 łącznie z zapłatą za towar i transport do paczkomatu. Po kilku dniach przyszedł email, że zamówienie może zostać opóźnione i proponują jakiś durny rabat 10% na kolejne zakupy; swoją drogą taki rabat może dostać każdy jak się zapisze do newslettera. Później aż do 07.01.2020 cisza i nagle dostaję email z fakturą a zamówienie zmienia na ich stronie status na ‘Wysłane’.

Problem w tym, że do dnia dzisiejszego tj. 41 dni od zakupu nie dostałem żadnej paczki ani informacji z aplikacji InPost o nadaniu takowej! Jedyny telefon podany na ich stronie internetowej milczy, sklep stacjonarny nie może pomóc, wysyłane przeze mnie wiadomości poprzez panel kontaktowy jak i normalne adresy po prostu odbijają się. Sprawa – mającą znamiona oszustwa internetowego – zgłoszona na Policję do wydziału do walki z przestępczością zorganizowaną a przy okazji powiadomiłem też Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów. NIE POLECAM ŻADNYCH ZAKUPÓW W TYM SKLEPIE, SZCZEGÓLNIE Z ZAPŁATĄ ZA TOWAR Z GÓRY!!!

Kriss – 25 stycznia 2021
KATASTROFA! Zamówienie złożyłem 13.12.2020, do tej pory nie dotarło!!! Zdecydowanie nie polecam!

Łukasz – 24 stycznia 2021
Paczkę zamówiłem 30.12 dziś jest 24.01 dalej paczki nie mam, jest już 15 dzień roboczy A na stronie pisze ze wysyłka do 7 dni.

Piotr – 24 stycznia 2021
Towar zamówiony i opłacony 06.01 i dalej w trakcie realizacji. Nie reagują na maile, telefony,… Odradzam jakiekolwiek zakupy!!! Był to drugi i ostatni zakup w tym sklepie. Pierwszy zakup z odbiorem w punkcie -po prawie 3 tygodniach towar dotarł do sklepu. Drugi zakup zdecydowałem na wysyłkę kurierem – po prawie 3 tygodniach towar nie wysłany…

Rafael_krk – 23 stycznia 2021
Tragedia. Rozochocony zakupami w OTWARTYM w czasie pandemii sklepie w podkrakowskiej Skawinie, dokupiłem towar, którego brak było w moim rozmiarze, w sklepie internetowym MARTES. Czas realizacji do 7 dni. Spoko. Wszyscy piszą o takim czasie realizacji,a faktyczna wysyłka zazwyczaj nie przekracza 24/48h. Po 3 dniach napisałem zapytanie czy nie ma możliwości choć delikatnego przyspieszenia realizacji zamówienia. Automat odpisuje jakieś pierdoły nie mające związku ze sprawą. Po upływie 7dni roboczych (regulaminowy czas realizacji zamówienia) automat przesyła wiadomość że niestety nie udało się zrealizować mojego zamówienia. Nie ma gdzie zadzwonić, nie ma gdzie wysłać maila, nie ma kogo o cokolwiek spytać. Szczyt chamstwa, bezczelności i cwaniactwa.

Marta – 23 stycznia 2021
Nie polecam jakichkolwiek zakupów w tym sklepie. Pieniądze otrzymali, a zamówienia nie mogą zrealizować od blisko trzech tygodni. Nie można skontaktować się w żaden sposób ze sklepem stacjonarnym, w którym nastąpić miał odbiór towaru, brak infolinii do kontaktu, kontakt poprzez formularze na stronie internetowej generuje kolejne automatyczne odpowiedzi niemające związku z tematyką zapytań i zgłoszeń. Najgorszy sklep z jakim miałam do czynienia.

Pw – 22 stycznia 2021
Sklep internetowy Martes to żenada. Towar zamówiony 5.01 do dziś (22.01) nie otrzymałam. Wysyłają maile ze wysyłka się opóźni, plus kod rabatowy na następne zakupy – śmiech na sali, z taką obsługa żadnych zakupów więcej nie będzie ! Brak odpowiedzi na wysyłane maile, telefonu nikt nie odbiera, tragedia. NIE POLECAM i ostrzegam wszystkich przed tym sklepem!

Mateo – 22 stycznia 2021
Nie polecam towar który zamówiłem do tej pory jest w trakcie realizacji . Sklep w zamian opóźnienia wysłał na meila kod na 10 % rabatu na następne zakupy których na pewno już w tym sklepie nie zrobię . Porażka . Omijajcie ten sklep z daleka !

Kamil – 21 stycznia 2021
Sprzedaż internetowa tej firmy to jakieś nieporozumienie. Wygląda to tak, jakby przespali ostatnie 15 lat rozwoju e-commerce. Standardowy termin wysyłki butów wynosi 7 dni ROBOCZYCH, a i tak się spóźniają (konkurencja najczęściej wysyła w 24h, max 48h). Brak szacunku do klienta pokazuje również praktycznie brak możliwości skontaktowania się ze sklepem. Brak jakiejkolwiek infolinii, jedyny kontakt możliwy jest za pomocą formularza, gdzie w odpowiedzi przychodzą automatyczne zwrotki z fragmentami regulaminu. Jeśli ktoś ma nietypową sprawę, w zasadzie brak możliwości jej rozwiązania.

Zamówiłem nie czytając opinii (w końcu martes to znana marka – pomyślałem) co było wielkim błędem. Czekałem na buty w sumie kilkanaście dni i ostatecznie zrezygnowałem z zamówienia. Jedyny plus – sklep szybko zwrócił pieniądze. Bardzo szczerze – nie polecam.

Piotr – 21 stycznia 2021
Nie polecam. Całkowity brak kontaktu. Zanim zamówicie towar lepiej sprawdzcie opinie ! Czekam na zwrot pieniędzy.

Adrian – 21 stycznia 2021
nie odpisuja na maile odnosnie realizacji zamówienia, na pytania zadane jak juz odpiszą to nie na temat oczywiscie zamowienie zlozone nie zostalo zrealizowane w terminie odnosnie zwrotu srodkow cisza. NIGDY W ZYCIU w martes sport nic nie zamawiajcie!!!


9 komentarzy “Sklep Martes opinie”

 1. Korki Puma zakupione w Martes : po pół roku użytkowania odkleiły się podeszwy w obu butach. Reklamacja odmowna: firma tłumaczy się, że „rozmiar butów był źle dobrany do wielkości i kształtu stopy, nadmierny luz w środku, brak odpowiedniej stabilizacji stopy, zbyt niska cholewka w stosunku do wysklepienia palców oraz buty zbyt intensywnie eksploatowane”. Ponadto bez podstaw stwierdzili, że obuwie było użytkowane po stwierdzeniu uszkodzeń co doprowadziło do nieodwracalnych zmian. Śmiech na sali. Wg Martesa to chyba w korkach należy siedzieć na ławce rezerwowej żeby ich czasem nadmiernie nie używać. Nie będę się odwoływać bo wiem od Rzecznika Praw Konsumenta , że Martes uwala wszystkie reklamacje i szkoda mojego czasu. Po prostu więcej w tym sklepie nic nie kupię.

 2. Odradzam z całego serca. W czerwcu kupiłam dwie pary butów trekkingowych – sandały dla mnie i buty dla syna. Moje sandały po 3 miesiącach wyglądają jak po kilku latach nieustannego noszenia (starte podeszwy, wytarta wyściółka), buty syna po 3 tygodniach obozu się porozklejały. Złożyłam razem dwie reklamacje – no i chyba były rozpatrywane metodą copy/paste, bo fragmenty odpowiedzi są identyczne, z błędami interpunkcyjnymi w tych samych miejscach, a pozostała część odpowiedzi jest absurdalna: zarzucono mi: 1. „szuranie obuwiem” (nie szuram), 2. haluksy lub wadę postawy (nie mam), 3. co w połączeniu z wagą użytkownika (niewiele ponad 50 kg w moim przypadku) doprowadziło do zniszczenia obuwia, które było znakomitej jakości. Na temat butów syna napisano: „Powstałe zmiany są skutkiem oddziaływania użytkownika lub ewentualnym wynikiem jego działania” – trudno z tego jakąkolwiek treść wyłowić. Wszystkim osobom w podobnej sytuacji polecam kontakt z infolinią konsumencką UOKIK (801 440 220 lub 222 66 76 76), gdzie otrzymałam fachową i życzliwą poradę, a wszystkim – omijanie sklepu Martes Sport szerokim łukiem.

 3. Kupiłem buty trekkingowe w tym sklepie.
  Użytkowałem je naprawdę sporadycznie, kupiłem od razu polecany impregnat i po 3 macach się rozleciały totalnie. Reklamacja oczywiście oddalona.
  Najlepsze że od decyzji nie można się odwołać a szanowna pani każe podpisać odbiór butów i dopiero poda uzasadnienie, po czym odsyła do rzecznika praw konsumenta. Ja tu widzę potencjał na pozew zbiorowy dlatego zachęcam do kontaktu.

 4. Odradzam bardzo zakupy w tym sklepie. Buty ich marki, noszone 4 miesiące. Oba odkleiły się od podeszwy. Użytkowane normalnie, podczas suchej pogody. Zareklamowałam i dostałam odp, która jest chyba kopiuj wklej do tego rodzaju reklamacji: ”Stwierdzamy, iż uszkodzenia tego typu wynikają z wielokrotnego przemoczenia oraz niewłaściwego osuszania obuwia, co spowodowało osłabienie materiału oraz spoin kleju. Oględziny organoleptyczne wykazały, iż mimo powstania uszkodzenia, obuwie było w dalszym ciągu użytkowane co pogłębiło wadę” itd. Bzdurna i nieprawdziwa opinia. Według Martesa buty mają stać chyba na półce w witrynie do podziwiania. Sklep i produkty porażka. Radzę omijać szerokim łukiem.

 5. Martens sklep porażka, zwrot na bon, który jest ważny zaledwie 2 miesiące a do tego jeszcze nie można go wydać częściowo, skandal!!!!!

 6. Zakup w sklepie w POLKOWICACH
  TRAGEDIA – Mają oficjalny zakaz w firmie przyjmowania reklamacji pisemnych od klientów. Zakaz podawania nazwisk kto wydał takie polecenie. UWAŻAJCIE – Sprawę muszę kierować do rzecznika konsumentów.
  Polecenie kierownika regionu do obsługi sklepu – nic nie przyjmować, nic nie podpisywać, odesłać klienta i nie podawać mojego nazwiska. – Wypowiedź kierownika regionu żenująca. Po prostu tchórz. Odmawiają roszczeń z ramienia rękojmi!!! UWAŻAJCIE!!!!

 7. Dzień dobry , przestrzegam i odradzam wszystkim zakupy w Martes Sport . Lekceważą konsumenta , odrzucają reklamacje chociaż ewidentnie przyczyna tkwi po stronie producenta . W odpowiedzi na reklamacje argumentują niewłaściwe użytkowanie , np. chód i obcieranie butów lub źle zawiązanie sznurówek i oczywiście trywialne zła konserwacja obuwia. Zakupione przeze mnie obuwie nie przetrwało nawet roku czasu , odkleiło się i reklamacja nieuznana . Buty , które tak naprawdę niewiele widziały, gdyż na co dzień muszę użytkować inne rodzaju obuwie – do pracy w biurze. Z pewnością nie skorzystam z usług tego sklepu i będę wszystkich przestrzegać przed ignorowaniem klienta. Na żadnym sklepie się tak nie zawiodłam ,firma która zapewne ma obroty i stać ich na chociażby naprawę obuwia klienta robi z siebie błazna na rynku sprzedaży . Stanowczo odradzam i ku przestrodze innym ….

 8. Odradzam zakupy. Nie uznają reklamacji w powołaniu na rzekome intensywne użytkowanie i niewłaściwą konserwację. Przy czym w butach byłem zaledwie na kilka razy. A to już chyba standardowa praktyka. Sprzedać i olać.

 9. Beznadziejna obsługa, oszukują klientów co do produktu, aby tylko sprzedać towar. W momencie reklamacji twierdzą, że nie uznają reklamacji ani rękojmi. Po ponad godzinie dyskusji, jednak przyjmują reklamację, po miesiącu oddają nie naprawiony rower. Po wielu dyskusjach i 2 godzinach oczekiwania ponownie przyjmują reklamację, i mijają kolejne miesiące. Kierowniczka bezczelna, kłamie w żywe oczy, że nie ma dokumentu zakupu i każe dostarczyć dokument do reklamacji, po długim poszukiwaniach okazuje się, że cały czas był w segregatorze który trzymała w ręku.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top