Roziennie opinie

Roziennie opinie


https://www.roziennie.pl/

Uwaga na chińskich przestępców Roziennie

Chciałbym zaapelować do ludzi cokolwiek naiwnych w liczeniu na cud nawrócenia oszusta, którym jednym z wielu jest ten – pod nazwą Roziennie. Namnożyło się tego dużo, za czasów tak zwanej „dobrej zmiany”, choćby dlatego że UOKiK działał pod nadzorem wytycznych kolesi z ław rządowych, i wstrzymywał rozliczanie firm spedycyjnych, powiązanych interesami z pośrednikami pocztowymi. Od razu nadmienię, że regulator rządowy ma wyłącznie wpływ, na firmy zarejestrowane w polskim systemie prawnym.

Niestety w większości nieskuteczne stają się apele do oszustów, żeby działali jak rzetelne firmy z wiadomych powodów. Wszystko obliczone jest na łupienie klientów, i wiarę oszustów że skutecznie kryci są przez jakieś lobby na niekorzyść konsumentów. Dlatego pojawia się pytanie kto pozwala na okradanie Polaków, przez firmy reklamujące się wielką falą na zdradliwym Facebooku ?

Nie ma co odwoływać się do moralności, ponieważ złodziej nie ma sumienia i jest ukierunkowany tylko na przestępczy zysk, kosztem strat tych którzy dadzą się nabrać na otoczkę rzetelności i marketingu. Nie celowe jest straszenie przynoszące raczej nikłe efekty, bo wszystko obliczone jest na efekt finansowy, i takie propozycje jak na przykład pozostawienie klientowi szmacianego towaru, kosztem 50-cio procentowej zniżki. A wiadomo że przy wizji utraty wszystkiego, nawet takie propozycje przynoszą odzew wśród klientów, ale są także pożywieniem dla przestępców.

Pojawiają się podejrzenia konsumentów o pranie brudnych pieniędzy lub powiązania nie tylko z lobby, ale z reżimami w innych krajach, gdy krajem zarządza junta rządowa, próbująca ogłupiać obywateli propagandą, szczuciem i represjami. Może nadchodzi czas by rozwiać wątki brokerów kurierskich, okradających konsumentów na tak zwany element niestandardowy, a przy głównym sprawstwie spedytora. Czas jest do tego najbardziej odpowiedni, przy nowej władzy która obiecała rozliczenie przynajmniej ośmiu lat bagna.

Raczej nie ma szans na szczęśliwe zakończenie, bo pieniądze już dawno zostały przepalone, a może należałoby rzec wyprane. Jeżeli bez wcześniejszej weryfikacji opinii skorzystaliśmy z propozycji oszusta, płonne są nadzieje na odzyskanie czegokolwiek. Raczej powinniśmy skupić się na nagłaśnianiu przekrętu z nazwy, i zmniejszaniu zagrożenia poprzez kontr reklamę w stosunku do przestępstw na jakie naraża nas taki gigant jak Facebook. Od razu nasuwa się pytanie czy tylko naraża, czy z racji czerpania zysków jest także przestępcą w procederze wyłudzeń !

Przewodnia rola Facebooka

Nie ma teoretycznie możliwości ścigania przestępcy Roziennie, a ekonomia nie pozwala na pozew cywilny. No chyba że winowajcami okażą się firmy logistyczne, które współpracują w dostarczaniu paczek z Chin i innych zakątków świata, a są magazynami i rozdzielniami towaru na polskiej ziemi…. To tak zwane fulfillmenty i sortownie, hurtowo sprowadzanego z zagranicy towaru, czyli działania realizowane już w polskich magazynach.

Tak jak wspomniano wcześniej, UOKiK nie jest władny w ściganiu firm zarejestrowanych poza polskim systemem prawnym. A Policja zaprzęgnięta wcześniej do spraw politycznych, przy brakach kadrowych unikała równocześnie jak ognia, zgłaszania przestępstw o niskiej szkodliwości społecznej.

Dlatego miej świadomość konsumencie, że raczej stoisz na straconej pozycji, w kwestii realizacji umowy sprzedaży, a firma może być nawet powiązana z reżimami poprzedniej, lub jakiejś całkowicie obcej totalitarnej władzy. Pewne jest że przy rządach prawa i demokracji, taki proceder nie maiłby szans przetrwania, tak wielu lat sukcesów na krzywdzie wielu milionów konsumentów. Jeszcze raz też zachęcam, do zastanowienia się nad rolą Facebooka, w tym i innych procederach propagowania przestępców, okradających wszystkich nas z pieniędzy.

Po wcześniejszych ustaleniach mam też inną sugestię, zakładając chyba słuszną tezę, że jeżeli Roziennie konfekcjonowane jest przez Online Seller Stachowska 17f Robakowo / BFE Prolis – to za proceder okradania paczek odpowiada usługodawca usługi fulfillment czyli InPost.

Roziennie opinie internetowe

2023

Ada – marzec 2023
Dziękuję za przestrogi bo już chciałam zamawiać przykro że Państwo zostali oszukani

Zofia – marzec 2023
Spodnie letnie kompletna tandeta. Brak reakcji na maila.

Krystyna – marzec 2023
Ja nigdy nie doczekałam się sweterka, a było to 5 miesięcy temu. Pieniądze przepadły. Draństwo !!

Halina – marzec 2023
Ja zamówiłam 2 sukienki. Po 3 miesiącach otrzymałam 1 sukienkę. Pisałam mejle po polsku że nie otrzymałam drugiej sukienki. Nie otrzymałam żadnej odpowiedzi, więc napisałam po angielsku. Wczoraj na konto otrzymałam zwrot za sukienkę tyle ile kosztowała. Czekałam na zwrot 2 miesiące

Joanna – marzec 2023
No ja czekam na zamówienie, ale po przeczytaniu państwa opinii już się boję co to przyjdzie i czy w ogóle przyjdzie. Nie ma na tych drani mocnych ?

Anna Damian
Już chciałam zamówić spodnie ale pomyślałam, żeby przeczytać opinie… po przeczytaniu Państwa opinii już tego nie zrobię… dziękuję Wszystkim za przestrogę i jest mi przykro że zostaliście oszukani..

Beata – marzec 2023
3 tygodnie przesyłka z Chin. W środku szmaty. Do tego cuchną kiepskimi barwnikami. Aktualnie walczę z reklamacją. Szerokim łukiem omijać to badziewie.

Karolina – marzec 2023
Dla mnie dramat !!!

Katarzyna – marzec 2023
Paczka przyszła o czasie ale produkt nie wart ceny. Kupiłam bluzkę z kotem. Nie polecam

Konrad – marzec 2023
Wyjątkowe badziewie !!! Rękawiczki za 120 zl a wyglądają jak na straganie u chińczyka za 8 zl…. Po 1,5 miesiąca dostałem coś co wygląda jak go….no

Bożena – luty 2023
U mnie to samo. Zamówienie zapłacone i nie ma kontaktu: na e-maile nie ma odpowiedzi, na fb też posty na https://www.facebook.com/Roziennie/ kasowane i na odpowiedzi tam też nie ma odzewu.

Bożena – luty 2023
Witam, mam problem z odszukaniem zwrotnego formularza i adresu. Czy mogę prosić o info jak zwracacie produkt?

Jadwiga – luty 2023
No ja się też niestety nacięłam. Przyszły po dość długim czasie 2 zakupione sukienki, ale ich jakość to totalna porażka- po prostu szmaty i jeszcze rozmiarówka też pozostawia wiele do życzenia. Chciałam zwrócić towar tylko nie wiadomo jak to zrobić, a na maile nie odpowiadają. Jestem wkurzona jak diabli. Nie dajcie się nabrać na ładne zdjęcia, omijajcie firmę szerokim łukiem.

Barbara – luty 2023
Kłamcy i złodzieje

Grażyna – luty 2023
Koleżanka zamówiła bluzkę za 135zł przysłany został towar nie tego rozmiaru i wyglądu. Fatalna jakość. Całkowicie inaczej wyglądała w reklamie. Zakłamanie i oszustwo !!!🤬

Grażyna – luty 2023
Też kupiłam bluzkę z tej strony czekałam ponad miesiąc na przesyłkę gdy zobaczyłam bluzkę po prostu porażka jak można takie coś sprzedawać. Oszustwo nie polecam nikomu.

Barbara – luty 2023
Pod koniec listopada zamówiłam bluzkę, która kosztowała ponad 100. Od tego czasu zero kontaktu, żadnych odpowiedzi na maila. Pod koniec stycznia info że paczka została wysłana…Dzisiaj po prawie 3 miesiącach otrzymałam przesyłkę, a w niej zamiast bluzki jakieś, przepaski na piersi bo nie wiem jak to inaczej nazwać… Bo to ani top ani biustonosz…. MASAKRA!!!!! OSZUŚCI!!! NIE POLECAM 😡😡😡

Ewa – luty 2023
Po prawie dwóch miesiącach zapewnień, że już zaraz dostanę zamówioną sukienkę napisałam, że sprawę zgłaszam na policję, nazajutrz otrzymałam, maila, że transakcja została anulowana a pieniądze zostaną zwrócone. W ciągu tygodnia wpłynęły na moje konto.
Prezentują coraz nowe rzeczy na Facebooku, ale nie należy kupować!

Dorota – luty 2023
Niestety ja również nie otrzymałam zamówionego produktu i kontaktu nawiązać się nie da NIE POLECAM

Ewa Irena – luty 2023
Rozennie jest firmą z Wielkiej Brytanii

Kasia – luty 2023
Rozennie.pl najprawdopodobniej firma Krzak. 2 tygodnie temu zamówiłam sukienkę zapłaciłam za nią i na tym koniec. Z Chin przez dwa tygodnie by dotarło albo z USA a tu nawet linku do śledzenia przesyłki nie dostałam.

Ewa Irena – luty 2023
Dzisiaj odezwali się na meila napisałam po angielsku maja zwrócić pieniądze zobaczymy

Ewa Irena – luty 2023
Ja zakupiłam 2 bluzki i tego samego dnia skancelowalam zamówienie ale firma okazała się złodziejami żadnego kontaktu na MEiL nie odpowiadają minęło już 2 tygodnie wzięli pieniądze i się nie odzywają

Renato – luty 2023
Działania podobne do firmy PROLOSKY – może to Ci sami właściciele

Marek – luty 2023
Złodzieje!!!!

Marek – luty 2023
H.. warci są!!!!

Jolanta – luty 2023
Firma zgłoszona na Policję i do Prokuratury. Znajduje się w Hong Kongu nie w Polsce, zabierają z karty pieniądze za przewalutowanie, nie odpowiadają na maile.

Marek – luty 2023
Mi kurwy wysłały koszule 2 razy XL i nawet Fred mi się w nią nie mieści żółtki jebane!!!!

Aneta Anna – luty 2023
Kupiłam 18 12.2022 bluzkę i bluzę. Do tej pory żadnej informacji ani odpowiedzi na maile .

Ewa – luty 2023
Proszę pisać na ich stronie, na końcu strony jest napisz do nas. Trzeba pisać po angielsku, mnie odpowiedzieli. Natomiast na Maile nie odpowiadają. Czekałam aż 3 tygodnie na zwykłego maila po polsku, gdy nie odpowiadali, napisałam wiec po angielsku i się odezwali.

Aneta Anna – luty 2023
Kupiłam 18 12.2022 bluzkę i bluzę. Do tej pory żadnej informacji ani odpowiedzi na maile .

Kasia – luty 2023
Od kiedy zostałam podobnie ja wy( ,co prawda w innym sklepie ),SPRAWDZAM opinie🙂

Roma – luty 2023
Zamówiłam sweter który na obrazku wyglądał super o dziwo dostałam po 2 tygodniach ale odbiegał zdecydowanie od zdjęcia …. trochę poszperałam i wiem że to chińskie g..no no i mam sweter do chodzenia po domu tylko !!!!!!!

Magda – luty 2023
Kupiłam u nich sukienkę przed Bożym Narodzeniem… wciąż czekam na przesyłkę 😂😂😂

Daria
Moja mama zamawiała z tej strony i nie sprawdziła opinii, niestety dopiero kiedy zauważyłam że wysyłka nie idzie szybko tak jak zazwyczaj na jakieś stronie (w ciągu dwóch jest potwierdzenie i nadanie) sprawdziłam sama opinie. Kwota jest spora mam nadzieje ze dam rade i zwrócą całość, czekam na ich odpowiedź w tej sprawie. Kiedy mi pokazała ja za pierwszym razem gdy pokazywała mi torebki, strona wyglądała na prawdziwą i pochodzącą z Polski.

Aneta – luty 2023
Ja na szczęście odzyskałam pieniądze.☺Gdy zmartwiona tym,że poza mailem potwierdzającym złożenie zamówienia nic się nie działo,przejrzałam opinie na temat tej firmy bardzo się zmartwiłam. Napisałam wiadomość na podanego maila kontaktowego z prośbą o zwrot pieniędzy. Po dwóch dniach odezwał się ktoś, kto pisał przez translatora. Tłumaczył się, że mają problem z zaopatrzeniem. nie zgodziłam się na zaproponowany przedłużony czas oczekiwania. Bez problemu pieniądze w ciągu 3 dni znalazły się z powrotem na moim koncie. 😅

Zamówienie złożyłam 20go grudnia. Maila z prośbą o zwrot napisałam 10go stycznia, 12go odpisali, a 13go napisali, że anulowali zamówienie i zlecili przelew zwrotny. 18go stycznia pieniądze zostały zaksięgowane na moim koncie. Także trochę to trwało, ale na szczęście obyło się bez zgłaszania na policję i proszenia banku o przelew zwrotny. Może dlatego że płaciłam blikiem. Mam nauczkę żeby nie zamawiać bezpośrednio z dziwnych stron. Tylko znane marki, albo allegro

Krystyna – luty 2023
Krystyna Rutkowska Ja też czekam na strój kąpielowy 3 tygodnie i też już nie mam nadziei ani na strój ani na pieniądze

Szczepan – luty 2023
Prokurator umorzy sprawę wiem z własnego doświadczenia . Proponuję zamówić trochę towaru za pobraniem i nie odbierać , niech poniosą koszty wysyłki ,może przestanie im się to opłacać.

Sylwia – luty 2023
Powiatowy Rzecznik Praw Konsumenta doradził zgłosić sprawę na Policję w swoim mieście !!!! W grupie siła!!!

Jolanta – luty 2023
Niestety ja też otrzymałam zamiast pięknej sukienki, taka sztuczna tandetę, która nie nadaje się do ubrania 😔 oszuści! Ale karma wraca!!

Beata – luty 2023
Szmata a nie sukienka 🙁

Iwona – luty 2023
Po długim oczekiwaniu na przesyłkę i wielu negatywnych komentarzach dostałam wiadomość na Messenger z przeprosinami i propozycją anulowania zamówienia. Minęły dwa miesiące i nie otrzymałam zwrotu pieniędzy ani przesyłki towaru!!!!

Agnieszka – luty 2023
No ja już czekam trzy tygodnie na strój kąpielowy pisze e-maila i nic żadnej odpowiedzi ciekawe czy dostanę ten strój 112 zł poszło .

Wiesław Fujak – luty 2023
Ta firma to jakaś ściema. Nie wysyłają towaru nie odpowiadają na emaile.

Adam – luty 2023
Firma oszuści- towar niezgodny z prezentowanym, brak możliwości zwrotu. Może wytoczyć pozew zbiorowy

Stach- luty 2023
Po miesiącu ciszy od zamówienia otrzymałem taki komentarz na pytanie o przesyłkę:
“Witaj, zapasy są tymczasowo niedostępne, chcesz anulować ? Wysyłka trwa około 5-10 dni lub dłużej.”
Poprosiłem o zwrot pieniędzy – zobaczymy.
Ale to kolejny ze sklepów który nie ma nic swojego i działa tylko jako hub przerzutowy doliczający marżę

Bożena – luty 2023
Zamówiłam i też bez odzewu. Na maile nie odpowiadają. Na fb post skasowany i na pw też nie mam odpowiedzi.

Anna Skibińska – styczeń 2023
Czekam prawie miesiąc na przesyłkę…ale dałam się wkręcić ….

Tenia Maria – styczeń 2023
Jestem wściekła na siebie, bo zamówiłam piękną suknie a otrzymałam sztuczną szmatę. Ani zwrócić ani wymienić się chyba nie da. 130 zł poszło w błoto.

Marta Arkadiusz – styczeń 2023
Nie polecam!!! Dzisiaj dostałam paczkę. Kolczyki nie kompletne brakuje kilku perełek miały być długie jak na zdjęciu a przysłali krótkie, sukienka tak samo zamówiłam 2szt. Jedna dobra ten sam rozmiar L druga bardzo wąska jak XS. Więcej z tej strony nic nie zamówię. Ps. Jak chciałam dodać komentarz na ich stronie oczywiście negatywny, to go nie dodali wcale!

Barbara – styczeń 2023
Dołączam się zamówiłam kolczyki motylki na ucho a dostałam jakieś badziewie kwiatki nie nadające się do niczego

Dorota – styczeń 2023
Po dwóch miesiącach oczekiwania otrzymałam szmaty z tworzywa sztucznego w niczym nieprzypominające zamówionych sweterków. Jestem oburzona, że tacy oszuści działają na polskim rynku.

Natalia – styczeń 2023
Sztuczna szmata w niczym nie przypomina tego co powinno

Natalia – styczeń 2023
W jaki sposób można odesłać to dziadostwo ? Na stronie nie ma formularza do zwrotu, zero kontaktu z ich strony

Wanda – styczeń 2023
Chciałam zamówić dobrze ze poczytałam, rezygnuje

Alecz – styczeń 2023
Dołączam się do negatywnych opinii. Na przesyłkę czekam 1,5 miesiąca. Wcześniej walczyłam o anulację zamówienia bez odzewu. PRODUKTY bardzo słabej jakości. Nie nadają się do noszenia, raczej do wyrzucenia. Na jaki adres zwrócić nie wiadomo.

anna – styczeń 2023
Uwaga oszuści.

Krystyna – styczeń 2023
Kupiłam ponad miesiące temu 2 sukienki o różnych rozmiarach.Nie odpowiadają na e maile. Zapłaciłam ponad 200 pln.a sukienek nie ma.

Roziennie opinie 2022

Halina – grudzień 2022
Poprzez reklamy sklepu na Facebooku firmy Roziennie, z początkiem listopada zamówiłam towar za kwotę 361 złotych, i do tej pory nic nie otrzymałam. Na zwrot pieniędzy nie ma co liczyć niestety. Kontakt znikomy, a jeżeli widzę posty tego sklepu na FB i próbuję umieścić rzetelny komentarz to mnie bezczelnie blokują, bo piszę do ludzi żeby uważali na tych oszustów.

Elżbieta – grudzień 2022
czekam miesiąc na zamówienie 57141 sukienka z nadrukiem ombre. Zero odpowiedzi na maile a ciągle reklama na Facebooku, oszustwo, dlaczego w dalszym ciągu firma się reklamuje… niewiarygodne.. zamierzam nagłośnić gdzie się tylko da, szkoda ludzi…

Danuta – listopad 2022
Co to za sklep internetowy, bez adresu firmy?

Bogusława – listopad 2022
Sklep internetowy ROZIENNIE.pl to oszuści. Po miesiącu od zapłacenia nie mam żadnej informacji. Wysłałam 4 maile, niestety nie ma żadnej odpowiedzi. TO OSZUŚCI.

Czarna – lipiec 2022
sprzedają ta samą jakość co sandbella, jak na foto:

Roziennie opinie

W. P.W. – czerwiec 2022
Zapłaciłam paypal za dwie sukienki jeansowe, ale już coś mi nie pasowało z tym sklepem, nie miał nr tel, ani adresu, ani dostawy za pobraniem, jednak paypal jest to bezpieczna płatność i tak zapłaciłam. Po tyg. znalazłam ich str. na fb i zapytałam jaki jest czas oczekiwania.

Odpisali ze 15-30 dni, jednak zaraz jakieś dziewczyny dodawały tam komentarze ze to oszustwo, ze nie wysyłają towaru, że to fake sklep, więc ja czym prędzej napisałam zapytanie do nich jak długo się czeka, a oni odpisali, ze mają dużo zamówień i ze ponad 30 dni, więc nie czekając dłużej złożyłam prośbę do paypal o zwrot pieniędzy, prośba została zaakceptowana i otrzymałam zwrot pieniędzy. Tak, że polecam płacić płatnościami paypal, dotpay.

Czarna – czerwiec 2022
Zwroty kierujemy do Chin na swój koszt ze strony roziennie.pl

Roziennie opinie

czarna – kwiecień 2022
Jakość wykonania produktu na bardzo niskim poziomie. Produkty po zakupieniu nie pokrywają się z tym co widnieje na stronie sklepu. Instrukcja – jak zrobić bezpiecznie zakupy w sieci: zakupy online należy rozpocząć od znalezienia na stronie sklepu danych rejestracyjnych przedsiębiorcy, adresu oraz danych do kontaktu. Sprzedawca ma obowiązek je udostępniać. Przed zakupem proszę zawsze sprawdzić czy na stronie jest podany adres, na który będzie można skierować zwrot – w razie reklamacji. Często brak adresu świadczy, że zwroty będziemy kierować do Chin na swój koszt.

Proszę sprawdzić cenę poszukiwanego produktu w innych sklepach, często duża promocja jest po prostu niemożliwa. Warto skontaktować się ze sklepem przed zakupem, czy ich telefon ktoś odbiera? Warto tą procedurę powtarzać przy jakichkolwiek zakupach w sieci. Warto sprawdzać stronę facebookową sklepu, czy są komentarze pod postami ? Czy jest pusta i daje do myślenia. Proszę pamiętać że rynek kupowanych pozytywnych komentarzy kwitnie, więc proszę weryfikować treści uważnie.

Powyższa procedura nie uchroni nas przed oszustami, ale może zmniejszyć ryzyko, że kupimy felerny produkt. Można zwrócić się do RZECZNIKA PRAW KONSUMENTA gdy sklep nie przysyła towaru lub nie przyjmuje reklamacji i są problemy z komunikacją ze sklepem. Zostałaś/zostałeś oszukany przez jakikolwiek sklep online, napisz także do nas. Na naszej stronie facebookowej możesz opublikować zdjęcia i nagłośnić sprawę aby mniej ludzi zostało oszukanych.


167 komentarzy “Roziennie opinie”

 1. co zrobic, aby FB nie pokazywal reklam tej zlodziejskiej firmy? wciąz sie ludzie na to nabieraja…

 2. Właśnie otrzymałam przesyłkę. Masakra .Materiał jak na parasole .
  Pieniądze wyrzucone w błoto.Omijajcie ich z daleka.Sprzedawają szmaty !!!!!! a nie ubrania .

 3. Przestrzegam wszystkich przed tą firmą inaczej ,”OSZUSTAMI”. Zero kontaktu od zamówienia. Nie odpowiadają na e- maile. Dwa zmówienia, żadne nie dotarło, może i dobrze bo z komentarzy wynika, że to sztuczne szmaty. Na żądanie zwrotu pieniędzy zero kontaktu.
  Omijać szerokim łukiem, tępić w zarodku.

 4. Dałam się nabrać na zakupy w tym internetowym sklepie. Towar beznadziejny, zła jakość. Nie odpowiadają na mejla. Oszuści, absolutnie NIE KUPOWAĆ!!! Osoby pokrzywdzone, powinny wystosować wspólny pozew, zgłaszam do Rzecznika Praw Konsumenta.

 5. Niestety, również zostałam oszukana. Zamówiłam strój kąpielowy 1,5 roku temu. Do dnia dzisiejszego nie otrzymałam towaru. Odpowiedź na moje wiadomości e-mail w których oczekiwałam zwrotu wpłaconych środków: w przypadku otrzymania przesyłki prosimy nie przyjmować towaru ….. Przesyłki nigdy nie otrzymałam więc zgodnie z umową nie mam możliwości odstąpienia od umowy. Przestrzegam, nie zamawiać żadnego towaru.

 6. Zawiedziona zamówione 2 rzeczy tego samego rozmiaru i szok jeden kpl.za mały/jeden rozmiar mniejsze drugi dwa numery za duże. Zwrot zakupu niemożliwy brak kontaktu nie odzywają się nie odpisują na e-mail.NIE POLECAM!!!

 7. Witam ,ostrzegam wszystkich ,Ja zamiast pięknej sukienki bynajmniej wyglądała tak na zdjęciu otrzymałam body dla niemowlaka.Wielka porazka

 8. Podpisuję się pod negatywnymi opiniami. Brak kontaktu, ubrania to szmaty – dobrze, że byłam skromna w zamawianiu. Nie zamawiać absolutnie – za późno dotarłam na tą stronę.

 9. Absolutnie nie polecam !!! Na paczkę czeka się bardzo długo. Jakość produktu jest okropna. Na stronie piszą że w składnie jest bawełna, gdzie bluzka jest w 100% z poliestru- wręcz plastikowa! Nigdzie na stronie nie piszą, że zwrot jest możliwy tylko na własny koszt do Chin. Nikt nie odpisuje na maile. Jakoś nie idzie w parze z wygórowanymi cenami… Oszustwo i nic więcej.

 10. Kupiłam a potem poczytałam opinie o firmie.od razu do nich napisałam że chcę anulować swoje zamówienie,odpisali że towar został już wysłany i nie mogą anulować (pisałam tylko przez Messenger). Postanowiłam zaryzykować i nie odebrałam przesyłki od kuriera i dalej z nimi pisałam (trwało to ok dwóch tygodni) byłam bardzo stanowcza i dałam im termin zwrotu pieniędzy inaczej zgłoszę to odpowiednim instytucjom.uff udało się i przelali mi całą kwotę.

 11. hmmm, ja zamówiłam trzy sukienki, otrzymałam po ok miesiącu. wszystko było ok, sukienki ładne. ja jestem zadowolona.

 12. Powiem wam że wczoraj właśnie kupiłam sukienkę z tego sklepu a dopiero później zaczęłam czytać komentarza byłam przerażona Pogodziłam się już ze stratą napisałam to znaczy odpisałam na maila które otrzymałam że Zamówienie zostało złożone że chciałabym anulować ponieważ kupiłam nie tą sukienkę i proszę o zwrot kosztów dziś rano otrzymałam odpowiedź że moje zamówienie zostało anulowane i w ciągu 5 dni otrzymam zwrot pieniędzy na konto No mam nadzieję że tak się stanie natomiast jestem zadowolona że odpowiedzieli I to bardzo szybko

 13. Przestrzegam – nie kupować. Rozmiary zupełnie przypadkowe. Jakość bardzo słaba. I to co najważniejsze – nie załączaja dokumentów pozwalających na zwrot towaru.

 14. Nie polecam ! To oszuści i złodzieje. Zamówiłam sukienkę przyszła co prawda o czasie ale to totalny badziew materiał nie przyjemny, sukienka dłuższa niż w opisie. Gdy chciałam ją zwrócić zignorowali wszystkie moje maile które do nich wysłałam.

 15. Ja również nie polecam, dziś otrzymałam przesyłkę po miesiącu i okropne szmaty. 3 sukienki i żadna się nie nadaje do noszenia. Mam zamiar dokonać zwrotu ale póki co nie mam pojęcia jak to zrobić, czy ktoś z Was może ma takie informacje?

 16. Muszę pozytywnie zaopiniować tą firmę wysyłkową. Zamówiłem sukienkę żonie na prezent, przyszła o czasie, tylko o dwa numery mniejsza, po mojej interwencji w ciągu dwóch dni otrzymałem zwrot pieniędzy na konto wraz z przeprosinami.

 17. elzbietaluczak66

  Zamówiłam sukienkę z bluza (100%bawełna) a przyłącza bluza ze spódnicą (100%poliester)
  Po wysłaniu wiadomości do nich po paru dniach był odzew że mogą zwrócić 30% ceny zakupu po czym cisza i już 3 miesiące męczę ich mailami i nic!!!!
  Złodzieje i oszuści !!!!!

 18. Tragedia !! Sukienka przyszła podarta. Zero kontaktu w sprawie reklamacji. Stanowczo odradzam.

 19. Mi się udało, uff! zamówiłam dwa swetry, przyszły! Takiego badziewia moje oczy nie widziały. Natychmiast napisałam maila. Prosiłam o podanie adresu na który mogę dokonać zwrotu. Cisza przez trzy dni. W międzyczasie napisałam o moim problemie pod opłacanymi? zachwytami nad cudownymi sukienkami. Negatywnie oczywiście. W czwartym dniu otrzymałam maila z zapytaniem dlaczego nie odpowiadają mi te swetry z prośbą o fotografie. Odpisałam, że takie widziałam w Turcji na bazarze po trzy, pięć euro. Podali mi adres zwrotny gdzieś w Azji i propozycję, że mogą mi zwrócić 50% procent i mogę zatrzymać towar. Swetry zostały wysłane w Polski, miejscowość Komorniki. Zażądałam 100% zwrotu, a jeśli nie zgłaszam adres w Komornikach na policję. W ciągu 8 godzin miałam zwrot pieniędzy na konto. To wg mnie jest pralnia pieniędzy. Oszuści!

 20. 24.11.2023 Niestety też zostałam oszukana zakupiłam sukienkę niestety Towar okazał się niezgodny z opisem to wielkie oszustwo wystawiają ubrania niestety jak przychodzi to zawsze co innego uważajcie to wielkie bagno nie zamawiajcie z tej strony

 21. Ja po 3 tyg oczekiwań dostałam towar, 2 sukienki masakra obie rozm M a jedna za mała druga za duża. Napisałam do nich na messenger oraz przez formularz na ich stronie. Odpisali mi co mi nie pasuje itp. Więc odpisałam że towar nie spełnia moich oczekiwań. Po czym odpisali, że w takim razie koszty wysyłki są po mojej stronie ale oni proponują abym zostawiła sobie towar a oni 50% tego co zapłaciłam mi oddadzą. Jutro ide na pocztę zorientować się jakie koszty przesyłki będą. Adres zwrotu mi wysłali. Ale teraz czytając Wasze komentarze boję się, że jak wyślę to ani towaru ani zwrotu pieniędzy a jeszcze dodatkowe koszty wysyłki 🙁 jestem w kropce. Żaluję, że nie pokusiło mnie aby wcześniej poszukać opinii. Na fb mają swietne opinie, na swojej stronce też

 22. No ja się też niestety nacięłam., chyba za późno przeczytałam opinie o sklepie i produktach. Przesyłka – (sweter) przyszła o czasie lecz jakość produktu daje dużo do życzenia. Badziewie, niezgodne ze zdjęciem reklamującym ten produkt. Chcę zwrócić towar tylko nie wiadomo jak to zrobić, a na maile nie odpowiadają. Jestem wkurzona jak diabli. Nie dajcie się nabrać na ładne zdjęcia, omijajcie firmę szerokim łukiem.

 23. No chyba za późno przeczytałam opinie, zaplacilam 400 i nie dostałam jeszcze nic a pisze ze przesylka zrealizowana,strona wygląda na profesjonalną i jak tu na forum przeczytałam opinie to aż mi się gorąco zrobiło.poczekam jeszcze trochę.. zobaczymy

 24. Czy jest jakiś nr telefonu do kontaktu z tą firmą? Zamówiłam wcześniej rzec,y nim Przeczytałam.opinienk tym sklepie.. 3 tygodnie i nic..napisałam.o zwrot pieniędzy.. I cisza..moja wina przyznaje..ale co dalej?

 25. Niestety nie poczytałam sobie opinii dzięki którym na pewno nie zdecydowałabym się na zakup sukienki z tej strony. Miała być bawełna, a jest śmierdzący poliester za 160 zł. Porażka, jakość beznadziejna. Nie odpowiadają na maile, ani wiadomości wysłane na mesengera. Ciekawe czy uda się odzyskać kasę? Czy ktoś zna adres na który można odesłać tą szmatkę.

 26. Piszcie meile po angielsku, (jak ktoś nie zna to tłumaczcie w translatorze), że towar nie zgadza się z ofertą sklepu i nie jest to wasza wina:
  W dniu……….2023 złożyłem zamówienie nr…….., przesyłkę odebrałem dnia
  21 września, ale produkty w rzeczywistości różnią się od zdjęć i opisów ze strony
  internetowej, nie są one takie, jak wyglądają na zdjęciach w waszej ofercie. Ich jakość jest bardzo niska. Kosztują……. zł. Na jaki adres mam wysłać te swetry?
  Mi podali chiński adres i zaproponowali, że zwrócą mi 50% poniesionych kosztów.
  ,,Szanowny Kliencie,
  Przepraszamy, nie jesteś zadowolony z produktu. Zgodnie z polityką naszej firmy, będziesz odpowiedzialny za koszty wysyłki. Po otrzymaniu przesyłki wyślemy Ci nowy produkt lub zwrócimy Ci pieniądze. Oczywiście możesz również wybrać, że częściowo zwrócimy Ci 50%, bez konieczności zwrotu.

  adres zwrotny:
  Room A02-206, Baishi Yuncang, Changshu Pugang Industrial Park,
  No. 22 Xinggang Road,Yanjiang Development Zone
  215500 Changshu
  Jiangsu Province, China

  Odpisałam:
  Otrzymane produkty z zamówienia nr xxxxx bardzo różnią się od zamieszczonej oferty i to nie moja wina, że ​​takie zostały wysłane, dlatego nie zgadzam się na koszty wysyłki z mojej strony i nie zgadzam się również na zwrot 50 procent kwoty.

  ,,Szanowny Kliencie,
  Zwróciliśmy pieniądze za Twój zakup. Zwrot zostanie zwrócony na Twoje konto w ciągu 3-5 dni roboczych. Dziękuję za nieustające zaufanie. Z poważaniem
  Pieniądze są już na koncie.

 27. Zakupiłam bluzę i sukienkę. Sukienka źle uszyta, a bluza kiepski materiał. Chciałam zwrócić więc napisałam o adres. Wysłali jakiś chiński lub zaproponowali 50% zwrotu bez odsyłania.

 28. Kupiłam sukienkę, w opisie info, że bawełna z domieszką. Sukienka dotarła po jakichś 3 tygodniach – na metce info, że 100% poliester. Napisałam wiadomość e-mail, bez odzewu, ale wiedząc z tego forum, że należy pisać na facebooku, tego samego dnia napisałam do nich wiadomość przez messenger. Odpowiedź otrzymałam następnego dnia, a dzisiaj (czyli 2 dni później) dostałam zwrot całej kwoty. Tak więc u mnie załatwienie sprawy zamknęło się w 3 dniach. Towaru, jak myślę, zwracać nie muszę.

 29. Wyjątkowe badziewie. Rozmiary wpisane chyba losowo ,nic się nie zgadza. Spróbuję odesłać, zobaczymy…

 30. Jeśli ktoś wie gdzie odesłać zamówienie to proszę o informację. Na stronie sklepu brak danych jakichkolwiek. Kierowałam się komentarzami z fb, również znajomych i poszło się w…ć 250 zł. Może jednak jest szansa na odzyskanie…

 31. Ojej jak dobrze,że ktoś mnie kiedyś uczulił na sprawdzanie opinii, już uniknęłam wielu niepotrzebnych zakupów i straty pieniędzy. Dziękuję wszystkim, którzy piszą te opinie przynajmniej można się ustrzec od takich oszustów. Miałam kupić kardigan ale tego nie zrobię.

 32. Witam, tak mnie forum nastraszylo ze to oszuści lub zła jakość ze szybko do nich napisałam o zwrot środków i anulacje zamówienia. Na drugi dzień przyszedł mail ze zrobią mi zwrot o 1-3 dni. Wieczorem ( na szczescie kasa była już na moim koncie ). W trakcie maila napisałam tak jak mi na forum doradzaliscie ( dzięki :)) postraszyłam ich policja i napisałam po angielsku .

 33. Ostrzegam padłam również ofiarą tej firmy,zamówilam sukienkę czas oczekiwania na przesylkę bardzo długi zero kontaktu z firmą.Nie można się z nikim porozumieć ani w sprawie wysyłki ani odsłania towaru.Otrzymalam sukięnke z materiału z którego Rossman szyje siatki.Towar niezgodny z opisem,zwykle dziadostwo.

 34. Witam, mam problem z odszukaniem zwrotnego formularza i adresu. Czy mogę prosić o info jak zwracacie produkt?

 35. Niestety też dałam się oszukać. Dopiero teraz przeczytałam komentarze. Nauczka na przyszłość! Przed zakupem czytaj opinie! Poliester, szmatławy polar, to u nich bawełna z domieszką! Może należy ich zgłosić do UOiK ? Bez sensu, szybciej znikną i założą nową firmę

 36. Niestety też moja przygoda z tymi oszustami nie zakończyła się sukcesem. Chciałam odesłać niepasujące rzeczy? W ogóle się nie odzywają, nie ma adresu na jaki odesłać rzeczy. Czy jest ktoś, komu to się udało i dostał zwrot środków?

 37. A ja mam podobne doświadczenia jak Pani Małgorzata z wpisu z dnia 2 SIERPNIA, 2023 AT 10:17
  Ja również złożyłam dość duże zamówienie w tym sklepie w połowie lipca. Zamówiłam 4 rzeczy. W międzyczasie poczytałam opinie na forum i się przeraziłam. Ku mojemu zaskoczeniu realizacja była w miarę szybka, a zamówione rzeczy wyglądają jak na zdjęciach i są dobrej jakości. Niestety dwie z nich – sukienka i bluzka nie pasują na mnie, więc chciałam dokonać zwrotu. Poprosiłam mailowo o adres do zwrotu, bo na stronie nigdzie go nie było. Ponieważ przez tydzień nie było żadnej odpowiedzi postanowiłam spróbować nawiązać kontakt przez messenger. Reakcja była od razu! Zapytano mnie czy chcę dostać zwrot 50% wartości całego zamówienia i nie odsyłać rzeczy, czy mają mi podać adres i odeślę towar a oni zwrócą mi za niego. Wybrałam pierwszą opcję. Otrzymałam informację, że w ciągu 3-14 dni dostanę zwrot środków. Informację tą otrzymałam w środę w godzinach popołudniowych (23.08.2023) a właśnie na moje konto wpłynął zwrot środków (25.08.2023r), ku mojemu zaskoczeniu i ogromnej radości.
  W związku z powyższym ja również (jak Pani Małgorzata) zachęcam wszystkich pokrzywdzonych do spróbowania kontaktu przez messenger do zwrotu towaru i odzyskania pieniędzy. Mi się udało 🙂 Pozdrawiam

 38. Kupiłam 3 rzeczy za ok. 400 zł. Dostałam tandetę. A zwrot na Berdyczów – zero kasy. Szukaj wiatru w polu. Nie dajcie się oszukać. Takie złodziejstwo powinno być ścigane. Jak to mozliwe, że cały czas mogą się reklamować????

 39. Witam, Niestety należę do tych osób naiwnych, które dały się wkręcić w zakup „cudnej” sukienki… Mam pytanie, czy ktoś zna adres zwrotu towaru ? Maila wysłałam, ale… no sami wiecie

 40. Dzisiaj o mało się nie skusiłam na trzy sukienki. Ponieważ jednak przejechałam się już na sklepie Bombardina postanowiłam poczytać opinie. No i na pewno nic nie zakupię po przeczytaniu tego wszystkiego. Dziękuję za wszystkie przestrogi i życzę odzyskania zainwestowanych niefortunnie środków.

 41. Również dałam się oszukać. Na Fb piękna turkusowa sukienka. W rzeczywistości sliskie ,cienkie badziewie. Na maila nie odpowiedzieli. Jeżeli ktoś z Państwa posiada z nimi inną formę kontaktu proszę o jej podanie. Oszukana.

 42. Zamówiłam sukienkę, przyszła ale totalny szajs, materiał sztuczny , kolory jakieś wypłowiałe.
  Na reklamie wyglądała jak milion dolarów a rzeczywistość jest taka że wstyd to założyć. Na pewno pamiętacie tą reklamę biało czarna sukienka, Pani stoi na drodze wokół łąki. 129 zł poszło w kanał.

 43. Ja tez otrzymałam szmaty zamiast sukienek, ale się nie poddałam i swoje pieniądze właśnie wczoraj otrzymałam z powrotem na konto. Powiedziałam sobie że nie odpuszczę. Jak tylko towar przyszedł do mnie złożyłam reklamację przez ich stronę, potem kolejną i kolejną i kolejną, bo na żadną nikt nie odpowiadał. Żeby mieć jakiś ślad pisałam tez z mojego maila, bo zaczęłam się obawiać, że termin zwrotu mi się przedawni, ale tez bez odpowiedzi. Napisałam więc na messengera i dopiero tam ktoś się odezwał. Niby przyjęli moja reklamację, ale dalej nic więc ciągle ponawiałam i atakowałam. 2 razy dostałam informację, że moja reklamacja została przyjęta i zwrot środków nastąpi od 3-14 dni, ale nadal pieniędzy nie było po tych 14 dniach i po kolejnych 14 dniach. Wkurzyłam się i znowu wysmarowałam wiadomość. Wczoraj pieniądze dostałam na konto. Trzeba pisać i atakować, nie odpuszczać. Towar zamówiłam kwiecień lub maj pieniądze otrzymałam 03.08.2023. Szmaty mogę sobie zostawić Powodzenia

 44. Niestety ja też dałam się nabrać. Napisałam e-maila po angielsku ale niesty nie znaleziono adresu. Czy ktoś może podać mi sposób w jaki się skontaktował że sklepem? Dziękuję

 45. Mój wpis będzie zupełnie inny niż chyba wszystkie pozostałe. Ja również złożyłam dość duże zamówienie w tym sklepie pod koniec czerwca. Realizacja była bardzo szybka. Niestety okazało się, że nie wszystko mi odpowiadało i chciałam dokonać zwrotu. Oczywiście musiałam mailowo prosić o adres bo na stronie nigdzie go nie było. Ponieważ długo nie było żadnej odpowiedzi postanowiłam spróbować nawiązać kontakt przez messenger. Reakcja była od razu! Obiecano zająć się sprawą i przysłać adres. Zamiast tego za pare dni, ku mojemu zdziwieniu zobaczyłam na koncie zwrot całej kwoty za zamówienie. W kolejnej wymianie korespondencji dowiedziałam się, że nie muszę niczego zwracać (czyli firma ewidentnie nie chce ujawniać swoich pełnych danych), a zwrócone pieniądze mogę wykorzystać na kolejne zakupy oraz, że niechciane ubrania mogę oddać potrzebującym. Tak też zrobię.
  W związku z powyższym zachęcam wszystkich pokrzywdzonych do spróbowania tej drogi do odzyskania pieniędzy. Moje doświadczenie z tym sklepem zakończyło się pozytywnie mimo dużej frustracji i czarnych myśli na początku. Pozdrawiam

 46. Niestety też dałam się oszukać 🙁 zamówiłam sukienkę a tu przyszła sztuczna szmata, okropna, niezgodna z opisem.
  NIE ZAMAWIAĆ NIC W TYM SKLEPIE.
  Zwrotu nie ma jak zrobić, na emaila nie odpowiadają. Oszuści.

 47. Na fb stale wyświetlała mi się reklama tego sklepu. Spodobała mi się sukienka i chciałam ją zamówić. Coś mnie jednak tchnęło żeby sprawdzić opinie o sklepie. Na szczęście nie kupiłam. W komentarzu napisałam żeby omijać twn sklep szerokim łukiem. Z momentu reklamy zniknęły. Próbowałam wyświetlić stronę, ale niestety nie wyświetla się. Za złą opinię zostałam zablokowana.

 48. Sukienka niezgodna z opisem. Fatalna, nie do chodzenia. Nigdy już nic nie zamówię z tej strony

 49. Dałam się nabrać na roziennie widząc że paru znajomych ich polubiło i kupiłam sukienkę. Po zakupie przeczytałam powyższe opinie. Skorzystałam z porady i codziennie przez 5 dni po zakupie pisałam do nich na Messenger że anuluje i zadam zwrotu (strona i mail tam podany nie działają) najpierw cisza i zero odpowiedzi, zaczęłam grozić zgłoszeniem na policję w końcu odpisali że zobaczą czy się da. Odpisałam od razu że mam prawo do rezygnacji w ciągu 14 dni i zadam anulowania zamówienia i zwrotu gotówki. Dzis odpisali że zwrócą do 14 dni. Właśnie sprawdziłam konto i dostałam zwrot całej kwoty. – walczcie!

 50. Już się boje, nie czytałam wcześniej opinii. Zamówiłam 4 sukienki, wprawdzie wczoraj dostałam wiadomość ze zostały wysłane ale jakoś nie wierzę, że dojdą a poza tym tak ja piszecie jeszcze jakość otrzymanego towaru jeśli już dojdzie to zostawia dużo do życzenia. Wrrrrr, dałam się nabić w butelkę oszustom jak wiele innych.

 51. Witam. Zamówiłam u nich strój kąpielowy i zastanawiam się czy przyjdzie. Ostatniego maila jakiego dostałam to ze przesyłka została wysłana a teraz nie da się wejść na ich stronę bo chyba ja zlikwidowali.

 52. Ja też u nich zamówiłam.
  Jak próbowałam pisać na meila kiedy otrzymam zamówiony towar, to niestety meil nie został dostarczony ponieważ adres e-mail jest nieprawidłowy
  Ich strona internetowa się nie wyświetla.
  Nie wiem co zrobić?

 53. Złodzieje. Trzeba to gdzieś zgłaszać. Usunęli stronę i meila i nie można nigdzie pisać. Ładnie się obłowili. Tyle ludzi oszukanych .

 54. Ja tez kupiłam sukienkę i do tej pory nie jej otrzymałam /zapłaciłam 130 zł. Chcę zrezygnować jak mam to zrobić ? Proszę o pomoc

 55. 23.05.2023 r. złożyłam zamówienie, przelałam środki i do tej pory nic ,na maile nie odpisują, nie wiem gdzie to zgłosić – UOKiK ?

 56. Witam Nie sprawdziłam opinii klientów. Moja wina Ale człowiek głupi. Przelałam 133zł za strój kąpielowy. I już wiem że go zobaczę jak świnia siodło. Ale chciałabym dać nauczkę firmie (raczej pseudo firmie) rozennie.

 57. Zamówiłam sukienkę za 160 zł przyszła mi bluza szara , materiałowo bardzo kiepska , zero odzewu ze strony sklepu , na e-maila nie odpisują , czy ktoś kiedyś zwracał coś na tej stronie ? Straszna ignorancja i brak profesjonalizmu !

 58. 40 dni czekania,
  żeby dostać taki bubel
  Nie wiem jak można reklamować swoją twarzą takie szmaty

 59. Dobijałam się do nich miesiąc – mailem, messendżerem i komentarzami na fejsie, pisałam po polsku, angielsku i mandaryńsku. Najpierw grzecznie, że chciałabym dokonać zwrotu – później stanowczo domagając się zwrotu pieniędzy i strasząc policją. Za każdym razem echo i ściana, aż w końcu oddali całą kasę na konto i nawet nie chcieli, żeby im cokolwiek odsyłać. Nie poddawajcie się, bądźcie upierdliwi i stanowczy.

 60. Nie mieści mi się w głowie że polskie prawo na takie coś zezwala. Zamówienia są albo nie dostarczane albo dostarczane felerne jak było w moim przypadku. Ani zwrotu pieniędzy ani towaru – no jak to jest możliwe że takie coś jest dozwolone i sprawy nigdzie nie można zgłosić? Ta firma to jest totalna porażka, są oszustami w 100% i żerują na ludziach. W głowie mi się to nie mieści

 61. Czy ktoś dotarł do numeru NIP albo KRS polskiego przedstawiciela ?
  Odpowiedź moderatora:
  A czy widział Pan przedstawiciela oszusta ? Chyba że nasuwa się komuś model obecnego rządzenia w naszym kraju, ale jest to inny tryb zaawansowania niż model chiński.
  Roziennie to nie jest polska firma, a przy takiej skali oszustwa, nikomu z tego biznesu, raczej nie zależałoby na wytłumaczeniu dlaczego klienci są okradani.
  Wiele firm takich jak Roziennie to chiński imperializm kontrolowany wprost przez dyktaturę. Zakładając że rządy z oszustwa mają spore pieniądze, to nikomu nie zależy na ściganiu firm, które są kurami znoszącymi złote jajka.

  I tu pada cień na Facebooka bo większość z oszukanych użytkowników tej platformy wierzy w jej moralność i bezpieczeństwo, a to tylko kasa; inwigilacja i coraz większa ekspansja w monopol. Obudźmy się wreszcie, kto w tym przypadku pierwotnie ponosi winę za to perfidne złodziejstwo.

 62. Sklep firma krzak,zamówiłam dwie sukienki, jedna miała być beżowa przyszła granatowa.Obie zwykle szmaty, wyglądają jak worki.Chce zwrócić całe zamówienie ale nie wiadomo gdzie,żadnego adresu, telefonu.Kto im wystawia pozytywne opinie,tego nie wiem, ja sugerowałem się tymi opiniami.
  Szkoda że wcześniej nie zajrzałam na te stronę, czuje się oszukana,przestrzegam przed zakupami w sklepie Roziennie.pl.

 63. Żałuję, że tak późno znalazłam forum z opiniami. Wiosną tego roku zamówiłam 3 sukienki, w reklamie i w opisie na stronie – bawełniane 100% lub z przewagą bawełny. Jedna z nich 100% poliester, pozostałe dwie mają domieszkę bawełny 35%. Teoretycznie można reklamować, ale żądają zdjęcia w tych sukienkach, bez zdjęcia nie można wysłać mejla z reklamacją. Na FB wystawiłam opinie, że reklamują sukienkę z bawełny (jedną z nich kupiłam), tymczasem to jest 100% poliester. Komentarze usuwają od razu, nie można ostrzec innych.
  Ponadto – z 3 sukienek 1 wygląda fajnie i podobnie do zdjęć sukienki na ich stronie, pozostałe dwie na zdjęciach fajne, w rzeczywistości są makabrycznie poliestrowe, z nadrukiem z dużymi pikslami. Wyrzucone pieniądze, niestety.

 64. Przyszła moja sukienka po 3 tygodniach, ale chcę ja zwrócić, jest za duża a tkanina żaden wypas:( Ale jak dokonać zwrotu to wielka zagadka, nigdzie nie ma adresu. Polityka zwrotów opisana w sposób lakoniczny. Czy komuś udało się zwrócić towar i otrzymywać należność spowrotrm??
  Nie polecam zakupów z tej firmy!!!

 65. Skuszona reklamami na FB weszłam na ich stronę. Pierwsze co robię, sprawdzam Regulamin i Politykę Prywatności, bo każda uczciwa firma podaje tam swoje dane. To co jest na stronie roziennie to jest zwykłe kopiuj wklej. Nie ma żadnych danych na temat sprzedawcy. Żadnego adresu, danych rejestracyjnych. To jest dla mnie wystarczajacy sygnał, że biznes szemrany, towar z Chin czy Bangladeszu. Nie kupiłam. I polecam takie podejście wszystkim. Weryfikuj i nie daj się zwieźć pięknym fotkom.

 66. Tragedia. Strasznie żałuję, że za późno weszłam na opinie. Towar z Chin bez metek…nie dostałam nawet paragonu. Na maile nie odpowiadają. Nie dajcie się nabrać na ładne zdjęcia.

 67. Zakupiłam spodnie. Przyszły bez metki, czyli nijak nie można zweryfikować jakości. A są inne niż na zdjęciach. Zwykłą tandeta daleka od lnu. Pisałam maile. Cisza. Naprawdę chciałam je odesłać na własny koszt. Ale z powodu braku danych nie mam jak. Oszuści!!!
  Nie kupujcie na roziennie !!!

 68. Zamówiłam dwie sukienki i koszule za ponad 300 zł, długo nie było informacji o wysyłce. Zaczęłam się niepokoić i szukać opinii o tej firmie. Trafiłam na to forum i zrozumiałam, że dałam się nabrać. Pisałam do nich w Messengerze, na email i przez „skontaktuj się z nami” na ich stronie. Na Messengerze i przez stronę odpisywali. Poprosiłam o anulowanie zamówienia, ale i tak je wysłali. Jakość tych ubrań jest zaskakująco niska. Sukienka z wiskozy w dotyku jak poliester, a w ubraniu nie ma żadnej metki ze składem tkaniny. Chciałam zwrócić, ale nigdzie nie było adresu do zwrotu. W końcu po kilku wiadomościach wysłanych do nich zwrócili mi pieniądze na konto. Bądźcie wytrwali, piszcie do nich, nie dajcie się naciągać.

 69. Zamówiłam sukienkę i ponad miesiąc czekałam na przesyłkę. Jakość bardzo tandetna!!!! Nie nadaje się do noszenia. Napisałam maila do nich z prośbą o zwrot…. od kwietnia nie otrzymałam żadnego info zwrotnego… Na ich stronie nie ma podanego żadnego adresu, pod który można odesłać im te badziewia. Pieniądze przepadły….

 70. Boże….a ja właśnie czekam już 2 tyg na zamówienie o wartości 500 pln. Jestem załamana rym co czytam….pewnie już wszystko stracone….

 71. Tydzień temu zamówiłam sukienkę na Roziennie.Kupiłam kiedyś bluzkę jest ok.Teraz czytam opinie i włos mi się staje na głowie jeśli okaże się, że straciłam pieniądze.Wciąż otrzymuje informacje,że przesyłka nie możliwa lub wycofana,tylko nie wiadomo z jakiego powodu.Płatność 139,99 zł PLN

 72. Towar totalnie tandentnej jakości. Rozmiar M wygląda i ma rozmiary L. Dodatkowo, przesłano mi towar o rozmiarze 2XL w opakowaniu M. Brak jakiejkowielk odpowiedzi.
  Oszuści. Nie polecam!!!!

 73. W tym sklepie kupiłam najgorszy chłam jaki można sobie wyobrazić 4 sukienki strasznej jakości i kostium kąpielowy zdjęcia są super ale jakość tragiczna myślę że to jest szyte że szmat najgorszej jakości gdzieś w garażu.Kiedy ,niestety za póżno 'weszłam na opinie tych złodziei i napisałam tego samego dnia odstąpienie od umowy przez miesiąc nie odpowiedzieli a potem dostałam te masakryczne ciuch. Ostrzegam przed nimi nie dajcie się nabrać jak ja.

 74. Czekałam dwa tygodnie na sukienkę i w końcu przyszla. Szok!! To była reakcja na widok kiecki…. Sztuczna, beznadziejny materiał o fatalne szycie i wogole, worki jutowe są ładniejsze…. Nie wiem gdzie to odesłać… Pomóżcie proszę…

 75. Witam. Postanowiłam napisać co mnie spotkało. Oglądając zdjęcia towarów spodobał mi się komplet letni spodnie z bluzką. Typ luźny, swobodny lekko pognieciony, wyglądający z taniny bawełnianej. W związku z tym że jestem z zawodu technikiem odzieżowym bardzo dokładnie zwróciłam uwagę na krój oraz tkaninę. Pod wpływem emocji oraz koloru szybko zamówiłam. Po rozmowie z córką zwróciła mi uwagę czy sprawdziłam firmę, opinie itp. No nie… Zrobiło mi się głupio, że mogłam zrobić taki błąd. Weszłam więc na opinie i zrobiło mi się jeszcze bardziej głupio, bo opinie były negatywne, aż wręcz zaskakujące. Z doświadczenia innych spodziewałam się że towar nie przyjdzie. Ale przyszedł i to nawet szybko a po otwarciu paczki zobaczyłam że kolor ten sam, ale krój już nie, tylko podobny, nazwałabym to raczej piżamą. Materiał zupełnie nie przypominał namiastki bawełny i miękkości oraz tkaniny lejącej tylko sterczący, sztywny, i moim zdaniem tkanina typowo obrusowa. Czytając opinie wiedziałam, że odsyłka, pisanie emaili nic tutaj nie wskóra, postanowiłam ,że z racji mojego zawodu, kroju i szycia oprawię w szczególności spodnie, które przypominam wyglądały jak piżama. Na całkowite poprawki poświeciłam parę godzin. Szyjąc zorientowałam się, że materiał jest bardzo słaby i rozchodzi się na szwach, więc podkleiłam go flizeliną aby wzmocnić szwy. Trwało to dobre parę godzin. W końcu się udało. Wyszło super, nawet zrobiłam mankieciki na nogawkach, bo w dostawie ich nie było, a na zdjęciu tak.
  Założyłam, pochodziłam, posiedziałam może trzy godziny i zobaczyłam że szwy w miejscu gdzie się naprężały od razu się rozeszły. Nic już nie mogę zrobić ani naprawić. Spodnie do wyrzucenia bluzkę wykorzystam, ale to mnie kosztowało z przesyłką ok.180 złotych. Przestroga dla innych. Zdjęcia super, towar nie warty żadnych pieniędzy. Jest to nauczka dla mnie i następne doświadczenie. Decyzja należy do Was kochani … Pozdrawiam.☹

 76. Beznadziejna tandeta nie mogę zwrócić bo zero odpowiedzi na prośby o adres zwrotny porażka banda oszustów nigdy wiecej

 77. Czy jest komuś znany adres, żeby odesłać to dziadostwo? Jakiś kontakt, po którym nie będzie ciszy? Proszę o pomoc…….Na maile ( customer@roziennie.pl)nie odpisują, a innego kontaktu nie ma 🙁

 78. 05-06 zamówiłam sukienkę. Po wielu interwencjach mailowych , w tym zapytaniem o przesyłkę, nie uzyskałam odpowiedzi. Dziś 20-06 otrzymałam swoją wymarzoną sukienkę i jest masakra. Kosztowała 155 zł z dostawą i wygląda jak szmata. Nawet kolorystyka nie jest podobna to tej, która była na stronie, nie wspomnę o wzorze i materiale, z którego została uszyta. Jest sztywny i śmierdzący. Gorzej niż chiński badziew. Nie polecam i przestrzegam przed zakupami z roziennie.

 79. A moja historia skończyła się happy endem , na moją sukienkę czekałam ponad miesiąc i tak się ucieszyłam kiedy przyszła paczka. Szybko otworzyłam i moim oczom ukazała się sukienka z rozcięciem na długości około 10 cm szok .
  Więc w tym samym dniu tj.8 maja 23r.złożyłam reklamację ze zdjęciami uszkodzonej sukienki i po dwóch dniach dostałam maila z zapytaniem czy chcę nową sukienkę czy zwrot pieniędzy. Oczywiście odpisałam, że nową sukienkę i zapytałam czy mam odesłać uszkodzoną. I tego 10 maja był koniec naszej korespondencji mailowej . Pisałam wielokrotnie i nic , cisza .
  Teraz na początku czerwca ukazała się ich reklama oczywiście wykorzystałam to i napisałam komentarz jak załatwiają reklamację i o dziwo w tym samym dniu dostałam informację na priv, że otrzymam w ciagu 3 do 5 dni zwrot pieniędzy, które wpłynęły na moje konto w 3 dniu a uszkodzonej sukienki nie musiałam odsyłać.

 80. Trzeba ten fakt zgłosić na Policję, skoro jest nas tak dużo mnie pani odpowiedziała telefonicznie że trzeba opłacić bo u nich nie ma za pobraniem

 81. Przesyłkę otrzymałam po ponad miesiącu oczekiwania. Oczywiście po kilku interwencjach. Napiszę krótko: dziadostwo…odradzam.

 82. Zakupiony towar to wielkie ” G ,, Po wielu email podano mi adres zwrotny w Chinach. Towar odesłałam z nadzieją zwrotu pieniędzy. Minęło już 6 tygodni i nie mam żadnej odpowiedzi a śledząc przesyłkę wiem, że jest w Chinach. Tracę nadzieję, że kiedyś je odzyskam a z wysyłką do Chin jest to kwota 500 zł.

 83. Dostałam dziś paczkę, pociętą, poszarpaną, prowizorycznie zabezpieczoną taśmami i naklejkami DPD. W środku znalazłam jeden (!!!) z czterech zamówionych produktów, za to brak był paragonu. Oczywiście na maile brak odpowiedzi, DPD – woda w usta albo odesłanie na infolinię obsługiwaną przez bota. Tak więc jestem z w plecy o ponad 200 zł…

 84. Roziennie Online Seller, Stachowska 17F, 62-023 Robakowo.
  Sukienkę którą zakupiłam nie zgadza się z wyglądem ze strony sklepu Roziennie.
  Nie zgadza się:
  – krój dekoltu
  – krój rekawów
  – rozmiar ( zamawiałam rozm. XXXL, a otrzymałam rozm. S)
  – wielkość „czaszek” na sukience jest nieprawidłowa

 85. Oszuści. Tandetny towar, zdjęcia odbiegają od szmatowej rzeczywistosci…brak możliwości zwrotu, brak kontaktu!!!

 86. Ja się zastanawiałam nad zakupem, ale cieszę się że wpadłam na te komentarze, napewno nic tam nie zamówię. Dodatkowo zastanawiało mnie to że zdjęcia tych produktów dla większości towaru są po kilka takich samych, nie można powiększyć w dobrej jakości ani nie ma zdjęcia jak to wygląda z różnych stron.

 87. Dołączam niestety do Waszego grona oszukanych klientów. Nie sprawdziłam opinii o tej oszukańczej firmie i zamówiłam 3 rzeczy. Po 3 tygodniach otrzymałam je. Nie wierzyłam własnym oczom jak to był badziew 🙈. Odesłałam na adres, z którego otrzymałam to dziadostwo i mam potwierdzenie, że zostało dostarczone w dniu 21.04.2023r. Oczywiście pieniędzy dotąd nie otrzymałam. Pisałam monity i początkowo odpisywali lakonicznie a w końcu przestali. Wczoraj zaczęłam pisać negatywne komentarze na FB i dziś o dziwo odezwali się ale tylko po to, żeby mydlić oczy obietnicami. Zamierzam zgłosić sprawę na policję i do prokuratury a niezależnie od tego będę kontynuować negatywne wpisy za każdym razem, kiedy zobaczę ich reklamę. Szkoda, że po tylu negatywnych wpisach ten oszust działa w sieci i dalej okrada.

 88. Właśnie dałam się oszukać. Inne zdjęcie podglądowe butów, inne przyszły jakość masakra. Nie sprawdziłam firmy i żałuję . Bynajmniej coś wysłali , lecz nie warte ceny i nie pasują choć rozmiar podałam w cm prawidłowo.. Oczywiście o reklamacji można zapomnieć bo to wysyłka do Chin .Złodziejstwo na całego. Nie polecam.

 89. Oszuści jakich mało. Zamówiłam 3 rzeczy które na zdjęciach wyglądały pięknie a przyszło jakieś dziadostwo. Chcę odesłać i nigdzie nie ma adresu zwrotnego. Piszę gdzie tylko można ale cisza, żadnego odzewu. Jestem wściekła. Zapłaciłam ponad 260zł i leżą te śmieci. Nawet nie mierzyłam. Wystarczy że dotknęłam materiału i miałam dość.

 90. Zamowilam sukienkę czekam na przesyłkę od 1 maja napisalam 3 emeile mam czekać aż wyjdzie z magazynu.

 91. Niestety ja tez się nabrałam na 470zł. Towar przysłali niezgodny z opisem, inna tandetna sukienka. Do tego brak zamówionej tuniki. Zero kontaktu na maila . Uważajcie i nie zamawiajcie

 92. Urszula Krawczyk

  Witam, ja również dałam się nabrać na piękne zdjęcia tego sklepu. Ugięłam się i zamówiłam sukienkę, miała być piękna ale to zwykła szmata, i jeszcze za duża. Teraz jestem na etapie zwrotu i jest tokoszmar, podali mi adres zwrotny ale chyba z kosmosu. Ciężko znaleźć kuriera który to przyjmie, i koszt nie mały. Pisze z Firmą Roziennie .,ciągle domagając się konkretów. To naprawdę oszuści, proponują połowę pieniędzy za sukienkę bez jej zwrotu. Może ktoś ma jakieś pomysły jak ich ukarać,za oszustwa na tyłu ludziach .

 93. Witam, niestety też padłem ofiarą oszustwa. Czytając informacje od innych ludzi, mnie „przekręcili” tylko na niecałe 200 zł ( z kosztami przewalutowania ).. Zero odpowiedzi na e-maile, usuwanie wiadomości na messenger`a i Facebooka.. Czy jest sposób, żeby wszyscy poszkodowani złożyli zawiadomienie o popełnionym przestępstwie do prokuratury i rzecznika praw konsumenta? Może powinniśmy zadziałać razem a nie indywidualne zawiadomienia, które Policja umorzy ze względu na zbyt niskie koszty?

 94. Jestem w podobnej sytuacji od 18.04.2023 ani śladu kasy, ani śladu towaru. A po raz pierwszy nie zajrzałam jakie są opinie o sklepie🙈

 95. W toku próby zwrotu towaru Roziennie podał adres… zaś na prośbę o przekazanie nr telefonu, napisali że mogę podać dowolny nr. Śmiech na sali…. Adres jest w mojej opinii nieprawdziwy. Nie byłam w stanie na stronie kuriera wprowadzić danych wysyłki.
  Room A02-206, Baishi Yuncang, Changshu Pugang Industrial Park,
  No. 22 Xinggang Road,Yanjiang Development Zone
  215500 Changshu Jiangsu Province, China

  Gdy zgłosiłam w banku chargeback, polecili mi zglosić tę sprawę na policję. A policja jak przyjmie zgłoszenie, jestem pewna, że za moment ją umorzy.
  Próbowałam ten pseudosklep postraszyć zgłoszeniem do służ mudnurowych i pociągnieciem ich do odpowiedzialności, ale bezskutecznie.
  600 zł za szmaty – mój nagorszy zakup w życiu…
  Oferowali, że zwrócą połowe środków. Zna ktoś sprawdzony spośób aby odzyskać całą sumę?

 96. Zamówiłem strój kąpielowy miesiąc temu. Do dziś ani stroju ani odpowiedzi na maile które wysłałem. Porażka! Nie polecam! Czy ktoś ma jakiś adres/telefon do tej firmy?? Gdzie ta firma wogóle jest? Jeszcze raz PORAŻKA!!!!!

 97. Jestem w szoku jak czytam Państwa opinie. Chciałam coś kupić, oczywiście że nie kupię ale boli mnie, że tak dużo osób zostało oszukanych. Ktoś napisał, że zgłosi ten fakt do Rzecznika Praw Obywatelskich. Uważam to za bardzo dobrą propozycję i dobrze aby podpisała się pod pismem większa liczba osób ( w ilości siła ). Zapewniam Was, że Rzecznik Praw Obywatelskich nie zlekceważy Waszego wołania i na pewno odpisze z propozycją jak dalej działać.

 98. Firma Roziennie, w której zamówiłam i opłaciłam 3 sukienki za kwotę 355 zł nie odpowiada. Produkt nie spełnia moich oczekiwań, rozmiar jest nieodpowiedni. Nie mogę skontaktować się z firmą. Brak adresu zwrotnego, nr telefonu. Na mail -e nie odpisują

 99. Zamówiłam 3 sukienki nie mam żadnej, tym razem nie sprawdziłam opinii 😒🥺

 100. Witam, też się nabrałam. Towar przyszedł po miesiącu i chce to zwrócić, ale na jaki adres. Proszę podajcie jakiś adres

 101. No niestety, uległam rutynie, zakupiłam na tym dziadowskim portalu 2 rzeczy…..najprawdopodobniej straciłam 229 zł. 19 kwietnia 2023 r, zamówiłam dwa produkty. Do tej pory nie dotarły.
  Mam tylko info, że gdy produkt wyjdzie z magazynu to mnie powiadomią. Wyszedł. Nr przesyłki podany, ale …..gdy wpisuję go do śledzenia przesyłki pokazuje się firma kurierska z Włoch, a strona tej firmy jest nieaktywna.
  Dobrze, to była dla mnie nauczka, kosztowna. Dlatego next raz będę już kupować sprawdzając sprzedawcę.
  Czytajmy komentarze.

 102. Tak samo zostałam oszukana. Przysłali szmaty.Jak otrzymać adres do zwrotu tych szmat , bo oczywiście nie podali. Może ktoś pomoże ? Proszę !!!!!

 103. Dramat, dramat I 100 razy dramat, sukienki nie warte tej ceny, wyglądają zupełnie inaczej jak na stronie, szkoda pieniędzy, nie polecam, zablokować w ogóle ten sklep na fb, oszuści.

 104. O matko, jak dobrze że zajrzałam tutaj.
  Właśnie miałam zamiar zamówić bluzkę ale mnie coś tchnęło żeby poczytać opinie, bo już raz zamówiłam tylko z innej firmy albo mieli inną nazwę płaszcz który nadawał się do śmietnika, nie mogłam zwrócić bo nie było adresu. Oddali mi 40% ceny.

 105. Bardzo cenię sobie opinie internautów bo okazują się trafne i pomocne przy zakupach. Zdarzyło mi się kilkakrotnie wykorzystać je, dzięki czemu uniknęłam kłopotów. I tym razem wycofałam się z zakupu sukienki i butów. Pozdrawiam

 106. Kwiecień 2023
  Zamówilam sukienkę, przyszła dość szybko ale taka tandeta, nie polecam

 107. O rany,też chciałam już zamówić sukienkę, dobrze że znalazłam jeszcze nie usunięty komentarz że ta firma to złodzieje i oszuści. Bardzo dziękuję za ostrzeżenia

 108. Prawie zamowilam. Miesiąc temu zostałam oszukana przez inny sklep promowany przez FB Cocomoyo na ponad 300 pln. Nie da się tego zgłosić na fb wogole nie ma takiej opcji. Popieram stwoerdzenie że Fb promuje zlodzieji i powinien coś z tym zrobic

 109. Ja zamówiłam prawie miesiąc temu bluzkę za 150zł i też nie otrzymałam, teraz po przeczytaniu opinii nie mam nadziei że dostanę. Ani bluzki ani pieniędzy,żałuję że nie przeczytałam wcześniej tych opinii.To naprawdę oszuści !

 110. Też skusiłam się na zakup zanim zobaczyłam opinie . Na szczęście po otrzymaniu wiadomości o przyjęciu zamówienia i następnie o przygotowaniu wysyłki natychmiast napisałam żeby nie wysłali mi towaru tylko anulowali zamówienie i zwrócili pieniądze .( po angielsku ) dwa dni później dostałam ( po polsku już ) odpowiedz że ok anulowali zamówienie i dokonają zwrotu w przeciągu 3 dni . Jakie było moje zdziwienie już dostałam zwrot . Płaciłam blikiem taki sam zwrot wrócił . UFF Nigdy więcej żadnych zakupów na piękne obrazki a produkty z Chin .

 111. Porażka. Towar nie wart 10 % zapłaconej ceny. Totalne oszustwo do którego dokłada ręce facebook . Wstyd .

 112. Niestety…nie czytałam wcześniej opinii o tych złodziejach i dałam się nabrać na ładne zdjęcia. … cóż polak mądry po szkodzie.

 113. Zamówiłam na prezent piękną , stylową sukienke w kolorze fuksji. Własnie dostałam dzisiaj po długim oczekiwaniu. O! matko świeta co to przyszło. Ani to fuksja ani to sukienka. Nie jestem krawcową ale ręczę ,że sama bym lepiej uszyła.
  Nie polecam firmy. Oddaję to zamowienie. Wiem,że poniose koszty ale najchętniej to oddałabym ją dla biednych. AA cenaaaa!!!!!! Masakra.

 114. Dzień dobry. Dziękuję za Wasze opinie. Zamierzałam coś kupić w tej firmie i widzę że nie warto. Ja na Waszym miejscu zgłosiła bym tą firmę jako oficjalnych oszustów i wyłudzenie pieniędzy. Może pozew zbiorowy? Bo jak czytałam groźba policją podziałała szybko. Pozdrawiam serdecznie.

 115. Również dałam się nabrać. 190 złotych chyba przepadło.
  Sukienki przyszły ale jakość i wygląd tragedia. Materiał raczej na parasolki niż sukienki.
  Napisałam do nich po angielsku na Messenger , odpisali że przyślą maila z adresem zwrotu w ciągu 3 do 5 dni. Poczekam

 116. Ja otrzymałam zamówienie po 4 tygodniach a dokładnie wczoraj. Towar badziewie. Rozmiar nie zgadza się a jakość fatalna. Tylko obuwie ma poprawny rozmiar. Ubrania nie pokrywają się kompletnie ze zdjęciami, może trochę kolorystycznie i też nie do końca. Muszę odesłać, ale kontakt tylko na pocztę mailową. Drugi kontakt, to „napisz do nas”. Zobaczę , co z tego wyniknie. Czytając opinie jestem przerażona, że stracę około 400-500 zł.

 117. Też zamówiłam i przyszło jakieś g..wno. Dlaczego Facebook nadaje ich reklamę. Mam pretensje do fb, bo to oni mi podetknęli pod nos i ich zarekomendowali i wzięli kasę od tych złodziei.

 118. Chciałam jeszcze dodać że kasują niepochlebne komentarze na FB i nie podają jakie są możliwości zwrotu .

 119. Serdecznie dziękuję za opinie. Wybrałam sobie dwie fajne kiecki, ale chciałam zobaczyć jak to działa. Poczytałam i NIE KUPIĘ. Dzięki Wam nie dałam się naciąć.

 120. Dziękuję za opinie. Chciałem zamówić dla żony bluzkę, która na zdjęciu wygląda atrakcyjnie, ale brak adresu firmy, a nawet kontaktu telefonicznego i tylko przedpłata wzbudziły moją nieufność. Jeszcze raz dziękuję za udzieloną przestrogę.

 121. Niestety, Ja również chciałam oddać dwie sukienki i nie odpowiadają na maile. Uważajcie to oszuści!!!

 122. Jeżeli myślisz, że zakupiony towar możesz zwrócić to się mylisz, chociaż polityka zwrotów przewiduje taką możliwość, to po wysłaniu zgłoszenia mailem (zgodnie z tą polityką), zero reakcji i jakiejkolwiek odpowiedzi.

 123. Chciałam już płacić, i na szczęście teraz przeczytałam opinie, dziękuje bardzo za wasze ostrzeżenia, pieniądze zostały uratowane, jeszcze raz bardzo dziękuje

 124. Dziekuję Wam za informacje. Po raz kolejny przekonuję się, że zdjęcia z wyjątkowo pięknymi czy atrakcyjnymi rzeczami to wielka ściema.

 125. Zamówiłam sukienkę, przyszła po 3 tygodniach,zwrotu chce dokonać. W korespondencji napisali mi ,że sukienki nie muszę odsyłać a pieniądze będą za 3,4 dni.zobaczymy.Oszusci,naciągacze.

 126. No i ja jestem niezadowolona, rozmiar mój podany w ogóle się nie zgadza, aczkolwiek na metce jest ” L”,ale wielkość sukienki z peleryną XXL po prostu szok. Pelerynka” MIAŁA „być przezroczysta😮‍💨 i też zonk.

 127. Niestety, tez sie dalam oszukac , czekam ponad miesiąc na przesylke, zaplacilam ponad 200 zl, nie odpowiadaja na zadne maile i prośby o reakcję, zero odzewu, mimo to nadal na fb pojawiaja sie reklamy ich produktow, OSZUSCI!!!!!!!!!!

 128. ojejku, właśnie zamówiłam i zapłaciłam, ale jestem głupia…powinnam poczytać komentarze najpierw…czy ktoś odzyskał pieniądze? I w jaki sposób?

 129. Witam !!! Zakupiłam sukienkę XXL a dostałam S chcę zwrócić ponieważ jest stanowczo za mała i słaba jakość materiału …
  JEDNAK NIE MA ADRESU ZWROTNEGO ???
  czy ktoś ma taki adres do ROZENNIE ??? (bardzo proszę )
  Pisałałam maila jedna brak odpowiedzi ???

 130. Zamówiłam koszulę męską. Na zdjęciu pięknie wyglądała, niestety przysłano mi tandetny podkoszulek z jakiegoś sztucznego materiału niewarty zapłaconej kwoty ponad 100 zł. Miał być prezent ale wstyd podarować komuś takie badziewie. Nie polecam zakupów z tej strony

 131. Pieniądze przelane według firmy nie ma mojego zlecenia mimo wysłania potwierdzenia przelewu, pieniądze rozpłynęły się. Odradzam

 132. Zrobiłam zamówienie na prawie 700 zł, po przeczytaniu Waszych opinii anulowałam zakup ,po polsku i angielsku, po 2 dniach otrzymałam zwrot gotówki udało mi się 😁

 133. Nie polecam. Produkt jakością nie odpowiada temu, co na zdjęciu. Pachnie farbami, materiał tandetny, sukienka prześwitująca i nie nadaje się do noszenia. Jedynie krój przybliżony do oferowanego. Koszmar. Nie wspomnę, ze na przesyłkę czekałam ze 2 miesiące. A kurier zamiast powiadomić o dostawie od razu napisał sms, że ze względu na brak możliwości dostawy odsyła towar go nadawcy. Czyli też dostawcom nie zależy i nie starają się.

 134. Ludzie, dlaczego ta firma jeszcze działa ??? czytam i nie mogę uwierzyć ile osób zostało oszukanych.Czy ktoś zgłosił to na policji, jaka była reakcja? To trzeba piętnować od razu..

 135. Ludzie nie kupujcie w tej firmie TO OSZUŚCI ZŁODZIEJE PIEPRZONE CHAMY NIECH ICH SZLAK TRAFI I JAKAŚ ZARAZA.
  PAMIĘTAJCIE OSZUŚCI KARMA WRÓCI DO WAS !

 136. Moim wielkim błędem był brak zasięgnięcia opinii o tym sklepie, zasugerowałam się tym, że reklamę tego sklepu przesłali mi moi znajomi. No i złożyłam zamówienie 1 marca towar dostałam 21 marca, zupełny chłam i tandeta. Od razu napisałam wiadomość o odstąpieniu od umowy w aplikacji sklepu, ale nie było żadnej reakcji więc wysłałam już 2 wiadomości na wskazany adres meilowy o odstąpieniu od umowy i nadal zero odpowiedzi. Na FB na poście reklamującym sklep, było pytanie od znajomych czy ktoś wie coś na jego temat. Więc napisałam o swoim doświadczeniu nie polecając tych zakupów. Wczoraj dostałam na messenge wiadomość z podanym adresem meilowym (taki jak w aplikacji), odpowiedziałam, że już 2 krotnie pisałam i nie ma żadnego odzewu, a termin 14 dniowy biegnie. W dniu dzisiejszym (27marca 2023) dostałam na messenge prośbę o podanie danych dotyczących zamówienia i postarają się pomóc w dokonaniu zwrotu zakupionego towaru. O dalszych losach mojej transakcji poinformuję Państwa.

 137. Danuta
  Marzec 2023
  Otrzymalam zamowienie po ok.20 dniach. Jakosc okropna, nie warte tych pieniędzy. Problem ze zwrotem- Chiny, nie ma odpowiedzi na maile, naciągacze.

 138. OSZUŚCI !!!!!
  16.03.2023R. przelałam kwotę 139,99 zł nr transakcji 72322005881 za sukienkę kąpielową. Do dnia dzisiejszego nie otrzymałam potwierdzenia przyjęcia zamówienia. Korespondencja za pomocą ich emaila jest automatyczna, więc NIKT tego nie czyta. Dwukrotnie za pośrednictwem ich emaila wezwałam firmę do zwrotu pieniędzy. Brak odzewu.

 139. Witam…ja miałam ten przywilej,że otrzymałam dzisiaj dwie zamówione sukienki, które tak pięknie reklamowali na fb. Super wyglądająca sukienka niebieska na lato i druga w drobne kwiatki kolorowe, a dostałam uszytą sukienkę jak na blok operacyjny z cienkiego niebieskiego materiału, a druga również daleko od tej co zamówiłam ..jak to reklamować ? NIE POLECAM !!!!!

 140. Dziękuję za dzielenie się własnym doświadczeniem. Dobrze że tu zajrzałam. Nie zamawiam.

 141. Mnie też oszukali. 1 marca kupione i zapłacone. Do tej pory nie ma towaru ani odpowiedzi na moje maile. To oszuści. Nie wiem gdzie ich zgłosić.

 142. Granda!!! Omijać szerokim łukiem.
  Od 24 lutego żadnej informacji – tylko standardowe potwierdzenie przyjęcia zamówienia.
  Po raz 1szy nie sprawdziłam oferty.
  Anulowanie zamówienia natychmiast, po angielsku i po polsku, nie dało efektu.
  Brak informacji o przesyłce i nie ma pieniędzy. To oszuści!!!

 143. Niestety też padłam ofiarą ,nie wiem jak oddać nieodpowiedni jakościowo towar? Zglosze do rzecznika praw konsumenta.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top