Jednoznacznie negatywne o sklepie Bombardina opinie

Bombardina opinie


https://bombardina.pl/

2023

Aneta Karnicka – 16 sie 2023 ( Bombardina opinie )
Jest to firma sprzedająca produkty z chin w cenie 10 razy wyższej niż na Aliexpress. Jakościowo jestem w stanie znaleźć lepsze produkty za 1/3 ceny zachowując ochronę kupującego jaką zapewnia Ali…

Przy składaniu zamówienia odstępuje się od prawa odstąpienia od umowy. Nie ma możliwości anulowania zamówienia nawet jeśli towar nie został jeszcze wysłany z magazynu ! Aby zrezygnować z zamówienia trzeba czekać aż towar zostanie dostarczony po czym można go zwrócić do sprzedawców samodzielnie na własny koszt. Paranoja.

Nie wykazałam się intelektem zamawiając cokolwiek z tej strony… Mam nadzieje, że moja opinia pomoże Wam podjąć lepszą decyzje. Przestrzegam wszystkich przed zakupami.

Piotr Mańdok – 13 sie 2023
Pośrednik sprowadzający towary z Chin czas oczekiwania 30 dni towaru praktycznie nie da się zwrócić po kilkunastu e-mail dostajesz adres do chin oczywiście zwrot na koszt klienta kpina !!!!!!!!!! towar całkowicie niezgodny z opisem i zdjęciami kupiłem katane nadaje się jako szmatka ta do podłogi .Firma pisze że wykonuje wszystko zgodnie z regulaminem zwyczajni oszuści, naciągacze, kombinatorzy z daleka od tego „sklepiku oszustów”

Ewa – 11 sie 2023
Chcę zwróć towar a firma nawet po kilkukrotnym kontakcie email nie chce mi podać adresu. Każdorazowo wymyśla nowe potrzeby. Pomimo natychmiastowej mojej reakcji nie otrzymuje wymaganego adresu. W mojej ocenie firma nosi znamiona oszustwa.

Elwira Tymczyszyn – 4 sie 2023
Przestrzegam wszystkich przed zakupami na tej stronie. To pośrednik zamawiający na adres klienta najniższej jakości produkty z Chin, a zdjęcia na stronie nijak mają się do rzeczywistości. Nie ma możliwości odstąpienia od umowy! Istnieje opcja zwrotu jedynie na swój koszt i to do Chin. Zamówiłam satynowy top damski w kolorze różowym, a otrzymałam rudo-brązową bluzkę. Zdecydowanie nie polecam!

Maja – 3 sie 2023
Na plus jedynie to ,że przesyłka przyszła szybko.
Niestety zamówiony produkty zupełnie niezgodny z tym co przedstswia i opisuje sklep.
Jakość tragiczna. Uwaga zwroty tylko bezpośrednio do Chin. Nie polecam.

Dawid – 3 sie 2023
Sklep tragedia. Od 3 miesięcy czekam na przesyłkę i nic. Radziłbym nic nie zamawiać z tego sklepu

KK – 2 sie 2023
Pośrednik w stylu shein, tylko z gorszym serwisem, nie ma info ze paczka będzie szla 15 dni… Brak możliwości odstąpienia od realizacji zlecenia.

Wojciech Steczek – 2 sie 2023
Słabej jakości rzeczy, brak informacji że zwrot należy wykonać do Chin.

AW – 28 lip 2023
pośrednik wysyła z chin, nie można zwrócić produktu
zakup nie zgodny z tym co prezentowane na stronie,
STANOWCZO ODRADZAM!

Anita – 27 lip 2023
Zdecydowanie nie polecam zakupów.
Zdecydowanie nie polecam zakupów na stronie Bombardina. Jestem rozczarowana zamówieniem. Dwa z czterech produktów całkowicie nie zgadzają się z zamówionymi. Strój kąpielowy przyszedł w innym kolorze a sukienka ma całkowicie inny krój. Dodatkowo chusta plażowa uszkodzona przy wiązaniu. Po zgłoszeniu reklamacji i formularzu zwrotu nie mogę odesłać produktów. Nie udzielono adresu zwrotu mimo, że na stronie jest prawo do zwrotu. Od czerwca mam problem i do tej pory sprawa nie wyjaśniona. Wszelkie prawa konsumenta nie są przestrzegane.

Krzysztof – 23 lip 2023
Ludzie omijajcie szerokim łukiem ten sklep , oszuście, krętacze , zwrotu towaru nie chcą przyjąć i podać adresu zwrotnego, towar katastrofa, zupełnie nie ta rozmiarówka, ciągle odsyłają tą samą wiadomość że trzeba odstąpić od umowy, co już kilkukrotnie zrobiłem, towar trzeba odesłać na swój koszt i gdzie do Chin, także raczej z odzyskaniem pieniędzy może być ciężko, ale nie odpuszczajcie, powiadamjajcie wszelkie możliwe Urzędy żeby im się za dupy wzięli, warto może nawet jakiś zbiorowy proces wystosować, masa ludzi zostaje tak oszukana. Osobiście też powiadomię Służby o takich praktykach jakie stosuje ten sklep. Przestrzegam nie kupujcie dosłownie nic w tym sklepie.

Alicja Kaczorowska – 17 lip 2023
Omijać szerokim łukiem ten sklep.
Zamówiłam biustonosz w rozmiarze 85F a otrzymałam w rozmiarze D, tak mały jak dla lalki…. Gdy chciałam zwrotu gotówki, bot proponuje mi zwrot 10-20-30% kwoty.
Gdy proszę o adres by zwrócić towar , bot proponuje mi, ze odeśle mi inny produkt w tej samej kwocie… pisze o zwrot środków 100% niestety, z systemem ciezko się jest porozumieć. Tak wiec nie dajcie się nabrać na dość dobrze zrobiona stronę

Grzegorz – 11 lip 2023
Uwaga zwykli oszuści!
Kupujesz towar nie u nich a od chińczyka oni tylko pośredniczą i kasują 5x tyle. Jak masz wadliwy towar albo coś się nie zgadza musisz odsyłać do Chin… A koszty są ogromne i nie masz pojęcia czy to dotrze i czy otrzymasz zwrot. Ci pseudo sprzedawcy się odcinają w tym temacie i sam zostajesz z problemem. Omijać takich krętaczy z daleka!

Blue Frog – 11 lip 2023
Masakra! Zamówiłam dwie kurtki które są tak słabej jakości, że nawet chiński producent nie chciałby ich nosic. Niemożliwe do odzyskania pieniądze, można odeslac towar ale kazdy produkt do innej chinskiej fabryki. No wiec powodzenia. Nie polecam!!!!

Moni Dob – 8 lip 2023
Przestrzegam. Towar paskudnej jakości z Chin na który czeka się mimo że piszą wysyłka w 24h, półtora miesiąca!!!! Bluza za 150zl natychmiast wylądowała w koszu na śmieci. Omijać szerokim lukiem

Sebastian Snarski – 6 lip 2023
Nigdy w życiu nie zamawiajcie nic w tej firmie. Nie dość ze czekasz na zamówienie ponad miesiąc. Produkty z aliekspres biorą. To jeszcze wysyłają byle gowno nie to co się zamawia. Nie da się zwrócić bo nie da się z nimi skontaktować. Nie polecam tej firmy!

P.S. – 5 lip 2023
Kurta za 300 zł, o tyle jestem lżejszy. Informacje ze towar będzie dostarczony po około 15 dniach dostaniecie dopiero po wpłaceniu kasy na ich konto, anulować przesyłki oczywiście nie można.( miał być szybki zakup i kurtka na weekend u mnie, taki był plan) Przyszło to Chińskie badziewko marnej jakości w Chińskim rozmiarze L, i mam bolerko – za łokieć i do pępka. Jeżeli chcecie oddać to możecie, na własny koszt wysyłka do Chin, czyli cło i wysyłka przekracza wartość towaru. Nauczka na przyszłość, bo wszystko macie w ich regulaminie który z automatu zaakceptowaliście, mimo wszystko i tak im nie odpuszczę, a sprawę zgłoszę do odpowiednich instytucji.

Magdalena – 5 lip 2023
Nie polecam. Zamówiłam strój kąpielowy który na zdjęciach wyglądał inaczej. Dodatkowo nie ma żadnej informacji o tym że wysyłka jest z Chin. Usuwają wszystkie negatywne komentarze

Oszustwa sklepu internetowego Bombardina w opiniach klientów

Ania S – 4 lip 2023
Witam, oczywiście opinia negatywna. Zakupując towar zapoznałam sie z opiniami innych, ale pomyślałam że może warto, jedank się pomyliłam. Przeciągają proces zwrotu towaru po czym wysyłają adres do wysyłki do Chin co oczywiście przewyższa wartość zamówionego towaru. Dlatego szczerze odradzam zakupy w tym sklepie, jawne naciąganie ludzi!! Oczywiście na swojej stronie publikują tylko pozytywne komentarze, a negatywnych nie wyświetlają więc o czymś to świadczy.

Magda – 1 lip 2023
To co otrzymałam zupełnie nie odzwierciedla tego co na stronie. Bluzkę można tylko wyrzucić do śmieci. Kontaktując się mailowo rozmawia się z botem, pod adresem firmy (jawna informacja na stronie „sprzedawcy”) nie znajduje się nikt z obsługi sklepu. Nie chcą zwrócić pieniędzy, a towar niezgodny z zamawiany można odesłać do Chin.. oczywiście na własny koszt. Oszustwo! Totalnie odradzam!

Magdalena – 29 cze 2023
Zdecydowanie nie polecam. Mam odesłać zwracane rzeczy do Chin. W dodatku podzielić ilość i zapakować w dwie paczki. Koszt wysyłki przewyższa koszt zakupu. Garunkowo to szmaty. Negatywnego komenatrza nie zamieścili. Nie zostawię tak tego problemu. Zwykli naciągacze.

Sylwia – 28 cze 2023
Zamówiona sukienka szła długo i rozmiarówka jest niezgodna. Zamówiłam L, która nawet nie zakrywa pośladków. Walczę o zwrot, jednak trzeba samemu odesłać do CHIN. Sukienka kosztowała 180 zł, co mi po zwrocie skoro zwrot wyniesie tyle ile Zama sukienka.
Usuwają negatywne opinie o produkcie.

Anna Grygiel – 28 cze 2023
Niestety muszę przyznać rację większości 🙁 na stronie brak informacji że to produkty z Aliexpress i długo się czeka, dostałam inny produkt niż zamówiłam, uznali reklamację ale nie chcą oddać pieniędzy. Zamierzam zgłosić tę sprawę do Rzecznika Praw Konsumenta. Róbcie to samo! Nie dajcie się oszukiwać!

Karolina – 27 cze 2023
Ten sklep to kolejny pośrednik w sprzedaży chińszczyzny. Chciałam anulować zamówienie jeszcze zanim zostało wysłane, ale oczywiście zostałam zignorowana. Na stronie brak informacji o tym, że zamówione produkty wysyłane są z Chin. Bardzo nie polecam.

Emilia – 23 cze 2023
Brak możliwości zwrotu towaru! Jedyna opcja to zwrot do Chin na koszt kupującego! Naciągacze! Nie dajcie się nabrać! Jakość produktów tragiczna, więc lepiej unikajcie zakupów!

Sebastian – 23 cze 2023
Nie polecam czekam 3 tyg na zamówienie już i dalej go nie ma. Nie zostało nawet wysłane. Na e maile odpowiada bot. Masakra firma kszak. Nie wiem jak teraz dostac zwrot pieniędzy

Grażyna – 23 cze 2023
Nie polecam zamówiłam legginsy dostałam inne przez swój błąd kazali wysłać do Chin na mój koszt 🤦 Porażka nie polecam lecz ostrzegam ! Nie dajcie się nabrać ! Jakość też odbiega od tego co jest prezentowane na stronie

Magda – 19 cze 2023
Wszystkim odradzam!!!! Zamówiłam strój który został przysłany w innym rozmiarze niz zamówiłam, był za duży. Wymiany towaru odmówili, zaproponowali albo 10% zniżki, na stroj który na mnie jest za duży albo odesłanie produktu na swój koszt do Chin! Jeszcze nigdy nie spotkałam się z taka bezczelnością i potraktowaniem klienta! Omijajcie z daleka !!!!

Karolina – 13 cze 2023
Co za tupet ! Zamówiłam produkty zapłaciłam sporo a dostałam chińska tandetę. Strój prześwitujący jakby im było szkoda materiału. Wszystko za małe. Do tego zwrot się okazało do Chin mimo ze firma zarejestrowana w Polsce. Przy zwrocie zajęło im to mnóstwo czasu żeby namówić klienta byle by zatrzymać te produkty i byle by przeciągnąć.

Do tego oferują od razu 10% upustu jak zatrzymasz te produkty nie ważne z jakiego powodu i tak co email zachęcają . Na co mam sobie zatrzymać coś co mi nie pasuje i wygląda jak firanka ! Takie firmy nie powinny w ogóle istnieć na rynku ! Wstyd i hańba a jak już wystawiacie chińskie produkty to powinny one mieć też warta siebie cenę! Oszukujecie ludzi nie wstyd wam ? Omijajcie z daleka !!!!

Дарья Хилько – 2 cze 2023
Obiecałam Bombardina.pl że wystawie dobrą opinie za zwrot pieniędzy, ale za dużo nerwów straciłam. Nie kupujcie u nich. Kurtka , którą zamówiłam miała być o kilka rozmiarów większa , niż przyjechała . Zgłosiłam ze chce zwrócić towar, okej , ale do Chin . Mówię , że nie , kupiłam w Polsce , z Polskiej strony, to zwracam do Państwa. Na co mi powiedzieli że nie ma takiej możliwości. Wiec zareklamowałem , zmierzyłam metką krawiecka. Jak również poprosiłam o potwierdzenie zapłaty . Nie wystawili mi paragonu ani faktury, z tekstem że nie muszą.Wtedy powiedziałam że nie maja prawa zatrzymywać moje pieniądze , bo raz towar jest wadliwy , a dwa nie ma paragonu/fv, czyli pieniążki trzymają bezpodstawnie . Po 10 dniach walki odzyskałam swoje pieniądze . A nerwy nie odzyskasz ….

Dominika – 30 maj 2023
Sklep i obsługa nie zasługują nawet na 1 gwiazdkę. Towar pochodzi najprawdopodobniej z Alliexpress, metki są chińskie, rozmiarówka zupełnie nieeuropejska, dodatkowo od miesiąca proszę w mailach o adres do zwrotu towaru i nie dostaję odpowiedzi, a dodam, że w odpowiednim terminie wysłałam oświadczenie o odstąpieniu od umowy. Zgłaszam sprawę do Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów.

jacek wija – 28 maj 2023
Oszuści..stracilem 250zl.. wysłali towar inny niż zamawiałem bez możliwości zwrotu… Koszmar. Na własny koszt miałem odsyłać do Chin towar … Bez gwarancji że dostanę to co zamawiałem.

Honorata – 26 maj 2023
Tragedia. Spodnie za 180 zł przyszły wykonane jak z worka na mąkę – przeswitujący zupelnie się nie układajacy a z kieszeni wychodzi biała podszewka najnizszej jakosci.
Jakosc mneijsza od zera. NIE POLECAM!

damian – 25 maj 2023
kontakt fatalny połowa rzeczy jest do odesłania pisząc reklamacje odpowiada mi Bot który ciągle proponuje 10% rabat jak jakiś nakręcony każdą rzecz trzeba odesłać w inne miejsce Tragedia nie polecam szkoda ze wcześniej nie przeczytałam opinii w internecie tylko oparłam się na opiniach na ich stronie.

A. K. – 25 maj 2023
Oszusci. Ukrywaja oceny na stronie i komentarze na insta i fb bo jakosc jest po prostu tragiczna!!!! Zdjęcia a realny produkt to dwie zupełnie inne rzeczy. Firemka ma zwroty tylko do chin. Proboja zamydlic oczy ze zwroca 10% ceny jesli Cie produkt nie satysfakcjonuje. Przestrzegam wszystkich: omijajcie z daleka.

Iran – 24 maj 2023
Najgorsze zakupy w internecie. Musiałem zwrócić całe zamówienie, ponieważ jakość produktów była bardzo zła, również nie wyglądał dobrze na mojej sylwetce.Kupiłem kilka pozycji (w sumie 5) Każdy produkt zwróciłem do różnych części Chin. Musiałem zapłacić zwrot. Po 1 miesiącu Euphonium nie zwraca mi pieniędzy.Przeczytaj dobrze informacje na stronie. Okropne doświadczenie.

Maria – 23 maj 2023
Zamówiony towar nie wygląda jak na zdjęciach – niska jakość, za krótkie rękawy. W przypadku zwrotu należy odesłać towar na własny koszt do chin.

piotr irys – 23 maj 2023
zamówiłem bluzę i ją otrzymałem
totalny bubel i na dodatek zamiast M dostałem XL
rewelacja , informujcie znajomych o tej witrynie aby omijali ją z daleka

Przytłaczające opinie o oszustwach sklepu Bombardina

Łukasz Nowak – 19 maj 2023
kupiłem męski sweter z dekoltem w łódkę jednokolorowy (taka nazwa jest na ich stronie), jakość materiału to porażka, jakiś śmierdzący poliester. Paczka szła do mnie 3 tygodnie a jeżeli chcesz dokonać zwrotu to musisz odesłać towar do Chin ponieważ firma to tylko pośrednik między klientem a sprzedawcą z Chin…
Wystawiłem opinię na ich stronie ku przestrodze dla innych ale oczywiście jej nie dodali. Totalna porażka, drogo, długo i towar bardzo złej jakości.

Edyta Piórkowska – 11 maj 2023
Przestrzegam wszystkich przed kupieniem czegokolwiek w tym sklepie. To zwykli oszuści i naciągacze. Zwrot do Chin (jedyna opcja) kosztuje więcej niż te buble które sprzedają.

Agnieszka – 10 maj 2023
Chciałam zwrócić zamówione produkty ale nikt nie odpowiadał na moje email bo inaczej nie można się skontaktować z firmą. Odesłałam towar na adres wskazany przy otrzymaniu przesyłki, wcześniej wysłałam email z informscja że odstępuje od umowy. Pieniędzy nie mam a towar został mi odesłany bo w mailu napisali, że adres do zwrotu to nie ten.

Justyna – 9 maj 2023
Towar z Chin bez metek … jakość fatalna. Zostałam oszukana na 270 pln, za taką jakiść towar powinien kosztować 50 pln Artykuły można odesłać do Chin na własny koszt.. oszustwo w biały

Sara – 8 maj 2023
Żartują sobie chyba w życiu bym nie kupiła stanika za 89 zł a dostała co to bym zamówiła na alli za 20 zł straciłam tylko pieniądze. Stanik samoprzylepny szedł mi 2 tyg i dziś dotarł paczka podeptana a w środku takie coś raz go założyłam żeby przymierzyć i już go nie założę bo się nie klei w głowie się nie mieści!!!!!!!

Justyna PL – 1 maj 2023
OSZUŚCI!!! Nie kupować, reklamację można niby Złożyć, ale wysyłka każdego produktu na własny koszt do Chin, a to duży wydatek. W odpowiedzi piszą ciągle niczym bot, że mogą mi oddać 10% wartości i mogę sobie zostawić produkt, z którego nie jestem zadowolona, nie wiadomo po co. OSZUŚCI, OSZUŚCI, OSZUŚCI!!!!!!!!!

Aneta – 28 kwi 2023
Oszuści !!!! Nie kupować. Zamawiają towar z Chin. Praktycznie cały koszto zysk bo towar jest takiej jakości, że pewnie kosztuje grosze. Zwrócić niby można ale wysyłka do Chin i nie wiadomo czy odzyskasz pieniądze. Jeszcze raz nie kupować !!!

Paulina – 27 kwi 2023
Zwykli oszuści którzy sprzedają chińszczyznę z aliexpress za niebotyczne ceny !! Kupiłaś strój kąpielowy + 2 pary majtek do tego. Przyszły jakieś szmaty bielizny .. kompletnie nie to co zamawiałam.. zwroty do Chin oczywiście na mój koszt… Trzech panów lat 26 zrobiło sobie niezły biznesik … Sprawdźcie ile firm mają na siebie i co sprzedają bo podejrzewam, że nie tylko tu oszukują ludzi… wystarczy wpisać KRS lub NIP firmy..

Ania – 19 kwi 2023
Update zwrócili pieniądze. Walczcie o swoje. Bombardujcie mailami. Nie odpuszczajcie. UWAGA!!!!!!! Oszuści i złodzieje. Towar bardzo niskiej jakości. Utrudniają zwrot na każdym etapie. Brak zwrotu pieniędzy.

Magdalena – 18 kwi 2023
Ta firma to oszuści. Zamówienie z dnia 25.12.022 do tej pory nie dotarło. Widać na trackingu przesyłek, że paczka wróciła do nadawcy, ale odmawiają zwrotu pieniędzy. Wysłałam przedsądowe wezwanie do zapłaty i dalej idą w zaparte.
I usuwają negatywne opinie…
Koszmar!!! Przestrzegam!

Jola – 15 kwi 2023
Nie polecam tego sklepu. brak możliwości kontaktu ze sprzedawcą, brak możliwości zwrotu towaru. ostrzegam przed zakupem . od kilku dni piszę do nich prośby o podanie adresu do zwrotu, odpowiada mi tylko automat. nie polecam!!!!!

T. D. – 13 kwi 2023
Otrzymałam zupełnie inaczej wyglądające niż na stronie.
Chciałam zwrócić, ale procedura zwrotu to dramat. Niekompetencja i przeciąganie odpowiedzi (kontakt wyłącznie mailowy), aby nie zmieścić się w czasie 14 dni na zwrot. Zwrot finalnie przyjęty, pieniądze zwrócone, ale odesłać musiałam KAŻDĄ rzecz osobno na mój koszt do Chin (gdzie zamówienie składane było jako jedno wspólne). W trakcie konwersacji na temat zwrotu kosztów itp. zostałam zapewniona, że odzyskam wszystkie poniesione koszty. Finalnie bombardina się wypięła. Nie polecam, bo szkoda nerwów, a jakość pozostawia wiele do życzenia

Beata – 4 kwi 2023
Oszuści, unikajcie wielkim kołem. Straciłam 240 zł. Maż zamówił bezrękawnik koloru bordo roz. 4XL. Otrzymał wściekłą czerwień i rozmiar L. Na metce kłamstwo 4XL – nijak mające się do opisu rozmiarówki. Zwroty tylko do Chin, duży koszt i niepewność zwrotu kasy. Oni nie sprzedają, są tylko pośrednikiem – bez żadnych konsekwencji. Szaleństwo- w normalnym kraju prokurator.

Weronika – 2 kwi 2023
Nie polecam, totalna porażka, realizacja niezgodna z zamówieniem, zamiast beżowego stroju kąpielowego otrzymałam różowy, model niegodny z tym co na zdjęciu. Dwa kolejne stroje z tego samego modelu i rozmiaru niestety różnią się w rzeczywistości o parę dobrych cm. Jeden strój w ogóle jeszcze nie dotarł. Bardzo niska jakość produktów, nieadekwatna do ceny. Szkoda, ze nie przyczatałam wcześniej opinii☹️ Ale na przyszłość będę wiedzieć, żeby unikać takich stron i przede wszystkim należy czytać opinie. Nawet nie będę się fatygować ze zwrotem, bo z tego co czytam, nie załatwią tego pozytywnie

Poszkodowana – 1 kwi 2023
Ostrzegam przed tą firmą to oszuści. Kupiłam spodnie i okazało się, że nie są zgodne z opisem ani ze zdjęciem. Zgłosiłam zwrot i odesłałam na wskazany adres w Chinach. Prosili o potwierdzenie nadania. Po otrzymaniu potwierdzenia stwierdzili, że dostawa powinna być do nich w ciągu 14 dni, co fizycznie nie jest możliwe. I nie mam ani pięniędzy ani spodni.

Beata – 1 kwi 2023
Oszuści, złodzieje, nie dajcie się nabrać!!! Nie można zwrócić towaru do nich, tylko do chińskiego producenta.Żenujący brak jakości towaru, niezgodny ze zdjęciem.Straciłam 259 zł.Miał być płaszcz, jest ciś, czym nie umyłabym podłogi!!!

Customer – 1 kwi 2023
Ostrzegam przed zakupami w tym sklepie. Po dwóch miesiącach dotarła do mnie pierwsza cześć zamówienia. Do dzisiaj czekam na drugą cześć. Kontakt ze sklepem ograniczony. Zwrot towaru tylko do producenta z Chin. To jakiś żart!!!

agifrmdtrtmi – 31 mar 2023
Tylko jedno z zamówień dotarło. Słaba jakość. Okazuje się ze odzież pochodzi z Chin. Druga cześć zamówienia nie dotarła wcale. Nawet po upływie ponad dwóch miesięcy zbywano mnie i proszono o cierpliwość, stale odmawiając zwrotu pieniędzy za niedostarczoną przesyłkę. Do dzisiaj nie dostałam ani zamówienia ani pieniędzy.

Kasia Ka – 31 mar 2023
Nie kupujcie nic w tym sklepie!!! Zwykli oszuści, naciągacze. Wysyłają najtańsza chinszczyne która nie odpowiada produktowi ze zdjęcia. Produkt, który otrzymałam zupełnie różnił sie z tym ze zdjęcia. Na reklamacje odpowiedzieli , ze produkt jest taki sam. Po prostu kpina i bezczelność. Niestety nie przeczytałam wcześniej opinii i dałam się oszukać.

Zbigniew Grzywacz – 31 mar 2023
Czyste bezczelne złodziejstwo. Kupiłem drogo spodnie od dresu. Dostałem jakiś śmietnik z Chin którego brzydzę się dotknąć. Obsługa klienta skandaliczna. Brak zwrotu pieniędzy. NIC TAM NIE KUPUJCIE I PROSZĘ OSTRZEGAC INNYCH.

Adam – 29 mar 2023
Oszuści -złodzieje
Zamówiłem i na bieżąco opłaciłem skórzaną kurtkę Bejsbolówkę o rozmiarze 4XL a otrzymałem tak małą która swoim rozmairem odpowiadałany dziecinnemu odpowiednik rozm. S a na skladaną reklamację Rękojmie online do Bombaardina nieuzyskałem innych indormacji jak takie ,żebym odesłął kurtkę do sprzedawcy w chimnach i tutaj Bombardina umywa ręce a w dalszym ciągu reklamuje się na internecie i naciąga oszukuje zwiększające się liczby ludzi trzeba z tym zakończyć bo bomardina niechce uznawać reklamacji skoro odbircą zapłaty była Bombardina -pośredni sprzedaży

Maciek – 29 mar 2023
Beznadziejny pośrednik bo to nie sklep. Oni tylko pośredniczą w zakupach z Chin. Brak możliwości odesłania towaru bo wszystko na swój koszt a cena za przesyłkę z kosmosu.

Mariola – 28 mar 2023
Omijajcie z daleka! To zwykła chińska tandeta, która wygląda ładnie tylko na zdjęciach. Bluzka za 100 zł nie jest warta nawet 10 zł. Przesyłka szła ponad miesiąc z Chin, a później za ewentualną przesyłkę zwrotną do Chin trzeba zapłacić 60 zł. Porażka. Definitywnie nie polecam.

Emil Oles – 26 mar 2023
Czytajcie regulamin!!!, Jeżeli towar Wam niepasuje, oczywiście można zwrócić, ale trzeba odesłać do Chin na swój koszt , co oczywiście się nie opłaca. Zamówiłem bluzę i okazało się że to plastic fantastic. Cóż nigdy więcej.

Ola – 24 mar 2023
Odradzam stanowczo. Wprowadzają w błąd klienta, wyglądają na sklep, który sztucznie nabija sobie prowizję na pośredniczeniu produktom z aliexpress. Nie ma nic o tym na stronie, dopiero po wpłacie wszystko się okazuje. Żałuję, że nie przeczytałam wcześniej opinii.

Julia Kuczyńska – 24 mar 2023
JEDNA WIELKA TRAGEDIA
Kupiłam chłopakowi bluze na urodziny, przyszła plastikowa szmatka. Od kilku dni walcze o zwrot środków ale na darmo. Dobrze że przeczytałam komentarze na forum bo utopiłabym kolejne 60 złotych za wysyłkę do Chin,gdzie okazałoby się że paczka nigdy nie dotarła.
Recenzja produktu nadal nie wyświetliła sie na ich stronie, są jedynie opinie pięcio gwiazdkowe.

Wioletta – 21 mar 2023
Zdecydowanie nie polecam !!!!
Towar nie zgodny z zamówieniem po perypetiach z biurem obsługi przysłany drugi towar również nie zgodny z zamówieniem ta firma to jedna wielka porażka
Teraz brak kontaktu nie odpowiadają na meile a tel to automatyczna sekretarka
Żenada!!!!

Rafał Daniluk – 18 mar 2023
SZCZERZE WSZYSTKIM ODRADZAM. Zakupiona czarna koszula z nadrukiem to jakaś pomyłka. Towar 100% made in china i to w najgorszym z możliwych wydaniu. NIE POPEŁNIAJCIE TEGO BŁĘDU CO JA I NIE KUPUJCIE W TYM SKLEPIE. Zwrot towaru nie opłacalny, a na zwrot kosztów za zakupiony towar nie ma co liczyć. Mam nadzieję, że UOKiK szybko się dobierze do tej firmy za pośrednictwo w oszukiwaniu klientów.

Sebaa – 16 mar 2023
Sprzedawca to pośrednik. Nigdzie nie było mowy o dostawie z Chin. Chyba nie muszę mówić że zwrot jest zwyczajnie nieopłacalny. Płaszcz który zamówiłem to największy badziew jaki widziałem. Na zdjęciu co innego w rzeczywistości co innego. W kwestii kontaktu ze sprzedawcą na temat zwrotów odpowiedź strasznie wymijająca i nie na temat. ODRADZAM KAŻDEMU USŁUGI TEGO SKLEPU. PO PROSTU STRACICIE PIENIĄDZE.

Wolker – 16 mar 2023
Naciągacze. Ciężko to nazwać firmą. Raczej naciągacz. Kupiłem kurtkę „Męska kurtka przejściowa z bocznymi kieszeniami” za 269,90 a ta sama kurtka na allegro kosztuje 59 zł. Gdy okazało się że jest za mała kazali mi odesłać do Chin chociaż po przetłumaczeniu adresu nawet nie wiem czy taki istnieje. Koszt na poczcie około 90 zł za kilogram. Kurtka szła ponad trzy miesiące. wreszcie zdecydowałem się na zwrot 10% wartości towaru. Kontakt tylko na maila i zawsze trzeba się upominać o odpowiedź bo nie odpisują. Nie polecam.

Anna – 13 mar 2023
Towar niezgodny z opisem. Miał być biustonosz samonośny z silikonu, a dostałam papierowe naklejki. Dostawa z Chin, o czym nie byłam poinformowana na początku. Po przeczytaniu pozostałych opinii nawet nie będę próbować zwrotu. I tak, w porównaniu z innymi, niewiele straciłam bo tylko 60zł. Zdecydowanie odradzam zakupy w tym sklepie!

Pawel – 11 mar 2023
Sprzedawca jest pośrednikiem, skupuje rzeczy za grosze na AliExpress i sprzedaje za 3 krotność ceny.
Zwroty trzeba zrobić na własna rękę do Chin i jeżeli w ogóle cudem ktoś tam odbierze waszą paczkę, to szansa ze prześle pieniądze pośrednikowi ,a ten wam jest nikła. Ja się naciąłem i przestrzegam!!

kamila kanicka – 9 mar 2023
To oszuści. Zamiast kostiumu kąpielowego dostałam białą koszulkę fatalnej jakości. Bez paragonu. To dziwne, że w dzisiejszych czasach, taka firma istnieje na rynku europejskim i dodatkowo mocno reklamuje się na platformie Google.

EH – 8 mar 2023
Nie polecam, Zamówiłam wiosenny płaszcz, a przyszła bluza z taniego materiału. Torebka kiepskiej jakości. Wszystko chińskie. Przesyłka przyszła po prawie miesiącu. Będę teraz próbowała to wszystko zwrócić.

radekkulig – 6 mar 2023
Nadal brak zwrotu pieniędzy mimo odstąpienia od umowy miesiąc temu. Nadal brak paczki mimo 6tyg oczekiwania. Sprawa zgloszona do UOKiK. Brak jasnych informacji w procesie kupna. Podsumowując: rewelacyjna czarna dziura dla waszych pieniędzy!

hu. sibbs – 6 mar 2023
Ten pośrednik to jakieś nieporozumienie. Tydzień próbuję się dowiedzieć na jaki adres mogę zwrócić produkty, odpisali mi 3 maile, żaden z adresem dostawy, jak minie 14 dni do zwrotu towaru to ich pozwę.

Elżbiet – 1 mar 2023
Witam. 23.02 odebrałam bluzę zgodnie z czasem dostawy i to jest jedyna gwiazdka, która się zgadza. Reszta jest koszmarem. Bluza przypomina rzecz z dawnych lat 70 . Zamiast bawełny jest jakiś sztuczny koronny jak dederon materiał. Rozmiar XXL przypomina raczej L . Na pewno to nie europejski rozmiar. Chciałam to zwrócić ale koszt odesłania do Chin to prawie 3/4 wartości bluzy więc się nie opłaca. Jednym słowem dawno nie kupiłam takiego koszmarnego bubla.

maciej magdzik – 28 lut 2023
Oszustwo przez duże O. Mnie się udało odzyskać pieniądze dzięki usłudze chargeback bo płaciłem karta i wykazałem bankowi niezgodność towaru z umową. Chyba jedyny sposób na ten sklep.

BoBoVitek – 27 lut 2023
Zamówiłam ogrodniczki w rozmiarze L przyszły jak na 10 latkę. Nie wspomnę o cenie za nie bo to kosmos w porównaniu do jakości i oczywiście dostawa trwała ponad miesiąc a jak było pytanie do nich kiedy paczka zostanie wysłana odpowiedź tylko że w krótce. MASAKRA nie polecam to zwykły scam i oszustwo.
Jak dodałam opinie na ich stronie nawet na chwilkę się nie pojawiła.

Piotrek – 25 lut 2023
Nie zwroca kasy w razie nie odebrania na czas ani nie wysla ponownie. Zwykly towar z chin za cene z kosmosu, nie zdazylem odebrac paczki z poczty po prawie miesiacu czekania na dostawe bo zapomnialem juz o tej bluzie ktora zamawialem, rozpoczal sie pierwszy dzien zwrotu pisze do nich mowia nie zawroca jej nie odpowiadaja za wine klienta, 3 miesiace czekalem az do nich wroci ta bluza mowia ze kasy nie oddadza ani ze bluza do nich nie wraca, i taki wał 150 zł moge se wsadzic nie powiem gdzie

Ola – 24 lut 2023
Bluzy, które zamówiłam są wykonane chyba z butelek plastykowych. Tworzywo sztuczne najgorszej jakości. Mniej więcej materiał na plandeki. Zapach chemiczny . Strach to nosić. Napisałam im opinię na ich stronie ale po minucie zniknęła. Ostrzegam!

Aleksandra Gul – 24 lut 2023
Fatalne doświadczenie. Przy zakupie, przy towarze jest tylko informacja, że zwrotu możesz dokonać w ciągu 14 dni. Dopiero w polityce dostaw i zwrotów masz infomacje, że:

 1. Twoje produkty mogą pochodzić od różnych dostawców i otrzymasz je w oddzielnych paczkach
 2. Zwracasz nie do sklepu, ale do producenta w Chinach – co może onaczać wysyłanie oddzielnych drogich paczek
  Dodatkowo brak dobrego opisu – np. kupujesz kostium kąpielowy i nie masz w opisie czy miseczka jest push-up czi nie .

Jolanta – 16 lut 2023
Przysłali inny towar , niezgodny z zamówieniem i każą odesłać do Chin na własny koszt. kardigan 229,90zł a paczka zwrotna ok.300zł
Informuję,że zgłoszę do Biura Ochrony Praw Klienta. Legitymują się danymi pośrednika sp.z o.o.sp.k.NIP7123404572 ul.Tomasza Zana 11A Lublin 20-601

LJ K – 15 lut 2023
Uwaga to aliexpress tylko za 2x wiekszą cenę. Otrzymałem bezrękawnik i pasuje na chłopca 10-12lat. Cienizna a zdjęcia wprowadzają w błąd. Oszukałem się dwa razy oni na takich klientach żerują

Aigor – 15 lut 2023
Nie polecam. Najgorsza strona jaka znam. Nie dość, że szła 3 tygodnie to jeszcze towar tak złej jakości, że to hit. A i jeszcze bym zapomnial nie mozna zwrócić bo zwrot kosztuje drożej niż towar za który zapłaciłem.

LJ K – 14 lut 2023
To nie sklep tylko pośrednik chinszczyzny. Towar tak złej jakości że brak skali. Rozmiary typowo azjatyckie. Chcesz to mieć to kupuj tylko nie licz że uda Ci się zwrócić. Czytaj regulamin

Latajacy Chomik – 10 lut 2023
Produkt na stronie może i wygląda dobrze a jak go dostaniesz to masz np. Poliestrowy czy jakiś inny słaby materiał, jak dostaniesz produkt to nawet zwrotu nie możesz dostać za darmo a sam najtańszy zwrot kosztuje 60zl!

Lidia Roz – 10 lut 2023
Nie polecam. Kostium kąpielowy nie ten rozmiar który zamawiałam. Informacje od nich zbywające i totalnie nie konstruktywne. Kostium poza tym że za duży to jeszcze jakościowo dramat. Adresu zwrotu nie otrzymałam.

Kamila – 9 lut 2023
Ostrzegam przed tym sklepem, nie ma możliwości zwrotu towaru, brak kontaktu ze sklepem, telefon to automatyczna sekretarka, a na mailach zbywają klienta. Nie polecam i nie kupujcie u nich.

Marta – 9 lut 2023
ABSOLUTNIE NIE POLECAM, PRZESTRZEGAM! Nie podają adresu do zwrotu, nie odpowiadają na maile, jeśli odpowiadają to zbywając klienta. Towar to słabe jakościowe szmaty nie warte nawet 1/10 ceny, którą podają.

Mariusz – 8 lut 2023
Damski sweter dziergany z dekoltem w serek × 1 zamówiony 16.11.2022 !!! żonie na gwiazdkę do tej pory nie dotarł . Dzisiaj tj 07.02.23 wg przepisu zrezygnowałem po 60 dniach roboczych z dostawy towaru na rzecz zwrotu pieniędzy, zobaczymy czy oddadzą .
Ostrzegam przed zakupami w tym sklepie !!!!

Marta – 7 lut 2023
Towar jakosciowo tragiczny. Do tego adresu do zwrotu nie można się doprosić -wymieniłam z tym sklepem kilka maili i mnie zbywają. Wyglada na to, ze wyrzuciłam w błoto pieniądze. Na pewno zgłoszę to na policję, ponieważ ten sklep to oszustwo.

Krzysztof – 27 sty 2023
Nie idzie się z nimi skontaktować (na maila prawie nie odpowiadają, telefon jest automatyczną sekretarką z którą można sprawdzić tylko to gdzie jest paczka). Kurtka różniła się bardzo w stosunku do opisu, przedstawionych zdjęć i oczekiwań za wartość jaką zapłaciłem. Nie chcą podać adresu do odesłania zamówienia. Wygląda to na zwykłe naciąganie. Jak najdalej od takich sklepów!!!

przemek cz – 25 sty 2023
Ogólnie zwykła chińszczyzna w cenie uznanych marek. Problem ze zwrotem towaru . Towar kupiony u nich w sklepie a trzeba na swój koszt odsyłać do Chin ,wiec jaki sens jest kupywac z tego sklepu . Zero kontaktu telefonicznego tylko elektronicznie i odpowiedz dopiero po 2-3 dniach.Gdy chciałem zwrócić towar to proponowali mi 10% wartości . Nigdy wiecej zakupów w tym sklepie. Przestrzegam zakupów na tej stronie. Nie polecam !!!!

Aneta – 25 sty 2023
Totalnie nie polecam, kolor jak i jakość różnią się diametralnie od tego co jest przestawione w sklepie . Po otworzeniu paczki doznałam szoku. Ceny są nieporównywalne z jakością jaka się otrzymuje . Plus zwrot do Chin. Przestrzegam innych przed tym oszustwem.

Paulina – 23 sty 2023
Ten sklep to jedno wielkie oszustwo. Przyszedł mi całkowicie inny produkt ani trochę niepodobny do tego co zamawiałam. Po kilku mailach doszłam do porozumienia ze sklepem i stanęło na tym ze wyślą mi pierwotnie zamawiany produkt. I wiecie co? Przyszło to samo co za pierwszym razem. Czyli mam teraz dwa produkty których nie zamawialam i w rozmiarze od czapy. Absolutnie nie róbcie tam zakupów, jeden wieki wał

Marta Molik – 23 sty 2023
Niestety sklep nie spełnia jakichkolwiek standardów zakupowych. Zwrot na własny koszt do Chin koszt Ok 150 zł, oczywiście jest to napisane na stronie ale tak małym drukiem, że trzeba wiedzieć czego się szuka! Bardzo dziwna rozmiarówka. Długi czas oczekiwania. Zdecydowanie nie polecam.

Agnieszka – 22 sty 2023
Z zamówionych 2 produktów, po długim oczekiwaniu przyszedł tylko jeden. Drugi nigdy nie dotarł, a podobno powinien być w tej samej paczce. A ten który dotarł jest BARDZO SŁABEJ JAKOŚCI. Nie warto kupować. Aktualnie zgłosiłam to do sklepu i czekam na odpowiedz.

Sandra – 20 sty 2023
Oszuści i wyłudzacze.
Po 3 miesiącach i 20 mailach otrzymałam zwrot pieniędzy w 3 ratach. Liczą na to ze klienci nie będą dochodzić swoich praw. Towar na stronie to chiński badziew, który nijak się ma do opisu na stronie. Nie raz zamawiałam lepszej jakości produkty z AliExpress ale to zszokowało mnie. Do tego podejście do klienta na żenującym poziomie. Proszę unikać !!!

Sylwia – 18 sty 2023
Oszuści, paczki przychodzą do 60 dni z Aliexpress, wszystko po chińsku brak metek, fatalna jakość, dostałam inne kolory rzeczy niż zamawiałam, jednej rzeczy dalej brakuje. Nie polecam, zgadzam się ze wszystkimi negatywnymi opiniami.

Kuba – 17 sty 2023
Bombardina.pl jest to program Chiński, produkty przesyłają z Chin, nie ma możliwości zwrotu- odstąpienia od umowy. Nie przestrzegają regulaminu sklepu. Władne osoby – filary, o ile w ogóle istnieją. Rozmiary produktów – brak na towarze. Oszuści.

Aneta – 17 sty 2023
Oszuści, jakość ubrań beznadziejna, rozmiary za małe, typowa chińszczyzna, mega problem z odzyskaniem od nich kasy. Niby obiecali zwrócić mi za zamówienie 5 dni temu, ale oczywiście żadnego odzewu. Chcą aby towar zwracać bezpośrednio do Chin, ale ja zwróciłam na dane w Lublinie, z potwierdzenia odbioru paczki. Okropny kontakt, odpisują raz na kilka dni i udają niewiniątka, ale w sumie się nie dziwie, takich mailów jak moje mają pewnie setki dziennie.

Kamila – 17 sty 2023
Zgadzam się z poniższymi opiniami,rozmiary nie zgadzają się z podanymi na stronie,brak możliwości zwrotu.Złożyłam zamówienie ponad miesiąc temu i w dalszym ciągu nie dostałam całości zamówienia! Brak możliwości wymiany.Znikomy kontakt z customer service a jeżeli już jakiś nastąpi nie ma w nim odpowiedzi na pytanie.Typowy scam.Absolutnie odradzam!

Magdalena – 13 sty 2023
Uważajcie na sklep internetowy bombardina.pl
Towar wysyłany jest z Azji, bardzo kiepskiej jakości, rozmiar ma się nijak do rzeczywistości Po złożeniu zamówienia otrzymuje się zdawkowego maila o złożeniu zamówienia, niestety na maile nikt nie odpowiada i nie ma żadnej możliwości śledzenia przesyłki. Na stronie nie ma żadnej informacji o składzie produktu ani o jego wymiarach. Przede mną jeszcze odstąpienie od umowy, podejrzewam, że nie odzyskam już żadnych pieniędzy. Bardzo nierzetelny sprzedawca a raczej pośrednik. Naprawdę uważajcie!

DJ Simoon – 12 sty 2023
Brak możliwości zwrotu towaru. Ewentualnie na swój koszt, paczka do Chin.
Po otrzymaniu towaru o żenującej jakości wykonania, chciałem zwrócić z racji prawa do zwrotu w ciągu 14 dni. Bombardina tak zwleka z odpowiedziami i kręci, że obawiam się, iż to całkowicie się nie uda. Na maila chyba boty odpisują bo zupełnie odpowiedzi nie odwołują się do problemu. Jedni wielkie oszustwo. Nie dajcie się zwieźć ładnym zdjęciom produktów.

Paweł – 10 sty 2023
Ponad 2 tyg oczekiwania na produkt.W końcu jest.Mały cienki .Jakosć beznadziejna nawet na szmate do podłogi. Kontakt zerowy.Pisanie email z różnych kont.Sporadycznie odsyłają jakieś informacje niezgodne z zapytaniem.Brak jakiej kolwiek metki poza tą chińskom.Nie polecam nawet oglądać a tym bardziej kupywać.

Iwona – 9 sty 2023
Masakra oszustwo i ewidentna działalność wyłudzania pieniędzy za marny, najniższej jakości towar. Ogromne problemy z odesłaniem zamówienia, sam koszt wysyłki do Chin staje się nieoplacalny i zostajesz z badziewiem , ktorego wstyd nosić!!! Ostrzegam i kategorycznie odradzam !

Jan Niezbędny – 7 sty 2023
Najgorsza firma sprzedająca ubrania w internecie z jaką miałem doczynienia. Przestrzegam przed zakupami w Bombardina. Prosiłem o adres do zwrotu do dzisiaj mi nie podali. Zamiast adresu zwrotu otrzymałem od nich cennik Poczty Polskiej oraz informacje że trzeba będzie odesłać do Chin, robią wszystko żeby zniechęcić do zwrotu. Działalność prowadzona celem wydymania klientów. Co do jakości otrzymanej bluzy to jest jakaś masakra. Nawet na ścierkę się nie nadaje. Wszystko wysyłają z Chin transport 1 miesiąc.

najdroni – 6 sty 2023
Porażka, masakra, dramat! Handlują towarem z Chin. Cała rozmiarówka jest cgińska a nie europejska, tabela rozmiarów nie ma nic wspólnego z rzeczywistym pomiarem. W dodatku odstąpienie od umowy kupna łączy się z odesłaniem towaru na własny koszt do Chin! Absurd! Jawne wprowadzanie w błąd kupującego. Polecam omijać z daleka!

Oskar – 5 sty 2023
Zamówiłem płaszcz męski beżowy 2xl . Co oni sobie myślą to nie wiem ale chyba wogóle nie myślą skoro płaszcz który mi przysłali po 2 tygodniach jest tak mały że się w niego nie mieszczę. O de mnie 1/10 nie polecam tych oszustów 😡 . Chciałem zobaczyć kto wyprodukował ten płaszcz ale znalazłem tylko dwie metki na jednej było napisane 2xl a na drugiej made in China.👎🏻👎🏻👎🏻👎🏻👎🏻👎🏻👎🏻👎🏻👎🏻👎🏻😤😤😤😤😤😤😤😤😤😤😤😤😤☹️

Jarosław – 4 sty 2023
Dzień dobry jak większość ludzi padłem takiego samego oszustwa przez tą firmę jak można to nazwać firma produkt nie zgodny z opisem.Pytanie z mojej strony jest takie czy komuś udało się odzyskać pieniądze bez ponoszenia dużych kosztów.I jeżeli ktoś ma czas i zgłosił to Rzecznika Praw Konsumenta niech się podzieli informacją.

Renata – 3 sty 2023
Nazywają się sklepem a są tylko pośrednikami, zero kontaktu ze sprzedawcą gadasz do automatu. Brak informacji że towar z Chin i do Chin trzeba zwrócić. Jakość towarów kiepska a cena wysoka. Kupiłam bluzy dla męża XL a ledwo weszły na mnie,ja mam M damskie, żenada, wprowadzają klientów w błąd. Gdybym chciała kupować z Chin weszłabym, na aliexpress tam przynajmniej mam jasność co kupuję

Przemysław – 3 sty 2023
Drodzy, taka sama sytuacja jak u Wszystkich pozostałych, sprawę zgłaszam do Rzecznika Praw Konsumenta o podawanie nieprawdy:

 1. Rozmiary chińskie, zamawiane z tabeli rozmiarów (dostępne na stronie) co nie jest zgodne ze stanem faktycznym i otrzymanym produktem,
 2. Kontakt bardzo utrudniony, tylko mail,
 3. Nigdzie nie jest napisane że odesłanie produktu jest do Chin co wiąże się z kosztem min. 220 zł,
  ODRADZAM ZAKUPY W TEJ FIRMIE (STRONIE), omijajcie Ją szerokim łukiem 🙁

Bombardina opinie 2022

Wioletta – 24 gru 2022
Ostrzegam!!!!!!oszuści.
Zamówiłam dpodnie dresowe dla taty 150 zł,dostałam totalny badziew za który nie dała bym złotówki. Zupełnie inny produkt nie na zdjęciu. Niestety nie sprawdziłam jaki to sklep i jak wyglądają zwroty. Niespodzianka zwrot do Chin,Ares niepodany.
Nie dajcie się nabrać.

Anna Laviour – 22 gru 2022
Zamowilam bluzę za 200 zł, przyszło chińskie badziewie. Brak kontaktu ze sklepem! Wg. Rzecznika Praw Konsumenta odsylka nie może isc do Chin, wiec polecam zgłosić. Jeżeli nie oddadzą mi pieniedzy, to będę szukała innych poszkodowanych osob w celu pozwu zbiorowego.

Piotr – 9 gru 2022
Zwykła ściema ! Chińskie badziewie za kupę kasy! Golf i bluza śmierdzą plastikiem, Bez żadnych metek i informacji na temat rozmiaru, prania i czyszczenia. Zamówiony rozmiar XL wygląda jak ciasne M. Materiał nie przyjemny w dotyku bluza polarowa jakby z ortalionu… Jak dla mnie odzież używana. Opinie na stronie sklepu chyba z kosmosu. Te złe są sukcesywnie usuwane. NIE dajcie się nabrać !!

Jola – 8 gru 2022
Kupiłam bluzę polarową, miałaby być ciepła i gruba.Przyszla zwykła ścierka za 160zl!Masakra.Każą odesłać na własny koszt,ale już czytam o porażce w tej kwestii.Zdecydowanie odradzam ten sklep!!!! Oszuści.Zawsze czytam recenzje na temat danego sklepu przed zakup,tym razem mój błąd zapominając o tym zamówiłam.Kolejna nauczka.

Fonzzy Bonzzy – 3 gru 2022
Jestem bardzo nie zadowolony, z zakupów w tym sklepie. Towar przyszedł za późno i musiałem kupić rzeczy na wyjazd w innym sklepie. Odesłalem towar, tak jak napisali, a kasy i tak nie dostałem. Teraz nie mam i towaru i kasy. Odradzam ten sklep

Ewa Muszyńska – 29 lis 2022
Jeansy za 200 zł okazały się chińskim badziewiem, rozmair M odpowiada europejskiemu XXS, zwrot na koszt klienta do Chin. Mój bład, że zasugerowałam się nazwą strony bombardina.pl i nie przeczytałam opinii o tym „sprzedawcy”.

Agata – 23 lis 2022
Najgorszy sklep z jakim kiedykolwiek miałam styczność. Naciągają klient kosmicznymi cenami. Zapłaciłam 500 zł za kurtkę i łudziłam się, że za takie pieniądze będzie dobrej jakości, otrzymałam chińskie śmierdzące badziewie pozwijane i nienadające się do użytku.Na AliExpress znalazłam identyczną za 70 zł, szkoda, że dopiero teraz:( Zwrot możliwy tylko na koszt klienta . Przesyłkę należy odesłać do Chin. Koszt bardzo duży . Nie polecam.

Julita Malinowska – 22 lis 2022
Firma to jedno wielkie oszustwo! Zamówiłam bieliznę warta 400zl, myślałam, że zamawiam z polskiej strony z produktami świetnej jakości bo ceny mają kosmiczne! Paczka nie została natychmiast wysłana więc dopiero wtedy przeczytałam ich regulamin. To co przyszło to jedna wielka porażka, na bazarze kupiłabym produkty lepszej jakości. Próbuje odzyskać pieniądze, dwukrotnie prosiłam o adres do odesłania produktów. Napisałam wymownego maila, w którym ich poinformowałam, że tak tego nie zostawię. Dziś napisałam maila do Rzecznika Praw Konsumenta i czekam na odzew. Jeśli komuś udało się zwrócić ten badziew i odzyskać pieniądze proszę o radę co mogę zrobić.

Kris – 15 lis 2022
Oszuści. Pseudo sklep. Brak możliwości normalnego zwrotu i odzyskania pieniędzy. Kontakt zerowy. Telefonu brak. Na razie jestem ponad 200zł w plecy ale będę jeszcze walczył bo takich oszustów trzeba tępić.

Celina – 15 lis 2022
Oszuści!!! Towar z Chin nie zgodny z opisem i zdjęciami !! Przyszły siedzące ,niedoszyte szmaty !! Dopiero po zamówieniu odnalazłam informacje głęboko ukryta na ich stronie ,że towar przychodzi z Chin !! I zwrot na koszt własny do Chin!! Posłałali mi do 5 zakupionych rzeczy 5 adresów do Chin!! Koszty Poczty Polskiej drogie a nie wiadomo czy pieniądze się odzyska !! Nie dajcie się nabrać ! Ja straciłam pieniądze a sklep nadal funkcjonuje i ma się dobrze i oszukuje kolejnych klientów !!

Alicja – 15 lis 2022
Czytajmy regulaminy i politykę zwrotu! Obecnie jest tendencja aby przedstawiać dany sklep jak polski. Dopiero w regulaminie (które mało kto czyta) można doczytać, że to tylko POŚREDNIK w zakupach z Chin. Niestety ja już jestem po szkodzie, ale ostrzegam i odradzam. P.S. (Spódnica o rozmiarze L nadawała się dla osoby , która nosi rozmiar S/XS!)

Piotr – 7 lis 2022
Porażka. Kontakt z nimi to porażka. Po wpłacie czekałem ok 5dni na jakąkolwiek informację co dalej. Towar z Chin, który na Ali jest za 1/3 ceny (nie zauważyłem w ich opisie na stronie co to za firma). Zamówiłem kamizelkę 2XL – doszła M – pomimo, że na metce jest 2XL.
oni nie mają na to żadnego wpływu, i ogólnie mają to w dupie.
Najgorsze, że na ich stronie same pozytywne komentarze, kupione w sieci. Jak napisałem negatywny to nie został umieszczony. Po napisaniu reklamacji do nich – zero odzewu.
odradzam zakup w tej pseudo firmie.

Grzegorz – 7 lis 2022
Uwaga na tych oszustów! Oni są tylko pośrednikiem z Chinami. Jeśli masz niezgodny towar a 99% taki będzie, wysyłasz do Chin na własny koszt. Czy kase w ogóle odzyskasz wątpię…
Straciłem kase bezpowrotnie!
Opinie na ich stronie to są ich opinie spreparowane, innych opinii nie umieszczają. Zwykli złodzieje żerujący na ludziach.

Agnieszka – 7 lis 2022
WIELKIE OSZUSTWO
Towar dziadowski, chińskie szmaty. Swetry w niczym nie przypominają tych ze zdjęć.
Zamawiając towar za taką cenę, nie sądziłam, że to chiński badziew.
Walczę z reklamacją, ale szans na zwrot pieniędzy nie widzę.

Urszula – 27 paź 2022
Oszuści !!!!!!
Brak możliwości zwrotu towaru który zdecydowanie nie przypomina tego ze strony a do tego śmierdzi Nie wiem jak to możliwe ze takie firmy funkcjonują na nadzy rynku. Brak adresu na stronie !!! Zbiorowy pozew osób poszkodowanych zamknie ta działalność oszustów !!!!

Tomasz Janioł – 26 paź 2022
Najgorsze syf na świecie, jeśli chcesz coś tam kupić, spal te pieniądze, efekt będzie taki sam, a oszczędzisz sobie nerwów. Sprowadzają najgorszej jakości „produkt” z chin, jako pośrednicy, zasadniczo brak jakiejkolwiek możliwości zwrotu.

Patrycja – 20 paź 2022
Produkt totalnie niezgodny ze zdjęciem. Jakość materiału żałosna, jak dla mnie opinie pod ubraniami nieprawdziwe. Trudny kontakt z firmą w celu zwrotu towaru. Jestem w szoku jak można być tak bezczelnym i wysyłać taki szajs.

Grzegorz – 18 paź 2022
Przestrzegam przed tymi oszustami!
Opinie na ich stronie są ich własnymi stworzone na potrzebę robienia z ludzi idiotów.
Bydlaki które znaleźli biznes na pośredniczeniu zakupów z Chin.
Towar idzie ponad miesiąc, a jeśli ma jakąś wadę lub niezgodność z opisem możesz po prostu wyrzucić do kosza lub wysłać do Chin na własny koszt, ale kasy i tak nie otrzymasz, więc mniej stracisz nie robiąc nic bo i tak już przegrałeś.
Mam nadzieje że kiedyś wylądują w pierdlu!


8 komentarzy “Bombardina opinie”

 1. Ostrzegam!!!
  Fatalna jakość a zwrot należy robić do Chin.
  Totalny badziew bez kroju z materiału poniżej standardu bazarowego. Nie ma sensu kupować bo i zwrot trzeba odestać do Chin co przewyższa wartość zamówienia. Załuje że dałam sie nabrać i jeśli nie dostane zwrotu całości za zamówienie to będę zmuszony przez wszystkie dostępne kanały ostrzegać potencjalnych klientów sklepu o tak mizernej jakości towaru i nieopłacalnym zwrocie.

 2. Bombardina to oszuści zdecydowanie nie polecam. Polecam zgłaszać gdzie się da żeby zapobiec kolejnym takim przypadkom

 3. Ostrzegam przed oszustwem
  Ostrzegam przed zakupami w tej firmie. Od pół roku (ponad 6 miesięcy) nie otrzymałem towaru ani zwrotu pieniędzy. Brak kontaktu telefonicznego i jakiejkolwiek reakcji personelu na wysłane reklamacje email. Zastanawiam się jak Państwo (przez brak zdecydowanych działań) zezwala na funkcjonowanie takich podmiotów. Jawne przekręty i robienie w konia naiwnego konsumenta. Reasumując oszustwo w białych rękawiczkach.

 4. Kupiłam biustonosz 90E, dostalam 50A, ktory moge sobie ewentualnie założyć na udo, pomięty i jakości poniżej krytyki, zwrot towaru jest do Chin, paczka kosztowała 89.90 więc mimo zwrotu z Bombardiny 189.90, jestem w plecy o 89,90. Takze, zdecydowanie nie polecam żadnych zakupów u nich.

 5. OSZUŚCI NACIĄGACZE!!I. Niech nikt niczego nie kupuje w Bombardinie. To chyba najlepszy sposób żeby powstrzymać ten przekręt.

 6. Nie kupujcie towaru w firmie BFE z Robakowa ponieważ zamówiłam sukienkę dostałam sukienkę ale używana i poplamiona . Odesłałam na adres z jakiego przyszła paczka po tygodniu dostałam zwrot paczki, ze takiego adresu nie ma. Wyrzucone w błoto 139,- złotych. Telefonów tez nie odbierają. To są po prostu naciągacze i złodzieje . Nie dajcie się skusić na zakupy.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top