Maria Zofia sklep opinie o chińskiej nieuczciwości

Maria Zofia sklep opinie


service@maria-zofia.comhttps://maria-zofia.com

Uwaga na kolejne oszustwo znane już dobrze jako chiński mechanizm przestępczy, do nabijania kasy reżimowi za wielkim murem.Ten pseudo sklep oprócz profilu na Facebooku, ma także stronę internetową maria-zofia.com, wykorzystywaną do podbijania niesłusznie zaufania, oczywiście z komentarzami pod pełną moderacją tychże przestępców.

Miej świadomość konsumencie że w razie problemów – których możesz być pewien, nie masz możliwości nawiązania jakiegokolwiek kontaktu. Ponieważ jedyny kontakt mailowy pod adresem: service@maria-zofia.com – nie daje kompletnie możliwości załatwienia czegokolwiek, oprócz standardowych odpowiedzi bota, wspierających zakłamanie, dezinformację i trwanie w matni oszustwa.

Oprócz podanego na stronie problematycznego maila, nie ma żadnych danych o siedzibie sprzedawcy, nie ma też oczywiście podanego numeru telefonu do kontaktu, bo to typowy schemat działania nielegalnych i nastawionych na wyłudzenie podmiotów mafijnych.

Z wielu znanych na rynku polskim – działających w ten sposób oszustów, możemy przypuszczać że także w tym przypadku dostawca przyjmujący zlecenie, znajduje się w Chinach, a realizacją zajmuje się jakiś podmiot konfekcjonujący w Polsce jak choćby Online Seller w Robakowie.

Nie ma też możliwości rozwiązania sprawy przez nominatów obecnej władzy, w rzeczywistej mocy UOKiK, bo ten organ z Konstytucyjnego założenia zajmuje się tylko firmami zarejestrowanymi w Krajowym Rejestrze Sądowym.

Czytając komentarz na innym portalu opiniotwórczym dowiedziałem się, że do pewnego momentu w regulaminie był zagnieżdżony adres siedziby w Hong kongu, ale na ten moment nie można już znaleźć nawet tej informacji: – Hong Kong Th e-commerce Co. Limited; Flat/Rm D 18 3/M Wong King Industrial Building no.2 Tai Yau Street Kl 2967844

Poza tym w każdym sklepie powinien być podany adres do zwrotów towaru, oczywiście w tym przypadku takiej informacji nie ma, bo odstraszałaby klientów, a przecież chodzi tylko o to żeby jak najwięcej znaleźć ludzi naiwnych i spieszących się.

Maria Zofia sklep opinie

Joanna – wrzesień 2023
Maria i Zofia blokują moje komentarze , wszystkie negatywne od innych osób usuwają .Dowodzi to jasno, co to za “sklep “

Paula R – sierpień 2023
Ściemniany sklep, omal się nie nabrałam! Opis na ich stronie jest totalnym kłamstwem. Ich produkty znajdziecie na Ali Express za 1/4 ceny.

nie lubię – sierpień 2023
Zamówiłam piękną koszulkę w kwiaty a przysłali mi chiński żart, nie polecam.


2 komentarze “Maria Zofia sklep opinie”

  1. Witam na Facebooku reklamuje się firma Maria Zofia, mają piękne ubrania. Niestety czar pryska kiedy przychodzi paczka i ubrania to chińskie szmatki. Komentarze negatywne są usuwane. Napisałam o zwrot rzeczy odpowiedzi żadnej brak. Mnóstwo ludzi zostało już przez tą firmę oszukanych, niestety po fakcie zorientowałam się że zostałam oszukana. Bardzo proszę o interwencję w tej sprawie odpowiednie służby.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top