Domax Kraków RTV AGD

Domax Kraków RTV AGD opinie


https://www.maxo.com.pl/

FH Serafin Max Elektro os. Albertyńskie 37A

Ferracia G – luty 2022 ( Domax Kraków rtv agd )
Dzisiaj skorzystałam z usług tej firmy. P.Grzegorz (tak się przedstawił) umówiłam się na zmianę strony drzwi w lodówce. Cena usługi na jaką się umówiłam było 150zl, kiedy poprosiłam Pana o wystawienie paragonu powiedział, że doliczyć musi w takim razie vat. Kiedy nie zgodziłam się na to, ponieważ kwota była ustalona i powiedziałam, że to jest nie w porządku i skontaktuje się z kierownikiem (właścicielem) powiedział, że on jest nim i jak mi się nie podoba, może to tak zostawić jak jest I żebym sobie szukała kogoś innego…

Stwierdził że przyszedł do mnie z przysługą i powinnam się cieszyć, bo nie wykonują takich rzeczy,(bardzo opryskliwym i chamskim tonem) i jak chciałam paragon to mogłam przed umówieniem powiedzieć. (chyba nie zna znaczenia słowa przysługa) bo to usługa za którą zapłaciłam 150zl. A nie za przysłowiowe dziękuję. Kierownik na miarę porządnej firmy z takim długim stażem!

Odpowiedź właściciela:
Niestety tej Pani coś ewidentnie się pomyliło. Jesteśmy sklepem AGD nie serwisem, nie świadczymy usług zmiany drzwi, napraw oraz innych usług w urządzeniach nie zakupionych u nas, a już na pewno nie robimy niczego bez wystawienia odpowiedniego paragonu lub faktury. Zdarza się że dajemy namiary do serwisantów którzy się takimi sprawami zajmują i taka sytuacja miała zapewne miejsce jednak osoby te nie są w żaden sposób związana z naszą firmą. Jest jeszcze opcja że ta opinia to po prostu opinia zdesperowanej konkurencji. Opinia zgłoszona do Google jako nie dotycząca naszej firmy.

agnieszka waszkiewicz – 2021
Całkowita niekompetencja pracowników

Marcin Tumielewicz – 2021
Ceny ok porada ok ale usługi transportowe z tej firmy to porażka.

Adam Pawlak – 2021
lodówka miała być nowa a przywieźli eksponat że sklepu

Przemysław Madoń -2021
Dobre ceny i tania dostawa. Na następny dzień panowie dostarczyli lodówkę, wnieśli na 2 piętro, podłączyli, zabrali starą, a wszystko za jedyne 30zł

Tadeusz M – 2020
Unikać!

Romana Myśliwiecka – 2020
Masakra. Unikać jak ognia. Przyjechali zamontować zmywarkę. Stwierdzili, że nie potrafią zamontować frontu bo nigdy nie montowali takiej zmywarki. 2 razy zalali mebel i parkiet. Sam musiałem sobie powycierać bo by zgniło. Na koniec urwali odpływ umywalki w kuchni. Zostajemy na długi weekend bez wody w kuchnii. Zadzwoniłem do centrali, gdzie poinformowano mnie, iż generalnie nie montują zmywarek, lecz chcieli być mili… Paranoja…

Sebastian Osipowicz – 2020
W sklepie ciężko znaleźć sprzedawcę który by pomógł w wyborze sprzętu.

JOANNA RYŁKO – 2020
Dramatyczna obsługa cięzko znalezc kogos z obsługi…NIE POLECAM!!!!!!

Paweł W – 2019
Beznadzieja i oszustwo… Jak kupujesz wszystko jest super, ale już później jak coś nie pasuje to masakra, problemy brak zwrotów itd… Osobiście nie polecam , jak dla mnie nie miałem do czynienia z gorszym sklepem RTV i AGD.
Odpowiedź właściciela:
No tak, kto tu jest oszustem, zamówił w sierpniu, miało być dostarczone do połowy września, przesunął na październik, domaga się wyposażenia którego w danym modelu nie ma, z tego powodu po trzech miesiącach od zamówienia już po dostawie chce zwrócić towar. Gorszego klienta nie miałem, tyle temacie.

Damian R – 2019
Obsługa klijęta w sklepie na najwyższym poziomie.Niestety osoby przywodzące zamówienie nie rozumieją że jeżeli mają być rano ,bo tak było ustalone z panem Serafinem, to tak powinno być a nie, że dopiero odbiorę towar o godzinie 13 30.

Jacek Rem – 2018
Zdecydowanie nie polecam. Ceny jak wszędzie a jeśli chodzi o uczciwość sprzedawców to niestety pozostawia wiele do życzenia. Towar miał być nowy, przywieziono powystawowy. Kłamią, że nie oryginalnie pakowany bo niby sprawdzają czy nie jest uszkodzony, a to że wybrudzony jakby rok stał na ekspozycji to już nie wiedzą bo niby prosto z magazynu. Tak się chłopaki bawią w kiwanie klientów.

Kamil Wilkosz – 2018
Panowie w sklepie w porządku, zorientowani, aczkolwiek dobrze ich porady zweryfikować gdzieś indziej bo nie wszyscy w sklepie radzą taka samo i nie zawsze najlepiej. Tragedia jednak z montażem. Transport ok, panowie wnieśli pralkę na 4 piętro, ale nie wzięli żadnych narzędzi do montażu (musiałem im wszystko dać) i pralki nie wypoziomowali… W dodatku zostawili spory syf po sobie. Na tyle pralki blacha była lekko wgięta o czym też nie wspomnieli… Na szczęście wgięcie w niczym nie przeszkadza. Generalnie sklep ok, ceny tak jak w innym, plus, że polska firma, ale panowie od montażu do odstrzału, tragedia. Uwaga przy zamawianiu dostawy u starszych osób!

Gruda Grudzina – 2017
Omijac szerokim lukiem. Wszystko ladnie w momencie sprzedaży, klopoty zaczynaja sie przy reklamacji. Obsluga niemila. Pozorna oszczednosc.

Maria Nowak – 2017
problemy z reklamacja, nieuprzejma obsługa, odradzam

Domax Kraków rtv agd

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top