Beata Szydło pochodzenie

Beata Szydło pochodzenie cytatu ” Nam się to po prostu należało ” – które wykrzyczała premier polskiego rządu do niepokornych Polaków, no bo przecież zarzekała się o tym że wystarczy nie kraść ! W pakiecie łączonym otrzymaliśmy ogromną inflację, “Polski Nieład” i Pegasusa


Niestety jak to w życiu bywa, sam ukończona nawet najwyższa szkoła to nie wszystko, potrzebny jest jeszcze rozum i silna wola by nie okradać innych, a życie pisze własne scenariusze. Tak to jest gdy się niektórym wydaje, że posiedli monopol na sprawowanie władzy do końca życia i nie będzie już w przyszłości następnej frakcji politycznej, która mogłaby rozliczyć poprzednie rządy. Czyżby papa smerf z Nowogrodzkiej obiecał monowładzę smerfom do końca świata i bezkarność ? Jeżeli tak to co trzeba mieć w głowie żeby uwierzyć…

Beata Szydło pochodzenie

Retoryka i retorsje

Pytanie retoryczne do Pani Beaty Szydło, czy jeżeli wie się że ” wystarczy nie kraść ” to czy wystarczy to tylko wiedzieć, czy może należałoby jeszcze wprowadzić w życie ? Odpowiadając niestety samemu sobie, bo nie liczę na logiczne wytłumaczenie po tamtej stronie pisowskich kosmitów: ludzie świadomi sytuacji gospodarczej porównują to co robiły poprzednie polskie rządy i jaka była sytuacja związana z działaniami tamtych. Wszyscy czuli wtedy wolność i demokrację bez żadnej wrogiej narracji telewizji publicznej, bo nie była wtedy zbrojnym ramieniem rządzących. Niestety obudziliśmy się w smutnej rzeczywistości Prawa i Sprawiedliwości, która to partia zawłaszczyła loga moralności nie mające z tą partią nic wspólnego !

To jest oczywiście zakłamywanie rzeczywistości, bo wystarczy nie być durniem i wejść dziś do pierwszego napotkanego sklepu lub na stację benzynową i porównać ceny. Do póki Korycianie towarzysza Kaczyńskiego nie dorwali się do żłobu mieliśmy stabilizację cen i każdy wiedział co ile kosztuje, ceny nie zmieniały się jak w kalejdoskopie. Kiedy jednak wraz z Kaczyńskim wróciła komuna, nikt nie wie czym nas jeszcze Ci oszuści mogą zaskoczyć. Ręcznie sterują cenami, awaryjnie gasi się pożary zapowiadanych podwyżek przez przelewanie z pełnego w puste, by uspokoić podrażnionych wzrostem cen rodaków.

Wstrzymuje się podwyżki prądu albo chwilowo obniża ceny na stacjach Orlenu, niweluje jakimiś śmiesznymi dopłatami szalejący gaz, po to by gdy sprawa przycichnie ponownie zaatakować obywatela horrendalnymi cenami i wyższymi podatkami. Wygląda na to że robi się to dla stworzenia mirażu, że niby rząd cały czas działa dla dobra obywatela i jeszcze ma na cokolwiek wpływ, a wszystkiemu a jakże, zawsze winna jest Unia.

A gdy się mówiło osiołkom przy żłobie że rozwalą budżet, to mieli usta pełne frazesów. Ci partacze będą mieć coraz mniejszą kontrolę nad planową gospodarką, bo historia zna takie przypadki. Zemściło się rozdawnictwo 500 plus, a także zaczyna wrogo chrumkać rozwydrzona trzoda pisowska, zachęcona coraz większymi przywilejami i nagrodami w postaci zatrudnienia swojaków w spółkach skarbu państwa, a także rozdawaniem stołków ministerialnych na potrzeby przepychania kompletnie nieprzygotowanych prawnie i nie konsultowanych wrogich ustaw sejmowych.

Wrogiem tej władzy jest każdy kto widzi co robią i jak paranoicznie komentują każdą porażkę pisowscy Korycianie. Niestety już zdążyliśmy się przyzwyczaić, że wszystkie porażki są w patologiczny sposób przekuwane w sukces. Widzisz obywatelu że kradną i osłabiają państwo, a wyskakuje pisowski kacyk z komentarzem i mówi o jakimś sukcesie jakby był naćpany. Pewne jest to że te rządy przykleją się do każdej pozytywnej sprawy która jest możliwa do medialnego sprzedania, a za porażkę ZAWSZE winny jest Tusk, Unia i Niemcy. Wygląda na to że z góry można przewidzieć do końca kadencji winnych zaniedbań, podczas rządów Mateusza „sukcesu” Morawieckiego.

Beata Szydło pochodzenie

Beata Szydło – Wystarczy nie kraść

Czyżby to było przejęzyczenie władzy pis ? Złotousta kobieta naznaczona broszką i siłą odciągnięta od obowiązków gospodarki domowej, swego czasu zakomunikowała oczywistą, acz zaskakującą w tej oczywistości prawdę. W ten sposób słynąca z antycznej urody Beata, namiętnie ujadała z mównicy do oponentów opozycyjnych, w większości sympatyków ośmiorniczek. Może jednak czas podsumować straty podatnika i porównać choćby te jednodniowe obecnej władzy PiS, do całych kadencji wszystkich poprzednich rządów !

Rośnie astronomicznie dług publiczny za czasów kadencji towarzyszy patriotów, a ciągle słyszymy że oni nie będą płacić żadne zobowiązania tej znienawidzonej przez pisowców niemieckiej Unii. Może i oni nie będą płacić, ale zapłacą i będą płacić wszyscy Polacy oszukiwani przez rządy Prawa i Sprawiedliwości. Płacić będą i przeklinać rządy Kaczyńskiego, Beaty Szydło i Morawieckiego kolejne pokolenia młodych ludzi. Za nieumiejętność dogadania się z braćmi Czechami w sprawie Turowa i za działalność stricte politycznej Izby Dyscyplinarnej, rosną horrendalne sumy kar, a narracja machiny państwa jest wywrotowa. Wygląda na to że prowadzą nas wprost na POLEXIT, a ciemnemu elektoratowi chcą wmówić że wszystkiemu wina jest Unia Europejska. Oczywiście chodzi o zablokowanie możliwości rozliczenia teraz i w przyszłości działalności tych rządów.

Wracając jednak do tematu Pani premier, dziś sztandarowy slogan Beaty Szydło jakby umarł i nie wiadomo dlaczego nikt już dumnie nie krzyczy do opozycji i do Polaków „- Wystarczy nie kraść !”. Czyżby zmieniło się coś w polityce rządu ? Nawet gdyby przyjąć że poprzednicy okradali naród, to jednak w porównaniu do ( tfu ) miłościwie panujących nam obecnie, wtedy żyło się dostatniej i nie tak nerwowo. Teraz wszystko drożeje na potęgę, niestety wygląda na to że to dopiero początek tego co najlepiej potrafi PIS.

„Co by tu jeszcze spieprzyć panowie” – jak śpiewał Wojciech Młynarski. Niestety Prawo i Sprawiedliwość dzięki inflacji przywłaszcza dużo więcej pieniędzy do budżetu, i ma tego pełną świadomość że orze jak może Polaków. Naród dogorywa i głodem przymiera, a PIS zadowolony śrubę dokręca i modli się… o kolejną pandemię lub inną plagę. Kim oni są, kto ich cholera wybrał ???? Mój rząd by tak negatywnie nie oddziaływał na mnie jako obywatela tego kraju.

Nam się to należało !!

Wykrzyczała to z mównicy sejmowej do rozgoryczonych i zdziwionych Polaków premier pisowskiego rządu Beata Szydło. Takie małe resume Pani Beato: – Pieniądze które się niby należały… należą się każdemu, nie tylko Pani i rządom które pasożytują na Polakach, a później uzurpują sobie jakieś dodatkowe premie i nagrody ! Trudno to nie nazwać bezczelnością lub choćby brakiem moralności w przyznawaniu samemu sobie nagrody !! Na szczęście błądzącą jak dziecko w mgle, Panią premier przywołał do porządku i kompletnie zdyskredytował jej zwierzchnik tłumacząc wszystkim Korycianom że „do polityki nie idzie się dla pieniędzy„.

Pani premier może by tak nie ujadała, gdyby obywateli kraju słuchała

Potrzeby Pani premier można zrozumieć jeżeli w jej domu bieda aż piszczy, albo już tak dużo biedy że przestało piszczeć z biedy…. Tyle że to nie są pieniądze Pani Beaty Szydło tylko pieniądze całego narodu, i nie Pani Beaty Szydło decyduje o ich podziale dla siebie, przynajmniej NIE POWINNA jeżeli wie co to znaczy moralność i pamięta swoje hasło: WYSTARCZY NIE KRAŚĆ. Jeżeli tego nie rozumie to nie powinna zostać powołana na tak ważne stanowisko – chyba że stanowisko ” też się należało… ” To niedorzeczne żeby pracownik wykrzykiwał w ataku szału swojemu pracodawcy, że coś co wcześniej sam wziął jemu się to po prostu należało. Normalnie w takiej sytuacji pracownik wylatuje na bruk, a pracodawca składa zawiadomienie o kradzieży pieniędzy.

Spotkajmy się w drodze - Beata Szydło
Tak łże propagandowa TVP Kurwizja za twoje pieniądze !

„Spotkajmy się w drodze ! – Beata Szydło

Dziękujemy Pani premier za zaproszenie na czołówkę, ale już jeden Polak przekonał się publicznie jak władza kłamie, by uchronić własne stołki, i przy wtórze szczujni TVP z niewinnego kierowcy robi przestępcę.

Ze smutkiem patrzę jak komunistyczna partia PiS wykańcza obywateli i rozbraja Polskę. Choćby w tym dniu gdy oficer BOR Piotr Piątek przyznał się, że mknęli przez Oświęcim Szydłowozem rządowym bez sygnałów dźwiękowych i grubo ponad 60 na godzinę. Tutaj akurat nie potrzeba być biegłym w danej dziedzinie, widząc doszczętnie roztrzaskane o drzewo pancerne auto, jaką rzeczywistą prędkością musiały pruć przez Oświęcim limuzyny rządowe. Całe szczęście że przy okazji szarży nie zabili przypadkowej dla tego zdarzenia osoby, lub uczestniczącego bezpośrednio w wypadku Pana Sebastiana.

Znamiennym są też słowa oficera BORu Piotra Piątka, dlaczego postanowił przyznać się do winy. Otóż boi się o zdrowie i życie swoje i swojej rodziny.

Okazuje się że władza nie pierwszy raz przekraczała przepisy, a nie chcąc pokazywać rozrzutność propagatorów „dobrej zmiany”, zarządzeniem premier Beaty Szydło często wyłączano sygnały dźwiękowe, tak jak to było feralnego dnia gdy doszło do wypadku. Nie jest czymś dziwnym że do takiego zdarzenia doszło, bo to nie był pierwszy taki rajd tej władzy, przekraczającej swoje kompetencje w wykorzystywaniu taboru rządowego do celów prywatnych i łamania przepisów drogowych.

Irytujące jest pomijanie wszystkich faktów w trakcie śledztwa na niekorzyść Pani premier, choćby grupę ludzi z ośrodka leczenia uzależnień, czy innych zamieszkujących w pobliżu świadków lub takich przypadkowo znajdujących się w trakcie zdarzenia. Widać że organy ścigania głuche są na fakty niekorzystnie mogące wpływać na śledztwo, a wszystko robi się w jednym kierunku i celu. Śmiesznym za to było zakrywanie dla fotoreporterów i świadomych obywateli uszkodzeń samochodu przez ekrany Policyjne, normalnie służące do tragicznych wypadków, a także zasłaniania widoku ludzkich zwłok.

Niestety Pan Sebastian przekonał się na własnej skórze jak łatwo zostać wmanewrowanym w pełną odpowiedzialność za wypadek i co znaczy realnie hasło Beaty Szydło: Spotkajmy się w drodze. Został zaszczuty przez Kur-wizję i jej reporterów, można się domyślać na czyje polecenie. Niejeden słaby psychicznie młody człowiek mógłby poddać się, nie radząc sobie z tym naznaczeniem przez władzę, odbierając sobie życie, przy tak zmasowanym ataku machiny pisowskiego państwa. Ale czy nie o to chodziło ? Na pewno paski informacyjne TVP i komentarze nieuczciwych reporterów, poradziły by sobie z interpretacją i wskazały na sumienie młodego człowieka. Taka jest właśnie obecna władza.

Cała machina państwa przeciwko Sebastianowi. Czy chcesz być kolejnym kozłem ofiarnym tej władzy ?
Beata Szydło pochodzenie

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top