Benefia ubezpieczenia opinie

Benefia ubezpieczenia opinie


https://benefia.pl/

Marcin – luty 2023 ( Benefia ubezpieczenia opinie )
Rekalkulacja składki to jedno, ale lichwa w wysokości ubezpieczenia 3 takich samych pojazdów w innej, normalnej firmie ubezpieczeniowej to już przesada. Omijać szerokim łukiem, a jeśli kupiłeś auto to uciekaj bo skasują Cię jakbyś tira z naczepą ubezpieczał.

Tomek Kamiński – styczeń 2023
Konsultanci nie profesjonalni. A zwłaszcza pan K M

Filip Woźniak – listopad 2022
Nierzetelna firma, kontakt na poziomie poniżej 0, ostatni raz korzystałem z ich usług. Nigdy więcej, nie polecam i jedyne co można zyskać z BENEFIA to problemy. Agent z którym załatwiałem polisę pojechał na wakacje i jej nie zatwierdził, a została opłacona, wszytko było uzgodnione i zrobione, ale oczywiście trzeba było zaniedbać. Mam nadzieję, że szybko padną bo to jakiś żart.

Bartosz Piechowiak – listopad 2022
Totalna olewka klienta! Brak odpowiedzi na maile, automatyczne rozłączanie z infolinią! DRAMAT!

Tomasz G. – wrzesień 2022
Na żaden numer z wymienionych w internecie, na stronie głównej ubezpieczalni, na ich stronie dla klientów, nie można się dodzwonić. Firma porażka. Nikt nie dba o markę, dlatego tracą klientów. Omijać szerokim łukiem, może po upadkach takich pseudo ubezpieczalni, zostaną na rynku te szanujące potencjalnego klienta.

Monika Kuprjanowicz – maj 2022
Jeśli chodzi o załatwienie prostej sprawy z ubezpieczeniem na mieszkanie z cesja na bank ta firma ubezpieczeniowa jest tragiczna. klient ma czas 3 dni na załatwienie sprawy a oni tydzień czasu rozpatrywać sprawę będą bo system nie przyjął itp itd.
Już nigdy nie skorzystam z ich usług.

Aleksandra S. – 2022
Nie odbierają telefonów, można dzwonić po 6-10 razy bez skutku.
Infolinia BOK jest aktywna jedynie w godzinach pracy biura 8-16 i nie ma możliwości połączenia z BOK w innych godzinach .
Po tygodniu od przesłania dokumentów mailowo okazuje się w trakcie rozmowy, że nowe w wersji papierowej zostały przesłane na niewłaściwy adres. Pani z którą rozmawiałam obiecała mail zwrotny z właściwymi danymi. Po 1,5 tygodnia dalej czekam.

Krzysztof Jarzyna – 2022
Nie polecam. Likwidowałem szkodę z OC sprawcy. Zaniżyli wartość mojego auta przed szkodą o ponad 50% byle tylko zrobić szkodę całkowitą i zablokować mi możliwość bezgotówkowej naprawy auta!
Nie odpowiadają na maile, a gdy do nich zadzwoniłem to podśmiechująca się pod nosem Pani nie potrafiła mi nic powiedzieć.
Sprawa skierowana do kancelarii prawnej.

Sąd wydał nakaz zapłaty. Okazało się, że zaniżyli mi odszkodowanie o prawie 7 tyś. zł. Razem z kosztami nakaz zapłaty opiewa na ok. 9 tyś. zł. + kwota bezsporna. Wygląda jednak na to, że pracownicy Benefia lubią działać na szkodę firmy i odwołali się od nakazu. Teraz sąd doliczy jeszcze koszty powołania biegłego. Dodatkowo, z każdym dniem naliczam odsetki. To już w tej chwili ponad 400 zł. samych odsetek.
Tak więc Benefia zamiast polubownie wypłacić 17 tyś. zł. odszkodowania, zapłaci ok. 20 tyś. zł.
Gratuluję niekompetentnych pracowników, którzy narażają firmę na straty.

Sprawa zamknięta. Benefia zamiast w 2020 roku uczciwie wypłacić 17 tyś. zł. bez sporu, wolała się sądzić. Efekt jest taki, że po 18 miesiącach sąd zasądził dodatkowo ponad 10 tyś. zł. Czyli Benefia musiała mi w sumie wypłacić ponad 20 tyś. zł.
Firma z własnej głupoty straciła prawie 4 tyś. zł. Jak widać, warto sądzić się z oszustami!

Marek Bugaj – 2022
W auto mojej dziewczyny uderzył w samochód ubezpieczony w tej pseudo ubezpieczalni. Pan rzeczoznawca z Benefia kazał mojej dziewczynie samej zrobić zdjęcia i mu wysłać na maila ,normalnie szok ! Minęły dwa tygodnie od zgłoszenia ani pieniędzy ani wyceny . Sam miałem do czynienia z różnymi ubezpieczalniami ale czymś takim pierwszy raz. Poradziłem jej wziąć adwokata.

ewa palenda – 2022
W 2021 roku przysłali zawiadomienie przedsądowe o braku wpłaty za Oc za 2018. Wysłałam potwierdzenie, zero reakcji ,(typu przepraszamy lub dziękujemy), można domniemać „nie udało się”. Nie polecam!!!!!!

Benefia ubezpieczenia opinie

Rafał Ringwelski – 2022
Kontakt telefoniczny to dno…. Nigdy więcej nie kupię polisy w Benefia. Lepiej dopłacić i nie martwić się czy ktoś odbierze telefon czy nie.

Pozorant – 2022
Tragedia na e-mail nie ma szans żeby odpowiedzieli,dodzwonić się też graniczy z cudem ogólnie nie polecam…

Jarosław Piotrowski – 2022
Brak zainteresowania klientem indywidualnym zero reakcji na e-meil nie polecam

Mateusz Matheo – 2022
Nawet dobrej szyby nie potrafią zamówić

Zaraz Wracam – 2021
Mają duży problem z odbieraniem telefonu

Normie – 2021
Proszę wszystkich kto potrzebuje zieloną kartę wpisać adres benefia. pl
I tam znajdą państwo wszystkie adresy firm w Polsce które współpracują z Benefia i tam one od ręki wydają zieloną kartę, właśnie odebrałem na Ursynowie w Ursyn Car, a ten Pan Paweł co dzwoniłem na alei jerozolimskie to wprowadza w błąd że do końca kwarantanny nie ma możliwości zrobić zielona kartę i bezczelnie się odzywał był nie miły, nie polecam bo tylko psuje wizerunek firmy benefia, a dodam że Pani z centrali była bardzo pomocna właśnie ona podpowiedziała takie rozwiązanie

Kacper Łukaszczyk – 2021
Serdecznie odradzam korzystania z usług tego ubezpieczyciela. Zero profesjonalizmu, brak kontaktu z klientem. Od prawie dwóch lat staram się wyjaśnić sprawę niesłusznie naliczonego ubezpieczenia samochodu, który już sprzedałem. Firma otrzymała ode mnie wszystkie dokumenty, a mimo to nie może wyjaśnić tego nieporozumienia. Od jakiegoś czasu codziennie wysyłam e-mail z prośbą o wyjaśnienie sprawy, lecz niestety nie dostaje odpowiedzi. Telefon także milczy. Za to dostaję pisma od firmy windykacyjnej wynajętej przez Benefię z żądaniem zapłaty i straszeniem sprawą sądową. Jakaś kompletna amatorka. Chyba starają się zamęczać swoich klientów pismami. Na szczęście nie każdy się da 😉

Pafcio B – 2021
Brak kontaktu przy szkodzie . Podważenie polisy AC a w rezultacie nie wypłacenie poniesionych kosztów naprawy. Wiele zmarnowanych godzin na próbę kontaktu. Przestrzegam

MegaEsesman – 2020
Obsługa bezczelna, brak chęci pomocy. Przerywają rozmowę w trakcie jej prowadzenia. Pan Marek i Pan Paweł. Brak pomocy z ich strony. Odradzam tą firmę. Lepiej zapłacić parę złoty więcej i rozmawiać z kompetentnymi ludźmi . Najgorsza firma z jaką się spotkałem

Hubert – 2020
Oszuści

Benefia ubezpieczenia opinie

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top