Balcia ubezpieczenia opinie

Balcia ubezpieczenia opinie


https://balcia.pl/pl/

2023

MamaMigotki – styczeń 2023
Za nic w świecie nie idzie się do nich dodzwonić. Infolinia z kilkoma numerami a żadnego wolnego konsultanta przez 10 godzin.

Adam Krochmal – styczeń 2023
Kontakt z klientem, lub poszkodowanym w przypadku OC sprawcy, tragiczny. Firma nie wie jakie dokumenty już ma a jakich jeszcze potrzebuje. 3 telefony na infolinię czy wszystko ok nikt nie potrafi odpowiedzieć, wysłanie maila o brakach zajmuje im tydzień, samochód zastępczy każą oddać przed wypłatą odszkodowania i szansą naprawy własnego pojazdu.

Waldemar Puszkiewicz – styczeń 2023
Ciekawe jak długo będę czekał na jakiekolwiek informacje na temat mojej szkody. Telefon na infolinii nie odpowiada a podany adres mailowy niewłaściwy

Agata Kwiat – styczeń 2023
Po miesiącu okazuje się że samochód jest nieubezpieczony. Jak starać się o zwrot pieniędzy?

Patryk Szypowski – styczeń 2023
Nie polecam tej ubezpieczalni porażka współczuje tym ludziom co biorą ubezpieczenie auta w tej firmie albo czegokolwiek

Balcia ubezpieczenia opinie

Balcia ubezpieczenia opinie 2022

Michal Kuls – grudzień 2022
od 40 minut wiszę na infolinii żeby skorzystać z usługi assistance. to jest brak wywiązania się z umowy.

Mateusz Jarczynski – grudzień 2022
Najgorsze TU jakie może istnieć. Sprawca mający polisę w Balcia uszkodził mi auto, odmówili holowania na koszt sprawcy,auto zastępcze do dramat, dodzwonić się jeszcze gorzej. Zostawili mnie ma mrozie bez auta zastępczego… odradzam firmę. Skarga złożona

quamersable – grudzień 2022
Kpina dno ta firma nie polecam po miesiącu czasu okazuje się że auto jest nie ubezpieczone i pieniądze zwracają przetrzymują pieniądze i trzeba czekać na zwrot nie polecam

Daria Formella – listopad 2022
Porażka!!!! Człowiek wykupił NNW w lipcu wypadek samochodowy ( nie z mojej winy) aczkolwiek zgłosiłam sprawę otrzymałam nr szkody i to na tyle. Olewka na całego!! A z tego co się dowiadywałam mają OBOWIĄZEK wypłaty świadczenia w ciągu 30 dni. Dziś zadzwoniłam SAMA i od razu była opinia lekarska że uwaga ODMAWIAJA SWIADCZENIA!!!! W życiu takiej dziadowskiej firmy krzak nie widziałam i NIGDY PRZENIGDY już nie wykupie ani OC ani NNW u tych oszustów. Oczywiście będę także każdemu odradzac opowiadając swoją przygodę z ową firma. Na marginesie zaznaczę że sprawę sprzedam chociażby dla zasady!!!

Rafał Szulc – listopad 2022
!!! UWAGA OSZUŚCI NACIĄGACZE !!! Kupiliśmy samochód z świeżo wykupionym i w pełni opłaconym ubezpieczeniem w niedługim czasie przysłano nam do zapłaty kwotę 1000zl dopłaty , złożyliśmy wypowiedzenie mimo to jesteśmy nękani nakazami zapłaty dzisiaj przyszedł nakaz sądowy , a my nie chcemy korzystać z usług ubezpieczeniowych tej firmy tylko przenieść do swojej zaufanej ubezpieczalni . A ta firma ciągle to uniemożliwia i każe sobie zapłacić .

Piotr Strójwąs – październik 2022
Dramatyczna komunikacja

Kamila Kor – październik 2022
Dodzwonienie się do opiekuna szkody to chyba graniczy z cudem ..

Maciek S. – październik 2022
Dzień dobry, z perspektywy osoby, która współpracuje z BALCIA w ramach likwidacji szkód z ich ubezpieczeń mogę powiedzieć, iż jest to jedna wielka tragedia. Jakiekolwiek terminy ustawowe nie są zachowywane, wymiana korespondencji z likwidatorem przypomina walenie grochem o ścianę i ciężko orzec co jest większe niekompetencja czy buta tamtejszych pracowników. Nie polecam.

Kamil Kłos -wrzesień 2022
Czekam na pieniądze z ubezpieczenia z odszkodowania już pół roku . To jest jakiś ABSURD !! UNIKAĆ
Edytuje .. czekam już 10 msc . I cisza . Sprawa zakończona a oni dalej niby czekają na zakończenie sprawy …

Marcin Niewiadomski – wrzesień 2022
Zdziercy nie zaliczają polowe elementów

Gadziuszek – lipiec 2022
Brak możliwości kontaktu telefonicznego. Przez 3 dni na 2 nr przez nich podane. Maili też nie potwierdzają.

Barbara Bar – lipiec 2022
Kpina! Mam wykupiony pakiet maksymalny assistance. Zepsuło mi się auto, zadzwoniłam na numer alarmowy z polisy. Odebrała jakaś pani i mocno zniecierpliwionym tonem powiedziała, że Polski Związek Motorowy nie świadczy już usługi assistance dla firmy Balcia od prawie roku i oni nie wiedzą kto to teraz robi. Nie udzielono mi pomocy, nie dostałam auta zastępczego, które mi przysługuje zgodnie z pakietem, za który zapłaciłam. Ta cała firma to jakiś żart, nie wiem jakim cudem coś takiego istnieje.

Damian Sroka – czerwiec 2022
Waldemar Z. specjalista ds likwidacji szkód Od momentu zgłoszenia szkody nie mam kontaktu z tym panem. Olewka totalna sprawa jeszcze nie zakończona pieniędzy na koncie za szkodę brak auto zastępcze musiałem oddać a po licznych próbach telefonicznych celem wyjaśnienia sprawy z samochodem zastępczym pan nie raczy odebrać telefonu gdzie mam prawo do auta zastępczego jeszcze przez siedem dni od wypłacenia pieniędzy za szkodę. Porażka totalna radzę omijać szerokim łukiem tą firmę.

Mateusz Świsulski – czerwiec 2022
Ta firma to jakaś pomyłka, odszkodowanie zaniżone co najmniej o połowę i nic nie da się zrobić, nikomu nie życzę przygody z tą firmą.

Jakub Rogowski – maj 2022
Nie polecam.Tak dziadowskiej firmy nie spotkałem.Nie rozumiem jakim cudem jest dopuszczona na polski rynek.

Krzys Reszka – 2022
Omijać szerokim łukiem.
Sprawa trwa 3 miesiąc i brak rezultatu ciągłe kombinacje tłumaczenie jak doszło do uszkodzenia pojazdu. Jakim telefonem byly robione zdjęcia. Nie polecam nawet największemu wrogowi moim zdaniem to jest jakaś kpina. Nie powinna taka firma istnieć. Posiadam kilka samochodów w ubezpieczalni PZU i nie mam żadnego problemu, nawet gdy polisa oc jest zapłacone po terminie.

Krzysztof Witkowski – 2022
Totalny brak profesjonalizmu w rozwiązywaniu szkód. Po odwołaniu się do wyceny jaką zaproponowali (770zł za 3 uszkodzone elementy do lakierowania: zderzak, grill, nadkole), nie chcieli nawet minimalnie podwyższyć kosztów naprawy pojazdu. Po próbie negocjacji z pracownikiem skończyło się na przekazaniu sprawy do warsztatu samochodowego, na którego wycenę się zgodzili (była identyczna, ponieważ od niego miałem wytyczne co do kosztów naprawy) oraz na wzięciu auta zastępczego – na którym firma utraciła dodatkowe pieniądze. Firmie radzę zmienić osoby, które zajmują się rozpatrywaniem spraw, gdyż przez te osoby ubezpieczalnia jest znacząco na minusie. Ubezpieczalnie zdecydowanie odradzam komukolwiek, a osobom walczącym o odszkodowanie życzę powodzenia.

Krzyś Lesz – 2022
Krytyczne: Czas reakcji, Jakość, Profesjonalizm, Wartość
Jakieś nieporozumienie. Od 1.5 miesiąca jestem pozbawiony auta. Zgłoszenie szkody sprawcę zapytaj nawet o numer buta bo inaczej nie zgłosisz. Potrzebny wszystkie dane łącznie z peselem,telefonem, mailem. Kontakt tylko mailowy, telefonów nikt nie odbiera. Po miesiącu informacja ze muszą ustalić czy na pewno są zobowiązani wypłacić odszkodowanie bo nie mają notki z policji. Dobrze że na miejsce wezwałem policję i taka notkę posiadam (oczywiście dodatkowe koszta). Jak sprawca ma OC tej firmy to wszystko będzie trwało. Koszmar.

Piotr P – 2022
Krytyczne: Czas reakcji, Jakość, Profesjonalizm, Wartość
Po 3 miesiącach od zgłoszenia brak kontaktu oraz informacji na jakim etapie jest sprawa.
Auto stoi uszkodzone chociaż nie z naszej winy, porażka.
Kosztorys z balcia strasznie zaniżony po wycenie w serwisie ciągle przeciąganie sprawy.
Nie ubezpieczać w tej firmie!!!

Mateusz Boznański – 2022
Sprawca kolizji miał ubezpieczenie OC w Balcii. Już 2 miesiąc trwa załatwienie przerysowanego błotnika w Mercedesie. Wszystko jest kwestionowane – mimo wyraźnych informacji z Mercedesa, że uszkodzenie wymaga wymiany błotnika, a nie malowania. Czuję , że Balcia to jest hit na miarę upadłego Gefionu. Nie kupujcie najtańszych ubezpieczeń

Marek Paczkowski – 2022
Obsługa klienta na minus.Wyplata odszkodowania i czas realizacji to jakaś kpina.Jednak duży gracz to duży gracz.Nie ma co liczyć na dobre odszkodowanie w takich dziadowskich firmach.

Leszek Kikmunter – 2022
Nic ich nie interesuje. Tylko składki.
Ponad rok temu zmieniłem ubezpieczalnie, a oni dalej chcą siano. Nie polecam. Mogę u nich ubezpieczyć bałwana na wiosnę.

Marcin July – 2022
Krytyczne: Czas reakcji, Jakość, Profesjonalizm, Wartość
Bardzo nie profesjonalna firma. Mega odradzam każdemu kto ma zawrzeć tam ubezpieczenie. Jeśli chodzi o ubezpieczenie AC totalna porażka. Nigdy nie miałem gorszego ubezpieczenia. MEGA NIE POLECAM!!!!

Mirka Szmytki – 2022
Po zgłoszeniu szkody nikt nie kontaktował się ze mną… W celu uzyskania jakichkolwiek informacji musiałam dzwonić sama a czas oczekiwania na połączenie długi. Minął miesiąc od zgłoszenia szkody i brak informacji zwrotnej…

Bartłomiej Wantuch – 2022
Szkoda wyrządzona na moim mieniu 19.02 poza wizytą rzeczoznawcy kilka dni później do dziś brak jakiejkolwiek kontaktu tj 26.03 !! Porażka pod sąd!

M M – 2022
Beznadziejna firma ubezpieczeniowa brak kontaltu z obsługą, a jak już się dodzwoniłem konsultant wprowadzał w błąd. Czy celowo nie wiem, ale patrząc opinie nie zdziwibym się

Natalia Kowalczyk – 2022
Krytyczne: Czas reakcji, Jakość, Profesjonalizm
Jednym słowem oszuści!! Zaniżają kosztorys, bardzo ciężki kontakt, omijać szerokim łukiem!!! Czekają do ostatniego dnia na wysłanie odpowiedzi. (30dni)!!

Michał Perlak – 2022
Najgorsze towarzystwo ubezpieczeniowe, zaniżają odszkodowania, unikają kontaktu, nie odpowiadają na wiadomości

Pawel Lewap – 2022
Brak kontaktu z ubezpieczalnia. Nie polecam.

Tomek Tomcio – 2022
Autoryzowany serwis nie chcial podjąć sie naprawy ze wzgledu na problemy z wypłacalnością Balci

Mateusz Mat – 2022
Nie polecam w sprawie wypłata odszkodowania

Piotr Łagocki – 2022
masakra beznadzieja firma

Bart Berdowski – 2021
CZYTAJCIE, ta firma twierdzi że auto co ma cały bok skasowany, czyli drzwi słupek i inne części, robi się w 4 dni, czyli demontaż, montaż nowych części, nastawienie słupka, malowanie całego boku 😂😂😂😂😂😂, KOMEDIA, PLUS OCZYWIŚCIE DOSTAWA IDZIE 5MIMUT, dziś zabrano mi auto zastępcze, a ja będę czekał na moje jeszcze 9 dni, cuz, adwokat się zajmie sprawą!!! 4 dni hahahahhaha

Łukasz Cudnik – 2021
Ta firma to jakaś pomyłka. Klient tej firmy ubezpieczeniowej spowodował na mnie szkodę, na wycenę czekałem ok 2 tyg, 3 tydzień czekam i nie dostałem odszkodowania, na infolinii nikt nie odbiera telefonu. Serdecznie nie polecam.

Grzegorz Siedlecki – 2021
Porażka. Naciągają jak tylko się da aby zapłacić jak najmniej, a najlepiej w ogóle, dodatkowo żądają dokumentów, których nie mają prawa wymagać. Kapitał zakładowy 510tys, również nie brzmi imponująco biorąc pod uwagę działalność jaką prowadzą i tylko kwestia czasu aż tajmeniczo znikną z rynku.

Robert – 2021
Trafił mnie na drodze ich klient. Sprawa skończy się w sądzie. Trzy niezależne ekspertyzy wartości pojazdu dokonane przez biegłych sądowych (wszystkie pozytywne dla mnie), a oni mają je gdzieś i twierdzą, że wartość auta w dniu kolizji jest 10 tyś niższa i robią szkodę całkowitą. BALCIA/RESO to jakaś pomyłka na naszym rynku.

Seb Dab – 2021
Nie polecam! Omijać szerokim łukiem. Nie dostałem dokumentów na opłatę OC (przedłużenie) . Od razu firma windykacyjna , koszty dodatkowe i straszenie sądem! Badziewie!!!

Piotr St – 2021
Nie polecam, naciskają na naprawę kosztorysową, „straszą” że jeśli nie skorzysta się z ich serwisu, tylko z normalnego ASO to „powiększa się szkodę” Generalnie skandal

Wonder Boy – 2021
Nie polecam Balci, ostatnie co warto rozważyć przy doborze ubezpieczenia, po miesiacu od zaplaty przesylaja jakies „dodatkowe koszta”

XC Melanholy – 2021
nie trzeba nic dodawac, opinie mowia same za siebie. z daleka od tej firmy. naciągacze !

Twój Tata – 2021
Nie polecam, pozbyłem się auta 2 lata temu a dana firma pobiera składkę za ubezpieczenie poprzez komornika

Patryk – 2021
Nigdy nie bierzcie z tej firmy ubezpieczenia !

Lily M – 2020
Firma omyłkowo twierdzi że mam u nich ubezpieczenie i że mam je opłacić A nie wiem o co chodzi i straszą sądem. Jednym słowem naciągacze i oszuści

Kamil Wysokiński – 2020
Żałuję że Google nie może wprowadzić opcji: 0 gwiazdek. Obsługa jest tragiczna, Dział reklamacji i likwidacji szkód to jakaś kiepska czeska komedia-auto firmowe które było użytkowane cały czas i służyło jako źródło dochodu wycenione na 40% wartości z przed roku! Na nic się zdały dokładne opisy oraz wysyłane pomiary z warsztatów, mają za nic klientów i poszkodowanych. Módlcie się aby nigdy nie mieć z tą firmą nic wspólnego a jeżeli już będziecie mieli okazję walczyć z nimi o odszkodowanie to jedna rada – oddajcie od razu sprawę do sądu. Mniej nerwów a efekt będzie o wiele korzystniejszy.

Andzelika W – 2020
Masakra. Mialam samochód w tej firmie ubezpieczony trzy lata temu. Dwa miesiące po wykupieniu polisy auto oddałam na złom ( silnik siadl nie było warto naprawiać) ksero zaświadczenia o demontażu wysłane było poczta polska, e-mail i telefonicznie dla pewności i niby wszystko było ok W tym roku otrzymałam pismo o zadłużeniu od komornika za rok 2018-2019 i od razu pobrano mi sporą kwotę z konta za auto którego nie posiadam. Dzwoniąc na infolinię okazało się że oni o niczym nie wiedza i zadego zgloszenia nie mieli Totalna maskara. Teraz walcze o zwrot nie słusznie zabranych pieniędzy. Sąd umorzył postępowanie w tej sprawie po moim odwołaniu na moją korzyść ale sądzę że kasy już nie odzyskam. Masakra!!

Monika Hreczany – 2020
Tragedia! Byłem poszkodowany ze sprawcy OC, który najechał na tył mojego auta Audi A6 C6, w wyniku czego uległ uszkodzeniu tylny zderzak + dyfuzor + czujniki parkowania. Ubezpieczyciel uznał mi wymianę poszycia zderzaka + wymianę dyfuzora na nowe i lakierowanie. Za zderzak policzył mi 206zł i za dyfuzor 48zł w najniższej klasie zamienników, gdzie w tej cenie nie znalazłem części nawet na Chińskich hurtowniach. Moje auto ma wszystkie części oryginalne i w przypadku rozliczania takiej szkody to ubezpieczyciel powinien mi też takie części zagwarantować. Oryginalny zderzak w serwisie audi kosztuje 2500zł + dyfuzor + sprawdzenie i naprawa czujników + kosztu robocizny + koszty lakierowania i robi sie blisko 6 tyś. zł.

Mało kto wie, że w wypadku, kiedy ubezpieczyciel nie wywiąże się z wypłaty odszkodowania to poszkodowany może założyć sprawę z powództwa cywilnego. Zastanówcie się kilka razy zanim wykupicie w Balcia ubezpieczenie bo każdemu może się zdarzyć, że skasuje komuś np. Porsche, czy Ferrari i wówczas koszty wypłaty odszkodowania sięgają tyle co nowe mieszkania albo i lepiej. Zdecydowanie odradzam zawierania umów z tym ubezpieczycielem. Ja swoją szkodę (pełnomocnictwo) odsprzedałem firmie, która się zajmuje odzyskiwaniem sprawiedliwego odszykowania bo już nie miałem siły się z nimi ścierać.

Marta P – 2020
Nie polecam! drugi miesiąc auto stoi na warsztacie bo nie potrafią sporzadzić poprawnie kosztorysu, rzeczoznawca z ich firmy niemiły! Sprawca kolizji ubezpieczony u nich ja jestem poszkodowaną. Auto równo 8 lat na częściach oryginalnych w stanie bardzo dobrym, proponują zamienniki. Na infolini mówią, że należą mi się oryginalne części potem że nie. Proponują auto zastępcze na ich koszt potem wychodzi inaczej. Auto na 1 dzień! i faktura na mnie nie na nich ! Porażka

ALEKO Sławomir – 2020
Niestety totalna żenada. Sprawca miał polisę w tym towarzystwie ubezpieczeniowym. Kontakt l likwidatorem danej szkody zawsze nie ma przy biurku takie słyszałem odpowiedzi po próbie połączenia przez konsultanta. Samochód jeszcze nie naprawiony a zabrali mi samochód zastępczy z OC sprawcy. Zgłosiłem reklamacje maja na to 30 dni – masakra. Sprawa trafi do rzecznika.

Krzysztof Oprzędek – 2020
Oszustwo. Ktoś z ubezpieczeniem OC Balcia uszkodził mi samochód. Balcia wyceniła naprawę na ok 1/10 kosztów naprawy. 3 autoryzowane serwisy odmówiły mi przyjęcia do naprawy bezgotówkowej. Powiedziały, że od każdego ubezpieczyciela przyjmą ale nie od Balcia. Że ta firma nie płaci. Będę musiał pozwać właściciela polisy cywilnie i zapłaci za naprawę. Kolejnym razem się zastanowi gdzie kupuje OC.

Tadeusz Biela – 2020
Ta firma to jakaś kpina! Przy próbie wypowiedzenia automatycznie odnowionego OC wysłanego mailem i pocztą, na mail odpowiedzieli, że przekażą dalej do innego działu i cisza. 8 dni później wysłalli list z windykacją na kwotę pełnego ubezpieczenia!!! (wypowiedzenie wyslane w 4 miesiącu trwania umowy). Naciągają i straszą sądem!!! Porażka totalna!

Rafal – 2020
NIE POLECAM! OSTRZEGAM! Nie wiem jak z wypłatą odszkodowań, bo na szczęście nie było takiej potrzeby, ale jak sprzedaż samochód, a nowy właściciel ubezpieczy się gdzie indziej, albo Ty gdzie indziej się ubezpieczysz na następny rok, to i tak po roku przyślą Ci wezwanie do zapłaty choć z ich usług już nie korzystasz, a stara polisa wygasła. Zrolują Ci ubezpieczenie bez Twojej wiedzy, na jakiej podstawie???? Stajesz się dłużnikiem choć o tym nie wiesz i nasyłają na ciebie komornika!!!!

Tomasz Remien – 2020
tragedia , uważać trzeba jak sie sprzeda autu wysłać poczta polecony , meilem i u agenta zgłosić jak nie to wznawiaja polisę i przychodzi nakaz komorniczy zapłaty . Ja mam zgłoszone u agenta a 1500 zapłaciłem za auto którego nie mam

Patryk Juretzka – 2020
Zaniżona kwota odszkodowanie i kwestionowanie uszkodzeń. Zgłaszajcie skargi na ta firmę do Rzecznika Finansowego i do Komisji Nadzoru Finansowego!

A. B. – 2020
NIE POLECAM! Oszuści i naciągacze! I ZERO JAKIEGOKOLWIEK KONTAKTU! A patrząc po innych opiniach stwierdzam, że jak widać nie jestem jedyną osobą, którą chcieli oszukać. NIGDY WIĘCEJ U TEGO „UBEZPIECZYCIELA”!

Adrian Matka – 2020
Nie da się skontaktować, brak profesjonalizmu, niemiła obsługa. Nie można załatwić wypowiedzenia bo albo nikt nie odbiera albo jakieś wymyślone problemy. Nie polecam tych oszustów.

Wojtek Mach – 2020
Zycze kazdemu aby mial jak najmniej do czynienia z ta firma… Sposob likwidacji szkody i komunikacji poza wszelakimi standardami.

Jezus Chrystus – 2020
Operatorzy na info linii pierwsza klasa, ale ludzie zajmujący się szkodami celowo wydłużają proces wysłania kosztorysu i wypłaty odszkodowania

Wojteck – 2020
Strata czasu. Kontakt praktycznie zerowy, wyliczona składka wyższa o 40 % od konkurencji. Nie polecam.

Karolina Ryszewska – 2020
Najgorsza „firma” ze wszystkich. Nie polecam. Jedna gwiazdka to za dużo dla tych niekompetentych oszustów

Mr.Toxic2115 – 2020
Oby nikt nigdy nie miał do czynienia z tymi amebami umysłowymi. Trzymać się z daleka od tych krętaczy.

Marta Figurek – 2020
Oszuści i złodzieje! Nie polecam z całego serca! Naciągacze i nic więcej. Nie mieć nic wspólnego z nimi

Adam Zieliński – 2020
żenada. Kontakt zerowy za lusterko policzyli 5,40 zł

Krzysztof – 2020
Nie polecam. jedna wielka banda oszustów.

Michał Bejger – 2020
Tragedia . Omijać szerokim łukiem szkoda słów

dodek – 2020
Oszukują ludzi , nie podtrzymują słowa

Tomasz g – 2020
Najgorsza ubezpieczalnia pod każdym względem

kamil boguszewski – 2019
Byłem klientem tego TU i nie polecam. Kolega zrobił mi szkodę autem mojej siostry i niestety nie wypłacili odszkodowania. Byłem współwłaścicielem auta z siostrą i dlatego nie chcieli wypłacić odszkodowania. To nic że samochod był wypożyczony koledze i była umowa. Po to się płaci ubezpieczenie nie male by chroniło od wlasnie takich wypadków. Pieniadze to chętni by wziąć ale potem rob co chcesz. MASAKRA. ODRADZAM KAŻDEMU !!!!

Michał Sroka – 2019
Likwidacja szkody komunikacyjnej to koszmar.
Skrajnie niekompetentny „rzeczoznawca”. Potrafi nawet „pomylić” model pojazdu na tańszy.
W wycenach błędy formalne i rzeczowe, nie mówiąc już o bezpodstawnym zaniżaniu wartości pojazdu.
Bez prawnika nie podchodź…

P. Pas. – 2019
Dziady. W swoich kosztorysach nawet urzędową stawkę za wtornik tablicy rejestracyjnej zaniżyli. Oddałem auto do bezgotówkowej naprawy w warsztacie i po ponad roku sprawa wróciła. Warsztat sądzi się z nimi o kasę a ja zostałem wezwany w charakterze świadka

Kamil Pawlak – 2019
Nie życzę nikomu kontaktów z tą firmą. Szczególnie jak jest się poszkodowanym i mają wypłacić odszkodowanie. Sprawa pewnie skończy się w sądzie!

Dominika Sz. – 2019
Nigdy więcej tej ubezpeczalni. Proszę pomyśl dwa razy zanim się zdecydujesz kupić ich ubezpieczenie…

honzik – 2019
likwidacja szkody to koszmar jak z ulicy Wiązów

Wojciech Bąk – 2019
Nie polecam. Likwidacja szkody to dramat.

Robert D. – 2019
Oszuści. Nie polecam!!!!

Tomasz Kiebała – 2018
Zgłosiłem szkodę z OC sprawcy. Dzisiaj firma nie przedłużyła mi możliwości korzystania z pojazdu zastępczego, mimo, że mój nie jest jeszcze naprawiony! Nie polecam!!


2 komentarze “Balcia ubezpieczenia opinie”

  1. Nigdy sie nie nabierajcie na ta firmę Krzak. Mają schemat działania. Udają, ze nie dostali rezygnacji, później windykacja i w końcu komornik. Wysłałam rezygnacje. Napisałam reklamacje nigdy nie odpowiedzieli. Rzecznikowi kłamią, że to oni się ze mną kontaktowali. Mam korespondencje moje email w których się wręcz upominam o odpowiedź na reklamacje. Ja im nic nie jestem winna. Malo tego zwrócili nadpłatę poprzedniemu właścicielowi, co jest tylko możliwe jak nowy właściciel wyśle reklamację. Nie przebywam w kraju więc kolejne koszta. Musiałam wziąć adwokata/ przedstawiciela. Dobrze przeżyję po prostu im nie podaruje nawet jak się to ma sądem skończyć. Maja 30 dni na odpowiedzenie na reklamację. Dobrze wiemy, ze po terminie reklamacja jest uznawana . I tak myślałam i też pisałam nadal. Oni milczą. A sprawa od 2018 roku. Mówią zapłać, będziesz miała spokój. A dlaczego ja mam komos dawać moje pieniądze na które pracuje ? Płacić oszustom to jak zgadzać się z oszustwem. A ja siw nie zgadzam. Uważajcie na nich.

  2. Unikajcie jeśli tylko się da. No chyba ze lubisz się denerwować. Szukać kontaktu. Czekać na odpowiedz a potem dostać wymijającą.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top