Avast opinie

Avast opinie


https://www.avast.com/pl-pl/

Peter Cedar 7 paź 2022 – ( Avast opinie )
Avast jest pazerny i ciągle próbuje wyłudzać pieniądze. Zamiast dostarczyć kompleksowej ochrony to ciągle wymyśla sposoby aby wyciągnąć więcej. Nie przejmuje się że już opcja została zakupiona i działa, to wciska ją dalej a może ktoś ją kupi jeszcze raz. Wkurza mnie ta ciągła presja więcej kasy. Ludzie opanujcie się. Ochrona nie jest zła ale w końcu nie wytrzymam tego napastowania i zmienię firmę. Mam Avasta od kilku lat, przełączyłem na Polskę, mam wasz program. Nie liczcie jednak że będę publikował swój dowód tożsamości i zdjęcia, bo tak dużego zaufania do Was nie mam. pozdrawiam

Wasynek 1 paź 2022
Największy syf, nie polecam, już lepiej z Windows defendera korzystać.

Jola Pilch 28 sie 2022
Avast stał się obecnie wyłudzaczem pieniędzy. Nie wystarczy wykupić Avast Premium lecz niemalże na każda czynność chce aby wykupić kolejną dodatkową aplikację. Poważnie zastanawiam się nad rezygnacją

Gofer 2 sie 2022
„Antywirus” który sam potrafi zachować się jak wirus. Przy automatycznej aktualizacji zainstalował swoją przeglądarkę i ustawił ją jako domyślną, nie widzę opcji wyłączenia tego więc na razie wstrzymałam aktualizacje programu [nie bazy wirusów]. Poza tym w rogu ekranu co rusz wychodziły okna niezwiązane z działaniem zainstalowanej wersji, promując swoje inne produkty ostrzeżeniami, że np. twoje ip jest widoczne, „ale MY możemy coś z tym zrobić” itp.

Powyłączałam różne opcje w ustawieniach więc zobaczymy czy w tej kwestii coś się poprawi. Wisienką na torcie jest zacięcie się okna programu gdy zapytał mnie o ocenę, a chciałam kliknąć w jedną gwiazdkę. Korzystam z Avasta ponieważ na tym komputerze mam jeszcze leciwego Windowsa 7, po jego zmianie do Avasta już nie wrócę. Przykro się patrzy co się stało z tym programem po tylu latach

chrum 3 mar 2022
oszuści oddajcie moje pieniądze jedyne z czego sie utrzymujecie to z tego że nie oddajecie kasy pomimo pięknej 30 dniowej reklamacji a nic nie robicie pisze po angielsku że chce zwrot pieniędzy to te k**** z supportu nie rozumieją że mają mi je oddać piszą a może pan chce inną ofertę nie rozumiem po co ten support istnieje i jedyne co powinniście mieć na supporcie napisane że nie oddajecie siana bo was nie stać.

Barbara Skrzynecka 18 cze 2022
Miałam stronę internetową na Facebook i została z hakowana. Pod moją stroną nazwisko chińskie. Bylo ponad 600 znjomych i zdjęcia kompozycji kwiatowych – bardzo , bardzo… dużo z kilku lat i nie ma.

Michał 7 lut 2021
Irytujące jest to, że po każdym skanowaniu wyświetlają się informacje o kolejnych zagrożeniach – oczywiście podana jest zaraz możliwość rozwiązania problemu za dodatkową opłatą.. Interesuje mnie program antywirusowy, który kompleksowo będzie chronił mój komputer. Po wygaśnięciu obecnej umowy na pewno nie przedłużę współpracy z avast..

Marcin Walas 22 kwi 2022
Chciałem odstąpić od subskrypcji . Zgłoszenie zostało złożone dwa dni po dokonaniu transakcji. Według regulaminu miałem 30 dni na odstąpienie od umowy ale avast stwierdził że przekroczyłem ten termin….

Boguś 14 paź 2021
Nie lubię i od dziś nie bedę polecał, nie subskrybowałem avasta premium i sami mi zawijacie kase z konta, tak sie nie robi, kończy sie rok z tym co zapłaciłem i wykasuje was w cholerę

Kaj 20 sty 2022
Beznadzieja i jakiś absolutny żart. Od 27 grudnia próbuję załatwić zwrot kosztów i anulowanie subskrypcji, zgodnie z informacją wedle której można otrzymać pieniądze z powrotem. Dzisiaj jest 20 stycznia, ponoć były założone dwie sprawy, jedna o „wysokim priorytecie”, ale jakoś nie udało się nic ustalić i nikt się do mnie po czacie nie odezwał. Rozmawiam czwarty raz, ale pewnie skończy się tak samo. Absolutnie żenujące podejście do klienta, każdy pracownik mówi co innego, przełączają z działu do działu i chyba mają taki b##del, że sami nie mają pojęcia, co tam się dzieje.

Podobno nie mają żadnych zapisów moich poprzednich rozmów (a było ich już 3, teraz leci czwarta), chociaż poprzednio pracownik powiedział, że widzi starsze czaty. Dodatkowo brak polskiej obsługi w kwestii zwrotów oraz brak możliwości anulowania subskrypcji samemu jest bardzo podejrzany, tym bardziej że instrukcje mówią, że przyciski „anuluj subskrypcje” niby są na koncie klienta. W życiu już nie skorzystam z usług Avast, poziom tego wszystkiego to absolutne dno.

kolosek 22 lis 2021
za dużo na to trzeba wydać po za tym niema możliwości zapłacenia paysafecardem możliwości płatnicze są beznadziejne

Ryszard F 5 gru 2020
Aby dowiedzieć się więcej wykup dostęp
a) na rok 249 zł
b) na 2 lata 459 zł
c) na zawsze (preferowane) 0,1 sasina zł

Waldemar 15 kwi 2021
nie wiem dlaczego ciągle chce skanować siec . zaczyna mnie to drażnić. 20 prób w pół godziny

Czekoladowy Śmietnik 22 sty 2021
jest zły najgorszy antywirus jakiego mogę mieć

Raziel The Wolffox 10 cze 2021
Ze starych lat używałem tego produktu i bardziej sprawiał na moim komputerze same problemy, niż zalety jak: Obciążanie systemu, mocne obciążenie procesora, najgorsze wyniki w grach a co jeszcze gorsze dla wszystkich: Zaliczona wpadka ze sprzedawaniem danych użytkowników w niepowołane ręce wszystko przez chęć dla pieniędzy. Przejdę do plusów i minusów.

Plusy:
+Interfejs.
+Możliwość wzmocnienia ochrony w czasie rzeczywistym przed oprogramowaniem adware i podobne.
+Darmowa wersja z ochroną przed ransomware.
+Prosty do konfiguracji.

Minusy:
-Bardzo drogi.
-Ludzie zazwyczaj tracą pieniądze i twórcy mają to w nosie poprzez blokowanie legalnie nabytej licencji z ich witryny albo odmowy zwrotu pieniędzy przed upływem 30 dni.
-Za dużo waży na dysku. To już raczej nie jest antywirus jak na produkt co waży ponad 3GB lub więcej.
-Strasznie wolna instalacja produktu.
-Wczytuje się jak ślimak bez nóg.
-Strasznie wolny proces skanowania i zazwyczaj niezbyt dokładny.
-Nie jest zbyt wydajny jak dla osób gamingowych i sprawia większość problemów.
-Nowsze wersje sprawiają więcej problemów niż stary dobry Avast 4.

-Zazwyczaj może wywołać niebieski ekran śmierci bo coś mu nie pasuje w systemie przez fałszywe alarmy.
-Sprzedawanie danych niewinnych osób w niepowołane ręce wszystko przez chęć zarobku prawdziwej fortuny.
-Producenci mogliby zmniejszyć zapotrzebowe miejsce na dysku.
-Wsparcie Techniczne mogłoby być nieco bardziej uprzejme do użytkowników i akceptować ich decyzje co do zwrotu pieniędzy przez niezadowolenie z produktu lub pomóc im rozwiązać problem bez dodatkowych opłat skoro płacą za płatną wersje.
-Zazwyczaj potrafi zablokować coś, co nie jest wirusem.
-Strasznie mocno spowalnia przeglądarki i system.

Podsumowanie: Avast musi się jeszcze wiele nauczyć i naprawić swoje błędy jeżeli chcą przekonać osoby do powrotu i zaoferować im najwydajniejszą ochronę która nie ma za dużego wpływu na przeglądarkę, gry, pracę itd.

Mateusz Rycerz 14 gru 2020
totalne guwno


Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top