Sender24 opinie

Broker Sender24 opinie


https://sender24.pl/

Maciej Xrt – 5 kwietnia 2022 ( Sender24 opinie )
Witam. Również jestem poszkodowany. Nie płacą pobrania, brak kontaktu. Proszę wszystkie osoby o kontakt. Utworzyłem grupę na Facebooku, sender24 – oszustwo ?” Proszę wszystkich poszkodowanych o wyrażenie opinii na grupie. Oraz o informację ile czekaliście na pobranie i czy dotarło. Pozdrawiam

ŁW – 4 kwietnia 2022
Już ponad 2 tygodnie po terminie czekam na przelew pieniędzy. Firma nie odpowiada na maile. Sprawa została zgłoszona na policję. Współpracowałem z nimi od 2014 roku i tak się właśnie skończyła współpraca. OMIJAĆ SZEROKIM ŁUKIEM JEŚLI NIE CHCECIE STRACIĆ PIENIĘDZY !!! BROKER SENDER24 – ZŁODZIEJE!

Sebastian – 22 marca 2022
Zdecydowanie nie polecam!!! Wysłałem przesyłkę „za pobraniem” i czekam już 7 tygodni na zwrot pieniędzy. Nie ma numeru telefonu, nikt nie odpisuje na maile, totalne lekceważenie klienta. Nie korzystajcie z usług tej pseudo firmy. Ja zgłaszam swoją sprawę do Rzecznika Praw Konsumenta.

jurek – 17 stycznia 2022
Nie polecam korzystania z usług tej firmy. Od 18.12.2021 czekam na przelew za przesyłkę pobraniową. Konsultant olewa moje pytania. Poprzednim razem było dokładnie to samo, były problemu z przelewem, na który czekałem bardzo długo, ale myślałem, że to jednostkowe potknięcie.

Sender24 opinie

Piotr Wr – 12 listopada 2021
Już rok temu miałem problemy z tą firmą .w tym roku jest tak samo ,ostrzegam przed współpracą z Sender24, lekceważący stosunek do klienta brak wpłat pobraniowych w regulaminowym czasie Czekam juz kolejne dni Bardzo ograniczony kontakt email z firma brak nr.tel. Ostrzegam przed współpracą

Dawid – 30 marca 2020
Witam, kolejnym oszukanym. Od 2 miesięcy dopominam się o pobranie. Dopiero teraz zobaczyłem że firma nie posiada nawet numer telefonu.

obrzydzony – 20 listopada 2019
to firma krzak, za żadne skarby nie bierzcie tej firmy. Mają wirtualny adres w Poznaniu, ponoć właściciel jest w Hiszpanii. Policja powinna się tym zająć .

Dan – 22 października 2019
Złodziej i złodziejem pogania. Po 14 dniach po doręczeniu paczki na maila wysyłają powiadomienia ze parametry się nie zgadzają, zastraszają jakaś kara do zapłaty i nie wypłacają pieniędzy za pobranie. Oszuści OMIJAĆ szerokim łukiem. Sprawa zgłoszona na Policji.

d4nny – 8 maja 2018
Jestem kolejnym poszkodowanym. Rzekomo nie zgadzają się parametry nadanej przesyłki ale widać, że to ich sposób na biznes tzn oszustwo. Musiałem prosić o zwrot pobrania, po terminie zamiast przelać pieniądze odpisali, że parametry nie zgadzają się i wstrzymują przelew. Wcześniej się zgadzała? Bo paczka została doręczona, więc o co tu chodzi jeśli nie o prymitywne oszustwo? Sprawa oczywiście ląduje na Policji, nie ma szans że odpuszczę, to 540 zł.

Mirek – 10 kwietnia 2018
Firma krzak i za h ja pana nikomu nie polecam ,aaa wszędzie na każdym rogu przyrzekam obsmarować ,że tfu sender24 tfu to syf i banda naciągaczy !!! winni są mi sporo pieniędzy bo sobie je przywłaszczyli .

JACEK – 4 kwietnia 2018
Przesyłkę wysłałem 06.03.18 dzisiaj mamy 04.04.18 za pobraniem do dnia dzisiejszego brak wpływu na konto.Kontaktowałem się przez formularz i odpowiedź była szybka,że trzeba czekać do wyjaśnienia sprawy,jak na razie minął tydzień i nic ,zero kontaktu.Między czasie kontaktowałem się jeszcze parę razy ale bezskutecznie.Ja już nie skorzystam z usług tej firmy

Grzegorz – 31 stycznia 2018
Poziom obsługi w tej firmie to kpina. 1. Nie wygenerował się list przewozowy przez 12 h. 2. Brak informacji o pobraniu 3. W związku z brakiem listu, kurier nie zabiera paczki. 4. Zlecenie anulowane, koszty po stronie zamawiającego. Firma nie widzi lub nie chce widzieć swoich błędów, za które płaci naiwny(szukający oszczędności klient). To byłe moje ostatnie zamówienie na sender24. Chciałem zaoszczędzić 5 zł, a straciłem dwa dni i masę nerwów. Nie polecam.

Zbychu – 30 stycznia 2018
Zero kontaktu ze strony firmy. Brak nr telefonu do kontaktu. Maile i informacje wysyłane przez formularz kontaktowy olewają. Trzymajcie się od tej firmy z daleka.

małgorzata – 13 października 2017
Przesyłka została dostarczona komuś innemu, który podpisał się jako prawdziwy odbiorca. Firma umyła ręce i odesłała mnie do firmy Geis, która realizowała zlecenie. W dodatku wypłacenie odszkodowania uzależniono od pokazania rachunków na zawartość przesyłki i wielu innych formalności, czyli ktoś po prostu ukradł moją paczkę, a ja mam udowodnić, że nie jestem wielbłądem… Zero kontaktu z firmą. Porażka.

barbara – 27 czerwca 2017
Firma Sender24 +DPD to totalna porażka .Moja paczka trafiła zupełnie do innego adresata i po wielkich trudach odzyskałam z powrotem ale musiałam zapłacić za zwrot i przepadły pieniądze za przesyłkę .Nigdy więcej nie skorzystam ze strony Sender24 i kuriera z DPD

Dariusz – 24 maja 2017
Zero kontaktu, brak nr telefonu, na maile nie odpowiadają.

Paulina – 13 marca 2017
Najgorsza firma z usług jakiej korzystałam do wysyłania przesyłek. Całkowity brak odpowiedzialności za zlecenia. Brak jakiegokolwiek kontaktu. NIE POLECAM SZKODA NERWÓW.

Pat – 16 grudnia 2016
Totalne dno!!! 4 dni czekam na odbiór paczki i nic. Okazało się że przewoźnik nie otrzymał zlecenia. Na emaile nie odpisują. NIE KORZYSTAJCIE

iv17 – 22 lipca 2016
NIE POLECAM!! Brak kontaktu telefonicznego (podany tylko mail, więc kontakt z „automatem”) czekam na odbiór przesyłki 4 dni i nic!! Drugi raz dałam im szansę i ostatni !!!

Dawid90 – 30 stycznia 2015
Zamówiłem przesyłkę kurierską poprzez firmę sender24 i nikomu nie poleciłbym korzystania z usług tej firmy. Zależy im tylko na pieniądzach a dobro klienta jest u nich na ostatnim miejscu. Po nadaniu paczki okazało się, że wymaga ona dodatkowej dopłaty. Nie dano mi szansy wyjaśniania sprawy tylko od razu wstrzymano dostarczenie mojej paczki nie powiadamiając mnie o tym.

Dopiero po kilku dniach, zaniepokojony niedostarczeniem dostałem informację, że paczka została wstrzymana przez Sender24. Zapewniłem ich, że ureguluję należność i poprosiłem o wznowienie paczki gdyż zależało mi na czasie. Firma ta dba jednak jedynie o pieniądze a nie o dobro klienta i moja paczka nie została wznowiona pomimo zapewnień. Ogólnie na paczkę która powinienem dostać na drugi dzień czekałem tydzień. NIE POLECAM NIKOMU

Piotr z Olsztyna – 31 października 2014
Przesyłka – paleta wysłana 23.10.2014 (czwartek), do Adresata dotarła 29.10.2014 (środa). 4 dni robocze !! Odległość nieco ponad 100km. Kompromitacja. Dodatkowo zostałem zmuszony do zapłacenia za bezpodstawną weryfikację wagi,wymiarów przesyłki. Współpraca z Przewoźnikiem K-EX pozostawia również wiele do życzenia. NIE POLECAM !!!


1 komentarz “Broker Sender24 opinie”

  1. Zdecydowanie nie polecam!!! Wysłałam przesyłkę „za pobraniem” i czekam już prawie 2 miesiące na zwrot pieniędzy. Nie ma numeru telefonu, nikt nie odpisuje na maile, totalne lekceważenie klienta. Nie rozumiem po co są te formularze kontaktowe i adres e-mail skoro nikt nie odpowiada. Żadnego numeru telefonu. Nie korzystajcie z usług tej firmy.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top