Po.Raiomall opinie

Po.Raiomall opinie


https://po.raiomall.com/

Oszust działa także na Facebooku pod marką:
1. Raiomall-Clothes
2. Raiomall-Departmentstore

Jolek – marzec 2023
W butiku o nazwie – po.raiomall.com – kupiłam śliczną, luźna sukienkę z jagnięcej wełny, niemieckiej jakości. Oficjalnie czas realizacji do 10 dni, ale w rzeczywistości wszystko trwało niemal miesiąc. To co dostałam nijak się miało do tego co na zdjęciu. W paczce była, krotka, ciasna bluzka. Zaraz zareklamowałam bo były na to tylko 2 tygodnie, i była oczywiście zabawa w kotka i myszkę.

Pani na czacie zapewniała mnie, że reklamacja będzie uwzględniona, więc przysłała emaila, na którego miałam właśnie napisać i na którego jednak nie dostałam odpowiedzi. Wysłałam tego dużo, pisałam na czat, na którym były tylko zapewnienia. Minęło już kilka tygodni i raczej muszę zapomnieć o swoich 178 zł. Nie warto drogie panie porywać się na pseudo butiki, których towar pochodzi zresztą z Chin /Infor. z czatu. Oszust działa także na Facebooku.

Miro – marzec 2023
Niemiecka automatyczna sokowirówka elektryczna do użytku domowego Seiko lub Weiyu. Ciekawe ile osób się nabrało…
https://uliovte.com/index/detail.html?sno=MTAwMjIyNjc5NA==&coll_id=1002223585&
https://www.facebook.com/100086886172079/videos/przeno%C5%9Bna-sokowir%C3%B3wka/722199485916853/
https://www.facebook.com/100088449142302/videos/bezprzewodowa-przeno%C5%9Bna-sokowir%C3%B3wka/554992916674730/


4 komentarze “Po.Raiomall opinie”

  1. Oho, no właśnie się zastanawiam od dawna czy te dziwne firmy, których reklamy wyskakują na YT to nie jest oszustwo, bo kilka razy byłam skłonna coś kupić. Np teraz ocieplane spodnie na niby jagnięcym futerku. Z tej właśnie firmy RAIOMALL.
    Czyli nie kupować? Zwłaszcza że najmniejszy rozmiar to L, a skoro nie ma szans na zwroty – z tego co piszecie.
    Ale pisaliście do UOKiK ? Nie ma żadnych sposobów na nich? No zapewne się zabezpieczyli, jakieś firmy krzaki. Ale towar wysyłają, tylko nie ma zwrotów? A towar fatalnej jakości?

  2. Ja mam niestety to samo- buty przyszły,mimo mojego rozmiaru trochę za małe,w dodatku lewy jest nieco mniejszy od prawego i uciska. Od maja do teraz pisze maile na rożne adresy- najpierw piszą,że mam czekać na wpłatę,potem odsyłają do innego adresu i muszę wszystko opisywać od nowa.. Pisałam juz na 4 adresy . Na końcu zażądali nr listu przewozowego ( dawno skasowałam smsa z tym numerem-w maju,bo nikt nie napisał że moze byc potrzebny),w dodatku chcą zdjęcie naklejki z paczki- teraz,w pażdzierniku,a folię z opakowania wyrzuciłam w maju… Przesłałam zdjęcia butów,nr zamówienia,i dowód wpłaty bankowej i od tej pory cisza… Straciam 214 zł… Miałam jeszcze nadzieję na zwrot kosztów,ale po tym co tu czytam,to marne szanse…Nawet nie wiem gdzie ich zaskarżyć…?

  3. Kupiłam buty na tej stronie , cały czas wymiana e-mail ,nie chcą zwrócić za buty ,ani ich odebrać! Czy oni są bezkarni ?

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top