BFE Corporation Limited

BFE Corporation Limited OSZUST


UWAGA OSZUST

Poniższe recenzje są przedrukiem z zagranicznego portalu o oszustach, i potwierdzają polskie przykre doświadczenia w tej materii z Robakowa.

Dianellen • 20 maja 2022 ( BFE corporation limited opinie )
Kolejne oszustwo BFE. Zamówiłam biżuterię w Mint & Lily, skontaktowałam się z nimi, ponieważ moja paczka po kilku tygodniach nie dotarła. Odpowiedzieli, że mój przedmiot jest w drodze i dali mi numer śledzenia USPS. Numer śledzenia pokazał, że przedmiot został odebrany przez BFE na Jamajce NY w dniu 5/10/22, zaś w dniu 5/11/22 aktualizacja mówi, że USPS oczekuje na przedmiot. Dzisiaj jest 19.05.22, a USPS wciąż czeka, brak aktualizacji śledzenia w ciągu 9 dni. Na szczęście kupiłam produkty za pomocą American Express i złożyłam spór. Ponownie skontaktowałam się z Mint & Lily i czekam cały czas na odpowiedź.

USPS -United States Postal Service – niezależna agencja Rządu Stanów Zjednoczonych odpowiadająca za świadczenie usług pocztowych.

Bucky Reynolds • 14 maja 2022 r.
Dostałem paczkę, której nie zamówiłem. Mam USPS Tracking #921449026984980147526 za coś, za co zostałem obciążony, i nie wiem, gdzie została naliczona opłata ani ile.

Debby peach • 9 kwietnia 2022 r.
Widziałam HotTub na stronie za 69,99 USD (wszystkie ich produkty były w tej samej cenie) i zamówiłam. Myślę, że w głębi duszy wiedziałam, że to oszustwo, ale i tak to zrobiłam. Minęły 3 miesiące, więc pomyślałam, że to już koniec i nie dostanę swojego spa. Nigdy nie widziałam obciążenia na mojej karcie ani nie otrzymałam powiadomienia o wysyłce. To, co otrzymałam, to wysadzony w powietrze basen dla dzieci. Z którego mogę skorzystać, ale to cholernie drogi basen dla psów. Wyciągnięta lekcja i przynajmniej miałam więcej szczęścia niż większość, nie dostałam gąbki ani kamienia.

Leta Farrell • 27 lutego 2022
Całkowite stracone pieniądze 50 USD
Zamówiłem 2 pary okularów od firmy internetowej Zeelool. Wysłali numery śledzenia z tej firmy BFE. Numery śledzenia są fałszywe. Okulary znajdują się w tym samym magazynie od ponad tygodnia. Zapłaciłem za wysyłkę 14-21 dni. Minęły już ponad 2 tygodnie. Nie ma możliwości kontaktu. Numer telefonu to pani na Florydzie. E-mail to nic innego jak automatyczna odpowiedź.

KJ • 08 marca 2022 r
O MÓJ BOŻE ! Mam do czynienia z dokładnie tym samym ! To takie szalone i frustrujące ! Otrzymałeś już swoje zamówienie ?

Lucas Ortiz • 18 stycznia 2022
Co innego zamówiłem i co innego otrzymałem. Powiedzieli, że zwrócą mi 30% przedmiotu i przesłałem im e-mailem że to nie wystarczy. Po wielu e-mailach wiedzą, że zwrócą mi 70% przedmiotu. Zobaczmy czy to zrobią, nigdy więcej z nich nie skorzystam i zgłosimy je do FTC (Federal Trade Commission).

lenf2 • 11 stycznia 2022
Zamówiłem 4 biustonosze dla mojej żony w Dreamy Home Stores (na stronie Walmart Online), ale tydzień po tym, jak podobno zostały wysłane, nie dotarły do ​​USPS. Dowiedziałem się że Dreamy jest przykrywką dla BFE Limited. Sprawdziłem w serwisie eBay i e-Commerce i odkryliśmy, że Dreamy i BFE są wymienione jako „BFE USPS SCAM”. Zadzwoniłem do Walmart i po 4 dniach targowania się i udowodnienia im, że numer telefonu kontaktowego dla tej grupy jest fałszywy, zgodzili się zwrócić kwotę sprzedaży i wysyłkę. Widziałem te same produkty na Amazon pod innymi nazwami. Gdy Walmart się zgodził, lista USPS dotycząca przesyłki zniknęła. BFE to CHIŃSKIE OSZUSTWO – uważaj.

trampy469 • 18 października 2021 r.
Zamówiłem u nich obiektyw Canona za 99.00 USD, otrzymałem małą kopertę z bezwartościowymi śmieciami. Ponieważ śledzenie wykazało że zostało dostarczone, Paypal nie zwróci pieniędzy. BFE poinformował żeby odesłać podając adres w Chinach, aby odprawa celna kosztowała mnie prawie tyle samo. Wygląda na to, że często oszukuje ludzi.

haker Jeff • 28 września 2021
Kraj Stany Zjednoczone
Zamówiłem aluminiową nagrzewnicę do forda sedana z lat 1932-38 za 99 USD. Otrzymałem kawałek bezwartościowego plastiku w małej kopercie. To było na stronie internetowej BFE Corporation Limited.

BFE Corporation Limited

356FROG • 25 września 2021
ZAMÓWIŁEM PALNIK DO MOJEJ GRZAŁKI ZA 44,99 USD I OTRZYMAŁEM MAŁY KAWAŁEK BEZUżytecznego PLASTIKU ! TO JEST SUPER OSZUST, NIE ZAMAWIAJ W FIRMIE BFE CORPORATION.

Reporter397047 • 20 września 2021
Całkowite stracone pieniądze 79,99 USD
7 września 2021 r. wszedłem na stronę internetową Ryobe, która oferowała wyprzedaż. Zamówiłem dmuchawę Ryobe na wyprzedaży za 79,99 USD. Wszystko co otrzymałem z powrotem, to adres e-mail. Gdzie zabrano pieniądze, to jest informacja w akcie. 10 dni później otrzymałem pocztą małą plastikową drabinkę.

Callie • 18 września 2021 r.
Zamówiłem wiertło, które kosztowało 95 USD. Od BFE Corporation otrzymałem klocek Lego, co za zdzierstwo i perfidia

Nattina • 18 września 2021 r.
Zamówiłem akumulatorowy zestaw chwastożerców Ryobi na wielkiej wyprzedaży w dzień pracy. Home Depot miał wyprzedaż, ale natknąłem się na inną stronę internetową, na której produkty Ryobi były nieco tańsze. Zamówiłem to przez PayPal. Wtedy otrzymałem pocztą Klocek Lego. Złożyłem reklamację w PayPal. PayPal odrzucił moje roszczenie i stanął po stronie sprzedającego, ponieważ sprzedawca powiedział że mój towar został odebrany. Wysłałem nawet PayPal śledzenie przez USPS, ale powiedzieli że moje zamówienie zostało w skrzynce pocztowej. Jak chwastownik i dmuchawa do liści zmieściłyby się w skrzynce pocztowej ? Nigdy więcej nie skorzystam z PayPala. Złożyłem reklamację w moim banku. To była dla mnie lekcja.

BFE Corporation Limited

KANSARA • 16 września 2021 r.
TO JEST NA PEWNO OSZUST… Ktoś musi podjąć kroki prawne wobec tego OSZUSTA SPRZEDAWCY. Zamówiłem kosiarkę i dostałem kolczyki w małym opakowaniu. Zamówiono kosiarkę Hondę, która kosztuje około 700 dolarów i ten OSZUST przysłał mi kolczyki ! Wobec TEGO OSZUSTWA należy podjąć działania prawne.

David Nathan Standel • 30 sierpnia 2021 r.
Kraj Stany Zjednoczone
Narzędzia Milwaukee nigdy się nie pojawiły

courtmel • 12 sierpnia 2021
Wczoraj otrzymałem małą paczkę od firmy, o której nigdy wcześniej nie słyszałem lub nigdy nie zamawiałem; BFE Corporation z New Jersey ! Wewnątrz znajdowały się 2 czarne koraliki i nic więcej. Oczywiście natychmiast je wyrzuciłem. Bóg wie tylko, co zawierały te koraliki lub cokolwiek tam zawierały.

Jordyn Claire • 10 sierpnia 2021 r.
Zamówiłem basen Intex. Witryna poinformowała, że ​​jest w sprzedaży za 98,99 USD. Byłem SUPER podekscytowany. Po zakupie miałem dziwne wrażenie że to oszustwo, ponieważ nie otrzymałem normalnego e-maila uzupełniającego z informacjami o śledzeniu. Właśnie otrzymałem paczkę z dwoma czarnymi plastikowymi koralikami. Oczywiście pochodziły od BFE Corporation.

Jorge Torres
Kraj Stany Zjednoczone
Kupiłem miejsce do przechowywania na patio za 99,00$. Otrzymałem zaś małe kawałki gąbki.

Reporter393391
Całkowicie stracone pieniądze 180 USD
Ci faceci umieścili na Instagramie ogłoszenie o wyprzedaży kijów golfowych. Wszystko wydawało się legalne przez cały proces zakupu i używało systemu PayPal do dokonywania płatności. Cóż jedno zamówienie nigdy się nie pokazało, a drugie które otrzymałem od BFE Corporation było zabawkowym plastikowym diamentem wielkości małego kamyka.

Reporter393422
Całkowite stracone pieniądze 100 USD
Zamówiłem szopę a otrzymałem kawałek pianki.

Patty Deska • 11 sierpnia 2021 r.
Zamówiłem też szopę i dostałem kawałek piany. Czy udało Ci się odzyskać pieniądze?

Sabrina Tell
Kraj Stany Zjednoczone
Zamówiłam dwa urządzenia przez tę samą firmę, ale na dwie różne osoby. Dostałam rachunki z PayPal pokazujące numerami transakcji ile zapłaciłam, nawet otrzymałam numer śledzenia dla jednego w Jamica NY, z informacją że został wysłany i odebrany przez BFE Corporation. Jak dotąd nie było więcej informacji o żadnym z tych zakupów. E-maile w ogóle nie istnieją, a strona Zoteb już się nie pojawia. Ale te same urządzenia w tej samej cenie są reklamowane pod inną nazwą, w podobnej witrynie z innym produktem, nie mającym nic wspólnego z urządzeniami. Skontaktowałam się z PayPal który rzekomo złożył roszczenie, ale po ich przeczytaniu wątpię aby coś się zmieniło. Mam tylko nadzieję, że mój bank przynajmniej mi pomoże, ale jestem [ocenzurowany] i tak dokładnie się czuję.

NPrincen
Zamówiłem od sprzedawcy dwa przenośne dyski twarde 12 TB na stronie ArtFire za 198,00 USD. Nigdy nie podał informacji że przedmiot został wysłany. Napisałem do niego na ArtFire, a następnie na jego adresy e-mail podane w ArtFire i PayPal (różne adresy e-mail). Nigdy nie odpowiedział. Otwarty został spór dotyczący ArtFire. Powiedzieli że dylemat sprzedawcy został uruchomiony z ich systemu i muszę otworzyć spór na PayPal. Zrobiłem to a potem cudem sprzedawca podał szczegóły wysyłki które mówią, że paczka została wysłana przez BFE Corporation Ltd w Chino w Kalifornii. Nigdy nie otrzymałem tej paczki, a mieszkam na zamkniętym i ogrodzonym terenie z zaledwie 9 domami. NIGDY nie skradziono nam żadnych paczek. Teraz odkryłem w Internecie, że PayPal prawdopodobnie NIE zwróci moich pieniędzy, ponieważ wygląda na to że paczka została dostarczona. Inni ludzie mieli to samo oszustwo. Następny zalecany krok jeśli PayPal nie dokona zwrotu pieniędzy, jest otwarcie roszczenia u wystawcy karty kredytowej. Dużo pracy i nadal nie jestem pewien, czy odzyskam pieniądze. Nie tylko sprzedawca i BFE Corporation Ltd są oszustwem, ale PayPal i ArtFire nadal pozwalają na to oszustwo, zamiast rozprawiać się z tymi ludźmi.

Dante Angelini
Zawsze chciałem mieć PlayStation 5, przez wiele miesięcy szukałem go wszędzie bez żadnego szczęścia. Jednak jakoś znalazłem go na ArtFire podczas 4 lipca i naprawdę się ucieszyłem, że jakoś w końcu to znalazłem. Dowiedziałem się że paczka dotarła w ostatnią sobotę. Kiedy po tygodniu wróciłem z wakacji, byłem bardzo rozczarowany i zdenerwowany tym co otrzymałem. Niestety nigdy nie otrzymałem PS5. Na szczęście PayPal zwrócił mi pieniądze po tym, jak złożyłem roszczenie dotyczące przedmiotu, którego nigdy nie otrzymałem. CO ZA OSZUSTWO !

Reporter392717
Całkowite stracone pieniądze 87 USD
Zamówiłem maszynę Cricut za 87,00 USD i otrzymałem gąbkę. Skontaktowałem się z nimi, ale wiem, że nie otrzymam zwrotu pieniędzy ani odpowiedzi. Chciałbym zobaczyć te wszystkie recenzje, zanim to zrobiłem.

Carolyn Gilbert
Kupiłem drzwi z siatki za 94,75 $. Otrzymałem mały kamień. Zgłaszam ich do banku, PayPal i działu oszustw.

KCG
Zamówiłem dwie konsole Xbox za 72,80 USD (stare Xbox 360, więc cena nie była wygórowana) i otrzymałem dosłownie starą szmatę, z adresem zwrotnym w Chino w Kalifornii. Pomyślałem, że nawet jeśli to będzie podejrzane, PayPal będzie mnie wspierał. Kiedy wnioskowałem to do Paypal jako że „otrzymałem niewłaściwy przedmiot”, wysłali mi instrukcje aby wysłać przedmiot (szmatkę) z powrotem … nie do Kalifornii, ale na jakiś nieczytelny adres w cholernych Chinach ! Jeśli to nie było wystarczająco złe, adres był pisany chińskimi znakami, więc nawet gdybym chciał zapłacić szaloną opłatę (prawdopodobnie tyle samo, co mój zakup) to nie mogłem. Tak więc paypal zamknął moją sprawę, ponieważ nie podałem informacji dotyczących zwrotu. Zadzwoniłem do obsługi klienta, a oni wysłali mnie na adres complaint.ic3.gov, aby złożyć wniosek do rządu, zanim rozważą zwrot pieniędzy. Co za szopka ! Widzę że jest teraz 90 innych, którzy zaufali Paypalowi w zakresie swojej transakcji, ale nadal pozwala to BFE na powielanie ich oszustwa. Nie do wiary.

Roxanne Helton
Zamówiłem huśtawkę na podwórze za 98,99 USD i było napisane, że dzisiaj została dostarczona. Nigdy nie dostałem huśtawki, za to otrzymałem kopertę z kawałkiem pianki z tym samym numerem przesyłki, co huśtawka.

Reporter388874
Całkowite stracone pieniądze 99 USD
Myślałem że kupuję altanę Alexander 16’x12′. Zapłaciłem kartą kredytową przez PayPal. Nigdy nie otrzymałem od firmy potwierdzenia zakupu ani informacji o śledzeniu. Wysłałem do sprzedającego wiadomość e-mail, i do systemu PayPal z prośbą o informacje o śledzeniu lub zwrot pieniędzy. Nigdy nie dostałem informacji od sprzedawcy. W końcu otrzymałem informacje o śledzeniu z PayPal. Otrzymałem kawałek materiału o wymiarach 6 x 11 cali. Skontaktowałem się z PayPal z prośbą o zwrot zapłaconych 99,00 $. Czekam na odpowiedź od PayPal.

Cheryl Williams
Przeglądałem Facebooka i zobaczyłem altanę za naprawdę dobrą cenę, więc ją zamówiłem. Niestety nigdy jej nie otrzymałem, więc zadzwoniłem do Facebooka a oni powiedzieli, że będę musiał skontaktować się z korporacją, do której też wysłałem wiadomość. Teraz dostałem pocztą tylko jakieś etui.

Reporter386280
Całkowite stracone pieniądze 99,99 USD
Zamówiłem szopę o wartości 99,00 USD z ogłoszenia na Facebooku. Zaniepokoiłem się gdy nie otrzymałem e-maila z potwierdzeniem lub paragonu. Zadzwoniłem do paypal, aby zgłosić podejrzaną transakcję. Cztery tygodnie później otrzymałem pocztą kopertę 4×6 cali z małym koralikiem. Strzeż się !

Kaylo aka Lo
Chciałem kupić dwie pary butów przez Internet. w rzeczywistości zabrali z mojej karty więcej niż to było ustalone. Próbowałem odzyskać pieniądze, próbowałem przez ostatnie 2 tygodnie. A wszystko co otrzymałem dzisiaj 5 maja 2021 pocztą – to koralik. To najbardziej szalona rzecz, która mi się kiedykolwiek przydarzyła. To jest absurd !

Nicole Rilea
Zamówiłem grę z Facebooka dla moich wnuków, aby zastąpić prezent który został skradziony spod choinki, gdy włamano się do naszego domu.To oszustwo pozbawiło mnie prawie 100 dolarów. Mieli czelność wysłać mi mały różowy plastikowy gwizdek.

Alejandro Mitjans
Kupiłem torbę bokserską a otrzymałem płatek śniegu. Płatności przez PayPal. Oszustwo !

queenie mountbatten
Zamówiłem klimatyzator a otrzymałem plastikowy płatek śniegu. Potem spojrzałem na paypal i zobaczyłem, że ci ludzie mają wiele skarg na ten sam problem. Dlaczego paypal pozwala na to oszustwo. Moim zdaniem powinni zakazać działalności BFE i zwrócić pieniądze ludziom. Uważaj na korporację BFE. Ktoś gdzieś może dostać łapówkę, ale to tylko moja opinia i spekulacje.

tatemelisa80
Zamówiłem 6 paczek filtrów do stawu i otrzymałem brokatowy płatek śniegu.

lucygoosy5663
Kraj Stany Zjednoczone
Zamów plastikową szopę a otrzymasz plastikowy zabawkowy krążek

Phillip Gibson
Właśnie otrzymałem gąbkę zamiast pary butów. Chce z powrotem moje pieniądze

Kaylo aka Lo
Właśnie otrzymałem paciorek pocztą zamiast dwóch par butów.

dawn wirts
Zamówiłem stojak na rośliny za 99,96 USD i otrzymałem lichy płatek śniegu, który kosztował może 0,90 USD. Byłoby miło gdyby mogli odesłać moje pieniądze, ale lol to się nie stanie. Proszę zamknijcie tych odpowiedzialnych, to chore jak ludzie płatają taki los, tym którzy ciężko pracują na swoje pieniądze.

Dukesdaisy
Więc otrzymałem dzisiaj paczkę pocztą, niestety nie rozpoznałem nazwiska lub adresu nadawcy, a kiedy ją otworzyłem od razu wiedziałem, że na pewno nie jest to coś, co kiedykolwiek mógłbym zamówić. Pomóż mi odzyskać pieniądze. Nie jestem nawet pewien skąd otrzymali moje imię i nazwisko oraz adres. Jestem bardzo ciekaw, ile pieniędzy zostało obciążonych jedną z moich kart. W paczce nie było faktury ani niczego Nie rozumiem, jak to się stało

Reporter379358
Całkowite stracone pieniądze 71,90 USD
Kupiłem od nich mikser kuchenny na Facebooku i otrzymałem małą zieloną zabawkę. 71,90 USD za bezsensowną zabawkę. Próbowałem znaleźć ogłoszenie, odkąd przyszło to pocztą, ale oferta już nie istnieje.

Dekion HTF
Żartujecie ze mnie ! Zamówiłem laptopa I9 i otrzymałem pokrowiec zapinany na zamek. Czy to jest biznes ?

Vilmarie Martinez
Kupiłem 2 pary butów a przyszła GĄBKA. Wydałem 68,00 dolarów na te buty, i jedyne co mogę zrobić, to zgłosić to do PayPal, tak jak wszyscy tutaj. Teraz mam dodatkową gąbkę do moich brudnych naczyń lol.

Susan Kinney
Zamówiłem parę męskich tenisówek za 45.00$ i otrzymałem małą żółtą plastikową kokardkę. Jestem bardzo smutny.

Marty69
Zamówiłem telewizor i wszystko, co dostałem za 100 USD, to mały samochodzik zabawkowy. Czy ktoś może mi pomóc odzyskać od nich pieniądze.

Jessica Dixon
Kupiłam łóżko piętrowe z wózkiem a dostałam wisienkę. Potrzebowałam tego wszystkiego dla moich kochanych dzieci, naprawdę to takie smutne żeby zrobić to rodzinom.

Kimberly Wilson
Zamówiłam 2 pary butów sportowych Hooka od zhao chengpeng i zapłaciłam za pomocą karty PayPal, ponieważ myślałam, że będzie to bezpieczne, tak jak zapewniają. Nigdy nie dostałam potwierdzenia zamówienia ani paragonu. Po kilku tygodniach PayPal wysyła mi wiadomość e-mail z zapytaniem, czy otrzymałam zamówienie. Wysyłam wiadomość do sprzedawcy ale pozostaje bez odpowiedzi. Około 3 dni później dostaję żółtą kopertę z uchwytem karty SD. która jest pasującym numerem śledzenia do paczki z butami. Kontaktuję się zarówno ze sprzedawcą, jak i z PayPal, a PayPal przeprowadza swoje małe dochodzenie i mówi mi, że wszystko zostało wysłane, a numery śledzenia pasują do sprawy zamkniętej. Nie trzeba dodawać, że jestem zdegustowany w PayPal i naprawdę myślę, że dostają kopa od oszustów.

Ralph Hernandez
Zamówiłem za 99,00 $ odcień 20×8
Wszystko co dostałem to gwizdek. Ta reklama na Facebooku wygląda świetnie, ale okazało się, że jest to oszustwo

Adela Rios
Poprosiłem o telefon na prezent urodzinowy, a otrzymałem zwykłą bransoletkę. Nie składałem reklamacji bo dużo zachodu i chociaż straciłem ponad 80,00 dolarów to po prostu myślałem, że już nie warto, a Bóg weźmie pod uwagę tych, którzy ze mnie szydzili, nic nie jest ukryte przed Panem.

Shelly Moore
Widziałam tę firmę sprzedającą baseny w reklamie na Facebooku, więc sprawdziłam je i w rzeczywistości było to wiele firm sprzedających te same baseny i artykuły letnie. Zapłaciłam 96 USD łącznie z bezpłatną wysyłką z magazynu w USA. Zamiast tego dostałam ten plastikowy numer w kopercie z adresem zwrotnym, jak pokazano na zdjęciu. Sprawdziłam więc nazwę tej firmy, aby znaleźć wszystkie te komentarze o nieuczciwości Zapłaciłam za pomocą PayPal, który ma być bezpiecznym płatnikiem i podobno będzie wspierać Cię w oszustwach, ale jak dotąd PayPal nic nie robi, więc nie mam zbytniej nadziei na składanie jakichkolwiek roszczeń. Udam się bezpośrednio do mojego banku, aby spróbować to załatwić. To bardzo niefortunne, że trafiłam na takie oszustwo. Jeśli ktokolwiek inny miał jakiekolwiek szczęście w obsłudze tej firmy w sposób, proszę daj mi znać, ponieważ chcę się tym zająć !

derek rafaele
To samo tutaj moja żona zamówiła basen za 99 USD, właśnie dostaliśmy ten sam pakiet z małym plastikowym gwizdkiem?

Reporter366654
Całkowite stracone pieniądze 78 USD
Zamówiłem frytownicę Ninja 8-w-1 i otrzymałem 2 karty Pokemonów.

Laura2
Zamówiłam dywanik za 57,99 USD, ale otrzymałam gąbkę kuchenną (podobnie jak inni zgłaszający skargi). Wysłałam wiadomość e-mail do sprzedawcy, ale nie otrzymałam odpowiedzi. Moim następnym krokiem jest zgłoszenie tego do Paypal.

dede roll
Otrzymałem paczkę od tej firmy po dokonaniu zakupu online, niestety nigdy nie otrzymałem tego co zamówiłem, ale otrzymałem to coś…

Rhale
Zamówione węże do pojazdu, ponieważ natknąłem się na świetną ofertę, a otrzymałem…. ! Co to jest ?

Reporter366065
Całkowite stracone pieniądze 96 USD
Otrzymałem kopertę z małym kawałkiem plastiku w środku, sprawdziłem w Google pod kątem BFE Corp. Inni stwierdzili że to oszustwo. Zdjęcie w załączniku po zamówieniu umożliwia zarejestrowanie się w systemie PayPal w celu dokonania płatności. Poszedłem sprawdzić status zamówienia. Nie jestem zarejestrowany w systemie PayPal, brak informacji o mnie. Zadzwoniłem do mojego banku, podając im paypal, który nie jest obsługiwany, więc kim jest ta firma ?

Kym White
Otrzymałem coś, co wygląda jak gąbka. Nigdy nie zamawiałem tego przedmiotu. Czy ktoś mógłby mi wyjaśnić, dlaczego otrzymałem ten przedmiot. Jeśli zostałem oszukany, jak uzyskać zwrot pieniędzy…

A. Morais
Właśnie otrzymałem małe opakowanie z małym plastikowym numerem 6 w środku. Ma numer śledzenia USPS, a opakowanie ma zabezpieczenie, jakby miało nosić małe elementy, takie jak karty pamięci do małych aparatów lub coś w tym rodzaju.

Reporter365820
Całkowite stracone pieniądze 99 USD
Zestaw narzędzi Milwauke za 99,00 USD w zamian otrzymałem coś w rodzaju gąbki, która prawdopodobnie kosztuje 50 centów. Zapłaciłem kartą kredytową, ale przekierowało mnie na konto paypal, powinienem wiedzieć, że coś jest nie tak w tym momencie. Zasadniczo sytuacja bez wyjścia.

Kelsarver
Zamówione „świecące kule”, nigdy nie otrzymane. Brak potwierdzenia e-mailem, skontaktowałem się z firmą i „nie mogą znaleźć mojego zamówienia” . Ciągle pyta o moje zamówienie #, o którym im powiedziałem, że NIGDY NIE OTRZYMAŁEM. Przedstawiłem wyciąg z rachunku bankowego z opłatami. NIC NIE ZROBILI ! NIE KUPUJ NIC OD TYCH OSZUSTÓW

Randall Avers
Otrzymałem pocztą dwie karty Pokemonów bez znanego powodu. Paczka zawierała moje imię i nazwisko oraz adres ze śledzeniem USPS #9200190269849052930220. Nie mam pojęcia, skąd wzieli moje imię i adres, ale karty Pokemonów są (a raczej powinienem powiedzieć, że były) bardziej odpowiednie dla mojego syna 20-25 lat temu.

Carlitos Vasquez
Kraj Stany Zjednoczone
Potrzebuję twojej pomocy, te osoby obciążyły mnie kosztami serwetek, o których mowa. Są to niestandardowe nazwy i takie tam w ten sposób właśnie naliczyli mi opłatę, czy możesz sprawdzić to dla mnie ? Potrzebuję zwrotu pieniędzy JAK NAJSZYBCIEJ. Ci ludzie oszukują ludzi i nie wiem, jak skutecznie zdobyć informacje, ale wysłali mi serwetki.

upsetbuyer
Dokonałem zakupu w firmie o nazwie Shineblossom / Narcissus co.ltd lub przynajmniej od niej został obciążony mój paypal. Kupiłem pamiątki dla mamy i rodzeństwa na Boże Narodzenie, ponieważ mój tata zmarł kilka miesięcy temu. Zapłaciłem 109,60 $ na początku listopada i nigdy nic nie otrzymałem. Wysłałem e-mail do firmy i oto inna firma odpowiedziała. Przeprosili za opóźnienie, a kiedy poinformowałem ich o dostarczonych przez nich informacjach o śledzeniu, które pokazywały, że paczka trafiła do niewłaściwej lokalizacji, poinformowali mnie, że informacje o śledzeniu były nieprawidłowe i wysłali mi nowe informacje o śledzeniu. Następnie poprosiłem o anulowanie zamówienia i wydanie pełnego zwrotu pieniędzy (o który wciąż walczę). Poszedłem o krok dalej i otworzyłem spór z paypayl, co zajęło 3 tygodnie na zbadanie sprawy, a następnie zamknąłem spór, stwierdzając że nadawca dostarczył ważny POD, że paczka została dostarczona.
Poszedłem do śledzenia paczki z informacjami dostarczonymi mi przez PayPal, które były dla USPS i BAM zagadką, kim był BFE Corporation Limited. W informacjach o śledzeniu nie było adresu, ponieważ USPS tego nie zapewnia, ale paypal nie chce tego zrozumieć. Radzą abym poszedł na pocztę i zakwestionował to, a następnie zadzwonił do mojego banku, aby sprawdzić, czy zwrócą mi pieniądze. Paypal w ogóle nie pomógł, powiedziałem, że to oszustwo, a oni po dostarczeniu dowodu dostawy nie mogli pomóc. Ostatni raz śledziłem paczkę. Świat w którym żyjemy dzisiaj, ze wszystkimi oszustwami i nieuczciwością łamie serce.

Shermacd3
Zamówiłem mikser kuchenny za 99,98 USD, a zamiast tego otrzymałem gwizdek. Jak otrzymać zwrot pieniędzy? Ludzie są szaleni, a ja byłem zbyt ufny. P

Reporter370927
Całkowite stracone pieniądze 99 USD
Zamówiliśmy mikser stojący Kitchenaid i po 3 tygodniach oczekiwania otrzymaliśmy plastikowy gwizdek.

Reporter374596
Całkowite stracone pieniądze 99,99 USD
Zamówiłem odkurzacz robota i otrzymałem tylko plastikowy przedmiot.

Reporter369452
Całkowite stracone pieniądze $55
Zamówiłem 4 puszki Lysol i zapłaciłem przez PayPal. 2 tygodnie później dostałem pocztą maleńki niebieski plastikowy gwizdek. Otworzyłem spór z PayPal i powiedziano mi, że otrzymam zwrot pieniędzy, jeśli zwrócę paczkę. Niechętnie wysłałem paczkę z powrotem do BFE (wydając jeszcze więcej pieniędzy) i po ponad miesiącu PayPal nie zwrócił moich pieniędzy.

Farmerette
Wydałam 60 $ i wszystko to jest na reklamach na Facebooku – dostałam małą zabawkę pocztą. A mój mąż zamówił mój prezent przez Internet, a jego śmieci „50 centów” trafiły do ​​CA i zostały dostarczone dzisiaj, a nie do naszej skrzynki pocztowej. Zamówił też na facebooku, a śledzenie wskazało korporację BFE jako punkt wyjścia. NIGDY nie zamawiaj niczego na Facebooku !

Karen Todd
Podobnie jak w przypadku wszystkich innych, którzy wydali swoje ciężko zarobione pieniądze, ja również zostałem oszukany. Myśląc, że to prawdopodobnie oszustwo, na które pozwoliłem sobie (zamówić, nie dostać) jacuzzi Intex. Nie trzeba dodawać, że jako prezent świąteczny muszę teraz wymyślić prezent zastępczy, ponieważ pozostały tylko 2 dni zakupów. Proszę o zwrot pieniędzy, ponieważ mały niebieski samochód zabawka Jacka z pewnością nie jest wart 2 centów, nie mówiąc już o 99,79 USD. Miej trochę moralności i przestań brać od walczących rodzin wszystko, ale niczego w zamian.

Buckcaffey1
Zamiast mojego zamówienia za 89,00 dostałem kawałek plastiku.

Trina Brown
Zrobili mi to samo. Niech ktoś pomoże nam wyśledzić te osoby, aby mogli zwrócić moje pieniądze. Mam złamane serce, jak ukradli moje pieniądze. Nazywam się Trina i mam problemy zdrowotne. Wykorzystali nas podczas pandemii, jakie to okrutne. Jestem weteranem Marynarki Wojennej Stanów Zjednoczonych, walczyłem o wolność dla wszystkich, a nie o to, by ludzie mogli swobodnie kłamać i żerować na ciężko pracujących rodzinach. Jestem tak zrozpaczony że ukradli najpierw 48 dolarów, a potem 88,00 dolarów. Jestem tak zawstydzony i zraniony. Mój adres e-mail to trinawoodson5@gmail.com, czy ktoś może napisać do mnie e-mail, jak odzyskać pieniądze. Jestem niepełnosprawnym weteranem i zarabiam tylko na dbanie o siebie i swoją rodzinę, to okrutne. Jestem tak zraniony, że nasz kraj upadł tak nisko. Niech Bóg będzie z nami wszystkimi, a ja nawet będę się za nich modlić. Bóg dotyka ich serc i niech wie, jak naprawdę krzywdzą ludzi. Nawet jeśli nie jest to ktoś ostatni, nie należy ukraść !

Rolling
Mnie też dopadli. Przykro mi słyszeć twoją historię, chciałem cię tylko poinformować, nie jesteś sam…

Don Miller
Zamówiłem Lysol Spray za opłatą przez PayPal i otrzymałem paczkę z bezwartościowym śmieciem w środku. Przedmiot wysłany z numerem śledzenia, aby sprzedawca oszustwa miał dowód, że otrzymałeś przedmiot. Ale numer śledzenia nie pokazuje, co jest w środku, tylko że coś zostało wysłane i odebrane. Najwyraźniej jest to wystarczająco dobre dla PayPal, a to kończy ich odpowiedzialność. PP bardzo utrudnia skontaktowanie się z nimi przez telefon, ponieważ Tel nie jest wymieniony na ich liście. Musiałem wejść do sieci, aby uzyskać to 1-888-221-1161. Nie wstrzymuję oddechu, aby uzyskać akceptowalne rozwiązanie dla PP.

OrzełZielony
PayPal wykorzystuje oszustwa. Stwierdzili, że ten sprzedawca został zweryfikowany. W rzeczywistości sprzedawca był wymieniony pod inną nazwą. Teraz są wysyłane jako BFE Corporation Limited. Oczywiście PayPal wie, że to oszustwo ze wszystkich skarg, które zostały złożone przed rokiem, ale nadal twierdzą, że sprzedawca jest zweryfikowany. Dostawca podał różne adresy w Stanach Zjednoczonych. Zamówiłem narzędzia. Wysłano mi jeden centowy gwizdek zabawkowy. Natychmiast po złożeniu zamówienia skontaktowałem się z PayPal, który powiedział że wyślą to, co znajduje się „w moim koszyku”. PayPal natychmiast zamknął moją skargę i nie pozwoli mi jej ponownie otworzyć. PayPal ma oczywiście ZERO interesu w rozpatrywaniu uzasadnionych reklamacji.

snthompson13
Otrzymałem USPS First Class PKG. W paczce znajdował się okrągły czarny przedmiot z tkaniny, otwierany na zamek błyskawiczny, i nic w środku.

cje91306
Zamówiłem huśtawkę a cena była najtańsza, jaką kiedykolwiek widziałem. Od dawna czekałem na taką okazję. Dostałem paczkę od BFE w Chino CA. Mam teraz chusteczki dla niemowląt i wszystko jest po chińsku! To jest Ameryka, co się dzieje z naszym narodem! To nie w porządku!

snthompson13
Nie jestem jeszcze pewien, co zamówiłem, ale otrzymałem okrągły otwierany przedmiot, który ma zamek błyskawiczny do zamknięcia. Brak jakichkolwiek dokumentów

Alejandro Rugarcia
Kilka tygodni temu znalazłem w Google parę butów, których naprawdę szukam. Zapłaciłem i w efekcie dostałem śmieszną małą paczkę z gwizdkiem w środku. Koszt 51,89 dolarów USA, zapłaciłem przez PayPal myśląc, że jestem chroniony, teraz próbuję to rozgryźć, wciąż szukam zwrotu pieniędzy. Chciałbym mieć buty do tenisa, których szukałem !

Kristen Gambil
Zamówiłem buty za 50 dolarów i dostałem plastikowy gwizdek. To jest niedorzeczne.

Annoyed17
Kupiłem fotelik samochodowy za 80 USD dla mojej córki. Mam za to 2 klocki Lego ! Zapłacone przez PayPal.

Donna L. Musgrave
Zapłaciłem za PS5 i otrzymałem plastikowy mini samochód. 99,98 USD

Steve Hiigel
Tak samo tuta j! Paypal powiedział, że odzyskam swoje $, jeśli wyślę im numer śledzenia z paczki, którą muszę odesłać do Chin, wysłanej z Chino w Kalifornii. Najpierw muszą nakłonić nas do stworzenia etykiety po chińsku i mam nadzieję, że to zrobią. To naprawdę jest do bani, że oszuści za kasę robią z nimi interesy. Daj mi znać, jak wychodzisz. zanman69@gmail.com

Robert Joseph Drasner
Potrzebowałem falownika o mocy 3000 W, 12 V do 110 V do dużej ciężarówki. Podczas zakupów on-line znalazłem tę firmę, która reklamowała że ​​ma wyprzedaż. To była ta sama marka i model, których potrzebowałem, ponieważ zaakceptowali PayPal, po prostu zamówiłem i zapłaciłem. Aby zobaczyć kiedy zostanie wysłany, na adres na który wysłali, miał podane 2 numery. Dzisiaj otrzymuję maleńką kopertę… może 2″ x 4″… z czymś maleńkim w środku… ten sam numer śledzenia ! Boję się go otworzyć… może powiedzą, że otrzymałem falownik za 50 funtów !

Jorge Martinez
Zamówiłem rower treningowy za 99,99 USD, otrzymałem najtańszy plastikowy gwizdek z dostarczonym numerem śledzenia. Zgłosiłem spór do Paypal, który skontaktował się ze sprzedawcą, kimś zupełnie innym niż sprzedawca online za pośrednictwem Instagrama, i zażądał odesłania przedmiotu do Chin ! teraz mam dodatkowe 33,25 $ Dziękuję ci Paypal, wstydź się !

Long Tạ
Zamówiłem odkurzacz Dyson za 84 USD. Otrzymałem breloczek. Zostałem oszukany !

Lisa J
Zamówiłam 81,00 USD warty spray Lysol i chusteczki. Kiedy dostałam SMS-a z informacją, że został dostarczony do mojej skrzynki pocztowej, wiedziałem, że coś jest nie tak… zamówiona przeze mnie ilość nigdy nie zmieści się w mojej skrzynce. To, co dostałem do skrzynki pocztowej, to mały plastikowy numer 10. Całkowicie zostałam oszukana !

Mark Sarrow
Mnie przydarzyło się dokładnie to samo. Kiedy nie otrzymałem zamówienia, przyznaję że sprawdziłem sprzedawcę i zobaczyłem wiele reklamacji, takich jak nasza. Złożyłem skargę do wystawcy mojej karty kredytowej. Po 6 tygodniach BA wysłała sprzedawcom odpowiedź pokazującą, że otrzymałem od nich paczkę i wrzuciłem opłatę z powrotem na moje konto. Jedynym problemem jest to, że paczka zawierała 5-centowy gwizdek na psa, a nie środki czyszczące o wartości 80 USD.

Karen Clover Lengyel
Zamówiłam maszynę Cricut a otrzymałam plastikową zabawkę. Mój bank nie zapłacił im, dzięki Bogu !

Reporter369642
Całkowite stracone pieniądze 93,29 $
Rodzina i przyjaciele nie mogli znaleźć sprayu Lysol w sklepach od miesięcy. Zamówiłem w końcu on-line dla wielu rodzin i zamówiłem, jak się wydaje ze strony Lysol. Konto Paypal, które mam zrzut ekranu, pokazuje standardowy e-mail z potwierdzeniem i kontaktowy adres e-mail jak zwykle. Pokwitowanie wysłane na mój e-mail po dokonaniu zakupu, pokazuje dopiero chińskie znaki oraz ten sam numer wysyłki i kontakt e-mail. Natychmiast poczułem się zdenerwowany, ALE w styczniu ubiegłego roku otrzymałem wysyłkę z Chin bez żadnych problemów, tylko z opóźnieniem, ponieważ USA nie dopełniły środków ostrożności dotyczących COVID 19 do marca. I ta konkretna firma prowadziła komunikację e-mailową z opóźnieniem.
Paczka miała również śledzenie, ale kiedy dotarła do mojego obszaru, USPS miał również wiele e-maili w tym samym dniu wiele razy, gdy dostawa została odrzucona. Ostatnia dostawa miała miejsce następnego dnia rano, a e-mail USPS stwierdzał, że został wysłany do sąsiada zgodnie z żądaniem. NIE BYŁO ŻADNEJ PROŚBY. Wiele problemów z tym: jeśli mieszkańca nie było w domu, na zamkniętym osiedlu znajduje się budynek do dostawy, nie ma próby udowodnienia, że ​​paczka została dostarczona. Brak nazwiska lub adresu „sąsiada”, także w momencie doręczenia. Paczka była małą kopertą z nadrukowanymi chińskimi znakami, a w środku była mała plastikowa zabawka. Dlaczego próba dostarczenia przesyłki pasującej do skrzynki pocztowej była tak trudna do wielokrotnego dostarczenia ? Etykieta dotarła, ale czy to było oryginalne opakowanie, na którym była etykieta ? Podczas dzwonienia do USPS jest tylko drzewo telefonów, nie ma możliwości zadania bezpośredniego pytania. Musisz osobiście jechać do USPS, poprosić przełożonego, aby dowiedział się, gdzie Twoja paczka została nadana. I DLACZEGO tak się stało?
W tym roku to kolejny raz, kiedy zamówiłem produkty i nie dotarły. To już trzeci w tym roku, ale pierwszy, który korzysta z pakietu śledzenia. Również sprzeczne e-maile od USPS (tylko w mojej okolicy) dotyczące dostawy po jej przybyciu powodują zaniepokojenie dostawami, do których można uzyskać dostęp. Paypal próbował dotrzeć do dostawcy zhongyongjian. W tej chwili proces wciąż trwa.

Reporter369645
Całkowite stracone pieniądze 75,90 USD
Witryna reklamuje wiele rodzajów produktów. Kupiłem 4-drzwiową szafę spiżarni South Shore. Te zdjęcia produktów pochodzą ze strony internetowej South Shores. Przez kilka dni nie otrzymałem żadnej wiadomości od sprzedającego. Wysłałem wiadomość e-mail za pośrednictwem strony internetowej z zapytaniem, ponieważ nie otrzymałem e-maila z potwierdzeniem, który powinienem otrzymać. Otrzymałem odpowiedź z e-maila g162yu@163.com żeby się nie martwić ponieważ zamówienie zostało wysłane z Chin. Po raz pierwszy dowiedziałem się, że pochodzi z Chin. Poprosiłem o numer śledzenia i otrzymałem numer USPS. W następnym e-mailu otrzymałem stronę internetową, aby umieścić ten numer śledzenia, który pozwolił mi monitorować ruch. Po kilku tygodniach otrzymałem wiadomość e-mail z powiadomieniem od USPS z numerem śledzenia USPS, że moje zamówienie było w Atlancie, GA. Kilka dni później otrzymałem małą kopertę z powyższym numerem przesyłki, zawierającą puste plastikowe etui na kartę SD. Użyłem Paypal i badają mój zwrot pieniędzy. Wysłałem e-mail do nadawcy w sprawie tego, co otrzymałem i poprosiłem o zwrot pieniędzy, ale nie miałem żadnej komunikacji.

radość biała
Zamówiłem Lizol za 80 dolarów i otrzymałem mały plastikowy samochód. Samochód jest podobny do karnawału za 1 bilet.

Kgarcia
Oszustwo! Oszustwo! Oszustwo! Wystawiony jako firma Lysol na Florydzie, jak tylko wszedłem w wyślij, dał chiński symbol i został wysłany z Chin. Próbowałem anulować od razu, ale opłaty zostały zatwierdzone przez PayPal i nie pozwoliło mi to anulować. Podobno zamówiłem Lysol, Mam mały zielony gwizdek. Złożony spór

KleeDali27
Zamówiłem 2 puszki sprayu dezynfekującego lizol i kilka butelek środka do czyszczenia w lizolu. Byłem podekscytowany, że znalazłem go w magazynie. Po zrealizowaniu zamówienia otrzymałem e-mail z potwierdzeniem zakupu od paypal, ale nazwa sprzedawcy zawierała długi ciąg chińskich znaków, zamiast nazwy strony internetowej (sklep lysolec). To trochę mnie zaniepokoiło, ale byłem optymistą. Kilka dni później otrzymałem wiadomość e-mail „Wysłano przedmiot” od PayPal. Sprawdziłem transakcję. Pokazywało wysyłkę za pośrednictwem USPS, ale bez numeru śledzenia. Kolejna dziwność, ale zlekceważyłem to. Po kilku dniach zobaczyłem nieznany numer śledzenia na mojej awizowanej dostawie USPS, więc pomyślałem, że to był lizol. Wszystko to zostało wysłane przez „BFE Corporation”. Sprawdziłem nazwę i znalazłem tę stronę pełną skarg. Wróciłem do USPS i zauważyłem, że paczka została wysłana pocztą pierwszą klasą. Wszystkie rzeczy, które zamówiłem, zdecydowanie przekraczały limit wagi przesyłki pierwszej klasy. Wtedy zdałem sobie sprawę, że zostałem oszukany. Nie mogłem się doczekać, aby zobaczyć, jaką małą zabawką niespodziankę będę obdarowany. Przedmiot dotarł dzisiaj: dostałem zielony plastikowy numer 8. Jak tylko otworzyłem paczkę, zgłosiłem to do paypal. Zbadają to i skontaktują się ze mną za 30 dni. – Wspaniale. Och, zapomniałem wspomnieć, że kiedy wróciłem na stronę, to już się nie pojawia. Po prostu otrzymuję wiadomość, która mówi „Nie można uzyskać dostępu do tej witryny”. Mam nadzieję, że Paypal będzie pomocny i uniemożliwi temu oszustowi korzystanie z ich usług. Jestem taki zirytowany.

Keli
To samo mi się przydarzyło! Mam to wstawię zdjęcie…

Lisa J
Mnie przydarzyło się to samo. Byłem tak podekscytowany, że dostałem mój Lizol. Mam plastik nr 10 w małej kopercie.

John Corriveau
Naciąganie, dostałem małą przyssawkę pocztą !

Courtney Duży
E-mail z potwierdzeniem mojego oszusta: haili4500370@yeah.net Zapłaciłem 79,99 za plastikowy gwizdek

Elżbieta Crockett
Kraj Stany Zjednoczone
Kupiłem konsolę Nintendo na Marketplace na Facebooku 16 listopada. Około tydzień później otrzymałem plastikową 3-jkę pocztą. Zadzwoniłem do PayPal i otrzymałem zwrot pieniędzy

tryemiatta
Próbowałem zamówić bieżnię na sprzedaż za 87 USD. Nigdy nie otrzymam tej bieżni. Byłem rozczarowany, że ukradli moje pieniądze Chcę odzyskać moje pieniądze lub bieżnię, którą od nich zamówiłem, nie jest dobrze kraść ludziom pieniądze.

Elżbieta Crockett
Zamówiłem konsolę Nintendo za 99,99. Otrzymałem plastikowy numer 3. Dostałem wiadomość od PayPal, że nie wiedzą, dokąd trafiają pieniądze.

James Cooper
ZAMÓWIŁEM W PARZE DWA KAJAKI ZA 99.00 USD I DOSTAŁEM POCZTĄ OKRĄGŁĄ ZIELONĄ RZECZ. TERAZ JESTEM NAPRAWDĘ WKURZONY BO KAŻDY OTRZYMUJE TAKI NUMER. CHCIAŁBYM POZWAĆ LUDZI, OD KTÓRYCH MAM KOPIĘ ZLECENIA.

Lodi
17 listopada złożyłem zamówienie online w Walmart. Zamówiłem kilka przedmiotów, a jeden z nich to 10-calowy młynek do pieprzu dębowego i zapłaciłem 15,99 USD. Przedmiot przyszedł dzisiaj 23 listopada i nie był to właściwy przedmiot, który zamówiłem. Otrzymałem dzisiaj młynek do młynka do pieprzu dębowego o wysokości 5 cali. Kilka razy próbowałem zadzwonić do Walmart ale linia była zajęta. Jestem bardzo rozczarowany Walmartem. Właściwie to nie pierwszy raz zdarzył mi się tego rodzaju błąd, to już trzeci raz. Nie używam tego przedmiotu i planuję odesłać go tam, skąd pochodzi, więc spojrzałem na opakowanie, w którym przedmiot został umieszczony.

Lovlyladym
Zamówiłem dwie puszki Lysol, które kosztowały 28,56 $, wysłali mi małą zabawkę, która wygląda na piłkę nożną z dwoma małymi kółeczkami do niej przymocowanymi.

nafreemanx2
Zamówiłem mikser KitchenAid, ale przed złożeniem zamówienia zadzwoniłem pod podany numer obsługi klienta. Po odczekaniu KILKU minut rozmawiałem z osobą na żywo i zadawałem pytania dotyczące produktu… Zignorowałem pierwszą wskazówkę po podaniu opisu przedmiotu „NIE MA NA MAGAZYNIE”, ale nie brakowało go na stronie. Po rozłączeniu przystąpiłem do zakupu. Jedyną mądrą rzeczą, jaką zrobiłem, było korzystanie z mojego konta Paypal. Po dokonaniu płatności w wysokości 86 USD otrzymałem fakturę od Paypal. Tam zauważyłem, że był to zakup w Chinach. Wpadłem w wątpliwości, ponieważ teraz od kilku dni wszystko pochodzi z Chin. Nigdy nie otrzymałem potwierdzenia od firmy z numerem mojego zamówienia, więc zadzwoniłem pod numer obsługi klienta. Ponownie po kolejnym odczekaniu, w końcu udało mi się kogoś złapać. Gdy wyjaśniłem moje obawy powiedzieli mi, że powinienem otrzymać e-mail z numerem zamówienia … to była moja druga wskazówka. Po odstawieniu telefonu wróciłem na stronę, aby zapytać o zakup. Podczas próby zalogowania się na moje konto wystąpiły problemy, więc poprosiłem o „zapomniałem hasła”. Po wpisaniu mojego adresu e-mail było napisane „brak adresu w pliku”. Następnie, gdy próbowałem utworzyć konto, okazało się, że mój adres e-mail jest powiązany z innym kontem. Natychmiast złożyłem spór z Paypal. W ciągu kilku dni otrzymałem e-mail od Paypal z numerem śledzenia. Śledziłem przesyłkę przez kilka dni i nie przemieszczała się. Po rozmowie z pocztą dowiedziałem się, że pochodzi z drugiej firmy przewozowej. Minęło kilka dni i kiedy wyśledziłem paczkę, w końcu się ruszyła. W tym czasie chciałem zobaczyć, za co zapłaciłem 86 dolarów. Cóż, w końcu otrzymałem dzisiaj paczkę. Spodziewałem się, że listonosz przyniesie duże pudło do moich drzwi wejściowych. Zamiast tego otrzymałem potwierdzenie, że został umieszczony w mojej skrzynce pocztowej. Kiedy sprawdziłem moją skrzynkę pocztową, była tam biała koperta 3×5. W kopercie była mała plastikowa deskorolka. Spierałem się z Paypal i moją kartą kredytową!

Jeanette McGahee
Zamówiłem 2 opakowania 19 uncji Lysol za około 56,00 dolarów i zamiast tego otrzymałem zabawkę. Przeglądając to zamówienie od razu zauważyłem, że może ono nie być ważne, więc nie POTWIERDZIŁEM ZAMÓWIENIA i próbowałem anulować zamówienie, jednak kiedy przeszedłem do anulowania, powiedziano mi że zamówienie zostało już zrealizowane i zostało opłacone. Natychmiast skontaktowałem się z moją kartą kredytową i powiedzieli, że paypal już zaksięgował tę opłatę na moim koncie. Ponieważ jest to drugi problem, jaki miałem z Paypalem, który nie pomagał w takich działaniach. Rozważam już nie używać PayPal. Uważam, że paypal jest tak samo winny jak BFE.

Donna P
Kraj Stany Zjednoczone
Kupiłem chusteczki dezynfekujące ToiletWand i wkłady Clorox za łączną kwotę 92,27 USD. Jak tylko potwierdziłem zakup, zobaczyłem, że pochodzi on z Chin i wiedziałem, że coś jest nie tak. Próbowałem anulować za pośrednictwem PayPal, ale nie mogłem. Dzisiaj otrzymałem maleńką paczkę z zabawką za 5 centów – używała tego samego numeru śledzenia, który został przekazany do PayPal.

Ashley Taylor
Moja mama zamówiła 2 konsole Nintendo dla wnuków i otrzymała to coś niebieskiego na załączonym zdjęciu, straciła 200$ ! OSZUŚCI

Craig Bachler
W zeszłym tygodniu zamówiłem nadmuchiwaną wannę z hydromasażem za 98,99, dziś dostaję kopertę 3X5 z zabawkową deskorolką. Nie marnuj czasu z PP na obciążenie zwrotne, ponieważ jest to trend oszustwa, zwany AmEx i rozpoczynający obciążenie zwrotne. Złożyłem również skargę online do Biura ds. Konsumentów NJ.

Camille Kutis
Zamówiłam parę butów za kostkę które otrzymałam w plastikowej torbie, w której buty były pogniecione bez opakowania ochronnego. Brak jest rozmiaru podanego na butach lub opakowaniu. Jedyny adres to nazwa firmy BFE. Kto wysłałby parę butów lub butów drogą. Kiedy zadzwoniłem pod podany numer osoba odpowiedziała, że ​​to szerokość D, a nie E, co jest kłamstwem. Poprosiłam o procedurę zwrotu tych butów, a ona poprosiła o numer zamówienia. Co za oszustwo. Proszę teraz American Express o zwrot kosztów.

Krzysztof Ipox
Zamówiłem kij golfowy on-line, zapłaciłem przez PayPal i 5 tygodni później otrzymałem przyssawkę w kopercie bąbelkowej. Wysyłają mały, lekki przedmiot, aby użyć numeru śledzenia USPS jako dowodu dostawy. Kij golfowy nie pasuje do koperty bąbelkowej o wymiarach 4 x 6 cali, ostrzeżenie o oszustwie !

Barbara Capozzi
Kraj Stany Zjednoczone
Kupiłem mikser stojący KitchenAide za 89,99 dolarów. Dzisiaj otrzymałem zielony plastikowy gwizdek. CO ?? Oszustwo Oszuści Nieuczciwi ludzie. Kiedy mówią, że to zbyt piękne, aby mogło być prawdziwe, UWIERZ W TO ! Wewnątrz paczki nie było żadnych dokumentów. To bardzo smutne, że są ludzie, którzy są tak przebiegli i są złodziejami.

Molly Wingo
Zamówiłem 2 krzesła, których nigdy nie otrzymałem. Dostałem numer śledzenia. Zostały wysłane na zupełnie inny adres niż ten, który podałem, ale ponieważ zostały „dostarczone”, nikt nic nie zrobi. Nie można skontaktować się z nadawcą, Paypal odmawia honorowania gwarancji. Na pewno też nigdy więcej nie będę korzystał z PayPala

hvasquez
Zamiast zamówionych klocków za 80,98$, otrzymałem gumkę do włosów! Tyle o swoich „wspaniałych ekspertach od sklepów dziecięcych”, że nawet nie odpowiadali na żadne e-maile

Reporter364427
Całkowite stracone pieniądze 49,99 USD
Zamówiłem etui na laptopa z kolekcji moderno 22.10.2020. Czekałem do 27.10.2020 na otrzymanie numeru śledzenia od firmy, ale kiedy kliknąłem link, aby zobaczyć numer śledzenia na stronie otrzymałem powiadomienie: „Przepraszamy, ale żądana strona nie została znaleziona. ”. Następnie ręcznie wyszukałem numer śledzenia online, a USPS pokazało, że paczka została wysłana przez BFE Corporation Limited i nie została jeszcze odebrana przez USPS. Przyjrzałem się bliżej korporacji BFE i udało mi się znaleźć system śledzenia, który wskazywał na centrum logistyczne Shenzhen w Chinach. Przesyłka miała być wysłana z Los Angeles w Kalifornii, ale w rzeczywistości pochodzi z Chin. Wysyłając e-maile do kolekcji moderno, otrzymałem ten sam numer śledzenia, który otrzymałem wcześniej i nie odpowiedzieli na żadne z pytań, które zadałem w moim e-mailu. Odpowiedziałem, że chcę, aby moja paczka została dostarczona jak najszybciej, lub chciałem odzyskać pieniądze. Nie otrzymałem odpowiedzi od firmy. Nie szukaj niczego w Kolekcji Moderno. Wiele innych osób miało podobne problemy z tą firmą i korporacją BFE.

Emilia77
Zamówiłam 5 szt. opasek do zasłon, które kosztowały 74,50 USD. Potem złożyłam skargę w serwisie eBay, że ich nie otrzymałam. Zamiast tego w poczcie pojawiła się ładowarka do baterii, od BFE Corporation w Akron. Jestem całkowicie zdenerwowana tymi fałszywymi firmami, które chcą tylko twoich pieniędzy. Podejmę odpowiednie działania i nadal domagam się zwrotu pieniędzy.

Reporter363228
Całkowite stracone pieniądze 68,98 USD
3 września 2020 r. kupiłem maszynę Cricut Explore Air 2, Cherry Blossom w cenie 59,99 USD. Całkowita cena pobrana z mojej karty kredytowej wyniosła 68,98 USD. Przesyłka, którą otrzymałem 16 września 2020 r. z tym samym numerem przesyłki, co moje zamówienie, była plastikowym wiatrakiem z gwizdkiem. Wysłałem e-mail do nadawcy, aby sprawdzić, czy to pomyłka, czy jakiś rodzaj błędu i do dziś nie usłyszałem ani jednego słowa.

ان افي
Reklamują produkty za niską cenę które znikają potem z oferty, a następnie wysyłają ci małą przyssawkę i oszukują zapewniając śledzenie przyssawki, tak jakby to był produkt który kupiłeś. OSZUSTWO

zobair
Mój problem jest bardzo podobny do wielu postów tutaj. Kupiłem robota do czyszczenia basenu, który jest wielkości nowoczesnej drukarki laserowej, ale zamiast tego ci oszuści przysłali mi małą plastikową torbę zawierającą mały plastikowy przedmiot.

Kelli Shugart
Kraj Stany Zjednoczone
Zamówiłem 2 składane leżaki plażowe z osłoną przeciwsłoneczną. Wydałem około 50 dolarów. Miesiące później otrzymałem 2 tanie torby, w których chciałbyś wystawić krzesła, a jest na nim napisane pakiet 1 do 1. Nigdy nie otrzymałem swoich krzeseł i nie mogę się z nikim SKONTAKTOWAĆ ! Więc zapłaciłem i przegrałem, jestem zły na to wszystko.

Corina
Zamówiłem 2 niebieskie wskaźniki laserowe za 80 USD. I dostałem 2 latarki ze sklepu za 99 centów. Ta firma musi zostać zamknięta, a wszyscy tam muszą iść do więzienia. Po obejrzeniu tych wszystkich okropnych recenzji zastanawiam się, jak do diabła ci ludzie nadal są w stanie oszukiwać ludzi, i z ich pieniędzy nadal prowadzić tak skandaliczny biznes.

Cathy Silna
Myślałem, że kupiłem mikser Kitchen Aid, ale otrzymałem mały plastikowy gwizdek o wartości około 2 centów! Jak dotąd PayPal nie robi nic, aby mi pomóc !

Carol Roehrenbeck
Zamówiłem czerwony płaszcz przeciwdeszczowy. Przybył, ale ma niewłaściwy rozmiar. W opakowaniu nie ma informacji o producentach i nie ma możliwości skontaktowania się ze sprzedawcą. Próbowałem kilku numerów telefonów, ale nikt nie odpowiada, skrzynki są pełne lub odbierało czyjeś dziecko. Jakieś pomysły ?

Douglas Lancey
Moja żona zamówiła zestaw drewnianych bramek bezpieczeństwa dla dzieci za 33 USD. W zamian otrzymaliśmy alfabety liter dla dzieci za 5 USD. Myślę że nie mogą zatrudniać osób piśmiennych do czytania NUMERÓW. Ale Chiny muszą jakoś finansować swoją armię.

Mae
Mój mąż zamówił elektryczny rower za 99,99 USD, a ponieważ nie otrzymałem od nich żadnego e-maila przez miesiąc numeru śledzenia, zakwestionowałem to na moim koncie bankowym i otrzymałem zwrot kredytu. Następnie BFE Corporation wysłała przyssawkę za pomocą USPS pierwszej klasy z numerem przesyłki. Teraz ten BFE ma czelność walczyć, aby odzyskać te 99,99 $, więc muszę ponownie zakwestionować 99,99 $ z mojego banku. Wysłali historię numerów śledzenia do banku i sprawili, że okazało się, że mam zamówiony e-rower, który w rzeczywistości jest przyssawką. Więc teraz walczę i muszę udowodnić mojemu bankowi, jak ten oszust wykorzystał historię numerów śledzenia, aby odzyskać pieniądze ! Będę walczył o moje ciężko zarobione pieniądze !

Robert Marin
Zamówiłem elektryczną maszynkę do włosów. Śledzenie z USPS mówi, że etykieta została utworzona 16.08.2020. Dzisiaj jest 16.09.2020 i brak możliwości śledzenia. Minął miesiąc i na podstawie drugiej recenzji jestem pewien, że jeśli wyślą w ogóle, to po prostu wyślą coś losowego, a nie przedmiot, który kupiłem.

MC
Firma ta zajmowała się „wysyłką” grilla gazowego. Otrzymaliśmy zielony plastikowy gwizdek. PayPal potwierdził kartą kredytową, że numer śledzenia pokazuje dostarczony przedmiot. Śmieć. Nie zaprzestanę walki o zwrot 99,99 $.

Lino Galvan
Zamówiłem zestaw do wyciągania wgnieceń, otrzymałem 4 sztuki fioletowego plastiku. Co się stało z zamówieniem ? Przecież zapłaciłem za konkretny przedmiot.

Syndi Sites-Gubała
Otrzymałam małą ramkę 4 x 6 ze zdjęciem flaminga. Nie wiem, co miałam dostać. Czuję że zostałam oszukana, ale nie wiem, co zamówiłam, czego teraz pewnie nie dostanę.

She59$
24 czerwca zamówiłam przenośny nocnik dla mojej starszej mamy. Doszło do oszustwa bankowego które było oszustwem jak 4 poprzednie razy zamówień z Facebooka. Obrzydliwe jak biorą twoje pieniądze i nic nie dostajesz.

Thegberra
Zamówiłem zestaw do wyciągania wgnieceń i dostałem paczkę 5 małych plastikowych ………, jestem tak niezadowolony z tego

BFE Corporation Limited

annvong
Zamówiłem PowerWash dołączony do węża. Nigdy go nie otrzymałem i zabrali moje pieniądze. Potem wysłali mi małą paczkę śmieci. Otrzymałem paczkę z małymi przedmiotami. Nie potrafię powiedzieć, czym one są. Coś z tworzywa sztucznego podobnego do nakrętek i śrub.

Will T
Zamówiłem przyrząd do ćwiczenia „szczęk” (nie oceniaj mnie…) i dostałem gumowo-plastikowy grzybek !

Rokisha Humphrey
Kraj Stany Zjednoczone
Zapłaciłem za prasę do koszulek Wysłali mi kawałek zabawki McDonald’s

dmollica
Zamówiłem opaskę Smart Band przez Walmart, ale pochodzącą z BFE Corp. w Cranbury, NJ. Zegarek przyszedł, ale brakowało: BATERII, ŁADOWARKI i instrukcji obsługi ! Proszę o przesłanie tych części, abym mógł naładować zegarek i zacząć go używać. Zapłaciłem z góry przez Walmart, więc proszę o przesłanie rzeczy z darmową dostawą. Do tej pory był to pierwszy przedmiot, który od Ciebie kupiłem i nie chcę bojkotować Twojej firmy. Pamiętaj, że informuję Walmart o tym błędzie, a jeśli wyślesz przedmioty, dam im znać.

Cornayface
Zamówiłem składaną podkładkę a dostałem plastikową rurkę, chcę odzyskać 60,00 USD !

lynmarks8
Oszukany na 100 dolarów. Zamówiłem buty Keen z wyprzedaży a otrzymałem różowy plastikowy gwizdek.

Jennifer Story
Zamówiłem stół Dobermana i dostałem mosiężny spodek !

Charles Collins
Zamówiłem stół dobermana i dostałem złoty dysk

Stacey A Anderson
zamówiłem 2 dzwonki z napisem „słuchaj wiatru i wiedz, że jestem blisko” wszystko, co otrzymałem, to 2 małe okrągłe kawałki, bez dzwonka, proszę o poradę, jak otrzymać zwrot pieniędzy za to

Anna Camara Goodmanson
Deskę do wiosłowania zamówiłem 21 lipca 2020 r. Pierwszy numer śledzenia, który otrzymałem, dotarł na zupełnie inny adres. Otrzymałem kolejny numer śledzenia, na który w końcu otrzymałem otrzymałem plastikowy gwizdek o wartości pięciu centów. Koszt deski z wiosłem wynosi 99,95 $, po prostu niewiarygodne. Powinniście się wstydzić, że próba oszustwa nie dojdzie do skutku. Zgłaszam waszą firmę. Wysłałem również 5 oddzielnych e-maili, z jakimkolwiek brakiem odpowiedzi. Jestem bardzo, bardzo zawiedziony

Reporter356400
Ta firma jest przykrywką dla innych chińskich firm bazowych, które dokonują oszustw typu „Reklama na wabik”. Reklamują się na Instagramie za pomocą wideo pokazującego niesamowity produkt w super niskiej cenie. Zacząłem oglądać film przedstawiający wycinarkę laserową wykonującą zadania, którymi jestem zainteresowany w mojej profesji. Następnie kliknąłem przycisk „kup” i otrzymałem szczegółowe informacje na temat produktu, który wydaje mi się, że kupuję. Dodaję go do koszyka i płacę przez PayPal. Po otrzymaniu maila od firmy zdałem sobie sprawę, że wycinarka laserowa stała się statywem do wycinarki laserowej. Wydaje się, że jest to mały statyw, który może kosztować 99 centów w sklepie za dolara. W tym momencie nie można anulować zamówienia i mówią, że musisz poczekać i zwrócić przedmiot. Następnie, jeśli nalegasz, powiedzą ci, że odesłanie produktu będzie kosztować co najmniej 20 USD, więc lepiej go zachowaj. Znając się na meandrach internetowego biznesu, po tygodniach denerwujących e-mail, udało mi się otrzymać zwrot pieniędzy na moje konto. Oszustwo działa ponieważ jest to niewielka kwota 29,99 USD nie czytasz dobrze i wierzysz, że coś takiego może kosztować tak niewiele.

Reklama przynęta z zamianą (bait and switch) – nieuczciwa praktyka rynkowa polegająca na reklamowaniu określonego przedmiotu, po czym odmowie jego udostępnienia, z zamiarem promowania czego innego. Produkt do którego ostatecznie próbuje się przekonać klienta, jest mniej atrakcyjny niż reklamowany na początku wabik – bo ten często w ogóle nie istnieje.

Steven Elam
Dwie paczki, których nie zamówiliśmy. Tanie okulary przeciwsłoneczne i mała plastikowa zabawka.

Kshereck2019
Otrzymałem dzisiaj paczkę a gdy otworzyłem okazało się że w środku są tylko puste papiery. Po przejrzeniu reklamacji w Internecie zauważyłem, że ta firma jest oszustem. Na szczęście zapłaciłem przez PayPal i domagam się od nich zwrotu pieniędzy, ale nie kupuj żadnych produktów od tej firmy, ponieważ są oszustami. Miejmy nadzieję, że Pay Pal naprawi problem i wyda całkowity zwrot pieniędzy.

Jennifer Willis
Zamówiłem Hot Wheels i nie otrzymałem tego co zamówiłem, to smutne. Ludzie zbyt ciężko pracują na swoje pieniądze. Zamawiam frytownicę od tej firmy i też jej nie otrzymuję.

Anthony Novak
Kupiłem deskę wielofunkcyjną. Wszystko, co otrzymałem, to kawałek drewna balsy. Złożyłem skargę do Paypal. Zakładam, że odzyskam pieniądze. Walczę ze wstydem bycia oszukanym. Nigdy nie kupuj niczego reklamowanego przez Facebooka.

Hazel McPhatter
Zamówiłem 5-częściowy ruchomy składany stojak i koła za 20,99$. Dzisiaj otrzymałem koło dla stojaka. Gdzie jest mój składany stojak i kółka ?

Andrea vinueza
Zamówiłem przedmiot z padboardu a dostałem wiosło, – nie za to zapłaciłem ! To jest oszustwo i zamierzam to zgłosić.

Paula
Zamówiłam inny produkt a otrzymałem gumową rurkę w plastikowej torbie. Nie to zamawiałam ! Co się dzieje ? Chcę złożyć skargę.

Megan Martinez
Zamówiłem kajak. Otrzymałem pusty futerał na słuchawki. Złożyłem skargę do departamentu FBI ds. oszustw internetowych. Sugerowałbym, aby wszyscy zrobili to samo. Tych oszustów należy wyeliminować z rynku.

Calonico
Właśnie otrzymałem coś co nie wiem, do czego służy.

Roger Youmans
Ech, zamówiłem 2 krzesła kempingowe premium z baldachimem i torbami, wysłano mi małą nylonową torbę. Jak ta firma może sobie na to pozwolić ? Staramy się rozwiązać ten problem z naszym bankiem. Chcą, żebyśmy spróbowali rozwiązać ten problem – co tu jest do rozwiązania ? Firma to oszustwo !

Eddie Thomas
Zamówiłem stół Dobermana i dostałem tylko tę dziwną tacę.

Liberty Ann
Zamówiłem stolik w kształcie Dobermana, który mieści małą tacę. . . i otrzymałem małą tacę i brak stolika bocznego. Nie do wiary.

Michelle C.
O mój Boże! To właśnie mi się przydarzyło, WOW. Nie miałem pojęcia dlaczego dostałem ten mały metalowy dysk, dopóki nie zobaczyłem twojego komentarza.

Virginia Therese Smith
Kupiłem basen naziemny za 98,99 USD i dostałem plastikowy gwizdek, a PayPal nie pomaga. Co mogę zrobić ? Moje wnuki nie mogły się doczekać pomocy w złożeniu basenu i pływaniu, a to naprawdę boli, wiedząc, że nie mam 98,99 USD i rozczarowane twarze tych dzieciaków

wild_card2006
Kupiłem więc kajak ze strony internetowej i nigdy nie otrzymałem żadnych informacji o wysyłce ani niczego, dopóki nie złożyłem reklamacji w PayPal. Śledziłem paczkę do momentu jej otrzymania, a to co zostało wysłane, to mały plastikowy dysk. Naprawdę mam nadzieję, że PayPal obejmie nas ochroną, ponieważ mamy wszystkie informacje. W załączeniu zdjęcie co otrzymałem. Bardzo jestem rozczarowany firmą, to oczywiście oszustwo !

SLP1221
Zamówiłem pompę basenową za 98,67 USD. Otrzymałem małą torebkę na drobne warte może 50 centów. Numer śledzenia pompy basenowej mówi, że została dostarczona. Wszystko w pakiecie jest takie samo, jak mówią wszyscy tutaj o BFE Corporation. Wysłałem e-maila do firmy, od której rzekomo kupiłem pompę basenową, i dostałem e-mail po chińsku. Nie mam pojęcia co do mnie napisali. PayPal rozłączył się ze mną, więc złożyłem wniosek przez Wells Fargo, ponieważ to konto jest połączone z moim kontem PayPal. Wells Fargo był bardzo pomocny, być może PayPal potraktuje spór zainicjowany przez bank poważniej niż potraktował moją próbę sporu.

Ed Hoover
Domyślam się ze wszystkich zamieszczonych tutaj postów że nigdy nie otrzymamy zwrotu pieniędzy od PayPal. Zbankrutowaliby gdyby to zrobili ! Spójrzcie prawdzie w oczy panie i panowie, mamy przerąbane. Może kontaktując się z NJ AG, moglibyśmy zamknąć BFE Corp. Ale prawdopodobnie pojawiłyby się gdzie indziej.

Ryan Boudreaux
Zamówiłem basen i otrzymałem żółty plastikowy gwizdek. Zapłaciłem 100,00 $ za basen i zamiast tego otrzymuję gwizdek. Co mogę zrobić ?

Ed Hoover
Tak samo tutaj. Zamówiony basen o długości 10 stóp, MFG firmy Intex, a dostałem gwizdek.

Roseann Samuelian-Aversa
Zamówiłem spersonalizowaną farbę według numerów i otrzymałem i pustą paczkę. Czekam na odpowiedź od PayPal, ale nie czuję się zbyt pewnie po przeczytaniu komentarzy.

ronf4351
Zakupiłem narzędzia DeWalt a otrzymałem plastikowy gwizdek. Próbowałem skłonić kogoś z PayPal do rozmowy lub czatu, ale to jest prawie niemożliwe. Do tego nie mają rejestru moich transakcji, chociaż mój bank ma. Jestem zdumiony że PayPal nie wie, że ten BFE to nic innego jak oszustwo. Zostałem wciągnięty przez ceny, powinienem był sprawdzić przed zakupem. Mój bank chroni mnie w takich sytuacjach, może nie wszystko stracone.

Ed Hoover
Prawdopodobnie widziałem ten sam DeWalt, który został dodany jakiś czas temu. Cieszę się, że zrezygnowałem. Przykro z powodu twojej straty. Niestety zamówiłem basen 10′, dostałem gwizdek. PayPal dał mi adres w Chinach, abym go zwrócił, kto może rozszyfrować język chiński ? Chyba właśnie przegrałem 50$

Dolores Love
Kupiłem oświetlenie basenowe za 170 USD i dostałem 100 małych przyssawek

Eddie
Zamówiłem basen intex 12 ft naziemny. Wykorzystałem USPS do dostarczenia towaru, ale otrzymałem zielony plastikowy gwizdek w małej białej kopercie. Nie śmiem nikomu wkładać tego gwizdka w usta, biorąc pod uwagę, że paczka przedstawia chińskie pisma. Kto wie, jakiego wirusa dostaniemy w tym pakiecie. To może być Covid19. BFE powinien zostać zamknięty i pozwany za korupcję i nieuczciwe praktyki biznesowe.

Ed Hoover
Złożyłem reklamację w systemie PayPal. Zamówiłem basen na wysokości 10 stóp za 50 USD. Mam w zamian standardowy plastikowy gwizdek, który także otrzymali inni. PayPal podał mi adres w Chinach, na który mogę go zwrócić, mimo że pochodzi z BFE Corp w stanie New Jersey. Ta firma musi zostać zamknięta.

CathyG
Zamówiłam kamerę Go Pro HERO. Otrzymałam tylko mocowanie Go Pro off tej marki. Ponownie sprawdziłem reklamę, bo pomyślałam że może źle coś doczytaliśmy, ale nie było pomyłki. Zostaliśmy oszukani.

Christy Meredith
11 lipca 2020 kupiłam dla mojego niepełnosprawnego dziecka trójkołowy rower dla dorosłych; a 28 lipca dostałem do skrzynki pocztowej białą kopertę z żółtym plastikowym krążkiem, tak jak na poniższym zdjęciu. Kontaktując się z PayPal otworzyłam roszczenie które jednak zostało odrzucone, ponieważ informacje o wysyłce/śledzeniu wskazują, że zlecenie zostało dostarczone. Ponownie skontaktowałam się z paypalem, prosząc o zastanowienie się i wyjaśnienie, w jaki sposób trójkołowy rower dla dorosłych może zmieścić się w kopercie o wymiarach 6 x 3, nie mówiąc już o standardowej skrzynce pocztowej. BRAK ODPOWIEDZI.

Ed Hoover
Mamy przerąbane! PayPal nam nie pomoże.

CMoore
Korzystając z PayPal, zamówiłem i zapłaciłem 27,89 $ za wielofunkcyjną patelnię do gotowania i smażenia. Otrzymałem małe metalowe sitko. Ma około 2 cale głębokości, a inne wymiary są podobne do karty kredytowej. Kontaktuję się z PayPal z prośbą o pełny zwrot pieniędzy, ponieważ nie otrzymałem tego, za co zapłaciłem.

Ben Carteret
To miejsce to tylko zdzierstwo. Kupiłem wzmacniacz samochodowy za 50 dolców i wysłali mi mały kawałek plastiku. NIE UŻYWAJ TEGO MIEJSCA

RobertsonB88
Kraj Stany Zjednoczone
Zamówiłem basen Intex, który następnie został wysłany, ale numer śledzenia nie wyświetlał się poprawnie Dowiedziałem się że towar niby jest dostarczany. Okazuje się że przewoźnik wysłał paczkę zawierającą mały gwizdek z pasującym numerem śledzenia. Przecież nie zapłaciłbym 99,85 USD za plastikowy gwizdek. Skontaktowałem się z moim bankiem, ale najpierw muszę przejść przez PayPal, a jeśli tego nie naprawią, mój bank go odbierze.

Loi Le
Zamówiłem rower opłacony przez usługę paypal co kosztowało mnie 89,99 $. Otrzymałem tylko małą paczkę z plastikowym numerem 7 jako zabawkę. Złożyłem skargę w usłudze paypal, ponieważ uwzględnia pełną transakcję po dostarczeniu paczki. Teraz jest w trakcie dochodzenia, bez żadnej odpowiedzi ze strony sprzedawcy. Przeszukałem historię BFE i znalazłem wiele oszustw pod ich nazwą.

KeikeiS2020
Ja też zostałem oszukany, a paypal nie próbuje zwrócić mi pieniędzy. PayPal musi wiedzieć, że to błąd. Myślałem że zamówiłem też rower za 74,00 USD. Zamierzam wszcząć pozew zbiorowy przeciwko PayPal.

Desiree Marks
Zamówiłem składaną wannę Auto do prania za 35 USD, a wszystko co otrzymałem to zwijana mała wanna, która wygląda jak doniczka. Nie otrzymałem żadnego zlecenia śledzenia ani nic na nim nie było napisane. Nie mam pojęcia, skąd pochodzi i co mam z tym robić, ale zdecydowanie nie jest to to, co zamówiłem.

mundywoods
Zamówiłem 26-calowy rower damski Marietta za 94,99 USD. Moja karta została obciążona 109,23. Nie wiem dlaczego bank zatwierdził więcej niż autoryzowałem. Otrzymałem wiadomość e-mail z podaniem dodatkowych 14 USD jako kosztów wysyłki. Zamiast roweru otrzymałem plastikowy wirujący gwizdek, wyceniony na około 10 centów, który nawet nie działa. Próbowałem wrócić do strony internetowej i niestety nie była już dostępna. Jednak znalazłem duplikat i wszystko było takie samo, z wyjątkiem adresu e-mail. Zadzwoniłem pod numer telefonu, ale był to numer niedziałający. Próbowałem zgłosić do PayPal, jednak transakcja nie jest widoczna w moich rejestrach. Użyłem przycisku PayPal znajdującego się na stronie oszustów, ale zamiast PayPala lub karty bankowej użyłem karty Cash App. Aplikacja Cash wysłała mi listę pytań, na które mam odpowiedzieć, ale w zasadzie chcę mediować ze sprzedawcą. DUŻA SZANSA. Ale mam nadzieję, że PayPal znajdzie transakcję i zwrot pieniędzy w ramach ochrony przed oszustwami. Zdjęcie w załączeniu. Rower jest tym, co zamówiłem, a zabawka jest tym, co otrzymałem, wraz z kopertą. Oczywiście oszustwo BFE

Rut
hej, upewnij się, że umieściłeś go w systemie PayPal jako nieuczciwą transakcję … Popełniłem błąd i umieściłem pierwsze żądanie jako coś innego, nieautoryzowaną transakcję i odmówili. Włożyłem drugi za oszustwo… i paypal zwrócił pieniądze. miejmy nadzieję, że odzyskają również twoje pieniądze, to wszystko jest dość niegrzeczne.

Lotos621
Kraj Stany Zjednoczone
Kupiłem termometr bezdotykowy, który został rozbity przez małe opakowanie, przedmiot jest uszkodzony i nie działa. Pisałem do firmy i dzwoniłem do nich bez skutku. To oszustwo, korzystanie z seniorów o stałym dochodzie jest straszne. Chcę zwrócić przedmiot i odzyskać pieniądze.

Bonniebuckley33
Zamówiłem dwuosobowy ponton hydro caspian za 99,99 $ i otrzymałem niebieski plastikowy gwizdek ! To jest absolutnie oburzające i chcę pełnego zwrotu pieniędzy

Lisa Short
Zamówiłam basen Intex za 49,98 $ i otrzymałam mały plastikowy pomarańczowy gwizdek. Jestem nieszczęśliwa, to jest zmarnowane 50 dolarów… Co mam teraz zrobić ?

Megan Martinez
Ja też zostałem oszukany. Złożyłem skargę do jednostki FBI ds. oszustw internetowych. Podaj im adres, z którego paczka została wysłana. Jest to magazyn do wynajęcia w Chino w Kalifornii.

mundywoods
Dostałem ten sam gwizdek zamiast zamówionego roweru. Jestem wkurzony do najwyższego stopnia.

iwantmymoneyback
Kupiłem automatyczną wiertarkę/pompę do opon. Miał to być ciężki sprzęt automatyczny, który mogę podłączyć do samochodu i napompować powietrze do opony, jeśli tego potrzebuję. To co otrzymałem w zamian nie wiem do czego służy, może ktokolwiek wie ?

Roger Youmans
Zamówiłem 2 kryte krzesła ogrodowe a otrzymałem 2 nylonowe torby. To typowe oszustwo. Nie próbuj odzyskać pieniędzy za pośrednictwem firmy ! Jeśli zwlekasz zbyt długo, nie możesz już zgłaszać oszustw do wystawcy karty kredytowej. Wyjaśnij oszustwo i poproś o natychmiastowe obciążenie zwrotne. To jedyny sposób na odzyskanie pieniędzy.

Jennsandoval
Zamówiłam 2 nadmuchiwane deski z wiosłem 2 miesiące temu, zamiast tego otrzymuję dwie metalowe rurki płacąc jakieś 50 USD. Na pewno spróbuję coś zrobić, aby uzyskać zwrot pieniędzy płacąc przez PayPal.

Renée Hamilton
Mnie przydarzyło się dokładnie to samo. Mam dwie metalowe rurki.?

Hieronim comer
4 lipca 2020 roku zamówiłem 2 krzesła ogrodowe, a wysłali 2 pokrowce na krzesła. Mam nadzieję, że paypal odzyska moje pieniądze. Mają też nieważny adres e-mail. Nie mogłem się z nimi skontaktować.

Jim Flores
Zamówiłem dwa leżaki z baldachimem, dostałem dwie torby na krzesła ogrodowe, wyobraź sobie:-(

Mahmed
Zamówiłem również basen Intex 8′ x 16′ x 42″ za 99,0 $, otrzymałem paczkę z gwizdkiem w środku. Zapłaciłem przez Paypal. Wypełniłem spór za pomocą Paypal. Sprzedawca chce, aby przedmiot został zwrócony na poniższy adres: 广东​ 深圳市​深圳市罗湖区临平1路青湖山庄青泉苑208 Chiny. Mam nadzieję, że Paypal zobaczy oszustwo i zwróci mi pieniądze

Tasza Torrey
Śledzę to, ponieważ otrzymałem to samo ! Jestem teraz tak zirytowany !

Gadżet
Otrzymałem matę od korporacji BFE, której nigdy nie zamawiałem. O co w tym wszystkim chodzi ? Chciałbym wiedzieć, czym jest BFE Corp. i dlaczego dostałem tę bezużyteczną matę.

Marie Lee
STRASZNA firma ! Powinienem był tu zajrzeć wcześniej ! Zamówiłem 16-metrowy basen, otrzymałem cienką kopertę z zielonym dyskiem z wykrzyknikiem pośrodku. Widzę że nie jestem jedyną osobą, której to się przydarzyło ! Ludzie uczcie się na błędach.

KK Msigwa
Biorąc pod uwagę wszystko, z czym ten kraj ma do czynienia z powodu COVID-19, szkoda, że wszyscy wyłudzają pieniądze za rzeczy, które ludzie próbują kupić, aby zachować trochę normalności w domu. Radziłbym każdemu, kto chce coś kupić, aby nie używał BFE. Jeśli ktoś wie, jak wnieść oskarżenia przeciwko tej firmie lub osobie, proszę o informację.

Marie Lee
Tak, właśnie otrzymałem to samo. Chcesz wiedzieć, co było w tym pakiecie ? Mały zielony dysk z wykrzyknikiem ! Teraz muszę również zobaczyć, jak odzyskać moje pieniądze… co za gówniana rzecz!

Reporter352709
Całkowite stracone pieniądze 78 USD
Otrzymałem mały niebieski plastikowy krążek od tej firmy i zostałem obciążony kwotą 78 dolarów. PayPal nie pomaga w odzyskaniu moich pieniędzy. Nie mogę nawet znaleźć żadnego śladu, żeby cokolwiek u nich zamówić.

Kelly S Sanford
Kraj Stany Zjednoczone
Kupiłem w 1999 r. pralkę na lekkie artykuły a potem czekałem dwa i pół tygodnia na jej przybycie. Co przyjechało ? Była plastikowa miska ze sklepu za dolara. Nic podobnego do tego co kupowałem. Kiedy próbuję wrócić do zamówienia, strona taka już w ogóle się nie pojawia. Całkowite oszustwo, wysłałem do nich maila że chcę odzyskać moje pieniądze, i wszystkie koszty wysyłki, jeszcze nie odpowiedzieli. Ale i tak tego nie przewiduję. Teraz wiem to najlepiej.

Bez zarostu
Jestem w tej samej sytuacji. Wysłałem im e-mail na który odpowiedzieli że nie mogą zwrócić pieniędzy, ponieważ towar został już wysłany i wysłał numer śledzenia. Śledzę go od 2 tygodni i zgodnie z kanadyjskim postem jest w Kanadzie, ale nie ruszył się od 16 (dzisiaj jest 27) Od zamówienia zmienili zdjęcie w aplikacji sklepu na zdjęcie szklanej miski . Nie mogę uwierzyć, że byłem tak głupi, żeby to się stało. Na szczęście zapłacono w systemie PayPal, więc będziemy wszczynać spór.

Kate
Mój syn chciał mieć zdalnie sterowany latający samolot. Nie sądziliśmy, że to będzie to, czego chciał, bo nie było to za drogie, ale przy zmieniających się zainteresowaniach tak było lepiej. Zamówiliśmy ten samolot, a po 3 tygodniach otrzymaliśmy paczkę. Po jej odebraniu i otwarciu stwierdziliśmy że to tandetny samolot model 3d, który trzeba samemu złożyć. Próbowałam się z nimi jeszcze skontaktować ale e-mail wraca jako nieaktywny. PayPal utrudnia mi nawet odzyskanie pieniędzy.

tdallen
Kraj Stany Zjednoczone
Kupiłem 3 miksery Kitchen Aid za 90,99 USD za sztukę i każdy osobno. 22.07.2020 otrzymałem mały czerwony gadżet w małym opakowaniu. Kiedy urzadzenie namierzyłem, pojawił się jako mój pierwszy mikser. Teraz wiem, że zostałem oszukany nie raz, ale 3 razy. Pomóż mi odzyskać pieniądze ? Mam ustalony dochód. Jestem naprawdę zdenerwowany. Zlikwidowali swoją stronę internetową i nie mam możliwości skontaktowania się z nikim.

alina libra
Zamówiłem mini pralkę przez reklamy Facebooka za 19,99 USD + wysyłka. A otrzymałem przedmiot, którego nigdy nie zamawiałem .. od BFE CORPORATION. Jest to tania plastikowa miska..

Kelly S Sanford
Mam ten sam przedmiot… ! Co za oszustwo

Sheri Leigh Mann
Otrzymałem przedmiot, którego nigdy nie zamówiłem i jak do cholery ta firma lub osoba uzyskała moje dane ? Nigdy wcześniej nie słyszałem o tej firmie i jestem tym naprawdę zaniepokojony, zrobię wszystko, aby to zrozumieć !

Denise Hayes Clark
Zamówiłem skrzynkę z nowością Thor’s Hammer od firmy na Facebooku. Nigdy nie dostałem numeru śledzenia, próbowałem wysłać e-mail, ale adres był fałszywy. Dzisiaj to dostałem… to młot Thora, ale nie do końca to, co zamówiłem. Na szczęście było to tylko 24.99, ale irytuje mnie, że tak się stało. Chyba już nie będę zamawiać z Facebooka.

Keisha Wright
Wysłali mi numer śledzenia, który mówi, że był w trakcie dostarczania, jeszcze zanim dokonałem zakupu za 99 $ za rower i został dostarczony tego samego dnia. Mam nadzieję że PayPal widzi, że to oszustwo

Lori Benfield
Zamówiłem stolik za 63,00 USD, bo było o wiele taniej i korzystałem z paypal, przysłali mi plastikowy numer w podobnej paczce, który jest na zdjęciu wszystkich innych, naprawdę wierzę, że to miejsce to oszustwo.

Bobby Simmons
Mieli przesłać numer śledzenia roweru elektrycznego zamówionego na Facebooku, opłaconego przez PayPal na podstawie faktury. Chcę zmusić ich do odrzucenia sprawy, jednak oni twierdzą, że przesłana paczka ze spinką do włosów była dowodem dostawy roweru elektrycznego.

Shane Peters
Zamówiłem pakiet aparatów Sony, który był „wyprzedażą” reklamowaną na facebooku. Moja cena zakupu wynosiła 119,00 USD. Po kilku tygodniach braku kontaktu i linku do fałszywej strony internetowej skontaktowałem się z Paypal w celu uzyskania zwrotu pieniędzy. Paypal otworzył reklamację i zażądał od sprzedawcy opublikowania numeru śledzenia. Kilka dni później to zrobili, wtedy paczka dotarła do mojej skrzynki pocztowej. Nie było to opakowanie aparatu Sony, a raczej mała koperta zawierająca maleńką gumową przyssawkę. To był bezwartościowy przedmiot wysłany do mnie, aby zadowolić Paypal z numerem przesyłki, aby mogli zatrzymać 119 USD, na które mnie oszukali.

darcobb
Właśnie otrzymałem ten tajemniczy pakiet z 3 ostrzami. Pewnego dnia zamówiłem kilka przedmiotów, jednak kompletnie z tym niezwiązanych, ale na szczęście przeszedłem przez PayPal

Joyce Bergeron
Kupiliśmy Powertool od tej firmy. Za nasze pieniądze w wysokości 29,98 dolarów otrzymaliśmy 3 ostrza i są one bezużyteczne bez maszyny, do której pasują. Nie udało mi się znaleźć tego przedmiotu na żadnej stronie z zakupami internetowymi. Jak odzyskamy nasze pieniądze ?

Julie Betz
Zamówiłem piłę stołową Mini (do rzemiosła) i otrzymałem te same ostrza.

Samantha Marie
Nie dostarczyli zamówionego przeze mnie produktu. Zamówiłem fontannę dla psów i otrzymałem plastikowe rurki. Ta firma to oszustwo

Louis Guerrero
Niestety kupiłem rower od tej tajemniczej osoby. Czy ktoś ma jego nazwisko i informacje, nawet te fałszywe rzeczy pomogłyby mi teraz. Mam tylko 75 dolarów, ale jestem bardzo zirytowany, że ta osoba jest w stanie dalej oszukiwać ludzi. Zapłaciłem przez PayPal

Jan
Kupiłem ten sam rower i otrzymałem ten sam gwizdek, zadzwoniłem na policję i do banku i na szczęście właśnie odzyskałem pieniądze. Szkoda, że ​​straciłem zaufanie do kupowania w Internecie. Mam nadzieję, że policja wkrótce złapie tych przestępców. Powodzenia ze swoimi roszczeniami i bądź ostrożny.

Patty N Ronnie Irby
Fałszywe oferty reklamują te balony, które można napełnić wodą, a dzieci mogą skakać w górę i w dół. Wydałem 42,74 USD i kupiłem dwa balony na lotnisko, które prawdopodobnie mogłem kupić za 1,50 USD za każdy. Nie możesz nawet włożyć do nich powietrza. Co za oszustwo!

Astorre Ghion
8 kwietnia zrobiłem zakup o łącznej wartości 93,49 USD. Miała to być zamrażarka, a zamiast tego otrzymałem małą zabawkę od BFE CORPERATE. Czy ktoś może mi pomóc odzyskać pieniądze ? Odesłałem przedmiot z jedynym adresem jaki miałem, miałem także numer śledzenia. Przedmiot został dostarczony, gdzie nie można znaleźć i kto otrzymał paczkę

Reporter346824
Całkowite utracone pieniądze 99 USD
Pewnej nocy przeglądałem Facebooka i pojawiło się ogłoszenie o rowerze elektrycznym, fajnym marketingu wideo, bardzo atrakcyjnej cenie 99 USD za 26-calowy rower elektryczny. Brzmiało zbyt dobrze. Wiele komentarzy stwierdziło, że to nie może być prawdziwe, ale niektórzy powiedzieli, że złożyli zamówienie. Ważniejsza firma EOVO-OUTDOOR odpowiadała na wszystkie pytania, stwierdzając, że ze względu na sytuację covid-19 muszą wyprzedać swoje zapasy itp. Poza tym firma nadal odpowiadała, że ​​jeśli zapłacisz przez PayPal i pojawią się jakieś problemy, PayPal pokryje transakcję. Kupiłem „rower” zapłacony przez paypal. Firma stwierdziła, że ​​przedmiot zostanie wysłany z Wielkiej Brytanii i zajmie to 15-25 dni. Następnego ranka miałem trochę czasu na dalsze rozeznanie i odkryłem, że ten rower kosztuje 599 USD online, a jest kilka postów w Internecie, w których twierdzi się, że EOVO-OUTDOOR to oszustwo. Więc wysłałem e-mail do firmy i poprosiłem o anulowanie zamówienia, skontaktowałem się również z PayPal i poprosiłem o otwarcie sporu. Firma odpowiedziała, że ​​zamówienie jest przetwarzane i podała numer śledzenia do PayPal. PayPal poinformował mnie, że ponieważ podano numer śledzenia i przedmiot został dostarczony, sprzedający automatycznie wygra sprawę. Ale numer śledzenia był numerem śledzenia USPS pochodzącym z BFE Corporation Limited w Cranbury, NJ. Teraz firma stwierdziła, że ​​przedmiot zostanie wysłany z Wielkiej Brytanii, ale numer śledzenia to USPS. Przeprowadzając więcej badań, odkryłem, że BFE Corporation zachowuje się nieuczciwie, gdzie wysyłają śmieci, gumki do włosów lub inne gadżety w płaskiej kopercie z numerem przesyłki tylko po to, aby pokazać że przesyłka została zrealizowana. Następnie PayPal automatycznie przekaże pieniądze sprzedającemu. Możesz zakwestionować że otrzymany przedmiot nie jest tym co zamówiłeś, ale będzie to wymagać odesłania go z powrotem na adres w Wielkiej Brytanii lub w Chinach, co będzie kosztować więcej niż zapłaciłeś.

Najlepiej więc odmówić przyjęcia paczki przy odbiorze. NIE OTWIERAJ paczki, jeśli nie możesz odmówić przyjęcia paczki, po prostu zwróć ją do lokalnej poczty i powiedz, że odrzucasz tę paczkę. Jeśli PayPal widzi na śledzeniu szczegóły, że paczka została odrzucona, wtedy automatycznie wygrasz sprawę i otrzymasz zwrot pieniędzy.

Dostarczono mi to od przedstawiciela PayPal: Widzę tutaj że Twoja sprawa jest nadal otwarta, ponieważ sprzedawca podał nam numer śledzenia. Proszę zrozumieć, że będziemy polegać na podanym numerze śledzenia, aby podjąć ostateczną decyzję w sprawie. Jeśli śledzenie wykaże, że przedmiot został dostarczony pod właściwy adres, sprawa zostanie rozstrzygnięta na korzyść sprzedającego. Jeśli śledzenie pokazuje dostarczone gdzie indziej, zwrócone, odrzucone lub że przedmiot jest niedostarczony/zagubiony, sprawa jest rozstrzygana na korzyść kupującego. Ponieważ numer śledzenia jest obecnie przesyłany, nie możemy jeszcze podejmować żadnych decyzji. Ale gdy tylko pojawi się aktualizacja dotycząca Twojej sprawy, poinformujemy Cię o tym za pośrednictwem poczty e-mail i Centrum rozstrzygania. Mam nadzieję, że pomoże to każdemu, kto zetknie się z tego rodzaju oszustwami i oszustwami pocztowymi.

detsesom
Kraj Stany Zjednoczone
Nazywam się Ted Moses i zamówiłem mysz do laptopa Dell Inspiron 9300. Nigdy wcześniej nie zamawiałem myszy z Hongkongu, jak pokazałem w serwisie EBAY ! Nie mam pojęcia, w jaki sposób zaangażował się w to Hongkong. Kupiłem wiele przedmiotów w serwisie EBAY w ciągu ostatnich 8 lub 9 lat i nigdy nie zostałem oszukany w taki sposób, jak tym razem

Nigdy nie kupuję przedmiotów za granicą ze względu na kilka opłat pos, które zostały zaksięgowane na moim koncie w przeszłości i ich okropny status dostawy. Zostałem obciążony opłatą 9,28 USD za mysz i kolejny podatek POS za 0,28 centa z Hongkongu, co dało mi 9,58 USD. Dodając te wszystkie koszty, otrzymałem dzisiaj mysz z innej etykiety umieszczonej nad oryginalną etykietą, która mogła pochodzić z Hongkongu.

Co zaskakujące kiedy otworzyłem kopertę byłem zszokowany widząc, że bezprzewodowa mysz ma 2 USB zamiast jednego. Drugie usb było mniejsze i pasowało prosto do myszy. A teraz jak do diabła mógłbym używać tej cholernej myszy, która nie działała, ponieważ była myszką bezprzewodową. Co to za kłamliwi złodzieje sprzedający z BFE. Jestem wściekły na ten zabieg z HONG KONGU ! Proszę o pomoc w zatrzymaniu tych złodziei

Kim Collier
Zamówiłam maszynę do szycia piosenkarki i dostałam małe opakowanie z zabawką

Reporter343761
Całkowite stracone pieniądze 52,64 USD
Krótko mówiąc zamówiłem Aerobic Stepper i czekałem prawie dwa tygodnie, a wszystko co dostałem to gwizdek dziecka w kopercie. Nie trzeba dodawać że gwizdek nie był wart 52 USD. Nie zamawiaj w tej firmie

Wstrząs86
Kupiłem namiot na trampolinę, a zamiast tego otrzymałem tę niebieską plastikową rzecz. Wydałem prawie 40 dolarów !

Reporter343468
Całkowite stracone pieniądze 70,49 USD
Sprzedają cenne przedmioty za pośrednictwem amazon, ebay i fałszywej strony internetowej. Płacisz za pomocą PayPal. Wysyłają numer śledzenia. Ale numer śledzenia dotyczy opaski do włosów lub gwizdka !

Amber Lynnette Patrick
W zeszłym tygodniu kupiłam rower elektryczny przez Internet. Nigdy nie otrzymałam potwierdzenia z wyjątkiem wiadomości e-mail z PayPal stwierdzającej że dokonałam zakupu. Identyfikator transakcji zawierał mnóstwo cyfr, na które mogłam kliknąć, ale kiedy to zrobiłam strona internetowa nie została znaleziona. Zapłaciłam za ten rower 66 $ komuś w Hongkongu przez eBay. Po wypróbowaniu wszystkiego o czym mogłam pomyśleć, zdałam sobie sprawę że zostałam oszukana. Dzisiaj przyszła paczka i to NIE był mój rower elektryczny. Zamówiłam rower elektryczny ANCHEER a otrzymałam nawet nie wiem co to jest. Wydałam ostatnie pieniądze na zakup tego roweru, aby móc wrócić do pracy po piątym cesarskim cięciu. Teraz nie wiem, co zrobić.

Neilski
Otrzymałem również to samo..ale w kolorze pomarańczowym..nie wiem, co to do cholery jest ?

Mlk
Otrzymałem ortezę na plecy. Prowadzi mnie do przekonania, że ​​nigdy tego nie zamówiłem, ale śledzili moje pozycje wyszukiwania i po prostu wysłali aparat ortodontyczny. Kilka dni później otrzymano kolejną. Nie udało mi się znaleźć tego przedmiotu na żadnej stronie z zakupami internetowymi. Nie ma możliwości skontaktowania się z BFE Corporation Limited. Następny krok będę musiał prześledzić wstecz 2 płatności, które zostały pobrane z naszego konta. Nie mam nawet możliwości powrotu, chyba że zapłacę opłatę pocztową i zjem dwie płatności. Czy możemy przeklinać na tej stronie??

djcoolrule
Niestety kupiłem zderzak od tej tajemniczej osoby. Czy ktoś ma jego nazwisko i informacje, nawet te fałszywe rzeczy pomogłyby mi teraz. Mam tylko 68 dolarów, ale jestem dość zirytowany, że ta osoba jest w stanie dalej oszukiwać ludzi.

Jessica Ritterbush
Kupiłem zamrażarkę 9 kwietnia 2020 r. Właśnie dostałem cholerny plastikowy gwizdek ! Jak ludziom to uchodzi na sucho. Chcę moje 93 dolary z powrotem. Chcę wiedzieć, jak śpicie w nocy. Nigdy więcej nie zamówię niczego online ! Wy ludzie rujnujecie to, że ludzie tacy jak ja ufają kupowaniu czegokolwiek online. Mam nadzieję, że zostaniesz złapany i zgnijesz w piekle.

Sharon Lee
Trochę się teraz martwię. Dostałem wczoraj żółty gwizdek w poczcie. Zamówione farby. Zwykle korzystaj z PayPal lub zaufanych witryn. Nie jestem pewien, kiedy to się stało.

April Faccio
Dziś jest to małe opakowanie plastikowego naszyjnika „thing-a-magig” a nigdy tego nie zamawiałem. Na mojej karcie była niewielka opłata, ale myślałem że dotyczy to paczki, którą właśnie zamówiłem za obcą opłatę transakcyjną lub coś takiego. Nigdy tego nie kupiłem !

Reporter328494
Mieliśmy 2 podejrzane operacje na koncie mojego męża, a 2 dni później mała paczka 4×5 przyszła pocztą z BFE Corporation z małym kawałkiem plastiku. W ciągu ostatnich kilku miesięcy nie zamawialiśmy niczego online, od tej firmy ani żadnej innej firmy, więc wiedzieliśmy że jest to powiązane. Uważnie obserwuj swoje konta bankowe i natychmiast zgłaszaj podejrzane obciążenia

Przedruk z portalu https://www.scampulse.com


10 komentarzy “BFE Corporation Limited OSZUST”

 1. Zakupiłam u nich etui na telefon. Przyszło etui w zmienionym odcieniu niebieskiego. Uznałam, że okej. Przeżyję a kolor nawet ładny, chociaż płaciłam 180 zł za to. Miesiąc po zamówieniu widzę, że nadali mi jakąś paczkę za pobraniem za 130 zł. A NIC NIE ZAMAWIAŁAM WIĘCEJ. Okazało się, że nie tylko mi się to przydarzyło. Próbują tak naciągnąć ludzi. Myślę o zgłoszeniu oszustwa na policję.

 2. Zostałam oszukana. Zamówiłam buty tj. sandałki letnie białe z firmy PUMA, dostałam gówno nie do noszenia . wydałam na ten szajs 180 zł. Gdzie dochodzić zwrotu. Dołączam się do pozwu.

 3. Otrzymałam paczkę którą chciałam zwrócić, ale nie zdołałam gdyż dowiedziałam się, że to jest oszustwo.

 4. Zamówiłam sandałki GUCCI za 195 zł,a otrzymałąm sandałki/podróba/ nie mające nic wspólnego z tymi na zdjęciu.JEDNA WIELKA CHAŁA za 195 zł. Dostawca nie wiadomo kto,nie można złożyć reklamacji.Złodziejstwo i OSZUSTWO!!!!!

 5. O widzę że jest nas sporo oszukanych przez BFE. Mnie oszukali na 200zł złożyłam zamówienie na sukienkę a przysłali mi jakiś łach mały w rozmiarze do niczego nienadający się. Przesyłka bez faktury czy paragonu, Proszę o zwrot pieniędzy. Danuta

 6. Jestem następna, oszukana na FB, Wysłałam wiadomość pocztą elektroniczną dostałam taką odpowiedź: Witaj, drogi kliencie! Bardzo mi przykro, że paczka nie spełniła Państwa wymagań. Wypełnię za Ciebie odpowiednie informacje dotyczące zamówienia. Następnie zostanie złożony wniosek o zwrot pieniędzy.
  Na stronie sklepu pod hasłem zwroty jest taka informacja: zwroty (w razie potrzeby)
  Akceptujemy zwroty produktów. Klienci mają prawo do zwrotu pieniędzy w ciągu 14 dni od otrzymania towaru.
  Aby został zwrócony, produkt musi być nieużywany iw takim samym stanie, w jakim go otrzymałeś. Musi być również w oryginalnym opakowaniu. Do zwrotu wymagany jest paragon lub dowód zakupu. Nie zwracaj zakupu do producenta. Klienci zostaną obciążeni kosztami wysyłki maksymalnie raz (dotyczy to zwrotów); Konsument nie pobiera opłaty za zwrot produktu.
  Ale co dalej, straciłam 200 zł

 7. Dobrze chyba, że ja w porę zrezygnowałam z paczki.na stronie Facebook ukazała się reklama butów salomon za 250zl że niby 50% zniżki i takie tam. zamówiłam i nawet na e-mail otrzymałam potwierdzenie zamówienia,ale coś mnie tknęło i weszłam w komentarze z których wynikało że to oszuści,więc odpisałam im na e-mail że rezygnuję z zamówienia. dziś w sobotę 17.12 otrzymałam sms że kurier doręczy paczkę za pobraniem 255zl więc zadzwoniłam do niego i powiedziałam że jej nie przyjmę bo z niej zrezygnowałam.powiedział że odeślę ja z powrotem, a reklamy butów od tego czasu jakoś nie widziałam, więc chyba zdążyłam na czas

 8. Też zostałem oszukany. Zamówiłem zimową kurtkę z kapturem a przyszła cienka kurteczka chyba na moją wnuczkę. Zgłaszam sprawę na policję.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top