Fastpost opinie

FastPost opinie


https://www.fastpost.pl/

6.  @ gregorrii fastpost opinie   kwiecień 2021
Wysyłka/odbiór przesyłki za pobraniem przebiega pomyślnie, przelew należności na konto nadawcy DOPIERO PO UPOMNIENIU SIĘ po kilkunastu dniach po doręczeniu przesyłki, brak odpowiedzi na maile. Jak ktoś dużo wysyła to nie polecam kto wie czy jakiś przelew się nie zawieruszy na zawsze.

5.  @ Piotr Nędza        luty 2021
Gdy okazalo sie ze moja przesyła byla kilka cm wyzzsza zazadali doplaty w wysokosci 100% BEZ jakiego kolwiek kontaktu przyslali tylko maila ze trzeba doplacic zeby przesyłke doreczyc zal !!! nie polecam

4.  @ Łukasz Wojcieszyński    styczeń 2021
Odradzam. Wysyłałem przesyłkę paletową DHL’em za pomocą tego pośrednika. Po kilku miesiącach otrzymałem od zewnętrznej firmy (TT System) wezwanie do zapłaty dodatkowej faktury fraz z kosztami dochodzenia (40 euro).Okazało się, że FastPost naliczyło sobie dodatkową opłatę, informację o tym wysłano do mnie z adresu no-reply, który został potraktowany jako SPAM. Nikt nie skontaktował się ze mną w jakikolwiek inny sposób, aby poinformować mnie o takiej sytuacji. Następnie zobowiązanie zostało przekazane firmie windykacyjnej! Okazuje się, że to ich standardowy model biznesowy (polecam poczytać opinie w serwisie money). Sprzedają roszczenia zanim nawet firmy kurierskie rozpatrzą reklamację.

3.  @ Wojtek Kucia    sierpień 2020
UNIKAĆ !!! Zwykłe naciągactwo. Nacinanie kietów na brak etykiet ( informacja ukryta w regulaminie) . Potem firma kazała sobie zapłacić za dostarczenie zwrotu. Omijać szerokim łukiem. Jawne naciągactwo. Wszystkie inne porządne firmy nie robią naciągają klientów w ten sposób. Spodziewałbym się telefonu z informacją o braku listu, a nie zwrotu i płacenia za niego jeszcze raz dodatkowo. Informacje nie są jawne o takich kruczkach w regulaminie poinformowała mnie niemiłą obsługa na infolinie. Życzę Państwu by ktoś kiedyś wyrolował was i powiedział, że trzeba było sobie regulamin poczytać.LEPIEJ WYBRAĆ INNYCH NORMALNE FIRMY

2.  @ Mateusz Czeluśniak       sierpień 2020
Uwaga na naliczanie dodatkowych opłat za paczki ! Na jakiej podstawie się pytam ?
Brak towaru po wpłacie. Po kilku próbach kontaktu Państwo po prostu mnie olali………….

1.  @ Mateusz Czeluśniak       czerwiec 2020
Firma FASTPOST z RAWA MAZOWIECKA ma ceny średnio-rynkowe , ale trzeba uważać na ponieważ Pan Radosław właściciel tej firmy zarabia dodatkowo na spóżnionych płatnościach za usługi kurierskie.Mam doświadczenie z tym typem ,ponieważ faktycznie nie zapłaciłem dopłaty za rzekomo był to element niestandardowy .Po napisaniu reklamacji na zgodność przesyłki z opisem w zamówieniu, czekałem na rozpatrzenie reklamacji ,ale szybciej doczekałem się wezwania do zapłaty. Kwotę 31 zł BRUTTO zapłaciłem po otrzymaniu wezwania do zapłaty.Po 2,5 miesiącach przyszło z Sądu Gospodarczego wezwanie do zapłaty kwoty 173 zł jako koszty ściągnięcia kwoty 31 zł + koszty sądowe , pełnomocnictwa itp.Reasumując UWAGA na tą firmę i pochodne Pana Radosława Sochy, ponieważ głównym zyskiem nie jest pośrednictwo usług kurierskich tylko dopłaty do przesyłek niestandardowych . W krótkim czasie współpracy z tą firmą miałem około 6 x dopłat do przesyłek niestandardowych z których 3 były uznane.

>https://www.fastpost.pl<


Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top