McFit Poznań opinie

McFit Poznań opinie


https://www.mcfit.com/pl/

2022

Guy123 – listopad 2022 (McFit Poznań opinie )
Okropna siłownia. Abonament to prawie 100 zł. Jednocześnie połowa sprzętu nie działa, sala nie jest sprzątana od kilku dni, jest bardzo brudna, brakuje podstawowego sprzętu, a abonamentu nie można zamknąć wcześniej.

Wiktor Algierski – listopad 2022
Nieudana próba wyłudzenia pieniędzy przez ta firmę gdzie rzekomo nie było płacone przeze mnie przez pare miesięcy okazało się to nie prawda, dopiero po wszczęciu postępowania sądowego, przykre że tak znana firma stara się na wszelki sposób wyłudzić pieniądze od niewinnych ludzi

Alicja Mołodyńska – listopad 2022
Jedynym plusem jest wystrój siłowni. Z minusów długo można wymieniać:
-niepraktyczne rozłożenie sal, żeby zrobić sensowny trening trzeba latać z sali do sali do wydłuża przerwy między seriami do 10 minut
-mała ilość sprzętu, ilość maszyn zdecydowanie przerasta ilość wolnych ciężarów
-mała ilość akcesoriów- taśmy oporowe czy nakładki/gąbki na gryfy to standard którego tam brakuje

Michał Czerniawski – listopad 2022
Fajna siłownia w dobrej cenie. Cześć sprzętów jest uszkodzonych

Jagoda Biesik – październik 2022
Nie polecam. Kontakt strasznie ograniczony, podejście do klienta pozostawia dużo do życzenia.

Dej_Mien – październik 2022
Fajna siłownia masa sprzętu i maszyn można konkretnie poćwiczyć choć w niektórych godzinach jest naprawdę tłoczno i trzeba czekać aż ktoś skończy lub ćwiczyć na zmianę. Minus za czas usuwania ewentualnych awarii czasem trwa to kilka tygodni… I jest to uciążliwe.

Andrii Nelipa – październik 2022
Nie doceniam też podejścia komercyjnego ! Nigdy nie widziałem takiego oszusta ! Przy zawarciu umowy nikt nic nie wyjaśnił! Przyjrzyj się uważnie ! Brak miesięcznych raportów o wpływach, oszuści! Na maila przychodzi tylko list z taką treścią!

Pablo Berto – październik 2022
Okropna obsługa klienta. Nie polecam tą siłownie

Евгения Садовская – październik 2022
Obsługa recepcji jest okropna ! Żadnego szacunku do klienta !!!

Kamil Podkrólewicz – wrzesień 2022
Szatnia męska i prysznice walą grzybem i ten problem jest już od 2 miesięcy jak chodzę, więc pewnie ten problem jest dłuższy niż się wydaje

Patryk Nowak – wrzesień 2022
W szatniach i pod prysznicami daje grzybem tak że nie da się wytrzymać podczas kąpieli

Nico Stinghe – sierpień 2022
Anulowałem mój abonament podczas covid, ponieważ siłownia była zamknięta i byłem tam tylko przez kilka miesięcy. McFit próbował zmusić mnie do korzystania z programu internetowego, któremu odmówiłem, a teraz otrzymałem e-mail od agencji windykacyjnej … trzymaj się z daleka, lepsze siłownie w mieście. Czytanie innych recenzji, wydaje się znajmome i czymś, co robią wielu członkom.

Wojtek Kaczmarek – lipiec 2022
Żenada, siłownia i obsługa klienta, przy rozwiązaniu umowy przedłużają, wymyślania i robią wszystko żeby nie doszło do rozwiązania umowy, ograniczone osoby a nie obsługa klienta

Елена Костенко – czerwiec 2022
Obrzydliwe miejsce!!!! W ogóle nie polecam!!! Z wypowiedzeniem umowy są wieczne problemy, najpierw powiedzieli, że ją zerwali, potem nie było jasne, dlaczego pobierają pieniądze. Prawie brak informacji zwrotnej. Telefon odbierają najwyżej raz w miesiącu, jak przyjdziesz na recepcję, to możesz poczekać godzinę lub dwie, aż pracownik raczy przyjść. Są niemili, niekompetentni, nie wiedzą nic o wszelkich umowach i ofertach. Po prostu okropni !!!!

jerry hall – lipiec 2022
Najgorsze miejsce! Nie dość, że nocami w szatniach śpią bezdomni, albo wpadają na „toaletę” to jeszcze na skradzione buty z szafki, Pani mi powiedziała, że to nie jej sprawa! Żenada

Patryk Nexil – kwiecień 2022
Bardzo mało sprzętu, zbyt dużo maszyn a za mało wolnego ciężaru. Brak olimpijskich talerzy. Siłownia wydaje się w porządku dla osób ćwiczących na maszynach, jednak jak ktoś przyjdzie zrobić parę serii przysiadów to musi czekać na jednego rack’a i to bez regulacji. Nie polecam.

Natalia Rataj – kwiecień 2022
Złodzieje! Zrezygnowałam z siłowni przez kontuzje, pieniądze pobierane 4 razy! Za to, że nie chodzę! Skandal!

Damian Łochynski – marzec 2022
Zwykli oszuści , kiedy siłownię były zamknięte przez pandemie pobierali opłaty, a później kiedy umowa miała być zerwana napuścili windykację.

Damian Przybysz – styczeń 2022
Automat na napoje nie działa. Wrzuciłem monetę napoju nie dostałem, pieniędzy też nie. Tragedia

olek – styczeń 2022
Siłownia ok, ale serwis sprzątający mógłby częściej ogarniać szatnię, ponieważ nie najlepiej to wygląda

Paweł Zugaj – styczeń 2022
Tłok, zniszczony sprzęt,częsty brak mydła w łazience. Chaos jednym słowem

2021 McFit Poznań opinie

Sonu Kumar – 2021
Ludzie nie są dobrzy w recepcji.

Malinoffa – 2021
Po zerwaniu umowy naciągają na pieniądze w umowie są 3 miesiące wypowiedzenia a oni nie wiem jakim cudem robią sobie 5. Radzę uciekać póki można jak najdalej, nie wspomnę już o ciągłym braku ciepłej wody i uszkodzonych sprzętach.

Kinga Jaszewska – 2021
Szczerze mówiąc myślę że to jeden z gorszych klubów. Bardzo duże braki w sprzątaniu- zwracałam uwagę paniom cały czas z recepcji, że jest po prostu brudno, plus sporo kurzu co dla osób z alergią jest niestety problematyczne, otrzymałam odpowiedz że w nocy tylko sprząta serwis sprzątający – jakby rozumiem. Ale jeśli jest sterta kurzu to nie jestem przekonana czy sprzątanie odbywa się regularnie, dodatkowo jak dla mnie wielkim minusem są brudne szyby , człowiek chce popatrzeć a widzi same smugi wręcz obrzydliwe to jest szczerze mówiąc.

Myślę że dość sporym minusem także jest brak zasłon w przestrzeni prysznicowej co jest dość mocno nie komfortowe. Próbowałam się uwolnić od klubu ponad 3 miesiące- próbując dodzwonić się na ogólnopolską linię – niestety jak dla mnie paranoją jest to że nie da tego się zrobić w klubie . Wreszcie po trzech miesiącach ciągłego dzwonienia dodzwoniłam się i jakoś udało mi się to załatwić . Ogólnie ujmując cena jest dość mocno przyzwoita aczkolwiek cała jakość jest jak dla mnie fatalna szczerze mówiąc. Ogólnie nie polecam

Natalia Wieczorek – 2021
Pomimo rozwiązania umowy pieniądze z konta nadal są pobierane!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Aga „A.j.” – 2021
Dzisiaj byłam na siłowni. Chodzę do tego miejsca od jakiegoś czasu. Dzisiejszy ranek był na tej siłowni dla mnie wstrząsem . Muzyka była tak głośno, że jestem pewna iż przekraczała dopuszczalne decybele dla ucha. Kiedy poprosiłam o ściszenie po ćwiczenia w słuchawkach na uszach by wyciszyć dźwięki które powodowały ból głowy, obsługa tegoż miejsca stwierdziła ze nie umie ?? W miejscu sali ćwiczeń z wirtualnym trenerem również muzyka włączona na maksa, której bliżej nie umiem określić (brzmiała jak łomot).

Rozumiem włączenie muzyki, ale zrobienie z siłowni niemalże dyskoteki to chyba przesada. Wszędzie grzmiało decybelami, nawet w szatni nie słyszałam co mówi do mnie koleżanka, która tez jest zdania,że to zbyt głośno. Przesada !!!! Siłownia to nie dyskoteka. Jest dostępna dla każdego, wiec proszę o opanowanie takiej sytuacji, bo nawet panie sprzątające stwierdziły, że bardzo głośno dziś.

Marcin Sobczak – 2021
Łazienki w fatalnym stanie. Rowalajace się szafki. Za mało ciężarów, trzeba czasami się na szukać jak jest więcej osób. Brak bieżącej naprawy sprzętu. Na tle innych siłowni w i nych miastach tej sieci najgorsza.\

Hanna Gadomska – 2021
Pomieszczenia podzielone na sekcje siłownia cardio stretching itd. Przestronne szatnie prysznice niestety brak sauny. No i minus za sprzęt uszkodzony który długo bywa naprawiany.\

Krzysztof Lachman – 2021
Dajcie w końcu tą ciepła wodę pod prysznicami

Nayah – 2021
Krytyczne: Jakość, Komunikacja, Profesjonalizm
Brak kontaktu, bezpodstawne zabieranie pieniędzy z konta, mimo uiszczenia opłaty abonamentu, z którego i tak nie korzystam. Utrudnianie w złożeniu wypowiedzenia, zero odzewu.

Yaroslav Kostetskyi – 2021
Rok 3021:
ludzie: latają w kosmos, podróżują po wszechświecie
Mcfit: ma nadal śmierdzące kible oraaaaz John Reed Radio

Leila Faber – 2021
bardzo trudno zerwać umowę! pieniądze są pobierane z karty, chociaż na maila mam wiadomość, że umowa została rozwiązana! nie polecam!

Grzegorz Grześkowiak – 2021
Siłownia w porządku ale po zrezygnowaniu z karnetu dalej pobierają opłaty

Borsuk 963 – 2201
Po co tam jest recepcja skoro nic na niej nie można załatwić? Do prostego rozwiązania umowy członkowskiej zostałem przekierowany do biura obsługi klienta i kontakt mailowy…

Евгения Подлипняк – 2021
(Przetłumaczone przez Google) Sala jest dobra. Ale nie radzę tylko dlatego, że po rozwiązaniu umowy nadal wypłacają pieniądze za miesięczną opłatę.
Bot odpowiada na maila i za każdym razem to samo pisze „czekaj”.

Emil Lechocinski – 2021
Proces rezygnacji z umowy w okresie pandemi to jakiś żart, pobrali mi pieniądze z konta w 1 msc zamknięcia siłowni, po zgłoszeniu poinformowali że po otwarciu nie pobiorą żadnej kwoty , jednak tak się nie stało i wczoraj też pobrali mi pieniądze, nikomu nie polecam ..

Szymon M – 2021
Strona/sposób zarządzania swoim własnym członkostwem/abonamentem nie proporcjonalnie niski do skali sieci McFit w Europie. Przy tak dużej sieci siłowni w Polsce i Europie portal kliencki ze stałym dostępem dla Klientów do swoich kont, gdzie można kontrolować swoje członkostwo (aktywacja/zawieszenie, opłaty, rozliczenia, posiadane umowy etc.) jest czymś wręcz koniecznym. Wszędzie gdzie posiada się obecnie jakikolwiek stały abonament jest oferowana możliwość kontroli nad własnym członkostwem. Zdecydowanie bardzo duży minus na tle konkurencji na podobnym poziomie. Jest to często spotykana opinia wśród członków McFit. Liczę, że to się zmieni jak najszybciej 😉

Przemek S – 2021
Niestety siłownia nastawiona wyłącznie na wyzysk pieniędzy. Nie polecam. Proszę unikać. Wiele się muszą nauczyć jeśli chcą nadążyć za konkurencja.

2020

Patryk Kowalczyk – 2020
Zdecydowanie nie polecam wszystko na nie, kontakt, obsługa, sprzęt itd

Paweł Graczyk – 2020
Nie polecam nikomu, wiecznie zniszczony sprzet, brak kart parkingowych dla klientow i smród w polowie silowni jakby pękła jakas rura kanalizacyjna. Do tego kontakt z biurem obslugi klienta to jakas tragedia i trzeba czekac miesiac na odpowiedz. Stanowczo odradzam

Valentin Markgraf – 2020
Symulatory nie działają wiecznie, a symulatorów jest bardzo mało.
Umowa się skończyła, ale przez kolejne pół roku pobierali ode mnie pieniądze i nikt nie odpowiadał na moje maile. Nie radzę

Alona Batyrshyna -2020
Oszuści i chamy ☹️Ostrzegam przed korzystaniem z usług tej firmy.

Klaudia – 2020
NIE POLECAM. Sprzęt ciągle jest zepsuty, a jeśli jeden jest naprawiony to zaraz na kolejnych dwóch jest kartka, że nie działa. Ponadto umowę można zawrzeć w każdym klubie, ale rezygnację trzeba już składać mailowo, swoją złożyłam ponad dwa miesiące temu i do dziś żadnego odzewu, mimo ponawiania wniosku, a w siłowni w Poznaniu rozkładają ręce i każą czekać na odpowiedź mailową. Infolinia z powodu koronawirusa nie działa, brak jakiejkolwiek alternatywy do kontaktu z McFitem.
update 22.09.2020r.- dziś otrzymałam drugie potwierdzenie rezygnacji z umowy… jednak z datą różniącą się o miesiąc od tego pierwszego i nadal nie wiem do którego mam umowę…

jula – 2020
Ostrzegam przed korzystaniem z usług tej firmy. Domagają się pieniędzy za okres pandemii., kiedy siłownia była nieczynna !!!

Agata Reichel – 2020
Siłownia bardzo fajna ,lecz czas oczekiwania na recepcji żeby ktoś się pojawił i nas obsłużył pozostawia wiele do życzenia

Mateusz Stawski -2020
Zbyt dużo ludzi co do możliwości siłowni. Trening można zrobić spokojnie chyba tylko w nocy. W godzinach 14-21 nie ma opcji. Wszystkie toalety niesprawne z tego jedna uszkodzona w styczniu, druga w czerwcu – tak zostało do dzisiaj. Większość maszyn do cardio zepsuta od czerwca. Smród w toaletach i pod prysznicem. Gdyby nie umowa dawno by mnie tu nie było.
W skrócie – jeśli chodzisz na siłownię w nocy, jesteś przygotowany na spartańskie warunki, nie robisz cardio – to ta siłownia jest idealnym wyborem dla Ciebie!

Karolina W – 2020
Tragedia w każdym możliwym słowa znaczeniu. NIE POLECAM

Jakub Kowalski -2020
Całkiem ok, niektóre sprzęty wymagają opieki

Павел Бородин – 2020
W żadnym wypadku nie podpisuj z nimi żadnych umów. Rozwiązanie umowy jest trudniejsze niż wejście na Everest… infolinia jest nieczynna, kontakt poprzez email zajmuje – miesiąc!!! po rozwiązaniu umowy przychodzi SMS – Jeśli nie opłacisz abonamentu w ciągu 14 dni to będą zmuszeni wysłać moją sprawę do firmy windykacyjnej. A to już po zakończeniu umowy! nie dziekuje nie pozdrawiam nigdy wiecej!

Zbigniew Lenartowicz -2020
Pierwszy raz spotkałem się z takim olewem ze strony obsługi klubu. W trakcie mojego oczekiwania na wpuszczenie do klubu (55 minut przed ladą) z wejścia zrezygnowało około 6 osób. To samo powtórzyło się, gdy wychodziłem (utworzyła się kolejka). Na dzwonek nikt nie odpowiadał, bo osoba z obsługi miała pod opieką osobę ćwiczącą w klubie. Na szczęście rozwalone szafki, które widać na poprzednich zdjęciach są już naprawione. Z czterech pryszniców działają tylko 2, bo kolejne dwa są wyłączone przez Covid-19 (mimo dzielącej je ścianki z betonu [po co to?]). Woda jest jednak zbyt chłodna.

Tłoku nawet wieczorami nie ma. Jest dużo maszyn, minus za brak sauny. Niestety, ale toalety są brudne – jest to co prawda wina klubowiczów, ale warto je posprzątać. Prysznice czyste, w klubie również jest czysto. W Poznaniu jest wiele innych siłowni, które są bardziej kameralne i w których lepiej się ćwiczy, dlatego dla osób, które nie lubią masówki polecam wybór innych, z którymi nie trzeba podpisywać żadnych umów.

Wincent Kawiński – 2020
Bardzo słaba siłownia. Mimo wrażenia schludnej sieciówki to bardzo brudne i zaniedbane miejsce. Przez 3 lata uczęszczania wielokrotnie musiałem zmieniać swój trening ze względu na zatłoczenie lub zepsuty bądź słabej jakości sprzęt (który miesiącami czeka na naprawę). Usterki są na tyle notoryczne i absurdalne, że swego czasu w internecie działał ich osobny fanpage. Szafki w szatni lubią się zacinać więc zdarzają się sytuacje gdzie klient zostaje odcięty od swoich rzeczy o godzinie 2 w nocy.

Pod prysznicami wiecznie zalega błotopodobna substancja składająca się z kurzu, włosów i mydła o bardzo przykrym, wszędobylskim zapachu. Doszło w pewnym momencie do sytuacji gdzie w podłodze na sali zalęgły się karaluchy. Za obecny stan rzeczy nie ma co winić personel klubu, nawet najmniejsze procesy takie jak zmiana temperatury na sali sterowane są przez centralę w Berlinie. Drobny plus za całodobowość i za starania obsługi. Należy też przestrzec przed związywaniem długoterminową umową członkowską co Mcfit robi z wielką pasją. Nawet po wyrażeniu chęci rozwiązania umowy jest się zmuszanym do płacenia członkostwa przez kolejne 3 miesiące. Nie tęsknię!

Michał Król – 2020
Plus za ciemne oświetlenie i cenę minus za zniszczony sprzęt i szafki

Roman Z – 2020
Niby 24godziny na dobę jest czynna ale gdy recepcja ma przerwe to bramki i szafki nie działają+ maszyny do cwiczen 50 procentow do wymiany – są stare

Małgorzata Sadowska – 2020
Obsługa miła, siłownia w większości działająca, zbyt rzadko sprzątana, szatnie beznadziejne.

Artur Romała – 2020
Sprzęt dobrej jakości przydałoby sie szybciej wymieniać uszkodzone szafki w szat i męskiej

Daria K – 2020
Cały czas zepsuty sprzęt. Często brak środków do dezynfekcji.

Rafał M. – 2020
Fajna siłownia, dużo sprzętu, nowoczesny, ale niestety stan szatni pozostawia wiele do życzenia…

Adam Wolniewicz – 2020
Bardzo słaba obsługa i bardzo słabe warunki umowy. Praktycznie nie jesteś o niczym informowany a sprzęt tragedia 2 na 10 bieżni sprawnych przez ponad 2 miesiące maszyny nie sprawne rok ( schody ) bardzo rzadko. sprzątane. Nie polecam 🙂 ( Oczywiście w Poznaniu )

2019

Aleksander Höhle – 2019
Brud smród i ubóstwo, nie polecam nikomu kto ceni swój czas. Po wypowiedzeniu umowy naliczyli sobie 3.33 (płatność pobierali sobie sami z konta) nie wiadomo za co i straszą mnie pozwem sądowym

Adrian Galant – 2019
Kolejki, kolejki kolejki… do wszystkiego, począwszy od hantli, przez prysznice, a raz nawet musiałem czekać na wolną szafkę w szatni… Odradzam każdemu, kto ceni swój czas

Marta Nowicka – 2019
nie, wszystko popsute miesiącami

maly snake – 2019
Tłok jest codziennie niedługo będą zapisy na szafkę lub bieżnie a jeśli mowa właśnie o bieżni to kilka nie działa. A co do szafek kilka nie ma już drzwi syf na podłodze ale jest jeden plus jest najtaniej w mieście

ToxicNoobie – 2019
Zniszczone/niedziałające szafki

Dariusz Pacławski – 2019
Trochę sprzętu jest można nieżle się spocić ale warto by było zadbać o większą higienę ośodka

Paweł Andrzejewski – 2019
Za dużo ludzi, prysznice pozostawiają wiele do życzenia – chodzi o ich stan zaniedbania. Maszyny z tabliczkami „awaria” to plaga.

Marzena Misio – 2019
Mało miejsca, tłoczno i sprzęt mógłby być lepszy. Następnym razem wybiorę inną siłownię, cieszę się, że nie zakupiliśmy karnetu na cały miesiąc – miejsce mocno mnie rozczarowało.

Asia Mazur – 2019
Szczerze nie polecam. Wiecznie zepsute sprzęty…odkąd mam karnet nie było dnia żeby działały schody, czyli od minimum roku…Brak jakiegokolwiek kontaktu z biurem, wiecznie zajęta infolinia, automatyczne odpowiedzi na maile, zero kontaktu…są naprawdę lepsze miejsca w tym mieście na trening…A szkoda, bo we Wrocławiu MCFIT funkcjonuje na zupełnie innym poziomie…

Wojtas – 2019
Dzisiaj zostałem okradziony w McFIT Poznań plac Andersa, dostałem szafkę, którą zamknąłem normalnie. A po powrocie nie mogłem jej otworzyć, obsługa otworzyła szafkę- bo może otwierać wszystkie i nie było tam moich rzeczy. Znalazły się na recepcji- rzekomo szafka była otwarta, co jest nieprawdą. W rzeczach niestety brakowało wszystkich moich pieniędzy (1500 zł). Sprawa została zgłoszona na policję. Przestrzegam! Podobno już to się tam wcześniej zdarzało… więc prawdopodobnie może się powtarzać.

Влад MarkV – 2019
Oszukują łudzi

Psycho_Honey_420 – 2019
Wiecznie popsuty i brakujący sprzęt, trudny kontakt z recepcją. Plusem jest otwarcie 24/7 i cena za karnet

Piotr Zawisza – 2019
Rozwalony sprzęt. Obsługa klienta na maile nie odpowiada. W godz. 16-20 w dniach pon-piątek ciężko o szafki, bo połowa jest rozwalona. Kolejny minus brak napraw sprzętu. W problemie z kartą pani Dorotą z biura obsługi wskazuje mi na regulamin, którego sama kompletnie nie zna( typ kawusia, szminusia, wisi mi to). Szczerze odradzam!

Stanisław Gorowicz – 2019
Nie podpisze już żadnej umowy z McFit

Marta Sowa – 2019
Dużo zepsutych stanowisk

Dagmara – 2019
Po 15 minutowym oczekiwaniu na zjawienie się recepcjonisty/recepcjonistki spędzonym na intensywnym dobijaniu się na podany przy ladzie numer zrezygnowałam. Trener personalny siedzący na wprost recepcji kompletnie olał moją obecność i nawet nie podszedł, aby wyjaśnić brak obsługi 15 minut po godzinie 8. Wychodzący klubowicze kwitowali to zdaniem „tu jest tragedia”, „tutaj to normalne”. Nie polecam.

Anastazja Racin – 2019
Byłam już na wielu siłowniach, niestety tutaj jestem strasznie rozczarowana. Szatnie to jakiś żart. Jest bardzo tłoczno. Ciężko było mi zrobić trening. Mało miejsca. Niezbyt czysto. No cóż – szukam dalej.

Krzysztof Jezierny – 2019
Szafli nie działają dużo sprzetu dp naprawy. Tylko mila obsluga

Mateusz Daj – 2019
Brud, zniszczone szafki i sprzęt . Dodatkowo parking obecnie jest płatny i drogi. Nie polecam są lepsze siłownie w Poznaniu

Jacek Kaczmarek – 2019
Fatalna siłownia, szatnie wyglądają jak śmietnik.
Tylko 2 miejsca na przysiad.
Muzyka kiepska, nie da się przy tym ćwiczyć.
Nie polecam nikomu.

B – 2019
Z plusów duży wybór sprzętu, spora powierzchnia i dużo ławeczek. Z minusów bardzo dużo awarii które długo nie są naprawianie (często nigdy), bardzo brudno (zwłaszcza w łazienkach), powyrywane szafki w szatniach, problem ze znalezieniem obsługi (1 czasem 2 osoby na cały całkiem duży obiekt), ciągłe problemy z ubikacjami. Przez wieczne promocje i brak limitów w ilości osób zapisanych, w popularnych godzinach nie da się ćwiczyć. Wszystko jest wtedy na maksa zajęte, nie da się przejść, a często nawet brak wolnych szafek. Ja już z stąd ucieklem, lepiej dopłacić i móc trenować w znacznie lepszych warunkach.

Zuzanna Trychoń – 2019
Zdecydowanie najgorsza siłownia, w jakiej byłam. Brudno, znaczna większość sprzętu od miesięcy z kartką „awaria”, szafki bez drzwiczek. Sprawne ze 4 bieżnie. Wszystkie schody zepsute od miesięcy. Darmowy parking po 18 to też pic na wodę. Osobiście byłam świadkiem, jak jedna z bieżni sama przyspieszyła do maksymalnej prędkości, co spowodowało wręcz wystrzelenie z maszyny chłopaka, który kompletnie się tego nie spodziewał. To było bardzo niebezpieczne. Absolutnie nie polecam.

Robby Son – 2019
Od 10 lat używam McFit w Niemczech. Tym razem bylem w Poznaniu i… polacy to zdecydowanie inna rasa. Do pełnego obrazu brakowało tylko kupy na ławeczkach. W myśl zasady: „Daj małpie zegarek to go….” (cały czas myślę jak oni załatwili te drzwiczki w szafach i w szatni – wieszali się na nich??? Te nasze Janusze.) Ogólnie piękny obraz „polskiej” mentalności.

Mariusz Kski – 2019
Kolejne sprzęty awaria, brud, wyd pod prysznicami i mnóstwo felernych szafek

Dasha Novikova – 2019
To jest po prostu dramat i porażka. Odradzam. Poziom gorszy niż w osiedlowych siłowniach.

Paweł T. – 2019
Bałagan, brud i ogólnie zniszczony sprzęt nienaprawiany przez wiele tygodni. Masakra

Dawid Dziedzic – 2019
Siłownia co rusz oferuje gigantyczne promocje, ale w parze z tymi promocjami idzie bardzo mocny spadek jakości – sprzęty porozwalane, nienaprawiane, w męskiej szatni w godzinach szczytu nie można znaleźć szafki – pół zajęte, pół nie działa. Drzwi od szafek są czasami nawet wyrwane czy złamane w pół. To samo ze sprzętem – coraz więcej zepsutych rzeczy i absolutnie brakuje odpowiedzi od obsługi. Bok nie odpisuje na skargi. Niektóre sprzęty są uszkodzone już od września 2018 jak nie dłużej i wszystko co się zmienia to wygląd kartki z napisem „uszkodzone”. Pomimo niskiej ceny i dużej dostępności absolutnie nie polecam podpisywać umowy

Jan Światowy – 2019
Wiele opcji treningowych, jednak za dużo bałaganu

Grzesiek B – 2019
Witam.ja chodzę na siłownię od półtora roku i wygląda to tak gdyby ludzie zaczęli odkładać ciężary na swoje miejsce i szanował sprzęt to by było inaczej.Nie którzy rzucają wszystko bez poszanowania widziałem nie raz takie rzeczy niestety.jak za ta cenę to nie można się spodziewać rewolucji bo nikogo nie ma tam do pilnowania i porządku utrzymać z sprzętem brak takiej osoby..pozdrawiam

Kacper Rochlik – 2019
Podsumuję moją przygodę z mcfitem w taki sposób :
DRAMAT!

Marek Grygiel – 2019
Cóż mogę powiedzieć… Jak na pieniądze, które McFit życzy sobie za każdy miesiąc (69zl) to siłownia jest poniżej jakiejkolwiek krytyki… W mojej skali zero gwiazdek. Więc może od początku, za te pieniądze chciałbym korzystać z nowoczesnego obiektu w samym środku miasta wyposażonego w sprawny sprzęt. A co dostaję ? Zacznijmy od wejścia, jeśli chciałbym coś załatwić w recepcji to dzwoniąc dzwonkiem nie mogę się doczekać obsługi lub jest taka kolejka, że oczekiwanie to co najmniej kilkadziesiąt minut (w takiej kolejce próbowałem złożyć wypowiedzenie umowy, ale po 30 minutach się poddałem, przesłałem wypowiedzenie mailem – czas odpowiedzi: 15 dni ).

Dalej, wchodzimy do w sumie ładnej szatni i tam okazuje się, że nie ma żadnej wolnej szafki (oczywiście jest mnogo takich, które po prostu nie mają drzwi… Zdjęcie załączył jeden z wcześniejszych recenzentów). Czas oczekiwania na wolne miejsce to kilkanaście minut późnym popołudniem… Jestem już przebrany i gotowy, zatem pora na maszyny i rozgrzeweczka… Niestety (bez zaskoczenia), kilka bieżni nie działa, schody działają tylko jedne, na orbitrekach brak miejsc… Zostaje poczekać aż ktoś się zmęczy i zrobi miejsce…

Po rozgrzewce chciałbym poćwiczyć na maszynach, jest ich owszem wiele, ale znów kilka nie działa, a kilka jest tak mocno zużytych, do tego stopnia, że sztuczna skóra już popękała dawno temu… Taka nowoczesność… W dodatku z mojego czasu po tych wszystkich oczekiwaniach zostało 20-30 minut… Dlatego zacząłem chodzić przed 16.

Na koniec słowo o płatnościach: rozwiązanie umowy na czas oznaczony (takie są chyba wszystkie promocyjne), to data z góry ustalona w umowie, w moim przypadku rok (wcześniejsze wypowiedzenie, pomimo stanu siłowni, wg obsługi wiązało się z opłaceniem wszystkich zakontraktowanych miesięcy).

Po tym czasie (wypowiedzieć trzeba na minimum miesiąc przed końcem) umowę można wypowiedzieć tylko z 3 miesięcznym okresem wypowiedzenia… Jak w telekomach… Tylko żeby złożyć na czas trzeba czekać w kolejce na miejscu, albo liczyć, że ktoś w centrali obsłuży zgłoszenie email. Cieszę się, że moja umowa już dobiega końca i nigdy więcej nie skorzystam z usług oferowanych przez McFit. Mam nadzieję, że opinia pomoże wam nie stracić 800 zł na bardzo słabe usługi. Nie polecam !

Mikołaj Zwierzycki -2019
Byłoby ok gdyby sprzęt działał i szatnie były by w porządku. Taki burdel tylko w Poznaniu podobno jest. Kierownika na taczkę i niech ktoś bardziej kompetentny się tym zajmie.

Wiktor Rusek – 2019
najniższa możliwa nota za panujący syfilizm na siłowni

Marcin Bartmiński – 2019
Na dany moment 6 bieżni nie działa. 3 nie działają już od kilku miesięcy. Czesto zapchane prysznice. Nikt z tym nic nie robi. Szafki powyrywane w męskiej szatni. Duża część maszyn nie działa prawidłowo. Rozumiem że 24/7 tanio i dużo osób ale bez przesady. Nie polecam tego miejsca. Czas iść do konkurencji

Michał Dyba – 2019
Dostępność 24/7 daje o sobie we znaki. Duzo maszyn jest zepsutych tak, że w przypadku bieżni ciężko o dwie działające obok siebie. Dotyczy to także innych urządzeń. W męskiej szatni z kolei sporo szafek ma wyrwane drzwi. Natomiast zaletą tych działających jest to, że działają na karte członkowską i nie potrzeba własnej kłódki.
Jeśli chodzi z kolei o zalety, to należy wspomnieć o stosunkowo niskiej cenie, oraz lokalizacji w okolicy centrum, co sprawia, że łatwo się tam dostać. Fajne miejsce, ale dość mocno potrzebujące remontu.

Anamul Haque – 2019
Brak dostępności osób przy biurze. Musisz czekać pół godziny, aby uzyskać pomoc od personelu

Jakub Molicki – 2019
W godzinach szczytu ciezko sie gdziekolwiek dostać ale rano bez obaw mozna wykonac ladny trening. Na minus duzo uszkodzonych szafek, maszyn, czesto brak papieru, uszkodzone dzwi

Asasyjun – 2019
Szatnia to porażka. Wylamane drzwiczki i brak niektórych zamków. Brak papieru w toalecie. Dużo maszyn nie działa. Obsługa pochowana. Chodzę tam tylko dlatego, że mam tani karnet z czasów promocji. Inaczej wybrałbym inne miejsce.

Minh Nguyen – 2019
(Przetłumaczone przez Google) Najgorszy klub gimnastyczny w historii. Odliczą Twoje pieniądze bez powodu. Skończyłem z nimi kontrakt, ale oni nadal mnie odliczają. Kiedy napisałem do nich list z reklamacją, nie przeprosiłem i zachowywałem się tak, jakbym miał błędy. Jest wiele zasad odliczania pieniędzy w umowie, pracownik nigdy Ci tego nie tłumaczy, a wszystko jest po polsku. Nigdy nie chodź do tego klubu gimnastycznego.

rysiu rysiu – 2019
Drzwi do szafek jak i wiele sprzetow zepsute. Nic z tym nie jest robione. Brak bezplatnego parkingu. Na plus cena i lokalizacja.

Marcin Cz – 2019
+Wieeelka powierzchnia
+mnogość sprzętów i sal
+centralna lokalizacja w nowoczesnym budynku

-wszystko zużyte maksymalnie
-trochę popsutych sprzętów, szafek w szatni, nawet monitor w wiecznie okupowanej przez osoby trzecie sali do zajęć grupowych częściowo rozbity
-pod prysznicami ciągły zapach stęchlizny (strach pomyśleć, co jest np. w klimie)
-w weekend brak tłoku

Helena – 2019
Dużo urządzeń z awarią, których już długo nikt nie naprawia. Jednak wszystkie potrzebne mi urządzenia i przyrządy są, więc nie narzekam, duży wybór nadal jest. I często opłacalne promki, sama załapałam się na jedną i płacę tylko 40zł na miesiąc.

siudemka666 seven – 2019
Minus to że prysznice nie są zamykane i częsta awaria przyrządów do ćwiczeń

Krzysztof Jaśkiewicz – 2019
Dwie gwiazdki to maks. Chodzę tam prawie dwa lata. Na siłowni są maszyny na których od sierpnia 2018 wiszą kartki z napisem awaria. W obiekcie jest brudno, czasami znalezienie działającej szafki w szatni graniczy z cudem. Dwie gwiazdki tylko dlatego że siłownia jest w dobrej lokalizacji.

Filip Z – 2019
Personel wiecznie nieobecny, awarie sprzętu naprawie po kilka miesiecy, sprawa płatności za parking w zawieszeniu od kilku miesięcy..

Diogo Lopes – 2019
(Przetłumaczone przez Google) Duża siłownia i dobra atmosfera ogólnie, ale bardzo zatłoczone popołudniami, wiele zepsutych szafek, za mało pryszniców, a kiedy maszyny się psują, naprawienie ich zajmuje im wieczność.

Maria Izycka – 2019
Oblecha, awaria i dramat

Joanna Sasor – 2019
Najgorsza siłownia z jaką miałam do czynienia, smród, brud, nie reperuja sprzętu, jeśli chodzi o umowę największe oszustwo z jakim się spotkałam, wypowiedzenie umowy to jakieś żarty mimo, że skończyła się pół roku temu ale oczywiście przeistoczyla się w umowę bezterminowa.. nie polecam !

Michalina – 2019
Niemiła obsługa, cieżko się o cokolwiek dowiedzieć, problemy z wypowiedzeniem umowy, niedziałający dzwonek przy recepcji, na kogoś z obsługi czekałam ponad 20 minut, podany telefon w ramach ” dzwonka” leży w recepcji, można dzwonić i dzwonić i nic

Asia Ćwiek – 2019
Czekałam z przyjaciółką 35 minut przed recepcją. Dzwoniłyśmy wielokrotnie na podany numer, niestety nikt nie odbierał. W końcu ktoś podszedł obsłużyć klientów, jednak jedynie za sprawą poproszonego chłopaka wchodzącego na siłownię. Pani, która nas rejestrowała bardzo długo wpisywała dane. Zmienił ją później jakiś Pan, który już bardziej ogarniał sytuację i rejestracja poszła szybciej. Wiele urządzeń nie działa, szatnia i toaleta w miarę ok. Ogólnie mogłoby być lepiej.

Mariusz Biłka – 2019
Ta siłownia to jakaś porażka. Mam karnet na cała europa. Byłem w wielu zagranicznych klubach mcfit, a tu ? po prostu wstyd
ogromna ilość niesprawnych sprzętów, brak darmowego parkingu, w szatniach smród i brud … zresztą tak jest na całej siłowni
nikomu nie polecam tej silowni nawet za 1zl na 3 miesiące …

Playboy KG xxx – 2019
Wiele sprzętów stoi zepsutych od miesięcy, to samo tyczy się szafek. Stąd ocena zaniżona do minimum. Ktokolwiek tym zarządza – ma wyje… 😡😐 Ps.Nie miła obsługa😣😫 NIE POLECAM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kamila – 2019
Z plusów duży wybór sprzętu, minusy to mała szatnia, mało pryszniców które nie są zamykane ( są otwarte bez drzwiczek ) mało zajęć z trenerami, nie jasna umowa której nie mogłam przeczytać przed jej podpisaniem choć chciałam, długi okres wypowiedzenia, nigdy nie ma pracowników na recepcji a jak już są to trzeba poczekać aż Cię łaskawie obsłużą/pomogą Ci takie mam odczucie chodząc do tego klubu

Polina Berezhna – 2019
NIE Idź DO MCFEET
Plusy: Siłownia jest otwarta 24/7
Minusy:

 • wiecznie zepsute symulatory, które nigdy nie są naprawiane
 • personelu prawie nigdy nie ma, a jeśli jest, traktują cię jak szmatę 🙂
 • ze względu na stałe „dochodowe” oferty* oraz brak jakiegokolwiek limitu ilości osób w obiekcie, w godzinach szczytu po prostu nie będziesz mógł wypracować, bo wszystko będzie zajęte
 • nie otrzymasz żadnej umowy, ale pieniądze znów szczęśliwie zostaną wypłacone z Twojego konta, argumentując „tak było napisane w umowie”
 • zostaniesz „skarcony”, jeśli chcesz ćwiczyć indywidualnie w tap roomie (nawet jeśli nikogo nie ma w pokoju). na pytanie „gdzie mogę?” nie dostaniesz też odpowiedzi.
  Szczerze radzę NIGDY NIE CHODZIĆ NA TĄ SIŁOWNIĘ.

Marcin W KKS – 2019
dwie gwiazdki tylko dlatego że jest dużo sprzętu, wszystko inne zasługuje na jedną 🙁 ciasno, tłoczno, niedziałające sprzęty, oraz inne sytuacje takie jak opisane przez moich poprzedników …. 🙁

Zuzanna Staręga -2019
Co raz więcej rzeczy zepsutych, a nic nie jest naprawiane.
McFit przyciąga ludzi korzystnymi ofertami, ale w zamian oferuje niestety co raz mniej.

Krzysztof Mrugalski -2019
Szatnie zdemolowane, pod prysznicem tak brudno, że trzeba uważać, żeby czegoś nie złapać. Ponad 50% bieżni nie działa.

Dorota Jeleńkowska – 2019
Sprzęty z kartką 'awaria’ nie działają od maja, tyle w temacie

Robert Rawecki – 2019
Często bardo dużo ludzi. Ostatnio miałem problem ze znalezieniem wolnej szafki w szatni. Tylko 4 prysznice w męskiej łazience powodują, że czasami trzeba stać w kolejce. Pomimo dużej ilości osób część bieżni nie działa i odnosi się wrażenie, że jest to stan permanentny. Gdyby o to wszystko zadbać to mogłaby to być fajna siłownia…

AKTUALIZACJA OPINII PO ROKU:
Tragedia… Nie było mnie tu kilka miesięcy. Po powrocie załamałem się na widok tego co zastałem. Byłem w okolicach północy, więc było niewiele ludzi, a i tak miałem problem z dostępem do działającej bieżni. Nie działały żadne z 4 schodów (załączyłem zdjęcie). Brud w szatni. Parking miał być bezpłatny, a musiałem za niego zapłacić. Recepcja rozłożyła ręce: „Nie mamy kart parkingowych” Chyba czas rozwiązać umowę…

Wiktor „El” Witkowski – 2019
Wiele sprzętów stoi zepsutych od miesięcy, to samo tyczy się szafek. Stąd ocena zaniżona do minimum. Ktokolwiek tym zarządza – ma wyje… 😡😐

Jakub Cieślewicz – 2019
Dużo sprzętu co jest sporym atutem. Szkoda że duża liczba sprzętu ma awarię przez dłuższy okres czasu a szatnie wymagają remontu. Poza tym dobra cena za użytkowanie.

Antoni Janas – 2019
Sprzęt w większości rozjebany ale przynajmniej tanio

Bartosz Czachowski -2019
Mnóstwo sprzętu, z czego większość jest uszkodzona I nigdy nie naprawiana. Niefunkcjonalna szatnia I łazienka. Tragiczna obsługa klienta. Sprawia dobre wrażenie przy maksymalnie 3 pierwszych wizytach. Nie warte najmniejszej uwagi.

Michał Trybulski – 2019
Toalety od dłuższego czasu zniszczone, szafki nie działają

T. Sawinski – 2019
Wpadłem do tej siłowni przejazdem przez Poznań, zwykle ćwiczę w McFit w Warszawie i jestem zdziwiony beznadziejnym stanem tego obiektu. Duża część sprzętu niesprawna, szatnia wygląda jak po zamieszkach, smród i brud. Nie polecam…

2018

Katarzyna Kociuba – 2018
Zepsuty sprzęt „od zawsze”, szczególnie wszystkie stairmastery i części bieżni. Bardzo dużo ludzi i likwidacja darmowego parkingu po godzinie 18 to minusy. Plusem jest abonament 40 zł miesięcznie, najwyraźniej coś za coś.

Patrycja Zielińska – 2018
Serdecznie nie polecam jeśli chodzi o obsługę można czekać czekać czekać i jeszcze raz czekać aż ktoś się w końcu z łaska pojawi. Jeśli chodzi o urządzenia do ćwiczeń większość z nich jest nie do użytku Nie działają ! Wiec co to za trening żaden a żeby tego było mało nie jest za czysto w szatniach
Nie polecam

Gabriela Szkaradkiewicz – 2018
Nie polecam, dużo maszyn nie działa (wszystkie schody stoją z karteczką : uszkodzone od ponad miesiąca) , jeśli maszyny działają to często są powycierane, zużyte i widać, że nikt nie inwestuje w nie pieniędzy. Łazienki są wiecznie brudne, zamki w drzwiach nie działają, a jeżeli w którejś kabinie działa to nie ma w niej papieru 🙂 Prysznice to tez ciekawa historia, bo woda w nich nie potrafi się normalnie zmienić. Tzn są dwa prysznice, jedno oczko z którego prawie nic nie leci i albo jest gorąca albo lodowata woda oraz deszczownica. Również ustawienie w niej odpowiedniej temperatury wody to wyzwanie.

iParagliding Poznańska Szkoła Paralotniowa – 2018
Wróciłem po przerwie i brak kart parkingowych, szafki rozpieprzone, steppery wszystkie zepsute. Czas zmiany miejsca. Dzisiaj tj. 25.11.2018 z ciekawości przyszedłem po 1,5 miesiąca przerwy i znowu tylko gorzej. Toalety męskie 1 kabina bez drzwi w pozostałych zepsute zamki. Parking w dalszym ciągu płatny. Schody 4/4 zepsute. Rozbawiła mnie awaria przycisku.

Mikołaj Butkiewicz – 2018
Syf i brud. Zdecydowanie odradzam

Zimnokrwisty Dżolero – 2018
Stajnia Augiasza [*]

Krzysztof Turczański – 2018
Bardzo średnia siłownia. Plus za lokalizację i dużą przestrzeń. Minusów jest za to znacznie więcej. Zepsute maszyny, urwane drzwi szafek, niedziałające prysznice, część obsługi nie zajmuje się pracą.

Lena – 2018
Zgadzam się z powyższymi opiniami. Poznański Mcficie wypadało by w końcu naprawić sprzęty. Nie po to kupuje się karnet roczny, żeby na połowę sprzętu nie wejść.

Rafał Araszkiewicz – 2018
Brudne, zatłoczone miejsce, ale jest tanie. Szafki są zniszczone, a toalety są w fatalnym stanie. Siłownia jest duża i ma prawie wszystko, czego potrzebujesz do treningu

Natalia Foińska – 2018
Jedyny plus otwarty 24godziny na dobę.
Minusy: od pół roku nie działające schody, nieprzyjemny zapach, płatny parking, niesprawne sprzęty.

Pawel Telefon – 2018
Sprzętu dużo ale często zepsuty. Długo trzeba czekać na naprawę. Tylko 3 prysznice z 4 bo często jeden uszkodzony. Schody, bieżnie również długi czas oczekiwania na naprawę ponad miesiąc. Szafek sporo ale coraz więcej uszkodzonych. Zawiasy wylatują z płyt wiórowych i nie ma chętnej obsługi do przykręcenia. Schody również nie wytrzymują napięcia – widać na zdjęciu sprawne 1 z 4. Siłownia przekonuje tylko bardzo dobrą ceną, a jest to 39zl/miesiąc + 90zl aktywacja. Suszarka uszkodzona już drugi tydzień. Pod prysznicami śmierdzi!!! Niestety w grudniu wystąpił problem z kartami do parkowania.

Brakuje kart parkingowych ponieważ firma ochroniarska nie przynosi ich co godzinę, a pracownicy McFit nie przejmują się tym i nic nie robią żeby to naprawić. W styczniu w trakcie promocji 39zl/5tyg nie było wolnych hantli żeby ćwiczyć. W LUTYM problem z kartami parkingowymi jest mniejszy mimo ogromnego natężenia w siłowni. Ruch jest mniejszy niż w styczniu ale jest tragedia. Po godzinie 18:00 znalezienie wolnej szafki graniczy z cudem, a wystarczyło by naprawić szafki. Uszkodzonych jest około 15 szafek. Trzeba się ratować szatnią dla niepełnosprawnych gdzie na 8 szafek 1 też jest niesprawna. Toalety widać w jakim słabym stanie są utrzymane. Tylko jedna kabina jest sprawna.

12 LUTY suszarka do włosów nareszcie wymieniona na nową po około 4 miesiącach. SIERPIEŃ suszarka już zepsuta.
WRZESIEŃ koniec z bezpłatnym parkingiem, opłata 4zł/h. Czas złożyć wypowiedzenie umowy. Kolejna aktualizacja PAŹDZIERNIK. 4 urządzenia uszkodzone, schody nadal uszkodzone. Wszystkie 3 toalety męskie takie żeby zrobić tzw dwójkę uszkodzone. Kończę wpisy na temat tego klubu fitness bo umowa się skończyła.

Szwed – 2018
Poznań- dno kompletne. O czystości w sanitariatach nie maja zielonego pojęcia, sprzęt – ławki przepocone , powycierane.. NIE POLECAM!

Ania Kędziora – 2018
Częste awarie sprzętu, które chyba nie zamierzają zostać naprawione. Straszny tłok. Bardzo brzydki zapach pod prysznicem, aż ma się wrażenie, że po to, aby nikt z niego nie korzystał. Mimo to za 39 zł miesięcznie nie można wymagać nie wiadomo czego, ale drugi raz nie zdecydowałabym się na umowę na rok. Plus za 24/7.

NiVuS – 2018
Ciągłe czekanie aż ktoś podejdzie do recepcji. Dramat łazienkowy. Jeśli nie ma wielu ludzi to jest okej 🙂

Programistka – 2018
Za dużo ludzi, bałagan, zdemolowane szafki

Wojciech Jedrych – 2018
Beznadziejna siłownia, wszystko do poprawy, obsługa chowa się na zapleczu, mają gdzieś klienta, sprzęty rozwalone, a na siłowni brud

mariusz przybylski – 2018
Brak męskich toalet… nie działający sprzęt do treni tu tlenowego… od 3 miesięcy… coraz gorzej…

eMDeProject – 2018
Wchodzisz na siłownie. Mijasz 4 sztuki automatycznych schodów – wszystkie z wywieszką „AWARIA” – wiszą tam od dwóch miesięcy. Na cóż… Idziesz dalej, kierujesz się do szatni wzdłuż rzędu orbitreków i bieżni – te drugie również w 50% niesprawne. Wchodzisz do szatni – wybór szafek niewielki – połowa zdezelowana, druga połowa zajęta – szczególnie w okresach; przedwakacyjnym lub sezonu na promocyjne ceny karnetów (karnet w promocyjnej cenie 39zl/msc w okresach świątecznych mocno wpływa na ruch i możliwości „przerobowe” zarówno szatni jak i samej strefy ćwiczeń – w skrócie podpisują na maxa umów ile się da, nie licząc się z możliwościami siłowni).

Wchodzisz do łazienki, w której mydła nie uświadczysz, o kąpieli po treningu możesz pomarzyć, bo prysznice nie działają, a nawet gdyby działał to odrzuca Cie wszechobecny smród grzyba i wilgoci. Wchodząc do toalety, pamiętaj aby zaciągnąć koszulkę na nos – bo smród amoniaku jest tak intensywny, że wypala Ci oczy. O kabinie zapomnij – możesz się zatrzasnąć i nie wyjść aż ktoś Cie nie uratuje. Jeżeli miałeś do tej pory szczęście i udało Ci się dotrwać do momentu rozpoczęcia treningu – gratuluję, ale tutaj niestety tez musisz uważać.

Wyciągi na bramkach bywają zerwane. O stabilizacji podczas wykonywania ćwiczeń na ławeczkach zapomnij – poobdzierane i postrzępione z gąbki, co druga ryla się na prawo-lewo dlatego, ze podłoże było nierówne, połamane, z dziurami w podeście (jakiś czas temu wymieniali cała podłogę na strefie wolnych) LUB w ławeczce brakowało części po jednej stroni nogi. W kilku ławeczkach brakuje magicznego bolca do ustawienia kąta nachylenia siedziska, podobnie bywa na wyciągach/bramach, w których brakuje bolca do ustawienia ciężaru. Podczas treningu musisz uważać na porozstawiane wiadra do których z sufitu kapie woda kap kap kap. Spotkać możesz je zarówno w szatniach, jak i w strefach do treningów.

Dla stałych bywalców to normalny widok. Tak samo jak strzykawki z igłami w męskiej toalecie, kłęby kurzu w kątach, czy niedziałający kran, z którego przez bite 3 tygodnie, całą dobę leciała gorąca woda odkręcona na full i nikomu nie chciało się z tym nic zrobić. Bogactwo, marnotrawstwo i głupota w jednym.

Obecnie jeśli chcesz podjechać sobie autem, to musisz liczyć się z opłata 4zl/h ponieważ wycofali karty parkingowe, tak wiec jeżeli jesteś osoba ćwicząca raz/dwa w tygodniu po max godzinkę to nie ma tragedii. Jeśli natomiast ćwiczysz 3 – 4 – 5… razy w tygodniu i Twój trening zajmuje więcej niż godzinę, to karnet 69zl/msc (standard) a nawet ten promocyjny za 39zl/msc przestaje się kalkulować, bo do każdego treningu musisz doliczyć sobie jakieś ~8 zł za parking – tak wiec przy 4 dniach 69zl (karnet) + 128zl (parking) = ~200zł/msc.

Obsługa również nie należy do najlepszych. Wiele razy spotkałem się z nieuprzejmą postawą, czasem chamską w stosunku do klientów i wiecznie roszczeniową: „to nie moja wina/to nie moja sprawa/ to nie należy do moich obowiązków”. Wiecznie nikogo nie ma, jak już zawołasz obsługę magicznym guzikiem to czekasz na nią 10-15 min, bo przeważnie ta osoba jest sama na cała siłownie !! Czy w McFit naprawdę myślą, ze za taką cenę ludzie nie znajda sobie dużo lepszej siłowni oferującej dużo lepsze warunki, z większymi udogodnieniami, lepszym sprzętem, większa ilością sprzętu i miejsca? Oczywiście, ze to zrobią…

BTW. Nie jestem laikiem, jestem na tej siłowni od dawna. Opisane zdarzenia miały miejsce na przestrzeni ostatnich 6 miesięcy. Większość z nich niestety trwa do dzisiaj. Przestrzegam przed podpisywaniem umowy z McFit w Poznaniu, chyba ze nie masz wielkich wymagań, chociaż utrzymanie minimum higieny to podstawa. Szkoda, ze miejsce się sypie, na początku siłownia miała fajny klimat i nadal w sumie ma, lokalizacyjne moim zdaniem jedna z lepszych w Poznaniu, ale niestety z gówna bata nie ukręcisz. Ludzie i tak już odchodzą a BOK milczy i ma w dupie.

M D – 2018
Nie ma sensu produkować się i powielać negatywne komentarze poprzedników, bo niestety wszystko co można tutaj przeczytać to smutna prawda. To co się tutaj dzieje od dobrych kilku miesięcy woła o pomstę do nieba. Szkoda tej siłowni, jej klimatu a w szczególności lokalizacji. Konkurencja nie śpi i chętnie przejmuje klientów. Jeżeli zastanawiasz się nad karnetem – uczciwie odradzam.

Milena Fekner – 2018
Chodzę od roku i uważam, że ta siłownia to prawdziwa porażka:

 • uszkodzone szafki;
 • smród pod prysznicem;
 • uszkodzony sprzęt, który chyba w ogóle nie jest serwisowany – schody nie działające od miesięcy;
 • bardzo niemiła obsługa na recepcji, wiecznie nie działają przycisk wzywający trenera;
 • płatny parking, co oznacza że przy treningu 3 razy w tygodniu, w ciągu miesiąca płacę tyle co za karnet!
  Fakt, siłowania kusi niską cenę i ilością sprzętu – mnie także skusiła, a teraz odliczam kiedy skończy mi się umowa! Poczatkowo byłam zachwycona ilością sprzętu, dostępnością 24/7, ale odkąd wprowadzili promocje ludzie masowo zaczęli podpisywać umowę, to z każdym dniem jest coraz gorzej. Nie dajcie się ponieść pierwszemu dobremu wrażeniu! Walające się wypowiedzenia na recepcji skłoniły mnie do tego, żeby wypowiedzenie wysłać pocztą i mieć pewność, że umowa nie zostanie przedłużona.

Tomek – 2018
Dobry standard ale bieżnie częściowo popsute.

Joachim Seifert – 2018
Siłownia plus bo otwarta 24 h / 7 jednak toalety i sprawy czystości do poprawy.

Laurien N – 2018
Coś tu trzeba zmienić, szatnia nie jest czysta i drzwi do toalety nie działają. Byłem zamknięty w toalecie na 30 minut. Chciałbym zamieścić zdjęcie tego durnia niestety nie mam możliwości. Zepsuli mi trening i ogólnie mój weekend. Sad😰😰😰😰😰

Wojciech Chojnicki – 2018
Porażka. Sprzęt niesprawny – spośród bieżni sprawna co druga, schody żadne nie są sprawne. I tak od miesięcy. Na recepcji wiecznie nikogo nie ma. I jeszcze ostatnio płatny parking. Za tą cenę to zbyt dużo tych minusów.

Light of the sun – 2018
Tak to fajnie się ćwiczy, gdy na trenażerze brak kartki AWARIA, a mnie tam pół roku nie było i nie miałam zielonego pojęcia co tam działa, a co nie. Trener w klapkach mnie w ogóle przeraził, on tam tylko drugi tydzień i nic nie wie. Nawet kostki lodu się nie znalazło, żeby przyłożyć natychmiast. Złożyłam reklamację, już prawie miesiąc, nikt nic nie odpisuje. Tak że nie polecam, jeśli coś się stanie, to nikt nic nie wie, nikt za nic nie odpowiada.

EcoBio – 2018
Sprzęt mógłby być naprawiany bo jak coś się zepsuje to tak stoi pół roku… Poza tym polecam

Philippe Marliere – 2018
Bardzo zniszczony sprzęt, bardzo brudne szatnie i połamane szafki. jest coraz gorzej.

Patryk Ficygowski – 2018
Tragedia

Julia Bela – 2018
To mogłabybyć najlepsza siłownia w centrum miasta. Niestety. Syf brud to jedyne określenie na ta silownie. Grzyba mozna dostac od samego wejscia za próg łazienki. Na terenie calej silowni kapie z sufitow. W szatniach polowa szafek jest uszkodzonych. Co tydzien nowa maszyna dostaje odznake zepsutej i juz sie to nie zmienia. Na jakikolwiek personel musisz czekac bo z niewiadomo jakich przyczyn ukrywaja sie w kantorku a gdy np prosisz o karte ktora upowaznia cie do darmowego parkingu w godz 18-7 odpowiadaja „ zaplać se nie ma kart”
Przykre ze tak renomowana siłownia nie tylko w Polsce nie dba w żadnym stopniu o swoich klientow’

Patryk Mackowiak – 2018
Maszyny stoją uszkodzone po kilka miesięcy, 50% szafek nie dziala przez co trzeba przebierac sie w w szatni dla niepelnosprawnych albo czekac na wolna sprawna szafke, na calej silowni cieknie klimatyzacja i stoja wiadra z woda, laweczki i oparcia sa wytarte przez co wystajce gąbka i deska do ktorej jest przymocowana gabka, pod prysznicami na suficie grzyb a w kabinach toaletowych brak klamek.

Parking darmowy od 18 do 7 ale gdy wchodzimy na recepcje ukazuje sie karta z napisem brak kart parkinogwych po czym jak pytasz co masz zrobic jak nie wziales pieniędzy bo parking powinien byc darmowy to słyszysz „to se zapłać, nie ma kart” melina nic dodac nic ujac

Triman G – 2018
Brud, smród, tłumy, popsute maszyny i brak obsługi. Tragedia

Miroslaw Malec – 2018
Chodziłem na tą siłownię dość długo. I niestety po wielkim „wow” przyszło wieku „meh”. 70% ludzi niezależnie od plci przychodzi dla lansu, 20% królowie siłowni i wszystko mest ich. Pozostałe 10% nie ma gszie ćwiczyć. Sprzęt się niszczy ale zamiast nasprawiać lepiej wywiesić kartki „awaria”. Zlikwidowano cybertreningi i jest lipa. Poza tym promocje przyciągnęły tyle ludzi, ze nie ma jak cwiczyc. Obsluga zmieniona z nega przyhemna na mega do niczego. Śmierdzi dalej w wc i w szatniach, nie wspominając, ze szatnia zdemolowana. Wypisałem się z tego. Szkoda kasy.

Marcin Chomik – 2018
Czasami szafki są pourywane ogólnie tłoczno

Beata Wita – 2018
Poznański McFit to totalna żenada. Chodzę na tą siłownie już rok czasu i z każdym miesiącem jest coraz gorzej a ludzi coraz więcej co w ogóle nie przekłada się na ilość sprzętu. Mówiąc już o sprzęcie; totalna porażka ! Większość sprzętów jest poniszczona, zepsuta, na 4 maszyny ze schodami działa może 1 ale też nie zawsze. Na bieżniach są powywieszane kartki ’awaria’.

W szatni damskiej większość szafek nie działa lub są wyłamane drzwi, w łazienkach suszarka do rąk oklejona jest taśmą, oczywiście z napisem AWARIA 🙂 Warto wspomnieć tez o recepcji, a raczej o jej braku. Święto nad świętami jeśli zastanie się kogoś na recepcji, a gdy nie ma nikogo to trzeba uzbroić się w bardzo dużą cierpliwość .. BARDZO ! Ponadto na siłowni jest brudno i panuje nieprzyjemny zapach.

Piotr G – 2018
Brak parkingu, duzo ludzi

Karolina Bartkowiak – 2018
Siłownia w Poznaniu to jakaś tragedia. Sprzęt nie działa (szczególnie schody- wszystkie niesprawne- zaklejone taśmami, 3/4 bieżni również nie do użytku). Bardzo dużo ludzi oczekujących na zwalniającą się maszynę, ogólnie tłok. Wszędzie jest brudno, śmieci na podłodze, brak środków czystości do maszyn, nieprzyjemny zapach zarówno na sali ćwiczeń jak i w szatni.

Pourywane, niedziałające szafki w szatniach. Pomimo rocznego karnetu jaki oplacilam, byłam tam może 10razy, na początku i po pół roku żeby zobaczyć czy coś się zmieniło. Jest coraz gorzej. A żeby zastać kogoś na recepcji, to dopiero wyzwanie. Nigdy nikogo tam nie ma. A jak już jest (podczas podpisywania umowy- chyba jedyny raz) to nie są w stanie pomóc, ze wszystkimi pytaniami odsyłają na stronę internetową lub zachęcają do pisania maila na adres ze strony. Generalnie nieprzyjemnie i nie polecam

Kamil Wysocki – 2018
Przeciekajacy dach, pod prysznicem ciagle grzyb, spora czesc szafek w meskiej przebieralni bez zamkow, czesc bieżni i schodow ciągle nieczynch. Plusy: niska cena (ale i jakosc wyposazenia), otwarte 24/7

Weronika Kaszuba – 2018
Połowa sprzętu na siłowni nie działa. W szatni szafki zniszczone, łazienki brudne. Połowa personelu to jakiś żart. Brak szacunku i kultury do klienta. Tłoczno przez co na maszyny czeka się nawet godzinę. Słaba atmosfera. NIE POLECAM

Anna Czerwonka – 2018
Parking bezpłatny tylko w godz. 18.00-7.00 w innym przypadku godz. 4 zł. Co robi z super oferty za karnet b.słabą. Prysznice które wymuszają każdorazowe mycie głowy. Realu? Czy o 15 godz jak będę chciała podskoczyć na szybkie cardio, to co mam zrobić. Jest źródło wody z bocznej ściany ale chyba dla dżdżownicy w którą bym musiała się zamienić biorąc pod uwagę to ciśnienie. Brawo.

M B – 2018
Na otwartej przestrzeni panuje nieprzyjemny zapach, a jeszcze gorzej w szatniach. Większość szafek jest zepsuta. Z czterech maszyn Stair Climber wszystkie cztery są zepsute. Ma ogromny potencjał, ale jest bardzo źle zarządzany. Przechodzę do innej siłowni.

Misza Misza – 2018
Na 10 bieżni działa obecnie 3 i to nie w pełni. Maszyny ,,schody,, 4 ,żadna z nich nie działa. W toaletach smród i syf. Cieknacy dach i wiadra porozstawiane to już przesada. Szatnia w męskiej , brud i rozwalone szafki. Siłownia zaniedbana na maksymalnym poziomie. Szkoda kasy na ta siłownie. Odradzam każdemu.

Radosław Chojnacki – 2018
Stan siłowni przy ulicy Półwiejskiej to jakiś ponury żart. Czy jako „sieć fitness nr 1 w Europie”- (tak się reklamujecie) trudno jest zadbać o elementarne kwestie jak czystość, porządek i kontrola sprawności wyposażenia?
Poniżej kilka rzeczy, które rzucają się w oczy, a w dalszej perspektywie zniechęcają do korzystania z siłowni:
1) bałagan zarówno w szatni, jak i na salach do ćwiczeń- butelki papiery i inne śmieci na podłogach, przy maszynach do ćwiczeń, sprzęt dekompletowany lub przenoszony w inne miejsca itd
2) cieknący dach/ wentylacja- wiadra na kapiącą wodę porozstawiane w kilku miejscach siłowni
3) niesprawne maszyny do ćwiczeń

4) szatnia: zniszczone/ połamane/ bez drzwi/ wiecznie brudne szafki
-przeraźliwy smród, jakby coś tam zdechło- brak wentylacji??
-kolejne wiadra na cieknącą wodę
5) toalety- brudne, śmierdzące, zaniedbane i zniszczone
6)prysznice- patrz punkt wyżej, a dodatkowo GRZYB na ścianach i suficie, a także ściągaczka do wody aby można było samemu po sobie posprzątać. Jakby nie patrzeć jest to jakiś krok w stronę dbania o czystość…
7) obsługa- w ciągu dnia ciężko w ogóle znaleźć tam kogoś z obsługi

Miłosz Baranowski – 2018
Szatnia zdewastowana. Drzwiczki pourywane – nie ma gdzie się przebrać. Prysznice zawsze zajęte i niezbyt czyste. Masówka! Między 18:00 a 21:00 na bieżnie trzeba czekać nawet 1h, na inne sprzęty też się długo czeka. NIE POLECAM!

Zdzisław Koperek – 2018
Różnie bywa z czystością i często zatłoczone, ale za tę cenę lepszej siłowni nie da się znaleźć.
Na plus działa to, że jest naprawdę dużo różnego sprzętu. Każdy znajdzie coś dla siebie, żeby urozmaicić trening.

Adam Tomasz Cieszewski – 2018
Bałagan, śmierdzące prysznice, wyłamane szafki. Niezły sprzęt, lecz wiecznie poprzekładany. Tłok, pełno fejmików i fit-atencjuszek. Ciekawe zajęcia, różnorodność sprzętów. Czynne całą dobę.

Krzysztof Fabiańczuk – 2018
Ten Club to totalna porażka, sprzęt zniszczony, toalety pozapychane, szafki zniszczone. Już nie wspomnę o prysznicach w których śmierdzi. Zdecydowanie odradzam kupno miesięcznego karnetu.

karo – 2018
Tragedia syf kiła i mogiła plus wuchta wiary, bo wieczna promocja. Nie polecam, są zdecydowanie lepsze siłownię w Poznaniu na znacznie wyższym poziomie i z niewiele wyższą cena 🙂

mrcl sbnk – 2018
Nie wiem co się dzieje z tym miejscem, ale brzydzę się tu przychodzić. Syf wszędzie, o męskich szatniach nie ma co się wypowiadać.

Wojciech Kasznia – 2018
Dobry sprzęt, otwarte 24h/dobę, 7 dni w tygodniu. Problem z parkingiem – bezpłatny w godzinach od 18 do 7 rano. Dużo ludzi, problem z wolnym sprzętem w strefie kardio. Bardzo słabe sanitariaty. Mało szafek jak na tą ilość ludzi.

Rado Pi – 2018
Zalety:
-dużo bieżni i sprzętu do robienia cardio,
-dostępność ciężaru, hantli, sztang i maszyn,
-automatyczne szafki na kartę zamiast szafek na kłódkę jak w wielu klubach,
-dobre oświetlenie
Wady:
-stosunek obsługi do klientów,
-wiele uszkodzonych szafek w szatnii,
-zaniedbane prysznice,

Karolina Szyca – 2018
Uszkodzone maszyny nienaprawiane od dłuższego czasu, częsty brak papieru w toaletach, beznadziejne prysznice, woda leci jak z nosa, uszkodzone szafki. Największy minus: zbyt duża liczba osób, kolejki do sprzętów w ruchliwych godzinach.

Discaller – 2018
Syf ,woda cieknie już 2 tydzień z dachu, a pracownicy jak mają dobry humor to potrafią tylko wiadro wymienić

 • drzwi z dziurami od pięści
 • 80% szafek połamaną albo w inny sposób zniszczona
 • częsty brak papieru
 • przez liczbę promocje jest tyle ludzi że nie można spokojnie ćwiczyć
 • nikt z recepcji chociaż 30 min nie poświęci żeby trochę ogarnąć miejsce pracy (poukładane hantli)\

Ola K – 2018
Porażka. Panowie wchodzą naprawiać damski prysznic bez słowa uprzedzenia i zapytania czy może jest w szatni ktoś kto sobie tego nie życzy. Nie jest to jednorazowa sytuacja. Na pytanie czy mogliby jednak na chwilę wyjść odpowiadają, że nie mają nic przeciwko, aby weszła tam jakaś kobieta..

Polisz_boy – 2018
Jedyny plus to godziny otwarcia. Byle do końca umowy i do widzenia ! Dbałość o klienta żadna. Odpowiedz reklamacyjna na moje uwagi dotyczące stanu obiektu podniosła ciśnienie lepiej niż mocne espresso. Niby niemiecka firma, a porządku zero. Jedna z korzysci miała być możliwości korzystania z mc fit za granica. Oczywiście jest możliwość jednak za każdym wejściem należy szeroko opisywać pracownikowi siłowni, ze jesteś z takiej tam
Polski której karty za granica nie działają.

Piotr Kruk – 2018
Za dużo ludzi, duzo nieczynnych maszyn i uszkodzonych czafek. Silownia duza i mozna duzo rzeczy ćwiczyć.

Gosia – 2018
Wieczny syf i pełno ludzi. Szatnie ciasne oraz liczne awarie. Mimo wielu „zniżek/promocji” nadal płacę tyle samo (89 zł) za ten cyrk.

Paweł Kozłowski – 2018
Jedna wielka pomyłka, poznański mcfit MOCNO odstaje od innych miast. Syf, porozwalane szafki, tłumy (jedyny mcfit w Całym poznaniu 😂😂😂) a dzisiejszy brak wody pod prysznicami rozbił bank. Nie polecam

wiktoria jarzebska – 2018
Jedyny plus silowni, to to, ze jest otwarta cala dobe. Oprocz tego sa same minusy. Zainteresowanie obslugi obiektem jest znikome, maszyny nie dzialaja i nikt sie tym nie interesuje. Place za dzialajace maszyny jak kazdy uzytkownik, a dostaje tak naprawde nic. A przez ciagle promocje nie ma mozliwosci wejscia na maszyny, z powodu nadwyzki klientow. Prosze o pozytywna zmiane oraz o rozpatrzenie otworzenia nowego punktu McFit. Pozdrawiam:)

Michał Sekuła – 2018
Co roku robią promocje 39zl na miesiąc. Połowa szafek rozwalona (brak drzwi lub powyginane drzwi – nie można zamknąć, więc bezużyteczne). Masa ludzi, ciężko zrobić trening bez czekania aż inna osoba skończy swoją serię, ciągle trzeba się prosić.
Liczba prysznicow w męskiej szatni – 4. Słownie: CZTERY 😂 A karnety wciąż sprzedawane, żeby hajs się zgadzał. Szkoda, że tego 1 promila zarobków nie przeznaczą na naprawę szafek w szatniach i na dbanie o większą czystość. Kiedyś płaciłem 2x drożej, ale było czyściej, schludniej i przyjemniej, a nie non stop siłownia przepełniona.

Miłosz Świątek – 2018
Silownia spoko. 24/7 to duzy atut, no ale wiary wuchta, do tego duza czesc szafek w sztani z pourywanymi drzwiami. No nie spotkalem sie jeszcze zeby wszystko dzialalo.

Przemysław Wereszczyński – 2018
Dużo przyrządów do ćwiczenia, pojemne sale. Niestety szatnie są w stanie strasznym, zapachem odstrasza. Cześć sprzętów jest zepsuta i nic się z tym nie robi. Wszystko może zrekompensować bardzo niska cena.

Oluś Brak – 2018
Kompletna strata kasy:
Brak szafek
Płatny parking
Bałagan
Większość sprzętu z tabliczka awaria
Brak obsługi

Krzysztof – 2018
Jestem tu zaledwie kilka dni i jednym podstawowym minusem jest za dużo sprzętu, a gdy na małej sali do ćwiczeń gdzie są jakieś treningi wyświetlane (oczywiście nikt ich nie robi) zacznie się coś swojego robić przychodzi osoba z persolelu i przegania że tylko to co jest wyświetlane można robić.
Według każdego przed ćwiczeniami trzeba się rozgrzać natomiast tam nie ma miejsca na takie rzeczy bo tylko maszyna na maszynie

Damian – 2018
Myślałem że im więcej klientów tym więcej pieniędzy będzie inwestowanie w naprawe szafek sprztowczy drzwi. Niestety sie myliłem.

Mateusz Zawodny – 2018
Gdyby było czyściej i mniej kolejek do sprzętu to było by całkiem fajne miejsce.

Dawid Kwiatkowski – 2018
Zepsuty sprzęt, nikt się nie kwapi do naprawy, nigdy nie widziałem nigdzie tak brudnych pryszniców, mało miejsca, brakuje szafek, większość zepsuta. Jedynie obsługa pomocna.

Jędrzej Maleszewski – 2018
Tłok, brak miescja i kolejki

Katarzyna Derewnicka – 2018
Pani w recepcji miała chyba pms. Po pierwsze nie mam 20 lat by mi się ktoś pytał per ty co chcę, po drugie pani zamiast zaoferować jakiś pakiet zachęcić do skorzystania z klubu szajstnęła włosami i z niesmakiem wręcz arogancja w głosie oznajmiła że multisport nie uznają. Szkoda bo chciałam się tam zapisać razem z koleżanką ale prosić się nie będę, zwłaszcza jeśli tam jest taki personel

Juliusz Maciejewski – 2018
Nie polecam, bardzo dużo osób po 17, sprzętu nie dużo a połowa nie działała. Jedna klatka do przysiadow, kolejka po kilka osób. Prawie wcale nie było hantli poniżej 12kg. Ciężary po całej siłowni były rozrzucone, może 1/3 była zawieszona. Szatnia bardzo mała, zwykle nie ma gdzie usiąść, szafki bardzo małe, ubrudziły mi czarna bluzę. 4 prysznice więc kolejka kilku osobowa, brak mydła, wody ciepłej nie było, trochę letnia tylko.

Za to w toalecie bardzo gorąca woda leciała z kranu. Jedna suszarka, do której też była kolejka, małego tego suszarka była uszkodzona, podobna do tych na basenach, plastikowa sprężynowa rurka, trzeba było trzymać za tą rurę, która była tak gorąca że można sobie dłonie poparzyć. Bardzo dużo młodych osób liceum i niżej. Byłem na kilku siłowniach, małych, dużych i wiem ze na pewno tutaj nie wrócę, I stanowczo odradzam.

Michał – 2018
Ciasno, tłoczno, niektóre urządzenia regularnie się psują… gdyby nie umowa wybrał bym inna siłownię.

2017

Joanna Michna – 2017
Sprzęt jest ciągle zepsuty. Czas naprawy spinningu zajmuje im ponad 3 tygodnie. Ciągle kilka bieżni jest zepsutych. W szatni bardzo brudno. Często brakuje ręczników papierowych lub płynu do mycia maszyn.

Dawid Zacharyasz – 2017
Ćwiczę tutaj. Trochę brudno, pod prysznicem śmierdzi, ale wiara spoko

Kamil Mlr – 2017
Siłownia pod względem sprzętu i innych trenujących super, trochę nie miły zapach pod prysznicem ale to też ujdzie, lecz osoba obsługującą (Mam na myśli blond mężczyznę z brodą i tatuażem na prawej ręce) zachowuje się po prostu chamsko jak bym miał mu wystawić ocenę osobową to dostał by 1, resztą super pozdrawiam ^^

jagoda stachowiak – 2017
Miejsce atrakcyjne architektoniczne, poprostu ładne. Czyste czy nie jak to klub sportowy zależy o której się tam pojawisz. Sprzęt przyzwoity. jedno jest pewne temperatura wody pod prysznicem onieśmieli cię! Wiecznie albo wrzątek albo zimna jak lód w zależności od nastroju obsługi/administratora obiektu. Jako klient gratuluje poczucia humoru. I sugeruje zasięgnąć rady profesjonalnej firmy instalatorskiej. Zróbcie karnet nawet za 9.90 ale uszanujcie klientów którzy płaca 10 razy tyle albo zostaniecie tylko z tymi po 9,90 👻

Kreatywne Chlopaki – 2017
Spoko miejsce bo można spokojnie w nocy poćwiczyć. Ludzie zostawiają syf po sobie, niektóre maszyny mają awarie już dłuuuugi czas. Średnio chyba dba się o klienta.

Pat Pac (PatPac) – 2017
Wypadałoby zrobić mały remont i częściej sprzątać

Marcin Radomski – 2017
Traktowanie klientów jako czysty zarobek, brak jakiegokolwiek dbania o klienta. Mnóstwo ludzi, kolejki wszędzie. Liczne kradzieże, przez osoby uczęszczające na ową siłownię. Ciągłe awarię sprzętu, szafek. Wolne ciężary, talerze są porozrzucane po całej siłowni, a przez to na strefie z wolnymi ciężarami nie da się ćwiczyć. Zatrudnionych tam pracowników ciągle nie ma tam gdzie trzeba, czyli na recepcji, trzeba czekać x czasu, aż ktokolwiek się tam pojawi. Brud w łazienkach, szatniach. Muzyka to po prostu dno w szatniach, prysznicach i strefach z wolnymi ciężarami. Po prostu nie polecam.

Patryk Wawszków – 2017
Pozdarawiam typa ktora dzisiaj tj.16.06.17 zajebał mi z szatni czarne Adidas 750zx, mam nadzieję że będziemy mieli okazje się spotkać.

Mateusz Skitek – 2017
Lepiej nie przychodzić w godzinach szczytu. Poza tym cześć sprzętu jest zużyta i nie serwisowana na czas.

Michał J – 2017
Mało sprzętu, bardzo duży tłok – czasem 10min. Trzeba czekać na miejsce na bieżni. Ciasne szatnie, mało pryszniców (trzeba czekac w kolejce). Jedyny plus to lokalizacja w ścisłym centrum.

Marcin H – 2017
Niesamowity tłok. Szatnia została zaprojektowana zgodnie z zasadą „im więcej szafek uda nam sie tam upchnąć tym lepiej”. Korzystanie z niej to udręka. Czekanie na wolną szafkę lub prysznic to norma. Usuwanie awarii trwa miesiącami. Muzyka, szczególnie w części z wolnymi ciężarami przyprawia o ból głowy. Nic dziwnego, że większość osób ćwiczy ze słuchawkami na uszach. Niemiecki klub ale podejście do biznesu typowo polskie.

Pshemyslav – 2017
Tragedia…
Smród jak w rzeźni, grzyb w łazienkach, stary sprzęt, słaba, niewiele wiedząca obsługa, która zwraca się per Ty czy masz lat 20 czy 60, do tego ciężka atmosfera. Dopełnieniem wszystkiego jest umowa a właściwie cyrograf, który sam się przedłuża jak nie wypowiesz go kilka miesięcy wcześniej. Biuro obsługi na maile nie odpisuje. NIE POLECAM!!!

Weronika Sasin – 2017
Dużo ludzi, siłownia żerująca na pieniądzach klientów i nie dbająca o ich komfort.

Aleksandra Kruszek – 2017
Urządzenia ciągle zepsute, stoją po kilka miesięcy. Okropna obsługa w recepcji. Nie polecam.

Maciej W – 2017
Mało prysznicy. Mała szatnia. Za dużo ludzi, ani porządnie ćwiczyć ani przebrać ani umyć.

Maciej Polski – 2017
Nie polecam. Brudne, zagrzybione prysznice (jeden w ogóle przez długi czas nie działał), tłok, jak maszyny się psują naprawa zajmuje im dość długo (część bieżni nie działa chyba od zawsze). Obsługa miła ale nieogarnięta. Już na wstępie miałem niemiłe doświadczenia z aktywowaniem subskrypcji na promocji – nagle się okazało, że promocja mi jednak nie przysługuje, a później, że jednak mi przysługiwała – tylko komuś się pomyliło (a teraz już jest za późno).

Support potrzebuje 14 dni żeby odpowiedzieć na każdego maila. Jak już odpowiada to lakonicznie. Już nie wspomnę o tym, że rezygnacja z członkostwa jest udręką. Chcesz coś załatwić, często musisz to zrobić z kilkutygodniowym wyprzedzeniem. Od takiej sporej sieci oczekiwałbym lepszej obsługi. Jak dla mnie to każą sobie płacić sporo za niewiele.

revver elle – 2017
Przestronna, ładna, dobrze wyposażone siłowni. Szkoda że nie ma sauny. Dużym minusem jest nieprzyjemny zapach kanalizy pod prysznicami w męskiej szatni.

Izabela Lasik – 2017
Za kazda rozpoczeta godzine trzeba placic 4 zl za parking

Mateusz Słojewski – 2017
Duży klub i duża sieć. Niestety również najczęściej (za)dużo ludzi. Sieć kusi promocjami, ale oglądając permanentnie zajęte bieżnie lub kolejki do bram czy sztang trzeba by może zastanowić się nad ograniczeniem ilości gości ćwiczących w klubie w tym samym czasie?

Adam Staszak – 2017
W porzadku. Czasem za dużo ludzi, bo zaczęli bilety sprzedawać za połowę ceny, pod prysznicami często nieprzyjemny zapach, brak mydła. Poza tym spoko, sprzętu starczy.

Marcin Skrzypczak – 2017
Wiecznie zajęte bieżnie w godzinach szczytu. Słabe prysznice. Krzywe sztangi.

Pat Ton – 2017
Tłum, smród i cwaniactwo. Te trzy słowa najlepiej oddają ten obiekt. Brudne, śmierdzące kanalizacją szatnie i prysznice, niedziałające szafki, ale też sprzęty, na naprawę których czeka się tygodniami (stairmastery!). Strefa wolnych ciężarów? O każdej porze jest pełna, ścisk i czekania na swoją kolej to norma, a cały proces umilają wszędobylskie wytatuowane karki, które blokują maszyny i nie słyszeli o używaniu ręczników / odnoszeniu ciężarów.

Atmosfera, jeśli w ogóle jest, jest powiedziałbym nawet wroga i w niczym nie przypomina miłej, osiedlowej siłowni na której każdy sobie pomaga i odpowiada sobie cześć. Żeby być obiektywnym, z plusów – całkiem fajna strefa boxing i mini lobby z kanapą, na której można poczekać na znajomych.

Vlad Lavranyuk – 2017
Duża siłownia ale też za dużo ludzi, sprzęt do pięt nie dorasta Matrixovi.
najbardziej odstrasza szatnia w której szafki są chyba dla dzieci i brak czystych pryszniców .

Adrian Konarski – 2017
WIELKA SIŁOWNIA WIELKI SMRÓD
Po treningu fajnie sie wykąpać ale można sie porzygać pod prysznicem w toalecie też. Osobiście uczęszczam o 5 rano albo ok 24 bo wtedy moge wykonać swobodnie trening i moja dupa nie ociera sie o obcą. W innych godzinach tragedia. Pozatym silownia sporych rozmiarow wiele przydatnego sprzetu choć w wielu przypadkach Tandetnego miedzy innymi przedpotopowe bierznie rozmieszczenie sprzetu tez jest słabe bo zeby zrobic trening trzeba zrobic kilka kilometrów po siłowni.
ALE TEN NIETUZINKOWY SMRODEK W KIBELKU I POD PRYSZNICEM I TAK JEST NAJWIEKSZYM MINUSEM BŁŁEEEE.

Pete Kyjolski – 2017
Plusy: 24/7, względnie szybka drobna konserwacja sprzętu przez obsługę
Minusy:
-prawie wszystkie sztangi powyginane, ponieważ nie są to gryfy olimpijskie, tylko 'oszukane’ 17.5kg (są aż dwie 20stki – te nie są wygiete)
-długi czas oczekiwania na poważniejszy serwis sprzętu, z którym obsługa sobie nie poradzi
-problem z sanitariatem (kible/prysznice – wiecznie capi)
-małe szatnie
-zupełnie nierozsądne naganianie klientów promocjami, mimo że obiekt nie ma warunków by wszystkich pomieścić (widać to codziennie od 18 do 22, gdzie wizytę można sobie darować, a czasami człowiek się zastanawia czy mieści się to w granicach BHP i PPOŻ)

paweł Hofman – 2017
W życiu nie widziałem tak starych bieżni 😉 normalne muzeum….

Piotr Jaroszuk – 2017
Śmierci, dużo ludzi o każdej porze, ale daje radę

Nowicka „Fashionistka26” – 2017
Jadąc na siłownię byłam pozytywnie nastawiona, jednak długo to nie potrwało.
Chciałam skorzystać z darmowego treningu i rozczarowałam się. Siłownia nowoczesna, ale obsługa klienta żadna. Przekroczyłam próg mcfit i co ? I nic . Na recepcji nie było nikogo kogo mogłabym się spytać chociażby o umowę, która i tak trzeba podpisać nawet na darmowe 2 wejścia. Nadusiłam na guzik wzywający trenera i co ? Nikt się nie pojawił. Olewanie klientów, na pewno nie wrócę, musiałam wyjść bo nikt nie raczył z personelu podejść. Jest wiele innych clubów z milą obsługą, chętną do pomocy i dobrym sprzętem.

Paweł Madej – 2016
Siłownia jest dosyć spora, aczkolwiek rozłożenie sprzętu pozostawia wiele do życzenia. Przykładowo, maszyny do pleców są rozrzucone po całej siłowni, zamiast w jednej sali, i trzeba trochę się nachodzić żeby zrobić konkretny trening.
Wolne ciężary są w kiepskiej kondycji, hantle są poluzowane, a sztangi wygięte. Przy takiej ilości osób trzeba zainwestować w lepszy sprzęt, a nie lecieć po taniości.

Szatnie/prysznic – nie wiem jak damski, ale męskie są w tragicznym stanie. W szatni bardzo mało miejsca, ludzie wchodzą sobie na głowę. Prysznice są cztery , z czego od trzech tygodni działają tylko dwa. Poza tym śmierdzi grzybem i pleśnią, bo nikt ich nie sprząta. Plusy: całodobowy dostęp, w miarę znośna cena, lokalizacja i mili pracownicy.

Marcin Chmielowski – 2016
Siłownia naprawdę bardzo fajna, nowoczesna, zadbana, czynna 24/h ale sanitariaty psują ten cały urok. Śmierdzi i grzybów na ścianie co nie miara :/

Wilk1 – 2016
W szatniach smród. Tylko 3 prysznice na tyle osób. W godzinach popołudniowych trzeba czekać aż się zwolni. O zrobieniu treningu nie wspomnę – kolejka 3/4 osoby do jednej ławeczki… Zdecydowanie odradzam

Oskar oskar – 2016
Fajna siłownia… Lecz ciasno w szatniach, kolejki do prysznice oraz problem z parkingiem.

Amadeusz Czerwiński – 2016
Bardzo dobra siłownia, niesamowity design, niesamowite wykonanie ciężarów i maszyn, brawa dla Niemcow. Minusem jest smrod w łazience oraz w toalecie, dość brudne przebieralnie i tłok w godzinach szczytu.

Dawid – 2016
jest super ale masakra z liczba ludzi po godzinie 15

Mateusz Maj – 2016
W styczniu masakra – ale tak to jest, jak się robi promocję na napchanie klientów. Szatnia strasznie ciasna, duszna, ludzie stoją w kolejkach do szafek.


Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top