Edymek opinie

Edymek opinie


https://www.edymek.net/

W realiach zakupów online, gdzie wygoda klienta koliduje z oczekiwaniami co do jakości towaru, narasta frustrujący problem związany z chronicznym brakiem dostarczania zamówień przez różne sklepy. Pełni nadziei klienci, muszą z utęsknieniem czekać przez długie miesiące na przesyłki, nie mając wcale pewności na jakiekolwiek pozytywne zakończenie umowy handlowej. Ponieważ zamiast podmiotów bezpośrednio odpowiedzialnych za sprzedaż, pojawiają się jak grzyby po deszczu pośrednicy. Nagminne jest też stosowanie zamiennie umowy rezerwacji przedmiotu sprzedaży, co jest sprzeczne z polskim prawem. Zgłaszane są utrudnienia w nawiązywaniu kontaktu z obsługą klienta, co dodatkowo uniemożliwia próbę anulowania zamówień, czy odzyskania środków.

Siedziba sklepu na Wyspach Marshalla

Uprzedzamy wszystkich potencjalnych klientów sklepu internetowego Edymek, o poważnym zagrożeniu związanym z lokalizacją siedziby na Wyspach Marshalla. Należy być świadomym, że brak siedziby w Polsce oznacza ograniczoną możliwość egzekwowania praw konsumenta zgodnie z polskim prawem.

W przypadku zakupów w sklepie Edymek nie możemy liczyć na jakakolwiek ochronę praw konsumenta, co może prowadzić do utraty środków, czy frustrujących rozmiarem problemów z reklamacjami. Ponadto, odległość geograficzna skłania do przemyśleń jak może być niekorzystna lokalizacja dla ewentualnej realizacji zwrotu, nie mającej nic wspólnego z ekonomią, i może stanowić dodatkowy ciężar finansowy dla klientów.

Przed dokonaniem zakupu zalecamy gruntowne zbadanie rzetelności tego sprzedawcy. Przeczytajcie opinie innych klientów, szczególnie te dotyczące obsługi reklamacji czy zwrotów. To kluczowe, aby ocenić, czy sklep Edymek jest czy nie jest oszustem.

Właścicielem platformy www.edymek.net jest egzotyczna spółka Serigala z siedzibą na Wyspach Marshalla
( Majuro Nominees Ltd, P.O. Box 1405, Majuro, Marshall Islands )

Umowa rezerwacji zamiast umowy sprzedaży

Sklep edymek.net prowadzony jest przez spółkę Serigala, jako platforma handlowa on-line w języku polskim, przeznaczona do dokonywania Rezerwacji Towarów, w ramach której świadczone są inne usługi związane z Rezerwacjami. W tym znaczeniu podmiot jest jakimś pośrednikiem, ale nie zawieramy z nim żadnej umowy prawnej. Nie ma w polskim prawie umowy rezerwacji w handlu – to zwykłe oszustwo.

pkt 14 Regulaminu
Informacja o Towarach przedstawiona na edymek.net nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów prawa. Stanowi ona informację o towarach możliwych do nabycia po złożeniu Rezerwacji przez Klienta.

Edymek opinie internetowe

bnpiotr 2023-11-07
Na nic zgłaszanie na policję itp. Firma ta ma siedzibę na wyspach Marshalla, gdzie nie sięga jurysdykcja żadnej instytucji europejskiej w ochronie praw konsumentów. Można próbować gdzieś sprawę zgłaszać do instytucji europejskich, jeśli ktoś wie gdzie.

Gugasinski 2023-11-04
Ludzie, trzeba złożyć pismo do federacji konsumenta na te oszustwa. Ten sklep powinien być zamknięty a wszystkim oszukanym klientom powinni wypłacić pieniądze za niezrealizowane zamówienia. Z końcem września zamówiłem grzałki i do tej pory ich nie ma. Zwykli złodzieje
Jeśli lubisz złodziei i oszustów

Martinez 2023-10-31
Zamówiłem pięć miesięcy temu vaporesso luxe xr max za 170 zł pięć miesięcy czekałem bez żadnej odpowiedzi na.maile.tel pełna olewa na ciebie mają. W końcu przyszło vaporesso luxe x którego nie zamawiałem. Odradzam ta stronę pierwszy raz spotkałem się z takim sklepem który cie.ma gdzieś.

Martinez 2023-10-27
Zamówienie złożone w CZERWCU do dnia dzisiejszego zero kontaktu, zamówienia, ani kasy mojej odradzam

NIE KUPUJCIE TAM!!! 2023-10-12
Paczka od 8 sierpnia „W drodze do PL”. Na maile raz łaskawie odpisali tą samą ściemę co piszą na stronie że problemy z dostawcą. Ponad 2 miesiące czekać na zamówienie, prawie 200zl wyrzucone w błoto. OSTRZEGAM TO ZLODZIEJE I OSZUSCI NIE DACIE SIE NABRAĆ NA ICH PSEUDO 10 DNI DOSTAWY !!! OMIJAĆ SZEROKIMI ŁUKIEM!!!

Oszukana 2023-10-06
Totalna porażka czekam na przesyłke ponad miesiąc a kontakt ze strony sklepu zerowy! Totalnie oszuści chyba tak jak pani niżej wybiorę się na policję tym bardziej że teraz kradzieże nawet za mała kwotę będą inaczej karane.

BK 2023-10-01
Zamówienie złożyłam 21.07, tydzień temu dostałam mejla ,że zamówienie dotarło do Pl.I dalej cisza,nikt nie odbiera telefonów,nikt nie odpisuje na wiadomości.Porażka ten sklep,stanowczo odradzam .Wybieram się na policję , złożyć zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa( oszustwa).Najlepsze jest to , że sklep dalej prowadzi sprzedaż jakby nigdy nic się stało..A z tego co czytam to mnóstwo osób zostało oszukanych.

MB 2023-09-16
Od 05.05.2023 status przesyłki zmienił się na: „W drodze do PL”. Do dziś (mamy 16.09) nic w temacie się nie zmieniło. Infolinia nie działa, na maile nie odpowiadają. SCAM. Radzę omijać szerokim łukiem jeśli nie chcecie stracić pieniędzy.

AJ 2023-09-12
Nie polecam, na paczke czekam juz ponad miesiac, zero kontaktu, chyba straciłem 150PLN 🙁

Joanna 2023-08-17
Znam ten sklep nie od dziś, a jednak dałam się oszukać. Kilka dni temu poczytałam opinie o sklepie, ale opinie nie są aktualne, bo z zeszłego roku – teraz blokują dostęp do opinii. Sprawdziłam, czy sklep podaje numer telefonu i adres email. Podał, tyle, że NIKT NIE ODPISUJE I TELEFON JEST WYŁĄCZONY. 31 lipca dokonałam zamówienia i ZAPŁACIŁAM prawie 300 zł za moje zamówienie.

Zamówienie miałam otrzymać do 10 dni zgodnie z informację sklepu. Po pierwszej mojej interwencji dostałam maila, że zamówienie jest w drodze do PL. Kurier pewnie idzie na nogach, bo w tej dobie, gdzie są dostępne różne środki transportu – kurier byłby w PL najpóźniej na drugi dzień, a ja do tej pory czekam na dostawę.Oszustwo. Ignoranctwo. Proszę, strzeżcie się takich sklepów

Alicja 19 czerwca 2022
Dramat,zero reakcji ze strony ,, sklepu,, niby zlecono zwrot kosztów za niezrealizowane zamówienie ale to praktycznie było to 2mc.temu i cisza .Nic nie oddano,ani zwrotu pieniędzy ani towaru.Nawet nie raczą wysłać wiadomości.Dla mnie 193 zł.to sporo,radzę omijać szerokim łukiem.

Patryk Łada 13 czerwca 2022
Aktualizuje poprzednią opinię, niestety dostałem wiadomość że zostanie zlecony zwrot pieniędzy, po miesiącu czasu czekania na przesyłkę nie wiedząc co z nią się dzieje, bez żadnego kontaktu z firmą. Teraz pozostaję czekać na zwrot 14 dni.

Patryk Łada 31 maja 2022
Witam, nie zamierzam hejtować sklepu, lecz napisać opinię dotyczącą tego co mi się przydarzyło. Na stronie widnieje informacją że do 10 dni paczka powinna przyjść, jednak tak się nie zdarzyło opłaciłem zamówienie od razu (9.05) dostałem informację że paczka jest w drodze do Polski (13.05), następnie po paru dniach (25.05) dostałem informacje że paczka jest w Pl. Próbowałem się dowiedzieć ile mam się spodziewać jeszcze drogą mailową jednak dostałem z automatu maila zwrotnego ze ten mail jest już nie aktualny, oraz że trzeba się kontaktować przez formularz na stronie, niestety w tamtym czasie strona nie była aktywna.

Dlatego napisałem sms( wiem że lepiej zadzwonić lecz uznałem że napiszę sms), po krótkim czasie zauważyłem że strona jest już aktywna wiec napisałem przez formularz, dostałem informację że uzyskam odpowiedź maksymalnie do 24 godzin, niestety już minęły. Nie chce nazywać tej strony oszustami ponieważ widzę że są opinie pozytywne o tym sklepie internetowym, jednak na razie na podstawie własnego doświadczenia nie mogę tego potwierdzić. Jeżeli przesyłka przyjdzie usunę opinie i napisze nową opinię, jednak proponuję firmie e-dymek.net, aby zmienili opis dotyczący czasu dostawy, ponieważ rzekomo paczka jest w Polsce, lecz nie dostałem żadnego numeru śledzenia, nie zniechęcam oraz nie zachęcam do zakupu, proponuję tylko przemyśleć zakup.

Kalinowski 9 maja 2022
Odradzam ten sklep, niema najmniejszych szans na kontakt ze sklepem. Próbując dodzwonić się na numer kontaktowy, jest połączenie po czym ktoś specjalnie odrzuca.. Maile od nich trafiają do najgłębszych zakładek na poczcie, na szczęście jeszcze nie do spamu. Złożyłem spore zamówienie i chciałbym się jedynie dowiedzieć czy wszystko jest w porządku, niestety nie ma co się łudzić o taki przywilej. Dramat, oczywiście może i dojdzie ale ludzie szanujmy się, gdybym wiedział to bym dopłacił 20zł na jakiejkolwiek innej stronie i otrzymał zamówienie za 2 dni, nie za 2 miesiące. Prawdopodobnie liquidy z aliexpress prędzej by do mnie trafiły. Żenada, dramat, oszuści i kłamcy.

KONRAD 7 kwietnia 2022
Oszuści, złodzieje i kłamcy . Gdybym zapoznał się z opiniami przed złożeniem zamówienia nigdy by do tego nie doszło . Firma kogucik na wyspach z centralą na środku Oceanu . Zero kontaktu , zero informacji , paczka idzie do mnie od 2 miesięcy i nie wiem czy dojdzie co chwilę zmieniają statusy ale tylko u siebie kurierzy nie mają numeru takiej paczki . . Nie wiem jak długo ta firma działa oszukuje ludzi zabiera pieniądze i nikt z tym jeszcze nic nie zrobił . Wszyscy już powinni w więzieniu siedzieć . Te pozytywne opinie to chyba sobie sami piszą żeby nabrać jeszcze jak największą ilość osób.

Sara Wu 6 kwietnia 2022
Konakt ze sklepem dramat! Zamówienie z 13.03 a przesylka widnieje widnieje na stronie przewoźnika nie nadana od 30.03 , telefon sprzedawcy wyłączony a odpowiedzi na e-maile brak ! Totalna żenada ze strony sprzedawcy i na prawde nie polecam , czas oczekiwania 10 dni rozumiem kwestie opóźnień ale taka sytuacja to po prostu kpina !

Rafał 30 marca 2022
Zamówienie 8 marca, dziś 30 i nic… kontaktu nie ma. towaru nie ma, 214 zł nie ma. Firma ukradła kasę i się zwinęła. Nie zamawiajcie nic stamtąd.

Tomek 22 marca 2022
Brak kontaktu z firmą,kasa w błoto

Małgorzata 6 marca 2022
Nie polecam kupowania w tym sklepie. Złożyłam zamówienie 19 stycznia, 15 lutego dostałam maila, iż zlecono zwrot wpłaty i miałam otrzymać pieniądze na konto maksymalnie do 14 dni. Jest już marzec a pieniędzy brak. Sklep nie odpowiada na maile z zapytaniem kiedy otrzymam swoje pieniądze. Nie polecam nikomu kupowania w tym sklepie jeśli nie chcecie stracić pieniędzy.

Lukasz 5 marca 2022
Sklep sprzedaje wadliwe produkty sprowadzone z Chin. Kontakt z firmą utrudniony, nie podają numeru telefonu, na maile rzadko odpowiadają, jak już to formułką typu kopiuj – wklej. Dostałem od nich wadliwy produkt, ale sklep nie widział powodu do wymiany go na nowy lub zwrot kosztów. Ostatecznie pieniądze wyrzucone w błoto, bo produkt nie działa właściwie. Nie polecam nikomu.

Bylim 1 marca 2022
Pisałem do firmy 3 razy o paczkę zamówienie zostało złożone 27 stycznia mam 1marca i w dalszym ciągu nie posiadam paczki, strona wyglada ogólnie jak każda inna i posiadał produkt którego inne sklepy nie mają więc postanowiłem zakupić i nic z tego nie wyszło jak do tej pory pod względem dostarczenia paczki

Kamil 1 marca 2022
Bardzo słaba firma czekam na paczkę od 11.02.2022 do dziś kiedy piszę opinię tj 01.03.2022 nie otrzymałem paczki. Nawet sama firma pisze że Przewidywany termin wysyłki: ok 7-10 dni (od wpłaty) wpłatę zrobiłem od razu teraz walczę o zwrot pieniędzy. Poziom obsługi klienta zerowy ponieważ nie odbierają telefonów dzwonię od 10 cyklowo (maja obsługę klienta od 10 do 14 od pon do pt) Jest to po prostu żart NIE POLECAM nikomu nigdy w życiu lepiej pójść stacjonarnie zakupić NAPEWNO NIE na edymek.net 🙂

NieKupujStad:) 21 lutego 2022
Nie no ludzie ten sklep to hit czas realizacji 10 dni roboczych czekam już z 20 Jak tylko napisałem do nich co jest z paczką to zmienili status na paczka w Polsce i tak ślad po niej w Polsce zaginął Jak ktoś chce kupić Epa to niech sobie kupi w stacjonarnym czy gdziekolwiek indziej bo można się zawieść i to bardzo

Grac 19 lutego 2022
Ogólnie to kiedyś juz zamawialem z edymek i wszystko przebiegło bezproblemowo. Jednak tym razem cos poszlo nie tak . Zamówiłem boxa plus grzalki , akumulatory itd . Miało to miejsce 31.12.2021 po 2 tygodniach napisałem z zapytaniem jak tam przebieg zamówienia i powiedziano mi ze paczka powinna dotrzeć do 21.01.2022. Tak się nie stało więc zrezygnowałem i poprosiłem o zwrot środków. Nastąpiło to 24.01.2022 , zwrot został zlecony i miało to trwac do 14 dni maksymalnie , roboczych czy tez nie to i tak bez znaczenia ponieważ czekam po dzień dzisiejszy .Przykre to ponieważ wczesniej nie bylo problemu żadnego z zamówieniem a tym razem …

Ala 16 lutego 2022
NIE KUPUJCIE TAM! Fantastyczna firma, na zamówienie czekałam prawie miesiąc, a z 18 zamówionych liquidów przyjechało tylko 8. Dodatkowo infolinia działa od 10 do 14 (nikt nie odbiera), email nie działa, formularz kontaktowy jest bardzo kiepski, a firma zarejestrowana jest na Wyspach Marszala, więc nie ma jak ich dorwać. Żałuję, że nie sprawdziłam opinii wcześniej. Jeśli natomiast Ty rozważasz zakup i czytasz opinie, posłuchaj innych i NIE ZAMAWIAJ NA E-DYMEK! Lepiej zapłacić gdzieś więcej, niż utopić pieniądze w tym beznadziejnym biznesie. Ps. Proszę sprawdzić jak firma odpisuje na negatywy… kultura jak spod bloku, po prostu żenada.

Dawid Jakiś 16 lutego 2022
Nie żeby coś ale paczka z chin prędzej przyjdzie jak od nich do tego zero kontaktu z sklepem nawet jednej gwiazdki bym nie dał ale tak się nie da

Jan Szpak 5 stycznia 2022
Dokonałem zakupu na stronie e-dymek.pl numer zamówienia to: 100042026 jestem wyjątkowo niezadowolony po pierwsze z obsługi klienta, ze względu na to ze na telefony nikt nie odpowiada juz nie wspominając o wiadomości zwrotnej po wysłaniu formularza zgłoszeniowego, druga sprawa to to, że dziś mija dokładnie 10 dni od zamówienia paczki, a nadal nje została ona nawet wysłana, pytam się wiec jakim cudem zamierzacie dostarczyć mi ją do domu w przeciągu MAKSYMALNIE 10 dni? Jestem szczerze zniesmaczony i na pewno nie polecę (a nawet doradzę) zakupu w tym sklepie, to jest kpina…

Jakub 4 stycznia 2022
ODRADZAM ZAKUPY NA TEJ STRONIE, JEDNA WIELKA PORAZKA. Czekalem okolo 20 dni na paczke, jeszcze rozumiem bo towar wysylany jest zza granicy. Przychodzi kompletnie inny atomizer niz zamowiony. Napisalem do nich odnosnie tej „pomylki” kazali odeslac, odeslalem. Pisze w tamtym tygodniu czy dotarla do nich przesylka zwrotna, do dzis zero odpowiedzi. Dzis przychodzi do mnie listonosz z ta paczuszka gdyz ich skrytka byla zamknieta, zabulilem 2x za przesylke(3 razy dokladniej). Infolinia czynna 10-14, to tez jakis zart. Dzwonie okolo 12 niestety nie dodzwonilem sie nigdzie. Pieniadze i czas wywalone w bloto. NIE KUPOWAC TAM NIC JESLI CHCECIE OSZCZEDZIC SOBIE NERWOW I PIENIEDZY !

KONRAD 3 stycznia 2022
UWAGA TO OSZUŚCI I ZŁODZIEJE !!!!!! DNO TOTALNE !!!! NIE DAJCIE SIĘ NABRAĆ !!!! NIE POLECAM !!!!!! 30 DNI CZEKAM NA PACZKĘ, JAK NIE DOSTANĘ ANI PACZKI ANI ZWROTU PIENIĘDZY SPRAWA TRAFIA NA POLICJĘ !!!!

JOANNA 3 stycznia 2022
UWAGA TO OSZUŚCI!!! NIE POLECAM!!! 20 dni czekam na paczkę, żadnej odpowiedzi na maila, telefony nie odpowiadają. Jak nie dostanę ani paczki, ani zwrotu pieniędzy sprawa trafia na policję.

Oskar 3 stycznia 2022
Czekam na zamówienie już około 20 dni, sprzedawca nie odpisuje na maile, a przesyłki jak nie było tak nie ma.

Bartek 29 grudnia 2021
To jest żart. Nie będę tutaj rozwodził się na temat czasu realizacji zamówienia bo rozumiem, że przed okresem świątecznym mogą być problemy. To co mnie zaszokowało to zawartość paczki. Zamówiłem 3 identyczne grzałki(V8-Q4), dostałem 2 jednego rodzaju(0.4 oma 40-100W) oraz trzecia(0.15 oma 60-150W), Każda z nich ani trochę nie przypomina grzałek które zamówiłem i które widnieją na stronie sklepu, to samo parametry. Co więcej jedna z grzałek wygląda na uszkodzoną. Odradzam zakupów w sklepie który nie potrafi skompletować 3 identycznych grzałek.

Golim 29 grudnia 2021
Tragedia. Zamówienie dotarło po 32 dniach. Zawartość niezgodna z zamówieniem (zamiast 3 podow był jeden, dodatkowo nie ten model, który był zamawiany). Żaden z numerów kontaktowych nie odpowiada. Na 3 wysłane wiadomości do sklepu, poprzez jedyna możliwa formę kontaktu, tylko raz otrzymałem odpowiedź. Na ten moment nie polecam sklepu. Czekam na rozwiązanie zapytania w kwestii niezgodności artykułów.

Pamiętliwy Mateusz 23 grudnia 2021
Witam, dnia 9.12.2021 dostałem informacje ze paczka jest w drodze do polski, co nie było zaznaczane ze jest wysyłka zza granicy. Pominę ten fakt gdyż przesyłka miała dotrzeć do 10 dni dziś, gdy pisze opinie jest dzień 23.12.2021 przesyłki ani widu ani słychu. Na maile nie odpisują na pytania i prośby o kontakt. Nie wspomnę o telefonach których żaden nie jest włączony. Moja przesyłka „jest” juz w polsce i czeka na odbiór od przewoźnika a następnie przyjedzie do mnie, tylko ten status nie zmienia się od dnia 15.12.2021r.

Próby kontaktu z firmą obejmująca tą przesyłkę „apaczka” oczywiście zakończyły się niepowodzeniem, żadnej odpowiedzi na maila i oczywiście telefon wyłączony. Bardzo przestrzegam przed zakupem. Sprawa na policję będzie zgłoszona dnia 28.12.2021r. Jeśli nie dostanę do tego dnia paczki lub zwrotu pieniędzy, o czym poinformowałem w mailu. Dwukrotnie. Nie polecam, oszuści…

sieeeema 20 grudnia 2021
Brak jakiegokolwiek kontaktu ze sprzedawcą, w środę mija ostatni termin dostarczenia paczki a dalej nie mam żadnej informacji o dostarczeniu jej kurierowi, na razie wygląda jak zwykłe oszustwo, jeżeli do środy nie dostane żadnej informacji o paczke skieruje ta sprawę dalej.

Krystian 10 grudnia 2021
Zamówiłem Parownik 22.10.2021r po czym zostałem poinformowany iż przesyłka jest w polce minęło ponad 10 dni 16.11.2021r dostałem informacje że przesyłka została zagubiona i będzie zwrot gotówki w ciągu 2 tygodni. Opinie dodaje 10.12.2021r i do tej pory nie otrzymałem zwrotu. Ze sprzedawcą nie można się skontaktować żaden numer nie działa a paczki jak nie było tak nie ma.

Szymon Zieliński 7 grudnia 2021
Firma po przeszło dwóch miesiącach oddała wpłatę, strata czasu na zamawianie z ich strony.

Mateusz 6 grudnia 2021
Towar nie dotarł, brak odpowiedzi na maile i telefon. Ostrzegam przed zakupami OSZUŚCI, proszę spojrzeć na adres firmy przed zakupem, to wyjaśnia wszystko.

Klient 2 grudnia 2021
Dno i wodorosty i kawałek mułu… Na samą paczkę czekałem (licząc jedynie dni robocze) 14 dni… Zamówienie zgadzało się jedynie w ułamku z tym co zostało zamówione… Opakowania większości produktów wyglądały jak psu z gardła wyjęte. Nie wiem czy ktoś wykonał zwrot zamówienia i to co sklep otrzymał z powrotem, zapakował bez większego zastanowienia do przypadkowej paczki… Z sześciu zamówionych liquidów zgadzały się tylko dwa… Nie chce mi się już bawić w odsyłanie i reklamacje, ale totalnie nie polecam sklepu… Ja już na pewno nic stąd nie zamówię…

Bajon 22 listopada 2021
10.11.21 złożenie zamówienia i przelanie środków. Informacje dotyczące otrzymania paczki to maksymalnie dziesięć dni. Nie można skontaktować sie telefonicznie. Formularz po wysłaniu skargi robi się czarny nie ma żadnego potwierdzenia że wiadomość wysłana. Jestem spisany na dwie paczki papierosów na dobę. Oleje czekają z innych zaopatrzeń online. Na co mogę liczyć ze strony serwisu edymek.

kk 9 listopada 2021
Zamówienie z dn. 04.10 które miałobyć zrealizowane w ciagu 10 dni roboczych jest w realizacji już ponad miesiąc. Status towar w Polsce już od 19.10, a numer paczki DPD nadany juz 25.10 i od tamtego momentu cisza. Numer zamówienia to 100041103. Firma nie odpowiedziała już na dwa maile i kontatu pod żadnym numerem telefonu próżno szukać. Jeżeli przesyłka nie ruszy zostanie złożone zawiadomienie do prokuratury.

Mariusz 8 listopada 2021
Perfidne oszustwo. Trafiasz na sklep, wyglądający jak każdy inny, mniejszy polski sklep internetowy. Składasz zamówienie i czekasz te 10 dni podane przy składaniu zamówienia. Następnie czekasz kolejne tygodnie. Aż po kilku upomnieniach i zagrożeniu zgłoszeniem oszustwa wysyłają. W paczce znajdujesz całkiem inne rzeczy niż zamówiłeś i do tego mniej wartościowe / liczne. Chcesz więc odesłać, ale dowiadujesz się, że Seba zarejestrował firmę na Wyspach Marshalla, gdzie ciężko odesłać paczkę w sensownej cenie / za pośrednictwem ogólnodostępnych usług i ryzykownie płacić za taką przesyłkę do oszusta, który ją może po prostu zignorować (którego w sumie przecież nawet tam nie będzie i nikt nie odbierze).

Opinia ostrzegawcza dla innych. Ja im dałem ultimatum na podanie krajowego adresu lub zorganizowanie sobie odbioru, które upływa za 2 dni. Po czym zgłaszam gdzie tylko się da jako zorganizowane przestępstwo oraz jako nieuczciwą praktykę rynkową.

Michał Odya 3 listopada 2021
Czekam na paczkę od miesiąca i do dziś nie dotarła niby jest w dpd i jest w trakcie rejestracji paczki jest tam od tygodnia moim zdaniem to jest jakiś wal i tyle nie polecam jak paczka do mnie dotrze w najbliższym czasie to poprawię ta opinie lub usunę

Anna 2 listopada 2021
Ta firma to jakaś porażka zamówienie z dnia 30 września , dostałam po dokonaniu wpłaty że paczka dotrze około 10 dni dziś mija miesiąc paczki nie ma kontakt na początku był zapewniano mnie że paczka dotrze i nie dotarła teraz kontakt zerowy , nie odpowiadają , totalna porażka nie polecam nikomu , mam nadzieję że otrzymam swoją informację zwrotna lub paczkę , inaczej będę musiała zgłosić na policję bo to jakieś oszustwo. Nikomu nie polecam.

Dawid P 28 października 2021
no jestem załamany czekam od 11.10 i głos o mojej przesyłce zagiął dostałem tylko potwierdzenie że dotrze za 10 dni roboczych i czekam bez skutku

Ania 18 października 2021
Nie polecam sklepu. Zamówiłam paczkę 30 września do tej pory ani śladu ani żadnej odpowiedzi , dodzwonić się nie można na żaden numer na email również nie da się wysłać wiadomość nawet nie ma jak się czegoś dowiedzieć lub poprosić o zwrot pieniędzy. Pieniądze stracone, a paczki dalej nie ma.

klient 11 października 2021
Czekam już 13 dzień na przesyłkę, kontaktu brak na mailu nie odpisują, na numer nie odbierają. Rozumiem, że przesyłka może iść ok. 10dni ale 13dni bez odzewu jest już niepokojące.

Magda 6 października 2021
Nie dość że czekałam prawie miesiąc to jeszcze wysłali mi nie takiego e-papierosa.Nie da się dodzwonić ani napisać e-mail.Kpina jakaś.Nie polecam

Patryk 29 września 2021
Obsługa klienta to jakiś żart telefony powyłączane oba które podają, minęło 20 dni od zmiany statusu zamówienia na zwrot gotówki kiedy utwierdzają, że zwrócą w ciągu 14 dni, jawne oszustwo nic od nich nie zamawiać !

Natalia 30 sierpnia 2021
Dzień dobry, zamówiłam 11 sierpnia e-papierosa i do dziś nie dotarła przesyłka. Wysłany został SMS tego samego dnia i napisano, ze za 10 dni roboczych produkt będzie dostarczony. Nie mam informacji o przesyłce .

Paula Morga 27 sierpnia 2021
Zamówienie złożyłam dnia 10.07, paczka dotarła do mnie 21.07. Niestety paczka nie była kompletna, kilku produktów brakowało, jeden produkt został pomylony. Napisałam więc wiadomość z prośbą o dosłanie brakujących produktów gdyż bardzo mi na nich zależało. W odpowiedzi zwrotnej poinformowano mnie, że produkty natychmiast zostaną wysłane. Minęły dwa tygodnie, o przesyłce nie było żadnej informacji, więc napisałam ponownie. Odpisano mi, że produktu, który zamówiłam nie ma na stanie. Na stronie internetowej ten produkt widniał jednak nadal jako dostępny.

Dziś mamy 27.08, ja od kilku dni ubiegam się o zwrot pieniędzy, gdyż nie mogę już dłużej czekać na zamówione produkty. I nagle nikt nie odpisuje na moje maile i prośby, a infolinia telefoniczna niestety już dawno im umarła. Obawiam się, że swoich pieniędzy już nie zobaczę. Zdecydowanie nie polecam nikomu! Oszuści i złodzieje, tyle z mojej strony.

Damian Dec 23 sierpnia 2021
Witam, zamówiłem 2 e-papierosy za około 350zł łącznie. Na stronie jest napisane, że do 10 dni roboczych a mineło około 17 dni roboczych. Nie ma śladu o zamówieniu ani żadnego kontaktu na email jak i numer podany na stronie jest niedostępny. Prosze o odpowiedż na temat tych zamówień.

AGNIESZKA FILANT 21 sierpnia 2021
Dotyczy zamowienia nr100040402. Zamówienie z dnia 30.07.2021 . Minął prawie miesiąc a ja do tej pory nie otrzymałam przesyłki. Sklep na początku odpowiadał na emaile. Kontakt telefoniczny jest niemożliwy -telefon wyłączony. Po prawie miesiącu nie ma z firmą kontaktu. Nie odpowiadają nawet na emaile. Porażka.

jvshi 20 sierpnia 2021
Czekam na przesyłkę już 3 tydzień i nic, nie wiem co mam o tym myśleć :C

klient 10 sierpnia 2021
Wciąż odradzam wszystkim!!!wklejam treść maila otrzymanego dziś,poziom wypowiedzi świadczy o firmie. Tylko wystawienie negatywnej opinii skłania właścicieli do zwrotu środków,jedyny sposób na odzyskanie pieniędzy !!! Dno i jeszcze raz dno!!! moze pan pani sprostuje swoja opinie ze jednak wplata zostala zwrocona my tez mozemy zglosic sprawe na policje o falszywe oszczerstwa i oskarzenia – nie wiem czy pani slawek wie o tym ?


2 komentarze “Edymek opinie”

  1. W opisie na stronie widniała informacja o czasie dostawy 5-10 dni. Zamówiłem za 140,00 PLN i wpłaciłem elixirem. Było to 04.01.2024, do dzisiaj 30.01.2024 brak kontaktu i towaru. Pisałem maile, kontaktowaem się przez formularz na stronie, dzwoniłem (abonent niedostepny). Firma to ściema i czytam teraz że mieści się na Wyspach Marshalla. Nie kupujcie tam niczego.

  2. Mam nadzieję, że wreszcie ktoś z tym coś zrobi…
    31.07.2023 roku zamówiłam i zapłaciłam za zamówienie nr 100049391 na kwotę 267,46 zł. Dostałam potwierdzenie, że realizacja nastąpi do 10 dni.
    Mija 10 dni i nic. Zero kontaktu, telefon podany na stronie jest wyłączony. 09.08.2023 r. piszę maila, dostałam automat niby z informacją, ze przesyłka cytuję: „Status Twojej rezerwacji został zmieniony. Aktualny status to: w drodze do PL Twoja przesyłka jest w drodze do Polski. Gdy dotrze do kraju otrzymasz numer przesyłki nadany przez kuriera w Polsce.”. Potem kolejnego i kolejnego. Na kolejne maile nie otrzymałam żadnej odpowiedzi do dziś. Strona nadal istnieje. Nikt niczego nie zablokował, choć zgłosiłam oszustwo. Uważajcie! To oszuści!!!

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top