Aloha From Deer opinie

Aloha From Deer opinie


https://alohafromdeer.com/pl

2023

Marcin – 6 lip 2023
Czekam na przesyłkę od 21 maja, i właśnie napisałem im takiego maila:
Produkty potrzebne mi są najpóźniej w najbliższy wtorek, proszę wiec o natychmiastową wysyłkę lub zwrot pieniędzy, w przeciwnym wypadku przekażę sprawę do Rzecznika Praw Konsumentów. Powołam się przy tym na informację zamieszczoną na stronie sklepu, z którą się zapoznałem i którą zaakceptowałem przy składaniu zamówienia, czyli:
5.Czas realizacji zamówienia jest sumą czasu przekazania przesyłki dostawcy i czasu dostawy przesyłki przez dostawcę. Sprzedawca zobowiązuje się, że przekaże Towary dostawcy w terminie maksymalnie 21 dni od przyjęcia zamówienia do realizacji.

6.W przypadku braku możliwości realizacji zamówienia w terminie określonym w ust. 5 powyżej, Sprzedawca może poinformować o tym Klienta pocztą elektroniczną, na adres podany przy rejestracji Konta lub przy składaniu zamówienia i zwrócić Klientowi całą otrzymaną sumę pieniężną – chyba, że Klient wyrazi zgodę na przedłużenie czasu otrzymania Towaru. Dotyczy to w szczególności Towarów wymagających dostosowania do indywidualnych potrzeb konkretnego Klienta.
oraz punktem regulaminu:§6

Czas trwania umowy
1.W momencie złożenia zamówienia, klient zawiera ze sprzedawcą umowę, która obowiązuje od momentu zamówienia do momentu dostarczenia produktu do klienta. Czas realizacji zlecenia przez sprzedawcę nie powinien zająć więcej niż 21 dni.
Proszę o poważne potraktowanie mojego maila, zorientowałem się już że bardzo wiele osób skarży się na wydłużony czas oczekiwania na produkt z waszego sklepu.

Kasia – 9 cze 2023
Jak czytam opinie, że niektórzy czekali 3 miesiące to chyba byli szczęśliwcami, ponieważ ja sama czekałam –> 7 miesięcy na otrzymanie swoich trzech bluz. Maile czy przypominajki nic nie dawały, dopiero jak zgłosiłam sprawę na policji, to nagle w ciągu 3 dni wysłali. Nikomu nie polecam tej firmy, to absurd co oni wyprawiają i jak kłamią w stosunku do tego, co jest napisane na stronie.

kutnik – 6 cze 2023
Uwaga naciągacze !!!! Ponad 7 tygodni czekam na realizację zamówienia. Na maile z prośbą o wyjaśnienie opóźnienia najpierw odpowiadał robot, a teraz w ogóle dali sobie spokój z odpisywaniem. Przestrzegam wszystkich przed zakupami u tych naciągaczy. Jeśli nie wyrabiają się z realizacją to nie powinni przyjmować kolejnych zamówień i brać od ludzi pieniędzy.

Łukasz – 2 cze 2023
2 miesiące a zamówienia dalej nie widać…
Sam muszę się dopytywać termin ciągle przesuwany. Dziś mija kolejny podawany termin. Zero informacji ze strony sklepu, zamówienia dalej brak…

Judyta – 25 maj 2023
Wielkie rozczarowanie 😡15.04.2023r. zamówiłam 3 bluzy na prezenty dla bliskich mi osób i niestety nadal nie otrzymałam zamówienia a urodziny już minęły … obawiam się że zamówione produktu jeśli do mnie dotrą będą złej jakości wtedy nie odpuszczę. Nie polecam.

Aloha w dupe – 8 maj 2023
Jak to się nazywa??? O tak, OSZUSTWO. Zapłaciłam za towar, który nigdy nie dotarł, nie otrzymałam zwrotu pieniędzy i nie otrzymałam odpowiedzi na moje maile. Telefonu nie odbierają. Czekam już od 3,5 miesiąca

Piotr – 18 kwi 2023
Na paczkę czekałem ponad 3 miesiące. Wszystko w tym samym rozmiarze, a część ubrań na mnie nie pasuje. Na stronie jest napisane, że jest 100 dni na zwrot, a na formularzu zwrotu, że 14 dni.

Grzegorz – 9 kwi 2023
Ta firma to jakieś nieporozumienie. Zmówiłem towar i do zaksięgowania płatności wszystko super. Potem już zero informacji. Dobijanie się mailowe skutkuje tylko tym że otrzymuje info o tym że nie mają materiału i wydłużają termin o kolejne 2 tygodnie. Nie odpowiadają na maile, dodzwonienie się jest niemożliwe.
JEZELI KTOS ZASTANAWIA SIE NAD POZWEM ZBIOROWYM TO TRZEBA TO ZROBIC. LUDZI OSZUKANYCH JEST WIELE. Sam też skieruje im sprawę bo zamówiłem towar za kwotę która już umożliwią wejście na drogę sądową.
Dramat. Omijajcie tą patologię szerokim łukiem

Ania – 17 mar 2023
Firma to żart. Customer service to poziom mułu. Tłumaczenie, że mają okres produkcji do 21 dni, ale proces produkcyjny się wydłuża, albo mają dużo zamówień. I tak sobie właśnie czekam ponad 3 miesiąc na zamówienie. Uwielbiam maile od pani Darii, która nie ma nazwiska ( a może wstyd podpisać się własnym nazwiskiem)…

Olga – 1 mar 2023
Oszuści, zamówienie złożone 16.12.2022, do tej pory nie otrzymałam towaru, w mailach ciągłe kłamstwa, że firma otrzymała więcej zamówień niż się spodziewali, są opóźnienia na produkcji bla bla. O opóźnieniach nawet nie raczą informować sami z siebie, dopiero po mailach ode mnie. Usiłuję w tej chwili odzyskać pieniądze, bo na towar już w tej chwili nie liczę, zresztą z opinii poniżej wynika, że nie warto czekać.

rip pun – 24 lut 2023
Bluza z Chin. Ponad dwa miesiące oczekiwania na bluzę. Bluza miała mieć grafikę z przodu, niestety część im wyszła na klatce piersiowej a druga połowa na plecach pod kapturem. Jakość materiału dno, grafika zeszła po paru praniach.

Adam – 21 lut 2023
Zamówione na black friday ubrania dotarły 21 lutego. Kontakt z firmą byle jaki, telefonu nikt nie odbiera. Na maila odpowiadają ale to co piszą można wsadzić między bajki. Kilkukrotnie zapewniano mnie o nowym terminie realizacji „że wtedy już na pewno będzie” – i nie było, a kiedy chciałem zrezygnować z zamówienia zaproponowano mi zwrot 10% wartości zamówienia którego później nie zwrócono. To wszystko pozostawia wrażenie ze firma jest byle jaka/mierna. Odradzam. Jakość ubrań tez nie ta co kiedyś.

Tomasz – 20 lut 2023
omijać… niebawem minie drugi miesiąc od opłacenia zamówienia i cisza…

Piotr – 13 lut 2023
Nie dostaniesz tego co kupisz. Dołączam do grona osób, które coś kupiły i nie dostały towaru. Data zakupu 05 grudnia, a dziś mamy 13 luty. Bardzo słaby kontakt. Ta firma raczej jedzie na „fali” między wpływami kupujących i terminem do zwrotu (aż 100dni). Oszuści i naciągacze. Bardzo nieuczciwe praktyki.

Barbara – 12 lut 2023
Ja również złożyłam zamówienie na dwie sukienki i bluzę pod koniec listopada. Musiałam się sama odezwać, czy wszystko ok z zamówieniem i oczywiście dostałam odpowiedź, że mają opóźnienia. Po wymianie kilku maili zapewniających, że tak tak, ciuchy już w produkcji, zażądałam zwrotu pieniędzy. Momentalnie zaproponowano mi zniżkę, jednak napisałam że już nie jestem zainteresowana rzeczami, które miały być prezentem gwiazdkowym. Moje zamówienie (rzekomo już praktycznie wyprodukowane i prawie w drodze) zostało od razu anulowane. Zwrot dostałam w przeciągu trzech dni. Więc jeśli nie możecie się doczekać na swoje rzeczy, polecam takie wyjście.

Bartek – 8 lut 2023
Totalne DNO. Zakupiłem 3 bluzy na początku grudnia, dzisiaj mamy 8 luty i nadal nie otrzymałem produktów. Ciągle zwodzenie i obiecywanie ze za 2 tygodnie to już na pewno będzie. Totalne dno szkoda zmarnowanego czasu…

Dominik – 2 lut 2023
Zamówienie nie zostało zrealizowane, termin przesuwano 3 razy – łącznie 6 tygodni + miesiąc klasycznego czekania.
Wniosłem o zwrot pieniędzy … od połowy listopada do teraz nie mogli zrealizować zamówień – chyba Pan z Chin nie wyrabia.

beata – 2 lut 2023
Brak zamówienia do dziś mijają prawie 2 miesiące skandal. Nawet nikt nie informuje że dostawa się opóźni

Szymon – 1 lut 2023
Mija 60 dzień od zamówienia. Towaru dalej nie ma. Zamówienie miało być prezentem, którego nawet na czas nie uda mi się komuś dać. Z odpisywanych odpowiedzi wynika, że towar trafi do mnie dopiero po ok. 55 dniach. Kpina i brak odpowiedzialności. Przestańcie pisać na swojej stronie, że realizujecie zamówienia do 21 dni bo to jest kłamstwo. Produkcje niby w Polsce? No chyba nie.

Mariusz – 1 lut 2023
Zamówienie z 25 listopada nadal nie dotarło, a miało być prezentem gwiazdkowym. Obiecane 21 dni na realizację to ściema. Na początku roku pisałem i miało być wysłane do 21 stycznia, tego dnia wysłałem ponownie wiadomość i wysyłka na 7 lutego… Szkoda czasu, bo ubrania nie są jakiejś super jakości za swoją cenę. 2 lata temu zamówiłem koszulkę i czekałem miesiąc co i tak było za długo, bo zdążyłem zapomnieć o zamówieniu. Komentarze z FB kasują, więc może tutaj powisi trochę dłużej i w końcu zaczną dotrzymywać jakichkolwiek terminów i zmienią sposób komunikacji z klientami.

Arkadiusz – 1 lut 2023
Czas dostawy to dwa miesiące i nadal nie ma żadnego postępu pomimo wielokrotnych zapewnień. Za każdym razem zapewnienia i nic więcej.

Ewa – 31 sty 2023
Ta firma to kpina! Odradzam zakupy! Czekam już 8 tydzień na spodnie od dresu i dalej zbywają mnie w informacji kiedy je otrzymam, przesuwając co chwile termin wysyłki. To nie jest w ich przypadku jednorazowa taka akcja, tak jest przy każdym zamówieniu. Może i ubrania oryginalne, ale jak już przychodzą to kompletnie nie cieszą, bo są wyczekane miesiącami. Odradzam!!! Chyba, ktoś lubi czekać na paczkę z Bielska jakby szło z Chin i lubi być traktowany arogancko przez obsługę.

91. Kasia – 26 sty 2023
Zamówienie złożyłam 11 grudnia. 11 stycznia skontaktowałam się ze sklepem i powiedziano mi że wysyłka będzie najpóźniej 27 stycznia. Dzisiaj zadzwoniłam do obsługi klienta by to potwierdzić. Przesunięto wysyłkę zamówienia na 7go lutego. Kpina!

90. Wojciech Bancerz – 23 sty 2023
Że ja wcześniej nie przeczytałem opinii o „sklepie”. zamówienie złożone 6.12.22 do dzisiaj nie otrzymałem zamówienia.

89. Sebastian Iwan – 17 sty 2023
To jakaś wielka kpina. Nie polecam. Dostałem inną bluzę niż zamówiona i w innym rozmiarze. Sprzedawca unika kontaktu, oraz nie chce wymienić źle sprzedanej bluzy. Omijać tych oszustów.

88. Adam Sieklucki – 12 sty 2023
Blisko dwa miesiące oczekiwania na bluzę. Ostatni zakup.
Komunikacja , której głównym inicjatorem jestem ja na poziomie -2.
Hasło „opóźnienie na produkcji” stałe w mailach. Nie dajecie rady to tego nie róbcie AFD.
LIPA!

87. Magda – 10 sty 2023
Zamówienie złożone 22.11, nieotrzymane do dzisiaj, mimo wysłania kilkunastu maili i kilku telefonów.

86. Szymon Stukan – 10 sty 2023
Mija 40 dzień od zamówienia. Towaru dalej nie ma. Zamówienie miało być prezentem, którego nawet na czas nie uda mi się komuś dać. Z odpisywanych odpowiedzi wynika, że towar trafi do mnie dopiero po ok. 55 dniach. Kpina i brak odpowiedzialności. Przestańcie pisać na swojej stronie, że realizujecie zamówienia do 21 dni bo to jest kłamstwo. Produkcje niby w Polsce? No chyba nie.

Aloha From Deer opinie

Aloha From Deer opinie 2022

85. Anna Dominika – 25 gru 2022
Zamówienie opłacone w październiku, ciągle kłamstwa i mydlenie oczu. „ na pewno dojdzie na święta” „ jakość wynagrodzi spóźnienie” itp czyli przeklejane regułki dla każdego klienta. Jeśli ktoś a na pewno jest w podobnej sytuacji, proponuje pozew zbiorowy.

84. Marcin Mogiła – 24 gru 2022
Zamówienie złożone 25.11 nie dotarło do mnie do dzisiaj chociaż w regulaminie mają 21 dni. Nie polecam.

83. A P – 21 gru 2022
Oszustwo, oszustwo i jeszcze raz oszustwo ! Podany termin zamówienia 21 dni jest przez firmę nieosiągalny. Bluza niby szyta na zamówienie, niby ma być dostarczona w terminie, a jak się okazuje po wielokrotnych mailach nigdy do tzw 'szwalni’ nie dotarła. Mimo zapewnienia gwarancji dostarczenia przed świętami. Żadnej informacji o opóźnieniu, żadnego przepraszam, nic, kompletnie nic. Cisza. Po wpłacie pieniędzy dostaje się maila, ze 'Twoje zamówienie jest zakolejone’ i kontakt z firmą się urywa.
Firma po informacji, ze sprawa została zgłoszona do Rzecznika praw konsumenta nagle pisze maila, ze bluza niestety nie dotrze na czas i że w związku z tym dają rabat (15%).

Dopiero po zagrożeniu zgłoszenia sprawy na policję jako wyłudzenie otrzymałam zwrot pieniędzy. Kontakt telefoniczny zerowy, dodzwonić się do firmy to cud, niby podany numer telefonu komórkowy, a w rzeczywistości on nie istnieje. Szkoda, ze polska firma, która chce się wybić na rynku robi takie machloje. Nie polecam. Szkoda czasu, nerwów i pieniędzy. Może i rzeczy na zdjęciu ładne, ale wszystko inne to po prostu jedna wielka ściema.

82. Olga – 20 gru 2022
Odradzam! Oszuści. Sprzedają towar, którego nie mają

81. KamiAmi – 19 gru 2022
Trzeci miesiąc czekam na rzeczy. Już nie wiem czy lepiej poczekać czy zrezygnować i ubiegać się o zwrot kasy. To miały być prezenty na święta zamówione w połowie października.
Żadnej informacji o opóźnieniu, żadnego przepraszam, żadnej konkretnej wiadomości ile to jeszcze potrwa. No Whatsapp nawet odpowiadają do kilku dni, ale co z tego jak ciągle to samo: 'już prawie, niedługo, w przyszłym tygodniu’. To nawet nie idzie z chin, tylko chyba z Jowisza

80. Katarzyna Tworek – 8 gru 2022
Już drugi miesiąc jestem zapewniana, że mają opóźnienie w produkcji, za które przepraszają i w ciągu dwóch tygodni wyślą zamówienie co oczywiście się nie dzieje. Kolejne odpowiedzi wyglądają jak kopiuj/wklej. Tłumaczenie, że jakość ubrań zrekompensuje wydłużony czas oczekiwania. Tylko jakoś zamówionych ubrań nie widać. Jest to tym bardziej przykre, że reklamują się jako w pełni Polska firma rzetelnie pracująca na swój międzynarodowy sukces i szanująca tradycję lokalnej ojczyzny, ekologii i klientów. Jakimś cudem ten szacunek objawia się w niewywiązywaniu się z umowy kupna/sprzedaży i lekceważeniu w mailach. Zamówienie złożone 25-go października, a do 8-go grudnia nadal nie otrzymałam zamówionych ubrań.

79. Klaudiusz Nokielski – 30 lis 2022
Nierzetelni i nieterminowi – odradzam. Zamówienie złożone 10 października, od początku listopada byłem zwodzony że zamówienie się opóźniło i dołożą wszelkich starań żeby było za chwilę. W końcu listopada po kolejnym mailu w treści: „przepraszamy za opóźnienie w realizacji zamówienia.
Zgodnie z informacjami, które otrzymaliśmy od produkcji, zamówienie powinno być gotowe w przeciągu dwóch tygodni.” Anulowałem zamówienie. Ostatni raz dałem się skusić na ich produkty. Stanowczo odradzam zakup. Zwrot kasy był po 2 dniach więc to jedyne co było OK.

78. Anna – 27 wrz 2022
Nie polecam !! Brak kontaktu. Brak wysyłki towaru. Brak jakichkolwiek informacji. Żenujące podejście do klienta. Mniemam, ze to oszustwo.

77. Daniel Paradoks – 2 wrz 2022
Stanowczo odradzam. Trzy miesiące oczekiwania na przesyłkę. Tragiczna komunikacja z BOK. Plastikowe ubrania bardzo niskiej jakości, które błyskawicznie się kosmacą, są nieprzyjemnie w dotyku, elektryzują się (poliester) a efektowne nadruki spierają się po kilku praniach.

76. Maciej – 26 sie 2022
Na początek fragment regulaminu sklepu: „§6 Czas trwania umowy
1.W momencie złożenia zamówienia, klient zawiera ze sprzedawcą umowę, która obowiązuje od momentu zamówienia do momentu dostarczenia produktu do klienta. Czas realizacji zlecenia przez sprzedawcę nie powinien zająć więcej niż 21 dni.” oraz:
„4.W przypadku braku możliwości realizacji zamówienia w terminie określonym w ust. 6 powyżej, Sprzedawca może poinformować o tym Klienta pocztą elektroniczną, na adres podany przy rejestracji Konta lub przy składaniu zamówienia i zwrócić Klientowi całą otrzymaną sumę pieniężną – chyba, że Klient wyrazi zgodę na przedłużenie czasu otrzymania Towaru. Dotyczy to w szczególności Towarów wymagających dostosowania do indywidualnych potrzeb konkretnego Klienta.”

Zamówienie złożyłem 19 lipca. Przyznaję od razu, że nie czytałem regulaminu sklepu. Ubranka miały być na wakacje, których termin rozpoczynał się dokładnie 22 dnia po złożeniu zamówienia. Czyż muszę mówić, że nie dotarły? Informację o tym, że nie dotrą otrzymałem w dniu 09 sierpnia niejako na własną prośbę, kiedy 08 sierpnia pytałem co z zamówieniem #459170 :

„Dziękujemy za wiadomość. Choć czas realizacji zazwyczaj wynosi 21 dni, niestety uległ on wydłużeniu. Bardzo przepraszamy za to opóźnienie. Dołożymy wszelkich starań, aby wysłać zamówienie do końca przyszłego tygodnia. W momencie nadania paczki na podany w zamówieniu adres e-mail wyślemy link do śledzenia przesyłki. Oczywiście może Pan anulować zamówienie w każdym momencie jego trwania.”

Dzisiaj jest 26 sierpnia, nadal nie mam ani towaru ani żadnej informacji. Całą sprawę traktuję już tylko hobbystycznie i eksperymentalnie, potem pomyślę co z tym zrobić. Polecam poza tym sprawdzić w Google Maps siedzibę firmy 🙂

75.  Ola – 3 sie 2022
Żenada totalna. Zamówiłam spodenki i koszulkę 1 lipca. Do 21 dni paczka miała zostać wysłana. Oczywiście nic z tego. W mailach pytałam, czy do 6 sierpnia ubrania dojdą, bo bardzo mi na tym zależy ze względu, że miał to być prezent. Obiecano mi, że w bieżącym tygodniu paczka zostanie wysłana. Tak się nie stało. Rozmowa telefoniczna absolutnie nic nie dała. Otrzymałam maila, żebym poczekała jeszcze 2 tygodnie. Kpina. Już ponad miesiąc czekałam na zamówienie i nie wyobrażam sobie czekać kolejny miesiąc. Anulowałam zamówienie i czekam na zwrot kosztów. Ciekawa jestem ile będę na nie czekać 😑

74.  karolina – 26 lip 2022
Trzy metry mułu i jeszcze niżej! Powiem szczerze że i ta jedna gwiazdka się nie należy. Zamówienie złożyłam 30 maja, powinno przyjść 21 czerwca najpóźniej, dziś jest 26 lipca i jestem już po kilku informacjach typu: „w tym tygodniu wychodzi”, ostatnie info jest takie: jedna z zakupionych rzeczy została uszyta z błędem i towar jest w jakiejś poprawce a dokładnie w kontroli jakości, która nie wiadomo ile potrwa i czy w ogóle dostanę zamówienie przed wyjazdem na wakacje – obstawiam że pewnie nie, a to tadammm ! strój kąpielowy.

Na dodatek Pani, która mnie obsługiwała nie chciała się przedstawić, powiedziała że nie ma takiego obowiązku (sic!) więc NA BOGA ŻYWEGO NIE KUPUJCIE U NICH BO ZWYCZAJNIE OSZUKUJĄ, SZKODA PIENIĘDZY, CZASU I NERWÓW, wcale nie mam gwarancji że jak już zdecyduję się na rezygnację z tego zamówienia to oddadzą mi pieniądze. Szkoda słów

73.  Dominika – 1 lip 2022
Bardzo długi czas oczekiwania, trzeba się upominać o zamówienie. Jeśli ktoś lubi bardzo długo czekać i upominać się o swoje zamówienie, to świetny wybór. Ja zrobiłam dwa zamówienia w tym samym dniu. Pierwsze wysłane po miesiącu po tym, jak się upomniałam. Z drugim była jeszcze lepsza historia, bo najpierw dostałam odpowiedź, że bikini jeszcze przechodzi kontrolę jakości.

Po tygodniu wysłałam kolejnego maila z pytaniem ile jeszcze kontrola potrwa i nagle MAGIA! Tego samego dnia przesyłka nadana ! Albo mają bałagan w zamówieniach, albo klientów głęboko w poważaniu. Innej opcji nie widzę. Podejrzewam, że gdybym się nie przypomniała, mogłabym poczekać jeszcze ze 2 miesiące, albo w ogóle by nie wysłali, licząc chyba, że klient sam zapomni…

2021

72.  Mortishya Adams – 20 gru 2021
Bardzo długi czas realizacji zamówień. Co do jakości to nie mogę się wypowiedzieć bo po miesiącu oczekiwania anulowałam zakup.

71.  Przemysław Brzuszczak  – lipiec 2021
1. Niestety i ja padłem ofiarą najzwyklejszego oszustwa ze strony Aloha. Przekornie mówiąc, taka Aloha czy inne koncepty sygnowane nazwiskiem pana Jakuba Chmielniaka to świetny pomysł na to, jak wzbogacić się na dobrej wierze ze strony konsumentów, cwaniactwie, bezwstydności w mamieniu klientów. Zachęcam do zajrzenia na grupę na Facebooku dla osób poszkodowanych przez Aloha: Facebook com / groups / 397303180728324

Temat przekrętów Aloha był również obecny w mediach, np.: natemat pl / 310627 , uwaga-na-ubrania-aloha-from-deer-i-mr-gugu-klienci-narzekaja-wiemy-czemu Aloha stawia na drapieżny marketing internetowy, który sprawia, że bardzo ciężko nie kliknąć na przekierowanie do strony z ubraniami ze, zdawać by się mogło, ciekawymi wzorami i wymyślnymi nadrukami. Początkowe dobre wrażenie potęguje ich strona internetowa (wyglądająca na profesjonalną), liczne zapewnienia o byciu ekologicznym, patriotycznym gospodarczo (że niby ubrania są szyte w Polsce), trendy i w ogóle git.

2. W marcu 2021 r. dokonałem dosyć dużego zamówienia w Aloha. Uiściłem niemałe środki za zakup. Przesyłki przyszły oczywiście z opóźnieniem, choć nie tak dużym jak w przypadkach opisanych w innych recenzjach internautów. Pierwsze wątpliwości nasunęły się już po dokonaniu zamówienia. Małym drukiem na stronie internetowej jest informacja o blisko miesięcznej konieczności oczekiwania na przesyłkę, co i tak jest długim terminem, a i tak go nie przestrzegają.

3. Zgodnie z informacją na stronach Aloha i na metkach skład produktów przedstawia się następująco: 70% bawełna, 30% poliester. Na moje wyczucie ilość bawełny w tych produktach jest znikoma. Wnioskuję tak na podstawie porównania komfortu termicznego i „przyjemności” materiału w dotyku z innymi ubraniami, które mają podobny skład materiałowy. Jakość materiału, z którego wykonano produkty – wbrew zapewnieniom sprzedawcy – jest kiepściutka. Prawdę mówiąc, czułem się w nich tak, jakbym owinął się folią stretch (z taką bowiem przepuszczalnością powietrza mamy nieomal do czynienia). Niedawno UOKiK informował, że ok. 50% badanych przez nich produktów, dość uznanych na rynku polskim marek odzieżowych miała rażąco odmienny skład od deklarowanego.

4. W wypowiedziach klientów co rusz pojawiają się wątpliwości co do pochodzenia produktów. Niektórzy klienci przeprowadzili nawet własne prywatne śledztwa, dopytując kogo trzeba w Bielsku-Białej. Rezultat jest do przewidzenia: ubrania sprowadzane są z Chin, w Polsce zaś doszywane są metki. Porównajcie wzory stosowane przez Aloha z tymi w różnych sklepach z chińszczyzną, np. Wish, Alibaba, Aliexpress: tiny pl

Zwłaszcza w I poł. 2020 r. Aloha miała nawet kilkumiesięczne opóźnienia w dostawie zamówień. Ze względu na pandemię zostały wówczas zerwane łańcuchy dostaw z Chin. Czas oczekiwania na zamówienia stamtąd wydłużył się znacząco. To tylko uwiarygadnia podejrzenia o sprowadzaniu przez Aloha produktów z Chin. Opóźnienia w realizacji zamówień tłumaczyli w korespondencji z klientami (formułki typu „kopiuj-wklej”) tym, że szyją maseczki ochronne… Jednocześnie przyjmowali kolejne zamówienia na produkty ze sklepu internetowego. Kolejny przejaw niezwykle agresywnego marketingu i PR-u grającego na wrażliwości ludzi (że niby ratują państwo, szyjąc maseczki).

Jeszcze inny aspekt – zwróćcie uwagę, że nie mają w Polsce na stanie (dostępne od zaraz) jakichkolwiek produktów. Czymś naturalnym w sklepach prowadzących sprzedaż internetową jest to, że dysponuje się od ręki choćby tymi najpopularniejszymi. Nie mają jednak nic. Nawet tych maseczek ze wzorami (swoją drogą, przy niektórych produktach oferują jako gratisy właśnie maseczki, tyle że one jakimś dziwnym trafem do klientów nie docierają – a to dlatego, że wymyślili sobie, że trzeba taką gratisową maseczkę dodać jako osobny produkt, a nie wystarczy dodać do koszyka sam produkt, przy którym w ofercie widnieje taka maseczka).

5. Z uwagi na powyższe odstąpiłem od umowy (wcześniej wysyłając drogą internetową stosowne oświadczenia), odsyłając za pośrednictwem jednej z najlepszych firm kurierskich dobrze zabezpieczoną paczkę. Zgodnie z informacją z systemu informatycznego firmy kurierskiej paczka dotarła do Aloha nazajutrz. Po kilkunastu dniach od doręczenia przesyłki zwrotnej i nieodnotowania zwrotu środków na swoim koncie bankowym wysłałem zapytanie dot. tej sytuacji. W odpowiedzi niejaki „Damian” (oczywiście nie podpisują się z imienia i nazwiska ani nie podają stanowiska służbowego, jak nakazywałaby etykieta) napisał, że paczki najpewniej nie dostali (mimo potwierdzenia jej dostarczenia) i że sprawą muszą się zająć kolejne „działy” Aloha, w tym ich „magazyn”-widmo.

Jako adres na przesyłanie zwrotów podają następujący: ul. Czajkowskiego 15, 43-300 Bielsko-Biała. Podsyłam link w google.maps przekierowujący do zdjęć siedziby Aloha (robiącej jakoby taką zawrotną karierę na rynkach międzynarodowych): tiny pl / 9xlq7 To jakaś zaniedbana, niewielka kamienica (żeby nie powiedzieć – barak) w dosyć nieestetycznej okolicy. Słowem – idealna siedziba-krzak nieuczciwej firmy.

6. Do chwili obecnej nie otrzymałem zwrotu należnych środków (nie jest to mała kwota). „Damian” – przedstawiciel Aloha – przesyła mi coraz bardziej absurdalne wytłumaczenia takiego stanu rzeczy. Przygotujcie się na to, że będziecie otrzymywać wiadomości o „sprawdzaniu przesyłki w systemie”, „kontakcie z magazynem”, „ustalaniem czegoś”. Mowa-trawa mająca jak najbardziej odłożyć w czasie zwrot pieniędzy.

7. Aloha, obok zasygnalizowanych wyżej nieprawidłowości, stosuje również praktyki naruszające zbiorowe interesy konsumentów i jako takie będące ścigane choćby przez UOKiK. Jedną z nich jest przesyłanie informacji o tym, że zwrot środków następuje 14 dni od otrzymania przez nich przesyłki ze zwracanymi produktami. Jest to niezgodne z przepisami prawa powszechnie obowiązującego.
Zgodnie z art. 32 ust. 1 ustawy o prawach konsumenta: „Przedsiębiorca ma obowiązek niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni od dnia otrzymania oświadczenia konsumenta o odstąpieniu od umowy, zwrócić konsumentowi wszystkie dokonane przez niego płatności, w tym koszty dostarczenia rzeczy”.

Z kolei w myśl art. 32 ust. 3 przywołanej ustawy: „Jeżeli przedsiębiorca nie zaproponował, że sam odbierze rzecz od konsumenta, może wstrzymać się ze zwrotem płatności otrzymanych od konsumenta do chwili otrzymania rzeczy z powrotem lub dostarczenia przez konsumenta dowodu jej odesłania, w zależności od tego, które zdarzenie nastąpi wcześniej”.
Tym samym najpóźniejszym terminem, w jakim Aloha powinna zwrócić środki, jest dzień otrzymania przez nich przesyłki zwrotnej od klienta. Tymczasem piszą o wspomnianych o 14 dniach na zwrot. Inna sprawa, że i tego terminu nie są w stanie dotrzymać.

8. Raz jeszcze zachęcam do dołączania do grupy poszkodowanych przez Aloha klientów: facebook com / groups / 397303180728324
Tam znajdziecie masę dowodów i wypowiedzi klientów świadczących o oszustwach na szkodę klientów (w tym wyłudzanie nienależnego świadczenia), a to już przestępstwo ścigane na podstawie art. 286 Kodeksu karnego.
Sprawę zgłosiłem organom ścigania i organom ochrony konsumentów. Niezależnie od tego rozpocząłem również dochodzenie roszczeń na drodze cywilnoprawnej.

70. Agnieszka Stemperska – czerwiec 2021
Masakra. Czas oczekiwania miesiąc. Nigdzie nie ma informacji o tak długim okresie realizacji, jedynie można się do tego dokopać drobnym druczkiem w regulaminie. Materiał okropny jak z alie… Bluza przyszła cała w paprochach, zakurzona i w wielu miejscach kolory są wypłowiałe. Nigdy więcej.

69. Marysia POLAND  – maj 2021
Wystawiłam negatywną opinię (zupełnie zasłużenie), na co Alohafromdeer ją zgłosiła, chcąc ją usunąć, podając powód, że „nie wierzą, że mój zakup miał u nich miał miejsce”. Ciekawe, czy już zapomnieli o ponad 20 mailach wymienionych ze mną, z kłamliwymi obietnicami. Żałosne. BARDZO N I E POLECAM. Przestrzegam przed zamówieniami z Aloha from deer. Bardzo nierzetelny sprzedawca, kontakt praktycznie niemożliwy (pomimo informacji na stronie o wielu możliwościach kontaktu, to jeśli chodzi o Whatsapp – dostałam jedynie informację zwrotną po wysłaniu wiadomości, że już nie odpowiadają na wiadomości tam wysłane.

Telefon – nikt nie podnosił słuchawki, pomimo ok. 20 min. dzwonienia (niejednokrotnie), maile – sporadyczne odpowiedzi i bardzo z automatu, formularz kontaktowy – brak odpowiedzi). Rzekomy czas realizacji zamówienia to 25 dni – ja składałam 16.11 i wciąż nie mam przesyłki. Firma zaczęła odpowiadać na maile dopiero po informacji, że będę wnosić o zwrot pieniędzy, albo że zgłoszę sprawę o oszustwo.

Dostałam informację ze sklepu, że moja przesyłka została wysłana 23.12 – jednak po sprawdzeniu na stronie przewoźnika widzę, że jedynie został wygenerowany numer, a paczka nie została w ogóle nadana. Padały wielokrotne zapewnienia, że przesyłka dojdzie przed świętami – oczywiście nie doszła. Zastanawiam się, czy w ogóle dojdzie (a dodam, że dresy wcale nie są jakoś szczególnie tanie, 300 złotych piechotą nie chodzi). NIE POLECAM I PRZESTRZEGAM!!!!!

68. Agnieszka –  maj 2021
Masakra z dostawą kontaktem. Czekam na dress już 67 dni.Po 30 dnia mówili że w ciągu tygodnia dostanę i jak nie było tak nie ma. Pisanie maili do nich to jak kontakt z automatem.Może ciuchy i ładne. Fajne kolory ale nigdy nie wiesz czy dostaniesz paczkę. Nie polecam.

67.  sebastian  –  maj 2021
Brak towaru po wpłacie. Po kilku próbach kontaktu Państwo po prostu mnie olali………….

66.  SkyCalypso – kwiecień 2021
Ściemniacze, oszuści, kombinatorzy jakich mało. Negatywne komentarze na FB kasują. Zamówienia realizują z gigantycznym opóźnieniem (obecne ponad 2 mce). Mydlą oczy jakimiś mailami od właściciela ze już wysyłają, ze koronawirus i inne bzdety. Obiektywnie ciuchy fajne, a cała reszta do bani. Nie polecam.

EDIT Przygoda z Aloha trwa. Kilka miesięcy temu zadzwoniła miła pani z prośbą o wykasowanie opinii w zamian za darmową bluzę. Poprosiłem żeby zadzwoniła za tydzień. Już nie zadzwoniła….Ale dziś właśnie otrzymałem maila od admina strony, że „firma Aloha podważa wiarygodność mojej negatywnej opinii i prosi mnie o udokumentowanie transakcji”. Dobrze że miałem od nich jeszcze maile. Nie kasujcie maili, bo skasują Wasze negatywne recenzje.Oszuści i kombinatorzy pełną gębą…:) Brak słów.

65.  Michał Wenta – marzec 2021
Ignorancja, wprowadzanie w błąd, niedotrzymywanie terminów, zero organizacji w firmie, jeden wielki bajzel. Nie odbierają telefonów, na maile odpowiedzi albo wcale albo po kilku dniach. Nie polecam, nie widzę przyszłości dla tej firmy z takim brakiem szacunku dla klienta.

64.  Paweł –  marzec 2021
Firma „Krzak”. Traktowanie klienta rodem z PRL’u. Ostatni raz zamówiłem cokolwiek z tej firmy. Paczka zamówiona na Black Week jeszcze nie dotarła. W styczniu została wysłana na zły adres (z ich winy), w styczniu do nich wróciła. Mamy prawie połowę marca – przez 1,5 miesiąca nie potrafią wysłać gotowej paczki. Infolinia to jakaś porażka, obiecują, że towar jeszcze dzisiaj wyjdzie z magazynu, a po miesiącu nic się nie zmienia. Nie ma z kim rozmawiać. Obawiam się, że przyjdzie zły rozmiar, a pieniądze oddadzą za pół roku. Sprawa do Rzecznika Praw Konsumenta. Bez pozdrowień dla „sklepu”.

63. Monika – luty 2021
Niczego nie kupować!!!! Czekam na towar od początku maja. 250 zł w plecy.Edit: przedstawiciel firmy zaoferował mi 67 zł za wycofanie tej opinii.

62. Siekierozojad  – luty 2021
Bardzo słaba realizacja zamówienia. Zakupu dokonałem w październiku 2019, czekałem do lutego 2020. Oczywiście tlumaczyli się koronawirusem. Ogólnie kontakt z czymś co oni nazywają „serwisem klienta” ograniczony, na messengerze nie odpowiadają, na maile tak z raz w miesiącu. Bluzy przyszły nie w tym rozmiarze, oprócz tego rzeczywiście, za tą cenę oczekiwałem lepszej jakości. Zwrot pieniędzy trwał kolejne 2 miesiące. DRAMAT.

61.  Katarzyna Tolsky – luty 2021
Porażka. Złożyłam zamówienie i od razu opłaciłam 21.11.2020 (mial to być prezent na święta). Kontakt z nimi znikomy, po moich dopytywaniach „łaskawie ” odpowiadali,że jeszcze przedłuża się realizacja. Zablokowali mnie na FB po tym jak skomentowałam ich zdjęcia – pytaniem o realizację mojego zamówienia. Po pytaniu o rekompensatę zwrócili mi 20% kosztów. Długo mnie zwodzili i przekładali termin realizacji. Finalnie paczka doszła na początku lutego. Nadruk nawet ok, krój bluzy trochę dziwny, materiał średni. NIE POLECAM

60. Kacper Młyński – luty 2021
Mija drugi miesiąc realizacji zamówienia. Spodziewałem się dłuższej realizacji przez święta, ale bez przesady.BOK służy tylko do informowania o opóźnieniach. Nie wywiązują się z obietnic terminu realizacji. Tragedia

59.  Mateusz Mazur – luty 2021
Absolutnie nie polecam. Podobnie jak u wielu innych osób – w momencie pisania tej recenzji – mija dwa miesiące od złożenia zamówienia na produkty tej firmy.Oczywiście zamówienia nie otrzymałem.Cały czas jestem zwodzony mailami, że już wysyłają.

58. Jerzy Pakula – styczeń 2021
Zerowy kontakt po złożeniu zamówienia, dopiero po którym informują o przedłużeniu czasu. Sprawa trwa już 2 tygodnie, żenada.

57. Marcin Mastrz – styczeń 2021
Oszustwo. Oszuści i naciągacze. Klient to banknot. Zły Komentarz dla nich wart maseczki lub raczej obietnicy maseczki. Zwrot pieniędzy przeciągają jak tylko się da obiecując zupełnie nic. Chcesz wyrzucić pieniądze w błoto to kupuj u nich. Kolorowe piękne nic. Drogo ale dlatego że zdjęcia profesjonale. U nich płacisz za oglądanie zdjęć i obietnice nie za dostarczony towar.

56. Marta Tabor – styczeń 2021
Spodnie uszyte w Polsce, bardzo dobrej jakości, rozmiar dobrany idealnie za pomocą tabeli rozmiarów.Ogromny minus za bardzo nieuczciwą praktykę, która polega na tym, że informacja o bardzo długim czasie realizacji zamówienia jest ujawniana dopiero po opłaceniu zamówienia. Miał on wynieść do 24 dni, a wysyłka nastąpiła po 30 dniach roboczych.Wszystko byłoby zrozumiałe i nawet godne pochwały, zważając na szycie dopiero zamówionych ubrań oraz produkcję w Polsce, ale ta informacja powinna byc jawna przed złożeniem zamówienia.

55. Aneta – styczeń 2021
Żenada.. Jestem bardzo niezadowolona… Chociaż jakoś produktów nie jest zła… Może czasem cena za niektóre produkty jest z kosmosu.. Ale nie o tym..12 października 2020 roku złożyłam zamówienie… Do tej pory go nie otrzymałam.. Jest to już po 25 dniach roboczych od terminu złożenia zamówienia, który sklep sobie zastrzega… Obecnie nie mogę się dodzwonić.. Ale wcześniej jak dzwoniłam i pisałam maile ciągle się wykręcają trudna sytuacja, Covidem i szyciem maseczek… Super fajna akcja… Ale jest to coraz słabsza wymówka, zwłaszcza dla kogoś kto pracuje z pacjentami chorymi na SARS-CoV-2 … Mamy koniec roku… Widać, że mają klientów głęboko w poważaniu…

Komentarz edytowany…. Niestety nie usunę komentarza, ponieważ chcę żeby inni wiedzieli… Produkty po usilnych naciskach, dotarly do mnie (jeśli dobrze pamiętam) 31 grudnia 2020 . Produkty dobrej jakości

Aloha From Deer opinie

2020

54. Tim Touchfly –  grudzień 2020
Jestem w szoku jak bardzo klient jest zbywany napisanymi wcześniej formułkami. Firma totalnie nie wywiązuje się ze swoich zobowiązań wobec konsumenta. Regulamin jedno, oni drugie. Zamówienie złożyłem jeszcze przed świętami, w listopadzie, na początku miesiąca. Tłumaczą się dużą ilością zamówień i szyciem masek dla szpitali. Wg mojej najlepszej wiedzy działania charytatywne są zaraz po potrzebach klienta. Tu proporcja jest odwrotna. Przynajmniej bezproblemowy zwrot środków ale pisanie maili reklamacyjnych nie jest czymś co lubię robić. Jest mi przykro, bo chciałem zrobić sobie prezent na święta, niestety się nie udało, a wzory są naprawdę ładne.

53. Dorota –  listopad 2020
Omijać szerokim łukiem. Bluza bardzo kiepskiej jakości, kolory nienasycone, fason na barczystego faceta mimo kroju unisex. Szwy w legginsach od zewnątrz, grożące rozdarciem przy rozciągnięciu. Sweatpants sobie zostawiłam ze względu na wzór, chociaż stosunek jakości do ceny pozostawia wiele do życzenia. Oczekiwanie na dostawę – 3 tygodnie, a potem ogromne problemy z odzyskaniem środków po dokonaniu zwrotu.

Po kolejnych 2 tygodniach zadzwoniłam na infolinię, żeby dowiedzieć się, kiedy zwrócą pieniądze i nawet nie mieli mojego zamówienia w systemie. Pani z infolinii kłamała o przesłaniu przelewu w konkretnym dniu (w ramach potwierdzenia wysłała tabelkę z Worda). Finalnie zwrot otrzymałam, jednak nie polecam korzystania z usług Aloha from Deer ani innych firm tego właściciela (Mr. Gugu & Miss Go, Bonkers Co.).

52. Katarzyna Mędrak – listopad 2020
Zła jakość materiału. Dokonałam dwóch zakupów, wzory świetne, ubrania miłe, po 3 prabiach nadają się do wyrzucenia kolory blakną, materiał się bardzo mechaci. Z przykrością nie polecam

51.  arni88900 – październik 2020
Zdecydowanie odradzam jakiekolwiek zakupy w tym sklepie. Zamowilem paczkę w maju i jej nie otrzymałem do polowy sierpnia. Finalnie oczywiście jej nie dostalem ponieważ zażądałem zwrotu gotówki.

50. Dominik Czerwiński  –  wrzesień 2020
Ta firma to porażka, pomimo mojego odstąpienia od umowy przez niewywiązanie się z terminu dostawy ubrań (ponad 7 tygodni) i tak wysłali do mnie zamówienie, z którego już zrezygnowałem. Robią sobie żarty z klientów.

49.  Marcin popek –  sierpień 2020
Dramat!!!!!! Czekam juz prawie 3 miesiace i nic. Za kazdym razem info ze juz wysylamy juz tuz tuz a niestety kolejne klamstwo…

48.  Łukasz Wudarski  – sierpień 2020
Uwaga oszuści! Mamią zdjęciami pięknych oryginalnych ciuchów wykorzystujących choćby wielkie malarstwo europejskie, ty zamawiasz przekonany, że wkrótce będziesz mieć super oryginalne ubranie i… Zaczyna się gehenna. Zamówiłem 2 bluzy 1 czerwca. 17 czerwca napisałem co z bluzami. Odpisali, że zamówienia mają opóźnienia bo są szyte na miejscu żeby było eko i że koronawirus sprawił że będzie opóźnione… Uwierzyłem. Minęły kolejne 2 tygodnie i nic, znów napisałem. Odpisali że już zamówienie jest uszyte czeka na kontrolę jakości i trzeba jeszcze tylko kilku dni.

Nie minęły dwa tygodnie. Kolejne maile i kolejne zwodzenie, gdy powiedziałem że skończyła mi się cierpliwość i żądam zwrotu kasy zaproponowali darmową bluzę jeśli jeszcze poczekam tydzień. minęły dwa i ubrań nie wysłali. Wkurzony zażądałem anulacji zamówienia. Z wielką łachą anulowali obiecali że w ciągu 7 dni oddadzą kasę. Czekam.jesli nie oddadzą będę ubiegał się o charge back. W każdym razie szkoda waszych nerwów i fatygi. Myślę że wszystko sprowadzają z Chin a że teraz są problemy z transportem oszukują bo są niewydolni. Jeśli chcecie fajne ciuchy wybierzcie inna firmę. nie dajcie się nabić w butelkę.

47.  Dr. Muto  – lipiec 2020
Fason dla blachary. W zasadzie czas oczekiwania 3 miesiące można wybaczyć. Niestety okazuje się że design wieśniacki (drobne żenujące napisy rodem spod budki z piwem w popegieerowskiej wiosce) materiał jak z targowiska w Raszynie. Ogólnie żenada. Wyrzuciłem bo wstyd coś takiego pokazać

46.  Magdalena  –  lipiec 2020
Nie warto. Ostatnio notorycznie przesyłki są bez uprzedzenia kierowane do innego paczkomatu, jest to na prawdę bardzo irytujące. Całe szczęście że jeszcze na terenie tego samego miasta a nie 100km dalej…

45. Maja – czerwiec 2020
Totally disrespectful customer service, I got my order after 2 months.

44. Aleksandra  –  czerwiec 2020
Bardzo długi czas oczekiwania na produkt. Brak jasnych informacji o czasie oczekiwania na stronie – ciągłe zasłanianie się „szyciem maseczek”.Produkt otrzymałam po prawie 1,5 m-ca i po kilku mailach oraz groźbach o zgłoszenie ich do UOKIK i na policję.Produkt, który przyjechał, był mega słabej jakości – narzeczony chodzi w nim teraz tylko po domu.

43. Jakub – czerwiec 2020
Skandalicznie długi czas oczekiwania i kiepski kontakt. Bardzo długi czas oczekiwania na zamówienie. W momencie, gdy zamawiałem na stronie była informacja o czasie oczekiwania 5-10 dni. W korespondencji napisano mi po pierwszym ponagleniu o 25 dniach, tymczasem minął już ponad miesiąc, a zamówienie nadal nie zostało zrealizowane. Dostałem tylko lakonicznego maila z informacją, że „postarają się” zrealizować zamówienie w drugiej połowie czerwca, bez żadnych szczegółów. Szkoda czasu i nerwów.

42.  Paweł – czerwiec 2020
Skandaliczne opóźnienia i jakość komunikacji. Złożyłem zamówienie na prezent dla kogoś – 22 kwietnia. 7 maja na maila z pytaniem o status, odpowiedzieli mi, że mają 21 dni na produkcję – której to informacji trzeba szukać w regulaminie sklepu.20 maja, gdy zbliżał się termin, poinformowali, że już prawie są gotowi do wysłania. Jest 9 czerwca, zamówienia nie wysłano, dalszych informacji nie ma. Zamówiony prezent stracił sens, AFD straciło klienta – pozostaje się upominać o zwrot pieniędzy.

41.  Agata – czerwiec 2020
Odradzam!! Kłamstwa, oszustwa i manipulacje. Plus zero szacunku do klienta. Panie konsultantki rzucające słuchawką. Okropne opóźnienia. Bardzo utrudniony kontakt z firmą. A jak się człowiek zaczyna upominać o swoje, to właściwie kontaktu nie ma. Mnogość kłamstw nie do wytrzymania. Obietnice składane bez pokrycia. Negatywne komentarze natychmiast usuwane z mediów społecznościowych. Generalnie jeżeli chcecie sobie oszczędzić nerwów, polecam wydać pieniądze gdzie indziej.

40. Marta –  czerwiec 2020
NIE POLECAM! Zamówienie złożone na początku kwietnia, zapłacone i zero odzewu od firmy. Nie odpowiadali na maile za to słali swoje automatyczne spamy, że zadrukował się jeden element zamówienia, potem kolejny mail, że drugi się zadrukował, potem, że trzeci… Kiedy minął termin wysyłki, zaczęłam pisać maile, kiedy rzeczy zostaną wysłane. Niestety z firmą kontakt był zerowy. Odpowiedź dostałam dopiero, jak anulowałam zamówienie i zagroziłam rzecznikiem praw konsumenta i policją. Dostałam propozycję rekompensaty w postaci gratisu, ale odmówiłam, bo w ten sposób kupiliby sobie kolejne 2 miesiące czasu, bo musieliby uszyć albo sprowadzić z Chin skoro tak długo, kto ich tam wie 🙂

Na maila z rezygnacją z gratisu już nie odpowiedzieli, więc zgłosiłam sprawę do RPK i poinformowałam o tym Aloha. Zagroziłam również policją, jeśli nie dostanę zwrotu pieniędzy. Zamówienie na szczęście zostało od razu anulowane i pieniądze wróciły na konto, ale niesmak jest ogromny.

39. Urszula Sabik – czerwiec 2020
Czekam na swoje zamówienie już ponad 2 miesiące. Kontakt z firmą fatalny, po 3 dniach przychodzą maile z gotową formułką nie do końca odpowiadające na moje pytanie. Proszę o zwrot pieniędzy albo towar do końca tygodnia, a dostaję info, że wyślą towar za 2 tygodnie…

38.  Kasia – czerwiec 2020
OSZUSTWO, MANIPULACJE, TOTALNY BRAK POSZANOWANIA DLA KLIENTA. Zamówienie złożone 26 marca na kwotę prawie 700 zł. Do tej pory nie zostało wysłane. Mało tego, dwie z zamówionych rzeczy nadal nie zostały wyprodukowane. Jeśli już zdarzy się cud i ktoś odbierze w firmie telefon to szybko się rozłącza. Od paru dni czekam na zwrot pieniędzy. Obawiam się, że sprawa skończy się na policji. Omijać szerokim łukiem!

37.  Paulina Steplen – czerwiec 2020
Firma ma ogromna opóźnienia w realizacji zamówień, brak kontaktu, problemy z odzyskaniem pieniędzy. Dopiero po postraszeniu policją pieniądze zostały zwrócone.

36. B S – maj 2020
Może i ubrania fajne, ale nie mam pewności, bo nigdy nie otrzymałam zamówionej i zapłaconej przesyłki.

35.  Łukasz ZIob –  maj 2020
Oszusci. Nie wysylaja zamowionych rzeczy, nie ma kontaktu. Czekam 1,5 miesiaca…Zglosilem sprawe na policje.

34. Mateusz Kutera –  maj 2020
Omijać szerokim łukiem. Nie jestem osobą skorą do wystawiania złych opinii jednak w przypadku tej działalności czuję się w obowiązku przestrzec chętnych przed jakimkolwiek kontaktem. Jeden jedyny raz przed zakupem nie sprawdziłem dokładnie opinii o sprzedawcy omamiony zasięgiem reklam i pozytywnymi wpisami, których jest masa choć śmiem twierdzić, że te prawdziwie pozytywne to zaledwie promil.Zwabiony super promocją dokonałem zakupu na ponad 300 zł. Strona internetowa informuje o wysyłce w ciągu 14 dni. Regulamin mówi, że tak naprawdę wysyłka może nastąpić nawet 21 dni (UWAGA!) od momentu uszycia danego wzoru, tylko ile to szycie trwa jest już tajemnicą.

Co prawda co jakiś czas napływają maile od AFD mówiące o tym, że zmienił się status zamówienia (choć tak naprawdę się nie zmienił), albo że zamówienie „nieco” się opóźni, ale niestety nie wiadomo jakie jest rozumienie słowa „nieco” w AFD. Ja trafiłem jeszcze na pandemię więc firma zaczęła zasłaniać się tym, że rzekomo szyje maseczki. W międzyczasie trafiłem na grupę Aloha From Deer – oszukani i okazało się, że często wysyłka trwa kilka miesięcy, a jak już jakimś cudem ubranie przyjdzie to jego jakość jest katastrofalna.

Nie czekając długo zacząłem pisać, że rezygnuję z zamówienia i żądam zwrotu pieniędzy. I tu trzeba uważać bo może się okazać, że wyślą zamówienie proponując gratis. Ja zastrzegłem, że przesyłki nie przyjmę bo zrezygnowałem z zamówienia i żądam zwrotu pieniędzy. Pisząc od poniedziałku codziennie dałem im czas na przelew do piątku, odliczając i strasząc, że sprawa wyląduje na policji. W czwartek dostałem informację, że zamówienie jest anulowane, a przelew zwrotny został zlecony. Do UOKiK i tak napisałem. Omijajcie i tyle.

33.  Justynka Goodweather – maj 2020
Firma to oszustwo, czekam od 5 tygodni na wysłanie produktu jestem już całkiem pewna że nigdy go nie zobaczę. Na Facebooku znalazłam grupę „oszukani przed aloha from deer”, która została utworzona już w grudniu 2017 roku!!!

32.  Justyna Goodweather –  kwiecień 2020
Brak kontaktu. Obsługa nie odpowiada, brak kontaktu z klientem. Przy zamówieniu dostałam info ze wysyłka będzie do 2 tygodni, już minął 3ci tydzień. Status zamówienia „pending”. Brak kontaktu więc nie ma jak nawet zrezygnować z zamówienia. Żałuję że kupiłam w tym sklepie. Zastanawiam sie czy dostanę jeszcze produkt czy zostałam okradziona.

31. Władysław Bieliński – luty 2020
Nie warto !! Kur..wa dramat trzeba czekać nie wiadomo ile.Nie polecam hejted

30.  Marianna Wyzysk – luty 2020
Nie polecam, miesiąc czekam, nie potrafią nadać kurierem (podali zły numer telefonu)

29.  Damian – luty 2020
Liczysz na dotrzymanie terminu? Zapomnij. Zamówienie z początku stycznia. Mamy już lekko ponad 21 dni, 2 rzeczy są gotowe jedna została na poprawkach krawieckich i nie potrafią powiedzieć kiedy zostanie poprawione. Nie wspomnę o tym, ze od tego czasu zmienili system i trzeba zakładać konto na nowo gdyby nie mail nawet bym nie miał historii zamówienia. Plus za zwrot pieniędzy od ręki.

28.  Karolina – luty 2020
Obsługa klienta mocno kuleje. Zrezygnowałam z zamówienia po przeczytaniu opinii w Internecie, firma jakby nie widziała maili z rezygnacją – odpisywali zupełnie nie na tenat. Musiałam kilkukrotnie się dobijać zanim zwrócono mi pieniądze. Za taką „jakość” obsługi i poważanie klienta, choćby szyli ciuchy ze złota, to ja podziękuję, nigdy więcej.

27.  Katarzyna – styczeń 2020
Porażka! Zamiast 21 dni realizacji ubrania przyszły po ponad 40. Obsługa klienta tragiczna, na odpowiedź na maile czeka się po 3-4 dni, każdy pracownik mówi i obiecuje co innego. Co do ubrań – beznadziejna jakość. Materiał pomimo dokładnie takiego samego składu jak chociażby ubrania naketano wydaje się być sztuczny jak na skafander dla nurka. Po kilku dniach noszenia widać już „skulkowanie” na spodniach, aż strach pomyśleć co będzie po praniu. Rozmiar XS jest tak duży, że wisi na mnie jak na wieszaku (zazwyczaj noszę XS/S.

Wymiary sprawdziłam przed zamówieniem i wg informacji na stronie www XS miał być idealny. Dodatkowo spodnie i bluza tego samego modelu, do kompletu. Mają inny kolor (inny odcień), inny rozmiar wzoru – wygląda bardzo kiepsko. I to o czym wszędzie trąbią na prawo i lewo – w żadnym, ale to żadnym miejscu wzór przy szyciach nie jest nigdzie dobrze spasowany. Gdyby nie to, że oddając musiałabym drugi raz zapłacić za przesyłkę nigdy w życiu nie zostawiłabym tego pożal się dresu. Odradzam wszystkim estetom. Nie estetom także, bo dres za kilkaset złotych który przyszedł półtora miesiąca po zamówieniu jest tak kiepskiej jakości, że zapewne zaraz pójdzie do kosza.

26.  Mary_sa  – styczeń 2020
Nie polecam z całego serca. Recenzja dziewczyny 170cm 57kg wagi, proporcjonalna do bólu sylwetka
Bluzy: materiał miły w dotyku (nie wszystkich, 1 z 3 wyróżnia się jakością, reszta to przecietniaki, definitywnie ktoś pocisnął po kosztach), szycie (krój) beznadziejne – ramiona sterczą, w okolicach kołnierza się roluje… Nadruk na 2 z 3 blednie po rzadkim natężeniu użytkowania po roku.

Spodnie dresowe: materiał to jakiś żart (spodnie skulkowały się po 2 praniach!!!!), krój spoko na oko, tylko nie ocenie, bo wg rozmiarowi zamówiłam S (mieści się w nie moja siostra po porodzie która waży teraz 90kg i nosi 46 xD).
Rozmiarówka to chyba największa pomyłka firmy, 2 bluzy rozm. XS totalnie dwie różne bluzy, dwa różne kroje. Spodnie dresowe dwie sztuki rozmiar S… Żart nieudany, wtopiona kasa.Co mogłam rozdałam rodzinie, niestety zdradliwy dający nadzieję jest ten materiał zaraz po zakupie (oceniam na podstawie recenzji wszystkich domowników których ubrałam w tej przeklętej Januszowej firmie). Możecie sobie jakoś porównać do troszeczkę droższej siostry New Yorkera

Aloha From Deer opinie

2019

25. Ryszard Szymkuć – wrzesień 2019
Wrażenia po rozpakowaniu i przymiarce. Można zapomnieć o tzw. jakości spasowania na szwach. Nadruk na rękawach w miejscu łączenia przeszyty pod kątem 60 stopni względem klatki piersiowej. Może podczas uruchamiania produkcji i niewielkiej ilości szwaczy, jakość była na pierwszym miejscu. Teraz, to no cóż 2019 i poszło się …bać. Zamówiona bluza FK, mówi klientowi FUCK YOU!!! zapłaciłeś i spoko. Wady i jakość materiału dyskwalifikują firmę. W koszyku miałem kilka innych pozycji, ale z zamówieniem czekałem do przyjścia towaru. Dziś koszyk pusty i szukam innej firmy oferującej jakość odpowiednią do ceny. Tak z Chińczykami się nie wygra. Żal tylko polskiej firmy.

Nim coś kupicie radze zobaczyć wystawki „zadowolonych” na allegro lub olx. Z ostatnich 2 lat jest tam dużo takiej kiszki. Więc negatywne opinie wynikają z rutyny, która zapanowała w firmie. Bluza i spodenki przyszły po 3 tygodniach, ale tego się spodziewałem. Motto „Jakość” zastąpiło „Jakoś … to będzie” Szkoda.PS.Wrześniowe wrażenia, bluza ciepła, słabo oddycha. Po 3 tygodniach mechaci się wewnętrzna część kaptura tworzą się kuleczki. Noszona około 2h dziennie w czasie dojazdów do i z pracy samochodem.

24.  Aleksy Cegliński – lipiec 2019
Niestety moje ostatnie doświadczenie z firmą ALOHA FROM DEER zmusiło mnie do napisania kilka gorzkich słów na temat tej firmy. Otóż zakupiłem na ich stronie czapkę oraz koszulkę na prezent. Zasugerowałem się czasem realizacji w FAQ, który wskazuje na średnio od 5 do 14 dni. Po zakupie otrzymałem garść informacji i regulamin. Po 10 dniach napisałem maila odnośnie etapu realizacji mojego zamówienia. W odpowiedzi otrzymałem informację że zazwyczaj wynosi 21 dni… No nic, trudno, w regulaminie owszem jest.

Po 20 dniach od zakupu dostaje wiadomość: Że pomimo iż jutro upływa 21 dnień, moje zamówienie nie jest jeszcze gotowe i nieznacznie się opóźni… Nieznacznie? to znaczy ile? Takiej informacji już nie uzyskałem…Piszę kolejnego maila z pytaniem ile to jeszcze potrwać. Otrzymuję informację że jeszcze około tygodnia (sic!). W KOŃCU po 34 dniach od zakupu otrzymuję zamówienie i tu kolejne zdziwko……Materiał koszulki, który miał przepuszczać powietrze wprowadził mnie w nostalgię.

Przypomniały mi się ,,oryginalne” koszulki piłkarskie z giełd i stadionów jakieś 15 lat temu… kiepsko. Czapka natomiast przypomina tą ze zdjęcia w jakiś 40%. Szycie jest w takim miejscu że kompletnie psuje wzór. Żeby być sprawiedliwym napiszę coś o plusach:- wzór na koszulce w pełni oddaje to co widziałem na zdjęciu, kolor jest żywy a obszycie nie budzi żadnych zastrzeżeń.- materiał z którego jest zrobiona czapka, jest naprawdę bardzo fajny.
Wnioski: Czas realizacji – rozumiem że zamówień w pewnych okresach może być bardzo dużo ale wystarczyłaby zwykła informacja o aktualnym obciążeniu na stronie. Gdybym wiedział że zamówienie będzie do mnie szło miesiąc, to nie miałbym żadnych pretensji.

Jakość/cena – powiem uczciwie że gdyby nie promocja z której skorzystałem to dokonałbym zwrotu, cena nie współmierna do jakości. Kontakt – jest, więc za to wielki plus. W formie mailowej możemy poczekać do 24h na odpowiedź Generalnie nie polecam, chyba że coś się zmieni w przyszłości.

23.  Jacek Fita – maj 2019
Poza wzornictwem nie wyróżnia się niczym w stosunku do wyrobów z bazaru. Jakość zwyczajnie przeciętna lub nawet słaba.

22.  Miedziński Piotr – maj 2019
Uszyte rzeczywiście dobrze, widać że jest fach w ręku – jednak materiał z którego została uszyta bluza to podłej jakości poliester, nie przepuszcza powietrza więc człowiek czuje się w niej jak w kompostowniku. Idziecie dobrą drogą, ale na litość boską, podnieście trochę cenę i kupcie sobie lepsze materiały!

21. Tomasz – maj 2019
Nie polecam! Koszulka nie warta swojej ceny. Materiał to najtańszy poliester. Lepszej jakości koszulki są już na aliexpress. Grafika wypłowiała w żaden sposób nie przypomina tej ze zdjęcia. DRAMAT

20. Olek221096  –  kwiecień 2019
z 50% zniżką koszulka według mnie nie jest warta swojej ceny. Materiał paskudny (jakby z materiału pet tak jak tanie koszulki piłkarskie). Pomysł super, grafiki strzał w 10, ale ze wstydem patrzę na wykonanie i metkę made in Poland

19. Izabela Stokłosa –  kwiecień 2019
Zamówienie przyszło z opóźnieniem, w dodatku przyszła nie ta bluza, którą zamawiałam, upierają się, że nie przyjmą ani zwrotu, ani wymiany, wciskają mi, że bluza jest ta co chciałam, mimo że model jest zupełnie inny. Szkoda, że nie można tu dodawać zdjęć, to pokazałabym jak wygląda produkt na stronie a jak w realu….

18.  Paweł Jurczenko – marzec 2019
oszuści, jeśli jakimś cudem dojedzie wam paczka to jest okropnie słaba jakość materiałów mimo iż zapewniają że jest wręcz idealna

17.  Konieczny Magda  – marzec 2019
Beznadziejna jakość. Posiadam dwie bluzy z tego sklepu, jedną jasną, drugą czarną, niestety obydwie są bardzo słabej jakości. Nie musiałam nosić ich długo, żeby zaczęły się mechacić, dodatkowo z czarnej zaczeło wychodzić na całej bluzie mnóstwo maleńkich białych niteczek, po 3 miesiącach nadawała się tylko do chodzenia po domu. Z jasną jest o tyle lepiej, ze tych nitek aż tak nie widać, ale po kilku praniach z niej też zrobiła się ścierka. Te bluzy nie są warte nawet 1/4 tych pieniędzy!

Aloha From Deer opinie

2018

16. Magda – styczeń 2018
Beznadziejna obsługa klienta, beznadziejnie długi termin oczekiwania i na dodatek nie dotrzymują tego terminu. Zupełnie nie polecam! W końcu dostałam spodenki. Otrzymany towar ma się nijak do zdjęć na stronie. Zdecydowanie odradzam zakupy w Aloha from Deer. Towar jest niezgodny z opisem i beznadziejnej jakości.

15. Mateusz – grudzień 2018
Ogólnie bardzo fajne ubrania lecz w bluzach kategorycznym błędem są sztywne końcówki w rękawach przez co jest duży problem z władaniem ręki i moim zdaniem koniecznie musicie robić szersze rękawy bądź powinny być jakiś ściągacze na gumce.

14.  Paulina Nowacka  –  listopad 2018
Oszukane bluzy. Bluzy są w wyblakłych kolorach. Czas oczekiwania bardzo się przeciąga. Grafika na stronie internetowej ma się nijak do tego co dostałam. Na stronie przyklejają grafikę na komputerze na zdjęcie bluzy A potem w praniu pewnie wychodzi że nie da się tak samo tego zadrukować i wychodzi kompletnie coś innego. Napisałam zażalenie, przeproszono mnie, przyznano racje i zaproponowano mi wysłanie nowej poprawionej bluzy A przyszła identyczna z tymi samymi bledami:/ .

Na stronie piszą, że tak świetnie spasowuja wzór na szwach i to ich wyróżnia A wzory przesunięte o kilka centymetrów. Dodatkowo 100 maili o procesie produkcji i o tym że sprawdzono każdy centymetr produktu żebym się nie zawiodła, ale jednak się zawiodłam i to bardzo! Co do składu materiału też mam wątpliwości. Czuje się oszukana- zamówiłam bluzę na prezent chłopakowi. Urodziny za dwa dni A bluzy nie ma, a 150 zl poszło. Za taka cenę to usługa beznadziejna A towar nie wart 20 zlotych.

13.  Natalia Chlebowska –  listopad 2018
Zbyt niska jakość za taką cene. Największy problem jaki mam to to, że ciuchy nie są takie same jak na zdjęciach na instagramie. Każdy produkt jest po prostu taki wyblakły, mniej kolorowy. Uważam, że to bardzo nieuczciwe, by pokazywać inne kolory a sprzedawac inne. Jakość produktów nie jest najwyższa, są dość „sztuczne”. W ogóle bluza nie jest warta ponad 200 PLN.

Myślałam, że za takie ceny to dostanę nie wiadomo co. Jedna przesyłka przyszła w miarę szybko, za to druga po miesiącu. Po pierwszych dniach od zamówienia byłam bombardowana emailami,a potem cisza. Minęło 21 dni dalej nic, cisza. Sama musiałam napisać co z moim zamówieniem. Jeśli potraficie wysyłać jakieś głupie maile, że moja bluza trafia na produkcję, to może warto pomyśleć o wysyłaniu maili, że przepraszamy minęło obiecane 21 dni, ale…

12.  Olexandra Radchenko – listopad 2018
Nie za bardzo… 20 września zamówiłam towar w sklepie internetowym Aloha From Deer. Numer zamówienia #303545. Pieniądze wpłaciłam natychmiast. Najpierw dostawałam maile z jakimiś głupkowatymi opisami procesu produkcji towaru, po tygodniu maile się skończyły…18 października napisałam do Aloha From Deer maila z prośbą zwrócić moje pieniądze. Dostałam odpowiedź, że mnie bardzo przepraszają i dołączą jeszcze coś z towarów, by kompensować mi długi termin oczekiwania…Dzisiaj jest 30 października – nie otrzymałam nie tylko zapowiadanej kompensacji, lecz również zakupionego towaru albo swoich pieniędzy.Przesyłkę otrzymałam w końcu 5 listopada po wielokrotnych przypomnieniach.

11.  Wiktor Gajewski  –  październik 2018
Bez szału. Ale z 2-3 tygodni oczekiwania zrobił się miesiąc, a na koniec wysłali przesyłkę na zły adres

10. Filip Bednarz –  sierpień 2018
Koszulki po kilku praniach zmechacone. Jakość materiału jest fatalna co przy cenach około 100zl/koszulkę jest niedopuszczalne. Cała firma bazuje na ładnej otoczce marketingowej i fajnych grafikach a towar jest beznadziejny. Masakra. Pozatym wyjątkowo długi czas oczekiwania. Nigdy więcej.

9.  Anna Muszczynska  – sierpień 2018
Fatalne i to wszystko!!! Miało być w 21 dni, czekałam na przesyłkę 42. Koszulką w całkowicie innych kolorach niż na zdjęciu ( zamiast jasna szara – brudno beżowa), jakość fatalna. coś takiego można w sklepie stacjonarnym kupić za 10 zł nie za 129 zł plus wysyłka 12 zł. W dodatku 100% poliester, a w opisie „materiał oddychający”PRZESTRZEGAM!!!

8.  Ja –  lipiec 2018
Czas oczekiwania ponad 40 dni. Zamówienie niekompletne. Ubrania odbiegają wyglądem od tych na stronie. NIE POLECAM I PRZESTRZEGAM

7. karolina – lipiec 2018
Zamówienie złożyłam 15.06.2018. W trakcie realizacji otrzymywałam maile że zam. jest przyjęte, przekazane do szwalni itd itd. Po 20 dniach otrzymałam info że opóźnienia ok 2 tyg. Napisałam maila że chcę zrezygnować i proszę o zwrot pieniędzy. Probują zatrzymać klienta oferując bluzę w gratisie. Nie zgodziłam się i nadal proszę o zwrot kasy. Maile milczą a tel kontaktowy podany na ich stronie nie jest odbierany.Odradzam stanowczo zakupy w tym sklepie !!!! Chyba że chcecie stracić kasę i czas tak jak ja.

6.  Nobody Important – czerwiec 2018
Zamówiłem 2 koszulki z aloha form deer są spoko i dotarła planowo w 3 tygodnie w tym miesiącu zamówiłem kolejna koszulkę oraz szorty kąpielowe czekam 4 tyg zadzwonilm podziel że jest opóźnienie do 2 tygodni został im 1 tydzień zobaczymy czy się uda

5.  Katarzyna Wasp – czerwiec 2018
DWA MIESIĄCE oczekiwania na parę spodni i kilka koszulek. Wysyłają maila, że zamówienie gotowe do wysyłki, a okazuje się potem, że to nieprawda. Na poprzednie zamówienie też czekałam 7 tygodni i zapewniano mnie ma infolinii, ze to odosobniony przypadek. Jedno jest pewne NIGDY WIĘCEJ!

4. Adrian Szostak – czerwiec 2018
Tragiczna jakość, dostałem w prezencie komplet fck you czarny. Czarny to bardziej szary. Ubrania strasznie się mechacą już po jednym praniu.Dużo gadają o ich super jakości polskiego produktu. Niestety chińczyki z bazaru mają dużą lepszą jakość. A szkoda.

3.  Przemysław Blm – czerwiec 2018
Dno ! Zerowy kontakt z klientem. Zamówienie nie wysłane przez 2 miesiące, mętne wyjaśnienia, brak przeprosin, oraz brak realnego terminu dostawy. Nie zamawiajcie tam – każdego kto złoży tam zamówienie po przeczytaniu mojej recenzji otwarcie nazywam frajerem!

2. Marta Clak –  maj 2018
Strasznie się mechacą ubrania w szczególności spodnie

1.  NIIred  –  maj 2018
Długi czas dostawy, sporo dłuższy niż pierwotnie sugerowany. Kupiłem bluzę kolorową, kolory trochę wyblakłe, materiał bardzo cienki i nie specjalnie było czuć tą bawełnę, której było 70%. Nie polecam. Na messengerze mnie skusili promocją 50%, nie dajcie się złapać.


4 komentarze “Aloha From Deer opinie”

  1. Mnie nie oddali pieniędzy, pomimo że anulowałam zamówienia (gdyż ich nie otrzymałam przez 6 tygodni!!!). Doradzam sporządzenie skargi do UOKiK – „Zgłoszenie naruszenia zbiorowych interesów konsumentów” (nieuczciwe praktyki rynkowe). Im więcej takich zgłoszeń, tym większa szansa, że ktoś się w końcu tym zajmie, bo coraz więcej ludzi jest oszukiwanych. Ja przygotowuję sprawę do sądu, bo zbyt dużo pieniędzy wtopiłam. Do tego Święta schrzanione, bo prezenty oczywiście nie przyszły.

  2. Zrobiłam zamówienie 10 kwietnia , do dziś go nie otrzymałam – nie ma kontaktu z infolinią , nie ma kontaktu mailowego. Poprostu żenada! Chce zwrotu pieniędzy!

  3. Nie zawaham się wejść na drogę prawną. Szczerze żałuję, że nie sprawdziłam opinii przed dokonaniem zakupu.
    Zamówienie złożyłam 5.12.23r. i do dziś go nie otrzymałam, prawie 2 miesiące !!

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top