Aidamuse opinie

Aidamuse opinie


https://www.facebook.com/p/Aidamuse-100086730227801/

W dzisiejszym świecie zakupów online, gdzie wygoda nabywcy splata się z oczekiwaniami dotyczącymi jakości, pojawia się niepokojący trend. Sklepom zarzuca się głównie chroniczny problem z dostarczaniem zamówień, co prowadzi do rosnącej frustracji klientów, którzy cierpliwie czekają miesiącami na przesyłki, a ostatecznie nigdy ich nie otrzymują. Dodatkowo dowiadujemy się o trudnościach w nawiązywaniu kontaktu z obsługą klienta, co rzuca cień na próby anulowania zamówień czy odzyskania środków.

Czy to oszust

Sklep jest obecnie poddawany głównie krytyce z powodu chronicznego niedostarczania zamówionych paczek. Wielu klientów zgłasza, że czeka na przesyłki od miesięcy, ale niestety bezskutecznie. Dodatkowo pojawiają się doniesienia o niemożności skontaktowania się z obsługą klienta, co sprawia, że istnieje znaczne ryzyko problemów z anulowaniem zamówienia i odzyskaniem środków po zakupie produktów, które nigdy do nas nie dotrą.

Być może sprawiedliwie, zdarzają się również opinie od osób, które faktycznie otrzymały swoje zamówienia. Niestety, w wielu przypadkach te opinie również są negatywne z powodu niskiej jakości produktów, niezgodności z ofertą lub uszkodzeń. Klienci podkreślają trudności związane z możliwością zwrotu lub wymiany zakupionych przedmiotów od tej firmy, co zdaje się być jedynie fikcją.

Niebezpieczny skrypt

Uwaga na czyhające zagrożenia przejęcia danych na stronie firmowej producenta ! Po próbie otwarcia strony domowej pojawia się skrypt PHP, który powinien być blokowany przez mechanizmy naszego programu antywirusowego. W żadnym wypadku nie należy lekceważyć komunikatu o odstąpieniu od eksploracji sklepu. Dla bezpieczeństwa celowym jest natychmiastowe potwierdzenie blokady zabezpieczeń i wyłączenie strony, raczej bez powrotu.

Sklep czy pośrednik

Podmiot Aidamuse jest typowym pośrednikiem w sprzedaży i nie możemy nic wyegzekwować od niego w razie problemów, a te jak widać z opinii są przytłaczającą większością zdarzeń. Regulamin jest napisany tylko po to i w takiej ilości, by zniechęcić wielu do czytania. Ważne jest też że nie ma w nim podanych danych adresowych, do wysyłki zwrotu towaru.

Jakość

Sklep sprzedaje produkty odzieżowe nieznanych marek zapewne pochodzące z Chin i według wszelkich opinii najgorszej możliwej jakości.

Gdzie jest zarejestrowany sklep

Miejsce rejestracji sklepu stanowi zagadkę dla zaniepokojonych klientów tego rodzaju platform. Na pierwszy rzut oka można by przypuszczać, że sklep działa w Chinach. Niestety, jednakże sama platforma nie ma korzeni bezpośrednio w Polsce. Informacje wskazują, że zarządzaniem nią zajmuje się firma o nazwie Trendwholesale Ltd, zlokalizowana przy JL. Paradise Raya Barat Block K No. 35-12A North Jakarta, Indonesia.

Uwaga na Facebook

Jak zwykle w oszustwie uczestniczy Facebook:
https://www.facebook.com/p/Aidamuse-100086730227801/
Jeśli ktoś miał jeszcze złudzenia co do etyki Marka Zukerberga i wiarygodności sklepów reklamowanych na stronach Facebooka, to powinien przejrzeć w końcu na oczy !

Czy warto kupować w tym sklepie

Choć oferta sklepu Aidamuse jest niezwykle szeroka, to jest to zabieg celowy wizualizacji, by zmylić klienta, i oszukiwać możliwościami i wielkością sklepu. Jednak wszystko to jest fikcją i złudą bezpieczeństwa, po to by przyciągnąć kolejne ofiary, w czym aktywnie uczestniczy też Facebook. Niestety nie ma możliwości odwołania się do polskich regulatorów jak choćby do UOKiK, ponieważ podmiot jest zarejestrowany poza polskim systemem prawnym i poza Europą.

Pamiętaj, że firma zbiera liczne negatywne opinie na wielu portalach, ale także na forach tematycznych. Przy takiej skali nieprzychylnych recenzji trudno uwierzyć, że jest to tylko efekt nie do końca moralnego działania konkurencji.

Aidamuse opinie internetowe

Dagmara
Tragedia !!!!! Nie kupujcie niczego w tym sklepie. Ja na swoje zamówienie czekam już ponad dwa miesiące. Oszuści. Dzięki tej stronie wiem chociaż że jeśli w ogóle otrzymam zamówienie to lepiej go nie zwracać, skoro tak ma to wyglądać

Olena Kovalchuk
to jest strona oszustów, na początku pisze że paczka będzie za 35 dni a po trzech miesiącach w dostawie piszą że nie ma takiego numeru lub paczka zaginęła. Pieniędzy nie zwracają. Zamówiłem na 5 grudnia, więc nie otrzymałam. Dodaj zrzuty ekranu na dowód swoich słów. Ludzie nie zamawiajcie u nich, to oszuści!

Maja Kacperkiewicz
Po ciężkiej batalii z tym sklepem udało mi się otrzymać zwrot pieniędzy.
Zaczynając od początku – zamówienie złożone 3 lipca, wysłano 5 lipca. Dostawa miała trwać od 10 do 35 dni roboczych. Mówię okej, troszkę sobie poczekam. Gdy mijał już 40 dzień roboczy zaczęłam pisać do firmy prosząc o informację kiedy dostanę przesyłkę. Około 5-10 razy byłam zbywana, że zamówienie będzie dostarczone w ciągu 7 dni roboczych. Dni mijały a paczki nie było. Na żądania o zwrot dostawałam “Prosimy o cierpliwość, paczka dojdzie. Dostaje Pani 20% rabatu”. To było bezczelne, bo skoro jedno zamówienie mi nie dotarło to czemu kolejne miałoby dotrzeć?
Po, uwaga, 67 dniach roboczych, czyli 7 października paczka dotarła. TO SĄ PONAD 3 MIESIĄCE OD ZŁOŻENIA

ZAMÓWIENIA!!!
Paczka dotarła, jednak niekompletna. O czym firma nie raczyła mnie poinformować. Upominając się o brakujące rzeczy firma mi zaproponowała bon do wykorzystania w ich sklepie (taaak, bo mam ochotę czekać kolejne 3 miesiące na sukienki). Po dość stanowczych z mojej strony mailach udało mi się uzyskać zwrot pieniędzy.
PS. Łatwe zwroty i wymiany to hasło jakim firma szczyci się na swojej stronie, więc informuję, że zwrot należy zrobić do Chin i zapłacić z własnej kieszenu za to około 60 zł za dostawę. Także nie są to takie łatwe zwroty.

Beata Wieczerzak
Oszuści.Nie zamawiajcie u nich nic, bo się bardzo zawiedziecie.Ja od listopada czekam na przesyłkę a ich odpowiedź to ” prosimy o cierpliwość “:)żenada

kasia Głąbica
To są złodzieje 5 miesięcy temu zamówiłam sukienkę do dnia dzisiejszego jej nie ma masakra jakaś.

Kamila Gromada
To są oszuści..masakra kupiłam sukienkę 6 listopada i do dziś jej nie ma każą mi się uzbroić w cierpliwość..oszuści .. masakrą co za żenada..śmieszni .zygac się chce na ich odpowiedzi jak do nich pisze..zamierzam iść na policję

Monika Wasiak
Ludzie nie zamawiajcie nic z tej strony. To złodzieje i oszuści. Trzy miesiące temu zamówiłam u nich sukienkę na zimę, zapłaciłam 130 zł, do dziś jej nie dostałam. Kilka razy już pisałam o zwrot pieniędzy. Bez skutku. Jakiś debil wciąż odpisuje, żebym się uzbroiła w cierpliwość. A jak cwaniakują, żeby jednak coś ukraść. Dziś napisali mi, że jak przyjdzie paczka, to mogę jej nie odebrać, to oddadzą mi 100 zł. Na stronie mają napisane, że czas oczekiwania to max. 35 dni. Ja czekam 80, czyli Aidamuse nie wywiązało się z umowy i ma obowiązek zwrócić mi całą kwotę 130 zł. W poniedziałek idę do Rzecznika Praw Konsumenta, żeby dowiedzieć się jak wyegzekwować moje pieniądze. AIDAMUSE TO TOTALNE DNO!

kasia Głąbica
To są oszuści sukienka zamówiona w listopadzie do dnia dzisiejszego 4.03 nie dotarła.

Katarzyna Sorek
Zamówienie złożyłam 6.12.2022, przesyłki nie mam do dziś. Na moje liczne zapytania mailowe odpowiadają, że mam cierpliwie czekać przesyłka jest w drodze. Na żądanie zwrotu pieniędzy odpowiadają ,że nie mogą zwrócić, ponieważ wysyłka została wysłana. W tym czasie to chyba juz chyba okrążyła kulę ziemską. Banda oszustów , nie kupujcie w Aidamuse.

Krzysztof Głowacki
Dramat. Co to za firma. Trzy miesiące czekam na przesyłkę, z Ekwadoru by prędzej przyszła. Złodzieje i oszuści. Nie chcą oddać pieniędzy. Czy można taką sprawę gdzieś zgłosić. Nie kupujcie ludzie u nich bo problemy pewne.

Marzena Lawedowska
Nie kupujcie żadnych rzeczy na tej stronie , oszuści nabierają ludzi , zamówiłam sukienkę z cztery miesiące temu do dxisiaj jej nie otrzymałam !!! Oszuści

Ewelina
cześć prowadzę z nimi batalie już od grudnia i dalej ta sama śpiewka, że towar na granicy i mam czekać – może zrobimy pozew zbiorowy bo dla jednej osoby policja nie kiwnie palcem.
Pewnie bym olała sprawę i im odpuściła ale ta ich arogancja tak mnie wkurzyła, że nie popuszczę

Beata Stanczykowska
Widzę że nie tylko ja mam problem z tą firmą.Ta sama śpiewka do każdego, proszę czekać towar wysłany ,problem z odprawa celna.No masakra jakaś .

Natalia Kowalewicz
Witam. Ostrzegam wszystkich nie zamawiajcie nic z tego sklepu czekam już na zamówienie prawie dwa miesiące i nic ani słychu ani widu co do nich pisze to odpisują mi w kółko to samo żadnych konkretów. Po prostu mnie zbywają. Tragedia, oszuści…

Ewa O
Ja czekam już na opłacone zamówienie 5-miesiąc. Ten sklep AIDAMUSE to strona oszustów, a właściwie złodziei. Kiedy piszę do nich maile, zawsze mają przygotowaną grzeczną i wiarygodną odpowiedź, tylko, że zakup jak nie dotarł tak nie dotarł. NIE KUPUJCIE ZE STRONY AIDAMUSE!!! Wielka szkoda, że nie sprawdziłam opinii ZANIM złożyłam zamówienie

Lucyna Bobak
Złożyłam zamówienie, opłaciłam 24 lutego 2023 roku i do tej pory przesyłka do mnie nie dotarła.Kilka razy pisałam do nich,to odpowiedź brzmiała, że już została wysłana, jest gdzieś na terminalu w Chinach można ją śledzić w jakiejś aplikacji i proszę cierpliwie czekać.Takie odpowiedzi to po tych 35 dniach cierpliwego oczekiwania. Nie zamawiajcie nic w tym sklepie,to oszuści. Teraz wystawiają się pod inną nazwą też oferują podobne ubrania.

Basia Walenty
Ja czekam na swoją przesyłkę 4 miesiące. Ciągle piszą o cierpliwości. Napisałam że nie będę odbierać przesmyki, a oni dalej swoje, że jak nie odbiorę to mi zwrócą pieniądze. Ale co ma nie odbierać????. Proszę zgłaszacie jak najwięcej spraw do UOKiK i na policję. Czym więcej to może w końcu się za nich wezmą. To ewidentnie złodzieje.

Basia Walenty
To jakiś sklep z Dubaju czy Bóg wie skąd, złożyłam skargę w urzędzie ochrony konsumentów, ciekawe czy coś zrobią. Teraz sklep milczy po mojej informacji o złożeniu skargi.

Beata Stanczykowska
Złodzieje. Nigdy nie spotkałam się z czymś takim. Czekam od grudnia na sukienkę i ciągle zbywają mnie że jedzie. Pieniędzy nie chcą zwrócić i sprawa zgłoszona jest już na policję. zero kasy zero towaru.

Krzysztof Bajko
Mój komentarz do Aidamuse to trzy słowa: banda,złodzieje i oszuści. Tyle w tym temacie. Mam na to dowody!

Iza Czułowska
Moi drodzy. Nie kupujcie niczego od oszustów, to wyłudzacze i nic więcej.
Zamówienie złożyłam 19 grudnia, do dzisiaj mam tylko ich nędzne tłumaczenia, że problemy z paczką, cierpliwość, a teraz przesyłka zaginęła…
No co za oszuści, dla wszystkich mają jednakowe teksty

Piotr Koptyra
Witam chciałbym poinformować że ten sklep to oszuści w styczniu zamówiłem dla żony sukienkę do dziś Ti.24 kwietnia nue otrzymałem żadnej przesyłki tylko kilkanaście e-maili że przepraszają że przesyłka przyjdzie teraz ostatnio już piszą że mam czekać do 90 dni na zwrot środków gdyż muszą z firmą kurierską to uzgodnić itp. A jak poprosiłem o tel.do nich to oczywiście że nie prowadzą rozmow tylko przez emalia lub na czacie to są oszuści już nie jedną osobę oszukali . A firma zarejestrowana na jakimś kraju już nie pamiętam bo sprawdzałem to jakiś czas temu. Myślę o pozwie zbiorowym jeśli są chętni to proszę o info.

Iza Czułowska
Ja teraz też czekać mam 90 dni na rozpatrzenie reklamacji u firmy kurierskiej… Zenada, złodzieje i nic więcej

grazyna janiszewska
Zamówiłam Sweterek, Opłaciłam w Grudniu. Do tej Pory nie Otrzymalam Przesylki. Wysylam Wiadomosci do Aidamuse, gdzie nie mam Żadnej Odpowiedzi.

Stanisław wieclawek
Aidamuse to oszuści pieniądze wzięli towaru zamówionego w lutym do dzisiaj nie otrzymałem pieniedzy nie chcą oddać złodzieje idę na policję

Joanna Cendrowska
Paczka doszła z sukienką tylko szła aż pół roku no ale lepsze to niż nic. zamowienie składałam na początku grudnia otrzymałam w 4 mają 😁

FitNatka
Oszusci, to jedyne co przychodzi mi do glowy zeby jednym slowem opisac te firmę. Zamowilam 9 marca, 11 marca ponoc wyslali i do dzis nic. Minelo dwa i pol miesiaca – przesylka nie dotarla o watpie, ze kiedykolwiek dojdzie. Gdy pisze maile do nich zawsze otrzymuje te sama odpowiedz, ze czas dostawa do 35 dni roboczych… a te 35 dni roboczych minrlo dwa tygodnie temu. Nie zamawiajcie u nich, lepiej wydac te pieniadze sensowniej anizeli wspierac inicjatywe oszustow, mnie odzuklai na 140 zl.

Beata Robos
Ja również się zgadzam na założenie zbiorowego pozwu do sądu na tą firmę. Opłaconego towaru nie mam do dzisiejszego dnia. Ignorują moje zapytania o wysyłke. Brak kontaktu

Agnieszka Kuzma
Witam, wczoraj dodałam swój komentarz ale go nie widzę. Czy ktoś zwrócił towar i dostał zwrot? bo obawiam się że jak wyśle na podany przez nich adres, to znowu mnie naciagną na koszty, na tę chwile jestem stratna 250pln, towar i czas to jakiś żart, z daleka o tego sklepu

Agnieszka Kuzma
Jakość produkty tragiczny, dostawa ok 4mc, wymiana maili owszem miła, ale koniec końców zgodzili mi się zwrócić część kasy ale potem okazało się że jednak nie mają zgody, więc teraz nie wiem czy jak wyśle towar to dostanę zwrot…. tak czy inaczej zgłszam to na policje

Malgorzata Lipinska
To jest jedno wielkie oszustwo.Juz 3 miesiące czekam na swoją przesyłkę i nie tylko ja.Nie odpowiadają ma moje maile tylko automat odpowiada.Podali mi nr przesyłki,który nie istnieje jakby w ogóle nie wysłano towaru.Uwazajcie na nich i nie kupujcie bo to OSZUSCi!!!!!!!!

Monia W
Zamówienie złożone 7 kwietnia, do dnia dzisiejszego paczki nie widać. Kazali odczekać 35 dni roboczych – właśnie minęły i teraz już nawet moje maile do nich nie dochodzą. Czy komuś udało się jakimś cudem odzyskać swoje pieniądze?

Irek M
W dniu 21 kwietnia dokonałem zapłaty za zakup. Od tygodnia cisza i brak odpowiedzi na maile. Zapraszam chętnych do pozwu zbiorowego i powiadomienia odpowiednich instytucji.

Jarek piotr
Witam wszystkich i przestrzegam przed kupnem czego kolwiek od AIDAMUSA . Ponieważ zakupiłem bluzkę i wysłałem pieniądze 120 zł dwa miesiące temu i ani bluzki ani pieniędzy. Zero kontaktu . Wyłudzają pieniądze a zakupionych rzeczy nie przysyłają . Odradzam kupna i przestrzegam przed oszustami ….

Mateusz Szmagliński
Masakra .W styczniu zaplaciłam za paczkę do tej pory ubrania nie dotarły .Kontaktowałam się e-mail z aidamuse ,na początku mi odpisywali , że mam się uzbroić w cierpliwość.W kwietniu stwierdzili ze złożą reklamacje do firmy kurierskiej ale ja muszę czekać kolejne 90 dni ,bo tyle wynosi proces reklamacyjny.Na chwilę obecną nie mam ani towaru ani pieniędzy a aidamuse już mi nie odpisuje .

Monia W
W dniu dzisiejszym napisałam do Rzecznika Praw Konsumenta, Pani odpisała że siedziba firmy znajduje się poza granicami Polski więc sprawę trzeba skierować do Europejskiego Centrum Konsumenta. Mam nadzieję, że dobiorą się tym oszustom do d.py.

Domi Wątor
Jakiś koszmar ten sklep.17 kwietnia zamówiłam sukienke,do dzis nie otrzymalam.Na maile nie odpisują. Nie nam ani zwrotu pieniędzy,ani zamówionego oroduktu.Naciagacze….

ToJa TypNiepokorny
Porażka czekam już drugi miesiąc i produktu nadal bram, jeżeli nie otrzymam produktu, zakończymy sprawę na drodze sądowej! Nigdy nie kupujcie w tej firmie, Totalne badziewie, z firmą skrzat!!!

Grażyna N
NIE POLECAM!!!
Sukienki zamówiłam w połowie marca i do dzisiejszego dnia nie mam ani kiecek ani zwrotu pieniędzy. Na zapytanie o towar lub zwrot pieniędzy dostaję w odpowiedzi ten sam tekst (kopiuj wklej), ich uniwersalną odpowiedź przygotowaną na każdy problem klienta.
Czyli, reasumując jak macie kasę na zbyciu, to zamawiajcie i wydawajcie ją w tym pseudo sklepie wysyłkowym, bo z pewnością nic w zamian nie otrzymacie, no chyba że jak już coś wyślą, to nie będzie warte ceny.
Oszukują i na tym zarabiają!!!

Wiktoria Woźniak
NIE POLECAM !!!!
czekam na paczkę prawie 3 miesiące i po wiadomościach z firma mam czekac kolejne 3 miesiące na rozpatrzenie reklamacji 🤬😡 ani sukienki ani pieniędzy nie widzę do dnia dzisiejszego PORAŻKA!!!

Katarzyna Kopka
Zapłaciła, czekam na towar 3 tydzień. maile wysłane z zapytaniem o orzesyłkę wracają- jakby serwer był uszkodzony. Niestety dałam się nabić w butelkę- straciłam niecałe 140zł i czas.

Bogumiła Stasiołek
Zamówienie złożone 7 kwietnia do dzisiaj nie dotarlo. Kilkukrotnie wysyłane maile kwitowane słowami :”proszę cierpliwie czekać”. Szlag człowieka trafia. Ten sklep to oszuści i złodzieje. Sprawdziłam na stronach przewoźnika, że nigdy nie odnotowano przesyłki o takim numerze. Więc na co czekać. Ostatnia odpowiedź ze sklepu, że wyjaśniają u przewoźnika. Ciekawi mnie czy uzyskają więcej wiadomości niż ja. Żądania zwrotu gotówki kończą się na niczym. Omijajcie ten sklep. Ja niestety za późno przeczytałam opinie. W najbliższym czasie idę do Rzecznika Praw Konsumenta. Zastanawiam się też nad zgłoszeniem sprawy do policji. Przecież to ewidentne oszustwo

Aleksandra Stryjewska
OSZUŚCI!!! ani towaru, ani zwrotu pieniędzy, a do tego nie odpowiadają na maile, brak kontaktu!!!!!
Nie będę sie powielać, ale wszystkie krytyczne wypowiedzi zamieszczone poniżej są prawdziwe!!!!!

Sara Dąbrowska
Czy jest tu ktokolwiek, kto zgłosił tą sprawę na Policję i uzyskał zwrot środków od Aidamuse? Zgłosiłam jakiś czas temu sprawę na Policję, ale nic się nie rusza, a Pani policjantka powiedziała, że będzie im łatwiej, jeśli znajdę kogoś, komu Policja pomogła namierzyć ten sklep. Proszę o kontakt!

Beata Bea1
Właśnie kontaktowałam się z federacją konsumentów.
Zgodnie z regulaminem Aidamuse, mamy możliwość odstąpienia od umowy i żądania zwrotu pieniędzy, oni nie dotrzymali umownego terminu do 35 dni, więc mamy taką możliwość.
Trzeba napisać oświadczenie odstąpienia od umowy z żądaniem zwrotu poniesionych kosztów. W oświadczeniu trzeba podać nazwisko i imię, nr zamówienia, kwotę oraz nr konta bankowego. Jeżeli nie otrzymamy zwrotu poniesionych kosztów, wtedy trzeba zgłosić się do powiatowego lub miejskiego rzecznika konsumentów.

Beata Bea1
Ja zamówiłam przesyłkę za ponad 400 zł ponad 40 dni temu. Wysyłam wiadomości i dostaję odpowiedź “proszę o cierpliwość, przesyłka została już wysłana”. W statusie przesyłki jest informacja, że nie wyszła jeszcze z Chin. Rzeczywiście trzeba coś z tym zrobić, bo inaczej będą wkręcać innych ludzi. Spróbuję zgłosić sprawę na policję.

Alicja Trzeciak
Oszuści. Nie mam ani zamówienia ani pieniędzy. Zgłaszam sprawę na policję

Marek Grabowski
Oszuści i złodzieje! Nie dajcie się nabrać. Na początku towar był pakowany, potem 2 tygodnie wysłany a teraz już cisza, bo usunęli mnie i piszą że nie ma takiego konta.

Artur Wysocki
witam, proszę was panie, bo przeważnie wy kupujecie bez przemyślenia o nie używania tej witryny , too jest strona pośrednicząca z Chinami, nie przysyłają, nie odzywają się, nie oddają pieniędzy, jeśli chiny nie wysłały to przestają rozmawiać, błagam z daleka od tego oszustwa

ANNA ZAWADZKA-FURGAL
Witam I pragnę OSTRZEC wszystkich następnych naiwnych-WIEM,ŻE TA STRONA AIDAMUSE KUUUSI WYJĄTKOWYMI OFERTAMI-przed zamawianiem i płaceniem za ich towary!!! Za sukienkę moich marzeń zapłaciłam 120zł nie otrzymałam żadnej informacji zwrotnej ani me, ani be, ani kuku ryku😫Dopiero na drugi dzień po zamówieniu zrozumiałam z kim mam doczynienia, po przelewie ciiiisza-to jest nienormalne w przypadku zamówienia online. Napiszę do Rzecznika Praw Konsumenta-nie liczę na sprawiedliwość i zwrot kasy.Szkoda,że TACY OSZUŚCI SĄ NA RYNKU I SĄ NIEUCHWYTNI I BEZKARNI!!!

Krzysia Pędowska
Tragedia zamówiłam towar na początku wiosny i do tej pory nie dostałam towaru. Nie można się skontaktować w żaden sposób nie polecam. Nie zamawiajcie tu towaru.

Krzysia Pędowska
To dowód jak traktują klientów towar miał być w ciągu 35 dni.
Screenshot_20230621-204203.jpg

Magda Kuklinska
Adimuse to oszuści od grudnia czekam na przesyłkę i nie doszła nie można się z nimi porozumniec bo nie odpisują jak się do nich pisze nie kupujcie tam bo tylko zmarnujecie pieniądze jestem za pozwem zbiorowym!!!!!

Katrin Szat
Aidamus to oszuści. 13 lutego 2023 roku kupiłam oddzież za 400 zł. Do dnia dzisiejszego nie otrzymałam przesyłki ani zwrotu pieniędzy. Nikomu nie polecam. Zgłaszam na policję.

Wioleta Grabowska
Najgorszy butik jaki znam drugi miesiąc czekam na sukienke za którą zapłaciłam według mnie to oszuści piszą tylko że przesyłka wysłała jeszcze trochę i zgłoszę to gdzie powinnam. Nie polecam!!!

Karolina Rak
Oszuści zamówiłam sukienkę do tej pory nie ma towaru a na mejle odpisują ten sam komentarz.Totalna porażka

Izabela Borowska
Jestem w wielkim szoku że cos takiego nieuczciwego funkcjonuje, i myślę że ma się dobrze, dzięki takim naiwniakom jak ja. Zamówiłam 3 produkty za kwotę 300 zł pełna ufności że mam do czynienia z uczciwym kontrahentem spokojnie czekałam na realizację zamówienia .Niestety do tej pory ,a mija 3 miesiąc nie mam towaru ani zwrotu pieniędzy.Zostaje mi droga sądowa dochodzenia swoich praw .Aidamuse to jedno wielkie oszustwo ostrzegam

Halina Piotrowicz
Sklep- oszust!!!!
Sukienki zamówione za 300zł nie dotarły od miesiąca. Na maile wysyłają automatycznie formułki typu ” Dziękujemy za informację. Nasz zespół pracuje nad rozwiązaniem problemu ” . Żadnych konkretów!!!
Zgłaszam oszustwo do Rzecznika Praw Konsumenta.

jadwiga bednarek
Wszyscy piszą o beznadziejności i złodziejskim charakterze tej firmy i nic z tego nie wynika.Ktoś wspomniał o pozwie zbiorowym i to by było właściwe rozwiązanie.Czy jest ktoś z tej listy kto ma zacięce do prowadzenia takiego projektu.Pomogła by również policja.Od lutego do teraz odpisują mi prosimy o cierpliwość.nie mam nic ani przesyłki ani pieniędzy w kwocie 317zł.Jeśli ktoś wie jak się dobrać do tych oszustów proszę o kontakt.

Monia W
Miesiąc temu Pan Irek M zbierał chętnych do pozwu zbiorowego, może Pani cofnąć się do tej wiadomości. Ja osobiście zgłosiłam sprawę do ECK, już zajęli się sprawą.

Monia W
Ja zgłosiłam sprawę do ECK, dostałam informację zwrotną że zajęli się sprawą jednak trzeba uzbroić się w cierpliwość. Polecam skorzystanie z tej opcji, myślę że oni mają więcej możliwości niż policja a im więcej zgłoszeń dostaną tym będą mieli większe pole manewru.

Katarzyna
Masakra!!! Nie rozumiem dlaczego ten ” sklep” jeszcze w ogóle istnieje w internecie… 20 lutego złożyłam i opłaciłam zamówienie. Do dnia dzisiejszego ani towaru ani zwrotu pieniędzy. Dziś skończył się czas reklamacji poprzez mój bank i niestety bank tych oszustów nie wyraził zgody na oddanie moich pieniędzy. Czekam na dokumenty z mojego banku i w przyszłym tygodniu zgłaszam sprawę na policję. Nie odpuszczę sobie i będę interweniować wszędzie!!!
Nie dajcie się nabrać ludzie, to zwykli złodzieje i oszuści

Mieczysław Borowiecki
Zamówiłem bluzki w grudniu 2022 minęło 8 miesięcy ani bluzek ani pieniędzy.Tylko samobójcy kupują w tym sklepie.

jadwiga bednarek
Witam wszystkich oszukanych czy wręcz okradzionych!!!
Proponuję złożyć skargę do ECK/Europejskie Centrum Konsumenckie/łatwo znależć tę stronę,adres i kontakt.Jeżeli będzie nas więcej sprawa będzie miała poważniejsze znaczenie.Weżcie się do roboty a może coś osiągniemy.

Ania Wyszyńska
NIE POLECAM! Na zwrot pieniędzy lub uzyskanie przesyłki czekam juz prawie rok. Pierwszy i ostatni raz zamówiłam coś z tego sklepu. Oszuści i tyle! Przestrzegam i gorąco Nie Polecam!

Renata Renata
W listopadzie zamówiłam towar opłaciłam. Do dzisiaj nie ma towaru ani kasy mimo napisanych wielu maili.nie ma odzewu .omijać tą firmę.!OSZUSCI!

Agnieszka Joanna
Sklep aidamuse to pomyłka, oszuści nie odpowiadają na wiadomości, nie zwracają pieniędzy, zakupiłam w marcu produkt i do dziś go nie ma zwrotu pieniędzy też porażka

Agnieszka Joanna
Usuwanie komentarza napisanego prze ze mnie kilka minut temu nie zmienia mojej opinii i zdania na temat oszustwa jakie praktykujecie….

Agnieszka “Miśka” Xx
Złodzieje zamówiłam towar 3 miesiące temu i do tej pory nie mam i zero kontaktu nie polecam uważajcie nie zamawiajcie!!!!!!

jolantaluranc@wp.pl
Tragedia, od lutego czekam na ubrania, sprawdzajcie przed zamawianiem opinie. Ale nie te na stronie sklepu, są wybrane. Sprawdzajcie inne strony. Na moje pytanie o paczkę odpowiadają, żeby uzbroić się w cierpliwość.

G Ł
To jest po prostu jakaś kpina , ja na swoje zamówienie czekam od 18 lipca i ani towaru ani kasy ! Ciągle tylko odpisują żeby cierpliwie czekać

Magdalena Sadowska
Witam. Sklep to żenada ! Od marca czekam na paczkę . W lipcu napisałam maila to po kilku tyg odp iż będą szukać mojej paczki i wynagrodzą czekanie. Mija 9 miesięcy i nic ani paczki ani informacji mimo kilkukrotnym pisaniu maili. 150 zł poszło…..

Irena Staroń
Wypisałam dwie sukienki 16 lutego 2023. Do tej pory nie otrzymałam zamówienia. Złożyłam reklamację, której czas minął we wrześniu. Dalej cisza. Zrozumiałam, że firma jest oszustem.

Teresa Kozioł
Złożyłam zamówienie w kwietniu 2023 r. i do dzisiaj nic nie dostałam. Co mogę zrobić, jak zgłosić do ECK.

Bogumiła Stasiołek
Od 7 kwietnia br. czekam na dostawę paczki od tych s……. Przez pierwsze miesiące tylko kazali cierpliwie czekać. Później brak odpowiedzi na maile. Straciłam blisko 200 zl. Ostrzegam wszystkich. Nie kupujcie nic od tych OSZUSTÓW I ZŁODZIEI. Będą was zwodzić w nieskończoność. Nie wysyłają towaru ani nie oddają pieniędzy.


4 komentarze “Aidamuse opinie”

  1. Czekam na swoje zamówienie lub zwrot pieniędzy ponad rok i nic ! Ostrzegam nie zamawiajcie nic ten sklep to fikcja i oszuści !

  2. Złodzieje, oszuści i kłamcy. Już dawno nie powinni istnieć w internecie. Zamówienie z 2022r do dzisiaj czyli 2024r nie dotarło, ale pisali że zostało wysłane!!!

  3. Niestety w grudniu minął rok od zakupu za 500zł .na poczatku jakieś zdawkowe .,ze szukają przesyłki ,a po kilku miesiącach brak odzewu.Jak dla mnie złodzieje i oszuści

  4. Ja też dałam się nabić w butelkę,wczoraj dostałam zamówione spodnie jakość beznadziejna na dodatek trzy razy rozmiar za duży okropne ,bez faktury,nie odbierają telefonu ,zero kontaktu, wysłałam im wiadomość i postraszyłam i odziwo poskutkowało dostałam zaraz wiadomość żeby odesłać,jak będziecie w takiej sytuacji zróbcie to samo.pozdrawiam wszystkich.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top