Europaka opinie

Europaka opinie


https://www.euro-paka.pl/

Europaka opinie internetowe

2023

Krystyna Lucejko – 21 sty 2023
Nie jestem zadowolona z tej firmy po w płaceniu sumy za paczki nie mogłam się z nimi skontaktować ,to było do nie zniesienia. Przekazałam innej firmie .po reklamach zwrócili mi pieniądze

Dominika – 21 sty 2023
NIE POLECAM !! Witam. Zamówiłam kuriera na dany dzień (wzięłam specjalnie urlop żeby być w domu) dostałam maila rano w ten dzień co miał się pojawić kurier od firmy ze będzie następnego dnia. Próbowałam się skontaktować z obsługa było dzwoniono pisanie maili zero odpowiedzi dopiero po 2 dniach otrzymałam odpowiedz ze kurier był w dzień który oni wyznaczyli i nikogo nie zastali i ze mam jechać gdzies odebrać etykiety (dopłaciłem za ta usługę) ale mnie wtedy nie było bo wzięłam urlop tylko na ten jeden dzień! I obsługa z wielka pretensja ze przy zamawiamy paczek jest informacja ze kurier nie ma obowiązku dzwonić do klienta.

Ja rozumie ale skoro zmieniają termin sami to kurier powinien zadzwonić dowiedzieć się czy w inny dzień ktoś jest w domu, przecież nie wezmę całego tygodnia wolnego od pracy po to żeby czekać na kuriera ! Kontakt z obsługi na poziomie zero !

klant – 19 sty 2023
7 dzień od nadania przesyłki a paczka jeszcze nie została dostarczona. Wczoraj czekałam na kuriera cały dzień a on wrzucił awizo do skrzynki tylko. Nawet nie zadzwonił do drzwi. Usługa powinna być od drzwi do drzwi, a teraz muszę czekać kiedy dostarczą paczkę do punktu odbioru. Czas dostawy powinien być 2-3 dni robocze. 7 dzień mija a paczki nie ma.

Kliencie – 19 sty 2023
Paczka nie została odebrana,zero odpowiedzi na telefony i maile. Pieniądze do tej pory nie odzyskałem. Syf ,kiła i mogiła.

Piotr – 19 sty 2023
Paczka od 1.12.2022 nie opuscila terytorium Szwajcarii. Pomimo wielu prob kontaktu z firma DPD nie otrzymuje zadnych wyjasnien. Moze i nie jest to bezposrednio wina Firmy Wuropaka ale jednak tutaj zamawialem kuriera.

Justyna Kalinowska – 18 sty 2023
Paczka szła z polski do UK ponad 10 dni utknęła gdzieś przez 4 dni. Potem nie została mi dostarczona, musiałam ja odebrać z poczty, byłam bardzo zadowolona z Euro paki wcześniej ale teraz już nie będę korzystać. Dziękuje.

Monika S. – 16 sty 2023
Odbiór paczki opłacony a listu przewozowego brak. Brak możliwości dodzwonienia się bo IVR rozłącza po 30min oczekiwania. Jestem rozczarowana

KRYSTYNA – 16 sty 2023
Paczka krążyła po Hiszpanii prawie tydzień, po kilku telefonicznych interwencjach wreszcie trafiła do adresata. za te pieniądze spodziewałam się lepszej obsługi.

Elzbieta – 14 sty 2023
Nigdy więcej nie skorzystam z takiej usługi paczka dotarła po dwóch tygodniach wszystkie produkty były przepakowywanie i bardzo zniszczone, nowa kurtka dla wnuka była w stanie opłakanym cała ubrudzoną innymi produktami które były uszkodzone mimo to ze były dobrze zabezpieczone, kurtka z metka poszła do pralni. Proszę zadbać o klienta. Nigdy nie miałam takich problemów paczka. Paczki nie mogłam monitorować dobrze Żr córka dała rade.

Klient – 14 sty 2023
Bezczelna firma !!!! Wpłaciłem pieniądze, kurier nie przyjechał po odbiór paczki, zero informacji zwrotnej a pod podanym numerem nikt nawet telefonu nie odebrał w czasie godzin pracy. Nic tu nie było jak trzeba. Złodzieje !!!! Oddajcie pieniądze i nie oszukujcie ludzi !

KliencieDariusz – 13 sty 2023
Kurier nie dzwoni i nie przyszedl do miejca zabrać paczkę. 3 razy zamawialem kuriera i ani razu nie przyjechal, a Europaka nie odbiera telefonu mówią że jestem 16-15-14 w kolejności…. a potem nie odbierają. Ja za to że czekalem na swoją kolej zaplacilem 50 euro. Próbowalem 3 razy skontaktowac sie i ani razu nie odebrali, nawet nie zaproponowali nową fire i nie zproponowali maly rabat. Jednym slowem minus bardzo dlugi

Justyna – 13 sty 2023
Paczka z Polski do Hiszpanii została nadana 30 grudnia, miała iść kilka dni, a ostatecznie udało się ją odebrać dopiero 22 grudnia. Kontakt z Europaka był trudny, odpowiadają tylko na meile, telefon nie działa (czeka się 30 minut na połączenie, słuchając komunikatów o miejscu w kolejce i nagle połączenie zostaje zerwane). Nie dało się uzyskać informacji o lokalizacji paczki, funkcja śledzenia była niewiarygodna. Oprócz tego, że paczka przyszła z wielkim opóźnieniem, to karton był zniszczony i zginęła jedna rzecz.

Kliencie – 12 sty 2023
Paczka została zniszczona i niemam od listopada żadnej wiadomości na temat rekompensaty czy odszkodowania za zniszczenie paczki

Kliencie – 12 sty 2023
Brak nadzoru nad podwykonawcami

Jacek Mroczek – 12 sty 2023
Paczka opzniona, problemy ze śledzeniem, nie miła obsługa telefoniczna niczego się nie mogłem dowiedzieć. Musiałem dzwonić do holenderskiego dostawcy. Klient jest traktowany na zasadzie zapłać a później się martw.

Kliencie – 12 sty 2023
NIE POLECAM USŁUG TEJ FIRMY.
Opłaciłem fakturę a kurier do dzisi nie dał znać.

Kliencie – 12 sty 2023
Kłopoty z wysyłką wysłaną paczka nie dotarła do odbiorcy A dotarło wogle co innego inny towar

Sylwia – 12 sty 2023
Przebieg nadania przesyłki był niekomfortowy: kurier, który miał odebrać paczkę nie raczył zostawić do siebie kontaktu po tym, jak nie zastał nikogo w domu z firmy UPS (najgorsza z firm kurierskich, niestety do Anglii tylko oni wysyłają! Inni kurierzy zawsze dzwonili do mnie). Zostawił awizo w skrzynce pocztowej na którym była informacja, że zostawił w punkcie dokumenty, o czym dowiedziałam się przypadkiem dzień później. Na waszą infolinię nie ma możliwości dodzwonienia się, ponieważ gdy tylko byłam pierwsza w kolejce, natychmiast byłam rozłączana (dzwoniłam 2 razy i czekałam długi czas).

Porażka. Dzwoniłam na infolinię do UPS, ale oni zwalają na was winę ponieważ są waszymi podwykonawcami. Po prostu dramat! Nie polecam!

Kliencie – 12 sty 2023
Zamówiłem kuriera,zapłaciłem,podałem adres…nigdy się że mną nie skontaktowaliscie. Jesteście dnem i złodziejami. Nie będę podawał dat itd,oszukaliscie mnie na 23 euro i teraz każdemu to mówię żeby Was omijał dalekim łukiem. Niepogodzenia życzę

Kliencie – 12 sty 2023
Moja paczka zostala zgubiona

Damian – 12 sty 2023
Kurier nie przyjechał. 2 razy zamówiony kurier, wszystko opłacone, nigdy żaden nie przyjechał i nie dostałem zwrotu pieniędzy.

Klientka euro-paki – 11 sty 2023
Paczka docelowo dotarła po tym jak najpierw została źle przesortowana i wysłana zamiast do Danii to na Litwę.
Zero odzewu że strony firmy.Sama musiałam się skontaktować, gdyż śledząc online paczkę zauważyłam że jest na Litwie nie wiadomo z jakich przyczyn.Docelowo dotarła do Danii ale nie rozumiem jak można pomylic kraj nadania paczki.

MaddieErr – 11 sty 2023
Nasza paczka została okradziona. Nie był to miły prezent na święta dlatego nie polecam euro paki która nie bierze za nic odpowiedzialnoścj oraz GLS który zatrudnia złodzi.

Kriss Pazera – 11 sty 2023
Paczka rozwalona ,zero obslugi,nie ma ubezpieczenia dziadostwo.dobrzy do przeworzenia ziemniakow .nie polecam

Kliencie – 11 sty 2023
Musiałem dopłacić 64 zł do paczki, która była tubą kartonową a nie kartonowym prostopadłościanem. Wymiary waga wszystko się zgadzało. Czy przewóz tuby to już taki skomplikowany proces w odróżnieniu do prostopadłościanu o tych samych gabarytach ? Słabe

Barbara – 11 sty 2023
Kurier nie przyjeżdża po paczkę!

Klientka – 11 sty 2023
Beznadziejna obsługa klienta. Brak kontaktu z firmą. Kasa po miesiącu na koncie- katastrofa…

Natalia – 11 sty 2023
Nie odebrana paczka! Zamówiłam paczkę z Anglii do Polski, która nigdy nie dotarła. Trzy ponowienia odbioru i nikt się nie zjawił. Nie polecam z całego serca. Najgorszy chłam.

Kliencie – 11 sty 2023
Paczka w ogóle nie wyjechała z Szwecji

Katarzyna – 11 sty 2023
Paczka wysłana z Polski do Holandii kurier GLS. Zawartość uszkodzona. Niestety nie otrzymałam zwrotu pieniędzy ponieważ było to mleko modyfikowane.

Aneta – 11 sty 2023
Do tej pory nikt nie pojawił się po paczkę…a zapłaciłam s listopadzie

Kliencie – 11 sty 2023
Brak odpowiedzi w sprawie zgubienia przesyłki od miesiąca. Brak infolinii telefonicznej

Ursus – 11 sty 2023
Zdecydowanie odradzam. W razie potrzeby pomocy skontaktowanie się z tą firmą jest niemożliwe! Wczoraj trzy razy dzwoniłem, za każdym razem po ok 30min aż byłem pierwszy i za każdym razem w tym momencie rozłączają połączenie. Dzisiaj wydzwaniam od rana, ciągle w telefonie jest komunikat, że infolinia czynna od 8.00 do 17.00 i zapraszają do kontaktu w tych godzinach, a jest 8.40 i mamy dzień roboczy.

Na dwie wiadomości e-mail zero odpowiedzi. Moje doświadczenia jak widać to zwykła codzienna praktyka tej firmy kogucik – jak nie ma komplikacji to ok, pewnie nadacie i otrzymacie paczkę bez problemów, jak coś pójdzie nie tak, a to się może wydarzyć z wielu przyczyn nie liczcie na jakąkolwiek pomoc.

Jacek – 6 sty 2023
ODRADZAM !!!, kurier nie pojawił sie, Więc zadzwoniłem do inpost, poczym słyszę, ze nie dostali zlecenia, zeby moc wysłać kuriera. Próbowałem sie dodzwonić do Euro paka 1h dwa razy po 30 minut po czym jest sie rozłączanym automatycznie, Przed 18 wysłali kuriera, tylko, ze ja juz bezpośrednio zaplaciłem inpost i sam nadalem przesyłkę!

Kiki K – 5 sty 2023
Pieniądze pobrane, kurier nie przyjechał, kontakt telefoniczny nie możliwy (po odczekaniu 30 min. na lini rozłącza połączenie), przewoźnik nie ma zlecenia. Dopiero kontakt mailowy w którym zaznaczyłam natychmiastowe anulowanie i zwrot kosztów dostałam odpowiedź cyt. w ciągu 14dni zwrot kosztów ( w co wątpię) Firma krzak! Przestrzegam

Aga Tumiel – 3 sty 2023
Tragedia nie polecam na zwrot kosztów czekam 5 tygodni dodzwonić się nie można po 30 min oczekiwania na połączenie linia zostaje rozłączona! !!!!!!
Oszuści !!!!!!!!!!

Europaka opinie

Europaka opinie 2022

Elżbieta Pigłowska – 30 gru 2022
Moja ocena

Firma nie powinna w ocenach dostać zera , usługi zdecydowanie poniżej zera ! Telefon do BOK fikcyjny , formularz kontaktowy na stronie bez odpowiedzi. Moja ocena zdecydowanie mniej niż zero ! Nie polecam !!!!

Wiesio J. – 28 gru 2022
Opinia ta niech zostanie dla zainteresowanych korzystaniem z usług tej firmy OSTRZEŻENIEM. Zupełnie z czystym sumieniem NIE POLECAM. Przesyłka za pobraniem. Na etykiecie jako „Płatnik ” z niewiadomych przyczyn firma „KRZAK” . Pieniądze przez blisko miesiąc nie mogły trafić na podane konto bankowe . Brak możłiwości kontaktu telefonicznego nawet po ponad godzinnym oczekiwaniu na połączenie . Nie tak to powinno wyglądać. Ta firma wogóle nie szanuje klientów . Ja odradzam nauczony przykrym doświadczeniem.

Aneta Olszewska – 16 gru 2022
Zamówiłam kuriera… i go dalej nie ma Dodzwonić się do nich nie da. Jak mi kasy nie oddadzą skończy się to w sądzie, bo jak widzę nie tylko ja mam taki problem…

Monika – 13 gru 2022
Paczka odebrana z kilkudniowym opoznieniem (gdyby nie maile to pewnie tylko wzieli by kase i nie odebrali, bo sami sie nie odezwali).
Teraz od tygodnia paczka sie nie ruszyla wg trakingu.
Wyglada na jakis scam. Nie polecam. Zaden telefon nie odbiera. Paczka zniknela.

X Klepczarek – 10 gru 2022
Nie polecam. Wysłałem paczkę za pobraniem miesiąc temu do dziś nie otrzymałem pieniędzy mimo ze firma kurierska kasę im przesłała. Trzymajcie się od tych złodziei z daleka!!!

Maciej – 8 gru 2022
Ta firma to jakis wielki zart. Pracuje tam banda idio.. z szefem kret…. na czele. Umowiony termin odbioru paczki i co nikt sie nie pojawia. Dwa dni siedzenia w domu i nikogo nie ma. Proba kontaktu z europaka – ponad 30 minut na tel czekanie w kolejce z pozycji 16 do pozycji 2 po czym rozlaczenie oolaczenia. Proba ponownego kontaktu – wiadomosc ze infolinia dostepna od 8.00 do 17.00. Telefon wykonany o 16.10 i juz z automatu rozlaczalo. Jakis smiech na sali. Nikomu nie polecam tej firmy. Pieniadze za usuge pobrali natychmiastowo ale z wykonaniem uslugi juz problem.

dariusz sajdyk – 8 gru 2022
Masakra, nie polecam, jak większość osób zostalem oszukany, wpłata za odbiór paczki wykonana a kuriera na odbiór paczki nikt nie wysłał. Proba połączenia się przez infolinię to jakaś fikcja, oczekiwanie 30-40 minut a jak już jest twoja kolej odrzucają połączenie. Składam zawiadomienie o oszustwo i żądam zwrotu kosztów, tylko jak i od kogo jak tu się z nikim nie skontaktuje. Porażka, odradzam tą firmę, proszę Państwa zamawiajcie kuriera bezpośrednio w firmie kurierskiej a nie przez takiego pośrednika jak euro paczka

Jakub Gawęda – 7 gru 2022
Witam wysłałem przesyłkę za pobraniem odbiór a odebrał towar w wysokości 2500 i boję się że nie dostanę pieniędzy zero kontaktu 28.11.22 odebrał paczkę do dziś pieniędzy nie ma na koncie?

paweł – 6 gru 2022
Firma tragedia, wysłałem paczkę za pobraniem 03.11.2022 do dnia dzisiejszego nie ma pieniedzy. Brak kontaktu, nie ma szans sie dodzwonić, kontakt zerowy. Przestrzegam przed tą firma, zapewne sprawę zgłoszę na policje… ja nie wiem jak taka firma może istnieć, no tak, przecież to Polska. Nie mam pojęcia co dalej zrobić… czekać ? iść na Policje ?

Sylwia Donaj – 6 gru 2022
Najgorszy szajs , myślałam że współpracuje z Dpd
Paczkę za pobraniem wysłałam 15.11 jest 6 grudzień i kasy z pobrania nie ma , Dpd dawno rozliczyli , specjalnie wzięłam droższa opcje żeby kasa była szybko. Brak kontaktu

Julita Puszcz – 1 gru 2022
Ta firma to tragedia paczka wysłana za pobraniem pieniędzy na koncie brak ,zero kontaktu nie mozna się dodzwonić czeka się 30 minut w kolejce po czym jest się pierwszym i nagle się rozłącza i tak za każdym razem…

robert bork – 1 gru 2022
tragedia – to banda oszustów – zlecenie na odbiór paczki zapłacone – długo czekam na kuriera – firma której rzekomo zlecili transport nic o tym nie wie – nie sposób się dodzwonić bo się po 30 minutach czekania rozłączają – ZŁODZIEJE – składam zawiadomienie na Policję

Tomasz – 1 gru 2022
Absolutnie nie polecam! Brak kontaktu, po długim oczekiwaniu na połączenie telefoniczne rozłącza. Kuriera nie było a pieniądze za przesyłkę skasowali.

Monika – 1 gru 2022
Nie odbierają telefonu, paczka zaplacona ale drugi dzien nikt nie odebral. Probowalam kontaktowac sie przez email, FB, polski numer, angielski number, ale nic.

X Klepczarek – 29 lis 2022
Banda złodziei… Wysłałem paczkę 10.11.2022 za pobraniem do dziś nie otrzymałem pieniędzy. Numer obsługi klienta po odczekaniu z pozycji którejś do pierwszej rozłącza. Nie polecam !!! Omijajcie szerokim łukiem !!! Sprawę zgłoszę na policję.

Angelika – 25 lis 2022
Nie da sie dodzwonic, bedac 1 w kolejce (z 7 czy 9 pozycji poczatkowej) rozlaczaja po chamsku interesanta. Kurier paczki nie odebral, nie da sie skontaktowac z firma, niedorzeczne. Nie polecam, strata pieniedzy

Martyna – 22 lis 2022
Brak kontaktu, brak wykonania zlecenia, zlecenie opłacone – gdzie pieniądze? Złożyłam i opłaciłam zamówienie 15.11.22 przez tydzień kurier nie pojawił się po paczkę, natomiast w firmie przewozowej która została wybrana na euro-paka nic nie wiedzieli o takiej przesyłce i nie było żadnej przesyłki w systemie. Nie da się dodzwonić na numer bo kiedy w poczekalni na konsultanta z 7 pozycji jesteś w końcu 1 to połączone rozłącza się. NIE POLECAM – czekam na jakiś odzew w sprawie reklamacji …

Błażej Toborowicz – 21 lis 2022
Skandalicznym jest to w tej firmie że dysponują nie swoimi środkami i przetrzymują pieniądze za pobranie do tej pory miesiąc czasu ! Nikomu nie polecam owej firmy, omijać z daleka szerokim łukiem gdyż to jest zwyczajny skandal żeby czekać na swoje tyle czasu. Myślałem że mam doczynienia z DPD a nie z jakimś podszywającym sie dziadostwem które nie umie rozliczyć się z klientem. SKANDAL!

Anna Wasiak – 16 lis 2022
Nie polecam tej firmy .Zlecilam dostarczenie przesyłki za pobraniem .Czekam na zwrot pieniędzy miesiąc czasu i nie wiem czy ja w ogóle dostanę ! Tragedia!!!!

justyna m – 26 paź 2022
Informacja dla tych osób które zmagają się z odzyskaniem pieniędzy z euro-paki. Mi o dziwo udało się odzyskać pieniądze. Napisałam e-maila dość wulgarnego. Odpowiedz miałam na drugi dzień. Pani pisząca do mnie twierdziła że pomimo informacji w regulaminie mogę dostać pieniądze do 31.października. Po zagrożeniu w wiadomości Zgłoszeniem sprawy na Policje i do innych instytucji i wyznaczeniu daty do kiedy pieniądze mają być na moim koncie. Sprawa zakończyła się po mojej myśli. Więc walczcie o swoje. Nie polecajcie tych oszustów nikomu. Powodzenia

ANNA KRUPICKA – 26 paź 2022
Nie polecam tej firmy , wyslalam paczkę do Holandii miało być 2-3 dni robocze mineło 10 dni kontakt zerowy , ibfolinia nie istnieje , na maile nie odpowiadają , firma GLS każe reklamować przez europakę co jest niemożliwe. Zglaszam to do rzecznika praw konsumenta.

justyna m – 24 paź 2022
MASAKRYCZNA FIRMA KURIERSKA. NIE POLECAM. Infolinia o kant dupy obić po 30 minutach rozłącza gdy jest się pierwszym w kolejce.W Regulaminie napisane jasno 21 dni zwrot kosztów za przesyłkę kurierską. A tu cisza. I brak pieniędzy. CO ZA OSZUŚCI.

Krystian W – 10 paź 2022
Nie polecam!!! Nigdy wiecej! Radze omijać!
Zarezerwowalem kuriera (GLS) z Polski do Szwecji, wymiary 200 x 15 x15 za co zaplacilem okolo 142zl, gdy paczka znajdowala sie juz w Szwecji, to dostalem maila o tresci:

„Dzień dobry, Otrzymaliśmy informację z oddziału, że paczka jest ponadgabarytowa, przekroczony maksymalny wymiar długości 215X10X13. Możliwe doręczenie za dodatkową dopłatą 60 EURO. Proszę o dyspozycję.
Jeżeli mamy zlecić doręczenie prosimy o wpłatę 291,70 PLN na poniższy numer konta:”

Nie chcialem sie zgodzic na to, ale zostalem poinformowany, ze w razie odmowy, paczka zostanie odeslana na moj koszt. Nie mając wyboru przelalem 291,7zl aby dostarczyli paczke. Dzisiaj odbierajac paczke, okazalo sie ze zlozyli ją na pół. Teraz pozostaje mi tylko zglosic reklamacje!

Szymon – 8 paź 2022
Uwaga!!!!! Oszustwo !!!! Proszę nie korzystać z ich usług. Pobierają pieniądze i nigdy nie zobaczycie kuriera. Strata całego dnia na czelanie na odbiór paczki beż skutecznie. Cały proces będzie zgloszony na policji i prokuraturze.

Łukasz Matyjek – 7 paź 2022
Nigdy więcej !!!!
Na pieniądze za paczkę za pobraniem czekam już miesiąc. Kurierzy nie przyjeżdzają w wyznaczonym terminie, a ja czekam cały dzień w domu, bo jak mnie nie będzie ,a kurier się pojawi to będę musiał wykupić nowa etykietę. Zero informacji.Kpina z klienta. Można pisać, a wiadomości pozostają bez odpowiedzi. ODRADZAM !!!!!

Katarzyna Byrska – 7 paź 2022
TO SĄ OSZUŚCI ! Kasa pobrana kurier nigdy się nie pojawiał . Brak odpowiedzi na maile i telefony

Katarzyna Soszyńska – 5 paź 2022
23.09.22paczka została odebrana przez klienta. Była to przesyłka za pobraniem. Do dnia dzisiejszego nie mam pieniądzy na koncie. Kontakt Z FIRMĄ TO FIKCJA. DZWONISZ, jesteś 13 w kolejce, po czym połączenie jest rozłączone. Zgłaszam sprawę na policję a później do sądu. ZŁODZIEJE!!!!!! Że ja wcześniej tych opinii nie widziałam, Myślałam że współpracuje z firmą kurierską DHL.

m l –
3 paź 2022
Paczka za pobraniem wysłana 12/09/2022 . Paczka dotarła ale na pieniadze czeka, już trzy tygodnie . DPD twierdzi ze rozliczyło się z euro-paka . Do Euro -paka nie moż się dodzwonić . Gdy jestem już pierwsza w kolejce rozłączają się.

Макс Коваленко – 1 paź 2022
NIE POLECAM!!!! Kabina przysznicowa przyjechala do klienta rozwalona. Euro-Paka wcale nie zajmowala sie tym żeby uregulowac problem z podwykonawcą (INPOST). Dostalem tylko pismo:

„Proces reklamacyjny został już zakończony przez INPOST. Reklamacja została odrzucona. Życzę miłego dnia
Biuro Obsługi Klienta Euro-Paka.pl „”

Monika Kozińska – 26 wrz 2022
Uszkodzona zawartość paczki. Paczka oklejona informacjami: „Ostrożnie szkło! Nie rzucać!” W opisie zawartości paczki podałam: Żywność w słoikach. Paczka (karton) dostarczono mokry – wyciekała zawartość potłuczonego słoika! Paczka została uderzona tak mocno, że mocno wgnieciona została konserwa!!! Sukces, że dotarła, tylko zawartość nadaje się do wyrzucenia!

Antonina Krawczyk – 5 wrz 2022
Paczka miala być dostarczona w 2-3 dni robocze, została podjęta próba dostarczenia dnia 4. Czyli w sumie 6 dni z weekendem. Niestety dowiedziałam się ze podobno nikogo nie było w domu. Dzwoniąc na infolinie euro-paka czekam 30 minut i połączenie zostaje przerwane gdy jestem poinformowana ze jestem 1 w kolejce
Teraz musze 14kg nieść kilka kilometrów i przez 2 piętra.

Anna 29 sierpnia 2022
Europaka. Paczka z Polski do Anglii. Miała dojść w sierpniu. UPS zgubił paczkę w UK. Po miesiącu czekania złożyłam skargę i w UPS i w Europaka. Ups nie może mi dać żadnej informacji, twierdzi że poinformował Europaka co się dzieje z moją paczką. Europaka od 2 miesięcy twierdzi że nie wie co się z paczką stało. Ostatni raz korzystałam z „usług” tej firmy.

krzysztof 29 sierpnia 2022
Firma Euro-Paka pośredniczy tylko w dostawach i w moim przypadku podała błędny adres (system GLS go nie przyjmował gdyż był za długi ale zamiast cofnąć przesyłkę oni ja wysłali i podali adres krótszy -który system GLS przyjął) sumując przesyłka nie doszła pod wskazany adres (tylko pod inny-ja nie wiem gdzie gdyż dla GLS to EURO-PAKA jest strona i z nadawca nie rozmawiają tylko z pośrednikiem) ja jestem stratny 2500zl i teraz próbuje odzyskać pieniądze z ubezpieczenia i pewno sprawa się skończy w sadzie.Dodatkowo pod żaden podany telefon nie można się dodzwonić ! tylko kontakt mailowy.Odradzam

Niezadowolony 25 sierpnia 2022
Ta firma nie jest kurierem, tylko platformą pośredniczącą w zamawianiu kuriera. Przetrzymują przekazanie pieniędzy ponad miesiąc czasu!!! Przy dzisiejszej bankowości to oszustwo!!! Nie polecam

Michał 25 sierpnia 2022
Wykupiłem usługę wydrukowania etykiety. Kurier przyjechał bez etykiety i dokumentów i nie odebrał paczki. Napisali mi maila że sam mogę sobie wydrukować to kurier przyjedzie tego samego dnia. Gdybym miał możliwość wydrukowania to nie płaciłbym im jak głupi 25 zł za to. Dodzwonienie się na infolinie to jakiś kosmos, nierealne.

VW 24 sierpnia 2022
Paczka zaginela lub utknela w urzedzie celnym i nikogo to nie obchodzi

Tomi Golf – 24 sie 2022
Nigdy więcej
Firma oszukuje ludzi. Zniszczyli moja paczkę. Po dwóch miesiącach bez odpowiedzi. Porażka.

Mateusz – 23 sie 2022
Oszuści. Kurier nie przyjechał. Nie zwrócono kosztów wysyłki paczki. Zdecydowanie nie polecam. Oszuści i złodzieje

Kuba mazury 23 sierpnia 2022
Nie dość że przekazali kurierowi zły nr tel. na potrzeby kontaktu, to brak jakiej kolwiek reakcji na maila z opisanym problemem, zgłoszonego przez kontakt. dlaczego mailem? ponieważ infolinia w ogóle nie odbierała telefonów. ciągły automat o godzinach pracy. Przesyłką były dokumenty celne. Ponowna próba ich dostarczenia była po ponad miesiącu!!!! do dnia dzisiejszego nie otrzymałem odpowiedzi na zgłoszony problem drogą mailową ale prośbę o ocenę usług przysłali…. sic! NIE POLECAM!!!!!!

Krzysztof Kajmowicz 23 sierpnia 2022
zabrali pieniądze i nie Wykonali usługi

Niezadowolona 22 sierpnia 2022
Jak mawiał Zbychu Stonoga „szkoda gadać, szkoda strzępić ryja….”

ewelina@elkolor.pl 22 sierpnia 2022
Nie ma możliwości dodzwonić się na infolinie, ponieważ jednego dnia infolinia nie odpowiada, drugiego z kolei dodzwonienie się graniczy z cudem. Bardzo długi czas oczekiwania zarówno na odebranie telefonu jak i kontakt mailowy. Niestety wpływa to negatywnie na jakość usług. Nie polecam.

Marta 21 sierpnia 2022
Paczka została zgubiona, odnaleziona po miesiącu. Był to zwrot z allegro, więc z racji zbyt długiego czasu wysyłki, nie odzyskałam pieniędzy

Xxx 20 sierpnia 2022
Nie jestem zadowolona z obsługi waszej firmy nie jest godna polecenia

Niezadowolony klient 19 sierpnia 2022
Nie polecam usług tej firmy

Dorota 19 sierpnia 2022
Z uwagi na fakt iż zamówiłam odbiór paczki na 18.08 .2022 niestały brak kuriera i jakiejkolwiek informacji ze strony euro paka paczka infolinia czas oczekiwania 30 min później rozłącza brak kontaktu jakiego kolwiek

Marcelus Woles 19 sierpnia 2022
Paczka miała przyjść w 3-5 dni … czekałem ponad dwa tygodnie. Najpierw dostałem informacje, ze jest w Polsce w urzędzie celnym potem otrzymałem informacje, ze jest w Niemczech…totalny brak profesjonalizmu !

RASZTAR 19 sierpnia 2022
niestety mam bardzo przykre doświadczenie z tym kontrahentem !!! przesyłka mimo zabezpieczenia i oznakowania ” NIE RZUCAĆ !! „została całkowicie uszkodzona i zniszczona przez kuriera i do dnia dzisiejszego nie otrzymałam żadnego odszkodowania i firma wykręciła się od odpowiedzialności mimo moich pism i starań o odkupienie całkowicie zniszczonego przez przewoznika sprzętu gospodarstwa domowego !!! NIE POLECAM !!!!

Klaudia 19 sierpnia 2022
Zawiodłam się, ponieważ paczka błądziła bardzo długo, następnie zostałam obciążona kosztami transportu, a ostatecznie paczka wróciła do mnie. Raczej nie polecę nikomu, wręcz przeciwnie.

Vital 19 sierpnia 2022
Państwo zasugerowali firmę SEUR, która jest firma oszustem i jest znana z tego w Hiszpanii. Moja paczka zaginęła, a firma SEUR nie odpowiada. Zgłaszam ten incydent na policję. A od Państwa firmy będę odradzał każdego, kogo spotkam.

E. Allan 19 sierpnia 2022
Katastrofa. EuroPaka błędnie oznaczyła moją przesyłkę jako prezent, więc musiałam zapłacić 270 zł podatku. EuroPaka nie odpowiadała na moje e-maile i nie odbierała telefonu – kazała mi czekać 3 razy w kolejce po 30 minut, po czym mnie odcinała. Katastrofa!

Tomasz Merstallinger 19 sierpnia 2022
Zamówiłem kuriera w celu wysłania przesyłki. Po opłaceniu zlecenia ( mogę dołączyć fakturę), dostałem informację, że kurier będzie w tym samym dniu w godzinach południowych. Czekałem dwa pełne dni, kurier się nie pojawił. próby kontaktu telefonicznego nie dały rezultatu. Ponoć przesyłkę przejął InPost. Do tej pory nie dostałem ani zwrotu pieniędzy, ani informacji dlaczego usługa nie została wykonana.

Ada 19 sierpnia 2022
Wysyłałam paczkę do Wielkiej Brytanii. Jak jest się pewnym ze będzie się w domu to ok, ale jeśli chodzi i jakakolwiek modyfikacje dnia, bo np coś wypadnie to mocno nie polecam. Europaka jest pośrednikiem. Kiedy chciałam zmienić termin kiedy ma przyjść kurier to nie mogłam się w ogóle skontaktować z Europaka. U DHL potrzebowali jakiś konkretny numer, którego również nie było nigdzie w zamówieniu, ostatecznie w ogóle go nie otrzymałam.

Na szczęście udało mi się być w domu, więc paczka została wysalana, ale w mailu o przygotowaniu paczki nie napisali ze trzeba załączyć fv, kurier zapytany, stwierdził, że nie trzeba. Na szczęście obyło się tylko wysłaniem maila. Paczka doszła, wszystko fajnie, ale cały stres związany z brakiem kontaktu i możliwości zmiany terminu przyjścia kuriera w nagłej sprawie jest nie warty korzystania z euro paki. Łatwiej zdecydowanie zamówić bezpośrednio u którejś firmy

Domi 19 sierpnia 2022
Zwrot nie na czas

Patrycja Kopczyńska 19 sierpnia 2022
Wysłana przeze mnie umywalka, która była w paczce została potłuczona w transporcie. Nie mam ani umywalki, ani pieniędzy. Wciąż czekam na uznanie reklamacji.

Lukasz 19 sierpnia 2022
Po raz kolejny zamawialem kuriera na dany dzien a on sobie na drugi przyjechal. Chcialem zlozyc skarge ale jak mam czekac 15minut na infolini to tragedia( gls kurier)

Mirek – 18 sie 2022
Nie polecam, czekałem na kuriera tydzień, dodzwonić się na infolinię graniczy z cudem

Kliencie – 17 sie 2022
Istny dramat. Nigdy wiecej!

Malwina 17 sierpnia 2022
Paczka zaginęla w czerwcu. Do dzisiaj nie trafiła do odbiorcy (17.08) Mimo zgłoszonej reklamacji kontaktu brak!!!

J.Marta 13 sierpnia 2022
Niestety nie polecam. W lipcu 2022 wysyłałam paczę z Hiszpanii do Polski z adresu w którym się zatrzymałam na mój polski adres. Zlecenie przyjęła firma DPD. Kuriera zamówiłam w poniedziałek z datą odbioru na środę (ta była najbliższa) …niestety nikt się nie pojawił ani we środę ani we czwartek… napisałam do firmy z prośbą o wyjaśnienie w piątek dostałam informację, że kuriera ponowią na poniedziałek … czyli tydzień od zamówienia.

W sobotę miałam samolot powrotny do domu więc moja paczka została po prośbie u jakichś ludzi (musiałam coś dać za fatygę). W Poniedziałek faktycznie zjawił się kurier (ponoć na urlopie był) ale nie miał naklejki i zostawił jakiś karteluszek z kodem po którym w ogóle nie można było śledzić paczki. Paczka dotarła na piątek. Masa stresu… Nie wiem kogo winić czy DPD czy Europakę

mariusz głuszkowski – 12 sie 2022
Co za kurw….czekam ponad dwa miesiące za 960 zł niech nie myślą że odpuszczę

Krystyna 11 sierpnia 2022
Witam zamówiłem paczkę z Anglii do Polski, podróż trwała 1 miesiąc nim dostałem paczkę, były w niej między innymi słodycze które były poniszczone i porozsypywane, nie mówiąc o innych ekscesach w drodze. Stanowczo odradzam

Agnes 11 sierpnia 2022
Paczki wróciły do nadawcy – zero informacji z jakiego powodu. Po każdym półgodzinnym oczekiwaniu na połączenie z biurem obsługi klienta połączenie jest zrywane. Brak odpowiedzi na maila. Szkoda czasu, a zwłaszcza pieniędzy!

Joanna Tomporowska 11 sierpnia 2022
Nie dostarczają przesyłek na czas

Marzena 10 sierpnia 2022
Kurier przyjechał dopiero na następny dzień od umówionego. Po kilkudziesięciu minutach oczekiwania na infolinii rozmowa jest rozlanczana. Zero kontaktu. Kurier przyjechał po Interwencji w InPost. Nie polecam.

Lehu 10 sierpnia 2022
Brak możliwości kontaktu telefonicznego mimo iż na stronie internetowej jest podany numer oraz godziny obsługi. Ponadto, nie obiecujcie, że przesyłka będzie w 3-4 dni skoro dojeżdża w 10, w moim przypadku nic się nie stało ale ktoś inny może się bardzo rozczarować.

Izabela Gromek-Horban 10 sierpnia 2022
Fatalne dotrzymywanie terminów. Mimo zapłaty kurier nie przybył w danym dniu.

Anna 9 sierpnia 2022
Niestety, paczka została dostarczona pod dom, a nie do domu, dzięki czemu każdy mógł sobie ją zabrać… Kurier który dostarczał paczkę był co prawda z UPS, jednak europaka współpracuje z nimi, więc chyba powinni coś z zmienić

Wojtczuk Bartłomiej 9 sierpnia 2022
Kurier nie odebrał paczki, nie potrafił dojechać pod wskazany adres po czym w zleceniu umieścił informację, że podałem zły adres Pieniądze nie zostały zwrócone, obsługa klienta rozkłada ręce Nie polecam

Robert 9 sierpnia 2022
To jakieś firma z podwykonawstwem nie wiadomo do kogo się udać w razie problemów z nieodebraną przesyłką w moim przypadku było 5 interwencji aby odebrać przesyłkę. W moim przypadku nie polecam na przyszłość na pewno nie skorzystam ponownie.

O . S. 9 sierpnia 2022
Paczkindoszly w oplakanym stanie , z czego jedna paczka nie dotarla wcale

T.W. 9 sierpnia 2022
Kontakt telefoniczny z firmą praktycznie niemożliwy, dwa tygodnie opóźnienia w dostarczeniu przesyłki i prawie zerowe zainteresowanie. Głęboko się zastanowię nad kolejnym korzystaniem z tych usług.

Daria Sz. 9 sierpnia 2022
Kurier kilka razy z rzędu nie odebrał paczki. Po wielu wiadomościach serwis nie ma zbyt dużego wpływu na kontakt z usługodawca. Zwrot pieniędzy za niewykonaną usługę – szybko.

karool 9 sierpnia 2022
nie dało się przełożyć daty odbioru, na infolinii można czekać do śmierci

klientka 9 sierpnia 2022
Nigdzie nie zaznaczono ze na pieniądze z wysyłki za pobraniem czeka się aż miesiąc!nie polecam zdecydowanie

MK 9 sierpnia 2022
Paczka dotarła z ponad tygodniowym opoznieniem, uszkodzona (rozerwane dno, pomimo opakowania w kilka warstw folii wzmacniajacej, wiec nie wiem co musiało sie dziać w trakcie transportu -i nawet nie chciało sie nikomu zakleic przez cala droge). W trakcie przesyłki musiałem wymienić kilkanaście (!) maili zarówno z Euro-Paka jak UPS, bo ciągle gineły im jakieś dokumenty (przy czym z UPS żadnego potwierdzenia otrzymania maili nie dostałem ani razu, a telefon kontaktowy okazuje się nieczynny).

Nie wiem właściwie czy fatalny stan usług to wina UPS czy Euro-Paki, bo jak się tak zastanowić to EP działa tu tylko jako płatna skrzynka pocztowa między klientem i przewoźnikiem, czyi za dobre czy za złe są to usługi nie ma żadnego wpływu. Ogólnie polecam jeśli ktoś chce pozbyć się trochę gotówki, sporo czasu i nerwów a także części przesyłanych rzeczy.

Dariusz 9 sierpnia 2022
UWAGA!!! Definitywnie nie skorzystam z usług tej firmy wprowadzają w błąd ludzi jest mega bałagan i nie dostarczają paczek poczynaniami jeszcze zadają zapłaty za zwrot ! Nie opowiadają na wiadomości nie polecam

Lidia Jones 9 sierpnia 2022
Tekst do wydrukowania i umieszczenia na paczce został mi przesłany dzien przed odbiorem paczki, w zwiazku z czym, nie dysponujac drukarka na miejscu i nie majac dostepu do zadnej, podalam niezbedne numery osobie odbierajacej paczke . Pracownik umiescil je na paczce ale i tak zostala zawrocona. Gdyby naklejka do wydruka zostala mi przeslana z wiekszym wyprzedzeniem, to udaloby mi sie ja wydrukowac. A tak – GBP 30 z glowy.

RJ 9 sierpnia 2022
Nadalam 1 paczke do Polski 1 kwietnia, ktora doszla expresowo. W tym samym dniu wysylalam paczke do Angli . Paczka nigdy nie doszla I pomimo dochodzenia nie otrzymalam zadnego wyjasnienia ani zwrotu pieniedzy.

Piotr 9 sierpnia 2022
nie polecam. zapłaciłem za wykonanie usługi, która nie została finalnie wykonana. od prawie miesiąca czekam na zwrot pieniędzy lub kontakt od firmy. oszuści. Nie polecam

Katarzyna 9 sierpnia 2022
Paczka została wysłana z Polski do Irlandii północnej a przyszła do mnie po ponad 2 tygodniach ! Oczywiście gdyby nie moja interwencja, pewnie paczka nie doszła by w ogóle. Firma euro-paka nie odpisywała na emaile a dodzwonić się do nich na infolnie było nie możliwe. Dopiero pośrednik czyli firma Gls udzieliła mi informacji i zgłosili interwencje w mojej sprawie chociaż poinformowali mnie ze nie powinni bo teoretycznie nie jestem nadawca tylko firma euro-paka. Serdecznie nie polecam ich usług

XyZ 9 sierpnia 2022
Dramat

mama 9 sierpnia 2022
nie można się dodzwonić, czekałam na infolinii 30 minut i wówczas połączenie jest przerwane, kolejka do dodzwonienia się jest codzienna taka sama 11 osobo i jak już się jest pierwszym w kolejce magicznie rozłącza- słabe- zero kontaktu. dostałam wiadomość na maila ze paczka będzie odebrana w poniedziałek, kurier nie przyjechał dzwoniłam – bez efektu, napisałam maila że paczka jest nieodebrana, w ODPOWIEDZI dowiedziałam ze zostanie odebrana we środę. czyli znowu we środę od godz. 8.00 do 18.00 trzeba czekać na kuriera. nikt telefonów nie odbiera czyli umówić się nie można, długo trwa dosatwa miałobyc 2-3 dni, w sumie to był tydzień, nie polecam

Firma Invest 9 sierpnia 2022
Niestety nie mogę powiedzieć że jestem zadowolona usług którą u Państwa zamówiłam nie została zrealizowana ponieważ kurier dpd nie przyjechał po przesyłkę prze dwa kolejne dni a zależało mi na dostarczeniu dokumentów na czas w efekcie końcowym musiałam wsiąść w taxi i dostarczyć dokumenty osobiście, poniosłam koszty wysyłki w Państwa firmie i taxi co w efekcie końcowym wyniosło mnie ok 300zł zamiast 36zł. Nie polecam nikt pomimo złożonej reklamacji nie zwrócił mi pieniędzy.

Mirosław Ostaszewski 9 sierpnia 2022
Nie polecam tej firmy, ponieważ zamówiłem i opłaciłem kuriera na konkretny dzień, bo chciałem wysłać paczkę do Barcelony. Tego dnia na kiedy zamówiłem kuriera dostałem od firmy przewozowej, że kurier odbierze paczkę następnego dnia. Zadzwoniłem do firmy przewozowej bo myślałem, że to jest jakaś pomyłka. Firma przewozowa poinformowała mnie, że Europaka przesunęła termin odbioru mojej przesyłki nie uzgadniając tego ze mną. Przez pół dnia dzwoniłem do tej firmy ale nikt nie raczył odebrać telefonu.

Napisałem też kilka wiadomości oczywiście też zostały bez odpowiedzi. Zadzwoniłem do innego przewoźnika bezpośrednio i udało się wysłać w tym dniu w którym chciałem to wysłać w dodatku o połowę taniej. Bardzo długo czekałem na zwrot moich pieniędzy. Oczywiście z tej firmy nikt nawet nie przeprosił. Nigdy więcej nie skorzystam z usług tej firmy

Izabela 9 sierpnia 2022
Pierwszy i ostatni raz skorzystałam z usług tej firmy. Klient otrzymał paczkę 7 lipca, a pieniądze z pobrania przelano na moje konto dopiero 5 sierpnia. Przez miesiąc firma przetrzymuje pieniądze klientów. Nie polecam

Jerzy 9 sierpnia 2022
Po umówieniu nadania paczki brak kuriera brak kontaktu telefonicznego z firmą nie polecam

Sandra Markiewka 9 sierpnia 2022
Paczka przyszla zgnieciona Tak bardzo ze nawet nie było widać ze to kwadrat. Miski szklane twarde całe potłuczone w drobny mak mimo tego ze były sapakowane w folie bombelkowe i między ubraniami. Paczka musiała być rzucana bardzo mocnymi bardzo często.

Marta 9 sierpnia 2022
paczka zostala opozniona o 2 tygodnie

Klient 9 sierpnia 2022
niestety paczka została zniszczona, reklamacja nie została rozpatrzona w terminie, rozważam podjęcie dalszych kroków prawnych

K 9 sierpnia 2022
Zamówiłam kuriera przez 4 dni nikt nie był w stanie odebrać przesyłki

Dominik Lewandowski 9 sierpnia 2022
Nigdy więcej nie skorzystam z usług tej pseudo firmy przewoźniczej i odradzam każdemu z korzystania z ich usług. Wysłałem paczkę 09.06.2022 a dziś jest 09.08 i paczka zaginęła i nikt się nie poczuwa do odpowiedzialności. Kontakt jest tragiczny mailowy a na telefoniczny nie ma co liczyć bo czeka się w fikcyjnej kolejce na połączenie a gdy się już jest pierwszym to auto automatycznie rozłącza.

JAROSŁAW FREJ 9 sierpnia 2022
Za paczke o zadeklarowanej wartosci 30 GBP pobrano dodatkową opłate w kwocie 225,54 PLN. Numer faktury UPS z dnia 04.jul.2022;202270049659. Kurier odmówił dostarczenia paczek pod drzwi mieszkania i zostawił je przed blokiem. Dostarczył dopiero za dodatkową opłatą do ręki w kwocie 100PLN.

A. 9 sierpnia 2022
Przesyłka nie została doręczona

Agnieszka Tarasek 9 sierpnia 2022
Paczka po około 2 tygodniach nie została odebrana.Nie polecam.

Marek 9 sierpnia 2022
Firma obiecuje dostawę do Hiszpanii standardowej paczki w 3-4 dni robocze /operatorem był GLS/. w rzeczywistości paczka dotarła po grubo ponad 2 tygodniach. W trakcie przesyłki, gdy próbowałem złożyć reklamację odbijałem się jak od ściany, albo odsyłali mnie do call center w Hiszpanii gdzie nie można się dodzwonić. Nie polecam. Żenada..

Monika 9 sierpnia 2022
Paczka miala byc odebrana z domu w piatek, tego samego dnia dzwoni pani pytajac czy paczka jest gotowa do..mowie ze jest gotowa..pani mowi ze za chwile podjedzie kurier..kurier nie przyjechal, (pojawil sie w poniedzialek) a na statusie paczki napis: „paczka nie gotowa do odbioru”

Wnuklipinska 9 sierpnia 2022
Miesiac czasy czekam na dostarczenie przesylki. Do tej pory jej nie ma. Katastrofa!!! Przesylka do Hiszpanii ,wiec nie koniec dwoata

MH 9 sierpnia 2022
Firma pobrała opłatę za doręczenie paczki do Szkocji lecz nie doręczyła jej pod pretekstem, że adres nadawcy był niepoprawny. Adres był jednak poprawny. Paczka została zwrócona do Polski za dodatkową opłata przeze mnie. Po otrzymaniu zwróconej paczki okazało się, ze firma wydrapała adres odbiorcy aby pozbyć się dowodu na to, ze adres był poprawny. Firma odmówiła zwrotu pieniędzy zapłaconych za paczkę, której nie doręczyli

Mariusz 9 sierpnia 2022
Paczka nie odebrana na infolinię nie można się dodzwonić co jestem pierwszym oczekującym rozłącza kasa oczywiście przepadła jak dla mnie złodzieje nie polecam

Mariusz Ż 9 sierpnia 2022
Paczka zagineła. Zero kontakyu z firmą.

Michalina 9 sierpnia 2022
Nie polecam. Jedna z, paczek zaginęła – mimo że zgłaszałam to do Was nie udało Wam się pomóc mi rozwiązać sytuacji.

NL 9 sierpnia 2022
Nie polecam, paczka została uszkodzona i nigdy nie dotarła do nadawcy. Przez dwa miesiące nie dostałem żadnej informacji odnośnie stanu paczki… Dalej czekam na rozwiązanie sytuacji. Euro paka zrzuca winę na DHL, natomiast DHL ma euro pakę… Lepiej skorzystać bezpośrednio z usług kuriera.

Paulina 9 sierpnia 2022
kontakt z europaka wgl nie ma mozliwości skontaktowania sie z firmą telefonicznie. Problem z doreczeniem paczki na adres (kurier innej firmy nie ma z tym problemu ) Ogólnie słaba firma.

m 9 sierpnia 2022
Paczka jeszcze nie została odebrana

Niezadowolony klient 29 lipca 2022
Zdecydowanie odradzam!!! A już na pewno wysyłki za pobraniem. Na pieniądze, czekam już ponad miesiąc. Dzwoniłam 3 razy za każdym razem gdy byłam pierwsza, rozliczało się. Oszuści. Sprawa idzie na policję.

E.H 29 lipca 2022
Nie polecam. Wpierw zgubili moja paczkę. Po ponad miesiącu otrzymałam info ze mam podpisać dokument ze pokryje wszelkie graniczne koszty UPS, ale kosztów przed podpisaniem podać nie chcieli. A po dwóch miesiącach pytają o adres zwrotny i straszą pokryciem wszelkich kosztow zwrotnych! Strata kasy, nie polecam firmy. UPS również. Kontakt z nadawca – zerowy.

Janusz Kurowski – 28 lip 2022
Totalne lekceważenie 642622708206425220396069
2 tygodnie po wysyłce za pobraniem i brak przelewu na moje konto
Brak reakcji na pisma, nie odbieranie połączeń telefonicznych,kompletne lekceważenie klienta
Janusz Kurowski 64-810 Krzewina ul.Kasztanowa 5/3

Max – 28 lip 2022
OSZUŚCI! Przyjmują zlecenie, pobierają opłatę, wyznaczają termin odbioru przesyłki i … nic. Bierzesz urlop, czekasz na kuriera w wyznaczonym dniu, a ten nie przyjeżdża. Oszuści z Euro-paki nie poczuwają się do odpowiedzialności. Nie chcą zwrócić pieniędzy za usługę o stratach wynikających z straconego na oczekiwanie dnia nie wspominając. Trzeba by procesować się z tymi oszustami przed sądem.

Miksiewicz 23 lipca 2022
Nie polecam ,dostarczono mi mebel który był rostrzaskany

Osoba fizyczna 21 lipca 2022
Odradzam tę pseudofirmę. Brak kontaktu na infolinii, automat rozłącza po 30 min oczekiwania. Kolejka fikcyjna. Paczka wysłana za pobraniem, odzyskanie pieniędzy graniczy z cudem. Firma przechwytuje pieniądze od firmy kurierskiej. Większość pozytywnych opinii to fikcja/bot.

Kornelia 20 lipca 2022
Kurier nie przyjechał po moją paczkę, a kontakt z firmą był znacznie utrudniony.

Piotr 19 lipca 2022
Zdecydowanie odradzam Wysłałem paczke za pośrednictwem tej firmy za pobraniem i minął miesiąc a ja nadal czekam na pieniądze !!!!!. Infolinia to jakaś farsa !!!

Consumer – 19 lip 2022
Nie polecam!! Odbiór paczki został anulowany a zwrot pieniędzy nie został dokonany. Na e maile tez nie ma odpowiedzi.

Agata 18 lipca 2022
Odradzam!!! Czekam na pieniądze z paczki pobraniowej już ponad miesiąc. Na infolinię nie można się dodzwonić, bo po długim okresie oczekiwania na swoją kolej (pół godziny), rozmowa zostaje rozłączona.

kruszyna “galaxy” – 15 lip 2022
nie polecam tej firmy jeżeli chodzi o wysyłanie paczek pobraniowych paczka dochodzi szybko bo to InPost pieniądze dostali po do 5 dniach z inpostu , a ja po miesiącu . ciężko dodzwonić się na jakąkolwiek infolinię i cokolwiek się dowiedzieć żałuję że skorzystałem z usług tej firmy euro-paka.pl

Superkrytyk – 15 lip 2022
Nie polecam. Brak kontaktu. Paczki nieodebrane. Pomylone daty zamówienia. Dno.

Piotr 15 lipca 2022
Brak kontaktu z obsługą klienta. Nie ma możliwości skorygowania błędów w nadaniu paczki spowodowanych przez system firmy! Nie polecam

Piotr 15 lipca 2022
Nie polecam ,omijać szerokim łukiem. Dwa tygodnie czekam na zwrot kasy za paczkę z pobraniem infolinia to jakaś farsa od paru dni staram się dodzwonić a jak jestem pierwszy w kolejce to mnie rozłącza

Katarzyna 13 lipca 2022
Banda złodziei.mija miesiąc a pieniędzy za pobranie brak.sprawa bedzie zgloszona na policje.

Slawomir 10 lipca 2022
Nigdy nie przyjechali na czas , zawsze spóźnieni przynajmniej dwa dni gdzie trzeba było dzwonić i ponaglać , przetrzymywanie pieniędzy klienta

Wioleta 7 lipca 2022
Złodzieje i oszuści!!!!! PRZESTRZEGAM przed tą pseudo firma paczka wysłana 2 czerwca za pobraniem 3500 tyś!!! Do tej pory nie mam pieniędzy!!! Brak kontaktu tejefon nie działa

Barbara 6 lipca 2022
Zdecydowanie nie polecam tej firmy. Brak kontaktu z firmą. Lekceważą klienta. Za anulowane zamówienie nie zwrócono pieniędzy.

Arek 5 lipca 2022
NIE POLECAM!!! Paczka wysłana za pobraniem, od dostarczenia minął już ponad miesiąć a pieniędzy jak nie było tak nie ma.

Artur 4 lipca 2022
Pierwszy i ostatni raz korzystałem z tej nieudolnej firmy . Kontakt telefoniczny praktycznie niemożliwy . Po wysłuchaniu muzyczki przez 45 minut rozmowa rozłącza sie . Przesyłka wysłana 30 maja za pobraniem , zwrot środków 4 lipca po wielu interwencjach . Nie raczą nawet odpisać na reklamacje . Odradzam absolutnie .

Anna 1 lipca 2022
Oszuści!!! wysłałam paczkę pobraniową na kilka tysięcy, minął miesiąc i nie dostałam środków na konto!!! Nie odbierają telefonów, infolinia po 30 minutach wyłącza się.

Olszyna katarzyna 30 czerwca 2022
Paczki dojechały zmiażdżone ,od 16 lat wysyłam paczki pl-uk i nigdy mi się to nie zdażyło .

Ewa Dziama 27 czerwca 2022
Usługa nie została wykonana, brak zwrotu pieniędzy .

Tobolska 27 czerwca 2022
Niestety nie wykonano uslugi,.paczka jest u mnie nadal a przecież zaplacilam za usluge.wyslalam reklamacje _zostala bez odpowiedzi

JoN 27 czerwca 2022
Transakcja nie doszła do skutku bo kurier nigdy nie przyjechał po paczkę , nie skontaktował się, nic się nie zadziało jedyny plus jest taki ze oddali środki. NIE POLECAM

Mit 26 czerwca 2022
Nie polecam

Urszula Kret 26 czerwca 2022
Paczka została odesłana po miesiącu na mój adres nadawcy .wróciła..po ponownym nadaniu paczka w Polsce była rozerwana i nie było żadnych wyjaśnień odnośnie otwarcia paczki. Cześć rzeczy zginęło.

Anna 26 czerwca 2022
NIE POLECAM! Moja paczka po przeszlo dwutygodniowym pretrzymywaniu w magazynie, po zwrocie od przewoznika zostala zniszczona. Poziom obslugi klienta na tym etapie „dostarczania” mojej paczki zaden. Brak informacji dlaczego zwrocona. Dopiero po skontaktowaniu sie z obsluga klienta dostalam informacje ze paczka stwarza zagrozenie sanitarne i bedzie zniszczona. Paczki nie mozna odebrac samemu. Prosilam o wytlumaczenie i mozliwosc odbioru paczki. Otrzymalam krutka informacje ze paczka zostala zniszczona. Pieniadze za wysylke pobrane nie ma mowy o zwrocie ani paczki ani pieniedzy. Beznadziejne traktowanie sprawy.

Łukasz 25 czerwca 2022
Słaby kontakt z informacją. Wymagali ode mnie kodu przesyłki 8 cyfrowego a takiego owego nigdzie nie było. W pewnej chwili myślałem że zostałem oszukany i okradziony tak inpost mnie wystraszył. To moja opinia

Arleta 25 czerwca 2022
Trzy razy korzystałam z usług tej firmy z czego dwa razy przesyłka dotarla uszkodzona, mimo mojego bardzo dobrego zapakowania(karton kilka warstw folii i taśmy). Na odpowiedź w sprawie reklamacji czekam ponad miesiąc. Nie polecam

Karolina 25 czerwca 2022
Utrudniony kontakt. Brak możliwości dodzwonienia się. Odpowiedz mailowa po kilku dniach. Dwie próby odebrania przez kuriera paczki w podanym terminie. Dalej czekam

Lukasz 25 czerwca 2022
Paczka z sugerowanych 5 dni roboczych szła jakieś 3 tyg ,co drugi dzień w systemie widziałem kolejna przesunięta datę doręczenia o kolejne kiła dni ,lub tez nie i czekałem na łączkę a kurier się nie pojawiał .pani na inforlini była wielce zdziwiona ze nie patrzę w szczegóły doręczenia a przecież na stronie wielkimi literami ponawiała się informacja o dniu i godzinach doręczenia . o kolejne jo

Ewa Dziama 25 czerwca 2022
Usługa nie została wykonana, brak zwrotu pieniędzy .

Robert 25 czerwca 2022
Za posrednictwek euro paka wyslany zostal TV 47” , duza paczka. Paczka nigdy nie dotarla do adresata w UK , poczatkowo informowano o opoznieniu na granicy Francja-UK. Poinformowano mnie iz nikt oprocz osob z infolini nie bedzie rozmawial z klientem. Uzyskalem informacje ze to wina firmy UPS gdyz to ona realizowala transport i dostawe. Tranzakcje zawieralem i rozmawialem przed wysylka z euro paka , komunikacja z firma katastrofa. Prosze omijac firme szerokim lukiem .

Kasia 24 czerwca 2022
Złodzieje

Kamila 24 czerwca 2022
Pomimo umówionej daty i godziny „kurier” nie odebrał paczki… nawet nie dostałam żadnej informacji że „kurier” nie odbierze paczki… nie polecam!!!!!!!

Tomasz 24 czerwca 2022
Firma nie zrealizowała zlecenia, tłumacząc się problemami. Dodzwonienie się na infolinię niemożliwe – jest wyłączona lub po kilkunastu minutach, gdy już przychodzi Twoja kolej, rozłącza połączenie. Kontakt mailowy bardzo ogólnikowy.

Marek 24 czerwca 2022
Ustalono z konsultantem euro-paka , że paczka będzie odebrana przez kuriera pomiędzy 12-14. Kurier w tym przypadku Ipost w tym czasie nie odebrał. Po kilkunastominutowym oczekiwaniu na połączenie z euro.paką , poinformowali, że trzeba dzwonić do Inposta, kolejne oczekiwanie na połączenie w celu otrzymania nr tel. do kuriera. Kurier powiedział że nikt takiego zakresu odbioru paczki jemu nie wyznaczył, on do godz. 15 codziennie rozwozi paczki, dopiero po godz. 15 odbiera. Paczka została odebrana o godz 16:30 !! Europaka po zainkasowaniu pieniędzy umywa ręce.

marzena 24 czerwca 2022
witam!nie polecam przesylania przez parcel force na europaka. paczka szla ponad miesiac czasu nie bylo wiadomo gdzie do konca sie ona znajduje.kontakt bardzo ograniczony europaka wraz z poczta polska i parcel force przerzucali na siebie na wine za niedostarczenie przesylki

Arekn 24 czerwca 2022
Reklamajce z gory rozpatruja tak, aby niczego nie uznac, podjescie do klienta rodem z komuny.

Patrycja 24 czerwca 2022
Nie polecam. Kurier przyjechał wrzucił kartkę że nikogo nie było w domu i że ponownie przyjedzie na następny dzień, ale się nie pojawił.

Tom 24 czerwca 2022
Paczka była tak opóźniona jak nigdy do tad … nie polecam

Anita 24 czerwca 2022
Niestety paczka doszła długo po czasie jaki był w opisie. Niestety odbiorca paczki musiał zapłacić jeszcze cło, w opisie przed wysłaniem czytałam, że to zdarza się bardzo rzadko. Wiec podsumowując wysłanie malutkiej paczki do UK kosztowało bardzo dużo, wraz z zapłatą cła.i bardzo długo to trwało. Nie jestem zadowolona z tej uslugi

KJ 24 czerwca 2022
Tak jak tu na miejscu pani obsługująca maila pomocna i szybka w odpowiedzi, jak nie zmienia to faktu, ze kurier nie dostarczył przesyłki mówił ze dostarczył po czym tzucil w ogródek w krzaki i pisze odbiorczymi ze paczka już jest i ze była u sąsiadów. Miesiąc czekania na przesyłkę !!

Dorota 24 czerwca 2022
Nie polecam!!!

Przemek 24 czerwca 2022
Laptop przyjechał uszkodzony. Opakowanie z zewnątrz pogniecione.

Emilia Cullen 24 czerwca 2022
2 tygodnie czekam na paczkę i nadal nie wiem czy przyjdzie czy zgubiona.

N&M 24 czerwca 2022
NIE POLECAM z calego serca!!!! firma nie dotrzymala warunkow umowy, kontakt z obsluga klienta to jakas porazka! Paczka jest od 2 tygodnii w drodze i juz trace nadzieje,ze w ogole zostanie dostarczona bo firma nie podejmuje zadnych krokow zeby sprawe wyjasnic! Jeszcze raz NIE POLECAM!!!!!

Popielarz 24 czerwca 2022
Strona jest problemową, wciąż wyskakiwał błąd w adresie, ciągle od nowa musiałam wpisywać nazwisko imię, maila, pomimo, że był prawidłowy. W ostateczności zrezygnowałam, bo ile można nad tym ślęczeć. Wybrałam dpd pomimo wyższej ceny, ale wypełnianie danych odbyło się bezproblemowo.

Maciej 24 czerwca 2022
Zleciłem odbiór paczki poprzez DHL…kurier podjechał po zamknięciu biura i trwało tydzień zanim ponownie paczka została odebrana…co mam powiedzieć? Panie z callcenter były miłe, ale sama usługa dla mnie porażka. PS. Nie chciało mi się pisać tej opinii, ale po 10- tym mailu z prośbą o opinię nie miałem wyjścia…

AR 24 czerwca 2022
Kurier nie przyjechał ani w dzień zlecenia, ani na kolejny. Po mojej interwencji na nowo sporządzono zlecenie. Czyli paczkę odebrano pna trzeci dzień.

G. Komakhidze 24 czerwca 2022
Nie jestem zadowolony. Płaciłam za kurier ale kurier nie zabrało paczka

Wioleta 24 czerwca 2022
2 maja wysłałam rzeczy z Anglii do Polski i do tej pory ich nie mam..dzięki Wielkie ! To były moje rzeczy osobiste. Pozdro dla Was

Sławek 23 czerwca 2022
Jeśli sprawdzasz tę firmę, od razu mówię, zobacz też na innych portalach z ocenami firm, bo tutaj oni wrzucają martwe dusze wypisujące bzdury i poprawiające ocenę. Prawda jest taka, że zablokowali mnie po krytycznej wypowiedzi na Facebooku. Nie chcą rozliczyć reklamacji, a dostałem 4 zniszczone kompletnie paczki. Zwyczajni złodzieje i jedyne, co mogą robić, to manipulować reputacja w internecie, bo nikt by ich nie wybrał… Chcesz skorzystać z Euro-Paka.pl ? Wiej i nie rób tego…

Izabela Happi 23 czerwca 2022
Nie polecam moja paczka została zgubiona zniszczona.Skladałam o reklamacje 21dni trzeba bylo czekac.Oczywiscie odpowiec była ze to nie z ich winy.A kogo???Szkoda czasu i pieniedzy

Sławek 22 czerwca 2022
Wszedłeś na ich stronę? To ostatni moment, żeby wiać! Zniszczyli mi w transporcie paczki. Utrudniają dochodzenie odszkodowania! Przy okazji, usuwają negatywne opinie i komentarze na Facebooku i Instagramie. Na prawdę, podła firma, żenujący serwis, facet po prostu przestał odpisywać, z lenistwa? Zostałem ze strata 20000zł…

Reskacx 22 czerwca 2022
Nie polecam z całego serca !!!!paczka od tygodnia krąży między Polską a Niemcami. Zero kontaktu, telefon nie odpowiada!koszmar

P. G. 21 czerwca 2022
Paczka dotarla do mnie uszkodzona z niekompletna zawartoscia po prawie 2 tygodniach od wyslania. Absolutnie nie polecam

M 20 czerwca 2022
Paczka została doręczona w inne miejsce i odebrana przez nieznajoma osobę. Paczka zaginęła , nie polecam 🙁

Tomasz 20 czerwca 2022
Wysłałem 3 paczki. Jedną cofnieto, druga przyjechała po pięciu tygodniach, trzecia niedojechała w ogóle. Nie dostałem zwrotu pieniędzy. Totalna porażka.

Ryszard Marosz 20 czerwca 2022
Kurier nie dotarł w wyznaczonym dniu (czekałem 10 godzin). Kolejnego dnia po 20- minutowym oczekiwaniu dodzwoniłem się do firmy i skierowano mnie do punktu przyjmowania paczek. W punkcie pani odmówiła przyjęcia paczki. Kolejne negocjacje z firmą i punktem przyjęć i po 2 godzinach udało się. Zdecydowanie nie polecam, szkoda czasu, pieniędzy i nerwów.

Mateusz 20 czerwca 2022
Paczka była nadana przez Euro pakę 26.05.2022 za pobraniem a dostarczona 27.05.2022 i do dziś nie dostałem pieniędzy na konto bankowe ale na mogę inaczej to załatwić bo fakturę VAT mam na firmę i mogę jednocześnie zgłosić do Krajowego Rejestru Dłużników jak mi podpowiedział Radca prawny i jednocześnie chcę poinformować żeby nie kasować opini

Ilona 19 czerwca 2022
Nie polecam,od ubiegłego roku bardzo się popsuła jakość.Kurier nie przyjechał po odbiór,firma nie odpowiada na reklamacje

Agnieszka C 18 czerwca 2022
Paczka nadana w Legnicy do Bristolu przyejchala w oplakanym stanie. Pomimo oklejenia paczki tasma NIE RZUCAC/Fragile pudelko przyechalo polamane w dwoch bokach. Produkty pomino oklejenia babelkowa tasma kazdego przedmiotu indwidualnie 40% zawartosci paczki nie przetrwalo podrozy. Zrobilismy wszystko Co mozliwe przy zabezpieczyc towary. Wodac przwoznik nie ma szacunku dla towaru kilienta. Tragiczny poziom uslugi. Pudelko polamane z dwoch stron

Manio 17 czerwca 2022
Nie polecam, dodzwonić się z reklamacją graniczy z cudem, oczekiwanie na kuriera przekroczyło 3 tygodnie, paczka również opóźniona o kilka dni.

Dawid Cieniuch 17 czerwca 2022
9d maja czekam na kuriera który odbierze paczkę

I.w 17 czerwca 2022
Generalnie nie jestem zadowolona z usługi. Zamówiłam paczkę z odbiorem na piatek 10.06-zależało mi na wysyłce konkretnie tego dnia. Zaznaczyłam godzinę odbioru przez kuriera, wydrukowałam etykietę i zapakowalam przedmiot. Niestety kurier po paczkę się nje zgłosił, w poniedziałek dzwoniłam do firmy w celu uzyskania informacji, niestety również jedyne do dostałam to nr do kuriera który oczywiście telefonu nie odbierał. Finalnie paczka została odebrana późnym popołudniem w poniedziałek, a kurier odezwał się chyba po setnym telefonie. Nie polecam 🙂

Anonim 17 czerwca 2022
Czekalem 22dni na 7tys pobrania i pewnie do dziś bym nie dostal a wykonałem z 10telefonow i wysłałem 30maili przestali odpisywac

T j 16 czerwca 2022
Kurier nie przyjechał w wyznaczony termin po paczkę – ok mógł nie zdążyć. Następnego dnia brak- sobota+niedziela oczywiście wolne. W poniedziałek po kilku telefonach w końcu przyjechał

Teresa z Chorzowa 16 czerwca 2022
Kurier nie zjawił się w umówimy dzień, nie zostawił nawet awizo. Po tygodniu dalszego oczekiwania adresat musiał 15 kg paczkę odebrać z tzw. punktu odbioru. Nigdy więcej nie skorzystam z ich pseudousług…

Kosior 16 czerwca 2022
Paczka przyszła w bardzo słabym stanie. Rzeczy w środku uległy zniszczeniu.

Diana 16 czerwca 2022
Paczka zaginęła. Każdy się wymiguje. Koszty nie zostały zwrócone od kwietnia.

Sylwia 16 czerwca 2022
Nie wiem,jak bardzo musiała być rzucana moja paczka,skoro płyny,które były dodatkowo zabezpieczone i umieszczone specjalnie w środku paczki były rozwalone.Wszystkie rzeczy były przemoczone a część z nich tym samym zniszczona i ten karton,który po zamknięciu wyglądał jak szmata.Uwieczniłam to na zdjęciach,gdyby ktoś życzył sobie do wglądu.Serdecznie NIE polecam

Ada 16 czerwca 2022
Niestety byłam bardzo rozczarowana usługą do której nie doszło …

Arkadiusz Żyrek 16 czerwca 2022
Nigdy nie polece bliskim waszej firmy kurierskiej.2 lrzesyłek nie dotrzymałem za posrednictwem waszej firmy.Dziękuje Ale już nie będe korzystał z waszej firmy.

Anna 15 czerwca 2022
PACZKA NIE ZOSTAŁA ODEBRANA

Michał Siemiński 15 czerwca 2022
paczka po pidjeciu zwrócona do nadawcy. brak info dlaczego. brak kontaktu. totalna porażka.

Lenza 15 czerwca 2022
Mimo że paczka była dobrze zabezpieczona, została uszkodzona w transporcie. Nie polecam!

Kinga Niemczyk 15 czerwca 2022
Paczka ciagle po 2 miesiącach nie została dostarczona

Karolina 15 czerwca 2022
Dużo błędów w komunikacji z klientem.

Ja 14 czerwca 2022
Czas dostawy niestety trwał półtora tygodnia a miało być 3-5dni robocze , kurier nie skantoktowal się z odbiorcą ,na stronie przy śledzeniu non stop zmieniał się termin ,odbiorcą czekał w ustalonym dniu i wyznaczonej godzinie a przesyłka nie dotarła po jakimś czasie zmiana na kolejny dzień.zawiodlam się

Angelika 14 czerwca 2022
Paczka dotarla na miejsce z duzym opoznieniem , karton byl rozdarty , przedmioty w paczce byly uszkodzone . Wyslalam pierszy raz u was paczke i ostatni .

Anna Sulińska 14 czerwca 2022
Moja paczka nie została odebrana przez kuriera, infolinia nie aktywna. Brak zwrotu pieniędzy. Jedno wielkie nieporozumienie!!!!

Dariusz Wieladek 14 czerwca 2022
Paczka została odebrana 4 dni po terminie GLS tracking porażka

Kasia 14 czerwca 2022
Paczka nie została wysłana do odbiorcy ponieważ brakowało dokumentów celnych o ktorych wcześniej nie zostałam poinformowana. Czekalam na paczke bardzo długo poczym została odesłana od nadawcy. Do tej pory czekam na zwrot pieniędzy

Sandra Markiewka 14 czerwca 2022
Jester totalnie zawiedziona!!!! Ciężkie półmiski z bardzo grubego szkla, zabezpieczone naprawdę dobrze – pobite w drobny mak!!!!! Wszystkie były w foliach i między ubraniami!!! Paczka Hyla rzucana tak okropnie ze straciła swój kształt kwadrata!!!!! Zwrot pieniędzy albo sprawa będzie zgłoszona dalej!!

Kornelia 14 czerwca 2022
Kurier nie dojechał w wyznaczonym terminie ani nawet dniu…

Rg 14 czerwca 2022
Paczka zaginęła. Leżała w Polsce miesiąc.

Tomasz Kubaszewski 14 czerwca 2022
Paczka zdewastowana lekarstwa zniszczone dużo rzeczy znikło z paczki słodycze jedzenie nie polecam tego przewoznika

Damian 14 czerwca 2022
Jedna wielka masakra i nieporozumienie.

537336473 proszę o kontakt 14 czerwca 2022
Żarty są jakieś ? Paczka dojechała z 2 dziurami wielkimi . Jak mozna tak paczki wysłać ?

Tomasz Kubaszewski 14 czerwca 2022
Paczka zdewastowana dziury w kartonie lekarstwa zniszczone mogę dołączyć zdjecie

Stanek 14 czerwca 2022
Nie dotarła pod wskazany adres .

Daniel Idczak 14 czerwca 2022
Bardzo ciężko sie dodzwonić i nie kompetetni kurierzy.

Dominika 14 czerwca 2022
Bardzo utrudniony kontakt z biurem. Generalnie brak kontaktu. Brak odpowiedzi na maile. Paczka z dużym opóźnieniem została dostarczona.

B 14 czerwca 2022
O szkoda slow I brak nerwow

Mariusz 14 czerwca 2022
Nie poleca firmy z uwagi na czas oczekiwania na paczkę(Ponad miesiąc czasu z Anglii do Polski)

Asia 14 czerwca 2022
Nie polecam! Paczka wróciła spowrotem do nadawcy rozwalona brak kontaktu z kim kolwiek. Ubezpieczenie to kpina i żart

EwaSzmmen 14 czerwca 2022
Paczka nie dotarła, wróciła do mnie otwarta i zniszczona zawartość

Edyta 14 czerwca 2022
Biuro obsługi hmmm zadko kto odbiera telefon Bardzo mylna data dostawy

Dorota 14 czerwca 2022
Absolutny żart! Paczka nadana prze ze mnie została dostarczona w częściach, pomimo składania reklamacji 2 razy nikt nie wrócił do mnie. Nie polecam wręcz odradzam was innym z powodu bardzo słabej jakości obsługi klienta

El Soudani 14 czerwca 2022
Wyslalam paczkę z UK do Polski, moje używane ciuchy. Miała dojść w 7 dni roboczych. Wartość podałam poniżej 38 funtów, bo wymagali by podać. Wróciłam do Polski i paczki nie było przez miesiąc. Na moje monity, codzienne po kilka razy, zdecydowali że dadzą paczkę jak opłacę cło, które wyniosło drugie tyle co transport paczki do Polski. Dużo zachodu z tym, nie polecam

Agata 14 czerwca 2022
Firma euro paka jest firma nie rzetelna, która nie dba o klienta. Zamówiłam odebranie paczki , kurier nie znalazł adresu i nie ma obowiązku dzwonienia do klienta. W efekcie straciłam wpłacone pieniądze , firma europosła nie bierze żadnej odpowiedzialności. Tragiczna obsługa klienta, niezainteresowana kompletnie pomocą w żadnej sprawie. Straciłam 1,5 dnia czekając na kuriera w oknie.nie polecam

Mazur 14 czerwca 2022
Moja paczka jeszcze nie dotarła. Nie mam też żadnej informacji co się z nią dzieje. Minęły już 3 tygodnie.

Dorota 14 czerwca 2022
Nigdy więcej z tą firmą, oszukaństwo i nic więcej. Paczka nie dotarła, tłumaczenia inne niż w śledzeniu przesyłki, nie otrzymałam zwrotu środków mimo, że usługa nie została wykonana. Nie polecam!!!

Dawid 14 czerwca 2022
Pierwszy zamówiony kurier nie przyjechał, na drugiego czekałem 7 dni, ciężko sie dodzwonić, a jak już się uda to nie da się nic załatwić

Klient 14 czerwca 2022
Nie przyjechał kurier. Podobno zły adres wpisałem. Google i nawigacja mówią co innego, adres istnieje od momentu powstania miasta. Zero kontaktu

Maja Gąsiorek 14 czerwca 2022
Cóż, w Polsce firma wywiązała się wspaniałe. Kurier DPD odebrał paczkę już następnego dnia. W Szwecji jednak to jakieś totalne nieporozumienie!!! Dostaliśmy smsa, że paczki czekają na odbiór. Nawet nie podjęli próby dostarczenia na wskazany adres! Te paczki to 20 oraz 30 kg! Już nie wspomnę o tym, że do odbioru były w dwóch różnych miejscach! Jedno oddalone ode mnie o bagatela 5 km! Może mi ktoś wyjaśnić jak samotna kobieta w ciąży ma niby odebrać te paczki i dotaszczyć je do domu?! Dodam, że bez auta! Żenada. Nie polecam !!!

Kataw 14 czerwca 2022
Paczka bardzo długo szla do polski aktualnie jeszcze jej nie odzyskałam

K 14 czerwca 2022
Bardzo niemiły kurier. Nie dostałam żadnej informacji w jakim dniu się zjawi, zadzwonił dopiero będąc już pod moim domem z wyrzutem, spowodowanym brakiem mojej obecności świadcząc, iż to moja wina i powinnam była czekać.

Pycha 14 czerwca 2022
Nie przyjechali zabrać paczki i nawet nie zwrócili pieniedzy złodzieje

Katarzyna 14 czerwca 2022
kurier odebrał niewłasciwą paczkę, chociaz była zaadresowana i miała etykietę, a do tej którą miał odebrać miał tez przywieźć etykietę. paczka poszybowała do innej firmy a był to zwrot, obsługa klienta umywa ręce

Adam 14 czerwca 2022
Niestety kolejny raz było trzeba się upominać o dokumenty pani mówi że są wysyłane 24h przed dniem odbioru gdzie do godziny 12 ne dostaje nic kolejne e-mail trzeba wysłać, paczka też już idzie tydzień czadu gdzie jest napisane e 4lub 5 dni nie wiem czy skorzystam jeszcze

mieczyslaw lysiak 14 czerwca 2022
juz wydalem opinie,powtorze paczaka byla spladrowana przez szczury.bawicie sie w posrednika a nie wyegzekwowaliscie ani grosza odszkodowania

Dominika 14 czerwca 2022
Kurier nie przyjechał w wyznaczonych godzinach

I 14 czerwca 2022
Mimo iż paczka była opisana jako szkło i zawinięta profesjonalnie i z pełna dbałością i tak zawartość przyszła stłuczona! Euro paka robi olbrzymie problemy ze zwrotem środków za zawierzać przesyłki.

Jarmal 14 czerwca 2022
Nikt do mnie nie przyjechał po odbiur paczki zapłaciłem i niemam z nikim żadnego kontaktu

Sylwia Fabia 14 czerwca 2022
Jestem bardzo rozczarowana kurier mial juz byc wczoraj po paczke do poludnia, dalej do dzis sie nikt nie zjawił, a przesylka zapłacona, i na jutro ma dotrzec do Limanowej ciekawe jak to się potoczy. Na ten moment NIE POLECAM

Sylwia 14 czerwca 2022
Złodzieje.zginął przedmiot A włożono coś innego.nie polecam.

Alex Mrozik 14 czerwca 2022
Bardzo długo czekałam na dostawę. Moja przesyłka maila być w ciągu 2 dni przyjechała dopiero po tygodniu.

Ewa 14 czerwca 2022
Zostałam oszukana przez wasza firmę nie polecam miesiąc czekam na pieniądze za moją paczkę ktora oraz zwrot pieniędzy

Niezadowolony klient 666 14 czerwca 2022
Korzystaja z uslug beznadziejnej firmy kurierskiej z którą nie sa sie w stanie dogadac. Nie polecam

A.S.Bębenek 14 czerwca 2022
Przesyłka nie została dostarczona do odbiorcy. Dopiero gdy po 14 dniach nie otrzymałam zwrotu środków to się dowiedziałam że moja przesyłka nadal jest u kuriera dlatego adresat nie mógł mi zrobić przelewu! Porażka!!!

Natalia 14 czerwca 2022
Moje zlecenie zabrania paczki nie zostało zrealizowane, kontakt również słaby, nie polecam.

Zbigniew 14 czerwca 2022
Kierowca nie odebral paczki twierdząc ze nikogo nie zastal w domu, mial numer telefonu ale nie raczyl zadzwonic!

Adrian 14 czerwca 2022
Paczka dostarczona, wszystko ok. Tylko miesiac pozniej przychodzi niewiadomo czemu przedsadowe wezwania do zaplaty na kwote 18.45zl I NIE JEST WYJASNIONE ZA CO. Do tego straszenie jakims e-sadem jak nie zaplace. Mozna bylo napisac emaila w innym tonie, nie zastraszajac potencjalnych klientow. Zaplacilem, ale juz nie korzystam z tych uslug. Czesto wysylam paczki, ale znalazlem firme z innym, lepszym podejsciem do klienta.

AudioFreak 14 czerwca 2022
Kurier odebrał paczkę potem zwrócił bez żadnych prób kontaktu z nadawcą lub odbiorcą. Paczka była w wymiarze i wagowo. Firma zamiast kontaktu i dogadania się nawet z dopłatą ponieważ nadawca pomylił opcje paczek postanowiła anulować przesyłkę i zabrać 100% wpłaty (ponad 100e) i nie kontaktować się z nikim. W życiu nie spotkałem się z takim podejściem do klienta. Sprawę mam już u prawnika

Alina Nehanova 14 czerwca 2022
Paczka została odebrana tydzień po złożeniu zlecenia! Nigdy więcej nie skorzystam

Artur Zając 14 czerwca 2022
Ponad tydzień trwało podjęcie paczki. Korespondencja email wysyłana do firmy, pozostawała bez odpowiedzi. Finalnie nie wiedziałem, czy nadana paczka posiada prawidłowe dokumenty przewozowe.

Martyna 14 czerwca 2022
Nie polecam firmy, ponieważ moja paczka zaginęła..

Janina J. 14 czerwca 2022
Kurier nie odebrał paczki w ustalonym terminie (piątek 3, czerwca, g.10 -13). Po monicie początkowo skłamał, że paczka nie była przygotowana, pomimo iż czekała w recepcji pod wskazanym adresem z godzinnym wyprzedzeniem. Nie odebrał też w późniejszych godzinach tego samego dnia. Paczkę dostarczono z kilkudniowym opóźnieniem, bez wyjaśnień i przeproszenia..

Marcin Wojtun 14 czerwca 2022
NIE POLECAM USŁUG TEJ FIRMY PONIEWASZ NIE NADAJE SIĘ DO NICZEGO WYSYŁEM PACZKE 20 CZERWCA DO DNIA 14.06.2022 CISZA TO JEST ŚMIESZNE NAPRAWDĘ WIECEJ JUZ NIE WYŚLĘ TAKIM CZYMŚ PACZKI ZONACZYMY CZY WODULE BEDZIE DORECZONA

AnnaZ 14 czerwca 2022
Nie polecam. Zniszczyli mi paczkę. Brak możliwości odbioru samemu. Przetrzymywali paczkę w swoim magazynie po zwrocie od przewoźnika przez prawie 2 tygodnie a potem Pani KK zadecydowała ze ja utylizują Oschły kontakt z łaski. Straciłam zawartosc paczki i pieniądze za jej nadanie..

Marzanna Kolp 14 czerwca 2022
Napisane jest od drzwi do drzwi. Nikt po paczke nie przyjechal, nikt sie nie odezwal, nie bylo zadnych wiadomosci tekstowych xi do odbioru z I do . Zaplacilam za wydrukowanie lehby, paczke zaeiozkam sama wiec I lejbe sobie mysialam sama wypisac I nakleic. To juz drugi raz I ta sama historia. Nigdy wiecej nie skorzystam z tej firmy, bo nawet kiedy zadzwonilam zeby ktos odebral to pan przez telefon powiedzial ze to nie do nich, musze dzwonic do ups. Jakis cyrk

Ewelina 14 czerwca 2022
Tragedia . Miesiąc już nie mam pieniadzy za pobranie , nie polecam !!

Nadawca 14 czerwca 2022
Kurier zjawił się w czasie kiedy nie było nadawcy w domu. Chciałam przełożyć odbiór na drugi dzień, ale niestety nie ma szans dodzwonić się na podaną infolinie na stronie Europaka, połączenie sie rozłącza, dlatego wystawiam negatywną opinię. Brak kontaktu.

Daniel 14 czerwca 2022
Przesyłka kurierska nie została odebrana w wyznaczymy terminie ,po interwencji na infolinię również w drugim termnie nie odebrał przesyłki

Anna Sienko 14 czerwca 2022
Nie odebrano jeszcze ode mnie paczki która nadalam w czwartek i miała być odebrana w piątek.

W.Myszke 14 czerwca 2022
Paczka nie dotarła nadal po miesiącu

Krystian 14 czerwca 2022
Zamówiłem kuriera który nie przyjechał po paczkę. Zero kontaktu z ich strony.. Nie polecam

Pilgiej 14 czerwca 2022
3 paczki wysłane przez wasza firmę dwie zaginęły beż wieści i bez odszkodowania skandal

Paulina 14 czerwca 2022
Paczka trafiła nie do tego punktu do którego miała, odbiorca paczki nie został o tym powiadomiony, nie zostal nawet powiadomiony o tym że paczka jest gotowa do odbioru.

Rzepka 14 czerwca 2022
Poprostu tragedia paczka zaginęła zero kontaktu w sprawie rzeczy skradzione nie polecam

Jerzy Wełniak 14 czerwca 2022
Straciłem cały dzień czekając na kuriera i nie wychodząc z domu. Kurier nie zastał mnie w domu tak stwierdził !

Jacek Janota-Bzowski 14 czerwca 2022
Przesyłka nie dotarła do adresata

Iwona Grabarczyk 14 czerwca 2022
Zawsze korzystałam z Waszych usług ale tym razem zostałam bardzo źle potraktowana, powinnam zostać uprzedzona o tym że nie można wysłać przez jedną zopcji ni. Przelałam pieniądze za paczkę i dopiero po wpłaceniu anulowano zamówienie a czekać na własne pieniędze mam czekać 14 dni! Tak się robi powinna być informacja ze nie ma takiej opcji! Zawsze była zadowolona i polecałam Was znajomym ale rym razem bardzo brzydko załatwiono mnie a paczki ślę z Polski do Angli i odwrotnie.

Ewa 14 czerwca 2022
Obsługa klienta fatalna. Nie odpowiadają na maile. Pani na telefonie nigdy nic nie wiem. Skasowali UPS do Anglii. Rezygnuję z korzystania z euro paka.

Patrycja Ludwicka 14 czerwca 2022
Okropna firma nie polecam. 2 miesiace paczke wysylaja do tego zero informacij co z paczka. Niekompetentnosc nr1

Kaśka 14 czerwca 2022
Po przekroczeniu wagi paczki pobrali cała kwotę wysyłki bez zwrotu . Panie przy telefonie bardzo nie uprzejme . Nie polecam z całego serca !

Zbigniew Pieckowski 8 czerwca 2022
Czekam 22 dzień roboczy na zwrot MOICH pieniędzy. Przesyłka za pobraniem dostarczona w dn. 09.05.2022r. Dzisiaj mamy 08.06.2022r. Bardzo nie miła obsługa klienta, żenada. Przestrzegam wszystkich przed firmą Euro-Paka.

translogisticmat@op.pl 7 czerwca 2022
Bardzo chce poinformować, że fakturę VAT mam i firmę ero-paka będzie podana do Krajowego Rejestru Dłużników to, żeby nie byli zdziwieni dane firmy mam na fakturze nie ma co korzystać z biednej firmy, która nie wypłaca pieniędzy, bo to bardzo biedna firma, nawet jak przeczytałem komentarze, ile klientów czeka na pieniądze

translogisticmat@op.pl 7 czerwca 2022
Nadana paczka była 26.05.2022 a dostarczona była 27.052022 za pobraniem i nie otrzymałem pieniędzy na konto bankowe kwota 229 złotych dzwonię do firmy to telefon nie dostępny i muszę przyznać że sprawa pójdzie na drogę sądową bo tak nie będzie oszukiwanie że nie będą przelewać pieniędzy i nie polecam firmy euro pakę i omijać szerokim łukiem

Wioletta 6 czerwca 2022
Paczka dostarczona 11 mają a pieniądze z pobrania (1100 zl) do tej pory nie zostały przesłane (6 czerwiec) firma przestała odpisywać na maile

Klaudia 2 czerwca 2022
Nie polecam! Przetrzymują pieniądze, paczka dotarła 09.05.22 do dziś nie mam pieniędzy na koncie. Nie raczą odpisać na maila. 1600 zł to dużo, dlatego odradzam! Dzwoniłam do firmy kurierskiej która odebrała paczkę ode mnie i pieniądze już dawno zostały do nich wysłane.

Tomek – 23 maja 2022
Zdecydowanie NIE POLECAM. Rzadko wystawiam opinie, ale tym razem zrobię wyjątek. Przesyłka zamówiona wczoraj (22 maja), opłacone, natomiast nie otrzymałem etykiety przewozowej na maila. Odbiór miał być rzekomo dzisiaj 23 maja). Rano napisałem do obsługi klienta z pytaniem, co z moją etykietą, otrzymałem odpowiedź, że nastąpił błąd w systemie i niestety mogę albo czekać (nie wiadomo jak ile dni) albo wnieść o zwrot pieniędzy i otrzymam ten zwrot w ciągu 14 dni. Bardzo słabe to.

Gdybym nie wysłał zapytania, to nadal czekałbym na kuriera UPS. Zacząłem sprawdzać opinie w sieci i porażka. To są zwykli oszuści żerujący na klientach. Nawet nie spodziewam się zwrotu wpłaconych pieniędzy. Uruchomiłem reklamację w swoim banku i oddaje sprawę do u UOKiK. NIE POLECAM!

Agnieszka – 21 maja 2022
Nie polecam nikomu paczka dostarczona 26.04.2022rok pobranie do dzisiaj brak zwrotu środków z pobrania.21 dni roboczych na zwrot płatności co daje miesiąc łącznie.Masakra nie firma która jest godna polecenia! Nie polecam i przestrzegam. Czekać miesiąc na swoje pieniądze.

Barbara – 16 maja 2022 | 08:52
Firma bardzo nie rzetelna, brak kontaktu po mimo obiecania wyjaśnienia sprawy, a co najgorsze nie wypłacają pieniędzy za przyznane odszkodowanie. NIE POLECAM

Jola – 9 maja 2022
Nie polecam firmy. Siedzialam 10 h w domu i kurier nie przyjechal. Nastepnego dnia zadzwonilam i Pani z infolinii powiedziala, ze nie mam podstawy do zlozenia reklamacji i mam sama rozwiazac sprawe z Ups (ktory byl firma kurierska obslugujaca moja przesylke), ze kurier nie przyjechal. Ja mowie, ze umowe zawieralam z nimi a nie z Upsem, na to Pani, ze zamowi moze mi zamowic kuriera na dzis. Cos mnie tknelo, po jej profesjonalnym podejsciu do tematu i zadzwonilam do UPS.

Okazalo sie, ze ponownie Pani z infolinii nie zamowila dla mnie kuriera, tylko przyslala mi ponownie etykiete do wydrukowania. Zamowilam, wiec kuriera sama. Szczerze nie polecam, zero pomocy w momencie pojawienia sie problemu i zero skutecznosci w jego rozwiazaniu :(((.

majsner – 13 kwietnia 2022
przesyłka zaginęła.. reklamacja rozpatrzona pozytywnie ale… zwrot pieniędzy jeszcze nie nastąpił, czekamy już ponad miesiąc. zdecydowanie nie polecam!

Faustyna Andrzejak – 11 kwietnia 2022
Nie polecam. Oszuści. Z winy kuriera nie otrzymałam papierów celnych. Paczka wróciła i gdy chciałam wysłać powtórnie okazało się, że muszę opłacić ją drugi raz, chociaż nie została wysłana. Więcej razy nie skorzystam i na pewno będę odradzać wszystkim, którzy będą chcieli skorzystać z tej formy wysyłki.

Smutek – 8 kwietnia 2022
Niestety nie polecam. Paczka co prawda dotarła na miejsce, do Holandii, lecz w paczce zostały porozbijane butelki 🙁 z tego powodu paczka nie mogła zostać dostarczona i wrocila po miesiącu do mnie spowrotem. Paczki są ewidentnie RZUCANE, choć była informacja że w środku są szklane butelki. Wszystko przyszło mokre, posklejane, połowa rzeczy do kosza 🙁 Kontakt z Panią byl w miarę ok. Choć w późniejszym czasie z firmą kurierską nie szło się dogadać bo po prostu mi nie odpisywali co się dzieje z moją paczką. Niestety nie skorzystam juz z tej firmy..

Tim – 5 kwietnia 2022
Zdecydowanie nie polecam. Dopłaty wyssane z palca. Firma niuczciwa . Pośredniczy w usługach , poczym umywa ręce od odpowiedzialności.

iwona – 4 kwietnia 2022
Kurierzy nie potrafią trafić pod wskazany adres więc nie przyjeżdżają po przesyłkę danego dnia tylko tak jak im wygodnie.

Alicja Klimkowska – 1 kwietnia 2022
Nie polecam, zamówiłam paczkę w piątek, miał kurier odebrać ja w poniedziałek, nie pojawił się, potem przyjechał w następny piątek i nie odebrał paczek „bo za duże” mimo, ze wysyłałam wymiary paczek i ich wagę. W poniedziałek wylatywałam żeby wrócić do domu i nieuprzejma pani na infolinii powiedziała, ze nie przewiozą paczek ponieważ są tam „leki” o których nie było mowy bo ich tam nie było, na pieniądze tez czekałam długi czas Nie polecam

Iwona Gryglicka – 1 kwietnia 2022
Czekałam na doręczenie paczki do UK ponad miesiac. Dopiero po mojej interwencji po 2 tygodniach okazało sie że paczka ciagle czeka na odprawę. Do dziś nei znam powodów opóżnienia.

Ewa Loeffler – 1 kwietnia 2022
Nie polecam firmy europaka. Szczegółowe wymagania co do zawartości paczki. Paczka nie dotarła do mojej córki w Wielkiej Brytanii. Córka kilka dni temu powiadoiła mnie, że dostała paczkę z zepsutą zabawka zjełczałym tranem i zbrylonym magnezem. To skandal bo ja wysałam książeczki dla wnuczki tran magnez i adjonę termin ważności 2025. Firma stosuje klauzule niedozwolone. Aby zgłościc problem trzeba po angielsku wypełnić ankietę. O zwrocie pieniędzy nie ma mowy. Nie polecam Europaki bo ich działanie jest nieuczciwe i paczka nigdy nie dotrze do adresata

S.F – 1 kwietnia 2022
Ogromna ilość formalności , drukowania dokumentów – dla starszych osób nie do przejścia , posiadanie własnych koszulek na dokumenty , specjalne restrykcje z wysyłanie swojskich wedlin .. pierwszy raz i ostatni .. Wysyłałem już wieloma przewoźnikami ten jednak przerósł moje najgorsze oczekiwania .. Nie polecam !!!

Andrzej – 1 kwietnia 2022
Nie polecam brak kontaktu duże opóźnienie

Andzelika – 1 kwietnia 2022
Nie dostałam żadnej odpowiedzi i zwrotu pieniędzy za paczkę która nie została zabrana

Dariusz – 1 kwietnia 2022
Mimo dwukrotnych zapewnień telefonicznych ze strony obsługi ze nie trzeba płacić cla paczka jednak wrzuciła do mnie po kilku tygodniach. Strata czasu i pieniędzy. Nie polecam!

Alicja – 1 kwietnia 2022
Kurier z gls nie przyjechał po odbiór paczki. Nie otrzymałam zwrotu pieniędzy mimo że kurier sam anulował dwukrotnie odbiór.

Jerzy Stuglik – 1 kwietnia 2022
Dodatkowa opłata przy dostarczeniu, która nie była pokazywana podczas zamówieniu. B długi czas oczekiwania z Londynu do Polski po dom 2,5 tygodnia

maria – 1 kwietnia 2022
Drugi raz zamówiłam kuriera i nie przyjechał.

Graxyna – 1 kwietnia 2022
Niestety, zawaliliscie z etykietą,nie dostarczona na czas,musialam wycofac zlecenie.

Adam – 1 kwietnia 2022
Niestety firma zostawia klienta samemu sobie, po zapłacie kontakt znacznie utrudniony, paczka dotarła, natomiast zapłacone cło i dodatkowe opłaty poniesione przez brak kontaktu z firmą były bardzo wysokie.

M. – 31 marca 2022
Wysyłając paczkę ma się możliwość umówić z kurierem na konkretny dzień, ale nie godzinę. W moim przypadku kurier nie przyjechał i za odebranie w inny dzień miałem dopłacić 10 zł. Kontakt z obsługą klienta (uprzejmą!) I bez dodatkowych kosztów paczka została wysłana. Szczęście nie trwało długo, bo została zgubiona i po dwóch tygodniach nikt nie wie gdzie jest.

Dorota – 30 marca 2022
Paczka nie dotarła do odbiorcy oraz nie wróciła do nadawcy, przepadła…

Sylwia – 29 marca 2022
Paczka nie została doręczona pomimo aktualnego adresu i poddanego numeru. spychologia i martw się dam o dostarczenie. Paczka wróciła. Inna gimltma dostarczyła paczkę w przeciągu tygodnia, epaka nie mogła namierzyć ani firmy ani adresu. Pomyłka z tą firmą

Ig – 27 marca 2022
Paczki Przetrzymywqne prZez miesiace nie polecam

S.Dekiert – 27 marca 2022
Zapłaciłem za paczkę która nie została odebrana

Grazyna Morawska – 24 marca 2022
To firma nieporozumienie. Problemy zdarzają się wszędzie ale sposób ich rozwiązania- dno. Zamiast zająć się szukaniem zaginionej paczki, Pani z firmy zastanawiała się czy wierzyć mnie czy wpisowi kuriera w systemie.. Nigdy więcej

Dariusz – 24 marca 2022
Po ładnych kilku tygodniach od wysłania przesyłki zagranicznej za kilkaset złotych otrzymałem maila z wezwaniem do zapłaty. Bez podania przyczyny. W mailu tym od razu byłem straszony wyrokiem e-sądu w przypadku braku płatności (kwota dopłaty 11 zł). Po kilku interwencjach udało mi się uzyskać informację, iż powodem była waga o niemal kilogram większa od deklarowanej. Ważyłem paczkę przed nadaniem i na moje wadze waga byłą ok. Zapłaciłem, ale wiecej nie skorzystam z usług

Hudziec Alicja – 24 marca 2022
Biuro obslugi klienta traktuje klientów tragicznie , już nigdy nie będe chciala mieć nic wspólnego z tą firmą , jedynie ma piękną reklamę

G – 24 marca 2022
Paczka szła 2 tygodnie poczym przyszła wiadomość ,że została uszkodzona a następnie , że nikt paczki nie odebrał a nikogo nie było

Mirka Skrzypek – 23 marca 2022
W umówionym terminie kurier nie odebrał przesyłki . Po telefonie do firmy wyznaczono kolejny termin … Kurier po raz kolejny nie odebrał przesyłki.

Pilarska – 23 marca 2022
Nie polecam

Aleksandra Loboz – 23 marca 2022
Nie polecam tej firmy, wyslalam paczke przez UPS, ktora zostala ukradziona na terenie UK(30 kg ubran, slodycze, kosmetyki, buzuteria srebrna), nie dostalam zwrotu kosztow czy odszkodowania, stracilam ponad 500£,

Lucy – 23 marca 2022
Co mam oceniać ? Kurier nie dotarl

TCS – 23 marca 2022
Próba wyłudzenia pieniędzy kilka miesięcy po wykonaniu usługi pod pretekstem rzekomej nadwagi przesyłki.

Gosia – 23 marca 2022
Nieterminowe zarówno odbiór paczki jak i dostarczenie do odbiorcy. Nie polecam

Artur – 23 marca 2022
Nie polecam w zadnym wypadku.. koszmar! Zamowilem (i zaplacilem)w srode odbior na piatek , paczka zostala odebrana po dwoch tygodniach telefonowania i wysylania maili.

Dorota – 23 marca 2022
Paczka dostarczono prawie po miesiącu, mimo zawiadomienia od firmy kurierskiej o braku dokumentów nikt się ze mną nie skontaktował. Paczka została dostarczona na podany adres mimo informacji, że tego dnia odbiorcy już nie ma we Włoszech. Na szczęście po dwóch tygodniach odbiorca paczki wracał do Włoch do tej samej miejscowości i mógł paczkę odebrać – gdyby nie to zwyczajnie by przepadła, a państwo mieliby u siebie odfajkowane, że „dostarczona”. Usługa bardzo słaba

Borucka – 23 marca 2022
3 tygodnie czekalam na paczke

Andrzej Piekarski – 23 marca 2022
Nikt z tej firmy nie znalazl czasu na powiadomienie mnie co sie dzieje z moja przesylka ktora zostala (uszkodzona lub ukradziona ).Minelo jusz ponad dwa tyg i ja dalej nie wiem co sie dzieje .Pierwszy raz wyslalem paczke przez euro paka i od razu wielka klapa .prosze mi powiedziec gdzie jest moja przesylka?

Przemysław Kania – 23 marca 2022
Zamówiłem paczkę z Polski do Irlandii. Po tygodniu doszła uszkodzona, otwarta , w środku brakowało kilku rzeczy. Zgłosiłem telefonicznie reklamację. Od tego czasu minęło pół roku i żadnej odpowiedzi. Paczka była ubezpieczona. Zadnej rekompensaty nie otrzymałem. Nie polecę was nikomu.

Dorota – 23 marca 2022
Wielkie zamieszanie, przyjechał niewłaściwy kurier (paczka do Anglii). Obsługa przez telefon bardzo nie uprzejma. Nie mogłam śledzić przesyłki, mieli jakieś błędy podczas nadania. Przesyłają doszła i tu jest Ok✌️

Wiesław Długołęcki – 23 marca 2022
Paczka została pod drzwiami w czasie deszczu nie kontaktowałi się z adresatem SKANDAL

Adrian – 23 marca 2022
Wysłałem paczke i niby wszystko ok, doszla w terminie. Nagle po miesiacu dostaje email ze mam natychminast doplacic 18zl bo sprawa trafia do sadu. Kilka razy sprawdzalem czy to nie jacys oszusci ale okazalo sie ze nie. Zadnej informacji za co ta doplata, kurier odebral paczke z domu i nic nie mowil, byla dobrze zwazona i wymiary tez ok. Zadnej informacji przez miesiac po czym email ze natychmiast mam zaplacic bo inaczej do sadu. Za 18 zl ? Zastraszacie ludzi za 18 zl ?

Justyna – 23 marca 2022
Paczka była zamowiona czekałam trzy razy na odbiór i nikt nie odebrał paczek i były caly czas kłamstwa ze ktos byl i nikogo nie było ze niby nie jedna paczka tylko dwie to wszytko śmiechu warte nie polecam tej firmy ….

Sylwia Kozak – 23 marca 2022
W nadanej paczce były dokumenty z plastikowej oprawie o wadze 800 g (ważone wagą kuchenną)- firma nie dość że poprosiła o dopłatę ze względu na to że paczka rzekomo przekroczyła zadeklarowany kilogram to kurier podczas transportu zniszczył okładkę dokumentów, a ponieważ czas naglił okładkę wymieniłam na własny koszt. Tak więc ostrzegam- robic zdjecia i przedmiotow jak i wagi paczki w domu. Niepoważna firma, kolejnym razem na pewno wybiorę inną.

Domagala – 23 marca 2022
Kurier nie pojawił się w ten dzień, w który miał, a czekałam specjalnie na niego cały dień. Pani z Euro Paki była kompletnie niepomocna, aby uzgodnić przyjazd kuriera, który zawiódł w późniejszym terminie w jakiś sensownych ramach czasowych.

Bernadeta – 23 marca 2022
Nie polecam, dają dodatkowe opłaty grożąc sądem.A wycena paczki była dokładna i opłacona wcześniej.Poznij wysyłają na meila dodatkowe opłaty.

Iwona – 23 marca 2022
Nie polecam. Kurier nie kontaktuje się bo nie ma takiego obowiązku. Trzeba cały dzień siedziec w domu bo jeśli nie będzie nikogo nie odbierze wiadomo paczki a każdy kolejny podjazd płatny…

Krzysztof – 23 marca 2022
Nobody coming

Michał Pożoga – 23 marca 2022
Brak kontaktu z odbiorca, kurier twierdził ze nie ma takiego adresu. Po kontakcie z firmą jednak okazało sie, ze adres istnieje, po czym kurier i tak paczki nie dostarczył. Jakoś po 2 tygodniach udało się odebrać paczkę z magazynu która była poobijana i zniszczona, na szczęście tylko z zewnątrz. Podejście do klienta tragiczne. Nigdy nie polecę nikomu tej firmy, mam nadzieję że dojdzie do waszego bankructwa, a w siedzibę firmy w trafi bomba atomowa od Putina. Dziękuję, nie pozdrawiam.

Tadeusz Wiśniewski – 23 marca 2022
Za przesył paczki w Polsce zapłaciłem 150zł. Po przyjeździe do Anglii po tygodniu oczekiwań dostsłem list z firmy Parcel-Force z poleceniem dalszych opłat: Import VAT £25.75 oraz Clearance Fee £12.00 czyli razem £37.75. Jeśli nie zapłacę paczka wróci do Polski. Oczywiście opłaciłem. Reasumując na paczkę czekałem 10 dni za usługę zapłaciłem 150 zł w Polsce oraz £37.75 w Anglii. Moja opinia jest dalece negatywna i nie poleca nikomu. Dodam jeszcze, że paczka była otwierana i niestarannie ponownie zaklejona a wyciskarka do soku firmy SANA za 1800 zł niestety uszkodzona – rysy na obudowie a silnik tylko buczy i nie pracuje.

Piotr Dumański – 23 marca 2022
Nierzetelna obsługa, brak kontaktu. Pomimo nie zrealizowanego zlecenia nie zwrócono mi pieniędzy.

Ola – 23 marca 2022
Dramat! Pierwszy i ostatni raz zamówiłam kuriera przez ta firmę. Począwszy od problemu z etykieta do przybycia kuriera po 3 dniach. Infolinia katastrofa, nierzetelne informacje.

HANNA SAMOTIK – 23 marca 2022
Nie jestem zadowolona . Wysłałam obraz z Austrii, został uszkodzony. Mimo ubezpieczenia przesylki , zadnej rekompensaty nie dostałam mimo reklamacji. Zrzucono wszystko na wysyłajacego

jola – 23 marca 2022
z deklarowanego czasu dostarczenia 3 dni zrobił się tydzień, więcej nie skorzystam

Nowotko – 23 marca 2022
Więcej nie skorzystam i nie polecam Kto pokryje koszty szkodow.Nie zostały doreczone

Sabina sakamon – 23 marca 2022
Paczka nie została odebrana, 3 razy był ustalany nowy termin odbioru, w efekcie musiałam sama zawieźć paczkę do punktu, helpline powinna zmienić nazwę na wastetime bo nikt nic nie wie i nie umie pomoc, nie polecam i napewno nie skorzystam już z usług tej firmy

Robert – 23 marca 2022
Miala byc w 2 do 3 dni a byla opózniona o 2 tygodnie

Klient – 23 marca 2022
Przesyłka zaginiona, wróciła do nadawcy, czyli do mnie po 3,5 miesiącach, zero odszkodowania – tylko zwrot kosztów przesyłki, dziesiątki telefonów i maili do europaki i DHL na zmianę, dezinformacja totalna, postępowanie reklamacyjne – jeżeli jest firma pośrednicząca – to masakra. Niestety nie polecam pośredników przy wysylkach kurierskich, a jeżeli już to nie wybierać w europace usług DHL. Jedyny plus to miłe Panie na infolinii, ale one nie wiele mogą tak naprawdę.

Sylwia – 23 marca 2022
Po tym jak wielokrotnie skorzystałam z usług zostałam niesłusznie posadzona o podanie nieprawdy co do wagi paczki. Dostałam pisma zastraszające sadem i wpisem do niechlubnej księgi dłużników. Po wyjaśnieniu sprawy zostałam ,,oczyszczona z zarzutów,, ale NIESMAK pozostał.

Zawiedziona – 23 marca 2022
Nie polecam tej firmy nikomu. Nie pisza o ktorej mniej wiecej bedzie kurier zeby odebrać paczke. Wiec masz cały dzien siedziec w domu. Wy uważacie ze ludzie nie pracują? Nie wychodza na spacer z dziecmi? Na zakupy? Maskara.

Zawiedziony – 23 marca 2022
Moj przedmiot zostal nieodwracalnie zniszczony w trakcie transportu i pomimo „ubezpieczenia ” zgloszenie o reklamacji zostalo odrzucone. Jestem niesamowicie zawiedziony i bede odradzal kazdemu korzystania z waszej firmy. Nie pozdrawiam

Pawel – 24 lutego 2022
Kompletnie nie polecam. W domu było 6 osób natomiast kurier twierdzil że nikogo nie było, paczka została przekierowana do parcel shopu. Kurier to chyba jakiś niewidomy upośledzony człowiek jest. Na stronie napisane że podejmowane są dwie próby doręczenia paczki i po tym dopiero paczkę trzeba szukać samemu. Bzdura. Mało tego pani przez telefon twierdzi, że takiej informacji nie posiadają. Dzień wcześniej zapewniała przez telefon, że będzie rano druga próba doręczenia. Żenada. Nie polecam, omijać szerokim łukiem.

Pawlik – 22 lutego 2022
Fatalna obsługa .zero informacji. Kurier nie odebrał paczki i napisał że to mnie nie było w domu. Na dodatek na kuriera trzeba czekać cały dzień bo nie ma z nim kontaktu ani wyznaczonej godziny odbioru a i tak olewa i nie przyjeżdża. Nikomu nie polecam.żenada. Straciłem czas i pieniądze. Chce się z nimi sądzić za zmarnowany mój czas . Firma powinna się nazywać „firma dno i żenada”

Małgorzata – 7 stycznia 2022
Paczka dotarła z dużym opóźnieniem – 9 dni roboczych zamiast deklarowanych 5 dni. Nie dostarczono przesyłki do domu, tylko kazano odebrać w punkcie, przy czym informacja o tym gdzie odebrać była nieprawdziwa. Po interwencji podano dopiero właściwy punkt odbioru. Nie polecam.

Europaka opinie

europaka opinie 2021

Zs – 29 grudnia 2021
Fatalna obsługa, nie śledzą przesyłek, dopiero interwencja u przewoźnika spowodowała, że dowiedzieli się że moja przesyłka nie została doręczona na czas, a właściwie wciąż nie jest dostarczona. Od 13 grudnia. Muszę mimo wielu rozmów telefonicznych złożyć oficjalną, pisemną reklamację, na ich formularzu dołączając fakturę, potwierdzenia nadania…. Mimo że przecież mają to wszystko w swoich zasobach. Cóż może jestem i h pracownikiem?? Hmm ktoś mo zapłaci za czynności, które dla nich wykonam??

niezadowolona klientka – 21 grudnia 2021
od 17.12.2021 czekam na odbiór paczki. Na infolinie w ogóle nie można się dodzwonić . jest tylko informacja w jakich godzinach pracują i że można mailowo się z nimi skontaktować a potem telefon się rozłączą. Paczka powinna dojść do świąt do Anglii a kurier jej od trzech dni nie może odebrać . Nie polecam na pewno już nie skorzystam

Marzena – 1 grudnia 2021
Nie polecam!!!! Zgubili moją paczkę i nie wiedzą gdzie jest!!!!

NIE POLECAM!!!!! – 30 listopada 2021
Obsługa klienta żadna. Jakość? Poniżej wszelkiej krytyki. Czas dostarczenia paczki to 30 dni. Po zapłaceniu za przesyłkę firma ma Ciebie i Twoje telefony w… głębokim poważaniu. Nie polecam nikomu a co dopiero znajomym. Zero szacunku, zero czegokolwiek. Odradzam wszystkim – nie marnujcie na tę firmę krzak nerwów i pieniędzy. A co najważniejsze – nie przyjmują żadnych reklamacji 🙂

Rozczarowana klientka – 26 listopada 2021
Nie polecam i szczerze odradzam korzystanie z usług tej „firmy”. Paczka odebrana z UK dnia 07.10.2021 roku i do dnia dzisiejszego jest niedostarczona pod wyznaczony adres w PL!! Skandal i kpina!! Euro Paka chce i nie chce pomóc, ale bardziej chyba nie chce! UPS również umywa ręce, piłeczka jest ciągle odbijana!! Najwyraźniej paczka o wadze 30 kg rozpłynęła się w powietrzu i ciężko ją zlokalizować! Sprawą zajmuje się już prawnik. Nie korzystajcie z ich usług, ja na pewno juz więcej nie zaryzykuję utratą osobistych rzeczy. Straciłam ubrania i ważne rodzinne pamiątki. Złodzieje!!!!

Agnieszka Maj – 13 października 2021
Paczka miała dotrzeć w ciągu 4-5 dni, a już trzeci tydzień mija i jeszcze nie dotarła. Pani na infolini nic nie może zrobić, bo paczka przekroczyła granicę i ona już jest bezradna. A przecież zapłaciłam w Polsce to powinna mnie polska obsługa informować z jakiego powodu jest opóźnienie i do kiedy potrwa. Tymczasem nic, nawet jednego emaila nie dostałam.

K DROST – 5 października 2021
Brak kontaktu ze strony firmy mimo maili, paczka dostarczona po czasie przewidzianym przy platnosci w kiepskim stanie

Panek Stanisław – 4 października 2021
Nie polecam nikomu takej firmy. Dnia16/08/2021 wysłałem paczkę do Polski która do dnia dzisiejszego nie dotarła do odbiorcy

Łukasz K – 4 października 2021
Juz ponad miesiąc nie otrzymalem swojej przesyłki nikt nie odbiera telefonu szkoda słów wogole

Mateusz – 4 października 2021
Paczka dotarła uszkodzona z uszkodzoną zawartością.

Nat – 4 października 2021
Obsluga klienta bardzo mila jednak paczka z Londynu dotarla do adresata w polsce po 23dniach. Za paczke zaplacilam prawie £30, paczka warta 200zl I do tego poczta polska zazyczyla sobie kolejne 70zl o czym nie bylam poinformowana

Jamrozik Dawid – 4 października 2021
Paczka nie dotarła

Kacper – 4 października 2021
Witam.Po pierwsze brak jakiejkolwiek komunikacji.Po drugie brak jakiejkolwiek informacji o współpracy z poczta Polska.Po przetrzymaniu paczki przez ponad 20 Dni,poczta Polska dowiozła paczkę,lecz oczekiwali ponad 500 zł dopłaty za opłatę celna.Skandal.Nie polecam nikomu!!!

Zielińska Kamila – 4 października 2021
Nie polecam zostałam okradziona. Ponieważ wysłałam GSL a nie DPD a zwrotu nie ma. Nie polecam odradzam

Kate – 4 października 2021
TRAGEDIA !!! Ukryte koszty przekroczyły wartość paczki i opłatę początkową o ponad 100 procent … błędy w systemach płatniczych- żadnej pomocy ze strony pracowników firmy (ups) nigdy w życiu więcej nie skorzystam z usług tej firmy !

Maro – 4 października 2021
Nikomu nie polecam

Edyta – 4 października 2021
Wysany przeze mnie telewizor zostal uszkodzony. Tak jakby ktos po nim skakal. Nigdy wiecej! Co za partacze!!!

K – 4 października 2021
Nie polecam! Unikać! Zaplacilam za usluge „od drzwi do drzwi” a paczka zostala zostawiona na poczcie. Kurier nawet się nie pofatygował zeby doręczyć pod wskazany adres.

B.Stasinska – 4 października 2021
Niestety nie moge wyrazic pozytywnej opini. Wyslalam dwie paczki, z czego jedna dotarla uszkodzona po miesiacu a drugiej do tej pory nie otrzymal odbiorca. Dodam,ze minelo juz poltora miesiaca I nadal sprawa nie jest wyjasniona.

Weronika – 4 października 2021
Generalnie paczka dotarła z uszkodzonym elementem w środku, mimo zabezpieczenia. I dotarła do magazynu, do którego trzeba było samemu po nią pojechać (35 km od miejsca docelowego). Nie polecam

Moni – 2 października 2021
Ludzie nie wysyłajcie z tą firmą. Paczka całkowicie zniszczona, dziurawy karton, zawartość do wyrzucenia. Brak kontaktu z firmą.

Monika Skrzynska – 1 października 2021
Zniszczyli zawartość paczki. Nie odbierają telefonu. Olewają klientów którzy już zaplacili

L – 29 września 2021
Zero kontaktu!!! Totalna olewka klienta NIE POLECAM

Noorul Ur Rehman – 27 września 2021
Paczka nie została odebrana w terminie. Czekałam cały dzień w domu nie wiedząc kiedy kurier przyjdzie, nie doczekałam się. Niemożliwy był kontakt z kurierem, nieczytelna obsługa automatyczna przez telefon. Skontaktowanie się kosztowało masę nerwów. W końcu paczka została odebrana następnego dnia. To jest brak poszanowania dla czasu klienta. Paczka szła dwa tygodnie, monitorowanie paczki nieczytelne, informacja mówiła jedynie, że „w drodze”, bez podania miejsca gdzie aktualnie przebywa. W końcu paczka przyszła rozerwana. Ktoś nią chyba rzucał. Najgorsza usługa z jakiej korzystałam.

Niezadowolony klient – 26 września 2021
Nikt nie odebrał ode mnie przesyłki… byłam w domu cały dzień…

13269700108597 – 25 września 2021
Paczka wędrowała prawie 2 tyg po magazynach i wróciła do nadawcy nie kompletna. Nikt nie próbował jej dostarczyć mimo informacji o tym.

Glonke – 25 września 2021
Korzystalam z Dpd. I nie pierwszy raz nie dostalam paczki do domu, tylko 25-cio kilowa paczke musialam dzwigac z kiosku.W domu bylam caly czas, a stwierdzili, ze nie zastali

Piotr Wojciechowicz – 24 września 2021
Odbiór paczki miał być 22.09.21 do tej pory kurier się nie pojawił mimo reklamacji

Ewelina – 24 września 2021
Moja paczka została zwrócona na adres ich magazynu zamiast mój, później zgubiono ją na tym magazynie, a gdy znaleziono znowu namieszali z adresem. Myślałam, że już nigdy nie odzyskam swojej paczki. Miał to być prezent, a po trzech tygodniach od wysłania dopiero dotarła do mnie. Masakra, nie polecam.

Anabelle – 24 września 2021
Po 2 dniach wolnego aby czekac na kuriera nikt nie przyjechal odebrac paczek. Zmarnowany czas i pieniadze. NIe polecam.

Anna Kozłowska – 24 września 2021
Paczka nie została dostarczona. Po około 3 tygodniach wróciła w bardzo złym złym stanie. Zawartość paczki po zwrocie została zniszczona i nie nadaje się do użytku. Zdecydowanie nie polecam skorzystania z usług tej firmy.

Anna – 24 września 2021
Nie polecam

Gizynska – 24 września 2021
Nie otrzymałam przesyłki wysłanej ponad miesiąc temu,kontakt znikomy ,nie wiem gdzie jest przesyłka

Adam G – 23 września 2021
Przesyłka do Irlandii przyszła uszkodzona , była ubezpieczona ale i tak zero zwrotu nie odpisują na maile

Marcin – 23 września 2021
Najgorsza firma z jaka mialem doczynienia w zyciu. TRZYMAJ SIE OD NICH Z DALA!!!! Paczka zaginala i nikt nie ponosi odpowiedzialnosci. Pani z obslugi klienta ignorowala mnie zupelnie i mowila ze ona pracuje w obsludze klienta i nie ponosi odpowiedzialnosci! Nikt nie chce podac numerow kontaktowych do zarzadu lub osob decyzyjnych. Prosze rowniez uwazac poniewaz przesylki trafiaja na clo i sa podlegaja ponownemy opodatkowaniu jesli wysylani sa z poza EU. Oczywisci firma nie podaje tego do ogolnej wiadomosci. Dzial obslugi klienta namawia natomiast do popelnienie przestepstwa- zanizenia wartosci przesylki w celu ominiecia aspektow celnych. Postepowanie sadowe przeciw tej firmie jest obecnie w toku.

Przemek – 23 września 2021
1>Brak jakiejkolwiek pomocy od infolinii, jedynie, ze moga ponowic zamowienie. 2. Brak kontaktu do kuriera. 3. Kilkukrotna proba zamowienia kuriera i ciagle przesuwany o kolejny dzien. 4. Kilka dni straconych nerwow, wymuszony urlop, problemy z samolotem, przesuwanie podrozy. 5. Ostatecznie niezrealizowana usluga i zmiana na inna firme. 6. Problem nawet z odzyskaniem pieniedzy, ktore mimo zapewnien terminu i tak po przypomnieniu i z kilkudniowym opoznieniem.

Węglarz Beata – 23 września 2021
Paczka wysłana do Chiszpanii 15.09.2021 r. nie została jeszcze dostarczona i co najgorsze nie wiadomo gdzie ona jest, mimo, iż na śledzeniu przesyłki jest wpisane, że została dostarczona. To jakiś koszmar, proszę o pomoc w odnalezieniu i dostarczeniu tejże paczki.

Kasia – 23 września 2021
Do dnia dzisiejszego nie otrzymałam wiadomości na moje emaile na moje telefony,nie dostałam zwrotu za nie wykonana usługę ani żadnej odpowiedzi Brak mi słów na takie olewanie klienta

Michal – 23 września 2021
Moja paczka z uk szla ponad miesiac. Po śledzeniu trackingu w polsce byla pom Nad 3 tyg

Purczynska- 23 września 2021
Paczki otrzymałam po 2-3 tyg od wysłania. Brak możliwości skontaktowania się w celu ustalenia, gdzie na chwile obecna paczki się znajdują. Cena paczek kosmiczna plus dopłaty przez dopłaty przez odbiorcy w Polsce, pomimo dokładnego opisania paczek nie przekraczających cła…..

Sylwester Mazurek – 23 września 2021
Nie polecam firma działa za pomocą pośredników dużo zamieszania .

Anna – 23 września 2021
Zniszczyli mi paczkę i rzeczy w środku paczki. Paczka przyszła z dziurą wielkości ramienia w kształtcie poobijanej baryłki a nie prostokątnego oklejonego folia pudla.. Wyglądało to jakby ktoś je zrzucił z 5go piętra po schodach. Wysłałam zdjęcia stanu paczki tuż po odbiorze i oszaczowana wartość zniszczeń, że nie dostałam żadnej rekonpensaty. Nigdy więcej!

Kozłowski – 23 września 2021
Od miesiąca czekam na rozpatrzenie reklamacji w związku z uszkodzoną paczka po wielu mailach i telefonach dalej cisza

Bozena Bartnik – 23 września 2021
Ogromne opoznienie w dostawie bo pomylono kontenery nikt nie skontaktowal sie ze mna w sprawie zwrotu pieniedzy do dzis. Nie polecam tej firmy nikomu.

Justyna – 23 września 2021
Jak zamawiałam kuriera, nie było nic wspomniane ze będą tak duże dodatkowe koszty do zapłaty w Polsce.

K – 23 września 2021
Nie polecam!!! Po 6 tygodniach nie otrzymalam jeszcze paczki…

Anonymous – 23 września 2021
Beznadziejna

Roman Gdaniec – 23 września 2021
Ponad 3 tygodnie temu zamówiłem kuriera UPS i nadałem paczkę z UK do Polski, nikt się ze mną nie kontaktuje, ani z euro-paki ani z ups a paczka do dnia dzisiejszego nie dotarła do Polski.

Ela – 23 września 2021
Paczka odebrana z UK 31.08.21…..do dzisiaj (23.09) nie dostarczona do PL. Porażka.

Oksi – 23 września 2021
Paczka nie dotarła w całości i wszystko w środku zostało zniszczone,mało tego to została przepakowana po drodze w inne pudło z GLS (nasza paczka była bardzo dobrze zabezpieczona,każda rzecz owinięta w folię bąbelkową), nie umieją kurierzy uważać na 20kilową przesyłkę.Jestem zawiedziona

Krystian – 23 września 2021
Oszusci!!! wzieli pięniądze i usługi nie wykonali.

Wer – 23 września 2021
Nie polecam, kurier nawet nie odebrał paczki, ktora została opłacona, zero kontaktu z firm

K – 23 września 2021
Paczka została wysłana z UK do Polski po czym cześć zawartości zniknęła a reszta wróciła do mnie spowrotem . Pierwszy i ostatni raz

Pawel Bocon – 23 września 2021
Jestem zawiedziony ta firma nadalem 2 paczki i wróciły spowrotem na mój adres odbiorca nie sprawdził paczek czy są dobrze opisane i brakowało opisu zawartości na pudełkach ,nawet nikt się zemną nie skontaktował w tej sprawie ,i nie wrócono mi pieniędzy .tak się nie robi z klientami !!!!!

Piotr – 20 września 2021
Nie polecam. Jeszcze w kwietniu zamówiłem usługę DPD, przesyłka zagineła a firma euro-paka.pl zwodziła mnie przez 4 miesiące by poinformować mnie, że czas na reklamacje minął. Obsługa klienat = odpowiedź na e-maila trwa 2 tygodnie!!! Niepoważna firma!

Milosz – 10 września 2021
Mam wrazenie, ze te opinie firma sobie sama pisze. Nie polecam ZDECYDOWANIE!!! Jestem jedna z wielu osob ktore od KWIETNIA nie dostalo swoich paczek. Brak jakiejkolwiek informacji. Podaja namiary na rzekomo nowego kuriera ktory doreczy paczke, zamiast DPD TNT, z przyczyn oczywiscie tylko im znanych, po czym okazuje sie ze pod numerem przesylki u nowego kuriera jest wogke zupelnie inna paczka. Mega balagan, osoby w biurze nic nie wiedza I powtarzaja od miesiecy te same slowa, nikt nie odpowiada na maile.

Dzis dzwonilem I choc pora wczesna, uslyszalem infirmacje ze w dniu dzisiejszym infolonia nieczynna. Tak poprostu. Brak kierownika lub osoby odpowiedzialnej a dziewczyny w biurze nie maja pojecia co sie dzieje z przesylkami. O odszkodowaniu tez moge zapewne zapomniec chyba ze zalatwie to przez sad. ZDECYDOWANIE NIE

Bogusia – 20 sierpnia 2021
Na zamówiony dzień nie było kuriera, bo adres zły. Po mojej interwencji telefonicznej[ dobrze że się dodzwoniłam] adres był dobry . Dziękuję że w ogóle paczka odebrana i w terminie dostarczona. Powodzenia

Barbara – 20 sierpnia 2021
Daję jedną gwiazdkę za obsługę, Wykonanie usługi oceniam negatywnie, Od 02.07.2021 paczka nie została dostarczona do adresata w Wielkiej Brytanii

Bogusia – 20 sierpnia 2021
Paczka już 30 dni nie dotarła do adresata

Krystyna – 20 sierpnia 2021
Now polecam tej firmy ! Wybrałam po raz pierwszy i paczka zgubiona , próbowałam Się dodzwonić zero odpowiedzi , wysłałam e-mail zero odpowiedzi . Po zapłacie za paczkę czekaliśmy dwa tygodnie na odebranie paczki z domu do kuriera !!!! Po prostu masakra . Zapłać więcej za profesjonalne przewozy nie marnuj pieniędzy na euro-pakę !!!!

Ja – 13 sierpnia 2021
Paczka przyszła opóźniona. Były jakieś problemy z adresem ale nikt się ze mną nie skontaktował, musiałem sam ją wytropić i naprostować sprawę. Paczka była także w kiepskim stanie, podarty karton itp. Ktoś nią rzucał do tego stopnia, że zawartość także się uszkodziła (elektronika).

D.Slabinska – 12 sierpnia 2021
Moja paczka nigdy nie została odebrana.

Jacek Katarzyński – 12 sierpnia 2021
Nadanie paczki z Hiszpanii do Polski okazało się niemożliwe. Mimo przekazania numeru telefonu nikt nie zadzwonił w ustalonych dniach odbioru. Kierowca nie zadzwonił również do mieszkania mimo, że domofon był na 100% sprawny. Euro-paka oddała pieniądze, ale nikt nie przeprosił.

Pawel – 12 sierpnia 2021
Nie polecam tej firmy. Paczka z PL do UK szla 5 tygodni, firma odbierala telefony ale nie potrafila ustalic co sie dzieje z przesylka, zadnych konkretnych informacji. Jedynie ze wysla e-mail w tej sprawie i jak co kilka dni dzwonilem o informacje to niczeogo sie nie dowiedzialem. Na wlasna reke wykonalem kilka telefonow na angielska linie UPS aby sobie samemu ustalic co sie dzieje z przesylka, dowiedzialem sie ze przesylka jest przetrzymywana na magazynie UPS i czeka na celnikow ktorzy maja przyjsc otworzyc przesylke i potwierdzic zgodnosc z dokumentami celnymi. dowiedzialem sie rowniez ze na magazyc celnicy przychodza 1-2 razy w miesiacu.

Jesli chcecie wyslac przesylke i wiedziec co sie z nia dzieje proponuje wysylac u chlopakow ktorzy realizuja przewozy osob, macie kontakt z kierowca ktory taka paczke wam dostarcza. Firmy Euro-paka nie polecam nikomu, slaba obsluga a termin realizacji tragiczny.

Bob – 12 sierpnia 2021
Przez wiele lat korzystałem z usług tej firmy . W tym roku brak profesjonalizmu . Najniższy poziom usług. Brak odpowiedzi na pytania i maile . Wzięli kasę i paczki nie dostarczyli ! Beż komentarza dalszego . Inni ogarnąć lecz oni nie .

Kornelia Czarnomska – 12 sierpnia 2021
Paczka wysłana 15 lipca z Polski do Anglii, dzis jest 11 sierpnia, paczka nie dotarła, prawie miesiąc a o paczce ani widu ani słychu.

Sylwia – 11 sierpnia 2021
Nie polecam. Firma nie wywiazala sie z odebrania paczki. Do tej pory nikt nie odezwal sie w sprawie oddania pieniedzy. Byly wysylane maile oraz wiadomosci na fb bo inf wiecznie nieczynna.

Mateusz – 11 sierpnia 2021
Ponad miesiąc od wysłania paczki i wciąż leży na sortowni z informacja ze właściwie nie wiadomo kiedy będzie doręczona. Nie polecam!!!

Jan Popowski – 11 sierpnia 2021
Nigdy więcej nie skorzystam z usługi tej formy.

Grzegorz Kuczman – 11 sierpnia 2021
Nadałem paczkę do Anglii za pośrednictwem euro paki i ta paczka nawet nie wyleciała z polski wróciła do mnie po kilku dniach i nie dostałem nawet zwrotu za poniesione koszty . Ale dzięki Poczcie Polskiej paczka szczęśliwie dotarła do Anglii .

Rafal – 11 sierpnia 2021
Nadana za pośrednictwem Euro-pali paczka została zwrócona nadawcy po decyzji agenta celnego UPS. Gdy okazało się, że decyzja o zwrocie była bezpodstawna (regulamin przewozu mówi o zakazie przesyłania lekow na receptę, nie wspomina ani słowej o lekach dostępnych bez recepty) nagle okazało się, że to brak dokumentów celnych a nie leki stanowiły problem. Dokumenty celne były jednak naklejone na paczkę, dlatego… znów nastąpiła zmiana narracji i tym razem dowiedzieliśmy się, że to etykieta z adresem była powodem zwrotu. Etykietę wypełnił i nakleił na paczkę kurier… Ta firma to żart.

Niezadowolony – 11 sierpnia 2021
Gorąco nie polecam!!!!!!

fajnie – 11 sierpnia 2021
Pozbyłem się moich ciężko zarobionych 70 złotych a przesyłki nikt ode mnie nie odebrał. Wszystkie próby kontaktu zawiodły.

Kasia – 11 sierpnia 2021
Rozumiem, że Brexit sprawia wiele problemów logistycznych, ale sposób komunikacji pozostawia wiele do życzenia. Deklarację celną musiałam wielokrotnie zmieniać. Informacje dotyczące jej wypełniania również nie są jasne. Na szczęście zostawiłam sobie zapas czasu na wysłanie paczek, ale ich odbior w Polsce spóźnił się o parę dni przez problemy związane z deklaracją. Myślę, że instrukcje można przedstawić znacznie łatwiej. Także czas odpowiedzi mógłby być szybszy.

Pat – 11 sierpnia 2021
Problemy z odbiorem paczek przez kuriera. Bardzo ciezki kontakt z firma wrazie problemow.

Jan Lechowicz – 11 sierpnia 2021
Nie odebrana przez kuriera paczka w ustalonym terminie, po kilku monitach, po kilku dniach zjawiło się 2 kurierów po odbiór – jednego dnia jeden, drugiego dnia kolejny. Nigdy więcej. Moja opinia dotyczy przesyłki krajowej, bo kolejna przesyłka do Niemiec wysłana za pomocą DPD wykonana była wzorcowo.

Patrycja Marzec – 11 sierpnia 2021
Moja paczka zaginela I do tej pory Czekam na odpowiedz ze strony UPS. Od 30 Czerwca, kiedy paczka zostala odebrana z Polski. Zostalo zlozona skarga, 15 dni roboczych minelo w ostatni Piatek

Marcin Korolczuk – 11 sierpnia 2021
Przeslalem kilka email przez 2 tygodnie I nie otrzymalem na zadnego odpowiedzi, paczka nie zostala odebrana, pieniadze nie zwrocone – oszusci nie polecam!

Tim – 11 sierpnia 2021
kurier nigdy nie dotarł

Joanna S – 6 sierpnia 2021
Witam Dnia 21.05.2021 wyslalam 3 przesylki za posrednictwem europaka.pl Wszystkie 3 przekroczyly granice I przeszly odprawe celna, bez problemu po czy slad po jednej zaginal. Przez 10 dni zero odpowiedzi, na moje emaile odnosnie tego, ze paczka nie dotarla. Pozniej zostalam poinformowana, ze przesylka ma opoznienie, ale na moje pytanie gdzie sie znajduje w odpowiedzi dostalam, ze reklamacja zostanie wyslana do dpd. Pozniej otrzylam kolejna informacje, ze dpd nie chce przyjac reklamacji.

Mamy dzisiaj 6 sierpnia. Infolinia totalnie ignoruje moje telefony, nie chca nawet mi podac danych do osoby, ktora zajmuje sie moja sprawa. W dniu jutrzejszym sprawa zostanie przekazana do radcy prawnego. Nikomu nie polecam tej firmy !!! Prosze pamietajcie, ze jezeli wysylacie Cos za ich posrednictwem, to zadna z firm kurierskich Czy jest to dpd czy parcel force czy inne nie beda z wami rozmawiac, bo umowe podpisujecie z europaka nie z nimi.

Ife – 29 lipca 2021
Szkoda ze dopiero przeczytałam te opinie. Zostałam oszukana i czuje się okradziona. Paczka została zabrana 21 z Angli i ślad po niej zaginął. Na emalia raz Pani odpisała ze tak czasem bywa że paczki stoją na granicy i cisza. Juz nie odpowieda. Nie wysyłajcie z nimi chyba że chcecie się pozbyć swojego dorobku. Ja wyslalam sobie w paczce prawie wszystkie ubrania swoje i córki i teraz nie mamy w czym chodzić. Skandal.

Rick – 28 lipca 2021
UWAGA. FIRMA JEST ROZWIAZANA. SPRAWDZIECIE SOBIE STATUS NA COMPANYCHECK.COM. NIE WYSYLAJCIE ZA ICH POSREDNICTWEM.

Aga – 26 lipca 2021
To jest jakiś żart. Zamawiam paczkę która miała być dzisiaj odebrana. Nie jest. Nie moge doprosić się o etykietkę przewozową. Pani która przysłała mi maila nie odpowiada. Nie podajecie terminów kiedy w ogole jest możliwy odbiór. Nie odbieracie telefonów a na stronie zapewniacie szybki transport.

Darul Beata – 7 lipca 2021
Paczka nie została odebrana …nikt nie odbiera telefonu…proszę o zwrot pieniędzy

Beata – 2 lipca 2021
Jak widzę nie tylko ja miałam z tą firmą kłopoty. Paczka do UK szła miesiąc. Europaka zero kontaktu, zero pomocy, ogólnie zero. Omijać szerokim łukiem.

Adam – 30 czerwca 2021
Paczka utknela w de na tydzien. 0 info co sie dzieje. Nadal nie wiem gdzie jest.

Mariusz – 29 czerwca 2021
Wysłałem paczke miesiąc temu z UK do polski . Paczka nie dotarła do teraz i nie dostałem ŻADNEJ informacji co sie z nią dzieje. Przed wysłaniem musiałem wypisać mnóstwo formularzy tak ze firma napewno na moje wszystkie dane łącznie z numerem buta… Kiedy zadzwoniłem do nich pan sprawdził i stwierdził ze paczka jest gdzieś w UK i podał mi numer angielski gdzie mam dzwonić i jej szukać. Powiedziałem ze przecież wysyłałem paczke przez ich Polska stronę płaciłem w złotówkach i dlaczego mam teraz szukać paczki na własna reke rozmawiając w języku angielskim. Powiedział ze tak to juz jest i on sie tym nie zajmie…

Dzwoniłem kilka razy do Anglii i za każdym razem przełączało mnie miedzy soba Hindusi i kazali podawać od początku długi numer przesyłki po czym i tak niczego sie nie dowiadywałem. Mówili ze przeprowadza śledztwo i beda sie kontaktować ale nikt tego nie zrobił ani ze mną ani z odbiorca paczki. Powinni rozwiązać ta firmę za brak kompetencji opieszałość w działaniu i podejmowaniu decyzji a pan odbierający telefon nie powinien wogole rozmawiac z ludźmi bo sie fo tego poprostu nie nadaje. Oczywiscie nagrałem te rozmowy i juz podjąłem odpowiednie kroki w tym kierunku.

Zak – 29 czerwca 2021
Kłamcy i złodzieje – nie dajcie się nabrać.. Kurier nie przyjechał, zero kontaktu, nie odbierali telefonów, nie odpisywali na maile..zgłosiłem ich w banku i otrzymałem zwrot

Rozczarowany klient – 24 czerwca 2021
Przesyłkę odbierano przez 3 dni ciągle byly jakieś niedopatrzenia. Gdy już została zabrana po wielu interwencjach telefonicznych i e-mail przesyłka dotarła do mnie po około miesiacu (26dni) . Paczka byla otwarta i pognieciona a w środku totalny bałagan, po taśmie na opakowaniu wnioskuję że została ona kontrolowana na przejściu granicznym tylko dlaczego brak dokumentu kontroli. Paczkę znalazlem pod drzwiami swego domu w opłakanym stanie. To najgorsza obsługa której doświadczyłem jako klient.

Magda – 24 czerwca 2021
Szkoda słów, paczka do odbiorcy dotarła po miesiącu i to tylko dzięki mojej interwencji bezpośrednio w firmie kurierskiej. Ze strony tej beznadziejnej firmy zero pomocy, zero kontaktu, usuwanie komentarzy, blokowanie, itd. Nie polecam i nie ja jedyna!!!!!!

Joanna – 22 czerwca 2021
Niestety z 2 wysłanych paczek do Anglii, dotarła z opóźnieniem tylko jedna. Druga jeszcze jest w drodze już ponad miesiąc. Nikt nie odpisuje ma maila. Nie wiemy co się dzieje z naszą paczką.

Beata – 22 czerwca 2021
Paczka od 21 maja 2021 nie dotarła do adresata. Na maile nie odpowiadają, telefonów nie odbierają. Na Facebooku mnie zablokowali!!! Żenada, nie polecam. Pieniądze wzięli i tyle. Zgłoszone oszustwo internetowe!!!

Krzysztof Teclaw – 21 czerwca 2021
Nie odebrali paczki! Nie dostałem zwrotu pieniędzy! Tragedia

Magdalena – 21 czerwca 2021
Przesyłka przetrzymywana w kraju dwa tygodnie-zgubiono co najmniej dwa razy dokumentu celne, brak dokładnych informacji o losach przesyłki w opcji śledzenia, sprawa się ruszyła dopiero po moim tel. na infolinię i po trzech tygodniach w końcu dotarła do odbiorcy cudem bo odbiorca mieszka w wielorodzinnym bloku a paczkę podrzucono pod drzwi wejściowe do klatki nie informując odbiorcy o tym aby zszedł- po co związku z tym podawałam nr telefonu odbiorcy?, A Odbiorca czekał, po przeczytaniu w internecie że paczka została doręczona zaczął jej szukać, ponieważ jej nigdzie już nie było. Okazało się ze Paczkę zabrał sąsiad z chodnika. Ogólnie jestem zawiedziona.

Beata – 20 czerwca 2021
Paczka od miesiąca w drodze z Polski do UK. Komentarze na Facebooku usuwa, niewygodnych blokuje ale wystarczy popatrzeć na wykrzywione emotki pod każdym ich postem i wiadomo, o co chodzi. Nie polecam!!!


20 komentarzy “Europaka opinie”

 1. Dzień dobry jeśli ktoś odzyskał pieniądze z europaki to proszę o wskazówki , również minął mi termin 21 dni kwota za pobraniem 1500 zł brak możliwości kontaktu telefonicznego, komputerowe odpowiedzi na email🙄

 2. Dałem się nabrać na ta firmę. Czekam już 3 tygodnie na zwrot gotówki i nic sie nie pojawia. Tel. kontaktowy nie odpowiada i na maile też nie odpowiadają.

 3. Euro -paka to złodzieje 4.01 2023 r wykonali zlecenie paczka za pobraniem 5.01.2024 mieli przelać pieniądze na moje konto dziś jest 23.01 2024 .Złodzieje z Euro-Paka nie przelali ,okradli mnie na kwotę 3067 zł żadnego kontaktu z tymi złodziejami nie ma.Ludzie nie zlecajcie tym złodziejom usługi przekazu paczek .Nikt tym gnojom nic nie może zrobić.Zgłaszam na policję.

 4. Kompletnie odradzam, to prawdziwi oszuści. Wykupiłem u nich paczkę Priority, a dostałem zwykła przesyłke i jako wynik, moja paczka była spóżniona. Liczne próby skontaktować się i wyjaśnić kwestie nic nie dały.

 5. Dnia 16 .11.2023 paczka zostala odebrana i zostala pobrana kwota 4500 zl. W. zaden sposob nie mozna sie z panstwem skontaktowac na meile nie ma odpowiedzi. Koszmar. Nie polecam. Czekam na pieniadze. To juz prawie dwa miesiace. Paczka nr. 1000675710970U

 6. NIE POLECAM wysłałem paczkę do odbiorcy za pobraniem 16 listopada 2023 dziś mamy 13 grudzień 2023 i do tej pory nie otrzymałem należnej mi zapłaty , nie ma kontaktu info linia to ściema nie odbierają mieli tak samo nie wiem gdzie jeszcze można się dobijać . Pozostaje złożyć zawiadomienie do prokuratury . Ps. DPD przekazało pobranie do euro paka już 21 listopada

 7. Nie polecam, oszuści i to perfidni! Po wielu bataliach z paczką z ceramiką, która to została zniszczona podczas transportu (rzecz jasna miałam wykupione ubezpieczenie przy tak delikatnym towarze, jednak stwierdzona że towar był wadliwie zapakowany – oczywiście … nie było żadnej dyskusji absolutnie, odpuściłam temat i pieniądze) i tutaj zaczęła się akcja rewelacja Po kilku miesiącach dostałam wezwanie do zapłaty za przekroczoną wagę przesyłki, gdzie wcześniej nikt mnie o tym nie informował i co najważniejsze, przed wysyłką sprawdzałam dokładnie tą wagę, jestem pewna że była podana zgodnie ze stanem rzeczywistym. W odpowiedzi poprosiłam o przekazanie jakiegoś sprawozdania, zdjęcia z wagi tego towaru z przyjęcia gdzie byłyby widoczne te nadprogramowe kg…. Zero odpowiedzi bądź inaczej – odpowiedź dosadna od ich radcy prawnego z Starachowic Tragedia! Nie polecam po stokroć

 8. Witam. Jestem kolejnym co to naciął się na tą firmę, Jestem na tyle wściekły że zbieram grupę do założenia pozwu zbiorowego. Pierwsze odezwy są na mojej poczcie, zapraszam pisać do mnie na adres rafzel973 małpa wp.pl

 9. Wami się już zajął ktoś kto powinien, banda oszustów EUROPAKA.
  ZROBIĘ WSZYSTKO BYŚCIE PONIEŚLI KONSEKWENCJE TEGO W JAKI SPOSÓB OSZUKUJECIE LUDZI I OKRADACIE OBYWATELI.

 10. Walczę z Europaka od dnia 21 sierpnia i bez rezultatu. Pani K.odebrała przeyslke za pobraniem kwota 800złotych, kurier przez Inpost odebrał przesyle tak samo jak dostarczył kurier InPost. Okazało się, że pieniądze zostały wysłane z InPostu, do Europaki, bo są rzekomo pośrednikami co już jest dziwbne, bo przecież te pieniądze powinny być wysłane bezpośrednio do mnie. Oczywiście telefon to fikcja jak piszę większość, ponieważ gdy jestem 1wsz w kolejce z automatu rozłącza. Brak odpowiedzi na maile, a odpowiedź dostaję automatyczną, że odebrali maila, a w jak najbliższym czasie zajmą się odpowiedzią. Co jest najgorsze mają pieniądze już prawie miesiąc, a pieniądze z InPOst trafiły już do nich ponieważ takową informacje otrzymałam. I tu jest pies pogrzebany, bo Europaka kłamie, że nie otrzymali pieniędzy z InPostu. PO dzisiejszym telefonie po którym udało mi się dodzwonić pani na infolinni powiedziała, że nie ma możliwości bym rozmawiała kierownictwem. Sprawa trafiła już w kilka miejsc tam gdzie powinna, a ja zrobię wszystko by swoje pieniądze odzyskać, a w Was Europaka pociągne do odpowiedzialnosci za to, że udzielacie nieprawdziwych informacji konsumentom.
  A więc można by podejrzewać, że jest piramidą finansową, która sobie inwestuje pieniądze ZA TZW.POBRANIEM oraz obraca na giełdach pieniędzmi. A więc zdecydowanie nie polecam tej firmy, firma widmo i zakłamana w stosunku co do klientów.

 11. Powiem tak, powinien się tym zająć organ wyższy gdyż jest to firma która można by podejrzewać iż tworzy piramidę finansową, ponieważ termin przelewu pieniędzy na konto 21 dni roboczych samo mówi za siebie, że już coś nie tak. Czekam na swoje pieniądze już tydzień albo dopiero tydzień, ale już zgłosiłam sprawę wyżej, ponieważ jest to nadużywanie zaufania klientów z uwagi na długi termin oczekiwania na pieniądze, co w ogóle nie powinno mieć miejsca. Jeśli jest ktoś kto został oszukany i czeka na swoją należność proszę o kontakt pod numerem 731734235. Uważam, że powinna się Skarbówka tym zająć, jest to zwyczajne oszustwo, a infolinia to totalna fikcja. Proponuje pozew zbiorowy, gdyż 21 dni roboczych jest fikcją tylko, mogą obracać tymi pieniędzmi nielegalnie lub inwestować, czego nie mogą robić.

 12. Uważajcie na tą firmę, nie korzystajcie z ich usług!!!
  Jedyny plus to kurier dpd ,który szybciutko odebrał odemnie paczke I dostarczył pod wskazany adres. Reszta to totalna kpina,począwszy od telefonicznej obsługi, która jest fikcją,nigdy nie odebrali telefonu o jakiej porze bym nie dzwoniła .To samo się tyczy kontaktu drogą mailową ,zasypywalam ich wiadomościami jedyne co ,to dostawałam automatyczną odpowiedź ,że jak znajdą czas to odpiszą.A pani poprzez maila umiała tylko wysłać wiadomość typu kopiuj wklej podejrzewam ,że do wszystkich taką samą.Przez 21 dni przetrzymywali pieniądze z pobrania ,których nie mieli zamiaru mi oddać. Pomogło dopiero wysłanie do nich przedsądowe, ostateczne wezwanie do zapłaty, i łaskawie oddali mi pieniądze!!!

 13. Nie polecam. Po dwóch miesiącach od wysłania paczki otrzymałam Wezwanie do zapłaty. Brak żadnych dowodów że paczka miała przekroczenie w wymiarach. Mega utrudniony kontakt.

 14. Masakra! Paczka wysłana UPS za pośrednictwem Europaki nie dotarła do odbiorcy od 18 lutego!!! Prawdopodobnie zaginęła. Brak możliwości kontaktu telefonicznego z Europaką. UPS odsyła do nich, oni nie podają konkretów. Czekam na jakikolwiek odzew z ich strony na jakim etapie jest postępowanie reklamacyjne. A jeszcze przede mną batalia o odszkodowanie i zwrot kosztów. Nie polecam!!!!

 15. Zgłaszam oszustwo. Zostałem okradziony przez firmę EURO-PAKA. Zamówiłem kuriera opłaciłem z góry i do dzisiaj cisza,brak odpowiedzi na e-maile brak kontaktu telefonicznego.Niech w końcu ktoś zajmie się tymi zuchwałymi chamskimi bezkarnymi złodziejami.Takie nie uczciwe firmy powinny być likwidowane i pociągnięte do odpowiedzialności karnej

 16. Wiadomość dotyczy firmy Euro-paka. Proszę poczytać opinie o tej firmie i wciągnąć wnioski. Ta firma to jedna wielka ściema,to są złodzieje. Złożyłem zamówienie za które zapłaciłem z góry, a które nie zostało zrealizowane. Brak kontaktu e-meilem, pomimo wysłania kilku wiadomości, na żadną nie otrzymałem odpowiedzi. O kontakcie telefonicznym zapomnijcie, nikt nie obiera telefonu. Osobiście uważam iż ta firma okrada klientów i w końcu trzeba to zgłosić na Policję, niech to chamstwo ukrócą. Sam osobiście jutro złożę doniesienie na Policję i Was też do tego namawiam, bo takie chamy nie mogą żerować na uczciwych obywatelach i czuć się bezkarnymi. Musimy im to przerwać to oszustwo, trzeba ich z tego rozliczyć.

 17. Ta firma to jedna wielka ściema,to są złodzieje.Złożyłem zamówienie za które zapłaciłem z góry a które nie zostało zrealizowane.Brak kontaktu e-meilem pomimo wysłania kilku wiadomości na żadną nie otrzymałem odpowiedzi.O kontakcie telefonicznym zapomnijcie,nikt nie obiera telefonu.Osobiście uważam iż ta firma okrada klientów i w końcu trzeba to zgłosić na Policję niech to chamstwo ukrócą.Sam osobiście jutro złożę doniesienie na Policję i Was też do tego namawiam bo takie chamy nie mogą żerować na uczciwych obywatelach i czuć się bezkarnymi.Musimy im to przerwać to oszustwo,trzeba ich z tego rozliczyć.

 18. Ta firma to jedna wielka ściema,to są złodzieje.Złożyłem zamówienie za które zapłaciłem z góry a które nie zostało zrealizowane.Brak kontaktu e-meilem pomimo wysłania kilku wiadomości na żadną nie otrzymałem odpowiedzi.O kontakcie telefonicznym zapomnijcie,nikt nie obiera telefonu.Osobiście uważam iż ta firma okrada klientów i w końcu trzeba to zgłosić na Policję niech to chamstwo ukrócą.Sam osobiście jutro złożę doniesienie na Policję i Was też do tego namawiam bo takie chamy nie mogą żerować na uczciwych obywatelach i czuć się bezkarnymi.Musimy im to przerwać to oszustwo,trzeba ich z tego rozliczyć.

 19. Odradzam!!! złożyłam zamówienie na przewóz paczki z Niemiec do Polski z datą odbioru 05.12. Otrzymałam w mailu informacje, że preferowane godziny odbioru paczki to między 8 a 18. Zamówienie zostało opłacone z góry.

  Cały dzień oczekiwania. Nikt nie odebrał paczki. Nie otrzymałam również żadnej informacji np. o zmianie terminu, anulowaniu zamówienia lub innych nieprzewidzianych okolicznościach.

  Preferowane godziny odbioru są ogromnym utrudnieniem dla ludzi pracujących. Zatem musiałam przestawić cały swój grafik żeby oczekiwać 10 godzin na kuriera, który w efekcie… nie dojechał. Po tym czasie zawładnęły mną złość i rozczarowanie.

  Brak szacunku!!!! Nie wspomnę o wydaniu pieniędzy w błoto.

 20. Zdecydowanie odradzam korzystanie z europaki, na pieniądze z pobrania czekam trzeci tydzień, niby mają w regulaminie napisane miesiąc na oddanie zatrzymanych pieniędzy klientów. Na wysłanego meila otrzymałem taką odpowiedź.Teraz korzystam z usług bezpośrednio kurierskich i kasa jest z pobrania w kilka dni. Nieświadomi klienci wybierają europake bo jest dobrze rozreklamowana. Zachęcam wszystkich do korzystania bezpośrednio z usług kurierskich bez pośredników. Euro paka nie jest firmą kurierską.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top