Praca na czarno w rozdzielni butli gazowych Emgas
W ostrowskiej rozdzielni butli gazowych Emgas pracownicy ryzykowali zdrowie, łamiąc prawo i balansując na granicy wypadku. Brak umów, fałszowane godziny pracy, przymusowe nadgodziny i niekończące się zlecenia „na wezwanie” – codzienność, która dla kolejnych pracowników kończyła się burzliwym rozstaniem z nieodpowiedzialnym pracodawcą. To brutalny zapis prawdy o tym, jak łatwo w imię oszczędności i „efektywności” firma może narażać zdrowie i życie wielu ludzi.

