System Partnerski Bankier opinie

System Partnerski Bankier opinie


https://www.systempartnerski.pl/

Marcela 2022-05-24 – ( system partnerski Bankier opinie )
Program partnerski Bankier.pl to platforma, dzięki której każdy kto poleca produkty ich Reklamodawców na swoich serwisach www – ponosi ogromne straty finansowe. Bez względu na to, ile wygenerujesz wniosków i tak zapłacą grosze, które nie pokryją ani części włożonych pieniądze na reklamę. Program partnerski Bankier.pl to platforma, od której lepiej trzymać się z daleka. Widmo zarobku szybko przeradza się w widmo bankructwa. NIE DAJCIE SIĘ NA TO NABRAĆ ! szukają jeleni, którzy za własne pieniądze na swoich stronach będą reklamowali produkty, za co Bankier.pl od Reklamodawców weźmie pieniądze a wydawcy za reklamę da jałmużnę – parędziesiąt złotych za miesiąc pracy!

Adam 2022-04-23
System partnerski BANKIER to obecnie sposób, żeby stracić pieniądze. Odkąd wprowadzili automatyczny system rozliczania wniosków, nie ma możliwości zweryfikowania poprawności walidacji. Zgadzam się z poprzednikami, że od dwóch lat w systemie partnerskim bankier nie da się nic zarobić. Można w jednym programie pożyczek wygenerować 150 wniosków w miesiącu i dostać za to 50 zł! Wszyscy od odchodzą bo to jakiś przekręt! Jak ktoś chce stracić pieniądze to system partnerski bankier będzie dla niego odpowiedni. Żeby reklamować produkty na swojej stronie trzeba inwestować kilka tysięcy złotych miesięcznie a przy zysku 100 czy 200 zł miesięcznie od Bankiera można szybko zbankrutować.

Anna 2022-04-23
Piszą cały czas reklamuj, reklamuj, reklamuj… Potem za 100 wysłanych wniosków zaliczą ci jeden i zapłacą 50 zł! Szkoda na to czasu! Na tym zarobić się nie da, bo nie ma przejrzystości! Nie można opierać się tylko na zaufaniu! Czy przeklikną prowizję za Twój wniosek, czy wezmą sobie! Nie ma co liczyć na zarobek! Trzeba się narobić, zainwestować dużo swoich pieniędzy a potem wychodzi na to, że zapłacą grosze, czyli zaliczysz stratę! Im chodzi tylko o pozyskanie danych klientów – o to, żeby mieli konwersację!

Nic nie zapłacą! Weryfikacja wniosków „na słowo honoru”. Brak przejrzystości! O reklamacji złożonego wniosku zapomnijcie! Od razu przestają się odzywać! Żadnych wyjaśnień nie można się doprosić! Nikt Z bankiera nie przysłał mi wyjaśnienia – dlaczego za wniosek o konto mi nie zapłacono, skoro wszystkie warunki były spełnione?! Odradzam pakowanie się w kłopoty!

user 2020-04-23
Narobisz sie, zainwestujesz „ostatnią” złotówke w reklame, po to ,aby jakiś ch** cie okradł ! Na pierwszym etapie orżnie cie reklamodawca, na drugim siec. Tak się robi interesy w polsze !

Marcin 2020-03-24
Totalne dno. Na 330 wniosków z kampanii ogólnopożyczkowych w tym 21 kredyt dla firm – prowizja 300. Po napisaniu do nich, odpisali mi żebym napisał reklamację z numerem wniosku na który mam obawy że został źle rozliczony. Czyli mam napisać 330 reklamacji ? Zwykli oszuści którzy dorabiają się na wnioskach od wydawców, i tak już kilka lat.

Partner 2017-08-12
Po przekroczeniu 1000 wysłanych wniosków, ban za łamanie regulaminu z natychmiastowym wypowiedzeniem umowy ! 0 zwrotu za zainwestowane pieniądze, 0 kontaktu już. Jakieś 30-40 tys sobie przywłaszczyli ! NIE NIE NIE ! Oszuści i złodzieje jakich mało! Nie polecam nikomu, są lepsze serwisy od nich !

Tomek 2017-06-19
Spodziewałem się bardziej profesjonalnego programu partnerskiego.

Marta 2015-03-12
Tragicznie niskie stawki ale zliczają kliki

Dariusz Dodano: 2015-01-28
Na początku było w porządku całkiem przyzwoite prowizje,jednak przez nieprzejrzysty system weryfikacji wniosku jest sporo a prowizja minimalna -rodzi się pytanie dlaczego wydawca nie ma podglądu na weryfikacje klienta? Jestem w systemie od 2006 i od jakiegoś czasu przestałem ich polecać…

Tomasz Dodano: 2013-12-06
Coraz mniejsza liczba konwersji więc muszę się pożegnać z tym PP.


1 komentarz “System Partnerski Bankier opinie”

  1. Czy jest szansa, żeby w systemie partnerskim Bankier zarobić cokolwiek? Otóż nie! Każdy pracodawca zapłaci za godzinę pracy minimum 20 zł a system partnerski Bankier Nic – 0 zł. Żadnej umowy zlecenia nie dostajesz. Reklamujesz dla systemu partnerskiego Bankier konta bankowe i chwilówki i po miesiącu czasu pracy na ich konto otrzymujesz 0 zł! Nie dajcie się nabrać! Nie myślcie że na polecaniu chwilówek, kont i kredytów zarobicie w systemie partnerskim Bankier chociaż 1 zł! Policzcie swój czas spędzony na reklamowaniu produktów finansowych i nie zapominajcie, że pracować będziecie bez żadnej umowy o pracę i bez ubezpieczenia zdrowotnego. Czyli zapisując się do systemu partnerskiego Bankier zostaniecie bez świadczeń socjalnych i bez środków do życia.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top