Shopee opinie o sklepie

Shopee opinie o sklepie


https://shopee.pl/

Dnia 13.01.2023 po roku istnienia w Polsce, dokończyła swój żywot platforma Shopee. Niestety czara przelała gorycz, ponieważ za dużo było wszechobecnego oszukiwania, okradania, podróbek marek, szmat zamiast materiału, marnej jakości szwu i projektu ubrań. Nawet sprzedawcy byli oszukiwani przez platformę, co dało się odczytać w tonie komentarzy. Jak w takim razie podsumować działalność, porównując do innych platform lub jednostkowo ? Patrząc na standardowy czas realizacji umów, może się zdarzyć że jeszcze długo po tym zawita do nas zabłąkana paczka, z trudną do przewidzenia zawartością. Tak więc komentujmy i podsumujmy, może już na chłodno.

Faktem stało się skanalizowanie opiniowania reklamy medialnej, podczas gdy przykrywane są tym sposobem opinie o oszustwach Shopee !!! Czyżby racjonalne działania marketingowe ? Wszystko wskazuje na osiągnięty cel. Platforma Shopee zastosowała w poprzedniej edycji reklamowej chwyt marketingowy, wprowadzenia do obiegu reklamy negatywnej. Może to być celowy zabieg socjotechniczny irracjonalnej reklamy, by wszędzie mówiło się o chińskiej platformie. Nie ważne że się mówi źle, ważne że się mówi… Dziwne jest natomiast to, że kontrowersyjna reklama zaczęła bardziej przeszkadzać kupującemu od masowego złodziejstwa.

Shopee opinie o sklepie internetowe

2023

Od 13.01.2023 r czekam za zwrot środków za odesłany towar. Sprzedawca MODEUS na początku migał się, wydając mi dyspozycje wprowadzenia IBAN (w celu zwrócenia mi środków), którego system Shopee wcale NIE przyjmował. Za każdym razem kiedy zgłaszałam to, personel Shopee odpisywał celowo, że źle coś robię – po to by przedłużyć czas zwrotu środków. Wysyłałam wiele zdjęć, screenów, filmiki – by pokazać, że problem jest po stronie Shopee, a nie mojej. Cały czas jednak sklep działał na zwłokę.

Po kilku tygodniach korespondencji i szarpania się z firmą, system w końcu przyjął IBAN. ALE sklep i tak do dnia dzisiejszego NIE ZWRÓCIŁ mi środków choć ma już wprowadzony mój IBAN. Sklep na tę chwilę nie odpowiada wogóle na maile. Bardzo dużo czasu pochłonęła mi korespondencja egzekwująca moje środki od tej firmy – póki co bezskutecznie. Firma jest winna mi 332,29 zł. Oto mail od firmy potwierdzający otrzymanie zwrotu towaru:

„Cześć w2uojh8gxy, Shopee rozpatrzyło Twój wniosek o zwrot 2301160GTBVMQXJ. Przedmioty zostały zweryfikowane, a wniosek zatwierdzony. Przystąpimy do przetwarzania Twojego zwrotu środków w wysokości 332,29zł. Zwrot zostanie dokonany poprzez kanał płatności, którego użyłeś przy składaniu tego zamówienia, a czas potrzebny na przetworzenie zwrotu wynosi od 5 do 10 dni roboczych.

Jarek – 09 sty 2023
Początkowo miała to być konkurencja dla Aliexpress i faktycznie na początku jakoś to wszystko funkcjonowało. Teraz to jedna wielka ściema. Kupuję akumulator do samochodu elektrycznego dla dziecka. Sprzedawca wysyła mi słabszy o mniejszej pojemności akumulator (dużo niższy model niż na aukcji). Spór pomimo dowodów w postaci zdjęć i wideo rozwiązany na korzyść sprzedawcy, a ja otrzymuję linka do zgłoszenia nieuczciwego sprzedawcy… To jakaś żenada jak cały ten portal sprzedażowy….

Kinga – 07 sty 2023
Dokonując zakupu przez to całe shopee, wybrałam jako potwierdzenie platnosci- fakturę. Przyszedł paragon- no bo czego innego mogłabym się spodziewac😅. Zgłosiłam to do sprzedawcy- twierdzi że system nie widzi iż chciałam fv. Napisałam do shopee- pani Iryna… napisała mi, że jeśli mam zrzuty ekranu tego jak wprowadzałam dane do fv oraz tego jak ja wybierałam, to mogę je wysłać sprzedawcy. A teraz pytam, kto pozwala na funkcjonowanie takiej platformy? Kto pozwala żeby odpowiedzialność była zerowa? Kto pozwala, żeby konsument był traktowany w taki sposób? A z tego co czytam i sprzedawcy… Ja takiego szajsu nie potrzebuje. Bujaj się szopee

Oronas – 06 sty 2023
Z punktu widzenia sprzedawcy jest dramat. Przykład, klient odbiera przesyłkę następnie zgłasza, że nie została ona dostarczona. Śledzenie przesyłki wskazuje na jej doręczenie, co później potwierdza klient w kontakcie jak i oznacza zamówienie jako dostarczone. Tylko, że bez żadnego sprawdzenia i próby wyjaśnienia sprawy Shopee zwraca pieniądze do klienta. Po kontakcie każą zgłaszać reklamacje na dostawę u przewoźnika mimo, że jest ona wykonana prawidłowo

Artur Rajczyk – 5 sty 2023
Zero kontaktu z moją osobą co do mojego zamówienia.Telefon zajęty a smsy to jakieś wygenerowane z rękawa otpowiedzi- brak otpowiedzi.Firma drucik!

Krzysztof Kluba – 3 sty 2023
Złodzieje i oszuści. Zamówiłem jakąś bluzę cosplayową z Chin. Pytam bezpośrednio sprzedawcy czy trzeba będzie płacić cło i VAT lecz odpowiada, że nie. Opcja pisze, że to jest bezpośrednio to paczkomatu (więc 0 cła itp). A teraz krw dostaje SMS, że paczka wstrzymana i muszę robić dodatkowe opłaty. Właśnie w tej chwili żądam zwrotu pieniędzy i zobaczę co się stanie. Po raz pierwszy i ostatni robię zakupy w tym pździlskim sklepie.

Zen – 3 sty 2023
wymuszenia , ludzie wykorzystują produkt do max możliwości potem odsyłają a piękne shopee zwraca im pieniądze …. a wybrakowany bądź nie działający towar odsyłają …. szał chuja . na dodatek konkurencja kupuje produkty i ocenia je na 1 szał chuja co tu sie robi , nie długo będziemy z bronią latać i zabijać swoich konkurentów…. obłęd nie polecam patologia ,

2022

Julka i Amelka- 31 gru 2022
Wygląda na to, że ten chiński internetowy bazar shitti zwija się także z Polski. 🙂 Z Indii czy Francji wykopali ich już dawno temu. W polskim internecie pojawiają się informacje o masowych zwolnieniach, a tutaj shitti nie odpowiada już od dawna. Rynek zweryfikował ten badziew. Czy ktoś będzie tęsknić za tymi beznadziejnymi reklamami shitti? 🙂

Tomasz D. – 30 gru 2022
To nie jest platforma sprzedażowa tylko jakieś spolszczona Alibaba. Fikcyjne towary , brak kontaktu ze sprzedającymi. Oczywiście dostaniesz zwrot ale za jakiś czas. Np. po 15 dniach. Aukcje zrobione pod nieuwagę kupującego. Np. Zdjęcie na aukcji 2 opakowań , dopiero w treści, że dotyczy jednego. Oczywiście za zwrot trzeba samemu zapłacić. Kpina i porażka.

Kamila – 28 gru 2022
Shopee to dramat. Zrobiłam zakupy, niestety produkt okazał się jakościowo bardzo kiepski więc zwróciłam do sprzedawcy. Cwaniak sam wybrudził towar i napisał do Shopee o zwrot za sterylizację. Moje czyli kupującego argumenty nie były przyjmowane i potrącono mi że zwrotu 15 zł. Skandal!!!!.
Po wszystkim napisałam opinię sklepu, który sprzedaje badziwie z przestrogą dla pozostałych. Co zrobili? Shopee usunęło całkowicie mój komentarz. Dramat!!!! Uciekajcie gdzie pierz rośnie z tego portalu!!!

Adam Skowronski – 27 gru 2022
Ludzie ten portal to śmiech na sali zamówienia nie dostałem kazali napisać reklamacje do poczty polskiej informuje ich że potrzebuje od nich zrzeczenia się praw o odszkodowanie to twierdzą że tak nie jest . Jak pisze na czacie że chce złożyć skargę na nich to nie mogą odpowiedzieć na pytanie śmiech na sali kasę straciłem a oni mają to w dupie

aasiula – 27 gru 2022
Bardzo dziękuję wszystkim za recenzje, dzięki temu, że poczytałam opinie, nie będę u nich nic kupować, tak się wlasnie traci klientów, mam nadzieję, że niedługo ta firma zniknie z naszego rynku. Chciałam kupić, ale proces rejestracji i w ogóle sama strona wzbudziła moje podejrzenia.

Kuba – 27 gru 2022
Ponieważ nie da się odpowiedzieć na komentarze od Shopee, odwołam się do swojej opinii wystawionej kilka dni wstecz. Kolejna sytuacja- kupujący zgłosił zwrot 24.12; 26.12 – informacja od Shopee, że zwracają środki kupującemu. Przesyłka utknęła od 17.12 na magazynie Inpost. Chatbot na Shopee tradycyjnie pisze, że mu „przykro”. Na Shopee wnioski o zwrot akceptują się samoczynnie (również w święta i dni wolne od pracy- nie uwzględniają czegoś takiego jak dni robocze). Czyli znowu zostałem bez towaru i pieniędzy. Brawa dla Shopee i pozdrawiam Boty z Chata, którym wiecznie jest przykro 🙂

TOMASZ pasak – 27 gru 2022
Beznadziejna strona zakupowa. Kupiłem przedmiot z zagranicy . Po 1 miesiącu się zepsuł. Ze strony shopee żadnego wsparcia – prosze dogadać się ze sprzedającym. A sprzedający co – zero odzewu . Nie polecam , jak kupisz martw się pisemnie sam

Mariusz Łabno – 29 gru 2022
Brak zwrtou pieniędzy. Anulowanie przez sprzedającego zamówienia nie skutkuje zwrotem wpłaconej kwoty za zamówienie. Mija termin na zwrot, a pieniędzy nie ma. Więc najwyższy czas zainteresować tym UOIK. Czyste złodziejstwo.

Ringo Ringowski – 20 gru 2022
Oszustwo. Kupiłem w shoope smartfon w promocyjnej cenie za nie całe 500zł. Zamówiłem złoty, dostałem fioletowy. Bateria wytrzymuje ok 2h. 0 połączenia z Internetem. Polscy operatoży go nie widzą. Aparat do zdjęć działa tylko w bezruchu, czyli 0 mega pikseli. Normalną jego cena to ponad 800zł. Nigdy więcej zakupów w tym krypto sklepie. Nikomu nie polecam i nigdy nie polecę.

M S – 23 gru 2022
Kupiłem u nich tabletki do zmywarki. Potem zacząłem dostawać spam z ofertami reklamowymi o co nie prosiłem. Czuję się osaczony przez nahalny, agresywny marketing. Czy oni nie rozumieją że przez takie postępowanie zrażają do siebie ludzi?

Kuba – 18 gru 2022
Szrot i dno. Przestrzegam sprzedawców przed tym portalem. Obsługa na czacie odpowiada jak czatboty a nie ludzie. Klient otrzymał towar, złożył wniosek o zwrot którego u mnie na profilu nie widać. Shopee zwróciło mu należność za całe zamówienie. Ja zostałem bez pieniędzy i towaru. Omijać szerokim łukiem!!!

Dominik Grędzik – 19 gru 2022
Ostrzegam sprzedawców !!! Wysłałem towar zgodnie z zamówieniem, nabiłem paragon, mam jego kopię. Klient stwierdził, że paczka pusta. Shopee zwróciło mu pieniądze a mnie okradło. Super pomysł na okradanie sprzedawców !!! Zamawiasz, robisz zdjęcie pustego opakowania, zgłaszasz spór i masz towar i kasę. No super. Jeśli kolejny spór będzie po stronie kupującego, który nawet się nie postarał np. skontaktować ze sprzedawcą, nie reklamował paczki u przewoźnika – to rezygnuję z korzystania z Shopee !!! UWAZAJCIE !!!!!!!!!!!!

Krzysztof – 16 gru 2022
Odradzam sprzedawcom sprzedaży za pośrednictwem shopee – wysyłasz towar – potem czekasz aż klient potwierdzi że towar dostał i … że mu odpowiada … a dopiero potem możesz dostać pieniądze za towar. Uwaga – pomniejszone o należność shopee. Nie dość że przetrzymują kasę przedsiębiorców to od razu rypią co im się niby – należy. Nie powiem juz o samowolnych obniżkach ceny … dramat!!!!

Ewa Zarzycka – 19 gru 2022
Kupiłam zabawki pod choinkę dla dwójki dzieci. Opakowania były zniszczone, pogniecione i poklejone taśmą. Najchętniej bym zwróciła ale dzieci nie dostałyby wymarzonych prezentów. Jestem na maksa wkurzona, pierwszy i ostatni raz współpracy z shopee… Nie polecam!

Zen – 19 gru 2022
UWAGA , Portal wspiera wyłudzenia oraz oszukuje. Przedsiębiorcy uwaga, dużo wymuszeń ze strony nieuczciwych kupujących.
Koleś zrobił wymuszenie zwrotu podając powód tu śmiech na sali : wysłał zdjęcie znaku przejścia przez jezdnie (niebieski znak z człowiekiem) a shopee zwróciło mu pieniądze za towar, brak towaru brak pieniędzy. oszuści. Obsługa mówi że to moja wina ponieważ nie wysłałem im potwierdzenia ( zdjęcie że towar był środku paczki ) co.. czaicie, to macie dużo wysyłek i musicie robić zdjęcia że wkładacie towar do paczki … obłęd … jestem zdenerwowany. patologia społeczna ….

Paweł – 14 gru 2022
Z taką niekompetencją obsługi i niesłownością nigdy nie miałem do czynienia. Usuwają oferty – fv zakupu przesłana zgodnie z wytycznymi ( mimo tajemnicy handlowej) bez odzewu i przywrócenia. Tymczasem podobne produkty w cenie o 100% niższej (dyskusyjnego pochodzenia ) ładnie się prezentują w ofercie shopee – KATEGORIA ODZIEZ SPORTOWA jaka zespół taki towar w ofercie NIE POLECAM i przestrzegam lepiej dla zdrowia nie wchodzić tam

Henryk – 14 gru 2022
Mocno przestrzegam przed konsekwencjami zakupów na tym dziadowskim portalu. Najpierw długie bezowocne czekanie na dostawę , póżniej zupełny brak reakcji i byle jakie odpowiedzi na wysyłane maile jak również ostatnia informacja po angielsku (?) . Tak więc utopiłem najpewniej u złodzieji 140 PLN .

Maciej JANASZAK – 13 gru 2022
Ostrzegam przed zakupami na tym śmiesznym portalu. Kupiłem narzędzie za być może dla niektórych niewielką kwotę 55 PLN. Po trzech tygodniach otrzymałem przesyłkę w której była szmatka do wycierania okularów. Roześmiałem się ale , że nie lubię jak ktoś robi mnie w wała wysłałem reklamację oczywiście załączyłem zdjęcia. I co ? Ano nic . Koresponduję tak sobie z bootem. Skusiłem się niską ceną ( ten sam przedmiot na Allegro ok 130 PLN) więc teraz zapłacę 130 + 55.😁. Pozdrawiam i jeszcze raz przestrzegam .

Beata – 9 gru 2022
Towar dramat, odesłałam i cicho sza.Zero odzewu, nigdy więcej już nic tam nie kupię.Wszystkim odradzam ,trzymajcie się z daleka od tych oszustów.

Tadeusz Jaros – 12 gru 2022
Pomylisz się w zakupach, pieniędzy nie dostaniesz, w dniu 21.09.2022 zakupiłem przez portal Shopee dwa worki soli pastylkownej do uzdatniacza, po opłaceniu zakupu doczytałem że odbiór towaru tylko osobisty, więc anulowałem zakup, najpierw przeczytałem że zwrot pieniędzy nastąpi po 45 – ęciu dniach roboczych więc odczekałem ten okres, po którym zacząłem pisać o moim problemie z konsultantami którzy mówiąc krótko KARZĄ i SOBIE SZUKAĆ PIENIĘDZY u operatorów bankowych z których usług korzystałem płacąc za zakupy. PRZESTRZEGAM PRZED ZAKUPAMI W SHOPEE

Consumer – 15 gru 2022
28-11-2022 zamówiłem produkty od dwóch różnych dostawców. Po kilku dniach otrzymałem produkt od jednego sprzedawcy i ok. Natomiast do dzisiaj nie ma drugiej części zamówienia. Telefon ze strony shopee (221 520 001) nie działa. Próbuję skontaktować się przez formularz kontaktowy (prośba o kontakt telefoniczny) Po wypełnieniu formularza i kliknięciu przycisk „ZATWIERDŹ” otwiera się okienko CAPTCHA w którym należy przesunąć element puzzla na właściwe miejsce w obrazku. Niestety jest to niemożliwe gdyż element jest nieaktywny. W dodatku CAPTCHA jest po angielsku. W związku z tym nie mam możliwości skontaktowania się z shopee. Może ktoś poradzi co z tym zrobić

Robert Wyrwiński – 8 gru 2022
Nie miałem możliwości dokonać zwrotu towaru. W aplikacji nie wyświetliła mi się taka opcja. Sprzedawca odesłał mnie do helpdesku. Zbyt długie przetwarzanie mojego wniosku spowodowało, że minął 14 dniowy termin na dokonanie zwrotu. Zostałem z niechcianym towarem przez niewłaściwe podejście obsługi i błędy w aplikacji

Jędrek – 7 gru 2022
oszuści !! No to tak, po trzech miesiącach użytkowania
No to tak: dawałem im szansę już kilka razy, i niestety przy każdym zakupie były problemy i wątpliwości. O tym że mają kiepsko z obsługą klienta to już wolę nie wspominać.

Najgorsze że mogą anulować twoje zakupy bez uprzedzenia, wpłaciłeś pieniądze, czekasz na przesyłkę, a po tygodniu może się okazać że zwrócili ci kasę na konto i twój czas spędzony w szperaniu wśród kupy chińskiego chłamu jest stracony…
Kolejnym chamskim krokiem ze strony shopee jest to że owe chwalone „zniżki” i kupony przestają działać już nawet przy drugim lub trzecim zakupie. Czyli z jednej strony zachęcają do zakupów, a następnie przy kasie okazuje się że zniżka już nie może być użyta.. no i co? otwierać nowe konto?? jak na mnie to nie ma sensu zwłaszcza że znalazłem sporo towarów w lepszych cenach chociażby na Allegro lub aliexpress.

Nie polecam. Pozatym oni sami to wyznają że przekazują twoje dane osobom trzecim co jest sprzeczne z Rodo. A jak będziesz mieć dwa konta to nie zezwolą ci na usunięcie konta.. U nich można jedynie poorosić o usunięcie konta i twoich danych, chociaż wg prawa administrować swoimi danymi ma bezwzględne prawo klient, i nie może być takiej sytuacji że nie chcą usunąć konto oraz wszystkie dane z bylejakich powodów, natomiast oni przy usuwaniu konta to jescze sobie zastrzegają że zostawią sobie te dane i mogą nadal przekazywać osobom trzecim..totalna inwigilacja..

Przy instalowaniu apki w pkay market jest opisane że posiadają dostęp do wszystkich identyfikatorów twojego urządzenia w tym twoje konto google, numer telefonu, identyfikator telefonu, dane osobowe na telefonie, karty płatnicze oraz twoje kontakty!!! totalna inwigilacja.. a następnie te dane sprzedadzą kilkakroć za twój kupon na 15 zł )))(

Gęgś – 06 gru 2022
Numer tel z dupy. Nagle z nikąd jakieś 2 lata po założeniu mojego konta podczas zamawiania każą mi zweryfikować numer tel.
to go podaje klikam „wyślij kod weryfikacyjny” i zamiast wysłać mi ten kod żebym go kurna wpisał to każą mi skontaktować się z działem obsługi klienta, i ciul to chyba koniec korzystania z shopee

Kasienka – 06 gru 2022
Porażka. Paczka nie dotarła utknęła gdzies, zero pomocy. Na dodatek są bardzo niemilim prośba o zwrot pieniędzy została odrzucona

Mariusz Nowakowski – 05 gru 2022
Przestrzegam wszystkich przed korzystaniem z usług firmy Shopee , nie mogę zrobić zwrotu ponieważ mieli mi wysłać dokumenty na maila i do dzisiaj ich nie mam, każda rozmowa na czacie (rozmawiam na czacie ponieważ już nie chcą do mnie dzwonić chociaż zgłaszałem chęć rozmowy telefonicznej kilka razy) kończy się informacją że ktoś ze mną skontaktuje się w przeciągu 48h, zachęcam żeby nie czekać i zgłaszać oszustwa na policję, przypominam że oszustwo jest ścigane bez względu na kwotę Im zgłoszeń będzie więcej tym szybciej ktoś zatrzyma działalność tej spółki

Zoyax v – 05 gru 2022
brak dostarczenia i kłamstwa shopee. Zamówiłam naszyjniki 2, a po tygodniu przyszło że niby dostarczone, a ich nie było, pomyślałam, że to opóźnienie, lecz okazało się że nie. Zgłosiłam brak, kazali wysłać dowód , że tej paczki nie mam, przepraszam bardzo , ale niby jak skoro pisze ,,dostarczono i odebrano”. Nie radzę kupować na tym gównie, bardziej polecam zaufane strony.np allegro.

Ania Gladkowska – 04 gru 2022
Zamówiłam skórzany pasek z klamra otrzymałam tylko klamrę Ijakims cudem moje zamówienie zostało zmienione nie przeze mnie tylko przez sklep inne zdjecie tiwaru inne zamowienie .od 28.10 .22 nadal nie otrzymałem zamówionych rzeczy .

Sylwis Wrocławska – 04 gru 2022
Dokonałam zakupu za 29,23. W tym przesyłka za 4,99
Paragon wystawiony tylko na towar bez przesyłki ,kwota za wysyłkę widoczna tylko w zamówieniu.
Odstąpienie od umowy, zwrot pieniędzy tylko od sprzedawcy za towar ,lecz brak zwrotu za przesyłkę która również powinna być oddana .brak kontaktu,piszą jakieś bzdury że przelew idzie chyba przez Koluszki. Sprawa zgłoszona do UOKiK. Odradzam wszystkim zakupy przez ta platformę

Consumer – 02 gru 2022
Hińskie śmieci, bezużyteczne podróby których nie da sie zwrócić. W odpowiedzi na reklamacje dostałem uśmiechniętą emotke

Imię nieznane – 02 gru 2022
Zero kontaktu ze sprzedającym. Wysłano produkt z wadami i w niewłaściwym kolorze.
Wysłano produkt (opiekacz) w niewłaściwym kolorze i z licznymi wadami (odchodzący teflon). Brak kontaktu ze sprzedającym, żeby wyjaśnić sprawę. Nie odpowiada na wiadomości pomimo widoczności go online.

Uczciwy – 30 lis 2022
Jestem sprzedawcą, i mam notoryczny problem z wypłatą wpłaconych pieniędzy przez klienta, pomimo realizacji zamówienia i odbioru przez klienta. Tkz jakiś dziwny twór shopee KYC notorycznie wstrzymuje należne środki. Obecnie zablokowali nam środki ot tak sobie, i w żaden sposób nie chcą ich oddać !? szok, traktują sprzedawców jak intruza ! Zero konkretów wciąż chcą dodatkowych dokumentów po kilku miesiącach działalności, według własnego „widzi mi się” i nakładają blokadę na środki.

Jeśli nie możesz wysłać im takiego dokumentu bo go nie posiadasz ( bo nie ma takiego wymogu prawnego) to sprawa zamknięta, shopee przywłaszcza sobie zgromadzone srodki tzn kradnie po prostu !!!!!! NIE POLECAM SPRZEDAWAĆ NA SHOPEE !!!!

Paweł Popławski – 30 lis 2022
Dalej wkręcają mnie w jakieś działy ankiety linki .wszystko tylko po to by nie oddać mi moich pieniędzy zabawa ta trwa dwa miesiące tak uważajcie na tą firmę

gutierez – 30 lis 2022
Odradzam zakupy rtv na shopee.Kupilem pada do ps4,przez kilka tygodni dzialal dobrze,pozniej zaczal sie zawieszac i trzeba bylo resetowac co ok.15 minut.Chinski sprzedawca na wiadomosci odpisuje wymijajaco i bez konkretow,shopee daje do wypelnienia jakies formularze,ktorych nie da sie wyslac.Czuje sie nabity w butelke,bo przy zakupie byla informacja o 2 letniej gwarancji,a po 2 miesiacach mozesz klamke pocalowac.Szkoda nerwow na ta platforme zakupowa,sa inne znacznie lepsze alternatywy.Odinstalowuje aplikacje i innym tez to radze. I przestancie bredzic w odpowiedziach,ze macie centrum pomocy.To czysta fikcja.

Magdalena – 29 lis 2022
Odradzam. Mijać szerokim łukiem. Jeśli chcesz zwrócić fatalny towar przyjmą, ale ślesz go na WŁASNY KOSZT, bo bezpłatne zwroty to bujda na kółkach. Obiecują zwrot poniesionych kosztów, ale PIENIĘDZY NIE ODDAJĄ. Liczą na to, że klient machnie na to ręką jak straci cierpliwość po pisaniu przez kilka miesięcy emaili o zwrot. W porównaniu z Aliexpress tam obsługa i reklamację działaja idealnie i są te same towary. Shopee powinni zamknąć w Polsce za oszukiwanie klienta!

Firmo Shopee nie piszcie w odpowiedzi, że JEST Wam przykro i prosicie o kontakt z obsługą klienta w celu wyjaśnienia sprawy, bo wysyłam do Was emaile regularnie i jak dotąd BEZSKUTECZNIE I TEN KONTAKT NIE DZIAŁA I NIE PRZYNOSI REZULTATÓW! Z tym niestety pozostawiony jest sam sobie klient, który u Was kupuję. Lepiej więc kupować gdzie indziej i mieć normalną obsługę klienta. A jeśli chcecie coś zmienić i poprawić to nie tu, kolejną nie mającą nic z wspólnego z rzeczywistością odpowiedzią, tylko zajmijcie się faktyczną obsługą klienta zamiast jego zbywaniem w kolejnych emailach.

PS. Odp dla Shopee: Paczka zwrotna bez problemu mieściła się w paczkomacie, ale nie działało u Was generowanie etykiety zwrotnej w systemie. Musiałam wysłać na swój koszt wpisując etykiete odręcznie (za radą pani z waszego helpdesku, która obiecała zwrot kosztów). Wysłałam rachunki za nadanie zwrotu i odtąd dopominam się o zwrot. W odpowiedzi miałam email nie w temacie- jakby ktoś nie czytał w jakiej sprawie pisze, a później twierdziliście, że zwrot był dokonany choć pieniędzy na koncie nie było.

Potwierdzenia przelewu też od was nie otrzymałam jak poprosiłam, bo i jak można dać jak przelewu nie było? A dziś zapytaliście się czy mam dodany numer konta w aplikacji? Nie możecie tego sprawdzić we własnej firmie??? A konto mam dodane już dawno w związku z reklamacją. Dopełniłam wszelkich formalności !

Wymiana emaili z wami trwa niemal od połowy października, ale skutku nie widać. A ostatnio lubicie dodawać w korespondencji dopisek „Jeśli nie otrzymamy odpowiedzi w ciągu 2 dni kalendarzowych sprawa zostanie automatycznie zamknięta” a nóż się zagapię, nie odpiszę w terminie i się uda zakończyć bez zwrotu kosztów oraz pozbyć upierdliwego klienta, który 2 miesiąc dopomina się o swoje pisząc w kółko i to samo 'proszę o zwrot kosztów’. To jak na obsługę klienta nie wygląda dobrze. W innych firmach wystarcza 1 email, dwa, a nie rząd korespondencji jaką już z Shopee wymieniłam bez żadnego rezultatu.

MaS – 28 lis 2022
kontakt z Biurem Obsługi Klienta, mija 7 dni i brak odpowiedzi . Picuś glancuś kolejna korekta opinii ” mniej niż zero „
nic nie zrobili w sprawie reklamacji. kolejny 3 tydzień i brak reakcji, ponda miesiąc brak odpowiedzi

Andrzej – 28 lis 2022
Brak zwrotu gotówki za odesłane zamówienie. Odesłałem zamówienie i nie dostałem zwrotu gotówki.

Anna – 28 lis 2022
Oszustwo zamawiasz parę dostajesz sztukę. Niech firma nauczy się języka polskiego chyba, że celowo wprowadza klientów w błąd. Znalazłam produkt” lekkie kije trekingowe, kije do chodzenia ( kij węglowy)…… ilość 1. Na zdjęciu pokazano 4 kije, nie 1 szt. Opis był w liczbie mnogiej poza jednym słowem kij węglowy wskazującym na rodzaj materiału. Zresztą kto kupuje 1 kij trekingowy? To tak jak kupić 1 but. Zamówiłam 2 różne rodzaje, dostałam po 1 kiju dla 2 osób.

Moją prośbę o zwrot środków po odesłaniu produktu odrzucono ze względu iż podali prawidłową ilość 1. Nie ma żadnej możliwości odstąpienia od sprzedaży. Nie widzą też problemu ze wprowadzają ludzi w błąd. Mam dokupić teraz drugi kij do pary. Parodja i jawne oszustwo

Gucio – 27 lis 2022
Witam ogólnie zakup 3 rzeczy ok mieli przewagę darmowymi dostawami po tym czasie za przesyłkę płacisz. Wracam do konkurencji.

Marcin – 27 lis 2022
Serdecznie polecam zbanować tą firme. Skurwiała gowno firma z której nie kupiłbym nigdy nic nawet jakby mnie torturowano, przez ich spierdolone na mózg reklamy które powinny zniknąć w trybie natychmiast razem z całą tą ciężko zjebaną firmą

marek ślusarz – 26 lis 2022
Jak najbardziej nie polecam i odradzam zakup czego kolwiek u nich. Sprowadzają z Chin szczegulnie ciuchy tandeta do wycierania podłogi czy to męski t-shirt czy damski sweterek , czas oczekiwania na przesyłkę min.tydzień ja z nimi walczyłem o zwrot pieniędzy ponad miesiąc i tak do końca nieoddali, Darmowa przesyłka mi dwie kurier do dnia dzisiejszego nie dowiózł i zadużo nie wieżcie w ich szczęśliwe kupony zniszkowe jest taka konkurencja w necie gdzie po zamuwieniu masz to co na zdjęciu w ogłoszeniu i na czas i szczeże nie polecam omijajcie Shopee szerokimi łukami.

Małhorzata – 26 lis 2022
Zamawiałam wieszak na ubrania, bardzo długo czekałam na realizacje zamówienia, jak przyszła w końcu przesyłka okazało się że w malutkiej kopercie dostałam obcinaczke do paznokci jakby do zabawy w różowym plastiku Nie można się dogadać w żaden sposób Co mam zrobić, żeby oddali kasę ? Kolejne wnioski o zwrot anulują jakby to chiński sklep chciał zwrotu Dramat i porażka Nie polecam

Paweł Popławski – 26 lis 2022
Dwa miesiące czeka na swoje pieniądza za każdym łącznie się słyszę że jest dobrze pieniądze są w drodze złodziej inic innego uważajcie

Marcin Nowak – 26 lis 2022
Skończcie z durnymi reklamami. Przestańcie puszczać w telewizji te głupie reklamy shopee! Nie mam zamiaru u was kupować nigdy! Polecam Allegro bo to rzetelna firma.

cc mm – 25 lis 2022
Najgłupsza reklama nie da się słuchać:((

Krystian Buczkowski – 24 lis 2022
Proszę o pomoc w odzyskaniu moich pieniędzy, sprzedam laptop, wysłałem go sprzedający potwierdził otrzymanie a ja od miesiąca nie mam swoich 3 tysięcy złotych. To nie do pomyślenia, co mam robić ? Gdzie to zgłosić ? Wysłałem już wszystkie możliwe potwierdzenia, jestem załamany. Czy kros spotkał się z taką sytuacją? Shopee bardzo proszę zwróć moje pieniądze…

Joanna Laskowska – 24 lis 2022
Gdyby nie te okropne reklamy chętnie bym skorzystała. ….

Andrzej – 24 lis 2022
Potwierdzam słowa Pana Zawiedziony portalem. Zgodnie z Art. 6 Kodeksu Cywilnego, ciężar udowodnienia faktu spoczywa na osobie, która z faktu tego wywodzi skutki prawne, czyli kupujący powinien udowodnić, że w przesyłce nie było towaru, a nie sprzedawca, że towar był! Kupujący przesłał we sporze zdjęcie pustego pudełka i dla Shopee było to wystarczającym „dowodem”. Kupujący ma teraz i towar, i zwrot środków. To, że kupujący mógł wyciągnąć towar i zrobić zdjęcie ich nie interesuje i chcą ode mnie dowody.

Pytam to jakie dowody mam przesłać a oni odpisują, że nagrany filmik jaj pakuję towar (chyba nikt normalny nie nagrywa każdej paczki). Napisałem im, że to też nie jest dowodem bo przecież mogę po nagraniu filmiku wyjąć towar z pudełka… Jeśli sytuacja się powtórzy to ja podziękuję Shopee za współpracę!

Marta Pasterska – 23 lis 2022
Od 6 listopada nie wysłano do mnie zakupionego towaru a termin był do 21 – go , można przedłużyć termin wysyłki o 3 dni , dziś jest 22-gi . Jakaś masakra ! Żadnego kontaktu ze sprzedającym ani z obsługą portalu !!!!!!!!!!!

Piotr – 22 lis 2022
oszukujecie ludzie kradniecie pieniadze ktore na nie czlowiek ciezko zarabia i nie chcecie oddac

Benedykt Błaszczyński – 22 lis 2022
Pirackie wersje oprogramowania !!!! Kupiłem Vegas 20 i nero 2022. Przyszły pliki dociągnięcia niewiadomego pochodzenia z wgranym crakiem i informacją żeby nie rejestrować. Piractwo i oszustwo. Sprawę zgłaszam na policję i do producentów oprogramowania.

sebastian – 21 lis 2022
Brak reakcji na zgłoszone problemy. Ponad tydzień czekania na rozwiązanie problemu. Po tygodniu wysłana została automatyczna wiadomość, że problem został rozwiązany mimo, że to nie prawda.

denis rozrabiaka – 21 lis 2022
Anulowałem zamówienie i czekam na zwrot pieniędzy w banku to mi nic nie przyszło a na stronie pokazywało że już dostałam próbowałam pisać a wy dalej piszecie żebym poczekała albo ze już dostałam

Qq Qq – 21 lis 2022
To co jest sprzedawane za pośrednictwem shopee to jeden wieliki bubel. Nikt z shopee nie kontroluje tego co jest tam sprzedawane . Shopee stworzono by sprzedawać Chińskie śmieci nic niewarte z brakiem możliwości zwrotu . Jeszcze niczego nie kupiłem by coś było pełnowartościowe .

Jędrek Moss – 20 lis 2022
Zupełnie nie rozumiem wersji Captcha w Shopee. Co trzeba poprawnie w Captchu robić?

Jacek – 20 lis 2022
Oszuści i złodzieje, do tego kompletny brak szacunku dla sprzedającego i klienta.

Edyta Czerwińska – 20 lis 2022
Darmowe Zwroty nie działają. e polecam. Tak jak pisali moi poprzednicy, wszystko dobrze jeśli klient dostanie właściwe, zgodne z zamówieniem produkty, jeśli nie, zaczynają się schody. Darmowy zwrot nie działa, nie dostałam kodu, spedzilam masę czasu na czaty, gdzie doradzono mi zwrócić produkty na swój koszt i domagać się refundacji, albo anulować zwrot(???), czego kompletnie nie rozumiem. Nigdy nie spotkałam się z takimi problemami przy zwrocie.

Napisałam na helpdesk, sprawę przyjęto, przekazano do innego działu i nadeszła odpowiedź, podobna jak wcześniej, tzn. mogę zwrócić produkty na swój koszt a oni mi zwrócą… Biorąc pod uwagę dotychczasowe problemy gwarancja, że dostanę zwrot, raz za produkty, dwa za koszty wysyłki zwrotu, jest znikoma. Ręce opadają. Nigdy żadna aplikacja mnie tak skutecznie do siebie nie zniechęciła a bylam pełna fascynacji.
P.S. A propos poniższej odpowiedzi Shopee: kontaktowałam się już i Państwa odpowiedź jest za każdym razem taka sama, taka jak opisałam. Wsparcie pozorne.

Ewa Korczyńska – 19 lis 2022
Nie kompetencje i naciąganie nieświadomych ludzi

Klient – 19 lis 2022
Największa porażka. Opłaciłam zamówienie ale nie otrzymałam żadnego potwierdzenia. Zamówienie nie przyszło i nie otrzymałam zwrotu pieniędzy.

Władysław Lublin – 18 lis 2022
okropny helpdesk dla sprzedawców. Ludzie którzy tam pracują całkowicie niczego nie ogarniają. Był błąd na stronie to mi doradzili zmienić przeglądarkę i sprawdzić na wirusy. I to tylko jeden przykład. Tych ludzi trzeba pozwalniać i wziąć nowych dobrze wyszkolonych. A nie trzymać tych głupków

st kl – 17 lis 2022
Nigdy nie kupujcie nic w tym sklepie, żeby odzyskać pieniędze to graniczy z cudem, kupiłem niby oryginalne słuchawki JBL, przyszły ale to szkoda nawet załączać, dziadostwo, podróba straszna, jak można nawet pisać że to oryginalne słuchawki, czekałem miesiąc aż przyjdą i noi przyszło ale rozczarowanie, a teraz staram się o zwrot pieniędzy i to droga przez mękę, jeżeli chcesz coś kupić na Shoppe to zastanów się dziesięć razy zaczym to zrobisz

lavendercat – 16 lis 2022
Ile dni na wysyłkę ma sprzedający? Od 9.11 nie raczył wysłać towaru, „do 24.11 ma czas”
Jawne oszustwo.
PS. Sprzedawca NIE WYSŁAŁ wogóle zamówienia. Kasa pachnie ale wysłać towar to już ciężko. Oszust nie sprzedawca

Adam Wisniewski – 14 lis 2022
Naruszenie ustawy przez Shopee-brak reakcji. Wielokrotnie zgłaszano do Shopee naruszenie zarówno przez Shopee jak i przez kupującego przepisów ustawy. „Shopee wysłało 2 razy komentarz: Przykro mi, że problem nie został jeszcze rozwiązany. 🙁
Zapewniam, że weryfikujemy sprawę. Wrócimy do Ciebie z odpowiedzią w ciągu 48 godzin.”
Problem nie został rozwiązany, Shopee przestało odpowiadać, a proceder wciąż jest praktykowany. Nadal łamane są przepisy ustawy przez Shopee.

Lucyna Żabińska – 11 lis 2022
Nie polecam. Właśnie zrobiłam zakupy na shoppee pierwszy i ostatni raz. Dostawa miała być gratis, a na pierwsze zakupy miała być zniżka, którą podobno już wykorzystałam

Monter Gorzów – 11 lis 2022
Oszustwo zamówiłem dwie przesyłki żadna nie doszła SHOPEE ma gotowe szablony do reklamacji ja reklamuję co rusz zadając zwrot pieniędzy za zakupiony towar i nic dostaję infirmacje że to nie ich problem.

Zawiedziony portalem – 11 lis 2022
Portal wspierający oszustów. Portal, który wpiera oszustów i ich finansuje. Sprzedałem na typ portalu ponad 300 produktów z czego shopee bez sprawdzenia zwróciło pieniądze 10 oszustom po zgłoszeniu przez nich fałszywych zgłoszeń, że jakoby nie otrzymali tego za co zapłacili. Pomimo, że dowody, które im przekazałem jednoznacznie wskazywały o zrealizowanej transakcji wypłacili nienależne pieniądze oszustom. I taki oszust ma teraz i to za co zapłacił i jeszcze shopee dofinansowało go do być może następnych oszustw.

Yaroslav – 10 lis 2022
Masakra. Korzystajcie z innych platform.
Aliexpress to jest „iPhone” w porównaniu do tego S…
Paczka zagineła? Fp… Po co my będziemy szukać?!? Rób zwrot pieniedzy 🙁 Cyrk.

Justyna Ostrowska – 10 lis 2022
„Gwarancja Najniższej Ceny” nie działa. Odrzucili wniosek „przez błąd agenta”. Kolejna wymiana maili by odwołać się od decyzji kończy się odpowiedzią”proszę o chwilę cierpliwości „. I tak już 2 tygodnie to co mieli zrobić w 48h.

Joanna Kunicka – 9 lis 2022
NIE Polecam!!!!!!! Oszustwo!!! Ten cały portal . Ja idę zgłosić sprawę na Policję jeżeli do tygodnia nie otrzymam nadal.zwrotu pieniędzy za moje zamówienie które nie zostało.odebrane że względu złego produktu !! A oni mi wciskają że produkt musiał być odebrany i że sprzedawca musi mi zwrócić pieniądze A sprzedawca pisze ze nie otrzymał tych pieniędzy od shoppe …brak słów!
Radzę nie robić tam.zakupów ! Tani portal oszustów.

Michał Józef Halczuk – 10 lis 2022
Platforma bezużyteczna do produktów zagranicznych. Zamówienia zagraniczne to kompletna porażka.
Wielokrotne anulowania zamówień, gdy sprzedawca wystawił produkt po zbyt niskiej cenie.
Wielu różnych sprzedawców jakimś cudem ma identycznie wadliwe produkty, które trzeba zwracać na własny koszt, mimo wysłania dobrych dowodów odnośnie ich niedziałania. Odradzam kupno produktów zagranicznych przez tą platformę.
P.S. Tak, pisałem do centrum pomocy Shopee, nie pomogli.

Kamila – 8 lis 2022
Dlaczego nie mam już darmowej dostawy od 0 zł? Mam konto od wiosny i robiłam dużo drobnych zakupów. Od ponad miesiąca mam darmową dostawę od 39 zł a nie od zera niezależnie jaki produkt chcę kupić. Dlaczego karacie w ten sposób stałych klientów?

Mariusz hak – 8 lis 2022
Toż to china. Ludzie to jest Aliexpres chińskie podróbki i badziewia

Joanna Szymajda – 8 lis 2022
chciałam zwrócić towar który otrzymałam z shopee ale nie wiem nawet gdzie mam je zwrócic po wydrukowaniu etykiety przez kuriera czy przez impost brak kontaktu a na czacie przesyłają tylko formularze jak dokonać zwrotu nie odpowiadają konkretnie na pytanie

Laurence Cherni – 7 lis 2022
Nie kompletne zamowienie. Nie odpowiadają na czas, Oddzwawaniaja w Święta
a na maile odpowiadają po kilku dniach. Nie maja żadnego nr telefonu do kontaktu a zamowienie przyszło nie kompletne. Zamiast pomocy to odsyłają do sklepu sprzedawcy. Serdecznie odradzam.

Lidia KW – 6 lis 2022
Strasznie pogmatwane zasady i użytkowanie, przesadzone boty, masę kodów i ciągłe wyskakujące błędy. Do innych platform na polskim rynku nieporównywalna jakość obsługi. Nie można sprzedać użytego oryginalnego kosmetyku ale podróbki już tak…Kupić można zaryzykować, ale zalecam nie zaczynać sprzedaży. Same utrudnienia. Nie wrócę tam nigdy więcej.Nie polecam

Zofia Kochner – 5 lis 2022
Oszustwo. Zamówiłam balon na Halloween, a po 3 tyg przysłali mi jakieś metalowe obrączki (niewiadomo co to jest). Kiedy chciałam sprawdzić swoje zamówienie okazało się, że moje konto zostało usunięte. Niestety nie jestem w stanie nic zrobić 🙁

Kamil Demski – 5 lis 2022
Shopee ? Nie nadaje się to do zakupów kompletnie.. Tragiczna platforma zakupowa, w przypadku problemów nie chcą w żaden sposób pomóc klientowi, mam się kontaktować ze sprzedawcą z kilka lat aby ten wypłacił przelew, mój ostatni zakup na owej platformie, fuj..

M K – 5 lis 2022
Nie polecam od kilku tygodni czekam na zwrot z reklamacji .Pan dzwoniący prosi o podanie w aplikacji nr konta do zwrotu ,konto dodane nie wiem czy oni są ślepi ?, Konto dawno dodane i zwlekają ile trzeba .

użyszkodnik – 5 lis 2022
Brak kompetentnej obsługi klienta, porażka, nigdy więcej Shopee, złote czasy platformy minęły w ubiegłym roku.

BABYLOON – 4 lis 2022
Zdecydowanie odradzam! Znalazłem dobrą cenę. Złożyłem zamówienie i opłaciłem i czekam – po czym w dniu, w którym ma nastąpić wysyłka zamówionego i zapłaconego towaru dowiaduję się, że sprzedawca E-Jan.pl nie posiada zamówionego towaru i go nie wyśle! Dopiero w przyszłym tygodniu… Padaka na całej linii. Teraz muszę szybko znaleźć gdzie indziej towar i ponownie go kupić, bo zapłacę kary za nie wywiązanie się przeze mnie z umowy realizacji wobec mojego klienta. Zdecydowanie nie polecam. Ciekawe, jak wywiążą się ze zwrotem zapłaty za zamówiony towar? Właśnie rezygnuję ze złożonego zamówienia. Shopee + E-jan.pl to porażka – narazili mnie tylko na kłopoty!

Emilia Lipiec – 4 lis 2022
Zwroty zrobione kasa ugotowana odp brak obijam się o boty nie zrobiłam screen a ich system pokazuje ze to byl błąd ich systemu mieli odp w ciągu 48 godz na formularz i co i cisza nie polecam robić u nich żadnych zamówień

Rafal Stefankowski – 4 lis 2022
Dramat,towar zamówiony zapłacony ale nie dostarczony,podobno brak u dostawcy.
Nigdy więcej Sławka

Konrad – 2 lis 2022
Ta platforma to totalna porażka. Regulamin sobie, a działanie sklepu sobie. Czas oczekiwania na prostą reklamacje ponad tydzień, a sprawa i tak nie została rozwiązana. Nie polecam.

Daniel – 2 lis 2022
Notoryczne zwiększenie progów darmowej dostawy

Dżesica i Sebix – 1 lis 2022
Shopee to taka większą Wólka Kosowska. Nawet się nie kryją że sprzedają podróby perfum czy odzieży, ale dla beneficjentów 500+ Addidasy czy Rebboxy, Krystian Dior czy Jean Pol Gaulter to wszystko jedno. Sprawa zgłoszona do służb celnych, bo co innego na zdjęciach (zdjęcie oryginału) a co innego w dostawie. Na sklep Play google opinie kasowane. Badziew, podróbki, darmowa dostawa to ściema, no i te reklamy dla imbecyli. No cóż. Jacy kupujący to i takie dla nich produkty kierowane. Zasadniczo to wstyd jak beret w towarzystwie przyznać się do zakupów na Shopee. Tandetne życie to i tandetne zakupy.

Jedrzej -paź 2022
Pierwsze zakupy i od razu blokada konta 🙁 Moje pierwsze doświadczenie z Shopee niestety muszę zaliczyć do negatywnych. Nigdy wcześniej nie korzystałem w tej platformy zakupowej, ale zachęcony ofertą postanowiłem się zarejestrować i dokonać zakupów. Niestety, chwilę po opłaceniu zamówienia otrzymałem informację o tym że moje konto zostało zablokowane z powodu „nietypowych aktywności”. Przeczytałem załączone dokumenty oraz regulamin.

Nie naruszyłem żadnych punktów. Skontaktowałem się z konsultantem na czacie który też niestety nie miał żadnych dodatkowych informacji na temat blokady mojego konta – wiedział tyle co ja. Nie potrafił również odpowiedzieć na pytanie ile potrwa weryfikacja konta poprzez formularz odwoławczy. Na koniec dostałem jeszcze informację że mój kupon na zakupy przepadł – taki bonus 😀 Także jestem bardzo zniechęcony moim pierwszym doświadczeniem z Shopee i raczej będę odradzał znajomym zakupy tam – są inne platformy zakupowe które pomimo wyższych cen, nigdy nie robiły podobnych problemów.

Ireneuszu – 31 paź 2022
nie polecam zamówiłem przesyłkę 27.10 i wtym samym dniu opłaciłem do 31.10 przesyłka nie dotarła a idpowiedż była taka że muszę czekać ale nie wiem na co na tle innych firm to bardzo słabo nie polecam tej firmy niestety !!!!!!!!

Anna – 31 paź 2022
Bardzo kiepska platforma, która nie wspiera kupujących. Od dłuższego czasu bez skutku domagam się wysłania zakupionego przedmiotu z zamówienia 2210234TRPH01T. Shopee w żaden sposób mi nie pomaga. Tolerują oszustów. Allegro jest dwie mile do przodu…

WIKA – 30 paź 2022
Szukając produktu zaznaczam opcje za pobraniem. Wyświetlają się ogłoszenia, w opisie jest płatność COD. Chcę zapłacić a okazuje sue że nie ma, takiej możliwości. Wszystkie prawie produkty które mają w ogłoszeniu płatność COD jak przechodzi się do kasy to już takiej opcji nie ma 😂

Joanna Jańczuk – 30 paź 2022
Zamówiłam paczkę z płaszczem i kurtką, którą otrzymalam. Niestety jakość materiału beznadziejna, zupełnie inaczej wygląda niż na zdjęciu. Dokonałam zwrotu 10.10.2022 i niestety do dzisiaj nie mam zwrotu kasy ani żadnej odpowiedzi. Nie można z nikim się skontaktować. Co robić dalej? Czy to są oszuści? Widzę, że problem dotyczy wielu osób, może powinna zająć się tym prokuratura?

artomic – 29 paź 2022
Szkoda czasu i pieniędzy, zaufaj mi już się kilka razy nabrałem i istatecznie zlikwidowałem konto.
Na Shopee jest gorzej niż na AliExpress. Na portalu Shopee sprzedawcy są nastawieni tylko i wyłącznie na oszukiwanie kupujących (chodzi oczywiście o azjatyckie sklepy, polscy sprzedawcy wywiązują się ze swoich ustawowych obowiązków ok. co potwierdzam). Nigdy nie dostaniesz tego co widzisz na zdjęciach i w opisie, to jest strona wyłącznie dla chińskich oszustów liczących na naiwność europejskich kupujących. Za zakupy do 10 złotych oczywiście dostaniesz zwrot, ale zapomnij że dostaniesz zwrot kasy za jakieś poważniejsze zakupy. Oszustwo, nie daj się nabrać!!

Anna Barańska – 27 paź 2022
Pytam o adres do zwrotu – bo nigdzie nie mogę znaleźć w tej beznadziejnej aplikacji, a konsultantka do mnie, że zwrotu dokonam w aplikacji. NO WOW, co za Kolumb.

Mariusz Szyszka – 27 paź 2022
Wiecie co sie stanie jak zamowcie towar a nastepnie w piatek wieczorem przeslecie info do shopee ze brak towaru w przesylce ( wystarczy dodac zdjecie np ręki)? Towar Wam zostanie a pieniadze w 24godz zostana zwrocone na wasze konto. Taka to polityka shopee ….

Michał – 30 paź 2022
Nie polecam. Jest fajnie, dopóki nie musisz czegoś oddać. Tzw. „proces zwrotu” pieniędzy trwa u mnie już ponad miesiąc. Oczywiście, że można sobie korespondować, ale odpowiadają Ci boty, które za każdym razem generują inne odpowiedzi, itd. Więc nie polecam. Zamówienie nr 2209089A2P0DVX, towar zwrócony sprzedawcy 5.10.2022 r. Na razie – 30.10.2022 r. zwrotu pieniędzy nie otrzymałem.

Mz – 27 paź 2022
brak obsługi platforma shopee nie bierze odpowiedzialnosci za sprzedaż. Do zamowienia złożonego na shopee nie otrzymałam fv mimo, że składając zamówienie zaznaczałam, że potrzebuję fakturę imienny dowd zakupu, nie dostałam nawet paragonu, nic, obsługa shopee twierdzi, że to nie ich zakup, wiec czemu jest na shopee, skoro obsługa platformy sie wypina i zostawia klienta z chinczykiem, ktory zupełnie jest nie kontaktowy (producent/sprzedawca) kupując tu jest ruletka, czy shopee odpowiada za srzedaż czy ma klienta gdzies

Agata Gniewosz – 26 paź 2022
Brak zwrotu środków. Od początku września nie otrzymałam zwrotu środków na konto (a jest już prawie listopad) za zwrócone przeze mnie produkty (formularz zwrotu był wypełniony poprawnie, sprzedawca potwierdził zwrot towaru, niestety shopee nie zwróciło środków). Pomimo kilkunastu prób kontaktu z konsultantami ( zarówno była to korespondencja mailowa, rozmowy na czatach i rozmowy telefoniczne) problem nie został rozwiązany, ciągle słyszę te same regułki, że sprawą zajmuje się odpowiedni dział, są problemy techniczne i proszą o jeszcze chwilę cierpliwości, żenada.

Jeżeli tego typu oszustwa, bo jest to jawne oszustwo pojawiają się na szerszą skalę to uważam, że procederem powinien zająć się UOKIK, bo przywłaszczenie sobie nawet kilkudziesięciu złotych od chociażby kilkudziesięciu klientów, a uważam że są ich z pewnością setki zakrawa na przestępstwo.

Sławek Stus – 26 paź 2022
Witam jesteście najbardziej złodziejską firma sami anulujecie zamówienie nie uzgodniwszy z zamawiąjącym a przytym nie odajecie zapłaconej za towar kasy nabrałem się już 3 razy kasa przepadła jestećie Oszustami odradzam kupować cokolwiek na Shopee, kupujcie w AlieXpress tam przynajmniej nie oszuikują klientów.

Beta – 25 paź 2022
Od pewnego czasu ceny są nie do zaakceptowania, nieadekwatne do jakości, a ,,okazje dnia,, to śmiech na sali . Kiedyś zamawiałam często, obecnie oczekuję jednego produktu, i nie sądzę że jeszcze coś zamówię
Jeśli chodzi o dostawę czy też zwrot pieniędzy za produkt niezgodny z opisem to nie mam zastrzeżeń

Robert Wótowicz – 25 paź 2022
Zamówilem 2 raz z kolei skarpety i sprzedawca anulował zamówienie ale jeszcze zwrot pieniędzy niema 2tygodni czekam a on 14 dni mija i anuluje zamówienie to absurdu powinien karę płać nie polecam zamawiać w tym sklepe

Lidia Cetera – 25 paź 2022
Od 16 września czekam na zwrot pieniędzy. Odbijam się od konsultanta do kolejnego konsultanta. Jest za dużo osób zajmujących się tą samą sprawą i nie potrafią zająć się odpowiednio tematem. Nie wiem gdzie pisać żeby łaskawie oddali należne mi pieniądze. Pozdrawiam. Lidia

Damian Domżalski – 23 paź 2022
Przestrzegam – już długi czas temu widziałem ich reklamy i zawsze miałem opinie, ze to jest jakiś scam, nigdy nie korzystałem z ich sklepu, aż do momentu w którym szukałem puszek waniliowej Coca-Coli które są ostatnio trudniej dostępne w Polsce. Znajomy polecił mi, zebym wypróbował Shopee, bo sam kiedyś korzystał. Proces rejestracji jest bardzo utrudniony, próbowałem rejestrować się przez numer telefonu, musiałem zweryfikować adres e-mail aby wybrać metodę płatności, przy czym dostawałem SMS o treści: „ SHOPEE: To confirm EMAIL UPDATE, click this link:” – nie zawierajace żadnego linku.

Po usunięciu konta założonego przez numer telefonu i założeniu konta poprzez e-mail i złożeniu zamówienia moje środki za zakupy zostały pobrane, natomiast kolejnego dnia konto zostało zablokowane, zamówienie anulowane, a środki zaginęły w niewiadomych okolicznościach. To jest jeden wielki scam, dałem się nabrać raz i nigdy więcej już nie wrócę na tą platformę, nastawiona jest tylko na pobieranie środków, a później blokowanie kont i udawaniu, ze środków nie ma. Po kontakcie z supportem kazali mi złożyć wniosek o odblokowanie konta – po co? Ja nie chce konta na Waszej platformie, nawet te pieniądze możecie sobie zablokować, ale nie nabierajcie juz nikogo. Shopee to platforma scam.

RafalOre – 22 paź 2022
Sprzedałem na Shope przedmiot za 15zł, wysłałem i za kilka dni dostałem e-maila że kupujący dostał zwrot pieniędzy z wniosku o zwrot. Loguję się do Shope i patrzę, Ja(sprzedawca) 0zł za sprzedany przedmiot, kupujący pełny zwrot.
Czas trwania sporu/wniosku o zwrot – tylko 13 godzin i to w nocy ! Nawet nie miałem czasu się wypowiedzieć. Patrzę na powód wniosku, ” żadne produkty nie zostały dostarczone „, zastanawiam się jakim cudem nic nie dotarło.Patrzę na śledzenie przesyłki ( PocztaPolska 00659007730221067133 ) i widzę że paczka jest w drodze. To jakim cudem Shopee zatwierdziło zwrot pieniędzy kupującemu w tak krótkim czasie ?

Szymon Walochnik – 22 paź 2022
Na 3 zamówienia 2 zostały anulowane z powodu braku towaru… Super platforma żeby pieniądze Ci się nie kisiły na koncie tylko troszke się przewietrzyły między bankami

Electronics – 21 paź 2022
Natępny towar anulowany z powodu nie wysłania przez sprzedawcę (ancelu5.pl), a ma na stanie 472 szt. Na chat zero odpowiedzi. To jest zerwana umowa zakupu towaru bez powodu. Doszło do naruszenia prawa. Co na to Shopee? Chyba dam sobie spokoj z kupowaniem na Shopee, szkodza nerwów. Brak możliwości oceny takiego nieuczciwego sprzedawcy oznacza, że Shopee kryje takich gości, którzy ściągają nasze dane wrażliwe. Może być naruszana ustawa o RODO ?

Piotr – 21 paź 2022
odradzam kupowania na SHOPEE. Kupiłem podrabianą kawę lavazze. Od sprzedawcy nie dostałem faktury. NIe dostałem żadnego kontaktu od sprzedawcy na mój zarzut kawy która niczym nie przypomina lavazzy. Żenada

Jozef Hajduk – 21 paź 2022
Towar wysłany do tej pory pieniądze nie zwrócone. Zwróciłem towar brak jakiejkolwiek reakcji beznadzieja

Jarek – 21 paź 2022
Blokują konta… Kategorycznie odradzam zakupów na tej platformie. Zablokują wam konto i każą wysłać dowód, bo zostało coś wykryte przez ich system. A potem jak wyślecie, to powiedzą wam, że okradacie wspaniałą korporację i nic nie odblokują.

jacek gabara – 20 paź 2022
Zostałem oszukany. Otrzymałem podrobione buty. Towar został odesłany, a pieniędzy nie otrzymałem. NIE POLECAM TO OSZUŚCI. Nie kupujcie!!!

Marcin Wróblewski – 19 paź 2022
Problem ze zwrotem , ale finalnie sprawa załatwiona pomyślnie

slavo – 18 paź 2022
Pośrednik który nie bierze odpowiedzialności za to co dzieje się ze sprzedażą. Kompletny brak troski o klienta. Brak kontroli sprzedawców. Gwarancje sprzedawców są nie do wyegzekwowania. Shopee kompletnie nie przejmuje sie kupującym po 14 dnich od zakupu. Sprawa ciągnie się już ponad miesiąc, sprzedawca nie odpowiada na wiadomości. Brak jakiejkolwiek pomocy ze strony Shopee.

Lukas – 16 paź 2022
Problem ze zwrotem, nie polecam

Mi Chał – 14 paź 2022
Zero pomocy przy po zakupie. Pieniądze wyrzucone w błoto, sprzedawca też się nie odzywa a dostałem produkt niepasujący i niezgodny z opisem.

Marcin Wróblewski – 13 paź 2022
Szczerze nie polecam. Zamówiony smartfon dotarł, ale jego specyfikacja odbiegała od tej zamieszczonej na stronie. Nawet kolor się nie zgadzał. Platforma reklamuje darmowy zwrot. System jednak dopuszczał tylko odesłanie na własną reke. Odesłane przez PP bo innej możliwości nie miałem ( nie można było wydrukować etykiety z systemu) .Tydzień oczekiwania na kontakt telefoniczny. Jednokrotna próba, której nie zdążyłem odebrać. Dostałem e-maila , że przesyłka zwrotna poszła poza systemem i nic nie są w stanie zrobić. Zgodnie z instrukcją odpowiedziałem na e-maila i od 5dni czekam na odpowiedź. Straciłem pieniądze i chiński szrot który oferują. Czyste oszustwo!!!!

BEATA GREGORCZUK – 13 paź 2022
Otrzymałam przesyłkę od Shopee. Towar nie jest zgodny z tym co widać na zdjęciach. Próbowałam odesłać ale niestety się nie da bo zamowienie nie było zrobione przez aplikację. Próbowałam kontaktować się przez centrum pomocy ale kontakt jest praktycznie żaden. Jedyna informację jaka dostałam (chyba odpowiedział mi automat) to żebym zwróciła przez aplikację. Nie polecam

Patrick Bateman – 12 paź 2022
Otrzymałem zupełnie inny towar niż zamawiałem. Zwykła kpina. Oczywiście nie będę reklamował, bo wartość zawówienia to jedynie 50 zł i szkoda czasu na tych amatorów. Na tym kończy się moja przygoda z Shitee.

Sebek – 12 paź 2022
Ostatni raz zakupy na shopee. Obsługa klienta na tym portalu to jakiś żart, od ponad miesiąca walczę z reklamacją. Obsługa która obsługuje ten portal jest chyba brana z łapanki, siedzą tam i tylko kawę chyba piją. Kontakt z agentem sklepu zgłoszona reklamacja niby wszystko ok po 14 dniach pisze co z moją reklamacją dowiaduje się że osoba z którą pisałem o reklamacji nawet jej nie złożyła i następna osoba z którą pisałem miała się tym zająć.

Po miesiącu czekania pisze i od kolejnej osoby dowiaduje się że nadal nic nie zostało zrobione z moją reklamacją i zajmie się tym osobiście i priorytetowo w ciągu 3 dni miałem mieć odpowiedź, po 4 dniach cisza więc piszę znowu i tu niespodzianka znowu nic nie zostało poczynione z reklamacją od następnej osoby dostaje jakiś link do wypełnienia reklamacji czekam już następny tydzień i nikt się ze mną nie skontaktował.

Irena – 11 paź 2022
W chwili zwrotu produktu brak kontaktu i ignorowanie moich wiadomości.Nigdy nie zrobię zakupów u nich i nikomu nie polecam

User – 9 paź 2022
Nie można zmienić maila… Od bodajże tygodnia nie mogę zmienić maila. Warunkiem jest podanie kodu weryfikacyjnego, którego pomimo wielokrotnych prób „wyślij ponownie” nie przysyłają. Obsługa na czacie przyjęła rzekomo zgłoszenie tego problemu obiecując, że przyślą coś na maila i nic, nic nie przysłali. Mijają kolejne dni i cisza, problem jak był, tak jest. Chyba najwyższa pora, żeby zajął się Shopee któryś z regulatorów i wlepił im karę, bo bez tego olewają klientka, chyba, że chce zostawić im pieniądze.

Angelina – 9 paź 2022
Nie działa zupełnie zwrot. Ludzie z obsługi są nie kompetentni. Są sprzedawane podrobione produkty. Nie polecam!
Odpowiadając nad wasza odpowiedź od prawie 2 tygodni właśnie próbuje zwróci podrobiony przedmiot i do tej pory mi się to niestety nie udało. Odpowiadał mi bot potem obsługa która nie potrafi rozwiązać problemu potem infolinia która też nie potrafi rozwiązać problemu. Nie da się wygenerować etykiety zwrotu. Kazaliście mi już anulować zwrot! Żeby znów dokonać zwrotu a termin upływa niedługo.

Przez te problemy niedługo mi pewnie stwierdzicie że nie zrobiłam zwrotu choć próbowałam postępując wedle waszych procedur i w terminie. I zwrot jeśli się nie dokona to tylko i wyłącznie wina platformy shopee.
I przedmiot jest ewidentna podróbka firmy bose. Więc dalej nie polecam i podtrzymuje wcześniejsze zdanie.

Ryszard – 6 paź 2022
Zostałem oszukany raz przez sprzedawcę dostałem nie taki produkt jaki zamawiałem, drugi raz przez Shoppe bo nie można odesłać towaru, dostaję stałe jakieś linki, które się nie otwierają.Z tym zwrotem to porażka

Łukasz – 5 paź 2022
Sprzedałem pierwszy produkt za opłatność z góry 280zł przez shoppe. Nadanie paczki za pośrednictwem shopee na Inpost jest bardzo proste. Problem jest później. Nie wypłacę pieniędzy na konto jak klient nie otrzyma paczki, później dalej nie wypłacę jak klient otrzyma paczkę i nie potwierdzi. Klient potwierdził (chyba) chcę wypłacić. Po jednym dniu odmowa. Numer konta jest dobry – sprawdzałem. Druga próba nie udana. Po rozmowie z konsultantem dowiedziałem się że problem jest ogólnopolski. Od 5 dni żaden sprzedawca nie może wypłacić środków na konto, a w internecie cisza? Oczywiście konsultant sprzedał bajki. Wysłałem zgłoszenie. Dalej nie mogę wypłacić pieniędzy. Shopee jest winne 280zł.


Ogólnie obsługa techniczna leży. Gdy czegoś nie wiesz radz sobie sam. Pracownicy shopee też nie wiedzą. Masakra. Kiedyś wysłałem inne zapytanie dotyczące wystawiania ofert. Miałem dostać odpowiedz od shopee w ciągu 48godz na email. Nie ma odpowiedzi do dziś. Jak sprzedawcy wyskoczy jakiś błąd na shopee nie może liczyć na pomoc ze strony shopee.

rich – 4 paź 2022
Nie polecam.Ani towaru,ani pieniędzy.

Małgorzata – 3 paź 2022
Najgorszy sklep jaki znam. Towar mial byc wysłany do 27.09. Wielokrotnie usłyszalam że problem z realizacją bo towar wadliwy. To po co wystawiac na sprzedaz??? Zrezygnowalam, zobaczymy kiedy oddadzą mi pieniądze. Z całego serca i rozumu nie polecam!!!! Reasumując: moj zamówiony produkt nie byl wadliwy, ja go po prostu nie otrzymałam!!! Nie moglam sie doprosić wysyłki.

robert – 3 paź 2022
anulowano przesyłkę nie można dodzwonić się brak wiadomości dlaczego anulowano , brak przelewu gotówki na moje konto

Marcin W. – 2 paź 2022
Brak możliwosci szybkiego i normalnego kontaktu z obsługą, wyglada jakby shopee wspierało oszustów. Brak mozliwosci oflagowania i zgłoszenie nieuczciwego sprzedawcy. To jakis serwis widmo. CZat z obsługą możliwy tylko po zainstalowaniu aplikacji??? To jakiś kolejny scammerski serwis?

Michał Piwko – 2 paź 2022
Przyszla chamska podróba. Procedura zwrotu to porażka. Systemy automatyczne nie działają. Nie wygenerowolo mi listu przewozowego, konsultant poprosił o wycofanie deklaracji zwrotu i wypełnienie formularza. Po wypełnieniu formularza cisza, ponaglenia – cisza. Znowu chciałem zadzwonić ale zlikwidowali chyba infolinię. Dno.

Magda – 1 paź 2022
Zwrot pieniedzy tu graniczy z cudem. Sprzedający nie odpowiada lub odsyla do shopi że niby oni mają zwrócić, a shopi zbywa co chwilę, każą ciągle wypełniać jakieś ankiety,wnioski i tak w kółko, przyjmują do realizacji mają wracać za 3 dni z odp. i tyle tego, po paru dniach trzeba znowu się upominać i tak od nowa, nikt już nie wraca z odp. minął już miesiąc, a zwrotu jak nie było tak nie ma. Napiszę jeszcze raz i będzie to samo.

Myślę, że coś musi być nie tak z działaniem całej tej strony, bo jeśli nie to chyba z pracownikami tej strony. O shopi dziękuję za odpowiedź na moją recenzję, kontakt idzie szybciej niż zwrot który którego od miesiąca próbujecie dokonać, proszę bardzo.! Mój Numer identyfikacyjny sprawy to 1574783262741725184.

Michał – 1 paź 2022
Odradzam shopee dla sprzedawców, jak się ktoś pomyli i przez przypadek wyśle dla klienta nie to co zamówił, shopee oddaje pieniądze od razu dla klienta bez zwrotu towaru do sprzedającego a dla sprzedającego zostaje figa z makiem lub wymuszenie od klienta zwrot własności na drodze sądowej. Kompletna porażka!!!

krystyna – 1 paź 2022
TO JEST JAKAS PORAŻKA STRONY DO ZWROTU NIE DZIAŁAJĄ JESLI JEST MOŻLIWOŚĆ TO PROSZĘ O POMOC W ZWROCIE BO TO CO DOSTAŁAM TO NAWET DO MYCIA PODŁUG SIĘ NIE NADAJE
kupiłam jedna bluzkę która w ogóle nie odpowiadała opisowi na stronie ale udało mi się ja odesłać ,następne zakupy to 2 żakiety które w opisie maja być wełniane a to jest jakieś sztuczny szajs i jeszcze sprzedający w ogóle nie odpowiada chce zwrócić ale przez stronę zakupu jest to nie możliwe podaje nazwę sprzedającego SHOUJIANX gdyby było możliwe wystawić zero to bym wystawiła -0

Adam – 29 wrz 2022
22.09 zamówiłem u Państwa New Arrival lekką cienka kurtkę męską Tommy- granatowa XL. Przelałem należną kwotę 108,86 zł —I DO DZISIAJ NIE MA ŻADNEGO ODZEWU Z PAŃSTWA STRONY!!! Kiedy mogę spodziewać się dostawy zamówionego towaru? Proszę o informację.

Krzysztof – 28 wrz 2022
Kpina nie strona zakupowa. Trylion pozycji wyszukiwania, żadna bez sensu z wyszukiwaniem właściwym, oferty opisane byle jak, brak logiki w tytułach, brak modeli np. w urządzeniach elektronicznych, brak wymaganych danych, zdjęcia przedstawiające inne niż zadane produkty. Dno.

Zdzisław – 27 wrz 2022
Kilkukrotnie kontaktuję się w sprawi zwrotu środków za odesłany zakup do sprzedającego,pomoc ze strony Shopee ograniczyła się do stwierdzenia że nie mam dodanego konta bankowego do swojego profilu co jest nieprawdą bo już dwukrotnie Shopee zwracało środki za niewysłane zakupy na moje konto. Mam nadzieję na szybką poprawę sposobu kontaktów z Shopee.

Jacek – 27 wrz 2022
Shopee to tragedia nie tylko dla kupujących ale i dla sprzedających. Na infolinii i chacie totalna niekompetencja i olewactwo. Odpowiedzi jak z łaski po wielokrotnych monitach. Na dodatek merytorycznie niezgodne z polskim prawem konsumenckim.

Adam Stanislawski – 26 wrz 2022
Porażka, Problemy, Szkoda czasu tutaj na zakupy. Takie samo doświadczenie jak inni użytkownicy. Nie respektują praw konsumenta. Sami dodają do list subskrypcyjnych. Dużo kruczków. Kupony które dają są obwarowane wieloma kruczkami. Porażka. Nie polecam.

Aleksandra Twarowska – 27 wrz 2022
Omijajcie szerokim łukiem Shopee. Firma Shopee nie respektuje żadnych praw konsumenta i prowadzi własną politykę wyceniania powstałych szkód otrzymanego towaru. Darmowe zwroty u nich to jedynie fikcja. Sprzedawca Drogeria Sowa zapakował towar na odwal się czyli jedynie włożył w kopertę bąbelkowa przez co przyszedł do mnie uszkodzony. Zgłosiłam zwrot miesiąc temu. A oni bez mojej zgody oddali mi 6 zł z 20,50 zł i sprawę uważają za rozwiązaną. Odwołałam się od ich decyzji 2 bm. To nastała głucha cisza. Ogólnie to kłamią, matacza, kręcą. Zero pomocy i wsparcia.

Drugie moje zamówienie uszkodzone u tego samego sprzedawcy zostało odesłane 19 bm i do tej pory nie otrzymałam pieniędzy za zwrot. Sprzedawca ten zablokował mnie na Shopee jak reklamowałam produkt. Zwrot ten był za pomocą paczkomatu Inpost i Shopee ale nie jest odnotowany na moim koncie u nich. Dlaczego? Kasy brak. Sprawa nadaje się do prokuratury. Powiadomię też UKoiK o ich działaniach. Nie polecam!

Kasia Sławińska-Kula = 26 wrz 2022
Już nie ma darmowej dostawy, dopiero od 40zl. Nie opłaca się już kupować.

Mojeimie – 26 wrz 2022
Ta firma to jeden wielki absurd. Udawane awarie formularza zwrotu wadliwego towaru. Próba wymuszenia wysyłki na własny koszt. Wreszcie przywłaszczenie towaru i unikanie zwrotu pieniędzy.
Zgłaszajcie ich gdzie się da UOKiK, policja, jak się wam chce to bezpośrednio do prokuratury.

EDIT po odpowiedzi Shopee:
Są dostępne formularze, ale umożliwiają tylko zwrot na własny koszt. Dopiero po kontakcie ręcznie wysłaliście darmową etykietę. Zwrot pieniędzy nie nastąpił, po 10 dniach przesłaliście mi kolejne kłamstwa, teraz nie odpisujecie wcale. Wiadomości ode mnie macie, wystarczy że na nie odpiszecie. Chyba, że odpowiadacie tylko tym, którzy napiszą tu krytyczny komentarz?

Wiesia – 25 wrz 2022
Jak zatwierdzić ten obrazek przy zwrocie? Nie mogę przejść do następnego etapu. Jeden wielki shit to shopee 😡

Krzysztof Barański – 24 wrz 2022
Dostawa gratis… Dziadostwo, nałapali jeleni i teraz kosza za wysyłkę. Darmowa dopiero od 40 zeta. Dno i tyle

Piotr xx Xx – 26 wrz 2022
Robią promocje rzeczy ktorych potem nie mają w rzeczywistosci. Strata czasu.
Zakupilem olej Sabre amsoil po kilku dniach bez slowa wytlumaczenia dostalem zwrot kwoty na karte.

Adam Waga – 23 wrz 2022
Kupilem tutaj coś pierwszy raz,ale nie mam żadnego potwierdzenia na mailu,nie dostałem,opłaciłem blikiem ,minęło już chyba z 3 tygodnie i cisza,jak to powinno wyglądac?

Konrad Gancarz – 22 wrz 2022
Dokonałem zakupu na Shopee, a po kilku dniach zalogowałem się żeby sprawdzić status przesyłki i okazało się że moje zamówienie zostało anulowane przez sprzedawcę. Nie dostałem nawet maila z informacją o anulowaniu. Sprzedawca nie odpowiada na pytanie o wyjaśnienie sytuacji.
Do tego strona sklepu jest zaprojektowana jak 20 lat temu, nawet na desktopie to ledwo działa, nie mówiąc już o mobile.

Katarzyna Sławińska – 21 wrz 2022
omijajcie tę platformę szerokim łukiem, jeśli nie chcecie stracić pieniędzy. Zakupiony telefon okazał się wybrakowany i niesprawny. Po odesłaniu telefonu od miesiąca nie mogę doprosić się o zwrot pieniędzy, ciągle jestem odsyłana od jednej osoby do drugiej. Sprawę zgłosiłam do Rzecznika Praw Konsumenta i do działu przestępstw internetowych Policji

Edyta Pasek – 20 wrz 2022
Szczerze odradzam, produkty które dostałam nie odzwierciedlają opisu, nie miłe rozczarowanie:/

Marta Alicja – 20 wrz 2022
Obsluga klienta pozostawia wiele do życzenia. Zwłaszcza p. Daria

Michal X – 19 wrz 2022
Też nie polecam tego portalu zamówione dwie sluchawki, jedna wadliwa pan chińczyk chce dowodu na zdjęciu że nie ma głosu w słuchawce. W czasie oczekiwania na odpowiedź od pana chinczyka shopy zakańcza spór anulując moja prośbę o zwrot środków.

Wojtek. – 19 wrz 2022
SPRZEDAWCO UWAŻAJ NA TEN PORTAL ! Idealny portal aby otrzymać za darmo produkty i nie wypłacić sprzedającemu pieniędzy. Wysyłamy towar, klient anuluje dostaje zwrot a nam oczywiście za to już nie płacą. Dział reklamacji umywa ręce, szczerze nie wiem czy to jest zgodne z prawem – sprawą przyjrzy się rzecznik. Sprzedajemy też na innych portalach ale tam z załatwieniem sprawy nie ma problemu, dodatkowo nie ma opcji aby nie dostać swoich pieniędzy.

Hejzman – 18 wrz 2022
po tygodniu czekania anulowali zamówienie a chinczyk gadał jakies losowe słowa i nie było jak sie z nim dogadać

Wiol Jarock – 18 wrz 2022
Shopee to już nie to samo co było. Jeszcze parę miesięcy temu Shopee było naprawdę okej często kupowałam tam. A od niedawna ceny z kosmosu dostawa powyżej 40 zł dopiero to jest gratis a kupony??? Śmiechu warte kupon za 5 zł jeśli zamówisz za 200 zł no bez przesady trzeba się pożegnać z tą aplikacją!!!

Anna Skuta – 17 wrz 2022
Zamówiłam wkłady i do tej pory ich nie dostałam. Pisałam do sprzedawcy to wogule nie odpisują ,więc anulowalam zamówienie i ponownie je ponowilam zobaczymy czy przyślą , tak samo jest z wysyłka niby pobraniowa jest ale nie jest dostępna

Dawid Pawłowski – 17 wrz 2022
Tragedia po tygodniu czekania,moje zamówienie zostało anulowane beż podania przyczyny.Zero kontaktu ze sprzedawcą.A na shopee nie można nic zgłosić bo się dziwnym trafem aplikacja wiesza.

krzysztof zygiel – 15 wrz 2022
Krótko dziadostwo złodziejstwo zapomnij o pieniądzach jak zapłaciłeś a towaru nie ma. Absolutnie nie polecam. Kanał i tyle w temacie.👎👎👎👎

Szoleeek – 15 wrz 2022
Nie ma co liczyć na zwrot pieniędzy. Jeśli kiedykolwiek wam coś przyjdzie uszkodzone to po zwrocie wszystko przepadnie. Pieniądze i towar. Kontakt z konsultantami jest fatalny. Nie przekazują żadnej informacji poza zapewnieniem o przekazywaniu sprawy do innych działów. I tak bez końca. Sprawa krąży a pieniądze przepadły. Nie polecam całkowicie.
Shopee żeby dawać pozór komunikacji z użytkownikami odpowiada na negatywne recenzje i zachęca do kontaktu, ale niestety nigdy nie ma informacji zwrotnych. Pisałem kilka maili i nie otrzymałem żadnej odpowiedzi na wiadomość, że chciałbym otrzymać zwrot. Zawsze jest mail informujący że mają 48 godzin na odpowiedź jednak takich maili dostałem około dziesięciu 😁

Radzę się każdemu zastanowić czy warto robić zakupy na chińskiej stronie i później martwić się czy towar będzie zgodny z opisem i sprawny i czy później otrzymam zwrot pieniędzy. Są lepsze alternatywy z bardzo sprawnymi działami reklamacji.

Marek Zaborowski – 13 wrz 2022
Zamówiłem towar na platformie shopee. Miał w aplikacji status w trakcie realizacji przez 2 tygodnie. Po 2 tygodniach ani śladu o jakimkolwiek zakupie. Jakbym nic nie kupował. Porażka

Zbyszek – 16 wrz 2022
Strona działa fatalnie. Dodatkowo jeżeli już pisze się o rabacie na pierwsze zakupy to należy dotrzymywać słowa. Przy zamówieniu komunikat, że rabat został wykorzystany na innym koncie ????
13.09.2022 – Odpowiedź niestety jest kompletnie nie na temat, co potwierdza moją opinię. Odradzam każdemu nawet zarejestrowanie się.
15.09.2022 – Kontaktowanie się z tzw. wsparciem nie ma sensu. Dział ten powinien nazywać się DSKND (dział spuszczania klienta na drzewo). Liczba komentarzy negatywnych wyraźnie świadczy, że klienci już dostrzegli jak są traktowani. Głosujemy portfelami.

Joachim – 12 wrz 2022
chat do BANI piszą sprzedawcy tak jak…
chat do BANI piszą sprzedawcy tak jak byśmy byli nie czytaći i nie piśnieni nawet pisanie po polsku a nawet w języku angielskim jest dla nich trudno rozumieć o co na chodzi w razie problemu z zakupionem towarem

Rafal Glowacki – 11 wrz 2022
Gwarancja zwrotu pieniędzy jest chyba chińska bo nie działa SAMI ANULOWALI SPRZEDAZ I OD 4 NIESIECY NIE ZWROCILI ŚRODKÓW.

mariusz – 9 wrz 2022
Lipne chińskie konta. Trzy zakupy i żadne nie zrealizowane. Chińczycy tworzą lipne konta, wystawiają na sprzedaż co popadnie i nigdy nie wysyłają zakupionego towaru. Trzy krotnie tak mi się przytrafiło to nie przypadek. Shopee pomyślcie o lepszej weryfikacji sprzedawców.

Paweł Błasiak – 8 wrz 2022
System zapewnią zniżkę,której nie odejmuję od wartości.Nieudacznictwo!DARMOWJ DOSTAWY JUŻ NIE MA!

Piotrek – 7 wrz 2022
Dwa razy zamawialem produkt i za kazdym razem po kilku dniach zamówienia zostały anulowane.Odradzam.

mjc – 7 wrz 2022
Dziadowskie podróbki, jakość nędzna, kupiłem zegarek ktory można kupić o połowę taniej w innych serwisach oraz dużo lepiej wykonany. Nie polecam, nigdy więcej tam nic nie kupię.

Baba 28.10.2022
Jedno wielkie OSZUSTWO!!!!!!!!!! Nie dość że towar wysłany jak popadnie to jeszcze po zwróceniu towaru (14 dni na odstąpienie od umowy) zero pieniędzy!!!!!!!!!! Wydali etykietę zwrotna ale jak już towar oddałam to pieniędzy nie widzę do tej pory. A sprzedawca polski. Zero ludzkiego podejścia. Na allegro jestem 11 lat i nigdy nie było problemu bo ktoś to kontroluje… A tu.
Uważajcie!!!!!!!! Nie dajcie się nabrać. Nie polecam.

Lidia 25.10.2022
Też mam problem ze zwrotem pieniędzy. Od 16 września czekam i doczekać się nie mogę. Zbywają nieprawdziwymi informacjami. Za każdym razem przesyłają do odpowiedniego działu. A ten szanowny dział nie robi nic i odpowiedzieć mu się nie chce. Tragedia. Nie wiem gdzie to zgłosić żeby zadziałało skutecznie

Arkadiusz 13.10.2022
Totalna porażka. Nic nie działa. Kontakt z obsługą graniczy z cudem. Do dzisiaj nie odzyskaliśmy swych pieniędzy. Monitowaliśmy kilka razy, niestety „0” odpowiedzi. Wycofaliśmy wszystkie nasze oferty.

Goga 12.10.2022
Zamówiłam kosmetyki The ordinary (7 szt.), otrzymałam 2 szt. Złożyłam reklamację, za 3 razem dopiero system przyjął. Oczekiwałam na zwrot pieniędzy, po 10 dniach nic. Skontaktowałam się z nimi… okazało się , że nie dodałam nr konta. Ok. Mój błąd, zrobiłam to. Kazali czekać kolejne 10 dni. Dzisiaj 12.10 mija 10 dni, piszę do nich, odpowiedz brzmi, że zwrot będzie do 28.10??? Gdzie tu 10 dni roboczych. Oszuści. Nie kupujcie u nich

Tomek B 04.09.2022
Sztuczne promocje. Jak chcesz kupić to okazuje się że promocja już nie istnieje. Jak przychodzi godzina promocji to od razu jest niedostępna. Zwykłe oszustwo i sztuczne nagonki

Krzysztof Szumiata 04.09.2022
Tragedia, aplikacja przepełniona błędami, ciągle jakieś komunikaty wyskakują, nie da się dokonać zakupu! Jeden wielki bubel i oszustwo, opinie w sklepie play to efekt działania botów.

Katarzyna Borszcz 01.09.2022
Weszli na rynek z przytupem ale już darmowe przesyłki chyba dla wybranych. Niby są limity ale z kim nie rozmawiam nikt już nie ma darmowych. Darmowa od 20 lub 40 zł.. drugie Allegro

Marcin Chudy 31.08.2022
Jest dużo drożej niż na znanych portalach handlowych porównałem kilka produktów i o dziwo na schoppe jest najdrożej nie polecam ale można sobie sprawdzić

Ewa 30.08.2022
Najgorszy support z jakim miałam do czynienia. Automatyczne odpowiedzi, które kompletnie nie rozwiązują twojego problemu. Tak jakbym rozmawiała z chatboxem..totalna porażka. Nie mówiąc o kuponie -15 zł na start. Zamówiłam dwie rzeczy w jeden dzień, przy tym pierwszym zamówieniu skorzystałam z rabatu 15 zł. Ale okazało się sprzedawca anulował moje zamówienie (swoją drogą na stanie miał ponad 100 sztuk towaru, zero kontaktu z nim – jakaś podejrzana akcja) no i co, kupon przepadł. Teoretycznie piszą w FAQ że oddają kupon w takim przypadku, ale to tylko ściema. Kuponu już nie odzyskałam. A na czacie dowiesz się, że kupon jest bezzwrotny 😛 żenada.

Karolina Wiatrzyk 29.08.2022
Bardzo nie polecam platformy shoppe , działają poza prawem. Nie można zwrócić uszkodzonych produktów tylko proponują rekompensatę 20% ceny. Nie da się z Nimi dogadać! Szmelc z Chin i nic poza tym , nie mają w ogóle nadzoru nad tym co sprzedają. Ja już nic tam nie zamówię !

Renata Losek 29.08.2022
Szczerze mówiąc nie polecam straciłam trochę pieniędzy bo nie zrobiłam fotki przesylki i problem ze zwrotem towaru

Krzysztof Gapinski 29.08.2022
Czekam już dwa miesiące. Nie polecam.

Gregor K 26 sie 2022
Jestem tu już trzeci raz, bo poziom reklam waszych jest tak irytujący, że dosłownie krew mnie zalewa. Tylko nie wysyłajcie automatycznego postu, że wam przykro. Mam to w głębokim poważaniu.

Robert 26 sie 2022
Jak widzę nie jestem w opinii o sklepie osamotniony, dokonałem zakupu w czerwcu 2022r. produkt przyszedł niekompletny o czym poinformowałem, chciałem zwrócić produkt, sklep zwrócił połowę zapłaconej kwoty, poinformowałem że mnie to nie interesuje chcę produkt jaki zamawiałem, otrzymałem informację że otrzymam zwrot całej kwoty, nie można było uzupełnić numeru konta bankowego bo aplikacja go nie przyjmuje, jest to możliwe dopiero za pomocą przeglądarki internetowej.

Dodałem numer konta, dostałem informacje że zwrot po 10 – 15 dniach roboczych, mija ponad 3 tygodnie zwrotu brak, kontaktuję się z obsługą klienta dostaję informacje że nie uzupełniłem numer konta bankowego, przesłał screen że jest odpowiedź zwrotna do 2 dni zapozna się z tym dział techniczny, na pytanie kiedy będzie zwrot pieniędzy 10-15 dni od uzupełnienia konta. Jednym słowem żenada. Jedne jedyne zakupy i totalna porażka. Zdecydowanie odradzam.

Aga Żabska 26 sie 2022
Odesłałam towar, w systemie brak informacji o anulacji, brak towaru, brak pieniędzy, brak odpowiedzi. Żałuje teraz, że nie poczytałam opinii i odesłałam towar, tak miałabym chociaż co sprzedać i coś odzyskać kasy.

Urszula Janosz 26 sie 2022
Brak ochrony kupujących. TRAGEDIA… Nie otrzymałam pieniędzy za zwrot, mija już prawie miesiąc. Jestem lekceważona, nie odpisują na moje maile a podczas rozmowy telefonicznej mogę usłyszeć jest nam przykro i proszę czekać. Skandal

Pawel 26 sie 2022
Mi tylko żal ludzi, którzy tam pracują. Poziom żenady i społecznej pogardy, za kolejne „wybitne” kampanie reklamowe, które po prostu wkur**ją ludzi i najzwyczajniej zniechęcają potencjalnych klientów, stawiają tą markę na samym dnie szamba. Niby pieniądze nie śmierdzą, ale.. Marka miałaby potencjał pokonać największych graczy na rynku, gdyby nie takie właśnie „beztroskie” podejście. Dzięki takim „wybitnym” zabiegom reklamowym rozpoznawalność marki jest bardzo wysoka, ale w tym samym momencie odbiór marki najgorszy z możliwych ..”bo co z tego że znam, skoro nigdy nie skorzystam, bo na samą myśl zbiera mi się na wymioty”.

Weronika Jankowska 25 sie 2022
nie da się słuchać tych kretyńskich reklam tego sklepu, nawet dzieciaki się irytują tymi idiotycznymi piosenkami z reklam shopee,choc lubią sobie nucić różne reklamy, a już podkładanie disco polo doprowadza mnie do szewskiej pasji.

Katarzyna Głowacka 25 sie 2022
brak zwrotu gotówki. Niestety mimo kilkukrotnych monitów i upomnień nie dostałam zwrotu gotówki. Minął miesiąc

malwa 23 sie 2022
OSZUŚCI NIE ODDAJĄ PIENIĘDZY ZA ZWROCONY TOWAR. Zamowilam czajnk za 244 zl na shopee, miał to być prezent na urodziny, po około 2 tygodniach otrzymałam czajnik byl on koloru bialego, ja zamowilam czarny, wyslalam zdjecie i zglosilam chec zwrotu, przez ponad tydzien czekalam na przeslanie etykiety zwrotnej, ciagle mieli jakies „problemy”, dopiero po kolejnej prosbie otrzymalam etykiete, 3 sierpnia otrzymali zwracany towar, otrzymalalm informacje ze pieniadze otrzymam maksymalnie do 17 sierpnia, pieniedzy nie otrzymalalm do tej pory.

Zadzwonialm do shoopiee Pan ( po dlugim oczekiwaniu ) sprawdzil ze pieniedzy nie ma w wyniku ” problemu technicznego” i ze w ciagu 48 godzin ” dzial techniczny” odpowie czemu nie otrzymalalm pieniedzy…i ze albo cyt” przeprosza i wysla pieniadze..albo Uwaga ” bede musiala cos udowadniac ..”- tylko co ja mam udowadnaic jak w meilach zostalo wszytko napisane, zdjecia przeslane, sami napisali ze uwzglednili moj zwrot i ze pieniadze otrzymam do 17 sierpnia ( w ciagu max. 10 dni ) .. wiec co nagle sie rozmyslili – sa to istne jaja, oszustwo i brak poszanowania klienta.

Nigdy wiecej nic nie kupie na tym portalu i wszystkim bede to doardzac i powiem jak zostalam potraktowana, jesli nie otrzymam pieniedzy zglosze sprawe dalej… jesli ktos chce dolaczyc sie do zbiorowego pozwu zapraszam do kontaktu

Michal 23 sie 2022
sprzedawca nie wyslal produktu, zamowienie zostalo anulowane, ja nie dostalem zadnego powiadomienia (shopee nie wysyla powiadomien o anulowaniu). stracilem miesiac czasu czekajac na przesylke z Chin.

szklasty 22 sie 2022
Brak zwrotu środków za zwrócony towar. Podobnie jak u poprzedników,towar zwrócony,zwrot środków rozpatrzony pozytywnie a pieniedzy po kolejnych juz 10 dniach reklamowania i pisania z supportem brak.Mimo zadowolenia z innych zakupów jestem zmuszony usunąć konto bo brak tam dostatecznej ochrony a kilkaset złotych na ulicy nie leży…

Ola Kuś 19 sie 2022
Oszuści!! Gwarancja zwrotu gotówki?? Nie otrzymałam towaru, a żeby złożyć reklamacje każą wysłać zdjęcie paczki!!! Jedna reklamację przyjęli, ale pieniędzy i tak nie zwrócili. Inne paczki otrzymałam, ale towar to mega porażka!!

May 18 sie 2022
Nie warto…Shopee jedyny plus to darmowe dostawy nic więcej. Brak ochrony kupujących. Jeśli otrzymasz towar niezgodny z opisem, to nie licz na pomoc ze strony supportu. Będą ignorować klienta, aż w końcu sam odpuścisz. Opinie pozytywne są wystawiane przez sprzedawców. Oby Shopee szybko się zwineło z naszego rynku. Tam nawet super sprzedawca może Cię mocno rozczarować( pisze ze swojego doświadczenia)

Shopee opinie o sklepie

Paweł 17 sie 2022
Nie zwracają pieniędzy za zwrócony towar. Beznadzieja. Brak możliwości odzyskania pieniędzy za zwrócony towar…Zakup zwrócony 27.07.22 a pieniędzy brak… Po pierwszych 10 dniach wymyślili, że w apk nie mam dodanego konta bankowego, gdzie ja płaciłem blikiem i zwrot ( według shopee) odbywa się tą samą drogą co zakup. Więc nie rozumiem po co konto bankowe ale ok. Cierpliwie czekałem dalej aby po kolejnych kilku dniach okazało się że nadal nie mam przypisanego konta bankowego i jak je dodam to po kolejnych 10 dniach powinny być pieniądze:).

Przy próbie wyjaśnienia, kolejnych mailach okazało się, że po pierwsze każdy konsultant mówi co innego. Po drugie, że konto jednak było ale mieli problemy techniczne…i tak każą czekać dalej do 30 sierpnia…zobaczymy co dalej 🙂 każdy kontakt to kolejne 10 dni. Nadmiernie że 10 dni na zwrot to nie mój wymysł tylko ich maksymalny czas na zwrot środków od momentu dostarczenia towaru zwrotnego. Termin ten wynika z ich regulaminu. Bardzo gorąco nie polecam!

Wojciech Gajewski 16 sie 2022
Portal narzuca sposób wysyłki, robi jakieś dziwne ograniczenia wagowe. Chciałem zamówić 8 kg słonecznika na paczkomaty inpost, niestety przy wybraniu takiej możliwości wyskakuje komunikat o zbyt dużej wadze przesyłki.
Gdzie indziej chciałem zamówić 3kg słonecznika, jedna z możliwych form dostawy były paczkomaty inpost, ale przy finalizacji zamówienia narzucony sposób dostawy to była tylko odbiór w żabce.

Michał Pawłosik 13 sie 2022
Omijajcie szerokim łukiem. Wspaniały portal, kupisz na nim za pół ceny badziew, którego normalnie nie chciałbyś za darmo. A tak na poważnie, to nie polecam. Zamówiłem pendrive o rzekomej pojemności 2TB, a dostałem badziew, który w eksploratorze pokazuje deklarowaną pojemność, ale da się na nim zapisać tylko niecałe 12GB, czyli typowe oszustwo.

Smakosz Joł 11 sie 2022
Najbardziej porąbana platforma z jakiej korzystałem. Kupiłem zepsuty telefon i chciałem zwrócić to jako dowód mam im wysłać film gdzie jest tylko możliwość wysyłania fotek. Handel gównem i to podrobionym,wspierają taki handel a kupujących mają głęboko w dupie. A żeby wam zdechło co najbardziej kochacie w tym Shopee.

Bukanierka 11 sie 2022
Pierwsza paczka i połowy przedmiotów nie otrzymałam, a jak wygląda pomoc z shoppee? Oczywiście przez bota i na pewno ktoś z sąsiadów ma resztę rzeczy albo rodzina. Nie polecam.

Just Szternit 11 sie 2022
Zostaliśmy oszukani nie ma co się zrozwijać. Takie gó.wno firmy powinny być zamykane z dnia na dzień ale jaki kraj tacy oszuści…

Maat Peyo 20 sie 2022
Sklep wspiera nieuczciwych sprzedawców. Ceny przeciętne, choć kiedyś były dobre. NIE POLECAM i PRZESTRZEGAM. Szczególnie przed zakupami od zagranicznych sprzedawców. Na początku były dobre ceny. Polscy sprzedawcy z reguły dalej trzymają poziom i nieścisłości to margines całych zamówień. Za to odnośnie zagranicznych sprzedawców to jest jakaś parodia, słuchajcie;

-około 30% moich zamówień z za granicy zostaje anulowane (brak kontaktu ze sprzedawcą lub ten mówi że nie ma towaru) ale jednocześnie nie usuwa oferty tylko podwyższa cenę przedmiotu!
-15% zamówień sprzedawca zamiast anulować wysyła przedmiot o znikomej wartości, a po chwili podnosi cenę produktu!

-10% przedmiotów wysyłanych z zagranicy jest inne niż w opisie!
Wiele osób które tam kupują maja podobne doświadczenia, to nie jest odosobniony przypadek, a w większości celowe działania. Wydałem tam w sumie kilka tysięcy i prawie połowa do mnie wróciła.
Co najważniejsze shopee uniemożliwia wystawienie opinii w takich przypadkach, wspierając takich nieuczciwych sprzedawców! Człowiek szuka najlepszej oferty, czeka na kupony, zbiera “monety”, a potem nic z tego. Jak można ufać platformie która tak postępuje, nie szanuje własnych klientów. Każda platforma ma lepszą obsługę niż shopee.

Radosław Chojnacki 8 sie 2022
Dokument nie jest skanem tylko zdjęciem w odpowiednim formacie zgodnie z wytycznymi. Dlaczego nagłe zostały zablokowane wypłaty. Jeżeli nie zostanie problem rozwiązany i będę otrzymywał w dalszym ciągu te same odpowiedzi z których nic nowego nie wynika, złoże skargę na pomoc shopee, szczegółowo opisując w jaki sposób rozwiązujecie problemy. Czekam na wypłatę środków już dwa tygodnie nie polce żadnej firmie sprzedaży na platformie.

Proszę odblokować moje wypłaty natychmiast i proszę nie pisać do mnie email w jaki sposób uzupełnić KAC, ponieważ otrzymałem już ich wystarczająco i nie mam czasu się do nich odnosić. Przez blokadę nie ma możliwości zakupu towaru, czego konsekwencją będzie nie wysłanie towaru do klientów.

Agnieszka Degutis 8 sie 2022
Zamówiłam kilkanaście paczek, ciągle coś nie tak. Zamówiłam pobraniowo za 30 miód, a kurier do mnie że place 55 ( nie przyjęłam paczki ) . Dziś otrzymałam paczkę nie kompletną i aby mi sprzedawca oddał kasę muszę zwrócić produkt, ku…a niby jak ? Przecież go nie otrzymałam!!! Odesłałam – pusty karton ,bo co mogłam zrobić? Dno. Nie polecam!!!!

Agnieszka 7 sie 2022
Do trzech razy sztuka….I trzecie zamówienie nie dotarło do mnie. Potwirdza się reguła…im głośniejsza reklama tym gorsza platforma. Dla mnie beznadziejna…im szybciej zamkną tym lepiej dla potencjalnych kupujących.

Maciek Maciej 7 sie 2022
Beznadzieja. Jak oni chcą handlować jak nie mogę zapłacić z powodu „nietypowych działań” – idioci z azji dajcie ludziom zrobić zakupy!!!

Przemko Pawelec 4 sie 2022
TRAGEDIA. Nie mogłem zamówić bo nie można było wpisać miejscowości w której mieszkam, a po wpisaniu kodu wyświetlało inną miejscowość. Po dwóch miesiącach poprawiono błąd i jest ok, ale znów nie mogę zapłacić bo wyskakuje informacja (bląd F21) o niemożności realizacji płatności ( to samo dla Blika jak i przelewu), obojętnie czy transakcja jest na kompie czy w aplikacji. Shopee ciągle weryfikuje nr telefonu i lokalizację ( jak nie wyrazisz zgody to nic nie kupisz). Dziwnym trafem od czasu podania tych danych nagła lawina natrętnych telemarketerów się uaktywniła. Mam wrażenie że firma handluje danymi klientów, a super okazje to tylko fikcja

blaz raz 4 sie 2022
Problem z odzyskanie pieniędzy. Pisze od strony sprzedającego, bo mam problem z odzyskaniem pieniędzy za sprzedane i zakończone zamówienia. Od ponad tygodnia zgłaszam sprawę (podobno problemem jest zdjęcie dowodu osobistego) którego nie mogę dodać bo pola są nie aktywne, choć dane aktualizowałem i dowód dodawałem przez formularz i podobno zostało wszystko zaktualizowane, bo takiego maila otrzymałem. Od wspomnianego wyżej czasu jestem przekierowywany od osoby do osoby, już chyba z 6 razy, po czym znów przekierowanie i sprawa rusza od nowa, a opiekun milczy. Wygląda to tak jak by te reklamy w TV były sponsorowane przez pieniądze sprzedających którym utrudnia się odzyskanie własnych pieniędzy

Nikodem 8 sie 2022
Dwa zakupy w tym śmietniku. Zamiast oryginalnych łańcuchów shimano dostarczono mi ich podróbki . Tak samo z rękawiczkami fox . Cały ten shopee to jaskinia zbójców nabita aż po dach podróbkami . Zgłoszenia podróbek są ignorowane więc procederek tu się kręci non stop .Ciekawe ilu wyje.anych się po mieście kręci po wizycie w shopee ??. Nie warto się wk..wiać lepiej szukać gdzies indziej. BOK Shopee to same niedorozwinięte laski które nic nie wiedzą , nic nie rozumieją , nic nie potrafią doradzić ani załatwić , nie mają nawet nazwiska XD.

Przeciągają rozmowę , znikają w jej trakcie żeby się doinformować od bóg wie kogo i czego a jak wracają to kończą ją bo niby czas na nią upłynął bo tylko 7 min zakładają na rozmowę . Procedury shopee to kogucik na kiju . Główne nastawienie to wydoić klienta z kasy , czasu i najlepiej to jeszcze nas.ać mu na głowę na odchodnym . Odradzam cały ten szajs jakim jest shopee. Nie kupuj w shopee to będziesz zdrowszy i nie będziesz oszukany !

Shopee usuwa negatywne komentarze z profili sprzedawców oferujących podróbki . Mój komentarz został właśnie usunięty bo niby narusza zasady prywatności . Napisałem zgodnie z prawdą że towar jaki zakupiłem jest podrobiony nic poza tym . To sukińsyństwo w shoppe nie ma granic jak widzę . Oferta z podróbkami które kupiłem jest nadal aktualna !!!

Joanna 3 sie 2022
Błędny formularz zamówień. Adres dostawy jest podany ale u sprzedawcy wyświetla się adres odbioru w siedzibie sprzedawcy.

A&M Materowicz 3 sie 2022
Kompromitacja a nie sklep. Brak towaru, brak zwrotu wpłaty. Kontakt z BOK to jakaś kpina

sebek 3 sie 2022
Kupiłem kołowrotek dostałem jakąś szmtę w woreczku nie otwieram bo pewnie covid 2023 zdecydowanie omijać kupować na ali chińskie rzeczy.

Joahim 2 sie 2022
SCAM,SCAM,SCAM. Wszystko leci z chin w dodatku jeśli anulujesz zamówienie które jest dopiero w realizacji sprzedający odrzuca z automatu bo pieniążki już przelane , zero kantaktu z ludźmi , pełno scamerów i sama tandeta NIE POLECAM ! Nie dajcie się naciągnąć mam nadzieje że państwo coś zrobi z tą złodziejską stroną.

Loonia mylittleworld 2 sie 2022
Według mnie oszustwo. Jest prawo zwrotu a tak naprawdę trzeba poświęcić, czas stracić nerwy, tydzień dyskutować o czy sprawa nadal nie rozwiązana. Stanowczo nie polecam zakupów. Sprzedawca z zagranicy też nie chce przyjąć zwrotu choć towar z wadą. Tragedia. Nie polecam nikomu.

Shopee opinie o sklepie

Bartodziej Oracz 1 sie 2022
Bardzo się cieszę że nauka żeby już nigdy nie kupować niczego w shopee była tania i wyniosła tylko 70 zł za półprodukt. A oto cała historia w skrócie: 1.Odbieram grzałkę która zamiast 3000W ma 1700W i złą końcówkę 2.Zgłaszam to Shopee i nic się nie dzieje 3.Dostaję zły link do zwrotu 4.Dostaję dobry link ale czas na zwrot minął 5.Infolinia zapewnia że mam i tak wypełnić formularz zwrotu 6.Dostaję odmowę. Sprzedawca mnie oszukał, a swoim przewlekłym działaniem Shopee dobiło.

Najpierw myślałem że to krańcowa niekompetencja pracowników shopee, teraz wiem że to wszystko jest celowe. Jest dobrze jak jest dobrze. Nie liczcie na JAKĄKOLWIEK pomoc. Także żegnajcie krętacze. Wracam do Ali.

Waldemar 28 lip 2022
W dniu 28.07.2022 w UP odebrałem przesyłkę poleconą PL22556065495087TD, która rzekomo zawierała zmówione przez mnie etui na głośnik bezprzewodowy. Niestety w środku znalazłem jakieś tandetne etui na iPhone.

Arek Arczewski 28 lip 2022
Uwaga nie można doczekać się zwrotu swoich pieniędzy. Czekam na zwrot gotówki na konto za anulowane zamówienie już ponad miesiąc! Najpierw kazali podpiąć karte , minęło ponad tydzień zwrotu niema. Potem kazali podać nr konta bankowego, minęło ponad tydzień zwrotu środków niema,,! Teraz kazali złożyć formularz zwrotu i napisać ze towar został odesłany do sprzedającego a zwroty gotówki niema. Już znowu mija prawie tydzień a gotówki na koncie niema. Mają nato 10dni ale znając ich wątpię aby to nastąpiło. Teraz nie pozostaje nic innego jak naliczać odsetki a potem do sądu.

Sylwia Wądołowska 25 lip 2022
Przykre doświadczenie z shjopiTragedia. Problem ze zwrotem towaru. Problem żeby szybko odszukać interesującą rzecz. A anulowaniu zamówienia nie ma co marzyć pierwszy i ostatni raz dokonałam tam zakupu. Traktują kupującego jak złodzieja zadając zdjęcia zwracanego towaru

Szafranska-Osińska Krystyna 25 lip 2022
Zmawiałam więcej produktów . Program sklepu podliczył należność , po czym opłaciłam BLIKEM .
Okazał się że sklep zablokował jeden z produktów , oczywiście ten najdroższy , nie dotarł do mnie . Teraz twierdzą że nie dotarł , ponieważ nie zapłaciłam za niego . Sami obliczali , potem pieniędzy szukali , a teraz zobaczymy co będzie dalej . Produkty które do mnie dotarły też kiepskiej jakości . Z całego serca NIE POLECAM tego sklepu .

Piotr 25 lip 2022
Zakup od polskiego sprzedawcy. Zapłacone kartą kredytową. Towar nie wysłany, brak kontaktu ze sprzedawcą pomimo, że ma spory sklep od 8 miesięcy. Jedyna rada shopee to anulować zakup. I właśnie dlatego jedynym pewnym miejscem zakupów jest Allegro. Bo tu przynajmniej pomagaja kupującemu. A shopee to badziewny chińczyk z singapuru, który potrawi jedynie fqrviać durnymi reklamami na poziomie przedszkolaka.

k s 25 lip 2022
uwaga złożyłem reklamację z powodu dostarczenia pustej paczki po paru dniach całe zgłoszenie reklamacyjne zostało usunięte

Filip Leclerc 22 lip 2022
szopi i wkurzająca reklama
reklama ciągle psuje cały czas piosenki np. makarena, kaczuszki i baby szark

jhio ghhfjn 22 lip 2022
Sprzedawcy już kilka razy anulowali moje zamówienia, a jestem z Shopee od miesiąca!? Na allegro nie ma takich problemów. Sprzedawców, którzy nie wysyłają towaru powinno się usuwać. To jakaś patologia sklepu internetowego, czekasz na zamówienie, którego nie otrzymasz nigdy. Rezygnuję inne sklepy internetowe działają o niebo lepiej

Marcin 22 lip 2022
Sprzedawcy oszukują a shopee wysyła tylko kolejne formularze do wypełniania abym mógł odzyskać pieniądze. Brak pomocy, bark towaru i brak pieniędzy. Konsultanci bezczelni, nie pomagają, nie znają własnego regulaminu, nie potrafią przełączyć do managera, zakaz rozmów z ludźmi decyzyjnymi. Sprawa trafiła na policje. Najgorszy chiński serwis z jakim miałem styczność w przypadku problemów nic nie robią. Pisząc na support w odpowiedzi dostajemy jedna z kilkudziesięciu mantr. Ja np od 20 dni codziennie czytam za max 10 dni dostanie pieniądze.

Ogólnie jeśli sprzedawca cie nie oszuka będziesz zadowolony ale jeśli oszuka to on ma pieniądze a ty drogę przez mękę z niekompetentnymi ludźmi którzy nic nie mogą. 1 gwiazdka to i tak o 10 za dużo jak na taka strone dla oszustów.

Marcin Szyszkowski 21 lip 2022
Dramat nie mogę odzyskać pieniędzy towar zakupiony na platformie shopee nie kompletny kilku kolsuntatów, kilka e-mail, i dalej nic to jest porażka .Odradzam zakupy .

Szymon Latek 19 lip 2022
Zakupiłem testowo wiazarka do roślin a dostałem zszywki kupiłem raz i nigdy więcej

JanekS 18 lip 2022
Oszuści !!! Zamówiłem zakrętarkę Makita a dostałem puste pudełko z Chin. Szkoda mi siebie bo wiem że niczego nie wyegzekwuję. Straciłem 170 PLN. JANEKS

mosses_ 18 lip 2022
Aplikacja tak samo irytująca jak najgorsza reklama w historii tv. Komentowanie negatywnej opinii w stylu dopiero się rozwijamy niczego nie zmieni. Skoro ludzie pracujący przy tym projekcie są ograniczeni intelektualnie nic nie pomoże.

Tomasz Foryś 17 lip 2022
Przyciągneliście mnie dużą promocją, założyłem konto, kupiłem promocyjny towar,opłaciłem, po czym dostałem informacje że zamówienie zostało anulowane bo sprzedający nie zdołał wysłać. Zraziliście mnie do siebie. Więcej zakupów nie zrobię.

Małgorzata 17 lip 2022
Kupiłam kawę ziarnistą lavazza Oro, według informacji na opakowaniu i informacji sprzedawcy miał być 1 kg, a po zważeniu (z ciekawości, nigdy do tej pory tego nie robiłam) okazało się że jest 90 dkg. Jest to zwykle oszustwo.

Katarzyna Jakubczyk 16 lip 2022
OSZUŚCI OD 4 MIESIECY NIE MOZNA ODZYSKAC PIENIEDZY ZA NIEPRZYSŁANY I OPŁACONY TOWAR !!!!!PODANE 3 RÓZNE KONTA NIE ŁASKA DOKONAĆ ZWROTU NA ŻADNE SPRAWA W TOKU U RZECZNIKA PRAW KONSUMENTA ZŁODZIEJE FIRMA KRZAK ZAREJESTROWANA W aNGLII IRLANDII I NIE WIADOMO WIE GDZIE JESZCZE JEDNA WIELKA PRLNIA PIENIĘDZY MAM NADZIEJE ŻE ZNJADZIEE SIE KTOS KTO IM SIE DOBIERZE DOL DUPY !!!!ZENADA !!!!!!

Marek Dzwonowski 15 lip 2022
oszusci i naciagacze towar wadliwy odeslany o kasie zaqpomnijcie slepa uliczka ciagle odsylaja do formolazy i kontaktow na zwrot nie ma co liczyc oszusci nie polecam

Alicja 15 lip 2022
UWAGA SHOPEE TO SCAM !!! Dostałem kupon na 15 zł jako nowy klient – i co z tego jak mi w „podziękowaniu” zakup anulowali. Strata mojego czasu – kolejna pseudofirma co oszustwo ma we krwi.

Piotr 15 lip 2022
Zamówiłem z kuponem zadowlony z promocji i po godzinie zakup anulowany przez shopee. Firma krzak – dali kupon na 5 zł i go zabrali a ich biuro obsługi to boty jakieś – ciągle to samo piszą. Precz z tym dziadostwem

Shopee opinie o sklepie

Katarzyna Bąkowska 15 lip 2022
Dzisiaj otrzymałam paczkę w której powinna być taśma led kolor zimny biały a jest kolorowy miał być zasilacz do tego a zasilacza brak. Bardzo słabo oceniam zakupy na shopee.

Adam 15 lip 2022
Shopee to żenada. Zamówienie opłacone – po kilku minutach anulowane. Strata czasu. Skusiłem się na promocje dla nowych i tylko strata czasu. Czas zainteresować tym oszustem odpowiednie urzędy.

Tolek 14 lip 2022
To,że źle oceniam Shopee, to bardzo łagodnie powiedziane. Oceniam FATALNIE!!! Totalne lekceważenia klienta a odpowiedzi jak z szablonu. Jeśli przyjdzie reklamować przysłany przedmiot, to jest to ślepa uliczka. Zamówiłem klucz dynamometryczny z przedłużką. To co przyszło, nie miało nic wspólnego z kluczem dynamometrycznym a przdłużki nie było wcale. zachęcają ludzi do kupowania na tej platformie, dając kupony za pierwszy zakup. Jeśli jest on nieudany ( tak jak w moim przypadku), zapomnijcie o tym kuponie. Już się nie należy, nawet jeśli reklamacja zostanie uznana. To po co taka promocja? drugi zakup został anulowany, bez żadnej konsultacji ze mną. To jakaś porażka.

Klient jest im potrzeny tylko by płacić, a to co otrzymasz, już ich zupełnie nie interesuje. Nawet nie dotrzymują własnych obietnic, złożonych mailowo (na piśmie). Nawet do pięt nie sięgają przy porównaniu z AliEkspresem czy Allegro. Szczerze odradzam korzystanie z Shopee.pl

Siwy Siwy 12 lip 2022
Oszuści. Przy wyłapaniu okazji i kupienia czegoś na faktycznej promocji anulują zamówienia bez żadnych konsekwencji. Często zasłaniają się brakiem możliwości wygenerowania etykiety. No cóż… Jeśli ktoś oferuje dobrą okazję na produkty, a potem jej nie realizuje, to po co w ogóle istnieje coś takiego jak „promocja”. Nie mówię tu o faktycznych błędach cenowych, ale o okazyjnym zakupie. Brak jakiejkolwiek rekompensaty za anulowane zamówienia nie przemawia na ich korzyść.

Alexa 12 lip 2022
Korzystam z shopee od dawna i jak do tej pory wszystko było dobrze. Niestety, gdy produkt nie spełnił oczekiwań shopee umywa ręce. Ochrona kupujących nie istnieje, a wszelkie reklamacje to mrzonki. Czekam na ostatnio zakupione towary i żegnam się z tą platformą. Aliexpress może i ma dłuższą wysyłkę, ale dba o klienta

Iwona Olko 11 lip 2022
Nie polecam. Zostałam oszukana przez firmę Karwin kupiłam żel do prania 3 litrowy a dostałam wybielacz 1 litrowy i to dużo tańszy niż żel. I zero reakcji ze stony shopie jak i sprzedawcy

Janusz Pela 11 lip 2022
Kupiłem szlifierkę Makiety totalna podruba odradzam

Paweł 11 lip 2022
Platforma do niczego. Kupujesz towar, wybierasz paczkomat i płacisz. Sprzedający anuluje twój zakup ponieważ nie ma możliwości wysłania do wybranego paczkomatu. Shoppe radzi aby kupić drugi raz. Drugi zakup i to samo. Nikt nie ma możliwości zmiany paczkomatu, rodzaju wysyłki, itp. Pieniądze oczywiście pobierają i mają niby wrócić do 10 dni. Tragedia i oszustwo.

fulko 11 lip 2022
Kupiłem t-shirt o rozmiarze XL. Otrzymałem jak na dziecko w rozmiarze chyba S z oznaczeniami XL. Wysłałem zdjęcia dla porównania z koszulką we właściwym rozmiarze. Wystąpiłem o zwrot który anulowano bo „za mało dowodów”. Nie wiem może miałem ubrać tą koszulkę i pokazać się w biurze shopee ? To już drugi taki anulowany zwrot a trzeci mam w właśnie wysłany. Mocno ograniczę zakupy i jeśli już to tylko od polskich sprzedawców. Aliexpress jednak lepiej podchodzi do klientów o Allegro nie wspomnę. Więcej takich numerów shopee a skończycie w koszu

Jan J 11 lip 2022
OMIJAJCIE SHOPEE Z DALEKA. Preferują oszukiwanie. Zamowiłem CAR DVR (rejestrator samochodowy) dostałem jakieś towar nie zgodny z opisem z oferty ze strony. Shopee ODMAWIA ZWROTU twierdząc że to jest za mały powód. Po mojej Recenzji szybko przyszła odpowiedź od Shopee żeby sie z nimi skontaktować szkoda czasu service twierdzi to samo czyli w skrócie „czego chcesz coś dostałeś” to jest moja interpretacja.
Zwróćcie uwagę ile jest zlych opinii prawie 80%

kawa 10 lip 2022
Zakupiłem towar na Shopee, jednak sprzedawca po tygodniu anulował transakcję. Strata czasu!
Jak wystawić sprzedawcy negatywny komentarz?!!

Michał Bryszewski 9 lip 2022
Zakupiłem towar, po 3 tygodniach zapytałem kiedy otrzymam przesyłkę …. odpowiedź: „Zamówienie anulowane przez sprzedawcę”. Kasuję aplikację i wracam do zakupów na Allegro lub Wish.

Przemek Kolod 9 lip 2022
Uwaga shopee nic nie gwarantuje oszuści z Chin zbierają żniwa niema pomocy jak na AliExpress zakupiłem produkt przyszedł odpad produkcyjny pisze do shopee o pomoc a oni odpisują ze to nie ich towar proszę się zwrucić do sprzedawcy , a sprzedawca się śmieje oszuści uwaga na nic niema gwarancji

rokuzzo one 11 lip 2022
Jestem zadowolony z zakupów, tylko ze względu na promocyjne kupony. Samo działanie serwisu oceniam skrajnie negatywnie – brak zwrotu kuponów, gdy nawalił sprzedawca oraz skrajnie utrudniony proces sporów. Darmowy zwrot niby jest możliwy, ale jak do tej pory nie udało mi się z niego skorzystać.
Przykładowo w ostatni dzień na zwrot w shopee, po przedłużeniu ochrony (standardowo jest tylko 4 dni dla polskich zamówień, a po przedłużeniu 7 ), a zwrotu darmowego już nie można było nadać. Więc najwyraźniej najlepiej od razu coś zwracać zamiast próbować się kontaktować ze sprzedawcą, bo termin na wysyłkę zwrotną jest niski i mylący.

-rozstrzyganie sporów działa beznadziejnie – jedynie jeśli czegoś brakuje można żądać oddania części sumy, w innych przypadkach jest możliwość wyłącznie zwrócić produkt sprzedawcy i liczyć na zwrot środków. Co do wyboru powodu sporu to raz sprzedawca nie wysłał jednego przedmiotu – więc wybrałem “nie otrzymano produktu” – to pracownik shopee po dniu zamyka spór, bo powód mu nie pasuje. Napisałem do Shopee czemu spór zamknięto, to mi łaskawie napisano, że mam wybrać “niekompletna liczba/akcesoria” to nie zamkną sporu.

Jak towar nie przyszedł to według mnie jest to brak towaru, a nie niekompletny towar, ale Shopee wie lepiej… i wymaga, by wszystko idealnie zrobić po ich myśli, bo inaczej sporu się nie założy, nawet jak ma się rację. Absurdalne, ale tak jest.
Rozumiem jakby pracownik shopee przekwalifikował powód sporu, ale zamykać spór to nieporozumienie. Zaś informacje odnośnie zamknięcia sporu były tylko wysłane na mój email zamiast być widoczne na portalu.

-we wniosku o zwrot można było umieścić tylko jedno zdjęcie. Dodatkowe dowody można dołączyć tylko jeśli Shopee o nie poprosi (w tym wypadku nie poproszono, a posiadam video z rozpakowania przesyłki… ).
-system dodawania zdjęć do wniosków o zwrot beznadziejne działa – chyba jakiś system AI (uczenia maszynowego ) sprawdza czy zdjęcie jest wyraźne, ale odrzuca również zdjęcia ostre na których wszystko widać, więc najlepiej zrobić większą ilość zdjęć, żeby choć któreś przeszło (przynajmniej tak się dzieje przy zdjęciach, które robię przy sztucznym świetle )

-słaba obsługa Shopee, ma ograniczoną wiedzą na temat działania Shopee, na pytanie jak zgłosić wniosek o zwrot (chodziło o inny spór – przedmiotu, który przyszedł z wadą uniemożliwiająca korzystanie z niego ), gdyż nie można tego zrobić bez dodania zdjęcia (dodawane zdjęcie było odrzucane ), to odpisano mi, żebym zgłosił zwrot bez dodania zdjęcia… Po tygodniu się zorientowałem, że coś takiego jest możliwe, ale jak powód zwrotu da się, że towar nie doszedł (a coś takiego pewnie by odrzucili, patrząc na sytuację ze sporem wcześniej opisywanym ).

-gdy kupiło się z kuponem na zniżkę, a sprzedawca anulował zamówienie, bo nie miał już towaru to Shopee nie zwraca kuponów. Sprzedawcy, którym skończył się dany towar często zmieniają liczbę na 1 sztukę zamiast zakończyć sprzedaż, więc dalej ludzie mogą kupować i nacinać się, że sprzedawca anuluje im zamówienie. Takiemu sprzedawcy nie można wystawić negatywa, za to, że anulował zamówienie.

-ostatnio wprowadzili nowe “usprawnienie”– cenzurę wiadomości. Napisałem wiadomość do sprzedawcy, bo towar przyszedł uszkodzony, ale Shopee całą wiadomość zakryło. Była to zwykła kulturalna wiadomość, 0 nieprzyzwoitych słów. Podejrzewam, że może jakieś polskie słowo w języku jakiegoś innego kraju ma nieprzyzwoite znaczenie. Pozostaje mi prosić sprzedawcę o kontakt mailowy lub założyć spór (o ile tam też mnie nie ocenzurują ). Kontaktowałem się z Shopee i w tej sprawie, ale pracownik rozkłada ręce, nie potrafiąc tego zweryfikować.

Mariusz Blazejewicz 8 lip 2022
Uwaga na tą firmę. Towar nie przychodzi a apki nie da się zainstalować. Kasa idzie w bloto

ew_si 8 lip 2022
Nie polecam. Ceny rosną z dnia na dzień, cena produktu jednego dnia jest np. 25,00 kolejnego ten sam produkt kosztuje 29,00. Sama aplikacja zacina się.

Shopee opinie o sklepie

Natalia Guzicka 8 lip 2022
Zmieńcie te zwalone reklamy, bo jedynie zniechęcacie do tej aplikacji i tracicie klientów. Pozdrawiam 😉

Franciszek Rebalski 8 lip 2022
Blagam, skonczcie te reklamy. Nigdy nie napisalem zadnej opini w internecie ale zadna firma nigdy nie byla tak irytujaca…. Jedyne co zyskaliscie to ze was kojarze, ale kojarze bardzo zle – taki wizerunek wykreowaliscie. Straciliscie potencjalnego klienta.

Przemysław Nowak 7 lip 2022
Nigdy więcej. Przysięgam, że choćby było za darmo to nic tu nie kupię. Za te durne i agresywne reklamy powinni was zamknąć.

kamel 7 lip 2022
Raczej tam nic nie kupię. Czuję się zmuszony do napisania opinii o tym „czymś”. Zmuszony IRYTUJĄCYMI reklamami. Najpierw oglądałem jakiś syf na Androidzie, teraz puszczacie jeszcze gorszy chłam w TV. Tego się nie da ani oglądać, ani tym bardziej słuchać. A już w ogóle chwalenie się „gwarancją zwrotu kasy, gdy towar nie dotrze”, to jakiś trzeci świat jest! Jak coś kupuję, to oczekuję szybkiej przesyłki, a nie bujania się po zwrot kasy i tracenia czasu oraz nerwów… Skoro sami o tym wspominacie (i to w reklamach w ogólnokrajowej TV), to znaczy, że nie kontrolujecie wystarczająco swoich sprzedawców i problem występuję.

To ja dziękuję – kupując w innych miejscach tylko raz w życiu byłem zmuszony skorzystać ze zwrotu gotówki, a przesyłka po 3 miesiącach w końcu i tak dotarła (winny był sprzedający, bo po prostu nędznie ją zapakował i pewnie leżała w kącie jakiegoś magazynu, a nikomu nie chciało się po takie szmatławe coś schylić).

PS czytając inne opinie widzę sporo drugiej najbardziej irytującej rzeczy w stylu korporacji – szablonowe odpowiedzi „jak to bardzo liczymy się z waszą opinią” od jakiegoś chyba bota zajmującego się PR. Nie wiem, czy tam u was ciągle są lata 90, ale normalny człowiek odbiera to jak obelgę („i tak mamy gdzieś, co o nas sądzisz, ale napiszemy to tak, aby prości ludzie się nabrali, że ich opinia wpływa na nasze działania”).

jebaćshopee 7 lip 2022
błagam was, usuńcie te reklamy bo dostaje już kurwicy jak po raz enty słyszę każdą waszą reklame!

Lech 6 lip 2022
W dniu 28.06.2022 dokonałem zakupu, za który zapłaciłem z góry. Według uzyskanej informacji przy zakupie, przedmiot zakupu miał być dostarczony przed 1 lipca. Do dnia dzisiejszego (06.07.2022) nie mam żadnej informacji od sprzedawcy o losach przesyłki. Trochę to nie w porządku. Jeśli w ciągu najbliższych 3 dni przesyłka nie dotrze będę żądał zwrotu pieniędzy, a o sprawie poinformuję UOKiK.

Tommy Devils 6 lip 2022
Kupuj na shopee pe pe pé pé pé. Reklamy tak wkurwiajace, że się bardziej nie da

Kamila Kuswik 6 lip 2022
Anulowane zamówienie. Towar zakupiony ponad tydzień temu, dziś anulowane zamówienie pomimo tego, że na stronie ponad 100 sztuk nadal dostępnych. Nie polecam!

Grzegorz Niewitała 5 lip 2022
NEGATYWNA OPINIA O FIRMIE SHOPEE! UWAGA! Shopee nie daje żadnej gwarancji!!!
NIE KUPUJCIE żadnych towarów w Chinach, zwłaszcza tych bardziej kosztownych np. buty czy elektronika, bo Shopee daje tylko 14 dni gwarancji i w ramach tego czasu może oddać wam pieniądze za towar który nie dotrze lub za towar który odeślecie. ALE po tym czasie zupełnie umywa ręce nawet jeśli okaże się że towar ma wadę fabryczną lub jak w moim przypadku jest podejrzenie że jest podróbką.

Napisali mi już w kilkunastu mailach, żebym zgłosił się do sprzedawcy, a sprzedawca ma Cię gdzieś. A zgłosiłem im problem dokładnie w 15 dniu uzytkownika tych butów kiedy to w nowych butach odnowiła mi się kontuzja ostrogi piętowej. Stąd podejrzenie o podróbkę, bo mam i używam ok 10 par z firmy Asics i nigdy stopa mnie w nich nie bolała.

Shopee, w przeciwieństwie do Allegro nie ma żadnego programu ochrony kupujących i nie bierze żadnej odpowiedzialności za towary, które za ich pośrednictwem sprzedają np. chińscy sprzedawcy. Wniosek jest taki, że w Shopee można kupować jakieś drobne, tanie rzeczy i to najlepiej od polskich sprzedawców, bo jak się zepsują lub będą podróbkami to mała strata.

Nie kupujcie NIC w Chinach bo chiński sprzedawca na moje maile z reklamacją odpowiada takim tekstem: „Zapraszamy do zakupu! Wszystkie rozmiary butów w tym sklepie to rozmiary europejskie! Uważaj, aby wybrać odpowiedni rozmiar! Wszystkie produkty są pakowane w kompletne pudełko na buty, a organy celne losowo wyjmą pudełko do kontroli, co może spowodować uszkodzenie lub utratę pudełka. Proszę mi wybaczyć! Dziękuję!”

P.S. Mam ok 10 par sportowych butów Asics, które zawsze kupowałem w polskiej dystrybucji i nigdy mnie stopa w nich nie bolała. Kiedy pojawił sie ból natychmiast zmieniłem buty na moje poprzednie i stopy przestały boleć. Stąd podejrzenie że buty Asics są podrobione. Drugi symptom – to za krótkie sznurówki – co się w Asicsach nie zdarza. Trzeci – napis Asics na wkładce wytarł się w trzecim dniu używania. A czwarty – to buty przyszły bez pudełka. Przeczytałem na Allegro w jednym z komentarzy pod aukcją tanich butów Asics z Chin, że brak pudełka oznacza podróbkę. I to się potwierdza.

Adrian M 4 lip 2022
Sluchac sie juz nie da tych reklam.

Ewelina 4 lip 2022
Je..ne pipipipipipipishopee, co za inteligentni inaczej ludzie wam wymyślają te wszystkie idiotyczne reklamy shopee, które puszczają w telewizji,.mam ochotę w tym momencie wywalić telewizor za okno, ale na szczęście jest pilot i szybko przełączam żeby tego go..na nie oglądać

Jan Kowalski 4 lip 2022
TRA GE DIA. Coś jak aliexpress po wylewie. Żadnego szacunku do klienta, żadna pewność że zakupiony towar dotrze. Coś nie tak? Zamówiłeś smartfon, a wysłali ci ziemniaka? Chcesz zwrócić przedmiot? Nie ma problemu, można zwrócić ale pieniędzy raczej nie odzyskasz

Wojciech Kubica 4 lip 2022
Powinniście sie leczyć i ra zryta reklama śmieją sie z was wszyscy nawet memy na fejsie chyba ktoś niedorozwiniety robi te reklamy

Radek 4 lip 2022
Na próbe zamówiłem kilka rzeczy. Co do oryginalności, to narazie testowałem lotki do badmintona, marki yonex, które są ewidentną podróbką i nie nadają sie do niczego, ale akurat tego po cenie mogłem się spodziewać…. Co gorsza zamówiłem 2 maszyny do lotek, i przyszła jedna. Minął nie cały tydzień od dostarczenia, a na shopee jest informacja, że minęły 2 tygodnie, i się wypieli, że teraz sam muszę się kontaktować ze sprzedawcą, żeby domagać się zwrotu. Nie polecam.

Liliana Durys 2 lip 2022
Podróby. Ja jeszcze dodam , że kupiłam dres nike i to oczywiście jest podróba, czy macie pozwolenie na sprzedaż podróbek? Bo zamierzam zgłosić to odpowiednim służbom. Ja i tak straciłam już kasę więc mi wszystko jedno.

Kacper 2 lip 2022
Reklamy shopee podchodzą pod nękanie i działają szkodliwie na psychikę klienta

jj jj 2 lip 2022
Dno i syf. Nie dosc ze kretynskie reklamy to jeszcze kretynskie wklejane te same odpowiedzi dla budowania sztucznych statystyk o odpowiedziach na tej stronie… nic dodac nic ujac. Teraz pod spodem pojawi sie kolejna odpowiedz typu copy/paste co w polaczeniu jasno wskazuje ze mozgu to w tej firmie nikt nie posiada 🙂 banda botow i nic wiecej, a te pozytywne opinie to tez ewidentnie dzielo wybitnej obslugi serwisu… zapewne rowniez bedacych na poziomie reklam tej firmy. Powodzenia na rynku i obyscie zmarnowali jak najwiecej pieniedzy na idiotyczne reklamy to szybciej padniecie zniechecajac ludzi zanim w ogole zajrza na strone.

Zbigniew Kondziołka 1 lip 2022
trzeba mieć kompletnie zryty mózg żeby w REKLAMIE zakładać że towar może NIE być dostarczony
TĘPE żółtki

Krystian Biernat 1 lip 2022
SCAM zamówiłem blanty CBD za 40 zł nie doszły oraz nie otrzymałem zwrotu pieniędzy. Pisałem do nich odpisali mi tylko przepraszamy za nieudogodnienia a pieniędzy dalej nie otrzymałem. To ponad dwa miesiące od złożenia zamówienia.

Ktoś 30 cze 2022
Te wasze reklamy doprowadzają mnie do szału. Są po prostu wszędzie. Tak DURNYCH reklam dawno nie słyszałem. Było baby shark, makarena, a teraz kaczuszki. Usuńcie się najlepiej❗❗❗. Na pewno NIGDY nie będę tam nic kupować przez te wasze durne reklamy❗. Kiedy przestaniecie denerwować ludzi? 😡😡😡😡 Chyba celowo to robicie. Nie pozdrawiam

Shopee opinie o sklepie

Natalia Słomka 30 cze 2022
Od strony sprzedawcy jest również dramat. Łaskawie trzeba czekać jak Kupujący odbierze przesyłkę i łaskawie potwierdzi jej odbiór – dopiero można wypłacić środki. Wypłata trwa od 1-5 dni! 3dni już za mną, pieniędzy nadal nie ma. Zbieram manatki i wrócę jak się coś zmieni

Aki Haki 30 cze 2022
Ani ja, ani nikt z mojej rodziny a tym bardziej z bliskich znajomych, NIGDY nie zamówi nic u tych oszustów! Do platform typu alliex albo alleg to wam brakuje lat świetlnych. Towar dostarczony uszkodzony, niezgodny z opisem – kontakt z działem obsługi czy coś takiego – ZEROWY. Wrzucone 1600 pln w błoto. Jakość to jakieś odpady IV kategorii. P.S – o reklamach chyba swoje już przeczytaliście. Przez ten idiotyzm na pewno straciliście sporo potencjalnych NAIWNYCH klientów (jak ja) Życzę wam szybkiego zniknięcia z polskiego rynku oszuści!

Marek Sidor 30 cze 2022
Raz na 5 zamówień otrzymałem to co kupiłem reszta beznadzieja wysyłają co popadnie i uzasadniają ze nie mieli tego zaś kolejna nie doszła. Tragedia nie polecam nikomu.

Beny Beny 30 cze 2022
Ta firma to oszuści, jeśli macie ochotę wyrzucić pieniądze w błoto to wybór idealny, produkty na stronie wyglądają super ale to co się dostaję to najgorszego rodzaju szajs jednorazowego użytku, omijać szerokim łukiem, o reklamacji to można zapomnieć czy o odzyskaniu pieniędzy.

Ewa Mlynska 29 cze 2022
Proszę mi nie przysyłać reklam dopóki nie zmienicie tej durnej reklamy w tv!!!!!!!!

Robert Kłos 29 cze 2022
Oszustwo ! Dodawanie ceny przesyłki do ceny towaru. Dziwne promocje z których nie bardzo da się skorzystać. Opisy typu „sprzedam przewód” a na zdjęciu moduł do którego ten przewód pasuje z dobrą ceną. Brak towaru i wycofywanie się ze sprzedaży. Na początku było OK, teraz nie warto tam kupować czegokolwiek. A do tego te irytujące reklamy z „pipipipi” i starą babą.

xxx babygirl 28 cze 2022
Oszuści. Ja nie zamawiałam ale znajomi zamawiali i to jest marnowanie pieniędzy. Nie dość że oszukują to towar najgorszej jakości.Szajs nad szajsem. Typowy syfiasty chinol tfuuuu. Koledze szklanka pękła w dłoni dobrze że nie w ustach. Koleżanka kupiła zabawkę, po 5 minutach nie działała. Druga koleżanka dostała dmuchane koła dziurawe i nie może się doprosić o zwrot pieniędzy. Uważajcie!!! Lepsze rzeczy można znaleźć na śmietniku. A o waszych reklamach to się nie wypowiem. NIE POLECAM!!!!!

KRYNIA 28 cze 2022
Reklama tego sklepu to jest wstyd i żenada.Osoba która to reklamuje jest godna podziwu ale nie w pozytywnym znaczeniu tego słowa.Podobnie jak całoroczne reklamy Media Markt z Cleo na czele ,

xxxxxxx xxxxxxxxxxxxx 27 cze 2022
Żałosna reklama dzięki której stwierdziłem iź nigdy nie zajrze ani nie sprawdzę tego żałosnego sklepu. Ewidentnie widać ze tworzona i zatwierdzana przez ćwierćmózgów, bo jak można próbować nakłonić kogoś w taki kretyński sposób (no chyba że to jest skierowane do dzieci lub dorosłych upośledzonych w rozwoju to ok) i jako przemawiający argument rzucać hasło…. nie otrzymasz przesyłki to oddamy ci pieniądze…. istne 100% debilizmu

Gregor K 27 cze 2022
Widziałem juz tysiące żenujących reklam z infantylnymi reklamami. Pocieszę was , jesteście na podium.

Paweł Ciok 27 cze 2022
Shopee to podruba allegro .Allegro nie ma reklam a shopee ma. Bo nawet prawdziwy diament za 1zł.Kupiem coś na shopee zwróciłem i nie dostałem zwroty kasy

Iwona 27 cze 2022
Jedno wielki oszustwo! Zamówiłam już kilkakrotnie, z początku było ok, póżniej wzięłam 3 rzeczy z tego samego sklepu i 1 najdroższej nie było w paczce,reklamacji nie uznali bo nie było dowodu, a niby jak można dać dowód czegoś co nie było!!! Kłamią że gwarantują zwrot pieniędzy.

daVidldz 26 cze 2022
Nie polecam! Problem z otrzymaniem środków za zwrot.

Ad 26 cze 2022
Zwykle oszustwo. Zrobiłem kilka małych zamówień na próbę – wszystko ok. Zdecydowałem się na większe zamówienie ok. 4kPLN. Dostałem 75% towaru. Shopee odrzuca wszelkie reklamacje i prośby o zwrot pomimo dostarczenia obszernej listy wymaganych przez nich zdjęć i filmów z rozpakowania przesyłki. Kontakt z support to jak grochem o ścianę. Nikt nic nie wie i nie jest w stanie pomóc, jedynie prośby o ponowne złożenie reklamacji. I tak w kółko. Program ochrony kupującego to fikcja. Zwykły scam, tylko na wielką skalę. Pewnie za 3 miesiące znikną z rynku razem z pieniędzmi kupujących i sprzedających.

Rafał Dziuk 26 cze 2022
Macie tak zrytą reklame że się w pale nie mieści wy też jesteście tak przyjebani jak ta wasza reklama

Krystyna Fierla 26 cze 2022
Usiłuje wejść na stronę, główna, zeby w zakladce zobaczyć status swego zamówienia. Ciągle pojawia die informacja, że „ups cos poszło nie tak”. Strona główna to jeden wielki śmietnik informacyjny. Raczej juz nie skorzystam z tej aplikacji. Firma sprawia wrażenie niepowaznej

Nbvgha Asa 25 cze 2022
Kasa zapłacona towaru nie dostarczono ani kasy ani towaru. Jeszcze ta kretyńska reklama Unikać szerokim łukiem Naciągacze i złodziejstwo.sprawa zostanie zgłoszona na policję. ZAMKNĄĆ ZŁODZIEJSKI PROCEDER. PIPIPI

Boguś 25 cze 2022
By was wszystkich w tym shopee kaczynski strzelił za tę kolejną poje….ną reklamę, jak tu wytrzymać dod 7 lipca.

Artur Matwiejuk 25 cze 2022
Bardzo słaba obsługa przez BOK. Czekam na zwrot pieniędzy juz 2 miesiąc. To są jacyś oszuści.

Kamyk 25 cze 2022
Witam. Zamówiłem słuchawki b/t bose 700. Paczka wystartowała i przyszła szybko ale zamiast słuchawek dostałem mały różowy haczyk!!!!

wiktor walicki 24 cze 2022
Najbardziej znienawidzona firma. Nie cierpię was.

Sebek 23 cze 2022
Zamówiony towar dostarczyłem. Pieniądze mam jednak dostać za 5 dni!!! Od czasu, gdy kupujący potwierdzi odbiór zamówienia. Że Klient towar odebrał wiadomo poprzez api z firmą DPD. 5 dni! Ograniczają korzystanie z własnych pieniędzy!!! Wracam na allegro. Każdemu radzę to samo. Widzę też, że ten serwis ma bardzo słabe opinie… Tysiące opinii. Odpisują szablonowo. Proszą o kontakt przez bok, a na czacie pracownik informuje, że odpowiedź przyjdzie za 5 dni. Hahaha! Nie ma to jak singapurskie standardy.

Rd Susmar 23 cze 2022
Poniżej zamieszczam jak działa pomoc Shopee ( ich odpowiedź na problemy z zamówieniem )
Szanowna Pani, problem na który Pani napotkała leży po stronie błędnych ustawień na profilu sprzedawcy. Bardzo mi przykro z powodu takiej sytuacji jednak dopóki sam sprzedawca tego nie poprawi, lub nie skontaktuje się z nami, my nie jesteśmy w stanie nic w tej kwestii zrobić. Sami oceńcie czy to jest pomoc czy spychologia.

slaw no 22 cze 2022
Przestańcie odpowiadać szablonami w postaci przykro nam ale……nie widzicie głąby ,że to aż razi w oczy . Sama platforma do ściągnięcia i….jak najszybszego odinstalowania

Shopee opinie o sklepie

Ewa Mlynska 21 cze 2022
Kto wam robi takie koszmarne reklamy w tv 🙉 🙉 🙉

Marek Rędziak 20 cze 2022
Gowno warte. tak to mozna nazwac. oszukuja. nie dotrzmuja terminow. obracaja kasa,

Natalia Szklarek 20 cze 2022
Miałam aplikację shopee, bo dużo zamawiam z internetu. Zamówiłam nawet raz czy dwa i byłam w miarę zadowolona poziom jak aliexpress. Ale przez te j##### reklamy usunęłam aplikację i poprzysięgłam nigdy jej nie instalować i robić wszystko, żeby ta firma upadła. Te reklamy doprowadzają mnie do nerwicy mam ochotę wyskoczyć przez okno, kiedy tylko je słyszę, nie słyszałam bardziej denerwujących reklam. I to wszędzie: na yt, w aplikacjach w telewizji… Zasypiam przy włączonym telewizorze i wyobraźcie sobie, że o 2 w nocy budzi mnie j##### reklama shopee z tym wku######## piszczeniem. Nie polecam #hateshopee

Gustavo Malina 20 cze 2022
Fatalny serwis, support niestety nie ogarnia kompletnie nic, nie mają dostępu do danych zamówień nic nie pomogą. Paczki „wiszą” w InPost od 3 miesięcy. Wszelkie próby załatwienia czegoś spełzły na niczym, polecam usunąć aplikacje i zapomnieć o czymś takim jak Shopee, porażka totalna!
Dosłownie nieudolna kopia marnego Ali

Odpowiedz na komentarz Shopee: kontaktowałem się z wami wiele razy, wypełniałem ankiety po zamówieniach, nawet było pytanie „czy możemy się tobą skontaktować w celu wyjaśnień” od miesięcy kompletnie zero reakcji, odpowiedzi i w ogóle temat olany, nic nie zrobiliście, olewacie klientów, support do niczego, na maile nie odpisujecie, obsługa zarzuca jakieś dziwne rzeczy kupującemu jednocześnie nie potrafi udowodnić swoich racji, wszystkie rozmowy kończą się tak samo „… niestety nic więcej nie mogę zrobić…. Czy mogę jeszcze jakość pomóc?…” tragedia przez duże T.
Ja usunąłem aplikacje i zapewne nigdy więcej nic od was nie zamówię.

Krzysztof 19 cze 2022
Uważać na to ścierwo. Numery telefonów trafiają do cyberprzestępców, zgłoszone na policje że dane wyciekają z tego ścierwa

Magdalena 19 cze 2022
Jedno wielkie oszustwo i złodziejstwo. Zamiast dwóch par butów dotarła jedna para. Wypisują tylko maile z tą samą treścią i nic więcej ani butów ani pieniędzy

Liliana Durys 16 cze 2022
Drodzy kupujący poszkodowani złóżmy pozew zbiorowy , mnie zostawiono z towarem który nie nadaje się do użytku i odwlekano wszystko tak długo by minął mi termin zwrotu. Mogę udowodnić, że zostałam oszukana. W rozmowie utwierdzano mnie , że nie mogę zwrócić niczego pocztą tylko paczkomatem, ale brak możliwości wygenerowania etykiety spowodował , że minął termin. Ja tego tak nie zostawię. Wygrałam już z inną nieuczciwą firmą to i z shopem wygram. Zbierzmy się wszyscy razem. Odsxukajcie mnie na portalach społecznościowych Liliana Durys.

Rd Susmar 15 cze 2022
Uwaga, uwaga pomoc Shopee w temacie braku możliwości złożenia zamówienia – cytuję :
Bardzo mi przykro, niestety jeśli chcesz, aby na te produkty była możliwa inna metoda dostawy zalecałabym kontakt ze sprzedawcą. To jest właśnie ta pomoc Shopee. Obsługa nie przyjmuje a właściwie chyba ignoruje wiadomości o tym, że nie działają ikonki z możliwością zmiany formy zamówienia. Wielokrotnie przesyłam im print screen, ale odpowiedź jest taka widzieliście powyżej czyli odsyłanie do Chińskiego sprzedawcy, który odsyła do Shopee.

W temacie szybkości działania strony nadal nic się nie zmieniło a rozwiązaniem ma być pobranie oczywiście aplikacji. W dalszym ciągu również nie złożysz reklamacji na stronie Shopee, gdyż w dalszym ciągu nie ładuje zdjęć a bez tego reklamacji nie złożysz. Na opiniach Shopee, zawsze odpisuje: skontaktuj się z nami to rozwiążemy twój problem. Guzik prawda, NIE ROZWIĄZALI ŻADNEGO PRZEDSTAWIONEGO IM PROBLEMU Z ZAKUPAMI NA ICH PORTALU.

antares 13 cze 2022
Losowe blokowanie kont. Sporo zamawiałem na Shopee ze względu na bardzo fajne kupony i wszystko było w porządku. Dziś składam kolejne zamówienie i 2 godziny później zamówienie anulowane, a konto zablokowane z powodu PODEJRZENIA naruszenia zasad. Zawsze używałem 1 konta na telefonie i desktopie, nie wiem może używanie kuponów dostępnych w aplikacji podczas kampanii promocyjnych to było naruszenie zasad. Z tego co znalazłem, żeby odblokować konto należy przesłać, zdjęcie dokumentu potwierdzającego tożsamość i dowód jakiegoś zakupu z widocznym adresem. Z losowym blokowaniem kont i takimi wymaganiami aby je odzyskać jeszcze się nie spotkałem, bardzo się zawiodłem i nie będę już używał tej platformy.

Aleksandra Kalota 12 cze 2022
Portal nie zasługuje nawet na jedną gwiazdkę. Od 3 tygodniu walczę o zwrot środków, każdy konsultant piszę coś innego. Kłamstwa i robienie wszystkiego, żeby jak najszybciej się rozłączyć. Jeśli chcesz zaoszczędzić 3 zł nie polecam. Każdy „konsultant” pracuje chyba na innym systemie, jedna widzi zwrot, drugi nie widzi zwrotu. W tej chwili czuję się bardzo oszukana, wygląda to na próbę oszustwa. Nigdy więcej!!

Krystian 10 cze 2022
Niestety i ja się rozczarowałem, zrobiłem zakupy u 6 sprzedawców, 4 reklamacje i wszystkie odrzucone, zawory nie pasują do gwintów 1/2 jakie podaje Chińczyk, sztućce porysowane jakby na nich jeździli. Haczyków otrzymałem mniej niż zamówiłem, w dodatku o zgrozo się podlepiały. Bateria cieknie i konieczna jest wymiana głowicy, w dodatku również ma ryski, na szczęście nie rzucają się tak w oczy.

Mam wrażenie ze Chińczyki i innej maści cwaniaków korzysta z tej platformy wiedząc dobrze że shopee stoi po stronie sprzedającego a nie na odwrót. Szkoda nerwów, platformie jest za każdym razem przykro i na tym się kończy. Każdy wniosek odrzucony prymitywną wymówką. Wielka szkoda bo zapowiadało się dość atrakcyjnie. NIE POLECAM!

Piotr Magnuszewski 9 cze 2022
Chińczyk online. Nic więcej. Za swoją opinię żądam profitów.

Aleksandra Nowak 9 cze 2022
Dopóki wszystko pasuje to jest super. Problem pojawia się , gdy chcesz coś zwrócić. Wypisujesz formularze , dostajesz maile, zdjęcia musisz wysłać a na koniec shopee napisze , że produkt odpakowany nie podlega zwrotowi. Jak masz sprawdzić czy wszystko okej jak nie otworzysz paczki ? To są jakieś jaja, prawo konsumenckie dla nich nie istnieje. Jak szybko się pojawili na rynku, tak szybko z niego znikną. Nie polecam. Wracam do allegro, tam ze zwrotami takiego ,,cyrku,, nie ma.

Olga Kulmaczewska 9 cze 2022
Tragedia! 🙁 Zamowilam kolorowe kieliszki plastikowe dla dzieci na imieniny Coreczki, czekalam
miesiac, przyszly z dziurami w srodku, pokrzywione, zgniecione, po prostu nie nadajace sie w ogole
do uzytku 🙁 To nie jest zła jakosc, to są smiecie! Sklep nie odpisuje. Tragedia, odradzam. Wole Allegro! i nie jest to oplacany wpis, ani zaden troll. Opinia wkurzonej uzytkowniczki, ktora do tej pory zamowila 3 rzeczy i 2 reklamowalam 🙁

Magdalena Napióra 8 cze 2022
Sklep ma gdzieś klienta i to co sprzedaje. Za małe za duże, nieważne byleby sprzedać. W opisie napiszą, ze rozmiar może się różnic, może być za mały albo za duży. 😱 No cóż chińskie standardy. Oczywiście pieniedzy nie zwracają. Zamykają dyskusje, blokują klienta i po sprawie. Mi jeszcze naubliżano. Jak się maja do takich sytuacji przepisy o Ochronie Praw Konsumenta? Jak to możliwe, ze na legalu sprzedawane są podróbki znanych firm? I to bardzo złej jakości? Czy ktoś się za to weźmie? Nie polecam szczególnie sklepu yanhu@pl. Przestrzegam przed zakupami u nich. Nie wyrzucajcie swoich pieniedzy w błoto.

Robert 7 cze 2022
Obsługa klienta tragiczna, już miesiąc czekam na zwrot pieniędzy. A kontakt z service support.shopee.pl to tylko mydlenie oczu że coś załatwisz

Klub Akademicki Cicibór 7 cze 2022
Złodzieje i oszuści. Miesiąc oczekiwania na paczke, która nigdy nie dotarła. Gdyby nie Moje zapytanie konsultanta to nawet bym nie dostał informacji. Dno i wodorosty. Oby zlikwidowali jak najszybciej ten fikcyjny sklep.

Jana Długosza 6 cze 2022
Zanim coś kupisz sprawdź adres zwrotu czy reklamacji-z reguły jest to centrum handlowe a kontakt prze whats app. Firmy słupy jeden wielki szwindel.

andre 5 cze 2022
Nigdy więcej podróbkom i brakiem gwarancji, zwrotu! Druga szansa, druga porażka. Kupiłem produkt teoretycznie taniej niż na Ali, w praktyce dużo drożej, bo i tak muszę kupić oryginał na Ali. Lampka akumulatorowa, która nieużywana powinna trzymać baterię przez kilka miesięcy wyładowuje się po kilku godzinach. Zgłaszam prośbę o zwrot, otwiera się dyskusja i prośba o dowody. Proszę o informację, jak mam przesłać dowód dziennego nagrywania filmiku, nawet, jak nagram 24h filmik, skoro ich serwer takiej wielkości filmu nie przepuszcza. Zero odpowiedzi.

Proponuję, odeślę Wam produkt bez śladów użytkowania, w oryginalnym opakowaniu do shopee w PL/sprzedawcy, zweryfikujcie sobie sami, również brak odpowiedzi. Przypominam się, że reklamują się darmowym zwrotem produktu, więc chciałbym skorzystać z tej drogi, prośba odrzucona, kasa dla shopee.
Nigdy więcej! Kupowałem tę lampkę na Ali, działała zawsze, choć była droższa, tutaj pewnie podróbka, skoro nie działa. Całkowity brak prawa do reklamacji, całkowity brak poszanowania klienta, skoro nawet nie chce im się odpisać. Likwiduję konto i namawiam wszystkich nabranych do tego samego! Wywalili was z Indii, z Francji, Polska będzie następna!

Marcin Kosedowski 4 cze 2022
Tragiczny marketing, traktowanie klienta jak idioty. Tanie sztuczki z nieistniejącymi zniżkami.

Szymon Kowalski 4 cze 2022
Brak znizki. Po zalozeniu konta i probie skorzystania ze znizki dla nowych uzytkownikow wyswietla sie blad ktory uniemozliwia jej naliczenie sugerujac przy tym ze byla uzyta na innym koncie (nigdy wczesniej nie uzywalem tej aplikacji)

Dawid Gierczyk 3 cze 2022
Marketing nastawiony na denerwowanie klienta , nigdy nie skorzystam z ich usług.

Adrian Piotrowski 2 cze 2022
Zamówiłem cosplay na Pyrkon, bardzo wcześnie przed wydarzeniem. Dostałem zwrot pieniędzy parę dni potem. Myślałem, że może być to wina tego, że coś nie tak było z przesyłką, więc zamówiłem jeszcze raz, upewniając się, że wsyztskim jest dobrze. Parę dni potem znów dostałem zwrot pieniędzy. Teraz muszę jeździć po krawcowych i szukać kogoś, kto mi to uszyje, jak na razie nikt nie jest w stanie. Mam co do wydarzenia inne przygotowania, także dobrze wiedzieć że cały mój czas i praca pójdą na marne, bo Shopee odechciało się przysłać mi stroju. Nienawidzę tego sklepy całym swoim sercem.

Darek Ufo 31 maj 2022
Antykonsumencka polityka firmy z brakiem możliwości wystawienia opinii gdy sprzedawca nie wysyła towaru i zamówienie zostanie anulowane. Traci się czas i często kupony(które nie wracają po anulacji), a przez brak możliwości wystawienia opinii nie da się ostrzec innych kupujących. Nie polecam zakupów na tej platformie.

Ondragon 29 maj 2022
obsługa tragedia. wyslalismy na czacie numer packzi i potwierdzenie nadania, po 3 dniach transakcja przeskakuje do anulowanych w celu zwrotu srodkow kupujacemu. Po kolejnej intewencji zglaszajacej problem – dalszy ontakt bedzie droga mailowa i odpowiemy DO 5 dni roboczych czyli jak juz srodki beda u kupuajcego….

wkurzony klient 29 maj 2022
Najgorszy serwis sprzedażowy z jakim się dotąd spotkałam. Po18 dniach od zakupu ani towaru, ani pieniędzy…OSZUŚCI i tyle, którzy mają w DUPIE klienta

Jakub Trucker 28 maj 2022
O boże zostałem oszukany na PlayStation 5 za 540 zł idioto w Ferrari xddddddddddddddddddddddddddddd

Paweł z Sommersby 28 maj 2022
Oszuści i złodzieje uwaga na wszystkie aplikacje shopee nie dajcie sie wkręcić

Adam 28 maj 2022
Skusiłem się reklamą i założyłem konto. Efekt zamówienia – błąd M01.
Oszuści. Tylko zmarnowałem czas

Łukasz Roszczewski 27 maj 2022
niech spierdalają za te reklamy

Remik Troy 27 maj 2022
Nie uwzględnia reklamacji. Towar przychodzi uszkodzony, odrzucają reklamacje, śmiech na sali, stwierdzeniem że produkt jest zdatny do użytku a to że ma wgniecenia czy wady produkcyjne to dla nich nic.

mano 27 maj 2022
Konto zablokowane bez przyczyny i bez ostrzezenia. Nie polecam.

Agata Wiśniewska 26 maj 2022
Nie polecam toć to jakieś jaja oszustwo i tyle żadnych mega promocji bo nie ma.

Joanna N. 26 maj 2022
nie polecam, czekałam na 2 zamowione rzeczy 1,5 tygodnia, przesyłki nie otrzymałam, informacji mailowej o anulowaniu też nie, już nie mówiąc o jakimkolwiek wyjaśnieniu zaistniałej sytuacji, proponuje wybrać inne platformy zakupowe

Marcin 26 maj 2022
przyjechała niekompletna dostawa i po reklamowaniu ze towar nie dotarł zgodnie z oferta shopee nie uznaje reklamacji, czyli zamów zapłać i nic więcej !

Bonifacy 26 maj 2022
Bardzo długie oczekiwanie na wysyłkę. Towar kupiony 10 maja 2022 i do dziś przesyłki nie ma w ogóle na stronie do śledzenia, czyli nawet nie została chyba jeszcze wysłana, a dziś mamy już 25 maja. Napisałem do sprzedawcy, to dostałem tylko lakoniczną odpowiedź, żebym się nie martwił i to wszystko. Kompletna porażka, już nic więcej tam nie kupię. :/

nieznajomy koleś 24 maj 2022
Zamówiłam szlifierkę , dostałam zasilacz . Aukcje bardzo kiepsko opisane , wprowadzają klienta w błąd. Nigdy więcej!

Waldemar Rencz 24 maj 2022
Dnia 17.05.2022 zakupiłem szlifierkę stołową u polskiego dostawcy. Towar został przygotowany do wysłania i po czasie został anulowany przez sprzedającego. Po monicie pisemnym w dniu 19.05.2022 zapewniani mnie, że następnego dnia wszystko będzie wysłane. Minął wskazany dzień i cisza! Zatelefonowałem w dniu 21.05.2022 i sprzedający zapewniał mnie, że zaraz wyjaśni sytuację i oddzwoni- cisza do poniedziałku. Znów monitowałem pisemnie i w końcu dowiedziałem się, że sprzedali mi towar, którego nie było w magazynie i zwrócono mi pieniądze. Czas jaki im, to zajęło 17-23.05.2022 nic tylko pogratulować obsługi. Sprostowanie co do platformy Shopee-platforma jest ok, ta recenzja dotyczyła sprzedającego na niej.

Zbigi q 23 maj 2022
To platforma dla małych chińskich oszukańców. Dwa razy kupowałem i dwa razy mnie oszukali. Co innego na zdjęciu przedstawiają a co innego przesyłają. Na zdjęciu jest lampa naftowa a przysyła szpulkę knota do lampy. Nazwa składa się z kilkunastu wyrazów – odlot. Trzeci raz nie popełnię tego błędu.

Orel 23 maj 2022
Pierwszy zakup został anulowany przez shopee. Po kontakcie z supportem dowiedziałem się że konto zostało zablokowane w związku z „nietypowymi działaniami na koncie”. Formularz odblokowania konto wymaga skanu dowodu (pozdro RODO)w związku z czym poprosiłem o usunięcie konta, da się to zrobić tylko przez aplikację, ale uwaga moje konto zablokowane więc się nie da. Dalej support, kazali napisać oświadczenie, podpisać i wysłać – dostaje odpowiedź że z powodu naruszenia „polityki shopee” nie mogą mi usunąć konta i kółko się zamyka. Zakupu nie dokonałem dane zagregowane tylko czekać na reklamy z gorącymi „paniami” i „wrożbitą januszem” na telefon bo jego numer już pewnie sprzedany….

EDIT: po kilku dniach mail „po sprawdzeniu dokładnie wszystkich systemów doszliśmy do wniosku że to faktycznie bez sensu, konto odblokowane”. No teraz ja dziękuję. Korzystając z pełni praw i mocy odblokowanego konta… usunąłem konto.

Ewa 23 maj 2022
Formularz usunięcia konta oczywiście nie działa bo i po co miałby działać?!!! Wszystko inne działa bez zarzutu a ta jedna opcja nie… wysłanie prośby do supporty o usuniecie konta tez nie zadziałało: nikt się nie odezwał i nic nie zrobił. NIE POLECAM

Błażej Prymka 22 maj 2022
Wszystkie zakupy zostały anulowane. Mimo że pieniadze zostały zwrócone to zmarnowany czas na zakupy … już nie będzie. Szkoda czasu. NIE POLECAM!!!!!!¡

leszcz 21 maj 2022
zamowilem dwa webcam cover no i tradycyjny chynczyk dał tylko jeden i shopee nie ma wogole jakis opcje o reklamacje. czyli moja kasa padła. zlodzeje jak nic, nie tylko oni ale nawet ci politycy czy urzednicy ktore dają takim zlodziejom licensje do operowania w polsce. jestesmy narod bez rzadu i skazani na strzyzenie. badzcie czujni. pozdrawiam.

Sleepy Lancelot 23 maj 2022
Jeden wielki prze-krę-krę-krę-t. Firma pod przykrywką pośrednictwa sprzedaży wyłudza i sprzedaje dane osobowe – dzień po założeniu konta zaczęły się natrętne telefony, mimo tego że wcześniej nigdy się to nie zdarzało. Nie trudno więc wskazać winnego. Brak możliwości usunięcia konta z poziomu strony. W regulaminie mają podany zły adres na który trzeba wysłać prośbę o usunięcie. Więc prośby nie docierają. Pracownicy są bezczelni, jedyne w czym są dobrzy to wysyłanie emotek, po tygodniu przepychanek kontakt się urwał a konto dalej nie zostało usunięte. IOD też przestał odpowiadać.

Aby edytować numer telefonu, wymagają podania numeru rachunku bankowego i danych karty kredytowej – podobno w celu weryfikacji, co za idiota się na to nabierze? Po interwencji na FB odezwał się konsultant i stwierdził, że nie mogą usunąć konta bo w oświadczeniu, które przesłałem brakuje podpisu (mail był wysyłany z maila powiązanego z kontem) Jakoś tydzień temu to im nie przeszkadzało i prośbę przyjęli (mieli usunąć do 5 dni, ale oczywiście tego nie zrobili).

Zainstalowałem tą ich syfską aplikacje, w powodzie zamknięcia konta wpisałem „Wyłudzanie i przekazywanie danych osobowych podmiotom nieuprawionym do ich posiadania”, po czym okazało się, że aby wysłać prośbę o usunięcie wymagane jest wpisanie adresu email. Ktoś musiał się mocno uderzyć w głowę, żeby wpaść na taki pomysł. Całe szczęście, że można było wpisać cokolwiek i nie była potrzebna weryfikacja adresu. Poszła skarga do UODO, kto może niech też śle. Trzeba pozbyć się tego raka z Polski.

EDIT: Drogie Shopipipipipippipi, gdzie napisałem że to Wy wysyłacie spam? A no tak, przecież Wy tam nie potraficie czytać ze zrozumieniem. Jeszcze raz: To podmioty, którym sprzedajecie nasze dane nas nękają. Może jakaś odpowiedź na to, dlaczego uniemożliwiacie usuwanie kont bez instalowania aplikacji? Dlaczego nie pozwalacie na edycje numeru telefonu bez podawania wrażliwych danych bankowych? Dlaczego tego nie skomentujecie? Po co zachęcacie do pisania do Was skoro i tak macie swoich klientów gdzieś i nie odpowiadacie na maile i w żaden sposób nie da się z Wami dogadać?

Grażyna Czerniawska 20 maj 2022
Nie precyzyjne opisy towaru niezgodnosc z opisem niedbalstwo brak mozliwosci zwrotu niechcianego towaru nalezy wypelnic wniosek po co ?

Liliana Durys 20 maj 2022
Naciagacze. Oszustwo, oszustwo i jeszcze raz oszustwo !!!!!!….moi znajomi już zrezygnowali z zakupów i wszystkim odradzam zakupy , jeśli traficie na bubel zrobią wszystko by uniemożliwić Wam zwrot !!!!!!

Maciej Trzonek 18 maj 2022
Reklamacje nie obowiazuja no nie odpowiadaja za jakosc towaru. Nie polecam i odradzam

Hekvo 18 maj 2022
podobno darmowe dostawy, tylko dla nowych kont

Patryk Kaczmarczyk 18 maj 2022
niestety, beznadziejna strona, nie reaguje na brak przesyłki, mają wywalone!!!

Roman 18 maj 2022
banda oszustów. Na zamówienie czkam dwa tygodnie – termin dostawy minął, nadal opis że w realizacji . Kontakt ze sklepem – nie możliwy. Kontakt z obsługą nie osiągalny. nie polecam!!!! Nie wiem jak odzyskać pieniądze.

Ania Simińska 10 maj 2022
Dzisiaj odebrałam paczkę z paczkomatu, patrzę do w środka tam nic nie ma, tylko jakieś papierki XD wielkie dzięki shopee. Pozdro

Piko Jeleniewski 9 maj 2022
Co to krwa ma być jak się pytam??? Ja pi pi pi pi erdole to wszystko krwa jego mać. Jeszcze raz krwa zabaczę tą jbaną do bólu przez BBC (pozdro dla kumatych) reklamę to zapirdole całe shokurwapee. Nawet azjatycka wersja z Jackie Chanem jest chjowa do bólu. Błagam was sprzedawczyki. Nie piszczcie w dobrych ocenach, że to konkurencja daje złe oceny, albo, że to tylko reklama zła a usługi dobre. Pocałujcie mnie sami wiecie gdzie. I reklama i usługi beznadziejne.

Kor Ston 8 maj 2022
Wypierdalać że swoimi reklamami Chuje….

zxczxz sfsf 7 maj 2022
STANOWCZO ODRADZAM kupującym i sprzedającym. Platforma sprzedażowa do niczego się nie nadaje. Handluję przez allegro, za namową konsultanta shopee, założyłem konto i próbowałem coś wystawić. TRAGEDIA !!! Jak klient coś zamówił to nie wiadomo jaki rodzaj rachunku, paragon czy faktura, ponieważ nie ma wyboru przy zakupie. Po zrealizowaniu transakcji nagle kinet chce fakturę. Postawiłem się w sytuacji kupującego i zamówiłem kilka rzeczy od różnych sprzedawców. Nigdy nie dostałem właściwego dokumentu sprzedaży, lub nie było go wcale. Kontakt ze sprzedającymi nie możliwy, nikt nie odpowiedział. Odesłanie nic nie daje ponieważ paczki wracają. Kupowanie na Shopee to wyrzucone pieniądze. STANOWCZO ODRADZAM

sylwia studencka 7 maj 2022
Tragedia,nie polecam!! Jakość straszna, rozmiarowka wogole nie trafiona ,nie ma możliwości zwrotu bądź wymiany a kontak z obsługą klienta najgorszy jaki może być,zero pomocy w rozwiązaniu problemu.

Michał 6 maj 2022
Zamiast przeklejać formułkę pod każdym negatywnym komentarzem na temat tej debilnej reklamy po prostu zdejmijcie ją z emisji a nie leci co 5 minut gdzie tylko się da… Cały dział marketingowy powinien zostać zwolniony za tą gównianą reklamę, żenada…

Paulina Grabka 5 maj 2022
Odradzam!!! Najgorszy shit i beznadziejne reklamy. Co wam zawinili Skaldowie, że wzięliście sobie ich hit by głosem jakiegoś nieudacznika reklamować swój internetowy bazar???? Wypieprzać, na szczęście jest konkurencja!!

Rafi Rush 5 maj 2022
REKLAMA ODRAŻAJĄCA

Jula Dąbrowska 5 maj 2022
Pi pi pi k@rwa ja pi$rdole bębenki w uszach pękają ja pie$dole kto to ku@wa wymyślił nie chce już tego słyszeć nigdzie na YouTube w radiu w telewizji bo mam ochotę w#jebać wszystko przez okno

Jacek Bartyzel 5 maj 2022
Na shopi pi pi pi k4rwa, jajo na twardo zniosę radio jak tarczkę za okno wyjebie wczasie jazdy głośniki wyrwę, jak uslysze to juz 999x razy w ciągu dnia.
Boże zlitujcie się Sropipipipi polska

Krime Story 5 maj 2022
SHO PI PI PI PI PI WY PI PI PI IERDALAĆ Z TYM GÓWNEM BŁAGAM. Obyście upadli jako firma i nikt o was więcej nie usłyszał. NIGDY!!!!

livia riedel 5 maj 2022
ta reklama prowadzi mnie do szału psuje moje zdrowie przychiczne

Marek Potocki 5 maj 2022
Reklama tragedia i ta sprzedajna zdzira mnie wkurwia jak sie rusza. Jebało cię stado murzynów pizdo….

Dawid Świeboda 5 maj 2022
Dział marketingowy za tą reklamę powinien zostać rozjechany walcem na pierwszym biegu

Marta Dwornicka 5 maj 2022
Ściema jedna wielka…podają ceny na wyprzedaży że niby połowa ceny a jak przyjdzie do kupna to dają kupon na 10 zł… Nie polecam!!!!!!!!!!

zbyszek p 4 maj 2022
Stanowczo odradzam.

nikt 4 maj 2022
Mam problem :< Taki problem że jak jeszcze raz usłysze „Na shopi pi pi pi pi pi” to mnie popierdoli :>
Wypierdalać!

M. 4 maj 2022
Tragedia, Odradzam zakupy na tym portalu. Skusiłem się i straciłem 100 zł. Ochrona trwa tylko 2 tygodnie od dnia otrzymania produktu. Pracuję poza domem, zakup odebrała żona, nie była w stanie sprawdzić czy jest ok. Po moim powrocie okazało się że tv box jest zepsuty i chociaż minęło 2 tygodnie + 2 dni to nic nie dało się zrobić…Shopee „olało” sprawę całkowicie…

Tomasz Kozlecki 4 maj 2022
Ciężko jest opisać tę denerwującą reklamę bez użycia niecenzuralnych słów. Nie wiem, czy mają widzów za idiotów o IQ na poziomie 50, czy też to taka wspaniała strategia marketingowa (wnerwić do bólu). Ja na pewno nic tam nie kupię.

Michał Rakoczy 4 maj 2022
Usuńcie tą durną reklamę najgorsza jaka mogła powstać.

Jacek Wilmański 4 maj 2022
Ich reklamy podchodzą pod znęcanie psychiczne.

Paweł Król 4 maj 2022
Co za czasy… Niestety ta beznadziejna reklama działa, bo na simillarweb widać, że rosną im odwiedziny strony. Ludzie, nie wchodźcie tam z ciekawości, bo nas zasypią takimi chorymi reklamami skoro działają!

Józef D 4 maj 2022
Zwróciłem towar ,nie zwracają pieniędzy, sa to legalni złodzieje !!!

Czarny Żeluś 4 maj 2022
Jebana Reklama. Jak słyszę tylko tą reklamę to mam ochotę wyrzucić mój telefon za okno. NIGDY nic u was nie kupie.

rewter 4 maj 2022
Reklamy na poziomie idiotow

Artur Jarzyna 3 maj 2022
Nie kupie u was nic, przez najbardziej wkurą reklamę jaką kiedykolwiek udało się stworzyć człowiekowi. Pobiliście Lisowską

jakub pruszkiewicz 3 maj 2022
Bardzo słaba aplikacja i usługi

Krzysiek Krzysiek 3 maj 2022
Wyłączcie te irytującą reklamę!!!!! Dramat

Arkadiusz Nestorowicz 3 maj 2022
Przez waszą muzyczną ukradzioną melodię w reklamie będącą wszędzie, niegdy nie kupię waszego produkt SKANDAL

MW 3 maj 2022
Nigdy nie zrobię zakupów, reklama to dramat. Od lat nie słyszałam gorszej. Pierwszy raz wystawiam negatywną ocenę, nie wchodząc nawet na stronę usługi/produktu, który oceniam. To już nie te czasy- nie ważne jak, ważne, że Cię zapamiętają. Kicz nad kiczem.

Karolina Smolis 3 maj 2022
Przysłano mi nie ten towar, który zamawiałam przy czym był on również połamany.

Imię Nazwisko 3 maj 2022
Chuuj wam w dupę zbrodniarze!!! Przez waszą reklamę można nabawić się ciężkich problemów psychicznych, jesteście odpowiedzialni za masowe pogorszenie stanu psychicznego milionów Polaków! Niech czort pochłonie wasze dusze!!! Na dodatek zamiast odpowiedzieć merytorycznie na krytykę to jakiś przygłup od was robi kopiuj-wklej tych samych odpowiedzi. MACIE NA SUMIENIU ZDROWIE POLAKÓW- PRZEZ WASZE GŁUPIE REKLAMY PIORUNY NIECZYSTE W DUPĘ RUCHANE PRZEZ STO CHUJÓW I KIJE DWA!!!Wracajcie do Tybetu wy chińczyki jedne

Ania Skotnicka-Sarnik 3 maj 2022
Nigdy niczego od was nie kupię, bo nie lubię być traktowana jak debil. To, co się sprawdza w odbiorze u klienta na wschodzie nie oznacza, że sprawdzi się tutaj. Przejdziecie do historii jako firma, która wydała majątek na własną porażkę. Polecam nauczyć się jak zrobić dobrą reklamę. Na początek proponuję obejrzeć spoty Ikea.

Rafał 3 maj 2022
Gratulacje!!! Dzięki kreatywnie przemyślanej kampanii reklamowej wzbudzającej jedynie negatywne skojarzenia -Wiem, że nie skorzystam

Jacek 3 maj 2022
Tak durnej reklamy to dawno nie było! Przez tę reklamę na pewno nie skorzystam. Europa to nie Azja i pierdyliard światełek i migającego badziewia przynosi efekt odwrotny do zamierzonego. I o co chodzi z darmową dostawą od zakupów za 0 złotych??? Nic nie kupię a i tak przywieziecie? Brawo! Zapewne większość artykułów to chiński szmelc, śmierdzący tanią gumą i plastikem, rozmiarówka odzieży też pewnie chińska – XL to europejskie XS:)). I te wasze odpowiedzi spod sztancy….Szybko zróbcie team meeting i burzę „mózgów”. Dno i wodorosty z nachalną, infantylną reklamą.

Robert Szubert 3 maj 2022
Witam, faktycznie ta beznadziejna reklama działa nigdy w rzucił nie kupię nic w tym serwisie. Co ciekawe rozmawiając z rodziną i znajomymi mają identyczne opinie. Wiekim nieudacznikiem musi być twórca tego gniota. Proponuję zmienić zawód. Współczuje twórcy wstydu i odrzucenia społecznego.

Sławòmir Tomôsz Majerowsczi 3 maj 2022
Tak wkurwiającej i natrętnej reklamy jeszcze nie widziałem…. gdy leci ten syf, to mam ochotę wywalić telewizor przez okno.

dariusz C. 2 maj 2022
Ostrzegam nie rejestrujcie się ! Ostrzegam nie rejestrujcie się !! Od kiedy zarejestrowałem się w tym sklepie jestem zalewany spamem na maila typu wygrałeś iPhone kliknij …. Około 10 różnych dziennie ! Reklama swoją droga nic tak nie irytuje w tv jak ta durna reklama. A tu ciekawostka Oklahoma – więzienie. Dwaj byli funkcjonariusze zostali oskarżeni o stosowanie „nieludzkich” i „brutalnych” tortur w stosunku do kryminalistów. W jaki sposób policjanci znęcali się nad więzionymi?
Dochodzenie wykazało, że więźniowie zostali zmuszeni do stania godzinami z rękoma zakutych kajdankami za plecami i słuchania zapętlonej wersji „Baby Shark”.

Intafesuuu 2 maj 2022
Zwolnijcie twórce reklamy

Psitulah 2 maj 2022
Ta jebana reklama. Nie da się słuchać tej reklamy dla zjebów twórca powinien być powieszony za jaja za to

Pan Jacek 2 maj 2022
Nie wysyłają produktów !!! Reklama mnie zabija !!!!! a do tego ukradli mi pieniądze, nie wysłali towaru

Norbert K 2 maj 2022
weźcie przestańcie wyświetlać tą zjebaną reklamę z piosenką

Antonio W 2 maj 2022
Straszna reklama – wyłączam kanał jak ją widzę i słyszę ten irytujący śpiew!

Ta Tarsky 2 maj 2022
dno, kilometr pod nim muł, pod tym mułem jest 10 kilometrów czegoś tam, pod tym czyms jeszcze z 40 kilometrów poniżej jest TA firma.. może fajdzie działa cie w Singapurze ale tutaj ludzie są nauczeni tego że:

-płatności sa natychmiastowe poprzez przelew lub blik – blik nie działa, przelewy idą tydzień (czołgają się czy jak??)
wysłanie do was e-maila to jest odpowiedź z automatu, żadna odpowiedź nie była pisana przez człowieka ŻADNA, wszystkie były wpisanymi formułkami na odczepnego (zreszta tutaj odpowiedzi sa w ten sam sposób – cztery dostepne odpowiedzi i to wszystko)

-rozwiązanie jakiegokolwiek problemu z przesyłką jst niemożliwe, przesyłki giną, potem nagle sprzedawca do mnie pisze że przecież wysłał pod wskazany adres i nie wie dlaczego jak i kod pocztowy jak i dokładny adres był zmieniony
biuro obsługi klienta poprzez telefon zatrudnia idiotów – bo inaczej nie można nazwać tych bezmózgów, którzy tam pracują – nie znają norm prawnych obowiązujących w Polsce i nie respektują ich – tym samym nagrania z rozmów z nimi są dowodem w sprawach w postępowaniu cywilnym

nie wróże wam długiej bytności w Polsce, będziecie tak bardzo niszowym jak Amazon czy E-Bay, a może nawet znikniecie stąd, i nikt za wami nie będzie płakał, czego zresztą wam życzę – byście znikli definitywnie…

Prada 2 maj 2022
Tak reklama działa, skoro budzi kontrowersje i mówi się o niej w domach, na ulicy, forach publicznych to efekt marketingowy został osiągnięty. Nieważne jak się mówi, ważne że się mówi. Niestety portal mnie zawiódł, bo jest marną kopią Aliexpress, jeśli mieliście być konkurencją dla Allegro, szkoda, że nie zadbaliście o polskich sprzedawców, chyba, że to tak miało być.

Adam joziooWoT 1 maj 2022
W ostatnich 10 lata nie spotkałem tak idiotycznej reklamy promujące jest tak uciążliwa że zaprzestałem oglądać ulubione kanały. Ktoś odpowiedzialny za promocję niech w łeb sobie strzeli bo normalna osoba wyskoczy z okna przez takie g…..

Tomasz F 1 maj 2022
Chcieliście być zapamiętani to będziecie,jako najgorsza reklama w 2022,ryjaca banie na wszystkich platformach, nigdy nie zainstalował bym takiego gówna!! Nigdy dla takiego sklepu,który w tak tani sposób chcę być zapamiętany! Disco polo nie !! Dziękuję za zepsucie majówki!

Ewa K 1 maj 2022
W życiu u was nic nie kupię! Za tą gównianą reklamę!

Maciek 1 maj 2022
WYPIERDALAC!!!!!!! POLSKA DLA POLAKOW!!!!!!!!!! jebac wasz marketing i te zjebane reklamy, czlowiek, ktory tworzy to gowno zneca sie psychicznie nad ludzmi i powinien trafic do wiezienia, moje zdrowie psychiczne bardzo sie pogorszylo od kiedy slysze wasze reklamy i z tego powodu zamierzam rozpoczac rewolucyjny ruch, ktorego zadaniem bedzie wypierdolenie tej waszej zajebanej firmy z naszego kraju. POLSKA DLA POLAKOW ZACHODNIE KURWY, WYPIERDALAC STAD Z TYMI ZAJEBANYMI REKLAMAMI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ferdynant Kiepski 1 maj 2022
Ta reklama to dzieło szatana

Piotr 1 maj 2022
NIE MOŻNA ZREALIZOWAĆ PŁATNOŚCI. Dokonałem zakupu. Nie jestem w stanie od kilku dni dokonać płatności. Pojawia się komunikat po angielsku, zgodnie z którym jeżeli opuszczę stronę to system może nie zrealizować, problem w tym że to sama aplikacja mnie „wyrzuca”. Zgłosiłem problem na infolinii i nic. Jeżeli podstawowa funkcja platformy zakupowej nie pozwala na zakup to nie sposób wróżyć jej powodzenia.

fomir 1 maj 2022
Masakra. Ku.. wa znieście tą reklamę. Co za debil to wymyślił. Wypi..olcie faceta bo to wszystkich denerwuje.

Zdzisław 30 kwi 2022
Mistrzowie zniechęcania. Reklama, która sprawia, że wszyscy o niej mówią, ale nikt przez nią nie chce kupować.

Iwona Klimczak 30 kwi 2022
Reklama beznadziejna ,człowiek przychodzi zmęczony z pracy włącza telewizor a tu leci beznadziejna reklama i psuje nerwy.
Nie umiecie się inaczej zareklamować!!!? Tam nie śpiewają tylko się jąkają.Nic napewno tu nie kupię bo towar niszowy którego w życiu bym nie kupiła poplątanie z pomieszaniem.Nie będę nigdy wasza klientka ale zmieńcie chociaż reklamę bo to wkurzające na głowę można dostać nie przyjemnie się ogląda i słucha😕😕😕😕😕

Jacob 30 kwi 2022
Mają najgorszą i najbardziej irytującą reklamę w tym roku ! Nie cierpię jej

Izabela Modliszewska 30 kwi 2022
Wasza (anty) reklama jest tak irytująca i wkurzająca ludzi że tylko z tego względu Was znalazlam i wystawiam opinie celem przekazania jak bardzo zniecheciliscie mnie i wielu innych do siebie poprzez ta reklamę. Ściągnijcie to z anteny bo niezle sobie szkodzicie. Nie wiem kim jesteście i nie będę sprawdzała przez wasza nadziewana reklamę

Andrzej Muszyński 30 kwi 2022
Słaby sklep, allegro lepsze. Nie mogę zrobić promocyjnych pierwszych zakupów, a konkretnie to nie mogę wykorzystać-15zl obiecanych przez shopee. Dostałem informację od shopee że mój telefon logował się kiedyś na shopee. Co prawda kupiłem używany telefon, ale widocznie poprzedni właściciel robił zakupy też w tym sklepie, chore. Dziwne jest że zostaliśmy sprzedani i nawet takie sklepy internetowe mają informacje o nas i naszych telefonach, ciekawe co jeszcze mogą…
Nie polecam tego sklepu

Grzegorz Wach 29 kwi 2022
Na litość proszę!!! Nie zawsze zdążę przełączyć kanał. Jesteście wk… cy. Może i spróbowałbym tam wejść. Ale tą francę bym udusił dzieci i reszta nie winni. A Was za wypuszczenie czegoś takiego. Psychiatryk. Trzeba być na prawdę pój.. nym żeby wypuścić coś tak wk. go

Beata Szala 29 kwi 2022
Muszę przyznać, że po małej dyskusji Shopee wywiązało się z gwarancji zakupu i zwróciło pieniądze. Pracownicy w centrum pomocy są bardzo mili i uprzejmi, ale trzeba jak najszybciej kontaktować się.
Zamówiłam sandały, na zdjęciu wyglądają solidnie i cena 220 zł przecena na 160 sugerują, że buty są ze skóry. Paczkę odebralam, już czułam, że piorko lekkie jakby z papieru. Otworzyłam, przerażenie. Ok Chiny. Złożyłam wniosek o zwrot kasy. Bez odzewu.

Odesłałam towar na adres, z którego przyszła paczka. Napisali, że to nie ich adres. Ani towaru, ani pieniędzy. Butów nie żałuje, ale pieniądze ktoś ukradł. I to mnie wkurza, że w świetle prawa kradną. Nie dajcie się oszukać. Gówniany towar za nasza kasę. Shopee odrzegnuje się od jakichkolwiek pretensji, czytaj regulamin. Gwarancja Shopee, to tylko piękne słówka, nie dajcie nabrać sie. Takie jest moje bardzo źle doświadczenie. Never!!!

pracownik 29 kwi 2022
Uwaga Kiedy sprzedawca nie wysyla zakupu (mi przez 2tyg) Shopee zmienia ,przesuwa termin anulowania zakupu . Natomiast srodki sa zamrozone na ich koncie a ty nie mozesz otrzymac zwrotu i kupic w innym sklepie. Po takim zachowaniu tylko negatyw.

Marcin 28 kwi 2022
Tragedia! shopee nie pomaga kupującym kiedy sprzedawca wyśle inny towar niż się zamawiało. Kupowanie przez tą platformę jest niebezpieczne, oszustwa nie należą do rzadkości, a o odzyskaniu pieniędzy można zapomnieć. Reklamacja polega, na wysyłaniu zdjęć, które i tak dla shopee nie są wystarczającym dowodem i reklamacja jest anulowana. Czas na wystawienie opinii o shopee w konkretnej sprawie to 24h od otrzymania emaila! Nie polecam.

Radek B Radobaryl 28 kwi 2022
Nie. Nigdy. Trzy te idiotyczne reklamy w jednym bloczku. Zaczynam tęsknić za chomikami od ME.

Urszula Różycka 28 kwi 2022
wyłączcie te reklamy albo zmieńcie na mniej agresywne, bo wku*wiają całą Polskę.

Max Power 28 kwi 2022
Nigdy nic nie kupiłem w tym sklepie ale i nie mam zamiaru – kto mi zrekomensuje traumę, którą za każdym razem przechodzę gdy natrafię się na ich reklamę?

Michał Szczęsny 27 kwi 2022
Za tą reklamę powinni was obedrzeć ze skóry.

Joanna 27 kwi 2022
Takiego gó…a i ch…stwa jeszcze nie widziałam.
Co to k…a za wariactwo jest, ten co to opracował zmieszał proszek do prania z domestosem i nutellą z Czarnobyla, skonsumował a na koniec zatkał sobie du..e czopkiem dlatego wyszedł z tego niezły smród.
Szczyt nad szczytami i nic u was nie kupię wy skośnookie wariatki.

Mateusz Masłowski 27 kwi 2022
Kretyńskie reklamy nic więcej od was już nie kupię.

Rd Susmar 27 kwi 2022
Shopee i sprzedawca mnfkxmixtq z Polski – Kielce NIE POLECAM !!!! Sprzedawca to raczej arogant i jakiś krętacz. Shopee wystawia sprzedawce z oceną na 5 i mimo uwag i opisu całej sytuacji ocenę zostawia. Shopee nieradzi sobie nie tylko ze sprzedawcami Chińskimi ale również tymi z Polski.

Wojciech Niewiadomski 27 kwi 2022
Sposób wykonania reklamy oraz fakt, że niewinni ludzie są zmuszeni do jej oglądania w przestrzeni publicznej to nic innego jak łamanie podstawowych praw człowieka.

Karry M. 27 kwi 2022
Za to czym potraktowaliście Polaków w spocie reklamowych. Powiem brzydko. Tego gówna nie da się oglądać wiec również nie zamierzam u Was kupować.

Jan Tadeusz 26 kwi 2022
Nie kupię nic w tym sklepie, choćby był ostatnim na świecie. Wszystko przez irytującą i żenującą reklamę.

Przemek 26 kwi 2022
Ta reklama to jest tragedia. Widziałem durne reklamy ale Wy przebiliście wszystko. Wręcz wspieliście sie na szczyt głupoty i debilizmu. Ta reklama aź obrzydza jakiekolwiek zakupy u Was. Tego co wpadł na ten debilny pomysł wyje…ł bym na zbity pysk i dopilnował żeby nigdy nie znalazł pracy w reklamie.

Marzena Nowak 26 kwi 2022
Efekt reklamy wręcz odwrotny od zamierzonego, choćby mi dopłacali nie skorzystam, denerwująca, irytująca, natrętna. Jak można zrobić coś takiego???
Jak widzę z komentarzy nie jestem odosobniona w swojej ocenie – brrrrrrr, fe

Konrad Kita 26 kwi 2022
Przez tą durną reklamę, przysięgam, że choćbym znalazł coś o 50% taniej na waszej stronie, to tego nie kupię.

Maciek Mnich 26 kwi 2022
Boże jakie to jest wk*ące Najgorsza reklama na świecie, radzę zmienić osoby odpowiedzialne za marketing już nawet reklama lidla (jak sobota do do lidla) jest mniej wkjąca

Ania 26 kwi 2022
Bardzo skuteczna reklama. Bardzo skutecznie zniechęca do korzystania z aplikacji.

Wojciech Tereszkiewicz 26 kwi 2022
Nie kupuje,uję,uję…. Maszyna odpowiada na wpisy,nawet nie chce się Wam zatrudnić człowieka,który by to robił. Kupiłem raz piękny komplet do manicure w skórzanym etui. Koło skóry to nawet nie leżało,a wielkością przypominało pudełeczko zapałek. Koszmar.

Wojciech 25 kwi 2022
No słabo, o bezpieczeństwie można pomarzyć. Produkt przyszedł niewłaściwy, a shopee i tak odrzuciło prośbę o zwrot. 3 razy próbowałem udowadniać, że dostałem niewłaściwy produkt – 3x odrzucone. Mimo, że nie potwierdziłem otrzymania właściwego przedmiotu to moje pieniądze popłynęły do nieuczciwego sprzedającego. Nigdy więcej. Kolejnych zakupów nie będzie i wszystkim odradzam.

Paweł Starczewski 25 kwi 2022
Usłyszałem reklamę (antyreklamę) i nie rozumiem jaki magik od marketingu mógł coś tak potwornego opracować. Podobnie żenującej reklamy nie pamiętam od lat 90-tych. Jeśli firma pod czymś takim się podpisuje, to sobie zakupy na Shopee odpuszczę.
.
Mateusz Raszka 25 kwi 2022
Wygraliście plebiscyt jak zdenerwować a nawet w*ć wszyskich Polaków słuchających i oglądających publiczne media. Dno i wodorosty wasza reklama nic nie wnosi…

Marek Kloss 25 kwi 2022
Dno i dwa metry mułu, ze względu na reklamę telewizyjna. Najbardziej wkurzająca reklama w historii. Skutecznie zniechęciła do zakupów

Amadeusz Czerwiński 25 kwi 2022
Wasza reklama skutecznie utwierdziła mnie w fakcie, że nigdy nie kupię na Shopee.

NVKQ 25 kwi 2022
Po usłyszeniu waszej reklamy wyłączyłem telewizor
ta reklama to tortury dla uszu

Patrycja Zimny 25 kwi 2022
Wasza reklama jest antyreklamą. Nie znałam wcześniej Shopee i zostałam skutecznie zniechęcona do zapoznania się z waszą aplikacją. Najbardziej irytująca reklama jaką widziałam w swoim życiu.

Lemons 24 kwi 2022
Najgorsza reklama jaką widziałem i słyszałem, po zobaczeniu jej usunąłem aplikacje…

Sylwester Kozak 24 kwi 2022
Gratuluję, jeśli startowaliście w konkursie na najbardziej koszmarną reklamę to zdecydowanie jesteście na podium, takiego gniota nie widziałem od lat… Poziom miałkiego, irytującego banału, rodem z pierwszych wypustów akwizytorów z końca lat 90-tych, został przez was osiągnięty.

niGmA PL 24 kwi 2022
Jeszcze głupszej reklamy niż wasza nigdy nie widziałem. Przez was niewiele brakowało aby mój telewizor wylądował za oknem …

Lukasz Falkowski 24 kwi 2022
Ogólnie nie lubię reklam, ale ta to już jest przecięcie. Jeżeli zakupy i produkty są takiej samej jakości jak ta reklama to ja podziękuję.

Marcin 23 kwi 2022
Piosenka z reklamy pi pi pi wy wy wy itp powinna być zakazana. Reklama robiąca antyreklamę. Już po samej piosence wiem że nigdy nie zrobię zakupów przez ten portal. Pozdrawiam.

Tomasz C 23 kwi 2022
Stworzyliście najbardziej wku*wiającą reklamę w historii polskiej reklamy

Ewelina 22 kwi 2022
Nie mogę patrzeć na tą reklamę, tą baba trzepie tym tyłkiem, i tititititi doprowadza mnie do szału, od razu przełączam tv na inny program. Nic nie kupię tam

B Z 22 kwi 2022
Nie polecam. W przeciągu 6 miesięcy zamówiłam 4 rzeczy. 3 z nich nie przyszły do tej pory. Sprawa zgłoszona została do shopee. Codziennie przez kilka dni do jednego(!) zamówienia przychodził mail żeby sprawdzić czy przesyłka nie została zostawiona u sąsiadów, na poczcie, w pobliskim sklepie… Dosłownie tak było napisane.
Jeśli się za każdym razem nie odpisze to anulują wniosek o zwrot kasy. Batalia trwała jakieś 3 tygodnie lub nawet dłużej. Ostatecznie kasę zwrócili po telefonie ddo nich. Jednak zostanę przy aliexpress.

Anet 22 kwi 2022
Chińskie dziadostwo i ta wkurzająca reklama której nie da się słuchać . Kto to wymyślił – chyba Japonce . Nie widziałam i słyszałam gorszej reklamy przez całe swoje 30 letnie życie . Z roku na rok coraz większe badziewie wymyślacie . Ide spać i wyłączam tv bo nie mogę już tej reklamy oglądać

Olga Swarcewicz 21 kwi 2022
Lepiej odinstaluj apkę lub nie instaluj wcale. Na reklamę tej platformy dałam się złapać w zeszłym roku. Nie pisałam recenzji, bo myślałam, że ludzie nauczeni negatywnym doświadczeniem zrezygnują z niej, a tu widzę znów to samo co w zeszłym roku. To całe shopee to dużo gorsza wersja aliexpress. Takie chińskie allegro, a za towarem czekasz od 3 tygodni do nieskończoności. Myślałam, że ta platforma to jeden sprzedawca, okazało się, że zamówione badziewne kosmetyki idą każdy od innego sprzedawcy (potem miałam do odbioru kilkanaście paczek np. z jednym żelem).

Ubrania są tak fatalne, że w chińskich marketach są lepsze. Hitem były zamówione przeze mnie bluzy z plastiku. Słowo „poliester” nabrało nowego znaczenia. Zostawiłam je z ciekawości czy w pralce będą prać się w pozycji stojącej. Resztę zamawianego towaru odesłałam. Śmierdział niemiłosiernie plastikiem. Było wiele pytań o JBL – tandetne podróby, zamówiłam słuchawki za 1 zł. Nie połączyły mi się z telefonem, nie działają, więc sobie po prostu leżą w szufladzie. Większość rzeczy na tej stronie to „chińskie produkty inspirowane znaną marką”. Inspiracja jest tylko w nazwie.

Resztę pomińmy milczeniem. O ile aliexpress gdzieś tam sobie funkcjonuje w przestrzeni internetu o tyle shopee ze swoją tandetą próbuje wepchnąć się nam do komórek na siłę. Moja rada – nie instalować, lub odinstalować i zapomnieć.

Gregor K 21 kwi 2022
Szkoda słów. Tak infantylnej reklamy dawno już nie widziałem.

Tomasz Pajórek 21 kwi 2022
Jak w Lechu, irytujące reklamy są po to aby o nich rozmawiać wszędzie.. i to robi im reklamę, czyli wy sami reklamujecie xD

Anonim 21 kwi 2022
Dział reklamy powinien zostać zwolniony i zamknięty w więzieniu za to, co wymyśla

Krzysztof Jabłoński 21 kwi 2022
Najbardziej znienawidzona reklama

AmBk 21 kwi 2022
zasraliście cały internet chłamem. życzę wam szybkiego zniknięcia z przestrzeni internetowej.

Hora Guowa 20 kwi 2022
dziendobry, chcialam tylko powiedziec ze przez tak glupia irytujaca i nachalna rekame wcale mnie nie zacheciliscie do korzystania z shopee, a wrecz przeciwnie. no narawde kto wymysla takie reklamy, na to powinny byc paragrafy xd

Katarzyna 20 kwi 2022
To jakiś koszmar, zalogowanie się graniczy z cudem, a właściwie jest niemożliwe
zakupy tu to droga przez mękę i nie są winni sprzedający. Żegnam 🙁

sixxir 20 kwi 2022
Za waszą nachalną i wszechobecną reklamę dla zasady niczego nie kupię przez waszą aplikację.

Mateo 19 kwi 2022
Fatalna reklama, zachęciła tylko do wyłączenia odbiornika i do tego negatywnego komentarza. Zgaduje, że strona ta służy do zakupów- jeśli tak, to radzę kupić zatyczki do uszu i ich jak najszybciej użyć. Pewnie napiszecie, że nie zmuszacie mnie do korzystania z waszych usług, ale juz do słuchania czegoś takiego już inna sprawa.

Boguś 19 kwi 2022
jakie doświadczenia, mam juz dość tej waszej powalonej reklamy idzie qurwicy dostać normalnie, co 5 miniut shopi i shopi , zamiast zachęcić to nawet jak byście żarcie za darmo dawali nie skorzystał bym przez tę reklamę, mam nadzieję ze wkrótce ją wyłączą z obiegu w tv

Zagotowana Zagotowana 19 kwi 2022
Świra można dostać z reklamą. Większego badziewia dawno nie widziałam 🤦

mat lyt 19 kwi 2022
nie polecam. Zamówiłem dwie przesyłki i obie zostały zgubione

Piterromontażysta YT 19 kwi 2022
Nie polecam. nawalają cringowymi reklamami nie polecam

Agnieszka Łada 19 kwi 2022
Masakra nieuczciwość zwłaszcza ze strony chińskich sprzedawców bo Polaczki tam sprzedające to się może jeszcze boją bo chinole to wcale zamówiłam towar na shopee z chińskiego sklepu sprzedawca nie wysłał zamówienia w terminie więc zostało anulowane napisałam może z 5 wiadomości co w takim razie dzieje się z moimi pieniędzmi skoro nic do mnie nie dotarło.

Bezczelnie otrzymałam tylko sobie do poczytania regulamin shopee bez żadnej skruchy mija już drugi miesiąc od złożenia zamówienia i nadal nie mam ani zamówienia ani pieniędzy żenada teraz jak zamawiam to tylko z możliwością pobrania może jak nie otrzymają od razu pieniędzy na konto to będą bardziej dbać o klienta

Paweł Król 19 kwi 2022
Wasze reklamy w Spotify są okropne. Nic u was nie kupie za to dziadostwo co puszczacie.

Elżbieta Maliszewska 18 kwi 2022
Porażka. Produkt anulowany przez shopee. Nie polecam!

Mariusz Rejdak 16 kwi 2022
Towar zmówiony, zapłacony i jest nawet numer przesyłki – tylko z adnotacją – „W trakcie przygotowania”. I tak jest już od 8 kwietnia 22r. tj. od 8 dni. UWAGA OSZUŚCI. UWAGA OSZUŚCI.
UWAGA OSZUŚCI. UWAGA OSZUŚCI. UWAGA OSZUŚCI. UWAGA OSZUŚCI. UWAGA OSZUŚCI. UWAGA OSZUŚCI. UWAGA OSZUŚCI. UWAGA OSZUŚCI. UWAGA OSZUŚCI. UWAGA OSZUŚCI.
UWAGA OSZUŚCI. UWAGA OSZUŚCI. UWAGA OSZUŚCI. UWAGA OSZUŚCI. UWAGA OSZUŚCI. UWAGA OSZUŚCI. UWAGA OSZUŚCI. UWAGA OSZUŚCI. UWAGA OSZUŚCI. UWAGA OSZUŚCI.

Mateusz Przybylak 15 kwi 2022
anulują zamówienia, żenujące…

Aleksandra 15 kwi 2022
Nie polecam, z całego serca bardziej polecam zakupy na allegro niż w Shopee.


19 komentarzy “Shopee opinie o sklepie”

 1. Odesłałam towar, który dotarł do Shopee. Po czym shopee anulowało mój wniosek o zwrot… Nie mam towaru ani 150 zł. Czy komuś zwrócili pieniądze?

 2. Nie polecam , tragedia … klocki bez opakowania dotarły po 2 miesiącach, nie mogę się doczekać odpowiedzi z działu reklamacji i czekam na zwrot środków !!!!

 3. Zebraliście chyba wszystkie negatywne opinie w jednym miejscu. Ja akurat mam tylko pozytywne opinie. Było tanio. Była długie oczekiwanie, ale czego się spodziewać? Widzę że miałem więcej szczęścia. Gdyby zebrać negatywne opinie o Allegro to też trzeba byłoby zamknąć.

 4. Nie da się wystawić opinii jak sprzedawca nie wyśle paczki, nie da się wystawić jak dokonuje się zwrotu chińskiego badziewia. Shopee to typowa chińska platforma z typowymi chińskimi oszustwami.

 5. Zrobiłem pierwsze zakupy na Shopee i od razu porażka. Zamówiłem za pobraniem 4 żele pod prysznic, a przysłali mi tylko jeden. Nie polecam!!!

 6. Zamiast zamówionego towaru otrzymałem szmatkę w woreczku . Wartość zamówienia 55 PLN. Najdroższa szmatka w moim życiu. Oszuści do kwadratu.

 7. Przestrzegam wszystkich przed korzystaniem z usług firmy Shopee , nie mogę zrobić zwrotu ponieważ mieli mi wysłać dokumenty na maila i do dzisiaj ich nie mam, każda rozmowa na czacie (rozmawiam na czacie ponieważ już nie chcą do mnie dzwonić chociaż zgłaszałem chęć rozmowy telefonicznej kilka razy) kończy się informacją że ktoś ze mną skontaktuje się w przeciągu 48h, zachęcam żeby nie czekać i zgłaszać oszustwa na policję, przypominam że oszustwo jest ścigane bez względu na kwotę
  Im zgłoszeń będzie więcej tym szybciej ktoś zatrzyma działalność tej spółki

 8. JESTEM SPRZEDAWCĄ.
  Jestem sprzedawcą, i mam notoryczny problem z wypłatą wpłaconych pieniędzy klienta, pomimo realizacji zamówienia i odbioru towaru przez klienta. To jakiś dziwny twór – shopee KYC – notorycznie wstrzymuje należne środki. Obecnie zablokowali nam środki ot tak sobie, i w żaden sposób nie chcą ich oddać !? szok, traktują sprzedawców jak intruza ! Zero konkretów wciąż chcą dodatkowych dokumentów po kilku miesiącach działalności, według własnego „widzi mi się” i nakładają blokadę na środki. Jeśli nie możesz wysłać im takiego dokumentu bo go nie posiadasz ( bo nie ma takiego wymogu prawnego) to sprawa zamknięta, shopee przywłaszcza sobie zgromadzone środki tzn kradnie po prostu !!!!!! NIE POLECAM SPRZEDAWAĆ NA SHOPEE !!!!

 9. Ludzie jak najdalej od tego badziewia jeśli nie chcecie stracić pieniędzy!!!!! Bardzo duże kupuje online i czegoś takiego jeszcze nigdy nie doświadczyłam. Towar zwrócony ponad miesiąc temu z etykietą od nich ale pieniędzy do tej pory nie zwrócili. Milion e-maili, kilka rozmów z obsługą klienta, która tylko zbywa że sprawa trafia do odpowiedniego działu i tyle. Pieniędzy nadal nie oddali. Już drugi miesiąc się z nimi użeram i tylko mnie zbywają że sprawa trafia do odpowiedniego działu i tak w kółko. A sprawa prosta. Zwróciłam towar i mam dowody więc zwrot do przelania na konto.
  UNIKAĆ OSZUSTÓW

 10. Witam. Oszustwo, nie kupujcie na shopee.pl
  Kopiłem grę online, login i kod nie działa. Zgłosiłem że kod nie działa i otrzymałem informacje że nie mam szans na zwrot kasy. Dostawca nie odpowiada. A Shopee stwierdziło ze nie będzie się kontaktować z dostawcą

 11. Badziew. szkoda czasu na taki tandetny sklep. Zamówiłam towar super fajnie,ale po 2 dniach i szczęście że sprawdziłam spam ! na mailu bo tak to bym sobie mogła czekać za przesyłką :-)) przyszła dziwna wiadomość ze moje zamówienie zostało anulowane, a na koncie shopee nic ani powiadomienia ani żadnej wiadomości…
  Oszuści to mało powiedziane !!! Nawet nie można się skontaktować!!! Powinni się za to wziąć, bo to nie jest śmieszne!!! DZIADOSTWO!!!

 12. Shopee jedna wielka pomyłka, kontakt jest nie do zrealizowania, zwroty skomplikowane, trzeba wysyłać jakieś bzdurne zdjęcia, zrobione chyba po to tylko żeby zniechęcić do czegokolwiek, czyli wyłudzenie pieniędzy…

 13. Maria 17.11.22
  Oczekuję na zwrot gotówki od września. Zero odpowiedzi, lekcewarzenie klienta. Nie polecam, jest wiele firm którym można ufać.

 14. Maria 17.11.22
  Od września czekam na zwrot gotówki za towar którego nie otrzymałam. Nie polecam,lekcewarzenie klienta

 15. Zamówiłem, zapłaciłem na jakimś zachodnim (?) shopee, nic dotąd nie przyszło, a odpisać się nie da, bo taki adres nie istnieje… Czyli dokładnie to samo z polskim shopee…

 16. Nie polecam. Problem z odzyskaniem pieniędzy. Brak kontaktu. Zastanówcie się 100 razy za nim coś kupicie przez tego pośrednika.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top