usługodawcy

Enea opinie - dysproporcja w natychmiastowym odcinaniu prądu a przyłączeniem trwającym nieskończoność

Enea opinie

Rozdzielenie monopolisty Enea nastąpiło w 2006 roku, w rezultacie wprowadzenia dyrektywy unijnej mówiącej o rozdziale dystrybutora i sprzedawcy energii. Wtedy powstał Enea Operator – jako spółka zależna Enea S.A. Ale jak widać po tonie komentarzy nic to nie zmieniło, a polityka centralizacji władzy na potrzeby budowania PRL-bis, i rujnowania państwa coraz bardziej wpycha Polaków w przepaść gospodarczą. Co oczywiście ma wpływ na budżety jednostkowe obywateli tego kraju.

Apcoa parking opinie same negatywne

Parking APCOA opinie

Wielu ludzi którzy otrzymali wezwania skarży się, że mimo poprawnie złożonego wniosku o anulowanie dodatkowej opłaty – bo tak stanowi regulamin…. jest zbywanych nieuznaniem zasadności, nawet gdy ma się bilet lub paragon z marketu. Z informacji wynika że część marketów same próbują ratować kierowców, podejmując się misji anulowania wezwań u dzierżawcy parkingu. Czy to prawda ?

McFit Poznań opinie

McFit Poznań opinie

Dlaczego na siłowni panuje taki brud i smród ? I brak jest drzwi do toalet męskich ? Dlaczego nie ma darmowego parkingu po godzinie 18, mimo że zapewnia to podpisana umowa… Taka jest rzeczywistość w poznańskim oddziale Mcfit.

Europark mandat w negatywnych opiniach kierwoców

Europark mandat

Firma która żeruje na pieniądzach ludzi od wielu lat. Wystawia za wycieraczki szyby wezwania do opłaty za parking. Ale mimo że klient składa prawidłowo reklamację, to najemca parkingu odrzuca takie i nic sobie z tego faktu nie robi.

Tuz ubezpieczenia opinie

TUZ Ubezpieczenia opinie

TUZ ubezpieczenia to firma która mami i naciąga ludzi na ubezpieczenia, których potem w całości nie realizuje. Odradzam korzystanie z tego konsorcjum, ponieważ zwroty ubezpieczeń są rekordowo zaniżane, czyli czytając opinie klientów, przekonujemy się że Ci co zawierzyli, przekonali się sromotnie o oszustwie TUZ.

Indigo parking negatywnie w opinii kierowców

Indigo Parking opinie

Jak w każdym innym przypadku tego typu usług, poza zastrzeżeniami o pazerność i problemy z reklamacją -firma Indigo rozwinęła swój biznes przy szpitalach miejskich co musi budzić niepokój i wstręt…. Przeczytaj co myślą o tym kierowcy.

Boxpoint opinie

Boxpoint opinie

Boxpoint to broker usług kurierskich, który jak słychać po opiniach za nic ma uczciwość, i w wielu przypadkach nagminnie lekceważy sobie zwrot pobranych dla nas pieniędzy . Przeciąganie trwa o wiele za długo w stosunku do obowiązku prawnego.

Scroll to Top