usługodawcy

Booking opinie

Booking opinie

Choć Booking.com jest popularną platformą rezerwacyjną, wielu użytkowników skarży się na frustrujące doświadczenia. Pełno tu opinii o ukrytych opłatach i niespójnościach w cenach. Klienci często czują się oszukani przez nieuczciwe praktyki, które sprawiają, że zarezerwowany hotel wydaje się kosztować znacznie więcej niż początkowo zakładali. Dodatkowo, nie brak przypadków, w których rezerwacje były anulowane przez Booking.com w ostatniej chwili, pozostawiając podróżnych na lodzie. Niektórzy twierdzą, że obsługa klienta pozostawia wiele do życzenia, a reklamacje są traktowane obojętnie. W świetle tych opinii, warto zastanowić się, czy Booking.com to naprawdę najlepszy wybór przy planowaniu swojej podróży.

Booking opinie Read More »

Enea opinie - dysproporcja w natychmiastowym odcinaniu prądu a przyłączeniem trwającym nieskończoność

Enea opinie

Rozdzielenie monopolisty Enea nastąpiło w 2006 roku, w rezultacie wprowadzenia dyrektywy unijnej mówiącej o rozdziale dystrybutora i sprzedawcy energii. Wtedy powstał Enea Operator – jako spółka zależna Enea S.A. Ale jak widać po tonie komentarzy nic to nie zmieniło, a polityka centralizacji władzy na potrzeby budowania PRL-bis, i rujnowania państwa coraz bardziej wpycha Polaków w przepaść gospodarczą. Co oczywiście ma wpływ na budżety jednostkowe obywateli tego kraju.

Enea opinie Read More »

Apcoa parking opinie same negatywne

Parking APCOA opinie

Wielu ludzi którzy otrzymali wezwania skarży się, że mimo poprawnie złożonego wniosku o anulowanie dodatkowej opłaty – bo tak stanowi regulamin…. jest zbywanych nieuznaniem zasadności, nawet gdy ma się bilet lub paragon z marketu. Z informacji wynika że część marketów same próbują ratować kierowców, podejmując się misji anulowania wezwań u dzierżawcy parkingu. Czy to prawda ?

Parking APCOA opinie Read More »

Scroll to Top