sklepy

Mix sklep opinie

Mix sklep opinie

Jeden z wielu sklepów tego samego właściciela zarejestrowanych w Wielkiej Brytanii, które mają wspólny cel, oszustwo konsumenta. Właściciel Aleksander Marcin Hermanowicz.

Sklep Martes opinie

Sklep Martes opinie

Uszkodzeniu ( zapadnięciu / pęknięciu ) uległa kratka w butach ( na piętach ). W piśmie bez pieczątki ani czytelnego podpisu otrzymałem odmowę uznania reklamacji. Martes uważa, że zapadnięta kratka obuwia nie jest wadą produkcyjną. Wszystkie dokumenty które otrzymują reklamujący są identycznej treści. Odradzam kupowania obuwia w tym sklepie ponieważ buty po miesiącu normalnego użytkowania rozpadają się a reklamacje nie są uznawane.

Łazienka Plus opinie

Łazienka Plus opinie

Dużo rozgoryczonych opinii o przewlekłości w dostarczaniu towaru do klienta przez sklepy ŁazienkaPlus, a to nie wszystko… Nie schodzi z tapety zarzut, o braku pozytywnej realizacji reklamacji, a także nie umiejętne i beznadziejne pakowanie kruchego towaru mimo sowitej opłaty klientów za dowóz.

Odkurzacze opinie

Odkurzacze opinie negatywne – poradnik !

Wszędzie czytamy wspaniałe opinie o sprzęcie, a gdy zdecydujemy się już go kupić, to wpadamy w spiralę nerwów i kosztów związanych z nieudanym zakupem. Może warto odwrócić kryteria, i skupić się na tym czego powinniśmy nie kupować, i na co zwrócić szczególną uwagę aby potem nie żałować…

Scroll to Top