sklepy

Maria Zofia sklep opinie o chińskiej nieuczciwości

Maria Zofia sklep opinie

Kolejny przestępca pod niesłusznie swojsko brzmiącą nazwą Maria Zofia, nie mający nic wspólnego z Polską ! Oszust z tymi samymi założeniami w podejściu do biznesu co wcześniej Roziennie i Bombardina, w celu naciągania nieświadomego konsumenta na kupno marnej jakości chińskich wyrobów, całkiem możliwe że konfekcjonowanych w Robakowie koło Poznania – jako fulfillment InPost.

Jednoznacznie negatywne o sklepie Bombardina opinie

Bombardina opinie

Ten pseudo sklep jak sam się przyznaje jest pośrednikiem. Jednak wielu klientów daje się oszukać że pośrednik sprzedaje produkty polskie, i bardzo dobrej jakości, na co wskazywałaby choćby horrendalna cena. Niestety czar pryska krótko po dostarczeniu przez kuriera i otwarciu przesyłek opakowanych logiem Aliexpress. Wtedy zażenowaniu nie ma końca, jakie towarzyszy porównywaniu wydanych pieniędzy na podłej jakości szmaty. Mało tego towar przychodzi bez metek, jednostkowego opakowania i paragonu.

Ikea opinie klientów

IKEA opinie klientów

W ciągu ostatnich lat mocno zarysowała się zapaść opinii na niekorzyść marki Ikea, według wszystkich klientów narzekających na całe spektrum usług szwedzkiego potentata. Także od braku odpowiedzialności za rozpatrywanie wyniku reklamacji, po najgorszy możliwy stopień jakości produktów, czerpiący z chińskich źródeł dostawców. Zaś bezczelność i niekompetencja kadry serwisowej jest wzorem jak nie należy traktować klienta, a zostawianie go z zestawem wybrakowanych mebli i niedoróbek na wiele miesięcy – wszystko to odbija się szerokim echem, nie pozostawając bez wpływu na dalsze decyzje klienta.

Prolosky opinie

Prolosky opinie

Internetowy sklep z przeważającymi opiniami negatywnymi, w których klient z powodu oszustw dystrybutora wziął sobie za cel obnażenie prawdy o Prolosky czyli Tanio-sklep.com

Po.Raiomall opinie

Po.Raiomall opinie

Trudno powiedzieć jak bardzo strona internetowa https://po.raiomall.com/ dała się we znaki i ile oszukała już osób, ale pewne jest że to kolejny brudny interes, trudny do zlokalizowania i pewnie zarejestrowany poza granicami Polski. Dosłownie zero informacji na stronie internetowej, w przypadku próby weryfikacji. Irytujące jest jednak to, że oszust jest dostępny na Facebook w dwóch odsłonach: Raiomall-Clothes i Raiomall-Departmentstore.

Sklep Martes opinie

Sklep Martes opinie

Uszkodzeniu ( zapadnięciu / pęknięciu ) uległa kratka w butach ( na piętach ). W piśmie bez pieczątki ani czytelnego podpisu otrzymałem odmowę uznania reklamacji. Martes uważa, że zapadnięta kratka obuwia nie jest wadą produkcyjną. Wszystkie dokumenty które otrzymują reklamujący są identycznej treści. Odradzam kupowania obuwia w tym sklepie ponieważ buty po miesiącu normalnego użytkowania rozpadają się a reklamacje nie są uznawane.

Scroll to Top