producent

Enea opinie

Enea opinie

Rozdzielenie monopolisty Enea nastąpiło w 2006 roku, w rezultacie wprowadzenia dyrektywy unijnej mówiącej o rozdziale dystrybutora i sprzedawcy energii. Wtedy powstał Enea Operator – jako spółka zależna Enea S.A. Ale jak widać po tonie komentarzy nic to nie zmieniło, a polityka centralizacji władzy na potrzeby budowania PRL-bis, i rujnowania państwa coraz bardziej wpycha Polaków w przepaść gospodarczą. Co oczywiście ma wpływ na budżety jednostkowe obywateli tego kraju.

Najgorsze pralki automatyczne

Najgorsze pralki automatyczne

Wszędzie czytamy wspaniałe opinie o sprzęcie ! A gdy zdecydujemy się już go kupić, to wpadamy w spiralę nerwów i kosztów związanych z nieudanym zakupem. Może warto odwrócić kryteria, i skupić się na tym czego powinniśmy nie kupować, i na co zwrócić szczególną uwagę aby potem nie żałować

Odkurzacze opinie

Odkurzacze opinie negatywne – poradnik !

Wszędzie czytamy wspaniałe opinie o sprzęcie, a gdy zdecydujemy się już go kupić, to wpadamy w spiralę nerwów i kosztów związanych z nieudanym zakupem. Może warto odwrócić kryteria, i skupić się na tym czego powinniśmy nie kupować, i na co zwrócić szczególną uwagę aby potem nie żałować…

Avast opinie

Avast opinie

Potwierdzające się druzgoczące opinie o Avast po przejęciu przez AVG, o próbie wyłudzenia pieniędzy z zakupu subskrypcji usług. Wszystko realizowane permanentnym zastraszaniem, nieadekwatnym do realnego bezpieczeństwa i stanu.

Beko opinie

Beko opinie

Zobacz opinie konsumentów o międzynarodowym przedsiębiorstwie Beko, korzeniami wywodzącym się z Turcji, produkującym sprzęt AGD na rynki wielu krajów.

Scroll to Top