producenci

Enea opinie - dysproporcja w natychmiastowym odcinaniu prądu a przyłączeniem trwającym nieskończoność

Enea opinie

Rozdzielenie monopolisty Enea nastąpiło w 2006 roku, w rezultacie wprowadzenia dyrektywy unijnej mówiącej o rozdziale dystrybutora i sprzedawcy energii. Wtedy powstał Enea Operator – jako spółka zależna Enea S.A. Ale jak widać po tonie komentarzy nic to nie zmieniło, a polityka centralizacji władzy na potrzeby budowania PRL-bis, i rujnowania państwa coraz bardziej wpycha Polaków w przepaść gospodarczą. Co oczywiście ma wpływ na budżety jednostkowe obywateli tego kraju.

Najgorsze pralki automatyczne

Najgorsze pralki automatyczne w opiniach; także odkurzacze i kuchenki – to sprzęt AGD który jest zmorą niesprawności w naszych domach

Wszędzie czytamy wspaniałe opinie o sprzęcie ! A gdy zdecydujemy się już go kupić, to wpadamy w spiralę nerwów i kosztów związanych z nieudanym zakupem. Może warto odwrócić kryteria, i skupić się na tym czego powinniśmy nie kupować, i na co zwrócić szczególną uwagę aby potem nie żałować

Avast opinie

Avast opinie

Potwierdzające się druzgoczące opinie o Avast po przejęciu przez AVG, o próbie wyłudzenia pieniędzy z zakupu subskrypcji usług. Wszystko realizowane permanentnym zastraszaniem, nieadekwatnym do realnego bezpieczeństwa i stanu.

Beko opinie o psującym się na potęgę sprzęcie

Beko opinie

Zobacz opinie konsumentów o międzynarodowym przedsiębiorstwie Beko, korzeniami wywodzącym się z Turcji, produkującym sprzęt AGD na rynki wielu krajów.

Scroll to Top