parking

Weip parking opinie o nieuczciwości najemcy

Weip parking opinie

Firma WEIP oszukuje już na etapie próby wydruku biletu przez kierowcę, gdy ten znika na chwilę po to, by zadośćuczynić regulaminowi i otrzymać bezpłatny postój. Niestety niemiło przekonuje się o zorganizowanym oszustwie, gdy dochodząc z powrotem z biletem do samochodu, i zastaje gburowatego kanara drukującego wezwanie do zapłaty, twierdzącego że kierowca musi wykorzystać teraz drogę reklamacji.

Apcoa parking opinie same negatywne

Parking APCOA opinie

Wielu ludzi którzy otrzymali wezwania skarży się, że mimo poprawnie złożonego wniosku o anulowanie dodatkowej opłaty – bo tak stanowi regulamin…. jest zbywanych nieuznaniem zasadności, nawet gdy ma się bilet lub paragon z marketu. Z informacji wynika że część marketów same próbują ratować kierowców, podejmując się misji anulowania wezwań u dzierżawcy parkingu. Czy to prawda ?

Europark mandat w negatywnych opiniach kierwoców

Europark mandat

Firma która żeruje na pieniądzach ludzi od wielu lat. Wystawia za wycieraczki szyby wezwania do opłaty za parking. Ale mimo że klient składa prawidłowo reklamację, to najemca parkingu odrzuca takie i nic sobie z tego faktu nie robi.

Indigo parking negatywnie w opinii kierowców

Indigo Parking opinie

Jak w każdym innym przypadku tego typu usług, poza zastrzeżeniami o pazerność i problemy z reklamacją -firma Indigo rozwinęła swój biznes przy szpitalach miejskich co musi budzić niepokój i wstręt…. Przeczytaj co myślą o tym kierowcy.

TD System płacić czy nie w opiniach kierowców

TD System Bielsko Biała

Operator parkingów TD System znany między innymi z płatnych parkingów Biedronki. Znienawidzony ze względu na próbę naciągania klientów na dodatkowe opłaty postojowe, jednocześnie z świadomym nierespektowaniem wniosków reklamacyjnych.

Appa Eco Parking Solutions w opiniach kierowców

Appa Eco Parking Solutions

Kolejny naciągacz z puli usług parkingowych. Jak można się przekonać w wystawionych przez kierowców opiniach, firma Appa Eco Parking Solutions nie chce respektować reklamacji wezwań, nie tłumacząc powodów takiego podejścia – z góry odrzucając zasadność.

Scroll to Top