oszuści

Maria Zofia sklep opinie o chińskiej nieuczciwości

Maria Zofia sklep opinie

Kolejny przestępca pod niesłusznie swojsko brzmiącą nazwą Maria Zofia, nie mający nic wspólnego z Polską ! Oszust z tymi samymi założeniami w podejściu do biznesu co wcześniej Roziennie i Bombardina, w celu naciągania nieświadomego konsumenta na kupno marnej jakości chińskich wyrobów, całkiem możliwe że konfekcjonowanych w Robakowie koło Poznania – jako fulfillment InPost.

Po.Raiomall opinie

Po.Raiomall opinie

Trudno powiedzieć jak bardzo strona internetowa https://po.raiomall.com/ dała się we znaki i ile oszukała już osób, ale pewne jest że to kolejny brudny interes, trudny do zlokalizowania i pewnie zarejestrowany poza granicami Polski. Dosłownie zero informacji na stronie internetowej, w przypadku próby weryfikacji. Irytujące jest jednak to, że oszust jest dostępny na Facebook w dwóch odsłonach: Raiomall-Clothes i Raiomall-Departmentstore.

Weip parking opinie o nieuczciwości najemcy

Weip parking opinie

Firma WEIP oszukuje już na etapie próby wydruku biletu przez kierowcę, gdy ten znika na chwilę po to, by zadośćuczynić regulaminowi i otrzymać bezpłatny postój. Niestety niemiło przekonuje się o zorganizowanym oszustwie, gdy dochodząc z powrotem z biletem do samochodu, i zastaje gburowatego kanara drukującego wezwanie do zapłaty, twierdzącego że kierowca musi wykorzystać teraz drogę reklamacji.

Smart Kurier opinie o przetrzymywanych bezprawnie pieniądzach na kontach brokera

Smart Kurier opinie

Uwaga na brokera Smart kurier i jego stronę internetową zarządzaną przez spółkę BSSi w Gdańsku. Notoryczne problemy ze zwrotem pobrań i to o dużych nominałach w wysokości kilku tysięcy złotych, które pobrania pośrednik traktuje jak swoje pieniądze, a oddaje dopiero po złożeniu wniosku do instytucji takich jak Rzecznik Praw Konsumenta, Inspekcja Handlowa.

Asmanta opinie

Asmanta opinie

Pracownicy firmy Asmanta natrętnie wydzwaniają do konsumentów, po kilka razy w tygodniu, a także w dni świąteczne. Nie przyjmują do wiadomości zlecenia konsumentów odnośnie wypisania swojej osoby na zawsze z baz danych tej firmy. Asmanat oszukuje reklamując nieistniejące projekty, jak na przykład „Czysty powiat” lub „Tani Prąd” podpierając jedno kłamstwo innym – o tym że projekty są rządowymi dotacjami. Podczas tych telefonicznych rozmów przedsiębiorca zajmuje się również zbieraniem danych o potencjalnych klientach.

Sklep Martes opinie

Sklep Martes opinie

Uszkodzeniu ( zapadnięciu / pęknięciu ) uległa kratka w butach ( na piętach ). W piśmie bez pieczątki ani czytelnego podpisu otrzymałem odmowę uznania reklamacji. Martes uważa, że zapadnięta kratka obuwia nie jest wadą produkcyjną. Wszystkie dokumenty które otrzymują reklamujący są identycznej treści. Odradzam kupowania obuwia w tym sklepie ponieważ buty po miesiącu normalnego użytkowania rozpadają się a reklamacje nie są uznawane.

Scroll to Top