oszuści

Aidamuse opinie

Aidamuse opinie

W świetle kłopotów doświadczanych przez rozczarowanych klientów tego podejrzanego sklepu, pytanie o miejsce jego rejestracji zdaje się być kolejnym kamieniem milowym w labiryncie problemów. Niemile zaskoczeni klienci mogliby z łatwością zaklasyfikować ten zakupowy raj jako kolejne dzieło chińskiej masowej produkcji, ale rzeczywistość okazuje się jeszcze bardziej zaskakująca. Oto, że sklep nie jest nawet polskim przedsięwzięciem, a zarządza nim firma z egzotycznego kraju. Można z łatwością podzielić się współczuciem z nieszczęśliwymi konsumentami, którzy trafili na to oszustwo, wydając pieniądze na coś, co wydaje się być bardziej bałaganem niż sklepem internetowym.

Aidamuse opinie Read More »

Sandbella opinie

Sandbella opinie

Ostrzeżenie dla konsumentów! Opinie o sklepie internetowym Sandbella rzucają cień na jakość usług. Klienci zgłaszają poważne problemy z realizacją zamówień, długie oczekiwania i brak możliwości skontaktowania się z obsługą klienta. Nawet ci, którzy otrzymali zamówienia, skarżą się na niską jakość produktów, uszkodzenia i niezgodność z opisem. Zdecydowanie sugerujemy ostrożność przed zainwestowaniem czasu i środków w to miejsce zakupów online.

Sandbella opinie Read More »

Cikelly opinie

Cikelly opinie

Przygotuj się na lawinę niezadowolonych klientów, którzy dzielą się swoimi negatywnymi doświadczeniami z zakupów w fikcyjnym sklepie Cikelly. W naszym najnowszym materiale odkryjesz, dlaczego wielu kupujących uważa Cikelly za koszmar zakupowy, czemu trudno się dziwić bo towar w ogóle nie trafia nigdy do klienta. To miejsce, które warto omijać szerokim łukiem. Przeczytaj recenzje i opinie, zanim zdecydujesz się na zakupy w internetowym sklepie Cikelly.

Cikelly opinie Read More »

Maria Zofia sklep opinie o chińskiej nieuczciwości

Maria Zofia sklep opinie

Kolejny przestępca pod niesłusznie swojsko brzmiącą nazwą Maria Zofia, nie mający nic wspólnego z Polską ! Oszust z tymi samymi założeniami w podejściu do biznesu co wcześniej Roziennie i Bombardina, w celu naciągania nieświadomego konsumenta na kupno marnej jakości chińskich wyrobów, całkiem możliwe że konfekcjonowanych w Robakowie koło Poznania – jako fulfillment InPost.

Maria Zofia sklep opinie Read More »

Weip parking opinie o nieuczciwości najemcy

Weip parking opinie

Firma WEIP oszukuje już na etapie próby wydruku biletu przez kierowcę, gdy ten znika na chwilę po to, by zadośćuczynić regulaminowi i otrzymać bezpłatny postój. Niestety niemiło przekonuje się o zorganizowanym oszustwie, gdy dochodząc z powrotem z biletem do samochodu, i zastaje gburowatego kanara drukującego wezwanie do zapłaty, twierdzącego że kierowca musi wykorzystać teraz drogę reklamacji.

Weip parking opinie Read More »

Asmanta opinie

Asmanta opinie

Pracownicy firmy Asmanta natrętnie wydzwaniają do konsumentów, po kilka razy w tygodniu, a także w dni świąteczne. Nie przyjmują do wiadomości zlecenia konsumentów odnośnie wypisania swojej osoby na zawsze z baz danych tej firmy. Asmanat oszukuje reklamując nieistniejące projekty, jak na przykład „Czysty powiat” lub „Tani Prąd” podpierając jedno kłamstwo innym – o tym że projekty są rządowymi dotacjami. Podczas tych telefonicznych rozmów przedsiębiorca zajmuje się również zbieraniem danych o potencjalnych klientach.

Asmanta opinie Read More »

Sklep Martes opinie

Sklep Martes opinie

Uszkodzeniu ( zapadnięciu / pęknięciu ) uległa kratka w butach ( na piętach ). W piśmie bez pieczątki ani czytelnego podpisu otrzymałem odmowę uznania reklamacji. Martes uważa, że zapadnięta kratka obuwia nie jest wadą produkcyjną. Wszystkie dokumenty które otrzymują reklamujący są identycznej treści. Odradzam kupowania obuwia w tym sklepie ponieważ buty po miesiącu normalnego użytkowania rozpadają się a reklamacje nie są uznawane.

Sklep Martes opinie Read More »

Scroll to Top