Firmy kurierskie

KurJerzy opinie

Kurjerzy opinie

Jeden z wielu pośredników kurierskich mających na swoim koncie wyłudzenia typu „element niestandardowy” – poprzez przestępstwa spedytorów mających źródło w poświadczaniu nieprawdy w dokumentach. Niestety nie działa żadna instytucja w tym kraju, także UOKiK, do momentu rozliczenia podłej zmiany.

Smart Kurier opinie o przetrzymywanych bezprawnie pieniądzach na kontach brokera

Smart Kurier opinie

Uwaga na brokera Smart kurier i jego stronę internetową zarządzaną przez spółkę BSSi w Gdańsku. Notoryczne problemy ze zwrotem pobrań i to o dużych nominałach w wysokości kilku tysięcy złotych, które pobrania pośrednik traktuje jak swoje pieniądze, a oddaje dopiero po złożeniu wniosku do instytucji takich jak Rzecznik Praw Konsumenta, Inspekcja Handlowa.

Online Seller Stachowska 17f Robakowo to fulfillment

Online Seller Stachowska 17f Robakowo / BFE Prolis

Czytaj bulwersujące opinie o Online Seller Robakowo który jest wykonawcą usługi dla InPost, a jego mimowolni klienci stali się ofiarami przestępstwa wyłudzenia i kradzieży, mimo że nie dawali jakiegokolwiek zlecenia dla Online Seller / BFE. Jest to twór który działa bez zgody właściciela paczki, penetruje prywatne przesyłki, lub też konfekcjonuje jak twierdzą inni – pozostawiając często substytuty zamówionych w internecie i przez Facebook przedmiotów, albo wręcz guzik z pętelką… Niestety to nie jest śmieszne gdy za wydane spore pieniądze nie dostajemy nic, i nie ma szans na odzyskanie czegokolwiek, ponieważ nie ma możliwości nawiązania kontaktu. Według tych samych schematów co Online Seller całkiem niedawno dla InPost działał fulfillment BFE i SK Client, a adres okradania w obu przypadkach jest zbieżny z adresem krajowego spedytora..

Furgonetka opinie

Furgonetka opinie

Furgonetka to broker dobrze znany na rynku pośredników pocztowych, z procederu wyłudzeń dokonywanych na rzeszy rozwścieczonych próbą wyłudzeń klientów. Mimo składanych reklamacji broker zastrasza wynajętą windykacją, w postaci kancelarii Altus RMS, i niestety wielu klientów dla spokoju płaci przestępczy haracz, co motywuje takich brokerów jak Furgonetka do kolejnych wyłudzeń ! Niestety nic nie robi UOKiK mimo złożonych wielu pozwów, od kilku lat nie zapada decyzja, a klienci jak byli okradani, tak są nadal za cichym przyzwoleniem UOKiK.

DPD opinie

DPD opinie

Jeden z mocnych filarów spedycji kurierskiej pod względem negatywnego podejścia do klienta, firma wynajmująca podwykonawców, co często może przeważać o złej opinii kuriera, gdy ludzie nie związani bezpośrednio ze spedytorem robią przewały i oszukują klientów. Niestety spedytor broni ich jak Zawiszy, pociągając przy okazji siebie na największe bagno opinii. Reklamacja to farsa. Tak jak już wspomniane, DPD to filar niekompetencji i zakłamania.

Tanienadawanie opinie

Tanienadawanie opinie

Tanienadawanie – to pośrednik usług kurierskich, i jak większość brokerów oszukuje na przesyłkach niestandardowych. Tak przynajmniej wynika z opinii. Schemat jest jeden, po miesiącu i więcej od całkowicie opłaconej i zrealizowanej przesyłki, jesteśmy powiadamiani przez brokera o dodatkowej opłacie nałożonej za element niestandardowy. Jest to oszustwo wyłudzenia które nie wiadomo dlaczego od wielu lat nie jest ścigane przez UOKiK, mimo zgłoszeń konsumentów w całym kraju.

Sendit opinie

Sendit Opinie

Broker Sendit jak wiele innych firm pośredniczących w usługach kurierskich, ma jednoznaczne opinie negatywne o próbach wyłudzeń, na tak zwany element niestandardowy. Cała ta usługa brokerska została ogólnie stworzona nie po to by klienci mogli wysyłać taniej, ale regulamin jest zmajstrowany w jednoznacznym celu, by w porozumieniu ze spedytorem łupić naiwnego klienta i dręczyć tych wszystkich zdezorientowanych nasyłaniem kancelarii windykacyjnej. Czytaj opinie jeśli nie wierzysz w ten proceder…

Inpost opinie

InPost opinie

InPost to jeden z największych spedytorów, który jako pierwszy wprowadził system paczkomatów na polski rynek. Czytaj opinie o paczkomatach, ale także o powiązaniu usług z przekrętem brokerskim dla celów wyłudzeń w przestępstwie na tzw element niestandardowy. Przypominam że jeżeli spedytor nie ma dowodów na złe zwymiarowanie, niedoważenie, i kształt – to popełnia przestępstwo uprawiając swego rodzaju mobbing, stosuje groźby karalne powiązane z kancelariami typu Altus RMS. Nie daj się nabrać zgłaszaj sprawę do powiatowego rzecznika konsumentów.

Świat Przesyłek opinie

Świat Przesyłek opinie

Świat Przesyłek działa po dziś dzień i ma swoje zagorzałe grono przeciwników. Oczywiście opinie nie wzięły się znikąd, ale w pełni zasłużył na nie spedytor, działając nieudolnie lub wprost próbując oszukiwać wielu klientów, co odzwierciedla się w przekleństwach recenzentów, i tak tonujących parszywy nastrój.

Scroll to Top