Firmy kurierskie

Worldtech Logistics Poland

Paczka od Worldtech Logistics Poland

Za kulisami światowego handlu e-commerce, korporacja YunExpress i jej spółka-córka czyli Worldtech Logistics Poland, odgrywają kluczową rolę w obszarze usług logistycznych. Specjalizując się w obszarach 3PL i cross-border, oferują szeroki zakres usług, w tym magazynowanie i dostawę towarów dla firm e-commerce i klientów na całym świecie. Jednak ostatnio ich reputacja znalazła się pod ostrzałem krytyki, gdy liczne doniesienia o utracie paczek i negatywnych opinii od klientów wskazują na możliwe nieprawidłowości. Worldtech Logistics Poland jest obecnie głównym podejrzanym w procederze okradania przesyłek, choć utrzymuje niewinność wobec tych oskarżeń. Warto przyjrzeć się bliżej tej kontrowersji i jej potencjalnym skutkom dla przemysłu logistycznego.

Paczka od Worldtech Logistics Poland Read More »

KurJerzy opinie

Kurjerzy opinie

Jeden z wielu pośredników kurierskich mających na swoim koncie wyłudzenia typu „element niestandardowy” – poprzez przestępstwa spedytorów mających źródło w poświadczaniu nieprawdy w dokumentach. Niestety nie działa żadna instytucja w tym kraju, także UOKiK, do momentu rozliczenia podłej zmiany.

Kurjerzy opinie Read More »

Online Seller Stachowska 17f Robakowo to fulfillment

Online Seller Stachowska 17f Robakowo / BFE Prolis

Czytaj bulwersujące opinie o Online Seller Robakowo który jest wykonawcą usługi dla InPost, a jego mimowolni klienci stali się ofiarami przestępstwa wyłudzenia i kradzieży, mimo że nie dawali jakiegokolwiek zlecenia dla Online Seller / BFE. Jest to twór który działa bez zgody właściciela paczki, penetruje prywatne przesyłki, lub też konfekcjonuje jak twierdzą inni – pozostawiając często substytuty zamówionych w internecie i przez Facebook przedmiotów, albo wręcz guzik z pętelką… Niestety to nie jest śmieszne gdy za wydane spore pieniądze nie dostajemy nic, i nie ma szans na odzyskanie czegokolwiek, ponieważ nie ma możliwości nawiązania kontaktu. Według tych samych schematów co Online Seller całkiem niedawno dla InPost działał fulfillment BFE i SK Client, a adres okradania w obu przypadkach jest zbieżny z adresem krajowego spedytora..

Online Seller Stachowska 17f Robakowo / BFE Prolis Read More »

Furgonetka opinie

Furgonetka opinie

Furgonetka to broker dobrze znany na rynku pośredników pocztowych, z procederu wyłudzeń dokonywanych na rzeszy rozwścieczonych próbą wyłudzeń klientów. Mimo składanych reklamacji broker zastrasza wynajętą windykacją, w postaci kancelarii Altus RMS, i niestety wielu klientów dla spokoju płaci przestępczy haracz, co motywuje takich brokerów jak Furgonetka do kolejnych wyłudzeń ! Niestety nic nie robi UOKiK mimo złożonych wielu pozwów, od kilku lat nie zapada decyzja, a klienci jak byli okradani, tak są nadal za cichym przyzwoleniem UOKiK.

Furgonetka opinie Read More »

DPD opinie

DPD opinie

Jeden z mocnych filarów spedycji kurierskiej pod względem negatywnego podejścia do klienta, firma wynajmująca podwykonawców, co często może przeważać o złej opinii kuriera, gdy ludzie nie związani bezpośrednio ze spedytorem robią przewały i oszukują klientów. Niestety spedytor broni ich jak Zawiszy, pociągając przy okazji siebie na największe bagno opinii. Reklamacja to farsa. Tak jak już wspomniane, DPD to filar niekompetencji i zakłamania.

DPD opinie Read More »

Tanienadawanie opinie

Tanienadawanie opinie

Tanienadawanie – to pośrednik usług kurierskich, i jak większość brokerów oszukuje na przesyłkach niestandardowych. Tak przynajmniej wynika z opinii. Schemat jest jeden, po miesiącu i więcej od całkowicie opłaconej i zrealizowanej przesyłki, jesteśmy powiadamiani przez brokera o dodatkowej opłacie nałożonej za element niestandardowy. Jest to oszustwo wyłudzenia które nie wiadomo dlaczego od wielu lat nie jest ścigane przez UOKiK, mimo zgłoszeń konsumentów w całym kraju.

Tanienadawanie opinie Read More »

Sendit opinie

Sendit Opinie

Broker Sendit jak wiele innych firm pośredniczących w usługach kurierskich, ma jednoznaczne opinie negatywne o próbach wyłudzeń, na tak zwany element niestandardowy. Cała ta usługa brokerska została ogólnie stworzona nie po to by klienci mogli wysyłać taniej, ale regulamin jest zmajstrowany w jednoznacznym celu, by w porozumieniu ze spedytorem łupić naiwnego klienta i dręczyć tych wszystkich zdezorientowanych nasyłaniem kancelarii windykacyjnej. Czytaj opinie jeśli nie wierzysz w ten proceder…

Sendit Opinie Read More »

Inpost opinie

InPost opinie

InPost to jeden z największych spedytorów, który jako pierwszy wprowadził system paczkomatów na polski rynek. Czytaj opinie o paczkomatach, ale także o powiązaniu usług z przekrętem brokerskim dla celów wyłudzeń w przestępstwie na tzw element niestandardowy. Przypominam że jeżeli spedytor nie ma dowodów na złe zwymiarowanie, niedoważenie, i kształt – to popełnia przestępstwo uprawiając swego rodzaju mobbing, stosuje groźby karalne powiązane z kancelariami typu Altus RMS. Nie daj się nabrać zgłaszaj sprawę do powiatowego rzecznika konsumentów.

InPost opinie Read More »

Scroll to Top