Nordglass opinie

Nordglass opinie


https://www.nordglass.pl/pl/

@ Maciej       2021-06-25
Zostawilem auto na wymiane szyby przedniej w poniedzialek.W czwartek otrzymalem sms o stawienie sie w piatek na 11.20.Przyjechalem w piatek o czasie,a serwis przystapil do montazu szyby.Czas oczekiwania 3.5 godziny-strata czasu.Serwis dysponowal moim telefonem i mogl mnie o tym poinformowac.Stracilem biznesowo caly dzien.Odwolane wszystkie spotkania.Brak profesjonalizmu i dbalosci o zadowolenia klienta.Nie polecam oddzialu w Olsztynie.

  @ marsok         2020-04-05
Jeśli chodzi o terminy realizacji usługi to rzeczywiście są szybkie, ale na tym niestety trzeba zaprzestać bo wszystko pozostałe jest poniżej krytyki. Oferowany nachalnie produkt jest kiepskiej jakości, za szybę markową w NordGlass trzeba zapłacić dwa razy tyle co w firmowym – partnerskim warsztacie. Strasznie wygórowane ceny, Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów miałby co robić w tej firmie. Odradzam usług i produktów tej firmy.

  @ Darek        2019-06-05
Przy odbiorze samochodu okazało się ze pracownik zgubił klucz od mojego samochodu. Ponieważ samochód nie ma ważnego OC oraz przeglądu technicznego nie wyraziłem zgody na to by ktokolwiek z firmy wyjeżdżał tym autem na drogi publiczne co pracownik nordglasu oczywiście zlekceważył i pojechał do innego miasta moim samochodem dorobić klucz. Co do klucza to pracownik nordglasu zapytał czy może mi dorobić klucz z samym immobilizerem bez sterowania centralnym zamkiem, nie zgodziłem się na to jednak pan dorobił i tak po swojemu i stwierdził że od dzisiaj nie potrzebuję 2 kluczy z centralką. Pozostała kwestia kluczy do korka wlewu paliwa które przypięte do głównego klucza także zaginęły. Pracownik nordglasu powiedział ze mogę przyjechać do nich do firmy to mi da 50zl na nowy korek „zamów se pan z Chin”. Nie wiem jak to nazwać. Patologia to zbyt delikatne określenie – to jest jakaś parodia patologii połączona z tragedią i wieśniactwem. Żałosne że takie firmy instnieją

  @ Marek     2019-04-01
Zdecydowanie przestrzegam wszystkich przed tą firmą. Od ponad 2 miesięcy nie dostałem odpowiedzi na reklamację dot. źle założonej szyby i podartej tapicerki na słupkach.

  @ Joanna     2018-10-04
Szkoda została zgłoszona ubezpieczycielowi w poniedziałek około 13.00, po dwóch godzinach zadzwonili do mnie z firmy Nodglass z informacją, że mogę szybę wymienić następnego dnia. Byłam pod wrażeniem. We wtorek zadzwonił Pan, że szyba nie dotarła, umówiliśmy się na środę. Przyjechałam w środę, Pan zerknął na szybę i powiedział, że to nie jest szyba do wymiany tylko do naprawy, powiedziałał „ok, nie zależy mi na wymianie, niech Pan naprawi”. „Ale to jest pęknięcie, które miała Pani przy zakupie samochodu” (nie miałam, był rzeczoznawca ubezpieczyciela, mam zdjęcia), „a poza tym to pęknięcie było już naprawiane” (nie było, nikt tego nawet nie dotknął”. Powiedział, że może mi szybę wymienić albo naprawić, ale mam to pęknięcie od początku i ktoś już to naprawiał, powtarzał to jak mantrę, w końcu się wkurzyłam i powiedziałam, że zadzwonię do ubezpieczyciela, by wezwał rzeczoznawcę. Było mi swoją drogą bardzo przykro, że ktoś mi wnawia coś co nie miało miejsca. Państwu radzę, by przed wymianą kazać przyjechać rzeczoznawcy, by potem nie handryczyć się z mechanikiem. Rzecz działa się w Olkuszu.

  @ Dimozaur     2018-09-21
GDAŃSK, Trakt Św. Wojciecha. Wymiana szyby w starszym samochodzie: po 3 miesiącach poważne pęknięcie. Wbrew prawu reklamacje nie uznano: STARY SAMOCHÓD!!

  @ folig          2018-08-17
Umówiłem się na wymiane szyby w firmie Nordglass z niemal miesięcznym wyprzedzeniem. Podczas licznych rozmów telefonicznych z konsultantką ustaliliśmy jaką mam szybę w samochodzi (włączając w to wysłanie zdjęć szyby wraz z logiem i parametrami producenta). Kiedy przyjechałem na miejsce okazało się, że została zamówiona zła szyba. Ścierpiałbym to gdyby nie fakt, że kolejnego dnia mijała data przeglądu samochodu, a kolejki do wymiany w Warszawie są ekstremalnie długie. Nie wspomnę już o fakcie, że straciłem cenny czas i stracę go drugi raz jadąć do tej „firmy”. Wnioskując po opiniach innych widzę, że nie tylko ja padłem ofiarą takich nieporozumień. Wypadałoby zatem zastanowić się nad wymianą kadry pracowniczej obsługującej zamówienia.

  @ Piotr Magnowski     2018-07-06
Szanowni Państwo w dniu dzisiejszym byłem w placówce partnerskiej firmy Nordglass w Szamotułach. Wizyta w ramach ubezpieczenia samochodu ustalona miesiąc wcześniej. Dzień wcześniej dzwoniłem jeszcze żeby się upewnić że wszystko jest gotowe do wymiany przedniej szyby w samochodzie i żeby potwierdzić godzinę wizyty. Zapytałem również ile czasu trwa wymiana szyby, dostałem informację, że muszę liczyć 3,5 godziny. Po przyjeździe okazało się że firma Nordglass przysłała na wymianę samą szybę bez wymaganej uszczelki która jest niezbędna do wymiany. Zadzwoniłem więc do firmy Nordglass żeby uzyskać wyjaśnienia. Poinformowano mnie że to warsztat powinien zadbać o uszczelkę do szyby. Uważam całą sytuację za naganną. Kompletny brak porozumienia wewnątrz firmy Nordglass i marnowanie czasu klienta.

  @ qba       2018-06-22
Niestety, jakość przedniej szyby, która zastała zamontowana w moim samochodzie (Grande Punto) jest beznadziejna. Po dwóch sezonach zimowych szyba jest porysowana od zwykłej plastikowej skrobaczki jak oryginał po latach 20-u. Rozumiem,że jest to tani zamiennik, ale bez przesady… Firma oczywiście nie uznała reklamacji. ODRADZAM!!!

  @ vangol2        2017-08-04
Fatalny anty serwis. Szyba ma soczewkę w 3 miejscach. Nie kompetentny personal, zepsuli tapicerkę na słupku, drugi słupek został brudny. „O panie to tak było”. Specjalnie do tej wymiany kupiłem w dilera dolną pokrywe i kołki. To „specjaliści” nie potrafili ich normalnie zainstalować, i ta pokrywa luźno siedzi. Na moje pytania dla czego to tak, dostałem genialną odpowiedz: „To wie pan samo rozrówna się z czasem, to tak zawsze”. Złożyłem wniosek o reklamacji i od miesiąca zero odpowiedzi. Po prostu Szkoda czasu, nie polecam!

  @ k2mbkorg      2015-07-12
Naprawa szyby takiego oczka W nordglasie kosztuje UWAGA !!! 140 zł, za 70-80 zł zrobi nam to inny serwis dokładnie takim samym sposobem wtłacza żywicę i utwardza Uv może trochę innym sprzetem co oczywście pracownicy nordglasa będą podważać. Jeśli jesteście trochę kumaci to na allegro zą zestawy do samodzielnej naprawy szyby gdzie koszt to jakieś 35 zł z przesylką. Jeśli chodzi o wymianę szyby to już zrobiła się masówka, samochód za samochodem i często mało dokladnie i niby profesjonalnie, osobiście wolę pojechać do gościa gdzie będe mógł sprawdzić czy nie jest pozacinana karoserja i ew. korozja podczyszczona a nie odebrać auto i nie wiedzieć co i jak bo nawet na halę nie można wejść, ponoć przepisy bhp, średnio wymieniam szybę raz na1,5 roku w busie i co nie podjadę do nordglasa zapytać o cenę to widzę nowe twarze tych mechaników i weź tu ufaj firmie

  @ ostatnisprawiedliwy       2015-04-27
Ręce opadają jak czyta się opinie o NordGlass napisane przez samych pracowników !!! Trzeba byc skonczonym debilem, zeby nie widzieć, ze 90% tych komentarzy to pisał Nordglass. Są takie sztuczne że aż się wymiotować chce. Szkoda, ze nie ma rzeczywiście opinii zadowolonych klientów tylko warsztatów Nordglass i ich pracowników. Poczytajcie na innym forum o jakości szyb. Dzisiaj będę wymieniał szybę. Jeszcze nie wiem na jaką, ale na pewno nie bedzie to NG z racji tych sztucznie pompowanych zakłamanych opinii…

  @ xvqqvx         2014-11-18
Nie polecam Nordglass – dno i muł, skoro zatrudniają na forach zawodowych kretynów spamerów (marenowacki stale spamuje na rzecz dennej firmy na różnych forach) nieumiejących nawet daty przeczytać.

  @ chrostoff    2014-10-05
tylko nie Nordglass -fatalne szyby ogrzewane. Miałem wątpliwą przyjemność wymieniać szybę w Focusie .Wątpliwą bo okazało się że musiałem to zrobić jeszcze trzy razy w ramach gwarancji ale po trzecim razie dałem spokój . Za każdym razem był problem z nierównomiernym ogrzewaniem szyby. Nordglass jak popytałem -szyby ogrzewane ma najsłabsze na rynku. Nigdy więcej. Teraz mam bodajże Sekurit i jest w końcu ok.

1.  @ uważny      2013-01-27
uwaga ściema – większość pochwał na grupach pochodzi z jednego IP – zalecana ostrożność !!! naganiają frajerów – ciekawe czy tak samo działają w realu?

>https://www.nordglass.pl/pl<


Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top