Najgorsze pralki automatyczne

Najgorsze pralki automatyczne w opiniach; także odkurzacze i kuchenki – to sprzęt AGD który jest zmorą niesprawności w naszych domach


Zawsze pełne zachwytu recenzje nowego sprzętu kuszą nas do zakupu, ale kiedy już go mamy, często wpadamy w wir niepewności i niespodziewanych kosztów. Czy nie warto odwrócić kryteriów wyboru i zamiast zastanawiać się co kupić, to skupić się na tym, czego unikać ? Dziś przyjrzymy się pralkom, kuchenkom i odkurzaczom z perspektywy negatywnych doświadczeń użytkowników, którzy musieli zmierzyć się z niespodziankami w swoich domach i firmach.

Pierwszy punkt na naszej czarnej liście to pralki. Choć wydają się być niezastąpione, wiele osób doświadcza frustracji z powodu awarii i niezadowalających wyników prania. Często problemem jest też hałas i trudność w obsłudze. Dlatego zwracając uwagę na pralkę, starajmy się poznać opinie innych użytkowników, szczególnie tych, którzy mieli niemiłe doświadczenia.

Drugim bohaterem naszego negatywnego zestawienia są kuchenki. Czasem wydaje się, że wybór kuchenki to prosta sprawa, ale okazuje się, że wiele osób żałuje swojego wyboru. Częste usterki elementów grzejnych, nieodpowiednie rozmiary, czy trudność w utrzymaniu czystości, to tylko niektóre z problemów, z jakimi można się zmierzyć. Dlatego przed zakupem kuchenki dobrze jest zbadać rynek i dowiedzieć się, jakie modele cieszą się najlepszymi opiniami, a które lekceważyć.

Ostatnim, ale nie mniej istotnym punktem są odkurzacze. Brak wydajności ciągu, trudności w utrzymaniu czystości filtra, a także hałas i nietrwałość, to problemy które często wyłaniają się po zakupie. Zanim więc zainwestujesz w odkurzacz, zastanów się nad tym, czy nie warto skonsultować swojego wyboru z innymi osobami, które już mają doświadczenie w użytkowaniu tego sprzętu.

Pamiętajmy, że właściwa opieka nad sprzętem może znacząco przedłużyć jego życie, oszczędzając nam zbędnych wydatków. Także po okresie gwarancji, dzięki własnej inwencji możemy dużo zaoszczędzić na profesjonalnej chemii do pralki automatycznej, by nie powodowała dyskomfortu związanego z przykrym jej zapachem. Unikajmy źle zaprojektowanych urządzeń i jednocześnie dbajmy o nasze urządzenia, by cieszyć się ich niezawodnością przez wiele lat.

Najgorsze pralki automatyczne

Najgorsze pralki automatyczne

Suszarka Beko
Absolutnie nie polecam. Zakupiliśmy suszarkę Beko. Po 2 miesiącach padła. O serwis doprosić się to graniczy z cudem.

Electrolux PerfectCare600
Od ponad roku mam pralkę PerfectCare600. Ja nie wiem, jaki inżynier to opracował, ale pranie w większości się nie pierze, tylko smutno leży na dnie bębna. Bęben się kręci, ale te w środku wypustki w ogóle tego prania nie zbierają, więc tylko leży, czasem się ruszy. To nie jest jakieś rocketscience, żeby zrobić pralkę, która chociaż trochę wypierze, a ta w ogóle. Wirowanie: niby 1200 obrotów, ale często jest nieodwirowane do końca.

A najciekawszy jest timer, dla którego długość minuty jest względna. Nie raz zauważyłem, że timer zatrzymuje się kilka minut przed końcem, trwa to kilka minut, a potem minuty do końca prania trwają po kilkanaście sekund. Co to w ogóle ma być? Szczyt światowej myśli technicznej jak mniemam. Poszukajcie sobie lepszej pralki. 10.11.2021

Najgorsze pralki automatyczne

Odkurzacze opinie negatywne

Zelmer 01Z010 Galaxy
Zelmer galaxy produkt chiński wykonany na zlecenie zelmera. Nie pasują do niego inne końcówki z zelmerów ponieważ Zelmer nie produkował wówczas odkurzaczy bezrowkowych. Cena adekwatna do jakości Zapychające się filtry awarie układu sterującego przegrzewanie się silnika wskutek czego dochodzi do uszkodzeń silnika to tylko część wad tego modelu Ja też poleciałem na cenę i wygląd i tego żałuję

Samsung SC6790
Mój pierwszy i ostatni odkurzacz od Samsunga. Od samego początku użytkowania były problemy z samoczynnie zwijającym się kablem, bo firma przyoszczędziła na dodatkowym przycisku. Do tego odkurzacz zaczyna już wyraźnie tracić na mocy (ma około 3 lat, poprzedni odkurzacz służył mi prawie 10). 9.01.2017


Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top