Kurier

Inpost terminy dostaw

W InPost terminy dostaw paczek wynoszą ustawowo 14 dni, a dezinformowani jesteśmy w regulaminie o okresie krótszym.

Jeżeli myślisz że prawdą jest obligatoryjny czas na dostarczenie do twojego domu paczki przez InPost, w ciągu 2 dni roboczych i możesz go zaskarżyć gdy się spóźni – to grubo się mylisz ! InPost dysponuje różnymi paragrafami na potrzeby oszukiwania klienta, ponieważ dopiero w trakcie Reklamacji dowiadujesz się niemile, że spedytor dał sobie astronomiczną zakładkę w postaci 14-nastu dni na roszczenia, co do opieszałości w dostarczaniu paczki przez InPost !!!

Kurier DPD reklamacje

Kurier DPD reklamacje odbijające się grochem o ścianę. Siedem kolejnych przestępstw w postaci świadomie nierealizowanych zleceń kurierskich. Oszustwo w niespotykanej skali zakłamania.

Jak mogło dojść do sytuacji że kurier rządzi klientem i lekceważy 6 kolejnych opłaconych zleceń na tą samą usługę, uruchamiając przy próbie reklamacji instytucję parasola ochronnego nad przestępczą działalnością mafii pod logiem DPD… Czytaj jak niewiarygodnie możesz zdziwić się, wielokrotnie płacąc i jednostkowo nic nie dostając w zamian.

broker kurierski opinie

Broker kurierski to szwindel doskonały, bez najmniejszych konsekwencji ze strony rządowej instytucji kontrolującej. Ślepota czy nieuczciwa konkurencja regulatora UOKiK. Część III

UOKiK nie wiadomo dlaczego, ale od wielu lat nie interweniuje skutecznie tylko symuluje działania, mimo prowadzonego śledztwa nad brokerem kurierskim Furgonetka. W tym czasie rośnie proceder w stosunku do ogromnej rzeszy oszukiwanych klientów. Czy kontrola urzędu polega na symulacji działań i prowadzeniu nieuczciwej konkurencji, wobec zgłaszających przestępstwa obywateli ? Czy rządząca dyktatura partyjna, kolejny raz wystawia się na celowniku tym razem konsumenta ?

Sendit reklamacja

Sendit Reklamacja to kpiny w następstwie niewykonanej usługi brokerskiej

Pośrednik usług kurierskich Sendit, jak większość firm brokerskich została stworzona do celowego procederu wyłudzania opłat za element niestandardowy, i potwierdzają to krzyżowe opinie wielu oszukanych konsumentów. Tak więc nie może dziwić przy tym sposobie podejścia do biznesu, że jakiekolwiek reklamacje są realizowane odmownie i na niekorzyść każdego klienta. Nigdy nie wierz w początkową taniość usługi, bo dopiero po wielu tygodniach zweryfikujesz prawdziwy koszt i opłacalność wyboru brokera kurierskiego.

Inpost pobranie czas

InPost pobranie czas na zwrot. Kim są przestępcy nie rozliczający w porę pieniężnych pocztowych usług

To coś w stylu Stanisława Barei: Nie mamy pańskiego płaszcza i co pan nam zrobi ?
Tak działa skompromitowana instytucja kurierska pod nazwą InPost, mimo wielu interwencji i zapytań, spedytor trwał w postanowieniu lekceważenia i udawania braku problemu, jakby nic nikomu się nie należało, a pieniądze które dawno powinny być na moim koncie bankowym, nie mogły się przebić przez mur oszustów i złodziei.

Furgonetka kontakt

Furgonetka kontakt dopracowany by nagminnie wyłudzać dopłaty pod pozorem element niestandardowy

Do nagłośnienia procederu wyłudzeń posłużyłem się ciekawym tekstem osoby, która zrobiła brokerowi Furgonetka rachunek sumienia. W ten sposób publikuję inny punkt widzenia na przestępstwo pod nazwą „element niestandardowy”, wykorzystywane przez spedytorów i pośredników bez jakichkolwiek dowodów potwierdzających. Jeszcze raz podkreślę, bez dowodów jest to przestępstwo wyłudzenia !!! Zobacz jak działa mafia brokerska.

Cainiao paczkomat

Cainiao paczkomat i globalne śledzenie przewozów kurierskich. Gdzie podziała się zawartość paczek z Chin plądrowanych przez Świat Przesyłek i Fast Pro

Tak jak w artykule głównym opisywałem strukturę powiązań zaczynając od dokonań wielkiego Alibaby, tak i w tym miejscu wypadałoby rzetelnie przedstawić bohatera, ale znów nie ma wystarczających dowodów na winę Alibaby, oprócz insynuacji płynących z bajek; tak więc odkładając bajki na bok Alibaba jest OK !

Kurier Furgonetka

Kurier Furgonetka przyłapany na wyłudzaniu dodatkowych opłat w przestępstwie dzielonym wespół z przewoźnikiem InPost. Część II

Pierwszą część artykułu zakończyłem ostrzeżeniem o diagnozie wyłudzenia, pośrednika usług Furgonetka kurier. Chciałbym też tym samym ostrzeżeniem rozpocząć część drugą. Uważajcie na szczegół który robi różnicę ! Od tego trzeba zacząć, bo to jest kwintesencją całego procederu wyłudzenia brokera i przewoźnika InPost, na co zbyt późno zwracamy uwagę, a gdy zyskamy świadomość jest już za późno.

Scroll to Top