Kurier

Wysyłka za pobraniem jest realizowana fizycznie przez spedytora

Wysyłka za pobraniem – jakie są terminy zwrotu przelewu na konto i dlaczego pośrednicy przetrzymują nasze pieniądze

Jeśli musisz wysłać paczkę z usługą tak zwanego pobrania, to korzystaj konsumencie ze spedytorów mających logistykę usług kurierskich, a nie z oszustów pośredniczących w usługach pocztowych ( tak zwanych brokerów ), bo jest to proceder mający na celu przetrzymywanie twoich pieniędzy z pobrania i obrót ich na giełdach w celach wzbogacenia.

Czy poświadczenie nieprawdy w dokumentach przez InPost to codzienność

Czy poświadczenie nieprawdy w dokumentach przez InPost jest standardem w celu wyłudzenia niesłusznych opłat opartych o regulamin brokerski ? Sprawa dla prokuratora. Część IV

Po 32 miesiącach ciągłości próby wyłudzenia spedytora InPost przy współudziale brokera Furgonetka, przyszedł czas na zaskarżenie obu firm do prokuratora. Podstawą zarzutów jest poświadczenie nieprawdy w dokumentach, czyli brak weryfikacji elementu niestandardowego, za którą czynność przestępcy naliczają kary w procederze broker kurierski.

Inpost terminy dostaw

W InPost terminy dostaw paczek wynoszą ustawowo 14 dni, a dezinformowani jesteśmy w regulaminie o okresie krótszym

Jeżeli myślisz że prawdą jest obligatoryjny czas na dostarczenie do twojego domu paczki przez InPost, w ciągu 2 dni roboczych i możesz go zaskarżyć gdy się spóźni – to grubo się mylisz ! InPost dysponuje różnymi paragrafami na potrzeby oszukiwania klienta, ponieważ dopiero w trakcie Reklamacji dowiadujesz się niemile, że spedytor dał sobie astronomiczną zakładkę w postaci 14-nastu dni na roszczenia, co do opieszałości w dostarczaniu paczki przez InPost !!!

DPD reklamacje to farsa w przypadku próby udowodnienia winy spedytora

DPD reklamacje odbijają się jak grochem o ścianę, gdy czekamy 43 dni na usługę i nie dochodzi do realizacji sześciu kolejnych zleceń. Oszustwo na niespotykaną skalę

Jak mogło dojść do sytuacji że kurier rządzi klientem i lekceważy 6 kolejnych opłaconych zleceń na tą samą usługę, uruchamiając przy próbie reklamacji instytucję parasola ochronnego nad przestępczą działalnością mafii pod logiem DPD… Czytaj jak niewiarygodnie możesz zdziwić się, wielokrotnie płacąc i jednostkowo nic nie dostając w zamian.

broker kurierski opinie

Broker kurierski to proceder przestępczy, bez najmniejszych konsekwencji ze strony rządowej instytucji kontrolującej. Ślepota czy nieuczciwa konkurencja regulatora UOKiK. Część III

UOKiK nie wiadomo dlaczego, ale od wielu lat nie interweniuje skutecznie tylko symuluje działania, mimo prowadzonego śledztwa nad brokerem kurierskim Furgonetka. W tym czasie rośnie proceder w stosunku do ogromnej rzeszy oszukiwanych klientów. Czy kontrola urzędu polega na symulacji działań i prowadzeniu nieuczciwej konkurencji, wobec zgłaszających przestępstwa obywateli ? Czy rządząca dyktatura partyjna, kolejny raz wystawia się na celowniku tym razem konsumenta ?

Sendit reklamacja

Sendit Reklamacja to kpiny w następstwie niewykonanej usługi brokerskiej

Pośrednik usług kurierskich Sendit, jak większość firm brokerskich została stworzona do celowego procederu wyłudzania opłat za element niestandardowy, i potwierdzają to krzyżowe opinie wielu oszukanych konsumentów. Tak więc nie może dziwić przy tym sposobie podejścia do biznesu, że jakiekolwiek reklamacje są realizowane odmownie i na niekorzyść każdego klienta. Nigdy nie wierz w początkową taniość usługi, bo dopiero po wielu tygodniach zweryfikujesz prawdziwy koszt i opłacalność wyboru brokera kurierskiego.

InPost za pobraniem kiedy pieniądze

Inpost za pobraniem kiedy pieniądze wrócą do nadawcy paczki. Kurier nie dochowuje regulaminowego pięciodniowego terminu zwrotu

To coś w stylu Stanisława Barei: Nie mamy pańskiego płaszcza i co pan nam zrobi ?
Tak działa skompromitowana instytucja kurierska pod nazwą InPost, mimo wielu interwencji i zapytań, spedytor trwał w postanowieniu lekceważenia i udawania braku problemu, jakby nic nikomu się nie należało, a pieniądze które dawno powinny być na moim koncie bankowym, nie mogły się przebić przez mur oszustów i złodziei.

Furgonetka kontakt

Furgonetka kontakt dopracowany by nagminnie wyłudzać dopłaty pod pozorem element niestandardowy

Do nagłośnienia procederu wyłudzeń posłużyłem się ciekawym tekstem osoby, która zrobiła brokerowi Furgonetka rachunek sumienia. W ten sposób publikuję inny punkt widzenia na przestępstwo pod nazwą „element niestandardowy”, wykorzystywane przez spedytorów i pośredników bez jakichkolwiek dowodów potwierdzających. Jeszcze raz podkreślę, bez dowodów jest to przestępstwo wyłudzenia !!! Zobacz jak działa mafia brokerska.

Cainiao paczkomat

Cainiao paczkomat i globalne śledzenie przewozów kurierskich. Gdzie podziała się zawartość paczek z Chin plądrowanych przez Świat Przesyłek i Fast Pro

Tak jak w artykule głównym opisywałem strukturę powiązań zaczynając od dokonań wielkiego Alibaby, tak i w tym miejscu wypadałoby rzetelnie przedstawić bohatera, ale znów nie ma wystarczających dowodów na winę Alibaby, oprócz insynuacji płynących z bajek; tak więc odkładając bajki na bok Alibaba jest OK !

Scroll to Top