prawo i sprawiedliwość program

Prawo i Sprawiedliwość program defraudacji i zaboru. Dlaczego na oczach wszystkich Polek i Polaków rządy masturbacji prawa i sprawiedliwości wydymały dumnie własną przyzwoitość. Awans z Dziadów na Dziadersów


Moralność dziadów Dulskich

Jakim małym człowiekiem i podłym trzeba być, by w jeden dzień zwyzywać publicznie otoczenie od kanalii i mord zdradzieckich, w drugi modlić się do hierarchów kościoła a także do krzyża, a na trzeci łamać prawo… i tak w koło Jarku ! Czy to jest właśnie Prawo i Sprawiedliwość program destrukcji państwa i poniżenia obywateli ? Szczerze powiedziawszy już na prawdę mało pozostało dziedzin do zeszmacenia i rozwalenia rozwydrzonej ferajnie, w kraju na szczytach panującej choroby Creutzfeldta-Jakoba i gąbczastości mózgów.

Ile jeszcze Korycianom musimy oddać budżetowych pieniędzy do zabawy naszym krajem, tym amatorom cudzej własności ? No bo przecież nikt normalny nie nazwie tego dziadostwa prawdziwym rządzeniem. Niestety nie dużo pozostało już dziedzin do zniszczenia wokół nas, a sterujący państwem wyglądają jakby byli w transie. Może brak jest świadomości o rozporządzaniu majątkiem wszystkich Polaków ? Takie refleksje mogą przyjść w tym przypadku tylko w otoczeniu cel więziennych. Jednak wbrew wszystkiemu musi rosnąć presja odpowiedzialności po zakończeniu pisowskiego dolce vita, – kraty są nieuniknione !

Patrząc na porażające niegospodarnością efekty działań i słuchając wypowiedzi wierchuszki pisowskiej, to głupszych u szczytu władzy nigdy wcześniej nie mieliśmy jako społeczeństwo. Na pewno nie jest to powód do dumy dla Polaków, tak w kraju jak i na arenie międzynarodowej. Niestety na miarę tych głupawych rządzących, tak samo postrzegani jesteśmy my jako Polacy przez inne nacje. Wszyscy widzą niekonwencjonalne zachowanie „przedstawicieli narodu”, od rzeczy gadających i bez żadnej logiki tępogłowych polityków. Widać że rząd pod nazwą Prawa i Sprawiedliwości robi zupełnie coś innego w stosunku do tego, do czego został powołany przez naród.

Jeżeli premier i całe zaplecze ministerialne zamiast rządzić, zajmuje się szowinistyczną reklamą swoich rządów objeżdżając codziennie kraj w szerz i wzdłuż, to kto w tym kraju rządzi ? Halo, czy leci z nami pilot ! Oczywiście sformułowanie rządy Morawieckiego – to jakiś oksymoron, bo kto pociąga za sznurki Pinokia to już wie małe dziecko w tym chorym kraju. Nawet nie chce się mówić o ponoszonych kosztach finansowych przez Polaków, tej permanentnej kampanii wyborczej. Przecież to musi wszystko skończyć się krachem, niezależnie od antypatii, subiektywnych opinii i odczuć. Ta władza pokazała całe spektrum głupoty. I nie jestem pewien jak twierdzą co niektórzy, czy to nie jest szukanie paliwa na kolejne kadencje rządów, niestety cały czas jest mowa o paliwie martyrologicznym.

Tak się człowiek zastanawia czy nie jest proszeniem się o poważne kłopoty, i wysyłaniem swego rodzaju zaproszenia dla terrorystów z całego świata, wykorzystywanie Pegasusa do innych celów niż tych dla których został system zbudowany. A co będzie gdy nie daj boże, zaatakują nasze państwo prawdziwi terroryści ? Trzeba jasno powiedzieć że pierwszym poważnym zarzutem jest okłamywanie społeczeństwa, co do zakupu tego drogiego sprzętu. Drugim zarzutem w tej materii jest przekroczenie wszelkich możliwych czynników bezpieczeństwa polskich tajemnic w kwestii obcych służb. Trzecim w końcu – wykorzystanie funduszy przeznaczonych na zgoła inny cel. Czwartym wykorzystanie tego specjalistycznego narzędzia przeciwko oponentom politycznym, wielu Polakom także w samej władzy pisowskiej, a ostatnio dochodzą sygnały o zmasowanym ataku PEGSUSem antypolskich władz na pracowników Najwyższej Izby Kontroli !

Prawo i Sprawiedliwość program Kaczyzmu i zamordyzmu

Trzeba to jasno powiedzieć że tak jak w życiu, tak w każdej partii politycznej, zawsze znajdą się niestety jakieś półgłówki albo oportuniści propagowania wprost rozumianej inteligencji. Jednak wszystko wygląda na to że w Prawie i Sprawiedliwości to jest klucz do rządzenia. Niestety część członków PiS swego czasu została przejęta od nieboszczki „Samoobrony” po niesmacznym wspólnym kupczeniu Polską, i z powodu śmierci lidera tej partii w niewyjaśnionych okolicznościach. Niestety jak wiemy Samoobrona nie słynęła nigdy z mądrości, tak samo jak i jej lider. Ale słynęła za to z zasady „Co chłop wiedział to powiedział – no i basta !”

Ciężko jest natomiast wytłumaczyć sprawy malwersacji i burzenia podstaw państwa, więc nie dziwię się że partia która swoje kadry czerpie w większości z polskiej wsi, nie potrafi wytłumaczyć tego, czego w rzeczywistości nie da się wytłumaczyć. Dlatego słuchając wypowiedzi członków biura PiS, można odnieść wrażenie że na każdy temat poruszany przez dziennikarzy wolnych mediów TVN, z ust wrogiej dla polskiego obywatela rządowej propagandy, pada stricte taka sama odpowiedź.

I nie jest to mylne wrażenie, ponieważ politycy otrzymują szablon wypowiedzi od komórki politycznej zajmującej się pijarem, w postaci przekazu dnia. Wygląda jednak na to że z racji natłoku pojawiających się z dnia na dzień spraw pozaprawnych, nikt w rzeczywistości już nie panuje nad przekazem dnia, a sami politycy PiS wyglądają na coraz bardziej dumnych z głupot które wypowiadają jakby uświadamiając nam że elektorat swoje zrobił, i może im naskoczyć… Do czasu Panowie i Panie, do czasu.

Jeśli chodzi o tak zwany „przekaz dnia” to nie jest to nic nowego, ponieważ poprzednie partie rządzące także wykorzystywały taką procedurę. Zdumiewająca jest jednak skala, i bezrefleksyjność jak ludzie mogą się kompromitować dla pieniędzy. Ja wiem że nie jeden by się skusił, taką i inną ofertą finansową, ! – Jednocześnie odpowiadając swojemu wewnętrznemu zapytaniu czy ja też ? Odpowiadam – nigdy nie poszedłbym w szeregi partii która łamie prawo, i przede wszystkim łamie wielokrotnie Konstytucję ! – choćby dla wyżej wymienionych celów, bo jakby nie patrzeć jest to przestępstwo !

Czy już wstają z kolan czy wręcz przeciwnie ?

Czy Ci wszyscy co teraz rządzą, nie boją się konsekwencji rozliczenia przez kolejne ekipy i niezawisłe Sądy ? Bredzą coś o wstawaniu z kolan, jeżeli wszystko wskazuje na to że nie tyle klęczymy co kompletnie leżymy dzięki „Dobrej zmianie”, która próbuje wyprowadzić Polskę ze struktur Unii, czyli prosto w objęcia Rosji… Gdzie tu jest racja stanu ??? Jest to takie samo zakłamywanie rzeczywistości jak wszystkie inne sprawy tych rządów, które przedkładają ponad wszystko politykę wewnętrzną kraju dla nieskończoności jednowładzy, bez martwienia się o rację stanu dla celów militarnych i ekonomicznych.

Potęgowana jest z wszech miar ambicja ogłupiania twardego i tępego elektoratu, o niezależności geopolitycznej i siły Polski. by za wszelką cenę czuć się dumnym z tego że jest się od nikogo niezależnym. Ale wygląda to bardziej na niezależność od rozumu w wykonaniu Prawa i Sprawiedliwości. Polacy dla chorych ambicji egzystencjalnych polityków, nie mają zamiaru iść na wojnę z kimkolwiek ! – I machać przysłowiową szabelką, albo przemieszczać się helikopterami za złotówkę towarzysza Macierewicza. Niestety to nie jest śmieszne do czego mogą nas jeszcze doprowadzić pisowscy lunatycy…

Jak widać na razie Prawo i Sprawiedliwość nie boi się gniewu ludu, może dlatego że tam gdzie są wyśmiewani, czyli w większości dużych miast, to teoretycznie nie wychodzą z nory by głosić swoje herezje i kłamstwa. A gdy już muszą w nieprzyjaznym otoczeniu siać propagandę, obchodzą ten problem w specyficzny dla tej dyktatury sposób. Na szczęście widać że w większych miastach nie mają już kompletnie posłuchu, bo zostają natychmiast wyśmiewani i wygwizdywani, co pewnie nie raz doświadczył już Pan premier, i Pan prezydent a także główny dyktator tego państwa.

Dlatego w takich sytuacjach łamie się kolejny raz prawo wydzielając swego rodzaju enklawę i nadając części obszaru eksterytorialność, po to by Kaczyści mogli mimo wszystko bez przeszkód wciskać retorykę komunistycznego cepa, lub na zawłaszczonym terenie pobudować pomnik, a jakże kogo… !!! Jednak wygląda na to, że coraz częściej jest to robione tylko na potrzeby mediów dumnie zwanych narodowych, bo nikt normalny bez retorsji nie przyswoi takiej komunistycznej propagandy.

Ta partia niestety do władzy idzie po trupach i wykorzystuje martyrologię narodu po to by móc cały czas istnieć i za wszelką cenę nie oddawać władzy. To podłe jak można tak szargać imię osób które zginęły w katastrofie, a przecież to nie była tragedia tylko jednego człowieka który stracił brata ! Tym bardziej wiadomym jest że ta postawa oskarżająca wszystkich dookoła, może być psychologiczną próbą wyparcia swojej winy. Miejmy nadzieję że sojusznicy amerykańscy mają w archiwach zapis rozmów z kokpitu między braćmi w trakcie feralnego lotu, i kiedyś zostanie to wszystko ujawnione, nawet gdyby wskazywało na niewinność tego jedynego…

Chorobliwa potrzeba bycia za wszelką cenę na wierzchołku władzy i lęk przed jej oddaniem, jest niespotykana w historii Polski poza przypadkiem władzy Polskiej Zjednoczonej Partii Robotniczej. To prawda że sprawy zaszły już tak daleko że nie zostało już nic z praworządności w naszym kraju, a także nie ma mowy o sprawiedliwości od momentu zawłaszczenia wielu instytucji takich jak trybunał, ministerstwo sprawiedliwości, prokuratura krajowa i innych urzędów tak ochoczo przejmowanych w geście triumfu przez pisowskich nominatów.

Jednak każdy normalny człowiek jeżeli czuje się niechcianym, – podaje się do dymisji. W tym przypadku jednak chyba chodzi o to że towarzysze patrioci mają świadomość tego co stanie się po każdej zmianie władzy i coraz większym strachem patrzą w przyszłość. Jednak nie będziemy ich nigdy żałować, a mamy zamiar bez grubej kreski surowo osądzić, bo to co robili na pewno nie robili dla dobra narodu.


Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top